estenglv
WAP version
Login form
6,7 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Õhtujooks (I etapp)
Aeg 27.04.2016
Koht Tartu EST
Spordiala Jooksmine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 185 Allase Olavi KJK Järvala 00:22:57.2 1
2 195 Tobreluts Indrek 00:23:12.6 2
3 38 Hannus Sander EMÜ SK 00:23:37.9 3
4 179 Rene Pae Markus SK 100 00:24:41.6 1
5 63 Laur Mikk 00:25:05.6 4
6 146 Širokov Juri Saint-Gobain Sekurit SE 00:26:06.3 5
7 202 Reinart Hardo 00:26:49.8 6
8 113 Lankov Aivar 00:27:11.4 7
9 77 Palu Tiit Teater Vanemuine 00:27:18.1 1
10 167 Tõnne Grete EMÜ SK 00:27:26.6 1
11 102 Haava Henno saint-Gobain Glass Estonia 00:27:32.4 2
12 197 Püvi Margus 00:27:40.6 3
13 87 Sibul Kristel OK Kobras 00:27:44.3 1
14 36 Vaakmann Kalmer AS Scanola Baltic / SK ProRunner 00:28:01.3 4
15 128 Kevin Põlluste Mart Tartu Suusaklubi 00:28:21.6 8
16 9 Puhu Sille CYCLON 00:28:31.1 2
17 50 Kinsigo Raiki 00:28:31.8 2
18 189 Org Olev 00:28:37.1 5
19 18 Puna Björn ProRunner 00:28:42.8 6
20 141 Kivila Märt 00:28:44.6 9
21 200 Looskari Lauri 00:28:45.8 10
22 29 Luiv Even 00:28:51.8 1
23 10 Timmusk Kristjan 00:29:06.6 11
24 159 Riives Martin 00:29:10.8 3
25 22 Joa Viljar FC Tartu 00:29:19.1 12
26 90 ilves Tõnu 00:29:24.8 7
27 196 Soo Veiko 00:29:27.8 8
28 19 Tukk Maik SK Prorunner 00:29:30.8 13
29 32 Viispert Ando Ants Piibu bridžiklubi 00:29:36.1 14
30 175 Valdner Risto 00:29:36.1 4
31 204 Bergmann Guido 00:29:36.3 9
32 199 Moorast Kristjan 00:29:36.8 15
33 145 Matson Raido 00:30:13.3 10
34 83 Kerna Marko 00:30:49.6 16
35 85 Roio Indrek 00:30:59.1 11
36 95 Kukk Katrin 00:30:59.1 3
37 52 Leis Elina Tartu SS Kalev 00:31:10.3 4
38 62 Vislapuu Priit Resta OÜ 00:31:10.8 17
39 152 Olefirenko Vitali Flexoil oü 00:31:12.8 18
40 212 Lahtvee Lauri 00:31:27.6 19
41 162 Kink Jana 00:31:29.3 1
42 6 Pilt Siiri TÜ ASK Fitnessklubi 00:31:32.1 2
43 88 Ilves Elin 00:31:50.6 3
44 161 Lepasalu Siim ja Tuulberg EF RandAS 00:31:54.8 20
45 23 Lauk Vambola Tursa Klubi 00:31:56.1 12
46 60 Merenäkk Margarete 00:32:11.3 5
47 25 Mastik Raul 00:32:30.8 21
48 119 Mälgi Ailen 00:32:32.3 6
49 66 Kripsaar Anneli Tarbatu 00:32:33.1 2
50 168 Pärn Sander 00:32:42.1 22
51 101 Jahu Triin 00:32:55.8 7
52 17 Tarkus Elar 00:33:00.1 23
53 205 Gaistruk Stanislav 00:33:04.1 24
54 71 Hool Raivo 00:33:04.3 13
55 15 Tamm Erki Tursaklubi 00:33:16.6 14
56 84 Toom Lauri 00:33:16.8 25
57 40 Estorn Lilian CYCLON 00:33:22.4 4
58 92 Jalajas Krista Estonian Ultrarunners Team 00:33:30.3 8
59 103 Kaljuste Helari Tartu Rulluisuklubi 00:33:30.3 26
60 72 Otsa Heigo 00:33:32.6 27
61 107 Miljukov Esko 00:34:18.6 28
62 149 Britt Laursoo Hanna 00:34:28.6 3
63 47 Repkin Peter Omniva SK 00:34:38.7 15
64 112 Mustimets Maia 00:34:48.4 4
65 148 võsu jaan 00:34:57.9 16
66 98 Nilbe Villem 00:35:00.2 29
67 191 Müürsepp Tiiu 00:35:00.4 5
68 34 Reiles Aurika CYCLON 00:35:12.6 9
69 49 Koplimägi Marika SK Prorunner 00:35:17.8 6
70 143 Mikk Üllar 00:35:20.3 30
71 164 Prokveli Marge 00:35:25.1 10
72 158 Leopard Romet 00:35:29.8 31
73 187 Suuroja Janek 00:35:45.3 17
74 210 Maidla Marke 00:35:53.4 11
75 138 Tigason Veiko 00:35:59.3 32
76 1 Lond Ulvi 00:36:00.1 7
77 79 Ernits Ingrit SK Prorunner 00:36:04.8 8
78 27 Boltovsky Maia ProRunner 00:36:22.1 9
79 30 Ustav Kairi Trismile 00:36:26.9 12
80 203 Ustav Romet 00:36:27.2 2
81 198 Kork Algis 00:36:30.1 33
82 4 Pellenen Evelin 00:36:32.6 13
83 91 Ilves Karmen Triiton 00:36:33.6 1
84 134 Traat Maarika Suusahullud 00:36:34.4 10
85 182 sarv maria 00:36:39.8 14
86 215 Soosaar Martti 00:36:44.6 34
87 5 Luuka Ülo Staier 00:36:52.1 18
88 169 Albre Ats 00:36:52.1 35
89 190 Põlluste Priit 00:37:23.6 19
90 160 Tolmusk Külliki 00:37:36.9 15
91 73 Bergmann Krista 00:37:50.1 11
92 116 Mihklepp Kaisa 00:37:54.6 16
93 207 Haava Aire 00:38:11.9 17
94 59 Meier Keity 00:38:13.9 18
95 97 Säälik Tiina SK Prorunner 00:38:18.1 12
96 94 Kivila Rita 00:38:40.1 13
97 26 Kuningas Carmen Rahvatantsuansambel Tarbatu 00:38:41.1 19
98 201 Kaldmäe Argo 00:38:44.4 36
99 123 Konstabel Kenn 00:38:54.7 20
100 124 Trossmann Kaili 00:38:56.9 20
101 93 Lill Kristi 00:38:57.9 21
102 127 Klaus Kristo 00:38:59.1 5
103 35 Kaasik Kairit 00:39:06.9 14
104 42 Mäeotsa Janno Elva Gümnaasium 00:39:50.6 37
105 153 Reimand Liis 00:39:51.6 2
106 100 Kõrgvee Urmas Tartumaa RSK 00:40:13.9 38
107 184 Sillaste Gerda 00:40:19.1 22
108 181 Mikkelsaar Mihkel 00:40:34.6 39
109 61 Valk Selin Redeem Nordics OÜ 00:40:43.6 23
110 147 Õnne Sandra 00:40:57.4 24
111 137 Kuškis Kaire 00:41:08.1 25
112 46 Kirst Carmen 00:41:08.2 26
113 89 Lood Piret 00:41:10.6 27
114 166 Laasik Tambet 00:41:17.6 40
115 37 Juursoo Meelis 00:41:22.4 21
116 80 Liina Maanteeamet 00:41:23.9 28
117 156 Utsar Hanna 00:41:23.9 29
118 55 Klein Kati Tartu Ülikool 00:41:24.9 30
119 122 Padjus Sven Swedbanki Spordiklubi 00:41:24.9 41
120 121 Juus Brit Swedbanki Spordiklubi 00:41:25.1 42
121 54 Labent Regina 00:41:31.1 15
122 163 Truup Kadri 00:41:35.9 31
123 109 Sults Kunnar 00:41:37.4 22
124 139 Kivila Kaur 00:41:44.1 3
125 41 Tamargo Nicolas 00:42:20.1 43
126 108 Õunap Piret 00:42:22.4 16
127 140 Apuhtin Anneli 00:42:25.6 32
128 69 Matson Merilin Naiskodukaitse 00:42:29.6 33
129 99 Orlo Andreas Playtech 00:42:29.9 44
130 56 Kriel Kaijo 00:42:50.4 45
131 57 Suik Laura 00:42:50.9 34
132 53 Kaljumäe Kai 00:43:27.9 35
133 118 Lannes Sarah 00:44:00.1 5
134 120 Lannes Sandra 00:44:00.2 6
135 68 Luhamaa Liina 00:44:04.1 36
136 130 Pillaroo Maileen 00:44:07.6 7
137 131 Eliise Eliise Kadri 00:44:07.9 8
138 104 Kasepuu Kelly 00:44:25.6 37
139 132 Weber Mart 00:44:25.9 46
140 64 Karjane Kaisa 00:45:15.4 38
141 39 Meikop Sille 00:45:39.6 39
142 8 Tagel Ilmar TriSmile/Kõlleste Spordiklubi 00:45:41.1 23
143 11 Saarniit Silvia Addinol 00:45:41.1 17
144 82 põldmaa malve g4s 00:45:41.9 18
145 193 Loost Raivo 00:45:42.0 47
146 86 Koks Juta 00:45:48.6 40
147 135 Põlluste Brenda 00:46:22.1 41
148 180 Maiette Ojamäe Hannelore 00:46:22.1 42
149 58 Vaino Evi EKVA 00:46:40.4 19
150 150 Käära Kärt 00:46:41.4 43
151 129 Raudsepp Kadri 00:47:49.4 44
152 70 Lahtvee Leila Playtech 00:48:27.6 45
153 142 Puusaag Paula 00:48:28.9 9
154 126 Kose Kerttu ETTER Reklaam 00:49:25.7 10
155 157 Uibokand Ülle ETTER Reklaam 00:49:46.2 20
156 2 Puusepp Astra 00:49:56.9 46
157 173 Vanaveski Diana 00:51:22.1 47
158 96 Kask Keiu 00:52:09.2 48
159 194 Leis Lilian 00:52:09.4 49
160 14 Teeväli Leili ProRunner 00:52:39.1 21
161 3 Naruski Gerttu SA Tartu Ülikooli kliinikum 00:53:46.5 50
162 174 Tensok Margit TÜRS 00:54:12.9 51
163 213 Prits Kairit 00:55:49.5 52
164 214 Tiks Sille 00:55:49.5 22
165 209 Liiva Monika 00:57:23.2 53
166 208 Avastu Anette 00:57:23.4 54
167 211 Asper Liilia 00:58:14.4 24
0 13 Tollimägi Tõnis EEBRIA EHITUS OÜ Not started 0
0 21 Malm Kristiina Not started 0
0 48 Ellmann Toomas Enervit Not started 0
0 51 Truupõld Joosep Not started 0
0 65 Peterson Marika VAK Staier Not started 0
0 67 Soe Kristiina Not started 0
0 74 Suits Elisabeth Not started 0
0 76 Sauk Siim EMÜ rahvatantsuansambel Tarbatu Not started 0
0 78 Koskelainen Kristin Not started 0
0 81 Koskelainen Kelin Not started 0
0 105 Veri Jaanika Not started 0
0 110 Rõõm Rimmo Tartu SUKL Not started 0
0 115 Sokman Ly Not started 0
0 117 Musto Meljo Not started 0
0 125 Sumberg Svea Not started 0
0 133 Tann Mairin Not started 0
0 154 Poragin Vanessa Not started 0
0 155 Kinks Reet Trismile Not started 0
0 165 Malm Kristiina Not started 0
0 177 Markus Kelk Hugo Trismile Not started 0
0 178 Kelk Margus Trismile Not started 0
0 186 Kasela Roland HÄT Systems Not started 0
0 188 Einpaul Anti Not started 0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE