estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratoni korraldajad kingivad osalejatele võistlussärgi 22.06.2010 (0)
Tänavu kümnendat korda peetud Mulgi rattamaratoni korraldajad premeerisid spetsiaalse särgiga neid rattureid, kes on Viljandi rattasõidul osalenud kõigil senipeetud kordadel.
Porise Mulgi Rattamaratoni võitis Erki Pütsep LÕPUPROTOKOLL 16.05.2010 (5)
Täna keskpäeval vihmasajus 60 kilomeetri pikkusele Mulgi rattamaratonile startinud tuhatkond ratturid pidid rajal heitlema üliraskete oludega, sest pori oli muutnud trassi libedaks ja raskesti ...
Massaaž Mulgi Rattamaratoni järgselt! 14.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratoni stardinimekiri 13.05.2010 (1)
Jalgratturid saavad Viljandis odavamat bensiini 12.05.2010 (1)
Mulgi Rattamaraton kutsub avatud raja sõidule 07.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratonini jääb kaks nädalat 03.05.2010 (0)
Mulgi Rattamaratoni trassil vaheldub kuiv rada lumega 27.04.2010 (0)
Mulgi Rattamaraton valmistub juubeliks 20.04.2010 (0)
Tasuta osalejad 10. Mulgi Rattamaratonile on loositud! 19.04.2010 (0)
Mulgi Rattamaraton - 60 km (uuend.21.05)
Mulgi Rattamaraton - 35 km (uuend.21.05)
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Sep 2018 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Mulgi Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 16.05.2010
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:15
Lastesõidud 12:10
Avatud raja sõit 9.mail 2010 kell 12:00 Viljandi Linnastaadionilt
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, +372 503 7186, juhatus@rattaklubi.ee www.rattaklubi.ee 
• KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE • START-FINISH
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF k. PKT Kaotus võitjale    
1 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:15:57 1:17:45 1 4 1501 Diploma
2 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 2:16:14 1:17:34 1 1 1501 0:00:17 Diploma
3 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:42 1:17:43 2 2 1496 0:01:45 Diploma
4 Suur Ivo ProShop Team 2:18:01 1:17:53 1 5 1490 0:02:04 Diploma
5 Ainsalu Markku ProShop Team 2:18:33 1:17:44 2 3 1491 0:02:36 Diploma
6 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:21:56 1:20:25 2 7 1488 0:05:59 Diploma
7 Prous Priit ProShop Team 2:22:11 1:20:33 3 10 1487 0:06:14 Diploma
8 Kukk Erki ProShop Team 2:22:13 1:21:26 4 11 1486 0:06:16 Diploma
9 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:22:17 1:21:27 1 12 1485 0:06:20 Diploma
10 Jalakas Siim VARGAMÄE 2:22:32 1:21:28 2 13 1484 0:06:35 Diploma
11 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:22:54 1:20:30 5 9 1483 0:06:57 Diploma
12 Kukk Sigvard Spordipartner 2:23:31 1:18:49 6 6 1482 0:07:34 Diploma
13 Pruus Peeter KOMO 2:23:43 1:20:26 3 8 1481 0:07:46 Diploma
14 Puu Henno FIXUS SPORT 2:24:07 1:22:17 7 16 1480 0:08:10 Diploma
15 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:24:08 1:22:16 8 14 1479 0:08:11 Diploma
16 Selder Tauri Investment Agency Team 2:24:38 1:23:15 4 23 1478 0:08:41 Diploma
17 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 2:24:47 1:23:15 3 22 1477 0:08:50 Diploma
18 Sala Raivo Investment Agency Team 2:26:19 1:23:02 4 21 1476 0:10:22 Diploma
19 Kirsipuu Jaan CFC 2:27:03 1:22:33 5 17 1475 0:11:06 Diploma
20 Öpik Oliver velo clubbers 2:27:18 1:24:26 9 25 1474 0:11:21 Diploma
21 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:27:45 1:22:58 10 19 1473 0:11:48 Diploma
22 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:27:46 1:25:00 11 28 1472 0:11:49 Diploma
23 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:28:52 1:22:17 6 15 1471 0:12:55 Diploma
24 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:29:13 1:22:58 5 18 1470 0:13:16 Diploma
25 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:29:58 1:24:23 6 24 1469 0:14:01 Diploma
26 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 2:30:00 1:24:38 7 26 1468 0:14:03 Diploma
27 Pallo Rait A&T Sport 2:30:09 1:25:03 12 29 1467 0:14:12 Diploma
28 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:30:16 1:25:47 13 30 1466 0:14:19 Diploma
29 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:30:25 1:26:49 7 35 1465 0:14:28 Diploma
30 Laanemaa Kristjan 2:30:51 1:26:57 14 36 1464 0:14:54 Diploma
31 Balgabaev Ravshan BIROTA Racing Team 2:30:56 1:26:06 15 32 1463 0:14:59 Diploma
32 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:31:11 1:26:41 8 33 1462 0:15:14 Diploma
33 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 2:31:25 1:27:07 16 38 1461 0:15:28 Diploma
34 Molev Juri VELOPLUS 2:31:29 1:27:02 17 37 1460 0:15:32 Diploma
35 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:32:04 1:27:35 18 41 1459 0:16:07 Diploma
36 Puhm Reijo Alpha Baltic 2:32:07 1:27:34 9 40 1458 0:16:11 Diploma
37 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:32:22 1:27:08 3 39 1457 0:16:25 Diploma
38 Mikson Margus 2:32:52 1:25:51 19 31 1456 0:16:55 Diploma
39 Kivioja Raimo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:33:40 1:28:17 20 44 1455 0:17:43 Diploma
40 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:33:42 1:29:06 8 46 1454 0:17:45 Diploma
41 Kirsipuu Toomas CFC 2:34:08 1:28:15 9 43 1453 0:18:11 Diploma
42 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:34:14 1:28:33 10 45 1452 0:18:17 Diploma
43 Tohvrel Rego Veloplus 2:34:16 1:29:33 10 49 1451 0:18:19 Diploma
44 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:34:29 1:26:46 21 34 1450 0:18:32 Diploma
45 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:35:42 1:24:53 22 27 1449 0:19:45 Diploma
46 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:36:02 1:30:17 23 55 1448 0:20:05 Diploma
47 Kruuse Rommi velo clubbers 2:36:08 1:27:50 24 42 1447 0:20:11 Diploma
48 Nisu Oskar CFC 2:36:19 1:30:19 4 56 1446 0:20:22 Diploma
49 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:36:28 1:29:15 5 47 1445 0:20:31 Diploma
50 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 2:36:57 1:29:35 25 50 1444 0:21:00 Diploma
51 Roose Riivo JK Paralepa 2:37:11 1:31:23 26 59 1443 0:21:14 Diploma
52 Eilo Siim 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:37:43 1:30:13 11 54 1442 0:21:46 Diploma
53 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:37:51 1:31:24 11 60 1441 0:21:54 Diploma
54 Pajur Rivo ProShop Team 2:37:54 1:30:32 27 57 1440 0:21:57 Diploma
55 Jõgi Joonas CFC 2:38:12 1:30:11 12 52 1439 0:22:15 Diploma
56 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:38:46 1:32:08 12 65 1438 0:22:49 Diploma
57 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:38:56 1:32:29 28 69 1437 0:22:59 Diploma
58 Mets Are Cosmos Fun 2:39:03 1:32:08 1 66 1436 0:23:06 Diploma
59 Rei Tarmo CFC 2:39:24 1:32:16 29 67 1435 0:23:27 Diploma
60 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 2:39:25 1:32:37 30 70 1434 0:23:28 Diploma
61 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 2:39:30 1:30:05 31 51 1433 0:23:33 Diploma
62 Krusemann Magnus A&T Sport 2:39:38 1:22:58 32 20 1432 0:23:42 Diploma
63 Koppel Kristjan Investment Agency Team 2:40:01 1:29:30 13 48 1431 0:24:04 Diploma
64 Tarvis Peeter KOMO 2:40:27 1:33:25 6 76 1430 0:24:30 Diploma
65 Ord Tõnu CC Superior 2:40:57 1:31:58 13 64 1428 0:25:00 Diploma
66 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:41:35 1:30:12 14 53 1427 0:25:38 Diploma
67 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 2:41:51 1:34:53 34 83 1426 0:25:54 Diploma
68 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:42:06 1:35:26 14 86 1425 0:26:09 Diploma
69 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:42:06 1:34:26 35 80 1424 0:26:09 Diploma
70 Rebane Meelis A&T Sport 2:42:10 1:31:32 36 61 1423 0:26:13 Diploma
71 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:42:12 1:34:26 37 81 1422 0:26:15 Diploma
72 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:42:15 1:33:43 38 77 1421 0:26:18 Diploma
73 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:42:20 1:34:50 39 82 1420 0:26:23 Diploma
74 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:42:33 1:35:07 40 85 1419 0:26:36 Diploma
75 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:42:35 1:33:15 15 75 1418 0:26:38 Diploma
76 Meier Maaris ProShop Team 2 2:42:36 1:32:41 1 71 1417 0:26:39 Diploma
77 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:42:52 1:35:48 41 88 1416 0:26:55 Diploma
78 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:42:53 1:33:11 15 74 1415 0:26:56 Diploma
79 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:43:08 1:31:10 42 58 1414 0:27:11 Diploma
80 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:43:13 1:34:13 43 79 1413 0:27:16 Diploma
81 Epner Indrek 2:43:17 1:33:59 44 78 1412 0:27:20 Diploma
82 Tõnisson Tiimo Whirlpool 2:43:44 1:31:51 45 63 1411 0:27:47 Diploma
83 Kull Kevin Pärnu Kalev SK 2:44:03 1:32:53 7 72 1410 0:28:06 Diploma
84 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:44:54 1:36:12 16 97 1409 0:28:57 Diploma
85 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:45:18 1:35:59 46 90 1408 0:29:21 Diploma
86 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:45:25 1:36:06 47 95 1407 0:29:28 Diploma
87 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:45:28 1:38:24 16 109 1406 0:29:31 Diploma
88 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:45:29 1:36:10 48 96 1405 0:29:32 Diploma
89 Hallop Gven SK Saarde 2:45:51 1:35:59 49 89 1404 0:29:54 Diploma
90 Hussar Aimar A&T Sport 2:46:00 1:36:35 50 103 1403 0:30:03 Diploma
91 Karro Margus Tartu SK Velo 2:46:14 1:36:03 51 94 1402 0:30:17 Diploma
92 Raag Kaupo velo clubbers 2:46:15 1:37:42 52 107 1401 0:30:18 Diploma
93 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:46:16 1:36:17 53 99 1400 0:30:19 Diploma
94 Õun Valdur 2:46:27 1:35:44 54 87 1399 0:30:30 Diploma
95 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:46:32 1:36:42 17 104 1398 0:30:35 Diploma
96 Palm Tõnno Dünamo 2:46:33 1:34:59 55 84 1397 0:30:36 Diploma
97 Viitmaa Alar OK Lehola 2:46:46 1:36:44 18 105 1396 0:30:49 Diploma
98 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 2:46:49 1:39:36 56 119 1395 0:30:52 Diploma
99 Kannel Alari 2:46:55 1:33:09 19 73 1394 0:30:58 Diploma
100 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:47:39 1:36:31 17 102 1393 0:31:42 Diploma
101 Tarlap Tarmo Whirlpool 2:48:15 1:37:41 20 106 1392 0:32:18 Diploma
102 Kivil Peep Investment Agency Team 2:48:33 1:32:16 57 68 1391 0:32:36 Diploma
103 Soodla Kristjan Amserv Team 2:48:36 1:38:23 58 108 1390 0:32:39 Diploma
104 Mäeots Risto Team Mahe 2:49:00 1:36:24 59 100 1389 0:33:03 Diploma
105 Pesor Kaido KOMO 2:49:01 1:36:02 21 93 1388 0:33:04 Diploma
106 Tupits Ivo 2:49:02 1:36:28 22 101 1387 0:33:05 Diploma
107 Eljas Avo püha loomaaed 2:49:31 1:39:04 60 112 1386 0:33:34 Diploma
108 Vaikna Ville 2:49:50 1:39:17 61 117 1385 0:33:53 Diploma
109 Koolmeister Siim Spordipartner 2:50:30 1:41:02 18 136 1384 0:34:33 Diploma
110 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:50:32 1:36:01 8 92 1383 0:34:35 Diploma
111 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:50:40 1:40:29 62 127 1382 0:34:43 Diploma
112 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:50:41 1:41:05 63 137 1381 0:34:44 Diploma
113 Kand Peeter velo clubbers 2:50:44 1:40:21 23 125 1380 0:34:47 Diploma
114 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:50:46 1:36:00 19 91 1379 0:34:49 Diploma
115 Hussar Kaidar A&T Sport 2:51:23 1:40:22 64 126 1378 0:35:26 Diploma
116 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:51:38 1:39:47 20 120 1377 0:35:41 Diploma
117 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:51:59 1:40:19 21 124 1376 0:36:02 Diploma
118 Põldma Tõnu 2:52:05 1:39:22 24 118 1375 0:36:08 Diploma
119 Nestor Paul Investment Agency Team 2:52:07 1:39:10 9 114 1374 0:36:10 Diploma
120 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:52:10 1:39:12 10 115 1373 0:36:13 Diploma
121 Kikkas Simmo SJK Viiking 2:52:12 1:41:39 65 142 1372 0:36:15 Diploma
122 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:52:13 1:40:59 25 133 1371 0:36:16 Diploma
123 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:52:15 1:41:57 26 146 1370 0:36:18 Diploma
124 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:52:18 1:39:16 11 116 1369 0:36:21 Diploma
125 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:52:45 1:40:45 27 130 1368 0:36:48 Diploma
126 Olle Kert 2:52:54 1:40:41 66 129 1367 0:36:57 Diploma
127 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 2:52:56 1:41:40 67 143 1366 0:36:59 Diploma
128 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:53:00 1:38:55 12 111 1365 0:37:03 Diploma
129 Vilums Guntis Smiltene 2:53:06 1:42:53 2 150 1364 0:37:09 Diploma
130 Sööt Martin Tartu Ülikooli ASK M 2:53:16 1:41:02 68 135 1363 0:37:19 Diploma
131 Pilv Ivar Ambla SK 2:53:22 1:41:32 28 139 1362 0:37:25 Diploma
132 Lond Rain 2:53:31 1:40:36 69 128 1361 0:37:34 Diploma
133 Sügis Harri Spordipartner 2:53:36 1:40:58 29 132 1360 0:37:39 Diploma
134 Maidla Janek velo clubbers 2:53:47 1:41:52 70 144 1359 0:37:50 Diploma
135 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:53:57 1:38:38 22 110 1358 0:38:00 Diploma
136 Laanemets Raivo 2:54:01 1:39:54 30 122 1357 0:38:04 Diploma
137 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:54:06 1:40:03 71 123 1356 0:38:09 Diploma
138 Ladva Ailar JK Paralepa 2:54:24 1:40:47 31 131 1355 0:38:27 Diploma
139 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:54:47 1:43:48 3 161 1354 0:38:50 Diploma
140 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:54:48 1:43:02 13 152 1353 0:38:51 Diploma
141 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:54:49 1:42:55 72 151 1352 0:38:52 Diploma
142 Kuhi Rainer Black Pole 2:55:01 1:41:01 73 134 1351 0:39:04 Diploma
143 Juronen Pertti Hawaii Express 2:55:09 1:43:15 74 153 1350 0:39:12 Diploma
144 Arak Anti A&T Sport 2:55:42 1:42:45 75 148 1349 0:39:45 Diploma
145 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:55:44 1:42:07 32 147 1348 0:39:47 Diploma
146 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:55:56 1:41:37 76 141 1347 0:39:59 Diploma
147 Põld Ivo Cosmos Fun 2:56:09 1:44:19 33 167 1346 0:40:12 Diploma
148 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:56:25 1:43:43 34 160 1345 0:40:28 Diploma
149 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:56:31 1:41:23 77 138 1344 0:40:34 Diploma
150 Ojaver Siim Ehte 2:56:32 1:44:30 78 172 1343 0:40:35 Diploma
151 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 2:56:32 1:43:31 35 156 1342 0:40:35 Diploma
152 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Välla 2:57:32 1:31:38 14 62 1341 0:41:35 Diploma
153 Eelma Tõnu 2:57:36 1:43:36 36 159 1340 0:41:39 Diploma
154 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 2:57:40 1:44:20 37 168 1339 0:41:43 Diploma
155 Pill Rein 2:58:08 1:43:29 38 155 1338 0:42:11 Diploma
156 Kimmel Kaarel 2:58:24 1:46:34 79 181 1337 0:42:27 Diploma
157 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:58:35 1:45:34 39 175 1336 0:42:38 Diploma
158 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:58:45 1:43:58 40 164 1335 0:42:48 Diploma
159 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:58:46 1:47:07 80 186 1334 0:42:49 Diploma
160 Sigus Marko 2:58:46 1:46:01 81 178 1333 0:42:49 Diploma
161 Danilas Meelis 2:59:07 1:43:49 41 162 1332 0:43:10 Diploma
162 Rae Ermo Whirlpool 2:59:11 1:42:50 82 149 1331 0:43:14 Diploma
163 Karjane Priit KOMO 2:59:17 1:44:22 42 169 1330 0:43:20 Diploma
164 Saarnits Sten KJK 2:59:23 1:43:53 15 163 1329 0:43:26 Diploma
165 Veski Tanel 2:59:32 1:46:33 83 180 1328 0:43:35 Diploma
166 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:59:47 1:45:55 84 177 1327 0:43:50 Diploma
167 Karu Allar Investment Agency Team 2:59:53 1:49:33 85 221 1326 0:43:57 Diploma
168 Jaaska Sven 3:00:06 1:45:52 86 176 1325 0:44:09 Diploma
169 Tillemann Taikki velo clubbers 3:00:06 1:48:20 87 204 1324 0:44:09 Diploma
170 Kukrus Martin Tartu SK Velo 3:00:06 1:39:07 23 113 1323 0:44:09 Diploma
171 Lüüde Riho ProShop Team 2 3:00:11 1:46:37 88 182 1322 0:44:14 Diploma
172 Raadom Erik TYS 3:00:17 1:44:31 89 173 1321 0:44:20 Diploma
173 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 3:00:41 1:39:49 16 121 1320 0:44:44 Diploma
174 Haugas Margus HAWAII EXPRESS/VZW Sport & Vermaak Vossem 3:00:53 1:43:27 43 154 1319 0:44:56 Diploma
175 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere 3:01:06 1:41:36 90 140 1318 0:45:09 Diploma
176 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 3:01:32 1:46:49 91 184 1317 0:45:35 Diploma
177 Tamm Tõiv TÜ ASK 3:01:56 1:47:15 44 188 1316 0:45:59 Diploma
178 Kuusma Maikel TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 3:02:02 1:49:10 17 210 1315 0:46:05 Diploma
179 Riismaa Timo Spordipartner 3:02:02 1:47:43 92 194 1314 0:46:05 Diploma
180 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 3:02:04 1:48:26 93 206 1313 0:46:07 Diploma
181 Lipp Aivar 3:02:05 1:46:53 94 185 1312 0:46:08 Diploma
182 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 3:02:06 1:45:10 24 174 1311 0:46:09 Diploma
183 Aibast Erik Sportland / MyFitness Team 3:02:10 1:47:29 95 192 1310 0:46:14 Diploma
184 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 3:02:27 1:46:47 45 183 1309 0:46:30 Diploma
185 Lepalaan Lauri Porter Racing 3:02:35 1:49:23 96 215 1308 0:46:38 Diploma
186 Eiger Rein Õed Tihedad 3:02:40 1:49:39 97 223 1307 0:46:43 Diploma
187 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 3:02:51 1:49:25 98 216 1306 0:46:54 Diploma
188 Lubi Ain Tartu SK Velo 3:03:12 1:49:32 99 219 1305 0:47:15 Diploma
189 Matvejev Madis VARGAMÄE 3:03:25 1:47:23 25 191 1304 0:47:28 Diploma
190 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 3:03:44 1:48:08 100 198 1303 0:47:47 Diploma
191 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 3:03:45 1:48:02 101 196 1302 0:47:48 Diploma
192 Ots Henry Team Mahe 3:03:51 1:50:13 102 227 1301 0:47:55 Diploma
193 Kütt Mehis Amserv Team 3:04:10 1:49:17 46 212 1300 0:48:13 Diploma
194 Kask Indrek 3:04:17 1:48:18 103 202 1299 0:48:20 Diploma
195 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 3:04:46 1:51:19 47 235 1298 0:48:49 Diploma
196 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 3:04:48 1:50:42 104 231 1297 0:48:51 Diploma
197 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 3:04:49 1:49:19 105 213 1296 0:48:52 Diploma
198 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:04:55 1:44:19 106 166 1295 0:48:58 Diploma
199 Eilo Enno 3Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 3:05:10 1:50:06 48 224 1294 0:49:13 Diploma
200 Roletsky Heiki Logica 3:05:18 1:47:17 107 189 1293 0:49:21 Diploma
201 Esinurm Üllar ProShop Team 2 3:05:25 1:47:50 108 195 1292 0:49:28 Diploma
202 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 3:05:27 1:50:16 109 228 1291 0:49:30 Diploma
203 Peiker Harri Combidek/ULS Group 3:05:30 1:49:06 110 207 1290 0:49:33 Diploma
204 Maarits Andres Coffee In 3:05:59 1:51:09 111 234 1289 0:50:02 Diploma
205 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 3:06:09 1:49:22 49 214 1288 0:50:12 Diploma
206 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 3:06:18 1:50:08 112 226 1287 0:50:21 Diploma
207 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 3:06:34 1:51:22 113 237 1286 0:50:37 Diploma
208 Petrovits Üllar JK Paralepa 3:06:40 1:49:08 114 209 1285 0:50:43 Diploma
209 Kull Martin Allew Ehitus 3:07:14 1:50:32 115 229 1284 0:51:17 Diploma
210 Plees Andrus Amserv Team 3:07:23 1:49:36 116 222 1283 0:51:26 Diploma
211 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 3:07:34 1:43:32 50 158 1282 0:51:37 Diploma
212 Kukk Kaidur 3:07:35 1:51:21 117 236 1281 0:51:38 Diploma
213 Kont Sergo JuhtimisAbi 3:07:38 1:51:40 118 240 1280 0:51:41 Diploma
214 Männama Kalle Amserv Team 3:07:41 1:51:40 4 239 1279 0:51:44 Diploma
215 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 3:07:43 1:53:34 119 257 1278 0:51:46 Diploma
216 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 3:07:43 1:52:15 120 248 1277 0:51:46 Diploma
217 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 3:07:51 1:49:33 26 220 1276 0:51:54 Diploma
218 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 3:08:18 1:41:57 18 145 1275 0:52:21 Diploma
219 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 3:08:50 1:49:08 51 208 1274 0:52:53 Diploma
220 Tammsoo Erik Porter Racing 3:08:53 1:50:06 121 225 1273 0:52:56 Diploma
221 Treier Toomas 3:09:05 1:48:18 122 203 1272 0:53:08 Diploma
222 Tarvis Peeter KoMo 3:09:27 1:53:19 5 254 1271 0:53:30 Diploma
223 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 3:09:47 2:03:19 27 366 1270 0:53:50 Diploma
224 Vilipõld Kristjan KJK 3:09:50 1:53:33 28 256 1269 0:53:53 Diploma
225 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 3:09:59 1:53:48 52 260 1268 0:54:02 Diploma
226 Miller Mait Cosmos 3:10:04 1:48:22 123 205 1267 0:54:07 Diploma
227 Kristal Tõnis Cosmos Fun 3:10:26 1:48:17 53 200 1266 0:54:29 Diploma
228 Mölder Ivo Türi Rattatiim 3:10:45 1:53:40 54 259 1265 0:54:48 Diploma
229 Sala Arvo Investment Agency Team 3:10:56 1:48:16 55 199 1264 0:54:59 Diploma
230 Raba Ahto Pärnu Kalev SK 3:11:08 1:47:22 19 190 1263 0:55:11 Diploma
231 Nassar Martin Viljandi Põhjakotkas 3:11:14 1:51:41 20 241 1262 0:55:17 Diploma
232 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi I 3:11:19 1:54:44 56 277 1261 0:55:22 Diploma
233 Laur Anar Raadio Uuno Team 3:11:30 1:52:30 124 250 1260 0:55:33 Diploma
234 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 3:11:30 1:52:17 125 249 1259 0:55:33 Diploma
235 Laaniste Mart Ambla SK 3:11:35 1:48:04 126 197 1258 0:55:38 Diploma
236 Veri Aivar Pentathlon 3:11:37 1:44:14 57 165 1257 0:55:40 Diploma
237 Arumägi Anti CFC 3:11:45 1:54:01 29 264 1256 0:55:48 Diploma
238 Pani Marek 3:11:50 1:51:01 127 233 1255 0:55:53 Diploma
239 Piire Aare Combidek/ULS Group 3:11:55 1:50:59 58 232 1254 0:55:58 Diploma
240 Soo Hannes X-SPORT 3:12:15 1:54:49 128 278 1253 0:56:18 Diploma
241 Rünk Ain 3:12:28 1:51:42 129 242 1252 0:56:31 Diploma
242 Iljin Andrei Äkke 3:12:38 1:54:42 130 275 1251 0:56:41 Diploma
243 Kozilans Guntis RK Velo 3:12:40 1:46:10 59 179 1250 0:56:43 Diploma
244 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 3:12:41 1:52:52 131 253 1249 0:56:44 Diploma
245 Viira Veiko Jõelähtme Singel 3:12:43 1:53:40 132 258 1248 0:56:46 Diploma
246 Tilk Mart KOMO 3:13:04 1:52:04 60 245 1247 0:57:07 Diploma
247 Konga Andrus Combidek/ULS Group 3:13:10 1:56:13 133 285 1246 0:57:13 Diploma
248 Kelk Margus SK Velo 3:13:13 1:54:07 61 266 1245 0:57:16 Diploma
249 Koort Kristel Investment Agency Team 3:13:30 1:54:13 1 270 1244 0:57:33 Diploma
250 Hürden Taivo 3:13:31 1:54:08 134 268 1243 0:57:34 Diploma
251 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 3:13:32 1:52:08 135 246 1242 0:57:35 Diploma
252 Puhke Peeter Ambla SK 3:13:55 1:53:26 62 255 1241 0:57:58 Diploma
253 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 3:14:14 1:55:22 136 280 1240 0:58:17 Diploma
254 Usin Risto CC Staap 3:14:37 1:49:26 137 217 1239 0:58:40 Diploma
255 Lehemets Silver Jalgrattaklubi VIKO 3:15:19 1:43:31 21 157 1238 0:59:22 Diploma
256 Lippur Bruno 3:15:22 1:53:56 138 262 1237 0:59:25 Diploma
257 Pärnamets Aivar 3:15:24 1:54:42 63 276 1236 0:59:27 Diploma
258 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 3:15:24 1:53:49 139 261 1235 0:59:27 Diploma
259 Lember Alo 3:15:30 1:55:25 64 281 1234 0:59:33 Diploma
260 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 3:15:32 1:52:12 140 247 1233 0:59:35 Diploma
261 Lõiv Leho 3:15:46 1:57:38 65 307 1232 0:59:49 Diploma
262 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 3:15:49 1:56:41 6 292 1231 0:59:52 Diploma
263 Reinik Vello Püha Loomaaed 3:15:50 1:58:34 66 319 1230 0:59:53 Diploma
264 Trigub Silver KOMO 3:15:59 1:50:40 22 230 1229 1:00:02 Diploma
265 Peiker Urmas Mehed Marsilt 3:16:10 1:56:55 141 297 1228 1:00:13 Diploma
266 Meier Ergo 3:16:13 1:58:18 142 314 1227 1:00:16 Diploma
267 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 3:16:14 1:57:28 7 306 1226 1:00:17 Diploma
268 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 3:16:15 1:52:34 143 252 1225 1:00:18 Diploma
269 Venelaine Margus Tallegg 3:16:25 1:58:23 67 316 1224 1:00:29 Diploma
270 Puhke Marcus 3:16:31 1:55:06 30 279 1223 1:00:34 Diploma
271 Saavik Siim Pärnu Kalev SK 3:16:59 1:56:42 23 293 1222 1:01:02 Diploma
272 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 3:16:59 1:54:07 144 265 1221 1:01:02 Diploma
273 Rahi Tõnu 3:17:01 1:56:14 145 286 1220 1:01:04 Diploma
274 Välja Margus 3:17:07 1:56:35 68 290 1219 1:01:10 Diploma
275 Paju Teet Väike-Maarja RSK 3:17:09 1:57:13 146 302 1218 1:01:12 Diploma
276 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 3:17:26 2:00:04 69 334 1217 1:01:29 Diploma
277 Rozenbergs Gunars RK Velo 3:17:28 1:51:23 8 238 1216 1:01:31 Diploma
278 Valdner Marek Kärmed Citikad 3:17:31 1:56:52 147 296 1215 1:01:34 Diploma
279 Paas Ojari Combidek/ULS Group 3:17:44 1:59:17 148 326 1214 1:01:47 Diploma
280 Toots Tanel 3:17:48 1:58:09 149 311 1213 1:01:51 Diploma
281 Varik Marko 3:17:53 2:01:21 150 344 1212 1:01:56 Diploma
282 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 3:17:58 1:56:00 151 283 1211 1:02:01 Diploma
283 Paas Toomas 3:18:06 2:00:14 152 337 1210 1:02:09 Diploma
284 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 3:18:08 1:58:16 70 313 1209 1:02:11 Diploma
285 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:18:10 1:54:19 2 272 1208 1:02:13 Diploma
286 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 3:18:13 1:54:19 71 273 1207 1:02:16 Diploma
287 Grents Kermo Püha Loomaaed 3:18:17 1:57:10 153 300 1206 1:02:20 Diploma
288 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 3:18:18 1:55:58 72 282 1205 1:02:21 Diploma
289 Ragilo Oleg Florame/Kae 3:18:23 1:57:17 154 304 1204 1:02:26 Diploma
290 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KOMO 3:18:31 1:57:53 155 310 1203 1:02:34 Diploma
291 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 3:18:36 1:56:25 156 288 1202 1:02:39 Diploma
292 Ristmets Margus 3:18:51 1:56:33 73 289 1201 1:02:54 Diploma
293 Stolfot Ivo 3:18:52 1:54:09 157 269 1200 1:02:55 Diploma
294 Leisalu Tanel Grundfos & Pyhayritus.org 3:18:53 1:56:03 158 284 1199 1:02:56 Diploma
295 Rikkas Henrik 3:19:01 1:57:23 74 305 1198 1:03:05 Diploma
296 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 3:19:14 1:57:42 159 308 1197 1:03:17 Diploma
297 Tähiste Tarmo SK Saarde 3:19:18 1:54:07 75 267 1196 1:03:21 Diploma
298 Kingo Priit WESTLINE TEAM 3:19:37 1:56:43 160 294 1195 1:03:40 Diploma
299 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 3:19:56 2:01:43 161 349 1194 1:03:59 Diploma
300 Rips Leho Alpikann 3:20:01 2:00:23 162 338 1193 1:04:04 Diploma
301 Pajus Rene xtri:m3 3:20:02 2:02:35 163 360 1192 1:04:05 Diploma
302 Sammalsaar Mait Cosmos Fun 3:20:06 2:00:08 9 335 1191 1:04:09 Diploma
303 Kiuru Väino velo clubbers 3:20:24 1:59:01 164 322 1190 1:04:27 Diploma
304 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 3:20:48 1:59:38 76 328 1189 1:04:52 Diploma
305 Reinaste Ruve 3:20:51 1:59:41 165 330 1188 1:04:54 Diploma
306 Kingo Gunnar Westline Team 3:20:53 1:56:35 166 291 1187 1:04:56 Diploma
307 Puhke Rauno Ambla SK 3:21:21 1:57:48 31 309 1186 1:05:24 Diploma
308 Männiste Marko JK Paralepa 3:21:23 1:57:13 167 303 1185 1:05:26 Diploma
309 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 3:21:26 1:54:19 77 271 1184 1:05:29 Diploma
310 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 3:21:34 1:59:16 2 325 1183 1:05:37 Diploma
311 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I 3:21:36 1:59:21 32 327 1182 1:05:39 Diploma
312 Sirvel Margus 3:21:55 1:53:57 168 263 1181 1:05:58 Diploma
313 Tilk Rait KOMO 3:22:06 1:51:58 24 244 1180 1:06:09 Diploma
314 Riismaa Hanno Spordipartner 3:22:08 2:02:25 169 358 1179 1:06:11 Diploma
315 Sootla Indrek Elioni SK 3:22:16 1:56:22 78 287 1178 1:06:19 Diploma
316 Asmus Hans Team Mahe 3:22:23 1:59:11 79 324 1177 1:06:26 Diploma
317 Mägi Holger Ummisjalu 3:22:28 2:00:45 170 340 1176 1:06:31 Diploma
318 Luurmees Reigo 3:22:32 1:56:43 171 295 1175 1:06:35 Diploma
319 Sildvee Rainer 3:22:32 2:01:42 172 348 1174 1:06:35 Diploma
320 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 3:22:43 2:00:54 33 341 1173 1:06:46 Diploma
321 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 3:23:18 1:57:11 173 301 1172 1:07:21 Diploma
322 Aamisepp Andres Kiili 3:23:24 2:04:00 174 373 1171 1:07:27 Diploma
323 Albri Kalev X-SPORT 3:23:26 2:02:45 175 362 1170 1:07:29 Diploma
324 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 3:23:31 1:58:12 176 312 1169 1:07:34 Diploma
325 Silland Siim 3:23:40 2:04:48 177 385 1168 1:07:43 Diploma
326 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 3:23:54 2:01:55 178 353 1167 1:07:57 Diploma
327 Ojasaar Kalmer 3:24:10 1:59:45 179 331 1166 1:08:13 Diploma
328 Kivilaan Indrek 3:24:28 2:00:02 180 333 1165 1:08:31 Diploma
329 Saarep Peeter 3:24:29 2:02:20 10 356 1164 1:08:32 Diploma
330 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 3:24:34 2:02:21 80 357 1163 1:08:37 Diploma
331 Mets Toomas 3:24:34 2:03:14 81 365 1162 1:08:37 Diploma
332 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:24:43 1:58:46 181 320 1161 1:08:46 Diploma
333 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 3:24:46 2:01:46 82 351 1160 1:08:49 Diploma
334 Soojärv Andres Mehed Marsilt 3:24:47 2:04:04 182 375 1159 1:08:50 Diploma
335 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 3:24:48 2:01:54 183 352 1158 1:08:52 Diploma
336 Kübar Rene Costa Bicicleta 3:24:51 2:04:44 184 382 1157 1:08:54 Diploma
337 Kaur Väino 3:25:02 2:04:57 83 388 1156 1:09:06 Diploma
338 Bauer Heigo Vennad-Dahl 3:25:20 2:02:44 84 361 1155 1:09:23 Diploma
339 Lillend Allan Artec Elekter 3:25:29 2:03:40 185 370 1154 1:09:32 Diploma
340 Link Erki FIXUS SPORT 2 3:25:42 2:03:20 186 367 1153 1:09:45 Diploma
341 Järveoja Toomas TÜASK 3:26:20 2:01:44 85 350 1152 1:10:24 Diploma
342 Tallo Arvi SK Saarde 3:26:21 2:05:08 187 390 1151 1:10:24 Diploma
343 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 3:26:29 1:57:07 188 299 1150 1:10:32 Diploma
344 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 3:26:49 2:04:29 34 377 1149 1:10:52 Diploma
345 Raidma Rainer Fittest Tallinn 3:27:06 1:57:03 189 298 1148 1:11:09 Diploma
346 Rool Margus Spordipartner 2 3:27:17 2:02:04 190 354 1147 1:11:20 Diploma
347 Joost Eddi SG WEBER 3:27:23 2:04:08 191 376 1146 1:11:26 Diploma
348 Kütt Meelis VBH-Roto Team 3:27:26 2:03:45 86 371 1145 1:11:29 Diploma
349 Dengo Marti SG WEBER 3:27:31 2:00:12 35 336 1144 1:11:34 Diploma
350 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 3:27:37 2:03:38 192 369 1143 1:11:40 Diploma
351 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 3:27:39 2:05:22 193 395 1142 1:11:43 Diploma
352 Oder Rein 3:27:47 2:06:29 194 414 1141 1:11:50 Diploma
353 Salus Ardi Vennad-Dahl 3:27:52 2:01:35 195 346 1140 1:11:55 Diploma
354 Kull Agur 3:28:03 2:02:16 196 355 1139 1:12:06 Diploma
355 Tuuna Toomas 3:28:06 2:04:32 11 379 1138 1:12:09 Diploma
356 Ots Silver WESTLINE TEAM I 3:28:17 1:59:49 197 332 1137 1:12:20 Diploma
357 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 3:28:36 2:05:57 198 404 1136 1:12:39 Diploma
358 Saetalu Andres 3:28:38 2:04:46 87 383 1135 1:12:41 Diploma
359 Treimuth Meelis 3:28:44 2:00:26 88 339 1134 1:12:47 Diploma
360 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 3:28:44 1:58:21 25 315 1133 1:12:47 Diploma
361 Uba Tarmo Microsoft Eesti 3:28:48 2:00:59 199 342 1132 1:12:51 Diploma
362 Paju Kermo Cosmos 3:28:51 1:51:51 26 243 1131 1:12:54 Diploma
363 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:29:19 2:06:32 200 417 1130 1:13:22 Diploma
364 Ilves Ago Jõelähtme Singel 3:29:27 2:06:47 89 421 1129 1:13:30 Diploma
365 Viks Tarvi 3:29:29 2:07:08 90 424 1128 1:13:32 Diploma
366 Nõmmiste Sulev 3:29:32 2:05:13 91 391 1127 1:13:35 Diploma
367 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:29:43 2:05:32 201 396 1126 1:13:46 Diploma
368 Nikolajev Raul Harju Elekter 3:30:00 2:04:34 202 380 1125 1:14:03 Diploma
369 Nurm Maris Investment Agency Team 3:30:02 2:08:37 3 433 1124 1:14:05 Diploma
370 Tamm Andrus Rapla KoMo 3:30:03 2:05:19 92 394 1123 1:14:06 Diploma
371 Heinla Jürgen Pärnu Kalev SK 3:30:06 1:59:05 36 323 1122 1:14:09 Diploma
372 Pungar Rainer 3:30:12 2:05:55 203 403 1121 1:14:15 Diploma
373 Keskküla Karol 3:30:18 2:05:42 204 400 1120 1:14:21 Diploma
374 Aavel Rivo 3:30:19 2:05:59 205 405 1119 1:14:23 Diploma
375 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 3:30:28 2:01:37 27 347 1118 1:14:31 Diploma
376 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 3:30:28 1:54:33 28 274 1117 1:14:31 Diploma
377 Kull Erki ARCTIC SPORT CLUB II 3:30:28 2:05:33 93 397 1116 1:14:31 Diploma
378 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 3:30:35 2:06:45 12 420 1115 1:14:38 Diploma
379 Müür Ringo 3:30:37 2:06:15 206 410 1114 1:14:40 Diploma
380 Varik Leho 3:30:40 2:03:45 207 372 1113 1:14:43 Diploma
381 Angerma Meelis Chapter 11 3:30:40 1:58:23 208 317 1112 1:14:43 Diploma
382 Metsaots Jaanus 3:30:55 2:05:41 94 399 1111 1:14:58 Diploma
383 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 3:30:59 2:07:32 209 425 1110 1:15:02 Diploma
384 Hints Eric 360* 3:31:03 2:06:36 210 419 1109 1:15:06 Diploma
385 Reis Rasmus Enics 3:31:08 2:04:56 211 387 1108 1:15:11 Diploma
386 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 3:31:20 2:01:30 212 345 1107 1:15:23 Diploma
387 Maripuu Janek 3:31:20 2:06:05 213 408 1106 1:15:23 Diploma
388 Aule Krister Chapter 11 3:31:22 2:10:34 214 464 1105 1:15:25 Diploma
389 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 3:31:26 2:03:38 215 368 1104 1:15:29 Diploma
390 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 3:31:28 2:06:19 216 411 1103 1:15:31 Diploma
391 Ots Andro Team Mahe 3:31:29 2:06:08 95 409 1102 1:15:32 Diploma
392 Perm Ivar 3:31:44 2:06:29 96 413 1101 1:15:47 Diploma
393 Elbrecht Erki xtri:m3 3:31:45 2:10:08 217 453 1100 1:15:49 Diploma
394 Saar Tarmo 3:32:01 2:05:16 218 393 1099 1:16:04 Diploma
395 Asavi Andrus Spordipartner 3:32:17 2:03:01 219 363 1098 1:16:20 Diploma
396 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 3:32:21 2:07:01 220 422 1097 1:16:24 Diploma
397 Sepp Indrek Viljandi 3:32:24 2:06:03 221 407 1096 1:16:27 Diploma
398 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:32:24 2:04:42 97 381 1095 1:16:27 Diploma
399 Vähi Nikolai Taliroos 3:33:07 2:08:57 98 438 1094 1:17:10 Diploma
400 Teppo Andres Profex Cycling Team 3:33:13 2:06:31 222 416 1093 1:17:16 Diploma
401 Johanson Raoul Tartu Velo 3:33:27 2:10:03 99 451 1092 1:17:30 Diploma
402 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 3:33:42 2:09:04 4 440 1091 1:17:46 Diploma
403 Peterson Marko HC Viljandi 3:33:48 2:08:41 223 434 1090 1:17:51 Diploma
404 Berg Allan lebo racing 3:34:08 2:09:54 224 446 1089 1:18:11 Diploma
405 Katin Vladimir Tartu SK Velo 3:34:25 2:10:31 13 463 1088 1:18:28 Diploma
406 Luukas Meelis 3:34:26 2:08:46 225 436 1087 1:18:29 Diploma
407 Vasar Kaidu Taliroos 3:34:26 2:09:57 226 447 1086 1:18:29 Diploma
408 Jürine Olle Team Mahe 3:34:27 2:09:07 227 441 1085 1:18:31 Diploma
409 Terve Raivo SIDEPATALJON 3:34:32 2:10:26 100 460 1084 1:18:35 Diploma
410 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 3:34:49 2:10:47 5 470 1083 1:18:52 Diploma
411 Jürgen Aivar 3:34:52 2:06:31 228 415 1082 1:18:55 Diploma
412 Salumäe Guido 3:35:03 2:10:06 229 452 1081 1:19:06 Diploma
413 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 3:35:17 2:10:50 230 471 1080 1:19:20 Diploma
414 Toots Tiit Rõuge Racing Team 3:35:39 2:08:17 231 430 1079 1:19:42 Diploma
415 Kulp Alar 3:35:45 2:10:20 232 458 1078 1:19:48 Diploma
416 Männa Margus 3:36:03 2:09:31 233 444 1077 1:20:06 Diploma
417 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 3:36:11 2:09:24 234 443 1076 1:20:14 Diploma
418 Päll Taavi Alasniidu Külahullud 3:36:16 2:08:07 235 429 1075 1:20:19 Diploma
419 Märtmaa Jüri Whirlpool 3:36:16 2:10:27 14 462 1074 1:20:19 Diploma
420 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 3:36:17 2:10:15 236 456 1073 1:20:20 Diploma
421 Sammel Koit Cosmos Fun 3:36:19 2:10:42 101 466 1072 1:20:23 Diploma
422 Tael Siim Nissan Nordic Europe 3:36:21 2:12:41 237 486 1071 1:20:24 Diploma
423 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 3:36:27 2:11:12 238 475 1070 1:20:30 Diploma
424 Veski Martin Fittest Tartu TeamRide 3:36:29 2:10:40 239 465 1069 1:20:32 Diploma
425 Raivo Jaak Chapter 11 3:36:34 2:15:26 240 513 1068 1:20:37 Diploma
426 Tooming Taaniel SK Velo 3:36:36 1:49:31 29 218 1067 1:20:39 Diploma
427 Arumaa Rome Viljandi Motoklubi 3:36:43 2:08:51 241 437 1066 1:20:46 Diploma
428 Lipvars Jaanus 3:36:45 2:05:50 242 402 1065 1:20:48 Diploma
429 Viik Tarvi jk.Paralepa 3:36:51 2:08:43 243 435 1064 1:20:54 Diploma
430 Kivirüüt Margus sangar 3:37:31 2:05:36 244 398 1063 1:21:34 Diploma
431 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:37:34 2:02:27 245 359 1062 1:21:37 Diploma
432 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:37:48 2:10:02 246 449 1061 1:21:51 Diploma
433 Rebane Renno RPM Rattatiim 3:37:49 2:10:52 247 472 1060 1:21:52 Diploma
434 Kerner Aldor www.servitur.ee 3:37:49 2:10:10 248 455 1059 1:21:53 Diploma
435 Järve Marek Spordipartner 2 3:37:52 2:06:35 249 418 1058 1:21:55 Diploma
436 Tomson Ivo 3:38:09 2:08:20 250 432 1057 1:22:12 Diploma
437 Kütt Vello hat-auto rakvere 3:38:10 2:04:48 102 384 1056 1:22:13 Diploma
438 Rimmel Margo 3:38:30 2:11:32 251 479 1055 1:22:33 Diploma
439 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 3:38:35 2:07:05 252 423 1054 1:22:38 Diploma
440 Adamson Peeter Paar 3:38:37 2:11:49 15 481 1053 1:22:41 Diploma
441 Mäekivi Marko Neeme Rattaklubi 3:38:38 2:11:12 253 474 1052 1:22:41 Diploma
442 Rist Daisi Cosmos Sun 3:38:39 2:12:02 3 482 1051 1:22:42 Diploma
443 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:38:59 2:10:26 103 461 1050 1:23:02 Diploma
444 Vardja Vallo Rudus Ratturid 3:39:00 2:13:42 254 495 1049 1:23:03 Diploma
445 Mõis Jüri - 3:39:28 2:08:19 16 431 1048 1:23:31 Diploma
446 Ernits Ardu Vänta Aga 3:39:30 2:08:05 17 428 1047 1:23:33 Diploma
447 Maalmeister Aivo 3:40:05 2:17:22 255 531 1046 1:24:08 Diploma
448 Priednieks Juris RK Velo 3:40:38 2:24:33 18 617 1045 1:24:41 Diploma
449 Reiner Jaan 3:40:40 2:09:58 104 448 1044 1:24:43 Diploma
450 Lomp Lauri Taliroos 3:40:49 2:09:01 37 439 1043 1:24:52 Diploma
451 Ojasalu Andres KOMO 3:40:52 2:12:08 256 484 1042 1:24:55 Diploma
452 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:40:56 2:15:49 19 516 1041 1:24:59 Diploma
453 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:41:00 2:10:23 257 459 1040 1:25:03 Diploma
454 Rääbis Mati Amserv Team 3:41:13 1:49:17 20 211 1039 1:25:17 Diploma
455 Pallum Priit SG WEBER 3:41:15 2:04:31 258 378 1038 1:25:18 Diploma
456 Helm Jaak Barrus 3:41:16 2:11:36 259 480 1037 1:25:19 Diploma
457 Hergauk Asmo 5 + Cycling Team 3:41:20 2:13:30 260 491 1036 1:25:23 Diploma
458 Liiva Enn 3:41:20 2:13:16 105 488 1035 1:25:23 Diploma
459 Kraus Taivo HI 3:41:34 2:13:20 106 490 1034 1:25:37 Diploma
460 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 3:41:37 2:10:02 261 450 1033 1:25:40 Diploma
461 Mihkels Stanislav Dünamo 3:41:47 2:15:07 262 508 1032 1:25:50 Diploma
462 Kurrik Tõnis xtri:m3 3:41:53 2:10:08 263 454 1031 1:25:56 Diploma
463 Kangur Kaido Aima SK 3:41:54 2:14:53 107 505 1030 1:25:57 Diploma
464 Martin Kaupo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:42:03 2:10:46 264 469 1029 1:26:06 Diploma
465 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 3:42:04 2:04:03 4 374 1028 1:26:07 Diploma
466 Toomsalu Ilmar 3:42:19 2:16:32 108 520 1027 1:26:22 Diploma
467 Randmaa Joel Costa Bicicleta 3:42:21 2:11:24 265 478 1026 1:26:24 Diploma
468 Zaletajev Toomas 3:42:32 2:15:05 266 507 1025 1:26:36 Diploma
469 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 3:42:39 2:16:37 267 521 1024 1:26:42 Diploma
470 Rein Siim 3:42:47 2:07:47 268 426 1023 1:26:50 Diploma
471 Peterson Hendrik 3:42:47 2:12:07 269 483 1022 1:26:50 Diploma
472 Kiivit Lauri 3:42:50 2:13:41 270 494 1021 1:26:53 Diploma
473 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 3:42:52 2:12:59 271 487 1020 1:26:55 Diploma
474 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:42:54 2:10:15 21 457 1019 1:26:57 Diploma
475 Soots Reino Profex Cycling Team 3:42:57 2:10:45 272 468 1018 1:27:00 Diploma
476 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB II 3:42:58 2:13:34 273 492 1017 1:27:01 Diploma
477 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 3:43:06 2:11:19 274 477 1016 1:27:09 Diploma
478 Kompus Meelis Mariine Auto 3:43:14 2:13:55 275 498 1015 1:27:17 Diploma
479 Mikita Valdur 3:43:16 2:14:05 109 499 1014 1:27:19 Diploma
480 Kade Indrek 3:43:27 2:16:13 276 517 1013 1:27:30 Diploma
481 Kesvatera Andres 3:43:32 2:09:52 277 445 1012 1:27:35 Diploma
482 Hollo Heiki 3:43:33 2:11:17 278 476 1011 1:27:36 Diploma
483 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:43:34 2:14:10 279 500 1010 1:27:37 Diploma
484 Laidre Reno 3:43:47 2:15:18 280 510 1009 1:27:50 Diploma
485 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 3:43:55 2:18:30 281 550 1008 1:27:58 Diploma
486 Pletiens Ilgvars Smiltene 3:43:58 2:16:26 22 518 1007 1:28:02 Diploma
487 Nõgols Eiko DeLaval 3:44:02 2:17:47 282 538 1006 1:28:05 Diploma
488 Tuula Rauno Viljandi Motoklubi 3:44:05 2:13:45 283 496 1005 1:28:08 Diploma
489 Sarapuu Jaanus-Arno 3:44:05 2:18:02 284 544 1004 1:28:08 Diploma
490 Mahkvei Allan 3:44:07 2:15:20 285 511 1003 1:28:10 Diploma
491 Ellram Jüri 3:44:14 2:15:16 23 509 1002 1:28:17 Diploma
492 Greenbaum Marko 3:44:29 2:19:17 286 558 1001 1:28:32 Diploma
493 Vask Aivo Lenory 3:44:31 2:18:01 110 543 1000 1:28:35 Diploma
494 Burov Roman 3:44:46 2:16:42 111 522 999 1:28:49 Diploma
495 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:44:48 2:19:10 112 556 998 1:28:51 Diploma
496 Krela Jaan Dünamo 3:45:11 2:10:43 113 467 997 1:29:14 Diploma
497 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 3:45:12 2:17:44 114 535 996 1:29:15 Diploma
498 Rõngas Riho 3:45:37 2:12:19 115 485 995 1:29:40 Diploma
499 Must Tauri Türi Rattatiim 3:45:39 2:14:57 38 506 994 1:29:42 Diploma
500 Koll Mart Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:45:41 2:14:43 116 503 993 1:29:44 Diploma
‹‹ Tagasi
Mulgi RM 2010_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
LeanneBrennan18, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:21
All people deserve very good life and or car loan can make it better. Just because people's freedom is grounded on money.
Mr. A, , 09.06.2010 07:00
Olen võlgu Mulgi pildid. Siin nad on: http://picasaweb.google.com/106107353397220517045/2MulgiRattamaraton10?authkey=Gv1sRgCKqMrefVk7HkBQ#
Jaak, kukkjaak@hotmail.com, 02.06.2010 23:08
Isik kes andis mulle varu kummi kui mul kumm katki läks palun võta ühendust numbril 58505991 või kukkjaak@hotmail.com mu number oli 488 ja seljas rohelised riided.
Grebnarts, indrek@saajos.ee, 23.05.2010 07:50
Tere. Kuhu kadus Minu tulemus protokollist? Nagu polekski higistanud ja muda sees mütanud Indrek Stranberg "Karmid Kärpsed 2010"
SakuTume, , 21.05.2010 19:12
Nii mehed, kellel porisõidust mõru maitse suus, neil tasuks seni kuni kuiv on uuesti see rada läbida. Ise tegin seda täna ja rada 100% sõidetav (väga kaifffffff), seega vastus neile, kes siin pajatasid, et võiks Mulgi sarjast välja arvata nagu seda tehti kahjuks ülihea Rakverega. Pigem võiks torisejad manama hakata, et terve sarja kestvuse ajal vihma ei tule. Sadulasse inimloomad!!!!!!!!!!!!
tänud, , 20.05.2010 21:34
oli vinge sõit. hetkel kestab veel sademeterohke tsükkel, mille lõppu raske prognoosida. pea need uptused ka maarjamaa ukse ees. küll saab selliseid sõite veel lähiaastatel kaifida. eks tule varustuse osas ka sellega arvestada, millega rajale minna. erilised tänud 2 TP rahvale, kes ratta taas töökorda sättisid ning sõit sai sõidetud. ratast küll enam täiega vajutada ei kannatanud ning sadakond kättevõidetud kohta tuli loovutada, kuid finish maises sellegi poolest eriliselt hästi. Tore et protokoll korda sai, elioni hoiab lippu kõrgel. pole halb suhtumine
Tänud, , 20.05.2010 20:08
Tänud Vastuse eest siis ei hakka veel oma Diplomit välja laskma
Küsijatele, , 20.05.2010 20:06
Vaatasin esialgu protokolli oma arvutist, seal oli Artel õigel kohal, aga enne netti jõudmist on jõudsalt tõusnud Et koht läheb ka ikka parandamisele!
Küsijatele, , 20.05.2010 19:53
Artel Veiko aeg on vale, koht õige. Seal ei muutu midagi muud kui parandatakse aeg ära (ajale lisandub 1h15min). Ülejäänute kohta ei oska hetkel veel öelda. Kui ikka avastame mõne apsaka või keegi oma eksimuse veel üles tunnistab, siis muidugi tuleb ka parandus.
to Küsimus, , 20.05.2010 18:55
Ei usu! See mees on atrõõvis olnud, aga lõpus kõva kustumine 65 2434 Artel Veiko 2:40:27 1:10:43


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE