estenglv
WAP version
Login form
RSS
Viljandi järvejooksule eelneb koolide teatejooks 10.04.2015 (1)
Ümber Viljandi järve jooksuga seotud võistlused algavad sellelgi aastal juba aprilli viimase päeva õhtul, kui staadionil jooksevad lapsed ning teist korda peetakse ümber järve koolide ...
12 km
12 km kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Sun, 24 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
86. Suurjooks ümber Viljandi järve
Aeg 01.05.2015
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Fosti Roman Stamina SK 0:36:14 1
2   3106 Wachira Ibrahim Mukunga 0:36:31 2
3   2 Tšerepannikov Sergei Treeningpartner 0:37:57 3
4   3148 Hartmanis Reinis 0:38:08 4
5   3 Lehismets Priit Treeningpartner 0:38:14 1
6   5 Laumets Rauno SK Jooksupartner 0:38:23 5
7   15 Sasmin Kaupo Sparta SS 0:38:31 6
8   8 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 0:38:55 7
9   33 Alla Raivo Sparta SS 0:38:59 8
10   11 Kallaste Jaanus Treeningpartner 0:39:16 9
11   28 Lein Andrus Rakvere KJK Vike 0:39:39 1
12   24 Jürs Sander Audentese SK 0:39:43 10
13   14 Puustus Anti KJS Sakala 0:39:45 11
14   13 Allase Olavi KJK Järvala 0:39:58 12
15   19 Kais Ülari SK Jooksupartner 0:40:04 13
16   16 Lillelaid Tõnu Sparta SS 0:40:09 2
17   23 Sõnajalg Ats Sparta SS 0:40:14 14
18   20 Košelev Vjatšeslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:40:16 1
19   2920 Reinart Hardo 0:40:20 15
20   93 Ratasepp Rait 0:40:40 16
21   27 Matisons Aigars 0:40:46 2
22   22 Männi Allan Audentese SK 0:40:53 17
23   21 Mäe Karl SK Altius 0:41:02 18
24 1 3107 Sedova Elena 0:41:09 1
25   44 Litvin Jevgeni 0:41:12 19
26   7 Andresson Mart TÜASK 0:41:17 20
27   53 Orm Olari SK Prorunner 0:41:18 21
28   112 Miljand Karl-Rauno 21CC 0:41:20 22
29   25 Kõiv Kauri SK Jooksupartner 0:41:21 23
30   6 Aristov Dmitri Stamina SK 0:41:29 24
31   35 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 0:41:38 25
32   32 Piip Kaarel SK Prorunner 0:41:39 26
33   31 Paap Hasso TÜASK 0:41:41 27
34   36 Õisnurm Kalev 0:41:44 2
35 2 49 Luik Liina TÜASK 0:41:45 2
36   108 Salla Raimo 0:41:52 28
37   129 Maiste Tarmo TSK Joosu 0:42:02 3
38   40 Teppo Indrek 21cc triatloniklubi 0:42:06 4
39   100 Kase Kaur 0:42:12 29
40   29 Hussar Karel SK Jooksupartner 0:42:21 30
41   3077 Saetha Morten Swix 0:42:23 31
42   2709 Hytönen Juho-Veikko 0:42:34 32
43   41 Tõnström Enari 0:42:34 33
44   2921 Tippi Bert treeningplaan.ee 0:42:37 34
45   2866 Soo Allar 0:42:42 35
46   38 Medar Martti Treeningpartner 0:42:44 36
47   2923 Juhkov Janar Treeningpartner 0:42:45 37
48   64 Paris Olav VAK Staier 0:42:46 3
49 3 43 Patjuk Jekaterina TÜASK 0:42:49 3
50   2922 Rammo Matt Treeningpartner 0:42:50 38
51   95 Grinvalds Guntis 0:42:56 4
52   56 Veilberg Ago Rakvere KJK Vike 0:42:59 1
53 4 2908 Rihma Annika Audentese SK 0:43:02 4
54   58 Kilk Ain 0:43:13 3
55   98 Nõmm Raivo Sveba-Dahlen Spordiklubi 0:43:20 5
56   57 Veilberg Meelis Rakvere KJK Vike 0:43:24 2
57   54 Kilki Ergo KJK Vike 0:43:25 4
58   26 Hvalõnski Roman sidepataljon 0:43:32 39
59   115 Heile Ott-Jaanus 0:43:32 40
60   2760 Abner Frank Treeningpartner 0:43:32 1
61   2867 Hussar Aimar 0:43:37 41
62   59 Reitsnik Tarmo Stamina SK 0:43:39 5
63   121 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 0:43:41 6
64   2715 Luik Margus 0:43:45 6
65   67 Pallo Rait Hansa Spordiklubi 0:43:50 7
66   72 Leemet Mait Treeningpartner 0:43:52 42
67   151 Reivelt Kalvi EMÜ SK 0:43:54 8
68   10 Raun Romet Treeningpartner 0:43:55 43
69   3007 Latsepov Leonid Nõmme KJK 0:43:58 2
70   61 Anton Arvi Viljandi suusaklubi 0:44:01 44
71   3054 Mäeots Jannes SK ProRunner 0:44:02 7
72   66 Terehhov German 0:44:03 9
73   130 Vaher Andrus VAK Staier 0:44:06 45
74   96 Zunda Antis 0:44:08 3
75   2037 Vilismäe Martin 0:44:12 46
76   91 Zuburs Dainis 0:44:13 10
77   118 Pikkor Rauno TeamExtreme 0:44:17 8
78   97 Laur Mikk Võru KJK Lõunalõvi 0:44:18 47
79   171 Roosimäe Kurmo 0:44:18 48
80   1826 Sepp Leivo 0:44:18 11
81   109 Vahkal Kaido SK Prorunner 0:44:20 12
82   92 Jänes Jaan Karmet Grupp/Jänese Jooksukool 0:44:21 49
83 5 81 Kukk Kaisa Treeningpartner 0:44:21 5
84   136 Raja Kevin 0:44:24 50
85   34 Kirsipuu Riho Audentese SK 0:44:25 51
86   167 Dubrovski Jan 0:44:27 52
87   2924 Pedak Jaanus 0:44:30 5
88   162 Songisepp Kaspar 0:44:36 9
89   114 Ridamäe Alar Treeningpartner 0:44:38 6
90   117 Mumm Indrek Sparta 0:44:44 7
91   63 Sambla Avo VAK Staier 0:44:45 53
92   127 Kivirüüt Margus 0:44:45 10
93 6 2869 Mets Keiti TÜASK 0:44:46 6
94   170 Klesmann Villu Merevägi 0:44:49 13
95   143 Bauman Jaanus 0:44:52 11
96   107 Aasmäe Meelis 0:44:53 14
97   124 Veide Hannes Glassdrive 0:44:55 12
98   101 Rosen Ulf 21 CC 0:44:56 8
99   122 Enn Lauri 0:45:11 13
100   52 Abner Mark Treeningpartner 0:45:13 3
101   65 Eller Villu Treeningpartner 0:45:13 54
102   134 Kindel Hanno SK Prorunner 0:45:15 9
103   137 Sepp Innar JK Sarma 0:45:21 10
104   104 Kilki Kaarel KJK Vike 0:45:23 55
105   99 Järvi Esko 0:45:27 56
106 7 87 Mätas Egle TÜASK 0:45:27 7
107   103 Ain Romet 0:45:34 4
108   409 Pakri Tom 0:45:40 57
109   149 Liplap Veljo 0:45:42 14
110   260 Sirokov Juri Glassdrive 0:45:42 58
111   131 Sune Andres 0:45:44 1
112   2349 Mõttus Märten 0:45:50 59
113   111 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 0:45:53 11
114   2829 Teppan Vahur Suusa-Akadeemia 0:45:55 60
115   1772 Väljaots Kevin Täppsportlased 0:45:56 61
116   177 Kandi Reivo 0:45:57 62
117   197 Vainer Miiko 0:45:57 63
118   294 Aru Gertis TriSmile 0:46:02 64
119   209 Maiste Margus TSK Joosu 0:46:04 15
120   69 Vares Kristjan 0:46:08 16
121   113 Sutt Romet SK Jõulu 0:46:08 65
122   3256 Väänanen Petri 0:46:14 15
123   153 Vaher Risto 0:46:15 5
124   213 Krimm Raido Treeningpartner 0:46:15 66
125   148 Tilga Kajar 0:46:19 12
126   231 Tintera Jiri 0:46:21 67
127   135 Kasekamp Andrus 0:46:22 16
128   190 Metsva Mart 0:46:25 68
129   150 Kooser Mart 0:46:26 17
130   123 Pähn Janar 0:46:28 18
131   284 Pavljuk Vladislav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:46:31 6
132   180 Barinov Kaarel Sparta 0:46:33 69
133   251 Subi Rivo 0:46:34 19
134 8 79 Teppo Anu Sparta SS 0:46:38 8
135   37 Õun Jaan Täppsportlased 0:46:38 70
136   2856 Nilovs Valdis 0:46:39 17
137   553 Edo Kris Gregor VAK Staier 0:46:41 1
138   163 Chirkov Valery 0:46:42 4
139   145 Kalmus Martin Elva Suusaklubi 0:46:46 71
140 9 2708 Hytönen Outi 0:46:49 9
141   3076 Tiirmaa Karl-August 0:46:56 72
142   141 Tiislär Kaido Didriksons1913 0:46:59 20
143   119 Valter Marko SK Jooksupartner 0:47:00 21
144   168 Teder Rinaldo 0:47:01 22
145 10 2911 Mets Kelli TÜASK 0:47:01 10
146   218 Kiipsaar Raido 0:47:04 13
147   428 Väljaots Kain Täppsportlased 0:47:04 18
148   173 Kingo Gunnar 0:47:12 23
149   1904 Lints Eno 0:47:16 73
150   164 Tammemäe Kaupo Viljandi suusaklubi 0:47:16 74
151   142 Siht Jüri 0:47:17 5
152   243 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:47:18 75
153   3061 Krautman Alar 0:47:23 14
154   2868 Mai Janar 0:47:23 76
155   195 Metsapool Janno 0:47:24 77
156   274 Tiitus Oliver 0:47:26 78
157   110 Teteris Janis 0:47:26 19
158   431 Õunap Gen-Silver 0:47:27 7
159   3078 Piirsalu Meelis Staabi- ja sidepataljon 0:47:31 20
160   2761 Kallak Jaan Sakala 0:47:37 79
161   245 Kimask Eduard SK Jooksupartner 0:47:38 21
162   3139 Palling Kalle 0:47:39 80
163   105 Gromov Viktor 0:47:40 2
164   261 Mäe Vahur Pärnu kahe silla klubi 0:47:42 24
165   2762 Tambet Priit 0:47:46 15
166   155 Kaar Alar VAK Staier 0:47:48 25
167   166 Lerme Ritvars 0:47:48 22
168   203 Tiiksaar Aaro 0:47:50 26
169   2024 Suslov Mihhail "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:47:54 8
170   140 Kibuspuu Tiit 0:47:54 6
171   85 Abner Andre Stamina SK 0:47:56 16
172   3171 Mendel Mark 0:47:56 81
173   184 Kalvi Margus 0:47:58 17
174   280 Kalames Vladislav 0:48:06 9
175   132 Mardla Tõnu 0:48:09 27
176 11 2757 Gutmann Grete SK100 0:48:09 11
177   198 Reimets Ramon 0:48:14 82
178   303 Kutsar Georg Caius Tartu Suusaklubi 0:48:15 10
179   2764 Kempi Antti 0:48:16 28
180 12 74 Ardel Johanna SK Beavers 0:48:17 12
181 13 187 Kuusik Maie 0:48:19 1
182   2718 Allik Tambet 0:48:20 1
183   138 Seedre Siim Crossfit Tartu 0:48:21 83
184   2768 Bõtškov Mihhail InFocus 0:48:21 84
185   176 Undrest Andrus Tartu Rulluisuklubi 0:48:27 29
186   3079 Saluveer Joona Omniva 0:48:28 30
187   133 Truu Timo Vastseliina Spordiklubi 0:48:28 85
188   207 Hanga Karol 0:48:31 2
189   382 Hummal Erkki SPARTA 0:48:31 23
190   172 Tasimov Sergey SK MITS 0:48:32 24
191   157 Talves Priit Sparta 0:48:32 86
192   159 Närripä Allan 0:48:36 87
193   178 Mänd Rait Viljandi Sõudeklubi 0:48:43 88
194   2267 Nikolajev Dmitri 0:48:43 18
195   139 Linn Andi Staier 0:48:43 19
196   425 Sellik Siim Läänemaa KJK 0:48:46 89
197 14 2871 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:48:47 13
198   186 Kõvatomas Taavi 0:48:49 90
199   239 Karja Kaupo Karmet Grupp 0:48:51 91
200   216 Guzas Eivinas 0:48:57 31
201   146 Karelson Tõnu Viljandi Suusaklubi 0:48:58 20
202   334 Juur Kristjan 0:49:01 92
203   161 Vanamets Janek 0:49:02 25
204   252 Kivisild Marko Viljandi Taipoksi klubi 0:49:04 93
205   224 Kongo Herbert 0:49:04 94
206   242 Teteris Lukass 0:49:04 95
207   290 Kingo Priit Hansa Spordiklubi 0:49:06 32
208   175 Luts Marek Täppsportlased 0:49:08 21
209   189 Kask Ats High5 Estonia 0:49:09 96
210 15 78 Soots Viivi-Anne Sparta SS 0:49:11 2
211   322 Puhke Marcus 0:49:11 97
212   238 Mazurs Ainars 0:49:11 22
213   326 Pisa Leho 0:49:13 98
214   269 Järve Alo 0:49:13 33
215   292 Kiisler Aivar TSK Joosu 0:49:15 26
216   160 Reemi Raigo 0:49:16 34
217 16 201 Kostina Ekaterina Pskov Ski Team 0:49:17 14
218   2870 Männik Kristjan 0:49:17 99
219   211 Rõigas Paavo areal team 0:49:17 23
220 17 82 Kütt Katrin Nõmme KJK 0:49:17 15
221 18 2872 Pilli Moonika SK Jooksupartner 0:49:18 16
222   152 Salla Marek Türi Jõud 0:49:20 100
223   192 Kuresoo Rain 0:49:20 101
224   226 Leisalu Tanel 0:49:21 35
225   277 Aboltins Ilgvars 0:49:23 3
226   376 Aave Marius Rahvatantsuselts Torbikud 0:49:23 102
227   458 Koppel Erkki treeningpartner 0:49:24 27
228   228 Miller Mait 21 CC Triatloniklubi 0:49:25 28
229   191 Saar Heigo 0:49:29 24
230   194 Johanson Jaanus 0:49:29 29
231   323 Gill Jakob 0:49:29 103
232   470 Pihlak Lauri 0:49:30 36
233   225 Rähn Ahto 0:49:30 37
234   193 Rähn Alar 0:49:31 38
235   302 Lukka Simon 0:49:34 104
236   2663 Kivi Mart SK Jooksupartner 0:49:34 105
237   2276 Tiitus Siim 0:49:35 106
238   212 Luht Raivo 0:49:35 4
239   200 Nurk Talis Talis Nurk Ehitus 0:49:36 107
240   2400 Saar Maidu 0:49:37 39
241   185 Aas Andres IITEE 0:49:37 40
242   158 Tammik Taavi Suusaklubi Jõulu 0:49:38 108
243   202 Atonen Marek VAK Staier 0:49:38 41
244   254 Kübarsepp Karmo Eesti Energia Spordiklubi 0:49:39 109
245   2479 Žunda Vjaceslavs 0:49:40 42
246   281 Raag Kaupo 0:49:40 43
247   232 Lass Risto SK Saarde 0:49:41 30
248   227 Caklis Raitis 0:49:41 110
249   286 Märtson Marek SK Jooksupartner 0:49:41 111
250   270 Koop Kalle Sportivad Eestlased 0:49:43 25
251   304 Viktorovits Martin PREAB 0:49:43 112
252   482 Väli Jürgo Karmet Grupp/Jänese Jooksukool 0:49:43 113
253   156 Vaiksaar Tõnis 0:49:45 114
254   217 Lepmets Priit 0:49:47 31
255 19 262 Tamm Maris 0:49:48 17
256   246 Karolin Indrek 0:49:49 32
257   183 Uha Jüri 0:49:51 11
258   355 Kärema Ago 0:49:52 26
259   208 Tjuška Viktor PPA 0:49:52 44
260   204 Kuznetsov Madis 0:49:55 45
261   2775 Raudsaar Taavi 0:49:56 115
262   196 Kuningas Andres 0:49:57 33
263   255 Standzenieks Marcis 0:49:59 34
264   278 Gill Mihkel 0:50:01 116
265   1906 Uussalu Rainis Espak Viljandi 0:50:03 117
266   147 Murov Vjatšeslav Murov Ski Team 0:50:04 118
267   2032 Lehesmets Kristjan 0:50:05 119
268   439 Pihu Rasmus 0:50:05 3
269 20 73 Tuula Reeda SK Jooksupartner 0:50:06 1
270   293 Tammer Meelis 0:50:09 35
271 21 2025 Bulina Julia "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:50:09 18
272   2716 Treufeld Sergo 0:50:10 120
273 22 89 Kivi Liina SK Jooksupartner 0:50:11 19
274   221 Tomp Märt 0:50:22 7
275   542 Reinbach Indrek Merevägi 0:50:22 46
276   320 Palmiste Sander 0:50:24 121
277   289 Vaakmann Kalmer ProRunner 0:50:25 36
278   316 Liin Urmas TÜASK 0:50:26 47
279   267 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:50:27 27
280   223 Lillipuu Vello VAK Staier 0:50:30 28
281   265 Riimaa Mati Koondise Kormoranid 0:50:33 8
282   3027 Küttis Radek 0:50:33 37
283   120 Zahharov Ivan 0:50:35 4
284   3049 Kovaljov Juri 0:50:35 5
285   2666 Kais Aaron VAK Staier 0:50:35 12
286 23 2897 Kaasiku Evely 0:50:36 20
287   244 Maling Erki TTÜ 0:50:37 122
288   2672 Briunin Iurii Pskov Ski Team 0:50:37 123
289   395 Rauba Tanel 0:50:38 124
290   3124 Yaravy Baryslau 0:50:38 125
291   263 Kin Edvin Eesti Raudtee Spordiklubi 0:50:39 6
292   271 Vaiksaar Mait 0:50:41 126
293   2248 Kompus Peeter 0:50:42 127
294   332 Arak Andero 0:50:43 128
295   2730 Soodla Priit 0:50:43 129
296   368 Põldsaar Paul Suusagrupp 0:50:43 48
297 24 410 Cakle Laura MARATONA KLUBS Ventspils 0:50:43 21
298   2926 Hõbe Tarmo 0:50:44 49
299   215 Priks Hanno VAK Staier 0:50:45 9
300   241 Tikva Indrek Albe Team 0:50:47 29
301   3060 Köster Silver Kahe Silla Klubi jooksusõbrad 0:50:48 130
302   248 Olev Tanel 0:50:49 131
303   2008 Krievans Agris 0:50:53 132
304   210 Eiger Rein 0:50:58 38
305   354 Keernik Gunnar 0:51:00 39
306   287 Lavrentjev Ivan 21CC Triatloniklubi 0:51:00 133
307   279 Ellamik Väino 0:51:04 40
308   407 Pruul Heiki Täppsportlased 0:51:04 50
309   42 Loit Madis Kuusalu SK 0:51:06 135
310   2250 Roots Kristjan 0:51:06 13
311   128 Vitsut Mihkel Karmet Grupp 0:51:06 136
312   2097 Timmusk Kristjan 0:51:06 137
313 25 2874 Lepik Kaia Täppsportlased 0:51:07 22
314   3191 Tamm Reigo 0:51:09 138
315   234 Lepik Sander 42 KOMA 0:51:09 139
316   2929 Ehrstein Reimo 0:51:10 41
317   335 Pappel Jaanus 0:51:11 42
318   362 Mägi Heiki 0:51:11 140
319   3094 Sillat Meelis 0:51:13 141
320   347 Traks Hanno 0:51:16 43
321   385 Luht Risto 0:51:17 142
322   1816 Schmidt Arnold SK Saarde 0:51:17 2
323   1410 Kallakas Urmo 0:51:19 143
324   273 Teearu Neeme SK Saarde 0:51:20 30
325   308 Koll Jürgen 0:51:22 14
326   559 Ärm Urmas 0:51:22 31
327   447 Ilves Tõnu 0:51:23 10
328   253 Sulmeisters Arnis 0:51:24 32
329   562 Panov Roman 0:51:27 51
330   486 Oetjen Robert ProRunner 0:51:28 33
331   3164 Saare Tarmo 0:51:29 11
332   247 Kaur Margus 0:51:33 34
333   268 Oranen Peeter Prorunner 0:51:37 52
334   288 Parygin Dmitry Pskov Ski Team 0:51:38 44
335 26 2910 Schmidt Kairi Treeningpartner 0:51:38 23
336   415 Niineväli Andres 0:51:38 35
337   2930 Sukk Gaspar 0:51:39 53
338   169 Veelain Karli 0:51:40 144
339   264 Lember Jaagup Teeme Keemiat 0:51:42 145
340   2432 Avel Rauno 0:51:42 146
341   266 Seskens Leons 0:51:44 5
342   236 Laur Severi Viljandi Motoklubi 0:51:45 54
343   926 Orav Tõnu 0:51:46 147
344   309 Sinelnikov Igor Pskov Ski Team 0:51:48 45
345   328 Pääru Priit 0:51:49 36
346   381 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 0:51:52 148
347   258 Pavljuk Aleksandr 0:51:52 15
348   459 Einberg Gery GECC Konsultatsioonid OÜ 0:51:53 55
349   220 Kuusik Kaarel VAK Staier 0:51:54 149
350   2765 Laimets Jaanus 0:51:54 56
351   532 Tragon Mart 0:51:55 150
352   70 Priks Keijo VAK Staier 0:51:57 151
353   233 Tammoja Andrus Sportivad Eestlased 0:51:57 12
354 27 422 Lilleoru Merle 0:51:58 2
355   2697 Viitmaa Alar 0:51:59 37
356   3014 Möldre Kert Liivimaa Rattaklubi 0:51:59 38
357 28 394 Jürisaar Merilin 0:52:01 1
358   400 Jürisaar Meelis 0:52:01 46
359   3080 Traks Aivo Staabi-ja sidepataljon 0:52:01 47
360   285 Ollep Janek SK Saarde 0:52:03 39
361   3074 Seppar Elvis fb jooksmine 0:52:08 57
362   250 Kaljumäe Karl 0:52:08 152
363   313 Kaju Andres 0:52:10 153
364   432 Rundu Marko 0:52:10 58
365   3066 Köster Raul MyFitness Viru 0:52:12 48
366   1564 Ionov Andrei "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:52:12 154
367   706 Jaaksoo Rain 0:52:13 155
368   370 Saaremäe Sten 0:52:17 156
369   495 Tähepõld Margus 0:52:19 59
370   1941 Karm Kaimar Lõuna Politsei Spordiklubi 0:52:20 49
371   419 Moor Hannes 0:52:21 16
372   165 Türkson Arne Suusahullud 0:52:22 40
373   2630 Virgepuu Erko Hansa Spordiklubi 0:52:22 60
374   635 Karro Mario 0:52:23 61
375   469 Soonik Silver 0:52:25 157
376   3183 Klaasimäe Tarvo 0:52:26 158
377   337 Kiiranen Kalle 0:52:27 3
378 29 460 Varsamaa Merilin 0:52:28 24
379   484 Järv Eerik 0:52:29 50
380   2042 Vilk Hannes 0:52:29 51
381   321 Vildersen Tarmo TSK Joosu 0:52:31 159
382   360 Jaama Sander 0:52:31 160
383   2819 Viks Sven S.T.I. Grupp 0:52:35 41
384   2116 Bester Arno 0:52:35 161
385   282 Kuusik Ants VAK Staier 0:52:38 1
386   2942 Jürjen Lauri SK Jooksupartner 0:52:38 162
387   3130 Linke Martin 0:52:38 52
388   398 Pärtelpoeg Ingmar 0:52:39 53
389   2613 Lillmets Üllar 0:52:39 54
390   357 Lehiste Ülar LEONHARD WEISS ENERGY AS 0:52:40 42
391   2741 Kroon Kenet 0:52:41 163
392   182 Põlgast Priit 0:52:41 62
393 30 291 Mamedova Saina "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:52:42 2
394   219 Rencis Edgars PaBaso.lv 0:52:43 164
395 31 77 Rebane Kirti Sparta SS 0:52:44 3
396   391 Kuuskmäe Raul 0:52:44 43
397   3185 Sarnik Tavo 0:52:46 165
398   1835 Malyshev Evgeny 0:52:46 13
399   3190 Ratnik Einar 0:52:48 166
400   434 Treu Urmas 0:52:48 55
401   314 Aarna Kaspar 0:52:49 167
402   307 Mõnjam Ain AS viljandi Aken ja Uks 0:52:51 14
403 32 550 Kaljuvee Diana SK Jooksupartner 0:52:53 3
404   462 Võsu Steve 0:52:53 168
405   2769 Sooaru Mait Omniva Spordiklubi 0:52:53 56
406   465 Kirsipuu Avo SK Kirss 0:52:54 44
407   2737 Purgailis Jurgis VSK Noskrien 0:52:56 63
408   373 Laagus Tarmo Print Best OÜ 0:52:57 57
409   363 Arras Aigar 0:52:59 45
410   125 Karelson Raido Viljandi Suusaklubi 0:52:59 169
411   2618 Kask Silver 0:52:59 17
412   2561 Killing August Eesti Höövelliist OÜ 0:53:00 170
413   427 Jänes Margus Kerised.ee 0:53:01 64
414   477 Laanemets Meelis 0:53:01 65
415   2047 Tammer Toomas 0:53:05 66
416   402 Lang Taavi 0:53:06 171
417   445 Maasikrand Mart EUT/Pulss 0:53:06 58
418   205 Hubel Indrek 0:53:07 172
419   317 Kuusk Sander Gazprom 0:53:08 173
420   359 Rull Hendrik 0:53:09 174
421   2876 Lõiv Martin 0:53:09 18
422   338 Saidla Siim Suusahullud 0:53:10 175
423   3151 Kurik Hendrik 0:53:10 176
424 33 455 Kukk Katrin 0:53:11 4
425   1939 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 0:53:12 177
426   433 Roosileht Jaanus 0:53:14 46
427   681 Tukk Maik SK Metsasõbrad 0:53:14 67
428   188 Saar Imre 0:53:15 178
429   3113 Ojaots Aigar 0:53:18 59
430   429 Viispert Ando Regio 0:53:22 68
431   369 Vellerind Rain 0:53:23 15
432   510 Kookla Eero Jooksupartner 0:53:24 60
433   276 Mets Ergo Merevägi 0:53:25 179
434   235 Feldmanis Aigars 0:53:25 47
435   435 Jänes Urmet 0:53:25 61
436   364 Hanni Margus 0:53:26 19
437   358 Zirnask Robert 0:53:26 180
438   181 Villo Raul Kiili spordiklubi 0:53:27 69
439   387 Kask Villu SK Aaspere 0:53:28 62
440   2020 Varik Mikk 0:53:28 181
441   768 Pere Rene 0:53:29 16
442 34 90 Redi Karin SK Prorunner 0:53:30 25
443   547 Maling Eero 0:53:31 7
444   504 Mihkelson Ain Hansa Spordiklubi 0:53:32 63
445   2592 Hantson Andreas VAK Staier 0:53:33 1
446   377 Juurik Margus TSK Joosu 0:53:34 48
447   876 FINts Elmo 0:53:35 182
448   3064 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 0:53:37 70
449   319 Kesas Aigar Karmet Grupp 0:53:37 183
450   327 Janke Maido IITEE Spordiklubi 0:53:37 184
451   3121 Kalahryu Astsemi 0:53:39 185
452   2481 Parksepp Hanno 0:53:39 71
453   2218 Ehasalu Erkki ProRunner 0:53:40 72
454   3017 Taveter Taavi Valter Suusaklubi Jõulu 0:53:40 20
455   344 Tõnisson Jüri 0:53:41 186
456   912 Joasoo Jaanus TallinnStrong 0:53:41 187
457   2873 Mustasaar Rene 0:53:42 188
458   440 Kurvits Kait Geodeesia24 OÜ 0:53:43 189
459   522 Kärema Kennet 0:53:43 21
460   1146 Mirka Magnus Sveba-Dahlen Spordiklubi 0:53:44 190
461   682 Randaru Sander 0:53:45 191
462   2413 Müür Jan 0:53:46 22
463   230 Roose Antti OK Põlva Kobras 0:53:46 17
464   237 Teder Ago SK Piimameister Otto 0:53:48 49
465   300 Mäesepp Aigar Hansa Spordiklubi 0:53:51 73
466   306 Usberg Rauno 0:53:52 192
467   724 Ruut Jaanus 0:53:52 193
468   2255 Kirss Mairo 0:53:54 74
469   1903 Eenok Kristjan SRK 0:53:54 194
470   740 Hermsalu Ando 0:53:55 75
471   1432 Toom Joonas 0:53:56 8
472   523 Kambek Siim 0:53:56 195
473   418 Karmann Rainer Türi Jõud 0:53:57 196
474   3169 Luik Kaido 0:53:57 76
475 35 3046 Kurg Eveli Maret-Sport 0:53:58 26
476   348 Vides Holden 0:53:58 197
477 36 2916 Pakkanen Eila Rakvere KJK Vike 0:53:58 4
478   404 Rist Martin 0:53:59 198
479   665 Tamm Tony Ats 0:53:59 2
480   295 Kurik Kristjan 0:53:59 77
481   298 Zvorovski Henn Lennuliiklusteeninduse AS 0:54:00 50
482 37 390 Ilves Elin 0:54:00 1
483   463 Haljastamm Erkki 0:54:02 199
484 38 86 Timmusk Kerda TÜASK 0:54:03 27
485   515 Vellerind Raid 0:54:03 200
486   356 Metsma Marko 0:54:05 201
487   367 Uustare Ain 0:54:05 78
488   713 Väli Velar Karmet Grupp 0:54:05 202
489   341 Eismann Erki 0:54:06 23
490   324 Nurm Peep 0:54:06 79
491   606 Kaigas Einar SK Jooksupartner 0:54:07 80
492   2766 Markvart Riho Viljandi Suusaklubi 0:54:07 203
493 39 2006 Joce Ludmila 0:54:08 2
494   346 Lopsik Priit Hansa Spordiklubi 0:54:09 81
495   473 Peetrimägi Siim 0:54:09 204
496   572 Hainsoo Tauri 0:54:11 205
497   775 Riisalu Lars EML Sakala 0:54:11 206
498   2512 Luik Tarmo 0:54:11 207
499   371 Eller Eik 0:54:12 6
500   2422 Ruus Urmas 0:54:14 64
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tanel, , 02.05.2015 10:45
aga palun http://www.championchip.ee/ftp/liveresults/2015/150501_12km/index.htm
Meeri, , 02.05.2015 10:20
Kus ja millal näeb finiši protokolli?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE