estenglv
WAP version
Login form
10 km
10 km (kepikõnd)
5 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 24 Aug 2019 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
59. Viljandi Linnajooks
Laiks 12.10.2014
Vieta Viljandi EST
Veids Skriešana
Distance Põhijooks 10 km - 12:00
Rahvajooks 5 km - 11:00
Kepikõnd 10 km - 12:00
Lastejooksud - 10:30
Organizētājs Viljandimaa Spordiliit, Margit Kurvits, +372 502 2521, www.viljandimaa.ee/linnajooks spordiliit@viljandimaa.ee  
RAJAKAART
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks    
1 501 Allikoja Kaisa Paala klubi 1:33:01.7 Diploma
2 502 Arr Kristi Vastsed naised 1:31:15.9 Diploma
3 503 Bild Tiiu 1:21:19.5 Diploma
4 504 Braun Kaidi 1:21:41.9 Diploma
5 505 Elbing Tiiu 1:36:25.2 Diploma
6 506 Ilves Reelika 1:21:27.0 Diploma
7 507 Ilves Viktor 1:25:22.4 Diploma
8 508 Kahk Merike Ammuklubi Nool 1:29:12.1 Diploma
9 509 Kahu Maili 1:23:39.4 Diploma
10 510 Kaldvee Inga 1:35:16.4 Diploma
11 546 Kaljusaar Aivar 1:20:53.4 Diploma
12 511 Kalmus Daisi PUUDUB 1:38:36.6 Diploma
13 512 Kont Lea 1:22:51.0 Diploma
14 513 Kora?unova Hülgi 1:50:02.7 Diploma
15 514 Kraav Marje 1:36:26.4 Diploma
16 515 Kralle Heli 1:36:25.4 Diploma
17 516 Lukas Jaanika 1:38:36.5 Diploma
18 517 Mäe Helgi 1:30:40.5 Diploma
19 518 Older Ülo 1:22:32.4 Diploma
20 519 Paabel Kätlin 1:33:31.6 Diploma
21 520 Pari Kätlin 1:39:15.8 Diploma
22 521 Peetersoo Inge 1:21:21.7 Diploma
23 522 Piir Ilona Paala klubi 1:38:55.5 Diploma
24 524 Pukk Kaie 1:25:41.8 Diploma
25 523 Pukk Anneli 1:38:55.5 Diploma
26 525 Raud Rita Ammuklubi Nool 1:29:12.1 Diploma
27 526 Raudsepp Jane Vastsed Naised 1:31:16.0 Diploma
28 527 Rull Annika 1:30:36.1 Diploma
29 528 Savastver Reet 1:23:39.5 Diploma
30 529 Siimer Enn joosu 1:23:39.1 Diploma
31 547 Sindi Urve 1:28:51.3 Diploma
32 548 Sindi Aivar 1:28:51.6 Diploma
33 530 Sitska Anneli Viljandi Rattaklubi 1:25:48.2 Diploma
34 531 Soo Merilin Vastsed naised 1:31:15.5 Diploma
35 533 Soorm Karin 1:30:34.4 Diploma
36 535 Soorm Teet 1:30:34.5 Diploma
37 532 Soorm Adeele 1:33:01.4 Diploma
38 534 Soorm Kätly 1:39:15.3 Diploma
39 536 Tali Kaire 1:25:22.5 Diploma
40 537 Tammeorg Anne 1:30:10.1 Diploma
41 538 Teder Edda 1:38:28.4 Diploma
42 539 Tire Külli 1:35:16.4 Diploma
43 540 Tomson Eve Vastsed Naised 1:31:15.7 Diploma
44 541 Tomson Maret TSK Joosu 1:38:49.4 Diploma
45 542 Tomson Mati TSK Joosu 1:38:49.8 Diploma
46 543 Torim Heli Vastsed Naised 1:31:15.5 Diploma
47 553 Tuuling Aino 1:27:55.3 Diploma
48 544 Vainola Eelika 1:39:15.3 Diploma
49 545 Veske Reelika 1:35:16.3 Diploma
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI