estenglv
WAP version
Login form
RSS
Pühapäeval toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks 22.04.2016 (0)
Pühapäeval toimuval RMK Kõrvemaa Kevadjooksul tulevad arvukate harrastajate kõrval starti mitmed tuntud erinevate spordialade tegijad. Esikohta asub jahtima hooaja avastarti tegev maratoonar ...
Täna õhtul lõpeb soodusregistreerimine RMK Kõrvemaa Kevadjooksule 19.04.2016 (0)
Pühapäeval, 24. aprillil toimub selle kevade esimene suurem jooksuvõistlus Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses. Registreerimisaktiivsust arvestades on RMK Kõrvemaa Kevadjooksule oodata ...
16 km
6 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 23 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Kevadjooks
Aeg 24.04.2016
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jooksmine
Distants 16 km, 6 km (jooks, käimine, kepikõnd)
lastejooksud
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
2   3 Sasmin Kaupo Sparta Spordiselts 0:52:56 1
3   4 Lehismets Priit Treeningpartner 0:53:38 2
4   734 Lillelaid Tõnu Sparta 0:54:01 3
5   13 Reinart Rauno SK Prorunner 0:54:55 4
6   690 Medar Marti Treeningpartner 0:55:32 1
7   9 Reinart Hardo 0:56:08 5
8   748 Latsepov Leonid Nõmme KJK 0:56:26 2
9   17 Oja Reimo 0:56:29 6
10   355 Hvalõnski Roman 0:57:15 7
11   96 Poll Cris SK ProRunner 0:57:24 8
12   11 Kõiv Kauri 0:57:34 9
13   8 Abner Mark Treeningpartner 0:57:43 3
14   515 Maiste Tarmo 0:58:31 1
15   20 Rammo Matt Treeningpartner 0:58:38 10
16   14 Soo Allar Areal team 0:59:12 11
17   52 Väljaots Kevin Täppsportlased 0:59:23 12
18   19 Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 0:59:25 13
19   24 Reitsnik Tarmo Treeningpartner 0:59:39 2
20   645 Veilberg Meelis Vike 1:00:24 1
21   45 Simson Priit 1:00:44 14
22   408 Eller Villu Treeningpartner 1:00:47 15
23   646 Veilberg Ago Kjk VIKE 1:01:18 1
24   455 Kilki Ergo KJK Vike 1:01:35 2
25   67 Kovaljov Yuri CFC Jaak Mae Suusakool 1:01:57 4
26   106 Koho Tanel SK PRORUNNER 1:02:00 16
27   72 Gaydon Paul 1:02:02 3
28   64 Lään Christjan 1:02:03 4
29   123 Mumm Indrek SPARTA 1:02:27 3
30 1 16 Kukk Kaisa Treeningpartner 1:02:44 1
31   53 Krimm Raido Treeningpartner 1:02:44 17
32   18 Levkoi Tanel 1:02:46 18
33   26 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:02:53 4
34   614 Säär Harry Ühinenud Gängstaräpparid 1:02:59 19
35   301 Rehelem Steven Treeningpartner 1:03:07 20
36   12 Sepp Aleksandr TeamZootTri 1:03:18 21
37   516 Maiste Margus 1:03:21 22
38   21 Hanga Karol 1:03:26 5
39   93 Käsper Martin 1:03:30 2
40   200 Kala Taavi SK Pleki Pande 1:03:43 23
41   596 Juursalu Andres 1:03:53 24
42   627 Lepik Sander 42KOMA 1:04:16 25
43   452 Tiiksaar Aaro 5XA 1:04:36 26
44   62 Sisask Valmar 1:04:38 27
45   447 Kilki Kaarel Vike 1:04:44 28
46   55 Tähepõld Janar 1:04:50 29
47   118 Kajari Priit Sparta Spordiselts 1:04:50 5
48   99 Hellerma Andres Liina Tšernovi klubi 1:04:54 30
49   602 Enno Kristjan Täppsportlased 1:05:04 5
50   117 Jalakas Peep 1:05:12 31
51   610 Roosimets Janno 21CC Triatloniklubi 1:05:13 32
52 2 103 Pilli Moonika SK Jooksupartner 1:05:23 2
53   23 Lelov Toomas 21CC Triatloniklubi 1:05:25 6
54   112 Väänänen Petri SK100 1:05:30 7
55   85 Väljaots Kain Täppsportlased 1:05:35 8
56   121 Hein Heigo Läänemaa KJK 1:05:40 9
57   56 Valdmann Asko 1:05:45 33
58   76 Heinmets Halmar Leksi 44 1:05:46 34
59   50 Ruubel Paul SK Keremesiter 1:05:46 35
60   115 Keskküla Karol Viru Tull 1:05:56 10
61   28 Rüüsak Henri 1:06:07 6
62   83 Ülem Risto 1:06:11 36
63   71 Pihlak Lauri Sparta 1:06:28 37
64   676 Varik Mikk Viljandi hc 1:06:41 38
65   573 Lui Ragnar 1:06:42 6
66   111 Susi Siim JK MUST PUUDEL 1:06:43 39
67   101 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 1:06:44 40
68   90 Överus Eerik 1:06:45 41
69   509 Vaakmann Kalmer SK ProRunner 1:06:47 11
70   27 Küünruss Reemet Sparta 1:06:50 12
71   581 Kalev Christopher CFC 1:06:54 7
72 3 73 Tibar Marion Sparta 1:07:03 3
73   61 Kingo Gunnar 1:07:25 42
74   214 Kingo Priit Swedbank SK 1:07:25 43
75   800 Niine Kristjan SK Prorunner 1:07:30 44
76   37 Stolfot Ivo 1:07:32 13
77   87 Kerner Argo TriSmile/Sparta 1:07:32 7
78   108 Novitski Janar 1:07:38 45
79   94 Grigorenko Pavel 21CC Triatloniklubi 1:07:40 46
80   205 Raag Toomas Treeningpartner 1:07:41 47
81   116 Kriisa Helar 1:07:47 8
82   70 Saar Heigo Treeningpartner 1:07:50 9
83   48 Sõber Elion 1:00:07 48
84   237 Karama Tarmo 1:00:01 14
85   370 Paabstel Juhan 1:00:01 49
86   626 Veski Tanel 1:00:11 50
87   861 Viks Sven 1:00:19 3
88   47 Miller Argo 1:00:22 51
89   79 Palutaja Arvi 1:00:24 10
90   414 Lundver Mardo 1:00:26 52
91 4 725 Kütt Katrin Nõmme KJK 1:00:31 4
92   431 Luik Tarmo 1:00:41 53
93   65 Tinno Margus velo clubbers 1:00:42 15
94   876 Heinola Ivar 1:00:57 54
95   89 Liht Sulev 1:00:58 4
96   63 Vafin Renat 1:00:59 16
97   58 Seppar Elvis fb jooksmine 1:00:06 55
98   35 Galkin Vladimir 1:00:07 11
99   33 Pihlak Urmas 1:00:01 17
100   697 Ervin Urmas 1:00:01 5
101 5 84 Puhu Sille CYCLON 1:00:11 5
102   98 Nurk Talis 1:00:17 56
103   97 Teearu Hans karupesa tiim 1:00:22 57
104 6 198 Torn Liliana 1:00:27 1
105   104 Aamisepp Arno 1:00:29 58
106   105 Virve Rainer 1:00:31 18
107   823 Ervin Alar 1:00:32 59
108   95 Meier Ergo 1:00:36 19
109   30 Kärema Ago Asics 2016 1:00:36 12
110   365 Maasik Martin 1:00:44 60
111 7 181 Maasik Laura Nõmme KJK 1:00:44 6
112   107 Kares Erti MyFitness 1:00:52 13
113   29 Roosnupp Priit 1:10:05 20
114   419 Peganov Edgar 1:10:16 61
115   147 Sinirand Melvin Audentes 1:10:20 21
116   184 Osmin Martin 1:10:38 62
117   110 Fazõlov Timur InFocus/FB jooksmine 1:10:41 63
118   900 Unt Toomas Nõmme JK 1:10:50 6
119   82 Alamets Ülari 1:10:50 14
120   25 Jõgeva Toomas 1:10:52 15
121   206 Kisseljov Aleksei ForGam 1:10:53 22
122   32 Traks Aivo 1:10:57 23
123   43 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:11:03 24
124 8 541 Pärnik Piret 1:11:08 7
125 9 80 Pärnik Tea 1:11:01 2
126   600 Saar Imre 1:11:11 64
127   69 Lehtla Reigo SAKU MARATON 1:11:15 16
128   491 Vorontsov Aleksei 1:11:18 25
129   144 Vinogradov Vladimir InFocus 1:11:19 7
130   150 Virkebau Ardo Kiviõli MESK 1:11:27 65
131   189 Ala Taimar SK Metsasõbrad 1:11:35 66
132   532 Võsu Steve 1:11:36 67
133   176 Kuusk Kaarel Eesti Energia Spordiklubi 1:11:39 68
134   15 Ailt Priit TriSmile/ Hawaii Express 1:11:44 69
135   231 Kongo Kristjan 1:11:46 26
136   74 Pisang Sten FB Jooksmine 1:11:48 70
137 10 864 Maasik Kadri 1:11:52 8
138   59 Seeder Heldur-Valdek 1:11:59 2
139   142 Olesk Taivo 1:12:01 71
140 11 75 Lilleoru Merle 1:12:06 9
141   497 Murov Vjatšeslav 1:12:11 72
142   472 Lauring Karre ProRunner 1:12:13 8
143   643 Kirss Mairo 1:12:18 73
144   138 Uudam Margus Rekord CC 1:12:19 27
145   114 Parts Margus 1:12:25 74
146   157 Parts Margus 1:12:25 75
147   852 Mitt Olev 1:12:25 3
148   733 Tomp Lauri Sparta 1:12:26 76
149 12 169 Palm Anne-Ly SK Jooksupartner 1:12:28 1
150   207 Pilvet Einar 1:12:33 17
151   222 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:12:39 77
152 13 57 Schmidt Kairi Treeningpartner/Diadora 1:12:52 10
153   77 Artma Toomas 1:12:58 78
154   188 Kuravkin Dmitry 1:13:01 79
155   185 Arge Virgo TallinnStrong 1:13:02 80
156   86 Paas Toomas 1:13:08 28
157   202 Kaegas Raivo PK KGS 1:13:08 18
158   197 Kaegas Margus 1:13:01 19
159   439 Kruus Marko 1:13:01 20
160   88 Einberg Gery 1:13:01 29
161   670 Harjo Rain 1:13:13 81
162   172 Hannus Siim Sidepataljon 1:13:17 82
163   54 Tikva Indrek Albe Team 1:13:27 21
164   139 Leiger Roomet 1:13:36 83
165   113 Hruštšov Peeter 1:13:38 1
166   92 Laidvee Jaanus 1:13:40 30
167   174 Pihlak Sander 1:13:41 84
168   742 Erlenheim Siim Ühinenud gängstaräpparid 1:13:43 85
169   502 Oll Indrek 1:13:44 31
170   102 Ojalill Raimond FB Jooksmine 1:13:48 32
171   171 Bauman Erik 1:13:51 86
172   175 Niinemaa Kristjan 1:13:56 33
173   120 Jürjen Lauri 1:13:57 87
174   187 Tuul Harry Äripäeva spordiklubi 1:14:02 88
175   178 Lahe Marek 1:14:04 89
176   427 Mets Randel 1:14:13 90
177   203 Hermsalu Ando Treeningpartner 1:14:16 34
178   44 Pille Roman 1:14:20 91
179   194 Kadak Urmas Sparta 1:14:22 22
180   298 Saar Jüri 1:14:23 35
181   168 Kokk Kristjan-Erik 1:14:25 92
182   154 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma 1:14:38 23
183   225 Leibenau Marko SK Metsasõbrad 1:14:50 36
184   201 Salomets Anvar 1:14:51 93
185   704 Kaletin Anton 1:14:55 94
186   160 Vutt Ingmar Rulluisuklubi 8R 1:14:56 24
187   218 Joost Eddi 1:14:56 37
188   182 Liht Mattias 1:14:59 95
189   49 Hannus Silver 42KOMA 1:15:08 96
190   567 Mustkivi Mart 1:15:01 38
191 14 196 Muru Merike 1:15:18 1
192   565 Paas Aigor 1:15:19 39
193   630 Kaljumäe Henri 1:15:23 97
194   227 Kask Ats Mul ei ole neid 1:15:27 98
195 15 100 Ulp Mare Swedbank SK 1:15:37 3
196   324 Linnamägi Taivo 1:15:43 99
197   549 Toom Toomas Stamina SK 1:15:48 4
198   426 Mänd Lauri 1:15:48 100
199   314 Taumann Kaspar 1:15:50 101
200   477 Mast Toomas Hiiumaa OK 1:15:54 9
201   490 Timofejev Dmitri 1:15:57 40
202   155 Tarassov Stanislav 1:15:57 25
203   278 Inno Ermo 1:16:03 102
204   586 Voolaid Toomas 1:16:22 10
205   700 Maripuu Ranno 1:16:25 103
206   161 Velling Taivo 1:16:28 26
207   151 Maidla Margus 1:16:30 41
208   204 Raba Ahti Danske Spordiklubi 1:16:31 104
209   768 Rohtsalu Jaak SK Metsasõbrad 1:16:31 5
210   321 Dubov Aleksandr SK Regionaalhaigla 1:16:35 11
211   737 Pajoma Hans 1:16:38 42
212   146 Tuuletare Argo 1:16:41 105
213   492 Kaljuvee Kristo 1:16:45 106
214 16 692 Villik Egle 1:16:47 11
215   535 Laja Leho SK Jooksupartner 1:16:49 27
216   338 Toom Tarvo ühinenud gängstaräpparid 1:16:50 107
217 17 232 Kubo Kitty Maria jooksuklubi 1:16:50 2
218   34 Heinsalu Raul Albe Team 1:16:52 28
219   507 Eesmaa Heigo 1:16:53 108
220   830 Pisa Mati 1:16:55 109
221   660 Eller Rain Swedbank SK 1:17:01 110
222   209 Erlenheim Karl Ühinenud gängstaräpparid 1:17:01 111
223   669 Sepp Ragnar 1:17:02 112
224   855 Vahtra Janek 1:17:13 43
225   191 Kaur Jaanus Liigutaja 1:17:25 12
226   217 Kukk Illar 1:17:34 13
227   465 Kirsimäe Alo 1:17:36 14
228   149 Heinoja Ülar 1:17:39 6
229   585 Lepiksaar Egert Karupesa Team 1:17:40 8
230   193 Prosin Märt 1:17:48 113
231   839 Kotli Priit 1:17:49 29
232   199 Kalmo Märt 1:17:50 44
233   759 Kaldas Tarmo 1:17:51 45
234   352 Ööbik Antti 1:17:55 46
235   152 Trääder Helvis 1:17:59 114
236   461 Brus Priit 1:18:02 115
237   170 Tutt Raiko Norma OK 1:18:01 116
238   78 Kaur Margus 1:18:20 30
239   153 Hanga Knut 1:18:21 31
240   186 Speek Jüri 1:18:25 47
241   754 Puust Raido Elujooks 1:18:26 117
242   851 Luidre Manivald 1:18:36 7
243   51 Angerma Meelis Rattaromantika 1:18:36 118
244   616 Oppi Art 1:18:39 48
245   148 Oblikas Janek 1:18:39 49
246 18 279 Pilnik Terje 1:18:41 3
247   313 Borisov Sergey 1:18:41 15
248   158 Urb Jaanus 1:18:41 119
249   694 Aavasalu Ott 1:18:48 120
250   672 Kannel Rene 1:18:49 121
251   300 Kalviste Tarmo 1:18:49 32
252   631 Uudeküll Romet 1:18:51 122
253   498 Salk Rene 1:18:52 33
254   840 Kajari Mart Sparta Spordiselts 1:18:55 34
255   159 Tops Assar Los Toros 1:18:56 35
256   211 Tops Rainer SK Los Toros 1:18:57 50
257   612 Startsev Roman 1:18:59 9
258   738 Kasemaa Alari 1:19:03 36
259   229 Saar Laur MyFitness 1:19:04 16
260   221 Retsold Toomas 1:19:05 123
261   356 Tšihhatšjov Nikolai 1:19:08 124
262   787 Vaiksaar Vidrik Audentes 1:19:13 125
263   235 Raivo Jaak 1:19:22 51
264   716 Mäe Mikk 1:19:24 126
265   589 Paulus Hugo 1:19:25 8
266   777 Gnezdov Sven 1:19:29 10
267   756 Pruus Kuldar 1:19:29 37
268   177 Nikitin Toomas 1:19:30 52
269   561 Kondrov Danel 1:19:32 127
270   636 Telling Juhan jk Hermes 1:19:35 38
271 19 659 Härma Eliis 1:19:38 1
272   618 Adur Antti 1:19:41 128
273   119 Nõmm Marden 1:19:41 129
274   337 Laineveer Indrek MKM jooksuklubi 1:19:43 130
275   163 Nikolajev Raimo 1:19:47 131
276   699 Salumaa Marko Ilmandu 1:19:50 132
277   438 Metshein Raul 1:19:50 17
278   212 Karja Tiit Kuldsed Käed Team 1:19:50 53
279   342 Johanson Rain 1:19:52 133
280   701 Liivalaid Jorma 1:20:01 134
281   713 Kudrjavtsev Oleg 1:20:02 135
282   511 Pärnassalu Toomas Täppsportlased 1:20:02 39
283   234 Kaik Jaanus 1:20:05 136
284   835 Aasma Hans-Kristjan 1:20:01 137
285 20 508 Peterson Triin 1:20:15 4
286   466 Rooba Martti 1:20:20 138
287   853 Volke Harry 1:20:22 139
288   584 Lepiksaar Indrek 1:20:23 40
289   856 Laansoo Virgo 1:20:23 140
290   599 Aaslaid Kaido 1:20:23 41
291   394 Leppänen Teet 1:20:25 141
292   488 Karma Andri 1:20:25 142
293   595 Truusalu Priit OK KAPE 1:20:25 18
294   749 Tüll Armin WSI 1:20:27 143
295   624 Roosimaa Tauno Meeste Varjupaik 1:20:27 144
296   709 Prantsen Mikk 1:20:34 145
297   831 Krull Kristjan 1:20:43 146
298   764 Koskaru Meelis 1:20:43 147
299   708 Haigonen Aleksei 1:20:44 148
300   762 Pihlak Marius 1:20:47 149
301   794 Lauk Rein 1:20:48 150
302   109 Leisalu Tanel 1:20:49 151
303   635 Dodge Gary 1:20:50 19
304   632 Smirnov Dmitri 1:20:52 42
305   820 Lüüs Siim 1:20:52 152
306   868 Kaljurand Ain 1:20:52 20
307   501 Zaletajev Toomas 21CC Triatloniklubi 1:20:53 54
308   663 Randmäe Margus Kahe Silla Klubi 1:20:54 153
309   215 Lopsik Priit Swedbank SK 1:20:55 154
310   213 Virma Leho Swedbank SK 1:20:55 55
311 21 826 Udumäe Kaisi 1:20:56 12
312   605 Bach Jürgen 1:21:00 1
313   566 Oja Meelis Hauka Veloklubi 1:21:01 56
314   306 Arumäe Tauri 1:21:04 155
315   819 Elo Armas 1:21:05 5
316   837 Lohu Mati 1:21:01 156
317 22 841 Tartes Tiina 1:21:01 4
318 23 230 Siilak Paula Kuusalu Eluterve Naine 1:21:01 13
319   208 Haabmets Rauno 1:21:01 57
320 24 760 Põldsaar Piret 1:21:01 5
321   462 Mäng Martin 1:21:16 157
322   804 Rebane Tarvo-Jaan Danske Spordiklubi 1:21:18 58
323   720 Lillo Taivo 1:21:20 9
324   608 Lints Marek 1:21:24 158
325   192 Hõbemägi Veikko TriSmile 1:21:32 159
326   444 Rosin Einar 1:21:34 160
327   722 Müür Martin 1:21:36 161
328 25 743 Raadla Kadri SK Sula 1:21:40 14
329   349 Tamm Tambet 1:21:41 162
330   391 Tikku Priit 1:21:42 59
331   587 Otsla Anti Eesti Sportlane 1:21:42 43
332   860 Kuuse Taavi 1:21:47 163
333 26 579 Vool Ele 1:21:48 6
334   606 Rang Kert 1:21:49 164
335   167 Kuuder Kunnar 1:21:49 165
336   284 Poltimäe Kristjan 1:21:49 166
337   141 Soo Hannes WILO Team 1:21:51 60
338 27 661 Scheer Silja Swedbank SK 1:21:55 15
339 28 451 Niidumaa Anni 1:21:57 16
340   664 Tinkus Andres Kahe Silla Klubi 1:21:58 167
341   333 Raboutot Guillaume 1:21:59 168
342   310 Laid Mart 1:22:00 44
343   91 Kitsing Taivo Telia SK 1:22:14 169
344   770 Sindonen Voldemar SK Metsasõbrad 1:22:20 10
345 29 448 Eisan Jaanika 1:22:21 17
346 30 744 Kõo Carol 1:22:22 2
347   316 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:22:22 61
348 31 844 Jõeäär Gerli 1:22:27 18
349   503 Poom Fred 1:22:36 170
350   544 Ütsik Johannes 1:22:38 45
351   811 Männasoo Toomas 1:22:40 62
352   122 Ulm Lauri Eesti Energia Spordiklubi 1:22:41 171
353   420 Melts Teedo 1:22:44 63
354   505 Kookla Eero Jooksupartner 1:22:45 64
355   795 Paju Jaanus 1:22:49 65
356 32 506 Puulmann Mari-Liisu 1:22:51 19
357   753 Lindpere Joel JK MUST PUUDEL 1:22:52 172
358   792 Rüütsalu Ranno 1:22:57 46
359   617 Raudnagel Marken 1:22:58 173
360 33 752 Udikas Margit JK MUST PUUDEL 1:22:59 20
361 34 732 Kimsen Kaire 1:23:00 21
362   467 Maapalu Ülar 1:23:02 66
363   834 Tiirak Aivar 1:23:03 21
364   318 Nurmik Andrus ProRunner 1:23:05 22
365   190 Hõimoja Hardi Sparta 1:23:19 67
366   872 Kotli Kristjan 1:23:20 11
367   348 Kangur Mathias 1:23:26 12
368   293 Kosemets Imre 1:23:27 174
369   678 Meitus Raivo SK Prorunner 1:23:29 23
370   533 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:23:31 68
371 35 576 Ehavee Ave 1:23:33 22
372   534 Kokk Kaido 1:23:41 175
373 36 457 Seleznjova Julia 1:23:42 23
374 37 552 Valma Merlyn Keskkonnaamet 1:23:44 24
375 38 179 Lahe Riina 1:23:46 6
376   562 Timm Rimo TTÜ 1:23:46 176
377   428 Võsu Ruve 1:23:48 177
378   793 Avi Madis 1:23:49 178
379   802 Jaakson Oliver 1:23:50 179
380   460 Virkebau Urmas 1:23:50 2
381   667 Eensalu Agris SK Pleki Pande 1:23:50 180
382   537 Eensalu Anders SK Pleki Pande 1:23:51 181
383 39 848 Kukk Kärt Spordiselts 1:23:55 25
384   425 Sakkeus Jüri Sk Jooksupartner 1:23:58 3
385   854 Rooba Kuido T/K Mispo 1:24:03 11
386   216 Laimets Toomas 1:24:05 24
387 40 430 Beljakova Maarja 1:24:01 26
388   514 Plovits Kaido Elisa SK 1:24:13 182
389   315 Suurkuusk Andres Sparta 1:24:14 12
390   292 Kaur Kaspar 1:24:15 183
391   400 Averkijev Andrei EAK 1:24:20 184
392 41 846 Võip Tagne 1:24:27 27
393   480 Tammaru Bruno 1:24:35 69
394 42 481 Uibo Kristina 1:24:35 7
395   416 Järg Uku 1:24:39 185
396   210 Kure Tauno OK Kape 1:24:44 13
397   751 Tilgre Taimar OK Põlva Kobras 1:24:48 25
398   493 Kuusk Margus 1:24:54 70
399   458 Karpovitch Sergei 1:24:55 71
400 43 613 Kelder Helen 1:24:56 28
401   413 Hinn Ahto 1:25:01 186
402   359 Saidla Tarmo 1:25:04 187
403   556 Tell Taavi Areal Team 1:25:05 47
404   367 Laanes Viljar 1:25:01 188
405 44 836 Preem Triin 1:25:11 29
406   651 Noormägi Margus 1:25:11 72
407   482 Jansen Veiko Sparta 1:25:21 189
408   224 Männi Riho SK Metsasõbrad 1:25:25 2
409   369 Hallimäe Rain 1:25:27 14
410 45 603 Virolainen Annika Danske Spordiklubi 1:25:29 8
411   588 Luuri Enno 1:25:29 48
412   817 Lall Andre SK Opus 1:25:30 190
413 46 575 Lui Dagmar 1:25:34 3
414   443 Embrich Aleksandr 1:25:39 191
415 47 220 Haljaste Anneli 1:25:39 30
416   442 Shishikin Sergei 1:25:39 73
417 48 746 Kiipus Catry 1:25:40 31
418 49 776 Krull Triin Sparta 1:25:42 32
419   867 Leibak Margus 1:25:42 192
420 50 662 Soha Triin Swedbank SK 1:25:43 33
421 51 288 Vainumaa Kaili OÜ KMS Spordiklubi 1:25:44 7
422   287 Elling Tõnis OÜ KMS Spordiklubi 1:25:44 74
423   441 Pavljutsenko Danil 1:25:45 193
424 52 808 Toomingas Ave 1:25:49 9
425 53 698 Kütt Keidy 1:25:56 34
426   219 Kuuse Rait 1:26:16 194
427 54 657 Ausmees Evelin Swedbank SK 1:26:17 35
428   195 Atonen Meelis VAK Staier 1:26:20 26
429   812 Kasemaa Janno 1:26:21 195
430   378 Karp Endel Norma OK 1:26:23 15
431   592 Toomik Paul 1:26:23 196
432   42 Vihmann Oliver 1:26:23 197
433   295 Kalda Meelis G4S Spordiklubi 1:26:30 75
434 55 577 Pilvet Birgitti 1:26:31 4
435   180 Pappel Ingmar 1:26:33 49
436   496 Mälk Robert JK Väga Aeglased 1:26:37 50
437   712 Vainola Jaanus 1:26:38 198
438 56 810 Liisa Teder Hanna 1:26:42 36
439   757 Metsis Aado Anu Teppo jooksutrennid 1:26:52 199
440 57 640 Tuhkla Helle 1:26:53 2
441   673 Kaarma Henri 1:26:54 76
442 58 763 Lainoja Laidy 1:26:55 37
443 59 822 Zirk Katrin 1:27:01 10
444   373 Põldme Sven 1:27:04 200
445   380 Podgornov Aleksandr 1:27:07 201
446   523 Kamratov Kristo 1:27:01 202
447   648 Aas Jan 1:27:12 77
448   346 Mets Olav G4S SK 1:27:17 203
449   551 Lepp Ragnar 1:27:18 204
450 60 755 Tuisk Sigrid 1:27:21 38
451 61 633 Meerits Merje 1:27:27 11
452   322 Erm Margo IKS 1:27:28 78
453   772 Kin Nikolai 1:27:37 79
454   307 Sarv Sten-Jan 1:27:41 13
455 62 815 Lõhmus Silja 1:27:47 1
456   707 Lõhmus Indrek 1:27:47 27
457   671 Lett Kalle 1:27:49 4
458   340 Meresmaa Andres 1:27:52 51
459   317 Järv Jüri 1:27:52 28
460 63 285 Sorokina Zaira 1:27:55 8
461   440 Põldoja Argo 1:28:01 205
462   358 Väli Reigo 1:28:18 52
463   870 Remmel Revo 1:28:18 16
464   282 Olgo Raivo Trismile 1:28:30 53
465   387 Hirve Raine 1:28:35 206
466   350 Kolesnikov Denis 1:28:38 207
467 64 780 Tilk Anu 1:28:39 39
468 65 401 Valter Järvi 1:28:43 1
469 66 554 Lang Katrin 1:28:50 40
470   572 Leinart Tormi 1:28:52 208
471   327 Karbe Janek 1:28:52 80
472 67 571 Koppel Krista 1:28:54 41
473   518 Vainjärv Hillar EKVA 1:28:56 3
474 68 558 Pallo Ruth Sparta 1:28:57 12
475   339 Mäesepp Sverre 1:28:59 209
476   863 Erik Kamberg Kristofer Meremõisa SK 1:29:03 14
477   434 Hotjakov Semjon SK Meremoisa 1:29:04 210
478 69 424 Kivila Meriliis HRS 1:29:01 42
479   297 Hinn Sven 1:29:13 54
480 70 547 Avik Eeva 21CC Triatloniklubi 1:29:15 43
481   548 Lepp Margus AGRO93 1:29:18 55
482   619 Maasikas Matti 1:29:20 56
483 71 691 Vahersalu Kadri 1:29:21 44
484 72 422 Liiv Ülle 1:29:24 13
485   291 Ütt Andres 1:29:28 211
486   782 Lukk Juhan SK Sula 1:29:35 4
487 73 580 Vilde Jaanika 1:29:40 14
488   849 Suut Alar 1:29:45 81
489   803 Sikk Erik 1:29:56 57
490   459 Roasto Urmas 1:29:58 212
491 74 688 Kargaja Ave 1:29:58 45
492 75 415 Rütman Marian 1:30:05 9
493   783 Elmi Ats 1:30:13 213
494 76 680 Tempel Marju Matate sk 1:30:16 15
495   392 Siniorg Meliko Eesti Energia Spordiklubi 1:30:17 82
496   634 Teearu Karl 1:30:25 5
497   46 Kruusel Henri 1:30:26 214
498   464 Lopsik Andrei 1:30:27 6
499   710 Urb Ülo 1:30:30 7
500 77 736 Lobovikova Polina 1:30:31 46
501   590 Põrk Andri 1:30:33 215
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE