estenglv
WAP version
Login form
10 km
10 km (kepikõnd)
5 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 21 Apr 2018 02:00:05 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
59. Viljandi Linnajooks
Time 12.10.2014
Place Viljandi EST
Type Running
Distance Põhijooks 10 km - 12:00
Rahvajooks 5 km - 11:00
Kepikõnd 10 km - 12:00
Lastejooksud - 10:30
Organizer Viljandimaa Spordiliit, Margit Kurvits, +372 502 2521, www.viljandimaa.ee/linnajooks spordiliit@viljandimaa.ee  
RAJAKAART
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Nr Name Team/
City
 Time    
1002 Hantson Andreas VAK STAIER 20:24.5 Diploma
1003 Hantson Anette VAK STAIER 24:44.3 Diploma
1004 Heinam Anett 28:50.0 Diploma
1005 Hunt Reelika 33:09.8 Diploma
1006 Hüva Kärt Sakala Suusaklubi 26:53.5 Diploma
1007 Kiivit Laure 30:32.4 Diploma
1008 Kiivit Reelika 30:34.9 Diploma
1009 Kink Margit 28:39.3 Diploma
1010 Kivimets Marianne Tabasalu Triatloniklubi ei start Diploma
1011 Kramer Ann Viljandi Kesklinna kool 27:17.9 Diploma
1012 Kramer Marie Viljandi Kesklinna kool 27:19.4 Diploma
1014 Kurg Raimo 21:34.9 Diploma
1013 Kurg Kertu 29:28.0 Diploma
1015 Kõrgvee Laura 33:09.7 Diploma
1016 Leesmend Kessu 28:36.0 Diploma
1017 Mitt Olev 23:20.3 Diploma
1018 Orro Marili 30:44.3 Diploma
1019 Paris Mariliis Sakala Suusaklubi 23:27.4 Diploma
1020 Peltser Anette Sakala Suusaklubi 34:44.7 Diploma
1021 Pertelson Aleksander Perekond Varik 24:46.3 Diploma
1022 Randmäe Jarmo JK Viljandi Tulevik 22:20.7 Diploma
1023 Ruus Heli 35:50.3 Diploma
1024 Seskena Ive AC Sports 29:38.2 Diploma
1025 Tambet Kärt Sakala Suusaklubi ei start Diploma
1026 Trummal Tõnis 23:25.5 Diploma
1027 Trummal Vilma 32:16.8 Diploma
1028 Tugi Gedly AKG / Karksi-Nuia Spordikool 26:44.3 Diploma
1029 Univer Marie Johanna 27:09.3 Diploma
1030 Vahtra Maila Eesti Energia SK 30:46.0 Diploma
1032 Varik Iti Marii Perekond Varik 28:43.2 Diploma
1031 Varik Eve Perekond Varik 37:51.8 Diploma
1037 Varrak Teele 32:58.7 Diploma
1033 Varula Romi 27:17.8 Diploma
1034 Varula Viktoria 28:41.5 Diploma
1035 Veske Reigo VAK STAIER 22:30.5 Diploma
1036 Villemson Tiina 28:16.6 Diploma
‹‹ Back
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS