estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Suusamaratoni võitjateks tulid Andres Kollo ja Inna Kairite 22.02.2015 (0)
Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimunud RMK Kõrvemaa Suusamaratoni 38 km põhisõidul krooniti võitjaks Andres Kollo. Teise koha saavutas Peeter Kirss ja kolmandana jõudis ...
RMK Kõrvemaa Suusamaratonile stardib hulgaliselt harrastajaid 20.02.2015 (0)
Homme, 21. veebruaril toimub RMK Kõrvemaa Suusamaraton, kuhu on praeguseks registreerunud üle kuuesaja suusataja.

Eeldatavate favoriitidena stardivad suusasõidule mitmel aastal ...
Laupäeval toimuv suusamaraton avab RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja 18.02.2015 (0)
RMK Kõrvemaa Suusamaraton toimub täies mahus 11.02.2015 (0)
Kuu aja pärast toimub RMK Kõrvemaa Suusamaraton 21.01.2015 (0)
38 km
19 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 29 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Suusamaraton
Aeg 21.02.2015
Koht Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus EST
Spordiala Suusatamine
Distants 38km
19km
lastesõidud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Kollo Andres 1:47:00.4 1
2   1 Kirss Peeter 1:47:01.2 2
3   7 Rammul Risto SK Los Toros 1:47:13.4 3
4   67 Rebane Meelis One Way Afterski Team 1:47:16.8 1
5   3 Soo Allar 1:47:19.7 4
6   18 Kalnin Tarvi One Way Aftersky Team 1:47:37.7 1
7   21 Salla Raimo Türi Jõud 1:48:31.5 5
8   438 Treier Jan SPKL Biathlon 1:49:57.1 6
9   370 Linnus Sander OK Peko 1:51:30.0 7
10   429 Pikkor Rauno Extreme Sport 1:51:41.0 8
11   9 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:51:46.4 9
12   148 Lehemaa Taavi Karupesa Team 1:51:46.9 10
13   11 Kulbin Karel SK Biathlon 1:51:47.6 11
14   8 Karu Virgo Hawaii Express 1:51:50.6 2
15   458 Jõgi Mattias Karupesa Team 1:52:08.4 1
16   397 Toomas Tiit 1:53:43.5 12
17   12 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:53:51.2 2
18   5 Levkoi Tanel 1:53:51.3 13
19   266 Rohtmets Argo 1:53:55.2 14
20   14 Sala Raivo One Way Afterski Team 1:53:59.6 3
21   25 Truu Timo 1:56:12.4 2
22   16 Pallo Rait Hansa Spordiklubi 1:56:18.9 3
23   360 Maasik Martin 1:56:39.8 15
24   145 Israel Olavi A ja T spordiklubi 1:56:53.5 4
25   105 Rohtmets Marko 1:56:58.1 5
26   23 Sirvel Margus RR Siplased 1:57:04.7 16
27   297 Malsroos Lauri 1:57:38.9 17
28   213 Nook Reimo 1:58:11.0 6
29   24 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 1:58:19.6 3
30   19 Remmelg Alari 1:58:27.4 18
31   388 Tepaskent Tanel Sparta 1:58:51.0 19
32   69 Tiits Rauno 1:59:26.4 20
33   4 Teearu Hans 2:00:08.2 21
34   392 Pung Indrek 2:00:13.5 22
35   470 Villemson Aivar 2:01:15.0 7
36   140 Õunloo Siim 2:01:17.8 23
37   15 Tamm Tarmo Team Mahe 2:01:21.7 8
38   84 Vsivtsev Vladimir Äkke Spordiklubi 2:01:32.3 24
39   115 Ailt Priit TriSmile Klubi/ Hawaii Express 2:01:41.3 25
40   128 Shemarin Viktor Äkke spordiklubi 2:02:09.2 4
41   342 Epner Indrek Vanamõisa SK 2:02:26.6 9
42   17 Lepp Emeri 2:03:53.6 26
43   118 Poopuu Peeter 2:04:13.0 27
44   55 Karvak Eino 2:04:22.6 1
45   142 Ehrstein Reimo 2:05:25.9 10
46 1 474 Kairite Inna Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus 2:05:27.9 1
47   473 Põldsaar Paul Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus 2:05:29.0 28
48   97 Voolaid Raimond Sparta 2:06:07.9 4
49   485 Tokko Rainer Vanamõisa SK 2:06:17.0 11
50   103 Tupits Ivo Siplased 2:06:24.5 5
51   87 Piiroja Raio ok west 2:06:46.8 29
52   61 Tarassov Stanislav 2:07:12.5 12
53   114 Nigul Alar 2:07:29.0 2
54   89 Jõgeva Toomas 2:07:34.9 6
55   49 Luidre Manivald 2:07:51.2 1
56   150 Rammo Matt Treeningpartner 2:08:14.0 30
57   204 Dudarev Andrei Äkke spordiklubi 2:08:26.4 7
58   479 Nõmm Andre 2:08:39.7 13
59   197 Trääder Helvis 2:09:10.4 31
60   81 Lepp Margus AGRO 93 2:09:31.4 8
61   299 Kiple Kaivo 2:09:34.8 32
62   45 Traks Aivo Madila 2:09:45.0 14
63   200 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 2:10:28.8 3
64   443 Saar Imre 2:10:51.1 33
65   393 Timm Rimo Saaremaa Merispordi Selts 2:10:52.9 34
66   475 Smirnov Dmitri 2:10:57.4 9
67   123 Tiisvend Jaanus Eesti Sportlane 2:10:59.0 15
68 2 20 Kaasiku Evely OK JOKA 2:10:59.1 2
69   42 Karo Erko 2:11:14.5 16
70   143 Liivandi Eero 2:11:24.6 35
71   32 Pallotedder Taivo 2:11:39.6 17
72   119 Traks Hanno 2:11:57.0 18
73   41 Saar Kaido Bronx wood 2:12:01.5 10
74   446 Raidloo Jan 2:12:20.9 36
75   477 Poll Rene 2:12:39.5 19
76 3 356 Pärnik Tea 2:12:40.5 1
77   113 Laanemets Meelis 2:12:41.3 37
78   26 Jürisaar Meelis 2:12:49.7 20
79   108 Looskari Anti KÄRSAD LUMEL 2:12:57.7 38
80   368 Kanistik Heiki 2:13:11.2 21
81   407 Merivälja Marek ONE WAY AFTER SKY TEAM 2:13:20.4 11
82   120 Tops Rainer SK Los Toros 2:13:41.1 22
83   191 Kukk Kalle 2:13:55.2 12
84   68 Parts Margus Kiili Spordiklubi 2:14:13.3 39
85   36 Kanniste Jaak Omniva Spordiklubi 2:15:22.9 2
86   132 Tishtshenkov Aleksander 2:15:39.3 1
87   46 Laanes Marko 2:15:44.1 40
88   117 Valkna Andres 2:16:00.8 13
89   210 Karama Tarmo 2:16:10.1 23
90   244 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 2:16:10.2 4
91   146 Eensaar Silver SKM! 2:16:11.5 41
92   457 Vikat Paavo 2:16:14.9 14
93   149 Lehemaa Agu JK Paralepa 2:16:31.5 5
94   94 Stolfot Ivo 2:16:34.0 42
95   202 Rõõmussar Raigo SK Metsasõbrad 2:16:34.4 43
96   351 Tänav Tõnu Myrakarud 2:16:41.0 6
97   328 Kondaev Dmitry Äkke 2:16:51.5 44
98   338 Jazev Dmitri Narva Vikingid 2:17:12.0 45
99   452 Pavlov Sergei Äkke spordiklubi 2:17:13.9 46
100 4 54 Jürisaar Merilin 2:17:27.7 1
101   139 Just Alar Team TT 2:17:40.3 15
102   435 Rouhijainen Madis Team Ronhill 2:17:53.1 47
103   70 Bauman Erik Peugeot 2:18:15.5 48
104   384 Maarits Andres 2:18:30.4 24
105   107 Poll Raino budoart 2:18:49.1 49
106   48 Juhandi Aivar Sparta 2:18:49.7 50
107   198 Lepasaar Ivo 2:18:51.4 7
108   99 Borisov Sergey 2:19:17.4 8
109   232 Raap Ilmar meie 2:19:31.8 16
110   47 Viirmann Ott 2:19:33.9 51
111   111 Ruusalu Rein 2:19:39.7 17
112   71 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 2:19:49.7 25
113   76 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 2:19:51.8 52
114   124 Pärna Kristjan 2:20:03.6 53
115   433 Lilienberg Laur 2:20:17.4 5
116   478 Kõverik Matis 2:20:23.3 54
117   164 Olesk Taivo 2:20:24.2 55
118   409 Uusorg Madis 2:20:25.3 56
119   211 Angelstok Aivar 2:20:39.3 18
120   135 Leeman Tarmo 2:21:06.9 26
121   207 Tagel Tõnis SK Metsasõbrad 2:21:25.1 57
122   125 Allik Ando Hansa Spordiklubi 2:21:31.1 58
123   39 Siimer Martin LiVal 2:21:42.7 27
124   161 Karvak Jürgen 2:21:56.3 6
125   59 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 2:21:58.1 19
126   116 Teder Ago SK Piimameister Otto 2:22:09.1 20
127 5 159 Lilleoru Merle Peugeot 2:22:10.3 3
128   214 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 2:22:14.6 28
129   80 Otsla Anti 2:22:29.8 21
130   129 Laja Leho SK Jooksupartner 2:22:33.2 29
131   196 Sinirand Melvin Audentes 2:22:45.9 30
132   136 Stokkeby Peep 2:22:50.5 9
133   109 Rego Üllar 2:22:53.3 22
134   484 Vait Indrek 2:23:08.6 59
135   31 Lokk Sulev Stamina SK 2:23:28.7 23
136   361 Vernik Mart 2:23:33.1 60
137   460 Ala Taimar SK Metsasõbrad 2:23:37.9 61
138   102 Kotkas Priit 2:23:41.9 62
139   134 Adusoo Jaanus 2:23:58.8 24
140   63 Velling Taivo Trismile 2:24:09.8 25
141   60 Roosnupp Priit 2:24:23.2 31
142   100 Albri Kalev Kärsad Lumel 2:24:33.8 32
143   147 Randpõld Priit 2:24:40.9 26
144 6 83 Laaneots Livian 2:24:45.7 2
145   58 Piliste Andi 2:24:48.6 33
146   192 Kaur Jaanus liigutaja 2:24:50.6 10
147   106 Reitsak Indrek 2:25:16.0 63
148   174 Veelain Ermo 2:25:21.8 11
149   235 Eller Rain Hansa Spordiklubi 2:25:28.1 64
150   329 Oja Meelis Hauka Veloklubi 2:25:32.8 34
151   92 Nikolajev Raul 2:25:36.3 35
152   141 Oissar Karl 2:25:39.6 3
153   209 Kaik Jaanus 2:25:57.7 65
154   66 Mikkor Ergo Elioni SK 2:26:10.1 66
155   206 Uuetalu Tavo SK Metsasõbrad 2:26:11.1 4
156 7 182 Põldsaar Piret 2:26:14.6 4
157   241 Palu Siim 2:26:15.0 67
158   281 Vapper Avo RC Kondi 2:26:21.8 12
159   295 Puuström Roy Redmoto 2:26:22.2 36
160   482 Allik Peeter 2:26:32.4 27
161   339 Hozjainov Roman 2:26:37.4 68
162   96 Meidla Tiit 2:27:05.5 37
163   98 Püvi Andri 2:27:19.7 38
164   155 Kiitam Urmo 2:27:39.9 69
165 8 203 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 2:27:42.3 1
166   110 Naaris Neeme 2:27:45.9 39
167   88 Rassadkin Kalle IKS 2:27:50.5 40
168   208 Puhke Rauno SK Metsasõbrad 2:27:55.4 70
169   320 Piire Aare 2:27:59.1 28
170   268 Raid Jürgo 2:28:06.2 29
171   183 Kits Olivar Tammsalu SUKL 2:28:07.7 41
172   476 Greenbaum Marko 2:28:12.5 71
173   172 Teearu Karl 2:28:19.5 2
174   224 Morel Ülar Hauka Veloklubi 2:28:29.5 72
175   275 Visnapuu Tarmo 2:28:43.6 73
176   212 Sõrmus Tanel 2:28:44.9 74
177   74 Männi Riho SK Metsasõbrad 2:28:58.1 3
178 9 348 Ahu Margit 2:28:59.1 5
179   426 Vabamets Erki 2:29:11.5 42
180   431 Männa Urmas 2:29:12.2 43
181 10 425 Odamus Marliis Saue SK 2:29:19.4 2
182   391 Kriisa Helar 2:29:28.1 44
183   75 Hiiekivi Urmet Agro93 2:29:28.7 30
184   450 Gorlovit Mikhail Äkke spordiklubi 2:29:35.2 13
185 11 451 Jagudina Aljona Äkke spordiklubi 2:29:35.2 6
186   398 Maiste Kaimo 2:29:37.8 75
187   62 Erm Margo 2:29:48.1 45
188   72 Elo Armas 2:29:50.6 31
189   190 Otsasoo Tammo 2:30:09.3 32
190 12 78 Serva Sandra Omniva Spordiklubi 2:30:16.1 7
191   377 Konnov Rait omniva 2:30:17.1 76
192   340 Koppel Cris 2:30:20.4 7
193   205 Vihermets Ain SK Metsasõbrad 2:30:26.3 46
194   367 Sellik Marko 2:30:31.3 77
195   382 Sildvee Märt RR Siplased 2:30:32.7 78
196   424 Tammaru Bruno 2:30:53.7 47
197 13 112 Tempel Marju Matate sk 2:30:55.7 3
198   466 Jerlakas Sven 2:30:56.1 79
199   193 Teeorg Urmas 2:31:08.0 14
200   334 Kuus Tarvo 2:31:24.0 80
201   371 Pärna Arno 2:31:29.5 33
202   162 Olgo Raivo 2:31:53.0 34
203 14 294 Roonet Kaili 2:32:03.3 4
204   185 Okermann Ralf 2:32:04.4 48
205   354 Ots Magnus-Mait Leola 2:32:42.6 49
206   408 Leemits Richard 2:32:52.8 35
207 15 171 Ott Marje 2:33:14.6 2
208   153 Maidla Margus 2:33:17.2 50
209   137 Tempel Tarmo Matate sk 2:33:21.0 4
210   64 Proode Arno 2:33:21.9 15
211   404 Sangla Henry 2:34:16.1 81
212   416 Välba Tarmo 2:34:19.0 36
213   199 Pajus Rene 2:34:50.3 82
214   85 Müürsepp Madis 2:35:06.8 16
215   181 Soome Heiki Lival Sport 2:35:31.0 51
216   173 Karp Endel Norma OK 2:35:40.1 5
217   79 Pärn Allan TriSmile 2:35:43.3 37
218   242 Palu Silver 2:35:49.5 83
219   394 Mihailov Kaspar 2:35:50.5 84
220   166 Pilliroog Alari 2:36:02.6 52
221   179 Toomsalu Ilmar 2:36:22.8 38
222   396 Etverk Jüri 2:36:26.5 85
223   152 Kalviste Tarmo 2:36:53.4 39
224   436 Aruvee Tiit 2:36:54.3 5
225 16 56 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 2:36:55.7 8
226   252 Kukk Illar 2:37:00.7 17
227   50 Tops Assar SK Los Toros 2:37:14.0 40
228 17 220 Alnek Karmen SK Metsasõbrad 2:37:36.2 9
229 18 194 Matvejeva Jana 2:37:50.0 1
230   365 Kristal Tõnis Kose AMK Ct 2:38:06.1 18
231   418 Einland Vello 2:38:14.4 6
232 19 315 Pungas Helin 2:39:04.5 10
233   481 Sildaru Kalev Lebo racing 2:39:07.1 7
234   441 Laht Tarmo 2:39:09.9 19
235   65 Tutt Raiko Norma OK 2:39:26.0 86
236 20 239 Udumäe Kaisi 2:40:09.0 11
237   236 Täpp Mehis 2:40:11.3 53
238   352 Mihkelson Ain Hansa Spordiklubi 2:40:23.9 54
239   439 Ellen Jüri 2:40:43.5 41
240   358 Veemees Aare 2:40:46.1 42
241   455 Loitmaa Jaanus 2:40:58.7 87
242   259 Laanemäe Margus 2:41:02.3 88
243   445 Vardja Vallo 2:41:05.9 55
244   176 Sarapuu Aivar 2:41:07.9 56
245   178 Kaschan Kaido Rattaklubi 2:41:17.3 43
246   324 Lukkats Andres 2:41:19.7 44
247   93 Pärtel Marko 2:41:24.0 57
248 21 86 Schmidt Sandra Viru SK 2:41:35.5 4
249   243 Lensment Tõnu 2:41:41.6 58
250   160 Aolaid Ardi 2:41:45.1 45
251   410 Perv Indrek 2:41:50.2 89
252   486 Kõiv Kardo 2:41:50.6 90
253   319 Ütt Andres Trismile 2:42:05.5 91
254   186 Krieger Garri 2:42:07.3 6
255 22 195 Lind Mirja 2:42:11.6 5
256   263 Jõeste Tarvo 2:42:13.5 46
257 23 355 Halla Tea 2:42:22.0 2
258   233 Palmiste Priit 2:42:50.7 92
259   73 Rindla Tarmo Norma OK 2:43:09.3 20
260   257 Nokkur Ants 2:44:07.4 93
261   229 Baskakov Vladimir 2:44:18.7 8
262   411 Luts Vello Trismile 2:44:18.7 94
263   467 Hiielaid Toomas 2:44:40.6 21
264   245 Kõomägi Armin 2:44:45.3 47
265   456 Ööbik Antti 2:44:52.1 59
266   412 Hanikat Kaido Conviso 2:44:57.6 48
267   291 Venno Valdek 2:45:05.1 49
268   228 Lepvalts Enno 2:45:38.8 60
269   383 Särekanno Siim Vormsi Maleklubi 2:45:56.3 95
270 24 189 Lõhmus Silja 2:46:02.1 1
271   254 Velleste Neeme-Rain 2:46:06.5 96
272   316 Vlassov Jüri 2:46:20.5 97
273   413 Matti Peter 2:46:24.9 98
274   362 Bondarchuk Leonid LiVaL Sport 2:46:27.3 61
275   480 Matvejev Ahto 2:46:48.1 9
276 25 447 Kaljumäe Aile 2:46:49.4 6
277   77 Kõrge Uko 2:47:49.4 22
278   341 Mäesepp Sverre 2:47:53.5 99
279   188 Heinsalu Raul 2:47:55.2 50
280   177 Garipov Feliks 2:48:03.3 1
281   231 Kuuseväli Ahti X-Sport 2:48:36.9 62
282   222 Seeder Heldur-Valdek IKS 2:48:50.3 10
283   280 Enok Teet Katevara 2:48:57.1 63
284   375 Padosepp Siim 2:49:19.6 100
285   373 Lepik Hillar EWK 2:49:48.2 7
286   264 Voolaid Vello 2:50:19.5 23
287   326 Karjamets Karmo 2:50:30.5 101
288   250 Lahe Marek 2:50:44.8 102
289   292 Sei Priit 2:50:53.7 103
290   421 Kahu Vahur 2:51:45.6 51
291   271 Lett Kalle 2:51:52.1 8
292   423 Pilvet Einar 2:52:12.5 52
293   395 Simovart Martin 2:53:08.6 53
294   234 Pugri Janis Hansa Spordiklubi 2:53:40.8 54
295   364 Mens Tarvo 2:54:07.4 55
296   453 Puur Tiit 2:54:10.0 11
297   187 Zimmermann Meelis OK Kape 2:54:59.9 56
298   442 Saar Siim 2:55:31.5 12
299 26 349 Lindenberg Ingrid 2:55:37.1 3
300   462 Tomson Toomas 2:56:40.3 57
301   400 Rehemaa Marti 2:56:50.2 24
302 27 269 Ploompuu Riika Hansa Spordiklubi 2:57:10.2 4
303   175 Harak Jaan 2:57:11.7 9
304   230 Õunapuu Marko 2:57:15.4 64
305   363 Konrad Ruudi 2:57:26.5 65
306   406 Saue Toivo 2:58:02.4 2
307   272 Ots Ivar-Illimar 2:58:06.0 104
308 28 390 Kriisa Tiina 2:58:06.1 7
309   238 Vabaoja Madis 2:58:13.3 66
310 29 374 Rahnik Merike Pärnu Agility Klubi 2:58:29.0 5
311   386 Allandi Alvar 2:59:23.2 105
312   414 Põldmaa Koit Simuna sk 2:59:49.9 106
313 30 415 Lepasalu Laura 2:59:50.0 12
314   327 Lainemurd Urmas 2:59:56.5 107
315   366 Türk Reigo Viljandi Rattaklubi 3:00:35.9 108
316   380 Podgornov Aleksandr 3:01:13.8 109
317   427 Laanes Viljar 3:01:46.0 110
318   276 Laugal Emil 3:01:55.5 111
319   437 Kangur Raul JK SARMA 3:01:58.0 58
320   282 Koolmeister Ilmar 3:02:59.9 112
321   343 Viikmaa Indrek OK West 3:03:19.9 67
322   251 Orel Randy 3:03:44.1 59
323   372 Jaanson Jan Leksi44 3:04:17.3 113
324 31 267 Kaseväli Anne 3:04:27.1 6
325   483 Salumaa Tõnis 3:05:24.5 68
326   293 Müürsepp Peeter 3:05:39.8 25
327 32 221 Uuetalu Rita SK Metsasõbrad 3:05:46.9 3
328   274 Baum Oleg 3:05:55.7 10
329   223 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 3:06:10.3 69
330   247 Laid Mart 3:06:59.9 60
331   302 Nokkur Lembit 3:07:12.5 61
332 33 419 Puu Luise 3:07:25.7 13
333   335 Reinart Jaak 3:07:48.7 114
334   258 Altmets Mikk 3:07:55.6 62
335 34 350 Liiv Ülle 3:08:04.2 8
336   323 Nikolajev Raimo 3:09:31.5 115
337   279 Kamratov Kristo 3:10:33.9 116
338   345 Gunin Indrek Kerkoja 3:11:01.3 70
339   300 Uustalu Marek 3:11:17.9 71
340   273 Paabstel Juhan 3:11:27.8 13
341   265 Aamisepp Tönu 3:11:41.2 11
342   376 Kruve Aaro 3:11:59.0 117
343 35 270 Soha Triin Hansa Spordiklubi 3:12:26.6 14
344 36 399 Aaring Kerttu 3:13:04.2 15
345 37 286 Antons Maili Kaitseliit Järva malev 3:13:07.5 7
346   288 Voor Marek 3:13:41.3 118
347 38 387 Talli Kai 3:15:57.4 16
348   289 Ristisaar Risto 3:16:01.3 119
349   428 Suur Arvi 3:16:02.0 63
350   403 Mäemurd Priit 3:17:59.9 120
351 39 347 Room Ene 3:18:36.1 9
352   464 Rohtmets Kristjan SK Metsasõbrad 3:19:00.4 72
353   378 Märtin Mihkel 3:19:02.1 73
354 40 332 Borisova Tanja 3:19:19.5 8
355 41 313 Krull Anne 3:20:15.5 9
356   472 Tammik Jaan 3:23:32.4 121
357   304 Parve Ain Eesti Panga SK 3:25:15.9 3
358   290 Tammik Heini OK Kape 3:28:45.3 12
359   402 Nõmmik Tõnu 3:29:09.2 122
360   277 Sarv Riho TriSmile 3:29:39.4 64
361   401 Nõmmik Valter 3:30:18.6 14
362   308 Rebane Ruve 3:32:49.6 123
363   369 Palu Arvo-Artur 3:33:43.8 124
364 42 420 Kahu Maili 3:35:05.9 10
365   318 Kaur Kaspar Trismile 3:37:02.1 125
366   301 Hanga Knut 3:38:14.4 65
367   463 Beljakov Rain 3:50:11.2 126
368   422 Lass Andres 3:51:19.4 66
369   314 Tinn Aare TooTu 3:51:55.8 15
370   303 Maripuu Madis 4:10:07.4 67
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
indrek, indrekvait@gmail.com, 19.02.2015 15:29
oleks huvitatud kõrvemaa maratoni 38 km numbrist.56482407
Alar, alumaa@gmail.com, 18.02.2015 23:23
Kui kellelgi jääb üle Kõrvemaa maratoni 38km number, siis oleks huvitatud. GSM 5080022


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE