estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viljandi järvejooksul ligi 3100 registreerijat 28.04.2009 (0)
80. Suurjooksule ümber Viljandi järve on registreerunud 3087 osalejat. Eile südaööl lõppenud registreerimisandmed näitavad, et 12 km jooksule on ennast kirja pannud 2619 jooksjat, startijaid ...
Viljandi Järvejooks on murdmas osavõtjate rekordit 25.04.2009 (0)
Registreerimine 1. mail aset leidvale Eesti vanimale traditsioonilisele spordivõistlusele, Suurjooksule ümber Viljandi järve, on olnud agaram kui mullu: tänase seisuga on registreerijate ...
Suursündmusteni Viljandis on jäänud loetud päevad! 20.04.2009 (3)
80. Suurjooks ümber Viljandi järve 14.04.2009 (4)
12 km
Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Tue, 25 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
80. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2014 2013 2012 2011 2010 
Aeg 01.05.2009
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants ~12 km. Ühistart kell 12:00
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2 Koshelev Vjatseslav "Sillamäe KJK""Kalev""" 00:37:06 1
2 41 Sokolov Aleksei 00:37:24 1
3 288 Slesarenoks Viktors 00:37:33 2
4 94 Püi Taivo SK Sportkeskus.ee 00:37:57 3
5 53 Kits Keio EMÜ SK 00:38:05 4
6 55 Lipp Ragnar EMÜ SK 00:38:23 5
7 1933 Tambur Taavi Stamina SK 00:38:24 6
8 51 Andresson Mart TÜ ASK 00:38:29 7
9 1923 Soolo Lauri VAK Staier 00:38:31 8
10 76 Vulla Elar Rakvere KJK Vike 00:38:37 9
11 5 Markov Aleksei SK Mits 00:39:06 10
12 54 Lipp Ralf EMÜ SK 00:39:17 11
13 2505 Trossmann Kristjan 00:39:19 12
14 2435 Matisons Aigars 00:39:21 1
15 4 Ivanov Ivar KJK Lõunalõvi 00:39:22 13
16 1898 Kivistik Kaur Tartu SS Kalev 00:39:27 1
17 6 Sasmin Kaupo KJK TIPP 00:39:29 14
18 2753 Kärner Olle EKJ SK 00:39:34 15
19 88 Nikolajev Ilja SK Pirita 00:39:41 16
20 56 Palmi Rauno EMÜ SK 00:39:49 17
21 105 Aristov Dmitri SK Mits 00:40:11 1
22 45 Matt Üllar TÜ ASK 00:40:27 1
23 46 Juulik Tõnis TÜ ASK 00:40:28 18
24 1935 Kaiv Taavi Stamina SK 00:40:37 19
25 2039 Villemson Olavi 00:40:42 20
26 47 Mustasaar Mario TÜ ASK 00:40:48 21
27 1927 Koor Margus KJK Lõunalõvi 00:40:51 22
28 77 Ränkel Raido Rakvere KJK Vike 00:40:55 23
29 13 Kaar Alar VAK Staier 00:41:01 24
30 1931 Pavlov Ulvar SK West Sport 00:41:02 2
31 42 Sokolova Natalia 00:41:06 1
32 1934 Fosti Roman Stamina SK 00:41:14 25
33 1915 Nõmm Raivo VAK Staier 00:41:15 26
34 1911 Priks Keijo VAK Staier 00:41:33 27
35 1914 Jänes Jaan VAK Staier 00:41:36 28
36 2440 Zuburs Dainis 00:41:41 2
37 48 Venta Rainis TÜ ASK 00:41:42 29
38 8 Veilberg Ago SK West Sport 00:41:47 3
39 11 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 00:41:48 3
40 1913 Kais Ülari VAK Staier 00:41:50 30
41 1457 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 00:41:54 2
42 1926 Sambla Avo VAK Staier 00:41:56 2
43 59 Õitspuu Andu KJK Saare 00:42:02 31
44 7 Teteris Janis A2 00:42:04 32
45 17 Teppo Indrek 21CC Triatloniklubi 00:42:07 33
46 9 Vaher Paavo SK Saarde 00:42:11 4
47 1591 Krievans Agris www.metroons.org 00:42:17 34
48 1907 Kaigas Einar VAK Staier 00:42:21 35
49 1932 Pedak Jaanus SK West Sport 00:42:31 3
50 79 Basmanov Anton Rakvere KJK Vike 00:42:34 3
51 151 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi 00:42:35 36
52 19 Veilberg Meelis SK West Sport 00:42:39 4
53 14 Zunda Antis Gulbene 00:42:40 5
54 86 Fedin Dmitri SK Pirita 00:42:43 37
55 1890 Tatter Ahto SK Sportkeskus.ee 00:42:44 5
56 2757 Valtass Ivars 00:42:47 4
57 78 Sune Andres Rakvere KJK Vike 00:42:48 1
58 12 Paap Hasso TÜ ASK 00:42:49 38
59 1918 Vares Kristjan VAK Staier 00:42:55 39
60 101 Helemäe Erki 00:43:03 40
61 2580 Piirsalu Meelis Kaitsejõudude Spordiklubi 00:43:03 6
62 2430 Vahtra Eno SK Contra 00:43:04 41
63 2305 Jõgis Tarko Tarvastu SVK 00:43:11 42
64 2646 Kallaste Jaanus adidas/Reebok 00:43:14 43
65 1850 Kilki Ergo KJK Vike 00:43:15 5
66 251 Afanassjev Viktor 00:43:15 6
67 471 Avaste Tarvo Sportnet 00:43:16 6
68 1920 Linn Andi VAK Staier 00:43:17 7
69 23 Velba Heiki Alutaguse 00:43:21 4
70 1929 Soome Andreas Audentese SK 00:43:23 44
71 253 Epner Martin 00:43:23 8
72 2420 Nimmerfeldt Tõnis 00:43:27 45
73 64 Luik Lauri Läänemaa KJK 00:43:30 46
74 71 Õiglane Jan Pärnumaa SL 00:43:31 5
75 1363 Reiss Sven VAK Staier 00:43:34 7
76 95 Eensaar Silver SKM! 00:43:35 47
77 18 Paris Olav VAK Staier 00:43:37 48
78 1517 Pallo Rait Hansa SK 00:43:39 9
79 26 Talves Priit Sparta 00:43:39 49
80 100 Aasmäe Meelis 00:43:41 10
81 2509 Salla Raimo Türi Jõud 00:43:44 50
82 2174 Reinart Hardo 00:43:45 6
83 52 Rand Alo TÜ ASK 00:43:50 51
84 20 Kallak Jaan SPKL Saarepeedi 00:43:54 52
85 21 Emajõe Viljo Stamina SK 00:43:54 7
86 80 Poll Cris Rakvere KJK Vike 00:43:55 53
87 2579 Tomingas Indrek Kaitsejõudude Spordiklubi 00:43:56 54
88 1711 Vaher Andrus VAK Staier 00:43:57 55
89 356 Etverk Markko Rakvere KJK ViKe 00:44:02 1
90 1910 Priks Morten VAK Staier 00:44:02 56
91 147 Teder Martin EMÜ SK 00:44:02 7
92 15 Bauman Jaanus 00:44:06 57
93 1494 Malahhov Sergei SK Mits 00:44:07 58
94 235 Einasto Mart ind 00:44:09 8
95 22 Kuusalu Asko Stamina SK 00:44:10 59
96 2431 Vahtra Ago SK Contra 00:44:11 60
97 40 Saar Heigo SKANSKA 00:44:11 9
98 1928 Koit Silver KJK Lõunalõvi 00:44:12 11
99 1888 Veerbaum Argo SK Sportkeskus.ee 00:44:12 61
100 2167 Kõvatomas Karli 00:44:12 62
101 1421 Dzjuba Ilja Tallinna SS Kalev 00:44:15 63
102 2271 Rosen Ulf 00:44:24 10
103 28 Sabre Kaupo 00:44:26 8
104 139 Pähn Janar VAK Staier 00:44:39 64
105 60 Mai Janar KJK Saare 00:44:43 65
106 31 Jakson Ahto JK Sarma 00:44:46 12
107 1405 Maling Erki Karksi-Nuia Spordikool 00:44:46 8
108 87 Tubilis Taavi SK Pirita 00:44:47 66
109 1511 Orm Olari 00:44:47 67
110 128 Soo Allar audentes 00:44:48 9
111 2193 Kikkas Simmo Stamina SK 00:44:50 68
112 1897 Murumets Peeter Tartu SS Kalev 00:44:50 10
113 153 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 00:44:52 11
114 103 Kasekamp Andrus 00:44:53 13
115 2098 Tigane Timo 00:44:53 69
116 29 Reitsnik Tarmo Stamina SK 00:44:55 14
117 39 Koop Kalle SK Saarde 00:44:56 12
118 25 Roosimaa Mart TÜ ASK 00:44:59 70
119 50 Pirksaar Külli TÜ ASK 00:45:03 1
120 107 Allvee Indrek Viljandi Suusaklubi 00:45:04 71
121 112 Siimumäe Margo Stamina SK 00:45:06 13
122 108 Parve Heikki 00:45:12 9
123 2166 Kõvatomas Taavi 00:45:15 72
124 334 Torim Enno 00:45:15 15
125 38 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 00:45:17 73
126 2355 Ling Martin 00:45:22 11
127 126 Tikk Ermo TÜ ASK 00:45:23 12
128 252 Kallas Kaarel Tarvastu SVK 00:45:23 74
129 16 Sepp Innar JK Sarma 00:45:24 14
130 1483 Liht Sulev 00:45:25 10
131 2854 Moissejenko Valeri 00:45:26 1
132 2893 Bikejev Janek 00:45:28 16
133 113 Koemets Kaido Haanja SUKL/Rõuge vald 00:45:32 75
134 1930 Valdmaa Rein SK West Sport 00:45:44 11
135 36 Lessing Janek Elva Suusaklubi 00:45:46 76
136 304 Miljand Karl-Rauno 21CC Triatloniklubi 00:45:50 77
137 109 Osjamets Madis 00:45:52 78
138 1702 Rattas Raido 00:45:52 79
139 175 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 00:45:53 80
140 2797 Turb Toomas Rulluisuklubi ABEC 00:45:55 2
141 1701 Õiglane Janek Raja KT 00:45:58 2
142 141 Laur Mikk Tartu SS Kalev 00:46:00 81
143 33 Bondarevs Andrejs Livanu_VK/SEB 00:46:05 82
144 119 Ratasepp Rait 00:46:07 83
145 2759 Eding Andre 00:46:09 84
146 114 Etverk Erkki 00:46:09 17
147 2268 Hussar Kaidar 00:46:09 18
148 2906 Raidna Raoul 00:46:11 19
149 2758 Brucis Andis Stars Pub 00:46:15 15
150 1786 Püvi Margus 00:46:17 20
151 246 Eller Villu 00:46:19 13
152 123 Ancans Gatis Livanu BJSS 00:46:19 3
153 188 Einsalu Ants Albe Team 00:46:20 3
154 127 Valdmaa Lauri 00:46:24 85
155 149 Meri Martin 00:46:25 86
156 1388 Põdra Mikk 00:46:27 87
157 1893 Vaino Kristo Tallinna SS Kalev 00:46:27 88
158 1892 Dolmatova Kristina Tallinna SS Kalev 00:46:28 2
159 106 Tambet Priit VAK Staier 00:46:29 16
160 150 Klesmann Villu 00:46:29 21
161 187 Väli Jürgo 00:46:30 89
162 72 Hunt Tauri Pärnumaa SL 00:46:31 90
163 129 Karabelnik Kristjan 00:46:31 91
164 111 Laasu Arnold SK Saarde 00:46:32 12
165 131 Jürisoo Riho VAK Staier 00:46:32 92
166 122 Luik Tarmo VEDRUJALG 00:46:35 93
167 44 Kärner Evelin Nõmme KJK 00:46:37 3
168 200 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 00:46:40 94
169 146 Kalmus Martin 00:46:41 95
170 73 Pärnat Üllar Pärnumaa SL 00:46:43 96
171 224 Nirgi Ailar Stamina SK 00:46:47 17
172 1925 Orav Mark VAK Staier 00:46:50 97
173 110 Bahovski Janek Suusahullud 00:46:51 98
174 2325 Seppel Andres 00:46:51 99
175 2780 Salla Marek Türi Jõud 00:46:57 100
176 104 Luts Marek SK Viraaz 00:46:57 22
177 156 Schmidt Arnold 00:46:59 4
178 166 Pajur Andrus 00:47:00 13
179 165 Ardel Janika SK Beavers 00:47:01 4
180 232 Kask Ravo 00:47:01 101
181 1541 Stöckl Sebastian 00:47:01 102
182 163 Rähn Alar 00:47:03 103
183 190 Vaznevics Janis Livanu VK 00:47:03 14
184 1885 Mõnjam Ain SK Sportkeskus.ee 00:47:05 15
185 173 Ardel Veiko SK Beavers 00:47:06 18
186 2146 Korsakovs Oskars Jekabpils 00:47:06 14
187 194 Nurmela Renno 00:47:07 19
188 233 Veermäe Martin 00:47:13 23
189 402 Lainoja Andres 00:47:14 104
190 202 Tops Jaanus LPSK 00:47:14 24
191 125 Jesse Aivar maret-sport 00:47:16 5
192 1561 Vollmer Siim 21CC Triatloniklubi 00:47:18 105
193 117 Aboltins Ilgvars Pedas meza 00:47:19 6
194 1287 Laumets Helena Tartu SS Kalev 00:47:21 5
195 1659 Kiik Andres LUUNJA VALD 00:47:21 106
196 234 Kallakas Urmo 00:47:23 107
197 1866 Hodorev Mart SK Mits 00:47:24 4
198 116 Rohtla Urmas 00:47:27 20
199 1916 Muru Ivo VAK Staier 00:47:30 16
200 142 Laur Severi 00:47:31 108
201 2031 Raantse Rannar 00:47:32 109
202 161 Grigorjev Sergei SK Mits 00:47:36 17
203 196 Tiitus Oliver JJ-Street 00:47:37 110
204 238 Mäe Meelis Tallink Grupp 00:47:37 111
205 2722 Lepiksaar Madis Männikumägi 00:47:37 112
206 2685 Markus Erkki Frukt Kuubis Sport 00:47:38 113
207 2327 Rõigas Paavo 00:47:39 21
208 2466 Saar Aivar 00:47:39 114
209 2364 Kuresoo Rain 00:47:44 115
210 32 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 00:47:45 116
211 1420 Bõtskov Mihhail SK Uspex 00:47:45 117
212 462 Veelain Karli 00:47:45 5
213 167 Kuznetsov Madis 00:47:46 118
214 2362 Haava Henno TÜ ASK 00:47:54 25
215 1852 Gorba Deniss TriMounti Latvia 00:47:54 26
216 69 Tomingas Joonas Läänemaa KJK 00:47:55 119
217 1553 Urb Sergei SK Mits 00:47:57 7
218 160 Paesüld Harles Stamina SK 00:47:58 27
219 221 Roosimägi Allan JÄRVE SK 00:48:00 120
220 184 Tsuvilski Aleksei "Sillamäe KJK""Kalev""" 00:48:02 2
221 1922 Kuusik Ants VAK Staier 00:48:02 1
222 1687 Lääts Viktor 00:48:05 2
223 164 Liigand Jaanus 00:48:05 121
224 120 Sammel Arne Viljandi Suusaklubi 00:48:06 8
225 37 Urjadnikov Deniss "Sillamäe KJK""Kalev""" 00:48:06 15
226 162 Tammoja Andrus sarvik 00:48:06 18
227 124 Toom Toomas Stamina SK 00:48:08 19
228 2884 Norman Mart 00:48:09 28
229 195 Leisalu Tanel Püha Üritus 00:48:12 122
230 1867 Morozov Nikolai SK Mits 00:48:13 16
231 312 Vahtramäe Sander 00:48:13 123
232 121 Alvre Joonas Tuulekad 00:48:14 124
233 1471 Kuusik Mait 00:48:17 29
234 134 Truu Janek Suusahullud 00:48:18 30
235 63 Ilves Teno Läänemaa KJK 00:48:22 31
236 1303 Kozinets Aleksandr "Sillamäe KJK""Kalev""" 00:48:22 6
237 2542 Järvi Esko 00:48:23 125
238 198 Juurik Margus TSK Joosu 00:48:24 22
239 225 Parv Martin Tartu SS Kalev 00:48:25 17
240 2560 Undrest Jaanus 00:48:26 32
241 1333 Vitsut Madis Viljandi Aerutamisklubi 00:48:28 126
242 254 Hansmann Siim Tartu Ülikool 00:48:28 127
243 102 Tomp Ahti 00:48:29 128
244 140 Karon Priit SK Saarde 00:48:30 33
245 332 Kurik Kristjan Nõmme Väle 00:48:32 129
246 176 Andresson Margus KAITSEJÕUDUDE SK 00:48:33 34
247 2390 Luks Sven 00:48:34 23
248 180 Zlobin Veniamin SPKL Saarepeedi 00:48:35 35
249 148 Schmidt Kaarel SK Mits 00:48:40 3
250 92 Einstein Kerti SK Sportkeskus.ee 00:48:41 6
251 74 Mäe Vahur Pärnumaa SL 00:48:43 130
252 203 Jänes Margus 00:48:45 131
253 158 Pähn Ragnar VAK Staier 00:48:50 132
254 240 Tõnisson Chris 00:48:50 133
255 2491 Ervin Urmas 00:48:51 20
256 171 Kiisler Aivar TSK Joosu 00:48:52 36
257 310 Kaljuvee Rando Elva Suusaklubi 00:48:55 18
258 2365 Reinart Rauno 00:48:57 19
259 446 Luud Aarne Regio 00:48:57 24
260 30 Emajõe Taavi SK PÄRNU 00:48:58 134
261 185 Mätlik Kaido 00:48:59 4
262 222 Pärs Mihkel 00:49:01 135
263 199 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 00:49:03 20
264 1575 Tammiste Martin 00:49:04 21
265 135 Rähn Ahto 00:49:04 136
266 2354 Ling Inno 00:49:04 25
267 155 Säär Tõnu 00:49:05 26
268 362 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 00:49:06 37
269 197 Luht Raivo 00:49:06 21
270 138 Tilga Kajar 00:49:07 27
271 2837 Kempi Antti 00:49:07 137
272 482 Narmont Donatas JK Sarma 00:49:07 28
273 183 Univer Neeme 00:49:08 38
274 90 Kekkonen Katrin SK Pirita 00:49:09 1
275 130 Kambek Siim kaar 00:49:12 138
276 136 Pärn Maarius Viljandi saalihokiklubi 00:49:13 139
277 451 Poll Vootele SK Beavers 00:49:15 140
278 2400 Kull Erki Avera 00:49:15 39
279 208 Raun Rain 00:49:16 40
280 217 Põldoja Heino Jõgeva SVS 00:49:16 2
281 303 Reemi Raigo 00:49:20 141
282 333 Pärnassalu Toomas "SS ""Marathon""" 00:49:21 29
283 1998 Reivelt Kalvi 00:49:22 41
284 2087 Sutt Rasmus SUKL Jõulu 00:49:23 7
285 600 Siim Andres 00:49:24 42
286 2625 Malyshev Evgeny 00:49:24 22
287 275 Rohtla Risto 00:49:24 142
288 204 Olev Väino 00:49:25 23
289 231 Virgla Sander Sakala 00:49:26 22
290 2321 Ions Justin 00:49:27 43
291 212 Toots Aleksander 00:49:28 30
292 264 Metsva Raul 00:49:28 143
293 189 Tiislär Kaido JWG 00:49:30 144
294 211 Kukk Meelis 00:49:30 9
295 1621 Laanemets Raivo 00:49:30 31
296 179 Ruus Urmas 00:49:34 44
297 159 Kaur Margus 00:49:35 32
298 228 Ollep Janek VK Tervis 00:49:35 45
299 480 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 00:49:36 46
300 226 Mägi Enn 00:49:37 10
301 1438 Hrushtshov Pjotr Tallinna SS Kalev 00:49:39 3
302 239 Rebane Aleksander Würth/VAK Staier 00:49:39 145
303 1904 Vaher Anneli VAK Staier 00:49:39 7
304 132 Terehhov German Kohtla-Järve Spordiveteranide klubi 00:49:41 47
305 245 Lillipuu Vello Würth 00:49:42 33
306 2741 Heinola Ivar AVL Express SK 00:49:44 146
307 223 Kütt Ats 00:49:46 5
308 1895 Sellik Siim Tartu SS Kalev 00:49:46 23
309 344 Maleva Marco 00:49:47 34
310 182 Raag Kaupo velo clubbers 00:49:47 147
311 170 Rein Margus JK Hermes 00:49:48 6
312 133 Järvesoo Rommi SPKL Saarepeedi 00:49:50 24
313 2106 Randmäe Heiki 00:49:50 35
314 2284 Kalamees Margus 00:49:51 36
315 1725 Lään Christjan 00:49:52 48
316 465 Rammo Matt 00:49:52 148
317 455 Pevkur Saimi EKSL/KSS EERO 00:49:56 2
318 2419 Villemson Valdur 00:49:57 149
319 420 Talihärm Johan 00:49:59 8
320 2243 Feldmanis Aigars 00:50:00 37
321 424 Tobreluts Rainer Käo tiim 00:50:01 38
322 1361 Valter Marko 00:50:01 150
323 258 Tullus Kristo 00:50:04 151
324 1765 Davydenko Oleg SK Uspex 00:50:04 24
325 1613 Loog Kaspar JCI Spordiklubi 00:50:05 152
326 227 Kimask Eduard SK Uspex 00:50:05 49
327 181 Tinast Toivo 00:50:06 25
328 2205 Eiger Rein 00:50:08 50
329 2737 Antso Timmo 00:50:08 153
330 403 Arak Andero 00:50:09 154
331 2441 Kosilo Andrijs 00:50:10 155
332 1434 Hillep Einar Justiitsministeerium 00:50:11 51
333 214 Loog Ürjo VAK Staier 00:50:12 156
334 2008 Kullas Aivar VAK Staier 00:50:13 25
335 2744 Hubel Indrek Viljandi Suusaklubi 00:50:15 157
336 436 Männik Ahti 00:50:15 158
337 2488 Kass Madis Tarvastu SVK 00:50:16 159
338 330 Schmidt Kairi SK Mits 00:50:17 8
339 2363 Vahi Kunnar 00:50:18 52
340 2196 Rehand Joonas 00:50:19 160
341 460 Tuul Harry 00:50:19 161
342 2684 Viskov Ruve 00:50:19 162
343 406 Miku Taavi SuKl Jõulu 00:50:20 53
344 1889 Marja Sulev SK Sportkeskus.ee 00:50:21 11
345 84 Floren Kelli Rakvere KJK Vike 00:50:22 9
346 1433 Heintalu Margus 00:50:24 163
347 429 Pavlovski Roman Rommis Running Crew 00:50:24 164
348 367 Veidenbaum Viljo 00:50:25 165
349 237 Kiisler Andres TSK Joosu 00:50:26 54
350 418 Olev Tanel 00:50:28 26
351 1505 Mänd Rait Elioni Spordiklubi 00:50:29 166
352 358 Tõruvere Kaarel 00:50:29 167
353 1906 Vals Kaja VAK Staier 00:50:32 1
354 2105 Sujev Timo SK Beavers 00:50:33 168
355 2058 Kuldjärv Rain 00:50:34 169
356 210 Mäesepp Aigar Hansa SK 00:50:36 170
357 381 Orlovski Tiit 00:50:36 171
358 2091 Pihu Janar SUKL Jõulu 00:50:37 27
359 1834 Lehter Aivar 00:50:38 39
360 205 Kadajane Erik 00:50:38 172
361 1730 Krievans Artis 00:50:39 55
362 2682 Paju Madis Maadlusklubi Tulevik 00:50:40 28
363 230 Schmidt Helen SK Mits 00:50:42 10
364 316 Truu Toomas 00:50:43 56
365 1446 Kolk Valmer 00:50:43 40
366 477 Kostrov Roman Pskov Ski Club 00:50:44 57
367 2546 Kala Taavi 00:50:46 173
368 2709 Sarapuu Toomas 00:50:46 41
369 1948 Mätas Rauno 00:50:48 174
370 1595 Allilender Rando 00:50:49 175
371 144 Vellerind Rain Stamina SK 00:50:50 42
372 1839 Suurpere Arvi SVK Dünamo 00:50:50 58
373 97 Palumaa Rein 00:50:51 43
374 292 Nõges Arvo 00:50:51 44
375 2001 Hannus Oliver 00:50:52 176
376 1903 Vahtramäe Anneliis VAK Staier 00:50:54 11
377 317 Atonen Marek Nürijalad 00:50:56 177
378 2457 Hiob Tõnis 00:50:57 178
379 339 Pool Hannes 00:50:57 26
380 2276 Saaremäe Sten 00:50:57 29
381 2729 Vares Timo Staier 00:51:02 179
382 1426 Enok Marek 00:51:02 180
383 553 Palmiste Sander 00:51:03 9
384 2793 Palu Silver TAK 00:51:03 181
385 1278 Soo Kristen 00:51:03 10
386 2130 Merirand Marti 00:51:03 182
387 428 Kookla Eero 00:51:04 59
388 311 Melbardis Dzintars Ogres Slepotaju Klubs 00:51:05 27
389 1283 Tõnisson Jüri 00:51:08 11
390 2439 Priedens Maris 00:51:08 60
391 2623 Kandi Reivo 00:51:10 183
392 220 Pääru Priit 00:51:10 45
393 242 Anton Arvi 00:51:11 30
394 464 Järve Kaupo Eesti Post SK 00:51:11 61
395 83 Tarum Janelle Rakvere KJK Vike 00:51:12 2
396 2170 Kast Eiki 00:51:16 184
397 2574 Kübarsepp Karmo spordiklubi järve 00:51:18 31
398 1309 Ehrstein Reimo Insenerehitus 00:51:20 62
399 2206 Guzas Eivinas AS Helmes 00:51:21 185
400 1774 Kesküla Jaan 00:51:23 12
401 415 Allase Olavi 00:51:23 12
402 191 Visnap Taavi 00:51:26 186
403 1966 Nestra Jaanus 00:51:26 187
404 375 Kuusik Maie Lillepallid 00:51:27 3
405 586 Lepp Sander Viljandi Saalihokiklubi 00:51:27 32
406 2387 Boze Ando 00:51:27 13
407 2386 Litvincuks Ingus 00:51:27 33
408 2337 Laasik Karl 00:51:28 34
409 49 Suur Laura TÜ ASK 00:51:28 12
410 2543 Kreisberg Sten-Martin 21CC Triatloniklubi 00:51:29 188
411 206 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 00:51:29 63
412 536 Bergmann Gina 00:51:30 13
413 308 Liivak Hannes HVSK 00:51:31 189
414 168 Lepik Tiit 00:51:35 190
415 956 Peterson Richard 00:51:35 191
416 322 Maiste Tarmo 00:51:37 192
417 1829 Lust Raimo SPKL Saarepeedi 00:51:38 193
418 62 Nääb Erik KSS Eero 00:51:39 4
419 1673 Tillo August STR 00:51:39 64
420 1326 Ionov Andrei 00:51:40 194
421 2104 Kikkas Mati SK Beavers 00:51:41 35
422 1891 Liebenau Raul SK Viraaz 00:51:43 195
423 323 Mägi Aimur 00:51:43 196
424 390 Tiiksaar Aaro 5xa 00:51:45 197
425 324 Kabral Madis KSS EERO 00:51:46 198
426 279 Ojaots Aigar 00:51:46 65
427 216 Nüüd Marko Püha Loomaaed 00:51:47 66
428 562 Niinemaa Kristjan EKSL/LKF 00:51:47 67
429 276 Mägi Andre 00:51:48 68
430 1273 Rüütelmaa Andrus EPOK 00:51:50 69
431 326 Tikk Lauri 00:51:50 70
432 2855 Mäe Vahur 00:51:51 3
433 143 Leiger Roomet WILO TEAM 00:51:52 199
434 2123 Ervald Priit 00:51:53 200
435 383 Rannisto Roman JK Sarma 00:51:53 7
436 298 Ude Reigo 00:51:54 201
437 215 Toss Kaarel 00:51:55 8
438 1909 Priks Hanno VAK Staier 00:51:56 28
439 2322 Ellervee Toomas 00:51:57 29
440 1854 Tõnisson Siim 00:51:58 202
441 1506 Mürk Harald 00:51:58 13
442 1492 Maas Elmer Liviko 00:51:59 71
443 1353 Christensen Lars Peter 00:52:00 72
444 395 Albert August 00:52:02 30
445 229 Liiva Erki SPKL Saarepeedi 00:52:03 36
446 2275 Sooaru Mait 00:52:03 73
447 314 Alvre Peeter Tuulekad 00:52:03 31
448 1219 Käesel Aivar 00:52:03 46
449 2463 Rohtla Laura 00:52:04 14
450 2021 Kookmaa Kristjan viljandi elektrikaubandus 00:52:04 203
451 301 Zirnask Villu Stamina SK 00:52:04 47
452 2247 Pruus Marko saue sk 00:52:05 204
453 441 Raag Toomas Standoor 00:52:06 205
454 1582 Reiser Elvo 00:52:07 206
455 377 Tammemäe Tõnu Nürijalad 00:52:08 207
456 2288 Viidalepp Aadam Rommis Running Crew 00:52:09 208
457 409 Saidans Guntars 00:52:10 209
458 65 Muld Kristjan Läänemaa KJK 00:52:11 210
459 93 Tamm Maris SK Sportkeskus.ee 00:52:11 15
460 328 Leimann Sander 00:52:12 37
461 340 Järve Alo 00:52:13 211
462 1651 Moks Matis 00:52:14 212
463 89 Jaanson Aleksandr SK Pirita 00:52:15 14
464 1261 Khruskov Aleksandr "Sillamäe KJK""Kalev""" 00:52:16 14
465 2173 Pikand Sebastian Tabasalu Triatloniklubi 00:52:16 4
466 249 Väre Hans 00:52:19 213
467 394 Loost Joosep 00:52:21 214
468 241 Karilaid Ivo 00:52:22 74
469 68 Tanner Lauri Läänemaa KJK 00:52:24 215
470 290 Lepiste Raimond 00:52:25 15
471 431 Salus Madis 00:52:25 38
472 505 Altmets Heimar CFC Jaak Mae Suusakool 00:52:26 39
473 1735 Hanga Knut 00:52:27 75
474 520 Vanamets Janek 00:52:27 76
475 481 Nilk Andrus 00:52:28 32
476 263 Tiirak Aivar 00:52:28 48
477 373 Põder Marko 00:52:29 216
478 361 Viljamaa Mattias 00:52:31 217
479 2068 Kalnins Tomass TONUSS VALMIERA 00:52:31 5
480 343 Kuslap Kaarel Viljandi sõudeklubi 00:52:33 40
481 393 Metsma Marko 00:52:34 218
482 554 Välba Tarvo DHL 00:52:35 219
483 1458 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 00:52:35 49
484 2152 Dombrovskis Oskars Livanu BJSS 00:52:35 16
485 2389 Paal Aivar 00:52:36 50
486 2172 Rohtsalu Jaak Rakvere OK 00:52:37 33
487 609 Vetevoog Kaido Stamina SK 00:52:37 77
488 1354 Rull Janis 00:52:37 220
489 529 Kalvet Kaspar 00:52:38 221
490 470 Sild Reio 00:52:39 6
491 2279 Arus Taavi 00:52:39 222
492 386 Printsmann Ardi 00:52:40 51
493 1318 Kilki Siim KJK Vike 00:52:40 41
494 359 Ponder Neeme 00:52:40 15
495 558 Oranen Peeter 00:52:41 223
496 357 Parygin Alexander Pskov Ski Club 00:52:42 4
497 58 Mikson Valentin ind 00:52:44 34
498 422 Eilo Siim SK Rakke 00:52:45 224
499 433 Tikva Indrek Tervise 21 00:52:45 78
500 1639 Puusepp Linnar 00:52:48 225
‹‹ Tagasi
Viljandi järvejooks 2009
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
jooksj, , 10.05.2010 22:17
kuskil pilte on?
, , 10.05.2010 19:37
Jäin medalist ilma+ KAS LAPSELE EI PEAKS MEDAL TÄHTIS OLEMA MUL OLI VÄGA KURB EELMINE AASTA SAIN ISAMEDALI ENDALE AGA SEE AASTA? kAS LOSKOTOV SAI ENALE SIIS SUUREMA AUHINNA VÕI???? pÄRIS PIINLIK VÕI MIS
eliise, , 10.05.2010 19:31
Jäin medalist ilma see oli tõesti kurb!!! Minu arust on lapsele medal väga tähtis. Isa pidi oma medali mulle andma
eliise, , 10.05.2010 19:31
Jäin medalist ilma see oli tõesti kurb!!! Minu arust on lapsele medal väga tähtis. Isa pidi oma medali mulle andma
pl, eelmisele, 19.05.2009 16:29
stamina.ee on see koht
marko, , 19.05.2009 12:03
kas te saate öelda kus saab registreerida.JOOKS ÜMBER HARKU JÄRVE se toimub 13.juuni
khm, küsimus targematele, , 15.05.2009 19:47
kepikõnni võitja läbis raja 55 minutiga st. et 13 km/h (keppidega duracell) kas rajal kohtunike polnud, nagu nt. kiirkõndijatel, kes sohivennad rajalt maha võtaksid kui sa ei kõnni vaid "keppijooksed"?
Rita, vitax@hot.ee, 13.05.2009 10:37
Tere Soodsalt ära anda 2 Stockholmi jooksumaratoni (30.05.2009) pääset koos lennupiletite ja majutusega. Hond kokkuleppel. Rita
Tiina, mops@kultuur. edu.ee, 11.05.2009 13:40
Pisike amatöörvideo 80. suurjooksust ümber Viljandi järve / Orika sillal http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=57205328
jooksja, , 07.05.2009 13:21
Kas kusagil ka jooksust pilte üleval?


Kõige populaarsemad
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE