estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna Rattamaratoni loosiauhinnad 07.05.2010 (0)
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus loosis välja kõikide Elion Estonian Cup Tallinna rattamaratonil võistlejate vahel loosiauhinnad!
Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu LISATUD TULEMUSED 02.05.2010 (0)
Täna Kõrvemaal peetud Elion Estonian Cup I osavõistluse, 13. Tallinna Rattamaratoni võitis Jaan Kirsipuu ajaga 1:56.41. Teisena lõpetas Allan Oras, kaotades võitjale 8 sekundiga, kolmandana ...
XIII Tallinna Rattamaraton 2.mai 2010 01.05.2010 (0)
Elion Estonian Cup sarja 2010 aasta avavõistluse XIII Tallinna Rattamaratonile on võimalus internetis registreeruda 28. aprillini 2010 27.04.2010 (0)
Toimus Tallinna Rattamaratoni avatud raja sõit 26.04.2010 (0)
Peatselt lõppeb XIII Tallinna Rattamaratoni registreerimine 19.04.2010 (0)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Tallinna Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 02.05.2010
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
Korraldaja Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 5089 285, korve.ring@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD & TULEMUSED • STARDINIMEKIRI • INFO JA PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg 1 Koht v.k. PKT    
1 1102 Kirsipuu Jaan 01:56:41 01:27:12 1 1502 Diploma
2 2 Oras Allan Rietumu-Delfin 01:56:49 01:27:11 1 1499 Diploma
3 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 01:57:41 01:27:32 2 1493 Diploma
4 12 Sorokin Dimitriy Rietumu-Delfin 01:57:41 01:27:35 3 1490 Diploma
5 4 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 01:57:45 01:27:35 2 1489 Diploma
6 9 Kukk Sigvard Spordipartner 01:58:01 01:27:11 4 1494 Diploma
7 26 Preimanis Matiss Rietumu-Delfin 01:58:07 01:27:36 1 1487 Diploma
8 17 Suur Ivo ProShop Team 01:58:30 01:27:33 2 1486 Diploma
9 16 Rezins Janis Rietumu-Delfin 02:00:55 01:29:55 3 1485 Diploma
10 24 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 02:00:55 01:29:56 5 1484 Diploma
11 42 Prous Priit ProShop Team 02:00:55 01:29:56 6 1483 Diploma
12 13 Kukk Erki ProShop Team 02:01:07 01:29:59 7 1482 Diploma
13 31 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:01:12 01:29:57 4 1481 Diploma
14 23 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 02:01:53 01:29:58 8 1480 Diploma
15 29 Krusemann Magnus At Spordiklubi 02:02:06 01:29:57 9 1479 Diploma
16 14 Puu Henno FIXUS SPORT 02:02:07 01:30:32 10 1478 Diploma
17 27 Pruus Peeter KOMO 02:03:29 01:31:08 5 1477 Diploma
18 48 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 02:03:37 01:32:24 11 1476 Diploma
19 18 Olle Raul HAWAII EXPRESS 02:03:51 01:29:59 3 1475 Diploma
20 20 Schumann Riivo Investment Agency Team 02:03:53 01:31:35 12 1474 Diploma
21 52 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 02:03:54 01:32:24 6 1473 Diploma
22 21 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 02:04:25 01:32:22 13 1472 Diploma
23 11 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 02:04:52 01:30:13 14 1471 Diploma
24 32 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 02:04:54 01:32:22 15 1470 Diploma
25 63 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:04:54 01:32:22 4 1469 Diploma
26 25 Sala Raivo Investment Agency Team 02:04:55 01:32:23 5 1468 Diploma
27 136 Jõgi Joonas CFC 02:05:10 01:33:21 7 1467 Diploma
28 7 Selder Taavi Investment Agency Team 02:05:15 01:31:12 16 1466 Diploma
29 36 Öpik Oliver velo clubbers 02:05:15 01:33:22 17 1465 Diploma
30 913 Puhm Reijo Alpha Baltic 02:05:36 01:33:20 8 1464 Diploma
31 194 Nisu Oskar CFC 02:06:38 01:33:25 1 1463 Diploma
32 70 Arumägi Anti CFC 02:07:02 01:33:28 9 1462 Diploma
33 74 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 02:07:05 01:33:25 18 1461 Diploma
34 69 Kirsipuu Toomas CFC 02:07:10 01:33:29 6 1460 Diploma
35 33 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 02:07:42 01:34:41 7 1459 Diploma
36 53 Pallo Rait At Spordiklubi 02:07:45 01:34:41 19 1458 Diploma
37 50 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:07:46 01:34:19 20 1457 Diploma
38 47 Balgabaev Ravshan BIROTA 02:07:49 01:34:44 21 1456 Diploma
39 92 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 02:07:54 01:34:42 10 1455 Diploma
40 947 Tombak Janek Sportland / MyFitness Team I 02:08:00 01:34:42 22 1454 Diploma
41 56 Ositis Dzintars EthicSport 02:08:03 01:34:31 8 1453 Diploma
42 67 Mikson Margus 02:08:31 01:35:48 23 1452 Diploma
43 120 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 02:08:33 01:35:57 11 1451 Diploma
44 55 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 02:08:33 01:36:01 24 1450 Diploma
45 54 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:09:22 01:34:01 25 1449 Diploma
46 150 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 02:09:27 01:36:00 26 1448 Diploma
47 109 Räim Riko TPSS/FREESPORT 02:09:28 01:36:23 27 1447 Diploma
48 60 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 02:09:33 01:36:02 28 1446 Diploma
49 96 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 02:09:46 01:34:43 12 1445 Diploma
50 61 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 02:09:48 01:36:25 9 1444 Diploma
51 76 Eljas Avo 02:09:57 01:36:01 29 1443 Diploma
52 44 Tõnisson Tiimo Whirlpool 02:10:23 01:34:45 30 1442 Diploma
53 87 Roose Riivo JK Paralepa 02:10:25 01:36:24 31 1441 Diploma
54 73 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 02:10:31 01:36:21 32 1440 Diploma
55 138 Ord Tõnu CC Superior 02:10:56 01:36:24 10 1439 Diploma
56 45 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:10:57 01:36:41 13 1438 Diploma
57 140 Erm Tõnis 02:12:00 01:37:38 33 1437 Diploma
58 105 Tarasovs Pavels Mežmalas MTB 02:12:10 01:37:36 11 1436 Diploma
59 77 Pajur Rivo ProShop Team 02:12:17 01:37:36 34 1435 Diploma
60 22 Selder Tauri Investment Agency Team 02:12:20 01:38:54 14 1434 Diploma
61 89 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 02:12:21 01:36:07 35 1433 Diploma
62 35 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 02:12:37 01:40:01 12 1432 Diploma
63 104 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:12:44 01:39:00 36 1431 Diploma
64 90 Rei Tarmo CFC 02:12:50 01:38:59 37 1430 Diploma
65 1101 Utar Urmo 02:12:51 01:38:54 15 1429 Diploma
66 15 Racenajs Kristofers Rietumu-Delfin 02:12:51 01:36:18 38 1428 Diploma
67 102 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 02:12:52 01:38:58 39 1427 Diploma
68 58 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 02:12:54 01:38:59 13 1426 Diploma
69 88 Hussar Aimar At Spordiklubi 02:12:55 01:39:11 40 1425 Diploma
70 85 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 02:13:01 01:39:00 2 1424 Diploma
71 1068 Ritums Raivis EthicSport 02:13:03 01:34:47 41 1423 Diploma
72 128 Veri Aivar Pentathlon 02:13:05 01:39:10 14 1422 Diploma
73 115 Treier Grete Tartu Ülikooli ASK N 02:13:15 01:39:02 1 1421 Diploma
74 106 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:13:16 01:39:02 42 1420 Diploma
75 141 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 02:13:24 01:38:33 43 1419 Diploma
76 103 Erikson Toomas FIXUS SPORT 02:13:26 01:39:03 44 1418 Diploma
77 71 Grossmann Genry Amserv Team 02:13:32 01:38:15 45 1417 Diploma
78 124 Vsivtsev Vladimir Äkke 02:13:32 01:36:42 46 1416 Diploma
79 113 Meier Maaris ProShop Team 2 02:14:07 01:38:35 2 1415 Diploma
80 37 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 02:14:11 01:34:51 15 1414 Diploma
81 30 Benhens-Bekens Ernests RRS 02:14:20 01:37:52 16 1413 Diploma
82 908 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 02:14:22 01:39:54 47 1412 Diploma
83 99 Arak Anti At Spordiklubi 02:14:23 01:39:55 48 1411 Diploma
84 112 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:14:25 01:39:53 16 1410 Diploma
85 82 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:14:25 01:39:54 49 1409 Diploma
86 170 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Välla 02:14:29 01:40:43 3 1408 Diploma
87 114 Eiduka Ivanda Rietumu-Delfin 02:14:32 01:39:53 3 1407 Diploma
88 51 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 02:14:53 01:38:36 17 1406 Diploma
89 116 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 02:14:53 01:39:51 50 1405 Diploma
90 81 Koppel Kristjan Investment Agency Team 02:15:09 01:38:35 18 1404 Diploma
91 34 Laanemaa Kristjan 02:15:46 01:39:56 51 1403 Diploma
92 110 Kull Andre CC Rota Mobilis 02:15:51 01:40:17 52 1402 Diploma
93 172 Soodla Kristjan Amserv Team 02:15:52 01:40:03 53 1401 Diploma
94 147 Tupits Ivo 02:15:55 01:40:00 17 1400 Diploma
95 49 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:16:13 01:39:34 19 1399 Diploma
96 266 Tarvis Peeter KOMO 02:16:22 01:42:35 4 1398 Diploma
97 139 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:16:38 01:40:10 54 1397 Diploma
98 210 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 02:16:46 01:39:03 20 1396 Diploma
99 28 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 02:16:46 01:39:58 21 1395 Diploma
100 118 Lipp Aivar 02:16:56 01:41:43 55 1394 Diploma
101 57 Kivioja Raimo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:16:57 01:41:31 56 1393 Diploma
102 155 Õun Valdur 02:17:10 01:41:23 57 1392 Diploma
103 153 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 02:17:18 01:39:52 1 1391 Diploma
104 86 Bogdanovs Aivars EthicSport 02:17:39 01:39:30 18 1390 Diploma
105 143 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 02:17:55 01:41:43 19 1389 Diploma
106 142 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 02:18:02 01:41:47 58 1388 Diploma
107 1067 Voicescuks Ugis EthicSport 02:18:04 01:39:52 59 1387 Diploma
108 224 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 02:18:06 01:42:36 60 1386 Diploma
109 159 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:18:11 01:43:05 61 1385 Diploma
110 160 Ladva Ailar JK Paralepa 02:18:19 01:41:44 20 1384 Diploma
111 122 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:18:28 01:42:35 62 1383 Diploma
112 164 Rihvk Meelis SJK Viiking 02:18:31 01:43:24 21 1382 Diploma
113 162 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:18:36 01:43:22 22 1381 Diploma
114 163 Kivil Peep Investment Agency Team 02:18:43 01:38:18 63 1380 Diploma
115 134 Harand Allan ProShop Team 02:18:45 01:43:22 64 1379 Diploma
116 193 Palm Tõnno DÜNAMO 02:18:52 01:40:02 65 1378 Diploma
117 130 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:18:58 01:40:36 66 1377 Diploma
118 72 Karro Margus Tartu SK Velo 02:18:59 01:42:40 67 1376 Diploma
119 65 Biezais Martins EthicSport 02:19:08 01:42:37 68 1375 Diploma
120 914 Tipane Lelde Rietumu-Delfin 02:19:12 01:43:49 4 1374 Diploma
121 144 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 02:19:13 01:41:12 69 1373 Diploma
122 326 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:19:13 01:42:19 5 1372 Diploma
123 3 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 02:19:15 01:45:31 22 1371 Diploma
124 68 Magus Margus SJK Viiking 02:19:19 01:42:13 23 1370 Diploma
125 234 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:19:27 01:42:47 70 1369 Diploma
126 946 Juhanson Ain-Alar HAWAII EXPRESS 02:19:28 01:43:48 71 1368 Diploma
127 46 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 02:19:38 01:41:22 24 1367 Diploma
128 167 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:19:44 01:43:23 72 1366 Diploma
129 186 Veski Tanel 02:19:48 01:43:23 73 1365 Diploma
130 148 Kand Peeter velo clubbers 02:19:54 01:42:40 23 1364 Diploma
131 78 Sööt Martin Tartu Ülikooli ASK M 02:20:15 01:43:46 74 1363 Diploma
132 135 Salumäe Priit HAWAII EXPRESS 02:20:28 01:42:23 24 1362 Diploma
133 1015 Tarlap Tarmo Whirlpool 02:20:36 01:43:47 25 1361 Diploma
134 318 Vaikna Ville 02:20:44 01:43:45 75 1360 Diploma
135 154 Sügis Harri Spordipartner 02:20:45 01:43:41 26 1359 Diploma
136 137 Pani Marek 02:20:51 01:43:45 76 1358 Diploma
137 94 Lipp Sulev ProShop Team 02:21:01 01:41:58 77 1357 Diploma
138 195 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:21:06 01:42:43 78 1356 Diploma
139 41 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:21:10 01:36:20 25 1355 Diploma
140 149 Tillemann Taikki velo clubbers 02:21:13 01:42:25 79 1354 Diploma
141 243 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 02:21:34 01:44:20 80 1353 Diploma
142 950 Pilv Ivar Ambla SK 02:21:43 01:46:38 27 1352 Diploma
143 119 Rae Ermo Whirlpool 02:22:03 01:40:03 81 1351 Diploma
144 245 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi II 02:22:10 01:43:45 82 1350 Diploma
145 260 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 02:22:13 01:45:35 83 1349 Diploma
146 261 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 02:22:16 01:45:27 26 1348 Diploma
147 278 Nõmmela Aksel CFC Spordiklubi 02:22:23 01:42:41 6 1347 Diploma
148 182 Plees Andrus Amserv Team 02:22:23 01:44:21 84 1346 Diploma
149 248 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 02:22:26 01:45:50 28 1345 Diploma
150 299 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:22:33 01:45:55 7 1344 Diploma
151 231 Piire Aare Combidek/ULS Group 02:22:34 01:43:40 29 1343 Diploma
152 205 Raag Kaupo velo clubbers 02:22:40 01:44:19 85 1342 Diploma
153 374 Saarnits Sten KJK 02:22:42 01:45:47 8 1341 Diploma
154 235 Koolmeister Siim Spordipartner 02:22:43 01:45:52 27 1340 Diploma
155 202 Eelma Tõnu 02:22:48 01:42:48 30 1339 Diploma
156 211 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 02:22:50 01:45:40 86 1338 Diploma
157 1108 Tammsoo Erik Portek Racing 02:22:51 01:44:22 87 1337 Diploma
158 98 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 02:22:53 01:43:39 31 1336 Diploma
159 180 Danilas Meelis 02:23:11 01:44:42 32 1335 Diploma
160 184 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:23:16 01:45:46 33 1334 Diploma
161 360 Mäeots Risto Team Mahe 02:23:19 01:44:55 88 1333 Diploma
162 314 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:23:25 01:46:38 9 1332 Diploma
163 123 Pesor Kaido KOMO 02:23:33 01:43:24 34 1331 Diploma
164 434 Esinurm Üllar ProShop Team 2 02:23:36 01:46:09 89 1330 Diploma
165 121 Maarits Andres Coffee In 02:23:38 01:45:27 90 1329 Diploma
166 151 Vilums Guntis Smiltene 02:23:42 01:45:32 2 1328 Diploma
167 133 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:23:51 01:45:02 28 1327 Diploma
168 214 Karjane Priit KOMO 02:24:05 01:45:54 35 1326 Diploma
169 178 Kolk Hannes veloplus 02:24:13 01:45:44 91 1325 Diploma
170 179 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:24:16 01:47:27 36 1324 Diploma
171 1109 Ojaver Siim 02:24:21 01:47:06 92 1323 Diploma
172 255 Kimmel Kaarel 02:24:24 01:47:39 93 1322 Diploma
173 146 Laanemets Raivo 02:24:36 01:44:17 37 1321 Diploma
174 289 Kelk Kristjan CFC 02:24:39 01:45:42 10 1320 Diploma
175 111 Põld Ivo Cosmos Fun 02:24:39 01:45:41 38 1319 Diploma
176 196 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:24:43 01:46:46 94 1318 Diploma
177 198 Epner Indrek 02:24:46 01:43:35 95 1317 Diploma
178 327 Tooming Taaniel SK Velo 02:24:54 01:47:34 11 1316 Diploma
179 187 Sauga Indrek VBH-Roto Team 02:25:00 01:46:48 96 1315 Diploma
180 171 Maidla Janek velo clubbers 02:25:01 01:47:32 97 1314 Diploma
181 227 Teras Indrek 02:25:01 01:47:36 98 1313 Diploma
182 174 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 02:25:13 01:46:46 12 1312 Diploma
183 200 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:25:15 01:47:35 99 1311 Diploma
184 216 Rääbis Mati Amserv Team 02:25:18 01:46:49 3 1310 Diploma
185 256 Järveoja Jaanus TÜSK 02:25:33 01:48:44 39 1309 Diploma
186 270 Sootla Indrek Elioni SK 02:25:41 01:48:35 40 1308 Diploma
187 909 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 02:25:44 01:44:10 29 1307 Diploma
188 145 Hussar Kaidar At Spordiklubi 02:25:44 01:44:58 100 1306 Diploma
189 258 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 02:25:49 01:48:01 41 1305 Diploma
190 173 Nõmm Margus 02:25:51 01:45:00 101 1304 Diploma
191 364 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 02:25:59 01:47:39 102 1303 Diploma
192 165 Lubi Ain Tartu SK Velo 02:26:03 01:48:31 103 1302 Diploma
193 239 Kazainis Viesturs RK Velo 02:26:05 01:46:04 4 1301 Diploma
194 268 Tarvis Peeter KoMo 02:26:08 01:48:44 5 1300 Diploma
195 250 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 02:26:13 01:47:38 104 1299 Diploma
196 203 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 02:26:15 01:47:37 42 1298 Diploma
197 322 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 02:26:21 01:48:32 105 1297 Diploma
198 264 Matvejev Madis VARGAMÄE 02:26:24 01:47:30 30 1296 Diploma
199 208 Lüüde Riho ProShop Team 2 02:26:26 01:47:36 106 1295 Diploma
200 221 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 02:26:36 01:47:27 13 1294 Diploma
201 257 Kont Sergo JuhtimisAbi 02:26:38 01:48:51 107 1293 Diploma
202 107 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi II 02:26:39 01:47:59 31 1292 Diploma
203 100 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 02:26:41 01:42:10 32 1291 Diploma
204 291 Vilipõld Kristjan KJK 02:26:48 01:51:06 33 1290 Diploma
205 292 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere 02:27:03 01:48:46 108 1289 Diploma
206 233 Tamm Tõiv TÜ ASK 02:27:09 01:47:49 43 1288 Diploma
207 282 Uurimäe Are SEB 02:27:15 01:49:02 109 1287 Diploma
208 176 Männama Kalle Amserv Team 02:27:20 01:48:36 6 1286 Diploma
209 341 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 02:27:21 01:50:00 110 1285 Diploma
210 393 Kanniste Jaak 02:27:32 01:48:46 7 1284 Diploma
211 131 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 02:27:38 01:45:45 44 1283 Diploma
212 259 Kukk Kaidur 02:28:05 01:48:34 111 1282 Diploma
213 240 Jaaska Sven Veloplus 02:28:07 01:48:50 112 1281 Diploma
214 201 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 02:28:13 01:49:01 113 1280 Diploma
215 361 Sigus Marko 02:28:13 01:50:25 114 1279 Diploma
216 197 Orgla Maario Volkswagen 02:28:20 01:48:45 115 1278 Diploma
217 206 Kotov Raul velo clubbers 02:28:23 01:47:32 45 1277 Diploma
218 297 Kask Indrek 02:28:34 01:49:07 116 1276 Diploma
219 246 Kütt Mehis Amserv Team 02:28:41 01:49:01 46 1275 Diploma
220 237 Soo Hannes X-SPORT 02:28:48 01:50:39 117 1274 Diploma
221 265 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 02:28:58 01:50:25 34 1273 Diploma
222 965 Roletsky Heiki Logica 02:29:03 01:51:37 118 1272 Diploma
223 253 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 02:29:09 01:48:47 47 1271 Diploma
224 283 Riismaa Hanno Spordipartner 02:29:38 01:51:07 119 1270 Diploma
225 296 Treier Toomas SERVITI 02:29:40 01:49:01 120 1269 Diploma
226 954 Mets Andre Sparta 02:29:41 01:51:45 35 1268 Diploma
227 325 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 02:29:45 01:50:26 8 1267 Diploma
228 108 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 02:29:46 01:48:42 121 1266 Diploma
229 308 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:29:48 01:48:48 122 1265 Diploma
230 185 Peiker Harri Combidek/ULS Group 02:29:53 01:49:05 123 1264 Diploma
231 158 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:29:59 01:48:51 124 1263 Diploma
232 951 Pill Rein 02:30:08 01:51:54 48 1262 Diploma
233 277 Einblau Mihkel MOTOMARKET OÜ 02:30:10 01:50:42 125 1261 Diploma
234 97 Riismaa Timo Spordipartner 02:30:14 01:47:44 126 1260 Diploma
235 166 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:30:24 01:47:34 127 1259 Diploma
236 189 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 02:30:32 01:50:41 128 1258 Diploma
237 191 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 02:30:35 01:48:57 49 1257 Diploma
238 436 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 02:30:37 01:51:42 129 1256 Diploma
239 199 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:30:42 01:49:57 130 1255 Diploma
240 330 Konga Andrus Combidek/ULS Group 02:30:47 01:51:13 131 1254 Diploma
241 294 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 02:31:01 01:51:30 50 1253 Diploma
242 912 Raadom Erik TYS 02:31:04 01:52:24 132 1252 Diploma
243 517 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 02:31:04 01:50:40 51 1251 Diploma
244 125 Olle Kert 02:31:07 01:48:54 133 1250 Diploma
245 273 Laur Anar Raadio Uuno Team 02:31:12 01:52:05 134 1249 Diploma
246 213 Kristal Tõnis Cosmos Fun 02:31:32 01:48:41 52 1248 Diploma
247 209 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 02:31:33 01:47:59 36 1247 Diploma
248 331 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 02:31:36 01:51:35 135 1246 Diploma
249 207 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:31:44 01:49:05 136 1245 Diploma
250 353 Puhke Marcus 02:31:51 01:52:03 37 1244 Diploma
251 212 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 02:32:00 01:51:49 137 1243 Diploma
252 362 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:32:02 01:51:45 53 1242 Diploma
253 161 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 02:32:05 01:49:59 138 1241 Diploma
254 1065 Zdeblovskiy Alexey Lemrace 02:32:08 01:54:37 139 1240 Diploma
255 329 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:32:09 01:53:15 140 1239 Diploma
256 204 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 02:32:10 01:50:43 141 1238 Diploma
257 385 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 02:32:25 01:51:06 142 1237 Diploma
258 91 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:32:27 01:47:44 143 1236 Diploma
259 410 Kull Martin Allew Ehitus 02:32:30 01:54:03 144 1235 Diploma
260 241 Pajus Rene xtri:m3 02:32:37 01:53:34 145 1234 Diploma
261 222 Kozilans Guntis RK Velo 02:32:39 01:52:04 54 1233 Diploma
262 381 Reinik Vello Püha Loomaaed 02:32:50 01:52:30 55 1232 Diploma
263 219 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:33:00 01:52:05 56 1231 Diploma
264 301 Laaniste Mart Ambla SK 02:33:02 01:52:06 146 1230 Diploma
265 351 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 02:33:07 01:52:08 147 1229 Diploma
266 358 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:33:08 01:54:11 57 1228 Diploma
267 378 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 02:33:11 01:54:12 58 1227 Diploma
268 332 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:33:15 01:52:41 59 1226 Diploma
269 431 Petrovits Üllar JK Paralepa 02:33:17 01:53:11 148 1225 Diploma
270 420 Luks Sven Sportland / MyFitness Team 02:33:30 01:53:58 60 1224 Diploma
271 343 Ots Henry Team Mahe 02:33:31 01:49:26 149 1223 Diploma
272 910 Sala Arvo Investment Agency Team 02:33:39 01:52:25 61 1222 Diploma
273 444 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 02:33:47 01:53:17 150 1221 Diploma
274 311 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:33:56 01:52:41 38 1220 Diploma
275 288 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:33:57 01:54:40 151 1219 Diploma
276 284 Selde Tarmo 02:34:01 01:52:25 62 1218 Diploma
277 415 Luhaorg Siim KOMO 02:34:02 01:54:53 14 1217 Diploma
278 398 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:34:14 01:54:23 63 1216 Diploma
279 376 Rahi Tõnu 02:34:20 01:53:27 152 1215 Diploma
280 934 Rozenbergs Gunars RK Velo 02:34:21 01:54:07 9 1214 Diploma
281 293 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 02:34:22 01:53:32 10 1213 Diploma
282 316 Venelaine Margus Tallegg 02:34:23 01:54:24 64 1212 Diploma
283 339 Valdner Marek Kärmed Citikad 02:34:26 01:53:41 153 1211 Diploma
284 307 Anton Tair Püha Loomaaed 02:34:32 01:51:23 154 1210 Diploma
285 494 Leppik Jaan Piletilevi 02:34:34 01:52:39 155 1209 Diploma
286 451 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:34:47 01:54:19 11 1208 Diploma
287 349 Nestor Paul Investment Agency Team 02:34:51 01:55:20 15 1207 Diploma
288 334 Furmanis Andris SIS Baltic / VW - Valmiera 02:34:57 01:52:34 156 1206 Diploma
289 271 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:35:10 01:52:20 157 1205 Diploma
290 432 Trigub Silver KoMo 02:35:23 01:52:26 16 1204 Diploma
291 411 Kiitam Ivar KJK 02:35:33 01:49:20 17 1203 Diploma
292 458 Kongo Kristjan 02:35:37 01:55:51 158 1202 Diploma
293 428 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 02:35:40 01:55:27 65 1201 Diploma
294 468 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 02:35:44 01:54:49 159 1200 Diploma
295 226 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:35:45 01:53:07 160 1199 Diploma
296 392 Rikkas Henrik 02:35:49 01:55:14 66 1198 Diploma
297 421 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:35:51 01:56:23 161 1197 Diploma
298 323 Hürden Taivo 02:35:56 01:55:22 162 1196 Diploma
299 242 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 02:35:57 01:55:01 163 1195 Diploma
300 269 Eesmaa Andrus Surfhouse 02:36:00 01:53:39 164 1194 Diploma
301 404 Puik Viljar HANSAB MTB Team 02:36:07 01:55:27 165 1193 Diploma
302 405 Luurmees Reigo 02:36:09 01:54:53 166 1192 Diploma
303 363 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:36:10 01:54:27 67 1191 Diploma
304 395 Erm Margo TPSS/FREESPORT 02:36:18 01:55:21 167 1190 Diploma
305 558 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 02:36:22 01:56:12 168 1189 Diploma
306 228 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 02:36:22 01:52:51 169 1188 Diploma
307 225 Tilk Mart KOMO 02:36:25 01:53:40 68 1187 Diploma
308 347 Männiste Marko JK Paralepa 02:36:34 01:51:58 170 1186 Diploma
309 932 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:36:40 01:56:24 171 1185 Diploma
310 425 Lõiv Leho 02:36:43 01:54:55 69 1184 Diploma
311 473 Tähiste Tarmo SK Saarde 02:36:45 01:55:05 70 1183 Diploma
312 287 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:36:49 01:58:05 71 1182 Diploma
313 367 Salum Siim Enics 02:36:49 01:56:25 172 1181 Diploma
314 338 Kadai Martin Velonoid 02:36:56 01:54:58 173 1180 Diploma
315 403 Kivilaan Indrek 02:37:07 01:56:52 174 1179 Diploma
316 595 Uba Tarmo Microsoft Eesti 02:37:08 01:54:45 175 1178 Diploma
317 449 Arus Tiit 02:37:16 01:55:45 176 1177 Diploma
318 538 Koort Kristel Investment Agency Team 02:37:18 01:56:00 1 1176 Diploma
319 375 Solovjov Maido Valio 02:37:27 01:55:34 177 1175 Diploma
320 321 Paju Teet Väike-Maarja RSK 02:37:33 01:55:48 178 1174 Diploma
321 447 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:37:42 01:57:17 179 1173 Diploma
322 911 Asavi Andrus Spordipartner 02:37:44 01:56:21 180 1172 Diploma
323 583 Grents Kermo Püha Loomaaed 02:37:49 01:58:11 181 1171 Diploma
324 402 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 02:37:51 01:55:34 182 1170 Diploma
325 263 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 02:37:55 01:52:29 183 1169 Diploma
326 127 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Farm Plant II 02:38:01 01:52:40 184 1168 Diploma
327 439 Kaur Väino 02:38:17 01:58:36 72 1167 Diploma
328 365 Veidemann Marko CFC 02:38:18 01:58:03 18 1166 Diploma
329 371 Vähi Nikolai Taliroos 02:38:23 01:57:03 73 1165 Diploma
330 238 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I 02:38:41 01:55:20 39 1164 Diploma
331 426 Raivo Jaak Chapter 11 02:38:43 01:58:01 185 1163 Diploma
332 328 Paas Ojari Combidek/ULS Group 02:38:51 01:56:25 186 1162 Diploma
333 409 Rool Margus Spordipartner 2 02:38:58 01:58:07 187 1161 Diploma
334 274 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:39:09 01:58:03 188 1160 Diploma
335 346 Järve Marek Spordipartner 2 02:39:19 01:55:45 189 1159 Diploma
336 945 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 02:39:45 01:58:27 2 1158 Diploma
337 192 Rodendau Janno VARGAMÄE 02:39:49 01:56:04 190 1157 Diploma
338 290 Kingo Priit WESTLINE TEAM 02:39:54 01:55:55 191 1156 Diploma
339 427 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 02:40:01 01:58:15 192 1155 Diploma
340 1007 Peiker Urmas Mehed Marsilt 02:40:10 01:58:42 193 1154 Diploma
341 453 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:40:12 01:57:01 74 1153 Diploma
342 547 Murmann Rain Mehed Marsilt 02:40:30 01:57:47 194 1152 Diploma
343 384 Saetalu Andres 02:40:31 01:58:28 75 1151 Diploma
344 462 Salk Rene 02:40:33 01:58:00 195 1150 Diploma
345 310 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 02:40:38 01:55:31 196 1149 Diploma
346 357 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 02:40:42 01:55:45 197 1148 Diploma
347 254 Rünk Ain 02:40:52 01:55:42 198 1147 Diploma
348 926 Iljin Andrei Äkke 02:40:54 01:57:25 199 1146 Diploma
349 505 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 02:40:56 01:58:41 3 1145 Diploma
350 348 Tilk Rait KOMO 02:40:57 01:56:58 19 1144 Diploma
351 229 Karu Markko Buena Vista Racing Club 02:41:02 01:55:54 200 1143 Diploma
352 236 Välja Margus 02:41:04 01:58:04 76 1142 Diploma
353 304 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:41:04 01:58:44 201 1141 Diploma
354 581 Metsla Marek Grundfos & Pyhayritus.org 02:41:05 01:59:08 202 1140 Diploma
355 355 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:41:20 01:59:23 203 1139 Diploma
356 407 Ots Silver WESTLINE TEAM I 02:41:22 01:58:08 204 1138 Diploma
357 491 Tallo Arvi SK Saarde 02:41:25 01:58:20 205 1137 Diploma
358 377 Aule Krister Chapter 11 02:41:27 01:58:05 206 1136 Diploma
359 368 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:41:33 01:59:47 4 1135 Diploma
360 320 Teppo Andres Profex Cycling Team 02:41:33 01:59:46 207 1134 Diploma
361 437 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 02:41:34 01:58:37 77 1133 Diploma
362 419 Katin Vladimir Tartu SK Velo 02:41:37 01:59:20 12 1132 Diploma
363 319 Angerma Meelis Chapter 11 02:41:40 01:56:49 208 1131 Diploma
364 396 Reinaste Ruve 02:41:40 01:59:07 209 1130 Diploma
365 1087 Virgepuu Erko Hansa SK 02:41:43 01:59:04 210 1129 Diploma
366 397 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 02:41:50 01:56:34 211 1128 Diploma
367 300 Martson Andres 02:42:00 01:58:33 78 1127 Diploma
368 448 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:42:03 01:58:20 79 1126 Diploma
369 412 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:42:06 01:58:26 212 1125 Diploma
370 305 Raidma Rainer Fittest Tallinn 02:42:14 01:58:10 213 1124 Diploma
371 302 Järveoja Toomas Tartü ÜASK 02:42:18 01:55:54 80 1123 Diploma
372 555 Keskküla Karol 02:42:32 01:59:45 214 1122 Diploma
373 1052 Oot Antti Extreme Sport Wasteland 02:42:34 01:59:52 13 1121 Diploma
374 352 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:42:41 01:57:00 81 1120 Diploma
375 435 Pani Andrus 02:42:41 01:59:26 215 1119 Diploma
376 406 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:42:44 01:59:17 14 1118 Diploma
377 484 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 02:42:45 02:00:32 5 1117 Diploma
378 342 Puhke Rauno Ambla SK 02:42:48 01:58:44 40 1116 Diploma
379 545 Tomson Ivo 02:42:54 02:01:06 216 1115 Diploma
380 487 Link Erki FIXUS SPORT 2 02:42:59 02:00:41 217 1114 Diploma
381 418 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 02:43:12 01:57:52 20 1113 Diploma
382 1088 Varik Marko Hansa SK 02:43:30 02:03:59 218 1112 Diploma
383 177 Saamere Tanel At Spordiklubi 02:43:32 01:56:14 219 1111 Diploma
384 336 Meier Ergo olx.ee 02:43:40 01:57:52 220 1110 Diploma
385 461 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 02:43:44 02:01:10 221 1109 Diploma
386 438 Saksniit Priit 02:43:46 02:01:34 222 1108 Diploma
387 408 Kerner Aldor www.servitur.ee 02:43:52 01:59:22 223 1107 Diploma
388 1061 Pallotedder Taivo Sportland / MyFitness Team 02:43:55 02:01:06 224 1106 Diploma
389 537 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team 02:44:01 01:59:26 41 1105 Diploma
390 544 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 02:44:09 02:01:35 225 1104 Diploma
391 714 Sildvee Rainer 02:44:15 02:02:12 226 1103 Diploma
392 551 Peterson Marko HC Viljandi 02:44:15 02:01:18 227 1102 Diploma
393 585 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 02:44:21 02:01:16 82 1101 Diploma
394 382 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 02:44:24 02:02:17 83 1100 Diploma
395 443 Rist Daisi Cosmos Sun 02:44:38 02:01:55 5 1099 Diploma
396 989 Pragi Karel 02:44:40 02:03:40 228 1098 Diploma
397 394 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 02:44:40 02:01:22 6 1097 Diploma
398 315 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 02:44:40 01:56:09 229 1096 Diploma
399 470 Sildaru Kalev lebo racing 02:44:41 02:01:58 15 1095 Diploma
400 588 Kütt Meelis VBH-Roto Team 02:44:41 01:59:34 84 1094 Diploma
401 401 Riismaa Joel Hansa SK 02:44:41 01:59:31 230 1093 Diploma
402 509 Krautmann Üllar 02:44:42 01:58:15 231 1092 Diploma
403 739 Kull Agur 02:44:44 02:01:28 232 1091 Diploma
404 313 Kütt Vello Hat-auto Rakvere 02:44:59 01:58:38 85 1090 Diploma
405 876 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 02:45:03 02:01:20 233 1089 Diploma
406 217 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 02:45:11 02:01:47 234 1088 Diploma
407 475 Luukas Meelis 02:45:18 02:01:08 235 1087 Diploma
408 383 Kiristaja Kalle Taliroos 02:45:24 01:59:33 86 1086 Diploma
409 839 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 02:45:28 02:00:34 236 1085 Diploma
410 540 Mägi Holger Ummisjalu 02:45:28 02:02:23 237 1084 Diploma
411 500 Lember Alo 02:45:37 02:01:45 87 1083 Diploma
412 518 Pärn Raigo 02:45:40 02:02:20 238 1082 Diploma
413 350 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:45:40 01:56:45 239 1081 Diploma
414 572 Kumel Tarvo www.balticpack.ee 02:45:48 02:02:17 88 1080 Diploma
415 445 Saar Sulev 02:45:50 02:01:35 240 1079 Diploma
416 497 Paju Kermo Cosmos 02:46:19 01:58:52 21 1078 Diploma
417 190 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:46:31 01:58:23 42 1077 Diploma
418 735 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 02:46:31 02:03:56 6 1076 Diploma
419 1099 Looder Ero 02:46:32 02:03:55 241 1075 Diploma
420 430 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:46:35 02:01:51 242 1074 Diploma
421 629 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 02:46:37 02:01:53 243 1073 Diploma
422 188 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 02:46:40 02:06:54 89 1072 Diploma
423 1041 Dzebrailov Deniss Birota Rasing Team 02:46:49 02:03:52 244 1071 Diploma
424 608 Vallimäe Sven 02:46:59 02:01:29 245 1070 Diploma
425 399 Kull Erki ARCTIC SPORT CLUB II 02:47:15 02:01:39 90 1069 Diploma
426 591 Kangur Kaido Aima SK 02:47:18 02:02:18 91 1068 Diploma
427 416 Kukk Jaak Vooremaa Centrum-Farm Plant I 02:47:36 02:01:26 22 1067 Diploma
428 636 Reis Rasmus Enics 02:47:44 02:02:57 246 1066 Diploma
429 477 Päll Taavi Alasniidu Külahullud 02:47:49 02:04:21 247 1065 Diploma
430 466 Pruus Marko Plekk-Liisu RK 02:47:59 02:03:35 248 1064 Diploma
431 387 Lepik Urmas Specialized Fanclub 02:48:20 02:03:07 249 1063 Diploma
432 634 Viik Tarvi jk.Paralepa 02:48:21 02:03:59 250 1062 Diploma
433 345 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 02:48:33 01:59:12 92 1061 Diploma
434 553 Mees Janar 02:48:41 02:03:53 251 1060 Diploma
435 649 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 02:48:45 02:04:37 252 1059 Diploma
436 495 Albri Kalev X-SPORT 02:48:45 02:04:00 253 1058 Diploma
437 370 Leisalu Tanel Grundfos & Pyhayritus.org 02:48:49 02:03:30 254 1057 Diploma
438 479 Truu Paavo Bauhof 02:48:57 02:04:39 255 1056 Diploma
439 465 Terve Raivo SIDEPATALJON 02:48:58 02:04:55 93 1055 Diploma
440 400 Helm Jaak Barrus 02:48:58 02:03:38 256 1054 Diploma
441 508 Adamson Peeter Paar 02:49:01 02:04:27 16 1053 Diploma
442 680 Raidma Madis 02:49:04 02:04:27 257 1052 Diploma
443 478 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 02:49:05 02:02:20 258 1051 Diploma
444 440 Rammi Antti 02:49:06 02:04:22 259 1050 Diploma
445 539 Ots Andro Team Mahe 02:49:08 02:05:00 94 1049 Diploma
446 482 Berg Allan lebo racing 02:49:08 02:03:51 260 1048 Diploma
447 570 Liiva Enn 02:49:12 02:04:21 95 1047 Diploma
448 379 Stolfot Ivo 02:49:14 02:01:10 261 1046 Diploma
449 941 Ristmets Margus 02:49:31 02:03:49 96 1045 Diploma
450 366 Ojasaar Kalmer 02:49:47 01:58:42 262 1044 Diploma
451 952 Põder Jarno 02:49:47 02:07:13 263 1043 Diploma
452 584 Ispert Egert 02:50:07 02:04:52 264 1042 Diploma
453 520 Lillend Allan Artec Elekter 02:50:12 02:06:03 265 1041 Diploma
454 674 Härm Teet lebo racing 02:50:18 02:03:48 266 1040 Diploma
455 490 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 02:50:24 02:04:29 97 1039 Diploma
456 472 Nõgols Eiko DeLaval 02:50:31 02:05:35 267 1038 Diploma
457 471 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:50:33 02:04:21 268 1037 Diploma
458 480 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 02:50:41 02:04:17 269 1036 Diploma
459 624 Madalvee Mihkel 02:50:41 02:05:54 270 1035 Diploma
460 628 Leeduks Raul Gustaf Kopparberg 02:50:42 02:04:58 271 1034 Diploma
461 606 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB II 02:50:44 02:05:31 272 1033 Diploma
462 460 Joost Eddi SG WEBER 02:50:58 02:04:22 273 1032 Diploma
463 474 Lepp Rivo Elioni SK 02:51:04 02:04:18 274 1031 Diploma
464 521 Viidemann Mati Vennad-Dahl 02:51:05 02:06:24 17 1030 Diploma
465 670 Pihelpuu Riho ADM Interactive 02:51:12 02:07:57 275 1029 Diploma
466 611 Talts Tanel WESTLINE TEAM I 02:51:12 02:07:34 276 1028 Diploma
467 510 Kimsen Toomas 02:51:13 02:04:33 277 1027 Diploma
468 230 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:51:17 02:03:24 278 1026 Diploma
469 344 Ernits Ardu Vänta Aga 02:51:19 02:04:15 18 1025 Diploma
470 1094 Müür Ringo 02:51:24 02:07:34 279 1024 Diploma
471 541 Tiismaa Toomas 02:51:24 02:07:12 280 1023 Diploma
472 597 Mihkels Stanislav Dünamo 02:51:29 02:07:31 281 1022 Diploma
473 648 Aavel Rivo 02:51:30 02:06:21 282 1021 Diploma
474 645 Saar Tarmo 02:51:51 02:08:27 283 1020 Diploma
475 566 Einland Vello EWK 02:51:53 02:05:29 19 1019 Diploma
476 672 Rannu Reimo 02:51:55 02:06:10 284 1018 Diploma
477 762 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 02:52:03 02:08:28 285 1017 Diploma
478 486 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 02:52:06 02:05:31 43 1016 Diploma
479 501 Uutar Aivar 02:52:10 02:04:32 286 1015 Diploma
480 569 Salumäe Guido 02:52:21 02:07:11 287 1014 Diploma
481 335 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:52:24 02:03:37 288 1013 Diploma
482 452 Greenbaum Janno 02:52:25 02:06:50 289 1012 Diploma
483 579 Metsaots Jaanus 02:52:28 02:05:45 98 1011 Diploma
484 369 Vasar Kaidu Taliroos 02:52:41 02:04:26 290 1010 Diploma
485 414 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:52:58 02:05:41 291 1009 Diploma
486 552 Vaht Priit Mehed Marsilt 02:53:23 02:05:59 292 1008 Diploma
487 525 Varik Leho 02:53:30 02:06:11 293 1007 Diploma
488 698 Gorba Deniss TriMounti team 02:53:37 02:07:40 99 1006 Diploma
489 565 Kibin Allan Diamondtec 02:53:43 02:08:03 100 1005 Diploma
490 930 Mõis Jüri - 02:53:45 02:07:17 20 1004 Diploma
491 654 Reiner Jaan 02:53:47 02:06:44 101 1003 Diploma
492 970 Hints Eric 360* 02:53:47 02:07:50 294 1002 Diploma
493 492 Nurm Maris Investment Agency Team 02:53:49 02:06:49 7 1001 Diploma
494 613 Tuuna Toomas 02:53:52 02:07:24 21 1000 Diploma
495 1057 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 02:53:58 02:08:03 8 999 Diploma
496 446 Korol Eero Enics 02:54:10 02:05:31 295 998 Diploma
497 962 Leben Riho Skanska 02:54:20 02:08:44 296 997 Diploma
498 546 Saag Härmo Vennad-Dahl 02:54:22 02:07:47 297 996 Diploma
499 657 Peterson Hendrik 02:54:23 02:04:49 298 995 Diploma
500 656 Zaletajev Toomas 02:54:40 02:08:03 299 994 Diploma
‹‹ Tagasi
Tallinna RM 2010 spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Inga, , 26.05.2010 14:10
Tere,kas keegi siin kommenteeriatest tunneb või teab inimest nimega Alvar Kaldsoo?Või kui sa ise loed,siis su endised klassikaaslased otsivad sind seoses kokkutulekuga.Kui keegi teab,paluge tal ühendust võtta!peeter.saabas@mail.ee
Kayser, , 05.05.2010 09:30
Kui keegi veel pildistas, siis võiks lingi panna.
VIDEO!, , 05.05.2010 00:42
http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=9737
huvilisele, , 04.05.2010 23:36
Seda ei tohi teha! See on üks väheseid asju, mis seal Aegviidu kandis Tallinnat meenutab.
huviline, , 04.05.2010 21:26
järgmiseks aastaks korraldajatele palve: palun võistluspaigale viiv kruusatee korda teha ehk teisisõnu: võiks sõiduautoga ka läbitav olla
veiko, , 04.05.2010 20:22
Pühapäevastes uudistes oli esikolmik naiste osas natuke vale ja ka Päevalehe oma on vigane, sest osalejad avastavad vigu võistkondade arvestuse aluseks olevas lõpuprotokollis. Õnneks on neid parandusi suhteliselt vähe võrreldes varasemate hooaegadega.
to tiimid, , 04.05.2010 12:06
Tänases Päevalehes oli võistkondade järjestus ka täitsa olemas
kaarel Zilmer, , 04.05.2010 11:10
Pildid on erinevatest aastatest, kus on näha rohket muda, meeletut tolmu ja paljut muud. Nii, nagu seda erinevatel sõitudel on tulnud kogeda. Parimat KZ
tiimid, , 04.05.2010 10:13
kus tiimide arvestus on, miks seda üleval ei ole, pühapäevases uudises oli ju tiimide esikolmik ära toodud, järelikult on see arvestus olemas, pange aga heaga ülesse
Laser, nomihuke@hot.ee, 04.05.2010 09:50
Mehed margus ja harjukas, enne kui norima hakkate, vaadake mis Kaarel oma piltide kohta ütles, eks.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE