estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB 8. Tartu Rulluisumaratoni soodsaim registreerimisvoor lõppeb esmaspäeval 01.08.2014 (0)
Baltikumi ja Skandinaavia suurim rulluisusündmus SEB 8. Tartu Rulluisumaraton toimub juba 24. augustil ning soodsaim registreerimisvoor lõppeb esmaspäeval, 4. augustil.
Sel aastal ...
SEB 8. Tartu Rulluisumaratoni eel - varustus ja selle hooldus 31.07.2014 (0)
Mida teha, et uisk lippaks ja samal ajal oleks rulluisutamine lõbus ning ohutu. SEB 8. Tartu Rulluisumaratoni eel vaatame koos Tartu Rulluisuklubiga üle kõige olulisema rulluisuvarustuse ja ...
42 km
21 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Mar 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 8. Tartu Rulluisumaraton
Aeg 24.08.2014
Koht Tartu EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants 42 km 13:00
21 km 11:00
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   9 Keskpaik Kert Albe Team / Bont 1:07:43.24 1
2   3 Baran Wojciech 1:07:45.75 2
3   10 Yugay Nikolay U SKATE 1:07:59.48 3
4   2 Chojnacki Bartosz 1:10:37.93 4
5   53 Luik Aleks Albe Team / Bont 1:10:53.97 1
6   17 Liiv Marten Albe Team / Bont 1:11:05.65 2
7   1 Moreno Alfredo 1:11:05.76 5
8   16 Kaljuvee Kaspar Albe Team / Bont 1:11:05.86 1
9   12 Markus Mart Albe Team / Bont 1:11:05.93 6
10   15 Koort Lauri Albe Team / Bont 1:11:06.11 7
11   8 Znotins Reinis Powerslide Latvia 1:11:06.13 2
12   4 Ruusu Danila 1:11:06.27 8
13   6 Valvas Vahur Tartu Rulluisuklubi 1:11:06.96 9
14   78 Savelyev Amper Neva Racing Team 1:11:07.06 1
15   77 Vysotsky Maksim Neva Racing Team 1:11:07.99 10
16   5 Ceplis Krisjanis Powerslide Latvia 1:11:08.05 3
17   13 Mäestu Jarek Tartu Rulluisuklubi 1:11:08.30 1
18   7 Bitenieks Lauris Powerslide Latvia 1:11:08.43 11
19   22 Lokk Sulev Rulluisuklubi ABEC 1:11:09.51 1
20   24 Karnatsky Vasiliy Neva Racing Team 1:11:12.89 2
21   83 Ryzhikov Pavel U SKATE 1:11:13.48 12
22   38 Predtechenskiy Andrey Neva Racing Team 1:11:17.34 13
23   32 Cesulis Viktoras 1:11:41.72 14
24   20 Renter Margo Tartu Rulluisuklubi 1:11:46.74 1
25   11 Eljasans Ansis 1:12:10.44 15
26   21 Lehes Jaagup Kuldsed Käed 1:12:29.98 3
27   23 Aasla Meelis Albe Team / Bont 1:12:30.53 16
28   26 Haljak Antti 1:12:31.00 3
29 1 88 Kaufina Laima 1:12:31.09 1
30   47 Oks Ahti Kinlux Vara OÜ 1:12:31.16 2
31 2 85 Zueva Marina 1:12:31.18 1
32   30 Koppel Kuido Kinlux Vara OÜ 1:12:31.19 2
33   27 Abalakin Egor Neva Racing Team 1:12:31.32 3
34   18 Kuusk Andrus Rulluisuklubi 8R 1:12:31.57 17
35   34 Rungi Kert 1:12:31.79 4
36   19 Pundurs Oskars Powerslide Latvia 1:12:32.17 18
37   98 Snore Sandris Powerslide Latvia 1:12:32.22 4
38   48 Aarna Indrek 1:12:32.62 3
39   25 Minin Sergei 1:12:32.75 19
40   28 Prangli Toomas 1:12:33.14 5
41   36 Nigul Alar 1:12:33.16 4
42   33 Sarmulis Dzintars 1:12:35.48 4
43   46 Kallais Ats Albe Team / Bont 1:12:35.68 5
44   55 Zhilin Mikhail Neva Racing Team 1:12:35.76 6
45   35 Luik Janno Kinlux Vara OÜ 1:12:36.12 6
46   84 Cinks Ronalds 1:12:36.93 20
47   57 Hirmo Aivar Tartu Rulluisuklubi 1:12:39.30 2
48   31 Undrest Andrus Tartu Rulluisuklubi 1:12:41.83 7
49   29 Tammre Meelis 1:13:25.57 8
50   14 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 1:13:42.61 7
51   42 Pedaste Margus Tartu Rulluisuklubi 1:14:13.98 9
52   82 Gutsalov Maxim U SKATE 1:14:16.44 21
53   45 Kuus Märt 1:14:53.72 10
54   537 Kasprzyk Mateusz 1:17:58.16 22
55 3 86 Kõrva Enel Rulluisuklubi ABEC 1:17:59.19 1
56   96 Andersons Aris 1:17:59.84 23
57 4 87 Kaareste Diana Rulluisuklubi ABEC 1:18:00.22 2
58   137 Voitka Kermo 1:18:00.49 5
59   81 Shkliarov Mikhail U SKATE 1:18:00.70 3
60   80 Mazurs Ainars Tridens 1:18:01.59 5
61   64 Soo Aivar Kuldsed Käed 1:18:03.75 6
62   51 Tomp Lauri 1:18:04.59 24
63   76 Teesaar Toomas Kinlux Vara OÜ 1:18:10.94 11
64   37 Koppel Tõnu Rulluisuklubi ABEC 1:18:12.92 7
65 5 113 Kalev Kristiine Albe Team / Bont 1:18:30.32 1
66   54 Shishov Vladimir 1:18:30.73 25
67   154 Malinovskis Janeks 1:18:31.45 26
68   200 Int Argen 1:18:31.55 6
69   44 Köhler Torbjörn 1:18:31.81 1
70   79 Marrandi Rain Rulluisuklubi 8R 1:18:32.08 27
71   71 Roosimaa Mart Tartu Rulluisuklubi 1:18:32.20 28
72   59 Kaljas Frid Rulluisuklubi ABEC 1:18:32.46 8
73   70 Kaljuvee Kaupo 1:18:32.47 9
74   199 Tsypin Vladimir U SKATE 1:18:32.68 10
75   65 Zyulkov Sergey U SKATE 1:18:32.77 11
76 6 89 Kilvits Merle Albe Team / Bont 1:18:32.94 3
77   127 Vasjagin Aleksandr 1:18:32.98 12
78   124 Kask Heinz Rulluisuklubi 8R 1:18:33.14 8
79 7 90 Alusalu Sandra 1:18:33.39 2
80   67 Villo Raul Kiili Spordiklubi 1:18:33.50 13
81   52 Künnap Janis 1:18:33.70 29
82   105 Pukk Mairo 1:18:33.92 12
83   60 Tomberg Raul 1:18:34.12 13
84   100 Tilba Aleksander 1:18:34.24 1
85   103 Žebers Ainars 1:18:34.60 4
86   121 Kaasik Priit 1:18:34.61 9
87   43 Kamenjuk Rauno 1:18:34.68 30
88   68 Veemees Ain 1:18:34.97 14
89   49 Maisa Arbo Rulluisuklubi ABEC 1:18:35.18 14
90   74 Tomingas Toivo 1:18:35.47 5
91   72 Roomet Hannes 1:18:35.66 2
92 8 151 Vaher Tuuli 1:18:35.87 2
93   50 Lemsalu Marek Rulluisuklubi ABEC 1:18:37.02 15
94   254 Raudsepp Lennart Tartu Rulluisuklubi 1:18:37.06 10
95   161 Tars Sander 1:20:16.67 4
96   69 Roomet Heiki 1:21:31.64 15
97   549 Gaidamaka Vyacneslav 1:21:52.89 16
98   115 Nirgi Robin Hawaii Express 1:21:55.86 7
99 9 114 Jõgi Elizabeth Albe Team / Bont 1:21:56.02 3
100   106 Pals Paavo Rulluisuklubi ABEC 1:21:56.43 6
101   99 Maiseyeu Aleh 1:21:57.32 31
102   136 Vain Ermet Kiili Spordiklubi 1:21:57.86 17
103   128 Nuut Viljar Kinlux Vara OÜ 1:21:57.97 11
104 10 125 Toots Kersti Tartu Rulluisuklubi 1:21:58.04 1
105 11 145 Purola Annika 1:21:58.10 1
106   109 Milyutin Igor 1:21:58.43 18
107   198 Votiakov Andrei 1:21:58.49 19
108   75 Soonets Art 1:21:58.54 12
109   171 Rätte Toivo 1:21:58.71 2
110   111 Liikvart Magnus 1:21:58.92 32
111   152 Ilves Marek Tartu Rulluisuklubi 1:21:59.13 20
112 12 142 Nurmsaar Reelika 1:21:59.14 3
113   361 Lehtla Ingvar 1:21:59.97 21
114   66 Valter Urmo 1:22:00.03 16
115   153 Baskakov Vladimir 1:22:00.48 3
116   130 Chekryhin Mikhail 1:22:00.56 22
117   129 Päärson Taivo Rulluisuklubi 8R 1:22:00.57 17
118   126 Toots Valdis Tartu Rulluisuklubi 1:22:00.61 18
119   40 Jurs Hassar Tartu Rulluisuklubi 1:22:48.59 19
120   150 Meinart Magnar 1:22:48.79 33
121   56 Tobreluts Rainer 1:22:52.35 13
122   118 Mäoma Villu Omniva SK 1:22:54.13 23
123   62 Krull Rene Tartu Rulluisuklubi 1:22:56.62 24
124   58 Rammul Rainer 1:22:57.01 25
125 13 143 Zemite Antra 1:22:57.69 2
126 14 144 Parksepp Kaisa Tartu Rulluisuklubi 1:23:03.31 3
127   140 Tempel Jako Rulluisuklubi 8R 1:23:03.46 26
128   132 Zimmermann Uno 1:23:03.54 7
129   122 Taim Elmer Rulluisuklubi 8R 1:23:04.69 27
130   138 Oolo Marek 1:23:31.91 28
131   149 Hütt Petri 1:23:32.70 34
132   578 Elbing Einar 1:23:33.94 35
133   116 Virro Sten-Mark Kuldsed Käed 1:23:35.10 8
134   168 Lepik Anti Omniva SK 1:23:35.22 29
135   166 Klesment Martti 1:23:35.37 36
136   658 Anton Arvi Tridens 1:23:36.04 37
137   146 Rebo Raimo 1:23:38.29 38
138 15 92 Chumovitckaia Svetlana Neva Racing Team 1:23:40.82 4
139   232 Oder Jaan 1:23:43.06 30
140   61 Ärm Olavi Tartu Rulluisuklubi 1:24:05.43 31
141   654 Meinart Ainar 1:24:36.15 39
142   117 Sevastjanov Anatoli Tartu Rulluisuklubi 1:24:37.29 1
143   216 Metstak Mikk 1:24:37.44 40
144   676 Sipklovs Agris 1:24:37.58 20
145   157 Mägi Holger Rulluisuklubi ABEC 1:24:37.69 21
146   156 Uuemäe Kalle 1:24:37.74 32
147   173 Tammetalu Tõnis Tartu Rulluisuklubi 1:24:38.13 8
148   214 Sarap Markus 1:24:38.22 9
149   202 Lood Illar 1:24:38.41 41
150 16 223 Kivi Liina 1:24:38.57 5
151   300 Petersons Peteris Powerslide Latvia 1:24:38.58 33
152   191 Toomik Siim 1:24:39.15 34
153 17 108 Kruusmann Geidi Rulluisuklubi 8R 1:24:39.95 6
154   657 Sollo Timo 1:24:41.13 4
155   258 Ibragimov Andrey 1:24:42.16 35
156   661 Vingris Ivars 1:24:48.25 9
157   176 Laht Tarmo 1:24:50.45 14
158   172 Lepiksaar Indrek 1:24:53.01 22
159   164 Kivi Vladimir 1:24:55.19 10
160   160 Parve Ain 1:25:10.42 2
161 18 94 Nemilostiva Ekaterina U SKATE 1:25:27.50 7
162   217 Tali Tõnis Hawaii Express 1:25:27.90 42
163   175 Erala Koit 1:25:39.45 43
164   170 Kõnnusaar Raivo 1:25:42.31 36
165   165 Vana Janek AS G4S Eesti 1:26:00.44 23
166   660 Kuchkov Aleksander Neva Racing Team 1:26:17.86 15
167   193 Kuntu Kristjan 1:26:33.70 24
168   210 Valksaar Ülar 1:26:34.78 11
169   147 Lepik Leigor 1:26:35.86 37
170   141 Ivanov Alar Hawaii Express 1:27:19.94 25
171   102 Kugenieks Kristers 1:27:28.70 10
172   192 Seskens Leons 1:27:49.43 5
173   110 Pärna Ott 1:27:59.54 38
174   238 Vuorinen Kari 1:28:04.52 16
175   196 Hendrikson Ants 1:28:21.90 17
176   248 Laur Ivar 1:28:35.67 44
177   182 Kruutmann Anti 1:28:41.49 45
178 19 131 Sarap Mariin 1:28:46.77 2
179   598 Ulla Marko 1:28:48.63 18
180   582 Verteshin Aleksandr 1:28:49.15 19
181   123 Zukovits Heiti 1:28:49.63 39
182   583 Timur Ibragimov 1:28:49.66 46
183   556 Mägi Siim 1:28:49.93 47
184   204 Lillsoo Indrek Tridens 1:28:50.04 26
185   203 Järve Alo 1:28:50.23 40
186   622 Petaka Armands 1:28:50.66 20
187   158 Nõmmik Kaidu 1:28:51.64 27
188 20 624 Kokk Aniita 1:28:52.06 4
189   228 Liivandi Eero AS G4S Eesti 1:28:53.01 41
190   245 Zarins Ugis 1:28:53.42 28
191   257 Kalela Timo 1:28:53.56 6
192   180 Tomingas Argo 1:28:55.29 48
193   190 Kroon Olev 1:28:56.31 7
194   571 Karatseyeu Vitali 1:28:57.45 42
195   183 Germann Veiko Rulluisuklubi 8R 1:29:19.41 43
196   295 Kaljuste Helari Tartu Rulluisuklubi 1:29:41.36 49
197 21 107 Usin Janika Rulluisuklubi 8R 1:29:55.38 5
198   565 Fedorchuk Sergey Neva Racing Team 1:30:00.17 44
199   220 Oidjärv Tarmo 1:30:00.42 29
200 22 586 Žebere Sandra 1:30:00.46 8
201   635 Luuk Raido Lõunalõvi KJK 1:30:01.46 50
202   544 Zasmoujets Alexey 1:30:01.47 21
203   134 Väljaots Valev 1:30:02.64 22
204 23 365 Ristimägi Kristiina 1:30:02.84 9
205   282 Peterson Jaak 1:30:03.63 23
206   259 Bachaus Arno Tridens 1:30:06.28 45
207   155 Viitkin Ain 1:30:09.35 24
208   271 Danilchik Pavel 1:30:10.37 30
209 24 331 Siidra Ann 1:30:10.56 10
210   332 Külm Kristjan Tridens 1:30:10.69 51
211 25 237 Holland Katre 1:30:12.38 4
212   275 Etverk Jüri 1:30:13.61 46
213   231 Oras Ülari Tartu Rulluisuklubi 1:30:17.89 12
214   184 Rammul Arto AS G4S Eesti 1:30:22.20 47
215   244 Zirk Kunnar AS G4S Eesti 1:30:29.23 48
216   696 Trofimuk Valentin 1:31:07.35 31
217   293 Noormets Hannes 1:31:18.53 52
218   112 Sõõru Argo Tartu Rulluisuklubi 1:32:36.21 25
219   316 Nikitin Dmitry 1:32:36.60 53
220   342 Kotkas Priit 1:32:37.50 49
221   632 Mooses Martin 1:32:37.89 54
222   564 Kvalsoeren Hans 1:32:38.01 1
223   614 Sklyadnev Evgeniy 1:32:38.10 26
224   221 Lepik Jano SEB Pank 1:32:38.24 32
225   212 Zalais Ilmars 1:32:38.27 2
226   415 Hanski Dmitry 1:32:38.40 55
227   243 Kupper Marius 1:32:38.57 50
228   265 Saart Lembit 1:32:38.58 8
229   179 Kiisk Veikko Tartu Rulluisuklubi 1:32:38.97 33
230 26 252 Kõrvel Evelin 1:32:39.10 5
231 27 305 Leipalu Getter Tartu Rulluisuklubi 1:32:39.37 11
232   159 Teder Koit 1:32:39.58 9
233   206 Kainel Mart 1:32:39.64 3
234 28 229 Savina Tatiana 1:32:39.74 6
235   222 Uus Rauno 1:32:39.90 51
236   340 Pääsik Priit 1:32:40.85 34
237   230 Müür Maik 1:32:41.42 56
238 29 213 Bertelsone-Uuemäe Triinu 1:32:41.52 7
239   575 Leps Madis 1:32:41.60 57
240   341 Sahtel Kristjan 1:32:42.41 58
241 30 185 Ventsel Signe Rulluisuklubi ABEC 1:32:42.72 8
242   218 Mahla Indrek Rulluisuklubi 8R 1:32:43.55 52
243 31 276 Gapejeva Olga Tartu Rulluisuklubi 1:32:44.37 12
244   333 Männik Jaak 1:32:44.85 3
245   315 Parts Margo 1:32:46.17 59
246   297 Silvet Jaan 1:32:46.42 53
247 32 281 Kinks Reet 1:32:47.95 1
248   215 Meitus Raivo 1:32:48.27 27
249   148 Õllek Kaur 1:32:52.07 60
250 33 177 Kiisk Katrin Tartu Rulluisuklubi 1:32:58.02 6
251   653 Pencis Juris 1:33:28.54 35
252   263 Rannik Mikk Kiili Spordiklubi 1:33:30.31 36
253   317 Kustavson Kert Rulluisuklubi 8R 1:33:32.36 5
254   289 Muru Rain 1:33:32.68 61
255   235 Vahter Tõnu 1:33:33.63 54
256   269 Kallas Mati 1:33:33.64 13
257   242 Ots Riho 1:33:34.19 28
258   285 Ojala Tanel Kuldsed Käed 1:33:34.20 62
259   226 Kiissa Glein 1:33:34.78 63
260   698 Lamp Enn 1:33:36.85 55
261   261 Pae Andres Suusahullud 1:33:38.04 37
262   211 Koplus Kaupo 1:33:39.11 14
263   207 Jaagomäe Ilmar 1:33:41.37 4
264   347 Linnik Kiryl 1:34:21.94 56
265   585 Nõlvak Neeme 1:34:57.87 38
266   201 Raagmaa Raido 1:35:01.62 64
267   266 Kutser Taivo 1:35:15.30 39
268 34 241 Oras Kadi Tartu Rulluisuklubi 1:35:22.65 2
269   283 Karolin Indrek 1:35:22.93 40
270   532 Mesi Meelis 1:35:27.07 57
271   279 Tühane Andre Kuldsed Käed 1:35:27.20 58
272   139 Põlluste Priit 1:35:32.05 41
273   376 Laugal Emil 1:35:33.93 59
274 35 690 Tomingas Marin 1:35:34.83 13
275   292 Kahar Kaido 1:35:35.52 60
276   550 Kivima Herlet 1:35:35.82 65
277   260 Keernik Toomas 1:35:36.09 42
278   288 Käärmann-Liive Kaimo 1:35:36.69 61
279 36 234 Õispuu Janne 1:35:37.62 9
280   247 Grinbergs Ilgvars 1:35:38.26 4
281   303 Klaos Heigo 1:35:38.68 66
282   225 Kukk Kalle 1:35:39.56 43
283 37 93 Belova Olga U SKATE 1:35:39.56 14
284 38 381 Allaste Marju 1:35:39.78 7
285   294 Nikolaevski Evgeni 1:35:39.84 67
286   272 Randmaa Jaanus 1:35:41.09 15
287   312 Normak Argo 1:35:43.34 44
288   346 Madissoon Ülo 1:35:44.06 16
289 39 309 Jõeloo Anneli 1:36:15.63 10
290   308 Arula Martin 1:36:15.79 45
291   302 Raidla Ott 1:36:22.02 68
292 40 162 Ivanov Veronica 1:36:23.88 4
293 41 616 Kikkas Anette 1:36:24.66 15
294   557 Teder Boriss 1:36:25.51 5
295   626 Kure Mati 1:36:27.89 69
296 42 188 Metsaorg Maria 1:36:28.44 16
297 43 174 Eltermaa Gerli 1:36:30.00 3
298   278 Tars Tõnis 1:36:30.51 70
299   298 Soerensen Jan Bjoern 1:36:30.99 6
300   589 Yugay Alexander U SKATE 1:36:36.62 10
301   313 Veskimeister Jaak Omniva SK 1:36:40.56 62
302   650 Rõõmus Rene Hawaii Express 1:37:22.49 63
303   355 Sing Kaido 1:37:22.51 64
304   674 Dobrus Marti 1:37:25.26 29
305   209 Sikka Andrek Rulluisuklubi 8R 1:37:28.03 71
306   366 Kaukis Tõnu 1:37:28.33 11
307 44 408 Sõmer Kadi Lõunalõvi KJK 1:37:30.31 17
308   379 Kriiva Urmas 1:37:30.53 30
309   253 Aun Verdo 1:37:30.83 72
310   318 Kingo Margo 1:37:31.71 73
311 45 306 Arm Jaanika Tartu Rulluisuklubi 1:37:35.40 4
312   256 Pappel Jaanus 1:37:41.69 46
313   268 Talvik Martin 1:37:44.77 6
314   270 Kapp Riho 1:37:46.22 5
315   422 Täht Meelis 1:37:55.85 17
316   322 Raidvee Allar 1:37:59.65 31
317   251 Kurg Eke 1:38:15.27 32
318   307 Matson Raido 1:38:20.48 47
319   351 Kütt Johan 1:38:24.09 74
320   568 Rätsep Meelis 1:38:31.84 75
321   325 Maasik Jaanus 1:38:32.95 33
322   324 Küünal Jaan 1:38:34.31 18
323   334 Keskküla Pärtel 1:38:36.27 65
324   395 Tali Oliver 1:38:46.59 76
325   224 Leet Margus Rulluisuklubi 8R 1:38:47.61 66
326   570 Kolgurin Aleksei 1:38:56.85 19
327 46 377 Porn Jaanika 1:38:58.82 18
328 47 357 Rahumägi Kristi Rulluisuklubi 8R 1:38:59.36 11
329 48 311 Kainel Killu 1:39:00.11 8
330 49 189 Ivanov Liivika 1:39:03.09 9
331   382 Kallaste Koit 1:39:04.33 67
332 50 369 Peterson Birgit 1:39:11.78 19
333   284 Nukki Meelis 1:39:17.89 77
334   385 Adamenkov Anton 1:39:27.42 78
335   327 Sooläte Fred 1:39:31.08 68
336   236 Tamm Hando 1:39:36.65 79
337   541 Piir Tarvo 1:39:38.41 48
338 51 330 Loo Lille Tartu Rulluisuklubi 1:39:56.28 10
339 52 378 Pärn Triin 1:39:56.47 20
340 53 344 Aasmaa Kätlin 1:40:02.77 21
341   659 Ikkonen Andi Rulluisuklubi ABEC 1:40:37.58 69
342   304 Kattai Roman 1:40:51.94 34
343   135 Pukk Marko 1:41:15.89 70
344   386 Tänav Taavi 1:41:32.22 80
345   636 Kala Elar Lõunalõvi KJK 1:41:36.85 81
346   195 Rukhovets Alexey 1:41:37.04 82
347 54 227 Soonberg Kertu 1:41:37.56 22
348   352 Noormägi Margus 1:41:38.43 49
349   412 Pööra Rain 1:41:39.06 50
350   337 Uiboaid Margus 1:41:43.79 51
351   353 Raivo Jaak SEB Pank 1:41:46.26 52
352 55 336 Loomann Reelika 1:41:48.55 23
353   301 Keem Vallo 1:41:48.70 71
354   370 Lusikas Kristjan 1:41:49.49 83
355   310 Busch Veiko 1:41:49.88 72
356   392 Vals Riho 1:41:52.22 53
357   321 Maasen Kaido 1:41:53.35 54
358   326 Soidla Janno Lõunalõvi KJK 1:42:03.40 73
359 56 620 Tähe Tagne 1:42:04.62 24
360   509 Vink Ahto 1:42:07.47 35
361   319 Pärn Alvar 1:42:07.70 36
362 57 679 Pähn Elina 1:42:07.80 25
363 58 409 Nurgamaa Sirje 1:42:22.72 11
364   671 Bulatovskii Evgenii 1:42:30.17 74
365   604 Knope Agris 1:42:30.97 7
366 59 95 Aniskevich Nadezda U SKATE 1:42:31.02 26
367 60 546 Härma Pille 1:42:31.58 12
368 61 339 Kivi Kristel 1:42:33.70 13
369   358 Tarbe Riho 1:42:41.89 75
370   264 Variksoo Alo 1:42:54.46 1
371   374 Tanilsoo Tambet-Telvis 1:43:23.11 7
372   345 Puna Björn 1:43:26.57 76
373   194 Luks Lenno 1:43:33.63 84
374 62 545 Uibo Kristina 1:43:37.06 14
375   694 Tammaru Bruno 1:43:37.07 55
376 63 561 Priks Katrin 1:43:46.54 2
377   599 Moltsar Tarmo 1:43:49.93 85
378   610 Kivi Toivo 1:43:58.79 20
379 64 523 Panksepp Birgit 1:43:58.87 27
380   554 Mõttus Mait 1:43:59.40 77
381   547 Aus Eiko 1:43:59.65 78
382   664 Fomotshkin Rainis 1:44:01.46 86
383   371 Poska Erko 1:44:01.69 87
384   178 Pill Joosep 1:44:04.96 11
385   375 Pais Erkko 1:44:13.53 37
386   391 Prants Arvi 1:44:22.24 21
387   655 Klaassen Märt 1:44:28.15 88
388   640 Roomet Martti 1:44:31.20 89
389 65 645 Sang Marina 1:44:35.98 28
390 66 619 Sarap Marleen 1:44:40.40 29
391   595 Kukk Erkki 1:44:41.83 79
392   320 Parts Veiko 1:44:42.60 56
393 67 372 Muni Pille 1:44:43.91 30
394   432 Paas Raigo 1:44:46.24 80
395 68 562 Danilova Larisa 1:45:01.21 3
396   394 Suun Ahti 1:45:12.88 38
397 69 354 Voogne Tiina 1:45:14.55 15
398   682 Kuusmann Tanel 1:45:15.10 81
399   413 Jürgens Toomas 1:45:17.49 22
400 70 410 Lepp Merle 1:45:17.82 16
401 71 362 Lõhmus Silja SEB Pank 1:45:23.71 3
402   404 Tamsalu Heigo 1:45:26.93 90
403 72 590 Murov Annika 1:45:29.90 31
404   246 Kallas Krister 1:45:30.24 91
405 73 356 Randoja Renda AS G4S Eesti 1:45:33.18 17
406   606 Parrol Vahur 1:45:35.48 82
407 74 542 Tiisler Tiina 1:45:36.45 12
408   384 Türkson Arne Suusahullud 1:45:37.88 39
409   656 Mägi Tuulis 1:45:44.22 57
410   368 Kalle Rein 1:45:46.86 83
411   666 Vidzus Uldis 1:45:48.52 12
412   538 Tali Tiit 1:45:48.62 23
413   686 Junson Jaano 1:45:49.36 58
414   359 Kabral Iljar 1:46:18.16 84
415 75 277 Sau Mari-Liis Rulluisuklubi ABEC 1:46:27.11 18
416   328 Toru Priit 1:46:27.57 92
417   406 Plaas Mario 1:46:35.71 93
418   665 Saloste Gunnar 1:46:41.15 59
419   612 Rindberg Romet 1:46:41.89 60
420   592 Heldus Edvin 1:46:46.52 61
421   363 Kesperi Rain 1:46:49.15 94
422 76 398 Tomberg Janne 1:46:54.30 13
423   399 Kirsipuu Avo 1:46:54.49 40
424   594 Tääker Reiko AS G4S Eesti 1:47:25.99 85
425   383 Tühane Enn Kuldsed Käed 1:48:14.26 8
426   457 Sarik Madis 1:48:15.83 41
427   618 Täht Madis 1:48:35.16 95
428   675 Kiisk Urmas 1:48:40.38 86
429 77 631 Loorents Katriin Rulluisuklubi ABEC 1:48:53.37 32
430   433 Kraam Sulev 1:49:05.83 96
431 78 600 Russak Kaidi 1:49:17.23 33
432   621 Pedask Janek 1:49:23.36 97
433   678 Cinks Ronalds 1:49:34.72 98
434   435 Keba Andres 1:49:44.44 62
435   419 Parkala Oliver 1:50:48.61 87
436   348 Tamm Raimond 1:50:56.85 88
437   593 Seedre Mart Viasat AS 1:50:57.24 99
438 79 597 Tähe Teele 1:50:58.17 34
439   451 Lepasild Raul 1:50:58.84 100
440   424 Liias Tiit 1:51:01.38 89
441   555 Lükk Andi 1:51:28.47 42
442 80 460 Ahu Laila 1:52:06.77 35
443   652 Miilmann Rauno 1:52:13.84 101
444   684 Nigul Hendrik 1:52:32.66 102
445   648 Vähi Sven 1:52:37.28 103
446   335 Leek Tarmo Rulluisuklubi 8R 1:52:39.41 13
447   388 Mitt Risto 1:52:49.76 90
448 81 405 Riitsalu Enna-Liisa 1:52:52.47 36
449   683 Tafenau Mait 1:52:53.91 104
450 82 390 Tamm Kaia 1:52:54.01 4
451   414 Tänavsuu Taavi 1:52:54.98 91
452   567 Nikitin Gennaiy 1:52:57.18 6
453   396 Laidre Marti 1:53:09.26 92
454   274 Parve Marko 1:53:22.66 93
455 83 430 Mugra Liisa 1:53:23.80 5
456   431 Mugra Mairo 1:53:23.83 43
457   373 Tammik Kalev 1:53:31.43 14
458   429 Keskikuru Tapani 1:53:32.39 9
459   393 Kõrgesaar Kristjan 1:53:32.44 63
460   416 Romet Aivar 1:53:45.83 24
461 84 477 Metslang Mirjam 1:54:11.52 37
462 85 559 Klaus Kristi 1:54:46.32 38
463   387 Salusaar Margus 1:54:46.41 94
464   350 Kask Kalle 1:55:09.83 64
465 86 668 Talvistu Siiri 1:55:16.57 39
466   418 Männasoo Toomas SEB Pank 1:55:18.34 65
467 87 343 Soonberg Maria 1:55:23.28 40
468   687 Palubinskas Anton 1:55:25.64 15
469   423 Uustalu Arvi 1:55:32.35 95
470   364 Solna Janno 1:55:46.93 105
471 88 484 Laaspere Liisi 1:55:47.78 41
472 89 489 Kruusmann Reet 1:55:48.75 42
473 90 458 Piik Mirjam 1:55:50.57 14
474   613 Unt Raivo 1:55:51.00 44
475 91 639 Truu Elizabeth 1:55:53.33 43
476   443 Ilves Priit 1:55:54.65 66
477 92 628 Arro Riin 1:55:55.23 5
478   548 Mertsina Heiko 1:55:56.29 106
479 93 448 Hints Kairi SEB Pank 1:55:57.15 15
480 94 588 Murov Liis 1:55:57.72 44
481   577 Änilane Juhan 1:56:01.24 10
482   456 Paas Tõnu 1:56:10.05 67
483   501 Tammik Silver 1:56:17.75 96
484 95 693 Mägi Katre 1:56:38.05 45
485   446 Roihu Riku 1:56:43.48 16
486   360 Rääk Tarmo AS G4S Eesti 1:56:48.47 68
487   667 Paal Märt 1:57:01.40 107
488 96 428 Soom Pärja Omniva SK 1:57:20.94 1
489 97 440 Peebo Margit 1:57:45.26 19
490 98 439 Jentson Tuuli 1:58:00.71 46
491   702 Nerman Margus 1:58:58.13 69
492 99 651 Lukk Kadri Hawaii Express 1:59:01.80 47
493 100 426 Sarapuu Kerli 1:59:05.71 48
494   389 Parksepp Marko 1:59:08.53 108
495   397 Trasberg Aivar 1:59:38.01 45
496   454 Lepik Arvo 1:59:46.03 17
497 101 563 Lõoke Eeva-Laura 1:59:46.98 6
498   700 Annamaa Aarne 1:59:48.25 70
499 102 186 Krokhina Sviatlana 1:59:48.30 20
500   464 Kikerman Ardi 1:59:49.00 109
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vello, , 19.08.2014 21:38
Juhan, kas hommikused rohud jäid võtmata?
Juhan Änilane, ehasiimu@hot.ee, 28.07.2014 08:11
tartu rulluisumaraton


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE