estenglv
WAP version
Login form
RSS
ErMS Jõelähtme 3.rattamaraton sai uued võitjad 22.04.2009 (0)
19.aprillil toimunud Jõelähtme 3. rattamaratoni põhisõidu võitis Taavi Selder (Investment Agency Team). Eelmisel kahel aastal Jõelähtmes valitsenud Alges Maasikmets ( Extreme Sport) pidi ...
EMS pilootprojekt 2009 tutvustus 25.01.2009 (6)
Viimase 10 aasta jooksul toimunud maastikurattasõidu ehk MTB populaarsuse kasv on tekitanud teatud mõttes nö revolutsioonilise situatsiooni. On tekkinud suur hulk tõsiseid MTB-fänne, kelle jaokse ...
Jõelähtme Rattamaraton 70 km
Jõelähtme Rattamaraton 35 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
EMS Jõelähtme III rattamaraton
Vaata ka 2012 2011 2010 
Aeg 19.04.2009
Koht Jõelähtme EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 70 km kell 12:00
Matkasõit ~35 km kell 12:10 
Noortesõit kell 12:15
Tillusõit kell 11:15
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 3 Selder Taavi Investment Agency Team 3:16:43.6 1
2 1 Maasikmets Alges Extreme sport 3:21:25.7 2
3 210 Tamkõrv Helmet ExTREME SPORT 3:30:53.1 3
4 2 Kukk Sigvard Spordipartner 3:31:23.7 4
5 4 Kukk Erki Investment Agency Team 3:32:37.3 5
6 5 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 3:33:29.1 6
7 11 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 3:34:39.4 7
8 23 Tõnisson Tiimo Porter Racing 3:35:06.2 8
9 213 Sala Raivo Sundstrand TEAM 3:36:20.4 9
10 7 Laanela Danek 3:38:53.1 10
11 18 Neemela Tarmo 3:39:05.4 11
12 116 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 3:39:47.8 12
13 8 Molev Juri Veloplus 3:40:27.0 13
14 16 Tarlap Tarmo Porterracing 3:40:47.8 14
15 140 Ilves Sven Investment Agency Team 3:41:13.0 15
16 109 Puu Henno 3:41:35.9 16
17 158 Karu Virgo Hawaii Express 3:42:08.8 17
18 216 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi 3:42:18.4 18
19 123 Abel Indrek Spordipartner 3:44:28.1 19
20 30 Vaab Ivar 3:45:30.8 20
21 9 Tammsoo Erik Porterracing 3:46:05.1 21
22 10 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 3:47:26.3 22
23 20 Mets Are Cosmos 3:47:43.7 23
24 19 Pajur Rivo velo clubbers 3:50:14.1 24
25 114 Öpik Oliver velo clubbers 3:50:43.9 25
26 6 Krusemann Magnus VELOPLUS 3:51:20.3 26
27 135 Suppi Ahti Fixus Sport 3:52:59.9 27
28 13 Mikson Margus 3:55:27.6 28
29 33 Rattur Rajko SK Serviti 3:56:05.4 29
30 32 Kand Peeter 3:56:38.6 30
31 28 Sildoja Raivo WestlineTeam 3:59:11.3 31
32 149 Pukk Andre 3:59:29.9 32
33 227 Rebane Meelis 3:59:51.0 33
34 25 Pesor Kaido KoMo 4:01:24.8 34
35 170 Lipp Aivar STR 4:02:04.0 35
36 212 Hirv Pait Haanja Rattaklubi 4:02:43.5 36
37 224 Elling Toomas 4:02:51.7 37
38 36 Koppel Kristjan Team Sundstrand 4:02:57.5 38
39 202 Bergvald Gunnar HVSK 4:03:01.5 39
40 187 Rei Tarmo CFC 4:03:08.9 40
41 209 Tillo August STR 4:03:12.0 41
42 17 Raja Aigar Westline Team 4:03:19.6 42
43 190 Kannel Alari Kiirrong 4:03:35.9 43
44 14 Meier Maaris Investment Agency Team 4:03:55.9 1
45 38 Reinpõld Risto 4:05:33.9 44
46 105 Laosma Raimo FIXUS SPORT 4:06:25.6 45
47 163 Homutov Valeri Bike Time 4:06:34.0 46
48 51 Põld Ivo 4:06:39.6 47
49 196 Laanemets Raivo 4:06:42.0 48
50 161 Reiljan Kuldar velo clubbers 4:08:35.3 49
51 34 Einroos Raino 4:09:54.9 50
52 29 Õun Valdur 4:12:47.3 51
53 215 Rodendau Janno 4:13:14.0 52
54 118 Tillemann Taikki velo clubbers 4:13:21.1 53
55 211 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS 4:13:41.6 54
56 132 Talu Priit Westline Team 4:13:48.6 55
57 15 Kull Andre CC Rota Mobilis 4:14:12.6 56
58 21 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 4:14:13.1 57
59 42 Maidla Janek Jõelähtme Singel 4:14:14.4 58
60 220 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 4:14:21.5 59
61 108 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 4:14:42.0 60
62 22 Toome Roland Spordiklubi RAKKE / EXPERT Rak 4:15:01.0 61
63 37 Lemloch Kuido Tööjõureservid 4:15:22.4 62
64 24 Lond Rain ISC Adventure Team 4:18:14.3 63
65 60 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 4:18:28.4 64
66 31 Aibast Erik SKM 4:20:36.7 65
67 155 Taaler Taikki Rõuge Racing Team 4:20:53.4 66
68 43 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 4:21:13.8 67
69 41 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 4:21:29.7 68
70 208 Leigri Mehis haWAII EXPRESS rakvere 4:22:28.6 69
71 35 Karu Markko Buena Vista Racing Club 4:24:05.2 70
72 147 Konga Andrus Arctic Sport Club 4:24:27.1 71
73 151 Sepp Leivo ekstreem.ee 4:24:40.8 72
74 50 Leiger Roomet X-Sport 4:24:50.8 73
75 102 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 4:27:26.5 74
76 119 Apivala Juss otepää õhujõud 4:28:26.7 75
77 192 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team 4:28:27.8 76
78 194 Kivi Teemar Rõuge Racing Team 4:29:08.4 77
79 193 Aasla Meelis FIXUS SPORT 4:29:23.3 78
80 101 Eensaar Silver SKM 4:29:36.6 79
81 124 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 4:30:12.4 80
82 44 Luiks Meelis Jõelähme Singel 4:30:34.2 81
83 139 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 4:30:40.8 82
84 134 Piire Aare 4:31:02.1 83
85 205 Rae Ermo Porter Racing 4:32:14.4 84
86 58 Jaaska Sven Veloplus 4:34:36.1 85
87 46 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 4:34:57.2 86
88 188 Anton Tair 4:34:57.8 87
89 165 Sirvel Margus 4:35:17.6 88
90 145 Luik Kaido Rõuge Racing Team 4:36:59.4 89
91 57 Lubi Ain SK VELO 4:37:42.7 90
92 171 Laansalu Priit CITYMARK 4:38:27.6 91
93 54 Meri Martin 4:38:34.0 92
94 49 Erikson Toomas X-SPORT 4:38:54.7 93
95 186 Sammel Koit Cosmos 4:43:40.4 94
96 90 Soo Hannes X-SPORT 4:43:42.5 95
97 185 Hürden Taivo 4:45:42.6 96
98 67 Aule Krister Chapter 11 4:45:58.8 97
99 154 Kraam Sulev Leguar Xtreme 4:46:24.2 98
100 75 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 4:47:22.7 2
101 136 Hion Lars-Erik SK Velo 4:47:25.7 99
102 113 Jäetma Mikk 4:48:13.7 100
103 122 Tõnov Tauri-Dag 4:49:23.6 101
104 168 Helgis Priit 4:49:42.8 102
105 115 Kallakmaa Teet Eesti Posti SK 4:50:07.0 103
106 130 Randalainen Viktoria Skype 4:50:15.7 3
107 112 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 4:50:15.9 104
108 48 Sootla Indrek EHTE 4:50:16.2 105
109 71 Kriisa Helar 4:50:27.7 106
110 201 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 4:50:42.1 107
111 76 Eilo Enno Spordiklubi Rakke 4:51:10.5 108
112 106 Kingo Gunnar Westline Team 4:51:43.3 109
113 74 Päll Taavi 4:52:19.4 110
114 55 Maalt Marko 4:55:03.0 111
115 148 Sankovski Raul LST 4:55:09.9 112
116 183 Nikiforov Igor balti teras 4:57:01.4 113
117 47 Tammeveski Andres 4:57:03.7 114
118 81 Eelma Tõnu 4:58:37.5 115
119 129 Kotkas Marko Eesti Posti SK 5:00:49.6 116
120 230 Tarm Mihkel 5:01:27.4 117
121 83 Albri Kalev X-Sport 5:03:58.8 118
122 177 Kongo Kristjan 5:04:22.2 119
123 56 Matvejeva Jana Vargamäe SK 5:05:40.6 4
124 200 Rannala Renaldo Eesti Posti SK 5:07:00.5 120
125 178 Viks Tarvi ERAA 5:08:52.2 121
126 53 Kuljus Priit 5:09:01.9 122
127 126 Olle Kert 5:11:09.9 123
128 73 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 5:11:32.0 124
129 94 Einroos Urmas Anna Minna 5:13:31.9 125
130 64 Vällik Kristjan kollane öösärk 5:14:13.9 126
131 70 Märtmaa Jüri 5:14:59.4 127
132 65 Reinik Vello 5:15:07.1 128
133 152 Sagaja Martin Eesti Raudtee 5:15:19.9 129
134 72 Selirand Marten 5:17:33.2 130
135 228 Ots Kaupo 5:17:49.3 131
136 117 Kaschan Kaido Bang@Bonsomer 5:18:07.6 132
137 79 Raatma Arvo 5:19:12.8 133
138 179 Rõngas Riho 5:21:04.8 134
139 78 Käes Jaanika Jõelähtme Singel 5:22:07.2 5
140 66 Puik Viljar 5:22:18.4 135
141 59 Aria Sven Lextrans 5:22:45.5 136
142 128 Kübar Rene Costa Bicicleta 5:23:14.1 137
143 223 Järvsalu Teet europark 5:23:59.5 138
144 77 Tammiksalu Anneli Jõelähtme Singel 5:24:07.4 6
145 93 Paas Toomas 5:25:20.1 139
146 167 Raivo Jaak Chapter 11 5:25:54.1 140
147 172 Kalmus Rando HVSK 5:25:57.7 141
148 217 Kukal Martin Haanja Rattaklubi 5:27:21.5 142
149 137 Mitt Terje Cosmos 5:28:19.2 7
150 45 Kuhlap Kaupo Cosmos 5:28:24.3 143
151 100 Kuznetsov Valeriy "Kohvik ""KARMEN""" 5:28:59.0 144
152 207 Põder Jarno 5:29:13.0 145
153 214 Saaliste Christer 5:30:04.6 146
154 182 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED/100+ 5:30:28.8 147
155 142 Krabi Taivo 5:30:42.9 148
156 157 Marrandi Rain Rulluisuklubi ABEC 5:31:13.7 149
157 104 Martinson Alo Staabi- ja Sidepataljon 5:32:47.8 150
158 127 Ljahovski Roman 5:33:25.9 151
159 80 Greenbaum Janno 5:33:31.0 152
160 198 Meier Heiki 5:33:39.7 153
161 87 Maade Kristjan Jesorient 5:34:53.4 154
162 191 Saame Raivo Jesorient 5:34:54.3 155
163 189 Kaup Martin Jesorient 5:35:14.8 156
164 176 Burov Roman 5:35:42.8 157
165 197 Aare Marion CC Rota Mobilis 5:39:09.1 8
166 219 Lipvars Jaanus 5:39:54.0 158
167 138 Paju Tormi 5:42:41.6 159
168 231 Kuhi Rainer 5:42:43.9 160
169 96 Puu Gerry 5:45:35.7 161
170 162 Kaljumäe Indrek Eesti Posti SK 5:46:17.1 162
171 92 Reimaa Mihkel Seiklusporr 5:49:30.6 163
172 84 Varend Meelis 1WD 5:51:43.3 164
173 121 Küttim Mario 1WD 5:54:44.6 165
174 222 Paas Meelis 5:58:56.2 166
175 174 Tammemägi Jaak 6:02:46.7 167
176 169 Jäätma Mihkel RT-1 6:06:21.6 168
177 232 Tibbo Lauri 6:06:25.0 169
177 226 Mäekivi Marko 6:06:25.0 169
179 111 Nurk Veikko Eesti Posti SK 6:08:15.3 171
180 85 Hanikat Kaido Conviso 6:09:04.2 172
181 153 Kesvatera Andres 6:10:28.5 173
182 61 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 6:12:51.9 174
183 62 Prants Aivar Eesti Raudtee 6:12:52.8 175
184 99 Lõkk Raivo 6:15:33.6 176
185 103 Ääremaa Märt Jussikese seitse sõpra 6:20:09.0 177
186 203 Lehtsalu Urmo Produxi 6:41:01.1 178
187 195 Maremäe Raiko Velonoid 6:44:14.4 179
188 110 Pajur Ly 6:44:14.9 9
189 146 Pärsim Rasmus Velonoid 6:44:15.5 180
0 39 Undusk Martin EHTE DNS 0
0 88 Rossman Kristo Eesti Posti SK DNS 0
0 97 Kaljumäe Aivo Hansa sk DNS 0
0 120 Suppi Timo SKM DNS 0
0 141 Liivamägi Margus DNS 0
0 143 Nõmmela Mihkel Eesti Panga SK DNS 0
0 144 Küüt Märt Eesti Posti SK DNS 0
0 156 Juri Monogarov DNS 0
0 159 Meier Ergo Olerex DNS 0
0 166 Ainsalu Markku Investment Agency Team DNS 0
0 173 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur DNS 0
0 181 Teeorg Urmas DNS 0
0 199 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis DNS 0
0 12 Korts-Laur Ervin Investment Agency Team DNF 0
0 26 Kivioja Raimo Spordiklubi RAKKE / EXPERT Rak DNF 0
0 27 Rumberg Tambet Arctic Sport Club DNF 0
0 40 Jams Sulev KESKO AGRO DNF 0
0 52 Angerma Meelis Chapter 11 DNF 0
0 63 Kadai Martin Velonoid DNF 0
0 68 Viirmäe Marti Velonoid DNF 0
0 69 Saksing Siim Chapter 11 DNF 0
0 82 Erdmann Tarmo DNF 0
0 86 Aasmäe Arris DNF 0
0 89 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra DNF 0
0 91 Vinter Siim CFC DNF 0
0 95 Dzebrailov Deniss Birota Racing Team DNF 0
0 98 Lepalaan Lauri DNF 0
0 107 Holtsmann Siim Hawaii Express Rakvere DNF 0
0 125 Vitsur Marek DNF 0
0 131 Schneider Merle Westline Team DNF 0
0 133 Tamre Ruta FPT Hemohes DNF 0
0 150 Kulver Rünno Jussikese 7 Sõpra DNF 0
0 160 Naumov Aleksei ASSA-KESORO DNF 0
0 164 Torim Ants DNF 0
0 175 Alemaa Ott Eesti Posti SK DNF 0
0 180 Loboda Edvard velo clubbers DNF 0
0 184 Rohtla Rein Eesti Posti SK DNF 0
0 204 Viitmaa Alar OK Lehola DNF 0
0 218 Järva Janek Porter Racing DNF 0
0 221 Noormets Aivar Eurocon DNF 0
0 225 Vilipõld Kristjan KJK DNF 0
0 229 Lumi Daniel DNF 0
‹‹ Tagasi
Jõelähtme 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to veiko, , 03.05.2009 18:39
Võiksid küll ennast pisut kiirenini liigutada, ega paha ei teeks tõesti. Hea veel, et sa järgmine aasta samal-ajal oma pilte ülesse ei laadinud. Ei imestaks.
Loosiauhinnad, , 29.04.2009 12:05
Jõelähtme Rattamaratoni loosiauhinnad (fortuunaks oli Taavi Selder) on veel kätte saamata: Olerexi kliendikaardid viseeringuga "JRM 2009 osaleja" - Eno Salumets, Karmo Koppel, Ravo Talviste Dexali kinkekott(geelid, jõujook, batoonid) - Viljar Nurm Hel.tel. 5099426 Meelis Välk
Veiko, veiko@singel.ee, 27.04.2009 08:40
Rahvas aega võttis aga asja sai pildid on üleval lõpuks http://www.tuisk.net/galerii/2009/20090419_jrmiii/ Kui keski veel huvi tunneb nendest
Kotkas, info@aiaauk.ee, 24.04.2009 21:57
Rajalt leitud: joogipudel Born ja spido VDO C2.
Mats, , 23.04.2009 10:49
Selle prügialaga meenub tegelikult mulle nt eelmise aasta Rakke, kus pudelitega jooke kätte anti, u 500 m peale punkti oli rada pudeleid täis. See võikski siis olla nö ametlik pakenditest vabanemise ala. Tegelikult oleks see päris mõistlik lahendus nii korraldajatele kui võistlejatele. Ise topin ka oma pakendid taskutesse alati tagasi.
hmm, , 23.04.2009 08:55
Pigem siis kilomeetri jooksul enne TP-d. Ise olen toppinud oma geelipakid tasku tagasi ja seetõttu on ka tagataskud tihti mõnusalt kleepuma saadud.
Rai, , 23.04.2009 08:33
Need spets. prahi alad oleks küll piisavaks lahenduseks. Kasvõi peale iga joogipunkti mingi maa ja teatud maa enne fimisit 1-2 kilomeetri ulatuses.
Erik, erik@porterracing.ee, 22.04.2009 22:59
Ega ikka välismaa võistlustel ei loobita küll prahti laiali. Olen piisavalt Euroopas võistelnud ja seda näinud. Selleks on spetsiaalsed tähistatud alad pikkusega umbes 1-2 kilomeetrit ja sinna võid kõik oma jama maha poetada. Euroopa võistlustel ootab prügi mahaloopijaid selleks mitte ettenähtud kohas kopsakas trahv eurodes või koguni diskvalifitseerimine.
pildid leidsin, , 22.04.2009 15:35
http://foorum.singel.ee/viewtopic.php?t=1423
veikko, , 22.04.2009 09:10
pagana arvuti.......stardijoonel oli kakssada kaheksateist võistlejat


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE