estenglv
WAP version
Login form
3,2 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Sinilillejooks 2014
Aeg 22.04.2014
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 3,2km start kell 20.54
Korraldaja Eesti Kaitsevägi
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 258 Tobreluts Indrek 0:09:49.0 1
2 255 Kõiv Kauri 0:10:00.0 2
3 259 Lessing Roland 0:10:08.1 3
4 253 Sild Lauri 0:10:34.2 4
5 113 Savits Anton Logistikapataljon 0:10:34.9 5
6 10 Hunt Tauri team HUNT 0:10:44.9 6
7 123 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 0:10:48.8 7
8 79 Rammo Matt SPARTA 0:10:59.4 8
9 155 Valter Marko 0:11:09.2 9
10 178 Pärnpuu Raivo 0:11:09.2 1
11 42 Malsroos Lauri Saue Tammed 0:11:27.3 10
12 161 Lokk Sulev Stamina Sk 0:11:39.4 2
13 248 Tsarski Oliver 0:11:42.3 11
14 1 Abner Andre Stamina / Print Best 0:11:46.5 3
15 207 Tigane Timo 0:11:47.8 12
16 95 Talussaar Rauno Nõmme spordiklubi 0:11:51.3 1
17 257 Endrekson Tõnu 0:11:51.8 4
18 252 Jämsa Andrei 0:11:51.9 13
19 94 Sulavee Anti 0:11:53.1 14
20 206 Viird Kaur 0:11:55.4 15
21 4 Schvede Siim 0:11:57.6 16
22 256 Viigipuu Kristel 0:11:57.7 1
23 119 Kurgpõld Sander Logistikapataljon 0:12:01.4 17
24 218 Mägi Heki 0:12:02.5 18
25 213 Kukk Rasmus 0:12:05.1 19
26 75 Põldsaar Paul Tamsalu suusaklubi 0:12:07.4 20
27 115 Kuuskmäe Kaur Logistikapataljon 0:12:11.5 21
28 14 Kairite Inna 0:12:14.1 2
29 34 Kütt Raivo Rävala mlk 0:12:14.5 22
30 84 Seeder Heldur-Valdek KL Toompea malevkond 0:12:14.6 5
31 148 Tolmusk Timo 0:12:15.3 23
32 97 Tammeaid Urmas 0:12:19.5 6
33 77 Raag Raiko Sisekaitseakadeemia 0:12:19.5 24
34 157 Lagerest Ingvar 0:12:23.0 25
35 150 Suija Sven 0:12:26.6 26
36 103 Uusma Andres MKM 0:12:30.6 7
37 195 Lehtla Kadri 0:12:30.9 3
38 6 Greenbaum Marko 0:12:34.0 27
39 83 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 0:12:34.9 4
40 37 Leinstrep Rein 0:12:37.0 28
41 205 Piirisild Aigar 0:12:37.7 29
42 208 Orav Märt 0:12:38.8 30
43 63 Petrov Herman Aitado 0:12:40.2 31
44 201 Lember Martrin 0:12:41.3 32
45 100 Tooming Marko ROBK-57 0:12:42.8 33
46 254 Sild Timo EKJ SK 0:12:44.9 34
47 109 Nurmela Sari Onkamaan Toverit 0:12:45.0 5
48 41 Lopsik Priit Hansa SK 0:12:47.3 35
49 21 Kerna Marko 0:12:47.7 36
50 181 Retel Sander 0:12:53.0 37
51 53 Märtson Evelin IdaTallinna Keskhaigla Spordiklubi 0:12:54.2 6
52 224 Kaljuläte Priit 0:12:55.1 38
53 250 Peenra Brita 0:12:55.9 1
54 159 Atonen Meelis 0:12:59.8 8
55 144 Irv Toomas 0:13:01.6 39
56 235 Tamm Andres 0:13:02.8 9
57 203 Karu Kait 0:13:05.3 40
58 124 Täht Stella Spordiürituste Korraldamise Klubi 0:13:06.4 7
59 47 Mikk Silja 0:13:07.2 1
60 43 Martinson Alo Kaitsevägi 0:13:10.2 10
61 8 Hallimäe Rain 0:13:11.6 11
62 65 Pihelgas Susan Saue Tammed 0:13:15.8 8
63 114 Ernits Virgo Logistikapataljon 0:13:16.9 41
64 143 Paris Mikk EKRE 0:13:18.9 42
65 211 Nilk Andrus 0:13:20.9 12
66 99 Tooming Marek 0:13:22.1 43
67 85 Sepp Andrus Kaitseliit 0:13:24.0 13
68 212 Talvet Karl Erik 0:13:25.7 44
69 112 Kaur Kaspar Hansa SK 0:13:30.9 45
70 247 Kõva Janar 0:13:32.6 46
71 11 Jaanipere Simo 0:13:34.3 47
72 217 Kannela Priit 0:13:36.9 48
73 177 Hansaar Andre Markus Scoutspataljon 0:13:41.5 49
74 86 Seppet Paap ROBK-57 0:13:41.5 50
75 142 Kipper Kuno Esti Post SK 0:13:41.6 14
76 98 Termonen Ignar 0:13:43.6 51
77 149 Virunurm Veiko 0:13:44.9 52
78 134 Ojasoon Ave CFC Jaak Mae Suusakool 0:13:45.6 9
79 111 Veskimäe Aire SPARTA 0:13:47.6 10
80 90 Sinilaid Siim 0:13:49.5 53
81 141 Maasikas Mihkel Scoutspataljon 0:13:54.7 54
82 39 Loit Geir Joonas Kaitseliit 0:13:57.7 55
83 179 Andresson Margus 0:13:59.6 15
84 80 Rohtaas Karl-Henrich Lennubaas 0:14:00.6 56
85 118 Kornejev Mikk Logistikapataljon 0:14:03.8 57
86 51 Must Heiki 0:14:05.9 58
87 54 Münter Paavo 0:14:06.3 59
88 28 Koskelainen Andrei Lennubaas 0:14:08.1 60
89 29 Kozelski Daniel Kalevi Jalgrattakool 0:14:13.5 2
90 190 Taros Taavi 0:14:19.5 61
91 194 Martinson Raido 0:14:19.6 62
92 215 Udikas Margit 0:14:19.9 11
93 191 Truuts Andre 0:14:20.1 63
94 193 Meitus Martin 0:14:20.3 64
95 192 Alamets Lauri 0:14:20.4 65
96 44 Merivoo Madis 0:14:21.1 16
97 180 Tammik Taigo 0:14:31.3 66
98 121 Noole Andres 0:14:32.6 17
99 68 Pilme Kadi 0:14:42.0 12
100 234 Järveveer Henrik 0:14:42.4 3
101 238 Peetsalu Veigo 0:14:50.9 67
102 175 Koemets Henn 0:14:52.4 68
103 174 Kuus Janno 0:14:57.3 18
104 140 Smirnov Jaanus Scoutspataljon 0:14:58.2 19
105 105 Vironmäki Johanna Suomettaret 0:14:59.4 2
106 196 Krull Kristjan 0:14:59.5 69
107 139 Soe Tiit Scoutspataljon 0:15:01.8 70
108 102 Turkin Viktor 0:15:04.0 20
109 147 Liivamaa Brita 0:15:06.2 2
110 176 Tepp Eno 0:15:07.1 71
111 19 Kasenurm Erkki Olemar 0:15:09.1 72
112 72 Polli Jaanus 0:15:09.4 73
113 216 Kargaja Ave 0:15:12.8 13
114 92 Spigolon Roberto KV 0:15:13.9 74
115 15 Kallas Aigar ROBK-57 0:15:14.1 21
116 17 Karja Kaia 0:15:15.4 3
117 46 Mihkeles Merilin 0:15:17.1 14
118 49 Milva Kadi Lennubaas 0:15:21.8 15
119 60 Ollo Raul 0:15:23.1 22
120 117 Kalmus Aron 0:15:33.8 23
121 110 Jää Tõnu Kultuurne Kõrtsubande 0:15:45.2 75
122 223 Kuldvee Kelli 0:15:46.1 16
123 249 Pajuri Maili 0:15:57.3 4
124 18 Leemet Herkki PPA 0:16:04.8 76
125 232 Roots Mihkel 0:16:07.8 24
126 214 Libe Iti 0:16:07.9 17
127 183 Unt Jaanika 0:16:10.0 18
128 198 Tulp Tõnis 0:16:18.0 77
129 197 Mark Hanna 0:16:18.1 19
130 229 Kaeval Hillar 0:16:19.7 25
131 30 Kramp Egon 0:16:23.5 78
132 199 Schvede Igor 0:16:25.9 26
133 36 Lass Piret 0:16:33.2 20
134 59 Ojavere Toomas 0:16:34.2 79
135 88 Sild Tristan Aik 0:16:34.4 4
136 160 Kasemaa Toomas 0:16:35.4 27
137 200 Tiganik Artur 0:16:35.6 28
138 16 Kalvet Maarja 0:16:39.5 21
139 226 Ravo Daniel 0:16:47.4 80
140 227 Öeren Mario 0:16:50.0 81
141 168 Eiert Katrin 0:16:57.6 22
142 182 Metsla Marit 0:17:06.2 23
143 89 Simm Aia 0:17:06.2 24
144 31 Kraun Miia 0:17:06.8 25
145 24 Kolk Mariliis Eesti Gaidide Liit 0:17:08.3 26
146 156 Kokk Kristiina 0:17:10.2 27
147 137 Pals Kristo KV PS 0:17:10.3 82
148 136 Toomla Margus Pirita Vabaajakeskus 0:17:10.5 83
149 242 Smirnova Jelena 0:17:12.1 28
150 5 Feldman Regina TTÜ 0:17:16.9 29
151 82 Sagor Keidi Eesti Gaidide Liit 0:17:20.9 30
152 237 Kase Gerli 0:17:26.0 5
153 12 Joasoo Jaanus 0:17:28.0 84
154 202 Paabumets Joanna 0:17:28.3 31
155 135 Terik Tiit Nõmme KOV 0:17:31.2 85
156 233 Lippe Sirje 0:17:35.5 6
157 185 Tobbi Kristi 0:17:42.7 32
158 13 Jürgenson Berit 0:17:48.7 33
159 62 Palmiste Triin 0:17:48.8 34
160 251 Albert Marko 0:17:53.5 86
161 38 Leismann Günther 0:17:56.2 87
162 66 Pihlak Liisa 0:17:57.6 35
163 189 Pirk Iti 0:18:00.8 3
164 186 Kelner Kätlin 0:18:00.8 36
165 107 Õunapuu Maarja 0:18:01.8 7
166 158 Kark Tõnis 0:18:03.1 88
167 40 Lokotar Arvi 0:18:03.6 29
168 32 Kuiv Kristo 0:18:07.8 89
169 91 Sinisalu Birgit 0:18:08.4 37
170 132 Loik Hannu Alavere SK 0:18:09.2 90
171 122 Melih Jüri ASK 0:18:09.3 91
172 127 Räitsak Karoliina 0:18:10.9 38
173 125 Muruvee Joel 0:18:11.2 92
174 145 Valdmets Janeli 0:18:11.5 39
175 23 Kohv Kively 0:18:11.7 40
176 120 Jüriöö Hedi SPARTA 0:18:12.4 41
177 243 Lindsalu Siret 0:18:16.3 42
178 126 Algpeus Ave 0:18:18.2 43
179 222 Albert Olari 0:18:22.1 93
180 221 Väljari Mart 0:18:29.3 94
181 57 Nõgu Raili Pöide Spordiselts/Naiskodukaitse 0:18:30.2 8
182 244 Kõiva Peeter 0:18:34.0 30
183 146 Liivamaa Berit Harju Maleva 0:18:34.4 4
184 50 Mulenok Krista 0:18:37.7 9
185 64 Petrova Jelena 0:18:38.0 44
186 166 Sarap Mirja 0:18:41.4 10
187 48 Mikk Teele 0:18:43.3 45
188 165 Lepasild Ingrit 0:18:44.6 11
189 225 Bing Katie 0:18:47.6 12
190 128 Hollo Riine team HUNT 0:18:48.2 46
191 131 Letlane Sigrit team HUNT 0:18:49.3 47
192 56 Norkroos Liis 0:18:51.2 48
193 55 Nelis Epp 0:18:51.4 49
194 240 Borodulja Jaana 0:18:51.6 50
195 228 Karotamm Taavi 0:18:54.8 95
196 138 Pals Merje Põhja KRK 0:18:55.3 13
197 130 Reitalu Anni 0:18:55.8 51
198 69 Pilme Kaie 0:18:57.6 52
199 246 Kalda Meelis 0:19:03.9 96
200 245 Kuuler Sulo 0:19:04.2 5
201 154 Pähklemäe Maarika 0:19:07.8 14
202 104 Vain Jaanika team HUNT 0:19:14.7 53
203 241 Lazareva Kristiina 0:19:17.8 54
204 74 Puusepp Katrin 0:19:21.6 55
205 2 Antson Tarmo 0:19:21.7 97
206 9 Hinrikus Katrin 0:19:30.5 56
207 151 Terve Mati 0:19:41.6 31
208 71 Poksi Johanna 0:19:53.6 5
209 45 Metsma Marjuka 0:19:53.7 57
210 93 Suits Evelyn 0:19:56.7 58
211 35 Laigna Marko 0:19:57.1 98
212 210 Müts Kalle 0:19:57.4 32
213 209 Müts Anu 0:19:58.2 15
214 184 Muttik Liina 0:20:07.4 59
215 169 Ojavere Eve 0:20:28.4 16
216 220 Jarinen Sinikka 0:20:46.4 17
217 22 Kivilo Hanna 0:21:18.6 60
218 236 Allik Mai 0:21:22.9 18
219 7 Gretski Gerli 0:21:34.8 6
220 25 Koots Annabel 0:21:35.0 7
221 61 Ots Marion 0:21:50.4 61
222 3 Eglit Triinu team HUNT 0:21:58.2 62
223 106 Vorobjov Sigrid 0:22:07.2 19
224 162 Kiholane Marianne 0:22:19.7 63
225 67 Pille Triin 0:22:19.9 64
226 164 Karja Karolin 0:22:21.8 8
227 163 Karja Märt 0:22:22.3 33
228 96 Tamfeld Eva 0:22:36.9 20
229 133 Suuk Lüüli 0:22:51.2 65
230 167 Aasmäe Kuido 0:22:51.5 34
231 219 Leinštrep Olga 0:22:54.4 21
232 173 Schmalz Editha 0:23:03.3 9
233 172 Võrk Piia 0:23:03.5 66
234 188 Pirk Reemet 0:23:43.6 99
235 187 Pirk Yoko Lisette 0:23:43.9 10
236 171 Võrk Monika 0:25:26.7 22
237 108 Paalberg Evelin 0:26:59.4 67
238 231 Liiv Kristin 0:26:59.7 68
239 153 Moora Piret Kaitsevägi 0:27:31.4 23
240 58 Nööp Epp 0:30:50.1 24
241 70 Poksi Anne ITK 0:30:50.5 25
242 239 Kontkar Kaupo 0:30:51.3 35
243 152 Elberg Jelena 0:46:40.6 26
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE