estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni võitis taas Jaan Kirsipuu 03.05.2009 (0)
Paar aastat tagasi profispordist loobunud Jaan Kirsipuu valitseb endiselt Eesti rattasõite ning võitis täna Viljandimaal peetud Mulgi rattamaratoni.
Mulgi maraton ületab mulluse rekordi 30.04.2009 (0)
Mulgi rattamaratonile pani end interneti teel kirja 1725 osalejat, mis ületab eelmise aasta lõpetajate arvu ja vastab korraldajate ootustele.
Ratturid abistavad Mulgi maratoni rajameistreid 27.04.2009 (0)
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
Mulgi rattamaratoni lumine rada venib pikemaks 14.04.2009 (4)
Mulgi Rattamaraton pakub sel aastal lumes sõitu 06.04.2009 (3)
Mulgi 60 km
Mulgi 35 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Mulgi Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 03.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.00
Lastevõistlused algavad kell 12.10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee  

Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume 2010 aastal!

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD / TULEMUSED 2009
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2032 Juudas Karl CFC 01:12:50 1 1200 Diploma
2 2026 Vaine Heinar Viljandi rattaklubi 01:15:55 2 1194 Diploma
3 2031 Tarvis Peeter KoMo 01:16:26 3 1188 Diploma
4 2042 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 01:16:44 4 1182 Diploma
5 2002 Nõmmela Aksel CFC 01:17:14 5 1176 Diploma
6 2024 Altermann Mikk 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:18:24 6 1170 Diploma
7 2020 Jõgi Villu 01:18:39 7 1164 Diploma
8 2043 Lehemets Silver Jalgrattaklubi VIKO 01:18:47 8 1158 Diploma
9 2037 Elberg Ainar Sundstrand-Jõhvi 01:19:37 9 1152 Diploma
10 2021 Lippe Kevin PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:20:34 10 1146 Diploma
11 2551 Kelk Kristjan CFC 01:20:42 11 1140 Diploma
12 2122 Koch Kalju 01:21:17 1 1134 Diploma
13 2028 Vodi Peeter haanja rattaklubi 01:23:15 12 1128 Diploma
14 2133 Caune Vismants Salasapils/Zirini 01:23:41 2 1122 Diploma
15 2518 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:23:43 1 1116 Diploma
16 2127 Mesi Ilmar 01:24:34 3 1110 Diploma
17 2041 Nassar Martin Paistu Kool 01:24:46 13 1104 Diploma
18 2083 Kalm Keijo CFC SPORDIKLUBI 01:25:12 2 1098 Diploma
19 2420 Enok Holger 01:25:56 1 1092 Diploma
20 2016 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:26:10 14 1086 Diploma
21 2006 Toss Karel 01:26:13 15 1080 Diploma
22 2045 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:26:13 16 1074 Diploma
23 2339 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 01:26:14 2 1068 Diploma
24 2125 Valk Hillar Vooremaa Centrum IV 01:26:16 4 1062 Diploma
25 2048 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 01:26:29 3 1056 Diploma
26 2350 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:27:16 3 1050 Diploma
27 2036 Kolli Madis Sundstrand-Jõhvi 01:27:46 17 1044 Diploma
28 2085 Tamm Kaspar Sundstrand - Jõhvi 01:27:56 4 1038 Diploma
29 2011 Tamm Joonas Rapla KoMo 01:28:05 18 1032 Diploma
30 2044 Klein Karl Jalgrattaklubi VIKO 01:28:06 19 1026 Diploma
31 2334 Jurs Hassar SVK Dünamo 01:28:19 4 1021 Diploma
32 805 Kivilaan Indrek 01:28:27 5 1016 Diploma
33 2067 Mäoma Silver Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:28:47 5 1011 Diploma
34 2535 Viskov Ruve 01:29:38 6 1006 Diploma
35 2072 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:30:34 6 1001 Diploma
36 2010 Luhaorg Siim KoMo 01:30:49 20 996 Diploma
37 2123 Karus Tiit 01:31:13 5 991 Diploma
38 2382 Rebane Alvar RPM RATTATIIM 01:31:14 7 986 Diploma
39 2362 Koosa Marko 01:31:17 8 981 Diploma
40 2244 Lippe Silvia PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:31:25 1 976 Diploma
41 2479 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 01:31:28 9 971 Diploma
42 2330 Nurm Viljar 01:31:38 10 966 Diploma
43 2431 Pakarklis Maris SportLat 01:31:42 11 961 Diploma
44 2014 Roos Rigo RPM RATTATIIM 01:31:57 21 956 Diploma
45 2027 Lepasild Tauri 01:31:59 22 951 Diploma
46 2090 Arumäe Robert Jalgrattaklubi VIKO 01:32:19 7 946 Diploma
47 2096 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:32:26 8 941 Diploma
48 2092 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 01:32:37 9 936 Diploma
49 2135 Kapp Riho Ambla SK 01:32:54 6 931 Diploma
50 2165 Matvejeva Jana SK Vargamäe 01:33:13 1 926 Diploma
51 2066 Kask Oliver 01:34:13 10 921 Diploma
52 2138 Laas Johan 01:34:26 7 916 Diploma
53 2520 Guske Marko Janek Tombaku Rattakool 01:34:30 23 911 Diploma
54 2161 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 01:34:38 2 906 Diploma
55 2114 Redi Karin Taaralinna Rattanaised 01:34:40 1 901 Diploma
56 2280 Pank Ergo Saruman 01:34:45 12 896 Diploma
57 2124 Ressaar Arvo 01:34:53 8 891 Diploma
58 2007 Rander Martin 01:35:42 24 886 Diploma
59 2091 Tamm Ergo Jalgrattaklubi VIKO 01:35:58 11 881 Diploma
60 2240 Uibokand Janelle Tartu SK Velo 01:36:24 2 876 Diploma
61 2128 Mikelsons Andris Winsport KTM 01:36:44 9 872 Diploma
62 2112 Lepik Sirje Taaralinna Rattanaised 01:36:46 2 868 Diploma
63 2461 Ird Indrek SiljaSport 01:36:58 13 864 Diploma
64 2560 Lemetti Margo 01:37:02 14 860 Diploma
65 2349 Kaljula Karmo 01:37:29 15 856 Diploma
66 2515 Johanson Raimo KJK 01:37:48 25 852 Diploma
67 2106 Raie Anette HVSK PREILIDE TEAM 01:37:49 3 848 Diploma
68 2430 Noormets Aivar EUROCON 01:37:58 16 844 Diploma
69 2089 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 01:38:10 12 840 Diploma
70 2073 Saarmaa Carl PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:38:20 13 836 Diploma
71 2352 Salumäe Toomas 01:38:26 17 832 Diploma
72 2074 Peetso Mart Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 01:38:43 14 828 Diploma
73 2410 Kumel Tarvo 01:38:44 18 824 Diploma
74 2480 Vilpart Toomas 01:38:56 19 820 Diploma
75 2406 Mahkvei Allan 01:39:10 20 816 Diploma
76 2157 Randver Margit Team Rimi Cycling Naised 01:39:14 3 812 Diploma
77 2009 Kutti Martin CFC JMSK 01:39:16 26 808 Diploma
78 2214 Kaarjärv Maris 1SPORDIKLUBI RAKKE/Fuji 01:39:17 3 804 Diploma
79 2151 Metsaots Krista 01:39:24 4 800 Diploma
80 2536 Kainel Mart 01:39:44 10 796 Diploma
81 2376 Lehes Meelis 01:39:57 21 792 Diploma
82 2029 Suursild Simo 01:40:07 27 788 Diploma
83 2370 Krautmann Üllar ILOPRINT Team 01:40:22 22 784 Diploma
84 2390 Põlts Heiki 01:40:26 23 780 Diploma
85 2324 Talmet Andres 01:40:41 24 776 Diploma
86 2019 Kütt Sander 01:40:49 28 772 Diploma
87 2540 Pettai Jaanus 01:40:51 25 768 Diploma
88 2297 Uibo Rain Westline Team 01:40:52 26 764 Diploma
89 2298 Oks Jaanus Westline Team 01:40:54 27 760 Diploma
90 2455 Milistver Meelis Vennad-Dahl 01:40:57 28 756 Diploma
91 2541 Krovets Oliver Team UPA 01:40:58 29 752 Diploma
92 2035 Toome Ronald Spordiklubi RAKKE / EXPERT Rakvere 01:41:02 29 748 Diploma
93 2443 Univer Indrek 01:41:19 30 744 Diploma
94 2417 Viira Andres 01:41:24 31 740 Diploma
95 2526 Andre Mihkel 01:41:29 32 736 Diploma
96 2163 Berning Janika Jõelähtme SINGEL Naised 01:41:38 5 732 Diploma
97 2178 Einroos Marju 01:41:39 6 728 Diploma
98 2323 Tikku Marko 01:41:39 33 724 Diploma
99 2190 Pajur Agnes 01:41:41 4 720 Diploma
100 2366 Märtson Marek 01:41:43 34 716 Diploma
101 2095 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi 01:41:52 15 713 Diploma
102 2062 Tammemäe Kaupo Viljandi Suusaklubi 01:42:00 16 710 Diploma
103 2532 Umb Maarjaliisa 01:42:00 5 707 Diploma
104 2566 Berin Aivar 01:42:07 35 704 Diploma
105 2018 Läll Kristjan RESPONTEX 01:42:09 30 701 Diploma
106 2306 Jeedas Egert 01:42:10 36 698 Diploma
107 2399 Kornet Kalev 01:42:15 37 695 Diploma
108 2322 Pensa Heiki Valio 01:42:16 38 692 Diploma
109 2525 Aksel Andres Rsk 01:42:17 39 689 Diploma
110 2469 Lusis Ariks Valmiera - Ripo autocentrs 01:42:18 40 686 Diploma
111 2456 Suits Marek 01:42:24 41 683 Diploma
112 2333 Nemiro Mihhail PyhaYritus 01:42:26 42 680 Diploma
113 2126 Arakas Mart 01:42:28 11 677 Diploma
114 2414 Kuresson Jaak SK Rakke 01:42:33 43 674 Diploma
115 2361 Ikkonen Andi Rulluisuklubi ABEC 01:42:43 44 671 Diploma
116 2288 Ärmpalu Aare Vooremaa Centrum IV 01:42:50 45 668 Diploma
117 2086 Süld Kris 01:42:51 17 665 Diploma
118 2294 Mikita Valdur 01:42:51 46 662 Diploma
119 2353 Salumäe Jako 01:42:53 47 659 Diploma
120 2533 Hirve Toomas-Hendrik SK Biathlon 01:42:54 31 656 Diploma
121 2448 Kaaret Enn 01:42:55 48 653 Diploma
122 2061 Kõivumägi Georg Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:43:12 18 650 Diploma
123 2391 Kiisk Rauno Klubisport 01:43:18 49 647 Diploma
124 2266 Reinumägi Maret GRÜNDER SPORT 01:43:20 6 644 Diploma
125 2347 Lemmats Heiti 01:43:22 50 641 Diploma
126 2094 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 01:43:36 19 638 Diploma
127 2451 Suursild Siim Püha Loomaaed 01:43:41 51 635 Diploma
128 2328 Kavak Raiko IiTee 01:43:43 52 632 Diploma
129 2521 Reponen Mikko 01:43:45 53 629 Diploma
130 2513 Väling Janno Vitrecon 01:43:47 54 626 Diploma
131 2309 Kangur Tarmo 01:43:48 55 623 Diploma
132 2053 Sarik Taavi Rõuge Racing Team 01:43:52 32 620 Diploma
133 2248 Hõim Liisa Peugeot Naiskond 01:43:55 7 617 Diploma
134 2312 Avi Andrus Türi Rattatiim 01:44:01 56 614 Diploma
135 2208 Kull Triin Väike-Maarja RSK Naised 01:44:14 8 611 Diploma
136 2001 Ojakivi Kaur 01:44:17 33 608 Diploma
137 2383 Rebane Renno RPM RATTATIIM 01:44:31 57 605 Diploma
138 2314 Uibu Aivar 01:44:41 58 602 Diploma
139 2289 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum IV 01:44:42 59 599 Diploma
140 2130 Rivis Peep ILOPRINT Team II 01:44:46 12 596 Diploma
141 2169 Tähiste Helen 01:44:49 7 593 Diploma
142 2245 Kriisa Nele 01:44:50 4 590 Diploma
143 2462 Jõgi Agur 01:44:51 60 587 Diploma
144 2315 Kotkas Peep 01:44:54 61 584 Diploma
145 2459 Arumeel Ansi Eesti Posti Spordiklubi 01:45:00 62 581 Diploma
146 2316 Lään Illari 01:45:03 63 578 Diploma
147 2003 Kütt Karel 01:45:22 34 575 Diploma
148 2562 Janke Maido IiTee 01:45:23 64 572 Diploma
149 2348 Ilves Markko 01:45:28 65 569 Diploma
150 2506 Kiskonen Siim Kalevi Rattakool 01:45:37 20 566 Diploma
151 2389 Ivanov Aleksandr 01:45:41 66 564 Diploma
152 2341 Hütt Petri IT College 01:45:50 67 562 Diploma
153 2285 Pintman Janek 01:45:56 68 560 Diploma
154 2110 Kuslap Epp Paluküla Team 01:45:58 5 558 Diploma
155 2171 Kriisa Tiina 01:46:01 8 556 Diploma
156 2017 Põldoja Martin Tartu SK Velo 01:46:02 35 554 Diploma
157 2474 Eismel Eiko 01:46:13 69 552 Diploma
158 2304 Läll Ainar RESPONTEX 01:46:15 70 550 Diploma
159 2283 Tsvetkov Elmo 01:46:24 71 548 Diploma
160 2210 Kivipõld Triin Väike-Maarja RSK Naised 01:46:33 9 546 Diploma
161 2022 Teesalu Henri PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 01:46:40 36 544 Diploma
162 2276 Kaarjärv Martin 01:46:41 72 542 Diploma
163 2229 Vidder Merle Eesti Energia SK VIII 01:46:44 10 540 Diploma
164 2404 Paju Tiit Hansura RT 01:46:48 73 538 Diploma
165 2199 Jääger Mari Elion SK 01:46:49 11 536 Diploma
166 2118 Sojonen Janely Sundstrand-Jõhvi 01:46:58 6 534 Diploma
167 2008 Reinik Indrek 01:47:00 37 532 Diploma
168 2407 Nuuma Andri 01:47:00 74 530 Diploma
169 2099 Paldra Georg-Peeter Viljandi Rattaklubi 01:47:05 21 528 Diploma
170 2358 Ers Alger 01:47:06 75 526 Diploma
171 2290 Rullingo Eik Baltic Hunter 01:47:08 76 524 Diploma
172 2432 Kala Urmas 01:47:28 77 522 Diploma
173 2109 Odamus Marliis Plekk-Liisu Rattaklubi 01:47:29 7 520 Diploma
174 2134 Odamus Tõnu Plekk-Liisu Rattaklubi 01:47:30 13 518 Diploma
175 2079 Liira Rasmus 01:47:34 22 516 Diploma
176 2084 Heinols Atis Valmiera - Ripo autocentrs 01:47:38 23 514 Diploma
177 2375 Ottender Uwe 01:47:47 78 512 Diploma
178 2454 Kasemaa Janno Püha Üritus 01:47:53 79 510 Diploma
179 2415 Undla Timo 01:47:55 80 508 Diploma
180 2393 Vooder Mait 01:48:02 81 506 Diploma
181 2113 Oinus Margot Taaralinna Rattanaised 01:48:04 8 504 Diploma
182 2191 Ööpik Ainika Päikeseratas 01:48:20 12 502 Diploma
183 2054 Kutti Kristjan CFC JMSK 01:48:23 24 500 Diploma
184 2093 Merendi Arnold Viljandi Rattaklubi 01:48:26 25 498 Diploma
185 2446 Samberg Janek Kinar 01:48:31 82 496 Diploma
186 2442 Vaher Marion 01:48:36 83 494 Diploma
187 2025 Toome Martin Viljandi Rattaklubi 01:48:49 38 492 Diploma
188 2378 Joorits Andero 01:48:55 84 490 Diploma
189 2363 Kivipõld Tanel 01:48:58 85 488 Diploma
190 2318 Karus Kalev Elion SK 01:49:04 86 486 Diploma
191 2502 Piilberg Priit Tartu Dünamo 01:49:06 87 484 Diploma
192 2340 Vahtra Viljar 01:49:10 88 482 Diploma
193 2064 Riim Allan RPM RATTATIIM 01:49:11 26 480 Diploma
194 2121 Müristaja Mart 01:49:26 14 478 Diploma
195 2281 Aus Sten 01:49:27 89 476 Diploma
196 2033 Sammel Franz Cosmos 01:49:28 39 474 Diploma
197 2137 Laikoja Ilmar 01:49:37 15 472 Diploma
198 2523 Tääkre Siim-Kristjan 01:49:47 90 470 Diploma
199 2522 Savolainen Risto 01:49:54 91 468 Diploma
200 2059 Efimov Alexey Holmskie Vorota 01:49:56 27 466 Diploma
201 2329 Miller Tiit 01:49:59 92 465 Diploma
202 2342 Luik Alar 01:50:01 93 464 Diploma
203 2499 Andres Marek Thule Team Estonia 01:50:12 94 463 Diploma
204 2402 Vonk Aivar Kostivere Vänt 01:50:16 95 462 Diploma
205 2188 Nõu Inga Baltic Hunter 01:50:21 13 461 Diploma
206 2313 Apuhtin Vladislav 01:50:24 96 460 Diploma
207 2131 Tuudelepp Elmar 01:50:26 16 459 Diploma
208 2368 Lillend Allan 01:50:28 97 458 Diploma
209 2080 Taan Sander GRÜNDER SPORT 01:50:34 28 457 Diploma
210 2400 Arras Kristjan 01:50:35 98 456 Diploma
211 2401 Arras Ants 01:50:36 99 455 Diploma
212 2206 Mets Mari Väike-Maarja RSK Naised 01:50:38 14 454 Diploma
213 2473 Pärila Aare 01:50:40 100 453 Diploma
214 2023 Laursoo Kaspar Tartu Suusaklubi 01:50:42 40 452 Diploma
215 2367 Leesi Rain 01:50:45 101 451 Diploma
216 2364 Rodenberg Andres 01:50:46 102 450 Diploma
217 2472 Reimaa Andrus 01:50:49 103 449 Diploma
218 2413 Ollisaar Mait 01:50:54 104 448 Diploma
219 2388 Laul Margo RPM RATTATIIM 01:50:57 105 447 Diploma
220 2467 Reinola Urmas 01:50:59 106 446 Diploma
221 2440 Oja Marek 01:51:01 107 445 Diploma
222 2468 Jansons Ilmars Valmiera - Ripo autocentrs 01:51:09 108 444 Diploma
223 2278 Sarapuu Indrek 01:51:16 109 443 Diploma
224 2241 Sirvel Merike 01:51:27 15 442 Diploma
225 2549 Mälgand Ahti 01:51:28 110 441 Diploma
226 2055 Kuusik Ken VAK STAIER 01:51:38 29 440 Diploma
227 2164 Malberg Kriste ILOPRINT Team II 01:51:45 9 439 Diploma
228 2501 Sülla Aivar 01:51:49 111 438 Diploma
229 2392 Toru Priit Klubisport 01:51:50 112 437 Diploma
230 2076 Toome Kristo Vilajndi Rattaklubi 01:51:51 30 436 Diploma
231 2351 Enok Ergi 01:52:01 113 435 Diploma
232 2051 Nõgols Andry DeLaval 01:52:02 31 434 Diploma
233 2500 Ormisson Veikko Thule Team Estonia 01:52:06 114 433 Diploma
234 2421 Ilus Andrus Westline Team 01:52:08 115 432 Diploma
235 2307 Kruus Mihkel 01:52:09 116 431 Diploma
236 2403 Rada Andres 01:52:21 117 430 Diploma
237 2564 Haldna Leho 01:52:29 118 429 Diploma
238 2416 Rimmel Margo 01:52:36 119 428 Diploma
239 2117 Kuusemets Laura Sundstrand-Jõhvi 01:52:47 9 427 Diploma
240 2565 Parv Alar 01:52:48 120 426 Diploma
241 2030 Kaljurand Risto 01:52:51 41 425 Diploma
242 2172 Oru Jane 01:53:03 10 424 Diploma
243 2207 Kõue Kerli Väike-Maarja RSK Naised 01:53:13 16 423 Diploma
244 2344 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 01:53:16 121 422 Diploma
245 2097 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 01:53:20 32 421 Diploma
246 2264 Liblikmann Signe 01:53:22 17 420 Diploma
247 2228 Malberg Kersti ILOPRINT Team II 01:53:24 18 419 Diploma
248 2559 Tamme Ringo 01:53:27 122 418 Diploma
249 2411 Kärmas Maiken 01:53:28 123 417 Diploma
250 2568 Kenapea Kristjan 01:53:29 124 416 Diploma
251 2374 Soo Rainer Westline Team 01:53:30 125 415 Diploma
252 2216 Vilt Kristiina Jõelähtme SINGEL Naised 01:53:34 19 414 Diploma
253 2529 Vetka Carinee Elion SK 01:53:53 20 413 Diploma
254 2120 Varblane Kärolin Viljandi Rattaklubi 01:53:56 10 412 Diploma
255 2038 Sitska Ralf Viljandi Rattaklubi 01:54:08 42 411 Diploma
256 2381 Melk Villu RPM RATTATIIM 01:54:08 126 410 Diploma
257 2418 Pokk Rein 01:54:17 127 409 Diploma
258 2013 Randver Sander 01:54:20 43 408 Diploma
259 2282 Tähe Tarvi KilluMees 01:54:23 128 407 Diploma
260 2225 Kruusa Kristiina 01:54:35 21 406 Diploma
261 2226 Allikajaka Anneli 01:54:37 22 405 Diploma
262 2377 Raudpuu Madis 01:54:38 129 404 Diploma
263 2465 Sepp Marti 01:54:51 130 403 Diploma
264 2365 Leesi Raivo 01:54:52 131 402 Diploma
265 2103 Talihärm Johanna Eesti Raudtee 2 01:54:54 11 401 Diploma
266 2015 Õunap Vahur 01:54:55 44 400 Diploma
267 2439 Terasmaa Hans 01:54:56 132 399 Diploma
268 2563 Salumets Silvar 01:55:11 133 398 Diploma
269 2357 Tammiste Allan 01:55:17 134 397 Diploma
270 2496 Tallo Alart 01:55:17 135 396 Diploma
271 2279 Zirk Endrik Saruman 01:55:18 136 395 Diploma
272 2346 Zuravljov Aleksei Westline Team 01:55:24 137 394 Diploma
273 2160 Prikko Kristel Väike-Maarja RSK Naised 01:55:28 11 393 Diploma
274 2436 Radsin Taaniel 01:55:41 138 392 Diploma
275 2542 Lehes Siim Team UPA 01:55:44 139 391 Diploma
276 2412 Laursoo Tõnu 01:55:48 140 390 Diploma
277 2305 Mugu Heikki 01:55:50 141 389 Diploma
278 2511 Vides Jaan 01:55:50 142 388 Diploma
279 2463 Loos Priit Nordecon 01:55:51 143 387 Diploma
280 2447 Kutsar Marek 01:55:53 144 386 Diploma
281 2425 Vare Mart 01:55:54 145 385 Diploma
282 2449 Kaaret Toomas 01:55:56 146 384 Diploma
283 2320 Põhako Priit Elion SK 01:56:08 147 383 Diploma
284 2337 Klettenberg Ivo 01:56:11 148 382 Diploma
285 2569 Koppa Kaido 01:56:18 149 381 Diploma
286 2478 Ääro Tõnu CFC 01:56:37 150 380 Diploma
287 2356 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:56:43 151 379 Diploma
288 2373 Karpelin Gert Püha Üritus 01:56:49 152 378 Diploma
289 2040 Juhkam Gerdo Viljandi Rattaklubi 01:56:51 45 377 Diploma
290 2202 Käär Kätlin 01:56:53 23 376 Diploma
291 2321 Ungerson Aivar Valio 01:57:09 153 375 Diploma
292 2427 Säde Tamar 01:57:10 154 374 Diploma
293 2227 Uustalu Marju Naised Marsilt 01:57:22 24 373 Diploma
294 2139 Soosõrv Tõnu 01:57:24 17 372 Diploma
295 2219 Valgemäe Hedvi 01:57:34 25 371 Diploma
296 2345 Kuslap Avo Paluküla Team 01:57:42 155 370 Diploma
297 2509 Jõgisoo Jaanus 01:57:46 156 369 Diploma
298 2557 Pani Kalle 01:58:00 157 368 Diploma
299 2331 Luik Kahro 01:58:01 158 367 Diploma
300 2039 Laansoo Maario Viljandi Rattaklubi 01:58:02 46 366 Diploma
301 2335 Kerner Tõnis 01:58:06 159 365 Diploma
302 2292 Kamps Markus 01:58:07 160 364 Diploma
303 2265 Sikk Kati 01:58:25 26 363 Diploma
304 2471 Dogru John 01:58:30 161 362 Diploma
305 2071 Lill Ken komo 01:58:31 33 361 Diploma
306 2308 Heinmets Urmas A. 01:58:34 162 360 Diploma
307 2325 Känd Urmas 01:58:37 163 359 Diploma
308 2104 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:58:39 12 358 Diploma
309 2539 Salep Sven 01:58:49 164 357 Diploma
310 2070 Mere Karl-Cardo Tartu Suusaklubi 01:58:50 34 356 Diploma
311 2144 Ernits Ingrit 01:58:53 12 355 Diploma
312 2466 Tohver Riido 01:58:54 165 354 Diploma
313 2212 Mustkikkas Ira Naised Marsilt 01:58:58 27 353 Diploma
314 2065 Volmer Karl 01:59:09 35 352 Diploma
315 2543 Tuvikene Alar 01:59:11 166 351 Diploma
316 2300 Lember Indrek 01:59:20 167 350 Diploma
317 2185 Vann Kati Vooremaa Centrum Naised 01:59:45 28 349 Diploma
318 2081 Einroos Evert 01:59:55 36 348 Diploma
319 2516 Moisto Terje 01:59:56 29 347 Diploma
320 2512 Ennok Erki Mehed Marsilt 01:59:59 168 346 Diploma
321 2508 Ilves Margit Pleksor 02:00:03 30 345 Diploma
322 2507 Rebane Aleksander Würth 02:00:04 169 344 Diploma
323 2435 Mäll Ailo 02:00:05 170 343 Diploma
324 2326 Piller Toomas 02:00:07 171 342 Diploma
325 2343 Sinisaar Indrek Trimen Capital 02:00:25 172 341 Diploma
326 2476 Noormets Alo Eesti Saabiklubi 02:00:31 173 340 Diploma
327 2233 Pedak Annika RPM RATTATIIM 02:00:36 31 339 Diploma
328 2384 Uibopuu Aivar RPM RATTATIIM 02:00:36 174 338 Diploma
329 2262 Jääger Kadi 02:00:38 32 337 Diploma
330 2444 Selge Ranner 02:00:45 175 336 Diploma
331 2554 Laanesaar Liis 02:00:53 33 335 Diploma
332 2058 Salumäe Kaupo 02:00:57 37 334 Diploma
333 2147 Kangilaski Erik Kalevi Jalgrattakool 02:01:01 38 333 Diploma
334 2354 Stanevits Tanel 02:01:07 176 332 Diploma
335 2012 Altoja Ahto 02:01:10 47 331 Diploma
336 2470 Findlay Alan 02:01:17 177 330 Diploma
337 2218 Apuhtin Anneli Profloors 02:01:26 34 329 Diploma
338 2338 Ruus Rain 02:01:27 178 328 Diploma
339 2548 Krehov Anton 02:01:47 179 327 Diploma
340 2355 Lootus Andrus 02:01:52 180 326 Diploma
341 2405 Puusaag Peeter 02:01:57 181 325 Diploma
342 2497 Kase Marek Conti 02:02:14 182 324 Diploma
343 2498 Vint Indrek Conti 02:02:15 183 323 Diploma
344 2183 Saarna Margit 02:02:19 35 322 Diploma
345 2464 Ojamaa Erki 02:02:34 184 321 Diploma
346 2213 Pärnamets Evelin HVSK PREILIDE TEAM 02:02:46 36 320 Diploma
347 2168 Riim Piia RPM RATTATIIM 02:02:53 13 319 Diploma
348 2249 Beljaeva Maret Enics'i naised 02:02:57 37 318 Diploma
349 2237 Kantsik Tiina 02:03:06 38 317 Diploma
350 2394 Purde Madis 02:03:09 185 316 Diploma
351 2441 Oja Peeter 02:03:14 186 315 Diploma
352 2231 Räppo Triinu 02:03:24 39 314 Diploma
353 2422 Nakkurt Tarmo Clik 02:03:34 187 313 Diploma
354 2385 Vaigu Aivar RPM RATTATIIM 02:03:41 188 312 Diploma
355 2136 Männisalu Mati 02:03:51 18 311 Diploma
356 2068 Pesor Siim KoMo 02:04:07 39 310 Diploma
357 2258 Kaaret Kristi 02:04:11 40 309 Diploma
358 2380 Stokkeby Allan RPM RATTATIIM 02:04:17 189 308 Diploma
359 2552 Orgusaar Maris 02:04:19 41 307 Diploma
360 2567 Tiirats Marek 02:04:19 190 306 Diploma
361 2503 Mutso Indrek 02:04:22 191 305 Diploma
362 2504 Taru Egon 02:04:27 192 304 Diploma
363 2291 Järsk Mati 02:04:44 193 303 Diploma
364 2429 Arro Ago Tehnoturg-T Cycling Team 02:04:47 194 302 Diploma
365 2234 Akerberg Anu 02:05:25 42 301 Diploma
366 2107 Õispuu Mairis 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:05:26 13 300 Diploma
367 2050 Lember Jaagup 02:05:28 40 299 Diploma
368 2395 Jüriado Kaarel 02:05:32 195 298 Diploma
369 2189 Mälgi Ailen 02:05:36 43 297 Diploma
370 2369 Pärsim Priit VELONOID 02:05:39 196 296 Diploma
371 2301 Antsmäe Rando 02:06:06 197 295 Diploma
372 2505 Dimitrijev Avo Eesti Raudtee 02:06:15 198 294 Diploma
373 2111 Lang Mae Taaralinna Rattanaised 02:06:18 14 293 Diploma
374 2203 Maddison Annemari 02:06:27 44 292 Diploma
375 2303 Aigro Tarmo 02:06:35 199 291 Diploma
376 2299 Kiidjärv Donald 02:06:51 200 290 Diploma
377 2251 Karja Hele GLIMSTEDT 02:06:53 45 289 Diploma
378 2531 Rähn Toomas 02:06:56 201 288 Diploma
379 2483 Henga Andrus Viljandi Jokker 02:06:57 202 287 Diploma
380 2485 Sass Margus Viljandi Jokker 02:06:58 205 286 Diploma
381 2489 Kivilaan Ain Viljandi Jokker 02:06:58 204 285 Diploma
382 2491 Välba Priit Viljandi Jokker 02:06:58 203 284 Diploma
383 2487 Kass Jarmo Viljandi Jokker 02:06:59 207 283 Diploma
384 2494 Lige Ivari Viljandi Jokker 02:06:59 206 282 Diploma
385 2046 Rotka Alari Viljandi Jokker 02:07:00 48 281 Diploma
386 2484 Kimmel Jaak Viljandi Jokker 02:07:00 209 280 Diploma
387 2490 Rotka Alvar Viljandi Jokker 02:07:00 208 279 Diploma
388 2488 Mõtsar Janek Viljandi Jokker 02:07:01 210 278 Diploma
389 2482 Pähkel Alvar Viljandi Jokker 02:07:02 211 277 Diploma
390 2492 Marandi Gunnar Viljandi Jokker 02:07:02 212 276 Diploma
391 2493 Nurk Margus Viljandi Jokker 02:07:02 213 275 Diploma
392 2252 Tuulik Triin GLIMSTEDT 02:07:05 46 274 Diploma
393 2200 Evendi Kristi Elion SK 02:07:08 47 273 Diploma
394 2224 Kuuse Katri Team Mahe 02:07:35 48 272 Diploma
395 2268 Kruusimägi Kairit 02:07:38 49 271 Diploma
396 2287 Tammert Riho Tõukerattamees 02:07:41 214 270 Diploma
397 2217 Miljukova Claire SK Vargamäe 02:07:46 50 269 Diploma
398 2155 Talihärm Maire Eesti Raudtee 2 02:07:54 14 268 Diploma
399 2398 Lunden Priit-Risto 02:07:57 216 267 Diploma
400 2558 Ploom Tiit 02:07:57 215 266 Diploma
401 2260 Hürden Kadri 02:08:11 51 265 Diploma
402 2158 Schihalejev Olga 02:08:20 15 264 Diploma
403 2327 Schihalejev Rein 02:08:21 217 263 Diploma
404 2153 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 02:08:39 16 262 Diploma
405 2537 Are Ado 02:08:39 218 261 Diploma
406 2204 Mikk Karin 02:08:50 52 260 Diploma
407 2263 Viidik Kristel 02:08:53 53 259 Diploma
408 2223 Soome Eliisa 02:08:55 54 258 Diploma
409 2192 Peets Kadi Päikeseratas 02:09:06 55 257 Diploma
410 2544 Laanemäe Morris 02:09:28 219 256 Diploma
411 2387 Ingi Lennart RPM RATTATIIM 02:09:46 220 255 Diploma
412 2232 Rebane Riin RPM RATTATIIM 02:09:48 56 254 Diploma
413 2220 Sootla Evelin 02:09:50 57 253 Diploma
414 2545 Toom Janno 02:09:52 221 252 Diploma
415 2173 Toome Helle Viljandi Rattaklubi 02:09:59 17 251 Diploma
416 2242 Koppana Anzela 02:10:01 58 250 Diploma
417 2239 Arras Liis 02:10:02 59 249 Diploma
418 2600 Sild Nevo 02:10:03 222 248 Diploma
419 2167 Roos Age RPM RATTATIIM 02:10:06 18 247 Diploma
420 2599 Ani Kristo 02:10:14 223 246 Diploma
421 2222 Gaver Maire 02:10:16 60 245 Diploma
422 2359 Mikotin Kaido 02:10:17 224 244 Diploma
423 2460 Laanemäe Marvin 02:10:28 225 243 Diploma
424 2517 Kulp Siim 02:10:36 41 242 Diploma
425 2457 Tärno Andres 02:10:43 226 241 Diploma
426 2186 Kamm Kersti Vooremaa Centrum Naised 02:10:59 61 240 Diploma
427 2184 Uibo Karin Westline Team 02:11:46 62 239 Diploma
428 2317 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 02:11:54 227 238 Diploma
429 2438 Nebokat Kristjan Electrum 02:12:01 228 237 Diploma
430 2570 Kivistik Anti M.A.S.K. 02:12:10 229 236 Diploma
431 2221 Sootla Ivika 02:12:27 63 235 Diploma
432 2142 Talu Anu Westline Team 02:13:05 19 234 Diploma
433 2141 Rondo Kersti Westline Team 02:13:26 20 233 Diploma
434 2087 Hubel Karl Viljandi Motoklubi 02:13:27 42 232 Diploma
435 2550 Viira Maret 02:13:30 21 231 Diploma
436 2195 Raid Karin 02:14:12 64 230 Diploma
437 2547 Joasaar Andrus 02:14:18 230 229 Diploma
438 2336 Tasane Toomas 02:14:22 231 228 Diploma
439 2408 Saarlaid Jaanus 02:14:30 232 227 Diploma
440 2561 Mölder Jüri 02:14:38 233 226 Diploma
441 2267 Puhk Liisi Cosmos Sun 02:14:51 65 225 Diploma
442 2201 Nõmmik Tiivi Elion SK 02:14:52 66 224 Diploma
443 2108 Laursoo Hanna Britt Tartu Suusaklubi 02:15:00 15 223 Diploma
444 2243 Jääger Katre Kentaur Haldus 02:15:04 67 222 Diploma
445 2238 Kruusvee Kadri 02:15:17 68 221 Diploma
446 2519 Lindepuu Erkki 02:15:19 234 220 Diploma
447 2530 Marist Mairika 02:15:21 69 219 Diploma
448 2311 Ehaste Hillar 02:15:39 235 218 Diploma
449 2078 Kirsila Kaarel 02:15:52 43 217 Diploma
450 2397 Läll Janek RESPONTEX 02:15:52 236 216 Diploma
451 2129 Must Jaan 02:15:56 19 215 Diploma
452 2256 Kuljus Merlyn 02:16:07 70 214 Diploma
453 2159 Sups Pilvi 02:16:53 22 213 Diploma
454 2149 Pärtel Ele Merike Päikeseratas 02:17:09 23 212 Diploma
455 2088 Jents Steven Viljandi Hokiklubi 02:17:15 44 211 Diploma
456 2116 Trempi Triin 02:17:16 16 210 Diploma
457 2481 Kivistik Kalle 02:17:18 237 209 Diploma
458 2261 Ausmeel Maret 02:17:21 71 208 Diploma
459 2510 Tomson Raigo 02:17:23 238 207 Diploma
460 2555 Pannu Angela Nõmme Spordiklubi 02:17:27 17 206 Diploma
461 2082 Hipponen Samuel 02:17:32 45 205 Diploma
462 2396 Lugenberg Arvi 02:17:34 239 204 Diploma
463 2105 Altoja Annika 02:17:37 18 203 Diploma
464 2246 Kulver Anneli Jussikese 7 Sõpra 02:17:39 72 202 Diploma
465 2409 Simmermann Aivar 02:18:03 240 201 Diploma
466 2302 Tiits Marek 02:18:05 241 200 Diploma
467 2538 Luik Kristiina 02:18:11 73 199 Diploma
468 2181 Dimitrijev Rita 02:18:14 24 198 Diploma
469 2100 Karing Krista 02:18:23 19 197 Diploma
470 2450 Kask Heiki 02:18:32 242 196 Diploma
471 2162 Tarjus Piret 02:18:46 25 195 Diploma
472 2295 Kaasik Arne Columbus IT 02:18:58 243 194 Diploma
473 2197 Jõenurm Reet Eesti Raudtee 2 02:19:11 74 193 Diploma
474 2179 Trempi Signe 02:19:16 26 192 Diploma
475 2152 Ehandi Ruth Eesti Raudtee 2 02:19:41 27 191 Diploma
476 2145 Suitso Piret 02:21:25 28 190 Diploma
477 2273 Kangur Kairi 02:21:34 29 189 Diploma
478 2269 Hipponen Triin 02:21:46 75 188 Diploma
479 2372 Mark Jaanus Rõuge Racing Team 02:21:54 244 187 Diploma
480 2205 Sööt Annika HOPE 02:22:06 76 186 Diploma
481 2257 Kalpus Kadri IT College 02:22:22 77 185 Diploma
482 2534 Lepiksaar Egert 02:22:51 46 184 Diploma
483 2527 Eamets Jaanus 02:23:53 245 183 Diploma
484 2528 Eamets Annika 02:23:58 30 182 Diploma
485 2514 Vaino Piret 02:24:14 78 181 Diploma
486 2196 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 02:24:31 79 180 Diploma
487 2556 Kangur Liis Police.ee 02:25:29 80 179 Diploma
488 2475 Lindmaa Taavi Police.ee 02:25:30 246 178 Diploma
489 2170 Nurk Ave 02:25:44 31 177 Diploma
490 2259 Kekk Marlis 02:26:28 81 176 Diploma
491 2211 Kahn Katrin 02:26:34 82 175 Diploma
492 2423 Ilves Jarmo 02:26:51 247 174 Diploma
493 2274 Sau Gisela Police.ee 02:27:36 83 173 Diploma
494 2270 Täht Maarika Arco Vara Spordiklubi 02:27:57 84 172 Diploma
495 2284 Hannus Maido 02:28:30 248 171 Diploma
496 2426 Sarapson Algis 02:29:48 249 170 Diploma
497 2049 Pung Peeter Vooremaa Centrum IV 02:30:16 47 169 Diploma
498 2235 Semjonov Reelika 02:33:04 85 168 Diploma
499 2275 Beljaev Ketlin 02:33:07 86 167 Diploma
500 2477 Graf Andrias 02:33:36 250 166 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rt, , 16.05.2009 11:44
http://www.hot.ee/pikamaajooksmine/ http://pikamaajooks.blogspot.com/ vastupidavussõpradele
kaarel, , 11.05.2009 12:04
igati edev video , eriti algus
veiko, , 11.05.2009 11:46
Mulgi Rattamaratoni video on nähtav siin: www.vimeo.com/4560534 Lõplikud tulemused on alates laupäevast üleval SPORTINFOs (vaata vasakul olevat riba ja sealt TULEMUSED).
amatöör, , 08.05.2009 17:06
Millal tulevad lõplikud tulemused ?
jajaja, , 08.05.2009 15:14
treehugger käi üldse &%#¤"!" btw, keegi ehk otsib rajale kaotatud spidoka andurit? toda mis hargi küljes on.
jurist, , 08.05.2009 00:50
Internetis avaldatud pildi allalaadimine ei ole ebaseaduslik, brauser teeb seda niivõinaa. Selle pildi edasimüük või edasi avaldamine juba oleks. Ja olen ka mõned korrad selle ülikalli 39-kroonise faili tellinud, kui endast või mõnest sõbrast hea pilt välja on tulnud. Aga samas kümnekonna sõbra pildi salvestamine selle äärmiselt kehva kvaliteediga, nagu nad seal väljas on, peaks olema igaühe enda valik.
eelmisele, , 07.05.2009 23:52
Sa oled tõesti kaval. Sportfotost tuleb pildid osta mitte neid ebaseaduslikult alla laadida. Tõeliselt nõme. Sa ei suuda nüüd 39 krooniga toetada ettevõtmist, et ka edaspidi oleks fotograaf, kes viitsiks pildistamas käia korraliku kaameraga. tõesti kahju inimestest, kes seda teed lähevad.
., , 07.05.2009 23:31
Kes sportfotost tahavad pilte salvestada, siis üks võimalus on brauseri optionsist javascript disableda ja siis pildi peal lihtsalt parem klõps ja save.
Simpel, , 07.05.2009 22:15
Kuidas ei ole kui on?
Mc kom, , 07.05.2009 22:03
Miks poole maratonile diplomeid ei ole`???


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE