estenglv
WAP version
Login form
RSS
Osavõturekordi poole liikuv Narva Energiajooks saab uue raja ja võistluskeskuse 01.03.2016 (0)
Uueneneva võistluskeskuse ja kiire rajaga Narva Energiajooks ootab taas osavõturekordit. 11. juunil Narvas toimuvale Ida-Virumaa suurimale spordiüritusele ootavad korraldajad tänavu 5000 ...
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 11.06.2016
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km
7 km (jooks, käimine, kepikõnd)
lastejooksud
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Nurme Tiidrek TÜASK 1:07:00 1
2   41 Laumets Rauno SK Prorunner 1:08:51 2
3   10 Jõesoo Argo EMÜ SK 1:09:05 3
4   32 Puustus Anti KJS Sakala 1:10:00 4
5   4 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 1:10:14 5
6   5 Vaine Heinar VAK Staier 1:10:25 6
7   1198 Vinogradov Yury Sylvia 1:10:35 7
8   14 Tambur Taavi Sparta SS 1:11:30 8
9   39 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 1:11:40 9
10   29 Hussar Karel SK Jooksupartner 1:11:53 1
11   6 Jürs Sander Teraapialaegas OÜ/Sparta SS 1:11:57 10
12   93 Medar Marti Treeningpartner 1:12:13 2
13   11 Kallaste Jaanus Laduks OÜ/Treeningpartner 1:13:03 11
14   25 Andresson Mart TÜASK 1:13:32 12
15   18 Hannus Sander 42koma 1:13:34 13
16   12 Reinsalu Kristo Stamina SK 1:13:41 14
17   741 Sulev Veiko Läänemaa KJK 1:13:46 15
18   86 Kirsipuu Riho Audentese SK 1:14:01 3
19   21 Piip Kaarel SK Prorunner 1:14:40 16
20   16 Stha Morten SWIX 1:15:09 17
21   36 Oja Reimo Treeningpartner 1:15:43 18
22   44 Ilumäe Indrek 1:15:46 19
23   487 Moiseev Alexander Sylvia 1:15:52 20
24   33 Tamm Martin Rapla JK 1:16:03 21
25   34 Poll Cris SK Prorunner 1:16:26 22
26   42 Reitsnik Tarmo Treeningpartner 1:16:27 1
27   43 Ridamäe Alar Treeningpartner 1:16:40 1
28   31 Maiste Tarmo 1:16:56 2
29   35 Eller Villu Treeningpartner 1:17:08 23
30   82 Skatško Igor JK Tempo 1:17:11 4
31   20 Reinart Rauno SK Prorunner 1:17:29 24
32   50 Kuleshov Aleksandr SPARTA 1:17:35 25
33   585 Gering Margus 1:18:20 26
34 1 54 Kukk Kaisa Treeningpartner 1:18:24 1
35   87 Seepõld Rain Treeningpartner 1:18:25 27
36   28 Juhkov Janar Treeningpartner 1:18:41 28
37   38 Mumm Indrek Sparta 1:18:57 2
38   126 Külm Jürgen Võru KJK Lõunalõvi 1:18:57 1
39   373 Mets Madis SK PRORUNNER 1:19:11 29
40 2 51 Boikov Mari Treeningpartner 1:19:49 2
41   57 Mäeots Jannes SK PRORUNNER 1:19:52 30
42   685 Koho Tanel SK PRORUNNER 1:19:55 31
43   1199 Belousov Aleksei Sylvia 1:19:58 3
44   175 Kala Taavi SK Pleki Pande 1:20:27 32
45   40 Kaasik Ragnar Treeningpartner 1:20:35 4
46   67 Dubrovski Jan Treeningpartner/Telia Spordiklubi 1:20:36 33
47   63 Kajari Priit Sparta Spordiselts 1:20:37 3
48   285 Võsu Marek Valio Eesti AS 1:20:49 34
49   75 Bauvald Andres Telia Spordiklubi 1:20:55 5
50   56 Monvelt Lauri Transfer1.net/Schnelli SK 1:20:56 35
51   37 Sepp Leivo Ekstreem.ee 1:21:08 6
52   46 Vahkal Kaido SK ProRunner 1:21:12 7
53   83 Hummal Erkki Sparta 1:21:14 8
54 3 77 Pilli Moonika SK Jooksupartner 1:21:15 3
55   1066 Nilsoni Rainer SK PRORUNNER 1:21:25 36
56   60 Nikolajev Dmitri KKT OIL OÜ 1:21:31 4
57   722 Veide Hannes SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE 1:21:33 9
58   68 Tiiksaar Aaro BE Group 1:21:44 37
59   271 Basay Nikolay Admiralteyskie Verfi 1:21:47 38
60   71 Saar Heigo Treeningpartner 1:21:49 5
61   242 Valdmaa Lauri SK ProRunner 1:21:54 39
62   267 Kaiv Taavi Nordecon Betoon/Trismile 1:22:08 40
63   48 Jakson Ahto SK PRORUNNER 1:22:23 6
64   101 Suvorov Anatoli "KJK Sillamäe ""Kalev""" 1:22:30 10
65   19 Varik Mikk SK Jooksupartner 1:22:38 5
66   459 Keskküla Karol Viru Tull 1:22:42 11
67 4 1086 Kqn YORC 1:22:44 4
68   116 Raspel Raido Treeningpartner 1:22:56 7
69   120 Maiste Margus 1:23:01 41
70   84 Snitsarenko Tarass 1:23:12 42
71   275 Valdmann Asko 1:23:40 43
72 5 79 Tõnne Grete EMÜ SK 1:23:54 5
73   289 Kingo Gunnar 1:24:11 44
74   1009 Vasilii Nikolaev Krasnogvardeec 1:24:40 45
75 6 1089 Bulavintzeva Anastasia 1:24:48 6
76 7 58 Treier Jana Sparta SS 1:24:53 7
77   121 Mõttus Eero Täppsportlased 1:24:56 12
78   168 Lundver Mardo 1:24:57 46
79   45 Mendel Mark Treeningpartner 1:25:00 6
80   136 Merivälja Margus SK Jooksupartner 1:25:01 47
81 8 30 Kivi Liina SK Jooksupartner 1:25:05 8
82   257 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 1:25:10 48
83   150 Blumfeldt Martin-Erik 1:25:10 13
84   215 Kuuskmäe Kaur 1:25:11 49
85   133 Krimm Raido Treeningpartner 1:25:15 50
86   1083 Kokin Leonid Sylvia 1:25:15 51
87   111 Küünruss Reemet Sparta 1:25:17 14
88   1094 Petratskov Jan 1:25:19 52
89   85 Matsalu Maigo 1:25:21 1
90   276 Tisler Raido 1:25:24 53
91   486 Lepik Sander 42koma 1:25:26 54
92 9 81 Mai Barsegjan Astrid Treeningpartner 1:25:28 1
93   576 Aave Marius SK Prorunner 1:25:38 55
94   147 Saar Raigo EBC Ehitus 1:25:39 56
95   124 Ebril Mikhail YoRC 1:25:42 15
96   261 Allik Tambet 1:25:43 1
97   718 Nagel Rainer TriSmile 1:25:46 57
98   201 Bauvald Indrek Spordiselts 1:25:47 58
99 10 128 Jakobson Õnne-Liina Sparta SS 1:25:48 9
100 11 76 Tibar Marion Sparta SS 1:25:49 10
101   88 Hellerma Andres Liina Tšernovi klubi 1:25:50 59
102 12 61 Velba Hillevi IND. 1:25:50 11
103   115 Säär Harry Ühinenud Gängstaräpparid 1:25:51 7
104   765 Allik Tave 1:25:52 60
105   119 Treier Tarvo Sparta 1:25:56 61
106   95 Bakharev Lev Eesti Energia/Eesti Energia Kaevanduste 1:25:59 8
107   137 Vilk Hannes OÜ Eesti Killustik 1:26:07 9
108   114 Kukk Kaspar 1:26:10 62
109   245 Škubel Andrei 1:26:26 63
110   144 Kimask Eduard SK Jooksupartner 1:26:27 16
111   630 Rohelpuu Enno SK Võhma 1:26:28 10
112   190 Lellep Kalle SK ProRunner 1:26:34 17
113   1067 Oinus Tiit SK PRORUNNER 1:26:35 64
114   269 Mägi Jaanus VKG Energia/Trismile 1:26:37 65
115   253 Reiljan Raul Kaitsevägi 1:26:44 66
116   364 Niine Kristjan SK Prorunner 1:26:50 67
117   223 Aunpu Rivo Briketipoisid/Treeningpartner 1:26:50 68
118   100 Raap Ilmar meie 1:26:56 11
119   240 Kübarsepp Karmo AS Eesti Energia/Eesti Energia Spordiklubi 1:27:01 69
120   225 Jalakas Peep SEB Pank AS 1:27:03 70
121   290 Kalda Kalev Sparta 1:27:10 71
122   262 Tinno Margus Velo Clubbers 1:27:13 18
123 13 74 Lepik Kaia Täppsportlased 1:27:15 12
124   149 Kaletin Anton 1:27:19 72
125   148 Semenov Artemii #SektaRun 1:27:20 73
126   663 Pärna Ain 1:27:23 74
127   109 Tamme Risto Ektaco AS 1:27:24 75
128   228 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 1:27:29 8
129   78 Tavits Gaabriel WEEKEND WARRIORS II 1:27:31 19
130   282 Mägi Madis Hausers 1:27:46 76
131   192 Vafin Renat Skype 1:27:53 20
132   106 Meos Peeter 1:27:59 21
133 14 171 Palm Anne-Ly SK Jooksupartner 1:28:07 1
134   233 Kannel Tanel Hawaii Kiirrong 1:28:08 22
135   227 Kask Villu SK Aaspere 1:28:14 12
136   298 Rebane Aleksander Würth 1:28:15 77
137   295 Vaakmann Kalmer AS Scanola Baltic/SK ProRunner 1:28:16 23
138   102 Toots Aleksander 1:28:19 13
139   1044 Jakovlev Igor 1:28:20 9
140   132 Vürmer Silver SK Prorunner 1:28:21 78
141   251 Puna Björn SK ProRunner 1:28:24 24
142   129 Pihlak Sander 1:28:29 79
143   130 Mickey Matthew 1:28:33 80
144   189 Paabstel Juhan 1:28:36 81
145   992 Smorodin Dmitri SMORODINA 1:28:38 82
146   105 Kangur Toivo 1:28:45 2
147 15 145 Veselova Aleksandra 1:28:56 13
148   142 Zavadskis Erik Elernet EST OÜ/Sparta 1:29:00 14
149   494 Laugal Emil Italinox Baltic OÜ/21CC Triatloniklubi 1:29:02 83
150   140 Ärm Urmas 1:29:04 3
151   277 Pisang Sten 1:29:12 84
152   1055 Silvet Kristjan TV3 AS 1:29:13 85
153   118 Lehtla Reigo SAKU MARATON 1:29:15 15
154 16 497 Tamm Maris TÜASK Fitnessklubi 1:29:16 14
155   174 Kambek Siim EKSL 1:29:38 86
156   232 Kuuskmäe Gert 1:29:40 87
157   207 Paane Risto Gerrante OÜ 1:29:52 88
158   951 Virkus Hannes 1:29:54 89
159   279 Sõtsugov Sergei 1:29:54 25
160   176 Pehk Karl 1:29:55 90
161 17 92 Kuusk Klarika Treeningpartner 1:29:58 1
162   131 Panov Roman NEJ Spordiklubi 1:30:13 26
163 18 97 Rammul Brit Sparta SS 1:30:14 15
164   284 Smirnov Ilja Ajaleht Põhjarannik/Põhjarannik 1:30:20 27
165 19 73 Hinn Pille Sparta SS 1:30:21 16
166   268 Uustalo Hektor Klubitu mees 1:30:25 91
167   634 Kuningas Andres 1:30:28 28
168   299 Hannus Oliver 42koma 1:30:36 92
169 20 99 Kuiv Kadiliis SK ProRunner 1:30:37 17
170   898 Jesse Aivar 1:30:38 1
171   1014 Pohlak Tarmo Jooksupartner 1:30:39 29
172   273 Latin Vladimir Aidu sk 1:30:42 93
173 21 70 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 1:30:46 18
174   810 Muld Margus 1:30:54 30
175   255 Veber Toomas Kaitsevägi 1:31:03 31
176   1018 Hyde Matthew 1:31:03 32
177   361 Ojalill Raimond FB Jooksmine 1:31:08 33
178   248 Lillmets Üllar 1:31:11 16
179   771 Vain Mathias 1:31:14 10
180   493 Tuuletare Argo MEESTE VARJUPAIK 1:31:16 94
181   495 Tameri Tarvi Nordea Spordiklubi 1:31:17 95
182   213 Tutt Marko Treeningpartner 1:31:22 96
183   194 Nadorichev Oleg Sylvia 1:31:25 34
184   778 Greenbaum Janno Sparta 1:31:31 35
185   491 Paavel Argo SA Endla Teater/Kaitseliit Pärnumaa Malev 1:31:36 97
186   260 Haljastamm Erkki 1:31:39 98
187   259 Krilovs Ringo Voka 1:31:39 99
188   252 Semenkov Andrei Kaitsevägi 1:31:40 36
189   229 Riks Rando SK Aaspere 1:31:42 100
190   239 Oll Indrek 1:31:42 37
191   264 Räitsak Kaspar 1:31:55 101
192   218 Nemeth Roland 1:31:59 102
193   107 Golõnski Jan Motus 1:31:59 11
194   187 Pille Roman Staabi-ja sidepataljon 1:32:00 103
195 22 345 Kuuskne Ketlin Ühinenud gängstaräpparid 1:32:00 19
196   286 Lissovski Aleksandr Fitlife 1:32:03 104
197   217 Trees Mihkel Nõmme Spordiklubi 1:32:07 1
198   183 Raudsepp Steven SK Prorunner 1:32:13 105
199   739 Järve Heilo SK Jooksupartner 1:32:16 38
200   437 Värton Kristjan Jooksupartner SK/SK Jooksupartner 1:32:19 39
201   164 Hiienõmm Viljar Täppsportlased 1:32:19 17
202   241 Kärdi Tarmo SuusaAkadeemia 1:32:21 18
203   288 Kottisse Rene 1:32:26 106
204   89 Saluveer Joona Omniva/Omniva Spordiklubi 1:32:38 107
205   1092 Loit Madis 1:32:39 108
206   238 Matukhin Igor BiM 1:32:41 19
207 23 202 Kurg Eveli SK Maret Sport 1:32:54 20
208   1043 Hainsoo Tauri 1:32:59 109
209   177 Teder Kaspar 1:33:04 110
210   648 Türkson Arne Medisoft/Suusahullud 1:33:06 20
211   457 Saadik Madis 1:33:07 111
212   297 Kisseljov Aleksei FOR GAM 1:33:09 40
213 24 990 Kala Tiina SK Jooksupartner 1:33:18 21
214   429 Konstantinov Nikita Eesti Energia 1:33:19 2
215   478 Mäeorg Erkki 1:33:23 112
216   203 Kaldma Urmas Telia Eesti AS/Telia Spordiklubi / SK Jooksupartner 1:33:25 21
217   461 Krass Reimo 1:33:26 113
218   406 Nikolaevski Evgeni Eesti Energia 1:33:30 114
219   205 Kesonen Sergei 1:33:32 115
220   669 Alliku Uno duubel d 1:33:34 4
221 25 791 Sokolova Olga 1:33:35 2
222 26 221 Muru Merike Sparta 1:33:46 1
223   152 Morozov Igor JK OPTIMIST 1:33:57 5
224   583 Laasu Arnold Seesam Insurance/SK Saarde 1:33:58 2
225 27 198 Matson Kaire Elujooks 1:34:01 22
226   474 Taal Arles Onninen/FB jooksmine 1:34:04 41
227   314 Saar Jüri 1:34:05 42
228 28 1068 Reinula Kattri SK PRORUNNER 1:34:13 3
229   138 Demenkov Denis BIM 1:34:16 116
230 29 1197 Lisichkina Irina E-team 1:34:16 4
231   795 Murov Vjatšeslav Murov Ski Team 1:34:30 117
232   134 Lopsik Priit Swedbank SK 1:34:33 118
233   287 Metsva Raul Smarten/Spordiselts 1:34:36 119
234   117 Kuznetsov Nikolay 1:34:40 3
235   265 Maiste Andrus Treeningpartner/Diadora 1:34:42 6
236   443 Tark Kaarel Spordiselts 1:34:43 120
237   186 Aasaleht Priidik 1:34:46 121
238   236 Timofejev Dmitri 1:34:49 43
239   166 Raudsepp Raivo 1:34:54 7
240   1060 Ala Taimar SK Metsasõbrad 1:34:54 122
241   185 Kangur Raul AS Ober-Hausi Kinnisvara/Jooksuklubi Sarma 1:34:57 22
242   237 Vorontsov Aleksei Infocus 1:35:03 44
243   188 Niinemaa Kristjan 1:35:05 45
244   1045 Tõkke Margus A2K Spordiklubi 1:35:10 23
245   789 Tarvis Anno A2K Spordiklubi 1:35:10 123
246   841 Kruup Aivar 1:35:12 124
247   283 Priks Hanno VAK STAIER 1:35:16 8
248   110 Sinirand Melvin SmartAuto/Audentes 1:35:21 46
249   230 Sumberg Janek Skanholz 1:35:30 47
250   210 Kirss Mairo Fifaa AS 1:35:31 125
251   857 Kabur Sander Kaitsevägi 1:35:41 126
252   1087 Kahro Rein My Fitness 1:35:42 127
253   274 Kannike Kristjan 1:35:42 128
254 30 392 Silluste Liina 1:35:48 23
255   159 Oblikas Janek marathon100 1:35:50 48
256   272 Lomaka Andre 1:35:50 49
257   488 Viil Tauri TÜ ASK FITNESSKLUBI 1:36:02 129
258   507 Nuga Ahti 1:36:04 130
259   135 Loginov Andrei 1:36:05 24
260   786 Virkunen Egert 1:36:12 12
261   458 Koskaru Meelis Maksu- ja Tolliamet/MTA SK 1:36:12 131
262   200 Võip Raivo 1:36:15 9
263   566 Roosileht Jaanus 1:36:17 25
264   212 Tereštšenkov Aleksei Telia Spordiklubi 1:36:23 10
265   469 Kaar Andres Estlander Grupp 1:36:26 132
266   1064 Shumilin Igor 1:36:27 50
267   1194 Neem Mikk 1:36:30 13
268   234 Leisalu Tanel ERGO 1:36:30 133
269 31 785 Joamets Siiri 1:36:33 24
270   659 Veedla Sven koopiatehas 1:36:34 51
271   455 Kukk Siim 1:36:45 134
272   1053 Kusma Roman Aqva Hotels 1:36:48 11
273   337 Münt Ainar Roosna-Alliku Pakiauto 1:36:51 135
274   708 Telling Juhan jk Hermes 1:36:51 26
275 32 311 Pilt Siiri TÜ ASK Fitnessklubi 1:36:52 2
276   1196 Stepanenko Sergey Vsportesila 1:36:53 136
277   208 Võsaste Rauno Eesti Energia AS/Eesti Energia SK 1:36:55 27
278   1029 Metsis Aado Finest metallid/Anu jooksutrennid 1:37:00 137
279   163 Gussev Rain 1:37:04 138
280 33 250 Haljastamm Sandra 1:37:05 25
281 34 294 Valang Ann KSK Alem 1:37:09 26
282   591 Usin Mart 1:37:11 139
283   1017 Startsev Roman Docura 1:37:13 140
284 35 333 Paulus Silja Teraapialaegas/Elujooks 1:37:15 27
285   123 Vilgo Riivo Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:37:17 141
286   637 Kangro Danel SK ProRunner 1:37:21 142
287   855 Kelder Oliver Kaitsevägi 1:37:22 143
288   351 Karma Andri 1:37:28 144
289   658 Kukk Illar 1:37:33 12
290 36 422 Vaikla Maigi RIMI EESTI 1:37:35 5
291 37 211 Saks Kairi 1:37:37 28
292   732 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi 1:37:37 52
293   1047 Vooglaine Jarmo Maanteeamet/Maanteeameti Spordiklubi 1:37:44 145
294   254 Juhkental Johannes Scoutspataljon 1:37:46 146
295   456 Õismaa Rauno Maksu- ja Tolliamet/MTA SK 1:37:57 147
296   538 Meier Ergo 1:38:02 53
297   987 Guitar Pavel Selver/MTÜ Spordiselts 1:38:10 148
298   485 Tammesalu Raul Lingvist 1:38:15 149
299   442 Kaljurand Ain 1:38:15 13
300   165 Köster Raul Myfitness Viru 1:38:17 28
301   173 Kaegas Margus 1:38:20 29
302   199 Kaegas Raivo PK KGS 1:38:27 30
303 38 482 Terro Evelin 1:38:33 29
304   976 Wacker David 1:38:34 150
305   216 Toom Toomas SK Stamina 1:38:36 5
306   584 Eglit Oliver Tallinna Linnavaraamet/Lival Sport 1:38:43 151
307 39 397 Mehide Marin SK Prorunner 1:38:45 30
308   281 Kirsipuu Avo SK Kirss 1:38:45 31
309   496 Liiva Mattis Ananke OÜ/Ananke 1:38:50 152
310   425 Uudeküll Romet 1:38:53 153
311   656 Piho Veiko AS Electrum 1:38:55 154
312   925 Tikhonov Alexander Eesti Energia/K+ 1:38:59 32
313   350 Kukk Meelis Pärnu LV/SUKL Jõulu 1:39:00 6
314 40 412 Possul Keidi SK Prorunner 1:39:01 31
315   858 Kalbus Martin Kaitsevägi 1:39:02 14
316   266 Semenov Sergey WorldClass 1:39:11 14
317   492 Järvpõld Andres Puuslik OÜ 1:39:13 33
318   403 Zaitsev Andrei Skuba Eesti OÜ 1:39:13 155
319   139 Moumets Mardo 1:39:15 54
320   335 Unga Rain 1:39:16 156
321 41 1005 Härma Eliis 1:39:16 2
322   644 Mihailov Kaspar 1:39:27 157
323   167 Bakler Henry 1:39:33 158
324   280 Heinapuu Mihkel Spordiselts 1:39:37 159
325   672 Laager Rain SPORDIGUURUD 1:39:42 160
326   113 Heinsalu Raul Albe Team 1:39:49 34
327   313 Volke Harry Tamrex 1:39:52 161
328   309 Raun Rain Maanteeamet 1:39:55 35
329   178 Saar Laur TC2000/MyFitness 1:39:57 15
330 42 270 Talts Eve Telia Spordiklubi 1:40:00 6
331   475 Erala Ranno 1:40:01 55
332   995 Liebenau Rauno Selver 1:40:04 162
333 43 353 Volens Maret Treeningpartner 1:40:08 3
334   206 Lukk Kristjan Noored Kooli 1:40:09 163
335   398 Kulikov Sergei 1:40:12 56
336   1049 Protopopov Gleb Sosnovka 1:40:13 164
337   226 Orel Randy Elektrilevi OÜ/Eesti Energia Spordiklubi 1:40:16 36
338   323 Zakhodyaev Dmitry 1:40:18 165
339   483 Kajasalu Mikk Jüri Life 1:40:24 166
340   125 Tulp Kristjan Treeningpartner 1:40:24 167
341   463 Hrushov Pjotr 1:40:34 1
342 44 400 Vister Triinu Eesti Energia Spordiklubi 1:40:35 32
343   405 Kasemaa Alari Kirjastus Cum Laude 1:40:38 37
344   1026 Nordin Fredrik Embassy of Sweden 1:40:39 168
345   193 Moskalenko Alexey 1:40:43 57
346 45 636 Mürk Merlin SK ProRunner 1:40:51 33
347   782 Mäe Rauno 1:40:54 169
348   1012 Mandriks Jaan 1:41:00 170
349   1031 Barõšnikov Sergei 1:41:03 171
350 46 441 Garankina Natalija Aidu sk 1:41:04 34
351 47 610 Tukk Kristel Treeningpartner 1:41:10 35
352   454 Joost Madis 1:41:11 172
353   643 Tiidemann Mikk EESTI MOODSA VIIEVÕISTLUSE LIIT 1:41:13 173
354   452 Romashin Arkadiy 1:41:18 3
355 48 971 Pihelgas Kerttu 1:41:19 36
356   157 Eller Eik AS Maves 1:41:20 2
357   420 Thomberg Tarvi Eesti Energia AS/Eesti Energia SK 1:41:24 174
358   224 Lesihhin Roman Rik Suur OU/Motus 1:41:29 58
359 49 714 Eisan Jaanika 1:41:30 37
360   963 Vellemaa Hans 1:41:35 175
361 50 52 Bernat Galina Treeningpartner 1:41:35 1
362   822 Voloshin Jevgeni Narva FIRN 1:41:50 2
363   729 Kornõšev Mihhail Icefire/Spordiselts 1:41:54 176
364 51 680 Sempelson Aili Staabi-ja sidepataljon 1:41:54 4
365   278 Reinumägi Madis Spordiselts 1:41:55 177
366   552 Paulus Hugo 1:41:56 7
367   777 Ehala Eero 1:41:58 178
368 52 484 Hekk Kadri Swedbank Spordiklubi 1:41:59 38
369   468 Edasi Indrek FB jooks 1:42:09 179
370   1037 Parts Rauno G4S/FB Jooksmine 1:42:09 59
371   204 Kuznetsov Peeter If P&C Insurance AS 1:42:12 60
372   1042 Beljantsev Aleksandr 1:42:17 180
373 53 1022 Tartes Tiina Klick Eesti AS 1:42:28 7
374   511 Mäggi Martin 1:42:30 61
375   627 Leesmäe Jüri OK West 1:42:33 1
376   490 Mõndresku Janek 1:42:35 62
377 54 757 Seleznjova Julia Virtex OÜ 1:42:38 39
378   155 Ragovskis Dainis 1:42:41 8
379 55 423 Jõeäär Gerli 1:42:43 40
380 56 888 Hummal Mari SK Jooksupartner 1:42:44 8
381 57 720 Niidumaa Anni SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA 1:42:46 41
382   355 Gribovski Juri Spordiklubi TOKON 1:43:00 181
383   451 Tuvikene Urmas 1:43:02 38
384   562 Välba Tarmo Keremeister 1:43:07 16
385   249 Leisalu Siim 1:43:09 182
386 58 410 Kannel Edit Norma/Norma OK 1:43:09 9
387   389 Virk Gunnar Eesti Energia AS 1:43:11 183
388   768 Ekholm Elmar 1:43:12 17
389 59 424 Tukkia Katrin Kaitsevägi 1:43:16 42
390 60 385 Kitvel Eve Eesti Energia/Eesti Energia SK 1:43:17 10
391   776 Poom Fred 1:43:18 184
392 61 368 Laht Kristiina 1:43:18 43
393 62 383 Ehavee Ave 1:43:19 44
394   466 Ööpik Kristjan 1:43:21 185
395   263 Muuli Eerik Playtech Estonia/SK ProRunner 1:43:22 186
396   91 Vahter Kait Treeningpartner 1:43:22 63
397   326 Sakkeus Jüri Jooksupartner 1:43:26 3
398   317 Avanesov Andrey Eesti Energia AS/Eesti Energia spordiklubi 1:43:30 9
399   415 Astapov Konstantin Eesti Energia 1:43:32 187
400   1084 Männa Kristjan Türi Ujumisklubi 1:43:34 39
401   953 Eesmaa Sander Staabi- ja sidepataljon 1:43:38 188
402   641 Laht Tarmo 1:43:44 18
403 63 1041 Valge Helemai SK PRORUNNER 1:43:44 3
404   235 Hillep Einar Justiitsministeerium 1:43:52 40
405   347 Lehismets Jaan 1:43:56 189
406   396 Kõiva Martin Pipedrive 1:43:57 190
407   103 Zavizion Mihhail JK OPTIMIST 1:44:00 10
408   498 Narits Arko 1:44:01 2
409   346 Ulm Lauri Eesti Energia AS/Eesti Energia Spordiklubi 1:44:02 191
410 64 430 Gluškova Nadežda 1:44:07 45
411   896 Rodionov Vjatseslav 1:44:09 192
412   179 Lauri Marten 1:44:09 193
413   170 Tooming Marko 1:44:11 194
414   470 Mäeots Margus Ruhnu kabeklubi 1:44:12 195
415   804 Lääne Jaak 1:44:13 196
416 65 343 Truve Elizabeth Treeningpartner 1:44:15 1
417   500 Preimann Lauri 1:44:18 19
418 66 312 Vironmäki Johanna Tuokko OÜ/Sparta 1:44:20 5
419   340 Endriks Hendrik Paide Jooksusõbrad 1:44:23 197
420   830 Borisov Sergey 1:44:26 20
421 67 359 Mones Marita 1:44:27 46
422   214 Raun Eero 1:44:33 64
423   471 Reiska Raul FB Jooksmine 1:44:33 198
424   1036 Dmitrijev Roman 1:44:43 199
425   796 Vällik Kristjan 1:44:44 21
426   440 Helm Margus 1:44:47 65
427 68 551 Arovald Diore 1:44:47 47
428   910 Tjurin Sergei Active Stream OÜ 1:44:47 200
429   473 Khamichevich Roman Admiralteets 1:44:49 201
430   349 Karussaar Kaido 1:44:50 41
431 69 716 Kiipus Catry 1:44:54 48
432   705 Harvey James US Embassy 1:44:54 66
433 70 365 Mändla Mare 1:44:57 2
434   258 Tinkus Andres Kahe Silla Klubi 1:44:58 202
435 71 342 Müür Maret 1:44:59 49
436   395 Raud Üllar Swedbank SK 1:44:59 203
437 72 1050 Gruzdova Evgeniia Sosnovka 1:45:00 50
438   306 Käära August Spordiklubi ProRunner 1:45:01 67
439   1193 Kaljurand Lauri 1:45:02 204
440   356 Nikolajenko Aleksei 1:45:13 68
441   336 Urva Marius-Julius 1:45:18 205
442   1020 Luht Tiit Statistikaamet 1:45:18 22
443 73 480 Suik Inga Täppsportlased 1:45:19 11
444   545 Engel Margo SK ProRunner 1:45:23 69
445   550 Pilm Heiki Tõrva VK 1:45:26 206
446   587 Mäepere Martin 1:45:27 207
447   172 Sepp Ragnar Org.Com. OÜ/Tondiraba SK 1:45:34 208
448   1088 Kuklin Eduard 1:45:41 70
449   819 Väärtnõu Urmas Inspired Universal McCann OÜ 1:45:45 42
450   435 Strandmann Mait 1:45:45 209
451   446 Gamzejev Erik Ajaleht Põhjarannik/Põhjarannik 1:45:47 43
452   182 Õun Laas Nordecon 1:45:52 210
453   402 Dmitrijev Oleg Dream Team 1:45:52 211
454   725 Tõruvere Kaarel SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE 1:45:57 212
455   966 Jõesaar Janar 1:46:00 15
456   872 Kozlov Oleg 1:46:03 213
457   632 Vesiallik Sten WÜRTH 1:46:09 214
458   479 Tilk Janno 1:46:11 215
459   169 Laimets Toomas 1:46:12 23
460   950 Lõoke Alo Eesti Terviserajad SA/SK Toonus 1:46:15 216
461   352 Nummert Taavi 1:46:17 217
462   619 Karu Urmo Riigi Kinnisvara AS 1:46:18 218
463   707 Mattisen Guido Pajusi Mööbel OÜ/Bellfire 1:46:18 219
464   416 Krooni Ragnar 1:46:20 220
465   327 Tubli Peeter AS Neiseri Grupp/OK Kooperaator 1:46:25 221
466   372 Zakharov Pavel 1:46:26 222
467   851 Rang Kert SPORTLAND EESTI AS 1:46:29 223
468   568 Tallerman Ivar Kaitseliit/Alutaguse malev 1:46:30 224
469   1200 Egorov Mihhail 1:46:31 71
470 74 360 Liisa Teder Hanna 1:46:32 51
471 75 970 Ülenõmm Maret 1:46:40 52
472   489 Nurmik Andrus Telia/Telia SK 1:46:41 24
473   464 Vaher Indrek Salava Grupp OÜ 1:46:42 72
474   419 Liivak Olav 1:46:43 3
475 76 1056 Rõmmelgas Rain TV 3 AS 1:46:45 12
476   156 Müürsepp Tarmo Siiliteam :) 1:46:49 44
477   219 Bazhenov Yury person 1:46:51 45
478 77 558 Lõhmus Marie-Helene 1:46:54 53
479   934 Rajas Janari SUKL Margus 1:46:57 225
480 78 922 Rajas Merit 1:46:57 54
481   339 Nõmmiste Sulev Suusahullud 1:46:57 46
482   802 Hozjainov Roman Narva Canoe Team 1:46:59 226
483   319 Hanni Kalju Heringson GLO 1:47:03 73
484   1008 Pulk Lennart Treeningpartner Diadora 1:47:04 74
485   662 Tamm Tambet Tamrex 1:47:11 227
486 79 330 Mey Tea 1:47:11 13
487 80 615 Oja Kristina 1:47:13 1
488   158 Kirpu Peeter 1:47:13 4
489 81 565 Hoogand Katri 1:47:17 55
490   749 Zirnov Aleksei OÜ Tehnosan 1:47:19 228
491   315 Lunkov Valentin Northern Lights 1:47:19 75
492   539 Šuvalov Anatoli JK START 1:47:23 4
493   414 Vainjärv Hillar EKVA 1:47:26 5
494   390 Tibar Indrek 1:47:30 229
495   1001 Petersell Olar Narva piirivalvekordon 1:47:31 76
496   369 Arutyunyan David BIM 1:47:36 230
497 82 209 Gerasimova Ekaterina prorunning 1:47:42 56
498   616 Mikli Max-Sander 1:47:49 231
499 83 367 Härm Kersti Spordiselts 1:47:54 57
500   418 Liipa Lauri 1:47:56 77
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE