estenglv
WAP version
Login form
RSS
Roman Fosti võitis SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri jooksu 14.09.2015 (0)
Täna, 13. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni 10 kilomeetri distantsi võitis Roman Fosti ajaga 30:11, uuendades oma isiklikku rekordit nelja sekundiga.

...
Tiidrek Nurme tõi SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võidu Eestisse 14.09.2015 (0)
Täna, 13. septembril Tallinna kesklinnas toimunud SEB Tallinna Maratoni poolmaratoni võitis Tiidrek Nurme ajaga 1:06:08. Kokku registreerus poolmaratonile rekordiliselt üle 3500 jooksja.
SEB Tallinna Maratonil toodi Guinnessi rekord Eestisse tagasi 14.09.2015 (0)
SEB Tallinna Maratoni võitis ülekaalukalt keenialane Kiprop Tonui 14.09.2015 (0)
SEB Tallinna Maratoni Sparta joogipunktis joodab jooksjaid ka Tanel Padar 10.09.2015 (0)
Nädalavahetuse jooksupeol esinevad Getter Jaani, Erich Krieger, Maia Vahtramäe ja mitmed DJ-d 10.09.2015 (0)
Liikluskorralduse muudatused SEB Tallinna Maratonil 10.09.2015 (0)
Selver Linnajooksude sarja esikolmikus käib tihe rebimine 07.09.2015 (0)
Eestlane läheb SEB Tallinna Maratonile Guinnessi rekordit tagasi tooma 04.09.2015 (0)
Kuu aja pärast toimub Eesti suurim jooksusündmus SEB Tallinna Maraton 13.08.2015 (0)
42,2 km
21,1 km
10 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 22 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 13.09.2015
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 42,2km
21,1km
10km ajavõtuga ja ajavõtuta
käimine/kepikõnd
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   50 Tonui Kiprop 2:18:04 1
2   4 Tserepannikov Sergei Treeningpartner 2:23:48 2
3   3 Vaine Heinar VAK Staier 2:24:09 1
4   5 Sasmin Kaupo Sparta SS 2:28:29 3
5   36 Alla Raivo Sparta SS 2:30:40 4
6   10 Puustus Anti KJS Sakala 2:30:56 5
7   6 Lehismets Priit Treeningpartner 2:31:27 6
8   33 Orm Olari SK ProRunner 2:36:35 7
9   217 Jürs Sander Audentese SK 2:36:47 8
10   15 Tubilis Taavi Audentese SK 2:36:47 9
11   21 Kallaste Jaanus Treeningpartner 2:37:46 10
12   7 Piip Kaarel SK ProRunner 2:37:58 11
13   2 Mukunga Wachira Ibrahim 2:39:09 12
14   8 Jõesoo Argo EMÜ SK 2:39:38 13
15   27 Hannus Sander 42 koma 2:40:31 14
16   30 Männi Allan Audentese SK 2:40:54 15
17   25 Reinart Hardo TÜASK 2:40:57 16
18   1832 Lusis Gints 2:41:14 17
19   86 Stha Morten 2:41:56 18
20   37 Lillelaid Tõnu Sparta SS 2:42:09 19
21   72 Maiste Tarmo 2:43:59 1
22   9 Poll Cris SK ProRunner 2:44:04 20
23   29 Ots Indrek 2:44:25 21
24   144 Repsa Lauris 2:44:35 22
25   12 Veilberg Ago Rakvere KJK ViKE 2:45:24 1
26   962 Steptšenko Daniil 2:45:46 23
27   18 Õisnurm Kalev 2:46:06 1
28   13 Tamm Martin Rapla JK, Ericsson Eesti AS 2:46:50 24
29   16 Tikkanen Harri-Pekka Kiuruveden Urheilijat 2:47:07 2
30   19 Tippi Bert TÜASK 2:47:46 25
31   1974 Kaasik Ragnar Treeningpartner 2:47:50 3
32   118 Erixon Johannes FK Studenterna 2:48:05 26
33   452 Kannel Tanel Norma OK 2:49:24 4
34   141 Kulešov Aleksandr Sparta SS 2:50:19 27
35   31 Sulev Veiko Läänemaa KJK 2:50:32 28
36   52 Ridamäe Alar Treeningpartner 2:50:37 2
37   99 Mets Madis Toila 2:50:57 29
38   54 Kindel Hanno SK ProRunner 2:50:57 3
39   47 Ahonen Pasi 2:51:23 30
40   90 Miljand Karl-Rauno 21CC Triatloniklubi 2:51:59 31
41 1 65 Kukk Kaisa Treeningpartner 2:52:40 1
42   14 Rammo Matt Treeningpartner 2:52:40 32
43   1018 Hang Tauno 2:53:06 5
44   48 Valdmaa Lauri SK ProRunner 2:53:14 33
45   2039 Reismann Raul Swansea Harriers 2:53:34 6
46   73 Juhkov Janar TREENINGPARTNER 2:53:58 34
47   26 Jaaska Allan-Peeter Stamina SK 2:54:44 4
48   2097 Bikis Jekabs 2:54:50 35
49   22 Ilumäe Indrek 2:54:53 36
50   34 Reinart Rauno KJK Järvala 2:55:08 37
51 2 28 Talts Evelin Sparta SS 2:55:29 2
52   2124 Belousov Aleksei SYLVIA.GATCHINA.RU 2:55:32 7
53   116 Lerme Ritvars M 42 2:55:58 8
54   1751 Halme Tero Finnish Marathon Runners 2:56:20 38
55   59 Zahkna Marek 2:56:40 39
56   1955 Pikkor Rauno Team Mahe 2:57:11 40
57   145 Cavaroli Darren Harmeny AC 2:57:24 9
58   244 Erlah Jurij 2:57:26 10
59   941 Gunnarsson Christian 2:57:54 41
60   67 Simson Priit 2:57:57 42
61   1737 Lukertsenko Mihhail 2:57:57 43
62   958 Vahkal Kaido SK ProRunner 2:58:11 11
63 3 68 Boikov Mari Treeningpartner 2:58:19 3
64   98 Kaasalainen Antti 2:58:42 44
65   243 Kivastik Joosep 2:58:53 2
66   937 Lukkarinen Sami 2:58:56 45
67 4 44 Pilli Moonika SK Jooksupartner 2:58:58 4
68   2223 Kais Ülari SK Jooksupartner 2:58:58 46
69   202 Enn Lauri 2:59:07 47
70   55 Enok Marek 2:59:09 48
71   936 Nikolajev Dmitri 2:59:13 5
72   268 Šneiders Janis Riga Adventure Team 2:59:20 49
73   498 Klesmann Villu 2:59:29 12
74   1983 Piiroja Raio Pärnu Linnameeskond 2:59:32 50
75   81 Vainer Miiko MTA SK 2:59:33 51
76   136 Sarvilahti Janne Run or Shit! 2:59:42 52
77   46 Oinus Tiit SK ProRunner 2:59:49 53
78   140 Atonen Marek VAK Staier 2:59:55 54
79   82 Pirksaar Margus SK Jooksupartner 2:59:55 13
80   987 Vinter Siim 2:59:56 55
81   41 Linkov Steven 3:00:41 56
82   89 Melikov Kristjan 21CC Triatloniklubi 3:01:12 57
83   1898 Rähn Alar SK Metsasõbrad 3:01:20 58
84   49 Torim Enno VAK Staier 3:01:39 6
85   84 Hummal Erkki SPARTA 3:01:49 14
86   69 Sisask Valmar 3:02:05 59
87   120 Snitsarenko Tarass 3:02:40 60
88   1870 Koppas Aivar 3:02:54 61
89   969 Halinen Jani Keurusselän maratoonarit 3:03:01 62
90   218 Pähn Janar Vak Staier 3:03:10 63
91   106 Vasilenko Mikhail Baltika 3:03:23 7
92 5 2040 Liepina Jolanta SK ProRunner 3:03:25 5
93   66 Monvelt Lauri SK Schnelli 3:03:26 64
94   94 Siht Jüri VAK Staier 3:03:27 2
95   2151 Merkulov Andrey Vladimir Running Club 3:03:27 65
96   374 Dubrovski Jan 3:03:30 66
97   203 Tsegelnik Denis 3:03:37 67
98   258 Aru Gertis TriSmile 3:03:41 68
99   185 Väljaots Kain Täppsportlased 3:03:42 15
100   2153 Medar Marti TREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIM 3:04:15 3
101   150 Niemi Janne Kangasala 3:04:21 16
102   983 Bõtškov Mihhail InFocus 3:04:21 69
103   131 Maiste Margus 3:04:34 70
104   23 Mäeots Jannes SK ProRunner 3:04:46 71
105   177 Nisloni Rainer SK ProRunner 3:04:51 72
106   93 Blumfeldt Martin-Erik 3:04:53 17
107   232 Jonathan Gaydon Paul 3:04:53 18
108   24 Reivelt Kalvi EMÜ SK 3:04:59 19
109   2067 Mäe Tambet 3:05:14 73
110   292 Griezitis Ivars Riga Adventure Team 3:05:32 74
111   127 Lember Jüri Staier 3:05:49 8
112   378 Lehtla Reigo 3:06:02 9
113 6 161 Rautiainen Merja 3:06:05 1
114   201 Talu Priit Eesti Energia SK 3:06:34 20
115   179 Leja Andris Ziemelkurzeme OK 3:06:44 10
116   101 Westerholm Rony 3:06:47 75
117   142 Leimann Ragnar Hansa SK 3:06:57 76
118   1749 Veeret Andreas 3:07:21 77
119   143 Toots Aleksander 3:07:43 11
120   1654 Lusis Aigars Talsu biatlona klubs 3:07:51 1
121   119 Sillamaa Steven 3:07:54 78
122   1994 Siimsaare Tarmo SK Xdream 3:07:56 79
123   1629 Starkus Vidas F.O.C.U.S. running 3:07:59 80
124   214 Pajuste Jüri Tamsalu SUKL 3:08:03 81
125   285 Raap Ilmar meie 3:08:15 12
126   115 Allik Tambet 3:08:16 1
127   245 Tiikoja Heiki 3:08:22 82
128 7 907 Bunting Rebecca London Heathside 3:08:26 6
129   114 Ruubel Paul SK Keremeister 3:08:36 83
130   1837 Mailend Ants 3:08:37 21
131   92 Hõbe Tarmo 3:08:39 84
132   298 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 3:08:44 22
133   199 Kuningas Andres 3:08:45 23
134   287 Mererand Rait 3:08:51 85
135   100 Loodsalu Lauri 3:09:00 86
136   1720 Lepik Sander 42 koma 3:09:06 87
137 8 63 Soots Viivi-Anne Sparta SS 3:09:14 1
138   205 Vartia Jussi 3:09:20 24
139   124 Tamme Risto 3:09:22 88
140   284 Labe Andre 3:09:25 89
141   154 Galkin Vladimir 3:09:31 13
142   80 Väisänen Mikael IFK Skövde 3:09:35 3
143   262 Tikva Indrek Albe Team 3:09:36 14
144   1741 Orgulas Kaido 3:09:51 15
145 9 583 Treier Jana Sparta SS 3:09:52 7
146   342 Treier Tarvo Sparta 3:09:52 90
147   2081 Kallas Priit FB Jooksmine 3:09:56 25
148   774 Tähepõld Janar 3:10:00 91
149   2213 Kozlov Konstantin 3:10:04 92
150   260 Tereping Mikk 3:10:16 93
151 10 357 Tibar Marion Sparta SS 3:10:39 8
152   138 Toplaan Anti 3:10:50 16
153   255 Joonas Peep 3:10:54 17
154   96 Kokorko Dmitry 3:10:56 2
155   252 Nagel Rainer TriSmile 3:11:04 94
156   858 Haigonen Aleksei 3:11:06 95
157   2065 Mäe Vahur 3:11:09 96
158   1834 Skrjabin Mihhail 3:11:11 97
159   146 Palu Tiit 3:11:16 18
160   74 Tiiksaar Aaro 3:11:40 98
161   132 Kand Peeter 3:11:56 19
162   58 Sagaja Martin 3:12:00 99
163   1908 Arminen Timo 3:12:04 26
164 11 57 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 3:12:10 9
165 12 174 Lepik Kaia Täppsportlased 3:12:10 10
166   85 Ojaots Aigar 3:12:30 27
167   104 Sillamaa Kaspar Tuultepojad 3:12:44 100
168 13 944 Talts Eve Elioni Spordiklubi 3:12:54 11
169   719 Erala Ranno 3:12:54 28
170 14 1665 Stepanova Jekaterina 3:12:55 12
171   1684 Hendrikson Peeter Ekstreempark 3:13:01 20
172   178 Kasemets Priit 3:13:08 101
173   472 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 3:13:36 102
174   164 Grauen Peteri 3:13:46 103
175   240 Linden Mikael 3:13:49 29
176 15 181 Jakobson Õnne-Liina 3:13:52 13
177   261 Pihlak Lauri 3:13:58 104
178   424 Volt Ivo 3:14:01 21
179   2154 Kuligin Aleksei 3:14:02 105
180   173 Matero Janne 3:14:03 30
181   236 Kiipsaar Raido 21CC 3:14:07 22
182   112 Bilozor Konstantin 3:14:16 106
183   2210 Dariusz Bartkowiak KS Maraton Ostrow WLKP 3:14:16 4
184   249 Ilves Tõnu 3:14:20 5
185   362 Vizums Juris 3:14:29 107
186 16 434 Kuusk Klarika Treeningpartner 3:14:29 2
187 17 288 Mai Barsegjan Astrid Treeningpartner 3:14:31 1
188   912 Vankat Honza Ekonom Praha Outdoor 3:14:32 108
189   126 Kask Villu 3:14:32 31
190   453 Rohelpuu Enno SK Võhma 3:14:41 23
191   313 Parts Priit Täppsportlased 3:14:43 109
192   2004 Soop Kristofer Trismile 3:14:44 110
193   43 Abner Andre Stamina SK 3:14:51 24
194   76 Aunap Andres 3:14:52 111
195   955 Infante Vincenzo 3:14:55 112
196   1872 Eensaar Silver 3:14:56 113
197   1726 Kimask Eduard SK Jooksupartner 3:14:59 32
198   2087 Bessonov Sergei 3:15:13 114
199   1947 Bušin Peep 3:15:17 115
200   2062 Oja Reimo 3:15:30 116
201   2131 Titov Alexander St.Petersburg 3:15:41 25
202   1762 Mõttus Märten 3:15:47 117
203   1787 Vait Indrek 3:15:55 118
204   297 Milva Tarmo 3:16:16 26
205   980 Tuuli Tuukka Espoon palolaitoksen urheilijat 3:16:34 119
206   51 Leino Peep Treeningpartner 3:16:44 120
207   1331 Lellep Kalle SK ProRunner 3:16:52 33
208   209 Basharin Aleksandr 3:16:54 121
209   656 Maynard Graham CAMBRIDGE HARRIERS 3:16:54 6
210   175 Fazõlov Timur InFocus 3:17:06 122
211   211 Palling Kalle Treeningpartner 3:17:09 123
212   360 Jakobson Eero 3:17:30 124
213   966 Siim Tarvo Baltosport 3:17:53 34
214   909 Vask Veljo OK West 3:18:00 35
215   226 Marttinen Pasi Otavan Diesel 3:18:26 27
216   2008 Keskküla Karol Viru Tull 3:18:28 36
217   212 Tylli Mikko Miehikkälän Vilkas 3:18:29 125
218   484 Komarov Sergei 3:18:33 126
219   2162 Rammul Risto SK LosToros 3:18:40 127
220   423 Saar Heigo 3:18:54 28
221   279 Vafin Renat 3:18:58 37
222   241 Ronkainen Simo TuUL 3:19:01 128
223   2084 Veber Jürgen RAW VEGAN RUNNERS ESTONIA 3:19:11 129
224   527 Grabner Johann 3:19:12 29
225   159 Dajczer Rafal 3:19:17 130
226   171 Cers Gundars 3:19:19 38
227   296 Hartman Mikko Sporttiklubi 3:19:30 131
228   402 Himanen Juho 3:19:32 39
229   133 Ärm Urmas 3:19:33 30
230   430 Laugal Emil 3:19:34 132
231   189 Ozsakin Sal 3:19:43 31
232   495 Salo Jussi 3:19:46 133
233   696 Kokk Kristjan 3:19:59 134
234   108 Allen Paul 100 Marathon Club (UK) 3:20:07 32
235   97 Martsik Maido SK Viljandi Jokker 3:20:12 135
236 18 95 Tamm Maris 3:20:14 14
237   1656 Lallo Jere 3:20:16 136
238   1748 Giazzi Oscar 3:20:16 33
239 19 62 Nurk Kristiina Sparta SS 3:20:17 2
240   408 Paane Risto 3:20:22 137
241   2020 Pachel Marko 3:20:27 40
242   455 Tinast Toivo 3:20:28 138
243   930 Pisa Leho 3:20:31 139
244 20 60 Tross Tiina Täppsportlased 3:20:33 3
245   976 Kongo Kristjan 3:20:33 41
246   373 Lauring Karre ProRunner 3:20:36 7
247   914 Vallimäe Sven Spordiselts 3:20:41 42
248   1840 Važa Ernests RADARS 3:20:51 140
249   1058 Rintamäki Jani 3:20:52 43
250   2125 Koltunov Valerii St.Petersburg 3:20:57 141
251   1706 Leisalu Tanel 3:20:57 142
252   1963 Joost Eddi 3:21:05 44
253   281 Pihlak Sander 3:21:08 143
254   276 Timm Rimo Saaremaa Merispordi Selts 3:21:11 4
255   960 Traks Aivo 3:21:16 45
256   1714 Maripuu Janek 3:21:28 46
257   986 Smoli Oleg 21CC 3:21:43 144
258   963 Demjantsuk Vladimir 3:21:43 145
259   577 Vialichka Pavel KOLOBOK 3:21:45 146
260   2163 Ottas Olavi 3:21:52 147
261   2110 Heikkinen Tapio 3:21:53 8
262   191 Bayley David 100 MARATHON CLUB (UK) 3:21:54 47
263   103 Nemeth Roland 3:21:58 148
264   176 Tuuli Tuomas 3:22:00 149
265   1466 Yamov Viacheslav 3:22:04 150
266   267 Pisang Sten FB Jooksmine 3:22:06 151
267   259 Angelstok Aivar 3:22:14 34
268   2063 Laast Andres Audentes 3:22:20 9
269   1781 Täht Margus Saunakliinik 3:22:29 152
270   1761 Zygula Piotr 3:22:31 153
271   167 Zakrzewski Krzysztof 3:22:34 154
272   266 Vahtramäe Ivo 3:22:39 35
273   2139 Siimon Silver Spart SS 3:22:43 155
274   1987 Kisseljov Aleksei FORGAM 3:22:57 48
275   38 Roeder Alexander Pauer`sche Apotheke Traunstein 3:23:05 156
276   91 Lenz Jonas LT Bittermark Dortmund 3:23:05 157
277   324 Viigipuu Raul 3:23:13 158
278   187 Jakeman Peter Yeovil Town RRC 3:23:25 1
279   290 Sibirtsev Ivan Second Wind 3:23:32 159
280   1984 Aibast Erik SKM! 3:23:35 49
281   447 Mäits Margo 3:23:40 160
282   383 Alver Ott 3:23:41 161
283   712 Buratti Johan 3:23:46 162
284   1717 Savanovich Vitali Eridan 3:23:47 163
285   921 Myllylä Pekka 3:23:47 36
286   78 Nellis Taimo 3:23:51 50
287   227 Sato Eiji 3:24:05 10
288   323 Lucchesi Aldo 3:24:12 2
289   1766 Seppar Elvis FB Jooksmine 3:24:29 164
290   2177 Kuldkepp Paavo akrobaatikaklubi Twister 3:24:31 37
291   220 Wouters Rob AV CIFLA 3:24:31 38
292   1750 Timkov Vladimir proRunning 3:24:32 39
293   231 Alekask Priit 3:24:32 165
294   77 Haljastamm Erkki 3:24:34 166
295   1651 Koivisto Jesse HUS urheiluseura 3:24:35 167
296   2203 Safonov Aleksey Run4Fun.by 3:24:44 168
297   1933 Kadak Urmas Sparta 3:24:44 40
298   253 Kaasik Kennet 3:24:47 5
299   413 Niinemaa Kristjan 3:24:55 51
300   188 Salo Markku Tampereen maratonklubi 3:24:59 41
301   248 Ricotta Domenico 2002 MARATHON CLUB 3:25:04 52
302   1866 Borzhitskiy Denis "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 3:25:04 53
303   129 Antipov Vitali 3:25:06 54
304   1978 Tennisberg Targo 3:25:10 169
305   2068 Myllyniemi Sami KAUHAJOEN KARHU MARATON 3:25:15 55
306   272 Krass Reimo 3:25:19 170
307   265 Kosilo Andrijs maratona klubs 3:25:24 171
308   398 Vassiljev Dmitri 3:25:25 172
309   113 Maiste Andrus 3:25:28 11
310   326 Uustalo Hektor 3:25:31 173
311   2188 Sauvala Hannu TREMK 3:25:37 56
312   401 Kaldma Urmas 3:25:37 42
313   2146 Gutmanis Maris 3:25:39 174
314   425 Kotajärvi Matias 3:25:48 6
315   223 Kovadlo Kirill 3:25:51 175
316   1709 Rolavs Kaspars Liepajas sporta parvalde 3:26:01 176
317   927 Tjuška Viktor 3:26:02 177
318 21 2208 Sviridova Tatiana Dinamo SPb 3:26:17 1
319   2204 Kologriv Artemiy Run4Fun.by 3:26:21 7
320   433 Virma Ragnar 3:26:21 178
321   1825 Kokla Madis SK JOOKSUPARTNER 3:26:26 12
322   1715 Balandin Alexey LEGENDA OK 3:26:29 179
323   273 Kaljumäe Karl 3:26:33 180
324   2172 Niinsalu Mairold 3:26:38 57
325   1801 Kuddu Peeter 3:26:40 181
326   123 Dixon Clem Cambridge Harriers 3:26:41 13
327   318 Williams Guy Yeovil Town RRC 3:26:41 14
328   192 Arzuffi Luca 3:26:42 58
329 22 449 Lilleoru Merle 3:26:44 15
330   315 Staszewski Tomasz Biegacz Nowosolna 3:26:49 59
331   406 Vilson Ivar Spordiklubi IKS 3:26:53 60
332   250 Paalanen Anssi 3:26:53 182
333   1965 Leimann Jaan 3:26:55 183
334   813 Gurba Stanislav 3:26:57 184
335 23 443 Ilves Elin 3:26:57 2
336   304 Alver Oliver 3:26:57 185
337   186 Medijainen Siim 3:27:00 186
338   444 Müürsepp Gert Saue Tammed 3:27:02 61
339   2015 Talviste Raimo 3:27:04 187
340 24 989 Sivander-Heinonen Tuula FMR 3:27:06 3
341   875 Põlluaas Ersto 3:27:13 188
342   981 Kuja-Lipasti Olavi Smilerit 3:27:16 3
343   747 Kirikall Kaupo 3:27:28 43
344   1899 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 3:27:28 62
345   198 Käärd Janek Elujooks 3:27:34 189
346   1945 Virkus Hannes 3:27:38 190
347   992 Tõll Marko TriSmile 3:27:42 191
348   463 Leesmäe Jüri OK West 3:27:44 2
349   438 Rae Urmo 3:27:45 192
350   1786 Sadlon Michal KV Spordiklubi 3:27:46 193
351   1698 Reinson Teet 3:27:52 194
352   1725 Merila Rauno Pärnu Sõudeklubi 3:27:56 8
353   219 Kaus Tanel 3:27:59 195
354   303 Kahro Rein 3:27:59 196
355   905 Behm Jouko LUM 3:28:03 44
356   480 Kimmel Jaak 3:28:08 197
357   1900 Leibenau Marko SK Metsasõbrad 3:28:08 63
358   1296 Raudsepp Steven võrukad jooksevad 3:28:15 198
359   197 Aave Marius Rahvatantsuansambel Tarbatu 3:28:16 199
360   462 Viirg Risto Sparta 3:28:16 64
361   254 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 3:28:22 65
362   1793 Allik Tave 3:28:22 200
363   1816 Sonnberg Sander 3:28:29 9
364 25 149 Suvi Silva Tartu Spordiselts Kalev 3:28:30 16
365   310 Koskaru Meelis MTA SK 3:28:33 201
366   1065 Halmeenpää Marko 3:28:34 15
367   274 Kalbin Jevgeni InFocus 3:28:34 202
368   509 Valk Priit 3:28:35 66
369 26 933 Kaarlela Satu 3:28:35 17
370   979 Roomet Heiki 3:28:36 203
371   2076 Kerner Argo 3:28:37 45
372   1418 Nikiforov Andrei Norma OK 3:28:44 204
373   1930 Rull Hendrik 3:28:51 10
374   473 Väli-Torala Tuure Ilmajoen Kisailijat 3:28:53 3
375   56 Kingo Gunnar 3:28:54 205
376 27 1855 Keir Kukk Kaidi SK Jõulu 3:28:54 2
377   17 Ailt Priit 3:28:55 206
378 28 1921 Vassiljev Riinu 3:28:56 18
379   275 Volens Urmas 21CC 3:29:00 207
380   965 Wenner Lukas 3:29:02 208
381   446 Suur Marek 3:29:04 67
382   974 Raudna Artur 3:29:05 209
383   460 Heldna Eerik Treeningpartner 3:29:06 210
384 29 879 Väisänen Anne Kiuruveden Urheilijat 3:29:06 3
385   107 Golev Aleksandr Baltika 3:29:15 211
386   344 Lõhmus Indrek 3:29:16 16
387   733 Tšerednik Andrei 21 CC Triatlon 3:29:19 212
388   325 Maasikrand Mart EUT/Pulss/SKA 3:29:23 68
389   489 Tõnismäe Marek 3:29:24 69
390   345 Eller Eik 3:29:25 4
391   156 Mets Ergo 3:29:27 213
392   1619 Kudryavtsev Konstantin 3:29:27 70
393   450 Kals Jaak Lopetijukud 3:29:31 214
394   157 Sooväli Karl 3:29:37 215
395   1976 Filatov Kalmer 3:29:41 46
396   616 Püvi Margus TriSmile 3:29:42 47
397   1792 Suvorov Anatoli 3:29:44 71
398   934 Karjalainen Joonas 3:29:45 216
399 30 580 Leskov Siiri 3:29:45 19
400   419 Mäesalu Martin 3:29:53 217
401   1662 Veeroos Erki Treeningpartner 3:29:56 218
402   361 Köster Raul Myfitness Viru 3:30:10 72
403   152 Telling Mihkel 3:30:18 219
404   1678 Tkatšenko Roman 3:30:26 220
405   128 Sipilä Timo Nikkarinkujan Voima 3:30:28 221
406 31 371 Rammul Brit 3:30:30 20
407   952 Sjöblom Jukka FINNISH MARATHON RUNNERS 3:30:31 17
408   1846 Tiislär Kaupo FB Jooksmine 3:30:32 222
409   1791 Taal Arles FB Jooksmine 3:30:33 73
410   2175 Alliku Uno 3:30:40 48
411   468 Anton Tair A2K Spordiklubi 3:31:08 74
412   183 Broens Gerben Running Junkies Amsterdam 3:31:11 223
413   873 Kaljur Maido Harju KEKRSK 3:31:12 5
414   356 Zvorovski Henn Lennuliiklusteeninduse AS 3:31:13 49
415   416 Saidla Rauno 3:31:16 224
416 32 1922 Kalavus Merit 3:31:21 21
417   1122 Vessmann Ants 3:31:22 225
418   302 Sinirand Melvin 3:31:32 75
419   456 Pihlap Einar 3:31:44 226
420   1931 Vänttinen Marko Hyvinkää Drinking Team 3:31:53 76
421   888 Arkhurst Jonathan 3:31:54 227
422   1733 Vann Alvin Elioni Spordiklubi 3:32:07 228
423 33 436 Iso-Järvenpää Heli TREMK 3:32:08 4
424   988 Heinonen Jyri FMR 3:32:13 18
425   849 Linnasmägi Priit 3:32:14 229
426   317 Högmander Kai Maskun VPK ry 3:32:15 230
427   180 Varna Aigars Ziemelkurzeme OK 3:32:16 50
428   2016 Laanemets Meelis 3:32:21 231
429   2025 Nassar Taavi 3:32:22 232
430   349 Waroux Philippe 3:32:31 51
431   333 Krilovs Ringo Voka 3:32:45 233
432   532 Lopsik Priit Hansa SK 3:32:48 234
433   809 Tambur Kaido 3:32:49 235
434   332 Pärtelpoeg Ingmar 3:33:05 77
435   487 Mustonen Antti 3:33:08 236
436   451 Soop Marek 3:33:11 237
437   904 Airas Petro Sporttiklubi 3:33:17 78
438   336 Raudsepp Raivo 3:33:26 19
439   507 Mäkelä Olli 3:33:31 20
440   247 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 3:33:33 52
441   384 Tmte Sjur Fredrikstad IF 3:33:50 6
442 34 353 Jaama Maris 3:33:55 5
443   1567 Treial Karol 3:33:58 238
444   1973 Vilipõld Kristjan 3:34:00 239
445   1645 Jõgi Erik 3:34:14 79
446   901 Starkov Pavel 3:34:16 53
447   560 Tamboom Andrus 3:34:20 80
448   422 Pietilä Johannes Warrantti's beer club 3:34:21 240
449   1915 Tops Rainer SK Los Toros 3:34:22 81
450   740 Kaegas Margus 3:34:26 54
451   1852 Kaegas Raivo PK KGS 3:34:26 55
452 35 998 Laev Nele 3:34:27 22
453   1897 Rähn Ahto SK Metsasõbrad 3:34:30 241
454   206 Dranov Roman Meihua 3:34:32 242
455 36 653 Mäkinen Marianne 3:34:33 6
456   1731 Vilkki Mika 3:34:37 56
457   2086 Stolfot Ivo 3:34:44 243
458   2109 Simmer Karl 3:34:58 11
459   576 Rennit Leho Albe Team 3:34:59 7
460   415 Walsh Mark 3:35:04 244
461   306 Kreisberg Sten-Martin 3:35:06 245
462   368 Sippola Tapio 3:35:07 246
463   1851 Tanskanen Ari 3:35:09 247
464   549 Mäepere Martin 3:35:11 248
465 37 1924 Rooks Pille 3:35:24 4
466   1831 Hermat Kaido A2K Spordiklubi 3:35:26 249
467   973 Juhkental Johannes 3:35:38 250
468   661 Nõmmik Martin 3:35:39 251
469   1692 Lindman Johan 3:35:41 82
470   153 Jõgeva Toomas 3:35:46 57
471 38 1686 Asi Astrid 3:35:49 23
472   1979 Liivoja Paul #7AM 3:35:50 252
473   221 Facchinelli Daniel Road Runners Club Milano 3:35:54 83
474   496 Heinvee Martin 3:35:54 253
475   2226 Ramins Albins Latvijas Energoceltnieks 3:35:56 254
476   481 Jagor Hans 3:36:07 21
477   805 Paberit Martin Norma OK 3:36:15 255
478   667 Majewski Nils 3:36:17 84
479   465 Kõiv Risto 3:36:26 256
480   1895 Kõiv Mait 3:36:27 22
481   162 Burchard Piotr Biegacz Nowosolna 3:36:34 8
482   2179 Tomingas Kalle 3:36:38 85
483 39 291 Plant Emma 3:36:40 24
484   1680 Varjonen Sampo 3:36:42 257
485 40 978 Hummal Mari MTÜ Spordiselts 3:36:45 25
486   1583 Kemell Sakari 3:36:46 58
487   586 Teder Lauri OK Põva Kobras 3:36:52 258
488   1854 Herem Martin Järvakandi Wellod 3:36:58 86
489   392 Tammela Jan KPK 3:36:59 259
490   1649 Kuznetsov Nikolay 3:37:05 9
491 41 906 Vincent Anoek AV '23 3:37:09 26
492   1233 Sampka Mikk 3:37:09 260
493   1728 Millers Janis 3:37:11 261
494   471 Saarikivi Tommi 8 Mile 3:37:14 87
495   363 Noška Margus 3:37:16 262
496   445 Mägi Indrek 3:37:23 88
497   1438 Spudys Remigijus 3:37:33 263
498   305 Tisler Raido 3:37:33 264
499   409 Byman Fredrik Vöra Golf 3:37:44 265
500   437 Lehtmets Sven 3:37:50 266
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE