estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Triatloni võitsid Rait Pallo ja Mariann Sulg 18.07.2015 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Triatloni võitis Rait Pallo ajaga 1:01:37, seljatades Kõrvemaa Triatloni kolmekordse võitja Priit Ailti (1:02:00). Kolmandana ületas finišijoone RMK Kõrvemaa ...
RMK Kõrvemaa Triatlonile tulevad tiitlit kaitsma Priit Ailt ja Kairi Schmidt 17.07.2015 (0)
Homme, 18. juulil toimuvale RMK Kõrvemaa Triatlonile on registreerunud rekordiliselt üle poole tuhande osaleja. Tiitlit asub kaitsma RMK Kõrvemaa Triatloni kolmekordne võitja Priit Ailt, kellele ...
RMK Kõrvemaa Triatlonile oodatakse rekordiliselt osalejaid 14.07.2015 (0)
350m+22km+4km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Triatlon
Aeg 18.07.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Triatlon
Distants 350m ujumist, 22km rattasõitu ja 4km jooksu
lasteduatlon
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Ujumine Ratas Jooks Koht v.k.  
1   68 Pallo Rait Hansa spordiklubi 1:01:36.2 0:05:13.1 0:40:30.1 0:13:42.1 1
2   1 Ailt Priit TriSmile Klubi/ Hawaii Express 1:01:59.8 0:04:22.6 0:41:42.8 0:13:52.3 1
3   2 Soo Allar 1:02:08.6 0:04:54.2 0:40:59.4 0:14:01.1 2
4   3 Utar Urmas 1:02:27.6 0:04:50.0 0:41:15.9 0:14:20.3 1
5   6 Lepp Emeri Hawaii Express 1:05:11.7 0:04:26.7 0:41:46.5 0:16:58.1 3
6   11 Steptsenko Daniil Äkke 1:05:15.8 0:05:44.9 0:43:48.1 0:13:23.1 4
7   4 Undrest Jaanus Omniva Spordiklubi 1:05:34.2 0:05:28.8 0:43:20.4 0:14:33.8 2
8   34 Kaiv Taavi Trismile 1:06:07.2 0:06:10.6 0:42:57.9 0:13:59.6 5
9   7 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:06:16.2 0:06:37.8 0:42:57.8 0:14:25.8 6
10   8 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:06:40.4 0:06:09.1 0:43:25.0 0:14:38.2 3
11   56 Taal Tanel 1:07:17.7 0:05:13.0 0:44:01.4 0:15:16.9 7
12   9 Tamm Tarmo Team Mahe 1:08:03.1 0:05:05.0 0:44:34.0 0:16:00.5 4
13   265 Rouhijainen Madis 1:08:59.3 0:06:23.5 0:45:38.0 0:14:25.1 8
14   77 Veri Aivar Pentathlon 1:09:12.2 0:05:18.9 0:44:41.5 0:16:14.0 1
15   15 Säälik Marek CFC 1:10:42.2 0:04:39.5 0:46:32.9 0:16:25.0 5
16   10 Levkoi Tanel 1:11:13.7 0:06:29.4 0:48:18.0 0:13:33.9 9
17   278 Välk Annes 1:11:19.3 0:05:54.7 0:46:00.9 0:16:44.8 10
18   64 Kaljumäe Aivo Elisa SK 1:11:31.5 0:06:08.4 0:45:06.3 0:17:15.6 6
19   228 Nael Mart 1:11:37.1 0:05:47.6 0:45:49.1 0:16:48.5 11
20   20 Traks Aivo Madila 1:11:42.0 0:06:34.3 0:46:43.6 0:16:00.2 7
21   74 Kraas Andreas Craft 1:11:51.4 0:06:59.0 0:48:13.2 0:13:51.4 12
22   127 Kõiv Marek Sportland Bottecchia Team 1:11:59.5 0:06:54.1 0:45:10.5 0:16:40.6 13
23   80 Tammemäe Timmo SK100 1:12:12.1 0:06:21.1 0:47:41.5 0:14:31.7 14
24   13 Kull Martin 1:12:12.1 0:06:18.7 0:46:30.0 0:16:25.8 8
25   21 Kesküla Urmo Simuna SK 1:12:26.6 0:06:32.7 0:46:23.5 0:16:48.8 15
26   257 Kivirüüt Margus simuna SK 1:12:38.9 0:08:17.7 0:45:03.6 0:15:14.6 16
27   27 Põldmaa Alo Simuna SK 1:12:40.2 0:07:46.9 0:43:26.9 0:18:33.8 17
28   12 Rüüsak Henri 1:12:49.3 0:05:46.5 0:47:29.8 0:16:27.7 9
29   141 Ellmann Toomas Trismile 1:12:53.7 0:05:24.4 0:48:17.2 0:16:44.4 18
30   45 Israel Olavi 1:12:53.9 0:07:43.9 0:43:21.0 0:18:28.7 10
31   38 Erm Margo 1:13:02.7 0:06:58.5 0:43:59.7 0:18:42.9 11
32   32 Liivandi Eero 1:13:04.9 0:06:00.7 0:47:22.6 0:15:53.6 19
33   81 Jõgeva Toomas 1:13:11.2 0:05:49.2 0:47:28.8 0:16:59.5 2
34   202 Tšumbarov Filipp 1:13:19.6 0:05:37.4 0:47:52.0 0:16:36.4 20
35   124 Kerner Argo 1:13:31.7 0:06:33.5 0:47:32.8 0:15:52.7 3
36   16 Tõnismäe Marek Vanamõisa Suusaklubi 1:13:34.4 0:05:31.7 0:47:35.3 0:17:09.0 12
37   162 Uus Koit TESS 1:13:37.0 0:05:36.6 0:49:48.3 0:15:08.2 21
38   73 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 1:13:39.7 0:06:28.7 0:50:25.5 0:14:09.9 1
39   26 Sukk Gaspar Trismile 1:13:43.4 0:05:17.7 0:48:38.2 0:16:59.5 22
40   206 Hannus Siim 1:13:48.0 0:05:45.3 0:47:22.7 0:16:40.0 23
41   43 Lensment Tõnu 1:13:50.6 0:06:57.5 0:45:48.6 0:17:54.6 13
42   111 Olesk Taivo 1:14:02.4 0:05:29.0 0:49:25.3 0:16:44.4 24
43   19 Pallotedder Taivo 1:15:00.0 0:06:19.5 0:49:00.0 0:17:14.5 14
44   81 Peekman Andres 1:15:03.2 0:06:13.5 0:48:21.8 0:17:03.7 25
45   261 Elling Toomas 1:15:13.2 0:08:25.1 0:43:10.6 0:19:57.9 15
46   78 Lokk Sulev Stamina SK 1:15:17.1 0:04:58.7 0:49:04.5 0:17:12.6 4
47   37 Pärtel Marko 1:15:22.4 0:06:45.4 0:44:25.5 0:20:24.9 16
48   54 Juhandi Aivar Sparta 1:15:26.9 0:05:36.8 0:48:49.1 0:17:06.5 26
49   95 Galkin Vladimir 1:15:35.1 0:05:02.6 0:51:08.8 0:15:48.8 5
50   224 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 1:15:37.5 0:06:52.7 0:49:08.1 0:15:47.5 17
51   208 Virkunen Marko 1:15:38.8 0:06:38.8 0:47:15.9 0:18:29.1 27
52   25 Fazõlov Timur InFocus 1:15:40.9 0:05:43.0 0:50:16.9 0:16:17.2 28
53   31 Maidla Margus 1:15:45.7 0:06:47.4 0:48:16.5 0:17:42.0 18
54   124 Kongo Kristjan Nordea SK 1:15:51.9 0:07:02.8 0:47:46.4 0:17:56.7 29
55   14 Kingo Priit Hansa SK 1:15:53.2 0:05:52.1 0:48:42.5 0:17:40.7 30
56   86 Reinov Tõnu 1:15:54.3 0:07:31.9 0:49:16.5 0:15:40.8 6
57   44 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:16:04.9 0:07:39.7 0:48:48.7 0:16:29.9 19
58   39 Järvelaid Jano HoneyPower 1:16:20.4 0:07:23.7 0:49:26.8 0:16:30.7 31
59   122 Zaletajev Toomas 21CC Triatloniklubi 1:16:23.9 0:06:55.1 0:46:59.5 0:18:11.0 20
60   234 Lillsoo Indrek Team 30+ 1:16:44.1 0:06:06.2 0:49:19.6 0:17:48.1 21
61   260 Hiiesalu Taago 1:16:59.1 0:06:24.9 0:51:20.2 0:16:04.6 32
62   88 Vinogradov Vladimir InFocus 1:17:05.9 0:06:10.8 0:49:22.2 0:17:11.1 7
63   87 Seidelberg Janek Õunapuu 1:17:05.9 0:07:40.3 0:47:22.1 0:00:43.0 33
64   50 Kübarsepp Ats 1:17:12.2 0:06:45.9 0:48:03.9 0:19:13.8 34
65   87 Kalviste Tarmo 1:17:16.3 0:05:21.3 0:49:06.8 0:18:20.5 8
66   86 Bauman Erik Peugeot 1:17:27.1 0:06:04.1 0:50:21.3 0:00:29.2 35
67   140 Mahla Indrek 8R 1:17:42.4 0:06:47.8 0:47:21.8 0:19:45.4 36
68   90 Piire Aare 1:17:43.4 0:08:56.3 0:46:39.9 0:18:58.1 9
69   148 Kaik Jaanus 1:17:49.0 0:06:24.2 0:48:37.2 0:18:49.6 37
70   144 Sinirand Melvin Trismile 1:18:03.3 0:05:22.1 0:50:50.3 0:18:24.0 22
71   193 Ütt Andres Trismile 1:18:07.4 0:06:31.3 0:48:48.7 0:20:14.9 38
72   273 Kosk Meelis Pärnu Jahtklubi 1:18:09.8 0:06:21.8 0:51:42.0 0:16:56.2 39
73   145 Randrüüt Rait 1:18:18.7 0:05:30.0 0:53:09.6 0:16:36.0 40
74   104 Miller Argo 1:18:21.6 0:07:36.6 0:51:00.4 0:16:12.0 41
75   291 Stolfot Ivo MTÜ TLS 1:18:22.6 0:07:10.2 0:49:42.6 0:17:27.2 42
76   28 Roosnupp Priit 1:18:23.3 0:06:36.2 0:52:48.3 0:16:06.7 23
77   88 Pere Allar SK Metsasõbrad 1:18:29.7 0:06:57.7 0:49:56.0 0:17:18.3 43
78   98 Kaur Jaanus Liigutaja 1:18:32.0 0:07:18.8 0:49:16.0 0:18:14.3 2
79   67 Tutt Raiko Norma OK 1:18:32.5 0:06:41.1 0:50:28.8 0:17:46.6 44
80   94 Leppik Janec Trismile 1:18:38.8 0:08:14.5 0:47:55.2 0:18:29.2 10
81   66 Nikolajev Raimo 1:18:41.3 0:08:00.6 0:48:23.1 0:18:50.2 45
82   75 Klaan Margus 1:18:45.8 0:06:46.8 0:52:56.5 0:16:34.4 46
83   113 Tops Assar SK Los Toros 1:18:46.5 0:07:30.3 0:49:16.6 0:18:38.0 11
84   267 Ojaste Taavi Karupesa Team 1:18:47.2 0:05:59.7 0:53:14.4 0:17:05.1 47
85   226 Karo Erko 1:18:49.2 0:07:06.9 0:49:34.1 0:19:03.5 24
86   109 Paas Raigo 1:19:02.4 0:07:01.0 0:48:46.4 0:18:14.4 48
87   209 Tammjärv Arno 1:19:05.6 0:06:17.3 0:50:32.8 0:17:45.7 1
88   110 Aolaid Marten Nõmme Spordiklubi 1:19:06.0 0:06:09.4 0:50:05.8 0:18:27.1 2
89   91 Klaaser Gert Spordipartner 1:19:07.3 0:07:10.3 0:49:52.6 0:18:40.1 12
90   89 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:19:16.6 0:07:27.7 0:51:13.9 0:17:02.6 25
91   104 Elo Armas 1:19:18.2 0:09:16.6 0:46:36.6 0:19:32.5 13
92   189 Peets Andres TESS 1:19:25.9 0:09:18.9 0:47:44.2 0:18:40.6 49
93   92 Kütt Raivo 1:19:34.3 0:07:00.9 0:50:59.6 0:17:21.0 50
94   213 Ots Ivar-Illimar 1:19:34.4 0:07:12.5 0:50:04.2 0:18:33.9 51
95   57 Doman Andrei InFocus 1:19:37.2 0:08:38.7 0:47:17.4 0:20:06.4 52
96   284 Teder Ago SK Piimameister Otto 1:19:45.7 0:07:57.0 0:49:42.2 0:18:33.0 14
97   90 Rillo Janno Hansa SK 1:19:49.4 0:06:28.2 0:51:07.8 0:18:55.0 53
98   123 Tiits Rauno 1:19:54.2 0:09:18.4 0:50:34.3 0:16:47.8 54
99   96 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 1:19:57.9 0:07:12.7 0:51:31.2 0:17:06.7 15
100 1 281 Sulg Mariann Craft 1:20:01.2 0:08:18.4 0:49:44.9 0:18:48.0 1
101   204 Uus Raul Trismile 1:20:05.7 0:06:20.0 0:50:45.5 0:19:29.8 16
102   89 Velling Taivo Trismile 1:20:12.8 0:06:13.5 0:53:26.1 0:17:24.8 17
103 2 6 Pärnik Tea 1:20:16.5 0:07:33.9 0:52:04.9 0:16:38.9 1
104   237 Rünk Renel Rakvere Vike 1:20:20.4 0:05:53.8 0:54:08.9 0:15:36.9 55
105   97 Leisberg Martin Trismile 1:20:22.5 0:08:23.3 0:50:18.0 0:17:53.9 56
106   274 Palu Silver 1:20:24.3 0:06:33.0 0:51:52.1 0:18:46.1 57
107   215 Ööbik Antti 1:20:25.4 0:07:12.1 0:50:49.4 0:19:14.6 26
108   106 Soom Priit 1:20:39.3 0:07:33.2 0:48:51.8 0:19:40.8 58
109   106 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:20:41.4 0:09:04.8 0:50:55.4 0:16:52.2 2
110   121 Etverk Jüri Õhinapõhine Spordiklubi 1:20:51.6 0:07:35.0 0:48:43.4 0:19:50.6 59
111   170 Möller Marek 1:20:54.2 0:07:14.8 0:49:30.8 0:19:58.1 60
112   76 Rassadkin Kalle IKS 1:20:54.7 0:08:17.6 0:49:24.2 0:18:55.7 27
113   69 Nikolajev Raul 1:20:56.6 0:08:30.8 0:50:25.6 0:18:01.7 28
114 3 42 Jürisaar Merilin 1:21:06.2 0:07:34.2 0:52:31.3 0:17:36.1 1
115   264 Kuusik Kristjan 1:21:10.7 0:06:19.2 0:51:09.4 0:19:40.1 61
116   33 Põldmaa Koit Simuna SK 1:21:12.3 0:07:24.7 0:51:47.0 0:18:47.6 62
117   270 Borisov Sergey 1:21:20.0 0:06:10.4 0:52:19.7 0:19:53.4 3
118   185 Sagaja Martin 1:21:22.5 0:10:56.4 0:52:28.7 0:14:53.2 63
119   59 Pehk Karl 1:21:25.3 0:07:21.6 0:54:05.9 0:17:15.4 64
120   130 Kruusel Henri 1:21:27.7 0:05:53.1 0:52:00.4 0:19:36.6 65
121 4 1 Schmidt Kairi Treeningpartner/Diadora 1:21:34.9 0:05:08.4 0:56:26.3 0:17:45.3 2
122   94 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 1:21:36.4 0:08:56.4 0:49:30.3 0:19:02.3 29
123   108 Luts Vello Trismile 1:21:38.0 0:07:18.8 0:50:39.0 0:19:25.6 66
124   177 Lõhmus Mattias Ujumise Spordiklubi, Tartu 1:21:38.4 0:02:53.6 0:56:19.4 0:18:07.2 3
125   161 Laht Tarmo 1:21:40.7 0:06:36.7 0:53:48.1 0:17:18.9 4
126   108 Karvak Jürgen 1:21:44.4 0:06:39.0 0:52:01.8 0:18:09.4 4
127   142 Karpovitch Sergei 1:21:56.3 0:07:43.1 0:52:21.7 0:18:13.0 30
128   214 Oja Meelis Hauka Veloklubi 1:21:56.6 0:08:45.7 0:48:35.1 0:20:44.3 31
129   97 Proode Arno 1:21:58.1 0:09:14.1 0:50:42.1 0:18:23.0 5
130   118 Laid Mart 1:21:59.6 0:05:55.7 0:52:43.4 0:18:54.4 18
131 5 5 Lilleoru Merle Peugeot 1:22:03.8 0:06:20.2 0:55:58.8 0:17:15.6 3
132   218 Gross Neeme TüriTri 1:22:10.4 0:05:24.2 0:51:27.3 0:20:39.3 32
133   117 Olgo Raivo 1:22:19.5 0:07:30.7 0:51:36.4 0:19:30.3 19
134 6 7 Ulp Mare Hansa SK 1:22:21.8 0:08:46.6 0:52:08.3 0:17:52.6 1
135   280 Kivioja Sven 1:22:23.5 0:07:27.0 0:54:06.6 0:17:09.4 67
136   147 Männa Urmas 1:22:23.6 0:08:48.2 0:50:40.7 0:17:58.8 33
137   101 Kamratov Kristo 1:22:26.2 0:07:46.8 0:50:48.7 0:19:44.9 68
138   244 Mäemurd Priit 1:22:30.7 0:08:00.1 0:50:56.8 0:18:31.9 69
139   93 Talvik Timo 1:22:31.6 0:07:31.5 0:51:05.5 0:20:14.4 70
140   266 Pärtelpoeg Ingmar 1:22:42.8 0:07:30.1 0:54:33.1 0:16:50.1 34
141   214 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:22:56.8 0:07:23.1 0:53:53.6 0:19:00.9 35
142   139 Siitan Peeter Saku ÕT SK 1:23:00.5 0:06:49.5 0:53:51.8 0:18:47.7 71
143   242 Vahter Kaimo 1:23:01.8 0:06:53.9 0:54:20.4 0:17:16.3 72
144   96 Erik Risto Sportlove 1:23:02.6 0:07:00.2 0:48:39.3 0:22:18.1 73
145   253 Bessonov Sergei 1:23:04.3 0:07:54.9 0:54:15.2 0:16:26.1 74
146   134 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:23:10.8 0:09:53.1 0:49:44.2 0:19:33.1 75
147   247 Jõgis Jaanus Saku ÕT SK 1:23:11.0 0:07:17.2 0:52:52.7 0:18:07.6 76
148   40 Paas Toomas 1:23:18.2 0:06:34.5 0:56:21.5 0:17:24.6 77
149   51 Kangur Indrek 1:23:25.6 0:06:34.5 0:52:44.6 0:21:22.4 78
150   72 Hints Eric Costa Bicicleta 1:23:27.4 0:07:55.8 0:48:27.4 0:22:59.8 36
151   245 Kannel Kalle Team WAFI 1:23:30.4 0:07:18.6 0:52:52.7 0:18:38.3 79
152   146 Kangur Raul JK SARMA 1:23:37.7 0:08:54.8 0:51:52.2 0:16:57.5 20
153 7 10 Matvejeva Jana 1:23:43.4 0:08:43.0 0:51:49.2 0:20:03.8 2
154   105 Kubjas Aivar 1:23:51.3 0:07:18.5 0:51:50.9 0:21:01.0 21
155   49 Tarassov Stanislav 1:23:51.5 0:07:59.0 0:53:53.4 0:18:00.7 37
156   107 Hanga Karol 1:23:56.8 0:08:16.6 0:55:25.3 0:16:38.3 5
157   75 Jürisaar Meelis 1:23:59.1 0:08:50.4 0:53:12.0 0:17:33.1 38
158   102 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:24:09.1 0:07:00.0 0:55:55.1 0:17:36.4 6
159   91 Kadak Siim Tervisesport 1:24:09.4 0:06:26.7 0:52:07.1 0:21:21.7 80
160   222 Saar Kristjan Suusahullud 1:24:11.9 0:09:14.6 0:53:28.2 0:18:08.3 81
161 8 56 Veri Kairit Pentathlon 1:24:12.1 0:06:02.7 0:55:50.2 0:19:29.4 2
162 9 9 Schmidt Sandra Viru SK 1:24:14.9 0:05:26.4 0:56:58.1 0:19:37.4 3
163   110 Veevo Hendrik 1:24:26.0 0:07:55.0 0:52:12.8 0:20:23.7 82
164   129 Piipuu Tarmo 1:24:26.3 0:06:56.6 0:52:08.4 0:20:21.2 83
165   99 Vainjärv Janek 21CC Triatloniklubi 1:24:26.7 0:05:26.5 0:54:49.5 0:20:54.7 39
166   282 Paju Jaanus 1:24:27.9 0:10:00.6 0:48:17.4 0:19:36.0 84
167   196 Pilliroog Alari 1:24:29.6 0:09:32.8 0:50:34.7 0:19:49.0 40
168   230 Virkebau Ardo Kiviõli motoklubi 1:24:31.4 0:07:14.3 0:54:51.1 0:17:42.1 85
169   111 Luidre Manivald 1:24:39.0 0:08:55.2 0:53:09.6 0:18:31.4 3
170   113 Kin Nikolai 1:24:47.8 0:08:26.7 0:51:38.8 0:20:44.2 41
171   117 Kallas Aigar SK Metsasõbrad 1:24:56.2 0:06:24.9 0:54:32.1 0:19:57.6 42
172   161 Jaanson Jan Leksi44 1:25:00.5 0:07:28.5 0:55:46.8 0:18:21.9 86
173   35 Kingo Gunnar 1:25:01.0 0:07:01.0 0:57:04.7 0:17:58.8 87
174   137 Raidma Madis 1:25:02.6 0:08:51.1 0:50:36.9 0:20:22.2 43
175   171 Kütt Kaspar Tabasalu ujumisklubi 1:25:04.5 0:04:42.6 0:59:22.8 0:17:39.6 6
176 10 8 Mizer Tuuli 1:25:09.8 0:07:26.1 0:54:11.5 0:19:57.0 2
177   163 Rand Egon TESS 1:25:11.4 0:08:06.8 0:55:34.5 0:18:12.7 88
178   132 Elling Tõnis OÜ KMS spordiklubi 1:25:19.1 0:08:43.0 0:50:43.5 0:20:47.0 44
179 11 39 Kairite Inna SUUSAGRUPP 1:25:20.5 0:07:47.0 0:56:59.0 0:17:57.0 4
180   255 Sepa Sander 1:25:22.4 0:09:32.0 0:49:29.2 0:20:06.4 89
181   100 Karvak Eino 1:25:41.8 0:07:11.3 0:54:31.7 0:18:54.8 7
182   251 Verhogljad Edvin 1:25:51.8 0:07:01.5 0:57:17.9 0:16:51.5 90
183   235 Viik Kaarel 1:25:56.2 0:05:20.7 0:57:17.6 0:20:07.0 91
184   105 Sõrmus Tanel 1:25:59.6 0:06:49.4 0:57:02.4 0:19:18.0 92
185   138 Lahe Marek 1:26:02.1 0:06:12.3 0:56:54.6 0:18:10.4 93
186   277 Vaiksaar Vidrik Audentes 1:26:05.0 0:10:18.0 0:51:38.5 0:19:47.7 94
187   218 Velleste Neeme-Rain 1:26:08.2 0:07:13.7 0:59:31.0 0:15:56.0 95
188 12 47 Puu Luise 1:26:08.6 0:06:49.1 0:58:25.7 0:17:59.9 5
189   55 Teearu Hans 1:26:24.7 0:07:21.2 0:58:19.6 0:17:09.7 96
190   168 Kiviselg Ivo 1:26:46.4 0:06:59.4 0:56:32.3 0:17:58.0 97
191   198 Sovtsa Mark TOP ujumisklub 1:26:51.3 0:04:31.4 1:00:12.3 0:18:41.3 7
192   107 Nokkur Ants 1:27:06.5 0:06:00.3 0:56:46.4 0:19:53.7 98
193   23 Siimer Martin LiVal 1:27:09.1 0:05:47.9 0:55:15.4 0:20:52.2 45
194   211 Sarapuu Aivar 1:27:10.8 0:06:27.3 0:54:55.1 0:22:28.9 46
195   120 Aolaid Ardi 1:27:18.6 0:07:45.3 0:56:11.2 0:18:53.3 22
196   162 Jänes Rivo 1:27:18.8 0:07:49.0 0:53:20.1 0:21:13.0 99
197 13 15 Laaneots Livian 1:27:26.3 0:07:49.1 0:56:41.1 0:20:21.0 3
198   250 Rõuk Olle Estonian Ultrarunners Team 1:27:27.9 0:08:16.3 0:56:13.0 0:18:56.6 47
199   268 Laanisto Janek 1:27:31.5 0:07:40.4 0:51:51.9 0:21:57.0 48
200   77 Siispool Karli 1:27:33.1 0:06:55.9 0:58:33.0 0:18:51.2 100
201   47 Viirmann Ott 1:27:37.6 0:08:04.4 0:56:53.8 0:18:02.3 101
202   114 Soome Heiki Lival Sport 1:27:38.3 0:07:17.7 0:57:14.5 0:18:15.1 49
203 14 13 Silluste Liina Sparta 1:27:39.3 0:05:49.8 1:00:58.2 0:17:22.6 6
204   122 Hiiekivi Urmet Agro93 1:27:41.5 0:09:19.6 0:53:51.5 0:19:52.3 23
205   165 Sarjas Indrek TESS 1:27:48.0 0:08:17.6 0:55:16.5 0:20:11.4 102
206   221 Venno Valdek 1:27:54.7 0:07:19.5 0:52:03.8 0:23:51.9 24
207   248 Sussen Kristo Saku ÕT SK 1:27:58.3 0:06:30.4 0:53:36.5 0:22:06.9 103
208   109 Hallimäe Rain 1:28:03.1 0:09:05.7 0:55:06.8 0:19:54.4 4
209   119 Hanga Knut 1:28:12.8 0:08:11.5 0:58:18.9 0:18:13.2 25
210   135 Nääb Erik Talkur 1:28:15.7 0:06:52.9 1:00:09.7 0:17:37.4 50
211   249 Poltimäe Kristjan 1:28:18.4 0:07:30.0 0:55:44.1 0:19:45.2 104
212   127 Harak Jaan 1:28:19.1 0:07:54.0 0:54:31.4 0:22:00.0 1
213   275 Meresmaa Tarmo Õhinapõhine Spordiklubi 1:28:23.0 0:06:27.2 0:57:21.6 0:19:49.2 105
214   232 Eerme Kaupo EE Spordiklubi 1:28:27.6 0:06:32.2 0:52:21.0 0:25:04.4 106
215   236 Kuusk Margus 1:28:27.8 0:07:35.7 0:54:50.3 0:20:30.9 51
216 15 64 Merivälja Kadi 1:28:29.8 0:09:02.7 0:54:01.5 0:20:52.3 7
217   272 Lindmaa Taavi Vanishing Point 1:28:40.9 0:08:23.0 0:55:22.9 0:20:32.1 107
218 16 19 Tikk Kaili 1:29:17.4 0:07:40.8 0:57:37.8 0:19:47.8 8
219   121 Väli Reigo 1:29:22.2 0:10:35.3 0:53:28.2 0:21:46.1 26
220   133 Aas Jan 1:29:32.9 0:07:48.5 0:56:08.0 0:21:21.4 52
221   269 Hermet Jaanek 1:29:44.2 0:09:17.5 0:54:01.7 0:21:31.6 53
222   126 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:29:47.7 0:11:30.0 0:55:59.7 0:18:18.0 27
223   165 Ristisaar Risto 1:30:07.3 0:09:30.8 0:51:59.5 0:24:17.8 108
224   132 Rindla Tarmo Norma OK 1:30:10.2 0:09:16.4 0:54:16.0 0:22:10.7 8
225   243 Salumaa Tõnis 1:30:10.4 0:07:31.2 0:56:42.1 0:21:18.5 54
226 17 38 Väärsi Helle SK Metsasõbrad 1:30:32.8 0:08:41.9 0:55:48.3 0:22:24.6 1
227 18 60 Põldsaar Piret 1:30:35.4 0:07:00.1 0:59:21.6 0:19:04.1 9
228   168 Voor Marek 1:30:38.2 0:09:09.4 0:52:41.5 0:23:43.8 109
229 19 17 Ott Marje 1:30:38.4 0:09:14.0 0:57:00.5 0:21:08.7 1
230   158 Pindma Vahur Hauka Veloklubi 1:30:44.4 0:08:09.4 0:55:05.1 0:21:13.4 9
231   166 Beljakov Rain 1:30:47.1 0:08:06.8 0:54:28.8 0:23:14.1 110
232   125 Kukk Illar 1:30:51.6 0:10:45.2 0:54:37.6 0:20:58.5 10
233   153 Priks Silver 1:31:00.5 0:07:04.9 0:56:46.0 0:21:55.7 111
234   158 Raidloo Rauno 1:31:24.4 0:06:46.8 0:53:23.9 0:25:43.2 112
235   136 Mäesepp Sverre 1:31:35.2 0:10:12.8 0:55:37.1 0:19:57.7 113
236   223 Säälik Kristofer 1:31:35.8 0:10:24.9 0:56:04.4 0:21:12.9 8
237   129 Altmets Mikk 1:31:36.8 0:09:10.0 0:58:48.3 0:19:27.0 28
238 20 167 Sein Margis 1:31:41.3 0:07:21.2 0:56:49.7 0:23:43.9 3
239   225 Noormets Eric 1:31:50.6 0:09:12.9 0:56:03.7 0:19:15.9 114
240   292 Laanemäe Margus 1:31:52.1 0:07:46.7 0:59:22.9 0:18:53.5 115
241   166 Liivamets Uku TESS 1:31:52.7 0:08:11.1 1:01:04.3 0:19:04.9 116
242   258 Vestung Kristjan 1:32:02.4 0:10:17.3 0:57:07.2 0:18:39.7 117
243 21 152 Parts Jaanika 1:32:06.1 0:09:08.4 0:59:11.8 0:19:14.8 10
244   184 Trunin Aleksei 1:32:10.2 0:08:57.9 0:59:44.8 0:18:12.2 118
245   116 Keelmann Kaido BadAss Reissing Ltd. 1:32:12.6 0:09:01.1 0:54:20.0 0:23:58.6 55
246   123 Lepp Andrus 1:32:12.7 0:08:04.0 0:53:04.2 0:24:01.9 29
247   213 Valdmann Vahur 1:32:13.4 0:08:58.8 0:56:14.6 0:19:44.7 119
248   131 Teearu Karl 1:32:15.8 0:08:30.0 0:57:46.4 0:20:19.9 2
249   159 Karbe Janek 1:32:19.6 0:07:51.7 0:57:48.7 0:22:06.7 56
250 22 58 Meskova Anastassia 1:32:21.8 0:11:43.5 0:54:35.1 0:21:21.0 4
251   164 Soolo Simo TESS 1:32:22.8 0:09:18.0 0:57:10.0 0:20:06.9 120
252   221 Pihkva Arne 1:32:24.0 0:08:01.6 1:01:04.3 0:19:43.0 30
253   247 Veerberk Sulev 1:32:25.4 0:06:48.7 0:59:33.0 0:21:31.2 3
254   156 Tugedam Aivar NutriVerus 1:32:33.2 0:09:01.2 0:58:59.1 0:20:09.0 121
255   210 Tammik Jaan 1:32:33.5 0:07:04.8 0:59:30.6 0:21:13.5 122
256   118 Ers Alger 1:32:35.0 0:08:21.6 0:57:00.1 0:21:52.0 57
257   131 Lippus Joosep 1:32:40.4 0:06:58.8 1:02:31.1 0:18:01.8 123
258   157 Kalmus Jan-Erik 1:32:58.1 0:08:08.3 1:02:51.8 0:16:36.4 9
259   186 Randpõld Priit 1:32:58.4 0:10:26.7 0:54:57.3 0:22:11.5 31
260 23 16 Tempel Marju Matate sk 1:33:06.0 0:08:43.2 0:59:22.3 0:21:39.1 4
261   212 Viitmann Jaak 1:33:10.7 0:07:32.2 0:59:12.9 0:21:00.2 124
262   172 Kütt Raul 1:33:14.8 0:07:01.1 1:00:56.0 0:20:17.3 32
263 24 63 Limberg Kadri Craft 1:33:16.5 0:07:44.9 1:01:46.8 0:20:00.4 11
264   211 Pilvet Einar 1:33:17.7 0:09:59.4 0:59:42.3 0:18:51.1 33
265   232 Mäe Tarmo 1:33:19.4 0:06:53.1 0:57:48.7 0:24:00.3 11
266   136 Karp Endel Norma OK 1:33:24.5 0:09:26.4 0:59:14.4 0:19:58.8 5
267   139 Vapper Avo RC Kondi 1:33:24.5 0:09:11.0 0:58:33.8 0:20:45.8 12
268 25 27 Surva Aune 1:33:30.0 0:06:07.0 1:04:19.5 0:19:59.7 12
269   197 Kepp Tiit 1:33:40.6 0:08:36.9 0:58:14.9 0:21:46.2 34
270   115 Lepp Margus AGRO 93 1:33:42.0 0:07:52.8 1:00:09.4 0:21:11.5 35
271   227 Kokk Kristjan-Erik 1:33:44.5 0:08:35.1 1:00:25.5 0:18:41.5 125
272 26 29 Veskimäe Riina 1:33:48.5 0:08:01.7 0:59:40.3 0:21:41.4 13
273   220 Veelain Ermo 1:33:48.8 0:09:50.9 0:59:58.6 0:20:32.4 13
274 27 20 Antons Maili Kaitseliit Järva malev 1:33:51.0 0:08:44.8 1:00:34.8 0:21:01.6 4
275 28 66 Suursu Maarika 1:33:55.1 0:08:44.1 0:58:07.1 0:22:14.4 5
276 29 40 Udumäe Kaisi 1:34:10.8 0:09:04.2 1:01:20.6 0:19:24.6 14
277   233 Järv Jüri 1:34:42.7 0:07:28.5 0:55:56.2 0:20:54.0 14
278   216 Pruus Kuldar 1:34:48.4 0:11:48.9 0:57:19.8 0:18:53.2 36
279   263 Liivalaid Jorma Vahipataljon 1:34:50.3 0:09:28.8 1:03:57.1 0:17:33.7 126
280   178 Kuznetsov Anton WAFI 1:34:57.1 0:05:52.7 1:00:21.5 0:23:44.5 127
281   183 Kard Ürgo 1:35:12.4 0:08:32.8 0:58:02.7 0:23:17.4 58
282   188 Koolmeister Ilmar 1:35:19.9 0:10:06.0 0:58:37.6 0:22:28.9 128
283 30 235 Paju Maarja 1:35:22.5 0:07:29.2 1:02:16.5 0:20:48.0 15
284 31 215 Muiso Meelika Müttajad 1:35:23.3 0:08:30.0 1:00:34.0 0:21:01.3 16
285   203 Laid Kristjan TOP Ujumisklubi 1:35:23.4 0:04:33.2 1:04:14.9 0:22:24.0 10
286   135 Tribuntsov Raivo SK Antrena 1:35:27.5 0:06:04.4 1:03:28.6 0:22:20.3 59
287   238 Eero Tanel 1:35:33.9 0:07:07.5 0:59:48.6 0:22:30.6 129
288   176 Kaur Kaspar Trismile 1:35:34.4 0:08:03.1 1:01:16.4 0:21:14.7 130
289   175 Pipenberg Arlis 1:35:36.8 0:08:22.9 0:59:57.2 0:22:25.7 131
290 32 173 Turb Marika 1:35:38.3 0:07:14.9 1:07:07.8 0:17:10.7 17
291   205 Viikmaa Indrek OK West 1:35:59.4 0:07:24.5 1:05:20.4 0:17:56.8 60
292 33 4 Piik Mirjam SK Metsasõbrad 1:36:02.4 0:10:10.2 1:02:59.5 0:18:55.8 18
293   167 Nõmmik Raivo 1:36:05.8 0:08:32.3 1:01:36.7 0:21:08.0 132
294   134 Strand Aleksander 1:36:06.7 0:07:49.7 0:54:39.3 0:25:13.5 6
295 34 21 Nokkur Kadri 1:36:31.9 0:06:14.3 1:05:49.1 0:21:10.0 19
296 35 55 Leibak Kaire SportID 1:36:42.2 0:07:37.8 1:03:20.7 0:21:30.2 20
297   177 Karp Raivo 1:36:42.9 0:08:19.5 0:59:23.4 0:24:09.9 61
298 36 22 Rahnik Merike Pärnu Agility Klubi 1:36:53.1 0:06:52.2 1:01:57.3 0:24:18.2 5
299   138 Vahemäe Margus 1:37:01.5 0:06:59.0 1:01:26.6 0:24:07.0 62
300 37 50 Helmja Kati Suusahullud 1:37:02.3 0:11:27.2 1:03:46.1 0:18:12.6 21
301 38 170 Rait Triin 1:37:02.9 0:08:21.9 0:59:54.3 0:22:37.3 6
302   219 Rebane Ruve 1:37:03.0 0:06:31.1 1:03:41.7 0:22:43.8 133
303   65 Reinart Jaak 1:37:03.3 0:08:41.5 1:01:09.6 0:23:07.3 134
304 39 206 Pall Eneli 1:37:11.7 0:06:15.7 1:04:11.1 0:21:35.6 7
305 40 65 Hints Kairi 1:37:22.5 0:08:59.1 1:00:28.3 0:22:18.0 22
306   210 Hermanson Ivo Niklas Nõmme sk 1:37:42.2 0:08:22.3 1:04:39.0 0:19:39.1 11
307 41 207 Pilvet Birgitti RaM kool 1:37:57.2 0:08:31.2 1:06:01.7 0:19:54.5 5
308 42 53 Rets Pille 64+ 1:38:05.6 0:08:42.6 1:04:49.2 0:20:20.9 23
309   234 Kruusalu Heiki 1:38:12.5 0:09:26.7 0:57:16.2 0:22:32.0 37
310   133 Maripuu Madis 1:38:24.4 0:08:27.4 1:02:02.5 0:23:22.1 38
311   189 Saaliste Romet WAFI 1:38:29.6 0:07:03.4 1:03:40.4 0:22:22.8 135
312   137 Otsla Anti 1:38:29.7 0:12:18.1 1:00:26.2 0:20:45.9 39
313   285 Kallas Riivo 1:38:30.6 0:07:38.8 1:01:24.9 0:20:39.4 136
314   173 Kalda Meelis G4S Spordiklubi 1:38:55.1 0:07:17.9 1:02:40.6 0:22:58.4 63
315   84 Voolaid Vello 1:38:58.4 0:08:31.5 1:03:00.1 0:22:26.8 15
316 43 225 Prikko Kristel 1:39:12.1 0:07:36.2 1:03:23.2 0:23:49.3 8
317 44 62 Väin Aino Omniva Spordiklubi 1:39:13.3 0:11:09.5 0:56:33.2 0:25:37.0 2
318   143 Aamisepp Tönu 1:39:30.3 0:08:49.7 0:58:31.6 0:25:38.3 4
319   223 Djomin Ruslan 1:39:34.3 0:07:27.4 1:04:04.2 0:23:37.2 137
320   231 Volmer Virko 1:39:46.8 0:07:10.6 1:03:50.7 0:22:55.9 138
321   227 Fjodorov Aleksandr 1:39:48.9 0:09:03.0 1:03:08.7 0:22:17.7 139
322   76 Kubo Hendri 1:40:04.6 0:09:06.7 0:59:40.7 0:25:30.8 12
323 45 34 Krull Anne 1:40:12.6 0:08:45.7 1:05:26.0 0:22:10.0 6
324   147 Smirnov Dmitri 1:40:17.5 0:11:52.5 1:02:53.6 0:20:24.4 40
325   239 Alliksoo Kristjan 1:41:05.5 0:08:23.8 1:05:13.5 0:20:34.7 140
326   226 Mahlapuu Madis 1:41:15.5 0:08:13.1 1:04:27.5 0:22:34.9 141
327   212 Pikka Teemu Matate sk 1:41:23.7 0:10:55.6 1:04:57.6 0:21:27.7 13
328 46 67 Veskimäe Aire 1:41:29.1 0:10:04.4 1:06:20.4 0:20:58.2 24
329 47 46 Aaring Kerttu 1:41:35.9 0:08:53.9 1:04:00.5 0:23:12.0 25
330   191 Paabstel Juhan 1:41:45.6 0:10:31.5 1:01:54.0 0:23:00.8 7
331   290 Pärnik Rudolf 1:41:50.6 0:08:24.4 1:04:24.2 0:22:56.8 14
332 48 176 Raun Tiina 1:41:52.0 0:06:23.3 1:06:05.3 0:24:28.0 9
333   187 Velling Ahti 1:42:03.1 0:08:17.4 1:03:27.7 0:23:47.4 64
334   150 Toomla Ragnar 1:42:13.8 0:06:25.7 1:06:38.4 0:23:27.2 142
335   183 Härm Leo 1:42:30.9 0:11:12.1 0:57:38.7 0:25:20.3 1
336   174 Alajaan Alar 1:42:33.2 0:07:31.6 1:09:35.1 0:18:26.4 143
337 49 248 Room Ene 1:42:37.2 0:09:48.3 1:04:17.1 0:22:57.0 10
338   259 Heil Martin 1:42:55.3 0:08:34.7 1:06:44.4 0:22:31.5 144
339   181 Truu Marek 1:42:58.6 0:11:01.6 1:03:05.0 0:20:25.2 65
340   276 Muld Raido 1:43:31.2 0:08:01.6 1:02:22.2 0:25:10.8 145
341   142 Nokkur Lembit 1:43:42.1 0:11:37.4 1:06:09.5 0:21:19.1 41
342 50 154 Hurt Sille 1:44:03.7 0:08:52.6 1:05:51.4 0:25:42.6 11
343   207 Palu Arvo-Artur 1:44:08.4 0:11:29.1 1:03:48.0 0:23:08.2 146
344   200 Hiiekivi Jürgen 1:44:34.1 0:10:41.8 1:04:21.4 0:24:06.4 15
345   241 Saare Timo toetuse väejuhatuse logistikapataljon 1:44:46.5 0:10:24.5 1:07:57.4 0:20:46.1 147
346   195 Kokk Andres 1:44:54.4 0:09:53.3 1:07:25.2 0:22:31.7 42
347 51 74 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 1:45:01.4 0:07:55.2 0:58:32.5 0:31:41.1 26
348   229 Leola Alvar Liputehas.ee 1:45:03.2 0:09:27.6 1:01:28.8 0:26:20.9 66
349   228 Margat Tarmo 1:45:19.5 0:07:47.8 1:06:20.6 0:25:44.6 148
350   288 Vahtramäe Priit 1:45:21.9 0:08:00.8 1:03:19.1 0:24:57.2 149
351 52 271 Borisova Tanja 1:45:22.0 0:10:49.4 1:05:55.2 0:24:41.0 7
352 53 205 Lepasson Diana 1:45:51.6 0:09:31.9 1:06:49.8 0:22:32.5 27
353 54 26 Lellep Karin 1:46:06.3 0:07:41.9 1:10:01.9 0:24:03.2 28
354 55 159 Kilp Kadri Trismile 1:46:22.5 0:10:20.3 1:03:50.3 0:26:44.2 29
355 56 151 Hermet Ester 1:47:33.6 0:08:01.6 1:09:20.7 0:24:21.2 12
356 57 283 Mägi Eva 1:47:36.7 0:10:18.8 1:05:05.4 0:24:30.1 30
357 58 32 Piipuu Kristiina 1:47:47.8 0:06:35.5 1:10:20.4 0:27:02.8 31
358   179 Pitk Mairo 1:48:05.6 0:08:05.0 1:10:21.6 0:22:53.8 150
359   149 Onohhov Aleksei 1:48:58.2 0:10:52.5 1:12:29.3 0:21:02.3 8
360   146 Parve Ain 1:49:06.3 0:14:26.4 1:00:25.4 0:26:38.9 2
361   149 Lehtpuu Erki 1:49:17.4 0:09:22.3 1:08:37.0 0:23:56.7 151
362   287 Korneev Sergey 1:49:37.5 0:09:55.2 1:07:19.2 0:27:14.5 152
363   217 Parts Parvo Matate sk 1:49:42.8 0:10:55.3 1:09:21.3 0:25:07.9 153
364 59 175 Põhjala Mai-Liis 1:50:08.5 0:09:54.2 1:10:31.5 0:22:47.1 32
365   256 Sikka Siim 1:50:08.7 0:08:19.3 1:12:50.8 0:24:14.2 154
366   262 Rudkovski Jevgeni 1:50:29.8 0:10:13.3 1:10:46.7 0:23:09.5 155
367 60 41 Avango Lea Rocksoft 1:50:50.8 0:08:09.3 1:11:09.0 0:26:09.7 3
368 61 35 Tobias Eve Trismile 1:50:59.8 0:11:20.0 1:08:50.3 0:25:37.8 8
369   279 Liiving Peep 1:51:11.1 0:07:52.4 1:11:21.3 0:21:55.9 156
370   231 Raudla Tõnis Aegviidu SK 1:51:30.6 0:10:14.5 1:05:42.4 0:28:11.6 1
371   286 Smõšlajev Andrei 1:52:06.6 0:07:55.1 1:10:41.1 0:25:51.9 157
372   186 Lepvalts Enno 1:52:09.6 0:09:51.4 1:11:36.2 0:23:27.2 67
373   150 Tinn Aare TooTu 1:52:30.4 0:10:46.9 1:09:23.0 0:25:46.5 9
374 62 45 Marjapuu Anita Miia 1:52:44.0 0:08:34.2 1:11:09.4 0:28:25.2 6
375 63 179 Kruusalu Zinaida 1:53:12.4 0:08:33.7 1:10:44.6 0:27:53.8 13
376   220 Saloste Gunnar Wafi 1:53:46.6 0:10:14.2 1:12:46.2 0:23:09.5 68
377 64 33 Puusalu Mari-Liis 1:54:20.5 0:10:15.0 1:13:19.5 0:25:03.7 33
378 65 61 Alvero Lara 1:55:11.5 0:08:47.9 1:19:57.1 0:21:58.6 7
379   229 Johanson Jan 1:55:51.2 0:10:02.3 1:12:24.0 0:25:58.6 158
380   181 Kalviste Rasmus ryysak tiim jun 1:56:14.5 0:07:32.8 1:14:59.1 0:26:38.3 16
381   222 Mesila Marek 1:57:08.7 0:09:28.4 1:07:01.6 0:34:27.1 69
382 66 236 Voitka Liis POKSIKLUBI SIRGE 1:57:47.5 0:11:34.2 1:15:37.8 0:23:15.2 9
383   193 Suur Arvi 2:00:11.1 0:12:14.0 1:19:17.1 0:22:15.1 43
384 67 68 Murutalu Helge 2:00:15.9 0:11:16.6 1:17:33.3 0:26:30.3 10
385 68 174 Aasma Kersti 2:01:00.3 0:10:55.7 1:15:31.8 0:27:45.0 14
386   172 Lipstok Ragnar 2:01:03.7 0:10:21.0 1:14:48.7 0:29:51.9 159
387 69 73 Varjas Ello 2:02:25.3 0:09:14.8 1:19:59.6 0:27:38.3 34
388   155 Kipper Kuno Omniva Spordiklubi 2:04:47.6 0:11:34.1 1:22:21.0 0:22:31.7 5
389 70 202 Uljas Liliana 2:07:29.2 0:08:53.1 1:21:10.7 0:27:20.0 35
390 71 237 Eesmäe Erle POKSIKLUBI SIRGE 2:08:34.0 0:10:14.8 1:19:45.1 0:29:36.2 36
391 72 160 Viljak Elise 2:21:35.7 0:10:35.8 1:34:16.3 0:31:16.7 8
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE