estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Rattamaratoni võitis kolmandat aastat järjest Helmet Tamkõrv 28.09.2015 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Helmet Tamkõrv ja Janelle Uibokand. Sportlikust päevast võttis osa ligi tuhat liikumisharrastajat.

Rattamaraton ...
RMK Kõrvemaa Rattamaraton toob starti mitmeid tuntud nimesid 25.09.2015 (0)
Homme, 26. septembril toimuvale RMK Kõrvemaa Rattamaratonile on registreerunud ligi 900 ratturit. Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele on hooaja ühe viimase rattasõidus ...
RMK Kõrvemaa Rattamaraton lõpetab laupäeval RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja 22.09.2015 (0)
40 km
18 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 24 Apr 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Rattamaraton
Aeg 26.09.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 40 km
18 km
lastesõidud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Tamkõrv Helmet Amps-Extreme sport 1:11:05 1
2   2 Pütsep Erki 1:11:06 2
3   158 Puu Henno A&T Sport 1:11:08 1
4   473 Tarvis Peeter KoMo 1:11:08 3
5   620 Ainsalu Markku Opel Thule ProTeam 1:11:16 4
6   431 Kull Andre CC Rota Mobilis 1:14:07 5
7   154 Rohtmets Argo 1:14:08 6
8   6 Pallo Rait 1:14:09 2
9   26 Soo Allar 1:14:10 7
10   141 Karu Virgo Hawaii Express 1:14:11 1
11   17 Savisikk Kristjan 1:14:12 8
12   9 Nook Reimo 1:14:22 3
13   463 Mets Rudolf CFC 1:16:20 1
14   10 Prangel Kristo Areal Team 1:16:20 2
15   8 Kollo Andres Sportland Bottecchia Team 1:16:21 9
16   22 Undrest Jaanus Omniva Spordiklubi 1:16:21 4
17   623 Fazõlov Maksim Spordipartner 1:16:21 10
18   23 Einblau Mihkel X-Sport Team 1:16:22 11
19   14 Rätsep Ain Spordipartner 1:16:23 5
20   21 Vähi Markus SK Plekipande 1:16:24 12
21   451 Jermakov Janar Peloton 1:16:26 13
22   16 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:16:27 6
23   649 Lagenõmm Aivar SK Metsasõbrad 1:16:27 7
24   159 Israel Olavi A ja T Spordiklubi 1:16:29 8
25   15 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:16:29 14
26   542 Koch Kaupo CFC 1:16:29 9
27   152 Hio Siim HAWAII EXPRESS 1:16:29 15
28   27 Pungar Rainer MAN Sport Team 1:16:33 16
29   656 Lootus Stefan Kuusalu Rattaklubi 1:17:15 3
30   25 Tukia Margus Spordipartner 1:17:18 2
31   622 Laaniste Mart Järva-Jaani RSK 1:17:47 10
32   35 Pärtel Marko 1:17:55 11
33   20 Sigus Marko 1:18:01 12
34   47 Erm Margo 1:18:21 13
35   38 Hürden Taivo VIIMSI RK 1:20:46 17
36   34 Pops Vahur TEAM TEEME 1:20:51 3
37   269 Lootus Ando Kuusalu Rattaklubi 1:20:52 18
38   168 Ruubel Paul SK Keremeister 1:20:54 19
39   59 Pallotedder Taivo 1:20:55 14
40   33 Zeltov Sergei 1:20:55 20
41   595 Bagaev Nikolai 1:20:55 21
42   135 Angerma Meelis Rattaromantika 1:20:56 22
43   140 Paap Marko 1:20:57 23
44 1 584 Uibokand Janelle Peloton 1:20:58 1
45   189 Tarassov Stanislav 1:20:58 15
46   45 Hirs Janek RR Siplased 1:20:59 24
47   610 Aibast Erik SKM! 1:20:59 16
48   616 Alumaa Alar 1:20:59 17
49   509 Lepik Jano 1:20:59 18
50   361 Holtsmann Siim 1:21:00 25
51   19 Kolessov Jevgeni InFocus Team 1:21:00 26
52   167 Kurrikoff Heino IKHP 1:21:01 1
53   495 Kollo Tiit 1:21:06 2
54   494 Kollo Madis 1:21:07 27
55   501 Poopuu Priit Team Nordwood 1:21:25 28
56   500 Maripuu Janek 1:21:55 19
57   469 Leeman Tarmo 1:22:00 20
58   450 Talvar Risto 1:22:02 21
59   163 Põld Markus Liivimaa Rattaklubi 1:22:04 4
60   621 Paglant Heigo 1:22:07 29
61   24 Tamm Tarmo Team Mahe 1:22:09 22
62   476 Õun Valdur kulgur team 1:22:11 23
63   132 Ööbik Antti 1:22:11 24
64   535 Ladva Ailar JK Paralepa 1:22:15 4
65   115 Rouhijainen Madis 1:22:17 30
66   503 Tammistu Andrus JK Paralepa 1:22:18 31
67   111 Kaschan Kaido Rattaklubi 1:22:20 5
68   171 Pohl Marko A&T Sport TEAM 1:22:21 32
69   114 Nikolajev Raimo 1:22:21 33
70   552 Näks Einar 1:22:21 34
71   148 Salk Rene Trismile 1:22:25 25
72   337 Kivirüüt Margus Simuna sk 1:22:26 35
73   452 Pruuli Karl Hauka Veloklubi 1:22:29 5
74   108 Jõgeva Toomas 1:22:33 6
75   29 Piire Aare 1:22:34 7
76   575 Viigipuu Toomas Tartu SK Velo 1:22:49 1
77   491 Vist Kalev CFC 1:23:25 3
78   724 Siniorg Ernst KEREMEISTER SK 1:23:25 36
79   524 Tuuna Toomas RR SIPLASED 1:23:26 1
80   175 Kask Indrek 1:23:32 26
81   164 Ööman Marko Red Bike 1:23:54 27
82   672 Viska Indrek 1:23:59 37
83   388 Malva Margus 1:24:02 38
84   685 Kuldsepp Kajar Sportlove 1:24:06 39
85   151 Piirioja Kalle 1:24:13 28
86   126 Liivandi Eero 1:24:46 40
87   43 Soosaar Silver A2K Spordiklubi 1:24:56 41
88   106 Rassadkin Kalle IKS 1:25:16 29
89 2 176 Ulp Mare 1:25:20 1
90   117 Karjamets Karmo 1:25:33 42
91   166 Paju Jaanus 1:25:36 43
92   439 Kasumets Kait Ruuveni spordiklubi 1:25:38 44
93   725 Võsu Bruno TEAM ELEVEN ESTONIA 1:25:42 45
94   583 Laisaar Janek AC Racing 1:25:45 46
95   112 Valgmäe Taavi Simuna SK 1:25:48 47
96 3 42 Pärnik Tea 1:25:48 1
97   122 Hannus Siim 1:25:55 48
98   172 Sarapuu Jaanus-Arno 1:25:55 49
99   91 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 1:25:57 30
100   123 Kimmel Robert Tööjõureservid 1:25:57 31
101   665 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1:25:59 6
102   149 Raba Ahti 1:26:00 50
103   520 Kaldoja Raiko TEAM NUUDLIJALAD 1:26:01 51
104   113 Toomsalu Ilmar 1:26:02 8
105   517 Madissoon Jaak 1:26:03 9
106   609 Järv Jüri 1:26:07 52
107   82 Maidla Margus 1:26:07 32
108   611 Vilipson Marko Peloton 1:26:09 4
109   146 Kriisa Helar 1:26:14 33
110   454 Raud Ander SK Keremeister 1:26:18 53
111   144 Tammemägi Jaak 1:26:32 10
112   523 Tepaskent Tanel Sparta 1:26:36 54
113   539 Keridan Robert 1:26:37 55
114   161 Sigus Martin SK Kramp 1:26:37 56
115   562 Hein Rene 1:26:42 57
116   508 Multer Karl 1:26:44 58
117   468 Reinik Vello Püha Loomaaed 1:26:44 11
118   422 Kukk Margus 1:26:45 34
119   723 Lehtme Janno ESTANC AS 1:26:48 59
120   582 Moissejev Juri Infocus 1:26:48 35
121 4 350 Dobolina Tatjana Spordipartner 1:26:49 2
122   153 Kahu Vahur 1:26:53 12
123   162 Tiisler Marko 1:26:57 13
124   118 Kont Sergo 1:27:18 36
125   436 Lauk Rein 1:27:22 60
126   397 Einroos Evert 1:27:30 7
127   530 Klaos Aiko SPO LK 1:27:35 61
128   37 Nikolajev Raul 1:27:36 37
129   313 Vain Ermet SK Error United MTÜ 1:27:36 62
130   179 Vlassov Jüri 1:27:41 63
131   156 Koitla Indrek 1:27:43 38
132   157 Jakobsoo Janek 1:27:43 39
133   81 Kalviste Tarmo 1:27:46 14
134   462 Oja Rait 1:27:47 40
135   72 Juhandi Aivar Sparta 1:27:48 64
136   719 Soodla Oole 1:27:49 41
137   570 Õun Toomas Spordiklubi Tervisesport 1:27:53 15
138   69 Traks Aivo Madila 1:27:54 42
139   405 Vooremäe Viljar 1:27:58 65
140   586 Kippasto Margo 1:28:01 43
141   62 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:28:02 44
142   30 Rebas Raido 1:28:11 45
143   50 Karo Erko 1:28:14 46
144   730 Mölder Veiko 1:28:15 16
145   86 Proode Arno 1:28:15 5
146   484 Maripuu Raul 1:28:15 66
147   18 Epner Indrek KJK 1:28:36 47
148   555 Põldmaa Koit Simuna SK 1:28:43 67
149   266 Ütt Andres Trismile 1:28:46 68
150   715 Rembla Egon 1:28:48 69
151   145 Sõber Aare 1:28:49 70
152   506 Kasemaa Janno 1:28:51 71
153   510 Kaik Jaanus 1:28:51 72
154   585 Toonekurg Kaido Spordipartner 1:28:56 73
155   480 Hommuk Taavi 1:28:57 74
156   505 Vanaveski Kaido 1:28:57 48
157   664 Rumberg Tambet XSport Team/Hiieko 1:28:58 75
158   184 Luidre Manivald 1:29:01 2
159   660 Seppa Raul 1:29:02 49
160   136 Väli Reigo IRL 1:29:04 17
161   707 Leidorp Jako SK KALJU 1:29:20 76
162   92 Rindla Tarmo Norma OK 1:29:25 6
163   519 Kaldoja Lauri TEAM NUUDLIJALAD 1:29:25 18
164   125 Ots Ivar-Illimar 1:29:29 77
165   700 Bondarev Igor 1:29:30 7
166   708 Mägi Allan JOOKSUPARTNER 1:29:54 50
167   147 Vaikmaa Siim 1:30:02 78
168   365 Mäemurd Priit 1:30:04 79
169   545 Lill Oliver 1:30:06 80
170   420 Laanemets Raivo 1:30:07 19
171   203 Olesk Taivo 1:30:09 81
172   408 Harzia Raul 1:30:17 82
173   455 Mäggi Martin 1:30:18 51
174   97 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:30:20 83
175   657 Saagpakk Ahti 1:30:20 52
176   13 Laanisto Janek 1:30:24 53
177   475 Ossipov Vassili InFocus 1:30:26 84
178   272 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:30:37 8
179   182 Eerme Hanno 1:30:41 20
180   364 Lepp Ragnar 1:30:42 85
181   120 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:30:46 54
182   180 Mängel Margus MAN Sport Team 1:30:46 9
183   635 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:30:48 86
184   51 Stolfot Ivo 1:30:55 87
185   690 Eensalu Anders SK Pleki Pande 1:30:57 88
186   440 Küttis Sven 1:30:58 21
187   705 Aus Andres CFC 1:30:59 55
188   186 Kess Alar 1:31:02 22
189   632 Virkunen Marko 1:31:05 89
190   280 Ristisaar Risto 1:31:07 90
191   90 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:31:11 3
192   486 Randla Jaanus Radisson blu 1:31:11 91
193 5 150 Leetma Kerdi Peloton 1:31:13 3
194   710 Pikkor Erik 1:31:22 92
195   165 Venno Valdek 1:31:23 23
196   79 Piliste Andi 1:31:29 56
197 6 48 Jürisaar Merilin 1:31:30 1
198   105 Jürisaar Meelis 1:31:31 57
199   713 Kaupmees Margus MSK 1:31:42 93
200   58 Teearu Hans 1:31:59 94
201   568 Kangur Alvar 1:32:04 58
202   85 Velling Taivo Trismile 1:32:08 24
203   734 Maiste Martin 1:32:12 95
204   640 Rammul Imre Lennuliiklusteeninduse AS 1:32:17 96
205 7 127 Matvejeva Jana 1:32:21 2
206   688 Ints Kalev PELOTON 1:32:24 59
207   438 Kirikmäe Erik Elioni SK 1:32:35 97
208   133 Pilv Margus 1:32:40 60
209   293 Kangur Raul JK SARMA 1:32:42 25
210   717 Järvelaid Jano AS KALEV 1:32:43 98
211   93 Olgo Raivo 1:32:45 26
212   549 Uude Aivo 1:32:48 61
213 8 333 Lõune Liis SK Rakke 1:32:49 4
214   181 Olesk Raul 1:32:50 4
215   673 Elstner Frank 1:32:50 99
216   398 Keerberg Jaanus Ambla sk 1:32:50 62
217   160 Ojasalu Heiki 1:33:00 63
218   667 Suvi Siim 1:33:10 8
219   487 Fazõlov Timur InFocus 1:33:14 100
220   449 Soosalu Karen velo clubbers 1:33:15 10
221   71 Viirmann Ott 1:33:22 101
222   191 Tiits Rauno 1:33:30 102
223   88 Galkin Vladimir 1:33:37 27
224   674 Kotkas Marko SK Kramp 1:33:39 103
225   107 Kamber Jaanus 1:33:42 64
226 9 104 Pungas Helin 1:33:44 5
227   134 Olt Oliver 1:33:44 104
228   529 Tshushkin Danek 1:33:55 105
229   511 Kuusik Kristjan 1:33:59 106
230   699 Kuslap Handri 1:34:01 107
231 10 497 Ansip Ethel Spordipartner 1:34:06 2
232   531 Veidemann Toomas Arctic Sport 1:34:07 11
233   231 Kamratov Kristo 1:34:07 108
234   276 Reinart Jaak 1:34:08 109
235   493 Sammel Koit Cosmos 1:34:13 28
236   736 Kaibald Andre POLTER RACING 1:34:20 110
237   306 Oja Meelis Hauka Veloklubi 1:34:25 65
238   103 Voor Marek 1:34:31 111
239   170 Lõsov Olev 1:34:32 29
240   702 Vahemets Vahur 1:34:33 30
241 11 277 Mizer Tuuli 1:34:34 3
242   410 Raidma Steven 1:34:41 112
243   187 Karvak Eino 1:34:44 12
244   427 Aas Aivo 1:34:45 113
245 12 46 Kairite Inna SUUSAGRUPP 1:34:48 6
246   643 Edula Kristjan 1:34:53 114
247   324 Raamets Tõnis Hõberatas 1:34:54 66
248   267 Kasvandik Andres 1:34:57 31
249   614 Rannik Mikk Kiili SK 1:35:02 67
250   201 Karvak Jürgen 1:35:16 9
251   536 Veemees Aare 1:35:20 32
252   625 Sussen Kristo Saku Õlletehase Spordiklubi 1:35:36 115
253   548 Kuik Robertino A&T sport 1:35:37 33
254   550 Näss Margo 1:35:39 34
255   533 Saar Kristjan 1:35:40 116
256   641 Gutmann Aivar 1:35:41 13
257   311 Gutmann Tarmo 1:35:43 68
258   155 Õunpuu Harry 1:35:43 35
259   594 Kilp Sandor 1:35:44 36
260   197 Hiiekivi Urmet Agro93 1:35:45 37
261 13 646 Grünberg Liis Porter Racing 1:35:46 7
262   559 Hermet Jaanek 1:35:47 69
263   344 Kubjas Aivar 1:35:54 38
264   101 Stalkov Valmer 1:35:55 39
265   185 Borisov Sergey 1:35:56 14
266   219 Laid Mart 1:35:57 40
267   193 Bauman Erik Peugeot 1:36:00 117
268   581 Rihkrand Illar 1:36:03 5
269   459 Sangla Henry 1:36:07 118
270   566 Vuks Erko 1:36:08 119
271   544 Hermat Kaido A2K 1:36:10 120
272   553 Asi Alvar 1:36:17 41
273   712 Paru Alar ALPTER CYCLING TEAM 1:36:21 70
274   457 Haugas Ülari 1:36:25 121
275   527 Piirfeldt Rait Põrgupõhja OK 1:36:25 122
276   428 Kibus Siim 1:36:29 123
277   499 Mikk Andrus 1:36:31 42
278   706 Roosaare Jaak 1:36:32 124
279   588 Kaljumäe Aivo 1:36:38 71
280   368 Kuldkepp Peep 1:36:42 43
281   188 Roosnupp Priit 1:36:47 72
282   227 Harak Jaan 1:36:49 2
283   330 Piir Sten 1:36:53 125
284   722 Matti Peter 1:37:11 126
285   644 Jürimäe Kalmer 1:37:11 73
286   379 Jerjomin Daniil Hansa Spordiklubi MTÜ 1:37:12 127
287   465 Kook Raimo 1:37:20 128
288   464 Stražev Marthin 1:37:21 129
289   612 Raagmets Virko 1:37:27 130
290   737 Madisson Peeter TELEKOM 1:37:29 131
291   327 Mikk Kaido 1:37:31 74
292   328 Gromov Leino 1:37:31 75
293   714 Püve Erki JUHTMEJUKUD OÜ 1:37:36 132
294   492 Vonk Janar Radisson Blu 1:37:39 133
295   525 Pertel Tiit 1:37:42 76
296   543 Ladvas Kimmo Eesti BMW Klubi 1:37:43 77
297   466 Idavain Janno Kostivere Vänt 1:37:46 134
298   312 Tinnuri Marec 1:37:48 135
299   343 Tugedam Aivar NutriVerus 1:37:52 136
300   629 Fuks Vahur 1:37:56 15
301   478 Vonk Aivar Kostivere Vänt 1:38:00 6
302   458 Väli Etko 1:38:03 16
303   281 Mäesepp Sverre 1:38:04 137
304   421 Kase Andres 1:38:10 78
305   100 Sarv Riho TriSmile 1:38:19 44
306   446 Avi Madis 1:38:20 138
307   143 Murro Raul 1:38:22 139
308   498 Ojala Martin 1:38:24 45
309   448 Kallion Kalmer Hauka veloklubi 1:38:32 17
310   443 Nõmmik Tõnu 1:38:36 140
311   619 Ivanov Priit 1:38:38 141
312   615 Kallikorm Janno 1:38:38 142
313   618 Puusepp Algo 1:38:39 79
314   228 Paap Kimmo 1:38:48 143
315   636 Punane Rene 1:39:00 144
316   359 Viru Marko 1:39:07 145
317 14 316 Parts Jaanika 1:39:11 8
318   317 Kannenberg Karli 1:39:12 146
319   319 Tamm Erki 1:39:23 80
320   663 Poller Peep 1:39:25 18
321   426 Jalast Paul 1:39:30 3
322   445 Trei Vahur Viimsi Rattaklubi 1:39:34 46
323   652 Tuuling Madis 1:39:37 147
324   305 Laar Andres Omniva Spordiklubi 1:39:40 148
325   735 Hanikat Kaido CONVISO 1:39:42 47
326   573 Kuuse Rait 1:39:42 149
327   177 Pihlak Rauno 1:39:56 150
328   320 Luts Vello Trismile 1:39:58 151
329   339 Terase Tanel 1:40:02 152
330   686 Liias Paul 1:40:08 153
331   456 Dorbek Rait 1:40:11 154
332   577 Mölder Ivar 1:40:14 81
333   297 Tammik Jaan 1:40:20 155
334   683 Laanela Marek 1:40:22 156
335   460 Idvand Indrek Ruuveni Spordiklubi 1:40:23 157
336   190 Tutt Raiko Norma OK 1:40:24 158
337   393 Peganov Edgar 1:40:29 159
338   87 Mikkor Ergo Elioni SK 1:40:32 160
339   352 Rändla Kaupo 1:40:53 161
340   624 Temper Raido Saku Õlletehase Spordiklubi 1:41:05 162
341   441 Valk Hillar VOC/Rattabaas 1:41:07 1
342   528 Jõudu Urmo 1:41:12 82
343   479 Gustav Rikkinen Georg 1:41:20 10
344   322 Pullerits Kalev 1:41:21 163
345 15 369 Kõll-Grünberg Kristiina Porter Racing 1:41:22 4
346 16 235 Riis Tiia Koeru SK 1:41:26 3
347   224 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:41:28 48
348 17 366 King Andra 1:41:35 9
349   556 Schilf Tõnu 1:41:37 83
350   298 Pärlin Veiko 1:41:39 84
351   698 Kallaste Aivo 1:41:40 164
352   208 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:42:01 85
353   270 Soome Heiki Lival Sport 1:42:05 86
354   137 Rostin Siim Sparta Rattagrupp 1:42:06 165
355   418 Rannu Risto 1:42:11 87
356   554 Soans Silver 1:42:13 166
357   591 Mündel Aivo 1:42:13 19
358   481 Soosilla Leho Sparta 1:42:14 167
359   345 Pihlak Lauri 1:42:20 168
360   676 Tamm Tõnu SK Kramp 1:42:25 169
361   194 Hallimäe Rain 1:42:37 7
362   557 Lapsanit Rando 1:42:38 88
363   355 Tombak Taavi 1:42:38 89
364   383 Põld Sander 1:42:44 170
365 18 215 Ott Marje 1:42:47 1
366   416 Alla Janek 1:43:02 90
367   411 Ting Taavi 1:43:11 171
368   567 Kaitsa Aarne 1:43:12 172
369   678 Rebo Raimo 1:43:14 173
370   218 Teearu Karl 1:43:16 4
371   655 Virunurm Kaur 1:43:18 49
372   603 Nepper Pelle 1:43:18 174
373   199 Aolaid Ardi 1:43:19 50
374   256 Kalda Meelis G4S Spordiklubi 1:43:21 91
375   230 Velleste Neeme-Rain 1:43:32 175
376   597 Rahuorg Marko 1:43:43 176
377 19 354 Kriisa Tiina 1:43:45 5
378   209 Lepp Margus AGRO 93 1:43:45 51
379 20 367 Kahu Maili 1:43:47 6
380   598 Ainsaar Ain Sparta 1:43:59 52
381   73 Tops Assar SK Los Toros 1:44:05 53
382   173 Alamaa Alvar 1:44:07 177
383   659 Põldeots Marek 1:44:10 92
384   351 Rand Romet 1:44:11 178
385   489 Erilaid Janek 1:44:16 179
386   407 Kepp Tiit 1:44:29 54
387   225 Kukk Illar 1:44:34 20
388   579 Aul Toomas Kodusahver 1:44:41 180
389   414 Kokk Kristjan-Erik 1:44:45 181
390   373 Siimsen Martti 1:44:46 182
391   390 Suits Hanno 1:44:47 183
392   389 Sarapuu Aivar 1:44:53 93
393   661 Uibo Toomas 1:44:58 21
394   347 Rebane Tarvo-Jaan Danske Spordiklubi 1:45:15 94
395   332 Johanson Rain 1:45:17 184
396   299 Selter Ahto 1:45:22 55
397   589 Kallemets Mati JK Paralepa 1:45:23 1
398   578 Paju Tiit Hansura RT 1:45:39 5
399   716 Vatsk Reigo KALEV 1:45:39 185
400   496 Härmatis Risto 1:45:40 186
401   401 Vadi Tarmo 1:45:42 95
402 21 381 Jõgi Janne 1:45:44 10
403   658 Lomaka Andre 1:45:54 96
404   251 Parve Ain Eesti Panga SK 1:46:04 2
405   362 Pappel Tiit 1:46:04 56
406   650 Hendrikson Gert 1:46:08 97
407   718 Peterkop Andrus 1:46:13 187
408   485 Kuningas Tanel 1:46:16 188
409   474 Lilleoja Laur 1:46:19 189
410   377 Igatt Erkko 1:46:21 190
411   728 Talve Martin 1:46:29 98
412   433 Kaseväli Uno MAN Sport Team 1:46:34 3
413   220 Karp Endel Norma OK 1:46:36 8
414   647 Koik Meelis Porter Racing 1:46:37 99
415   483 Poltimäe Kristjan 1:46:38 191
416   675 Türna Tanel 1:46:43 192
417   375 Karbe Janek 1:46:53 100
418   318 Eensalu Aivar 1:46:58 57
419   704 Audova Jaanus KJK 1:47:00 9
420   697 Randma Lasse 1:47:18 193
421   423 Majas Indrek 1:47:21 101
422 22 196 Lilleoru Merle Peugeot 1:47:27 11
423 23 211 Laaneots Livian 1:47:40 7
424   353 Pulver Margus Chill Out Sport 1:47:50 58
425   592 Pobbol Raino 1:47:57 194
426   326 Kaarna Raul 1:48:09 102
427   376 Tilk Mikk 1:48:11 195
428   274 Aamisepp Tönu 1:48:22 6
429   321 Padrik Tanel 1:48:22 59
430   249 Koolmeister Ilmar 1:48:32 196
431   565 Maidla Priit 1:48:36 197
432   334 Rikkinen Tarmo 1:48:37 103
433   264 Tuuling Ahto 1:48:40 198
434   576 Vutt Alari 1:48:45 104
435   335 Rägastik Toivo 1:48:46 22
436   399 Mikenberg Erkki Rakvere Rattaklubi Siplased 1:48:47 105
437   677 Goroško Vallo 1:48:48 199
438   212 Smirnov Dmitri 1:48:48 60
439   358 Sauks Imre 1:48:54 106
440   729 Funk Veiko 1:48:59 107
441   425 Kaukver Andres 1:49:00 10
442   518 Lillimägi Urmas 1:49:03 108
443 24 447 Väin Aino A2K 1:49:06 1
444   482 Hints Eric Costa Bicicletta 1:49:19 109
445 25 507 Hints Kairi 1:49:19 12
446   703 Kulmats Rauno 1:49:24 200
447   432 Pertel Tarmo 1:49:28 201
448   740 Kübarsepp Taavi 1:49:35 202
449   174 Adur Antti Sportland Bottecchia Team 1:49:42 203
450   387 Pärnits Sten 1:49:45 204
451   412 Mikovitš Karl 1:49:48 11
452   286 Palu Arvo-Artur 1:49:56 205
453   682 Valtin Jaan 1:50:00 206
454   628 Plovits Kaido 1:50:03 207
455   512 Aruväli Joonatan 1:50:08 208
456   694 Tamson Ragnar 1:50:10 209
457   291 Randpõld Priit 1:50:20 61
458   323 Melinis Mindaugas 1:50:35 210
459   521 Kliimann Raivo 1:50:36 62
460   472 Nõmmik Valter 1:50:39 11
461   630 Rool Mihkel 1:50:42 211
462   617 Kaljuvee Kristo 1:50:50 212
463   296 Pärnik Rudolf 1:50:53 12
464   691 Perling Andro SK Pleki Pande 1:50:59 213
465   720 Merivee Matis SPORTLAND 1:51:02 214
466   600 Allik Marko 1:51:07 215
467   237 Nokkur Ants 1:51:09 216
468   680 Krönström Marek 1:51:11 110
469   265 Kaur Kaspar Trismile 1:51:15 217
470   287 Jaanson Jan Leksi44 1:51:18 218
471   580 Kepp Kaidu 1:51:19 23
472   395 Schmidt Sander 1:51:20 219
473   731 Tampel Raul 1:51:27 220
474 26 391 Evendi Kristi Ensto Ensek 1:51:28 13
475   356 Rajamets Andres 1:51:31 221
476   98 Marrandi Rain 8R 1:51:31 222
477   538 Rosin Kaido 1:51:39 111
478   138 Lilenbach Feliks 1:51:45 112
479 27 385 Tenslind Aune Jõelähtme Singel 1:52:22 2
480   696 Lahtvee Pärtel 1:52:23 13
481   308 Pilvet Einar 1:52:26 63
482   564 Riis Donald 1:52:35 64
483   314 Karu Alari 1:52:37 223
484   409 Trunin Aleksei 1:52:39 224
485 28 637 Punane Marian 1:52:43 14
486   360 Reinmaa Urmas Lennubaas 1:52:54 113
487   370 Vinkel Andre 1:52:57 114
488   238 Vapper Avo RC Kondi 1:53:05 24
489 29 290 Puu Luise 1:53:36 15
490   613 Sei Priit 1:53:59 225
491   329 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 1:54:03 226
492 30 205 Serva Sandra Omniva Spordiklubi 1:54:07 16
493   551 Koger Siim 1:54:17 227
494   692 Tull Tanel Peugeot 1:54:27 228
495   687 Rillo Ilmar 1:54:40 229
496   514 Ermann Rait 1:54:43 230
497   516 Tammeleht Harles 1:54:43 231
498   515 Olle Kert 1:54:43 232
499   513 Juksar Martin 1:54:43 115
500   222 Lahe Marek 1:54:45 233
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE