estenglv
WAP version
Login form
RSS
Christoph Sauser võitis Kalevipoja Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 04.07.2010 (2)
Täna Kesk-Eestis peetud Elion Estonian Cup 5.osavõistluse, 3. Kalevipoja Rattamaratoni 69 km põhidistantsi võitis šveitslane Christoph Sauser 2:23.07. Teisena lõpetas Fixus Sport esindaja KalleK ...
KUUM! Maailmameister Christoph Sauser tulebki Eestisse võistlema! 11.06.2010 (2)
3. juulil Tallinnas Nõmmel toimuva rahvusvahelise (XCO) maastikurattavõistluse Tallinn Sadam MTB 2010 läheb stardinumbri 1 all rajale mitmekordne maailmameister ja maailmakarika võitja ...
Kalevipoja - 70 km /uuend. 19.07/
Kalevipoja - 37 km
Kalevipoja Laiuse tõus
301 Moved Permanently Date: Fri, 14 Dec 2018 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
3. Kalevipoja Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 04.07.2010
Koht Jõgeva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 69,8 km kell 12:00
Poolmaraton 36,7 km kell 13:30
Lastesõidud kell 12:15 
Avatud raja sõit toimub 27. juunil kell 12.00 Kuremaa lossi eest
Korraldaja Tarmo Raudsepp, Tel. +372 5695 8663, tarmo@aksimotell.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • SARJA KOONDTULEMUSED • KOHALEJÕUDMINE • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 44 km Koht v.k.    
1 Sauser Christoph Specialized Factory Racing (SFR) USA 2:23:07 1:25:45 1 Diploma
2 Kriit Kalle FIXUS SPORT 2:24:53 1:25:46 2 Diploma
3 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:26:18 1:25:43 3 Diploma
4 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:28:55 1:25:46 4 Diploma
5 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 2:29:31 1:27:16 5 Diploma
6 Puu Henno FIXUS SPORT 2:30:59 1:27:15 6 Diploma
7 Schultz Silver 2:31:29 1:27:14 1 Diploma
8 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:32:49 1:25:44 1 Diploma
9 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:32:55 1:29:52 1 Diploma
10 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 2:33:04 1:29:53 2 Diploma
11 Kukk Sigvard Spordipartner 2:33:32 1:32:02 7 Diploma
12 Pruus Peeter KOMO 2:33:34 1:31:24 2 Diploma
13 Selder Tauri Investment Agency Team 2:33:45 1:29:52 3 Diploma
14 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:33:46 1:29:53 8 Diploma
15 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:34:24 1:29:51 4 Diploma
16 Jeret Timmo Pärnu Kalev Spordikool 2:34:39 1:31:28 2 Diploma
17 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 2:35:15 1:31:26 9 Diploma
18 Sala Raivo Investment Agency Team 2:35:42 1:31:26 3 Diploma
19 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:35:43 1:31:27 4 Diploma
20 Kirsipuu Jaan CFC 2:35:43 1:27:42 5 Diploma
21 Pallo Rait A&T Sport 2:35:50 1:31:25 10 Diploma
22 Suur Ivo ProShop Team 2:36:13 1:31:27 5 Diploma
23 Öpik Oliver velo clubbers 2:36:45 1:31:20 11 Diploma
24 Tombak Janek Sportland / MyFitness Team I 2:37:16 1:31:24 12 Diploma
25 Mikson Margus Ummisjalu 2:38:10 1:32:01 13 Diploma
26 Puusepp Martin KCT 2:38:34 1:29:53 6 Diploma
27 Prous Priit ProShop Team 2:38:52 1:32:00 14 Diploma
28 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:38:57 1:32:36 7 Diploma
29 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:39:14 1:31:28 15 Diploma
30 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:39:36 1:29:53 16 Diploma
31 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:40:07 1:32:01 8 Diploma
32 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:40:25 1:32:36 9 Diploma
33 Ositis Dzintars EthicSport 2:40:41 1:31:26 6 Diploma
34 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:40:58 1:33:50 7 Diploma
35 Laanemaa Kristjan 2:41:12 1:34:05 17 Diploma
36 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:41:32 1:35:09 3 Diploma
37 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:42:08 1:34:05 18 Diploma
38 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:42:54 1:35:52 19 Diploma
39 Krusemann Magnus A&T Sport 2:42:59 1:33:05 20 Diploma
40 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:43:00 1:34:04 21 Diploma
41 Rebane Meelis A&T Sport 2:43:04 1:35:09 22 Diploma
42 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:43:19 1:34:05 8 Diploma
43 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:43:38 1:34:44 23 Diploma
44 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:43:47 1:32:36 4 Diploma
45 Tarvis Peeter KOMO 2:43:48 1:35:08 5 Diploma
46 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:44:00 1:35:22 10 Diploma
47 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 2:44:32 1:37:34 24 Diploma
48 Tohvrel Rego Veloplus 2:44:35 1:33:05 9 Diploma
49 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:44:51 1:34:43 25 Diploma
50 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:45:08 1:35:10 11 Diploma
51 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:45:12 1:34:38 10 Diploma
52 Põldma Mirko 2:45:16 1:34:25 26 Diploma
53 Puhm Reijo Alpha Baltic 2:45:17 1:31:27 12 Diploma
54 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:45:19 1:35:43 27 Diploma
55 Koolmeister Siim Spordipartner 2:45:21 1:37:33 13 Diploma
56 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 2:45:24 1:34:45 28 Diploma
57 Rei Tarmo CFC 2:45:36 1:35:53 29 Diploma
58 Koppel Kristjan Investment Agency Team 2:46:16 1:34:06 14 Diploma
59 Juudas Karl CFC 2:46:23 1:35:53 6 Diploma
60 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:46:31 1:35:52 30 Diploma
61 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:46:33 1:35:53 7 Diploma
62 Kivil Peep Investment Agency Team 2:46:46 1:35:15 31 Diploma
63 Veski Tanel Extreme Sport Wasteland 2:46:55 1:36:53 32 Diploma
64 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 2:47:01 1:36:53 33 Diploma
65 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:47:07 1:37:35 34 Diploma
66 Roose Riivo JK Paralepa 2:47:12 1:36:52 35 Diploma
67 Jõessar Janari-Joel CFC 2:48:38 1:31:25 15 Diploma
68 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:48:39 1:36:53 16 Diploma
69 Mäeots Risto Team Mahe 2:48:40 1:36:06 36 Diploma
70 Pilv Ivar Ambla SK 2:48:48 1:37:03 11 Diploma
71 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:48:49 1:36:52 8 Diploma
72 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:48:49 1:38:00 37 Diploma
73 Põldma Tõnu 2:48:50 1:37:59 12 Diploma
74 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:48:54 1:38:01 13 Diploma
75 Raag Kaupo velo clubbers 2:48:59 1:38:09 38 Diploma
76 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:49:04 1:38:02 39 Diploma
77 Molev Juri Veloplus 2:49:23 1:39:49 40 Diploma
78 Laanemets Raivo 2:49:30 1:39:49 14 Diploma
79 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:49:32 1:37:32 9 Diploma
80 Balgabaev Ravshan BIROTA RT 2:50:09 1:36:55 41 Diploma
81 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:50:26 1:38:11 42 Diploma
82 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:50:28 1:41:20 10 Diploma
83 Hussar Aimar A&T Sport 2:50:37 1:38:03 43 Diploma
84 Olle Kert 2:51:19 1:38:04 44 Diploma
85 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:51:25 1:39:50 45 Diploma
86 Hussar Kaidar A&T Sport 2:51:38 1:39:52 46 Diploma
87 Veri Aivar Pentathlon 2:51:40 1:41:20 15 Diploma
88 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:51:51 1:39:35 16 Diploma
89 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:51:57 1:39:46 47 Diploma
90 Järva Janek Porter Racing 2:52:05 1:38:41 48 Diploma
91 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:52:18 1:39:51 17 Diploma
92 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 2:53:14 1:44:56 18 Diploma
93 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:53:14 1:36:52 17 Diploma
94 Rae Ermo Whirlpool 2:53:19 1:38:13 49 Diploma
95 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:53:24 1:37:03 11 Diploma
96 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:53:35 1:39:02 12 Diploma
97 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:53:38 1:41:06 19 Diploma
98 Sügis Harri Spordipartner 2:53:39 1:39:51 20 Diploma
99 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:53:40 1:41:06 21 Diploma
100 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:53:43 1:39:52 50 Diploma
101 Eelma Tõnu 2:53:49 1:42:13 22 Diploma
102 Sigus Marko 2:53:53 1:41:35 51 Diploma
103 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:53:58 1:39:35 18 Diploma
104 Pani Marek 2:53:58 1:41:27 52 Diploma
105 Thelberg Emmy Härnösands CK 2:54:02 1:41:07 1 Diploma
106 Teras Indrek 2:54:17 1:41:56 53 Diploma
107 Õun Valdur 2:54:28 1:42:07 54 Diploma
108 Biezais Martins EthicSport 2:54:43 1:42:04 55 Diploma
109 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:54:48 1:42:08 56 Diploma
110 Selder Taavi Investment Agency Team 2:54:51 1:45:13 57 Diploma
111 Aibast Erik Sportland / MyFitness Team 2:54:59 1:41:35 58 Diploma
112 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:55:37 1:40:50 19 Diploma
113 Saarnits Sten KJK 2:55:51 1:38:41 13 Diploma
114 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:56:33 1:43:24 59 Diploma
115 Juronen Pertti Hawaii Express Zeppelin 2:56:43 1:41:36 60 Diploma
116 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 2:57:03 1:41:06 61 Diploma
117 Kazainis Viesturs RK Velo 2:58:07 1:41:07 1 Diploma
118 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:58:11 1:41:37 62 Diploma
119 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:58:26 1:40:16 63 Diploma
120 Esinurm Üllar ProShop Team 2 2:58:33 1:40:07 64 Diploma
121 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:58:41 1:37:04 20 Diploma
122 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:58:42 1:43:27 14 Diploma
123 Laaniste Mart Ambla SK 2:58:42 1:42:44 65 Diploma
124 Lubi Ain 2:58:46 1:42:12 66 Diploma
125 Kesküla Indrek Väike-Maarja TTÄM 2:58:49 1:42:24 67 Diploma
126 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 2:58:51 1:43:25 68 Diploma
127 Roletsky Heiki Logica 2:58:53 1:44:06 69 Diploma
128 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:59:00 1:42:43 23 Diploma
129 Rääbis Mati Amserv Team 2:59:05 1:42:23 2 Diploma
130 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 2:59:10 1:42:50 24 Diploma
131 Vilums Guntis Smiltene 2:59:23 1:43:09 3 Diploma
132 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:59:26 1:38:03 21 Diploma
133 Mandri Rene 2:59:28 1:41:09 70 Diploma
134 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:59:34 1:42:51 71 Diploma
135 Sirvel Margus 2:59:37 1:46:06 72 Diploma
136 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:59:47 1:43:50 73 Diploma
137 Soo Hannes X-SPORT 2:59:49 1:45:43 74 Diploma
138 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:59:59 1:42:50 25 Diploma
139 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 3:00:25 1:45:11 75 Diploma
140 Peiker Harri Combidek/ULS Group 3:00:47 1:44:24 76 Diploma
141 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 3:00:54 1:42:19 77 Diploma
142 Kotov Raul velo clubbers 3:01:02 1:44:12 26 Diploma
143 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 3:01:07 1:42:14 78 Diploma
144 Peiker Urmas Mehed Marsilt 3:01:36 1:43:51 79 Diploma
145 Tamm Tõiv TÜ ASK 3:01:38 1:43:28 27 Diploma
146 Tiit Aarne Extreme Spot 3:01:38 1:46:07 80 Diploma
147 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 3:01:40 1:42:49 28 Diploma
148 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 3:02:05 1:42:48 29 Diploma
149 Lehtmaa Aivar Dünamo 3:02:14 1:45:15 30 Diploma
150 Lipp Aivar 3:02:33 1:39:26 81 Diploma
151 Nõmm Margus 3:02:42 1:43:26 82 Diploma
152 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 3:02:58 1:46:10 15 Diploma
153 Nassar Martin Se Põhjakotkas Viljandi 3:02:58 1:46:11 16 Diploma
154 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 3:03:01 1:42:23 31 Diploma
155 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 3:03:09 1:48:55 4 Diploma
156 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 3:03:09 1:45:30 22 Diploma
157 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:03:10 1:40:42 17 Diploma
158 Eilo Enno 3Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:03:12 1:46:07 32 Diploma
159 Kiristaja Ailar velo clubbers 3:03:16 1:45:44 83 Diploma
160 Jaaska Sven 3:03:46 1:44:23 84 Diploma
161 Tarvis Peeter KOMO 3:03:50 1:45:48 5 Diploma
162 Lippur Bruno 3:03:51 1:44:34 85 Diploma
163 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 3:04:11 1:41:55 86 Diploma
164 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 3:04:13 1:44:18 87 Diploma
165 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 3:04:15 1:45:55 88 Diploma
166 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 3:04:19 1:53:36 33 Diploma
167 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 3:04:24 1:45:47 89 Diploma
168 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 3:04:26 1:47:07 34 Diploma
169 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 3:04:49 1:45:45 90 Diploma
170 Konga Andrus Combidek/ULS Group 3:05:14 1:48:04 91 Diploma
171 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 3:05:22 1:46:33 23 Diploma
172 Mölder Ivo Türi Rattatiim 3:05:23 1:47:05 35 Diploma
173 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 3:05:27 1:45:43 18 Diploma
174 Reinik Vello Püha Loomaaed 3:05:29 1:46:35 36 Diploma
175 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 3:05:30 1:47:07 92 Diploma
176 Hansov Hanno Amserv Team 3:05:33 1:45:50 93 Diploma
177 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 3:05:33 1:41:36 24 Diploma
178 Rist Liisi Cosmos Sun 3:05:33 1:48:12 2 Diploma
179 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 3:05:47 1:42:00 37 Diploma
180 Iljin Andrei Äkke 3:05:49 1:45:44 94 Diploma
181 Sander Heinry Proshop 3:06:03 1:42:15 95 Diploma
182 Ojasaar Kalmer 3:06:07 1:48:33 96 Diploma
183 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 3:06:30 1:42:41 97 Diploma
184 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 3:06:30 1:42:42 98 Diploma
185 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 3:06:36 1:45:49 99 Diploma
186 Karu Markko Buena Vista Racing Club 3:07:13 1:42:52 100 Diploma
187 Kauk Anti CC Rota Mobilis 3:07:15 1:48:49 38 Diploma
188 Kristal Tõnis Cosmos Fun 3:07:18 1:46:08 39 Diploma
189 Linnupuu Küllo 3:07:19 1:48:31 101 Diploma
190 Koort Kristel Investment Agency Team 3:07:37 1:51:36 3 Diploma
191 Varik Marko Hansa SK 3:07:40 1:48:20 102 Diploma
192 Laaniste Andres Koeru SK 3:07:44 1:48:16 103 Diploma
193 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 3:07:49 1:42:52 104 Diploma
194 Toots Tanel 3:07:58 1:50:49 105 Diploma
195 Edvardsson Angelica Cykloteket Racing Team 3:07:59 1:51:07 4 Diploma
196 Järveoja Jaanus TÜ ASK 3:08:10 1:47:58 40 Diploma
197 Lüüde Riho ProShop Team 2 3:08:13 1:46:10 106 Diploma
198 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 3:08:28 1:46:36 107 Diploma
199 Maidla Janek velo clubbers 3:08:34 1:44:36 108 Diploma
200 Maarits Andres Coffee In 3:08:36 1:43:26 109 Diploma
201 Pill Rein 3:08:37 1:48:30 41 Diploma
202 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 3:08:55 1:49:30 110 Diploma
203 Helgis Priit 3:09:07 1:48:21 111 Diploma
204 Tamm Andrus KoMo 3:09:10 1:48:13 42 Diploma
205 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 3:09:29 1:49:16 43 Diploma
206 Aamisepp Arno Kiili 3:09:33 1:46:12 25 Diploma
207 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 3:09:46 1:49:10 112 Diploma
208 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 3:10:01 1:48:15 113 Diploma
209 Treier Toomas SERVITI 3:10:03 1:45:52 114 Diploma
210 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 3:10:26 1:45:33 115 Diploma
211 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 3:10:35 1:48:12 26 Diploma
212 Danilas Meelis 3:10:45 1:46:07 44 Diploma
213 Rahi Tõnu 3:10:58 1:50:35 116 Diploma
214 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 3:10:58 1:49:17 117 Diploma
215 Ots Henry Team Mahe 3:11:04 1:45:48 118 Diploma
216 Pedari Aimar Plekk-Liisu RK 3:11:06 1:54:51 45 Diploma
217 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 3:11:07 1:47:54 46 Diploma
218 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 3:11:16 1:50:49 47 Diploma
219 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 3:11:27 1:47:54 48 Diploma
220 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 3:11:30 1:46:53 119 Diploma
221 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 3:11:31 1:48:15 120 Diploma
222 Steptsenko Daniil Äkke 3:11:34 1:50:49 121 Diploma
223 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 3:11:35 1:51:06 122 Diploma
224 Kivaste Part 3:11:36 1:52:47 123 Diploma
225 Lepp Emeri Mehed Marsilt 3:11:48 1:48:56 124 Diploma
226 Furmanis Andris SIS Baltic / VW - Valmiera 3:11:50 1:48:04 125 Diploma
227 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 3:11:58 1:50:54 49 Diploma
228 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 3:12:10 1:51:03 5 Diploma
229 Angerma Meelis Chapter 11 3:12:25 1:51:10 126 Diploma
230 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 3:12:28 1:51:06 127 Diploma
231 Link Erki FIXUS SPORT 2 3:12:41 1:50:36 128 Diploma
232 Randmaa Joel Costa Bicicleta 3:12:43 1:51:07 129 Diploma
233 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 3:12:54 1:51:05 130 Diploma
234 Must Tauri Türi Rattatiim 3:13:01 1:51:18 27 Diploma
235 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 3:13:03 1:53:39 28 Diploma
236 Eesmaa Andrus Surfhouse 3:13:08 1:49:58 131 Diploma
237 Mägi Holger Ummisjalu 3:13:18 1:48:30 132 Diploma
238 Soojärv Andres Mehed Marsilt 3:13:41 1:48:26 133 Diploma
239 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 3:13:42 1:50:54 50 Diploma
240 Jõgeva Toomas 3:13:51 1:44:12 51 Diploma
241 Tilk Rait KOMO 3:13:53 1:48:53 19 Diploma
242 Puhke Rauno Ambla SK 3:14:01 1:52:22 29 Diploma
243 Orgla Maario Volkswagen 3:14:07 1:47:11 134 Diploma
244 Plees Andrus Amserv Team 3:14:23 1:43:35 135 Diploma
245 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 3:14:25 1:50:51 136 Diploma
246 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 3:14:27 1:53:53 6 Diploma
247 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 3:14:29 1:45:40 137 Diploma
248 Rünk Ain 3:14:38 1:50:10 138 Diploma
249 Salus Ardi Vennad-Dahl 3:14:42 1:49:58 139 Diploma
250 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 3:14:47 1:52:07 140 Diploma
251 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 3:15:37 1:48:56 141 Diploma
252 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 3:15:48 1:51:04 142 Diploma
253 Puik Viljar HANSAB MTB Team 3:15:58 1:55:25 143 Diploma
254 Peterkopf Indrek 3:15:58 1:58:55 52 Diploma
255 Tilk Mart KOMO 3:16:04 1:48:16 53 Diploma
256 Tarassov Igor Nõmme Rattaklubi 3:16:10 1:48:48 54 Diploma
257 Bauer Heigo Vennad-Dahl 3:16:15 1:52:06 55 Diploma
258 Puhke Marcus 3:16:29 1:51:54 30 Diploma
259 Pallum Priit SG WEBER 3:16:29 1:51:55 144 Diploma
260 Nikolajev Raul Harju Elekter 3:16:47 1:51:59 145 Diploma
261 Sildvee Rainer 3:17:10 1:56:13 146 Diploma
262 Oder Rein 3:17:13 1:52:51 147 Diploma
263 Nestor Paul Investment Agency Team 3:17:28 1:51:36 20 Diploma
264 Matvejev Madis VARGAMÄE 3:17:38 1:51:12 31 Diploma
265 Tuuna Toomas 3:17:39 1:53:41 6 Diploma
266 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:17:43 1:51:38 1 Diploma
267 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 3:17:46 1:50:50 148 Diploma
268 Erm Margo TPSS/FREESPORT 3:17:57 1:54:01 149 Diploma
269 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 3:18:14 1:51:33 150 Diploma
270 Saarep Peeter 3:18:17 1:53:37 7 Diploma
271 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 3:18:29 1:51:10 32 Diploma
272 Rozenbergs Gunars RK Velo 3:18:30 1:51:05 8 Diploma
273 Albri Kalev X-SPORT 3:18:31 1:53:53 151 Diploma
274 Kull Martin Allew Ehitus 3:18:37 1:53:15 152 Diploma
275 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 3:18:42 1:53:56 153 Diploma
276 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 3:18:46 1:53:52 154 Diploma
277 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi II 3:18:53 1:55:51 155 Diploma
278 Põder Veiko FIXUS SPORT 2 3:18:54 1:51:03 156 Diploma
279 Määrits Toomas 3:19:00 1:55:54 56 Diploma
280 Aria Sven Lextrans 3:19:26 1:51:09 57 Diploma
281 Kütt Vello hat-auto rakvere 3:19:36 1:49:21 58 Diploma
282 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 3:19:40 1:51:06 157 Diploma
283 Paju Kermo Cosmos 3:19:50 1:57:24 21 Diploma
284 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 3:20:00 1:55:55 2 Diploma
285 Lillend Allan Artec Elekter 3:20:08 1:53:54 158 Diploma
286 Pletiens Ilgvars Smiltene 3:20:23 1:55:56 9 Diploma
287 Kask Indrek 3:20:52 1:45:16 159 Diploma
288 Raivo Jaak Chapter 11 3:20:56 1:54:09 160 Diploma
289 Vähi Nikolai Taliroos 3:21:10 1:51:01 59 Diploma
290 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 3:21:16 1:53:51 161 Diploma
291 Raidma Rainer Fittest Tallinn 3:21:20 1:53:41 162 Diploma
292 Sootla Indrek Elioni SK 3:21:43 1:49:14 60 Diploma
293 Kulp Alar 3:21:59 1:58:40 163 Diploma
294 Saetalu Andres 3:22:08 1:53:44 61 Diploma
295 Meimre Hannes 3:22:13 1:56:54 164 Diploma
296 Kägu Janeck 3:22:14 1:56:02 165 Diploma
297 Pungar Rainer 3:22:16 1:54:10 166 Diploma
298 Egorov Urmas 3:22:20 2:01:14 62 Diploma
299 Venelaine Margus Tallegg 3:22:20 1:56:04 63 Diploma
300 Hurt Margo Haanja Rattaklubi 3:22:41 1:55:52 167 Diploma
301 Leppik Jaan Piletilevi 3:22:41 1:53:29 168 Diploma
302 Põder Jarno 3:22:43 1:58:52 169 Diploma
303 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 3:22:48 1:56:04 64 Diploma
304 Kimsen Toomas 3:22:48 1:56:54 170 Diploma
305 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 3:22:48 1:42:51 171 Diploma
306 Saksniit Priit 3:22:55 1:55:54 172 Diploma
307 Tael Siim Nissan Nordic Europe 3:22:57 1:56:11 173 Diploma
308 Katin Vladimir Tartu SK Velo 3:23:28 1:52:54 10 Diploma
309 Maripuu Janek 3:23:31 1:55:53 174 Diploma
310 Ladva Ailar JK Paralepa 3:23:37 - 65 Diploma
311 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 3:23:42 1:51:04 175 Diploma
312 Adamson Peeter Paar 3:23:45 1:55:57 11 Diploma
313 Ligi Margus 3:24:30 2:04:34 176 Diploma
314 Luurmees Reigo 3:24:34 1:56:26 177 Diploma
315 Sarapuu Jaanus-Arno 3:24:40 1:54:09 178 Diploma
316 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 3:24:40 1:59:22 12 Diploma
317 Ots Silver WESTLINE TEAM I 3:24:47 1:56:35 179 Diploma
318 Kübar Rene Costa Bicicleta 3:24:49 1:58:51 180 Diploma
319 Kaur Väino 3:24:52 1:55:56 66 Diploma
320 Otstavel Risto Scania Eesti 3:24:53 1:53:50 67 Diploma
321 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 3:25:02 1:56:01 68 Diploma
322 Eensoo Ardi JK Paralepa 3:25:11 2:00:35 181 Diploma
323 Riismaa Joel Spordipartner 2 3:25:16 1:57:30 182 Diploma
324 Rammi Antti 3:25:23 1:59:41 183 Diploma
325 Laur Anar Raadio Uuno Team 3:25:29 2:01:47 184 Diploma
326 Kerner Aldor www.servitur.ee 3:25:47 1:56:53 185 Diploma
327 Saar Tarmo 3:25:49 1:59:10 186 Diploma
328 Kalda Toomas 3:25:57 1:58:26 187 Diploma
329 Lember Alo 3:26:09 1:56:21 69 Diploma
330 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 3:26:18 1:56:12 7 Diploma
331 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 3:26:20 1:58:39 188 Diploma
332 Helm Jaak Barrus 3:26:53 1:56:19 189 Diploma
333 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:26:59 2:00:08 3 Diploma
334 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:26:59 1:46:22 190 Diploma
335 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:27:38 1:56:10 191 Diploma
336 Tehvand Jaanos 3:27:54 2:02:29 192 Diploma
337 Männama Kalle Amserv Team 3:28:12 2:01:52 13 Diploma
338 Perm Ivar 3:28:13 1:59:37 70 Diploma
339 Aavel Rivo 3:28:23 1:55:38 193 Diploma
340 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 3:28:27 2:00:36 71 Diploma
341 Ilves Ago Jõelähtme Singel 3:28:28 1:52:58 72 Diploma
342 Rämson Raul TÜASK 3:28:29 1:53:32 194 Diploma
343 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 3:28:35 1:56:16 195 Diploma
344 Luhaorg Siim KOMO 3:28:39 1:58:34 22 Diploma
345 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 3:28:50 2:02:25 33 Diploma
346 Ispert Egert 3:29:09 1:55:27 196 Diploma
347 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 3:29:14 2:00:34 197 Diploma
348 Kiitam Ivar KJK 3:29:23 1:55:07 23 Diploma
349 Rebane Renno RPM Rattatiim 3:29:26 1:56:36 198 Diploma
350 Uutar Aivar 3:29:27 1:58:53 199 Diploma
351 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:29:28 1:51:07 14 Diploma
352 Joost Eddi SG WEBER 3:29:28 1:56:31 200 Diploma
353 Sildaru Kalev lebo racing 3:29:30 2:01:29 15 Diploma
354 Salumäe Guido 3:29:30 1:56:48 201 Diploma
355 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 3:29:39 2:02:05 73 Diploma
356 Lepp Marko 3:29:45 2:04:22 202 Diploma
357 Viik Tarvi jk.Paralepa 3:29:47 1:59:26 203 Diploma
358 Kraus Taivo HI 3:30:05 1:58:58 74 Diploma
359 Keskküla Karol 3:30:05 2:00:00 204 Diploma
360 Vilbas Veigo 3:30:07 2:01:26 205 Diploma
361 Päll Taavi Alasniidu KH 3:30:11 2:02:23 206 Diploma
362 Terve Raivo SIDEPATALJON 3:30:32 2:01:53 75 Diploma
363 Tallo Arvi SK Saarde 3:30:34 2:01:23 207 Diploma
364 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:30:52 1:58:36 208 Diploma
365 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 3:31:06 2:02:26 209 Diploma
366 Männa Margus 3:31:09 2:02:29 210 Diploma
367 Toomsalu Ilmar 3:31:10 1:57:04 76 Diploma
368 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:31:14 1:58:58 211 Diploma
369 Reis Rasmus Enics 3:31:27 2:01:28 212 Diploma
370 Nõgols Eiko DeLaval 3:31:31 2:01:24 213 Diploma
371 Kaeramaa Gaido 3:31:48 2:02:28 77 Diploma
372 Lipvars Jaanus 3:31:57 2:03:31 214 Diploma
373 Leben Riho Skanska 3:32:14 2:01:46 215 Diploma
374 Varik Leho 3:32:17 1:59:43 216 Diploma
375 Lillo Martin Mehed Marsilt 3:32:32 2:01:22 217 Diploma
376 Vasar Kaidu Taliroos 3:32:42 2:01:16 218 Diploma
377 Männiste Marko JK Paralepa 3:32:46 1:56:10 219 Diploma
378 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:32:46 2:00:30 78 Diploma
379 Männa Kristjan Türi Rattatiim 3:32:49 2:00:34 220 Diploma
380 Remiküll Ragnar 3:33:04 1:59:40 79 Diploma
381 Eamets Joonas 3:33:08 2:01:25 34 Diploma
382 Mees Janar 3:33:08 2:01:24 221 Diploma
383 Kumel Tarvo balticpack.ee 3:33:11 2:01:36 80 Diploma
384 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 3:33:12 2:04:12 222 Diploma
385 Sigus Martin 3:33:30 2:02:41 223 Diploma
386 Eenraid Priit 3:33:43 2:04:45 224 Diploma
387 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:33:48 2:02:06 81 Diploma
388 Nurm Maris Investment Agency Team 3:33:50 2:11:00 4 Diploma
389 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 3:34:25 2:01:24 225 Diploma
390 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 3:34:26 2:02:05 8 Diploma
391 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 3:34:58 2:01:26 226 Diploma
392 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:35:00 2:01:39 227 Diploma
393 Jams Sulev Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:35:01 1:52:59 82 Diploma
394 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:35:10 2:00:43 228 Diploma
395 Irik Rein Cosmos Fun 3:35:10 2:02:37 16 Diploma
396 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:35:24 2:03:16 5 Diploma
397 Vardja Vallo Rudus Ratturid 3:35:29 2:04:30 229 Diploma
398 Mägi Indrek 3:35:36 2:01:38 230 Diploma
399 Õun Toomas WESTLINE TEAM III 3:35:58 1:59:26 83 Diploma
400 Malsroos Mait 3:36:14 2:06:42 84 Diploma
401 Zaletajev Toomas 3:36:21 1:57:00 231 Diploma
402 Eamets Jaanus 3:36:22 2:02:30 86 Diploma
403 Mikita Valdur 3:36:22 2:02:38 85 Diploma
404 Kaur Margus 3:36:24 2:01:27 87 Diploma
405 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:36:26 2:01:22 232 Diploma
406 Märtmaa Jüri Whirlpool 3:36:28 2:01:31 17 Diploma
407 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:36:34 2:06:57 18 Diploma
408 Rooden Priit Alpiklubi Firn 3:36:36 2:08:38 19 Diploma
409 Naarits Egon Logica 3:36:36 2:06:43 233 Diploma
410 Metsaots Jaanus 3:36:47 2:00:50 88 Diploma
411 Kollo Tiit 3:36:48 1:58:12 89 Diploma
412 Lehtme Janno 3:36:48 2:05:17 234 Diploma
413 Simson Valmar suusahullud 3:36:49 2:03:45 90 Diploma
414 Kompus Meelis Mariine Auto 3:36:52 2:04:46 235 Diploma
415 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 3:36:54 2:07:21 6 Diploma
416 Rekand Raido 3:36:55 2:01:00 236 Diploma
417 Burov Roman 3:36:55 2:02:41 91 Diploma
418 Nurk Andres 3:36:57 2:01:15 237 Diploma
419 Vaikna Maarja TeamRide Naised 3:37:00 2:05:09 7 Diploma
420 Hirte Igors Smiltene 3:37:04 2:02:25 238 Diploma
421 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 3:37:06 2:06:10 239 Diploma
422 Lõhmus Taivo 3:37:07 2:04:33 240 Diploma
423 Joonas Kalev Valio 3:37:08 2:04:49 92 Diploma
424 Käis Argo 3:37:30 2:03:43 241 Diploma
425 Suur Meelis 3:37:36 2:06:43 242 Diploma
426 Ostrak Ardi 3:37:38 2:03:55 243 Diploma
427 Kangur Kaido Aima SK 3:37:46 1:59:40 93 Diploma
428 Ellram Jüri 3:38:18 2:04:04 20 Diploma
429 Shemarin Viktor Äkke 3:38:19 2:06:59 94 Diploma
430 Mäekivi Marko Neeme Rattaklubi 3:38:20 2:00:07 245 Diploma
431 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 3:38:20 2:02:04 244 Diploma
432 Ild Urmas OnePower 3:38:22 2:02:41 95 Diploma
433 Peterson Hendrik - 3:38:26 2:02:35 246 Diploma
434 Mahkvei Allan 3:38:28 1:59:13 247 Diploma
435 Nõmmiste Sulev 3:38:33 2:04:25 96 Diploma
436 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 3:38:46 2:01:48 248 Diploma
437 Ojasalu Andres KOMO 3:38:52 2:04:48 249 Diploma
438 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:38:56 2:05:26 97 Diploma
439 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 3:39:22 2:03:39 35 Diploma
440 Meidla Margus Ambla SK 3:39:27 2:00:41 250 Diploma
441 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:39:41 2:02:39 251 Diploma
442 Peterson Marko HC Viljandi 3:40:01 2:02:29 252 Diploma
443 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 3:40:23 2:01:21 253 Diploma
444 Haaviste Raido 3:40:36 2:07:20 254 Diploma
445 Saaliste Christer Profex Cycling Team 3:40:57 2:07:37 255 Diploma
446 Truus Alan 3:40:58 2:08:57 256 Diploma
447 Järve Marek Spordipartner 2 3:41:11 2:01:20 257 Diploma
448 Kesper Raino 3:41:19 2:09:02 258 Diploma
449 Järvsalu Teet CC Superior 3:41:45 2:09:19 259 Diploma
450 Lõoke Toomas 3:41:52 2:08:49 260 Diploma
451 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 3:42:04 2:01:25 261 Diploma
452 Vask Aivo tysk 3:42:07 2:07:21 98 Diploma
453 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 3:42:09 2:05:15 262 Diploma
454 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB II 3:42:11 2:05:16 263 Diploma
455 Madalvee Mihkel 3:42:13 2:03:04 264 Diploma
456 Einpalu Mart Levira 3:42:14 2:05:13 265 Diploma
457 Zigurs Didzis 3:42:21 1:59:59 266 Diploma
458 Veski Karel 3:42:24 2:07:02 267 Diploma
459 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 3:42:25 2:09:08 268 Diploma
460 Aule Krister Chapter 11 3:42:28 1:51:07 269 Diploma
461 Kuri Sepo 3:42:30 2:07:52 270 Diploma
462 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 3:42:34 2:10:06 8 Diploma
463 Ilumäe Veljo 3:42:46 2:08:47 271 Diploma
464 Reinaste Ruve 3:42:56 1:51:05 272 Diploma
465 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 3:43:04 2:04:40 273 Diploma
466 Läte Marek 3:43:05 2:07:53 274 Diploma
467 Paas Olari One Power 3:43:07 2:05:48 99 Diploma
468 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 3:43:11 2:10:17 275 Diploma
469 Agukas Mati Logica 3:43:15 2:05:19 276 Diploma
470 Komarov Sergei TPSS/FREESPORT 3:43:18 2:06:41 277 Diploma
471 Toom Markus Fittest Tartu TeamRide 3:43:29 2:06:30 278 Diploma
472 Tamm Tamar 3:43:30 2:06:38 279 Diploma
473 Leier Tõnis KoMo 3:43:33 2:08:05 21 Diploma
474 Vaarmets Elar WESTLINE TEAM 3:43:38 2:04:37 280 Diploma
475 Männik Üllar sk aaspere 3:43:39 2:09:03 281 Diploma
476 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:43:46 2:05:32 282 Diploma
477 Posti Veiko 3:43:48 2:08:53 100 Diploma
478 Pint Meelis 3:43:49 2:06:42 283 Diploma
479 Tammemägi Jaak 3:43:52 2:07:52 101 Diploma
480 Kuusik Kalle Enics 3:43:54 2:09:56 102 Diploma
481 Stolfot Ivo 3:43:56 2:07:59 284 Diploma
482 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 3:43:58 2:02:51 285 Diploma
483 Sildvee Madis 3:43:58 2:11:15 286 Diploma
484 Mägi Mart Industriaalvara 3:44:05 2:06:42 287 Diploma
485 Korb Indrek 3:44:07 2:09:57 288 Diploma
486 Orav Erki FarmMaster 3:44:07 1:58:41 289 Diploma
487 Tiigi Tarmo Chapter 11 3:44:17 2:06:38 103 Diploma
488 Reinson Raul SG WEBER 3:44:24 2:09:58 290 Diploma
489 Meltsas Veiko 3:44:27 2:05:16 291 Diploma
490 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 3:44:31 2:08:59 292 Diploma
491 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:44:43 2:02:08 293 Diploma
492 Mets Toomas 3:44:44 1:53:00 104 Diploma
493 Härm Teet lebo racing 3:44:46 2:13:33 294 Diploma
494 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 3:44:48 2:06:47 295 Diploma
495 Voitka Urmas Barrus 3:44:52 2:07:53 105 Diploma
496 Marist Jüri Skoda 3:45:06 2:09:55 296 Diploma
497 Talts Tanel WESTLINE TEAM I 3:45:08 2:08:47 297 Diploma
498 Sildvee Märt 3:45:09 2:11:17 298 Diploma
499 Ambos Ülle Jõelähtme Singel 3:45:11 2:13:08 9 Diploma
500 Rimmel Margo 3:45:12 2:02:50 299 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
mutike, , 23.07.2010 08:51
Aitähh Sulle Liina poolmaratoni piltide eest , loodan Sind kohata ka kusagil Elva võsade, mändide vahel!
hmm, , 13.07.2010 09:39
Meeldis see Laiuse mäe mõõtmine ja loodan siiralt, et sellest saab traditsioon. Ühtlasi oli väga mõistlik abitelefoni number panna stardinumbrile. Veel, ega keegi üht polari pulsivööd võistluspaigast ei leidnud?
Jass, , 13.07.2010 09:16
Diplomitel on ajaga mingi jama!
Marko, , 09.07.2010 12:39
kas see, et viga tulemustes on leitud, tähendab ka seda, et see saab parandatud? Paradoks siin juures on aga see, et stardinimekirjas on mul õige vanuseklass! Et siis on võimlusi kaks: mina sisestasin aasta valesti või on kuskil hiljem midagi nihu läinud.
krt, , 09.07.2010 12:19
mul läks sellel tõusul keskjooksusisese mootori laadija tuksi, muidu oleks 1:30ga ära pannud nüüd tuli üle 4 mintsa, kusjuures veel lükati ka tagant. kas peaks ennast üles andma nüüd või
markole, , 09.07.2010 11:29
veiko.smidt@eesti.ee, kuigi ma juba leidsin selle vea. Õige sünniaasta 1984, aga viimasel etapil 1954. Siit palve kõigile registreerujatele - palun olge registreerimisel tähelepanelikud just NIME ja SÜNNIAASTA sisestamisel!
siim, , 09.07.2010 10:38
Aga mind lükkas nii kõvasti, et üle mäe hooga soovahele tagasi. Eri vend küll.
Wolli, , 09.07.2010 10:10
Nägin ka lükkajat. Ta tõukas lühidalt aga tõuge oli nii tugev,et pärast polnud terve tõusu jooksul vaja enam vändata. See tõukaja oli üks eriline vend küll. Ta tuli ilmselt harjutama ainult temale vajalikku liigutust. Mis teha tulemused on kahtlemata ilmselgelt nüüd ebavõrdsed ja valed.
marko, ?, 09.07.2010 09:37
Kellega peaks ühendust võtma kui minu tulemus on valesti märgitud? mingil põhjusel on mind pandud M50 vanuseklassi kuigi olen 25 aastane. Ja seega on nüüd koondtulemustes kaks minu nimega venda.
noo, , 08.07.2010 14:18
Millal Diplomid ilmuvad?


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE