estenglv
WAP version
Login form
4,4 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
38. Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve
Aeg 23.06.2015
Koht Karksi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 4,4 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 1 Kits Keio Holstre 14:30,9 1 Diploma
2 3 Kais Ülari SK Jooksupartner 14:48,1 2 Diploma
3 4 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 15:14,7 3 Diploma
4 5 Lein Andrus "Rakvere KJK ""ViKe""" 15:26,8 1 Diploma
5 157 Võsaste Risto TÜ ASK 15:35,3 4 Diploma
6 230 Nõmm Raivo Viljandi 15:50,2 5 Diploma
7 7 Liplap Veljo Pärnu 15:54,9 6 Diploma
8 274 Kristov Karol Colorado, USA 15:56,9 7 Diploma
9 8 Maiste Tarmo TSK Joosu 16:02,5 2 Diploma
10 6 Paris Olav Vak staier 16:06,5 8 Diploma
11 219 Priks Morten Otepää 16:13,4 9 Diploma
12 195 Varik Mikk Viljandi 16:25,7 10 Diploma
13 9 Ain Romet Karksi-Nuia spordikool 16:29,5 1 Diploma
14 352 Kask Silver Sakala 16:35,5 2 Diploma
15 2 Luik Lily TÜASK 16:54,8 1 Diploma
16 203 Reivelt Kalvi Maaülikooli spordiklubi 16:55,0 3 Diploma
17 151 Uussalu Rainis Ramsi 16:55,5 11 Diploma
18 300 Pihelgas Birgit Pärnu 17:13,8 2 Diploma
19 286 Org Olev Valga 17:19,0 4 Diploma
20 64 Kasekamp Andrus Viljandi 17:19,4 5 Diploma
21 116 Pähn Janar VAK Staier 17:21,1 12 Diploma
22 302 Linn Andi Viljandi 17:25,8 6 Diploma
23 107 Parksepp Hanno Tallinn 17:28,8 13 Diploma
24 104 Pakri Tom Kõpu 17:32,2 14 Diploma
25 47 Johanson Jaanus Viljandi 17:35,1 7 Diploma
26 213 Kütt Katrin Tallinn 17:39,5 3 Diploma
27 273 Kempi Antti CRC Tallinn 17:43,7 15 Diploma
28 162 Õunap Gen-Silver Viljandi 17:48,1 3 Diploma
29 91 Maling Erki OÜ Maika 17:51,5 16 Diploma
30 207 Kiisler Aivar Järveotsa 17:52,9 8 Diploma
31 251 Martsik Maido Viljandi 17:53,8 17 Diploma
32 154 Vildersen Tarmo TSK Joosu 17:58,0 18 Diploma
33 255 Ruubel Renno Red Moto 17:59,5 19 Diploma
34 217 Rahnel Aleksander Karksi-Nuia 18:01,0 20 Diploma
35 187 Raid Riho Mõisaküla 18:01,8 21 Diploma
36 33 Hantson Andreas VAK Staier 18:11,0 1 Diploma
37 184 Medijainen Siim Tallinn 18:12,2 22 Diploma
38 68 Kivisild Marko Viljandi Taipoksi Klubi 18:20,0 23 Diploma
39 314 Palutaja Arvi Jüri 18:28,5 9 Diploma
40 96 Medijainen Mikk A. Le Coq 18:32,0 24 Diploma
41 126 Siht Jüri VAK Staier 18:38,3 1 Diploma
42 277 Kaigas Einar SK Jooksupartner 18:38,6 25 Diploma
43 232 Laanemets Meelis Tapa 18:40,6 26 Diploma
44 270 Joasoo Jaanus Tallinn 18:42,2 27 Diploma
45 94 Mardla Tõnu VAK Staier 18:44,8 28 Diploma
46 46 Jesse Aivar Valga Walketa 18:46,7 2 Diploma
47 342 Soonik Silver Viljandi 18:47,3 29 Diploma
48 291 Teesalu Tanel Rasmus Karksi vald 18:52,0 1 Diploma
49 101 Mäesalu Miku Karksi-Nuia 18:53,6 4 Diploma
50 229 Edo Kris Gregor Viiratsi 18:54,5 5 Diploma
51 224 Uustalu Anti Viljandi 19:00,8 6 Diploma
52 225 Kivisild Martin Viljandi 19:00,9 7 Diploma
53 37 Hirv Oliver Tääksi küla 19:04,2 2 Diploma
54 92 Maling Eero Viljandi JK Tulevik 19:05,1 8 Diploma
55 244 Sammel Arne Viljandi 19:07,2 3 Diploma
56 10 Aas Andres IITEE SK 19:07,8 30 Diploma
57 85 Lõhmus Alar Viljandi Põhjakotkas 19:09,5 4 Diploma
58 54 Kaljumäe Aivo Pärnamäe 19:11,4 10 Diploma
59 228 Nikonorov Raido Karksi 19:18,1 31 Diploma
60 63 Kase Magnus Karksi-Nuia Spordikool 19:20,1 32 Diploma
61 62 Karilaid Ivo TPMM Advisory 19:27,3 11 Diploma
62 60 Kangur Raul Jooksuklubi SARMA 19:28,8 12 Diploma
63 30 Feldmanis Aigars Valka 19:31,2 13 Diploma
64 336 Riiner Margus Paistu 19:35,6 33 Diploma
65 45 Jesse Kristo Valga Walketa 19:35,7 9 Diploma
66 124 Ruut Jaanus Viljandi 19:37,9 34 Diploma
67 233 Kukk Katrin Tapa 19:39,8 1 Diploma
68 338 Vilper Andres Paistu 19:43,1 14 Diploma
69 31 Hallemaa Rene Viljandi 19:44,2 35 Diploma
70 65 Kiisler Andres TSK Joosu 19:45,4 15 Diploma
71 146 Toom Tõnis Viljandi 19:47,7 10 Diploma
72 222 Aasmäe Rebeca Lott Viljandi 19:47,9 1 Diploma
73 241 Moks Indrek Viljandi 19:52,4 36 Diploma
74 88 Lääne Aivar Tabasalu 19:55,4 16 Diploma
75 312 Kuusik Kaarel Staier 19:56,8 37 Diploma
76 112 Ponder Neeme Viljandi 19:57,5 5 Diploma
77 22 Atonen Liis Grete Audentese SK 19:58,7 2 Diploma
78 303 Vahtramäe Anneliis Viljandi 20:01,7 4 Diploma
79 99 Mikk Silja Viljandi 20:03,9 1 Diploma
80 90 Maiste Kaimo Viljandi 20:04,8 38 Diploma
81 175 Pärt Riimas Polli 20:13,7 39 Diploma
82 42 Ignatenko Igor Papsaare 20:14,4 17 Diploma
83 136 Tamm Kaimar Kolga-Jaani 20:15,3 2 Diploma
84 351 Pihl Priit Viljandi 20:16,8 40 Diploma
85 355 Kivistik Egert Karksi-Nuia 20:17,6 41 Diploma
86 326 Sumberg Janek Helme vald 20:20,0 18 Diploma
87 153 Veldemann Janno Tartu 20:22,8 42 Diploma
88 74 Kuusik Ants VAK Staier 20:27,2 6 Diploma
89 329 Paulus Tauno Viljandi 20:30,5 43 Diploma
90 227 Lõhmus Margit Valga 20:36,7 2 Diploma
91 186 Einsoo Aare Tartu 20:40,3 19 Diploma
92 223 Anderson Kristjan Tallinn 20:40,7 44 Diploma
93 58 Kallas Mati TSK Joosu 20:41,5 7 Diploma
94 110 Pelisaar Hans Robin Pärnu JK 20:42,9 3 Diploma
95 55 Kaljumäe Anti 4kids.ee 20:44,5 45 Diploma
96 139 Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool 20:48,5 3 Diploma
97 127 Siht Morten Viljandi 20:51,9 4 Diploma
98 84 Luptov Lauri VAK Staier 20:52,4 4 Diploma
99 345 Sepp Marti Tallinn 20:56,0 46 Diploma
100 248 Mets Danel Morna 20:58,4 47 Diploma
101 197 Toomla Harri Karksi vald 21:00,9 5 Diploma
102 196 Metsaroos Timmo karksi racing team 21:05,2 48 Diploma
103 59 Kallas Krister TSK Joosu 21:08,6 49 Diploma
104 189 Vits Veiko Pärnu 21:09,9 20 Diploma
105 106 Paris Mariliis Viljandi 21:10,2 1 Diploma
106 14 Anton Tarmo Mustla 21:11,0 50 Diploma
107 122 Roosalk Kaire VAK Staier 21:13,1 3 Diploma
108 97 Meidla Arvi Abja-Paluoja 21:13,6 8 Diploma
109 144 Terro Evelin viljandi 21:14,5 5 Diploma
110 325 Jaama Maris Tõrva 21:15,3 2 Diploma
111 333 Ronk Toomas Viljandi 21:19,0 21 Diploma
112 181 Mõndresku Janek Karksi-Nuia 21:19,3 22 Diploma
113 172 Suurmets Ants Halliste 21:19,8 51 Diploma
114 218 Öövel Argo Karksi-Nuia 21:22,0 52 Diploma
115 115 Pukk Mairo SK Karksi Jõud 21:22,2 23 Diploma
116 179 Mikk Robi Tallinn/Elite sport 21:27,6 5 Diploma
117 103 Nõmm Marge Täppsportlased 21:31,1 3 Diploma
118 176 Mikk Mati Tallinn 21:31,3 53 Diploma
119 254 Vaiksaar Hans Tallinn 21:31,7 54 Diploma
120 148 Tsernisev Leonid Karksi-Nuia 21:32,8 55 Diploma
121 34 Hantson Anette VAK Staier 21:33,8 2 Diploma
122 117 Pärt Ahto Polli 21:34,0 9 Diploma
123 337 Sarv Jaanus Sinialliku 21:37,7 24 Diploma
124 293 Kempi Kristo Tallinn 21:38,5 56 Diploma
125 282 Pugal Karolina Viljandi Suusaklubi 21:43,3 3 Diploma
126 324 Raheste Riko Karksi vald 21:47,7 11 Diploma
127 335 Casar Erik Karksi-Nuia 21:50,7 57 Diploma
128 29 Einstein Kerti Karksi-Nuia 21:55,3 6 Diploma
129 245 Riiner Marleen Paistu 21:57,6 3 Diploma
130 169 Kaljula Jan-Erik Karksi-Nuia 22:02,1 6 Diploma
131 334 Leevik Alari Viljandi 22:06,7 58 Diploma
132 226 Toom Marju Tõrva 22:08,9 4 Diploma
133 80 Lind Kaspar Saarepeedi Kool 22:10,8 7 Diploma
134 281 Univer Indrek Karksi vald 22:11,7 59 Diploma
135 206 Änilane Juhan Paistu 22:13,0 10 Diploma
136 147 Toomingas Ave Pärnamäe 22:13,2 5 Diploma
137 252 Villbach Janar Karksi-Nuia 22:13,4 60 Diploma
138 261 Saaremägi Leho PPA 22:14,2 61 Diploma
139 235 Krjutskov Kaarel Karksi-Nuia 22:15,3 62 Diploma
140 32 Hantson Ailo VAK Staier 22:16,0 63 Diploma
141 36 Hirv Martin Tääksi küla 22:21,0 6 Diploma
142 102 Mändmets Rait Viljandi 22:21,4 12 Diploma
143 185 Aettnik Kaido Tallinn 22:24,8 25 Diploma
144 119 Rebane Ats Tallinn 22:36,4 64 Diploma
145 301 Tamm Kardo Kolga-Jaani 22:37,2 8 Diploma
146 137 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 22:38,6 26 Diploma
147 27 Cedervall Alexander Lund 22:39,9 7 Diploma
148 53 Kadaja Rasmus Karksi-Nuia 22:42,2 8 Diploma
149 13 Ammussaar Tanel Viimsi 22:47,0 65 Diploma
150 283 Pugal Bruno Viljandi Suusaklubi 22:47,4 9 Diploma
151 216 Paavel Argo Pärnu 22:48,3 66 Diploma
152 234 Kõiv Hardo Karksi-Nuia 22:49,5 67 Diploma
153 299 Karussaar Kaido Tallinn 22:49,8 27 Diploma
154 307 Õunmaa Iiris Harku 22:50,5 4 Diploma
155 308 Pakel Kalle Harku 22:50,8 68 Diploma
156 220 Pugal Siim Viimsi 22:51,6 13 Diploma
157 313 Palutaja Hugo Jüri 22:53,0 9 Diploma
158 221 Einmann Sander Tallinn 22:53,4 69 Diploma
159 327 Ots Hedvig Abja-Paluoja 22:55,1 7 Diploma
160 77 Lillemets Kalle Tervisliku elustiili klubi 22:55,5 28 Diploma
161 132 Zverev Serelin VAK Staier 22:56,4 5 Diploma
162 35 Hirv Piret VAK Staier 23:01,0 4 Diploma
163 69 Kopp Kermo Karksi 23:02,7 10 Diploma
164 67 Kivi Kristel Tartu 23:03,4 6 Diploma
165 120 Reinbach Henari Karksi vald 23:05,8 70 Diploma
166 125 Saarem Kaspar Viljandi 23:09,7 14 Diploma
167 100 Muuk-Adrat Terje Nõo alevik 23:12,5 8 Diploma
168 236 Nuudi Harry Karksi-Nuia 23:12,8 71 Diploma
169 237 Sibrits Veiko Rae küla 23:13,2 72 Diploma
170 193 Pihlak Erik-Rennes Harku 23:16,1 11 Diploma
171 296 Torjus Martin-Erich Kohila 23:16,6 73 Diploma
172 17 Artla Annika Karksi-Nuia Lasteaed 23:18,0 7 Diploma
173 145 Toom Greete-Liisa Sakala Suusaklubi 23:18,8 6 Diploma
174 150 Tugi Gedly Karksi-Nuia spordikool 23:20,4 7 Diploma
175 141 Tammemäe Eve Viljandi suusaklubi 23:23,4 5 Diploma
176 164 Israel Jaak Karksi vald 23:32,6 29 Diploma
177 39 Hunt Külli Karksi-Nuia 23:35,0 9 Diploma
178 161 Õunap Aage Viljandi 23:36,5 8 Diploma
179 257 Giske Oliver Karksi-Nuia 23:36,9 74 Diploma
180 19 Atonen Meelis VAK Staier 23:40,3 30 Diploma
181 135 Tamm Rein Kolga-Jaani 23:41,2 31 Diploma
182 50 Kadaja Ilmar Karksi-Nuia 23:44,3 11 Diploma
183 268 Orav Dimitri Karksi Racing Team 23:50,1 75 Diploma
184 79 Lillemets Keliis Tervisliku elustiili klubi 23:51,5 4 Diploma
185 28 Eensoo Gunnar Viljandi vald 23:53,2 1 Diploma
186 118 Raaga (Vahtramäe) Annika Tallinn 23:53,6 9 Diploma
187 170 Kaljula Alar Tallinn 23:54,0 76 Diploma
188 86 Lõhmus Kadi Viljandi Põhjakotkas 23:54,2 8 Diploma
189 11 Aas Jürgen Kesklinna Kool 23:55,5 12 Diploma
190 259 Giske Danel Karksi-Nuia 23:56,2 77 Diploma
191 87 Lõhmus Eero Viljandi Põhjakotkas 23:57,7 13 Diploma
192 260 Remmelgas Leiger Viljandi 23:59,3 12 Diploma
193 78 Lillemets Kelina Tervisliku elustiili klubi 24:01,9 9 Diploma
194 129 Süldre Keili-Lea Tuuled 24:03,6 10 Diploma
195 130 Süldre Kaidi-Ly Tuuled 24:04,0 11 Diploma
196 278 Ralja Anar Karksi 24:06,3 78 Diploma
197 304 Kasak Hannes Abja-Paluoja 24:07,5 79 Diploma
198 133 Tae Milena Tallinn 24:07,7 10 Diploma
199 258 Sepa Aimar Tallinn 24:10,4 80 Diploma
200 131 Süldre Margus Tuuled 24:13,2 32 Diploma
201 149 Tugi Taimo Karksi-Nuia 24:19,6 81 Diploma
202 349 Purtsak Margus Karksi vald 24:20,5 33 Diploma
203 305 Saaremägi Johannes Vääna-Jõesuu 24:22,3 13 Diploma
204 323 Kimmel Kristjan Peetri alevik 24:24,6 82 Diploma
205 211 Mägi Maritta Karksi-Nuia 24:27,6 12 Diploma
206 340 Stansell Nathan USA, Illinois 24:27,7 83 Diploma
207 180 Giske Toomas Viljandi 24:30,8 84 Diploma
208 319 Valgiste Luisa Kuusalu Orienteerumisklubi 24:38,3 13 Diploma
209 93 Mardla Riina Viljandi 24:39,2 10 Diploma
210 279 Maling Arvo Karksi vald 24:40,2 34 Diploma
211 40 Hunt Nele Tallinn 24:41,4 11 Diploma
212 121 Roopärg Marika Täppsportlased 24:44,0 6 Diploma
213 105 Paris Markus Viljandi 24:45,0 10 Diploma
214 322 Kalamis Meeri-Helena Tarvastu vald 24:51,8 14 Diploma
215 191 Vits Eleri Pärnu 24:52,0 15 Diploma
216 341 paavel Kristi Tallinn 24:52,3 12 Diploma
217 350 Vasemägi Katrin Tallinn 24:56,1 11 Diploma
218 348 Valksaare Rait Lilli 24:59,5 85 Diploma
219 288 Lamp Ralf Keila 25:04,5 14 Diploma
220 285 Varik Kalev Tarvastu vald 25:08,0 86 Diploma
221 339 Soosaar Priit Sakala 25:08,3 35 Diploma
222 250 Ojamets Salme Viljandi 25:13,1 7 Diploma
223 24 Bekker Reidar Tallinn 25:15,5 11 Diploma
224 111 Pelisaar Kermo Valgeranna Golfiklubi 25:16,2 36 Diploma
225 81 Lind Kalmer Viljandi Kutseõppekeskus 25:17,7 87 Diploma
226 89 Lääne Andrea Tabasalu 25:18,0 16 Diploma
227 240 Ligur Janno Karksi-Nuia 25:28,0 15 Diploma
228 238 Sõmmer Tauno Karksi-Nuia 25:28,5 88 Diploma
229 256 Mäkler Maldur Viljandi 25:34,2 89 Diploma
230 156 Vutt Anti Tallinn 25:35,4 37 Diploma
231 200 Varik Trine-Marie Tallinn 25:36,3 5 Diploma
232 272 Põllumäe Joosep Tallinn 25:42,6 90 Diploma
233 20 Atonen Kätlin VAK Staier 25:46,8 12 Diploma
234 271 Koorep Kerli Tallinn 25:48,5 13 Diploma
235 201 Reva Kevor Halliste 25:54,5 16 Diploma
236 75 Kuusk Kati Polli küla 25:55,7 13 Diploma
237 49 Juuse Anelle Tallinn 25:57,3 14 Diploma
238 12 Ammussaar Liisi Viimsi 26:01,3 14 Diploma
239 177 Ruubel Reti Tallinn 26:03,3 91 Diploma
240 280 Jallai Viktoria GNS SK 26:09,1 15 Diploma
241 310 Kingsi Karol Lota Viljandi SK 26:10,1 6 Diploma
242 194 Sepp Helina Pärnu 26:16,0 15 Diploma
243 267 Palu Karl-Hendrik Karksi-Nuia 26:16,3 12 Diploma
244 182 Sõna Heigo Karksi-Nuia 26:17,4 92 Diploma
245 294 Viitra Tõnis Pärnu 26:22,4 14 Diploma
246 16 Arro Andres Karksi-Nuia 26:23,8 93 Diploma
247 306 Paejärv Toomas Triathlon Estonia 26:25,9 15 Diploma
248 309 Allik Alar Viljandi 26:29,5 94 Diploma
249 98 Meier Maarika Karksi-Nuia 26:32,5 16 Diploma
250 159 Välja Aimar Audru vald 26:33,5 38 Diploma
251 192 Nõmküla Andri Tallinn 26:41,4 16 Diploma
252 23 Bekker Aivar Tallinn 26:41,5 15 Diploma
253 321 Kert Kaido Karksi 26:42,6 95 Diploma
254 168 Kalam Almar Pärnu 26:47,6 96 Diploma
255 292 Paevere Signe Tallinn 26:53,0 17 Diploma
256 66 Kink Margit Viljandi 26:54,5 16 Diploma
257 173 Ereline Eva-Maria Pärnu 26:54,8 17 Diploma
258 18 Artla Rety AKG 26:56,9 18 Diploma
259 231 Jevonen Ljudmilla Tallinn 26:57,8 17 Diploma
260 51 Kadaja Kaido Karksi-Nuia 27:06,7 97 Diploma
261 155 Vilumets Innar Karksi-Nuia Spordikool 27:08,5 17 Diploma
262 199 Uibo Brigitta Karksi vald Sudiste 27:10,3 7 Diploma
263 318 Valgiste Raul Kuusalu Orienteerumisklubi 27:12,9 39 Diploma
264 212 Läänesaar Kristi Ülenurme 27:14,4 18 Diploma
265 287 Lamp Hain Keila 27:16,3 98 Diploma
266 298 Jõgiaas Levo Tartu Titens 27:17,4 99 Diploma
267 330 Sõmmer Lenne Karksi-Nuia 27:17,8 8 Diploma
268 183 Krass Calista Tallinn 27:20,1 9 Diploma
269 275 Valiullova Alfia Karksi-Nuia 27:20,6 18 Diploma
270 354 Perko Johanna Heimtali 27:22,7 19 Diploma
271 52 Kadaja Karmo Karksi-Nuia 27:28,8 18 Diploma
272 243 Lainoja Leho Karksi-Nuia 27:30,0 100 Diploma
273 353 Maks Annely Heimtali 27:31,3 19 Diploma
274 73 Kutser Hannele Harjumaa Viimsi 27:34,2 8 Diploma
275 328 Ruubel Merje Tallinn 27:56,5 20 Diploma
276 95 Medijainen Luule Tartu 27:59,1 9 Diploma
277 114 Pugal Marko Laagri 28:03,1 40 Diploma
278 41 Hussar Tauri Karksi-Nuia Spordikool 28:03,6 19 Diploma
279 239 Vallas Kert Karksi-Nuia 28:04,1 101 Diploma
280 190 Vits Erleen Pärnu 28:04,1 10 Diploma
281 188 Vits Erna Karksi-Nuia 28:04,5 19 Diploma
282 43 Ignatenko Silja Papsaare 28:11,5 10 Diploma
283 57 Kaljumäe Kretel 4kids.ee 28:13,8 11 Diploma
284 15 Anton Riina Tarvastu 28:20,5 20 Diploma
285 76 Küper Hedly Päri 28:23,4 12 Diploma
286 332 Vaarak Teele Abja vald 28:24,0 21 Diploma
287 343 Rebane Helen Polli 28:29,6 22 Diploma
288 331 Sõmmer Andi Karksi-Nuia 28:30,5 16 Diploma
289 344 Kuldkepp Kaie Tallinn 28:36,9 23 Diploma
290 82 Loigu Marylin Viljandi 28:37,8 24 Diploma
291 315 Palutaja Mimi Lauren Jüri 28:40,0 13 Diploma
292 249 Mets Ksenia Morna 28:40,7 25 Diploma
293 262 Velbaum Raiko Karksi-Nuia 28:46,7 102 Diploma
294 44 Ilusk Helen Viljandi 28:49,2 21 Diploma
295 56 Kaljumäe Kristy 4kids.ee 28:51,6 22 Diploma
296 246 Saar Sandra Tallinn 28:52,4 26 Diploma
297 247 Saar Rainis Kiili 28:53,1 41 Diploma
298 108 Peetersoo Inge viljandi 28:54,9 23 Diploma
299 253 Vaiksaar Lars Markus Soome 28:55,0 17 Diploma
300 311 Anijärv Ellin Paistu 29:07,5 14 Diploma
301 143 Tammemäe Jaanika Viljandi 29:15,4 24 Diploma
302 142 Tammemäe Tõnu Viljandi 29:15,7 42 Diploma
303 263 Oidemaa Sten-Tippo Lilli 29:23,8 18 Diploma
304 215 Klaus Rasmus Tallinn 29:28,7 13 Diploma
305 269 Küper Greete Karksi-Nuia 29:31,4 20 Diploma
306 316 Kaldmets Keiu Tallinn 29:50,2 27 Diploma
307 317 Jevtusenko Andrei Pärnu 29:50,4 103 Diploma
308 214 Allik Kaire Tallinn 29:59,8 25 Diploma
309 152 Vaarak Tuuli Tegijad metsast 30:04,7 28 Diploma
310 320 Kert Kristi Karksi 30:05,7 26 Diploma
311 290 Andrejeva Maria Keila 30:06,5 27 Diploma
312 264 Oidemaa Mete-Mari Lilli 30:07,4 15 Diploma
313 48 Johanson Eneli Viljandi 30:17,0 28 Diploma
314 295 Torjus Uku Kohila 30:19,9 17 Diploma
315 198 Udam Lisete Soomje 30:21,4 16 Diploma
316 160 Välja Merike Audru vald 30:22,4 29 Diploma
317 297 Sõmmer Andro Karksi-Nuia 30:25,3 19 Diploma
318 83 Luik Hellika Tallinn 30:47,9 29 Diploma
319 289 Danilov Margaret Keila 31:03,4 21 Diploma
320 204 Kangro Kert Karksi-Nuia 31:21,8 20 Diploma
321 205 Kangro Antti Abja 31:21,9 104 Diploma
322 284 Varik Eve Mõisaküla 32:15,4 11 Diploma
323 265 Oidemaa Toomas Karl-Johannes Lilli 32:43,0 20 Diploma
324 25 Cedervall Tommy Lund 32:58,0 43 Diploma
325 346 Luukas Mari Tallinn 33:24,5 30 Diploma
326 347 Leplaan Martin Tallinn 33:25,0 105 Diploma
327 276 Aus Anni Tallinn 33:54,4 31 Diploma
328 266 Oidemaa Jaanika Lilli 33:55,4 30 Diploma
329 123 Rull Heino Lilli küla 33:55,8 44 Diploma
330 242 Lainoja Airika Karksi-Nuia 34:18,6 32 Diploma
331 171 Erreline Monika Karksi-Nuia 35:01,0 12 Diploma
332 174 Mikk Gerli Paide 36:26,1 33 Diploma
333 113 Ponder Anne Viljandi 36:41,9 1 Diploma
334 178 Ruubel Ene Karksi-Nuia 36:52,3 13 Diploma
335 209 Habicht Art Muraste 37:40,7 21 Diploma
336 208 Habicht Aanneli Muraste 37:51,6 31 Diploma
337 210 Habicht Are Muraste 37:52,5 18 Diploma
338 167 Tõniste Ruth Viimsi 39:47,0 2 Diploma
339 166 Brilliantov Aivar Tallinn 39:48,9 2 Diploma
340 165 Pihlak Margus Harku 40:00,2 3 Diploma
341 163 Nõmküla Andres Tallinn 40:03,9 4 Diploma
342 140 Tamm Kermo Kalevi Jalgrattakool 43:32,9 5 Diploma
343 138 Tamm Monika Kiili 43:38,0 3 Diploma
344 109 Peets Rainer viljandi 43:46,7 6 Diploma
345 71 Kukk Kati Karksi-Nuia 45:26,7 4 Diploma
346 70 Kukk Airi Päri küla 45:32,5 5 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
SK Karksi Jõud, , 24.06.2015 19:20
Õige link https://www.youtube.com/watch?v=0uk6qobN2mo
Tulemused, , 24.06.2015 12:59
http://sport.karksi.ee/uploads/1/1/0/1/11017510/38_jj_tulemused.pdf


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE