estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Kevadjooksu võitsid Ibrahim Mukunga Wachira ja Jelena Sedova 18.05.2015 (0)
Täna, 17. mail toimunud Tartu Kevadjooksul võidutses keenialane Ibrahim Mukunga Wachira võimsa rajarekordiga 29:34. Teiseks jäänud Roman Fosti (Stamina SK) uuendas enda rajatippmarki 18 ...
Tartu Kevadjooksul läheb esikoha üle rebimiseks 15.05.2015 (0)
Ülehomme, 17. mail toimuvale Tartu Kevadjooksule on lisaks ligi pooleteist tuhandele liikumisharrastajale registreerunud arvukalt eliitjooksjaid.

Favoriitidena asuvad starti RomanF ...
Tartu Kevadjooks avab pühapäeval Selver Linnajooksude sarja 15.05.2015 (0)
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 29 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Tartu Kevadjooks
Aeg 17.05.2015
Koht Tartu EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10 km
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Wachira Mukunga Ibrahim 0:29:34 1
2   1 Fosti Roman Stamina SK 0:30:18 2
3   4 Tserepannikov Sergei Treeningpartner/Adidas 0:30:52 3
4   3 Lehismets Priit Treeningtpartner/Adidas 0:31:20 4
5   5 Sasmin Kaupo Sparta 0:31:32 5
6   77 Jürs Sander Audentes 0:31:59 6
7   13 Kallaste Jaanus Treeningpartner/Adidas 0:32:07 7
8   96 Tobreluts Indrek 0:32:21 8
9   14 Jõesoo Argo EMÜ Spordiklubi 0:32:35 9
10   16 Õiglane Jan EMÜ Spordiklubi 0:32:46 10
11   100 Männi Allan Elujooks 0:32:47 11
12   1074 Tubilis Taavi Sk Audentes 0:32:59 12
13   17 Mäe Karl SK Altius 0:33:21 1
14   32 Reinsalu Kristo Stamina SK 0:33:27 13
15   29 Orm Olari Prorunner 0:33:28 14
16   15 Litvin Jevgeni kjk sillamae kalev 0:33:36 15
17 1 1236 Sedova Jelena 0:33:39 1
18 2 11 Patjuk Jekaterina Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0:33:44 2
19   20 Medar Marti Treeningpartner Diadora/Arcotransport Noortetiim 0:33:58 1
20   31 Vallimäe Viljar SK ProRunner 0:34:16 16
21   67 Ilumäe Indrek 0:34:21 17
22   71 Juhkov Janar Treeningpartner Diadora 0:34:43 18
23 3 12 Luik Liina Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0:34:50 3
24   478 Kruut Taavi 0:35:07 2
25   30 Veilberg Ago Kjk VIKE 0:35:13 1
26   63 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:35:26 19
27   50 Vilismäe Martin 0:35:47 20
28   45 Kuleshov Aleksandr SPARTA 0:35:48 21
29   61 Roosimäe Kurmo 0:36:04 22
30   81 Reivelt Kalvi EMÜ Spordiklubi 0:36:05 1
31   55 Nõmmik Heigo 0:36:05 23
32   99 Simson Priit Elva Jooksuklubi 0:36:06 24
33   887 Ridamäe Alar Treeningpartner 0:36:06 1
34   43 Dubrovski Jan 0:36:08 25
35   74 Piirimäe Pärtel SK ProRunner 0:36:09 2
36   86 Vares Kristjan Vak Staier 0:36:11 26
37   75 Vahkal Kaido SK ProRunner 0:36:11 3
38   34 Kindel Hanno ProRunner 0:36:13 2
39   47 Jakson Ahto Täppsportlased 0:36:16 4
40   49 Tikk Ermo MMEJ 0:36:23 27
41   51 Enn Lauri 0:36:41 28
42   36 Mets Madis Toila 0:36:42 29
43   89 Kajari Priit Sparta 0:36:43 3
44   78 Enno Kristjan Täppsportlased 0:36:45 5
45   716 Lang Tanel viljandi tulevik 0:36:47 3
46   85 Väljaots Kevin Täppsportlased 0:36:49 4
47 4 70 Kukk Kaisa Treeningpartner/Diadora 0:36:59 4
48   392 Leemet Mait Treeningpartner/Diadora 0:37:17 30
49   58 Veeret Andreas 0:37:20 31
50   38 Monvelt Lauri SK Schnelli 0:37:23 32
51   1118 Metsapool Janno Tüask fitnessklubi 0:37:24 33
52   529 Raspel Raido Treeningpartner Diadora 0:37:26 4
53   87 Võsu Marek 0:37:27 34
54   1227 Hani Elar Maadlusklubi Lapiti 0:37:33 35
55   48 Tiiksaar Aaro 0:37:35 36
56 5 222 Ervin Egle-Helene KJK VIKE 0:37:35 1
57   83 Kivil Allar 0:37:37 37
58   80 Oinus Tiit SK ProRunner 0:37:38 38
59   177 Krimm Raido Treeningpartner 0:37:47 39
60   672 Saar Kaido 0:37:49 5
61   88 Mäe Tambet Kahe Silla Klubi 0:37:54 40
62   73 Kutsar Aare Slow Lagun 0:37:58 41
63 6 98 Liepina Jolanta Sportlat 0:38:02 5
64   1185 Rakkaselg Ott HOK 0:38:09 42
65   42 Säär Harry ühinenud gängstaräpparib 0:38:14 5
66   676 Teder Martin Tartu Riiklik Ülikool 0:38:14 43
67   176 Born Illimar 0:38:17 6
68   161 Kivastik Joosep 0:38:18 7
69 7 25 Tõnne Grete EMÜ Spordiklubi 0:38:19 6
70   69 Saar Heigo 0:38:19 6
71   128 Väljaots Kain Täppsportlased 0:38:21 6
72   243 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 0:38:22 44
73   33 Hummal Erkki SPARTA 0:38:22 7
74   146 Ehasalu Erkki ProRunner 0:38:23 45
75   1252 Hõbe Tarmo 0:38:25 46
76   1016 Kala Martin 0:38:29 47
77 8 164 Pilli Moonika Jooksupartner 0:38:30 7
78 9 68 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:38:31 8
79   521 Sutt Romet Suusaklubi Jõulu 0:38:36 8
80   59 Kibuspuu Tiit 0:38:38 2
81   37 Kingo Gunnar 0:38:40 48
82   92 Linn Andi Staier 0:38:43 7
83   57 Aave Marius Rahvatantsuansambel Tarbatu 0:38:47 49
84   1059 Hillep Andres 0:38:48 9
85   1114 Puhke Marcus 0:39:00 50
86   1001 Varik Mikk Viljandi HC 0:39:08 10
87   117 Õunap Gen-Silver 0:39:12 2
88   156 Timmermann Toomas 0:39:16 51
89   72 Leisalu Tanel 0:39:21 52
90   1246 Petratskov Jan Tähtvere 0:39:23 53
91   254 Johanson Jaanus 0:39:27 8
92   95 Siimon Silver 0:39:28 54
93   93 Raap Ilmar meie 0:39:30 8
94 10 144 Velba Hillevi 0:39:30 9
95   741 Palu Tiit 0:39:31 9
96   237 Zeigo Heikki 0:39:36 55
97   41 Nisloni Rainer SK ProRunner 0:39:38 56
98   35 Savitš Anton 0:39:39 57
99   937 Pajuste Jüri Tamsalu SUKL 0:39:45 58
100   60 Ülem Risto 0:39:46 59
101 11 202 Tamm Maris TÜASK 0:39:48 10
102   702 Madi Hardi TÜASK 0:39:53 3
103   76 Koho Tanel 0:39:55 60
104   566 Kübarsepp Karmo Eesti Energia Spordiklubi 0:39:59 61
105   90 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 0:40:01 9
106   65 Loit Madis Kuusalu SK 0:40:04 62
107   143 Salus Madis 0:40:06 63
108   211 Merenäkk Meelis SK Metsasõbrad 0:40:10 10
109   940 Kelk Sander Sparta 0:40:12 64
110   129 Gill Mihkel 0:40:23 65
111   954 Vaakmann Kalmer SK ProRunner 0:40:24 11
112   132 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:40:27 66
113   263 Treier Tarvo 0:40:30 67
114   728 Schvede Siim 0:40:32 11
115 12 264 Treier Jana 0:40:34 11
116 13 120 Tibar Marion 0:40:34 12
117   44 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:40:37 10
118   203 Lusikas Kristjan eratreening.ee 0:40:38 68
119   157 Raus Madis 0:40:38 69
120   725 Lukka Simon Viljandi JK Tulevik 0:40:39 12
121   171 Ärm Urmas 0:40:41 11
122 14 136 Barsegjan Mai Astrid 0:40:43 1
123   130 Gill Jakob 0:41:00 13
124 15 235 Aluvee Kristiine 0:41:02 2
125   116 Gussev Rain 0:41:03 70
126   194 Pärtelpoeg Ingmar 0:41:05 12
127   122 Kiik Arvi 0:41:06 71
128   113 Erlenheim Siim Ühinenud gängstaräpparid 0:41:07 72
129   66 Murumets Peeter 0:41:08 73
130   195 Pihlap Einar 0:41:09 74
131   118 Kask Villu 0:41:09 13
132   141 Mällo Roland 0:41:11 75
133   256 Nagel Karl-Gustav 0:41:12 14
134   1250 Lepik Sander 0:41:13 76
135   62 Tali Taavi 0:41:26 77
136   737 Soomets Elmo 0:41:29 78
137   127 Lauring Karre ProRunner 0:41:29 3
138   348 Karro Mario HOPE Spordiklubi 0:41:31 79
139   39 Kala Taavi SK Pleki Pande 0:41:33 80
140   206 Lellep Kalle 0:41:35 14
141   169 Paju Kaido 0:41:35 4
142 16 249 Schmidt Kairi Treeningpartner/Diadora 0:41:35 13
143   262 Hiienõmm Viljar Täppsportlased 0:41:42 12
144   1179 Redi Kaarel 0:41:47 15
145   885 Põdra Mikk Nõo KK 0:41:49 81
146   109 Pehk Heimar Saverna 0:41:49 82
147   259 Oetjen Robert SK ProRunner 0:41:51 13
148   91 Lankov Aivar 0:41:54 83
149   813 Pille Roman 0:41:55 84
150   444 Köster Raul Myfitness Viru 0:41:56 15
151   167 Palu Joonas Markus TÜ ASK 0:41:57 1
152   834 Virkunen Egert 0:41:59 16
153   812 Tranze Tõnis 0:41:59 85
154   187 Lissovski Aleksandr 0:42:00 86
155   151 Teppo Peep 0:42:02 87
156   123 Saan Taimo 0:42:02 5
157 17 1178 Redi Karin SK ProRunner 0:42:05 3
158   221 Pihlak Sander 0:42:06 88
159   260 Toomsalu Priit Extrahaus 0:42:07 16
160   54 Peterson Richard Pekikõhu Reissing Tiim 0:42:08 89
161   996 Raudna Artur 0:42:09 90
162   953 Karja Tiit Kuldsed Käed Team 0:42:10 17
163   1066 Pehk Karl 0:42:11 91
164 18 126 Ebrok Meelika 0:42:12 1
165 19 251 Valdre Sigrid 0:42:13 1
166   319 Ruut Jaanus 0:42:14 92
167 20 252 Matson Kaire ELUJOOKS 0:42:14 14
168 21 245 Talts Eve Elioni Spordiklubi 0:42:17 15
169   208 Erala Ranno 0:42:17 18
170   1196 Maiste Audrus Treeningpartner/Diadora 0:42:18 6
171   147 Tukk Maik SK Metsasõbrad 0:42:18 93
172   152 Kivila Märt 0:42:21 94
173   1256 Omler Arni 0:42:22 17
174   253 Kokk Kristo 0:42:23 19
175   244 Järv Allan SK ProRunner 0:42:24 20
176 22 224 Laev Nele 0:42:25 16
177   210 Raudvee Märt 42 koma 0:42:25 95
178 23 330 Tagamets Ketlin 0:42:28 17
179   669 Rõžov Vladimir 0:42:28 14
180   255 Mihailov Kaspar 0:42:29 96
181   121 Viispert Ando 0:42:30 97
182   1201 Kobin Siim 0:42:30 98
183   166 Lopsik Priit Hansa SK 0:42:32 99
184   145 Puna Björn SK ProRunner 0:42:33 21
185 24 178 Muru Merike 0:42:34 2
186   186 Kuusk Kaarel Eesti Energia spordiklubi 0:42:34 100
187   1084 Kottisse Rene 0:42:34 101
188   103 Rennit Leho Albe Team 0:42:38 1
189 25 234 Laht Kristiina 0:42:41 4
190   102 Raudsepp Raivo 0:42:41 7
191   110 Tutt Marko Treeningpartner 0:42:42 102
192   670 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 0:42:47 1
193   257 Raudsepp Jaan 0:42:50 22
194   1075 Hyde Matthew 0:42:52 23
195   56 Rõõmussar Tarvo 0:42:52 103
196   175 Kokk Kristjan 0:42:52 104
197   124 Võip Raivo 0:42:56 8
198   735 Sõmer Martin 0:42:58 105
199   1007 Jalak Jürgen 0:42:59 106
200   198 Reitav Kristo 0:43:00 107
201   180 Paane Risto 0:43:02 108
202   174 Zevakin Andrei 0:43:08 4
203   385 Vahtra Tõnu 0:43:08 109
204   379 Metsküla Tanel Fitlife 0:43:14 110
205   220 Kals Jaak 0:43:17 111
206   650 Roosve Gundo 0:43:27 112
207   1073 Kaljumäe Henri 0:43:27 113
208   179 Tereštšenkov Aleksei U-Club 0:43:29 9
209   270 Tubli Peeter OK Kooperaator 0:43:29 114
210   357 Pulk Lennart Treeningpartner Diadora 0:43:30 24
211 26 367 Kukk Katrin 0:43:31 18
212   703 Nöps Antti 0:43:35 15
213   185 Jõumees Karl Suusaklubi Jõulu 0:43:38 18
214   219 Tennisberg Targo 0:43:38 115
215   1033 Roo Rivo 0:43:40 116
216 27 949 Kuiv Kadiliis SK ProRunner 0:43:40 19
217   512 Aaslaid Kauri 0:43:42 117
218   1270 Kookla Eero Jooksupartner 0:43:45 25
219   363 Bergmann Guido SK ProRunner 0:43:45 10
220 28 960 Müürsepp Tiiu Kevek 0:43:46 1
221 29 299 Aun Ave Treeningpartner 0:43:47 20
222   119 Saar Laur TC2000 0:43:49 16
223   355 Valdner Risto TÜ ASK 0:43:50 2
224   218 Tameri Tarvi 0:43:53 118
225   476 Ulm Lauri 0:43:57 119
226   1157 Muravljov Merlis 0:43:59 120
227   131 Hanni Kalju 0:44:01 26
228   104 Tooming Marko 0:44:01 121
229   105 Münt Ainar 0:44:03 122
230 30 438 Lepik Kaia Täppsportlased 0:44:04 21
231   507 Müür Maik 0:44:05 123
232   140 Pärnamets Taivo 0:44:10 5
233   886 Tannik Priit 0:44:12 27
234   158 Luud Aarne 0:44:14 17
235   193 Riives Martin Tartu SS Kalev 0:44:17 3
236 31 184 Pilt Siiri TÜ ASK Fitnessklubi 0:44:20 3
237   386 Angerjärv Armin Tartu Ujumisklubi 0:44:22 4
238   190 Kuusk Karle 0:44:24 28
239   377 Häelme Raigo Veeväitlusklubi 0:44:24 124
240   183 Sau Tauno FB Jooksmine 0:44:26 125
241   182 Läns Indrek 0:44:28 29
242 32 139 Peterson Triin Sparta 0:44:29 2
243   209 Laanemets Meelis 0:44:37 126
244   635 Kivila Kaur 0:44:37 5
245   381 Järvelaht Veljo 0:44:38 30
246   322 Tulp Kristjan Treeningpartner 0:44:39 127
247   397 Helemäe Ero 0:44:39 31
248 33 138 Nurk Kristiina Sparta 0:44:40 3
249   913 Hainsoo Tauri 0:44:42 128
250   1224 Allmägi Alo SK RADA 0:44:43 129
251   370 Adur Antti 0:44:44 130
252   1018 Pigul Risto 0:44:44 19
253 34 231 Vahter Hanna 0:44:49 5
254   191 Hinn Ahto 0:44:50 131
255   955 Sahtel Kristjan SK ProRunner 0:44:52 132
256   291 Laimets Toomas 0:44:54 11
257   302 Randoja Rasmus 0:44:59 6
258   1212 Raja Rainer 0:45:02 133
259   376 Mandriks Jaan 0:45:02 134
260   1248 Vene Vello 0:45:06 12
261   984 Rosenvald Valdur 0:45:07 135
262 35 1186 Palu Lilian 0:45:08 22
263   1193 Tootsen Tõnu 0:45:08 136
264   297 Lepik Rainer 0:45:08 137
265   841 Palumets Mario 0:45:09 7
266   575 Uusberg Laur 0:45:13 138
267   1124 Sammel Carl-Hans 0:45:13 8
268   1210 Raudsepp Lennart Trismile 0:45:13 18
269   188 Audova Margus 0:45:13 139
270   1188 Beljantsev Aleksandr 0:45:15 140
271   315 Mäe Mikk 0:45:18 141
272   398 Hallemaa Rene 0:45:21 142
273   868 Uleksin Jaak 0:45:21 19
274   173 Einsoo Aare 0:45:22 32
275   335 Käärik Romet 0:45:22 143
276   1262 Altroff Harri 0:45:23 33
277 36 662 Kiidli Kaija-Liis TÜASK 0:45:24 6
278 37 199 Puu Luise 0:45:26 23
279 38 484 Riipus Ingrid 0:45:26 24
280 39 333 Hummal Mari Jooksupartner 0:45:27 25
281   997 Sepp Ragnar Tondiraba SK 0:45:28 144
282 40 162 Nöps Anni 0:45:31 7
283   271 Nummert Taavi 0:45:34 145
284   82 Häelm Risto Veeväitlusklubi 0:45:37 20
285   205 Rätsep Kaspar Tiit Soku korvpallikool 0:45:37 21
286 41 337 Volens Maret 0:45:37 4
287   101 Erlenheim Karl Ühinenud gängstaräpparid 0:45:38 146
288   154 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 0:45:39 147
289   374 Niine Kristjan 0:45:41 148
290   1085 Helm Margus 0:45:41 149
291   267 Puusepp Avo 0:45:42 34
292   1249 Köster Silver Kahe Silla Klubi Jooksusõbrad 0:45:44 150
293   1019 Annus Kender 0:45:45 9
294   137 Lükk Lembitu 0:45:45 151
295   107 Sakkeus Jüri SK Jooksupartner 0:45:46 2
296 42 293 Salujõe Kaidi eratreening.ee 0:45:47 26
297   326 Merila Mati 0:45:49 20
298   1283 Põvvat Rainer 0:45:50 152
299 43 429 Hoogand Eliise KJK Saare 0:45:51 8
300 44 133 Ööpik Kairin 0:45:52 27
301   189 Tomson Kristjan Capoeira Senzala 0:45:52 153
302   734 Kõuhkna Aigar 0:45:53 154
303 45 112 Valang Ann 0:45:55 28
304   247 Karin Martin 0:45:55 155
305 46 825 Tiisler Tiina SK Serviti 0:45:56 29
306   1071 Raul Kaljuraid 0:45:56 35
307   279 Erik Allar 0:45:57 22
308 47 298 Beljantseva Jelena 0:45:57 30
309 48 125 Rammul Brit 0:46:03 31
310   282 Kaska Marko 0:46:05 36
311   346 Below Maur Orca Swim Club 0:46:08 23
312   1164 Tamm Taavi 0:46:09 10
313 49 532 Pindis Taivi 0:46:09 32
314 50 408 Ahu Margit 0:46:18 33
315   356 Kajandi Allar 0:46:30 156
316   1183 Tulik Silver 0:46:31 157
317   250 Nugis Tarmo 0:46:32 13
318   857 Saadik Madis Sportland 0:46:36 158
319   586 Välba Tarmo 0:46:41 21
320   353 Lehismets Jaan Jooksusõbrad 0:46:41 159
321 51 201 Arujõe Tiina 0:46:42 34
322   366 Pilvet Einar 0:46:44 22
323 52 967 Pilvet Birgitti 0:46:44 2
324   663 Kadak Indrek 0:46:45 24
325   1156 Tibar Indrek 0:46:47 160
326   394 Pedaja Sander 0:46:47 37
327   236 Nõmmik Kristjan 0:46:48 161
328   762 Luht Tiit 0:46:49 14
329 53 192 Riives Marilin Tartu SS Kalev 0:46:50 1
330 54 317 Truve Elizabeth Treeningpartner 0:46:52 3
331   1111 Sammel Raivo 0:46:53 162
332   782 Mõndresku Janek 0:46:53 38
333 55 160 Mikk Silja 0:46:56 4
334 56 1047 Püvi Eva Treeningpartner 0:46:59 35
335 57 213 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 0:47:00 1
336   334 Paabo Tiit 0:47:02 39
337   780 Ööpik Kristjan 0:47:02 163
338   1172 Alaväli Ülari 0:47:06 164
339 58 1065 Silluste Liina Sparta 0:47:07 36
340   1043 Moorits Aivo 0:47:08 165
341   1184 Paulus Tauno 0:47:08 166
342   990 Laht Tarmo 0:47:08 15
343   948 Pärn Taavi 0:47:08 167
344   1247 Kolk Marko SARMA 0:47:11 23
345   750 Oja Aivar Alutaguse malev 0:47:11 40
346   258 Mitt Aron 0:47:13 168
347 59 332 Mehide Marin ProRunner 0:47:21 37
348 60 1226 Pilnik Terje 0:47:23 5
349 61 1174 Sitton Fundora Cristobal 0:47:23 38
350   401 Mägi Kaido Raplamaa JK 0:47:24 169
351   1054 Lett Kalle 0:47:26 3
352   287 Nõmmiste Sulev Suusahullud 0:47:27 24
353 62 108 Pihlak Jekaterina 0:47:27 5
354 63 1135 Mõõk Sandra Täppsportlased 0:47:27 39
355   135 Nõmmik Martin 0:47:30 170
356 64 536 Koor Katrin 0:47:32 40
357   172 Peterson Kristjan 0:47:33 171
358 65 358 Porkveli Marge 0:47:36 41
359   1000 Muuli Viktor 0:47:38 25
360   207 Meelis Kukk Jõulu 0:47:38 2
361 66 341 Mändla Mare SK Jooksupartner 0:47:39 6
362   488 Kaugeranna Geio 0:47:41 172
363   491 Nael Paavo 0:47:47 41
364   859 Hõbe Aavo 0:47:52 1
365 67 316 Roosimägi Jana 0:47:53 42
366   382 Tinkus Andres Kahe Silla Klubi 0:47:54 173
367   918 Liebenau Rauno 0:47:55 174
368   336 Kase Rene 21CC triatloniklubi 0:47:56 42
369   1240 Murumets Rando 0:47:58 25
370   1011 Mäe Martin 0:47:59 175
371   620 Lukk Kristjan 0:48:00 176
372   807 Mitt Risto 0:48:01 177
373   719 Tammsaar Kristjan 0:48:01 178
374   463 Prantsus Viljo SK Võhma 0:48:02 43
375   277 Vesiallik Sten 0:48:04 179
376   114 Hallimäe Rain 0:48:05 3
377   197 Liin Urmas TÜ ASK FITNESSKLUBI 0:48:06 180
378 68 369 Rauk Kertu TÜASK 0:48:06 43
379   665 Laht Urmas 0:48:07 44
380   800 Ilkevitš Grigori 0:48:10 181
381   115 Laager Rain 0:48:10 182
382   851 Jaanson Alar 0:48:11 183
383   288 Ivainen Toivo 0:48:14 16
384   1076 Varul Raul 0:48:20 45
385   272 Kais Paavo 0:48:20 26
386   1258 Känna Silver 0:48:23 11
387 69 1189 Staškevitš Krista Saarde Spordiliit 0:48:27 44
388 70 1008 Volmerson Liina Sparta Spordiselts 0:48:30 45
389   975 Kuurmaa Tarmo 0:48:31 184
390   1176 Kallaste Aivo 0:48:34 185
391 71 338 Härm Kersti 0:48:34 46
392 72 806 Holland Katre 0:48:36 47
393   149 Kais Kaarel MTÜ Rannahunt 0:48:36 46
394   1077 Kender Kaarel 0:48:37 186
395   261 Paulus Hugo 0:48:38 4
396 73 712 Vahe Gerly 0:48:38 48
397 74 1086 Vaikla Maigi 0:48:38 6
398 75 912 Laurik Aivi SPARTA 0:48:46 7
399   1058 Simso Jaanek Sveba-Dahlen Spordiklubi 0:48:48 187
400 76 361 Koplimägi Marika SK ProRunner 0:48:53 8
401   999 Pajuväli Richard 0:48:59 188
402   342 Viiklaid Marek Marek Viiklaid 0:49:00 47
403 77 278 Valter Järvi 0:49:01 2
404 78 368 Vetemäe Lagle High5/ FB Jooksmine 0:49:03 49
405   769 Sarapuu Sven 0:49:03 189
406   418 Tamm Erki 0:49:04 48
407 79 1144 Niidumaa Anni 0:49:05 50
408   929 Randla Gregor Rocki Korvpallikool 0:49:08 6
409   378 Holts Siim Veeväitlusklubi 0:49:10 190
410   840 Karma Andri 0:49:10 191
411   273 Kazakov Jakob Sisekaitseakadeemia 0:49:10 26
412 80 875 Lepp Karmen 0:49:11 51
413 81 1167 Rein Hanna 0:49:16 52
414 82 1166 Peedomaa Kristi 0:49:16 53
415   281 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 0:49:20 192
416   266 Endriks Hendrik Paide Liigub - Jooksusõbrad! 0:49:22 193
417   1208 Leius Ingmar 0:49:22 194
418   1090 Nurmi Niko 0:49:25 195
419   393 Agu Aivo Eesti Vibuliit 0:49:25 196
420   163 Reimets Avo 0:49:29 2
421   1213 Viljamaa Justus Tartu Kalev 0:49:29 27
422   312 Täht Taavi 0:49:31 197
423   364 Nurmik Andrus SK ProRunner 0:49:38 17
424   576 Lauk Vambola 0:49:39 49
425   1070 Roosalu Aivar 0:49:39 18
426 83 906 Tera Helen 0:49:39 4
427   1279 Varul Kaspar 0:49:42 12
428 84 359 Sala Madleen 0:49:44 54
429   310 Savisikk Mati 0:49:48 198
430   1162 Jääger Heiki 0:49:50 19
431 85 588 Malva Liina 0:49:51 55
432   639 Paabstel Toomas 0:49:51 199
433   170 Medijainen Eero 0:49:51 5
434 86 727 Paju Gerli 0:49:52 9
435   1044 Loost Joosep 0:49:52 200
436   280 Gill Paul 0:49:53 50
437   785 Otsa Heigo 0:49:54 201
438 87 181 Paulus Silja Elujooks 0:49:56 56
439   795 Habakuk Marek Fitlife 0:49:57 202
440 88 365 Vill Maive 0:49:58 57
441   383 Purga Indrek 0:49:59 203
442 89 391 Palmre Triinu 0:50:00 10
443   269 Lippa Indrek 0:50:01 51
444 90 1126 Moor Merle 0:50:04 58
445 91 1049 Püvi Laura Treeningpartner 0:50:06 59
446   1002 Uduste Ilmar 0:50:11 7
447 92 1096 Lätt Evelin Tartu rulluisuklubi 0:50:14 60
448   1161 Krips Kristjan 0:50:17 204
449   837 Arulaane Hargo 0:50:17 205
450   468 Tarvis Veiko 0:50:18 52
451   469 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 0:50:24 206
452 93 410 Sangla Karin 0:50:24 9
453   296 Palksaar Vahur 0:50:25 20
454 94 701 Kruusmaa Karoliina 0:50:25 5
455   373 Viidebaum Ken 0:50:26 207
456   763 Rohtla Jarmo 0:50:30 208
457   1260 Kala Kaspar 0:50:30 209
458 95 642 Toom Signe TÜ RKA 0:50:31 61
459   1229 Saal Margus 0:50:31 53
460   537 Naaris Erkki 0:50:33 210
461   872 Hain Toomas 0:50:34 27
462 96 148 Männik Kristin 0:50:34 62
463 97 757 Korela Anu 0:50:35 6
464   630 Mattisen Guido Bellfire 0:50:36 211
465   343 Kobar Pärtel 0:50:37 13
466   1244 Kotter Avo 0:50:37 21
467 98 788 Pai Sirle 0:50:38 63
468 99 950 Boltovsky Maia SK ProRunner 0:50:42 10
469   328 Vainjärv Hillar EKVA 0:50:42 3
470 100 1171 Haavapuu Triinu 0:50:43 64
471   434 Luug Veiko ProRunner 0:50:43 54
472   1138 Põlgaste Rivo 0:50:44 212
473   599 Alvet Tõnis 0:50:44 28
474 101 1139 Põlgaste Kairit 0:50:44 65
475   1108 Põllu Neeme 0:50:45 29
476   1069 Urmann Kait 0:50:46 213
477   1259 Kala Martin 0:50:46 214
478 102 290 Viiklaid Erge 0:50:47 7
479   1082 Ostrak Agur 0:50:49 6
480 103 1159 Krillo Karolyn Might just do it 0:50:53 66
481   409 Unga Rain 0:50:56 215
482 104 928 Haav Liisi 0:50:58 67
483   581 Piir Tauri 0:51:01 216
484   617 Kongi Aimar 0:51:02 217
485   618 Sirelpuu Helari 0:51:02 218
486   1147 Palts Tauno 0:51:06 219
487   890 Hool Raivo 0:51:07 55
488   956 Sasi Sander SK ProRunner 0:51:08 220
489   1175 Tsopp Martin 0:51:10 221
490   320 Pindus Mihkel 0:51:11 222
491   577 Kivilo Janek 0:51:12 223
492 105 567 Aarmaa Ave 0:51:13 68
493 106 775 Rusin Kristi 0:51:14 69
494   1265 Pärn Tõnis 0:51:15 224
495 107 492 Vals Kristi 0:51:15 70
496   437 Lopsik Andrei 0:51:16 4
497   902 Allas Air Gert 0:51:20 14
498 108 457 Kuuskne Ketlin 0:51:22 71
499   313 Kleimann Kristjan 0:51:27 225
500 109 327 Mey Tea 0:51:28 11
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE