estenglv
WAP version
Login form
RSS
This was the Salzkammergut Trophy 2014 18.07.2014 (0)
Hansueli Stauffer won the extreme distance of the Salzkammergut-Trophy Bad Goisern; The Swiss Hansueli Stauffer won the monstrous distance of 211,3 Kilometer and 7.049 meters of elevation of the ...
Starting Signal for the Salzkammergut Trophy 16.06.2014 (0)
Starting Signal for the Salzkammergut Trophy

Austria’s biggest Mountain Bike Marathon from 11th until 13th of July 2014

With more than 4.500 participants from ...
A-rada 211 km
B-rada 119,5 km
C-rada 76 km
C-rada 76 km (naisveteranid)
D-rada 60,4 km
E-rada 53,5 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
17th Salzkammergut Trophy 2014
Aeg 13.07.2014
Koht Bad Goisern AUT
Spordiala Jalgrattasport
Distants A-rada 211,3 km 5:00 (kõrguste vahe 7049 m)
B-rada 119,5 km 9:00 (3848 m)
C-rada 73,6 km 10:00 (2446 m)
D-rada 61,0 km 13:00 (2074 m)
E-rada 53,5 km 11:00 (1473 m)
F-rada 37,9 km 11:45 (1114 m)
G-rada 22,1 km 12:15 (688 m)
Korraldaja Mountainbike Club Salzkammergut, Tel. +43 6135 8329, info@trophy.atwww.salzkammergut-trophy.at 
salzkammergut14_i_1.gif
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Riik  
1   0 Stauffer Hansueli WHEELER-iXS Pro Team 10:24:40 SUI
2   0 Strobl Thomas Toms Radhaus 10:34:47 AUT
3   0 Rubisoier Daniel Team Pirchnerbau DENIFL 10:35:41 AUT
4   0 Danowski Stefan Bergamont 10:40:09 GER
5   0 Dollinger Andreas TREK-Mountainbiker.at 11:03:41 AUT
6   0 Pangerl Philipp Raceteam Radleck Mering 11:09:38 GER
7   0 Philipp Julian Medsport.eu 11:14:32 GER
8   0 Ziegler Markus Kona Bike-Ranch Pro Team 11:23:04 GER
9   0 Kechrt Tom?š Pells Team 11:23:37 CZE
10   0 Halik Jan The Slovak Snail Highlanders 11:24:54 SVK
11   0 Sedl?? Jakub Novatop-Lapierre 11:29:39 CZE
12   0 Qvortrup Tvilum Bachmann Allan Team Slettestrand 11:30:30 DEN
13   0 Zotter Severin URC Veloblitz 11:32:35 AUT
14   0 Hofinger Andreas rad-angerer.at 11:34:30 AUT
15   0 Tomecek Zden?k GS Cyklo Team Jistebnice 11:36:21 CZE
16   0 Berger Robert Road of Charity 4 Wings for Life 11:37:24 AUT
17   0 Melša Zden?k JJ - Potock? 11:44:03 CZE
18   0 Kellner Thomas Bike-Team-Borbet 11:44:47 AUT
19   0 Koz?k Tom?š Focus RAPIRO Racing 11:49:41 CZE
20   0 Kislinger Andreas team alpha tischlerei grömmer 11:59:49 AUT
21   0 Oudes Pavel BIKE Racing sušice 12:00:22 CZE
22   0 Reidinger Rene 2RadChaoten.com 12:04:06 AUT
23   0 Plank Andi Inntal Bike Oberaudorf 12:05:11 GER
24   0 Rödel Marco Icehouse Bikes 12:12:46 GER
25   0 Stahnke Tim-Christopher Focus RAPIRO Racing 12:13:12 GER
26   0 Behounek Michal VELOSERVIS TEAM 12:19:32 CZE
27   0 Jindr?išek Vojt?ch ELEVEN team P??chovice 12:19:44 CZE
28   0 Peza Jan CYKLOSPORT CHROPYN? 12:21:40 CZE
29   0 Kavan Ond?ej Novatop Lapierre 12:21:43 CZE
30   0 Reichör Hannes SV - Gallneukirchen 12:21:44 AUT
31   0 Probst Florian peissenberg-physiotherapie.de 12:21:44 GER
32   0 Wagner Alexander Bikebaron Racing Team 12:21:44 GER
33   0 K?iv?nek Ji?? Znojmo 12:23:00 CZE
34   0 Imrich Martin Velosprint - MTbiker 12:26:20 SVK
35   0 Brennenstuhl Marcus Lokomotive Stuttgart 12:28:14 GER
36   0 Augustyniak Marvin Focus RAPIRO Racing 12:28:32 GER
37   0 Sustr Lukas Hnizdil Team 12:31:18 CZE
38   0 Lehnung Kai-Uwe Sebnitzer Radfahrerverein 1897 12:31:39 GER
39   0 Lunashaug Trond Team Telemark 12:31:39 NOR
40   0 Vela Oswald URC Bikestore.cc 12:32:15 AUT
41   0 Hornych Vena MtbTrilogy Sportchallenge 12:33:19 CZE
42   0 Zelenka Radek Loneliness of a long distance rider 12:33:29 CZE
43   0 Herzog Michael VeloRacingTeam Kfz-Kögl 12:34:46 AUT
44   0 Stöttinger Jan www.atterbiker.at 12:36:48 AUT
45   0 Mainhart Michael Feistritz an der Drau 12:39:40 AUT
46   0 Weinkopf Uwe MTV Bad Bevensen 12:41:48 GER
47   0 Weihing Pascal Uni Stuttgart 12:42:06 GER
48   0 Wagner Bernd RC Tretlager Amstetten 12:42:32 AUT
49   0 Nedjalkov Bal?zs Mecsek Marathon Team 12:43:23 HUN
50   0 Rose Ulrich Focus RAPIRO Racing 12:43:25 GER
51   0 Klofanda Martin Kofola Sensor MTB Race Team 12:47:43 CZE
52   0 Pöschl Franz 2 Rad Sturm 12:47:44 AUT
53   0 van der Vossen Jeroen Noordbikers 12:48:43 NED
54   0 Ten Brinke Atse Theissen offroad 12:51:31 NED
55   0 Tõnisson Tiimo Porter Racing 12:51:42 EST
56   0 Cunderlik Robert The Slovak Snail Highlanders 12:53:18 SVK
57   0 Vegh Jürgen Cancer Rehab St. Veit 12:54:32 AUT
58   0 Eicher Gerhard Bergschmied-Bikes 12:56:25 GER
59   0 Götze Pitt TBR-Werner 12:56:25 GER
60   0 Schmitz Thomas Cycletec Centurion MTB Team 12:58:09 GER
61   0 Heinecke Lars BIKER-BOARDER.DE 12:58:52 GER
62   0 Steckler Kristian CRAFT - ROCKY MOUNTAIN 12:58:53 GER
63   0 Kaiser Dominik ASKÖ Dachstein West Bad Goisern 12:59:56 AUT
64   0 Brenner Matthias Rads. Dinkelscherben-Diedorf 13:01:06 GER
65   0 Stemmer Willi rc martina 13:01:57 AUT
66   0 Luthardt Marco Prowell-Germany 13:02:05 GER
67   0 Preihs Franz Drahteisel - Haibike 13:02:42 AUT
68 1 0 Cesnakov? Milena UGO-ALLIVICTUS-CIST? SPORT 13:03:39 CZE
69   0 Berdzik Piotr Im motion MR team 13:04:01 POL
70   0 Stockreiter Ferdinand Gowilalm Racingteam 13:04:32 AUT
71   0 Wilson Derek Ashford 13:06:28 AUT
72   0 Kašpar Ond?ej CYKLOSPORT-PITSTOP.cz 13:07:14 CZE
73   0 Derfl Stanislav Loneliness of a long distance rider 13:08:34 CZE
74   0 Syc Nikolaus Johann Focus RAPIRO Racing 13:08:58 GER
75   0 Wekenmann Thomas Team Theo 13:10:50 GER
76   0 Ganzer Martin Team Garmin Austria 13:11:44 AUT
77   0 Ramsauer Andreas www.ghostbikers.at 13:11:44 AUT
78   0 J?lek Martin Cyklo Pol?ch Šumperk 13:11:44 CZE
79   0 Pus Petr Loneliness of a long distance rider 13:14:34 CZE
80   0 Doubek Miloš Ugo-Allivictus-Cist? sport 13:17:05 CZE
81   0 Greiner Rolf Scott Team Heilenmann 13:17:10 GER
82   0 Burgsteiner Uwe RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 13:18:43 AUT
83   0 Deutschmann Oskar RIG Deutschlandsberg 13:18:54 AUT
84   0 Br?z Ladislav The Slovak Snail Highlanders 13:20:28 SVK
85   0 Matt Achim Bernd`s Radsportecke 13:23:06 GER
86   0 Hodr David EP Energy Merida Biking Team 13:23:46 CZE
87   0 Thiel Heiko BSB Bayreuth 13:26:12 GER
88   0 Trselic Joze SPRINT Novo Mesto 13:26:13 SLO
89   0 Dedinsk? Tom?š The Slovak Snail Highlanders 13:28:00 SVK
90   0 Gugganig Hubert Grundlsee 13:28:50 AUT
91   0 Piechowski Sascha Riderracer.com 13:29:39 GER
92   0 Krenn Wilfried Toms Radhaus 13:30:44 AUT
93   0 Szabo Attila Budapest 13:30:48 HUN
94   0 Jasenovec Peter The Slovak Snail Highlanders 13:31:02 SVK
95   0 V?rallyai L?szl Tatanka Racing Team 13:31:06 HUN
96   0 Röder Stefan mtb-thüringen.de [Kubis Bikes] 13:31:45 GER
97   0 Keith Kevin www.mtb-thueringen.de 13:31:45 GER
98   0 Preimesberger Pascal MTB Club Salzkammergut 13:31:47 AUT
99   0 Hipp Gernot Team Fischer Sports 13:32:30 AUT
100   0 Boda Pter Bringabanda SC 13:34:17 HUN
101   0 Masur Marco Bautzner LV Rot-Wei 90 13:34:17 GER
102   0 Wydra Matthias Triathlonverein Sangerhausen 13:34:17 GER
103   0 Ritt Hannes St. Peter in der Au 13:35:16 AUT
104   0 Schwarzäugl Michael Team Kotnik 13:35:17 AUT
105   0 Egger Josef Sommerhof Gosau 13:36:04 AUT
106   0 Herbrich Axel FAHO ZG Kassel 13:36:09 GER
107   0 Mina??k Tom?š Valachbajk CykloMira 13:36:52 CZE
108   0 Conter Marco Nora Racing Team 13:39:51 ITA
109   0 Deutschmann Ewald Racing Team Schager 13:39:59 AUT
110   0 Kühn Ivo rv wettstetten - cielab.org 13:41:11 GER
111   0 Ganglberger Martin B4BC meets 2RC for Charity 13:42:06 AUT
112   0 Klaus Patrik B4BC meets 2RC for Charity 13:42:56 AUT
113   0 Grobe Michael Cannondale Bomm 13:43:31 GER
114   0 Della Pietra Salvatore Cyclo BIKE TEAM 13:43:43 ITA
115   0 Bauer Stefan RSTV Kronwieden 13:43:46 GER
116   0 Kou?il Luk?š Pells Team 13:43:51 CZE
117   0 Weinberg Tino Team Erzgebirge-Vogtland-Berlin 13:45:27 GER
118   0 Farstad Odd Erik Hedmarksmafian 13:45:27 NOR
119   0 Furch Lars RFV Prien 13:45:27 GER
120   0 Wolf Patrick Bad Bikers Harzbikehaus 13:46:33 GER
121   0 Mannes Mario TSV Partenkirchen 13:47:52 GER
122   0 Mörth Thomas Crazy Cross Biker 13:48:34 AUT
123   0 Csoka Zsolt SAP Hungary 13:49:09 HUN
124   0 Dolecek Mario EBM-Team Seiffen 13:49:21 GER
125   0 Wallner Stefan Bikeschuppen.at 13:49:49 AUT
126   0 Altenkirch Lutz Bertls Bike Shop 13:50:34 GER
127   0 Bek Tom?š X-SPORTS CANNONDALE Koma 13:52:11 CZE
128   0 Claren Andreas Cube Factory Co Pilo 13:52:34 GER
129   0 Musil Ladislav Sokol Velt?ž 13:53:26 CZE
130   0 Hertel Frank IBC DIMB Racing Team 13:53:28 GER
131   0 Casaccio Orazio societ? ciclismo telgate 13:53:51 ITA
132   0 Nagel Matthias BIKER-BOARDER.DE 13:54:01 GER
133   0 Krizmanic Simon KBBXS ADRENALINA 13:54:04 CRO
134 2 0 Dietzen Bettina MTB Club Zell/dr-cannondale.de 13:54:05 GER
135   0 Tichy Vaclav Cesky Krumlov 13:56:14 CZE
136   0 Burgsteiner Gerald RAD.SPORT.SZENE Ausseerland 13:56:39 AUT
137   0 Weigerstorfer Georg 2 Rad Sturm 13:57:38 AUT
138   0 Machoy Ralf Muskeln für Muskeln 13:57:40 GER
139   0 Ulrich Rene Bike Point 13:58:00 GER
140   0 Hoffmann Philipp Team Erzgebirge-Vogtland-Berlin 13:58:00 GER
141   0 Gro Peter Team Rotwild Südwest 13:58:37 GER
142 3 0 Skrbkov? Jana ELEVEN team P??chovice 13:58:44 CZE
143   0 Sroll Marek 14:01:12 CZE
144   0 Poncza Luk?š cyklo-vylety.cz 14:01:48 CZE
145   0 Parmegiani Mario Cicli sport mania Aquileazzurr 14:02:11 ITA
146   0 Schrattenecker Stefan Bike-Team-Borbet 14:02:52 AUT
147   0 Apfelbaum Markus Früh Kölsch Aachen 14:03:23 GER
148   0 Quarto Giampiero ASD SEI SPORT 14:04:02 ITA
149   0 Wiesmüller Jürgen Bike- und Radsport Langweid 14:04:17 GER
150   0 Hamberger Herbert VKB-Bank 14:04:46 AUT
151   0 Tatzreiter Peter Bike Team Ginner 14:06:08 AUT
152   0 Fiala Josef Cyklosport Pitstop.cz 14:06:41 CZE
153   0 Vrbsk? Michal Redpoint Team 14:07:15 CZE
154   0 Kl?ma David Sokolisti N?m?š? nad Oslavou 14:09:32 CZE
155   0 Gärtner Alexander BIKER-BOARDER.DE 14:10:13 GER
156   0 Drunkemöller Tobias Team DOWE Sporstwear 14:11:21 GER
157   0 Poetzl Karl Radclub Neulengbach 14:11:22 AUT
158   0 Pavl?cek Radek Ciclopia 14:11:22 CZE
159   0 Ebner Günther Naturfreunde 4223 Katsdorf 14:11:23 AUT
160   0 Pötzsch Christian RSV Adler Arnstadt 14:11:32 GER
161   0 Müller Christoph Naturfreunde Töging 14:12:57 GER
162   0 Chovanec Peter The Slovak Snail Highlanders 14:13:10 CZE
163   0 Pelc Stanislav ELEVEN team P??chovice 14:14:56 CZE
164   0 Vacul?k Ros?a Pink Rabbit 14:15:19 CZE
165   0 S?kora Jan Team Goofy 14:16:26 CZE
166   0 Baakman Koen Theissen offroad 14:16:51 NED
167   0 Kvasnicka Ales Loneliness of a long distance rider 14:16:58 CZE
168   0 Nähring Martial BWPM Boardwalk Projektmanageme 14:17:23 GER
169 4 0 Genovesi Daniela GIRUS BIKE 14:17:28 BRA
170   0 van der Zanden Mark ATBeasts 14:17:32 NED
171   0 Vymola Petr Loneliness of a long distance rider 14:17:42 CZE
172   0 Neumann Holger team vogtland 14:18:37 GER
173   0 Rehak Jiri Loneliness of a long distance rider 14:18:37 CZE
174   0 Tomasek Tomas The Slovak Snail Highlanders 14:19:11 SVK
175   0 Herrmann Jörg sps Project Racing Team 14:19:36 GER
176   0 Unzeitig Martin Sumpersky cyklisticky team 14:21:21 CZE
177   0 Giller David Cycles Passion 14:22:26 SUI
178   0 Vesel? V?clav Kola V?šek 14:22:42 CZE
179   0 Franssen Sjaak TC Naers Peloton 14:23:57 NED
180   0 Förste David Bad Bikers MTB - Sport e.V. 14:24:13 GER
181   0 Kouble Lubom?r ELEVEN - RUBENA TEST TEAM 14:24:14 CZE
182   0 Peinsteiner Michael Bad Goisern 14:24:15 AUT
183   0 Pawlik Hartmut dertriathlon.com Fürstenfeld 14:26:17 AUT
184   0 Batek Vaclav Losina 14:26:21 CZE
185   0 Gandolfo Marco ROERO BIKERS 14:27:36 ITA
186   0 Vock Balazs Tatanka Racing Team 14:27:50 HUN
187   0 Persson Patrik Trollhättans SOK 14:28:25 SWE
188   0 Kargl Christian Frisch Auf Neumarkt 14:28:34 GER
189   0 Zl?mal Tom?š Sumpersky cyklisticky team 14:28:57 CZE
190   0 Dagn Harald RC DANA Pyhrn-Priel 14:28:58 AUT
191   0 Š?n Petr Brno 14:28:58 CZE
192   0 M?lek Tom?š ELEVEN team P??chovice 14:28:58 CZE
193   0 Heidl Christian Bräustüberl Tegernsee 14:29:02 GER
194   0 de Vries Roel RTV Oldenzaalse WC 14:29:52 NED
195   0 Pöhlmann Stefan 29er-Racing Team 14:30:57 GER
196   0 Maier Ernest Radclub Bikespeak 14:31:08 AUT
197 5 0 Proch?zkov? V?ra Praha 14:31:13 CZE
198   0 Bloch Filip CIST? SPORT 14:32:36 CZE
199   0 Kova??k Ji?? beespee.cz 14:33:55 CZE
200   0 Löser Roy Pulsschlag Erzgebirge 14:35:05 GER
201   0 Kaden Gerd EBM Team Seiffen 14:35:05 GER
202   0 Libbrecht Diederik WTC Waarloos 14:36:41 BEL
203   0 Rosu Daniel Tunari 14:36:45 ROM
204   0 Schellenbauer Werner racebiker.at 14:37:36 AUT
205   0 Pa??k Petr Alpine pro Author-team 14:38:50 CZE
206   0 Pinkney Graham M Steel '28' Fun Corner 14:40:15 GBR
207   0 Rusko Igor HORAL-Ligr bike team 14:41:14 SVK
208   0 Orlandi Paolo ASD TURNOVER 14:41:20 ITA
209   0 Tenuti Marco ASD TURNOVER 14:41:20 ITA
210   0 Unterberger Mathias RC Bike Direkt 14:41:31 AUT
211   0 Skogstad Hans Olav Hedmarksmafian 14:43:53 NOR
212   0 Vostal Petr energetikastaveb.com 14:44:12 CZE
213   0 Dupper Hermann Darmstadt 14:44:22 GER
214   0 Eidsaa Ronald Lrenskog CK 14:44:45 NOR
215   0 Drach Günter 2 Rad Sturm 14:45:59 AUT
216   0 Moser Christoph Hornberg 14:46:32 GER
217   0 Otruba Stefan Bike Team Kaiser 14:47:52 AUT
218   0 Deicke Georg RC Berliner Bär 14:47:53 GER
219   0 Bachmaier Stefan IBC DIMB Racing Team 14:49:42 GER
220   0 Gartner Leopold Zweirad Janger Simplon 14:51:28 AUT
221   0 Korntheuer Christian St. Pölten 14:51:35 AUT
222   0 Schultz Rigo Leipzig 14:52:37 GER
223   0 Reichör Fred Radstudio Reichör 14:52:40 AUT
224   0 Strobel Thomas Fitfucker United 14:52:43 GER
225   0 Palussek Thomas RMV Hochdorf 14:54:01 SUI
226   0 Palussek Sebastian Team Radsport Wagner 14:54:01 GER
227   0 Groos Jens IG Windschatten 14:54:01 GER
228   0 Franz Christoph tygers of wrath 14:54:16 AUT
229   0 Papst Patrick P3 TRISPORTS TEAM 14:54:17 AUT
230   0 Braccia Francesco Majella Bike Brothers 14:55:13 ITA
231   0 Sciubba Mauro Majella Bike Brothers 14:55:13 ITA
232   0 Panaccio Lorenzo Majella Bike Brothers 14:55:13 ITA
233   0 Wöcker Andreas Team Tretlager 14:55:14 GER
234   0 Habryka David Essener RG 1900 14:56:02 GER
235   0 Ries Florian Urlaubsarchitekten Racing Team 14:56:07 GER
236   0 Dwehus Andre Paul tripaul.com 14:56:51 GER
237   0 Langer Martin Löchgau 14:57:04 GER
238   0 Kotlaba Radim CZECH OUTDOOR CLUB 14:57:07 CZE
239   0 Truntschnig Wolfgang SC Mirnock 14:57:08 AUT
240   0 Schmeer Thorsten ACD BICISPORTEAM FIRENZE 14:58:14 GER
241   0 Gava Oscar A.S.D.LA ROCCIA TEAM 14:58:15 ITA
242   0 Bukowiecki Wojciech KSPO Arrow ECS Racing Team 14:58:22 POL
243   0 Skovajsa Bronislav Six Monkeys of the Universe 14:59:59 CZE
244   0 Eder Robert URC Grünau 15:00:01 AUT
245   0 Daniel Miroslav The Slovak Snail Highlanders 15:00:06 SVK
246   0 Lipecky Ladislav The Slovak Snail Highlanders 15:00:06 SVK
247   0 Stanek Pavel Team Goofy 15:00:21 CZE
248   0 de Weerd Herman de Zeeleeuw 15:00:30 NED
249 6 0 Gräber Kathrin bike-planet.net 15:01:46 GER
250   0 Hercher Steffen Bad Bikers MTB - Sport e.V. 15:01:46 GER
251   0 Brenner Stefan Team CFK SWIFT CARBON 15:03:10 AUT
252   0 Schwarz Stefan Thomasberg 15:03:49 AUT
253   0 Bosma Robert Team C.A.L. 15:05:19 NED
254   0 Posp?šil Leo Pells Team 15:06:44 CZE
255   0 Cecon Albert bicyclebrothers 15:07:03 AUT
256   0 Marterer Klaus SC Knauf Liezen 15:07:56 AUT
257   0 Farina Matteo TEAM BICIAIO A.S.D. 15:08:10 ITA
258 7 0 Franz Linda tygers of wrath 15:08:46 AUT
259   0 Driussi Thomas Finisher-Team 15:08:59 AUT
260   0 Vogel Mike Brand-Erbisdorf 15:09:43 GER
261   0 Nov?k Vojt?ch Red frog 15:10:41 CZE
262   0 Musil Petr Rondo Bike Team 15:11:10 CZE
263   0 Oliviero Raimondo asd Ladisport 15:11:33 ITA
264   0 Jeberger Karl TEAM RACE WORX 15:11:35 GER
265   0 Klappacher Rupert Hallein 15:11:57 AUT
266   0 Spiegel Walter Geh Punkt Weienburg 15:12:21 GER
267   0 Haller Pierre Gernsbach 15:12:23 GER
268   0 Huybrechts Geert Lummen 15:14:29 BEL
269   0 Grütze Hagen Sonntagsfahrer 15:14:45 GER
270   0 Sakala Jozef The Slovak Snail Highlanders 15:16:09 SVK
271   0 Kov?? Daniel Team Goofy 15:17:00 CZE
272   0 Rusdorf Stephan Rohloff Mix Ahead 15:17:28 GER
273   0 Wurz Karl Salzburg 15:17:38 AUT
274   0 van Ooijen Joost Bad Soden am Taunus 15:17:40 NED
275   0 Carrella Luca Mainz 15:18:54 GER
276   0 König Radek Sumpersky cyklisticky team 15:19:13 CZE
277   0 Br?za Ji?? Loneliness of a long distance rider 15:19:13 CZE
278   0 Sos K?roly 15:20:16 HUN
279   0 Eidenberger Gerhard Wire Donkey MTB Team Reichenau 15:20:36 AUT
280   0 Schlötterer Michael Termite Race Force 15:21:32 GER
281   0 Rois Karl Bike Total 15:21:43 AUT
282   0 Muijres Stephan 't Naers Peloton 15:22:03 NED
283   0 Majersk? Peter The Slovak Snail Highlanders 15:25:31 SVK
284   0 Schubert Thomas Union St.Veit 15:25:33 AUT
285   0 Biemold Eltjo Noordelijke ATB Club 15:25:44 NED
286   0 Ori Giacomo ASD OnlyOff Due Ruote 15:25:46 ITA
287   0 Vigerust Arnfinn SAC Basel 15:26:30 SUI
288   0 Bonetti Emilio TEAM BICIAIO A.S.D. 15:26:31 ITA
289   0 Gregor Jirka The Slovak Snail Highlanders 15:27:01 CZE
290   0 Wöhrer Thomas Radclub Raffelstetten 15:27:04 AUT
291   0 Mayer Mario Linz 15:27:10 AUT
292   0 Bernard Karl www.4sports.at 15:27:10 AUT
293   0 Herold Thomas 2RadSurfer 15:27:11 AUT
294   0 Pichler Jürgen Leonding 15:27:11 AUT
295   0 Šustr Martin Brno 15:27:25 CZE
296   0 Kolomazn?k Milan Losina 15:27:31 CZE
297   0 Lacher Gerhard bike-racing/blau-weiss 15:27:31 AUT
298   0 Lombardi Pietro Paolo BDM Team asd 15:28:28 ITA
299   0 Tombini Emanuele Team Bike Trescore B.ASD 15:28:28 ITA
300   0 Rothmüller Peter Freizeit und Sportverein Erste Bank 15:29:11 AUT
301   0 Preininger Ji?? TJ Spoje Praha 15:29:11 CZE
302   0 Malzner Christian UNION Ungenach 15:29:35 AUT
303   0 Pohn Reinhard Gmunden 15:29:35 AUT
304   0 S?ndor Csaba Salgtarj?ni HKE 15:30:56 HUN
305   0 Kov?cs Viktor Mecsek Marathon Team 15:30:56 HUN
306   0 Hofmann Marc Aktion Deutsche Krebshilfe 15:30:59 GER
307   0 Krainer Martin KTM Donau Fritzi Racing 15:30:59 AUT
308   0 Šuser V?clav BTK EURO BIKE Praha 15:31:05 CZE
309   0 Wentink Tim De Pedaleur 15:32:47 NED
310   0 Jensen Rasmus Hgc 15:32:48 DEN
311   0 Blumenstein Robert velokontor.de Mtb Racing Team 15:33:18 GER
312   0 Leitner Andreas Sportunion Kollerschlag 15:34:03 AUT
313   0 Lehner Markus Sportunion Kollerschlag 15:34:03 AUT
314   0 Hemetsberger Norbert Unterach 15:34:26 AUT
315   0 Indelicato Mario cral vigili del fuoco genova 15:34:29 ITA
316   0 Völker Jens Urlaubsarchitekten Racing Team 15:34:33 GER
317   0 Teichmann Paul Tittmoning 15:34:34 GER
318   0 Novotn? Petr Borovany 15:35:28 CZE
319   0 Wasserzier Matthias Bikesportbühne Bayreuth 15:35:47 GER
320   0 Hagenbusch Ulrich Green Power 15:37:11 GER
321   0 Hagenbusch Michael Green Power 15:37:11 GER
322   0 Bussola Nicola Team Bussola ASD 15:38:15 ITA
323   0 Pel Patrick Bikeshop Schmuck Anger 15:39:05 AUT
324   0 Lovell Ross Team Accelerace 15:41:21 GBR
325   0 Grundberg Christopher Team Accelerace 15:41:22 GBR
326   0 Bariani Luigi Gegen den Wind Events 15:41:35 USA
327   0 Scholten Grard stoekers 15:41:38 NED
328   0 Kellner Andreas Rondo Bike Team 15:41:44 GER
329   0 Kazimiers Michael Sebnitzer Radfahrverein 1897 15:42:06 GER
330   0 Trinkwalter Micha Sirius X-ICE Team 15:43:36 GER
331   0 Becker Christian Broncos Südharz 15:43:50 GER
332   0 Stockmann Michael Broncos Südharz 15:43:50 GER
333   0 Pisinger Peter LV Deggendorf 15:43:51 GER
334   0 Böttcher Mike Berlin 15:44:30 GER
335   0 Simon Javier APLbike 15:44:33 ESP
336   0 Vinkesteijn Mattijs Zwaar 2002 15:44:34 NED
337   0 Schulzki Dieter CSV-MTB-Team 15:44:37 GER
338   0 Drevel Chris Le Champion 15:44:46 NED
339   0 Kadlec Michal Podol? 15:44:59 CZE
340   0 Pöhl Lukas TSD 15:45:25 AUT
341   0 Löschl Georg TSD 15:45:26 AUT
342   0 Hulshof Marc WV de Meteoor 15:45:33 NED
343   0 Cechura Ji?? Alltraining.cz 15:46:58 CZE
344   0 Fülöp Zolt?n Bringabanda SC 15:46:58 HUN
345   0 Sindoe Rolf Sor MTB 15:47:53 DEN
346   0 Dehn Lasse Sor MTB 15:47:53 DEN
347   0 Ley Joachim bike und radsport Langweid 15:49:32 GER
348   0 Dietmann Martin Strawalchen 15:49:38 AUT
349   0 Szab L?szl Csaba Bkscsaba 15:52:14 HUN
350   0 Komora František Hradec Kr?lov 15:53:14 CZE
351   0 Linek Peter The Slovak Snail Highlanders 15:53:25 CZE
352   0 Lorenzen Tim Kroeller eller ej 15:53:33 DEN
353   0 Mörth Bernhard Seligenstadt 15:53:34 AUT
354   0 Prochazka Ales AUTHOR SELA MARATHON 15:54:12 CZE
355   0 Höll Radek Tomson STZ 15:54:14 CZE
356   0 Glöckler Michael RSG Holzwinkel 15:56:39 GER
357   0 Enders Moritz Eisenerz 15:56:50 GER
358   0 Campos Vitor Templarios BTT/EA Motors 15:57:20 POR
359   0 Seipel Markus Team Schlappeseppel 15:57:25 GER
360   0 Kahr Rainer GIANT Stattegg 15:57:26 AUT
361   0 Trenner Martin Alpengroove 15:58:00 SUI
362   0 Nedv?dek Pavel VESANI.CZ 15:58:40 CZE
363   0 Eichberger Holger TV Friesen Leobersdorf 15:58:44 AUT
364   0 Christensen Finn Sor MTB 15:59:00 DEN
365   0 Moos Benedict Sor MTB 15:59:00 DEN
366   0 Krop?cek Jan Slecinky Napajedla 15:59:15 CZE
367   0 Lagotto Fabio ROERO BIKERS 15:59:25 ITA
368   0 Stoces Ondrej Loneliness of a long distance rider 16:01:09 CZE
369   0 Fagerhaug Gustavsen Hakon Team Telemark 16:01:53 NOR
370   0 Martins Rui Templarios BTT/EA Motors 16:03:42 POR
371   0 Andres Gerhard Mojito Riders 16:04:26 AUT
372   0 Wurdak Manuel Verein für kranke Gehirne 16:05:28 AUT
373   0 Urb?šek Karel Brno 16:05:31 CZE
374   0 Hanak Roman The Slovak Snail Highlanders 16:06:23 SVK
375   0 Vuichard Laurent Pythoud Cycles 16:06:30 SUI
376   0 Parente Marco village bike club 16:06:32 ITA
377   0 Neuffer Dieter Team Radsport Wagner 16:09:12 GER
378   0 Martin Ren B4BC meets 2RC for Charity 16:12:52 AUT
379   0 Gril Rudolf St. Pölten 16:13:03 AUT
380   0 Pusk?s Zsolt Mecsek Marathon Team 16:13:34 HUN
381   0 Barlassina Guido Acido lattico team 16:15:16 ITA
382   0 Massardi Ferruccio BDM Team asd 16:15:17 ITA
383   0 Graupner Silvio Prost Rico 16:15:50 GER
384   0 Altobelli Filippo G.S. Amoruso 16:16:43 ITA
385 8 0 T?mov? Michaela Prštice 16:16:44 CZE
386   0 Pal?ch Vladim?r The Slovak Snail Highlanders 16:16:48 SVK
387   0 Koschinski Jan-Olaf DPD-No limits 16:16:48 GER
388   0 van der Vossen Marc Noordbikers 16:18:43 NED
389   0 Risnes Gaute Team Telemark 16:19:25 NOR
390   0 Dobrindt Roland Wurzelhopser 16:19:26 GER
391   0 Caprini Paolo Tirreno bike 16:19:28 ITA
392   0 Konze Michael Rad-Treff Borchen e.V. 16:21:40 GER
393   0 Haslauer David VKB-Bank 16:21:41 AUT
394   0 Tulak Slavomir Dema Racing Team 16:26:10 SVK
395   0 Russo Carmine Sorrento Mtb 16:34:52 ITA
396   0 Miccio Marcello Internaples Carbonari Bikers 16:34:54 ITA
‹‹ Tagasi
Salzkammergut14_b_1
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
salz 1
salz 10
salz 11
salz 12
salz 2
salz 3
salz 4
salz 5
salz 6
salz 7
salz 8
salz 9
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE