estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Ibrahim Mukunga Wachira 26.04.2015 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 km võistlusdistantsil oli kiireim Keenia esindaja Ibrahim Mukunga Wachira ajaga 50 minutit ja 45 sekundit. Teisena ületas finišijoone mullune võitja ...
RMK Kõrvemaa Kevadjooksul näeb Roman Fosti ja Ibrahim Mukunga Wachira duelli 24.04.2015 (0)
Pühapäeval, 26. aprillil toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse rekordarvu jooksusõpru. Favoriidina stardib 16 km jooksurajale Roman Fosti, kellele pakub tugevat konkurentsi Keeniast ...
RMK Kõrvemaa Kevadjooksule oodatakse rekordiliselt osavõtjaid 22.04.2015 (0)
Kuu aega jooksuhooaja alguseni 26.03.2015 (0)
16 km
6 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Kevadjooks
Aeg 26.04.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Jooksmine
Distants 16km
6km
lastejooksud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Mukunga Ibrahim 0:50:45.5 1
2   1 Fosti Roman Stamina SK 0:52:06.8 2
3   4 Sasmin Kaupo Sparta 0:52:46.7 3
4   118 Lehismets Priit TREENINGPARTNER 0:53:02.0 4
5   3 Kallaste Jaanus TREENING PARTNER Adidas 0:54:27.1 5
6   854 Tobreluts Indrek KJ SK 0:54:28.1 6
7   390 KoElev VjatEslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:54:46.2 1
8   23 Vulla Elar 0:55:18.0 7
9   132 Reinart Hardo 0:55:54.1 8
10   21 Ratasepp Rait TriSmile 0:56:37.8 9
11   282 Hannus Sander 42 KOMA 0:56:46.2 10
12   14 Orm Olari Prorunner 0:57:03.2 11
13   5 Reinart Rauno KJK Järvala 0:57:21.1 12
14   6 Soo Allar 0:57:58.2 13
15   10 Ailt Priit TriSmile Klubi/ Hawaii Express 0:57:58.3 14
16   11 Suurkivi Mart TTÜ SK 0:58:19.9 15
17   149 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 0:59:15.4 1
18   9 Levkoi Tanel 0:59:43.7 16
19   12 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:00:00.9 17
20   129 Juhkov Janar Treeningpartner Diadora 1:00:05.2 18
21   126 Simson Priit 1:00:12.7 19
22   13 Tippi Bert TÜASK 1:01:09.0 20
23   131 Lukertsenko Mihhail 1:01:14.6 21
24   25 Tarm Toomas Sparta 1:01:17.2 2
25   20 Mumm Indrek 1:01:53.4 3
26   18 Kajari Priit 1:02:21.3 4
27   100 Lelov Toomas 21 CC 1:02:24.6 1
28   972 Ots Indrek 1:02:29.4 22
29   120 Pikkor Rauno TeamExtreme 1:02:36.6 23
30   540 Kannel Tanel Hawaii Kiirrong 1:02:55.4 2
31   45 Saar Kaido 1:03:16.0 5
32   64 Liplap Veljo 1:03:28.1 24
33   824 Enn Lauri 1:03:37.0 25
34   285 Väänänen Petri SK 100 1:03:47.0 3
35   138 Leino Peep 1:04:00.2 26
36   283 Krönström Lennart ETS NORD 1:04:02.1 27
37   36 Krautman Alar 1:04:02.2 6
38   122 Mägi Jaanus TRISMILE 1:04:16.4 28
39   78 Gaydon Paul Jonathan 1:04:18.1 4
40   62 Krimm Raido Treeningpartner 1:04:21.3 29
41   465 Talu Priit omniva 1:04:23.7 5
42   121 Hellerma Andres Liina Ternovi Klubi 1:04:33.1 30
43   791 Küünruss Reemet 1:04:36.1 31
44   52 Tiits Rauno 1:04:46.8 32
45 1 142 Kukk Kaisa Treeningpartner/Diadora 1:04:47.9 1
46   984 Rouhijainen Madis Team Ronhill 1:04:54.6 33
47   30 Undrest Jaanus 1:05:00.8 6
48   262 Rehelem Steven 1:05:18.3 34
49   263 Saare Hillar 1:05:21.1 35
50   136 Kivil Allar Tartu Suusaklubi 1:05:22.5 36
51   111 Kiipsaar Raido 21 CC Triatloniklubi 1:05:26.7 7
52   814 Sepp Aleksandr 1:05:30.2 37
53   27 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:05:41.6 7
54   95 Kovaljov Yuri CFC Jaak Mae SuKo 1:05:54.6 2
55   69 Sisask Valmar 1:05:58.9 38
56   116 Abner Andr Stamina 1:06:06.7 8
57   838 Ülem Risto 1:06:11.4 39
58   145 Susi Siim 1:06:26.3 40
59   77 Hein Heigo Läänemaa KJK 1:06:31.4 41
60   88 Heinmets Halmar Leksi 44 1:06:36.2 42
61   48 Tikva Indrek Albe Team 1:06:36.9 9
62   522 Käsper Martin 1:06:37.5 1
63   104 Kingo Gunnar 1:06:38.2 43
64 2 79 Kuusik Maie 1:06:41.5 1
65   39 Reinov Tõnu 1:06:50.0 10
66   264 Hõbe Tarmo 1:06:51.8 44
67   84 Alunurm Alo 21 cc 1:06:57.4 11
68   769 Novitski Janar 1:06:59.4 45
69   130 Mererand Rait 1:07:00.4 46
70   86 Saad Joosep 1:07:03.7 47
71   621 Kokorko Dmitry 1:07:03.7 1
72   34 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 1:07:09.6 8
73   49 Rüüsak Henri 1:07:40.4 9
74   123 Saar Aivar 1:07:40.9 10
75   729 Kivaste Pärt 1:07:45.6 48
76   60 Stolfot Ivo 1:07:47.6 49
77   75 Miller Argo 1:07:48.9 50
78   926 Tamm Silver 1:07:55.9 51
79 3 281 Lükki Merlyn 1:07:57.4 2
80   24 Lään Christjan 1:07:58.9 11
81   99 Artma Toomas Audentes Fitness 1:08:04.7 52
82   225 Väljaots Kain 1:08:06.5 12
83   37 Teearu Hans 1:08:08.2 53
84   70 Haljastamm Erkki 1:08:08.7 54
85   91 Saar Heigo 1:08:14.0 12
86   809 Mazurs Ainars 1:08:15.4 13
87   109 Leimann Ragnar Hansa Spordiklubi MTÜ 1:08:19.6 55
88   955 Mäe Vahur 1:08:19.8 56
89   658 Väljaots Kevin 1:08:28.2 57
90   43 Siimer Martin LiVal 1:08:29.6 13
91   834 Fazõlov Timur InFocus 1:08:30.5 58
92   408 Kand Peeter 1:08:33.1 14
93   81 Sõber Elion 1:08:46.1 59
94   46 Traks Aivo Madila 1:08:52.0 14
95   299 Aas Indrek 1:08:53.8 60
96   125 Mõttus Eero TÄPPSPORTLASED 1:08:55.8 15
97   102 Kriisa Helar 1:08:57.2 16
98 4 58 Tibar Marion 1:09:01.5 3
99   349 Velleste Neeme-Rain 1:09:05.3 61
100   124 Adamson Allar 1:09:15.6 62
101   106 Raap Ilmar meie 1:09:15.9 15
102   92 Pihlak Lauri 1:09:20.8 63
103   76 Siimon Silver Spordiklubi Sparta 1:09:33.3 64
104   1030 Paidre Donald 1:09:36.1 65
105   211 Valdner Marek Jõelähtme Singel 1:09:42.2 17
106   586 Tähepõld Janar 1:09:44.7 66
107   28 Raja Aigar 1:09:47.2 67
108   978 Kuuskla Priit SK Aaspere 1:09:47.6 68
109   107 Leisalu Tanel 1:09:51.1 69
110   202 Seppar Elvis fb jooksmine 1:09:54.6 70
111   134 Härmsalu Jorma 1:09:57.9 71
112   90 Reim Richard 1:09:58.9 72
113   74 Meier Ergo 1:10:13.5 18
114   241 Lepp Erkki 1:10:17.1 73
115   610 Rokk Riho JK Welco 1:10:18.2 74
116   684 Kallakas Urmo 1:10:19.9 75
117   808 Hillep Andres 1:10:21.8 76
118   7 Kiik Tanel 1:10:22.9 77
119   902 Tepaskent Tanel Sparta 1:10:22.9 78
120 5 144 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 1:10:26.6 4
121   87 Nurk Talis 1:10:27.6 79
122   67 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:10:37.5 2
123   634 Malmre Mallor CEP 1:10:44.8 80
124   51 Roosnupp Priit 1:10:44.9 19
125   83 Tinno Margus velo clubbers 1:10:52.3 20
126   904 Raudsaar Taavi 1:10:59.9 81
127   560 Valdmann Asko 1:11:00.9 82
128   135 Grigorenko Pavel 21CC 1:11:03.2 83
129 6 105 Pärnik Tea 1:11:04.9 2
130   911 Merenäkk Meelis SK Metsasõbrad 1:11:06.8 21
131   137 Rõigas Paavo 1:11:11.2 16
132   94 Kovaljov Oleg 1:11:14.2 3
133   38 Pallotedder Taivo 1:11:17.4 22
134   887 Angelstok Aivar 1:11:20.8 17
135   110 Virve Rainer 1:11:26.0 84
136   452 Liivandi Eero 1:11:31.1 85
137   57 Jõgeva Toomas 1:11:32.7 18
138   140 Ilves Tõnu 1:11:35.2 4
139   210 Paas Toomas 1:11:39.2 86
140   40 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:11:42.5 23
141   396 Valgmäe Taavi Simuna SK 1:11:44.9 87
142   103 Lehtla Reigo Saku Maleklubi 1:11:45.6 19
143   259 Palutaja Arvi 1:11:48.1 20
144   29 Tamm Tarmo Team Mahe 1:11:49.3 24
145   133 Hiiesalu Taago 1:11:51.4 88
146   409 Karjamets Karmo 1:11:52.1 89
147   748 Kütt Raivo 1:11:52.1 90
148 7 143 Kivil Heleri Tartu Suusaklubi 1:11:59.8 5
149   393 Pere Rene Vana Kooli Mehed 1:12:04.1 5
150   98 Rootalu Hans-Kristen 1:12:10.7 3
151   54 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:12:23.6 2
152   274 Liivat Anti KW BRUUN BALTIC 1:12:26.6 91
153   804 Salusaar Mart 1:12:26.9 92
154   1023 Saadik Madis SPORTLAND 1:12:27.3 93
155   157 Juhandi Aivar Sparta 1:12:28.3 94
156   108 Laidvee Jaanus 1:12:29.8 25
157   817 Pille Roman 1:12:39.0 95
158   147 Kares Erti 1:12:41.9 21
159   113 Ollep Janek SK Saarde 1:12:42.3 22
160   148 Kõiv Mait 1:12:42.3 6
161   836 Pihlak Urmas 1:12:44.4 26
162   82 Einberg Gery 1:12:44.5 96
163   55 Jänes Endel 1:12:44.5 97
164   286 Raudsepp Steven 1:12:51.8 98
165   851 Põldsaar Paul Suusagrupp 1:12:57.7 99
166   801 Reineberg Tarmo 1:13:03.4 27
167   572 Klettenberg Andres 1:13:05.7 100
168   232 Laanemets Meelis 1:13:06.8 101
169   643 Kondaev Dmitry Äkke spordiklubi 1:13:19.3 102
170   715 Traks Hanno 1:13:22.3 28
171   117 Dsilna Indro Trismile 1:13:23.7 103
172   923 Jalakas Peep 1:13:25.1 104
173   59 Nikolajev Raul 1:13:28.3 29
174   927 Kaur Margus 1:13:29.1 23
175   221 Parts Priit Täppsportlased MTÜ 1:13:29.3 105
176   207 Angerma Meelis Rattaromantika 1:13:30.8 106
177 8 557 Bulina Julia "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:13:31.5 6
178   581 Pisang Sten 1:13:32.2 107
179   1027 Lomaka Andre 1:13:35.0 30
180   96 Kukk Ilmar 1:13:39.7 24
181   893 Jürjen Lauri SK Jooksupartner 1:13:40.6 108
182 9 762 Kesküla Kerti 1:13:42.1 7
183   150 Hrushov Pjotr 1:13:45.7 1
184   308 Galkin Vladimir 1:13:47.9 25
185 10 175 Lilleoru Merle Peugeot 1:13:50.7 8
186 11 933 Puhu Sille SK CYCLON 1:13:54.1 9
187   80 Maran Tarvo Albe Team 1:14:01.0 31
188   93 Ulm Lauri Eesti Energia Spordiklubi 1:14:02.7 109
189   72 Karama Tarmo 1:14:05.5 32
190   15 Remmelg Alari CRAFT 1:14:05.8 110
191   209 Hannus Silver 42 koma 1:14:09.7 111
192   612 Pehk Karl 1:14:19.8 112
193   775 Retsold Toomas 1:14:20.7 113
194   558 Kiple Kaivo 1:14:22.3 114
195 12 739 Barsegjan Astrid Mai 1:14:29.1 1
196 13 597 Maasik Kadri 1:14:31.5 10
197   873 Leevit Riivo 1:14:49.1 115
198   463 Lepikmäe Rain 1:14:50.2 116
199   931 Kuusk Kaarel Eesti Energia Spordiklubi 1:14:51.1 117
200 14 287 Tagamets Ketlin 1:14:52.2 11
201   71 Hannus Siim 1:15:03.9 118
202 15 139 Ilves Elin 1:15:05.2 1
203   266 Tuul Harry Äripäeva spordiklubi 1:15:11.8 119
204   162 Israel Olavi 1:15:12.9 33
205   199 Sinirand Melvin Audentes 1:15:13.1 34
206   114 Pihlak Sander 1:15:14.5 120
207   254 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:15:15.2 121
208   521 Arge Virgo 1:15:19.2 122
209   237 Mihkelson Ain Hansa Spordiklubi MTÜ 1:15:20.6 35
210   222 Kuusk Jaanus Sparta 1:15:21.6 123
211 16 654 Aun Ave Treeningpartner 1:15:22.6 12
212   253 Pirksaar Priit skm! 1:15:23.4 124
213   183 Jürisaar Meelis 1:15:31.5 36
214   342 Kukk Illar 1:15:32.3 7
215   994 Kristal Tõnis 1:15:34.4 8
216   8 Kin Edvin 1:15:35.8 4
217   248 Kuuder Kunnar 1:15:45.1 125
218   188 Nikolajev Raimo 1:15:51.0 126
219   306 Velling Taivo Trismile 1:15:51.5 26
220 17 161 Jürisaar Merilin 1:15:52.0 2
221   238 Lopsik Priit Hansa Spordiklubi MTÜ 1:15:57.8 127
222   56 Hanga Knut 1:16:01.5 27
223   650 Virkebau Ardo Kiviõli Motoklubi 1:16:03.9 128
224   941 Kaegas Margus PK KGS 1:16:04.9 28
225   318 Olesk Taivo 1:16:05.5 129
226   198 Osmin Martin TriSmile 1:16:05.7 130
227   42 Villo Raul Kiili Spordiklubi 1:16:07.8 131
228 18 250 Kairite Inna Suusagrupp 1:16:08.5 13
229   127 Kadak Urmas 1:16:16.3 29
230   244 Urb Jaanus CFC 1:16:18.4 132
231   224 Jõgi Tarmo SK Merimetsa 1:16:20.0 133
232   251 Heinoja Ülar Krimelte Hundid 1:16:20.8 3
233   265 Oblikas Janek marathon100.com 1:16:21.6 37
234   171 Parts Margus Kiili Spordiklubi 1:16:22.7 134
235   216 Valge Janek 1:16:23.0 135
236   615 Hõbemägi Veikko TriSmile 1:16:25.9 136
237   218 Hermsalu Ando 1:16:28.6 137
238   679 Pulk Lennart Treeningpartner Diadora 1:16:33.5 38
239   480 Ellram Lauri 1:16:35.6 138
240   214 Kalmo Märt 1:16:41.4 139
241   246 Karja Tiit Kuldsed Käed Team 1:16:44.7 39
242   1034 Herman Jörgen 1:16:45.6 140
243 19 233 Kukk Katrin 1:16:46.1 14
244   912 Ala Taimar SK Metsasõbrad 1:16:46.8 141
245 20 939 Kubo Kitty Maria jooksuklubi 1:16:51.5 3
246 21 455 Palm Anne-Ly Jooksupartner 1:16:58.0 15
247   240 Kaur Jaanus Liigutaja 1:16:59.4 9
248   599 Kerna Marko 1:17:02.3 142
249   270 Joost Eddi TankIndoor SK 1:17:03.9 40
250   271 Kisseljov Aleksei 1:17:04.8 41
251   467 Kangur Raul JK SARMA 1:17:06.5 30
252   167 Kaegas Raivo PK KGS 1:17:08.7 31
253   65 Teder Ago SK Piimameister Otto 1:17:09.1 32
254   178 Lahe Marek 1:17:18.8 143
255   128 Harand Allan 1:17:19.0 144
256   566 Erlenheim Karl ÜHINENUD GÄNGSTARÄPPARID 1:17:20.7 145
257   163 Piliste Andi 1:17:24.4 42
258   164 Tarassov Stanislav 1:17:26.1 43
259   242 Põtter Jaanus TriSmile 1:17:27.9 44
260   459 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:17:29.3 45
261   234 Kaar Andres 1:17:34.2 146
262   197 Kirpu Peeter tallinn 1:17:34.7 1
263   172 Bauman Erik Peugeot 1:17:40.4 147
264   569 Aare Vahur 1:17:41.0 46
265   63 Niinemaa Kristjan 1:17:44.4 47
266   187 Piire Aare 1:17:47.2 33
267   369 Voor Marek 1:17:47.5 148
268   159 Vinogradov Vladimir InFocus 1:17:52.3 34
269 22 907 Merenäkk Margarete SK Metsasõbrad 1:17:53.1 16
270   205 Treimut Raigo 1:17:58.6 48
271   229 Saar Laur TC2000 1:17:59.9 35
272   166 Maidla Margus 1:18:12.2 49
273 23 184 Järve Marina 1:18:12.7 1
274   213 Raba Ahti 1:18:13.5 149
275   604 Pilvet Einar 1:18:14.8 36
276   725 Pihlak Heigo 1:18:14.8 150
277   388 Bauman Meelis 1:18:20.8 151
278   228 Mägi Holger 1:18:34.4 50
279 24 892 Laev Nele 1:18:35.4 17
280   158 Luidre Manivald 1:18:41.8 4
281   212 Vene Vello 1:18:45.0 10
282 25 759 Maasik Laura 1:18:46.5 18
283   194 Nikitin Toomas 1:18:47.6 51
284   816 Sipelgas Priit 1:18:53.8 52
285 26 200 Märtson Evelin ProRunner 1:18:55.5 19
286   828 Kaldma Urmas 1:18:57.9 37
287   576 Prosin Märt 1:18:58.8 152
288   1005 Leibenau Marko SK Metsasõbrad 1:18:59.8 53
289   780 Pappel Ingmar 1:19:03.2 54
290   278 Laansoo Virgo DOMUS KINNISVARA 1:19:05.2 153
291   543 Raag Toomas 1:19:07.1 154
292   779 Ülavere Raimo 1:19:08.8 38
293   180 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:19:11.1 39
294   470 Salomets Anvar 1:19:11.8 155
295   208 Kurvits Ain Sparta 1:19:14.0 40
296   186 Rennit Leho Albe Team 1:19:14.7 5
297   169 Tutt Raiko Norma OK 1:19:19.3 156
298   720 Liht Mattias 1:19:25.1 157
299 27 386 Pungas Helin 1:19:26.7 20
300   987 Veske Kaido 1:19:40.3 158
301   204 Hõimoja Hardi 1:19:42.9 55
302   520 Reitsak Indrek 1:19:49.7 159
303   260 Teesaar Toomas 1:19:54.9 56
304   753 Speek Jüri 1:19:55.9 57
305   497 Paas Raigo 1:19:56.8 160
306   267 Tuuletare Argo 1:19:58.8 161
307   297 Leiger Roomet 1:20:02.3 162
308   793 Soo Hannes WILO Team 1:20:02.4 58
309   734 Kokk Kristjan-Erik 1:20:03.5 163
310   639 Kelindeman Martti 1:20:04.8 164
311   235 Jõgi Erik 1:20:07.2 59
312   279 Tops Rainer LOS TOROS 1:20:15.2 60
313   301 Tops Assar SK Los Toros 1:20:15.2 41
314   866 Verhogljad Edvin 1:20:20.1 165
315 28 783 Silluste Liina 1:20:22.8 21
316 29 440 Ahu Margit 1:20:26.6 22
317   534 Laimets Toomas 1:20:33.1 11
318   611 Karussaar Kaido 1:20:35.5 42
319   231 Haabmets Rauno 1:20:36.4 166
320   226 Varblane Villu 1:20:37.4 61
321   826 Reimann Magnus 1:20:40.8 167
322   542 Seliste Veiko FitAsFu*k 1:20:50.5 168
323   258 Kaik Jaanus 1:20:52.9 169
324 30 454 Puu Luise 1:20:56.1 23
325   805 Vesterblom Vootele 1:21:00.9 170
326   484 Laht Tarmo 1:21:01.5 12
327   554 Järve Kristjan 1:21:03.1 62
328   691 Tropp Raimo SK Merimetsa 1:21:05.3 171
329   954 Undla Argo RedMoto 1:21:08.9 172
330   423 Tohv Tarmo 1:21:09.3 173
331   860 Kaalo Marko 1:21:12.0 174
332   1031 Kaljuraid Raul 1:21:14.3 63
333   712 Kalev Christopher CFC suusakool 1:21:16.8 5
334   792 Riiner Margus 1:21:20.6 175
335   89 Meidla Arvi 1:21:22.4 6
336 31 422 Pilv Vilve ambla sk 1:21:25.0 2
337   332 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:21:27.0 176
338   239 Lall Andre 1:21:27.3 177
339   529 Trunin Aleksei 1:21:31.5 178
340   176 Aolaid Ardi 1:21:40.2 43
341   976 Salumaa Marko Ilmandu 1:21:40.6 179
342   1020 Peekman Andres KW BRUUN BALTIC 1:21:43.8 180
343 32 483 Truve Elizabeth Treeningpartner 1:21:44.8 3
344 33 722 Tõnutare Anett Audentes Fitness 1:21:45.0 24
345   427 Põri Ivar 1:21:50.1 181
346   982 Arumäe Tauri 1:21:51.6 182
347   177 Smirnov Dmitri 1:21:51.7 44
348   185 Sakkeus Jüri Jooksupartner 1:21:51.9 2
349 34 537 Peterson Triin Sparta 1:21:53.1 4
350   997 Ilves Indrek Kalev Jahtklubi 1:21:54.7 64
351 35 835 Kuhi Kristina 1:21:55.6 25
352   269 Puust Raido Elujooks 1:21:58.7 183
353   614 Männik Kert 1:22:08.1 6
354   800 Urm Jaak 1:22:09.0 65
355   827 Sau Tauno 1:22:11.9 184
356   832 Parts Rauno FB Jooksmine 1:22:12.0 66
357   969 Tammoja Robert CFC Spordiklubi 1:22:14.3 7
358   737 Meister Andreas Hansa Spordiklubi MTÜ 1:22:16.5 185
359   788 Kajari Mart 1:22:20.1 67
360   201 Valdmaa Raido 1:22:22.1 186
361   595 Telling Juhan JK Hermes 1:22:23.9 45
362   223 Põrk Andri Treeningpartner 1:22:36.4 187
363   545 Kabrits Erik 1:22:36.5 188
364   179 Laugal Emil 1:22:37.2 189
365   831 Pärnaste Tarmo 1:22:37.4 190
366   462 Puhke Rauno SK Metsasõbrad 1:22:37.9 191
367 36 479 Lindenberg Kristiina 1:22:38.5 26
368   439 Laineveer Indrek 1:22:44.6 192
369   863 Bach Jürgen 1:22:48.8 7
370   878 Karpovitch Sergei 1:22:52.8 68
371   170 Mikkor Ergo Elioni SK 1:23:01.2 193
372   407 Hütt Petri 1:23:03.2 194
373   548 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:23:06.6 69
374   61 Gornoi Meelik 1:23:08.3 195
375   487 Lett Kalle 1:23:11.8 3
376 37 1010 Mändla Mare SK Jooksupartner 1:23:12.1 3
377 38 1013 Roopärg Marika Täppsportlased 1:23:12.1 4
378   1033 Muttik Janar 1:23:19.0 196
379   389 Tikerpalu Mihkel 1:23:22.7 197
380 39 379 Tartes Tiina 1:23:23.3 5
381   438 Tell Taavi Areal Team 1:23:23.7 70
382   1024 Pedaja Sander 1:23:25.5 71
383   165 Kalviste Tarmo 1:23:25.9 46
384   412 Hinn Ahto 1:23:27.8 198
385   307 Proode Arno 1:23:34.0 13
386   252 Kask Kert 1:23:41.1 8
387   403 Rebas Raido 1:23:42.5 72
388 40 288 Rammul Birgit 1:23:43.5 27
389   766 Suursild Alo 1:23:43.6 199
390   1025 Karjus Kaido SPARTA 1:23:44.9 47
391   416 Tikku Priit 1:23:46.8 73
392   671 Reinhold Raini A2K Spordiklubi 1:23:48.2 14
393   257 Lepik Jano 1:23:49.8 74
394 41 272 Niidumaa Anni Alma Linnasprint 1:23:49.9 28
395 42 538 Vlassov Dagmar Sparta 1:23:51.3 29
396   468 Leppänen Teet 1:23:57.8 200
397   790 Everev Argo 1:24:00.4 75
398 43 953 Härma Eliis 1:24:01.5 4
399   317 Olgo Raivo 1:24:01.6 48
400 44 910 Piik Mirjam SK Metsasõbrad 1:24:03.4 30
401 45 190 Mizer Tuuli 1:24:04.1 6
402   97 Rootalu Andrus 1:24:04.8 76
403   189 Soome Heiki Lival Sport 1:24:08.8 77
404   513 Vaiksaar Vidrik Audentes Fitness 1:24:13.2 201
405   789 Unt Marius 1:24:18.2 49
406   991 Oks Hannes 1:24:18.6 202
407   324 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:24:23.7 78
408   1008 Kotli Priit Pelltech 1:24:23.9 50
409   921 Kuusik Kristjan 1:24:29.3 203
410 46 936 Tõnts Liina 1:24:31.4 31
411   173 Hallimäe Rain 1:24:32.5 8
412   321 Pärn Allan TriSmile 1:24:33.9 51
413   236 Villems Mäido 1:24:34.5 52
414   276 Juht Joel 1:24:35.0 204
415   768 Saidla Tarmo 1:24:36.5 205
416   700 Oja Meelis Hauka Veloklubi 1:24:41.9 79
417   336 Kraus Riho 1:24:49.7 206
418   309 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 1:24:50.4 80
419   338 Laid Mart 1:24:51.4 53
420   1032 Möller Marek 1:24:52.6 207
421   193 Kaldas Tarmo TNT Eesti 1:24:59.6 208
422   314 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 1:25:01.0 209
423 47 605 Pilvet Birgitti 1:25:04.4 5
424   784 Kiviselg Allan 1:25:05.3 210
425   591 Lauring Karre ProRunner 1:25:06.3 15
426   876 Kadajane Kaupo 1:25:06.5 211
427   47 Viirmann Ott 1:25:07.4 212
428 48 685 Kattai Kätlin 1:25:09.1 32
429   404 Toomsalu Ilmar 1:25:13.2 54
430   385 Suurkuusk Andres Sparta 1:25:13.9 16
431   544 Linnamägi Taivo 1:25:15.1 213
432   1000 Nõmmik Rain 1:25:15.5 214
433   660 Saar Indrek 1:25:18.0 215
434   343 Veelain Ermo 1:25:18.2 17
435   853 Gurba Stanislav 1:25:23.8 216
436   337 Teearu Karl 1:25:25.0 4
437   243 Roode Siim 1:25:25.3 55
438   861 Vasserman Taavi JK MUST PUUDEL 1:25:27.4 217
439   119 Pärnassalu Toomas Täppsportlased 1:25:36.1 56
440 49 962 Udikas Margit 1:25:37.3 33
441   564 Busch Veiko 1:25:38.5 81
442   316 Karvak Jürgen 1:25:45.7 9
443   426 Sepp Henri 1:25:46.5 218
444 50 656 Pruuli Kaia Hauka Veloklubi 1:25:49.0 34
445   255 Sindonen Voldemar SK Metsasõbrad 1:25:51.4 9
446   757 Meresmaa Andres 1:25:52.6 57
447   303 Karvak Eino 1:25:52.8 18
448   630 Kaldvee Rivo 1:25:53.3 219
449   298 Uus Raul TRISMILE 1:25:56.4 58
450   974 Oja Jaan 1:25:57.9 220
451 51 475 Lindenberg Ingrid KEVEK 1:25:58.1 5
452   820 Lints Marek 1:26:00.1 221
453   153 Karo Erko 1:26:00.8 82
454   655 Tiimus Priit 1:26:00.9 222
455   464 Viikmaa Indrek OK West 1:26:04.2 83
456 52 672 Vainumaa Kaili 1:26:06.4 6
457   289 Treksler Risto 1:26:08.7 223
458   215 Startsev Roman 1:26:11.1 224
459 53 563 Laurik Aivi Sparta 1:26:11.3 7
460 54 741 Scheer Silja Hansa Spordiklubi MTÜ 1:26:13.1 35
461   562 Toom Tarvo Ühinenud gängstaräpparid 1:26:14.2 225
462   573 Roosimaa Tauno 1:26:14.7 226
463 55 527 Hein Krista 1:26:17.4 36
464 56 151 Schmidt Sandra Viru SK 1:26:18.5 6
465   686 Tammaru Bruno 1:26:19.4 84
466 57 683 Uibo Kristina 1:26:19.4 8
467   519 Leppik Rait 1:26:25.4 227
468   825 Välja Madis 1:26:25.6 228
469   387 Rassadkin Kalle IKS 1:26:26.7 85
470   227 Laigna Marko 1:26:28.0 229
471   906 Lahtvee Leho SK Metsasõbrad 1:26:30.4 230
472   391 Kokk Viktor 1:26:31.9 59
473   406 Jürlau Noel 1:26:35.8 231
474 58 938 Eespakk Monika 1:26:38.9 37
475   495 Brus Priit Spordiklubi 1:26:39.1 232
476   813 Viljamaa Jaanus 1:26:41.5 19
477 59 1009 Kotli Anneli Pelltech 1:26:42.7 9
478 60 823 Pilnik Terje 1:26:50.4 10
479   709 Jansen Veiko Sparta 1:26:52.7 233
480   245 Järve Einar HERMES 1:26:53.7 60
481   339 Karp Endel Norma OK 1:26:55.1 10
482   364 Hirve Raine 1:26:57.7 234
483   518 Nurmik Andrus Prorunner 1:26:59.1 20
484   983 Lepasaar Ivo 1:26:59.4 21
485 61 466 Bärengrub Brit 1:27:00.1 38
486   277 Naaris Neeme LIVIKO 1:27:00.3 86
487   261 Ränd Indrek Areal Team 1:27:00.9 87
488   247 Kaljuvee Kristo 1:27:05.2 235
489   448 Saar Jüri 1:27:06.2 88
490 62 575 Tuisk Sigrid 1:27:06.8 39
491   350 Kamratov Kristo 1:27:06.8 236
492 63 1019 Peekman Marge KW BRUUN BALTIC 1:27:07.6 40
493   1036 Vallner David TriSmile 1:27:07.8 237
494   1035 Lint Maik LINTMANN 1:27:08.0 238
495 64 844 Mullaste AnElika 1:27:08.3 11
496 65 606 Sults Triin 1:27:09.4 41
497   810 Laanes Viljar 1:27:13.3 239
498   842 Järg Uku 1:27:13.4 240
499   433 Kuusik Kuldar 1:27:17.6 241
500   395 Kaschan Kaido Rattaklubi 1:27:21.4 61
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Abc, , 28.04.2015 16:16
Kas keegi GPS-ga Kõrvemaa raja tõusumeetreid ka luges?
VELLO, , 06.04.2015 22:22
Ümber Viljandi järve Suurjooksule läheb Tallinnast buss, kuhu praegu on veel võimalik kohti broneerida tel. 56462368.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE