estenglv
WAP version
Login form
100 km
100 km kelk
25 km
25 km kelk
7 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 20 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja III Uisumaraton
Aeg 28.02.2009
Koht Mustvee EST
Spordiala Kiiruisutamine
Distants 100 km start kell 11.00
25 km start kell 11.30
7 km start kell 12.00
Korraldaja Mustvee linnavalitsus, Kasepää-, Pala vallavalitsused, Jõgeva Maavalitsus, Eesti Uisuliit ja Jõgevamaa Spordiliit Kalju
KALEVIPOJA 3-VÕISTLUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 240 Markus Mart Jõgeva 1:11:42.5 1
2 188 Laanemets Raivo 1:11:43.1 1
3 544 Kallais Ats Tallinn 1:11:51.2 2
4 13 Alusalu Saskia Jõgeva 1:14:56.7 1
5 14 Alusalu Sandra Jõgeva 1:14:56.7 1
6 516 Vilk Timo Jõgeva 1:14:56.9 1
7 437 Tammetalu Tõnis Tartu 1:15:25.7 2
8 109 Kamenjuk Aivar Jõgeva 1:19:56.6 3
9 222 Luik Aleks Jõgeva 1:20:10.2 1
10 556 Susi Tarmo Tallinn 1:20:59.7 3
11 179 Kuusik Ants Viljandi 1:21:33.7 1
12 482 Uuk Aimur Tartu 1:21:38.0 4
13 525 Väljaots Valev Järva 1:22:05.7 5
14 409 Soodla Guido Tartu 1:23:54.3 6
15 389 Saimre Kaido Pärnu 1:25:45.1 7
16 112 Karp Mati 1:25:47.7 8
17 107 Kallavus Andres Ida-Virumaa 1:26:49.4 9
18 443 Tarbe Riho Harju 1:27:25.7 4
19 334 Puusepp Kaito Jõgeva 1:28:49.2 5
20 492 Vaikre Sander Jõgeva 1:31:14.2 2
21 45 Gross Jaak Harju 1:31:19.0 2
22 71 Ilver Ene Saaremaa 1:31:40.3 2
23 171 Kruusement Peeter Järva 1:32:25.4 10
24 373 Roosma Andres Harju 1:32:30.6 6
25 563 Tenno Taavo Tartu 1:32:49.0 7
26 122 Kergand Aavo Rapla 1:34:38.7 11
27 48 Haljak Antti Harju 1:35:34.4 8
28 392 Savi Marti Tartu 1:36:16.4 9
29 346 Raagmaa Raido Tartu 1:38:53.4 10
30 24 Arumäe Andre Harju 1:39:07.6 12
31 118 Kaukver Andres Harju 1:39:24.5 13
32 522 Vosman Ekke-Kaur Harju 1:40:24.5 2
33 562 Terasmaa Anton Tartu 1:40:59.3 11
34 85 Junson Jaano Põlva 1:41:00.2 12
35 57 Heinmaa Henri Harju 1:41:23.4 13
36 410 Soodla Gregor Tartu 1:42:11.6 3
37 565 Hillermaa Magnus Tallinn 1:42:43.1 14
38 101 Kaldma Katrin Tartu 1:43:01.1 1
39 449 Teder Koit Viljandi 1:43:07.7 14
40 468 Turban Ants Lääne-Virumaa 1:43:30.2 15
41 216 Lillestik Peeter Harju 1:43:50.4 16
42 177 Kutsar Silvia Jõgeva 1:44:06.4 2
43 145 Kivi Vladimir Tartu 1:44:10.6 17
44 269 Mänd Marko Järva 1:44:22.7 15
45 190 Laansalu Priit Harju 1:47:23.3 18
46 400 Sihver Enn Viljandi 1:48:59.8 19
47 119 Keel Erki Harju 1:49:13.6 20
48 378 Rõõmusoks Lea Harju 1:49:23.9 3
49 47 Haamer Naatan Tartu 1:50:39.0 21
50 41 Fimberg Tarmo Harju 1:50:43.8 22
51 134 Kiik Juho Lääne-Virumaa 1:51:21.0 16
52 113 Kasekamp Hando Lääne-Virumaa 1:51:37.8 23
53 74 Ilves Jüri Järva 1:51:38.3 17
54 203 Lehtaru Jaan Tartu 1:53:07.6 24
55 147 Kivilaan Indrek Viljandi 1:53:32.9 18
56 214 Liivaauk Pille Harju 1:53:38.2 4
57 267 Mägi Arved Järva 1:55:14.6 25
58 448 Teder Boriss Rapla 1:55:36.7 26
59 11 Alekõrs Taavi Valga 1:55:47.8 19
60 524 Vähi Jaagup Tartu 1:56:48.0 20
61 520 Visse Tea Jõgeva 1:56:57.2 2
62 8 Aid Marko Harju 1:57:47.0 21
63 66 Sikku Priit Tallinn 1:57:49.5 22
64 189 Laanoja Risto Ida-Virumaa 1:57:56.9 23
65 246 Meitus Raivo Jõgeva 1:58:28.9 27
66 10 Albert Arnold Harju 1:58:43.3 28
67 289 Oranen Peeter Jõgeva 1:58:45.9 24
68 521 Volmer Jaak 1:58:59.4 29
69 313 Peterson Kristel Harju 1:59:00.1 5
70 59 Hermet Jarno Tartu 1:59:01.6 25
71 277 Noor Mihkel Harju 1:59:24.8 26
72 446 Tars Sander Tartu 2:00:13.4 1
73 291 Oras Kadi Tartu 2:00:14.2 3
74 199 Laumets Kaivo Jõgeva 2:00:26.0 30
75 393 Sedman Pille Harju 2:00:31.0 4
76 339 Pärlin Alon Jõgeva 2:00:54.7 27
77 163 Koppel Tõnis Kristian Jõgeva 2:01:31.9 2
78 186 Külm Anneli Valga 2:01:32.3 6
79 479 Uudeküll Martin Lääne-Virumaa 2:01:38.3 28
80 236 Madisson Rein Rapla 2:01:49.6 31
81 33 Ehin Ivar Harju 2:06:06.5 32
82 239 Margus Helerin Tartu 2:07:01.8 7
83 493 Vaks Toivo Järva 2:07:10.8 33
84 21 Arst Alar Tartu 2:07:42.3 34
85 550 Neem Margus Ida-Virumaa 2:08:41.4 29
86 394 Sedman Annette Tartu 2:08:45.1 8
87 43 Fousek Martin Muu 2:08:52.1 30
88 54 Harjo Benno Jõgeva 2:08:58.8 3
89 542 Noormets Gren Tallinn 2:09:16.5 31
90 343 Raa Priit Tartu 2:09:43.9 32
91 176 Kurs Raivo Harju 2:10:46.5 35
92 314 Pihla Heiko Harju 2:11:05.2 33
93 377 Rummel Hendrik Ida-Virumaa 2:11:12.0 4
94 229 Läänsalu Märt Viljandi 2:12:14.2 36
95 506 Veisman Aivo 2:13:27.6 37
97 416 Soots Ranno Harju 2:14:05.7 38
96 200 Lavone Tiina Lääne-Virumaa 2:14:05.7 5
98 185 Käärma Jaanus Harju 2:14:06.1 34
99 120 Keermann Mart Lääne-Virumaa 2:15:08.4 35
100 548 Ilves Tanel Ida-Virumaa 2:15:25.0 36
101 135 Kikas Kaido Harju 2:15:46.9 37
102 89 Jõever Aavo Harju 2:17:06.4 39
103 553 Valkna Andres Harjumaa 2:17:35.4 40
104 30 Burm Toomas Tartu 2:18:05.0 38
105 515 Vilipere Aivar Etelä-Pohjanmaa 2:18:13.5 41
106 292 Orren Margus Harju 2:18:21.6 39
107 364 Ristmägi Aet Hiiumaa 2:18:22.8 9
108 69 Hõrak Hanna Tartu 2:18:25.0 10
109 174 Kukke Andres Harju 2:18:43.1 40
110 38 Eller Jaan Harju 2:18:46.6 41
111 20 Aripmann Raul Harju 2:19:11.2 42
112 514 Vihlver Marit Lääne-Virumaa 2:19:21.4 11
113 32 Cox David 2:19:23.0 42
114 223 Lusik Pille-Riin Lääne 2:19:46.6 3
115 242 Mee Joosep Tartu 2:19:47.7 43
116 527 Väärsi Jaak Lääne-Virumaa 2:20:57.4 43
117 452 Tennisberg Arne Lääne 2:21:03.8 44
118 434 Tamman Helina Tartu 2:21:19.4 6
119 459 Toom Taavi Jõgeva 2:21:31.2 44
120 7 Aedviir Peep Läänemaa 2:21:35.9 45
121 362 Rennit Uku Tartu 2:21:53.8 46
122 137 Kilk Kaarel Tartu 2:22:18.8 47
123 27 Berg Allan Harju 2:22:32.9 48
124 426 Säälik Pille Tartu 2:22:40.0 12
125 309 Peek Alar 2:22:40.8 45
126 306 Parve Ain Harju 2:23:17.4 3
127 504 Veevel Ego Ida-Viru 2:23:28.5 46
128 425 Särg Jaan Tartu 2:23:43.4 3
129 105 Kallas Karin Lääne-Virumaa 2:24:04.9 4
130 219 Luha Raul Harju 2:24:15.8 49
131 150 Kivioja Terje Võru 2:24:39.0 7
132 356 Reha Valmar Võru 2:24:41.3 50
133 204 Lehtla Reigo Harju 2:24:52.7 51
134 537 Kaasik Maarja Tartu 2:25:01.4 13
135 485 Vaasma Tiit Harju 2:25:06.9 52
136 247 Meius Elmo Rapla 2:25:18.9 47
137 117 Kask Sven Tartu 2:25:28.7 53
138 529 Õunap Piret Tartu 2:25:34.9 8
139 245 Meeksa Roman Tartu 2:25:42.4 54
140 538 Kaasik Killu Tartumaa 2:25:47.2 1
141 193 Lain Kalmer Jõgeva 2:25:52.4 48
142 282 Nõmmiste Enar Tartu 2:25:59.3 55
143 380 Ränkel Rudolf Lääne-Virumaa 2:26:21.3 49
144 100 Kaldjian Paul Uusimaa 2:26:25.9 50
145 97 Kainel Mart Tartu 2:26:32.0 4
146 382 Saarniit Anne Harju 2:26:40.7 14
147 248 Merelaht Arno Tartu 2:27:01.1 51
148 238 Mahla Vahur Tartu 2:28:16.1 56
149 332 Puna Björn Tartu 2:29:02.4 57
150 523 Vunk Martin Jõgeva 2:29:29.6 58
151 256 Meus Olev Põlva 2:29:47.6 52
152 502 Vassiljev Maksim Jõgeva 2:30:07.9 4
153 129 Kerner Madis Tartu 2:30:08.4 59
154 271 Mändmets Margus Harju 2:30:11.5 60
155 517 Villo Raul Harju 2:30:42.5 61
156 39 Enok Liina Harju 2:30:47.5 15
157 438 Tammik Helena Järva 2:30:55.6 16
158 281 Nurmela Renno Viljandi 2:31:15.1 53
159 259 Moorits Jaan Pärnu 2:31:27.5 5
160 375 Rosentau Alar Tartu 2:31:33.8 62
161 106 Kallas Ramon Lääne-Virumaa 2:31:33.9 5
162 295 Ots Mirja Harju 2:31:46.5 17
163 307 Pauklin Priit Jõgeva 2:32:16.4 63
164 354 Raudsepp Mari-Liis Jõgeva 2:32:37.3 18
165 298 Paasoja Külli Harju 2:32:41.2 9
166 5 Adler Peep Harju 2:32:49.5 64
167 432 Tamm Kaia Põlva 2:32:56.5 10
168 237 Mahla Helen Tartu 2:33:01.7 19
169 283 Nõu Rein 2:33:06.0 6
170 447 Tatrik Katre Järva 2:33:13.6 20
171 436 Tamme Ada Tartu 2:33:18.1 21
172 252 Mesi Ilmar Lääne-Virumaa 2:33:19.9 7
173 251 Mesi Meelis Lääne-Virumaa 2:33:20.2 65
174 465 Truuts Urmas Jõgeva 2:33:22.3 54
175 561 Toomet Piret Tartu 2:33:46.0 22
176 95 Kadari Liina Harju 2:34:11.5 23
177 227 Lääne Tiit Jõgeva 2:34:15.8 55
178 312 Peterson Urmas Tartu 2:34:41.6 56
179 467 Tulf Margo Tartu 2:34:44.1 66
180 478 Uudeküll Madis Lääne-Virumaa 2:35:35.8 67
181 424 Särg Anna-Liisa Tartu 2:35:51.1 24
182 379 Rändur Margit Jõgeva 2:36:29.0 25
183 296 Paabo Katre Tartu 2:36:38.2 26
184 276 Nokkur Hindrek Harju 2:36:42.8 68
185 91 Jõgi Maris Jõgeva 2:36:59.5 27
186 40 Ernits Ingrit Jõgeva 2:37:22.2 11
187 31 Busch Veiko Harju 2:37:44.6 69
188 466 Tulf Taavo Põlva 2:37:53.8 70
189 2 Aas Annika Tartu 2:38:01.6 28
190 133 Kiik Janno Harju 2:38:07.1 71
191 197 Lass Janek Viljandi 2:38:29.1 72
192 290 Oras Ülari Tartu 2:38:33.0 57
193 497 Valtsev Vladislav Harju 2:38:56.8 5
194 317 Pihlapuu Alari Põlva 2:39:05.6 73
195 316 Pihlak Heigo Harju 2:39:15.2 74
196 96 Kadari Ülo Põlva 2:39:21.2 58
197 132 Kibal Birgit Tartu 2:39:22.5 29
198 418 Strandson Krista Tartu 2:39:44.9 30
199 258 Moorats Indrek Harju 2:39:51.2 75
200 481 Uudeküll Kai Lääne-Virumaa 2:41:04.4 31
201 305 Parrol Vahur Põlva 2:41:43.6 76
202 155 Klesment Martti Harju 2:42:14.1 77
203 412 Soom Marko Tartu 2:42:40.8 78
204 475 Tölp Risto Viljandi 2:42:44.1 6
205 232 Maala Kadri Viljandi 2:43:07.4 32
206 178 Kuus Rauno Jõgeva 2:43:09.4 79
207 532 Öpik Kristiina Tartu 2:43:14.7 33
208 539 Meldre Toomas Võru 2:43:33.0 80
209 540 Jõgi Tõnu Võru 2:43:33.3 59
210 486 Vahemets Aivo Harju 2:43:41.4 81
211 381 Rünne Rein Järva 2:43:44.2 60
212 88 Jõela Marek Harju 2:44:19.9 82
213 9 Aid Silver Tartu 2:44:23.1 83
214 505 Veilberg Jaanus Lääne-Virumaa 2:44:43.7 61
215 322 Pitk Indrek Harju 2:45:06.2 84
216 415 Sootla Merle Jõgeva 2:45:13.1 34
217 142 Kitsnik Kalvi Jõgeva 2:45:14.4 62
218 231 Maala Mihkel Viljandi 2:45:18.1 63
219 234 Maala Peeter 2:45:18.3 85
220 123 Kergand Anto Tartu 2:45:40.9 64
221 149 Kivioja Jaanus Võru 2:45:47.0 65
222 518 Viltrop Ülle Tartu 2:45:47.0 12
223 350 Raja Marju Järva 2:45:56.2 13
224 192 Laatsarus Iris Tartu 2:46:41.8 35
225 299 Pae Tõnis Lääne-Virumaa 2:46:55.7 86
226 78 Jaagus Jaak Tartu 2:47:13.8 66
227 18 Annus Inga Harju 2:47:26.7 36
228 480 Uudeküll Katrin Lääne-Virumaa 2:47:40.6 37
229 450 Teder Aavo Harju 2:48:00.2 87
230 75 Irbo Maris Põlva 2:48:33.7 38
231 243 Mee Eerik Tartu 2:49:16.7 67
232 435 Tamme Mari Harju 2:50:00.9 14
233 365 Ristmägi Reet Hiiumaa 2:50:01.2 39
234 351 Rajamets Jaak Harju 2:50:14.7 68
235 125 Kergand Hendrik Tartu 2:50:28.5 6
236 65 Hunt Indrek Tartu 2:50:46.3 88
237 286 Ojasoon Ave Viljandi 2:50:50.2 40
238 233 Maala Mari Viljandi 2:50:55.6 41
239 404 Sinkkonen Markko Harju 2:50:57.3 89
240 170 Kroman Kaisa Võru 2:51:15.3 42
241 158 Konovalov Marta Harju 2:51:40.8 43
242 230 Maala Merje Harju 2:52:11.1 44
243 344 Raadik Urme Pärnu 2:52:16.9 45
244 255 Meus Maarika Tartu 2:53:19.8 15
245 136 Kikas Marge Harju 2:54:43.4 46
246 535 Maalmann Meelis Tallinn 2:55:16.0 90
247 560 Elnii Rhesa Pärnumaa 2:55:16.9 1
248 294 Ote Roger Viljandi 2:55:25.1 7
249 173 Kukk Margus Tartu 2:56:43.1 91
250 130 Kerner Liis Tartu 2:56:43.6 47
251 396 Selart Liidia Tartu 2:57:38.9 48
252 371 Roosimägi Urmet Ida-Virumaa 2:58:37.1 8
253 463 Toomsoo Priit Tartu 2:58:52.0 7
254 511 Viil-Sild Kristi Harju 2:59:26.2 49
255 358 Reilson Märt Tartu 2:59:39.3 69
256 68 Hussar Kristiina Harju 3:00:22.6 50
257 156 Koit Katrin Harju 3:00:23.9 51
258 140 Kirsipuu Siim Harju 3:00:51.0 92
259 348 Rahno Aivar Viljandi 3:01:36.1 93
260 387 Sabul Raul Harju 3:01:50.0 9
261 386 Sabul Lisa Harju 3:01:51.3 2
262 384 Sabul Indrek Harju 3:01:51.7 70
263 254 Meus Oliver Tartu 3:02:33.6 94
264 263 Muzakko Ave Harju 3:02:51.4 52
265 440 Tammist Koit Harju 3:03:12.5 71
266 62 Hiiemäe Mari Harju 3:03:39.4 53
267 431 Tamm Krista Lääne-Viru 3:03:50.5 16
268 342 Pääslane Egle Tartu 3:05:15.1 2
269 341 Pääslane Minija Tartu 3:05:15.2 17
270 536 Laanemägi Ahto Lääne-Virumaa 3:05:17.9 72
271 161 Kooskora Ahti Harju 3:05:23.0 95
272 439 Tammik Veiko Järva 3:05:40.9 73
273 215 Liivak Märt Järva 3:05:57.5 74
274 250 Merilai Enn Viljandi 3:06:07.4 75
275 49 Haljaste Tuuli Järva 3:07:15.1 54
276 488 Vaher Ando Tartu 3:07:23.0 76
277 53 Hanson Mari Tartu 3:07:41.2 18
278 422 Suurkivi Tõnis Tartu 3:07:49.2 77
279 408 Solovjov Siim Harju 3:08:50.9 96
280 489 Vaher Jaanika Harju 3:08:51.0 55
281 28 Birk Katrin Harju 3:10:12.5 56
282 547 Vihul Norman Harjumaa 3:10:54.7 10
283 61 Herttua Päivi Uusimaa 3:11:36.4 19
284 221 Luiga Heino Põlva 3:11:38.7 78
285 530 Õunapuu Marina Harju 3:12:02.0 20
286 372 Roosimägi Urve Ida-Virumaa 3:12:16.3 21
287 25 Aun Inge Harju 3:12:16.9 57
288 12 Allas Aliis Pärnu 3:12:34.1 58
289 501 Vanker Söören Harju 3:12:39.2 97
290 388 Saia Jaan Harju 3:12:41.3 79
291 90 Jõever Margus Harju 3:13:16.6 98
292 44 Grojic Zoran Harju 3:13:40.0 99
293 494 Valk Kairit Harju 3:13:54.8 59
294 545 Veermäe Maret Lääne-Virumaa 3:14:11.4 22
295 77 Isakar Ilmar Jõgeva 3:14:30.3 100
296 402 Sikk Kristlyn Harju 3:14:50.2 60
297 300 Pall Andres Tartu 3:15:05.0 80
298 128 Kerner Sille Tartu 3:16:38.8 23
299 507 Velka Toomas Tartu 3:16:42.1 101
300 260 Muda Margo Tartu 3:16:51.9 0
301 429 Tamberg Peeter Jõgeva 3:17:00.1 81
302 477 Undla Timo Viljandi 3:17:32.9 102
303 102 Kaljurand Risto Viljandi 3:18:12.3 8
304 413 Soon Argo Tartu 3:18:23.1 82
305 398 Severt Raili Harju 3:18:26.2 61
306 546 Uudeküll Margo Lääne-Virumaa 3:18:31.7 9
307 336 Põdramägi Triinu Lääne-Virumaa 3:18:42.7 62
308 131 Kesküla Jüri Tartu 3:18:59.4 83
309 36 Eliste Helen Tartu 3:19:04.4 63
310 552 Truuts Brit Jõgeva 3:19:42.4 3
311 22 Arula Aivo Tartu 3:20:03.7 84
312 180 Kuusk Merit Tartu 3:20:21.2 64
313 406 Sisask Rauno Viljandi 3:20:36.8 4
314 405 Sisask Riivo Võru 3:20:36.8 103
315 103 Kallas Laura Lääne-Virumaa 3:20:55.3 4
316 206 Lehtmets Jaanos Jõgeva 3:21:30.4 85
317 361 Reitsnik Allan Tartu 3:23:02.9 86
318 549 Jõgeda Laura Jõgeva 3:23:23.0 5
319 172 Kukk Üllar Tartu 3:23:28.2 87
320 367 Roio Anu Tartu 3:23:37.9 65
321 368 Roio Maili Harju 3:23:52.4 66
322 253 Mets Mari Tartu 3:24:09.4 3
323 483 Vaalma Morten Tartu 3:24:09.5 5
324 196 Laks Liivar Jõgeva 3:24:14.2 10
325 441 Tammiste Tauri Tartu 3:24:36.5 11
326 383 Saarts Taivo Harju 3:24:57.7 104
327 567 Pedaja Eva Tartu 3:25:59.9 67
328 566 Pedjak Andres Tartu 3:26:01.2 105
329 508 Vellamäe Maido Pärnu 3:26:21.1 106
330 116 Kask Tiina Ida-Virumaa 3:28:49.6 68
331 464 Tromm Anu Tartu 3:28:57.4 69
332 338 Põld Peedu Viljandi 3:28:57.6 107
333 462 Toomsoo Pirjo Tartu 3:29:00.9 70
334 311 Peever Piia Harju 3:29:28.9 71
335 166 Kotsar Mare Viljandi 3:29:31.8 24
336 421 Suurkivi Tuuli Tartu 3:30:19.4 72
337 3 Aas Lauri Tartu 3:30:47.6 108
338 395 Seemann Virve Jõgeva 3:31:33.4 25
339 6 Adosson Kerli Tartu 3:32:39.7 73
340 551 Leppik Peeter Tartumaa 3:33:29.4 88
341 70 Illak Aivar Ida-Virumaa 3:33:31.7 89
342 265 Mäesalu Maris Harju 3:34:33.3 74
343 324 Plaan Toomas 3:34:43.7 90
344 83 Junolainen Maarit Harju 3:34:43.7 75
345 293 Orusalu Moonika Järva 3:36:16.4 76
346 274 Männik Aurika Harju 3:36:16.5 77
347 165 Kotsar Kalev Viljandi 3:41:06.0 91
348 76 Irbo Maarek Põlva 3:41:51.0 109
349 340 Pärt Kalev Tartu 3:42:02.4 110
350 454 Teppand Pille Harju 3:42:07.1 78
351 453 Teppand Ennike Harju 3:42:08.0 26
352 461 Toomsoo Irma Tartu 3:43:22.9 27
353 391 Salvet Gerli Jõgeva 3:43:28.0 79
354 509 Vester Martin Põlva 3:45:02.8 111
355 407 Sokk Airi Harju 3:48:14.3 80
356 390 Salvet Nele Jõgeva 3:49:47.3 81
357 152 Kivisoo Kersti Järva 3:50:00.4 82
358 207 Lehto Kristi Viljandi 3:50:00.6 83
359 534 Truubon Liis Harju 3:50:10.1 84
360 226 Lõugas Lembi Harju 3:51:00.8 28
361 104 Kallas Rahel Lääne-Virumaa 3:51:07.8 6
362 526 Väljaots Erki Tartu 3:51:11.0 112
363 496 Vallimäe Valmar Tartu 3:51:11.1 113
364 474 Tölp Andrus Viljandi 3:51:30.6 92
365 417 Soots Teele Harju 3:51:31.6 85
366 183 Kõverik Kait Harju 3:52:06.4 8
367 347 Radala Eve Järva 3:53:49.7 29
368 157 Kokk Robert Harju 3:54:12.0 114
369 564 Lepmets Kristjan Harjumaa 3:54:35.6 115
370 273 Männik Agnes Harju 3:55:37.5 86
371 308 Pedas Kadri Tartu 3:56:48.6 87
372 262 Musta Helar Jõgeva 3:58:15.4 6
373 419 Suits Kristo Harju 3:58:51.0 116
374 513 Viirmaa Delia Harju 3:58:51.2 88
375 94 Kaasiku Triin Järva 3:59:51.9 89
376 211 Lesta Merlin Tartu 3:59:52.2 90
377 333 Puna Kristjan Viljandi 4:01:50.8 117
378 460 Toomsoo Heiki Tartu 4:01:50.9 93
379 476 Tölp Kaia Viljandi 4:05:30.2 4
380 92 Järg-Tärno Regina Uusimaa 4:10:41.4 91
381 473 Tärno Ivo Uusimaa 4:10:42.2 118
382 555 Kraut Ants Türi 4:27:31.3 94
383 154 Klesmann Ainar Harju 4:30:52.3 119
384 15 Anijago Aivi Jõgeva 4:52:10.2 120
0 385 Sabul Relika Harju DNF 0
0 213 Liiv Risto Jõgeva DNF 0
0 51 Hallik Joonatan Ida-Virumaa DNF 0
0 110 Kamenjuk Rauno Jõgeva DNF 0
0 99 Ilves Evelin Tallinn DNF 0
0 198 Laugus Jaanus Harju DNF 0
0 50 Hallik Hannes Ida-Virumaa DNF 0
0 330 Poljakov Ruben Tartu DNF 0
0 93 Jürjens Erik Rapla DNF 0
0 80 Jalasto Sulev Harju DNF 0
0 554 Tiitola Antti-Jussi Kangasalo DNF 0
0 212 Levet Feliks Harju DNF 0
0 360 Reitsnik Ats Tartu DNF 0
0 557 Kukk Vahur Jõgeva DNF 0
0 35 Eliste Kristel Harju DNF 0
0 126 Kergand Erik Tartu DNF 0
0 297 Paas Andres Rapla DNF 0
0 355 Rebane Ahti Pärnu DNF 0
0 559 Sild Kati Jõgevamaa DNF 0
0 124 Kergand Kadrin Tartu DNF 0
0 58 Herczeg BalÄzs Tartu DNF 0
0 195 Laine Kädi Tartu DNF 0
0 194 Laine Airi Harju DNF 0
0 279 Nordli Oyvind Muu DNF 0
0 67 Hurt Liina Tartu DNF 0
0 533 Ülper Karina Tartu DNF 0
0 228 Lääne Sandra Jõgeva DNF 0
0 331 Printsmann Annyka Tartu DNF 0
0 209 Lens Clyde Valga DNF 0
0 162 Kooskora Rasmus Harju DNF 0
0 56 Heemskerk Pieter Muu DNF 0
0 357 Reichmann Priit Harju DNF 0
0 499 Van Der Hoeven Jeroen Harju DNF 0
0 500 Vanker Meelis Harju DNF 0
0 63 Holm Juta Harju DNF 0
0 52 Hansen Mats Tartu DNF 0
0 42 Den Hove Fons Van Harju DNF 0
0 270 Mändmets Leitti Harju DNF 0
0 1 Aamisepp Riina Harju DNF 0
0 268 Mägi Katri Harju DNF 0
0 19 Ansen Annika Harju DNF 0
0 278 Noor Katre Harju DNF 0
0 29 Bucht Liina Harju DNF 0
0 510 Vihul Mari-Liis Harju DNF 0
0 319 Piip Piret Tartu DNF 0
0 266 Mägi Kuldar Pärnu DNF 0
0 191 Laansalu Rita Harju DNF 0
0 433 Tamm Marek Viljandi DNF 0
0 81 Juksar Ellen Harju DNF 0
0 164 Koska Ove Harju DNF 0
0 275 Mäoma Kevin Viljandi DNF 0
0 315 Pihla Heleriin Rapla DNF 0
0 359 Reinsoo Anne Harju DNF 0
0 272 Männik Märt Tartu DNF 0
0 284 Ohak Arvi Viljandi DNF 0
0 218 Loitmaa Tambet Harju DNF 0
0 264 Muzakko Margo Harju DNF 0
0 558 Roose Raul Tallinn DNF 0
0 72 Ilves Priit Harju DNF 0
0 304 Palu Indrek Harju DNF 0
0 325 Plaan Jan Harju DNF 0
0 323 Plaan Tõnis Harju DNF 0
0 320 Piirsalu Tuuli Harju DNF 0
0 498 Valusk Maris Harju DNF 0
0 182 Kõrver Marek Harju DNF 0
0 141 Kirspuu Toomas Harju DNF 0
0 217 Lippasaar Margus Harju DNF 0
0 310 Peek Kaspar DNF 0
0 108 Kalliver Vallut Harju DNF 0
0 225 Lõugas Martin Harju DNF 0
0 420 Suits Sirli Harju DNF 0
0 26 Avi Aigi Tartu DNF 0
0 98 Kalda Kalle Tartu DNF 0
0 543 Vaher Erle Tallinn DNF 0
0 541 Nigul Riita Tallinn DNF 0
0 181 Kõiv Ave Järva DNF 0
0 60 Herttua Jaan Uusimaa DNF 0
0 17 Annus Kurmo Lääne-Virumaa DNF 0
0 470 Tuts Kärt Harju DNF 0
0 503 Veevel Raili Rapla DNF 0
0 23 Arumäe Heiki Harju DNF 0
0 4 Aasaväli Andres Järva DNF 0
0 423 Sõber Mari Liis Harju DNF 0
0 321 Piirsalu Andres Tartu DNF 0
0 427 Talts Kerly Tartu DNF 0
0 138 Kipasto Hedi Tartu DNF 0
0 345 Raadik Kertu Pärnu DNF 0
0 16 Annuk Heino Tartu DNS 0
0 34 Ehrenpreis Andres Lääne-Virumaa DNS 0
0 46 Gutin Aleksandr Tartu DNS 0
0 55 Harkmann Merle Põlva DNS 0
0 64 Holts Margot Harju DNS 0
0 73 Ilves Kaire Tartu DNS 0
0 79 Jagomägi Jaan Tartu DNS 0
0 82 Junolainen Markko Harju DNS 0
0 84 Junolainen Erkki Harju DNS 0
0 86 Junson Krete Põlva DNS 0
0 87 Junson Karl Põlva DNS 0
0 111 Karotam Katre Harju DNS 0
0 114 Kaseorg Kaili Tartu DNS 0
0 121 Kelk Caddy Harju DNS 0
0 127 Kern Raul DNS 0
0 139 Kirbits Janis Valga DNS 0
0 143 Kivi Kristel Tartu DNS 0
0 144 Kivi Urmas Harju DNS 0
0 146 Kivikangur Raido Jõgeva DNS 0
0 148 Kivilo Janek Jõgeva DNS 0
0 151 Kivioja Sven Võru DNS 0
0 153 Klaus Anneliis Tartu DNS 0
0 159 Kontaveit Andrus Harju DNS 0
0 160 Kontaveit Anett Harju DNS 0
0 167 Kozlov Jüri Harju DNS 0
0 168 Kozlov Riina Harju DNS 0
0 169 Kriisa Kaido Jõgeva DNS 0
0 175 Kurik Arvi Jõgeva DNS 0
0 184 Käär Kätlin Põlva DNS 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
kas 2010, , 07.04.2010 15:42
jäi ära, enam vist võimalust ei ole
Kristen22Mcdonald, monikarobinson97@gmail.com, 05.04.2010 02:47
It's cool that people are able to take the moreover, it opens new opportunities.
aprill 2009, , 01.04.2009 15:45
Järgmisel aastal 28. veebruaril korraldab Klubi Tartu Maraton I tõelise talvise kiiruisu maratoni Võrtsjärvel. Registreerimine on alanud.
uisk, , 14.03.2009 13:34
See, mis seal toimus ei olnud kiiruisutamine, vaid karneval. Ilmselt oligi see taotluslik, sest kuidas muidu seletada asjaolu, et suurem osa rajast oli ettevalmistamata. Primaarne peaks olema rada ja alles siis muud asjad, mis taoliste üritustega kaasas käivad. Loodaks väga, et korraldajad ükskord ka sellest järeldused teeksid ja osalejatelt ainult kiidusõnu võiksid kuulda.
tahaksparemat, , 14.03.2009 13:12
Rada tuleks valmis teha esimesel võimalusel, kui jää lubab masinatega peale minna. Edaspidi toimuks ainult hooldustööd vastavalt ilmaoludele. Iseasi, kas Mustvee on selleks sobilik koht, sest seal ei oleks vist selle raja igapäevaseid kasutajaid, nagu näiteks Kuopios.
Rein, , 14.03.2009 11:50
Nimetatud kohad on Mustveest ca 450 km põhja pool ja seepärast pole päris õnnestunud võrdlus,aga isiklikult arvan ,et ajal - veebruari lõpp - pole häda midagi.Hädad on Peipsi jääoludes ja hilises rajategemisega alustamises.Vesi oli lume all ja ei jõudnud korralikult külmuda peale lume äraajamist.Kust see vesi sinna tuli on minu jaoks müstika ja ilmselt oskavad seda seletada kõige paremini kohalikud kohalikud kalamehed.Väga palju tõid on sel maratonil vabatahtlike käes ja saadakse ka üllatavalt hästi hakkama,aga rada peaks tegema siiski oma ala asjatundjad,koolitust saaks sealtasamast nimetatud Kuopiost,seal nt alustati rajatöid juba jaanuaris ja teavitati jää paksusest ja raja seisust rahvast neti teel pidevalt.
to rahvaüritus, , 13.03.2009 19:37
Soomes Multias toimus näiteks nädal hiljem tõukekelgu MM Järvejääl... ja nädal enne Kuopios uisumaraton.. kuupäev võiks sobida ju küll... kus ja kuidas asja ajada
To Uudishimulik, , 09.03.2009 23:18
Ajaleht Postimees kirjutas 2 kuud tagasi Aivar Kokast aboluutselt negatiivse jutu ja naeruvääristas teda. Loo pealkirjas võrreldi Kokka Lukashenkoga, kuna nende väline sarnasus on rabav, töömallid ja eesmärgidon ühesugused.Postimees täpselt ütleski et Eesti oma Lukashenko juhib Jõgevamaad. Nüüd tuleb see Kokk unustada,sest usiurahvas tahab edasi minna ja ja ühe tõsise korraliku maratoni korraldada. Tartu Maraton võiks koos asjatundjatega selle küll teemaks võtta. Sobivaid paiku ju leidub ka.
karupää, , 07.03.2009 15:49
oli jah raudmeeste/naiste võistlus aga arvamus sellest maratonist on pooleks, et nagu rahul ja nagu ei ole kaa. koht oli norm (minu jaoks) aga uisutamist vähevõitu jah ei tea kas kusagi pilte kah näha on? mul omal pold fotograafi kaasas, äkki keegi klõpsis miskit ? nii, et järgmisel aastal kohtume !!!
Rein, , 06.03.2009 22:31
Ei-saa-aru mis selle Peipsi jääga on et seal alati vesi peal on kui teiste looduslike veekogude peal ei ole samal ajal,kas pressib pragudest üles kui tuul on halvast suunast või mis.Seepärast on rõõm kuulda Ivari juttu,et ehk saaks Tamula peal uisumaratoni pidada järgmisel talvel,väiksemal järvel on stabiilsemad jääolud ja Ivar ise oma kogemuste ja tõsise suhtumisega äratab ka usaldust nii et isiklikult võtan küll põidlad pihku selle mõtte teokssaamise nimel.Väiksemal järvel saab küll teha, rada annab pikemaks venitada kasvõi näiteks mingi S kujulise rajaga.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE