estenglv
WAP version
Login form
RSS
Nissan MTB Cup teisele osavõistlusele stardib 500 ratturit 21.08.2008 (0)
Pühapäeval Soomes Lahtis sõidetava Nissan MTB Cup teise osavõistluse Nissan MTB Finlandia stardis on ligi 500 osalejat. Tõenäoline osalejate arv kujuneb aga suuremaks kuna mitmed ratturid ...
Nissan MTB Cup eelregistreerimine lõpeb 21.aprillil 16.04.2008 (0)
Rahvusvahelise rattamaratonidesarja Nissan MTB Cup soodushinnaga eelregistreerimine lõpeb viie päeva pärast - 21.aprillil kell 24:00. Uus rattasari saab avastardi 1. mail Tallinnas Pirital, kus ...
Tähelepanu jalgrattaspordisõber! 05.03.2008 (0)
Nissan MTB Finlandia 70 km
Nissan MTB Finlandia 35 km
Nissan MTB Finlandia 10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan MTB Finlandia (NBC 2008)
Aeg 24.08.2008
Koht Lahti FIN
Spordiala Jalgrattasport
Distants Hobisõit 10 km start 11:00
Põhisõit 70 km start 12:00
Rahvasõit 35 km start 12:15
Korraldaja TWD, Tel. +358 5002 40029, info@twd.fi
VÕISTKONDLIKUD TULEMUSED PÄRAST II ETAPPI - NISSAN MTB FINLANDIA (uuendatud 26/8/2008) OHJE MAJUTUS/LAEVAPILETID
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg PKT  
1 14 Oras Allan Arctic Sport Club 2:55:12 1000
2 19 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 2:55:34 995
3 1 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 2:56:07 992
4 215 Voroncovs Denis Rietumu Bank- Riga 2:58:32 990
5 7 Austa Caspar Dynatek-Latvia 2:59:14 989
6 2 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 3:00:10 988
7 13 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 3:01:08 987
8 154 Ojala Henri Pyörä-68/Giant 3:06:00 986
9 216 Racenajs Kristofers Rietumu Bank- Riga 3:06:13 985
10 20 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 3:06:34 984
11 21 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 3:08:13 983
12 3 Zviedris Normunds EXTREME SPORT - MEVER 3:08:16 982
13 15 Aug Andrus Arctic Sport Club 3:08:40 981
14 27 Puu Henno Nissan Pro Team 3:08:52 980
15 64 Schumann Riivo CFC 3:09:33 979
16 81 Eloluoto Sami TuUl 3:09:45 978
17 16 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 3:10:57 977
18 33 Kananen Kimmo TWD 3:13:45 976
19 87 Heinikainen Jari TWD 3:14:06 975
20 9 Eislers Ingus Dynatek-Latvia 3:14:18 974
21 116 Korpela Aki Kaupin Kanuunat 3:14:23 973
22 4 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER 3:14:27 972
23 28 Rohtmets Argo Nissan Pro Team 3:15:01 971
24 119 Kuitto Antti LprPy 3:15:20 970
25 223 Dzalbs Gunars Rietumu Bank Rka 3:15:52 969
26 194 Träskelin Antti Koiviston Isku 3:17:51 968
27 88 Hiltunen Paavo Tampereen Pyörä-Union 3:17:55 967
28 124 Kärbo Veljo Sundstrand Team 3:18:39 966
29 244 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu 3:19:48 965
30 196 Turku Perttu Cycle Club Helsinki 3:20:56 964
31 22 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 3:22:00 963
32 184 Sohkanen Simo 3:24:34 962
33 123 Kärbo Vallo Sundstrand Team 3:25:44 961
34 26 Biezais Martins Rietumu Bank-Riga 3:25:56 960
35 213 Sarmalahti Jarno Riverside Cycling Club 3:27:28 959
36 207 Veikkolainen Kari Zeus 3:27:45 958
37 5 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 3:28:05 957
38 97 Juuti Tuomas 3:28:22 956
39 248 Rautakorpi Joonas CCH 3:28:30 955
40 214 Tammsoo Erik Porter Racing 3:29:59 954
41 197 Turtiainen Jani Korson Kaiku 3:30:37 953
42 245 Heinonen Ilkka JyPS 3:30:43 952
43 6 Hermet Priit EXTREME SPORT - MEVER 3:30:49 951
44 17 Männiste Meeme Arctic Sport Club 3:31:08 950
45 146 Mustonen Timo KuoPys 3:31:29 949
46 35 Tiainen Sami TWD 3:33:33 948
47 68 Järva Janek Porter Racing 3:33:34 947
48 144 Mursu Jaakko KuoPys 3:35:26 946
49 192 Tallinen Antti 3:35:36 945
50 66 Tarlap Tarmo Porter Racing 3:36:11 944
51 100 Kaarlampi Erik 3:36:48 943
52 121 Kunnari Jukka-Pekka Pellon Ponsi 3:37:18 942
53 79 Brofeldt Panu 3:38:29 941
54 163 Pisano Toni PK Team 3:38:55 940
55 242 Salonen Erkko 3:39:36 939
56 112 Kokkonen Rauno TCC 3:39:53 938
57 162 Pihamaa Sauli Sysmän Sisu 3:40:30 937
58 127 Laaksonen Harri bike fly team 3:40:54 936
59 232 Koskinen Kari CCH/2XU 3:41:28 935
60 41 Saarna Riivo Alexela Rademar Agency Team II 3:41:32 934
61 38 Tyynela Sami TWD 3:43:20 933
62 186 Somppi Mika TWD 3:43:44 932
63 211 Vähäkangas Ville Kälviän Tarmo 3:43:47 931
64 103 Karjalainen Jussi Paksukumi Team 3:44:21 930
65 101 Kalliomäki Timo KoKoPo 3:45:00 929
66 156 Paavola Jyri Ikaalisten Nouseva-Voima 3:45:27 928
67 208 Vesterinen Matti Nokia MTB 3:46:14 927
68 142 Mauriala Jarmo KaMoKe 3:46:32 926
69 193 Tallinen Tuomas JyPs 3:47:08 925
70 75 Arffman Kari Porvoon uimarit 3:47:30 924
71 205 Vanninen Matti-Pekka Kauttua 3:48:52 923
72 102 Kansikas Ari Pyörä-Pojat 3:48:54 922
73 155 Ovaska Kimmo Kiimingin Riento 3:52:36 921
74 169 Pöysä Mikko Mikkeli 3:52:46 920
75 209 Vuolli Antti Nokia Outdoor Sport Club 3:53:30 919
76 160 Pentikäinen Kaarlo 3:54:03 918
77 143 Minkkinen Hannu Zeus 3:54:43 917
78 61 Ganzburgs Ivars veloprofs.lv 3:54:55 916
79 173 Rinne Anssi 3:56:11 915
80 77 Autere Tuomas 3:56:53 914
81 230 Hahtela Ossi Slalom-Seura 3:57:16 913
82 60 Sepp Tõnis HVSK 3:58:46 912
83 134 Lund Toni Team Lund 3:59:06 911
84 179 Salokannel Ossi MTB-Turku 3:59:35 910
85 239 Luolajan-Mikkola Miika MTBCF 3:59:53 909
86 108 Keskitalo Petri Kiimingin Riento 4:01:25 908
87 147 Mustonen Wille Team Kyytijannut 4:01:48 907
88 236 Kutvonen Juuso Joroisten Sporttiklubi 4:02:00 906
89 128 Lamparelli Davide HBM 4:02:04 905
90 80 Ellilä Petteri PK Team 4:02:06 904
91 181 Sillankorva Ilkka Keskiö MTB 4:04:10 903
92 84 Hakala Ilkka Kaupin Kanuunat 4:04:44 902
93 226 Saukko Miska 4:05:10 901
94 67 Lepalaan Lauri 4:05:12 900
95 120 Kunnari Kimmo 4:05:57 899
96 152 Nieminen Jarno Team Välikuolema 4:05:59 898
97 83 Ervast Marko CCH 4:06:15 897
98 129 Lenkkeri Mika PPP-97 4:06:47 896
99 238 Sipponen Jalmari 4:06:54 895
100 240 Mäkelä Perttu Vehkalahden Veikot 4:08:22 894
101 96 Juntunen Janne 4:08:41 893
102 85 Hakkarainen Mikael Kaupin Kanuunat 4:09:07 892
103 76 Aura Ari Jussi Team Landbo 4:09:17 891
104 206 Vartiainen Arto Cental Terrorist Unit 4:09:29 890
105 204 Valli Toni MTB-Lohjatoy 4:09:35 889
106 95 Jokinen Santeri team välikuolema 4:10:11 888
107 247 Hiltunen Seppo CCH 4:10:20 887
108 135 Lymy Juuso 4:10:22 886
109 63 Erins Aigars veloprofs.lv 4:10:41 885
110 70 Ahmaniemi Samppa Metso MTB 4:10:48 884
111 168 Pärnänen Juha 4:12:18 883
112 241 Sirkka Erkki CCH 4:13:19 882
113 174 Rinne Lasse 4:14:07 881
114 199 Tölli Ari 4:15:03 880
115 110 Klockars Tuomas Porvoon ikämiehet metsässä 4:16:19 879
116 131 Lindström Petri MTB-Turku 4:16:30 878
117 187 Sormunen Arto - 4:17:15 877
118 42 Hansov Hanno Alexela Rademar Agency Team II 4:17:54 876
119 114 Konsen Lauri 4:18:01 875
120 195 Tuhkanen Niko MTBCF 4:18:07 874
121 218 Peltola Mikko YleX Pelasta Kallonen 4:18:30 873
122 105 Kekola Harri SPP-56 4:20:27 872
123 136 Maja Marko Metso MTB 4:21:20 871
124 188 Suominen Erno 4:22:33 870
125 72 Ahovalkamo Eetu 4:23:03 869
126 233 Kallio Janne 4:23:59 868
127 39 Harand Allan Alexela Rademar Agency Team II 4:25:31 867
128 139 Marttinen Timo Zeus 4:25:36 866
129 231 Vähi Nikolai Valga Kalev 4:25:51 865
130 111 Koistinen Kosti Elematic 4:26:51 864
131 170 Rantahakala Mikko 4:26:55 863
132 78 Auvinen Aki 4:27:53 862
133 130 Leppänen Vesa VaaleanRuskeatVaskitsat 4:28:18 861
134 237 Mäkelä Jarmo XC Valkmusa 4:28:30 860
135 149 Myöhänen Mikko PMK08 Kajaani 4:29:15 859
136 180 Sandvik Tommy 4season mtb 4:29:50 858
137 106 Kemppi Jouni 4:31:03 857
138 200 Uusitalo Vesa Team Välikuolema 4:31:14 856
139 185 Soininen Janne 4:32:07 855
140 125 Kärki Pasi PMK08 Kajaani 4:32:18 854
141 225 Saarinen Rauli OriToive 4:35:05 853
142 74 Andersen Karsten Nokia MTB 4:35:36 852
143 148 Mustonen Jyrki 4:36:23 851
144 228 Hautamäki Mikael 4:37:00 850
145 164 Pisilä Jani Kiimingin Riento 4:38:23 849
146 71 Ahmaoja Samuli 4:39:09 848
147 94 Ikonen Kalle 4:41:05 847
148 118 Kotiranta Kalle TWD 4:43:56 846
149 104 Kekola Seppo SPP- 56, Seinäjoki 4:44:25 845
150 172 Reijonen Mika 4:46:28 844
151 166 Pulkkinen Markku Eksymä 360 4:48:27 843
152 243 Koskela Timo 4:53:44 842
153 113 Komulainen Jussi Chateaubriand 4:53:45 841
154 161 Pigg Juuso 4:55:23 840
155 151 Nelimarkka Miikael - 4:55:57 839
156 150 Nelimarkka Salomon 4:55:58 838
157 140 Marttinen Mikko Nokia MTB 4:57:55 837
158 117 Koskela Samuli 5:00:21 836
159 182 Sillanpää Tommi SK Pohjantähti 5:01:48 835
160 219 Luomanen Joni Onkiniemen Orjat 5:03:01 834
161 190 Taavitsainen Ossi 5:05:35 833
162 198 Turtiainen Jarkko 5:05:37 832
163 107 Keskiaho Jere 5:07:51 831
164 191 Takala Sami 5:11:24 830
165 115 Korhonen Ville 5:13:20 829
166 93 Hämäläinen Herkko 5:14:45 828
167 158 Partanen Ari HTL 5:22:28 827
168 153 Nihtilä Kristian 5:37:39 826
169 89 Hintikka Esa 5:55:47 825
170 82 Engman Antti Team Reppurit 5:58:42 824
171 235 Korhonen Jaana Team Trek Finland 5:58:48 823
172 69 Aaltonen Riku Team Trek Finland 5:58:49 822
173 177 Saario Mika Team Trek Finland 5:58:50 821
0 8 Maimre Raivo Dynatek-Latvia DNF 0
0 10 Melderis Romans Dynatek-Latvia DNF 0
0 23 Raudsepp Tarmo Alexela Rademar Agency Team I DNF 0
0 24 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I DNF 0
0 25 Ainsalu Markku Rietumu Bank-Riga DNF 0
0 29 Erikson Toomas Nissan Pro Team DNF 0
0 30 Leiger Roomet Nissan Pro Team DNF 0
0 40 Rääbis Mati Alexela Rademar Agency Team II DNF 0
0 59 Tiedemann Tõnis DNF 0
0 62 Vasilenko Viktors veloprofs.lv DNF 0
0 65 Rae Ermo Porter Racing DNF 0
0 73 Alanko Ari DNF 0
0 86 Heikkinen Juha DNF 0
0 91 Holkeri Kai Hiiltomiehet DNF 0
0 99 Järvinen Arto MTBCF DNF 0
0 122 Kylliäinen Juha Kaupin Kanuunat DNF 0
0 126 Kölhi Sami Team Reppurit DNF 0
0 133 Lukkari Teemu DNF 0
0 137 Malinen Tuomas ÄäriTeam DNF 0
0 141 Matero Petri PMK08 DNF 0
0 157 Pani Marek DNF 0
0 165 Priewert Kennet B&A Ski Ry DNF 0
0 167 Pyrrö Petteri Kaupin Kanuunat DNF 0
0 176 Saarinen Harri OriToive DNF 0
0 183 Siltanen Mikko P-Union DNF 0
0 189 Syrjälä Jussi PK Racing Team DNF 0
0 201 Vainio Reima KorsKa DNF 0
0 202 Vainio Panu CCH DNF 0
0 210 Vuorma Juha 08-lenkki DNF 0
0 220 Raunio Mikko DNF 0
0 221 Koivurinne Miika Team Kyytijannut DNF 0
0 222 Klukins Aleksandrs ZZK DNF 0
0 224 Vainio Markku DNF 0
0 227 Aalto Jarno Orimattilan Toive DNF 0
0 229 Moisio Lasse DNF 0
0 234 Hallberg Lauri MTB Jarrujälki DNF 0
0 246 Kohola Heikki DNF 0
0 11 Lasis Normunds Dynatek-Latvia DNS 0
0 12 Melehs Olegs Dynatek-Latvia DNS 0
0 18 Kiskonen Eero Arctic Sport Club DNS 0
0 31 Nikolai Jarmo Nissan Pro Team DNS 0
0 32 Kumm Martin Nissan Pro Team DNS 0
0 34 Pakarinen Miika TWD DNS 0
0 36 Alus Markku TWD DNS 0
0 37 Sarkkinen Timo TWD DNS 0
0 43 Knostenbergs Toms TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 44 Jakovels Gints TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 45 Zimelis Raivis TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 46 Purnins Lauris TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 47 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 48 Suksts Normunds TREK-PHILIPS-METALEKS DNS 0
0 49 Berkis Valdis Team Riga DNS 0
0 50 Bartusevics Rihards Team Riga DNS 0
0 51 Rezins Janis Team Riga DNS 0
0 52 Becis Armands Team Riga DNS 0
0 53 Skujins Toms Team Riga DNS 0
0 54 Premanis Matis Team Riga DNS 0
0 55 Balodis Andris VIRSOTNE / BASK DNS 0
0 56 Midegs Marcis VIRSOTNE / BASK DNS 0
0 57 Blumins Arturs VIRSOTNE / BASK DNS 0
0 58 Dombrovskis Karlis VIRSOTNE / BASK DNS 0
0 90 Hirvensalo Aki Team TMA MTB DNS 0
0 92 Honkio Jarkko Nokia MTB DNS 0
0 98 Järvikuona Jani Kiimingin Riento DNS 0
0 138 Mannari Mikko DNS 0
0 145 Mustonen Janne DNS 0
0 171 Rantalahti Antti Nokia MTB DNS 0
0 175 Rossi Jussi TWD-Länken DNS 0
0 178 Sakala Mikko DNS 0
0 203 Vainio Markku Kärkölä DNS 0
0 212 Välimäki Sami Hypy DNS 0
0 217 Kosola Heikki DNS 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Nikson, , 25.08.2008 08:12
Lihtsalt infoks küsin SPORTINFOlt, et kas siia ka võistluse tulemused üles tulevad? Aitäh.
Tõnis, pikk11@hot.ee, 22.08.2008 19:57
Elamine olemas!
Kristjan, , 22.08.2008 12:26
uuri http://www.camping.fi . seal näitab, et lahtis on 2 campingu kohta. seal on väiksed majakesed (2-4 inimesele) ka kui telkida ei taha. Ning kui need on täis on võimalik ka tibake kaugem koht võtta.
, , 21.08.2008 11:35
Võistluse lehel on keskel link MAJTUS/LAEVAPILETID. Ehk saab sealt abi!
Tõnis, pikk11@hot.ee, 21.08.2008 10:55
Väike probleem elamisega Lahtis laupäeval vastu pühapäeva. Äkki kellelgil või mõnel seltskonnal on mõni Lahti lähiümbruse kämpingu või hosteli broneering üle jäänud kahele inimesele või on keegi äsja kuskile midagi saanud broneerida ning kus võiks veel vabu kohti olla, igasugune info teretulnud! Ette tänades Tõnis 5039491


Kõige populaarsemad
Nissan MTB Cup
R
Diasporal
Gutzy
Lahden Polku
Messila
Peltonen
SS Lahti
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE