estenglv
WAP version
Login form
10 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Oct 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
XXVIII Viimsi Jooks
Aeg 10.05.2014
Koht Viimsi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10 km start kell 12:30
Kepikõnd 12:30
Lastejooksud
Korraldaja Viimsi Vallavalitsus, Remo Merimaa, +372 602 8860, remo.merimaa@viimsivv.ee
RAJASKEEM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 87 Kallaste Jaanus Stamina 0:32.49,0 1
2 80 Hvalõnski Roman Sidepataljon 0:32.52,0 2
3 146 Jürs Sander Sportkeskus.ee 0:33.02,2 3
4 143 Tublis Taavi Audetes 0:33.45,4 4
5 147 Mendel Mark Stamina 0:33.50,4 5
6 58 Medar Marti Stamina Arcotransport Jooksutiim 0:33.55,8 1
7 108 Abner Mark Stamina SK 0:33.59,1 2
8 145 Abram Alar Saue Tamme 0:36.07,2 6
9 96 Raspel Raido SPARTA/DECTONA 0:37.04,4 7
10 81 Balgabaev Ravshan InFocus 0:37.10,4 8
11 116 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 0:37.21,3 9
12 18 Kuleshov Aleksandr Kaitseliit Tallinna Malev 0:38.20,3 10
13 113 Kovaljev Juri SkiBikemarathon Team 0:38.21,8 3
14 62 Rehelem Steven Tallinn 0:38.24,7 11
15 114 Kutsar Aare TALLINN 0:38.27,7 12
16 103 Kooser Mart Viimsi 0:38.33,1 13
17 28 Antipov Vitali 42km.ru 0:38.50,1 14
18 124 Heinmets Halmar Lemminkäinen 0:39.00,0 15
19 43 Snitsarenko Tarass Tallinn 0:39.14,5 16
20 35 Pihlak Lauri Viimsi Kool 0:39.26,4 17
21 42 Roosnupp Priit Tallinn 0:39.52,6 18
22 141 Maiste Margus Tallinn 0:40.11,3 19
23 70 Vilgo Riivo Raplamaa Tublid Maratoonarid 0:40.20,8 20
24 178 Lokk Sulev Stamina 0:40.24,9 21
25 61 Jürgenson Aivar Viimsi 0:40.34,4 22
26 168 Raudsaar Taavi Tallinn 0:40.41,7 23
27 175 Kukk Kaisa Sparta 0:41.12,6 1
28 112 Kovaljev Oleg SkiBikemarathon Team 0:41.13,0 24
29 41 Mälter Margit Sparta 0:41.57,9 2
30 76 Pärnassalu Toomas Täppsportlased 0:42.01,6 25
31 97 Greenbaum Janno Saue 0:42.38,9 26
32 26 Paesalu Sander Tallinn 0:42.55,7 27
33 30 Raun Rain Tallinn 0:42.59,1 28
34 173 Tereštšenkov Aleksei U-klubi 0:43.08,1 29
35 69 Praun Artur Haabneeme 0:43.10,4 30
36 88 Pere Rene Vana Kooli Mrehed 0:43.48,5 31
37 150 Kokla Madis Tallinn 0:43.56,7 32
38 90 Zavadskis Erik Tallinn 0:44.18,1 33
39 9 Vinogradov Vladimir SK InFocus 0:44.19,7 34
40 171 Särak Ivo RunningExpert 0:44.22,2 35
41 21 Uusma Andres MKM jooksuklubi 0:44.22,7 36
42 33 Alamaa Alvar Tallinn 0:44.23,3 37
43 55 Storozhuk Andrey SkiBikemarathon Team 0:44.23,9 38
44 104 Voolaid Toomas Tallinn 0:44.26,5 39
45 157 Petrov Daniil Maardu 0:44.39,4 4
46 57 Saar Laur TC2000 / PharmaSwiss 0:44.57,5 40
47 91 Sulend Herki Tallinn 0:44.59,4 41
48 27 Nõmm Marge Täppsportlased 0:45.06,7 3
49 110 Kratt Toivo kratt.ee 0:45.07,6 42
50 20 Tann Timo Haljava 0:45.13,6 43
51 72 Kuusmik Aivar Saku 0:45.23,1 44
52 174 Vorontsov Aleksei InFocus 0:45.36,7 45
53 129 Simson Teet Erki Noole kool 0:45.39,0 5
54 137 Palm Anne-Ly Jooksupartner 0:45.46,8 4
55 172 Daaniel Teet Viimsi SPA spordiklubi 0:45.48,1 46
56 40 Laanmets Jüri Tallinn 0:45.57,5 47
57 128 Alver Oliver Viimsi 0:46.19,4 48
58 127 Alver Ott Viimsi 0:46.20,1 49
59 117 Väli Katrin Viimsi Spa Spordiklubi 0:46.38,8 5
60 115 Einberg Siim Haljala val 0:46.39,6 50
61 109 Kirpu Peeter tallinn 0:46.47,0 51
62 107 Sampetova Jana Tallinn 0:46.48,4 6
63 101 Kitvel Olev Saku 0:46.59,8 52
64 140 Ojasoon Ave Jaak Mae suusakool 0:47.25,0 7
65 151 Säälik Marek CFC 0:47.26,1 53
66 100 Toom Lauri ERSO 0:47.27,3 54
67 38 Tempel Marko Haabneeme 0:47.28,1 55
68 25 Aaslaid Kauri HRX AS 0:47.51,2 56
69 179 Luik Marko Viimsi 0:47.53,2 57
70 142 Nigul Mait Viimsi 0:48.10,3 58
71 132 Tamm Andres Tallinn 0:48.15,6 59
72 158 Hein Madis SK Maru Karud 0:48.33,0 60
73 59 Karjus Kaido Artman Racing 0:48.34,7 61
74 156 Viskonov Vladimir Maardu 0:48.50,1 62
75 47 Hein Eric Mathias Läänemaa Spordikool 0:48.54,9 6
76 31 Moon Milena Viimsi 0:48.56,5 8
77 120 Truve Elizabeth Kelvingi küla 0:48.59,6 1
78 177 Teeorg Urmas Viimsi 0:49.09,4 63
79 54 Talmar Arlo HC Viimsi 0:49.20,2 7
80 65 Rikkinen Tarmo VAHANEN 0:49.30,8 64
81 29 Vaidla Rainer viimsi alevik 0:49.35,7 65
82 133 Vaabel Joonas Karateklubi Tiiger 0:49.37,6 66
83 139 Takk Neeme Randvere 0:49.40,0 67
84 15 Janno Priit Tallinn 0:49.42,3 68
85 82 Tääker Reiko Tallinn 0:50.00,1 69
86 77 Laur Enn Haabneeme 0:50.02,2 70
87 34 Sala Sixten Artmanracing 0:50.33,2 71
88 39 Trunin Aleksei Haabneeme 0:50.40,5 72
89 130 Luts Martin Erki Noole kool 0:50.51,4 8
90 2 Leppmets Marianne Viimsi vallavalitsus 0:50.55,3 9
91 125 Trääder Helvis Viimsi 0:50.56,0 73
92 94 Laanemets Sven Viimsi 0:51.08,3 74
93 131 Mullaste Anželika Tallinn 0:51.28,3 10
94 46 Hein Krista Spaahotell Laine 0:51.30,1 11
95 24 Kuusik Kaili Tallinn 0:51.50,3 12
96 118 Kukk Erki ViimsiSport 0:52.08,2 75
97 166 Kokk Kaido Viimsi 0:52.18,7 76
98 164 Esko Raul Viimsi Tigers 0:52.19,5 9
99 165 Esko Romet Viimsi Tigers 0:52.20,4 10
100 176 Lastik Markkos Viimsi Tigers Gym 0:52.21,4 11
101 64 Metsaorg Beatrice Marlene Tallinn 0:52.22,2 2
102 12 Voitiks Polina Viimsi Sport 0:52.33,6 13
103 36 Lilleoja Laur tallinn 0:52.42,1 77
104 102 Kitvel Eve Saku 0:53.01,6 14
105 8 Kangro Kalev Eesti AGA Spordiklubi 0:53.55,4 78
106 68 Tamme Hillar Apex Sport 0:54.03,7 79
107 111 Kannes Heli Viimsi 0:54.27,3 15
108 105 Takjas Kaire Tallinn 0:54.36,9 16
109 11 Lille Arto Haabneeme 0:54.49,6 80
110 152 Ruudna Ingmar Viimsi Sport 0:55.16,9 81
111 84 Kolodijev Maksim Tallinn 0:55.26,8 82
112 153 Aasma Ahti Rannarahva muuseum 0:55.49,7 83
113 75 Meisterson Terje Tallinn 0:55.53,0 17
114 149 Vinogradov Giorgi CFC 0:56.05,7 12
115 136 Ringo Liia Haabneeme 0:56.10,9 18
116 93 Laanemets Jekaterina Viimsi 0:56.13,1 19
117 144 Külm Külli Viimsi 0:56.21,0 20
118 162 Kookla Erko Tallinn 0:57.11,2 84
119 138 Liiv Daimar Liivide SK 0:57.13,8 85
120 169 Solne Gregor CFC Jaak Mae suusakool 0:57.24,4 13
121 159 Alet-Märtson Krevon Viimsi Kool 0:58.20,6 14
122 56 Jääger Rain HC Viimsi 0:58.49,9 86
123 119 Rosin Ott-Sander HC Viimsi 0:58.51,1 87
124 49 Kari Andero HC Viimsi 0:58.51,5 15
125 51 Jääger Andri HC Viimsi 0:58.52,1 88
126 48 Kokkuta Madis HC Viimsi 0:58.52,4 89
127 32 Saarend Siim HC Viimsi 0:58.52,8 16
128 89 Villemson Riho HC Viimsi 0:58.57,1 90
129 78 Trunina Jana Tallinn 0:59.03,2 21
130 167 Kokk Liisu Viimsi 0:59.07,9 22
131 135 Valliste Janika Tallinn 0:59.13,7 91
132 83 Puusepp Piret Kostivere 0:59.17,0 23
133 16 Kask Jüri Viimsi 0:59.39,1 92
134 1 Kalder Ülle Tallinn 1:00.12,7 24
135 45 Koit Laivi Tallinn 1:00.27,6 25
136 63 Karnö Karl-Martin Tallinn 1:00.35,8 17
137 60 Esop-Kukk Liina Pärnamäe küla 1:00.48,0 26
138 7 Kangro Mairis Viimsi vald 1:01.17,0 27
139 13 Teede Astra viimsi vald 1:01.51,2 28
140 160 Päri Indrek Tallinn 1:02.05,8 93
141 163 Teekel Maarja Tallinn 1:02.24,4 29
142 92 Volt Reet Viimsi Sport 1:03.05,0 30
143 95 Palotu Oveli Viimsi Sport 1:03.27,0 31
144 23 Tätte Milja Tartu 1:04.27,1 32
145 126 Rakova Jelena Viimsi 1:04.29,8 33
146 154 Sild Tristan Aik Viimsi 1:04.41,8 18
147 170 Udras Nika Brett Tallinn 1:04.47,5 3
148 155 Sild Tristan saatja Viimsi 1:06.44,9 94
149 134 Truve Jaanika Kelvingi küla 1:06.52,8 95
150 122 Saar Helen Haapsalu Muusikakool 1:08.19,8 34
151 19 Tann Kristy Haljava 1:09.09,9 35
152 99 Karumaa Ene Tallinn 1:10.37,9 36
153 5 Täär Anu-Helju "MTÜ Jooksuklubi ""Jotai""" 1:12.39,1 37
154 71 Kõiv Signe E Butiik 1:13.34,8 38
155 66 Agukas Virje Tallinn 1:15.24,6 39
156 79 Sulger Irene AS GoBus 1:19.25,8 40
157 67 Agukas Anne-Mai Tallinn 1:22.20,8 4
158 106 Aedna Marge ViimsiSport 1:27.12,9 41
159 98 Mäemurd Sirli ViimsiSport 1:27.13,6 42
160 37 Bruus Kadi Viimsi 1:32.27,8 43
161 17 Kask Gerda Viimsi 1:32.47,9 44
162 85 Kunto Kaili Tallinn 1:37.55,7 45
163 123 Saar Margus OÜ T-Tammer 1:37.58,0 96
164 121 Mäeots Heleene Tallinn 1:38.23,5 46
165 52 Mõtsnik Tiia Randvere 1:38.40,8 47
166 53 Lepp Aire Tallinn 1:38.43,2 48
167 148 Eelem Kerstin Tallinn 1:39.02,9 49
168 73 Trunin Jekaterina Haabneeme 1:40.20,1 50
169 74 Dudareva Olga Tallinn 1:40.22,0 51
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Ivo, ivoshiee@gmail.com, 12.05.2014 17:31
Huvitav, kui nüüd esiotsa tegelastele medaleid ei jätkunud, siis kuidas tagumised neid siiski said? Kas esimesed oli ootamatult kiired? Mida pidanuks korralduses parandama? Ma jäin küll reklaamitud saunata, aga muud pole justkui kurta. Kas pidanuks suppi saama? Ehk olen liialt tagasihoidlike soovidega.
huviline, , 12.05.2014 12:43
Korraldus,isegi võitjad ei saanud medaleid kaela,ei oldud valmis.Nii naiste kui meeste paremik oli üksmeelel,üritused lähevad allamäge.
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 12.05.2014 08:36
Pildid: http://wp.me/p2E0Co-2hZ
Remo Merimaa, Remo@viimsivv.ee, 07.05.2014 09:36
Tere, Jah ,peale jooksu tuleb protokoll Viimsi valla kodulehele.
Milena Moon, milenamoon@hotmail.com, 05.05.2014 19:02
Viimsi
Jooksusõber, , 28.04.2014 15:04
Tere Kas jooks on ajavõtuga ,kas tuleb finisiprotokoll ,kuhugile saadavale. Tänan
rattur, , 23.02.2014 18:00
Kui rattaga tulla, kas on olemas valvega parkimisvõimalus?
Kadi Bruus, kadi@viimsivv.ee, 19.02.2014 13:24
võistleja, , 04.02.2014 20:34
tere kas võistlus toimub 11.mai või 10.mai kuna siin on mainitud mõlemad kuupäevad võistluse jaoks


Kõige populaarsemad
ViimsiJM14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE