estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni võitis taas Jaan Kirsipuu 03.05.2009 (0)
Paar aastat tagasi profispordist loobunud Jaan Kirsipuu valitseb endiselt Eesti rattasõite ning võitis täna Viljandimaal peetud Mulgi rattamaratoni.
Mulgi maraton ületab mulluse rekordi 30.04.2009 (0)
Mulgi rattamaratonile pani end interneti teel kirja 1725 osalejat, mis ületab eelmise aasta lõpetajate arvu ja vastab korraldajate ootustele.
Ratturid abistavad Mulgi maratoni rajameistreid 27.04.2009 (0)
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
Mulgi rattamaratoni lumine rada venib pikemaks 14.04.2009 (4)
Mulgi Rattamaraton pakub sel aastal lumes sõitu 06.04.2009 (3)
Mulgi 60 km
Mulgi 35 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9. Mulgi Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 03.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 60 km, start kell 12.00
Poolmaraton 35 km, start kell 13.00
Lastevõistlused algavad kell 12.10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee  

Aitäh kõikidele osalejatele ja kohtume 2010 aastal!

EEC 2009 KOONDARVESTUS LASTESÕIDUD / TULEMUSED 2009
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. Koht
TP 1
PKT    
1 3 Kirsipuu Jaan CFC 02:11:30 01:12:50 1 1 1500 Diploma
2 1 Oras Allan Rietumu Banka-Riga 02:11:35 01:12:51 1 2 1495 Diploma
3 2 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:11:55 01:12:52 2 4 1492 Diploma
4 9 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 02:14:11 01:14:57 3 5 1490 Diploma
5 5 Selder Taavi Rietumu Banka-Riga 02:14:13 01:15:02 2 6 1489 Diploma
6 6 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:14:29 01:15:08 3 8 1488 Diploma
7 8 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 02:14:36 01:15:08 4 9 1487 Diploma
8 7 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 02:14:55 01:15:13 5 10 1486 Diploma
9 28 Puu Henno FIXUS SPORT 02:15:04 01:15:23 6 11 1485 Diploma
10 10 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 02:15:54 01:15:06 7 7 1484 Diploma
11 29 Olle Raul Amserv Toyota Team 02:15:55 01:15:23 4 12 1483 Diploma
12 4 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:16:54 01:12:51 8 3 1482 Diploma
13 50 Purnins Lauris TREK - Philips 02:17:03 01:16:39 9 18 1481 Diploma
14 16 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:17:12 01:16:37 5 15 1480 Diploma
15 978 Rezins Janis Rietumu Banka-Riga 02:17:13 01:16:37 1 14 1479 Diploma
16 109 Maimre Raivo Rietumu Banka Riga 02:17:13 01:17:38 10 20 1478 Diploma
17 18 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 02:17:20 01:16:38 11 17 1477 Diploma
18 43 Leppik Gabriel SPORDIPARTNER 2 02:17:40 01:17:37 2 19 1476 Diploma
19 14 Jakovels Gints TREK - Philips 02:18:14 01:16:38 12 16 1475 Diploma
20 22 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:19:35 01:18:13 13 21 1474 Diploma
21 54 Laanemaa Kristjan Anaconda of Elbonia 02:21:28 01:20:09 14 42 1473 Diploma
22 13 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:21:31 01:16:29 15 13 1472 Diploma
23 53 Jeret Timmo PÄRNU KALEV SPORDIKOOL 02:21:38 01:18:39 1 24 1471 Diploma
24 1231 Hallop Gven 02:21:51 01:19:55 3 39 1470 Diploma
25 24 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:21:59 01:18:47 16 26 1469 Diploma
26 11 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:22:01 01:18:27 4 22 1468 Diploma
27 12 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:22:05 01:18:37 17 23 1467 Diploma
28 47 Öpik Oliver velo clubbers 02:22:13 01:19:54 18 38 1466 Diploma
29 63 Saar Raido Jalgrattaklubi VIKO 02:22:19 01:19:58 5 40 1465 Diploma
30 41 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:22:20 01:19:53 19 37 1464 Diploma
31 36 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:22:25 01:18:39 6 25 1463 Diploma
32 39 Karu Virgo Hawaii Express Team 02:22:27 01:18:48 7 28 1462 Diploma
33 40 Mikk Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:22:30 01:19:59 20 41 1461 Diploma
34 79 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:22:41 01:18:50 2 31 1460 Diploma
35 38 Kampus Kaido Extreme Sport 02:22:56 01:19:52 8 33 1459 Diploma
36 58 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:22:57 01:20:19 9 45 1458 Diploma
37 67 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:23:03 01:18:49 21 30 1457 Diploma
38 20 Tuisk Priit Hawaii Express Team 02:23:15 01:18:49 22 29 1456 Diploma
39 70 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:24:07 01:19:53 6 36 1455 Diploma
40 979 Berkis Valdis Rietumu Banka-Riga 02:24:14 01:21:02 7 54 1454 Diploma
41 65 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:24:28 01:19:52 23 35 1453 Diploma
42 75 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:24:32 01:20:59 24 50 1452 Diploma
43 31 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:24:41 01:21:44 10 57 1451 Diploma
44 42 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:24:42 01:21:04 11 56 1450 Diploma
45 55 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:24:59 01:20:58 25 49 1449 Diploma
46 26 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 02:25:01 01:20:20 26 46 1448 Diploma
47 106 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi I 02:25:07 01:20:57 8 48 1447 Diploma
48 30 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:25:35 01:21:01 3 53 1446 Diploma
49 51 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:25:42 01:21:58 27 62 1445 Diploma
50 69 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:25:50 01:19:52 28 34 1444 Diploma
51 49 Pruus Peeter KoMo 02:26:13 01:18:48 9 27 1443 Diploma
52 977 Bekmanis Indulis Rietumu Banka-Riga 02:26:21 01:19:24 10 32 1442 Diploma
53 45 Birkentals Mareks EthicSport SEB Priekuli 02:26:26 01:20:38 29 47 1441 Diploma
54 86 Pajur Rivo velo clubbers 02:26:33 01:22:13 30 64 1440 Diploma
55 126 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:26:35 01:21:03 4 55 1439 Diploma
56 77 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:27:46 01:20:59 11 51 1438 Diploma
57 48 Laanela Danek 02:28:11 01:21:45 31 58 1437 Diploma
58 82 Veelmaa Taavi !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:28:29 01:22:25 12 68 1436 Diploma
59 96 Kask Jaanus 02:28:32 01:22:25 32 67 1435 Diploma
60 32 Kirsipuu Toomas CFC 02:28:50 01:22:24 12 66 1434 Diploma
61 66 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:28:51 01:22:33 33 71 1433 Diploma
62 56 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:28:52 01:21:56 34 61 1432 Diploma
63 21 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:28:56 01:23:02 35 75 1431 Diploma
64 17 Knostenbergs Toms Smiltene 02:28:58 01:21:55 13 59 1430 Diploma
65 23 Jõessar Janari-Joel VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:29:04 01:20:10 14 43 1429 Diploma
66 72 Viljus Ivo Westline Team I 02:29:47 01:22:31 13 70 1428 Diploma
67 27 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:29:56 01:23:01 36 74 1427 Diploma
68 81 Vähi Jaagup Tartu SK VELO 02:29:58 01:21:59 37 63 1426 Diploma
69 1186 Rubiks Janis Valmiera 02:29:59 01:21:56 15 60 1425 Diploma
70 52 Vist Kalev CFC 02:30:11 01:22:24 14 65 1424 Diploma
71 33 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:30:38 01:26:03 38 106 1423 Diploma
72 971 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:30:39 01:24:10 5 84 1422 Diploma
73 128 Roskoss Janis Smiltene 02:30:45 01:24:00 39 79 1421 Diploma
74 115 Rattur Rajko SK Serviti 02:30:57 01:24:39 40 93 1420 Diploma
75 97 Baranovskis Guntars Smiltene 02:31:05 01:22:28 15 69 1419 Diploma
76 62 Abel Indrek SPORDIPARTNER 02:31:26 01:24:08 41 81 1418 Diploma
77 141 Rei Tarmo CFC 02:31:28 01:24:36 42 91 1417 Diploma
78 172 Sars Martins Mezmalas MTB 02:31:29 01:24:15 16 87 1416 Diploma
79 143 Pesor Kaido KoMo 02:31:32 01:24:09 43 83 1415 Diploma
80 59 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:31:33 01:23:05 16 77 1414 Diploma
81 144 Põld Ivo Cosmos Team 02:31:47 01:24:36 17 92 1413 Diploma
82 104 Hussar Aimar Areal Team 02:31:50 01:25:45 44 99 1412 Diploma
83 147 Soo Veiko 02:32:00 01:24:09 18 82 1411 Diploma
84 64 Brokans Raimonds NN Sporta Klubs 02:32:21 01:20:11 45 44 1410 Diploma
85 120 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:32:53 01:26:22 1 110 1409 Diploma
86 85 Karro Margus Tartu SK VELO 02:32:59 01:24:00 46 78 1408 Diploma
87 964 Ilves Sven Investment Agency Pro Team 02:33:00 01:26:36 17 114 1407 Diploma
88 46 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:33:01 01:22:34 47 72 1406 Diploma
89 1025 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team 02:33:03 01:24:02 48 80 1405 Diploma
90 61 Hallik Margus Hawaii Express / LUS 02:33:15 01:27:04 49 121 1404 Diploma
91 117 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:33:22 01:25:50 50 102 1403 Diploma
92 136 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:33:23 01:25:41 51 98 1402 Diploma
93 133 Eiduka Ivanda Rietumu Banka-Riga 02:33:43 01:25:49 2 101 1401 Diploma
94 105 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:33:50 01:25:53 19 103 1400 Diploma
95 71 Põldma Tõnu 02:33:53 01:25:58 20 104 1399 Diploma
96 119 Salumäe Priit Hawaii Express Team 02:34:02 01:26:39 21 115 1398 Diploma
97 138 Ord Tõnu CC Superior 02:34:10 01:26:21 22 108 1397 Diploma
98 25 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:34:34 01:29:36 18 154 1396 Diploma
99 213 Reinpõld Risto Skype 02:34:39 01:27:25 52 130 1395 Diploma
100 118 Oppi Art CC Rota Mobilis 02:34:52 01:24:21 53 88 1394 Diploma
101 182 Sööt Martin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:35:06 01:26:30 54 111 1393 Diploma
102 215 Haugas Margus 02:35:13 01:27:44 55 134 1392 Diploma
103 91 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:35:24 01:25:45 23 100 1391 Diploma
104 124 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:35:28 01:27:41 56 133 1390 Diploma
105 288 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 02:35:29 01:26:52 6 117 1389 Diploma
106 112 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi I 02:35:34 01:24:43 57 94 1388 Diploma
107 88 Kruuse Rommi velo clubbers 02:35:44 01:22:44 58 73 1387 Diploma
108 308 Arumägi Anti CFC 02:35:54 01:27:25 19 129 1386 Diploma
109 163 Pani Marek 02:35:55 01:27:14 59 124 1385 Diploma
110 110 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:36:00 01:27:24 24 128 1384 Diploma
111 191 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:36:06 01:27:22 60 126 1383 Diploma
112 217 Rumberg Tambet ARCTIC SPORT CLUB 2 02:36:09 01:27:08 61 122 1382 Diploma
113 219 Aibast Erik ProShop.ee 02:36:16 01:27:45 62 135 1381 Diploma
114 186 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:36:17 01:27:50 63 138 1380 Diploma
115 102 Laanemets Raivo 02:36:20 01:26:54 25 119 1379 Diploma
116 73 Mets Are Cosmos Team 02:36:22 01:24:12 1 85 1378 Diploma
117 113 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:36:35 01:26:20 64 107 1377 Diploma
118 57 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:37:05 01:29:01 65 144 1376 Diploma
119 169 Viitmaa Alar OK Lehola 02:37:14 01:27:09 66 123 1375 Diploma
120 35 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum I 02:37:18 01:26:22 67 109 1374 Diploma
121 135 Kand Peeter 02:37:21 01:27:46 26 136 1373 Diploma
122 223 Reedi Peip Tartu SK VELO 02:37:24 01:29:40 27 155 1372 Diploma
123 122 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:37:43 01:26:00 68 105 1371 Diploma
124 99 Riismaa Timo SPORDIPARTNER 02:38:00 01:29:48 69 160 1370 Diploma
125 130 Turtiainen Jani www.riversidecyclingclub.com 02:38:11 01:28:42 70 142 1369 Diploma
126 264 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:38:12 01:29:51 71 162 1368 Diploma
127 178 Õun Valdur 02:38:22 01:28:49 72 143 1367 Diploma
128 160 Alesmaa Martti CFC 02:38:23 01:27:18 20 125 1366 Diploma
129 103 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:38:26 01:30:53 28 172 1365 Diploma
130 94 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:38:32 01:26:53 21 118 1364 Diploma
131 108 Tupits Ivo 02:38:33 01:26:31 29 112 1363 Diploma
132 225 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:38:35 01:29:32 7 151 1362 Diploma
133 167 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:38:36 01:27:23 73 127 1361 Diploma
134 246 Mitt Rainis MisPassid 02:38:36 01:28:08 74 140 1360 Diploma
135 238 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:38:40 01:29:34 8 152 1359 Diploma
136 1159 Lipp Sulev ProShop.ee 02:38:46 01:27:29 75 131 1358 Diploma
137 162 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:38:47 01:29:41 30 156 1357 Diploma
138 198 Lehtmaa Aivar Nordecon RK 02:38:48 01:29:03 31 146 1356 Diploma
139 152 Roose Riivo 02:38:49 01:24:15 22 86 1355 Diploma
140 92 Aasla Meelis FIXUS SPORT 02:39:10 01:26:54 76 120 1354 Diploma
141 975 Evarts Romans 4EVER/SK Mezaparks 02:39:11 01:29:29 77 149 1353 Diploma
142 164 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:39:35 01:27:50 32 137 1352 Diploma
143 158 Talu Priit Westline Team I 02:39:52 01:28:40 78 141 1351 Diploma
144 202 Ivanov Mihhail 02:39:58 01:26:43 79 116 1350 Diploma
145 200 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:40:01 01:29:45 33 158 1349 Diploma
146 184 Einroos Raino 02:40:01 01:30:54 34 173 1348 Diploma
147 84 Raag Kaupo velo clubbers 02:40:08 01:24:32 80 89 1347 Diploma
148 196 Maidla Janek Jõelähtme SINGEL I 02:40:09 01:30:11 81 164 1346 Diploma
149 175 Veri Aivar 02:40:18 01:25:20 35 96 1345 Diploma
150 249 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:40:26 01:30:13 9 166 1344 Diploma
151 177 Tillemann Taikki velo clubbers 02:40:30 01:29:02 82 145 1343 Diploma
152 228 Apivala Juss Mavic 02:40:35 01:32:27 83 199 1342 Diploma
153 116 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:40:45 01:26:35 84 113 1341 Diploma
154 205 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:40:53 01:29:47 36 159 1340 Diploma
155 146 Danilas Meelis 02:40:54 01:27:53 37 139 1339 Diploma
156 157 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:41:01 01:30:50 85 170 1338 Diploma
157 123 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:41:01 01:31:11 86 179 1337 Diploma
158 173 Kirsipuu Tiit Pilsner Sport Power 02:41:21 01:31:01 87 174 1336 Diploma
159 80 Arak Anti Mavic 02:41:38 01:29:49 88 161 1335 Diploma
160 235 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:41:46 01:29:31 89 150 1334 Diploma
161 159 Kozilans Guntis RK Velo 02:41:49 01:29:44 38 157 1333 Diploma
162 332 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:41:50 01:30:28 90 169 1332 Diploma
163 156 Hussar Kaidar 02:42:11 01:29:36 91 153 1331 Diploma
164 231 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:43:02 01:31:09 92 178 1330 Diploma
165 961 Lapshin Vladimir Assa Kesoro 02:43:08 01:32:13 93 187 1329 Diploma
166 206 Israel Jaak HVSK 02:43:14 01:32:10 94 185 1328 Diploma
167 274 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:43:16 01:32:20 95 192 1327 Diploma
168 209 Sander Heinry ProShop.ee 02:43:35 01:30:51 96 171 1326 Diploma
169 241 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:43:35 01:32:25 39 198 1325 Diploma
170 794 Homutov Valeri Bike Time 02:43:35 01:33:01 97 204 1324 Diploma
171 521 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:43:37 01:33:03 98 205 1323 Diploma
172 127 Kallari Taimar EHTE 02:43:41 01:31:55 40 184 1322 Diploma
173 76 Lipp Aivar STR 02:43:53 01:29:26 99 148 1321 Diploma
174 93 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:43:55 01:29:06 100 147 1320 Diploma
175 207 Kanep Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 02:43:56 01:31:38 2 182 1319 Diploma
176 260 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 02:43:58 01:32:23 101 195 1318 Diploma
177 1160 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:44:16 01:34:30 102 234 1317 Diploma
178 294 Nõmm Margus 02:44:21 01:32:17 103 190 1316 Diploma
179 149 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:44:24 01:31:55 104 183 1315 Diploma
180 121 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 02:44:32 01:30:09 10 163 1314 Diploma
181 1149 Vidder Kristjan KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:44:40 01:33:04 11 206 1313 Diploma
182 168 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:44:43 01:32:14 105 189 1312 Diploma
183 230 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:44:47 01:31:03 23 175 1311 Diploma
184 183 Käit Tiit 02:44:51 01:32:21 106 193 1310 Diploma
185 322 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:44:55 01:34:05 107 221 1309 Diploma
186 248 Kütt Mehis Amserv Toyota Team 02:44:59 01:32:13 108 188 1308 Diploma
187 242 Tamm Bruno 02:45:05 01:32:28 109 200 1307 Diploma
188 963 Vuin Indrek 02:45:09 01:31:11 24 180 1306 Diploma
189 245 Vilums Guntis Smiltene 02:45:15 01:32:22 3 194 1305 Diploma
190 201 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:45:16 01:32:34 110 202 1304 Diploma
191 255 Toots Valdis SVK Dünamo 02:45:19 01:30:27 111 167 1303 Diploma
192 290 Kroon Jorma 02:45:20 01:32:24 112 196 1302 Diploma
193 218 Iljenko Andrejs Smiltene 02:45:23 01:32:13 41 186 1301 Diploma
194 60 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:45:39 01:34:51 25 242 1300 Diploma
195 358 Jaaska Sven Veloplus 02:45:57 01:33:17 113 209 1299 Diploma
196 256 Miller Mait Cosmos Team 02:46:01 01:32:29 114 201 1298 Diploma
197 87 Vsivtsev Vladimir Sundstrand-Jõhvi 02:46:18 01:35:41 115 253 1297 Diploma
198 268 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:46:20 01:33:38 26 213 1296 Diploma
199 170 Saamere Tanel Mavic 02:46:22 01:31:06 116 177 1295 Diploma
200 239 Kikkas Simmo Viiking 02:46:25 01:32:19 117 191 1294 Diploma
201 220 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi II 02:46:30 01:31:06 27 176 1293 Diploma
202 319 Lüüde Riho ProShop.ee 02:46:43 01:33:06 118 207 1292 Diploma
203 161 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:46:45 01:34:18 42 225 1291 Diploma
204 266 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:46:46 01:33:39 119 215 1290 Diploma
205 363 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:47:24 01:33:26 120 211 1289 Diploma
206 369 Kotov Raul velo clubbers 02:47:26 01:34:25 43 231 1288 Diploma
207 129 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum I 02:47:49 01:33:15 121 208 1287 Diploma
208 286 Orgla Maario 02:48:03 01:33:28 122 212 1286 Diploma
209 276 Uudam Margus Anaconda of Elbonia 02:48:05 01:35:41 123 252 1285 Diploma
210 212 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:48:28 01:34:20 124 228 1284 Diploma
211 295 Säinast Mart 02:48:29 01:34:08 44 223 1283 Diploma
212 272 Rihvk Meelis Janek Tombaku Rattaklubi 02:48:30 01:34:27 125 233 1282 Diploma
213 210 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:48:36 01:34:05 126 220 1281 Diploma
214 232 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 02:48:37 01:34:26 28 232 1280 Diploma
215 185 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:48:37 01:35:01 127 243 1279 Diploma
216 334 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:48:41 01:34:48 45 241 1278 Diploma
217 250 Puhke Peeter Ambla SK 02:48:42 01:34:39 46 238 1277 Diploma
218 634 Soome Raul Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:48:53 01:36:14 128 266 1276 Diploma
219 222 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:48:55 01:34:40 129 239 1275 Diploma
220 1243 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:49:12 01:34:41 130 240 1274 Diploma
221 310 Eiger Rein 02:49:14 01:35:12 131 247 1273 Diploma
222 1022 Ozolins Uldis Valmiera - Ripo autocentrs 02:49:22 01:37:39 29 294 1272 Diploma
223 347 Soonets Art Scanpix/Postimees 02:49:27 01:36:45 47 277 1271 Diploma
224 252 Kriisa Helar 02:49:37 01:35:11 132 246 1270 Diploma
225 244 Lepiksaar Madis 02:49:44 01:33:55 30 217 1269 Diploma
226 1053 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:49:45 01:35:54 4 261 1268 Diploma
227 271 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:49:55 01:35:27 133 248 1267 Diploma
228 354 Adamson Urmas 02:49:56 01:36:56 134 283 1266 Diploma
229 342 Sootla Indrek EHTE 02:49:57 01:35:33 135 249 1265 Diploma
230 307 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:49:58 01:35:49 136 257 1264 Diploma
231 305 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:50:03 01:34:03 137 219 1263 Diploma
232 277 Kiiler Gert Viljandi Rattaklubi 02:50:28 01:35:46 138 256 1262 Diploma
233 352 Veski Tanel 02:50:33 01:35:02 139 244 1261 Diploma
234 280 Meri Martin 02:50:36 01:34:24 140 230 1260 Diploma
235 314 Krantsiveer Janno 02:50:54 01:36:38 141 273 1259 Diploma
236 131 Ojaver Siim EHTE 02:50:55 01:35:05 142 350 1258 Diploma
237 234 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:51:00 01:33:39 143 214 1257 Diploma
238 154 Soosaar Tiit Viko 02:51:05 01:37:35 144 290 1256 Diploma
239 229 Israel Olavi HVSK TEAM 02:51:06 01:34:34 145 235 1255 Diploma
240 278 Dzebrailov Denis Birota Racing Team 02:51:13 01:35:52 146 259 1254 Diploma
241 325 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:51:24 01:36:44 147 275 1253 Diploma
242 188 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 02:51:26 01:35:34 48 250 1252 Diploma
243 243 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 02:51:28 01:35:50 49 258 1251 Diploma
244 176 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:51:29 01:36:14 50 267 1250 Diploma
245 326 Angerma Meelis Chapter 11 02:51:38 01:36:10 148 265 1249 Diploma
246 372 Puusepp Kaito Westline Team III 02:51:49 01:36:33 149 272 1248 Diploma
247 153 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 02:51:53 01:34:06 150 222 1247 Diploma
248 98 Erm Tõnis Seiklusklubi Xdream 02:51:54 01:43:04 151 398 1246 Diploma
249 343 Hürden Taivo 02:51:55 01:36:28 152 269 1245 Diploma
250 192 Vaikna Ville Extreme 02:51:56 01:33:57 153 218 1244 Diploma
251 204 Trepp Janek 02:51:57 01:36:39 154 271 1243 Diploma
252 233 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK I 02:52:28 01:34:34 155 236 1242 Diploma
253 378 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:52:31 01:36:44 31 276 1241 Diploma
254 379 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:52:33 01:33:43 156 216 1240 Diploma
255 317 Piire Aare 02:52:33 01:34:38 157 237 1239 Diploma
256 349 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:52:33 01:36:02 158 264 1238 Diploma
257 338 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:52:45 01:36:52 159 280 1237 Diploma
258 171 Ladva Ailar JK Paralepa 02:52:48 01:39:00 160 320 1236 Diploma
259 411 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:53:01 01:35:53 161 260 1235 Diploma
260 309 Meier Ergo 02:53:11 01:36:57 162 284 1234 Diploma
261 145 Tõnov Tõnu SPORDIPARTNER 02:53:23 01:30:28 163 168 1233 Diploma
262 327 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:53:25 - 164 - 1232 Diploma
263 303 Krumins Ingus Trek-Philips 02:53:30 01:37:21 165 286 1231 Diploma
264 337 Leppik Janec HVSK TEAM 02:53:30 01:37:40 166 296 1230 Diploma
265 211 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:53:32 01:34:20 5 227 1229 Diploma
266 236 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:53:45 01:33:23 51 210 1228 Diploma
267 140 Laaniste Mart Ambla SK 02:53:45 01:34:13 167 224 1227 Diploma
268 253 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:53:47 01:36:31 168 271 1226 Diploma
269 370 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 02:53:59 01:37:56 12 300 1225 Diploma
270 419 Vilipõld Kristjan KJK 02:54:02 01:38:53 13 315 1224 Diploma
271 340 Tarvis Peeter KoMo 02:54:21 01:37:32 6 287 1223 Diploma
272 203 Vestmann Rain ProShop.ee 02:54:37 01:39:44 169 329 1222 Diploma
273 313 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:54:38 01:37:39 170 295 1221 Diploma
274 330 Tamm Tõiv TÜ ASK 02:54:46 01:37:38 52 293 1220 Diploma
275 101 Raja Aigar Westline Team I 02:54:51 01:32:59 171 203 1219 Diploma
276 406 Asmus Hans Team Mahe 02:54:51 01:36:54 53 282 1218 Diploma
277 292 Saarep Peeter 02:54:52 01:39:21 7 324 1217 Diploma
278 957 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:54:56 01:37:46 172 299 1216 Diploma
279 142 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:55:04 01:37:37 173 291 1215 Diploma
280 287 Hutrov Rait 02:55:06 01:36:50 174 278 1214 Diploma
281 289 Pajus Rene xtri:m3 02:55:18 01:39:06 175 321 1213 Diploma
282 433 Paas Ojari Team Combidek Logistika 02:55:24 01:38:24 176 308 1212 Diploma
283 1064 Raize Janis Mežmalas MTB 02:55:24 01:39:22 14 325 1211 Diploma
284 365 Aria Sven Lextrans 02:55:27 01:39:20 54 323 1210 Diploma
285 279 Eilo Enno 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:55:29 01:38:23 55 307 1209 Diploma
286 189 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:55:36 01:34:18 56 226 1208 Diploma
287 263 Valdner Marek BETA 02:55:39 01:40:05 177 335 1207 Diploma
288 467 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:55:39 01:40:30 178 343 1206 Diploma
289 324 Kaljumäe Aivo Hansa sk 02:55:40 01:35:45 179 255 1205 Diploma
290 380 Rajaste Renzo 02:55:41 01:38:59 180 319 1204 Diploma
291 285 Kiigemägi Andres 02:55:44 01:36:31 8 270 1203 Diploma
292 208 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:55:45 01:35:43 57 254 1202 Diploma
293 165 Kingo Gunnar Westline Team II 02:55:50 01:35:55 181 262 1201 Diploma
294 402 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:55:50 01:38:54 182 316 1200 Diploma
295 224 Riismaa Hanno SPORDIPARTNER 2 02:55:59 01:38:01 183 301 1199 Diploma
296 261 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:56:00 01:34:24 184 229 1198 Diploma
297 283 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport 02:56:03 01:35:56 58 263 1197 Diploma
298 270 Olle Kert 02:56:09 01:41:51 185 373 1196 Diploma
299 371 Aule Krister Chapter 11 02:56:11 01:38:21 186 306 1195 Diploma
300 353 Jäetma Mikk 02:56:12 01:39:18 15 322 1194 Diploma
301 226 Kiuru Väino LPSK 02:56:20 01:38:04 187 302 1193 Diploma
302 958 Naumov Aleksei Assa Kesoro 02:56:29 01:25:34 188 97 1192 Diploma
303 368 Ots Henry SJK Viiking 02:56:30 01:38:32 189 311 1191 Diploma
304 444 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:56:39 01:40:36 190 346 1190 Diploma
305 429 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:56:41 01:40:53 191 354 1189 Diploma
306 538 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:56:43 01:40:20 192 337 1188 Diploma
307 976 Leitane Mara 4EVER/SK Mezaparks 02:56:43 01:40:35 3 345 1187 Diploma
308 298 Heinols Maris Valmiera - Ripo autocentrs 02:56:59 01:40:57 193 357 1186 Diploma
309 394 Popp Kristian Westline Team II 02:57:04 01:40:01 194 333 1185 Diploma
310 344 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:57:06 01:39:23 195 326 1184 Diploma
311 417 Must Hannes 02:57:07 01:40:57 196 358 1183 Diploma
312 359 Jürine Olle Team Mahe 02:57:14 01:37:09 197 285 1182 Diploma
313 262 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:57:14 01:37:33 198 289 1181 Diploma
314 393 Kerner Argo 02:57:16 01:38:05 59 304 1180 Diploma
315 339 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:57:17 01:39:46 32 330 1179 Diploma
316 1030 Uustalu Ants 26 tolli 02:57:17 01:41:02 199 361 1178 Diploma
317 329 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:57:18 01:40:50 200 352 1177 Diploma
318 316 Sauga Indrek VBH 02:57:19 01:37:42 201 298 1176 Diploma
319 374 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:57:23 01:38:29 202 310 1175 Diploma
320 1222 Ambainis Aigars Etik Sport SEB Priekuli 02:57:24 01:42:54 60 391 1174 Diploma
321 251 Kingo Priit Westline Team II 02:57:25 01:39:27 203 327 1173 Diploma
322 422 Luurmees Reigo 02:57:30 01:40:10 204 336 1172 Diploma
323 375 Falten Hannes ARCTIC SPORT CLUB 2 02:57:38 01:38:04 205 303 1171 Diploma
324 179 Jõgeva Toomas Nordecon RK 02:57:48 01:39:39 61 328 1170 Diploma
325 318 Laaniste Andres Koeru SK 02:57:51 01:39:47 206 331 1169 Diploma
326 336 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:57:56 01:37:42 207 297 1168 Diploma
327 400 Korts-Laur Raul Electrum 02:58:03 01:37:38 62 292 1167 Diploma
328 311 Koppel Tõnu Mavic 02:58:05 01:38:59 63 318 1166 Diploma
329 111 Shumanov Tiit !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:58:30 01:31:13 64 181 1165 Diploma
330 364 Konga Andrus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:58:38 01:38:51 208 313 1164 Diploma
331 451 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:58:39 01:40:49 209 351 1163 Diploma
332 430 Kimmel Kaarel Dilbert 02:58:39 01:40:59 210 359 1162 Diploma
333 193 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:58:43 01:30:13 211 165 1161 Diploma
334 345 Juurik Kaido PÜHA LOOMAAED 02:58:45 01:38:58 212 317 1160 Diploma
335 1130 Selde Tarmo 02:58:46 01:38:36 65 312 1159 Diploma
336 520 Männiste Marko JK Paralepa 02:59:00 01:40:52 213 353 1158 Diploma
337 107 Smilktens Karlis TREK - Philips 02:59:07 01:36:18 214 268 1157 Diploma
338 350 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:59:12 01:40:54 66 355 1156 Diploma
339 265 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:59:17 01:43:13 67 402 1155 Diploma
340 524 Mägi Arved 02:59:20 01:41:00 9 360 1154 Diploma
341 413 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:59:24 01:38:10 16 305 1153 Diploma
342 390 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:59:34 01:41:34 68 369 1152 Diploma
343 395 Kotsin Marek Assa - Kesoro 02:59:36 01:40:46 215 348 1151 Diploma
344 360 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:59:37 01:41:18 1 364 1150 Diploma
345 645 Jürgen Aivar 03:00:04 01:42:12 216 378 1149 Diploma
346 513 Vähi Markus 03:00:09 01:42:23 217 381 1148 Diploma
347 398 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 03:00:12 01:39:52 218 332 1147 Diploma
348 955 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 03:00:12 01:40:29 10 342 1146 Diploma
349 376 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 03:00:12 01:41:38 219 371 1145 Diploma
350 554 Helgis Priit 03:00:14 01:43:25 220 405 1144 Diploma
351 296 Vahi Kunnar SK Jupo 03:00:18 01:40:20 221 338 1143 Diploma
352 434 Ernits Ardu Vänta Aga 03:00:23 01:40:21 69 339 1142 Diploma
353 333 Rõngas Riho 03:00:26 01:38:28 222 309 1141 Diploma
354 331 Undusk Martin EHTE 03:00:37 01:40:49 223 245 1140 Diploma
355 507 Meimre Hannes VP 03:00:40 01:42:55 224 393 1139 Diploma
356 456 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 03:00:41 01:43:49 70 413 1138 Diploma
357 384 Pletiens Ilgvars Smiltene 03:00:42 01:41:57 11 375 1137 Diploma
358 396 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 03:00:50 01:41:04 225 362 1136 Diploma
359 273 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 03:01:11 01:40:22 71 340 1135 Diploma
360 428 Sikk Matis Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking 03:01:18 01:43:28 226 408 1134 Diploma
361 1237 Berkis Armands Burusports Team 03:01:18 01:43:35 72 409 1133 Diploma
362 399 Kaur Väino 03:01:23 01:43:57 73 417 1132 Diploma
363 392 Vähi Nikolai taliroos 03:01:24 - 74 - 1131 Diploma
364 485 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 03:01:25 01:42:12 2 377 1130 Diploma
365 355 Sankovski Raul LST 03:01:26 01:41:19 227 366 1129 Diploma
366 450 Leisalu Tanel Püha Üritus 03:01:27 01:40:46 228 349 1128 Diploma
367 437 Kiristaja Kalle taliroos 03:01:31 01:42:54 75 390 1127 Diploma
368 427 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 03:01:46 01:43:27 229 406 1126 Diploma
369 382 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 03:01:55 01:41:40 76 372 1125 Diploma
370 572 Puhke Rauno Ambla SK 03:01:59 01:42:54 33 392 1124 Diploma
371 486 Palu Silver TAK 03:02:01 01:43:07 230 400 1123 Diploma
372 431 Kivirüüt Margus SANGAR 03:02:06 01:41:34 231 370 1122 Diploma
373 1128 Sirvel Margus 03:02:09 01:44:06 232 418 1121 Diploma
374 556 Reinik Vello 03:02:11 01:43:23 77 404 1120 Diploma
375 588 Merisaar Anto 03:02:24 01:44:54 233 431 1119 Diploma
376 348 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 03:02:32 01:44:41 78 429 1118 Diploma
377 481 Helm Jaak Barrus 03:02:33 01:41:56 234 374 1117 Diploma
378 381 Teppan Sten Raadio 2 03:02:33 01:43:04 235 397 1116 Diploma
379 383 Malsroos Mait Nordecon RK 03:02:41 01:40:32 79 344 1115 Diploma
380 583 Mihhailov Roman 03:02:45 01:45:03 236 434 1114 Diploma
381 623 Metsa Taivo 03:02:47 01:42:33 237 384 1113 Diploma
382 385 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 03:02:51 01:41:17 80 363 1112 Diploma
383 965 Lopman Veiko sk velo 03:02:51 01:42:27 17 382 1111 Diploma
384 412 Nikopensius Janos 03:02:52 01:43:43 238 410 1110 Diploma
385 190 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 03:02:53 01:38:51 81 314 1109 Diploma
386 421 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 03:02:55 01:43:45 239 412 1108 Diploma
387 373 Möldre Kert Westline Team III 03:02:59 01:43:02 82 396 1107 Diploma
388 1106 Tooming Taaniel 03:03:06 01:45:08 18 440 1106 Diploma
389 409 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 03:03:12 01:43:01 4 395 1105 Diploma
390 475 Pruus Marko Plekk-Liisu Rattaklubi 03:03:18 01:42:40 240 385 1104 Diploma
391 493 Kongo Kristjan 03:03:24 01:43:28 241 407 1103 Diploma
392 424 Hõrak Tarmo 03:03:25 01:44:19 242 422 1102 Diploma
393 341 Kõiv Kardon HVSK TEAM 03:03:28 01:40:56 243 356 1101 Diploma
394 638 Eesmaa Andrus 03:03:31 01:45:33 244 448 1100 Diploma
395 1241 Lippur Bruno 03:03:33 01:45:49 245 457 1099 Diploma
396 403 Kadai Martin Velonoid 03:03:40 01:45:36 246 449 1098 Diploma
397 464 Rassadkin Kalle SK Jupo 03:03:42 01:42:44 247 387 1097 Diploma
398 484 Venelaine Margus Tallegg 03:03:43 01:45:40 248 450 1096 Diploma
399 605 Kanniste Jaak 03:04:04 01:45:05 83 438 1095 Diploma
400 613 Saksniit Priit 03:04:05 01:46:41 249 473 1094 Diploma
401 299 Estermaa Ago SK Jupo 03:04:10 01:41:21 84 367 1093 Diploma
402 388 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:04:14 01:44:28 250 424 1092 Diploma
403 549 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 03:04:17 01:45:03 251 435 1091 Diploma
404 469 Nõmmiste Sulev 03:04:27 01:45:06 252 439 1090 Diploma
405 679 Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 03:04:38 01:45:59 34 462 1089 Diploma
406 478 Sammel Koit Cosmos Fun 03:04:41 01:42:53 85 389 1088 Diploma
407 495 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 03:04:50 01:43:05 253 399 1087 Diploma
408 1157 Zeisig Ivar SK Jupo 03:04:51 01:45:49 254 458 1086 Diploma
409 423 Kiivit Lauri 03:05:06 01:43:09 255 401 1085 Diploma
410 397 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 03:05:07 01:40:03 256 334 1084 Diploma
411 425 Eelma Tõnu 03:05:07 01:43:19 257 403 1083 Diploma
412 789 Teller Veiko JK Paralepa 03:05:09 01:45:49 258 456 1082 Diploma
413 569 Truu Paavo Bauhof 03:05:16 01:44:18 259 421 1081 Diploma
414 465 Bauer Heigo Vennad-Dahl 03:05:27 01:46:16 86 465 1080 Diploma
415 452 Otstavel Risto Scania Eesti AS 03:05:28 01:41:19 87 365 1079 Diploma
416 537 Tamm Andrus Rapla KoMo 03:05:30 01:44:34 88 425 1078 Diploma
417 420 Jaanimets Age velo clubbers 03:05:34 01:45:04 5 436 1077 Diploma
418 502 Vasar Kaidu taliroos 03:05:39 01:46:53 260 477 1076 Diploma
419 584 Tehvand Jaanos 03:05:46 01:45:17 261 443 1075 Diploma
420 668 Kivimäe Ivar Grundfos 03:05:52 01:45:22 262 444 1074 Diploma
421 387 Rool Margus Hansura Racing Team 03:05:55 01:45:16 263 442 1073 Diploma
422 1021 Kesküla Indrek Väike-Maarja RSK I 03:05:56 01:47:08 264 481 1072 Diploma
423 404 Tähiste Tarmo 03:05:58 01:43:55 89 415 1071 Diploma
424 457 Elbrecht Erki xtri:m3 03:05:59 01:45:46 265 452 1070 Diploma
425 281 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 03:06:03 01:41:22 90 368 1069 Diploma
426 508 Irik Rein Cosmos Fun 03:06:04 01:46:20 12 468 1068 Diploma
427 302 Nurm Maris Peugeot Naiskond 03:06:05 01:43:00 6 394 1067 Diploma
428 445 Kraam Sulev Elion 03:06:11 01:43:44 266 411 1066 Diploma
429 459 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 03:06:31 01:46:24 91 470 1065 Diploma
430 531 Lõiv Leho 03:06:37 01:44:15 92 419 1064 Diploma
431 528 Hubel Indrek 03:06:41 01:46:01 267 464 1063 Diploma
432 567 Purins Janis Winsport KTM 03:06:43 01:45:26 13 447 1062 Diploma
433 592 Tulk Heiki 03:06:47 01:46:41 93 472 1061 Diploma
434 545 Kull Martin 03:07:01 01:45:49 268 455 1060 Diploma
435 704 Murd Märt 03:07:02 01:44:37 269 427 1059 Diploma
436 463 Metspalu Martin 03:07:06 01:46:16 270 466 1058 Diploma
437 408 Järve Marek SPORDIPARTNER 03:07:08 01:42:17 271 380 1057 Diploma
438 618 Reponen Risko 03:07:13 01:46:22 272 469 1056 Diploma
439 455 Korol Eero Enics 03:07:24 01:45:02 273 432 1055 Diploma
440 267 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 03:07:31 01:46:51 94 475 1054 Diploma
441 321 Annuk Heiki Tartu SK VELO 03:07:32 01:45:11 95 441 1053 Diploma
442 453 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 03:07:37 01:46:31 96 471 1052 Diploma
443 894 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 03:07:38 01:49:00 274 520 1051 Diploma
444 519 Mõttus Raivo 03:07:40 01:45:54 14 460 1050 Diploma
445 415 Raidma Rainer TeamRide 2008 03:07:47 01:47:03 275 479 1049 Diploma
446 1166 Salum Siim Enics 03:07:50 01:48:32 276 510 1048 Diploma
447 187 Rooberg Jorma CFC 03:07:58 01:37:32 35 288 1047 Diploma
448 689 Pärsim Rasmus Velonoid 03:08:00 01:45:23 277 445 1046 Diploma
449 1009 Ots Silver Westline Team II 03:08:01 01:49:50 278 540 1045 Diploma
450 631 Berg Allan lebo racing 03:08:06 01:47:06 279 480 1044 Diploma
451 614 Kalmus Rando HVSK TEAM 03:08:17 01:45:53 280 459 1043 Diploma
452 570 Salk Rene 03:08:26 01:46:54 281 478 1042 Diploma
453 551 Kakko Ard-Kristian 03:08:27 01:46:19 282 467 1041 Diploma
454 548 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 03:08:27 01:47:54 283 496 1040 Diploma
455 291 Kukk Martin Vooremaa Centrum I 03:08:33 01:40:37 97 347 1039 Diploma
456 1098 Männisalu Andrus KMA Tarkvaralahendused 03:08:43 01:46:00 284 463 1038 Diploma
457 446 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 03:08:50 01:45:55 285 461 1037 Diploma
458 712 Romulus Andres 03:08:50 01:48:22 98 507 1036 Diploma
459 498 Siitam Peep 03:09:00 01:44:40 99 428 1035 Diploma
460 1017 Laur Anar TeamRide 2008 03:09:02 01:49:11 286 523 1034 Diploma
461 550 Päll Taavi 03:09:07 01:44:36 287 426 1033 Diploma
462 555 Tallo Arvi sk saarde 03:09:08 01:47:51 288 492 1032 Diploma
463 780 Aasmäe Arris 03:09:08 01:48:10 289 504 1031 Diploma
464 616 Tarm Mihkel 03:09:09 01:48:09 290 503 1030 Diploma
465 573 Kuusik Kalle Enics 03:09:15 01:48:49 100 518 1029 Diploma
466 540 Lipintsov Aleksei Westline Team III 03:09:25 01:44:53 291 430 1028 Diploma
467 474 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 03:09:25 01:47:57 101 500 1027 Diploma
468 650 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 03:09:30 01:49:11 292 522 1026 Diploma
469 377 Koppel Mart SANGAR 03:09:35 01:42:33 102 383 1025 Diploma
470 466 Raig Ragnar 03:09:37 01:43:53 19 414 1024 Diploma
471 472 Arus Tiit 03:09:40 01:47:52 293 493 1023 Diploma
472 530 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 03:09:41 01:48:39 294 511 1022 Diploma
473 435 Koll Mart Vooremaa Centrum II 03:09:45 01:42:14 103 379 1021 Diploma
474 405 Tabo Sandor Reola Gaas 03:09:51 01:49:55 295 544 1020 Diploma
475 590 Vaher Kevin MisPassid 03:09:53 01:47:55 296 498 1019 Diploma
476 432 Leemet Rainer velo clubbers 03:09:55 01:44:18 297 420 1018 Diploma
477 439 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 03:09:56 01:47:13 298 484 1017 Diploma
478 516 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 03:10:01 01:48:16 299 506 1016 Diploma
479 443 Kabonen Tiit 03:10:03 01:47:52 104 494 1015 Diploma
480 562 Laine Allan Vennad-Dahl 03:10:05 01:49:46 300 534 1014 Diploma
481 552 Juhkam Erki 03:10:07 01:46:51 301 476 1013 Diploma
482 1132 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 03:10:10 01:49:46 302 535 1012 Diploma
483 984 Toots Tanel 03:10:13 01:47:53 303 495 1011 Diploma
484 720 Puhke Marcus 03:10:23 01:48:43 20 516 1010 Diploma
485 913 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 03:10:40 01:49:48 304 538 1009 Diploma
486 527 Albri Kalev Nissan Pro Team 03:10:48 01:48:39 305 513 1008 Diploma
487 560 Lang Tea Taaralinna Rattanaised 03:10:57 01:48:40 7 514 1007 Diploma
488 654 Johanson Raoul 03:10:59 01:47:18 105 485 1006 Diploma
489 480 Soojärv Andres Mehed Marsilt 03:11:05 01:47:29 306 488 1005 Diploma
490 542 Ernits Argo Westline Team III 03:11:22 01:49:51 307 543 1004 Diploma
491 532 Kiipsaar Raido xtri:m3 03:11:27 01:43:55 106 416 1003 Diploma
492 438 Aamisepp Arno 03:11:27 01:47:12 21 483 1002 Diploma
493 652 Kalda Toomas 03:11:29 01:48:44 308 517 1001 Diploma
494 357 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 03:11:30 01:45:05 15 437 1000 Diploma
495 487 Solovjov Maido Valio 03:11:30 01:47:32 309 489 999 Diploma
496 515 Tibbo Lauri RT-1|X 03:11:45 01:42:50 310 388 998 Diploma
497 985 Randalainen Viktoria Skype 03:11:46 01:49:13 8 525 997 Diploma
498 517 Hergauk Asmo MisPassid 03:11:51 01:49:46 311 536 996 Diploma
499 931 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 03:11:56 01:50:15 22 550 995 Diploma
500 611 Kuus Märten CLIK 03:11:56 01:50:25 312 554 994 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rt, , 16.05.2009 11:44
http://www.hot.ee/pikamaajooksmine/ http://pikamaajooks.blogspot.com/ vastupidavussõpradele
kaarel, , 11.05.2009 12:04
igati edev video , eriti algus
veiko, , 11.05.2009 11:46
Mulgi Rattamaratoni video on nähtav siin: www.vimeo.com/4560534 Lõplikud tulemused on alates laupäevast üleval SPORTINFOs (vaata vasakul olevat riba ja sealt TULEMUSED).
amatöör, , 08.05.2009 17:06
Millal tulevad lõplikud tulemused ?
jajaja, , 08.05.2009 15:14
treehugger käi üldse &%#¤"!" btw, keegi ehk otsib rajale kaotatud spidoka andurit? toda mis hargi küljes on.
jurist, , 08.05.2009 00:50
Internetis avaldatud pildi allalaadimine ei ole ebaseaduslik, brauser teeb seda niivõinaa. Selle pildi edasimüük või edasi avaldamine juba oleks. Ja olen ka mõned korrad selle ülikalli 39-kroonise faili tellinud, kui endast või mõnest sõbrast hea pilt välja on tulnud. Aga samas kümnekonna sõbra pildi salvestamine selle äärmiselt kehva kvaliteediga, nagu nad seal väljas on, peaks olema igaühe enda valik.
eelmisele, , 07.05.2009 23:52
Sa oled tõesti kaval. Sportfotost tuleb pildid osta mitte neid ebaseaduslikult alla laadida. Tõeliselt nõme. Sa ei suuda nüüd 39 krooniga toetada ettevõtmist, et ka edaspidi oleks fotograaf, kes viitsiks pildistamas käia korraliku kaameraga. tõesti kahju inimestest, kes seda teed lähevad.
., , 07.05.2009 23:31
Kes sportfotost tahavad pilte salvestada, siis üks võimalus on brauseri optionsist javascript disableda ja siis pildi peal lihtsalt parem klõps ja save.
Simpel, , 07.05.2009 22:15
Kuidas ei ole kui on?
Mc kom, , 07.05.2009 22:03
Miks poole maratonile diplomeid ei ole`???


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE