estenglv
WAP version
Login form
RSS
Eesti meistriteks poolmaratonis tulid kolmandat aastat järjest Roman Fosti ja Lily Luik 15.06.2015 (0)
Täna viiendat korda peetud Narva Energiajooksul kuulutati Roman Fosti ja Lily Luik juba kolmandat aastat järjest Eesti meistriteks poolmaratonis. Narva Energiajooksu võitis keenialane Ibrahim ...
Eesti meistrid poolmaratonis selguvad juba viiendat korda Narva Energiajooksul 12.06.2015 (0)
Homme, 13. juunil koos Narva Energiajooksuga toimuvatel poolmaratoni Eesti meistrivõistlustel osaleb suur osa Eesti jooksuparemikust. Tiitlikaitsjatena lähevad rajale Roman Fosti (Stamina SK) ja ...
Juubeliaastat tähistav Narva Energiajooks jätkab Selver Linnajooksude sarja 10.06.2015 (0)
21,1 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 13.06.2015
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1km
7km
lastejooksud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Wachira Ibrahim Mukunga 1:07:21 1
2   1 Fosti Roman Stamina SK 1:09:01 2
3   148 Sokolov Aleksei St.Petersburg 1:09:14 3
4   4 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 1:10:16 4
5   5 Lehismets Priit Treeningpartner 1:10:33 5
6   25 Jürs Sander Audentese SK 1:12:47 6
7   8 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 1:13:16 1
8   13 Tubilis Taavi Audentese SK 1:13:40 7
9   3 Tserepannikov Sergei Treeningpartner 1:13:59 8
10   17 Jõesoo Argo EMÜ SK 1:14:09 9
11   20 Kallaste Jaanus Treeningpartner 1:15:22 10
12   14 Männi Allan Audentese SK 1:15:27 11
13   30 Orm Olari SK ProRunner 1:15:57 12
14 1 890 Sokolova Natalia St.Petersburg 1:17:00 1
15   7 Vinogradov Yury SYLVIA.GATCHINA.RU 1:17:01 13
16   124 Stha Morten 1:17:29 14
17   32 Steptsenko Daniil Äkke spordiklubi 1:17:37 15
18   22 Hannus Sander 42 koma 1:18:01 16
19   889 Vinogradov Yury St.Petersburg 1:18:20 17
20   12 Reinart Rauno KJK Järvala 1:18:25 18
21   18 Piip Kaarel SK ProRunner 1:18:39 19
22   6 Terehhov German SK Mitš 1:19:13 1
23   27 Veilberg Ago Rakvere KJK ViKe 1:19:16 1
24   36 Rammo Matt Treeningpartner 1:19:31 20
25   565 Kruut Taavi 1:19:37 1
26   56 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:19:45 21
27   41 Laur Mikk Võru KJK Lõunalõvi 1:19:51 22
28   54 Juhkov Janar Treeningpartner 1:20:04 23
29   29 Hussar Karel SK Jooksupartner 1:20:13 2
30 2 47 Luik Lily TÜASK 1:20:17 2
31   39 Maiste Tarmo 1:20:20 2
32   50 Ots Indrek 1:20:26 24
33   1068 Semjonov Dmitrii LAES 1:20:32 3
34   146 Poll Cris SK ProRunner 1:20:33 25
35   942 Eller Villu Treeningparter 1:20:37 26
36   51 Reitsnik Tarmo Stamina SK 1:20:43 4
37   180 Sepp Leivo ekstreem.ee 1:21:01 5
38   42 Mumm Indrek Sparta 1:21:05 2
39   149 Orasmaa Mikk 1:21:15 27
40   66 Kaasik Ragnar Trening partnerid 1:21:27 6
41   897 Lukertsenko Mihhail Swix skiwax 1:21:36 28
42   107 Songisepp Kaspar Elva SK 1:21:50 29
43   44 Ridamäe Alar Treeningpartner 1:21:51 3
44   26 Ilumäe Indrek 1:22:06 30
45   33 Mendel Mark Treeningpartner 1:22:12 3
46   37 Vahkal Kaido SK ProRunner 1:22:21 7
47   35 Abner Frank Treeningpartner 1:22:24 1
48   52 Jakson Ahto SK ProRunner 1:22:32 8
49   280 Salla Raimo Türi Jõud 1:22:49 31
50   81 Kuleshov Aleksandr Sparta SS 1:22:55 32
51   49 Tärno Indrek SK Schnelli 1:23:05 9
52   108 Tikk Ermo SK ProRunner 1:23:08 33
53   147 Belousov Aleksei SYLVIA.GATCHINA.RU 1:23:42 10
54 3 55 Kukk Kaisa Treeningpartner 1:23:44 3
55   65 Piirimäe Pärtel SK ProRunner 1:24:16 11
56   102 Monvelt Lauri SK Schnelli 1:24:23 34
57   88 Mäeots Jannes SK ProRunner 1:24:30 35
58   985 Mäe Tambet 1:24:39 36
59   238 Piskovitin Vladimir Iron Gans 1:24:42 4
60   90 Nikolajev Dmitri 1:24:46 5
61   67 Kindel Hanno SK ProRunner 1:24:54 6
62   11 Raun Romet Treeningpartner 1:25:11 4
63   68 Kajari Priit Sparta SS 1:25:15 7
64   730 Pajuste Jüri Tamsalu SUKL 1:25:17 37
65   85 Reinov Tõnu 1:25:36 8
66 4 58 Andrejeva Olga Sparta SS 1:25:45 4
67   99 Dubrovski Jan 1:25:47 38
68   74 Tiiksaar Aaro 1:25:53 39
69   232 Treufeld Sergo Kuusalu SK 1:26:00 40
70   87 Soboler Juri 1:26:09 9
71   125 Saar Heigo 1:26:15 10
72   100 Vainer Miiko MTA SK 1:26:21 41
73   61 Enno Kristjan Täppsportlased 1:26:25 12
74   887 Avdeev Nikolay Gatchina 1:26:29 5
75   930 Bauvald Andres 1:26:37 13
76   73 Aave Marius Rahvatantsuansambel Tarbatu 1:26:41 42
77 5 63 Pilli Moonika SK Jooksupartner 1:26:43 5
78   70 Tavits Gaabriel WEEKEND WARRIORSII 1:26:48 14
79 6 57 Tõnne Grete EMÜ SK 1:27:01 6
80   46 Väljaots Kain Täppsportlased 1:27:04 15
81   951 Mäe Mehis Täppsportlased 1:27:08 43
82   71 Skatško Igor JK Tempo 1:27:15 2
83   94 Hummal Erkki SPARTA 1:27:15 16
84   91 Snitsarenko Tarass Eesti Panga SK 1:27:22 44
85   123 Matsalu Maigo 1:27:32 2
86   69 Kirsipuu Riho Audentese SK 1:27:46 3
87   144 Vahter Kait 1:27:54 45
88   938 Baranov Sergey Evropa 1:28:00 11
89   76 Saluveer Joona 1:28:02 46
90   137 Joonas Peep 1:28:07 12
91 7 40 Teppo Anu Sparta SS 1:28:26 7
92   242 Oinus Tiit SK ProRunner 1:28:27 47
93   31 Medar Marti Treeningpartner 1:28:32 4
94   170 Nisloni Rainer SK ProRunner 1:28:33 48
95   16 Bakharev Lev Eesti Energia Kaevandused AS 1:28:41 17
96   48 Mets Madis SK ProRunner 1:28:46 49
97   140 Heinmets Halmar 1:29:09 50
98   121 Hillep Andres 1:29:16 6
99   127 Parksepp Hanno 1:29:17 51
100   226 Raap Ilmar meie 1:29:23 13
101   317 Einsalu Ants Albe Team 1:29:41 1
102 8 78 Soots Viivi-Anne Sparta SS 1:29:49 1
103   113 Maiste Margus 1:29:56 52
104   105 Lehtla Reigo 1:30:04 14
105   131 Lepik Sander 42 koma 1:30:05 53
106   45 Leemet Mait Treeningpartner 1:30:20 54
107   877 Belousov Denis SYLVIA.GATCHINA.RU 1:30:37 1
108 9 59 Kuusik Maie Sparta SS 1:30:46 2
109 10 974 Tamm Maris TÜASK 1:30:50 8
110   262 Ärm Urmas 1:31:00 15
111   223 Haljastamm Erkki 1:31:01 55
112   75 Barinov Kaarel Sparta 1:31:06 56
113 11 83 Tibar Marion Sparta SS 1:31:09 9
114   185 Ehasalu Erkki SK ProRunner 1:31:33 57
115   983 Mäe Vahur 1:31:33 58
116   104 Toots Aleksander 1:31:44 16
117   128 Gromov Maksim 1:31:48 59
118 12 286 Suun Daana 1:31:51 10
119   321 Treier Tarvo Sparta 1:31:59 60
120 13 84 Treier Jana Sparta SS 1:31:59 11
121 14 93 Verevvägi Kristiina Täppsportlased 1:32:02 12
122   212 Krimm Raido Treeningpartner 1:32:08 61
123   267 Gulyaev Alexander 1:32:11 62
124   548 Säär Harry ühinenud gängstaräpparib 1:32:18 7
125   220 Panov Roman 1:32:32 63
126   1004 Lomaka Andre 1:32:36 18
127   80 Abner Andre Stamina SK 1:32:38 17
128   134 Kingo Gunnar 1:32:47 64
129   186 Kroon Kenet 1:32:59 65
130   222 Pihlak Sander 1:33:02 66
131   265 Bõtškov Mihhail InFocus 1:33:05 67
132 15 98 Mälter Margit Sparta SS 1:33:07 3
133   145 Antipov Vitali 1:33:14 19
134   122 Škubel Andrei 1:33:24 68
135   189 Küünruss Reemet Sparta 1:33:30 69
136   136 Leisalu Tanel 1:33:32 70
137   190 Meier Ergo 1:33:35 20
138 16 168 Lepik Kaia Täppsportlased 1:33:43 13
139 17 135 Barsegjan Astrid Mai Treeningpartner 1:33:50 1
140   971 Kuldkepp Paavo 1:33:57 18
141   198 Mäll Margus Prorunner 1:34:10 71
142   999 Hellerma Andres Liina Tšernovi Klubi 1:34:29 72
143   460 Hainsoo Tauri 1:34:32 73
144   276 Vaakmann Kalmer ProRunner 1:34:33 21
145   268 Shaydullin Denis cmd-sport.ru 1:34:39 74
146   1025 Nikolaev Vassili 1:34:40 75
147   898 Lopuhhin Sergei Äkke spordiklubi 1:34:54 76
148   77 Meos Peeter 1:35:01 77
149   271 Aunpu Rivo Treeningpartner Pirita 1:35:12 78
150   79 Born Illimar Tartu SS Kalev 1:35:21 8
151   234 Milling Martin Rapla KK 1:35:22 79
152   142 Keskküla Karol Viru Tull 1:35:26 22
153   164 Kask Villu 1:35:33 23
154 18 947 Redi Karin SK ProRunner 1:35:34 1
155   426 Suvorov Anatoli 1:35:38 24
156   1037 Petraskov Jan 1:35:38 80
157 19 260 Matson Kaire ELUJOOKS 1:35:39 14
158   245 Veber Toomas 1:35:44 25
159   150 Allmäe Armin 1:35:52 81
160   160 Tamme Risto 1:36:06 82
161   215 Paane Risto 1:36:09 83
162   43 Tanner Lauri Läänemaa KJK 1:36:12 84
163   151 Root Konstantin 1:36:14 85
164   139 Lillmets Üllar 1:36:15 26
165   182 Raudna Artur 1:36:19 86
166   988 Kondaev Denis Äkke SK 1:36:23 87
167   256 Naur Hannes 1:36:24 19
168 20 944 Kuusk Klaarika Treeningpartner 1:36:24 1
169 21 213 Muru Merike 1:36:24 2
170   733 Lellep Kalle 1:36:25 27
171   283 Ustov Evgenii 1:36:33 88
172   192 Vassiljev Dmitri 1:36:33 89
173 22 403 Velba Hillevi 1:36:40 15
174   277 Semenkov Andrei Viru JVP 1:36:41 90
175   211 Bobõljov Oleg 1:36:49 91
176   28 Borovkov Pavel Motus 1:36:51 92
177   141 Põldsaar Paul Suusagrupp 1:36:55 93
178   436 Joasoo Jaanus TallinnStrong 1:36:55 94
179   111 Maasik Martin 1:36:59 95
180   413 Raudsepp Steven SK ProRunner 1:37:10 96
181   191 Sinirand Melvin audentes 1:37:12 28
182   199 Siimer Martin LiVal 1:37:16 29
183 23 175 Ebrok (Laasma) Meelika 1:37:22 3
184   231 Valtin Kristo Hauka veloklubi 1:37:31 9
185   279 Aaste Hanno 1:37:40 97
186   244 Pehk Karl 1:37:50 98
187   132 Maiste Andrus Treeningpartner/Diadora 1:37:57 3
188 24 945 Timmusk Kerda TÜASK 1:38:00 2
189   161 Kangur Toivo 1:38:03 4
190   204 Lissovski Aleksandr 1:38:07 99
191   800 Sarri Siim Sander SuusaAkadeemia 1:38:09 100
192   72 Andrianov Daniil JK Tempo 1:38:11 5
193 25 110 Maasik Laura Nõmme KJK 1:38:11 3
194   967 Muravljov Merlis 1:38:11 101
195   939 Kares Erti MyFitness 1:38:12 20
196   159 Eller Eik 1:38:13 2
197   341 Köster Raul Myfitness Viru 1:38:15 30
198 26 201 Maasik Kadri 1:38:18 16
199   217 Saadik Madis Sportland 1:38:25 102
200   210 Pille Roman 1:38:26 103
201   254 Lusikas Kristjan eratreening.ee 1:38:30 104
202   1033 Savolainen Sulo 1:38:39 105
203   167 Ionov Andrei KJK Kalev Sillamäe 1:38:48 106
204   116 Kübarsepp Karmo Eesti Energia Spordiklubi 1:38:52 107
205   253 Talu Rainer 1:38:52 108
206   480 Puna Björn SK ProRunner 1:38:54 31
207   376 Roo Rivo 1:38:54 109
208   224 Oetjen Robert SK ProRunner 1:38:56 21
209   696 Sepp Ragnar 1:38:59 110
210   176 Lauring Karre ProRunner 1:39:01 5
211   410 Kaldma Urmas 1:39:02 22
212   235 Kirpu Peeter TriSmile 1:39:03 1
213 27 200 Kubo Kitty Maria jooksuklubi 1:39:03 4
214   64 Pavljuk Vladislav KJK Kalev Sillamäe 1:39:04 6
215   952 Vait Indrek 1:39:10 111
216   129 Pihlak Lauri 1:39:14 112
217   940 Valgmäe Taavi Simuna SK 1:39:18 113
218   433 Kelk Sander Sparta 1:39:19 114
219   206 Teder Ago SK Piimameister Otto 1:39:19 23
220 28 472 Saluorg Jane 1:39:19 17
221   770 Kuznetsov Nikolay 1:39:20 3
222   221 Nadorichev Oleg Silvia 1:39:24 32
223   294 Hannus Silver 42 KOMA 1:39:24 115
224   888 Treimut Vladimir Kolpino 1:39:31 1
225   82 Toom Toomas Stamina SK 1:39:33 4
226   986 Kaar Andres 1:39:35 116
227   532 Golõnski Jan Motus MTÜ 1:39:37 10
228 29 89 Schmidt Kairi Treeningpartner 1:39:39 18
229   227 Hermsalu Ando 1:39:39 117
230   981 Ala Taimar SK Metsasõbrad 1:39:42 118
231   257 Lavrentjev Ivan 21CC Triatloniklubi 1:39:44 119
232   720 Uleksin Jaak 1:39:47 24
233   506 Taal Arles 1:39:54 33
234   976 Kokk Kristo SK Metsasõbrad 1:39:55 34
235 30 761 Metsla Kati 1:39:57 19
236   158 Suursaar Ülo 1:39:58 6
237   1034 Magovedov Magoved Sillamäe Kalev 1:40:14 7
238   154 Raudsepp Raivo 1:40:14 8
239   479 Uusma Rauno 1:40:18 120
240   174 Võip Raivo 1:40:21 9
241   285 Teder Kaspar 1:40:27 121
242 31 187 Nurk Kristiina Sparta 1:40:28 5
243   289 Parts Rauno FB Jooksmine 1:40:31 35
244   681 Schvede Siim 1:40:33 11
245   533 Õunap Gen-Silver 1:40:33 7
246   393 Oll Indrek 1:40:35 36
247 32 282 Aleksejeva Natalia 1:40:39 4
248   259 Alamets Ülari 1:40:41 25
249   288 Suur Marek 1:40:43 37
250   233 Jalakas Peep 1:40:46 122
251 33 184 Kuiv Kadiliis SK ProRunner 1:40:58 20
252   339 Kala Taavi SK Pleki Pande 1:41:03 123
253   114 Maasikmäe Argo 1:41:07 26
254   993 Kiilas Mart 1:41:07 124
255   483 Kaegas Raivo PK KGS 1:41:08 27
256   454 Kaegas Margus 1:41:08 28
257   1023 Pruus Marko 1:41:22 125
258   814 Pietilä Petrus 1:41:33 126
259   302 Aasaleht Alar 1:41:38 10
260   278 Reiljan Raul Pioneeripataljon 1:41:48 127
261   130 Vafin Renat 1:41:53 38
262   202 Vasjagin Aleks 1:41:55 128
263 34 112 Suvi Silva Tartu SS Kalev 1:41:59 21
264   250 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:42:03 29
265   931 Kirss Mairo 1:42:05 129
266   498 Kottisse Rene 1:42:10 130
267   203 Kukk Siim 1:42:11 131
268   330 Tutt Marko Treeningpartner 1:42:12 132
269   23 Pere Rene Saku ÕT SK 1:42:20 11
270   1032 Kahro Rein 1:42:21 133
271   216 Jõumees Karl Suusaklubi Jõulu 1:42:22 12
272   470 Samontšik Aleksei Haminan Ponteva Ry 1:42:30 39
273   229 Lopsik Priit Hansa SK 1:42:31 134
274   38 Pavljuk Aleksandr KJK Kalev Sillamäe 1:42:32 8
275 35 425 Lavrikova Svetlana Narva, FIRN, SILVIY 1:42:42 1
276   179 Smirnov Ilja Põhjarannik 1:42:45 135
277   230 Zavizion Mihhail 1:42:45 5
278 36 155 Järve Marina 1:42:54 5
279 37 347 Rammul Brit 1:42:58 22
280   273 Tuul Harry Äripäeva Spordiklubi 1:42:58 136
281   239 Saan Ain 1:43:02 6
282 38 362 Helmja Kati Suusahullud 1:43:04 23
283   173 Oblikas Janek marathon100.com 1:43:06 40
284   313 Hiienõmm Viljar Täppsportlased 1:43:09 30
285   440 Valdmann Vahur 1:43:13 137
286   319 Tooming Marko 1:43:21 138
287   571 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:43:24 139
288 39 411 Tagamets Ketlin SK ProRunner 1:43:26 24
289 40 487 Pilt Siiri TÜ ASK Fitnessklubi 1:43:28 6
290   181 Nemeth Roland 1:43:32 140
291   880 Paap Kimmo Saku ÕT SK 1:43:33 141
292   165 Saar Laur TC2000 1:43:37 31
293   475 Tammesalu Raul 1:43:43 142
294   409 Zevakin Andrei 1:43:45 9
295   912 Sulend Herki 1:43:45 143
296 41 228 Aun Ave Treeningpartner 1:44:03 25
297   188 Linnamägi Taivo 1:44:11 144
298   264 Kuuskmäe Raul 1:44:20 32
299 42 962 Palm Anne-Ly SK JOOKSUPARTNER 1:44:23 26
300   169 Petrov Aleksei 1:44:26 145
301   385 Tulp Kristjan Treeningpartner 1:44:31 146
302   236 Vassiljev Aleksandr Eesti Energia Kaevandused AS 1:44:36 12
303   255 Voolaid Toomas 1:44:37 33
304 43 287 Põldsaar Piret Suusahullud 1:44:40 27
305   270 Antonov Aleksei BeguZaMedal'ki 1:44:45 147
306 44 15 Mihhailova Anna Athletica 1:44:58 2
307   337 Lehmann Andreas 1:45:00 34
308   298 Pilvet Einar 1:45:01 35
309 45 427 Silluste Liina 1:45:05 28
310   845 Raun Rain 1:45:07 36
311 46 95 Keskküla Kerti Treeningpartner 1:45:09 4
312 47 241 Sviridova Tatiana Dinamo SPb 1:45:09 2
313   193 Krilovs Ringo Voka 1:45:12 148
314   219 Niinemaa Kristjan 1:45:14 41
315   324 Puusepp Avo 1:45:15 42
316   247 Pirksaar Priit skm! 1:45:19 149
317   274 Köster Silver 1:45:21 150
318   205 Sõmer Martin 1:45:22 151
319   519 Sakkeus Jüri SK Jooksupartner 1:45:26 2
320   705 Sau Tauno 1:45:29 152
321 48 917 Palu Lilian 1:45:30 29
322 49 458 Kosk Kaia Rapla KK 1:45:34 30
323   354 Volke Harry 1:45:39 153
324   794 Verhogljad Edvin 1:45:43 154
325   156 Münt Ainar 1:45:47 155
326   871 Nõmmik Kristjan 1:45:48 156
327   366 Pärnoja Ülari 1:45:50 157
328   243 Thomberg Tarvi Eesti Energia Spordiklubi AS 1:45:50 158
329   1008 Tameri Tarvi 1:45:51 159
330   291 Võsaste Rauno 1:45:53 43
331   357 Laiv Silver 1:45:56 37
332   152 Sazenkov Aleksander 1:46:02 160
333   183 Morozov Igor JK Optimist 1:46:04 38
334   1013 Slavin Mark 1:46:09 161
335   786 Ruberg Lauri 1:46:11 162
336   463 Lahe Marek 1:46:12 163
337 50 119 Bernat Galina Stamina SK 1:46:13 1
338 51 153 Mandel Angela "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:46:16 1
339   284 Kulbas Risto 1:46:17 3
340   491 Tuvikene Urmas 1:46:25 44
341   969 Hyde Matthew 1:46:30 45
342   327 Tubli Peeter OK Kooperaator 1:46:37 164
343   722 Below Maur Orca Swim Club 1:46:41 13
344   261 Lepik Rainer 1:46:46 165
345 52 1036 Pindis Taivi Täpp sportlased 1:46:48 31
346   399 Räitsak Kaspar 1:46:50 166
347   350 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 1:46:52 167
348   758 Sammel Carl-Hans 1:46:54 2
349 53 371 Mehide Marin SK ProRunner 1:46:56 32
350   138 Kisseljov Aleksei 1:46:59 46
351 54 383 Hekk Kadri Hansa SK 1:47:02 33
352   353 Ulm Lauri 1:47:10 168
353   162 Erlenheim Siim Ühinenud gängstaräpparid 1:47:15 169
354   678 Kaukes Martin Alutaguse malev 1:47:16 14
355   367 Meerbach Ando 1:47:24 170
356   251 Haavre Rene 1:47:26 171
357   338 Avanesov Andrey Kaevanduste Spordiklubi/Eesti Energia Spordiklubi 1:47:32 7
358   907 Berzin Vladimir 1:47:35 172
359   884 Antonov Svyatoslav Sosnovy Bor 1:47:41 15
360 55 361 Asi Astrid 1:47:45 34
361 56 558 Laht Kristiina 1:47:45 5
362 57 916 Hinn Pille 1:47:51 35
363   386 Kaasik Priit Jõhvi RS 1:47:59 39
364   370 Saar Harold 1:48:07 173
365 58 1055 Kruusmann Geidi 8R 1:48:14 36
366 59 325 Pihlak Jekaterina 1:48:23 7
367   748 Niine Kristjan 1:48:32 174
368   492 Liivalaid Jorma 1:48:33 16
369   810 Aarniste Marek 1:48:36 175
370   924 Läns Indrek 1:48:40 47
371 60 840 Ojamaa Karin 1:48:49 37
372   1011 Pärs Mihkel 1:48:54 176
373   1024 Hlusevich Vassili 1:48:56 2
374   197 Heinvee Martin 1:48:58 177
375   456 Palumets Mario 1:48:59 3
376   704 Välja Madis 1:49:00 178
377   765 Tammsaar Kristjan 1:49:04 179
378   225 Borovkov Sergey KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI 1:49:09 13
379   171 Nordin Magnus 1:49:10 40
380   684 Nikolajenko Aleksei 1:49:11 48
381   351 Hanni Kalju 1:49:12 49
382   910 Murumets Rando 1:49:12 17
383   908 Arutyunyan David 1:49:13 180
384 61 963 Mändla Mare SK JOOKSUPARTNER 1:49:14 8
385   340 Baranov Aleksandr JK Start 1:49:16 4
386 62 421 Volens Maret 1:49:19 6
387   195 Talvik Mikk 1:49:24 181
388   218 Meelis Kukk Jõulu 1:49:25 8
389 63 634 Müür Maret 1:49:28 38
390   732 Rätsep Kaspar Tiit Soku korvpallikool 1:49:29 18
391   358 Saar Jüri 1:49:32 50
392   333 Müürsepp Tarmo Siiliteam :) 1:49:38 41
393   909 Nassonov Anton UPI invest 1:49:39 182
394   336 Karussaar Kaido 1:49:41 42
395   745 Espinosa Pablo myfitness 1:49:41 183
396 64 482 Laurik Aivi SPARTA 1:49:42 7
397   323 Endriks Hendrik Paide Liigub - Jooksusõbrad! 1:49:44 184
398 65 360 Volmerson Liina 1:49:47 39
399   574 Nõmmik Martin 1:49:47 185
400   348 Gill Paul 1:49:51 51
401   1006 Vasarik Aarne 21CC Triatloniklubi 1:49:55 186
402   364 Vaher Indrek 1:50:00 52
403   913 Ööpik Kristjan 1:50:01 187
404   293 Omelin Vladimir 1:50:02 188
405 66 788 Siimar Paula-Brit Top ujumisklubi 1:50:03 3
406   777 Luht Tiit 1:50:05 14
407   266 Morgunov Alekszej 1:50:09 189
408 67 743 Chelambitskaya Elena SYLVIA.GATCHINA.RU 1:50:10 2
409   921 Kriisk Edgar 1:50:12 190
410   196 Telling Urmas Lahden Ahkera 1:50:14 15
411   859 Spakovskii Alexander SYLVIA.GATCHINA.RU 1:50:14 191
412 68 374 Mällo Eike 1:50:15 40
413   352 Gamzejev Erik Põhjarannik 1:50:17 43
414   950 Puusalu Arwed 1:50:22 9
415 69 177 Truve Elizabeth Treeningpartner 1:50:24 4
416   493 Lehismets Jaan 1:50:26 192
417   316 Erlenheim Karl Ühinenud gängstaräpparid 1:50:28 193
418   467 Kivimäe Konstantin 1:50:29 194
419   964 Tarhaus Ren SC Kaprun 1:50:30 195
420   688 Viil Tauri 1:50:35 196
421   166 Tooming Andreas 1:50:35 197
422   272 Helm Margus 1:50:39 198
423   355 Nõmmiste Sulev Suusahullud 1:50:40 44
424 70 290 Peterson Triin Sparta 1:50:40 8
425 71 395 Valge Helemai 1:50:48 6
426   782 Saidla Siim 1:50:53 199
427   700 Noorhani Kristo EE Kaevandused 1:50:54 200
428   975 Kipper Kuno Omniva Spordiklubi 1:50:56 5
429   163 Hallimäe Rain 1:50:58 10
430 72 315 Ahu Margit 1:51:00 41
431   318 Unga Rain 1:51:02 201
432 73 303 Vironmäki Johanna 1:51:03 9
433 74 419 Valter Järvi MTÜ Spordiselts 1:51:15 3
434   677 Oja Aivar Alutaguse malev 1:51:19 53
435   455 Karma Andri 1:51:23 202
436   469 Reimann Magnus 1:51:26 203
437 75 397 Siibak Kristi 1:51:27 42
438   292 Hoop Olav Jorgan Vöörmanni nim TASK 1:51:28 204
439   935 Prants Heiki Võru Suusaklubi 1:51:29 16
440   960 Kookla Eero SK JOOKSUPARTNER 1:51:31 54
441   422 Pajo Raine EE SK 1:51:34 205
442   1003 Altmets Heimar 1:51:34 206
443   109 Petristsev Vitali 1:51:35 207
444 76 1022 Jürisson Kati Estover OÜ 1:51:41 43
445 77 920 Ulejev Karin 1:51:48 10
446   511 Mägi Kaido Raplamaa JK 1:51:49 208
447 78 926 Hummal Mari SK Jooksupartner 1:51:50 44
448   269 Emtsev Konstantin 1:51:56 209
449   804 Treksler Asso 1:52:03 210
450 79 843 Vool Ele 1:52:05 9
451   936 Karu Kaarel P.D. Team 1:52:06 55
452   474 Astapov Konstantin 1:52:12 211
453   697 Mõndresku Janek 1:52:14 56
454   1073 Kuurmaa Tarmo 1:52:19 212
455 80 418 Mullaste Anzelika 1:52:20 10
456   775 Makarov Timofei 1:52:20 213
457   1002 Salumaa Marko Ilmandu 1:52:22 214
458   499 Sarapuu Sven 1:52:27 215
459   984 Tinkus Andres 1:52:31 216
460   594 Voogla Henri KF suusaklubi 1:52:32 10
461   1005 Beljantsev Aleksandr 1:52:33 217
462   989 Filippov Maksim Äkke SK 1:52:35 218
463   377 Urva Marius-Julius 1:52:39 219
464   1070 Kasemaa Alari CUM LAUDE OÜ 1:52:41 45
465 81 457 Vetemäe Lagle High5 1:52:49 45
466   933 Normak Margus 1:52:52 46
467   444 Paavel Argo 1:52:59 220
468   1015 Pärdu Martin 1:53:01 221
469 82 365 Laikre Katrin 1:53:01 11
470   529 Kazakov Jakob 1:53:05 19
471 83 841 Vaikla Maigi 1:53:06 11
472 84 494 Kilk Liis SK ProRunner 1:53:07 46
473   391 Jaaniso Erik Alpiklubi FIRN 1:53:08 222
474   401 Raudsepp Aivar Alutaguse malev 1:53:09 11
475   432 Zakhodyaev Dmitri 1:53:15 223
476   865 Tilk Silver 1:53:15 224
477 85 551 Kuuskne Ketlin 1:53:16 47
478   633 Raud Üllar 1:53:16 225
479 86 387 Freudenthal Maris 1:53:17 48
480 87 424 Paulus Silja Elujooks 1:53:18 49
481   666 Bendi Kaspar 1:53:19 226
482   959 Värton Kristjan SK JOOKSUPARTNER 1:53:20 57
483   928 Arslanov Sergei 1:53:27 58
484 88 240 Ovtšinikova Ksenia 1:53:30 50
485   714 Oja Jaan 1:53:31 227
486   753 Olgo Raivo 1:53:31 47
487 89 787 Suurkivi Cathy-Liis 1:53:34 7
488   1072 Vlassov Sergey Narva SK Firn 1:53:39 48
489   797 Nurmik Andrus ProRunner 1:53:40 17
490   497 Tuur Ülo 1:53:40 3
491   249 Pulk Lennart Treeningpartner Diadora 1:53:41 59
492   948 Kender Kaarel 1:53:43 228
493 90 449 Jõeäär Gerli 1:53:45 51
494 91 299 Suik Inga Täppsportlased 1:53:48 52
495   392 Liigand Jaanus 1:53:52 229
496   556 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 1:53:55 230
497 92 838 Vau Kätlin 1:54:05 53
498   527 Nummert Taavi 1:54:07 231
499   295 Talu Tauri 1:54:10 60
500   428 Pretskailo Oleg 1:54:14 232
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE