estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Kevadjooks toob homme starti Eesti paremad pikamaajooksjad 13.05.2016 (0)
Eesti suurima jooksusarja Selver Linnajooksud homsele avaetapile Tartu Kevadjooksule on lisaks paarile tuhandele liikumisharrastajale registreerunud arvukalt eliitjooksjaid.

...
10 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 20 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Tartu Kevadjooks
Aeg 14.05.2016
Koht Tartu EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10 km (jooks, käimine, kepikõnd)
lastejooksud
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Nurme Tiidrek TÜASK 0:31:03 1
2   8 Lamp Allar TÜASK 0:31:15 2
3   1118 Kits Keio EMÜ Spordiklubi 0:31:19 3
4   52 Laumets Rauno SK Prorunner 0:31:57 4
5   9 Jõesoo Argo EMÜ Spordiklubi 0:32:13 5
6   6 Jürs Sander Sparta 0:33:00 6
7   7 Kallaste Jaanus Treeningpartner 0:33:22 7
8   29 Oja Reimo Treeningpartner 0:33:38 8
9   16 Andresson Mart TÜASK 0:33:58 9
10   19 Medar Marti Treeningpartner 0:34:00 1
11   75 Sulev Veiko Läänemaa KJK 0:34:04 10
12   14 Reinsalu Kristo 0:34:13 11
13   20 Männi Allan AUDENTES 0:34:17 12
14   15 Orm Olari SK Prorunner 0:34:22 13
15   32 Piip Kaarel SK ProRunner 0:34:25 14
16   37 Ratasepp Rait TriSmile 0:34:28 15
17   21 Ilumäe Indrek 0:34:54 16
18   34 Maiste Tarmo 0:35:16 1
19   27 Vilismäe Martin 0:35:25 17
20   1404 Reinhold Franko Täppsportlased 0:35:27 1
21   91 Piirimäe Pärtel SK Prorunner 0:35:44 2
22   61 Treufeld Sergo Kuusalu Spordiklubi 0:35:52 18
23   296 Veerpalu Andreas Sparta Spordiselts 0:35:57 2
24   25 Veilberg Ago Kjk Vike 0:35:59 1
25   33 Ridamäe Alar Treeningpartner 0:36:05 1
26   1539 Simson Priit 0:36:14 19
27   38 Monvelt Lauri Schnelli SK 0:36:28 20
28   28 Kuleshov Aleksandr SPARTA 0:36:37 21
29 1 11 Luik Leila TÜASK 0:36:38 1
30   80 Vahkal Kaido SK ProRunner 0:36:40 3
31   519 Gering Margus 0:36:47 22
32 2 23 Kukk Kaisa Treeningpartner 0:36:48 2
33   31 Mumm Indrek Sparta 0:36:50 2
34   1295 Orasmaa Mikk Spordiselts 0:36:51 23
35   68 Koho Tanel SK PRORUNNER 0:36:53 24
36   35 Raspel Raido Treeningpartner 0:37:02 3
37   1588 Mäeots Jannes SK PRORUNNER 0:37:08 25
38   529 Sepp Leivo Ekstreem.ee 0:37:11 4
39   36 Tiiksaar Aaro 0:37:14 26
40 3 24 Boikov Mari Treeningpartner 0:37:15 3
41   76 Varik Mikk Viljandi HC 0:37:25 3
42   73 Krimm Raido Treeningpartner 0:37:26 27
43   93 Veide Hannes 0:37:28 5
44   1436 Dubrovski Jan Telia Spordiklubi 0:37:33 28
45   39 Säär Harry Ühinenud Gängstaräpparid 0:37:39 4
46   44 Aave Marius SK Prorunner 0:37:42 29
47   265 Vares Kristjan Vak Staier 0:37:45 30
48   131 Kala Taavi SK Pleki Pande 0:37:46 31
49   42 Nisloni Rainer SK Prorunner 0:37:49 32
50   97 Kindel Hanno SK ProRunner 0:37:51 4
51   81 Saar Heigo Treeningpartner 0:37:54 5
52   140 Maiste Margus 0:37:59 33
53   104 Joonas Palu Markus TÜ ASK 0:38:02 1
54   51 Hummal Erkki Sparta 0:38:02 6
55   275 Kivil Allar Tartu suusaklubi 0:38:05 7
56   96 Kajari Priit Sparta Spordiselts 0:38:01 6
57   30 Kurvits Erko SK Keremeister 0:38:12 34
58   1584 Petratskov Jan 0:38:20 35
59   83 Enno Kristjan Täppsportlased 0:38:23 8
60   1432 Rohtla Urmas 0:38:23 7
61   40 Väljaots Kain Täppsportlased 0:38:23 9
62   964 Kevin Põlluste Mart 0:38:24 5
63   495 Niine Kristjan SK ProRunner 0:38:27 36
64   56 Raus Madis Noored andekad maunod 0:38:29 37
65 4 55 Pilli Moonika SK Jooksupartner 0:38:30 4
66 5 100 Ervin Egle-Helene KJK VIKE 0:38:33 1
67   286 Lundver Mardo 0:38:34 38
68   41 Palu Tiit 0:38:40 8
69 6 26 Velba Hillevi 0:38:41 5
70   48 Mõttus Eero Täppsportlased 0:38:45 10
71   86 Mets Madis SK ProRunner 0:38:46 39
72   548 Kambek Siim EKSL 0:38:48 40
73   542 Matsalu Maigo 0:38:55 2
74 7 1501 Sibul Kristel OK Kobras 0:38:56 1
75   94 Oidram Priit 0:39:01 41
76   74 Veeret Andreas 0:39:03 42
77 8 170 Kivi Liina SK Jooksupartner 0:39:04 6
78   292 Einasto Mart TÜASK 0:39:08 9
79   90 Kingo Gunnar 0:39:11 43
80   1464 Oinus Tiit SK Prorunner 0:39:12 44
81   92 Saar Kaido 0:39:16 10
82   197 Lankov Aivar 0:39:16 45
83   77 Küünruss Reemet Sparta 0:39:18 11
84   500 Luts Marek Täppsportlased 0:39:19 11
85 9 58 Treier Jana Sparta 0:39:21 7
86   258 Hillep Andres Võru Suusaklubi 0:39:21 46
87   169 Kokk Kristjan Sparta 0:39:22 47
88   95 Rakkaselg Ott HOK 0:39:24 48
89   125 Roop Jaan Nõmme KJK 0:39:27 2
90   47 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:39:28 12
91   1466 Ernits Rando 0:39:29 2
92   257 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 0:39:29 49
93   989 Paabstel Juhan 0:39:30 50
94   45 Treier Tarvo Sparta 0:39:34 51
95   79 Ehasalu Erkki SK ProRunner 0:39:37 52
96   1350 Raag Toomas Treeningpartner 0:39:40 53
97   99 Kutsar Aare faster 0:39:43 54
98   1485 Bušin Peep 0:39:44 55
99   1248 Kimask Eduard SK Jooksupartner 0:39:47 12
100 10 1516 Mai Barsegjan Astrid Treeningpartner 0:39:48 2
101   133 Pehk Karl 0:39:54 56
102   1079 Merivälja Margus SK Jooksupartner 0:39:56 57
103   182 Muromägi Avo 0:40:00 58
104   202 Saadik Madis 0:40:03 59
105   1536 Lepik Sander 42 KOMA 0:40:04 60
106   1059 Nagel Rainer TriSmile 0:40:06 61
107 11 78 Tõnne Grete EMÜ Spordiklubi 0:40:06 8
108   237 Kuuskmäe Kaur 0:40:08 62
109   53 Ülem Risto 0:40:01 63
110   89 Raap Ilmar meie 0:40:12 13
111   1374 Aunpu Rivo Treeningpartner 0:40:14 64
112   190 Liin Urmas 0:40:16 13
113   121 Reinap Aivar Täppsportlased 0:40:20 14
114   1535 Murumets Peeter 0:40:21 65
115   64 Enn Lauri 0:40:22 66
116 12 67 Tibar Marion Sparta 0:40:22 9
117   200 Muravljov Merlis 0:40:24 67
118   63 Ärm Urmas 0:40:25 3
119   1388 Isak Ants 0:40:28 68
120   1091 Saar Raigo KJK Saare 0:40:29 69
121   205 Soomets Elmo 0:40:30 70
122   176 Rõžov Vladimir 0:40:32 15
123   69 Vaakmann Kalmer SK ProRunner 0:40:35 14
124   1162 Teder Erki 0:40:40 71
125   162 Soosaar Marti 0:40:40 72
126   1024 Antalainen Lauri 0:40:42 73
127   1525 Õnnik Lauri TÜASK 0:40:42 74
128 13 298 Tamm Maris TÜASK Fitnessklubi 0:40:45 10
129   60 Pihlap Einar 0:40:45 75
130   157 Kivila Märt 0:40:45 76
131 14 263 Kütt Katrin Nõmme KJK 0:40:46 11
132   184 Lellep Kalle SK ProRunner 0:40:48 15
133   87 Lusikas Kristjan eratreening.ee 0:40:48 77
134   260 Parksepp Hanno 0:40:51 78
135   1364 Kirikal Mikk 0:40:53 79
136   1184 Allik Tave 0:40:56 80
137   226 Pehk Heimar Saverna 0:40:58 81
138   936 Roots Kristjan 0:41:01 3
139   165 Pihlak Sander 0:41:02 82
140   259 Kottisse Rene 0:41:06 83
141   212 Vürmer Silver SK Prorunner 0:41:01 84
142 15 85 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:41:11 12
143   1107 Jesse Aivar walketa 0:41:12 1
144   1327 Kuuskmäe Gert 0:41:12 85
145   167 Ilves Tõnu 0:41:13 4
146   294 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 0:41:13 16
147   670 Pihlak Urmas 0:41:14 17
148   499 Kalda Kalev Sparta 0:41:15 86
149   254 Tameri Tarvi 0:41:15 87
150   1410 Kurg Raimo 0:41:16 88
151   536 Miller Argo 0:41:19 89
152   1552 Mäeorg Erkki 0:41:22 90
153   1560 Mekk Reigo 0:41:22 91
154   250 Truumaa Marek 0:41:25 92
155   1309 Tabo Silver 0:41:25 4
156   107 Hiienõmm Viljar Täppsportlased 0:41:26 16
157   72 Pärtelpoeg Ingmar 0:41:26 18
158   1521 Riks Rando SK Aaspere 0:41:29 93
159 16 490 Kuusk Klarika Treeningpartner 0:41:29 1
160   88 Zavadskis Erik Sparta 0:41:32 17
161   1570 Zeigo Heikki 0:41:32 94
162   585 Raudsepp Steven SK Prorunner 0:41:35 95
163   82 Kibuspuu Tiit 0:41:35 5
164   143 Mihailov Kaspar 0:41:35 96
165   102 Viispert Ando Ants Piibu bridžiklubi 0:41:38 19
166 17 1337 Palm Anne-Ly SK Jooksupartner 0:41:40 1
167   65 Müür Timo 0:41:42 97
168   1542 Hyde Matthew 0:41:42 20
169 18 736 Hinn Pille Sparta 0:41:43 13
170   877 Mölder Tauno Simuna SK 0:41:43 98
171   46 Erlenheim Siim Ühinenud Gängstaräpparid 0:41:47 99
172   532 Käärd Janek Elujooks 0:41:55 100
173   225 Paane Risto 0:41:58 101
174   1244 Vain Mathias 0:42:02 6
175   1040 Kaegas Raivo PK KGS 0:42:03 18
176   1482 Raudsepp Aimo 0:42:04 21
177   243 Pappel Jaanus 0:42:07 19
178   255 Loit Madis 0:42:08 102
179   137 Lauring Karre ProRunner 0:42:08 6
180   186 Järve Heilo Jooksupartner 0:42:01 22
181   1013 Tuubel Priit 0:42:13 20
182   168 Kask Ats High5 0:42:17 103
183 19 832 Kurg Eveli 0:42:21 14
184   249 Karro Mario 0:42:23 104
185   599 Andla Martin Sparta 0:42:27 105
186   486 Roosileht Jaanus 0:42:34 21
187   59 Salus Madis 0:42:40 106
188   110 Raudsepp Raivo 0:42:41 7
189   1520 Kask Villu SK Aaspere 0:42:44 22
190   155 Randoja Rasmus SK Tähe 0:42:45 3
191 20 214 Rammul Brit Sparta 0:42:45 15
192   1227 Rätsep Rene 0:42:45 7
193   583 Türkson Arne Suusahullud 0:42:53 23
194   233 Uustalo Hektor 0:42:54 107
195   219 Roletsky Heiki 0:42:57 23
196 21 261 Kala Tiina SK Jooksupartner 0:42:59 16
197   1522 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 0:43:01 8
198   1508 Rikken Kristopher 0:43:06 24
199   592 Veedla Sven 0:43:14 25
200   553 Teder Kaspar 0:43:18 108
201 22 189 Valang Ann KSK Alem 0:43:20 17
202   180 Riives Martin 0:43:22 4
203   819 Veber Veiko 0:43:23 109
204   256 Lehiste Ülar 0:43:24 24
205   203 Pille Roman 0:43:24 110
206 23 1339 Jänese Maria SK Jooksupartner 0:43:25 18
207   988 Haljastamm Erkki 0:43:28 111
208 24 242 Silluste Liina 0:43:30 19
209   211 Paju Kaido 0:43:30 8
210   206 Kõuhkna Aigar 0:43:35 112
211 25 941 Pärnik Piret Areal Team 0:43:36 20
212   840 Aleks Kavald Robin 0:43:40 5
213 26 216 Matson Kaire ELUJOOKS 0:43:40 21
214   1299 Tarvis Anno A2K Spordiklubi 0:43:42 113
215   248 Lissovski Aleksandr 0:43:45 114
216 27 119 Kuiv Kadiliis SK ProRunner 0:43:45 22
217   518 Laasu Arnold SK Saarde 0:43:47 2
218   1458 Sahtel Kristjan SK PRORUNNER 0:43:53 115
219   221 Vahtra Tõnu 0:43:54 116
220   293 Maiste Andrus Treeningpartner 0:43:55 9
221   43 Gussev Rain 0:43:59 117
222   201 Ruut Jaanus 0:44:03 118
223 28 236 Muru Merike Sparta 0:44:04 1
224   142 Laht Tarmo 0:44:06 10
225   149 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma 0:44:06 25
226   130 Kaegas Margus 0:44:01 26
227   124 Münt Ainar 0:44:13 119
228 29 1459 Redi Karin SK Prorunner 0:44:14 23
229   681 Visse Marko Trismile 0:44:14 120
230   1096 Kaldma Urmas Telia Spordiklubi / SK Jooksupartner 0:44:14 27
231   251 Virkunen Egert 0:44:14 9
232   672 Tarum Roland 0:44:15 121
233   831 Lomaka Andre 0:44:15 26
234   1440 Nemeth Roland 0:44:17 122
235   1397 Laus Märt CrossFit Tartu 0:44:19 123
236   101 Tulp Kristjan Treeningpartner 0:44:20 124
237   108 Köster Raul Myfitness Viru 0:44:21 28
238   194 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 0:44:22 1
239   246 Ehala Eero 0:44:23 125
240   552 Lehtla Reigo SAKU MARATON 0:44:25 29
241   112 Ivainen Toivo 0:44:28 11
242   213 Võip Raivo 0:44:28 12
243   71 Schvede Siim SK Kalev 0:44:29 10
244   193 Kokla Madis Jooksupartner 0:44:30 3
245 30 1192 Villik Egle 0:44:30 24
246   1587 Tsirp Priit 0:44:32 126
247   264 Paulus Tauno 0:44:36 127
248   98 Järv Allan SK ProRunner 0:44:39 27
249   284 Lõhmus Indrek 0:44:40 13
250 31 245 Vaikla Maigi 0:44:41 2
251   181 Valdner Risto 0:44:41 6
252   1262 Kasuk Rando 0:44:42 128
253   591 Aasaleht Priidik 0:44:48 129
254   1561 Kelk Mart 0:44:49 130
255 32 161 Pilt Siiri TÜ ASK Fitnessklubi 0:44:53 2
256   484 Bakler Henry 0:44:55 131
257   224 Treier Tauno 0:44:57 132
258   147 Piho Veiko 0:44:59 133
259   1394 Põvvat Heikki 0:45:00 134
260   207 Kuusk Kaarel Eesti Energia Spordiklubi 0:45:02 135
261   571 Kangro Danel SK ProRunner 0:45:04 136
262   297 Raudsepp Lennart 0:45:04 30
263   568 Kuningas Andres 0:45:07 28
264   455 Roots Raul Eesti Energia Spordiklubi 0:45:08 137
265   494 Trummal Tõnis 0:45:08 138
266   1487 Türna Siim 0:45:01 139
267   153 Kask Kert 0:45:11 7
268   721 Nuga Ahti 0:45:12 140
269   1028 Telling Juhan jk Hermes 0:45:14 31
270   1497 Kolk Valmer 0:45:16 14
271   449 Kaegas Roger Tamsalu AO SUKL 0:45:16 8
272   272 Täheste Tanel SK Metsasõbrad 0:45:17 141
273   1424 Talpsep Indrek TÜASK Fitnessklubi 0:45:22 142
274   319 Karma Andri 0:45:23 143
275   139 Lehismets Jaan 0:45:23 144
276 33 209 Laht Kristiina 0:45:24 25
277   723 Ojalill Jaagup 0:45:24 145
278   363 Lauk Vambola Tursaklubi 0:45:26 32
279   1430 Aik Sild Tristan Treeningpartner 0:45:26 9
280   527 Urva Marius-Julius 0:45:28 146
281   171 Helemäe Ero 0:45:29 29
282 34 166 Ilves Elin 0:45:29 2
283 35 1451 Härma Eliis 0:45:30 3
284   269 Kaeval Henno 0:45:31 147
285   473 Zakhodyaev Dmitry 0:45:33 148
286   109 Paulus Hugo 0:45:36 4
287   266 Muuli Eerik SK ProRunner 0:45:38 149
288   1537 Guitar Pavel 0:45:40 150
289   1383 Tark Kaarel Spordiselts 0:45:40 151
290 36 204 Sempelson Aili 0:45:43 3
291   350 Sarapuu Sven High5 0:45:44 152
292   1531 Tepaskind Mihkel 0:45:44 153
293   304 Unga Rain 0:45:45 154
294   492 Kivesti Ain 0:45:48 155
295   420 Agu Aivo Eesti Vibuliit 0:45:48 30
296   1408 Hannus Siim Staabi-ja sidepataljon 0:45:48 156
297   1479 Lepmets Priit 0:45:54 33
298   895 Tammik Taavet 0:45:54 157
299   271 Tootsen Tõnu 0:45:56 158
300   876 Vilt Lauri 0:45:57 159
301 37 228 Roosimägi Jana 0:46:04 26
302   232 Käärik Romet 0:46:06 160
303   1253 Õismaa Rauno MTA Spordiklubi 0:46:06 161
304   230 Tammsaar Kristjan 0:46:07 162
305   1486 Praks Renee 0:46:08 31
306   185 Laht Urmas 0:46:01 32
307   1020 Sumberg Janek 0:46:01 33
308   199 Kaljuvee Kristo 0:46:01 163
309   379 Noot Ants 0:46:01 34
310   408 Sepp Eedi 0:46:11 164
311   1019 Niinemets Ülo 0:46:12 35
312 38 106 Tiisler Tiina Tartu rulluisuklubi 0:46:12 27
313   1457 Matonin Manuel 0:46:13 165
314   555 Maidla Margus 0:46:13 34
315 39 1385 Türn Marge 0:46:14 3
316   135 Saar Laur MyFitness 0:46:14 15
317   270 Filatov Kalmer 0:46:15 36
318   195 Helm Margus 0:46:15 35
319   894 Kruup Aivar 0:46:16 166
320   118 Tooming Marko 0:46:22 167
321   1366 Tugedam Raido 0:46:23 168
322   278 Kähr Janek 0:46:25 169
323   229 Tannik Priit Karlova Spordklubi 0:46:26 37
324   1564 Soovik Jüri 0:46:25 5
325   1121 Pall Daimar 0:46:27 10
326   113 Oja Aivar Alutaguse malev 0:46:28 38
327 40 1276 Joamets Siiri 0:46:29 28
328   1333 Järvpõld Andres 0:46:31 39
329 41 458 Puusepp Liisa OK Võru 0:46:31 29
330   129 Lambinen Andrei 0:46:33 170
331   144 Kukk Meelis SUKL Jõulu 0:46:34 6
332 42 158 Kallak Kaire Suusahullud 0:46:34 4
333   415 Arumäe Tauri 0:46:36 171
334   341 Hain Hando 0:46:37 172
335 43 1460 Tagamets Ketlin SK Prorunner 0:46:38 30
336   220 Mandriks Jaan 0:46:37 173
337 44 172 Riipus Ingrid 0:46:40 31
338 45 132 Truve Elizabeth Treeningpartner 0:46:42 2
339 46 273 Merenäkk Margarete SK Metsasõbrad 0:46:42 32
340   1246 Margus Keith JALA 0:46:43 174
341   280 Pilm Heiki Tõrva VK 0:46:44 175
342   709 Poom Fred 0:46:47 176
343   1205 Kaasikmäe Karl 0:46:48 177
344   353 Hool Raivo 0:46:49 36
345   187 Puusepp Avo 0:46:49 37
346   891 Kostjukov Jaan 0:46:50 178
347   295 Pulk Lennart Treeningpartner/Diadora 0:46:56 38
348   378 Jahimees Andres 0:46:57 179
349 47 570 Mürk Merlin SK ProRunner 0:46:58 33
350   217 Tomson Kristjan Capoeira Senzala Estonia 0:46:59 180
351 48 1469 Pilnik Terje 0:47:00 4
352   223 Mõndresku Janek 0:47:01 39
353   496 Hillep Einar 0:47:03 40
354 49 1193 Kaaver Siiri SHM 0:47:04 3
355   1347 Leet Marko 0:47:06 181
356   404 Baranov Aleksandr JK Start 0:47:07 2
357   127 Erlenheim Karl Ühinenud gängstaräpparid 0:47:07 182
358   442 Jürimäe Tarvo Sparta 0:47:07 40
359   1226 Jõesaar Janar 0:47:11 11
360   1283 Lohu Mati 0:47:11 183
361   1169 Kuuse Taavi 0:47:15 184
362 50 412 Niidumaa Anni 0:47:16 34
363   878 Ivask Kristo 0:47:21 185
364   145 Nummert Taavi 0:47:21 186
365   1084 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi 0:47:22 41
366   1330 Tuulik Teet Kahe Silla Klubi 0:47:24 11
367 51 1120 Jahu Triin 0:47:27 35
368   1420 Põlluste Risto Kjk Vike 0:47:29 12
369 52 208 Härm Kersti Spordiselts 0:47:29 36
370   141 Vesiallik Sten 0:47:31 187
371   126 Kaska Marko 0:47:32 42
372   320 Õun Laas 0:47:35 188
373   757 Ööbik Antti 0:47:37 43
374   394 Mattisen Guido Bellfire 0:47:41 189
375   291 Reitav Kristo 0:47:42 190
376   581 Valdmann Vahur 0:47:43 191
377   239 Hõbe Aavo 0:47:44 1
378   322 Tamm Tambet 0:47:45 192
379 53 1505 Verbitskas Mirtti Anu Jooksutrennid 0:47:47 37
380 54 428 Märss Liis Spordiselts 0:47:49 38
381 55 1518 Arujõe Tiina 0:47:50 39
382   1478 Lepmets Markus Nõmme SK 0:47:51 12
383   1576 Savisikk Mati 0:47:52 193
384   105 Kais Paavo 0:47:53 41
385   559 Sangla Henry 0:47:55 194
386 56 1526 Rava Anni TÜASK 0:47:55 40
387   196 Lopsik Priit Swedbank SK 0:47:55 195
388 57 342 Possul Keidi Prorunner SK 0:47:56 41
389   114 Laimets Toomas 0:47:57 16
390 58 274 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 0:47:58 1
391   244 Ööpik Kristjan 0:47:58 196
392 59 1480 Roolaid Lidia 0:48:00 42
393   416 Vihalem Andrus 0:48:03 197
394   1399 Liivak Martin 0:48:03 13
395   1281 Lepiste Sander 0:48:04 44
396 60 1074 Vau Kätlin Treeningpartner 0:48:04 43
397   150 Hallemaa Rene Might just do it 0:48:05 198
398   1554 Umbleja Urmas 0:48:07 199
399   1195 Ekholm Elmar 0:48:07 17
400   307 Endriks Hendrik Paide Jooksusõbrad 0:48:01 200
401   1481 Marcus Krahv Chris 0:48:01 14
402   241 Peterson Kristjan 0:48:14 201
403   1550 Saal Margus 0:48:18 45
404   1434 Kornõšev Mihhail Spordiselts 0:48:19 202
405   419 Kobar Pärtel TÜASK 0:48:20 15
406 61 1303 Pärnakivi Loona 0:48:22 44
407   1431 Kiviselg Allan SPARTA 0:48:24 203
408 62 247 Bernat Galina SK STAMINA 0:48:24 2
409   1128 Tamme Silver Spordiklubi Altius 0:48:26 5
410   1310 Hajuzko Vladimir Motus 0:48:27 204
411   382 Veelain Ermo 0:48:28 18
412   776 Veevo Viljar 0:48:30 42
413   287 Hudilainen Eerik SK MITS 0:48:30 16
414 63 1210 Kopli Jaanika 0:48:32 4
415   355 Avanesov Andrey KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 0:48:33 7
416   300 Nugis Tarmo TK-Team 0:48:33 19
417   1271 Heinapuu Mihkel Spordiselts 0:48:34 205
418 64 1463 Valge Helemai SK Prorunner 0:48:34 5
419   1223 Vellemaa Hans 0:48:34 206
420   136 Ulm Lauri Eesti Energia Spordiklubi 0:48:35 207
421 65 872 Veermets Anu 0:48:36 5
422   1222 Tilk Janno 0:48:37 208
423   502 Raudsepp Aivar Alutaguse malev 0:48:37 8
424 66 815 Lond Ulvi 0:48:37 6
425 67 504 Sirkel Maris Alutaguse malev 0:48:38 7
426   1076 Abel Markko Tartu keegliklubi 0:48:38 209
427   116 Tubli Peeter OK Kooperaator 0:48:39 210
428   950 Mikk Marko 0:48:39 211
429   722 Ventsel Siim 0:48:40 212
430   1312 Väli Jürgo 0:48:41 213
431   1018 Pai Aigo 0:48:42 214
432   231 Merila Mati 0:48:43 20
433 68 1461 Bergmann Triinu SK Prorunner 0:48:43 6
434   383 Veelain Maikel 0:48:43 215
435 69 222 Hummal Mari SK Jooksupartner 0:48:44 5
436   503 Tallerman Ivar Alutaguse malev 0:48:45 216
437 70 1418 Kõll Kristi Sparta 0:48:45 45
438   505 Penjan Meelis Alutaguse malev 0:48:46 13
439   493 Urmann Kait 0:48:50 217
440 71 267 Salujõe Kaidi 0:48:52 46
441 72 407 Toit Kristi 0:48:54 47
442   347 Habakuk Marek 0:48:55 218
443 73 942 Pärnik Edith Areal Team 0:48:57 3
444 74 317 Padu Mare FB Jooksmine 0:48:59 6
445 75 755 Rajas Merit 0:48:59 48
446   804 Rüngenen Rasmus Jõelähtme Singel 0:49:00 6
447 76 238 Porkveli Marge 0:49:01 49
448   1433 Rüütalu Janek Sparta 0:49:03 46
449 77 392 Roos Candela 0:49:04 50
450   1175 Viilmaa Sven 0:49:04 219
451   316 Karussaar Kaido 0:49:06 43
452   1207 Kivisild Tiit 0:49:08 3
453   386 Tatrik Mati 0:49:01 21
454 78 441 Kottisse Epp 0:49:13 51
455   299 Hinn Ahto 0:49:13 220
456   1201 Rang Kert 0:49:13 221
457   430 Hain Toomas 0:49:15 44
458 79 326 Leesment Kadri 0:49:18 52
459 80 160 Koor Katrin 0:49:18 53
460   398 Tilk Silver 0:49:22 222
461   290 Kajandi Allar 0:49:24 223
462 81 1311 Tatrik Katre 0:49:24 54
463   329 Metsavas Henri 0:49:24 224
464   432 Lehtsaar Lauri 0:49:25 225
465   464 Miljukov Esko 0:49:25 226
466   1398 Haaviste Raido SK PRORUNNER 0:49:28 47
467   981 Kivari Andrus 0:49:29 48
468   285 Štõkov Stanislav 0:49:29 227
469   313 Lauri Marten 0:49:29 228
470   315 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 0:49:30 229
471   128 Nõmmiste Sulev Suusahullud 0:49:30 45
472 82 477 Roosileht Kristiina 0:49:30 55
473 83 478 Tiigi Kätlin 0:49:30 56
474 84 1086 Treier Piret 0:49:31 57
475   1280 Preimann Lauri 0:49:34 22
476   498 Purga Indrek 0:49:35 230
477 85 1157 Kiipus Catry 0:49:36 58
478   1524 Oras Kristjan TÜASK 0:49:37 231
479 86 234 Müürsepp Tiiu 0:49:38 1
480 87 1423 Poopuu Gerli 0:49:38 59
481 88 262 Kiidli Kaija-Liis TÜASK 0:49:39 7
482   1556 Poltimäe Kristjan TÄPPSPORTLASED/RAE RATTAKLUBI 0:49:41 232
483   470 Jääger Heiki 0:49:43 23
484 89 1247 Tamm Eliise 0:49:43 1
485   522 Usin Mart 0:49:45 233
486 90 240 Mändla Mare SK Jooksupartner 0:49:45 4
487   550 Karu Urmo 0:49:48 234
488   1412 Granström Mikk 0:50:01 235
489   938 Nurk Siim 0:50:04 236
490   604 Kolesnikov Denis 0:50:05 237
491   421 Vainjärv Hillar EKVA 0:50:07 2
492 91 385 Koplimägi Marika Prorunner 0:50:08 7
493   1145 Repkin Peter Omniva SK 0:50:01 46
494 92 1041 Eisan Jaanika 0:50:13 60
495 93 854 Kitvel Eve Eesti Energia SK 0:50:15 8
496 94 452 Ustav Kairi 0:50:16 61
497 95 384 Boltovsky Maia Prorunner 0:50:17 9
498   1273 Mäe Rauno 0:50:20 238
499 96 1206 Jalajas Krista Estonian Ultrarunners Team 0:50:21 62
500   310 Lippa Indrek 0:50:26 49
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE