estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Caspar Austa 02.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuenda etapi võitis valitsev Eesti meister maastikurattakrossis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Spordiklubi). Võitjal kulus 58 km ...
Otepää 58 km
Otepää 36 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10th Otepää Cycling Marathon (EEC 2009)
Time 01.08.2009
Place Otepää EST
Type Cycling
Distance Maraton 56 km kell 12:00
Poolmaraton 32 km kell 13:15
Lastesõidud kell 12:15
Organizer Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
Otepää rattamaratoni stardiprotokoll SIIT
EEC RESULTS 2009 CHILDREN RACES 2009
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time 37 km Age gr. place K 37km Points    
1 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:58:24 01:14:19 1 - 1500 Diploma
2 5 Maasikmets Alges Extreme Sport 01:58:41 01:14:20 1 - 1495 Diploma
3 1150 Kirsipuu Jaan Tallinn CFC 01:59:04 01:14:19 2 - 1492 Diploma
4 8 Kriit Kalle FIXUS SPORT 01:59:19 01:14:19 2 - 1490 Diploma
5 7 Ainsalu Markku Investment Agency Pro Team 01:59:31 01:14:19 3 - 1489 Diploma
6 9 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 01:59:56 01:14:36 4 - 1488 Diploma
7 23 Loo Martin VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:00:52 01:15:48 1 - 1487 Diploma
8 12 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:01:00 01:14:34 3 - 1486 Diploma
9 2 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB 1 02:02:02 01:15:11 4 - 1485 Diploma
10 22 Suur Ivo Investment Agency Pro Team 02:03:11 01:16:46 2 - 1484 Diploma
11 11 Kukk Erki Investment Agency Pro Team 02:03:18 01:16:47 5 - 1483 Diploma
12 15 Puu Henno FIXUS SPORT 02:03:26 01:17:07 6 - 1482 Diploma
13 1134 Sarv Sten CFC Viljandi 02:03:38 01:16:47 1 - 1481 Diploma
14 20 Schumann Riivo FIXUS SPORT 02:03:51 01:16:47 7 - 1480 Diploma
15 42 Selder Tauri Sundstrand-Jõhvi 02:04:23 01:16:47 3 - 1479 Diploma
16 10 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:04:44 01:16:48 8 - 1478 Diploma
17 25 Jeret Timmo PÜHA LOOMAAED 02:04:46 01:17:34 2 - 1477 Diploma
18 33 Pruus Peeter KoMo 02:04:51 01:17:34 4 - 1476 Diploma
19 37 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:05:16 01:17:34 9 - 1475 Diploma
20 18 Olle Raul Amserv Toyota Team 02:05:27 01:17:07 5 - 1474 Diploma
21 32 Benhens Ernests RRS 02:05:58 01:16:48 5 - 1473 Diploma
22 28 Preimanis Matiss RRS 02:07:36 01:16:48 3 - 1472 Diploma
23 38 Neemela Tarmo Extreme Sport 02:07:40 01:18:43 6 - 1471 Diploma
24 81 Jalakas Siim SK Vargamäe 02:08:03 01:19:21 4 - 1470 Diploma
25 43 Veelmaa Taavi !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:08:13 01:19:22 6 - 1469 Diploma
26 55 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:08:14 01:19:23 5 - 1468 Diploma
27 67 Balgabaev Ravshan Holmskie Vorota 02:08:20 01:19:22 10 - 1467 Diploma
28 161 Lood Illar TÜASK 02:08:28 01:20:30 7 - 1466 Diploma
29 72 Pallo Rait Mavic 02:08:38 01:20:28 11 - 1465 Diploma
30 45 Karu Virgo Hawaii Express Team 02:08:45 01:20:28 7 - 1464 Diploma
31 27 Sala Raivo Sundstrand-Jõhvi 02:08:56 01:19:21 12 - 1463 Diploma
32 30 Tuisk Priit Hawaii Express Team 02:09:10 01:20:25 13 - 1462 Diploma
33 24 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB 1 02:09:28 01:21:03 14 - 1461 Diploma
34 48 Öpik Oliver velo clubbers 02:09:30 01:22:10 15 - 1460 Diploma
35 73 Välbe Urmas Hawaii Express Team 02:09:33 01:20:30 8 - 1459 Diploma
36 105 Sars Martins Mezmalas MTB 02:09:37 01:20:29 8 - 1458 Diploma
37 46 Suppi Ahti FIXUS SPORT 02:09:38 01:20:28 16 - 1457 Diploma
38 53 Ositis Dzintars EthicSport SEB Priekuli 02:09:41 01:20:27 9 - 1456 Diploma
39 109 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:10:04 01:21:07 17 - 1455 Diploma
40 34 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB 1 02:10:09 01:21:01 10 - 1454 Diploma
41 65 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB 1 02:10:15 01:21:03 18 - 1453 Diploma
42 66 Kirsipuu Toomas CFC 02:10:25 01:21:35 11 - 1452 Diploma
43 62 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB 1 02:10:37 01:21:07 12 - 1451 Diploma
44 91 Karro Margus Tartu SK VELO 02:10:48 01:21:07 19 - 1450 Diploma
45 35 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB 1 02:11:08 01:21:43 20 - 1449 Diploma
46 64 Kask Jaanus 02:11:13 01:22:17 21 - 1448 Diploma
47 82 Alamaa Siim-Erik Elion 02:11:19 01:21:04 6 - 1447 Diploma
48 88 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:11:25 01:22:20 22 - 1446 Diploma
49 60 Abel Indrek SPORDIPARTNER 02:11:37 01:21:51 23 - 1445 Diploma
50 68 Vist Kalev CFC 02:11:44 01:21:36 13 - 1444 Diploma
51 61 Biezais Martins EthicSport SEB Priekuli 02:11:51 01:22:06 24 - 1443 Diploma
52 92 Laanela Danek 02:12:08 01:21:43 25 - 1442 Diploma
53 71 Gristsenko Andrei Hawaii Express Team 02:12:19 01:21:02 26 - 1441 Diploma
54 69 Grossmann Genry Amserv Toyota Team 02:12:19 01:22:19 27 - 1440 Diploma
55 107 Roose Riivo 02:12:21 01:22:17 9 - 1439 Diploma
56 128 Kivistik Egert SPORDIPARTNER 02:12:29 01:22:10 10 - 1438 Diploma
57 84 Bogdanovs Aivars EthicSport SEB Priekuli 02:12:45 01:22:05 14 - 1437 Diploma
58 63 Vähi Jaagup Tartu SK VELO 02:13:02 01:22:21 28 - 1436 Diploma
59 47 Vaab Ivar !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:13:57 01:22:18 7 - 1435 Diploma
60 51 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 02:13:57 01:22:43 11 - 1434 Diploma
61 116 Alesmaa Martti CFC 02:13:58 01:22:59 12 - 1433 Diploma
62 157 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 02:13:58 01:23:11 8 - 1432 Diploma
63 85 Viljus Ivo Westline Team I 02:14:23 01:22:20 15 - 1431 Diploma
64 86 Hussar Aimar 02:14:28 01:24:19 29 - 1430 Diploma
65 144 Arak Anti Mavic 02:14:41 01:24:30 30 - 1429 Diploma
66 159 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 02:14:49 01:23:40 9 - 1428 Diploma
67 114 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:15:00 01:24:20 31 - 1427 Diploma
68 112 Erikson Toomas Nissan Pro Team 02:15:02 01:24:18 32 - 1426 Diploma
69 113 Lipp Sulev ProShop.ee 02:15:09 01:23:40 33 - 1425 Diploma
70 173 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 02:15:11 01:24:28 10 - 1424 Diploma
71 19 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:15:15 01:24:19 34 - 1423 Diploma
72 79 Brokans Raimonds NN Sporta klubs 02:15:21 01:24:17 35 - 1422 Diploma
73 102 Põldma Tõnu 02:15:28 01:23:39 16 - 1421 Diploma
74 59 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:15:34 01:23:23 36 - 1420 Diploma
75 130 Meier Maaris Peugeot Naiskond 02:15:39 01:24:17 1 - 1419 Diploma
76 151 Mets Are Cosmos Team 02:15:47 01:24:42 1 - 1418 Diploma
77 98 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi I 02:15:48 01:23:40 37 - 1417 Diploma
78 132 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi I 02:15:57 01:25:03 38 - 1416 Diploma
79 56 Kivioja Raimo !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:16:00 01:23:16 39 - 1415 Diploma
80 94 Kruuse Rommi velo clubbers 02:16:09 - 40 - 1414 Diploma
81 50 Neidra Rainer !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:16:12 01:25:03 11 - 1413 Diploma
82 200 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum I 02:16:15 01:23:39 41 - 1412 Diploma
83 106 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 02:16:22 01:23:05 12 - 1411 Diploma
84 235 Lond Rain ISC Adventure Team 02:16:22 01:24:17 42 - 1410 Diploma
85 266 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi I 02:16:23 01:24:31 13 - 1409 Diploma
86 96 Roskoss Janis Smiltene 02:16:31 01:24:21 43 - 1408 Diploma
87 99 Uuk Aimur KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:16:48 01:24:31 17 - 1407 Diploma
88 153 Eilo Siim Spordiklubi Rakke/FUJI 02:16:48 01:24:20 14 - 1406 Diploma
89 80 Hallik Margus OK LUS 02:17:00 01:23:21 44 - 1405 Diploma
90 149 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:17:05 01:24:43 18 - 1404 Diploma
91 1110 Hallop Gven SK Saarde 02:17:12 01:26:29 45 - 1403 Diploma
92 89 Rei Tarmo CFC 02:17:21 01:26:48 46 - 1402 Diploma
93 110 Kukrus Martin Tartu SK VELO 02:17:22 01:26:08 15 - 1401 Diploma
94 76 Koppel Kristjan Sundstrand-Jõhvi 02:17:39 01:23:21 16 - 1400 Diploma
95 143 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:17:43 01:24:22 47 - 1399 Diploma
96 95 Rebane Meelis Mavic 02:17:50 01:24:44 48 - 1398 Diploma
97 225 Raize Janis Mežmalas MTB 02:17:53 01:25:10 13 - 1397 Diploma
98 131 Reinpõld Risto Skype 02:17:58 01:24:42 49 - 1396 Diploma
99 249 Arula Raul SK TARTU VELO 02:18:05 01:26:47 2 - 1395 Diploma
100 58 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi I 02:18:12 01:24:41 17 - 1394 Diploma
101 117 Pukk Andre !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:18:15 01:26:40 50 - 1393 Diploma
102 242 Lukertsenko Mihhail Nissan Pro Team 02:18:21 01:25:09 51 - 1392 Diploma
103 140 Haugas Margus 02:18:34 01:26:40 52 - 1391 Diploma
104 160 Räim Riko SK Jupo 02:18:38 01:26:07 53 - 1390 Diploma
105 384 Mõtus Margus 02:18:43 01:26:26 54 - 1389 Diploma
106 52 Kopli Tarmo Hawaii Express Team 02:18:46 01:25:09 55 - 1388 Diploma
107 77 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 02:19:10 01:26:28 56 - 1387 Diploma
108 247 Tilk Arne Serviti 02:19:12 01:26:49 19 - 1386 Diploma
109 195 Tupits Ivo 02:19:16 01:26:09 20 - 1385 Diploma
110 1156 Suun Riho 02:19:27 01:26:50 21 - 1384 Diploma
111 100 Klaiva Mairis Velkonis 02:19:36 01:25:03 22 - 1383 Diploma
112 163 Toome Roland !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:19:45 01:26:48 23 - 1382 Diploma
113 136 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:19:50 01:26:07 57 - 1381 Diploma
114 164 Olle Kert 02:20:00 01:26:49 58 - 1380 Diploma
115 39 Aulik Allan Investment Agency Pro Team 02:20:14 01:24:06 59 - 1379 Diploma
116 145 Põldma Mirko 02:20:19 01:26:50 60 - 1378 Diploma
117 156 Kand Peeter 02:20:22 01:26:47 24 - 1377 Diploma
118 74 Pajur Rivo velo clubbers 02:20:27 01:25:03 61 - 1376 Diploma
119 139 Magus Margus ARCTIC SPORT CLUB 2 02:20:31 01:26:09 18 - 1375 Diploma
120 152 Hussar Kaidar 02:20:41 01:27:35 62 - 1374 Diploma
121 211 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 02:20:49 01:26:42 63 - 1373 Diploma
122 138 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 02:21:07 01:26:41 64 - 1372 Diploma
123 179 Talu Priit Westline Team I 02:21:15 01:26:51 65 - 1371 Diploma
124 167 Sander Heinry ProShop.ee 02:21:19 01:26:30 66 - 1370 Diploma
125 137 Pani Marek 02:21:23 01:27:51 67 - 1369 Diploma
126 197 Vidder Kristjan KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:21:27 01:27:58 14 - 1368 Diploma
127 124 Eiduka Ivanda Rietumu Banka-Riga 02:21:28 01:27:51 2 - 1367 Diploma
128 133 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team 02:21:31 01:26:39 68 - 1366 Diploma
129 181 Mitt Rainis MisPassid 02:21:35 01:28:37 69 - 1365 Diploma
130 182 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:21:38 01:27:51 70 - 1364 Diploma
131 176 Harand Allan ProShop.ee 02:21:44 01:28:38 71 - 1363 Diploma
132 118 Lipp Aivar STR 02:21:44 01:27:34 72 - 1362 Diploma
133 232 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:21:47 01:28:03 73 - 1361 Diploma
134 123 Järva Janek Porter Racing 02:21:50 01:25:20 74 - 1360 Diploma
135 256 Kuhlap Kaupo Cosmos Team 02:22:11 01:27:09 25 - 1359 Diploma
136 150 Rumberg Tambet ARCTIC SPORT CLUB 2 02:22:32 01:27:54 75 - 1358 Diploma
137 158 Lehtmaa Aivar Nordecon RK 02:22:38 01:27:09 26 - 1357 Diploma
138 1148 Homutov Valeri 02:22:48 01:28:38 76 - 1356 Diploma
139 146 Apivala Juss Mavic 02:23:03 01:27:50 77 - 1355 Diploma
140 184 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:23:19 01:27:52 15 - 1354 Diploma
141 386 Orav Erki Vooremaa Centrum III 02:23:34 01:26:48 78 - 1353 Diploma
142 191 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:23:44 01:26:15 27 - 1352 Diploma
143 218 Ivanov Mihhail 02:23:51 01:27:51 79 - 1351 Diploma
144 127 Antoniak Marek SPORDIPARTNER 2 02:24:04 01:28:02 28 - 1350 Diploma
145 332 Boze Maris VELKONIS 02:24:21 01:27:54 80 - 1349 Diploma
146 287 Eelma Tõnu 02:24:24 01:29:46 81 - 1348 Diploma
147 108 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 02:24:39 01:27:46 82 - 1347 Diploma
148 295 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 02:24:41 01:28:37 16 - 1346 Diploma
149 178 Lubi Ain Tartu SK VELO 02:24:44 01:28:58 83 - 1345 Diploma
150 186 Nõmm Margus Arctic 02:24:57 01:27:14 84 - 1344 Diploma
151 199 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:25:01 01:29:36 29 - 1343 Diploma
152 236 Kolk Hannes VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:25:08 01:29:33 85 - 1342 Diploma
153 171 Juronen Pertti Hawaii Express Team 02:25:09 01:29:34 86 - 1341 Diploma
154 170 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:25:15 01:29:37 30 - 1340 Diploma
155 258 Kerner Argo 02:25:23 01:30:16 31 - 1339 Diploma
156 183 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:25:25 01:29:36 87 - 1338 Diploma
157 257 Laosma Raimo FIXUS SPORT 02:25:26 01:29:44 88 - 1337 Diploma
158 187 Maarits Andres Hadler TL- Coffee In 02:25:27 01:29:20 89 - 1336 Diploma
159 209 Pedari Aimar Plekk-Liisu Rattaklubi 02:25:29 01:29:43 32 - 1335 Diploma
160 120 Pesor Kaido KoMo 02:25:31 01:29:05 90 - 1334 Diploma
161 177 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:25:32 01:28:57 19 - 1333 Diploma
162 172 Ladva Ailar JK Paralepa 02:25:52 01:30:57 91 - 1332 Diploma
163 250 Kallari Taimar EHTE 02:26:31 01:30:28 33 - 1331 Diploma
164 311 Epner Indrek 02:26:37 01:29:36 92 - 1330 Diploma
165 267 Kotov Raul velo clubbers 02:26:47 01:31:37 34 - 1329 Diploma
166 283 Hansov Hanno Amserv Toyota Team 02:26:49 01:31:12 93 - 1328 Diploma
167 240 Rohelaan Ken 02:26:58 01:28:57 20 - 1327 Diploma
168 278 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:26:59 01:31:23 94 - 1326 Diploma
169 174 Saarna Rivo ProShop.ee 02:27:01 01:31:13 95 - 1325 Diploma
170 205 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:27:02 01:31:37 17 - 1324 Diploma
171 175 Sügis Harri SPORDIPARTNER 2 02:27:03 01:31:14 35 - 1323 Diploma
172 126 Lapshin Vladimir Assa Kesoro 02:27:11 01:29:42 96 - 1322 Diploma
173 228 Lüüde Riho ProShop.ee 02:27:24 01:31:08 97 - 1321 Diploma
174 237 Vilums Guntis Smiltene 02:27:28 01:30:55 3 - 1320 Diploma
175 230 Puusepp Kaito Westline Team III 02:27:29 01:31:35 98 - 1319 Diploma
176 201 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:27:37 01:30:56 36 - 1318 Diploma
177 363 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:27:41 01:31:37 99 - 1317 Diploma
178 226 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 02:27:50 01:34:00 100 - 1316 Diploma
179 224 Einroos Raino 02:27:54 01:30:40 37 - 1315 Diploma
180 222 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:27:56 01:31:20 101 - 1314 Diploma
181 231 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:28:02 01:30:17 38 - 1313 Diploma
182 214 Taaler Taikki Rõuge Racing Team I 02:28:10 01:31:12 102 - 1312 Diploma
183 274 Strikholm Peeter PÜHA LOOMAAED 02:28:12 01:32:15 103 - 1311 Diploma
184 217 Orgla Maario 02:28:13 01:31:39 104 - 1310 Diploma
185 270 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi I 02:28:16 01:29:19 105 - 1309 Diploma
186 238 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum I 02:28:20 01:30:55 106 - 1308 Diploma
187 216 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:28:25 01:29:38 107 - 1307 Diploma
188 212 Soodla Kristjan Amserv Toyota Team 02:28:27 01:31:15 108 - 1306 Diploma
189 284 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport 02:28:28 01:31:19 39 - 1305 Diploma
190 248 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:28:28 01:32:13 109 - 1304 Diploma
191 193 Männama Kalle Amserv Toyota Team 02:28:28 01:31:37 4 - 1303 Diploma
192 328 Rünk Ain 02:28:33 01:31:31 110 - 1302 Diploma
193 207 Talviste Tanel KoMo 02:28:42 01:31:12 111 - 1301 Diploma
194 259 Laaniste Andres Koeru SK 02:28:46 01:30:56 112 - 1300 Diploma
195 196 Plees Andrus Amserv Toyota Team 02:28:47 01:32:13 113 - 1299 Diploma
196 194 Veri Aivar Pentathlon 02:29:06 01:29:49 40 - 1298 Diploma
197 148 Bergvald Gunnar HVSK TEAM 02:29:12 01:31:43 114 - 1297 Diploma
198 305 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK I 02:29:26 01:31:14 115 - 1296 Diploma
199 252 Krantsiveer Janno 02:29:28 01:32:14 116 - 1295 Diploma
200 208 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:29:28 01:31:13 117 - 1294 Diploma
201 276 Part Taavi HAWAII EXPRESS 02:30:09 01:33:13 118 - 1293 Diploma
202 261 Sepp Tõnis HVSK TEAM 02:30:20 01:32:15 119 - 1292 Diploma
203 239 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:30:26 01:32:35 41 - 1291 Diploma
204 246 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:30:35 01:31:52 120 - 1290 Diploma
205 190 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:30:36 01:30:56 42 - 1289 Diploma
206 264 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL I 02:30:38 01:32:53 121 - 1288 Diploma
207 330 Pilt Illimar Team Rimi Cycling 02:30:38 01:33:34 122 - 1287 Diploma
208 204 Leiger Roomet Nissan Pro Team 02:30:47 01:32:36 123 - 1286 Diploma
209 319 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:30:59 01:33:14 124 - 1285 Diploma
210 268 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:31:04 01:31:47 5 - 1284 Diploma
211 317 Eiger Rein 02:31:06 01:33:47 125 - 1283 Diploma
212 318 Sirak Kaimo Team Rimi Cycling 02:31:09 01:33:36 126 - 1282 Diploma
213 286 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 02:31:17 01:33:35 127 - 1281 Diploma
214 417 Uurimäe Are 02:31:19 01:33:37 128 - 1280 Diploma
215 296 Kuusik Leho Team Rimi Cycling 02:31:24 01:32:55 129 - 1279 Diploma
216 307 Kurg Rauno 02:31:35 01:33:15 130 - 1278 Diploma
217 345 Tiit Aarne Team Extreme 02:31:41 01:34:48 131 - 1277 Diploma
218 280 Kimmel Kaarel Dilbert 02:31:48 01:35:01 132 - 1276 Diploma
219 192 Danilas Meelis 02:31:54 01:33:00 43 - 1275 Diploma
220 279 Kroon Jorma 02:31:58 01:32:38 133 - 1274 Diploma
221 315 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:32:06 01:35:02 134 - 1273 Diploma
222 275 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:32:07 01:33:35 6 - 1272 Diploma
223 233 Kristal Tõnis Cosmos 02:32:14 01:32:18 44 - 1271 Diploma
224 420 Kask Janek KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:32:18 01:35:11 135 - 1270 Diploma
225 241 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:32:19 01:31:56 45 - 1269 Diploma
226 227 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:32:19 01:29:38 136 - 1268 Diploma
227 244 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:32:29 01:33:15 137 - 1267 Diploma
228 399 Treier Toomas SERVITI 02:32:33 01:32:35 138 - 1266 Diploma
229 282 Leitane Mara 4EVER/SK Mezaparks 02:32:34 01:34:28 3 - 1265 Diploma
230 297 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:32:35 01:34:09 139 - 1264 Diploma
231 1135 Sarv Jaanus Viljandi 02:33:32 01:36:34 140 - 1263 Diploma
232 314 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:33:33 01:35:00 46 - 1262 Diploma
233 379 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:33:35 01:34:04 141 - 1261 Diploma
234 352 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:33:36 01:35:13 18 - 1260 Diploma
235 229 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:33:40 01:27:53 19 - 1259 Diploma
236 299 Laur Anar TeamRide 2008 02:33:42 01:35:01 142 - 1258 Diploma
237 336 Selde Tarmo 02:33:44 01:34:05 47 - 1257 Diploma
238 288 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:33:55 01:34:36 21 - 1256 Diploma
239 359 Klampe Indrek võru biathlon 02:34:00 01:32:37 143 - 1255 Diploma
240 271 Ambainis Aigars EthicSport SEB Priekuli 02:34:05 01:34:04 48 - 1254 Diploma
241 369 Anton Tair 02:34:10 01:35:35 144 - 1253 Diploma
242 316 Tarvis Peeter KoMo 02:34:13 01:36:17 7 - 1252 Diploma
243 358 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:34:14 01:34:36 145 - 1251 Diploma
244 293 Puhke Peeter Ambla SK 02:34:15 01:35:59 49 - 1250 Diploma
245 265 Ojaver Siim EHTE 02:34:17 01:34:22 146 - 1249 Diploma
246 494 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:34:28 01:35:15 20 - 1248 Diploma
247 349 Kiuru Väino LPSK 02:34:38 01:34:41 147 - 1247 Diploma
248 302 Pärnamets Aivar 02:34:39 01:35:00 50 - 1246 Diploma
249 340 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:34:52 01:36:01 148 - 1245 Diploma
250 323 Sootla Indrek EHTE 02:34:56 01:34:08 149 - 1244 Diploma
251 418 Toots Tanel 02:35:05 01:37:37 150 - 1243 Diploma
252 4 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:35:06 01:34:39 151 - 1242 Diploma
253 281 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:35:27 01:35:34 152 - 1241 Diploma
254 335 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:35:39 01:35:30 153 - 1240 Diploma
255 260 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:35:52 01:36:07 22 - 1239 Diploma
256 408 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:36:00 01:36:01 51 - 1238 Diploma
257 1130 Väärtmaa Karl Cosmos 02:36:05 01:36:55 21 - 1237 Diploma
258 169 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:36:12 01:37:28 154 - 1236 Diploma
259 327 Asmus Hans Team Mahe 02:36:30 01:36:51 52 - 1235 Diploma
260 456 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:36:31 01:35:59 23 - 1234 Diploma
261 245 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:36:34 01:34:44 155 - 1233 Diploma
262 313 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:36:34 01:37:25 156 - 1232 Diploma
263 303 Saarep Peeter 02:36:39 01:38:51 8 - 1231 Diploma
264 221 Tamm Bruno 02:36:56 01:35:38 157 - 1230 Diploma
265 322 Lepiksaar Madis 02:37:01 01:36:34 24 - 1229 Diploma
266 326 Leppik Janec HVSK TEAM 02:37:16 01:36:56 158 - 1228 Diploma
267 310 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:37:21 01:37:39 53 - 1227 Diploma
268 416 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:37:26 01:39:11 159 - 1226 Diploma
269 298 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:37:29 01:34:56 160 - 1225 Diploma
270 366 Bogdanov Risto Mudakarud 02:37:30 01:37:36 161 - 1224 Diploma
271 1119 Kalinova Lubomira SVK-BIATLON 02:37:39 01:37:53 4 - 1223 Diploma
272 376 Valdner Marek BETA 02:37:47 01:36:40 162 - 1222 Diploma
273 254 Tamm Tõiv TÜASK 02:37:52 01:36:51 54 - 1221 Diploma
274 1086 Mikelsons Arnolds Ripo Valmiera 02:37:55 01:38:04 9 - 1220 Diploma
275 397 Kask Indrek 02:37:59 01:37:32 163 - 1219 Diploma
276 353 Hürden Taivo 02:38:09 01:38:24 164 - 1218 Diploma
277 390 Puhke Marcus 02:38:28 01:38:24 22 - 1217 Diploma
278 309 Mihhailov Roman Metsäliitto Eest AS 02:38:34 01:37:58 165 - 1216 Diploma
279 308 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:38:36 01:36:08 166 - 1215 Diploma
280 425 Lippur Bruno 02:38:36 01:37:32 167 - 1214 Diploma
281 413 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:38:41 01:38:41 1 - 1213 Diploma
282 306 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 02:38:49 01:38:30 168 - 1212 Diploma
283 790 Zlobin Veniamin Egghill 02:39:05 01:40:14 169 - 1211 Diploma
284 380 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:39:09 01:37:02 55 - 1210 Diploma
285 321 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:39:11 01:38:34 10 - 1209 Diploma
286 461 Kollo Tiit Eesti Worldloppeti Klubi 02:39:11 01:38:29 56 - 1208 Diploma
287 346 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 02:39:14 01:37:38 11 - 1207 Diploma
288 289 Järveoja Jaanus TÜSK 02:39:33 01:37:32 57 - 1206 Diploma
289 351 Eesmaa Andrus 02:39:38 01:39:29 170 - 1205 Diploma
290 1153 Müürsepp Madis 02:39:41 01:39:00 58 - 1204 Diploma
291 395 Rajaste Renzo 02:39:47 01:38:30 171 - 1203 Diploma
292 388 Must Hannes 02:39:49 01:38:47 172 - 1202 Diploma
293 476 Pärnpuu Raivo 02:39:55 01:40:50 59 - 1201 Diploma
294 487 Leisalu Tanel Püha Üritus 02:40:01 01:39:09 173 - 1200 Diploma
295 407 Kiivit Lauri 02:40:05 01:38:32 174 - 1199 Diploma
296 465 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 02:40:06 01:38:33 175 - 1198 Diploma
297 360 Meier Ergo OLX.EE 02:40:08 01:38:44 176 - 1197 Diploma
298 749 Soosaar Cardo 02:40:11 01:40:50 177 - 1196 Diploma
299 393 Veidemann Marko CFC 02:40:13 01:40:43 23 - 1195 Diploma
300 469 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:40:19 01:40:29 178 - 1194 Diploma
301 290 Kriisa Helar Ideekamin 02:40:20 01:37:29 179 - 1193 Diploma
302 1152 Piire Aare 02:40:23 01:37:38 180 - 1192 Diploma
303 304 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:40:31 01:39:05 60 - 1191 Diploma
304 405 Vähi Nikolai taliroos 02:40:33 01:40:40 61 - 1190 Diploma
305 387 Ots Henry Team Mahe 02:40:35 01:37:37 181 - 1189 Diploma
306 90 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:40:38 01:46:10 25 - 1188 Diploma
307 608 Vink Ahto 02:40:42 01:38:16 62 - 1187 Diploma
308 341 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:40:50 01:38:52 5 - 1186 Diploma
309 347 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:41:14 01:38:52 63 - 1185 Diploma
310 285 Kelk Margus SK VELO 02:41:18 01:34:37 64 - 1184 Diploma
311 331 Aria Sven Lextrans 02:41:19 01:38:54 65 - 1183 Diploma
312 468 Pärsim Rasmus Velonoid 02:41:21 01:38:28 182 - 1182 Diploma
313 482 Oder Rein 02:41:26 01:40:52 183 - 1181 Diploma
314 426 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:41:31 01:40:56 66 - 1180 Diploma
315 442 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:41:36 01:39:23 2 - 1179 Diploma
316 451 Reinaste Ruve 02:41:51 01:36:33 184 - 1178 Diploma
317 431 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:41:53 01:39:36 67 - 1177 Diploma
318 378 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:41:59 01:40:43 185 - 1176 Diploma
319 1116 Lepalaan Lauri Porter Racing 02:42:07 01:41:13 186 - 1175 Diploma
320 411 Rahi Tõnu 02:42:11 01:40:04 187 - 1174 Diploma
321 531 Nõmmiste Sulev 02:42:13 01:42:09 188 - 1173 Diploma
322 540 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 02:42:36 01:39:33 12 - 1172 Diploma
323 368 Korts-Laur Raul Electrum 02:42:37 01:39:34 68 - 1171 Diploma
324 462 Reinik Vello 02:42:37 01:40:03 69 - 1170 Diploma
325 401 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:42:44 01:40:42 3 - 1169 Diploma
326 385 Raidma Rainer TeamRide 2008 02:42:48 01:41:45 189 - 1168 Diploma
327 421 Möldre Kert Westline Team III 02:42:51 01:40:46 70 - 1167 Diploma
328 498 Pungar Rainer 02:42:53 01:39:35 190 - 1166 Diploma
329 206 Sauga Indrek VBH 02:42:54 01:44:15 191 - 1165 Diploma
330 410 Puhke Rauno Ambla SK 02:42:58 01:38:43 26 - 1164 Diploma
331 338 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:43:19 01:35:34 192 - 1163 Diploma
332 329 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:43:20 01:41:06 193 - 1162 Diploma
333 362 Kingo Priit Westline Team II 02:43:31 01:40:47 194 - 1161 Diploma
334 422 Tabo Sandor Reola Gaas 02:43:37 01:42:28 195 - 1160 Diploma
335 354 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:43:43 01:40:23 196 - 1159 Diploma
336 370 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:43:45 01:38:04 197 - 1158 Diploma
337 440 Pallum Priit 02:43:54 01:41:43 198 - 1157 Diploma
338 563 Kraam Sulev Elion 02:44:06 01:42:49 199 - 1156 Diploma
339 344 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:44:08 01:35:59 71 - 1155 Diploma
340 518 Eilo Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:44:12 01:40:43 24 - 1154 Diploma
341 391 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:44:12 01:42:10 72 - 1153 Diploma
342 424 Meier Heiki Grundfos 02:44:20 01:41:13 200 - 1152 Diploma
343 484 Viks Tarvi 02:44:42 01:42:34 73 - 1151 Diploma
344 488 Rikkas Henrik 02:44:46 01:43:00 74 - 1150 Diploma
345 620 Stolfot Ivo 02:44:46 01:41:40 201 - 1149 Diploma
346 438 Rassadkin Kalle SK Jupo 02:45:03 01:41:56 202 - 1148 Diploma
347 458 Sammel Koit Cosmos Fun 02:45:06 01:41:57 75 - 1147 Diploma
348 219 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:45:10 01:39:14 76 - 1146 Diploma
349 429 Asi Antti velo clubbers 02:45:13 01:42:10 203 - 1145 Diploma
350 409 Aule Krister Chapter 11 02:45:15 01:42:59 204 - 1144 Diploma
351 574 Silland Siim 02:45:17 01:43:08 205 - 1143 Diploma
352 404 Zeisig Ivar SK Jupo 02:45:32 01:41:29 206 - 1142 Diploma
353 457 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:45:34 01:42:28 77 - 1141 Diploma
354 539 Doman Andrei Assa Kesoro 02:45:52 01:42:02 207 - 1140 Diploma
355 534 Rool Margus Hansura Racing Team 02:46:04 01:42:30 208 - 1139 Diploma
356 375 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:46:16 01:39:16 209 - 1138 Diploma
357 430 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:46:22 01:40:37 27 - 1137 Diploma
358 499 Pani Andrus 02:46:24 01:41:54 210 - 1136 Diploma
359 381 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:46:26 01:42:45 211 - 1135 Diploma
360 495 Randalainen Viktoria Skype 02:46:33 01:41:46 6 - 1134 Diploma
361 394 Einroos Urmas Nõmme Biathloni Klubi 02:46:41 01:44:05 212 - 1133 Diploma
362 294 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:46:47 01:42:57 213 - 1132 Diploma
363 479 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:46:48 01:43:51 214 - 1131 Diploma
364 545 Rammi Antti 02:46:49 01:44:03 215 - 1130 Diploma
365 398 Salum Siim Enics 02:47:32 01:38:28 216 - 1129 Diploma
366 450 Kull Martin Allew Ehitus 02:47:37 01:42:38 217 - 1128 Diploma
367 454 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:47:38 01:44:32 218 - 1127 Diploma
368 277 Krumins Ingus TREK-Philips 02:47:40 01:41:52 219 - 1126 Diploma
369 403 Vasar Kaidu taliroos 02:47:46 01:42:56 220 - 1125 Diploma
370 445 Ots Silver Westline Team II 02:47:51 01:42:19 221 - 1124 Diploma
371 537 Ernits Argo Westline Team III 02:47:51 01:40:37 222 - 1123 Diploma
372 512 Järvlepp Rainer VabaMees 02:47:56 01:42:51 78 - 1122 Diploma
373 497 Merisaar Anto LEMPS.EE 02:47:59 01:42:55 223 - 1121 Diploma
374 434 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:48:00 01:40:12 79 - 1120 Diploma
375 389 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:48:04 01:42:12 224 - 1119 Diploma
376 423 Saetalu Andres BMSK 02:48:16 01:43:54 80 - 1118 Diploma
377 474 Hion Lars-Erik SK Velo 02:48:17 01:43:54 225 - 1117 Diploma
378 546 Elbrecht Erki xtri:m3 02:48:20 01:46:06 226 - 1116 Diploma
379 491 Ennok Tarmo TeamRide 2008 02:48:21 01:44:49 227 - 1115 Diploma
380 548 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:48:23 01:41:57 81 - 1114 Diploma
381 533 Metspalu Martin 02:48:25 01:44:38 228 - 1113 Diploma
382 514 Kongo Kristjan 02:48:30 01:44:59 229 - 1112 Diploma
383 543 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:48:38 01:42:46 230 - 1111 Diploma
384 551 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:48:40 01:45:09 231 - 1110 Diploma
385 412 Jäetma Mikk 02:48:54 01:48:11 25 - 1109 Diploma
386 674 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 02:48:57 01:44:40 232 - 1108 Diploma
387 496 Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 02:49:01 01:47:21 28 - 1107 Diploma
388 483 Ligi Margus 02:49:05 01:45:36 233 - 1106 Diploma
389 444 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:49:08 01:42:25 82 - 1105 Diploma
390 544 Lõiv Leho 02:49:17 01:44:31 83 - 1104 Diploma
391 530 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:49:20 01:44:56 84 - 1103 Diploma
392 598 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:49:24 01:42:08 234 - 1102 Diploma
393 523 Soosalu Karen velo clubbers 02:49:31 01:44:29 85 - 1101 Diploma
394 558 Lepp Rivo Elion 02:49:36 01:43:54 235 - 1100 Diploma
395 554 Keär Andres 02:49:38 01:42:27 86 - 1099 Diploma
396 453 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:49:38 01:44:42 236 - 1098 Diploma
397 470 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:49:40 01:46:11 237 - 1097 Diploma
398 519 Sildaru Kalev lebo racing 02:49:46 01:44:21 13 - 1096 Diploma
399 439 Falten Hannes ARCTIC SPORT CLUB 2 02:49:52 01:42:39 238 - 1095 Diploma
400 656 Lomp Lauri taliroos 02:49:54 01:46:07 29 - 1094 Diploma
401 1126 Gerekova Jana SVK-BIATLON 02:49:55 01:45:53 4 - 1093 Diploma
402 521 Must Tauri Türi Rattatiim 02:50:00 01:45:07 30 - 1092 Diploma
403 435 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 02:50:01 01:44:58 239 - 1091 Diploma
404 606 Mägi Indrek 02:50:01 01:47:46 240 - 1090 Diploma
405 481 Kaur Väino 02:50:06 01:42:56 87 - 1089 Diploma
406 419 Vahi Kunnar SK Jupo 02:50:08 01:45:34 241 - 1088 Diploma
407 325 Põder Veiko FIXUS SPORT 02:50:15 01:37:57 242 - 1087 Diploma
408 948 Ütt Andres 02:50:21 01:43:58 243 - 1086 Diploma
409 455 Helm Jaak Barrus 02:50:31 01:44:32 244 - 1085 Diploma
410 460 Katin Vladimir 02:50:33 01:44:45 88 - 1084 Diploma
411 446 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 02:50:34 01:41:56 245 - 1083 Diploma
412 541 Viks Harri 02:50:40 01:44:29 246 - 1082 Diploma
413 511 Terve Raivo Sidepataljon 02:50:47 01:45:15 89 - 1081 Diploma
414 702 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 02:50:51 01:44:57 31 - 1080 Diploma
415 449 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:50:51 01:47:00 247 - 1079 Diploma
416 515 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 02:50:53 01:44:47 248 - 1078 Diploma
417 664 Grants Ingus Burusports TEAM 02:50:57 01:45:12 90 - 1077 Diploma
418 486 Oot Anti Extreme Sport 02:50:58 01:46:15 14 - 1076 Diploma
419 559 Nõgols Eiko DeLaval 02:51:04 01:44:14 249 - 1075 Diploma
420 503 Nikopensius Janos 02:51:21 01:46:19 250 - 1074 Diploma
421 555 Tallo Arvi SK Saarde 02:51:28 01:46:38 251 - 1073 Diploma
422 623 Freiberg Sven 02:51:37 01:45:06 252 - 1072 Diploma
423 1048 Koik Kristjan 02:51:43 01:46:44 32 - 1071 Diploma
424 459 Mägi Arved 02:51:47 01:44:33 15 - 1070 Diploma
425 549 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 02:51:50 01:46:16 91 - 1069 Diploma
426 532 Truu Paavo Bauhof 02:51:59 01:46:48 253 - 1068 Diploma
427 628 Leppik Jaan Piletilevi 02:52:03 01:47:23 254 - 1067 Diploma
428 520 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:52:08 01:46:48 255 - 1066 Diploma
429 517 Meltsa Aimar TeamRide 2007 02:52:12 01:46:18 92 - 1065 Diploma
430 557 Nurm Maris Peugeot Naiskond 02:52:16 01:47:31 7 - 1064 Diploma
431 746 Kookmaa Kristjan Viljandi Rattaklubi II 02:52:23 01:46:45 33 - 1063 Diploma
432 1154 Kaaremaa Gaido 02:52:25 01:45:33 93 - 1062 Diploma
433 502 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:52:27 01:48:42 256 - 1061 Diploma
434 493 Kivirüüt Margus SANGAR 02:52:28 01:44:01 257 - 1060 Diploma
435 1065 Suun Margus 02:52:29 01:48:09 258 - 1059 Diploma
436 632 Lember Alo 02:52:40 01:46:46 94 - 1058 Diploma
437 93 Knostenbergs Toms Smiltene 02:52:44 01:54:36 34 - 1057 Diploma
438 392 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 02:52:52 01:46:35 259 - 1056 Diploma
439 464 Aamisepp Arno 02:53:12 01:45:17 26 - 1055 Diploma
440 365 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 02:53:17 01:43:04 260 - 1054 Diploma
441 396 Mägi Allan 02:53:20 01:43:58 261 - 1053 Diploma
442 506 Vask Aivo Lenory 02:53:21 01:47:42 95 - 1052 Diploma
443 566 Savisikk Kristjan 02:53:24 01:47:18 262 - 1051 Diploma
444 538 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 02:53:28 01:47:43 96 - 1050 Diploma
445 579 Esinurm Üllar NSS.EE 02:53:35 01:41:46 263 - 1049 Diploma
446 1105 Joost Eddi 02:53:54 01:49:16 264 - 1048 Diploma
447 643 Müür Ringo 02:53:57 01:50:15 265 - 1047 Diploma
448 524 Kabonen Tiit 02:54:16 01:46:42 97 - 1046 Diploma
449 467 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:54:19 01:48:08 98 - 1045 Diploma
450 475 Maidla Margus TeamRide 2007 02:54:23 01:50:44 266 - 1044 Diploma
451 600 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 02:54:25 01:48:20 5 - 1043 Diploma
452 1151 Aamisepp Andres 02:54:28 01:46:04 267 - 1042 Diploma
453 569 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 02:54:34 01:48:21 268 - 1041 Diploma
454 684 Reissaar Hillar Mõdriku 02:54:34 01:46:43 27 - 1040 Diploma
455 367 Ernits Ardu Vänta Aga 02:54:39 01:45:09 99 - 1039 Diploma
456 582 Salk Rene 02:54:48 01:44:31 269 - 1038 Diploma
457 581 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 02:54:52 01:48:39 100 - 1037 Diploma
458 642 Koosa Marko 02:54:54 01:47:42 270 - 1036 Diploma
459 333 Laaniste Mart Ambla SK 02:54:55 01:35:37 271 - 1035 Diploma
460 591 Tenslind Margus 02:55:04 01:48:39 272 - 1034 Diploma
461 710 Viidemann Mati Vennad-Dahl 02:55:07 01:48:30 101 - 1033 Diploma
462 522 Viirmäe Marti Velonoid 02:55:17 01:50:30 273 - 1032 Diploma
463 627 Johanson Raoul Tartu SK Velo 02:55:21 01:47:34 102 - 1031 Diploma
464 624 Jõesaar Margus TeamRide 2007 02:55:24 01:48:16 274 - 1030 Diploma
465 507 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 02:55:26 01:49:55 275 - 1029 Diploma
466 641 Adamson Peeter Paar 02:55:39 01:48:42 16 - 1028 Diploma
467 657 Lipvars Jaanus 02:55:45 01:45:06 276 - 1027 Diploma
468 597 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 02:55:50 01:49:56 277 - 1026 Diploma
469 556 Berg Allan lebo racing 02:55:59 01:49:01 278 - 1025 Diploma
470 513 Reissaar Alari Mõdriku 02:56:02 01:45:01 103 - 1024 Diploma
471 1145 Hollo Maido 02:56:07 01:48:24 279 - 1023 Diploma
472 528 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:56:09 01:48:24 280 - 1022 Diploma
473 180 Õun Valdur 02:56:11 01:40:39 281 - 1021 Diploma
474 679 Paju Kermo Cosmos Fun 02:56:21 01:48:01 28 - 1020 Diploma
475 402 Altermann Madis Spordiklubi Rakke/FUJI 02:56:21 01:37:37 29 - 1019 Diploma
476 798 Ojamets Arno 02:56:23 01:48:27 104 - 1018 Diploma
477 636 Uuetalu Tavo RMK 02:56:31 01:50:10 17 - 1017 Diploma
478 490 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 02:56:32 01:49:27 282 - 1016 Diploma
479 609 Raig Ragnar 02:56:35 01:48:13 30 - 1015 Diploma
480 589 Rampe Rain ILOPRINT Team 02:56:40 01:46:16 283 - 1014 Diploma
481 595 Siitam Peep 02:56:41 01:49:58 105 - 1013 Diploma
482 599 Meidla Margus 02:56:46 01:47:35 284 - 1012 Diploma
483 189 Verbu Jaano Vooremaa Centrum II 02:56:46 01:47:05 285 - 1011 Diploma
484 553 Kivimäe Ivar Grundfos 02:56:48 01:49:18 286 - 1010 Diploma
485 670 Kaarma Rain ILOPRINT Team 02:56:53 01:49:51 106 - 1009 Diploma
486 501 Kooskora Toomas 02:57:05 01:46:38 18 - 1008 Diploma
487 644 Käes Jaanika Jõelähtme SINGEL Naised 02:57:06 01:50:59 8 - 1007 Diploma
488 971 Kempi Antti Red Moto 02:57:09 01:49:52 287 - 1006 Diploma
489 778 Tomson Ivo 02:57:23 01:50:53 288 - 1005 Diploma
490 550 Jaanimets Age velo clubbers 02:57:28 01:49:27 9 - 1004 Diploma
491 631 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:57:38 01:50:33 289 - 1003 Diploma
492 607 Anderson Sten Dilbert 02:57:39 01:50:48 290 - 1002 Diploma
493 383 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:57:43 01:47:46 291 - 1001 Diploma
494 603 Kuusik Kalle Enics 02:58:03 01:51:40 107 - 1000 Diploma
495 1146 Raudsepp Rando 02:58:14 01:46:46 292 - 999 Diploma
496 619 Laine Allan Vennad-Dahl 02:58:18 01:48:36 293 - 998 Diploma
497 577 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:58:35 01:50:32 108 - 997 Diploma
498 452 Estermaa Ago SK Jupo 02:58:36 01:47:46 109 - 996 Diploma
499 526 Saksniit Priit 02:58:39 01:52:34 294 - 995 Diploma
500 660 Vijard Margus Pärna Tiim / VBH 02:58:42 01:50:16 295 - 994 Diploma
‹‹ Back
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEDIA PARTNERS
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS