estenglv
WAP version
Login form
RSS
Olümpiajooksu võitsid Roman Fosti ja Liina Luik 24.05.2014 (0)
Olümpiajooksu võitsid Roman Fosti ning õed Leila ja Liina Luik Täna, 24.mail Tartus toimunud Olümpiajooksul kaitses Roman Fosti (Stamina SK) eelmise aasta esikohta, parandades võidutulemust ...
Homme on Olümpiajooksul Tartus oodata põnevat võistlust 23.05.2014 (0)
Homme, 24. mail Eesti Olümpiakomitee egiidi all Tartus toimuvale Olümpiajooksule on lisaks ligi paarituhandele liikumisharrastajale registreerunud arvukalt eliitjooksjaid.

...
Olümpiajooks toob stardijoonele rekordiliselt esmakordselt rahvaspordiüritusel osalejaid 21.05.2014 (0)
10 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Dec 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
PAF Tartu Olümpiajooks
Aeg 24.05.2014
Koht Tartu EST
Spordiala Jooksmine
Distants 10 km 12:00
Lastejooksud 11:00
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 1 Fosti Roman Stamina Arcotransport jooksutiim 0:30:36 1
2 306 Mukunga Wachura Ibrahim 0:30:39 2
3 799 Nurme Tiidrek Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0:30:40 3
4 2 Tserepannikov Sergei Stamina Arcotransport jooksutiim 0:32:25 4
5 3 Nikolajev Ilja SK Jooksupartner 0:32:29 5
6 12 Košelev Deniss SK Jooksupartner 0:32:39 6
7 37 Lehismets Priit Stamina 0:33:11 7
8 16 Puustus Anti KJS SAKALA 0:33:23 8
9 26 Kais Ülari SK Jooksupartner 0:33:25 9
10 28 Lipp Ralf Sportkeskus.ee 0:33:29 10
11 10 Sasmin Kaupo Maratonitiim 0:33:29 11
12 15 Lillelaid Tõnu Sparta Spordiselts 0:34:20 12
13 36 Kallaste Jaanus Stamina Arcotransport jooksutiim 0:34:34 13
14 30 Mäe Karl SK Altius 0:34:48 1
15 1303 Litvin Jevgeni KJK Sillamäe Kalev 0:34:50 14
16 31 Jõesoo Argo Sportkeskus.ee 0:34:59 15
17 1106 Ränkel Raido Võru Suusaklubi 0:35:03 16
18 14 Markov Alexey TÜ ASK 0:35:05 17
19 35 Andresson Mart 0:35:31 18
20 39 Medar Marti Stamina 0:35:43 1
21 69 Hussar Karel SK Jooksupartner 0:35:54 2
22 72 Kärp Algo Viljandi Suusaklubi 0:35:59 19
23 177 Abner Mark Stamina Arcotransport jooksutiim 0:36:00 1
24 8 Aristov Dmitri Stamina Arcotransport jooksutiim 0:36:04 2
25 402 Tippi Bert TÜ ASK 0:36:04 20
26 5 Luik Liina Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:36:09 1
27 4 Luik Leila Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:36:09 2
28 17 Ratasepp Rait TriSmile 0:36:20 21
29 886 Terehhov German sk Mitš 0:36:30 1
30 68 Ilumäe Indrek 0:36:41 22
31 189 Kaiv Taavi 0:36:46 23
32 1288 Veerpalu Andreas Karupesa Team 0:36:51 3
33 208 Poolamets Hannes Tabasalu triatlonklubi 0:36:59 4
34 55 Vahkal Kaido 0:37:06 24
35 25 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:37:14 25
36 34 Tammjärv Karel Tartu Suusaklubi 0:37:17 26
37 132 Enno Kristjan Täppsportlased 0:37:17 2
38 117 Vilismäe Martin 0:37:23 27
39 872 Paris Olav VAK staier 0:37:26 28
40 159 Anton Arvi Viljandi Suusaklubi 0:37:28 5
41 56 Maiste Tarmo 0:37:39 29
42 393 Roosimäe Kurmo 0:37:48 30
43 7 Talts Evelin Stamina Arcotransport jooksutiim 0:37:49 3
44 18 Seepõld Rain TÄPPSPORTLASED 0:37:52 31
45 70 Enn Lauri 0:37:56 32
46 178 Mendel Mark Stamina Arcotransport jooksutiim 0:37:58 3
47 38 Jakson Ahto TÄPPSPORTLASED 0:38:02 3
48 45 Kala Taavi 0:38:06 33
49 95 Tavits Gaabriel Weekend Warriors II 0:38:06 4
50 184 Simson Priit 0:38:10 34
51 79 Mumm Indrek Sparta 0:38:16 1
52 82 Valdmaa Lauri 0:38:23 35
53 54 Kindel Hanno Täppsportlased 0:38:31 2
54 29 Lään Christjan TÄPPSPORTLASED 0:38:40 5
55 1296 Kruusamägi Uku Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 0:38:48 6
56 110 Kutsar Aare Ramest Ehitus Racing Team I 0:38:50 36
57 106 Rouhijainen Madis Team Ronhill 0:38:55 37
58 144 Mets Madis 0:38:55 38
59 33 Linn Andi Staier 0:38:58 6
60 9 Lein Andrus 0:39:03 7
61 42 Õun Jaan Täppsportlased 0:39:04 39
62 24 Juhkov Janar Sparta 0:39:09 40
63 111 Veide Hannes 0:39:11 41
64 43 Kivil Allar 0:39:18 42
65 142 Nõmmik Heigo 0:39:23 43
66 81 Barinov Kaarel Sparta 0:39:26 44
67 720 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 0:39:26 4
68 74 Palling Kalle 0:39:28 45
69 22 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 0:39:34 46
70 737 Tikk Ermo Crossfit Tartu 0:39:34 47
71 32 Tõnne Grete EMÜ SK 0:39:35 4
72 53 Masik Tambet SK Kolepaha 0:39:47 48
73 71 Palm Mart 0:39:48 49
74 92 Murumets Peeter 0:39:49 7
75 183 Reivelt Kalvi 0:39:49 8
76 377 Kukk Kaisa Sparta 0:39:51 5
77 107 Mäe Jaanus Kahe Silla Klubi 0:39:54 50
78 404 Haava Henno 0:40:01 9
79 66 Dubrovski Jan 0:40:05 51
80 190 Lumberg Alari Tori SK 0:40:08 52
81 171 Aave Marius RTA Tarbatu 0:40:15 53
82 1300 Salla Marek Türi Jõud 0:40:21 54
83 428 Võsu Marek 0:40:26 55
84 101 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:40:27 6
85 761 Laanemets Raivo 0:40:29 3
86 89 Ülem Risto 0:40:32 8
87 96 Kibuspuu Tiit 0:40:37 4
88 119 Kaseorg Tanel Tartu SS Kalev 0:40:42 9
89 185 Nisloni Rainer 0:40:46 56
90 67 Mäe Mehis Täppsportlased 0:40:55 57
91 426 Vilgo Riivo Raplamaa Tublid Maratoonarid 0:41:02 58
92 76 Mõttus Eero Täppsportlased 0:41:07 10
93 87 Veeret Andreas 0:41:09 59
94 46 Hiiesalu Taago Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:41:15 60
95 204 Hummal Erkki SPARTA 0:41:17 11
96 187 Loit Madis Kuusalu SK 0:41:18 61
97 64 Saar Heigo 0:41:19 5
98 1332 Koho Tanel 0:41:19 62
99 546 Kuleshov Aleksandr Dresseur MTÜ 0:41:21 63
100 88 Kingo Gunnar 0:41:21 64
101 120 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 0:41:24 65
102 955 Nirk Aarne Tallinna Kalev 0:41:25 66
103 1297 Kaljund Risto Tallinna Kalev 0:41:25 67
104 121 Kuusik Maie 0:41:25 1
105 112 Põlgast Priit 0:41:26 68
106 154 Maiste Margus 0:41:33 69
107 61 Tiiksaar Aaro 5XA 0:41:38 70
108 131 Türkson Arne Suusahullud 0:41:42 6
109 883 Dorošenko Mark sk Mitš 0:41:44 5
110 155 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:41:48 7
111 182 Alamets Ülari 0:41:48 8
112 783 Nikolajev Dmitri 0:41:48 9
113 199 Kaljurand Urmas Stamina 0:41:50 1
114 109 Tikva Indrek 0:41:51 12
115 223 Kaiv Rauno 0:41:51 71
116 83 Männik Ahti 0:41:52 72
117 905 Lillak Aimur 0:41:57 73
118 137 Oder Rein 21CC Triatloniklubi 0:41:58 13
119 580 Eskla Algo 0:42:02 74
120 80 Voolaid Veiko Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:42:09 75
121 352 Muromägi Avo 0:42:10 76
122 135 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 0:42:13 77
123 540 Teppo Anu Sparta 0:42:23 7
124 118 Luts Marek SK Walketa 0:42:24 14
125 94 Veeroos Erki 0:42:25 78
126 962 Merenäkk Meelis SK Metsasõbrad 0:42:27 15
127 114 Ehasalu Erkki 0:42:30 79
128 249 Mällo Roland 0:42:32 80
129 324 Juns Tanel 0:42:32 81
130 40 Andrejeva Olga Stamina 0:42:34 8
131 231 Kask Villu SK Aaspere 0:42:38 16
132 743 Petratskov Jan 0:42:41 82
133 73 Vürmer Silver Täppsportlased 0:42:43 83
134 368 Talpsep Indrek Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:42:45 84
135 506 Vainer Miiko MTA SK 0:42:46 85
136 470 Lankov Aivar Pedja Kalaklubi 0:42:49 86
137 105 Mälter Margit Sparta 0:42:49 2
138 1058 Kont Hendrik 0:42:53 6
139 188 Kask Oliver 0:42:56 7
140 127 Raap Ilmar meie 0:42:57 10
141 1183 Ervin Egle-Helene KJK VIKE 0:42:59 1
142 266 Reitav Kristo 0:43:00 87
143 124 Liin Urmas TÜASK Fitnessklubi 0:43:09 88
144 1111 Sellis Siim Sparta Spordiselts 0:43:12 89
145 789 Piiri Rain Elioni Spordiklubi 0:43:17 17
146 164 Toomik Taavi CrossFit Tartu 0:43:26 10
147 244 Tanner Lauri Läänemaa kjk 0:43:27 90
148 777 Vilt Hardi 0:43:27 91
149 19 Tamm Maris Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:43:31 9
150 141 Krilovs Ringo Voka 0:43:31 92
151 313 Gill Mihkel 0:43:36 11
152 215 Gussev Rain 0:43:39 93
153 86 Metsmägi Andres 0:43:41 94
154 193 Paane Risto 0:43:42 95
155 276 Annama Jaanus 0:43:43 18
156 1130 Kask Ats High5 0:43:43 96
157 1319 Reiter Marek 0:43:45 19
158 322 Nagel Georg-Harald SK Asaspere 0:43:49 2
159 174 Pappel Jaanus 0:43:52 20
160 134 Pärtelpoeg Ingmar 0:43:53 21
161 175 Nurk Aare 0:43:54 11
162 115 Pehk Heimar 0:43:54 97
163 211 Gross Toomas 0:43:55 22
164 1313 Tolmann Indrek 0:43:59 98
165 529 Tsirp Priit 0:44:01 99
166 153 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:44:01 100
167 191 Lindmäe Jaako 0:44:02 23
168 246 Lusikas Kristjan 0:44:02 101
169 77 Einasto Mart TÜASK 0:44:02 12
170 494 Lepik Sander 0:44:03 102
171 478 Mihailov Kaspar 0:44:06 103
172 179 Muru Merike 0:44:08 1
173 197 Ärm Urmas 0:44:12 13
174 156 Jüriado Juhan 0:44:19 104
175 1025 Ilmas Peeter 0:44:21 14
176 300 Rosenvald Raul 0:44:22 105
177 592 Asusaar Risto TÜASK 0:44:26 12
178 356 Ilves Elin 0:44:32 2
179 1255 Salus Madis 0:44:32 106
180 445 Juur Kristjan 0:44:34 107
181 216 Münt Ainar 0:44:37 108
182 158 Pallotedder Taivo 0:44:42 109
183 102 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 0:44:43 110
184 220 Ahven Ahto 0:44:44 13
185 1333 Mett Marko Võru võrkpalliklubi 0:44:46 111
186 160 Zeigo Heikki 21CC 0:44:46 14
187 136 Gill Jakob 0:44:47 8
188 98 Born Illimar Tartu SS Kalev 0:44:48 15
189 500 Mäekivi Andres 21CC Triatloniklubi 0:44:50 24
190 312 Väljaots Kain Viru Tull 0:44:51 25
191 483 Utar Urmo 0:44:55 112
192 218 Kade Kalver 0:44:55 26
193 458 Raudsepp Jaan 0:45:05 27
194 284 Laasma Meelika 0:45:05 3
195 75 Tross Tiina Täppsportlased 0:45:06 3
196 299 Roletsky Heiki SK Jooksupartner 0:45:08 113
197 289 Lopsik Priit Hansa SK 0:45:08 114
198 767 Liiva Henri 0:45:09 115
199 1078 Kade Karlis 0:45:11 3
200 198 Saan Taimo 0:45:19 2
201 170 Medijainen Mikk 0:45:25 116
202 423 Uustalo Hektor 0:45:28 117
203 213 Täheste Tanel SK Metsasõbrad 0:45:31 118
204 317 Vaasma Taavi TÜ Fauna 0:45:35 119
205 108 Lauring Karre Täppsportlased 0:45:36 3
206 302 Kokk Kristo 0:45:42 28
207 1235 Kivil Heleri 0:45:43 10
208 222 Soidla Janar 0:45:50 29
209 725 Annus Madis 0:45:53 120
210 1055 Leibenau Marko 0:45:56 121
211 250 Vassiljev Riinu Eratreening.ee 0:45:57 11
212 764 Madi Hardi 0:46:01 9
213 382 Viispert Ando Ants Piibu bridžiklubi 0:46:02 122
214 226 Merenäkk Margarete Eratreening.ee 0:46:04 12
215 152 Raiend Urmo Stamina 0:46:10 15
216 230 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma 0:46:10 30
217 196 Startsev Roman 0:46:11 123
218 779 Tamm Hiie-Liin 0:46:12 13
219 1261 Tameri Tarvi 0:46:13 124
220 885 Kuzmin Artur sk Mitš 0:46:15 10
221 307 Kals Jaak Lopetijukud 0:46:19 125
222 181 Paju Kaido 0:46:22 4
223 325 Bernat Galina Stamina Arcotransport jooksutiim 0:46:24 1
224 1307 Hollo Janno 0:46:25 31
225 1342 Praks Renee 0:46:26 126
226 721 Audova Margus Tartu SHK 0:46:29 127
227 278 Teppo Peep 0:46:32 128
228 1023 Erlenheim Siim 0:46:35 129
229 240 Vulla Ela Kjk ViKe 0:46:37 14
230 1335 Annast Rain 0:46:39 130
231 277 Peterson Kristjan 0:46:39 131
232 520 Sibul Arno 0:46:41 132
233 225 Rammul Brit 0:46:43 15
234 1089 Veemees Ain Karupesa Team 0:46:44 133
235 157 Tubalkain Margus Stamina 0:46:46 16
236 130 Ermann Rait 0:46:51 134
237 1097 Alamaa Arvi 0:46:52 135
238 570 Koskaru Meelis MTA Spordiklubi 0:46:54 136
239 431 Talvik Mikk 0:46:57 137
240 60 Kask Taivo Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:46:57 138
241 62 Kask Urmo Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:46:58 139
242 925 Ainsaar Ain 0:46:59 17
243 99 Nyiri Alec JK Sarma/Kanada 0:47:03 5
244 146 Riks Rando SK Aaspere 0:47:04 16
245 314 Tooming Marko 0:47:04 140
246 165 Kotkas Kuldar Hermes 0:47:05 1
247 65 Kotkas Meriliis Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:47:06 16
248 1024 Vahesaar Heigo-Elmar 0:47:08 11
249 217 Pihlap Einar 0:47:08 141
250 147 Jaama Maris 0:47:12 4
251 1067 Uusmaa Rein 0:47:13 142
252 256 Lilienberg Ergo Täppsportlased 0:47:16 32
253 283 Jägel Kadri Täppsportlased 0:47:19 17
254 708 Marcinkevicz Robin 0:47:19 4
255 161 Kalk Katre 0:47:21 18
256 432 Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 0:47:22 143
257 192 Aarna Kaspar 0:47:29 144
258 333 Hanni Kalju 0:47:32 33
259 332 Erlenheim Karl 0:47:33 145
260 335 Rennit Lex Albe Team 0:47:35 6
261 440 Nurk Kristiina Sparta 0:47:40 4
262 260 Muuli Eerik 0:47:41 17
263 304 Sakkeus Jüri Jooksupartner 0:47:41 1
264 295 Aavik Karmen 0:47:42 19
265 100 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 0:47:49 12
266 582 Maasik Sten 0:47:50 146
267 238 Kuusik Andrus 0:47:52 147
268 860 Nanits Mihkel 0:47:56 148
269 446 Puna Björn 0:47:57 149
270 166 Võip Raivo 0:47:58 18
271 291 Kivila Märt 0:47:58 150
272 590 Ööpik Kairin KSK ALEM 0:47:59 20
273 369 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama SK 0:48:02 151
274 690 Jõumees Karl Suusaklubi Jõulu 0:48:03 13
275 451 Ala Taimar 0:48:08 152
276 167 Karin Martin 0:48:08 153
277 308 Hallimäe Rain 0:48:08 2
278 996 Pilm Kadri Ramest Ehitus Racing Team I 0:48:09 21
279 123 Gorelashvili Givi 0:48:13 154
280 162 Rahi Indrek 0:48:14 19
281 562 Peetrimägi Siim 0:48:17 155
282 1016 Puu Luise 0:48:17 22
283 1250 Pihlap Manuela 0:48:17 23
284 454 Kuusk Karle 0:48:22 34
285 459 Riives Martin Tartu SS Kalev 0:48:25 5
286 433 Randmäe Margus Kahe Silla Klubi 0:48:27 156
287 1298 Soosaar Marti 0:48:28 157
288 392 Tutt Marko 0:48:34 158
289 1290 Haavre Rene 0:48:35 159
290 389 Talviste Toomas 0:48:35 160
291 553 Saar Laur TC2000 0:48:36 20
292 1178 Lumpre Revo 0:48:37 161
293 1074 Puzõrjov Andrei 0:48:39 162
294 461 Valang Ann 0:48:39 24
295 140 Kuusk Kaarel 0:48:41 163
296 472 Pihlak Jekaterina 0:48:44 5
297 169 Sepp Veiko 0:48:45 35
298 508 Liira Martin 0:48:48 164
299 91 Pilt Siiri Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:48:49 6
300 212 Väizanen Urmo 0:48:54 165
301 241 Matson Kaire Elujooks 0:48:57 25
302 328 Raudsepp Raivo 0:49:00 7
303 1161 Holts Siim 0:49:06 18
304 1162 Häelme Raigo 0:49:06 166
305 245 Vesiallik Sten 0:49:07 167
306 253 Täht Taavi 0:49:07 168
307 315 Kivesti Ain 0:49:07 169
308 1262 Tonkonogov Vladislav 0:49:08 2
309 408 Valter Järvi 0:49:08 2
310 338 Angerjärv Armin Tartu Ujumisklubi 0:49:09 6
311 805 Metsküla Tanel 0:49:10 170
312 49 Männik Kristin Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:49:10 26
313 1163 Gromov Maksim 0:49:10 171
314 78 Teeväli Asko Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:49:11 172
315 90 Viitmann Jaak 0:49:13 173
316 515 Pulk Lennart 0:49:18 36
317 825 Õun Laas 0:49:23 174
318 381 Hioväin Kerto 0:49:23 175
319 1000 Pilm Heiki Ramest Ehitus Racing Team II 0:49:26 176
320 355 Avanesov Andrey EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 0:49:26 3
321 541 Alliksaar Indrek Sparta 0:49:26 37
322 280 Kase Rene 21CC triatloniklubi 0:49:27 38
323 518 Merivoo Madis 0:49:29 4
324 1260 Alamaa Alvar 0:49:35 177
325 987 Metsaorg Maria Maria jooksuklubi 0:49:39 2
326 1071 Vettik Elari 0:49:40 178
327 1278 Allas Rahel Suusahullud 0:49:40 27
328 219 Grigorjev Sergey Mitš 0:49:42 8
329 727 Hekk Kadri 0:49:47 28
330 288 Kalda Ruth TÜASK 0:49:47 5
331 460 Romasenko Georgi 0:49:51 179
332 439 Saar Jüri 0:49:54 39
333 286 Treier Tarvo 0:49:54 180
334 1315 Kuhi Jristina 0:49:55 29
335 1005 Põllu Aivar Eesti Energia Spordiklubi 0:49:58 181
336 337 Tubli Peeter OK Koperaator 0:50:00 182
337 1285 Kesk Leho 0:50:01 183
338 375 Järvelaht Veljo 0:50:02 184
339 373 Puusepp Andra 0:50:07 7
340 1246 Lamp Veljo 0:50:07 21
341 685 Volens Maret Sparta 0:50:12 8
342 436 Paloson Mirek 0:50:14 185
343 383 Lõhmus Veljo 0:50:18 22
344 150 Hiob Priit Jooksupartner 0:50:18 186
345 224 Pärnsalu Markel Tahe Outdoors Team 0:50:18 187
346 397 Kiviselg Allan Sparta 0:50:20 188
347 1064 Kesperi Indrek 0:50:21 189
348 341 Kurg Peeter 0:50:22 190
349 311 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 0:50:23 191
350 353 Kaska Marko 0:50:24 40
351 378 Musting Aksel 0:50:26 5
352 84 Arumäe Tauri Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:50:27 192
353 523 Kuusk Klarika 0:50:28 9
354 275 Metshein Raul 0:50:28 23
355 343 Viik Kaarel 0:50:29 193
356 1317 Mekk Reigo 0:50:31 194
357 1331 Kelk Mart 0:50:38 195
358 1294 Kivimets Merili-Mai Tabasalu Triatloniklubi 0:50:39 1
359 481 Kõiv Marek 0:50:40 196
360 801 Veelain Ermo 0:50:42 9
361 128 Lillo Einar 0:50:43 24
362 467 Kaur Kaspar Sparta 0:50:45 197
363 608 Gill Paul 0:50:47 41
364 354 Aaslaid Kaido 0:50:47 25
365 372 Lohu Mati 0:50:48 198
366 434 Kais Paavo 0:50:48 26
367 1324 Karppinen Jesse 0:50:49 199
368 793 Paabo Tiit 0:50:50 200
369 900 Vaskma Huko 0:50:50 201
370 1228 Hindrikson Taavi 0:50:51 202
371 1115 Derunov Juri Elioni spordiklubi 0:50:56 203
372 1225 Pennar Karl Madis 0:50:59 14
373 593 Ruul Mati 0:50:59 10
374 151 Hallemaa Rene Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:51:02 204
375 839 Lumiste Sten 0:51:05 205
376 852 Sala Madleen 0:51:05 30
377 173 Lepp Erkki 0:51:05 206
378 329 Naaber Merili Eratreening.ee 0:51:06 31
379 435 Aitman Hannely 0:51:06 32
380 1172 Raud Kristo 0:51:07 207
381 1329 Merila Mati 0:51:08 27
382 419 Ormisson Toomas 0:51:11 208
383 964 Lind Arvo SK Metsasõbrad 0:51:12 209
384 527 Saidla Rauno 0:51:13 210
385 282 Kraft Mai 0:51:13 33
386 1068 Tiirik Karl 0:51:14 211
387 616 Lippa Indrek 0:51:14 42
388 281 Kraft Kai 0:51:15 34
389 802 Puusalu Arwed 0:51:16 6
390 395 Solonenkova Sjuzana 0:51:16 35
391 271 Rammi Antti Ramest Ehitus Racing Team I 0:51:18 212
392 242 Tõugjas Anneli 0:51:20 36
393 780 Jahilo Valdo TriSmile 0:51:21 43
394 465 Talu Tauri 0:51:24 44
395 742 Paulus Hugo 0:51:25 7
396 93 Talpsep Anette Tartu Ülikooli Spordiklubi 0:51:26 213
397 490 Karu Rein 0:51:28 214
398 1343 Kiviorg Merilin 0:51:29 10
399 414 Suik Inga Täppsportlased 0:51:30 37
400 186 Zirnask Villu 0:51:31 28
401 566 Härm Kersti 0:51:32 38
402 1059 Olesk Taivo 0:51:34 215
403 463 Mänd Lauri Nabala Kohalikud Koprad 0:51:36 216
404 1084 Poznahirko Svetlana 0:51:37 6
405 1338 Jaanisoo Ivo 0:51:38 217
406 407 Kajandi Allar 0:51:39 218
407 1292 Läll Rait 0:51:39 7
408 677 Parro Kristi 0:51:40 39
409 273 Vetemäe Lagle High5 0:51:40 40
410 145 Raudsaar Taavi Eesti Panga Spordiklubi 0:51:41 219
411 710 Jürimaa Mihkel 0:51:41 220
412 1326 Kontar Kaupo 0:51:42 221
413 771 Ojalill Raimond 0:51:43 222
414 456 Viidebaum Ken 0:51:48 223
415 1281 Hiieste Aivo 0:51:48 224
416 1094 Agu Aivo Järvakandi Vibuklubi Ilves 0:51:51 225
417 535 Truu Kaarel 0:51:51 226
418 544 Mandriks Jaan 0:51:52 227
419 498 Jakobi Ranne 0:51:53 29
420 390 Lepik Rainer 0:51:54 228
421 696 Valge Kerli SK JOOKSUPARTNER 0:51:55 41
422 687 Kivilo Karola 0:51:57 3
423 1220 Veelain Maikel 0:52:04 229
424 555 Ivanov Marek 0:52:05 45
425 521 Enok Teet Katevara 0:52:05 46
426 586 Nool Anti 0:52:08 19
427 818 Haidak Marko Elioni spordiklubi 0:52:08 230
428 1131 Varul Kaspar 0:52:09 8
429 850 Valdner Risto TÜASK 0:52:16 9
430 367 Koplimägi Marika 0:52:20 11
431 133 Kuznetsov Peeter 0:52:22 231
432 861 Paloots Karin 0:52:22 42
433 1051 Aasmäe Kalev 0:52:22 232
434 686 Lõhmus Raul 0:52:27 47
435 139 Kangur Margus 0:52:27 233
436 530 Salujõe Kaidi 0:52:27 43
437 519 Puusepp Avo 0:52:28 48
438 429 Tõldsepp Gunnar 0:52:29 234
439 425 Nisu Kaspar e-treening.ee 0:52:30 235
440 1096 Metsavas Henri 0:52:30 236
441 1328 Randoja Rasmus SK Tähe 0:52:31 10
442 267 Sinilill Veronika 0:52:36 12
443 1330 Jürgens Janar 0:52:38 237
444 1347 Kuusik Silver Keskerakond 0:52:41 238
445 1334 Tiks Priit 0:52:42 239
446 437 Pellenen Evelin 0:52:43 44
447 1325 Hummal Mari 0:52:43 45
448 1126 Toomet Ave Sparta 0:52:44 46
449 484 Beljantseva Jelena 0:52:46 47
450 517 Jürimäe Tarvo 0:52:47 240
451 448 Sepp Eedi 0:52:48 241
452 424 Laimets Toomas 0:52:48 11
453 817 Sõrmus Tanel 0:52:51 242
454 421 Krillo Enar 0:52:54 243
455 1116 Bergmann Hüite 0:52:54 13
456 824 Sõõro Lauri 0:52:58 244
457 427 Karussaar Kaido 0:52:58 30
458 1200 Tagamets Ketlin 0:53:03 48
459 326 Ruut Jaanus 0:53:03 245
460 945 Purga Indrek 0:53:07 246
461 330 Sillanurm Ly Täppsportlased MTÜ 0:53:08 14
462 466 Veskimäe Aire Sparta 0:53:09 49
463 1044 Aun Ave Sparta 0:53:09 50
464 650 Sorokina Zaira 0:53:10 7
465 832 Salben Janno 0:53:10 247
466 396 Ers Alger 0:53:15 248
467 846 Ojasoon Ave Jaak Mae suusakool 0:53:16 51
468 1283 Roopärg Marika TriSmile 0:53:17 8
469 336 Tõnne Raivo 0:53:20 31
470 579 Kõivik Elari Tartu MyFitness 0:53:21 15
471 334 Viiklaid Marek 0:53:24 249
472 168 Nepper Pelle Spordiselts Kaido 0:53:25 250
473 942 Müür Kalev 0:53:27 49
474 406 Treier Jana 0:53:27 52
475 895 Ivanov Veigo 0:53:28 251
476 702 Kannel Margit eratreening.ee 0:53:30 53
477 1171 Õun Helger 0:53:30 11
478 122 Mander Asko Kose Korvpalliklubi 0:53:33 16
479 853 Tamm Indrek 0:53:36 252
480 695 Rosin Einar 0:53:36 253
481 1252 Ivainen Toivo 0:53:36 12
482 464 Kiisk Rauno 0:53:39 254
483 1125 Ailt Margo 0:53:40 255
484 774 Kulbas Risto 0:53:40 3
485 1062 Kähr Janek 0:53:44 256
486 1336 Michelson Reemo 0:53:44 50
487 982 Rikkinen Tarmo 0:53:45 51
488 1050 Allikmäe Madli TallinnStrong 0:53:46 54
489 449 Bergmann Guido 0:53:52 13
490 595 Mey Tea 0:53:55 15
491 738 Mändla Mare SK Jooksupartner 0:53:59 9
492 862 Riives Aire 0:53:59 16
493 1286 Mändla Raul Täppsportlased 0:53:59 52
494 447 Padu Mare 0:54:00 55
495 528 Kink Sirje 0:54:04 10
496 512 Sabolotni Pille 0:54:05 11
497 235 Puusaar Sulev 0:54:08 32
498 415 Tulp Kristjan 0:54:09 257
499 989 Torp Kadri RTA Tarbatu 0:54:10 56
500 671 Tuuling Ott 0:54:10 258
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Tartu Olümpiajooks14_r_2
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE