estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Alges Maasikmets 03.08.2008 (0)
Elion Estonian Cup 2008 rattamaratonide sarja viienda etapi tasavägises lõpuheitluses võttis kogenud Alges Maasikmets (Extreme Sport – Mever) võidu Eesti maastikukrossi tänavuse meistri Allan ...
Elion Estonian CUP 2008 korraldajad on otsustanud teha juhendisse 2 muudatust 24.07.2008 (9)
Seoses vajadusega täpsustada Elion Estonian Cup sarjajuhendit, otsustasid sarjakorraldajad teha võistlusjuhendisse 2 muudatust. Esitame need allpool koos kommentaaridega.
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Otepää Rattamaraton 56 km
Otepää Rattamaraton 32 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 18 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Otepää Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 03.08.2008
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 56 km kell 12:00
Matkasõit 32 km kell 13:15
Lastesõidud 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
LASTESÕITUDE PAREMUSJÄRJESTUS 2008
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg 1 Koht v.k. Koht
TP 1
PKT  
1 2 Maasikmets Alges EXTREME SPORT - MEVER 01:48:31 01:11:21 1 4 1500 Sportfoto
2 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:48:31 01:11:21 1 5 1495 Sportfoto
3 1344 Austa Caspar TÜSK 01:48:35 01:11:20 2 3 1492 Sportfoto
4 4 Kirsipuu Jaan Spordiklubi CFC 01:48:43 01:11:20 3 2 1490 Sportfoto
5 7 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:48:44 01:11:20 4 1 1489 Sportfoto
6 9 Kukk Sigvard VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:49:45 01:12:19 5 8 1488 Sportfoto
7 3 Selder Taavi Alexela Rademar Agency Team I 01:50:41 01:12:19 6 7 1487 Sportfoto
8 16 Korts-Laur Ervin Alexela Rademar Agency Team I 01:50:41 01:12:18 1 6 1486 Sportfoto
9 15 Zviedris Normunds EXTREME SPORT - MEVER 01:52:13 01:13:13 7 9 1485 Sportfoto
10 46 Luidre Andres SFS 01:53:33 01:15:33 2 15 1484 Sportfoto
11 1341 Capelle Ludovic 01:53:34 01:14:42 8 12 1483 Sportfoto
12 50 Jõessar Janari-Joel Spordiklubi CFC 01:53:35 01:15:33 1 14 1482 Sportfoto
13 30 Balgabaev Ravshan SCOTT Racing Sankt Petersburg 01:53:36 01:15:34 9 18 1481 Sportfoto
14 5 Kukk Erki Alexela Rademar Agency Team I 01:53:36 01:13:59 10 11 1480 Sportfoto
15 8 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT - MEVER 01:54:03 01:13:58 11 10 1479 Sportfoto
16 19 Rohtmets Argo Balti Laomeister OÜ 01:54:11 01:15:34 12 19 1478 Sportfoto
17 24 Eislers Ingus DYNATEK LATVIA 01:54:11 01:15:35 3 22 1477 Sportfoto
18 32 Karu Virgo Hawaii Express Viimsi 01:54:14 01:15:36 2 24 1476 Sportfoto
19 38 Suur Ivo Alexela Rademar Agency Team I 01:54:14 01:15:38 4 30 1475 Sportfoto
20 22 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club I 01:54:19 01:15:36 13 25 1474 Sportfoto
21 40 Kelk Indrek Hawaii Express Viimsi 01:54:24 01:15:33 14 16 1473 Sportfoto
22 12 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene 01:54:29 01:15:35 2 23 1472 Sportfoto
23 10 Selder Tauri Sundstrand I 01:54:43 01:15:32 5 13 1471 Sportfoto
24 45 Puu Henno Balti Laomeister OÜ 01:54:50 01:15:34 15 17 1470 Sportfoto
25 35 Neemela Tarmo Extreme Plekk-Liisu I 01:55:01 01:15:38 3 29 1469 Sportfoto
26 44 Purnins Lauris TREK PHILIPS METALEKS 01:55:01 01:15:38 6 28 1468 Sportfoto
27 59 Schumann Riivo Spordiklubi CFC 01:55:53 01:15:34 16 21 1467 Sportfoto
28 20 Tohvrel Rego VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:55:56 01:15:36 17 27 1466 Sportfoto
29 34 Sala Raivo Sundstrand I 01:56:03 01:15:39 18 31 1465 Sportfoto
30 27 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi 01:56:14 01:15:57 19 33 1464 Sportfoto
31 26 Molev Juri VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:56:36 01:15:58 20 34 1463 Sportfoto
32 17 Krusemann Magnus VELOPLUS-MERIDA TEAM 01:56:38 01:16:21 21 36 1462 Sportfoto
33 36 Välbe Urmas Hawaii Express Viimsi 01:56:41 01:16:27 4 38 1461 Sportfoto
34 14 Tuisk Priit Hawaii Express Viimsi 01:56:42 01:16:27 22 37 1460 Sportfoto
35 13 Aug Andrus Arctic Sport Club I 01:56:43 01:16:27 23 39 1459 Sportfoto
36 21 Aduson Andre Spordiklubi CFC 01:56:54 01:16:28 24 40 1458 Sportfoto
37 64 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:56:54 01:16:47 25 41 1457 Sportfoto
38 25 Kirsipuu Toomas Spordiklubi CFC 01:57:15 01:17:22 5 43 1456 Sportfoto
39 49 Vist Kalev Spordiklubi CFC 01:57:15 01:17:22 6 42 1455 Sportfoto
40 54 Kargu Oskari JSK TAMME 01:57:17 01:17:24 26 45 1454 Sportfoto
41 37 Vaab Ivar 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 01:57:18 01:18:13 3 56 1453 Sportfoto
42 53 Jeret Timmo Püha Loomaaed 01:57:25 01:17:22 4 44 1452 Sportfoto
43 51 Rezins Janis ZZK-Extreme Sport 01:57:32 01:15:36 7 26 1451 Sportfoto
44 60 Saar Raido Viko 01:57:32 01:18:03 7 52 1450 Sportfoto
45 67 Laanemaa Kristjan Spordiklubi CFC 01:57:49 01:15:59 27 35 1449 Sportfoto
46 56 Ositis Dzintars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 01:57:58 01:17:59 8 46 1448 Sportfoto
47 72 Pallo Rait Hansa SK 01:58:55 01:18:02 28 51 1447 Sportfoto
48 94 Pilv Ivar Ambla Sk 01:58:56 01:18:14 9 57 1446 Sportfoto
49 97 Mikson Margus Arctic Sport Club II 01:58:58 01:18:04 29 53 1445 Sportfoto
50 86 Mikk Margus Arctic Sport Club I 01:59:13 01:18:09 30 55 1444 Sportfoto
51 48 Olle Raul Toyota Amserv Team 01:59:29 01:15:39 10 32 1443 Sportfoto
52 93 Kruuse Rommi Velo Clubbers 01:59:42 01:18:01 31 49 1442 Sportfoto
53 165 Järva Janek Porter Racing 01:59:42 01:18:01 32 50 1441 Sportfoto
54 31 Kampus Kaido EXTREME SPORT - MEVER 01:59:57 01:18:37 33 61 1440 Sportfoto
55 39 Kivil Peep Sundstrand I 02:00:03 01:15:34 34 20 1439 Sportfoto
56 69 Abel Indrek VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:00:05 01:19:13 35 64 1438 Sportfoto
57 109 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:00:06 01:19:13 36 65 1437 Sportfoto
58 90 Grossmann Genry Toyota Amserv Team 02:00:07 01:18:23 37 59 1436 Sportfoto
59 76 Biezais Martins SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:00:07 01:19:13 38 63 1435
60 41 Suppi Ahti Costa Bicicleta 02:00:11 01:18:00 39 47 1434 Sportfoto
61 101 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene 02:00:13 01:19:14 11 67 1433 Sportfoto
62 75 Magus Margus Arctic Sport Club II 02:00:20 01:19:11 8 62 1432 Sportfoto
63 71 Viljus Ivo PÜHA LOOMAAED 02:00:22 01:18:05 12 54 1431 Sportfoto
64 103 Kask Jaanus 02:00:25 01:19:15 40 68 1430
65 63 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:00:34 01:18:16 41 58 1429 Sportfoto
66 117 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:00:38 01:19:16 13 69 1428 Sportfoto
67 137 Neidra Rainer 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:01:39 01:19:20 5 70 1427 Sportfoto
68 42 Birkentals Mareks SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:01:48 01:18:01 42 48 1426 Sportfoto
69 196 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 1 02:01:54 01:20:35 6 82 1425 Sportfoto
70 83 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:01:54 01:20:11 7 78 1424 Sportfoto
71 154 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:01:54 01:20:12 43 80 1423 Sportfoto
72 78 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:01:56 01:19:41 9 73 1422 Sportfoto
73 105 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 1 02:02:01 01:19:20 8 71 1421 Sportfoto
74 57 Bogdanovs Aivars SEB / PRIEKULI / RAIMAKS 02:02:21 01:19:14 14 66 1420 Sportfoto
75 130 Hussar Aimar Areal Team 02:02:24 01:20:56 44 89 1419 Sportfoto
76 106 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:02:26 01:20:12 45 79 1418 Sportfoto
77 87 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:02:32 01:20:55 46 88 1417 Sportfoto
78 208 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1 02:02:54 01:20:46 9 85 1416 Sportfoto
79 104 Jõgi Joonas Spordiklubi CFC 02:03:04 01:20:14 10 81 1415 Sportfoto
80 92 Kovaljov Oleg Assa Kesoro 02:03:08 01:21:17 15 95 1414 Sportfoto
81 65 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:03:12 01:21:17 47 96 1413 Sportfoto
82 95 Rae Ermo 02:03:12 01:19:24 48 72 1412 Sportfoto
83 89 Karro Margus Velo 02:03:15 01:19:42 49 74 1411
84 138 Oppi Art CC Rota Mobilis 02:03:16 01:21:16 50 93 1410 Sportfoto
85 134 Roskoss Janis CBM/Smiltene 02:03:20 01:20:47 51 87 1409 Sportfoto
86 1348 Eiduka Ivanda 02:03:26 01:21:14 1 90 1408 Sportfoto
87 135 Pukk Andre 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:03:52 01:21:18 52 97 1407 Sportfoto
88 139 Nõmm Raivo cosmos team 02:03:56 01:21:19 53 98 1406 Sportfoto
89 111 Vaitmaa Rainer Sundstrand I 02:03:58 01:20:11 10 77 1405 Sportfoto
90 143 Ord Tõnu Windoor Team 02:04:08 01:20:47 16 86 1404 Sportfoto
91 110 Männiste Meeme Arctic Sport Club II 02:04:13 01:21:15 17 91 1403
92 123 Markss Reinis RK Velo 02:04:21 01:20:36 11 83 1402 Sportfoto
93 88 Pajur Rivo velo clubbers 02:04:24 01:20:36 54 84 1401 Sportfoto
94 146 Riismaa Timo VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:04:24 01:21:31 55 100 1400 Sportfoto
95 131 Sander Marek PSKL OLYMPIC 02:04:24 01:21:32 56 101 1399 Sportfoto
96 128 Soo Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 02:04:24 01:21:19 18 99 1398 Sportfoto
97 126 Meier Maaris Investment Agency Team 02:04:30 01:22:12 1 108 1397 Sportfoto
98 18 Aulik Allan Alexela Rademar Agency Team I 02:04:30 01:16:55 57 41 1396 Sportfoto
99 96 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:04:34 01:21:16 58 92 1395 Sportfoto
100 172 Litovtsenko Kirill Assa Kesoro 02:04:45 01:22:14 19 110 1394 Sportfoto
101 121 Rebane Meelis veloplus 02:04:47 01:21:36 59 102 1393 Sportfoto
102 112 Juronen Pertti Hawaii Express Valga 02:04:49 01:22:15 60 112 1392 Sportfoto
103 158 Tarassov Igor Assa Kesoro 02:04:51 01:23:19 20 128 1391 Sportfoto
104 153 Peenema Reijo Sundstrand I 02:05:02 01:23:16 11 124 1390 Sportfoto
105 157 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:05:13 01:22:16 61 114 1389 Sportfoto
106 119 Smilktens Karlis 02:05:17 01:22:41 62 119 1388 Sportfoto
107 58 Viidik Raul Maksimarket KJK 02:05:23 01:23:17 63 126 1387 Sportfoto
108 160 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:05:24 01:23:19 64 129 1386 Sportfoto
109 107 Rebane Marko Veloplus 02:05:52 01:22:40 65 118 1385 Sportfoto
110 176 Sars Martins Mezmalas MTB 02:06:01 01:21:52 12 106 1384 Sportfoto
111 152 Pae Karl Alexela Rademar Agency Team II 02:06:04 01:22:16 66 113 1383 Sportfoto
112 73 Mets Are cosmos team 02:06:10 01:19:42 1 75 1382 Sportfoto
113 168 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:06:12 01:23:16 21 123 1381 Sportfoto
114 122 Raja Aigar Westline team 02:06:13 01:21:50 67 105 1380 Sportfoto
115 201 Sarv Jaanus cosmos team 02:06:15 01:23:09 68 121 1379 Sportfoto
116 220 Kallari Taimar EHTE 02:06:18 01:23:21 69 132 1378 Sportfoto
117 190 Kuhlap Kaupo cosmos fun 02:06:24 01:22:42 22 120 1377 Sportfoto
118 203 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 02:06:32 01:22:12 12 109 1376 Sportfoto
119 232 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 2 02:06:33 01:21:39 70 103 1375 Sportfoto
120 166 Laaniste Mart Ambla Sk 02:06:35 01:23:23 71 133 1374 Sportfoto
121 249 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:06:36 01:23:17 72 125 1373 Sportfoto
122 197 Tupits Ivo 02:06:45 01:22:39 23 116 1372 Sportfoto
123 281 Sepp Tõnis HVSK WOLMREKS EHITUS 02:06:49 01:23:19 73 127 1371 Sportfoto
124 99 Rips Leho Extreme Plekk-Liisu I 02:07:07 01:21:17 74 94 1370 Sportfoto
125 186 Rodendau Janno VARGAMÄE 02:07:30 01:23:30 75 134 1369 Sportfoto
126 113 Lepik Jano Velo 02:07:31 01:22:12 76 107 1368 Sportfoto
127 125 Põldma Tõnu 02:07:44 01:23:37 77 135 1367 Sportfoto
128 155 Aasla Meelis Balti Laomeister OÜ 02:07:48 01:22:39 78 115 1366 Sportfoto
129 231 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:07:53 01:23:37 79 136 1365 Sportfoto
130 193 Kand Peeter BOSCH 02:08:00 01:23:57 24 138 1364 Sportfoto
131 159 Roose Riivo 02:08:01 01:25:02 13 149 1363 Sportfoto
132 254 Vestmann Rain Alexela Rademar Agency Team 02:08:05 01:23:15 80 122 1362 Sportfoto
133 167 Tõnov Tõnu Costa Bicicleta 02:08:09 01:23:42 81 137 1361 Sportfoto
134 173 Hussar Kaidar Water Ser 02:08:12 01:25:02 82 150 1360 Sportfoto
135 1258 Slaidins Didzis 02:08:13 01:25:05 14 152 1359 Sportfoto
136 177 Elling Toomas Kesko Agro I 02:08:13 01:24:12 83 143 1358 Sportfoto
137 102 Koppel Kristjan Sundstrand I 02:08:17 01:22:39 15 117 1357 Sportfoto
138 198 Kanistik Heiki CFC 02:08:19 01:25:01 84 147 1356 Sportfoto
139 170 Pani Marek 02:08:22 01:25:01 85 148 1355 Sportfoto
140 194 Veri Aivar Pentathlon 02:08:25 01:25:18 25 164 1354 Sportfoto
141 263 Antoniak Marek 02:08:33 01:25:16 26 162 1353 Sportfoto
142 199 Hansov Hanno Toyota Amserv Team 02:08:36 01:23:20 86 131 1352 Sportfoto
143 213 Kolk Hannes 02:08:43 01:25:16 87 161 1351 Sportfoto
144 142 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:08:45 01:24:12 27 144 1350 Sportfoto
145 295 Pedari Aimar Whirlpool 02:08:55 01:25:11 28 155 1349 Sportfoto
146 171 Tilk Arne Serviti 02:08:59 01:23:20 88 130 1348 Sportfoto
147 235 Reedi Peip Velo 02:09:09 01:25:32 29 169 1347 Sportfoto
148 140 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:09:09 01:24:19 89 145 1346 Sportfoto
149 360 Apivala Juss otepää õhujõud 02:09:09 01:25:23 90 167 1345
150 85 Arak Anti Balti Laomeister OÜ 02:09:09 01:25:36 91 170 1344 Sportfoto
151 185 Ojaver Siim EHTE 02:09:11 01:24:11 92 142 1343 Sportfoto
152 214 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:09:12 01:25:22 93 165 1342 Sportfoto
153 308 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:09:14 01:25:30 94 168 1341 Sportfoto
154 271 Boze Maris VELKONIS 02:09:16 01:24:57 95 146 1340 Sportfoto
155 215 Einroos Raino 02:09:19 01:25:12 30 158 1339 Sportfoto
156 242 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:09:21 01:25:15 96 159 1338 Sportfoto
157 163 Kozilans Guntis RK Velo 02:09:22 01:25:17 31 163 1337 Sportfoto
158 346 Arula Raul TARTU VELO 02:09:27 01:26:16 2 181 1336 Sportfoto
159 183 Ladva Ailar Paralepa 02:09:27 01:26:15 97 180 1335 Sportfoto
160 248 Ever Riho velo clubbers 02:09:42 01:23:58 32 139 1334
161 278 Peterson Kristo Extreme Plekk-Liisu I 02:09:53 01:27:05 13 203 1333 Sportfoto
162 225 Haugas Margus 02:09:55 01:26:04 98 174 1332 Sportfoto
163 219 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1 02:09:56 01:26:05 99 175 1331 Sportfoto
164 147 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:09:58 01:26:10 100 178 1330 Sportfoto
165 221 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi 2 02:10:03 01:26:02 14 172 1329
166 279 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Tsälba 02:10:11 01:26:02 15 173 1328 Sportfoto
167 267 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas 02:10:12 01:26:42 101 189 1327 Sportfoto
168 287 Luiks Meelis Elioni SK 02:10:17 01:25:04 102 151 1326 Sportfoto
169 149 Põld Ivo BOSCH 02:10:18 01:25:16 103 160 1325 Sportfoto
170 77 Sildoja Raivo püha loomaaed 02:10:20 01:25:11 104 156 1324 Sportfoto
171 175 Bergvald Gunnar HVSK WOLMREKS EHITUS 02:10:29 01:25:50 105 171 1323 Sportfoto
172 354 Kasenõmm Priit TÜ ASK 02:10:54 01:27:03 106 199 1322 Sportfoto
173 1265 Klaiva Mairis VELKONIS 02:10:56 01:27:54 33 222 1321 Sportfoto
174 207 Ivanov Mihhail 02:10:58 01:26:40 107 187 1320 Sportfoto
175 328 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 02:11:01 01:26:10 108 179 1319 Sportfoto
176 226 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene 02:11:02 01:26:56 109 194 1318 Sportfoto
177 320 Veismanis Intars 02:11:02 01:26:37 110 184 1317 Sportfoto
178 417 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:11:08 01:27:09 111 206 1316 Sportfoto
179 256 Velbri Rainer Maksimarket KJK 02:11:09 01:27:43 16 218 1315 Sportfoto
180 222 Lepasalu Laura TÜ ASK 02:11:10 01:26:39 2 185 1314
181 371 Ozolins Ainars Valmiera - Ripo autocentrs 02:11:12 01:27:03 34 200 1313 Sportfoto
182 251 Reinpõld Risto 02:11:17 01:27:13 112 212 1312 Sportfoto
183 247 Sügis Harri Veloplus 02:11:24 01:27:05 35 202 1311 Sportfoto
184 302 Mitt Rainis 02:11:29 01:26:16 113 182 1310
185 227 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Tsälba 02:11:32 01:24:07 16 141 1309 Sportfoto
186 150 Talviste Tanel Industek/Wagner 02:11:41 01:26:40 114 188 1308 Sportfoto
187 237 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:11:43 01:26:45 115 190 1307 Sportfoto
188 327 Orav Erki Vennad-Dahl 1 02:11:49 01:26:06 116 177 1306 Sportfoto
189 204 Neemela Kurmo Kesko Agro I 02:11:49 01:24:06 117 140 1305 Sportfoto
190 223 Aibast Erik 02:11:55 01:27:16 118 214 1304 Sportfoto
191 313 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 02:11:58 01:28:13 119 235 1303 Sportfoto
192 82 Raag Kaupo velo clubbers 02:12:07 01:25:08 120 153 1302 Sportfoto
193 305 Valem Kalle RSK SPORTKUNDA 02:12:10 01:27:20 36 217 1301 Sportfoto
194 285 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:12:11 01:27:02 121 198 1300 Sportfoto
195 210 Sander Heinry 02:12:13 01:25:11 122 157 1299 Sportfoto
196 211 Kanep Urmas Extreme Plekk-Liisu I 02:12:15 01:27:11 3 209 1298 Sportfoto
197 244 Vilums Guntis CBM/Smiltene 02:12:17 01:26:36 4 183 1297 Sportfoto
198 236 Taan Rainer GRÜNDER SPORT 02:12:18 01:26:39 37 186 1296 Sportfoto
199 380 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:12:19 01:27:15 123 213 1295 Sportfoto
200 296 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:12:21 01:26:56 124 195 1294 Sportfoto
201 297 Randoja David Maksimarket KJK 02:12:58 01:27:17 17 215 1293 Sportfoto
202 205 Danilas Meelis 02:13:04 01:27:07 38 204 1292 Sportfoto
203 241 Riismaa Hanno Bauhof 02:13:07 01:27:53 125 220 1291 Sportfoto
204 293 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:13:10 01:27:08 39 205 1290 Sportfoto
205 301 Nõmm Margus Mann Lines 02:13:12 01:27:54 126 223 1289 Sportfoto
206 312 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT - MEVER 02:13:12 01:28:14 127 236 1288 Sportfoto
207 218 Rumberg Tambet X-SPORT 02:13:17 01:28:09 128 230 1287 Sportfoto
208 425 Kukrus Martin velo 02:13:18 01:28:13 18 234 1286 Sportfoto
209 1308 Saamere Tanel 02:13:23 01:27:10 129 208 1285 Sportfoto
210 492 Erala Ranno 02:13:24 01:29:07 130 254 1284 Sportfoto
211 506 Kollo Madis 02:13:26 01:27:19 17 216 1283 Sportfoto
212 745 Danilov Andrus cosmos fun 02:13:26 01:29:34 131 260 1282 Sportfoto
213 270 Lõoke Martin HVSK 02:13:32 01:26:51 132 192 1281 Sportfoto
214 169 Kiitam Urmo Maksimarket KJK 02:13:32 01:27:10 18 207 1280 Sportfoto
215 349 Sammalsaar Mait VELOPLUS-MERIDA TEAM 02:13:36 01:28:11 40 233 1279 Sportfoto
216 284 Kruuser Karel Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:13:40 01:28:24 19 239 1278 Sportfoto
217 358 Leigri Mehis Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:13:40 01:28:44 20 243 1277 Sportfoto
218 1329 Bunkovskis Ingus Trek-Philips-Metaleks 02:13:43 01:28:50 133 245 1276 Sportfoto
219 224 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:13:52 01:28:10 134 232 1275 Sportfoto
220 386 Rünk Ain 02:13:58 01:27:58 135 224 1274 Sportfoto
221 272 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:13:58 01:27:04 41 201 1273 Sportfoto
222 324 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:13:59 01:28:09 21 231 1272 Sportfoto
223 300 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:13:59 01:26:06 42 176 1271 Sportfoto
224 449 Raadom Arno 02:14:01 01:28:08 136 227 1270 Sportfoto
225 189 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 02:14:02 01:28:34 137 240 1269 Sportfoto
226 206 Lehtmaa Aivar Velo 02:14:09 01:28:59 43 250 1268 Sportfoto
227 124 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 1 02:14:09 01:22:14 22 111 1267 Sportfoto
228 298 Saarep Peeter 02:14:10 01:28:53 5 248 1266 Sportfoto
229 533 Avel Rauno Sundstrand-Jõhvi 02:14:18 01:29:31 19 257 1265 Sportfoto
230 228 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:14:18 01:25:23 138 166 1264 Sportfoto
231 233 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 02:14:19 01:26:55 20 193 1263 Sportfoto
232 268 Leiger Roomet X-SPORT 02:14:19 01:27:43 139 219 1262 Sportfoto
233 234 Trepp Janek 02:14:23 01:27:58 140 225 1261 Sportfoto
234 322 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:14:28 01:28:08 141 226 1260 Sportfoto
235 317 Samarüütel Andres Hawaii Express Võru 02:14:32 01:28:16 142 237 1259 Sportfoto
236 1297 Alesmaa Martti CFC 02:14:56 01:32:16 21 337 1258 Sportfoto
237 114 Murakas Jaanus Hawaii Express Rakvere/Katus I 02:15:06 01:27:12 23 210 1257 Sportfoto
238 375 Meier Ergo 02:15:11 01:28:53 143 246 1256 Sportfoto
239 319 Tarasovs Pavels Mezmalas MTB 02:15:21 01:29:06 144 252 1255 Sportfoto
240 217 Erikson Toomas X-SPORT 02:15:27 01:31:52 145 319 1254 Sportfoto
241 288 Jams Sulev Kesko Agro I 02:15:46 01:28:40 44 241 1253 Sportfoto
242 181 Välja Margus KGK-Singel Team 02:16:10 01:29:23 45 256 1252 Sportfoto
243 174 Hendrikson Tõnu Haanja Rattaklubi Välla 02:16:12 01:28:23 146 238 1251 Sportfoto
244 315 Maarits Andres Hadler TL 02:16:13 01:30:05 147 273 1250 Sportfoto
245 275 Israel Olavi HVSK WOLMREKS EHITUS 02:16:14 01:28:53 148 247 1249 Sportfoto
246 151 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:16:14 01:26:59 149 197 1248 Sportfoto
247 351 Eilo Enno Spordiklubi Rakke 02:16:15 01:30:08 46 276 1247 Sportfoto
248 118 Vaaks Mikk 02:16:18 01:20:03 24 76 1246 Sportfoto
249 188 Toome Roland 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE 02:16:22 01:26:48 47 191 1245 Sportfoto
250 343 Viira Veiko KGK-Singel Team 02:16:23 01:28:41 150 242 1244 Sportfoto
251 266 Schmidt Kaarel Hansura Racing Team 02:16:25 01:28:58 6 249 1243 Sportfoto
252 338 Karjane Jaak Extreme 02:16:27 01:29:34 151 261 1242 Sportfoto
253 191 Rooberg Jorma CFC 02:16:30 01:28:09 22 228 1241 Sportfoto
254 265 Joandi Tõiv cosmos fun 02:16:36 01:30:06 48 275 1240 Sportfoto
255 624 Valgerist Allan Velo 02:16:37 01:31:14 152 298 1239 Sportfoto
256 291 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:16:41 01:29:36 153 263 1238 Sportfoto
257 306 Järveoja Toomas TÜ ASK 02:16:45 01:27:13 49 211 1237 Sportfoto
258 216 Vaikna Ville EXTREME SPORT - AMPS3 02:16:57 01:29:14 154 255 1236 Sportfoto
259 390 Raudsepp Priit Kesko Agro III 02:17:00 01:30:05 155 274 1235 Sportfoto
260 514 Peiker Harri Rulluisuklubi ABEC 02:17:13 01:31:04 156 292 1234 Sportfoto
261 253 Puhke Peeter Ambla Sk 02:17:15 01:29:45 50 265 1233 Sportfoto
262 369 Rist Liisi ETK Maksimarket 1 02:17:18 01:30:03 1 269 1232 Sportfoto
263 367 Linkgreim Jaanus ETK Maksimarket 1 02:17:19 01:30:03 157 270 1231 Sportfoto
264 362 Soodla Kristjan Toyota Amserv Team 02:17:19 01:30:29 158 279 1230 Sportfoto
265 259 Toots Valdis 02:17:21 01:28:09 159 229 1229 Sportfoto
266 230 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:17:24 01:29:34 160 258 1228 Sportfoto
267 330 Pedai Andrus Enics 02:17:31 01:31:04 161 293 1227 Sportfoto
268 451 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I 02:17:36 01:29:46 25 266 1226 Sportfoto
269 335 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi 2 02:17:36 01:30:43 51 283 1225 Sportfoto
270 303 Olle Kert 02:17:40 01:30:43 162 284 1224 Sportfoto
271 274 Tammistu Andrus Paralepa 02:17:40 01:30:38 163 282 1223 Sportfoto
272 314 Koppel Tõnu Balti Laomeister OÜ 02:17:43 01:30:02 52 268 1222 Sportfoto
273 144 Lainevee Heiki Kesko Agro I 02:17:47 01:32:54 26 356 1221
274 410 Uuring Raul EESTI ENERGIA SK I 02:17:49 01:32:40 164 349 1220 Sportfoto
275 391 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:17:53 01:31:03 165 291 1219 Sportfoto
276 373 Randmaa Joel 02:17:57 01:30:54 166 285 1218 Sportfoto
277 422 Dzebrailov Deniss BIROTA RACING TEAM 02:18:00 01:31:07 167 296 1217 Sportfoto
278 429 Lapidus Boris 02:18:01 01:31:42 168 304 1216 Sportfoto
279 246 Tiit Aarne EXTREME SPORT - AMPS3 02:18:05 01:29:45 169 264 1215
280 164 Krull Kaupo Maksimarket KJK 02:18:06 01:26:57 27 196 1214 Sportfoto
281 483 Kotov Raul velo clubbers 02:18:10 01:31:44 53 309 1213 Sportfoto
282 310 Saimre Kaido PÜHA LOOMAAED 02:18:15 01:31:51 170 318 1212
283 239 Kesa Paul Alexela Rademar Agency Team II 02:18:15 01:31:24 171 301 1211 Sportfoto
284 403 Popp Kristian Westline Team 02:18:16 01:31:02 172 290 1210 Sportfoto
285 414 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:18:17 01:32:21 173 342 1209 Sportfoto
286 495 Hürden Taivo 02:18:18 01:31:57 174 323 1208 Sportfoto
287 474 Steinbergs Martins Ikskile 02:18:20 01:31:13 175 297 1207 Sportfoto
288 286 Huik Aare Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:18:20 01:31:00 176 287 1206 Sportfoto
289 430 Nurm Maris Investment Agency Team 02:18:24 01:31:17 3 299 1205 Sportfoto
290 448 Tabo Sandor AS Reola Gaas 02:18:33 01:32:15 177 336 1204 Sportfoto
291 359 Kuusiku Kaido 02:18:38 01:32:24 178 345 1203 Sportfoto
292 345 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:18:40 01:30:35 7 281 1202 Sportfoto
293 469 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene 02:18:40 01:31:45 8 313 1201 Sportfoto
294 356 Kallakmaa Teet Ambla Sk 02:18:40 01:32:41 54 350 1200 Sportfoto
295 383 Jaaska Sven Elioni SK 02:18:43 01:31:05 179 295 1199 Sportfoto
296 401 Kerner Argo BOSCH 02:18:44 01:32:20 180 341 1198 Sportfoto
297 392 Teder Koit Viljandi RK 02:18:45 01:32:30 9 347 1197 Sportfoto
298 479 Valdner Marek CITROEN 02:18:45 01:30:55 181 286 1196 Sportfoto
299 334 Kurg Rauno 02:18:45 01:30:04 182 271 1195 Sportfoto
300 273 Miller Mait cosmos fun 02:18:49 01:30:05 183 272 1194 Sportfoto
301 376 Heinsar Hardi ROK TEAM 02:18:50 01:29:06 184 251 1193 Sportfoto
302 304 Vahi Kunnar Julgestuspolitsei 02:18:50 01:30:28 185 278 1192 Sportfoto
303 162 Krull Mikk Alexela Rademar Agency Team II 02:18:51 01:29:53 186 267 1191 Sportfoto
304 372 Rihvk Meelis 02:19:04 01:32:34 187 348 1190 Sportfoto
305 264 Plees Andrus Toyota Amserv Team 02:19:05 01:30:35 188 280 1189 Sportfoto
306 408 Mägi Allan 02:19:08 01:32:21 189 343 1188 Sportfoto
307 352 Edemskiy Andrey BIROTA RACING TEAM 02:19:09 01:30:13 190 277 1187 Sportfoto
308 413 Asi Antti velo clubbers 02:19:10 01:31:56 191 322 1186 Sportfoto
309 243 Lepiksaar Madis 02:19:11 01:31:34 28 303 1185 Sportfoto
310 480 Annuk Heiki Velo 02:19:13 01:31:49 192 315 1184 Sportfoto
311 411 Krumins Ingus A2 02:19:18 01:32:08 193 329 1183 Sportfoto
312 245 Järvelainen Riho 02:19:27 01:31:00 55 288 1182 Sportfoto
313 501 Vink Ahto 02:19:28 01:32:05 194 325 1181 Sportfoto
314 440 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:19:38 01:31:51 195 317 1180 Sportfoto
315 620 Slaidins Aldis 02:19:39 01:31:45 56 311 1179 Sportfoto
316 399 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene 02:19:48 01:32:09 57 331 1178 Sportfoto
317 364 Asavi Andrus Vennad-Dahl 1 02:19:49 01:32:05 196 326 1177 Sportfoto
318 342 Angerma Meelis Chapter 11 02:19:54 01:31:43 197 306 1176 Sportfoto
319 381 Lukertsenko Mihhail 02:20:03 01:27:54 198 221 1175 Sportfoto
320 333 Tamm Tõiv TÜ ASK 02:20:05 01:31:43 58 305 1174 Sportfoto
321 368 Kadajane Erik Vennad-Dahl 1 02:20:07 01:32:20 199 340 1173 Sportfoto
322 419 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:20:08 01:32:43 59 352 1172 Sportfoto
323 415 Leer Janek CITROEN 02:20:15 01:32:58 200 358 1171 Sportfoto
324 339 Pärnamets Aivar 02:20:18 01:31:48 201 314 1170 Sportfoto
325 347 Sootla Indrek EHTE 02:20:22 01:32:06 202 327 1169 Sportfoto
326 388 Rõngas Riho 02:20:24 01:31:44 203 308 1168 Sportfoto
327 516 Lubi Ain 02:20:27 01:32:54 204 357 1167 Sportfoto
328 363 Soodla Raul Kesko Agro I 02:20:31 01:32:16 60 338 1166 Sportfoto
329 282 Uudam Margus EESTI ENERGIA SK I 02:20:36 01:32:50 205 355 1165 Sportfoto
330 412 Järvlepp Rainer VabaMees 02:20:38 01:32:10 61 333 1164 Sportfoto
331 418 Vsivtsev Vjatseslav Viru Politsei 02:20:40 01:32:25 206 346 1163 Sportfoto
332 453 Leemet Rainer Velo Clubbers 02:20:45 01:32:05 207 324 1162 Sportfoto
333 496 Laul Raines ETK Maksimarket 2 02:20:52 01:32:23 208 344 1161 Sportfoto
334 255 Kriisa Helar 02:20:53 01:31:53 209 320 1160 Sportfoto
335 493 Koppel Mart Sangar 02:20:53 01:32:48 210 354 1159 Sportfoto
336 431 Kütt Vello Elke Auto Team 02:20:57 01:32:14 62 335 1158 Sportfoto
337 250 Kõiv Kardon 02:21:05 01:31:05 211 294 1157 Sportfoto
338 540 Vaiknurme Aivo Windoor Team 02:21:06 01:31:49 63 316 1156 Sportfoto
339 365 Laaniste Andres 02:21:12 01:31:25 212 302 1155 Sportfoto
340 329 Teras Indrek X-SPORT 02:21:15 01:33:02 213 362 1154 Sportfoto
341 447 Tärno Indrek 02:21:15 01:33:39 214 374 1153 Sportfoto
342 443 Laansalu Priit CITYMARK 02:21:15 01:32:08 215 330 1152 Sportfoto
343 494 Paas Ojari Combidek Logistika 02:21:16 01:33:24 216 365 1151 Sportfoto
344 393 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS 02:21:16 01:31:45 217 312 1150 Sportfoto
345 436 Sild Ivo 02:21:20 01:33:29 218 370 1149 Sportfoto
346 307 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:21:43 01:32:42 64 351 1148 Sportfoto
347 385 Tarikas Tenno 02:21:46 01:32:09 219 332 1147 Sportfoto
348 562 Kenk Janar Estiko-Plastar 02:21:47 01:33:43 220 377 1146 Sportfoto
349 331 Prants Janno Hawaii Express Võru 02:21:47 01:29:35 221 262 1145 Sportfoto
350 456 Reissaar Alari Mõdriku 02:21:52 01:32:44 65 353 1144 Sportfoto
351 361 Valk Hillar Kesko Agro III 02:21:58 01:33:43 1 376 1143 Sportfoto
352 311 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere/Katus II 02:22:02 01:33:59 29 381 1142 Sportfoto
353 1334 Cirulis Ivo 02:22:07 01:33:49 23 380 1141
354 337 Krela Jaan sk velo 02:22:08 01:33:49 66 379 1140 Sportfoto
355 184 Õun Valdur Nordea SK 02:22:13 01:36:36 222 436 1139
356 433 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 02:22:16 01:34:47 24 401 1138 Sportfoto
357 457 Undusk Martin EHTE 02:22:23 01:33:20 223 363 1137 Sportfoto
358 459 Kukk Aivo 02:22:23 01:34:04 10 385 1136 Sportfoto
359 455 Kuuseväli Ahti ETK Maksimarket 1 02:22:26 01:33:23 224 364 1135 Sportfoto
360 397 Vähi Nikolai Valga Kalev Maraton spordikaubad 02:22:32 01:34:31 67 393 1134
361 326 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 1 02:22:35 01:33:01 225 360 1133 Sportfoto
362 518 Kiivit Lauri 02:22:38 01:34:01 226 384 1132 Sportfoto
363 289 Kiigemägi Andres 02:22:44 01:31:44 68 310 1131 Sportfoto
364 309 Rääbis Mati Toyota Amserv Team 02:22:54 01:33:36 11 372 1130 Sportfoto
365 355 Kiuru Väino Politseiamet 02:22:57 01:31:43 227 307 1129 Sportfoto
366 473 Kimmel Kaarel Plenware 02:23:00 01:34:48 228 402 1128 Sportfoto
367 548 Pallum Priit 02:23:03 01:33:44 229 378 1127 Sportfoto
368 460 Aamisepp Arno Nõmme SK 02:23:07 01:32:13 25 334 1126 Sportfoto
369 1349 Siimer Martin 02:23:08 01:35:37 230 417 1125 Sportfoto
370 500 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:23:09 01:34:00 232 382 1124 Sportfoto
371 378 Karu Alar Viru Politsei 02:23:09 01:34:46 231 400 1123 Sportfoto
372 476 Viigipuu Toomas velo 02:23:10 01:34:58 69 404 1122 Sportfoto
373 1342 Kookmaa Kristjan 02:23:10 01:35:38 30 419 1121 Sportfoto
374 509 Soosalu Karen velo clubbers 02:23:11 01:33:24 70 366 1120 Sportfoto
375 28 Raudsepp Tarmo Alexela Rademar Agency Team I 02:23:12 01:28:48 233 244 1119 Sportfoto
376 665 Helves Herki Viljandi RK 02:23:13 01:34:12 234 389 1118 Sportfoto
377 546 Ristna Mikk makaak racing 02:23:13 01:33:25 235 367 1117 Sportfoto
378 357 Mägi Andrus Kesko Agro II 02:23:17 01:33:01 236 359 1116
379 570 Zirk Gunnar 02:23:20 01:34:27 237 392 1115 Sportfoto
380 729 Kaur Väino 02:23:20 01:35:09 71 405 1114 Sportfoto
381 426 Vaga Merko Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:23:27 01:34:45 238 399 1113 Sportfoto
382 521 Uba Tarmo Elioni SK 02:23:32 01:33:42 239 375 1112 Sportfoto
383 200 Talu Priit Püha Loomaaed 02:23:36 01:25:11 240 154 1111 Sportfoto
384 420 Järve Marek 02:23:37 01:33:28 241 369 1110 Sportfoto
385 444 Teppan Sten Raadio 2 02:23:45 01:34:36 242 396 1109 Sportfoto
386 470 Jäetma Mikk 02:23:49 01:35:58 26 424 1108 Sportfoto
387 502 Kindel Kaido 02:23:54 01:34:12 243 388 1107 Sportfoto
388 428 Perm Ivar 02:24:06 01:33:27 72 368 1106 Sportfoto
389 574 Kivi Kalmer Haanja Rattaklubi Tsälba 02:24:06 01:36:53 244 448 1105 Sportfoto
390 464 Oder Rein 02:24:07 01:35:37 245 418 1104 Sportfoto
391 478 Romanovskis Janis Ikskile 02:24:14 01:35:38 31 420 1103 Sportfoto
392 488 Korol Eero Enics 02:24:18 01:36:28 246 433 1102 Sportfoto
393 539 Ernits Ardu Vänta Aga 02:24:18 01:34:00 73 383 1101 Sportfoto
394 461 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 02:24:25 01:35:33 12 413 1100 Sportfoto
395 503 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu 02:24:28 01:35:32 4 412 1099 Sportfoto
396 581 Kuningas Kalmer HVSK RANNAAUTO.EE 02:24:36 01:35:31 74 410 1098 Sportfoto
397 262 Järveoja Jaanus TÜSK 02:24:37 01:34:10 75 386 1097 Sportfoto
398 465 Jurs Hassar Estiko-Plastar 02:24:43 01:35:34 247 414 1096 Sportfoto
399 484 Eelma Tõnu 02:24:44 01:34:26 248 391 1095 Sportfoto
400 617 Jõesaar Margus FELIX 02:24:51 01:35:38 249 421 1094 Sportfoto
401 402 Piire Aare Ospentos International 02:24:54 01:33:38 250 373 1093 Sportfoto
402 647 Kriger Vladislav Windoor Team 02:25:00 01:35:59 251 425 1092 Sportfoto
403 583 Nõmmik Jaanus Türi Rattur 02:25:04 01:36:07 252 429 1091 Sportfoto
404 535 Liis Lembit Kesko Agro II 02:25:10 01:34:33 13 395 1090 Sportfoto
405 639 Mägi Indrek 02:25:22 01:37:30 253 462 1089 Sportfoto
406 550 Kangur Aarne 02:25:27 01:35:36 76 416 1088 Sportfoto
407 631 Hintsov Veiko Deloitte 02:25:27 01:37:29 254 461 1087 Sportfoto
408 695 Kallasmaa Sander TeamRide 02:25:29 01:36:49 255 443 1086 Sportfoto
409 567 Metspalu Martin pentathlon 02:25:29 01:36:31 256 435 1085 Sportfoto
410 1303 Strikov Andrey CFC 02:25:30 01:29:34 27 259 1084 Sportfoto
411 605 Kirsipuu Avo 02:25:39 01:37:51 77 470 1083 Sportfoto
412 481 Otstavel Risto R-Team Scania 02:25:50 01:35:23 257 407 1082 Sportfoto
413 633 Silland Siim Elamusstuudio 02:25:51 01:36:40 258 438 1081 Sportfoto
414 511 Möldre Kert 02:25:55 01:36:06 78 428 1080 Sportfoto
415 531 Ristmets Margus 02:25:56 01:35:17 79 406 1079 Sportfoto
416 442 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:25:56 01:34:15 259 390 1078 Sportfoto
417 427 Aria Sven Lextrans 02:26:03 01:37:42 80 465 1077 Sportfoto
418 568 Lõokene Marek 02:26:04 01:34:40 81 397 1076 Sportfoto
419 517 Soo Hannes X-SPORT 02:26:09 01:36:07 260 430 1075 Sportfoto
420 694 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 02:26:19 01:37:18 261 454 1074 Sportfoto
421 557 Kotsin Marek Assa Kesoro 02:26:26 01:37:51 262 468 1073 Sportfoto
422 870 Kollo Tiit 02:26:28 01:34:31 82 394 1072 Sportfoto
423 515 Grents Kermo cosmos fun 02:26:28 01:36:57 263 451 1071 Sportfoto
424 577 Korts-Laur Raul AS Electrum 02:26:31 01:37:18 83 456 1070 Sportfoto
425 580 Paju Teet Väike-Maarja RSK 02:26:31 01:36:51 264 446 1069 Sportfoto
426 499 Hagen Peeter 02:26:34 01:35:57 14 423 1068 Sportfoto
427 1268 Zlobin Veniamin 02:26:38 01:35:32 265 411 1067 Sportfoto
428 703 Reinik Vello 02:26:45 01:38:02 84 476 1066 Sportfoto
429 783 Konga Andrus Arctic Sport Club III 02:26:47 01:38:14 266 485 1065 Sportfoto
430 379 Schmidt Kairi Investment Agency Team 02:26:50 01:36:08 2 431 1064 Sportfoto
431 707 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 02:26:54 01:37:27 3 459 1063 Sportfoto
432 618 Uueküla Peep 02:26:56 01:36:41 85 439 1062 Sportfoto
433 717 Meimre Hannes 02:26:58 01:38:07 267 482 1061 Sportfoto
434 534 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:26:59 01:34:40 268 398 1060 Sportfoto
435 482 Mesi Ilmar 02:26:59 01:36:55 2 450 1059 Sportfoto
436 547 Aasoja Arbo Extreme Plekk-Liisu II 02:27:00 01:36:53 86 449 1058 Sportfoto
437 724 Meltsa Aimar TeamRide 02:27:00 01:38:03 87 479 1057 Sportfoto
438 549 Zigurs Didzis 02:27:02 01:36:42 269 440 1056 Sportfoto
439 1335 Krauja Gunars 02:27:05 01:37:28 270 460 1055 Sportfoto
440 1272 Epner Indrek 02:27:06 01:36:43 271 441 1054 Sportfoto
441 698 Volt Ivo TeamRide 02:27:11 01:37:22 88 457 1053 Sportfoto
442 510 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:27:11 01:36:40 272 437 1052 Sportfoto
443 468 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:27:12 01:36:05 89 427 1051 Sportfoto
444 520 Uuetalu Tavo Konnamüsteerium 02:27:12 01:36:51 15 445 1050 Sportfoto
445 566 Helm Jaak Barrus 02:27:12 01:35:51 273 422 1049 Sportfoto
446 559 Rikka Tarmo VENNAD RIKKAD 02:27:13 01:37:56 274 472 1048 Sportfoto
447 582 Leppik Viljar Velo 02:27:14 01:38:03 275 480 1047 Sportfoto
448 1340 Toompere Henri 02:27:14 01:38:47 276 502 1046 Sportfoto
449 775 Truu Paavo Bauhof 02:27:14 01:37:52 277 471 1045 Sportfoto
450 441 Madison Janar Hawaii Express 02:27:15 01:37:15 278 453 1044 Sportfoto
451 553 Kivirüüt Margus Sangar 02:27:16 01:36:03 279 426 1043 Sportfoto
452 522 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:27:17 01:36:29 280 434 1042 Sportfoto
453 504 Kändmaa Kaido KGK-Singel Team 02:27:19 01:35:35 281 415 1041 Sportfoto
454 387 Strand Aleksander Kalevi Jalgrattakool 02:27:36 01:36:17 16 432 1040 Sportfoto
455 731 Vilipõld Kristjan Kalevi Jalgratta Klubi 02:27:38 01:37:51 28 469 1039 Sportfoto
456 596 Abel Andrus Anka pood 02:27:40 01:38:15 90 486 1038 Sportfoto
457 434 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:27:51 01:34:57 282 403 1037 Sportfoto
458 545 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:27:55 01:38:06 283 481 1036 Sportfoto
459 526 Veske Peeter 02:28:01 01:37:49 91 466 1035 Sportfoto
460 738 Aksel Indrek 02:28:02 01:38:55 284 506 1034 Sportfoto
461 384 Kuusik Leho Ramise Racing 02:28:03 01:31:54 285 321 1033 Sportfoto
462 690 Lilleorg Martti 02:28:07 01:37:36 286 463 1032 Sportfoto
463 508 Mõis Jüri 02:28:13 01:38:29 17 492 1031 Sportfoto
464 747 Päll Kermo HVSK RANNAAUTO.EE 02:28:26 01:38:29 287 494 1030 Sportfoto
465 636 Salus Ardi Vennad-Dahl 2 02:28:32 01:37:40 288 464 1029 Sportfoto
466 552 Tähiste Tarmo 02:28:32 01:37:24 92 458 1028 Sportfoto
467 659 Stalkov Valmer Kesko Agro II 02:28:41 01:38:02 93 475 1027 Sportfoto
468 1339 Kont Sergo 02:28:43 01:38:56 289 507 1026 Sportfoto
469 560 Kadai Martin Velonoid 02:28:44 01:38:36 290 496 1025 Sportfoto
470 366 Jaagant Priit Mapri Projekt 1 02:29:01 01:31:18 291 300 1024 Sportfoto
471 781 Meitus Raivo 02:29:02 01:38:53 94 504 1023 Sportfoto
472 475 Malsroos Mait Aspi 02:29:03 01:35:23 95 408 1022 Sportfoto
473 585 Matvejeva Jana Extreme Plekk-Liisu 02:29:03 01:38:44 2 500 1021 Sportfoto
474 471 Riekstins Raimonds Salaspils/Zirini 02:29:06 01:36:50 32 444 1020 Sportfoto
475 497 Kaeramaa Gaido Ropka Autopood 02:29:07 01:37:15 96 452 1019 Sportfoto
476 486 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:29:09 01:32:08 292 328 1018 Sportfoto
477 669 Fiks Ando Callefiks Team 02:29:09 01:38:38 33 497 1017 Sportfoto
478 576 Kaasik Illar Sundstrand - Jõhvi 02:29:12 01:38:07 97 483 1016 Sportfoto
479 61 Brokans Raimonds NN Sporta Klubs 02:29:13 01:45:12 293 638 1015 Sportfoto
480 660 Anderson Sten Plenware 02:29:14 01:38:53 294 505 1014 Sportfoto
481 622 Odamus Tõnu Extreme Plekk-Liisu I 02:29:16 01:39:30 3 515 1013 Sportfoto
482 782 Metsa Taivo 02:29:28 01:38:29 295 493 1012 Sportfoto
483 689 Randver Kristian Team Rimi Cycling 02:29:33 01:38:45 296 501 1011 Sportfoto
484 565 Kelk Margus SK Velo 02:29:39 01:39:21 98 509 1010 Sportfoto
485 593 Raidma Rainer 02:29:43 01:39:37 297 522 1009 Sportfoto
486 656 Eensoo Ardi Windoor Team 02:29:43 01:40:20 298 531 1008 Sportfoto
487 613 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 02:29:45 01:38:51 299 503 1007 Sportfoto
488 609 Kiristaja Kalle 02:29:45 01:39:36 99 521 1006 Sportfoto
489 956 Zarins Kristaps 02:29:45 01:39:31 300 517 1005 Sportfoto
490 722 Jürgen Lauri Türi Rattur 02:29:53 01:39:32 34 519 1004 Sportfoto
491 525 Keär Andres Spordiklubi Rakke 02:30:02 01:38:03 100 477 1003 Sportfoto
492 561 Sammel Koit cosmos fun 02:30:03 01:38:30 101 495 1002 Sportfoto
493 498 Kabonen Tiit 02:30:11 01:36:52 102 447 1001 Sportfoto
494 558 Aule Krister Chapter 11 02:30:12 01:37:18 301 455 1000 Sportfoto
495 513 Arus Tiit Mann Lines 02:30:30 01:38:22 302 490 999 Sportfoto
496 683 Soonpuu Hando 02:30:33 01:40:35 303 534 998 Sportfoto
497 743 Lohur Peedu VARGAMÄE 02:30:38 01:39:23 35 510 997 Sportfoto
498 629 Nõmmiste Sulev 02:30:52 01:39:30 304 516 996 Sportfoto
499 395 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:30:52 01:38:19 305 489 995 Sportfoto
500 616 Tenslind Margus 02:30:57 01:36:43 306 442 994 Sportfoto
‹‹ Tagasi
Otepää RM 2008
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
qwe, , 08.08.2008 11:51
Georg vaatab veidi ringi ja leiabki: http://www. SPORTINFO.ee /sportevent/ task/text/id/377 /tid/1898/
to Georg, , 07.08.2008 20:40
jooksvad tabelid on üleval juba eelmisest pühapäevast. Ehk seega samast päevast kui toimus ka võistlus. Tundub, et abi vaja sina hoopis. Enne kui kritiseerid ja tõmbled, tee tuur SPORTINFOs...
Georg, , 07.08.2008 20:11
Miks me ei näe sugugi jooksvalt ka kokkuvõtte protokolle nii Põhisõidu kui ka Matkasõidu kohta. Nii individuaalselt kui ka võistkondlikku. Igati oleks asjalik ja huvitav peale igat etappi kohe näha saada. Aga mitte kuidagi ei jõuta selleni välja. Milles viga härrased korraldajad,kas on ehk abi vaja või mis.
SPORTINFO, , 07.08.2008 14:23
Lastesõitude tulemused on nüüdseks uuendatud. Lugupidamisega, SPORTINFO
Lastesõit, , 07.08.2008 13:45
Lastesõidu tulemuste asi on tõesti pisut kiitsakas. Elva mehed suutsid siiski tabeli internetti välja saada. Ehk pole Otepää omad viletsamad? Äkki on abi kui kirjutada korraldajale personaalselt? Meie perest käis kah mitu last- kõik ei jõudnud esikolmikusse... Minu isiklik arvamus on küll ühene- olulisem on laste tabeli ülesse riputamine kui matkasõitjate (või võidusõitjate alates 2 sajast :))) piduliku paremusjärjestuse tagaajamine. Lastele on see võidusõit oluliselt suurem elamus -äkki võib sellest mõnelegi jõnglasele anda see esimese tõuke päris spordi juurde jõudmiseks.
jep, , 06.08.2008 20:19
tervelt 11 matkasõitjast...
tänud, , 06.08.2008 18:37
Tänud sportfotole , kes ka matkajatest raatsis pilti teha.....
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:27
Pikal rajal küll on :S .
Allan, mene33@hot.ee, 06.08.2008 18:26
Rohkem pilte polegi ? Fotograafi töö on vist väga raske .
Arno, , 06.08.2008 11:25
Käisin ka pojaga lastevõistlusel,aga protokollis kirjas polegi. Tekib küsimus,et kas edaspidi hakataksegi Otepääl kõikides vanuseklassides protokollis ainult esimest kolme tulemust näitama. Vahva värk küll.Miks te siis kuulutate,et toimuvad ka lastevõistlused.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE