estenglv
WAP version
Login form
RSS
81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov LISATUD TULEMUSED 01.05.2010 (0)
Täna toimunud 81. Suurjooksu Ümber Viljandi järve võitis Pavel Loskutov ajaga 36.16, edestades teisena lõpetanud Vjatšeslav Koselevi 56 sekundiga. Kolmas oli Tarmo Püi, kel kaotust võitjalek ...
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on saabumas üle 3500 osavõtja. LISATUD STARDINIMEKIRI 29.04.2010 (0)
1.mail kell 12:00 antakse start 81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve. Stardinimekirjadesse on kokku kantud 3272 osavõtjat, kellest jooksudistantsile stardib 2800 ja kepikõnnile 472. Koos ...
81.Suurjooks ümber Viljandi järve avab EMT Järvejooksude sarja 26.04.2010 (0)
Vaid 10 päeva 81. Suurjooksuni Ümber Viljandi järve 21.04.2010 (0)
81. Suurjooksule Ümber Viljandi järve on registreerunud juba üle 1500 osaleja 01.04.2010 (0)
Vēl nedēļu variet pieteikties 81. Vīlandes Ezera Lielajam Skrējienam par zemāko maksu 24.03.2010 (0)
Ir izlozētas pirmās piecas bezmaksas dalības maksas 10. Mulgi MTB maratonā 16.03.2010 (0)
1 day left for free entrance to 10th Mulgi Bike Marathon 14.03.2010 (0)
2 men starts to Grand Race Round Lake Viljandi for 52nd times! 02.03.2010 (0)
Defending champion will participate in the 81st Grand Race Round Lake Viljandi 15.02.2010 (0)
Viljandi lake run - 12 km /update 02.05/
Viljandi lake run - Nordic Walking 12 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 25 May 2018 02:00:06 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
81. Vīlandes Ezera Lielais Skrējiens
Vesture 2014 2013 2012 2011 2009 
Laiks 01.05.2010
Vieta Viljandi EST
Veids Skriešana
Distance 12 km plks 12:00
Organizētājs Vīlandes Sporta Savienība, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
 
12 KM RUN STARTLIST NORDIC WALKING STARTLIST REZULTĀTI 2008 REZULTĀTI 2009
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks Vieta pēc puslaika    
1 2 Loskutov Pavel TÜASK 0:36:16 1 Diploma
2 1 Koselev Vjatseslav KJK Kalev Sillamäe 0:37:12 2 Diploma
3 4 Püi Taivo Sportkeskus.ee/M1 0:37:21 1 Diploma
4 5 Kits Keio EMÜ SK 0:37:58 2 Diploma
5 7 Soolo Lauri VAK STAIER 0:38:19 3 Diploma
6 139 Tserepannikov Sergei Stamina SK 0:38:34 4 Diploma
7 122 Jürs Sander Sportkeskus.ee/M1 0:38:56 5 Diploma
8 125 Markov Alexey Sportkeskus.ee/M1 0:39:04 6 Diploma
9 3 Vinogradov Yuri Sylvia Gatchina 0:39:08 7 Diploma
10 6 Tambur Taavi Stamina SK 0:39:11 8 Diploma
11 13 Kivistik Kaur Tartu SS Kalev 0:39:30 9 Diploma
12 10 Trossmann Kristjan 0:39:34 10 Diploma
13 146 Sergejev Andrei 0:39:38 11 Diploma
14 14 Sasmin Kaupo Sportkeskus.ee/M1 0:39:41 12 Diploma
15 9 Lipp Ralf EMÜ SK 0:39:43 13 Diploma
16 140 Vallimäe Viljar TÜASK 0:39:43 14 Diploma
17 268 Kilp Timo Audentese SK 0:39:49 15 Diploma
18 11 Matisons Aigars sk Piltene 0:39:53 1 Diploma
19 17 Juulik Tõnis TÜASK 0:40:00 16 Diploma
20 131 Tiislär Kaupo Sportkeskus.ee/M1 0:40:03 17 Diploma
21 12 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 0:40:10 18 Diploma
22 16 Aristov Dmitri KJK Atleetika 0:40:19 1 Diploma
23 15 Nikolajev Ilja Stamina SK 0:40:23 19 Diploma
24 29 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 0:40:34 2 Diploma
25 44 Paap Hasso TÜASK 0:40:35 20 Diploma
26 26 Jänes Jaan VAK STAIER 0:40:40 21 Diploma
27 129 Simpson Martin Sportkeskus.ee/M1 0:40:46 22 Diploma
28 2114 Macuks Anatolijs JÄkabpils SC 0:40:46 23 Diploma
29 23 Fosti Roman Stamina SK 0:40:56 24 Diploma
30 49 Kilki Ergo Rakvere KJK ViKe 0:40:57 3 Diploma
31 100 Miljand Karl-Rauno IND 0:40:59 25 Diploma
32 24 Nõmm Raivo VAK STAIER 0:41:03 26 Diploma
33 2044 Nõmm Marek 0:41:08 27 Diploma
34 25 Priks Keijo VAK STAIER 0:41:13 28 Diploma
35 2191 Valtass Ivars Latvija 0:41:16 4 Diploma
36 69 Malahhov Sergei SK Mitš 0:41:17 29 Diploma
37 142 Subi Rivo VAK STAIER 0:41:19 30 Diploma
38 19 Mustasaar Mario TÜASK 0:41:23 31 Diploma
39 47 Vahtra Eno 0:41:25 32 Diploma
40 120 Põldre Urmas SK West Sport 0:41:44 5 Diploma
41 45 Vares Kristjan VAK STAIER 0:41:53 33 Diploma
42 20 Koor Margus Võru KJK Lõunalõvi 0:41:56 34 Diploma
43 22 Pavlov Ulvar SK West Sport 0:42:16 1 Diploma
44 60 Talves Priit VAK Staier 0:42:18 35 Diploma
45 56 Reiss Sven VAK STAIER 0:42:18 6 Diploma
46 40 Veilberg Meelis SK West Sport 0:42:24 2 Diploma
47 147 Venta Rainis TÜASK 0:42:27 36 Diploma
48 134 Hvalõnski Roman Stamina SK 0:42:27 37 Diploma
49 36 Krievans Agris 0:42:27 38 Diploma
50 33 Teteris Janis Ogres SlÄpotÄju Klubs 0:42:30 3 Diploma
51 28 Veilberg Ago SK West Sport 0:42:34 3 Diploma
52 67 Etverk Markko Rakvere KJK ViKe 0:42:44 1 Diploma
53 32 Sambla Avo VAK STAIER 0:42:46 39 Diploma
54 59 Pallo Rait Hansa SK 0:42:52 4 Diploma
55 34 Teppo Indrek 0:42:55 5 Diploma
56 30 Kais Ülari VAK STAIER 0:42:57 40 Diploma
57 46 Helemäe Erki 0:42:59 41 Diploma
58 48 Kallaste Jaanus adidas 0:43:02 42 Diploma
59 21 Kaar Alar VAK STAIER 0:43:03 43 Diploma
60 96 Sepp Innar IND 0:43:05 7 Diploma
61 31 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 0:43:07 8 Diploma
62 2333 Tubelis Kaspars VSK Noskrien 0:43:08 9 Diploma
63 43 Sune Andres Rakvere KJK ViKe 0:43:09 1 Diploma
64 195 Haava Henno TÜASK 0:43:12 6 Diploma
65 209 Morozov Nikolai KJK Kalev Sillamäe 0:43:12 2 Diploma
66 68 Teder Martin EMÜ SK 0:43:13 3 Diploma
67 1784 Hodõrev Sergei ViIRUMA POLITSEI SS 0:43:13 10 Diploma
68 37 Kaigas Einar VAK STAIER 0:43:15 44 Diploma
69 82 Orm Olari 0:43:18 45 Diploma
70 150 Priks Morten VAK Staier 0:43:22 46 Diploma
71 54 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:43:25 47 Diploma
72 166 Hunt Tauri Pärnumaa SL 0:43:28 48 Diploma
73 75 Kõvatomas Karli 0:43:29 49 Diploma
74 77 Rosen Ulf 21.cc 0:43:31 11 Diploma
75 41 Zunda Antis Mežmalas MTB 0:43:33 4 Diploma
76 50 Linn Andi VAK STAIER 0:43:47 12 Diploma
77 2105 Malsroos Lauri SK Saue Tammed 0:43:54 50 Diploma
78 2196 Osmucnieks Gundars Latvija 0:43:57 5 Diploma
79 95 Ling Martin 0:44:01 4 Diploma
80 51 Velba Heiki Alutaguse suusaklubi 0:44:05 51 Diploma
81 213 Kozinets Aleksandr KJK Kalev Sillamäe 0:44:07 2 Diploma
82 89 Roosimaa Mart 0:44:09 52 Diploma
83 113 Kruut Taavi Audentese SK 0:44:10 5 Diploma
84 57 Eensaar Silver Skm! 0:44:12 53 Diploma
85 58 Paris Olav VAK STAIER 0:44:12 54 Diploma
86 130 Tarm Toomas Sportkeskus.ee/M1 0:44:15 13 Diploma
87 1876 Bauman Jaanus 0:44:21 55 Diploma
88 312 Khruskov Aleksandr KJK Kalev Sillamäe 0:44:22 6 Diploma
89 101 Osjamets Madis 0:44:23 56 Diploma
90 79 Pähn Janar VAK STAIER 0:44:23 57 Diploma
91 52 Epner Martin 0:44:26 7 Diploma
92 152 Bondarevs Andrejs LÄvÄnu VK 0:44:26 58 Diploma
93 71 Kuusalu Asko Stamina SK 0:44:29 59 Diploma
94 61 Aasmäe Meelis 0:44:30 8 Diploma
95 278 Tamme Tarvo Läänemaa KJK 0:44:33 60 Diploma
96 269 Jõesoo Argo EMÜ SK 0:44:33 61 Diploma
97 72 Vahtra Ago Luua 0:44:42 62 Diploma
98 53 Nimmerfeldt Tõnis 0:44:46 63 Diploma
99 1810 Viitmaa Alar OK Lehola 0:44:47 14 Diploma
100 143 Kovkel Igor Sylvia Gatchina 0:44:54 15 Diploma
101 93 Torim Enno VAK STAIER 0:44:55 16 Diploma
102 317 Terehhov German 0:44:56 9 Diploma
103 161 Meri Martin 21.CC 0:44:56 64 Diploma
104 78 Sabre Kaupo Põlva 0:44:56 6 Diploma
105 196 Gorba Deniss Trimounti team 0:44:58 17 Diploma
106 132 Uljas Henry Sportkeskus.ee/M2 0:45:03 65 Diploma
107 164 Tambet Priit Vak Staier 0:45:04 18 Diploma
108 254 Laanemets Raivo 0:45:05 19 Diploma
109 65 Poll Cris Sk Kadrina 0:45:06 66 Diploma
110 279 Roomet Reget Pärnumaa SL 0:45:07 67 Diploma
111 38 Pedak Jaanus SK West Sport 0:45:10 20 Diploma
112 237 Tilga Kajar 0:45:18 21 Diploma
113 137 Laineste Andres Stamina SK 0:45:20 10 Diploma
114 2346 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 0:45:21 7 Diploma
115 92 Kõvatomas Taavi 0:45:21 68 Diploma
116 1752 Moiseenko Valeri jooks 0:45:22 1 Diploma
117 73 Saar Heigo 0:45:24 22 Diploma
118 85 Kasekamp Andrus Saarepeedi SK 0:45:27 11 Diploma
119 145 Gromov Victor Pskov Ski Club 0:45:28 2 Diploma
120 81 Maling Erki Karksi-Nuia SK ( KJS Sakala) 0:45:30 8 Diploma
121 311 Moks Matis VAK STAIER 0:45:31 69 Diploma
122 144 Afanasjev Viktor 0:45:33 7 Diploma
123 168 Kärner Evelin Nõmme KJK 0:45:33 1 Diploma
124 190 Saar Aivar VHK 0:45:33 12 Diploma
125 105 Virgla Sander KJS Sakala 0:45:34 9 Diploma
126 207 Norman Mart 0:45:34 13 Diploma
127 66 Vaher Andrus VAK STAIER 0:45:36 70 Diploma
128 80 Jakson Ahto Jooksuportaal 0:45:38 14 Diploma
129 155 Hussar Kaidar 0:45:39 15 Diploma
130 2407 Marhele Ilona cityfitness 0:45:39 2 Diploma
131 281 Kilki Kaarel Rakvere KJK ViKe 0:45:39 71 Diploma
132 286 Brattsenko Rustam SK Maret-Sport 0:45:40 72 Diploma
133 357 Kala Taavi 0:45:44 73 Diploma
134 1936 Jesko Andrejs 0:45:46 74 Diploma
135 151 Laur Mikk Tartu Kalev 0:45:54 75 Diploma
136 297 Puusild Kristjan VAK STAIER 0:45:55 76 Diploma
137 185 Rohtla Urmas Sportkeskus.ee/M2 0:45:55 23 Diploma
138 157 Eller Villu Nõmme KJK 0:45:58 10 Diploma
139 332 Loog Kaspar JCI Spordiklubi 0:46:02 77 Diploma
140 344 Mooses Martin KJS Sakala 0:46:02 78 Diploma
141 156 Püvi Margus 0:46:06 24 Diploma
142 169 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 0:46:10 79 Diploma
143 1712 Toomik Taavi Karks-Nuia SK (KJS Sakala) 0:46:11 11 Diploma
144 153 Ratasepp Rait 0:46:13 80 Diploma
145 1767 Jesse Aivar maret-sport 0:46:13 3 Diploma
146 63 Kallak Jaan 0:46:15 81 Diploma
147 1774 Chirkov Valery 0:46:15 8 Diploma
148 94 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 0:46:16 82 Diploma
149 193 Bõtskov Mihhail SK Leksi 44 0:46:17 83 Diploma
150 2893 karabelnik Kristjan Seikusporr 0:46:20 84 Diploma
151 84 Treimuth Meelis Haanja RK 0:46:23 25 Diploma
152 294 Ardel Veiko SK Beavers 0:46:24 9 Diploma
153 98 Bikejev Janek 0:46:26 26 Diploma
154 2683 Hussar Aimar 0:46:28 85 Diploma
155 299 Raudla Priit VAK STAIER 0:46:29 86 Diploma
156 200 Tsuvilski Aleksei KJK Kalev Sillamäe 0:46:34 3 Diploma
157 2744 Viks Sven 0:46:34 27 Diploma
158 177 Rähn Alar 0:46:36 87 Diploma
159 165 Väli Jürgo 0:46:37 88 Diploma
160 18 Kaiv Taavi Stamina SK 0:46:39 89 Diploma
161 239 Kambek Siim Kurtide SL 0:46:40 90 Diploma
162 133 Andrejeva Olga Stamina SK 0:46:40 3 Diploma
163 103 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 0:46:41 91 Diploma
164 35 Vaher Paavo Pärnumaa SL 0:46:42 16 Diploma
165 354 Krievans Artis Pedas meza/PROFIL SPORT 0:46:49 17 Diploma
166 516 Villmann Steve 0:46:50 18 Diploma
167 159 Einsalu Ants Albe Team 0:46:51 4 Diploma
168 91 Parve Heikki 0:46:54 10 Diploma
169 2917 Soo Allar Audentes 0:46:57 92 Diploma
170 582 Orgulas Kaido 0:46:59 28 Diploma
171 194 Veelain Karli CFC suusaklubi 0:47:03 12 Diploma
172 160 Valdmaa Lauri 0:47:05 93 Diploma
173 99 Valdmaa Rein SK West Sport 0:47:06 5 Diploma
174 2157 Pakarklis Maris LSC Riga 0:47:09 19 Diploma
175 215 Undrest Jaanus eesti posti spordiklubi 0:47:11 20 Diploma
176 178 Mõnjam Ain Sportkeskus.ee/M2 0:47:14 11 Diploma
177 109 Allase Olavi KJK Järvala 0:47:16 13 Diploma
178 128 Rihma Annika Sportkeskus.ee/N1 0:47:16 4 Diploma
179 295 Kuusik Kaarel VAK STAIER 0:47:18 94 Diploma
180 298 Raja Kevin VAK STAIER 0:47:18 1 Diploma
181 1959 Lerme Ritvars VSK Noskrien 0:47:18 21 Diploma
182 1895 Piirimäe Pärtel 0:47:23 22 Diploma
183 108 Atonen Marek VAK STAIER 0:47:23 95 Diploma
184 90 Siimumäe Margo Stamina SK 0:47:24 12 Diploma
185 141 Sarapuu Alma VAK STAIER 0:47:24 1 Diploma
186 2263 Karelson Tõnu Viljandi Suusaklubi 0:47:25 29 Diploma
187 226 Pähn Ragnar VAK STAIER 0:47:25 96 Diploma
188 1764 Vahkal Kaido 0:47:26 23 Diploma
189 2447 Kunakovs Toms Preili 0:47:28 14 Diploma
190 203 Liigand Jaanus 0:47:30 97 Diploma
191 106 Vaher Anneli VAK STAIER 0:47:31 5 Diploma
192 448 Lass Risto SK Saarde 0:47:34 24 Diploma
193 187 Raantse Rannar 0:47:35 98 Diploma
194 2832 Metsva Raul 0:47:35 99 Diploma
195 170 Kalmus Martin Elva suusaklubi 0:47:42 100 Diploma
196 148 Orav Mark VAK Staier 0:47:48 25 Diploma
197 197 Tomingas Joonas Läänemaa KJK 0:47:49 101 Diploma
198 154 Etverk Erkki RMK Spordiklubi 0:47:50 26 Diploma
199 222 Zlobin Veniamin Saarepeedi SK 0:47:51 27 Diploma
200 202 Lääts Viktor 0:47:54 2 Diploma
201 264 Sujev Timo SK Maret-Sport 0:47:55 102 Diploma
202 162 Põdra Mikk 0:47:55 103 Diploma
203 335 Eiger Rein Õed Tihedad 0:47:56 28 Diploma
204 117 Kivioja Kaidi Rakvere KJK ViKe 0:47:57 1 Diploma
205 2467 Tamm Antti 0:47:57 104 Diploma
206 328 Talihärm Johan Eesti Raudtee Spordiklubi 0:48:01 4 Diploma
207 327 Villemson Valdur 0:48:02 105 Diploma
208 183 Aboltins Ilgvars PEDAS MEZA 0:48:04 6 Diploma
209 626 Arkipus Christian-Peter 0:48:05 15 Diploma
210 744 Kibuspuu Tiit 0:48:06 13 Diploma
211 316 Kilki Siim Rakvere KJK ViKe 0:48:06 106 Diploma
212 229 Luud Aarne Regio 0:48:10 30 Diploma
213 245 Reivelt Kalvi VAK STAIER 0:48:12 29 Diploma
214 318 Heinola Ivar 0:48:12 107 Diploma
215 912 Nöps Antti KARVASED JALAD 0:48:12 31 Diploma
216 1687 Aasamaa Aare 0:48:15 108 Diploma
217 173 Salla Marek Türi Jõud 0:48:16 109 Diploma
218 76 Dzjuba Ilja Tallinna SS Kalev 0:48:16 110 Diploma
219 199 Roosimägi Allan SK JÄRVE 0:48:17 111 Diploma
220 280 Ervin Alar Rakvere KJK ViKe 0:48:19 16 Diploma
221 86 Tigane Timo 0:48:21 112 Diploma
222 221 Luks Sven 0:48:22 32 Diploma
223 138 Narmont Donatas 0:48:23 33 Diploma
224 355 Schmidt Helen Viru SK 0:48:24 6 Diploma
225 189 Rõigas Paavo VAK STAIER 0:48:24 34 Diploma
226 184 Kallakas Urmo 0:48:28 113 Diploma
227 331 Valter Marko 0:48:28 114 Diploma
228 305 Ionov Andrei KJK Kalev Sillamäe 0:48:29 115 Diploma
229 621 Tõnne Grete EMÜ SK 0:48:29 7 Diploma
230 326 Rammo Matt 0:48:32 116 Diploma
231 358 Allilender Rando 0:48:34 117 Diploma
232 274 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 0:48:35 5 Diploma
233 163 Dolmatova Kristina Tallinna SS Kalev 0:48:35 8 Diploma
234 104 Ardel Janika SK BEAVERS 0:48:38 9 Diploma
235 243 Reemi Raigo 0:48:39 118 Diploma
236 186 Laur Severi 0:48:40 119 Diploma
237 383 Peterson Richard Pekikõhu Reissing Tiim 0:48:40 120 Diploma
238 136 Kaljurand Urmas Stamina SK 0:48:40 14 Diploma
239 289 Lokk Sulev Stamina SK 0:48:42 35 Diploma
240 231 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 0:48:43 121 Diploma
241 216 Vitsut Madis Viljandi Aerutamisklubi 0:48:43 122 Diploma
242 454 Tinast Tauri 0:48:43 6 Diploma
243 525 Mardla Tõnu Viljandi Päästjad 0:48:44 123 Diploma
244 314 Välba Tarvo IND 0:48:44 124 Diploma
245 321 Maleva Marco 0:48:45 36 Diploma
246 224 Mäe Vahur Pärnumaa SL 0:48:46 125 Diploma
247 70 Einasto Mart IND 0:48:49 37 Diploma
248 83 Murumets Peeter Tartu SS Kalev 0:48:51 17 Diploma
249 88 Koop Kalle SK Saarde 0:48:51 38 Diploma
250 235 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 0:48:52 30 Diploma
251 201 Kuusik Ants VAK STAIER 0:48:52 1 Diploma
252 2156 Timermanis Ervins LSC Riga 0:48:52 31 Diploma
253 2294 Leino Peep 0:48:53 126 Diploma
254 277 Pagar Kalev Läänemaa KJK 0:48:58 127 Diploma
255 329 Feldmanis Aigars Valka 0:48:59 39 Diploma
256 179 Nurmela Renno 0:48:59 40 Diploma
257 219 Kurik Kristjan 0:49:00 128 Diploma
258 390 Rüütelmaa Andrus LOK 0:49:01 32 Diploma
259 391 Mäe Vahur SK Audru 0:49:03 2 Diploma
260 2801 Kempi Antti Viljandi Motoklubi 0:49:04 129 Diploma
261 191 Kuresoo Rain 0:49:05 130 Diploma
262 706 Randaru Veiko 0:49:06 41 Diploma
263 204 Sammel Arne 0:49:07 3 Diploma
264 232 Rähn Ahto 0:49:09 131 Diploma
265 167 Laasu Arnold 0:49:09 7 Diploma
266 244 Pärnassalu Toomas SS Marathon 0:49:09 42 Diploma
267 1755 Kruuse Rommi 0:49:10 33 Diploma
268 330 Tobreluts Rainer 0:49:11 43 Diploma
269 182 Vollmer Siim 21.CC 0:49:12 132 Diploma
270 188 Markus Erkki Frukt Kuubis Sport 0:49:15 133 Diploma
271 446 Lang Heiki Sportkeskus.ee/M2 0:49:16 44 Diploma
272 324 Randmäe Heiki 0:49:19 45 Diploma
273 1695 Bulina Julia 0:49:21 10 Diploma
274 395 Maas Elmer Liviko 0:49:22 34 Diploma
275 369 Tõnisson Jüri 0:49:23 18 Diploma
276 422 Sild Reio Viljandi Suusaklubi 0:49:23 7 Diploma
277 364 Enok Marek Fauni Kaubanduse AS 0:49:24 134 Diploma
278 2721 Haas Ats 0:49:25 135 Diploma
279 111 Tamm Maris Sportkeskus.ee/N1 0:49:25 11 Diploma
280 2557 Mardna Mihkel 0:49:26 46 Diploma
281 2905 Järvi Esko 0:49:29 136 Diploma
282 180 Veermäe Martin 0:49:32 35 Diploma
283 339 Kass Madis 0:49:33 137 Diploma
284 2212 Tammesoo Tarmo 0:49:34 138 Diploma
285 371 Anton Arvi 0:49:35 19 Diploma
286 246 Sutt Rasmus 0:49:37 8 Diploma
287 2833 Kaasiku Raivo 0:49:39 47 Diploma
288 192 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 0:49:39 139 Diploma
289 604 Siht Jüri 0:49:40 15 Diploma
290 1720 Salmijanov Deniss 0:49:40 3 Diploma
291 417 Dombrovskis Oskars LÄvÄnu BJSS 0:49:43 20 Diploma
292 1992 Bessonov Sergei AF-Automaatika 0:49:43 140 Diploma
293 592 Luud Aivar Stamina SK 0:49:44 36 Diploma
294 2153 Burzhinskiy Ivan Pskov Ski Club 0:49:44 141 Diploma
295 211 Truu Janek Suusahullud 0:49:45 37 Diploma
296 1072 Liesment Madis 0:49:46 142 Diploma
297 223 Schmidt Kaarel Viru SK 0:49:47 4 Diploma
298 373 Guzas Eivinas 0:49:47 143 Diploma
299 337 Hillep Einar 0:49:48 48 Diploma
300 252 Tiislär Kaido dk 0:49:48 144 Diploma
301 303 Koskaru Meelis IND 0:49:48 145 Diploma
302 351 Orlovski Tiit 0:49:49 146 Diploma
303 336 Arak Andero 0:49:50 147 Diploma
304 174 Luts Marek SK Viraaz 0:49:51 49 Diploma
305 419 Rohtsalu Jaak Rakvere OK 0:49:51 8 Diploma
306 375 Nestra Jaanus 0:49:51 148 Diploma
307 489 Kaju Andres 0:49:51 149 Diploma
308 240 Kull Erki avera 0:49:52 50 Diploma
309 2891 Püke Liene Metroons.org/Jelgava 0:49:53 12 Diploma
310 2443 Kukk Kaisa 0:49:53 13 Diploma
311 1962 Krünberg Klen 0:49:54 150 Diploma
312 176 Pajur Andrus 0:49:54 9 Diploma
313 343 Miku Taavi SuKl Jõulu 0:49:57 51 Diploma
314 474 Luik Liina TÜASK 0:49:58 14 Diploma
315 267 Ehrstein Reimo VAK STAIER 0:50:02 38 Diploma
316 320 Sellik Siim 0:50:04 21 Diploma
317 411 Nilk Andrus Jooksja 0:50:04 16 Diploma
318 1518 Tomp Märt 0:50:06 17 Diploma
319 345 Veidenbaum Viljo 0:50:06 151 Diploma
320 2151 Kostrov Roman Pskov Ski Club 0:50:07 52 Diploma
321 208 Leisalu Tanel pyhayritus.org 0:50:07 152 Diploma
322 426 Puusepp Linnar 0:50:08 153 Diploma
323 218 Karon Priit SK Saarde 0:50:10 39 Diploma
324 445 Tapo Meelis 0:50:11 154 Diploma
325 688 Klasen Toomas Sportkeskus.ee/M2 0:50:11 18 Diploma
326 265 Vellerind Rain Stamina SK 0:50:16 19 Diploma
327 181 Tops Jaanus LPSK 0:50:18 40 Diploma
328 425 Tikva Indrek 0:50:18 53 Diploma
329 578 Ots Ivar-Illimar 0:50:20 155 Diploma
330 233 Ling Inno 0:50:20 20 Diploma
331 334 Tinast Toivo 0:50:21 22 Diploma
332 175 Schmidt Arnold SK Saarde 0:50:22 5 Diploma
333 256 Ollep Janek 0:50:22 54 Diploma
334 473 Luik Leila TÜASK 0:50:23 15 Diploma
335 401 Pruus Marko SAUE SUUSAKLUBI 0:50:26 156 Diploma
336 2448 Bogdanovs Martins PreiÄi 0:50:27 23 Diploma
337 427 Jefremov Jevgeni 0:50:29 157 Diploma
338 251 Toots Aleksander 0:50:29 55 Diploma
339 288 Abner Andre Stamina SK 0:50:31 56 Diploma
340 214 Juurik Margus 0:50:33 57 Diploma
341 1848 Lepiste Raimond 0:50:34 24 Diploma
342 363 Vares Timo VAK Staier 0:50:34 158 Diploma
343 2781 Maasikmäe Argo Rademar 0:50:36 58 Diploma
344 309 Zirnask Villu Stamina SK 0:50:36 59 Diploma
345 282 Pakkanen Eila Rakvere KJK ViKe 0:50:37 2 Diploma
346 393 Ervald Priit 0:50:38 159 Diploma
347 255 Kaur Margus 0:50:39 60 Diploma
348 352 Lehter Aivar 0:50:39 61 Diploma
349 442 Pärna Ain Miinijahtija Sakala 0:50:41 160 Diploma
350 359 Palumaa Rein Tarvastu 0:50:42 62 Diploma
351 341 Vahi Kunnar 0:50:43 41 Diploma
352 123 Kadak Kadri Sportkeskus.ee/N1 0:50:44 16 Diploma
353 366 Palu Silver TAK 0:50:45 161 Diploma
354 257 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 0:50:45 42 Diploma
355 459 Karolin Indrek 0:50:45 43 Diploma
356 253 Kukk Meelis 0:50:48 10 Diploma
357 376 Boze Ando Vetspils nov. 0:50:51 25 Diploma
358 587 Põder Kalju 0:50:53 44 Diploma
359 498 Lehtla Kadri 0:50:54 17 Diploma
360 2408 Celms Kristaps cityfitness 0:50:55 162 Diploma
361 415 Metsma Marko 0:50:56 163 Diploma
362 449 Praks Teet 0:50:57 164 Diploma
363 1987 Tasimov Sergey 0:50:57 45 Diploma
364 1520 Naaber Toomas 0:50:58 165 Diploma
365 477 Heile Ott-Jaanus VAK STAIER 0:50:59 4 Diploma
366 2429 Supe Inars 0:51:00 21 Diploma
367 115 Reiljan Revetta KJK Atleetika 0:51:01 18 Diploma
368 388 Niinemaa Kristjan 0:51:04 46 Diploma
369 2108 Kalmet Tauri 0:51:04 166 Diploma
370 205 Tammoja Andrus R-KLUBI 0:51:05 22 Diploma
371 1942 Tepper Roman 0:51:07 167 Diploma
372 689 Aluvee Ilmar 0:51:09 63 Diploma
373 2074 Kübarsepp Karmo SK Järve 0:51:10 168 Diploma
374 236 Luht Raivo 0:51:11 11 Diploma
375 486 Schone Kristian 0:51:12 169 Diploma
376 820 Kingo Gunnar Westline Team 0:51:13 170 Diploma
377 583 Miller Mait Vanamõisa Suusaklubi 0:51:14 47 Diploma
378 212 Ilves Teno Läänemaa KJK 0:51:15 48 Diploma
379 356 Truu Toomas 0:51:15 49 Diploma
380 313 Tanner Lauri Läänemaa KJK 0:51:15 171 Diploma
381 545 Särev Ain 0:51:15 23 Diploma
382 384 Maiste Tarmo 0:51:16 50 Diploma
383 2607 Kink Ilmar OK Kape 0:51:16 64 Diploma
384 368 Melbardis Dzintars Ogres SlÄpotÄju Klubs 0:51:17 24 Diploma
385 421 Kalvet Kaspar 0:51:18 172 Diploma
386 2162 Tõnisson Siim 0:51:19 173 Diploma
387 262 Kullas Aivar VAK STAIER 0:51:19 25 Diploma
388 478 Võsu Steve 0:51:19 174 Diploma
389 206 Toom Toomas Stamina SK 0:51:20 12 Diploma
390 347 Olev Tanel 0:51:21 26 Diploma
391 228 Kiisler Aivar TSK Joosu 0:51:22 51 Diploma
392 458 Atso Tiit 0:51:22 175 Diploma
393 283 Põlluste Risto Rakvere KJK ViKe 0:51:24 9 Diploma
394 2854 Seeder Siim Klubi Pentathlon 0:51:24 176 Diploma
395 436 Raap Ilmar meie 0:51:24 65 Diploma
396 432 Riisalu Rein 0:51:25 52 Diploma
397 2246 Mäe Mehis SK Audru 0:51:27 177 Diploma
398 350 Mäesepp Aigar Hansa SK 0:51:28 178 Diploma
399 285 Vorobjov Aleksandr SK Leksi 44 0:51:29 10 Diploma
400 433 Atonen Meelis VAK STAIER 0:51:29 66 Diploma
401 385 Lust Raimo 0:51:30 179 Diploma
402 481 Rotberg Raimo 0:51:30 53 Diploma
403 234 Säär Tõnu JK Hermes 0:51:33 67 Diploma
404 467 Toomela Tarmo 0:51:33 54 Diploma
405 547 Pärnaku Priit Viljandi Sõudmine 0:51:33 27 Diploma
406 2214 Va?neviäs Jänis LÄvÄnu VK 0:51:34 13 Diploma
407 315 Vetevoog Kaido Stamina SK 0:51:35 55 Diploma
408 428 Sinilnikov Igor Pskov Ski Club 0:51:37 56 Diploma
409 2311 Perlov Hanori 0:51:37 180 Diploma
410 249 Olev Väino 0:51:39 26 Diploma
411 2426 Kurist Kert 0:51:39 28 Diploma
412 118 Nevolihhin Kelly Rakvere KJK ViKe 0:51:40 2 Diploma
413 402 Raag Toomas Standoor Eesti 0:51:41 181 Diploma
414 593 Rohelpuu Enno 0:51:41 68 Diploma
415 370 Pääru Priit 0:51:42 69 Diploma
416 247 Siim Andres 0:51:44 57 Diploma
417 600 Pruus Keijo Kristo 0:51:50 11 Diploma
418 210 Vahtramäe Sander SPKL Biathlon 0:51:51 182 Diploma
419 404 Järve Alo 0:51:51 183 Diploma
420 457 Telling Juhan JK Hermes 0:51:52 70 Diploma
421 408 Altmets Heimar 0:51:53 29 Diploma
422 261 Pevkur Saimi Kurtide SL 0:51:53 3 Diploma
423 260 Lillipuu Vello VAK STAIER 0:51:54 71 Diploma
424 504 Laimets Jaanus SK Tervis 0:51:55 184 Diploma
425 1756 Pauksens Janis ironman.lv 0:51:55 72 Diploma
426 110 Kuusik Maie Sportkeskus.ee/N1 0:51:56 4 Diploma
427 2644 Soosaar Marti Eesti Firmaspordi Liit 0:51:57 185 Diploma
428 403 Tammemäe Tõnu Nürijalad 0:51:59 58 Diploma
429 238 Univer Neeme 0:52:01 59 Diploma
430 469 Tammik Taavi SUKL Jõulu 0:52:03 30 Diploma
431 2752 Lüüs Sigmar 0:52:03 31 Diploma
432 672 Kalnins Marts TONUSS VALMIERA 0:52:03 73 Diploma
433 325 Lään Christjan 0:52:05 60 Diploma
434 539 Joonas Peep 0:52:05 74 Diploma
435 2387 Udras Marko 0:52:05 186 Diploma
436 492 Kask Ats Mul ei ole neid 0:52:06 187 Diploma
437 367 Kookla Eero 0:52:08 61 Diploma
438 438 Suimets Tarmo 0:52:08 75 Diploma
439 418 Paal Aivar 0:52:09 76 Diploma
440 2464 Saar Imre Nömme SK 0:52:11 188 Diploma
441 2313 Ala Siim Elva Suusaklubi 0:52:12 189 Diploma
442 468 Haavel Kevin 0:52:12 190 Diploma
443 1749 Lepiksaar Indrek 0:52:12 62 Diploma
444 250 Ions Justin 0:52:13 63 Diploma
445 560 Jaadla Indrek 21.CC 0:52:14 191 Diploma
446 2319 Tobreluts Andreas 0:52:14 192 Diploma
447 451 Tammemäe Roland Team UrbanJumpers 0:52:15 12 Diploma
448 378 Litvincuks Ingus Ventspils nov. 0:52:17 32 Diploma
449 423 Printsmann Ardi 0:52:18 77 Diploma
450 372 Järve Kaupo SK Fortis 0:52:18 64 Diploma
451 379 Kreisberg Sten-Martin 21.CC 0:52:19 193 Diploma
452 241 Raun Rain 0:52:20 78 Diploma
453 353 Kadajane Erik 0:52:21 194 Diploma
454 1932 Laidvee Jaanus 0:52:21 65 Diploma
455 622 Kilki Taavi Rakvere KJK ViKe 0:52:22 13 Diploma
456 475 Sootalu Tiit EMÜ SK 0:52:23 79 Diploma
457 266 Kast Eiki EMÜ SK 0:52:23 195 Diploma
458 405 Pikand Sebastian Tabasalu Triatloniklubi 0:52:24 14 Diploma
459 1842 Arike Aivar 0:52:26 80 Diploma
460 663 Aarna Kaspar 0:52:27 196 Diploma
461 394 Toss Kaarel 0:52:28 6 Diploma
462 198 Paesüld Harles VAK STAIER 0:52:28 66 Diploma
463 2588 Ots Indrek 0:52:28 197 Diploma
464 322 Raag Kaupo velo clubbers 0:52:28 198 Diploma
465 484 Heinsalu Raul 0:52:29 81 Diploma
466 340 Schmidt Kairi Viru SK 0:52:29 19 Diploma
467 158 Ancans Gatis LÄvÄnu BJSS 0:52:32 33 Diploma
468 532 Kurik Hendrik 0:52:33 199 Diploma
469 323 Rein Margus JK Hermes 0:52:33 7 Diploma
470 1825 Magomedov Magomed 0:52:34 27 Diploma
471 450 Sauga Mari Sportkeskus.ee/N1 0:52:34 5 Diploma
472 2486 Kalvi Margus 0:52:35 82 Diploma
473 465 Caklis Aivars 0:52:36 8 Diploma
474 1976 Moor Toomas 0:52:36 28 Diploma
475 753 Põder Vello 0:52:37 67 Diploma
476 431 Mazurs Ainars 0:52:37 83 Diploma
477 505 Suursaar Ülo 0:52:38 29 Diploma
478 440 Sarap Aivar 0:52:38 84 Diploma
479 410 Vanamets Janek 0:52:39 68 Diploma
480 576 Kuuder Kunnar 0:52:40 200 Diploma
481 308 Priks Hanno VAK STAIER 0:52:41 30 Diploma
482 493 Kiiranen Kalle 0:52:41 9 Diploma
483 599 Soonik Toomas SAUE SUUSAKLUBI 0:52:42 85 Diploma
484 644 Schmidt Mihkel 0:52:43 201 Diploma
485 380 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 0:52:44 69 Diploma
486 430 Eerme Martin TTÜ-KAPA 0:52:44 86 Diploma
487 225 Jänes Margus Orvand 0:52:44 202 Diploma
488 579 Koks Marko 0:52:44 203 Diploma
489 695 Anton Arno 0:52:47 14 Diploma
490 2853 Hollo Janno Joosu 0:52:47 87 Diploma
491 2549 Talts Ain 0:52:47 204 Diploma
492 2277 Koppel Tõnis Kristian Jõgeva SAI 0:52:48 15 Diploma
493 777 Luik Lily TÜASK 0:52:48 20 Diploma
494 517 Muuk-Adrat Andres 0:52:48 205 Diploma
495 304 Nääb Erik Kurtide SL 0:52:49 70 Diploma
496 435 Nuka Innar 0:52:50 206 Diploma
497 562 Eller Eik 0:52:51 15 Diploma
498 434 Kümnik Kaarel 0:52:52 207 Diploma
499 263 Marja Sulev Sportkeskus.ee/M2 0:52:53 16 Diploma
500 2231 Pikand Ergo viljandi motoklubi 0:52:53 71 Diploma
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:
Ivars Valtass, ivars.valtass@progressus.lv, 31.03.2010 13:13
Registration M40 - 12km Ivars Valtass Latvija Mārupe


The most popular
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI