estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 23 Mar 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 15.06.2014
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1 km 11:00
7 km 13:00
7 km kepikõnd 13:00
Lastejooksud 12:00
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 5km 10km 15km 20km  
1   1 Fosti Roman STAMINA SK 1:05:29 0:15:10 0:30:42 0:46:23 1:02:04
2   3 Mukunga Wachura Ibrahim 1:07:14 0:15:10 0:30:53 0:47:25 1:03:37
3   2 Tšerepannikov Sergei STAMINA SK 1:08:21 0:15:45 0:31:55 0:48:23 1:04:47
4   4 Nikolajev Ilja SK JOOKSUPARTNER 1:08:27 0:15:44 0:31:55 0:48:23 1:04:47
5   89 Goryunov Alexandr AKADEMIA LEGKOI ATLETIKI 1:09:01 0:15:45 0:31:55 0:48:31 1:05:20
6   11 Ivanov Ivar VÕRU KJK LÕUNALÕVI 1:09:16 0:16:06 0:32:40 0:49:24 1:05:47
7   68 Vinogradov Yury SYLVIA.GATCHINA.RU 1:09:33 0:16:06 0:32:41 0:49:24 1:05:57
8   32 Laumets Rauno TARTU SS KALEV 1:09:40 0:16:05 0:32:41 0:49:25 1:06:06
9   24 Puustus Anti KJS SAKALA 1:10:26 0:16:13 0:33:00 0:49:56 0:00:00
10   6 Lehismets Priit STAMINA SK 1:10:35 0:16:06 0:32:41 0:49:47 1:06:50
11   837 Sozonov Vladimir HERBALIFE 1:10:56 0:16:48 0:33:56 0:50:49 1:07:21
12   8 Markov Aleksei TÜASK 1:11:26 0:16:08 0:33:09 0:50:40 1:07:42
13   5 Sasmin Kaupo SPARTA SS 1:11:43 0:16:07 0:33:08 0:50:40 1:07:58
14   19 Vulla Elar RAKVERE KJK VIKE 1:12:05 0:16:08 0:33:09 0:50:45 1:08:17
15   31 Lipp Ralf SPORTKESKUS.EE 1:13:05 0:16:16 0:33:39 0:51:15 1:09:10
16   66 Jõesoo Argo SPORTKESKUS.EE 1:13:52 0:16:58 0:34:37 0:52:26 1:09:56
17   21 Lillelaid Tõnu SPARTA SS 1:14:00 0:16:20 0:34:09 0:52:10 1:10:05
18   26 Piip Kaarel TÄPPSPORTLASED 1:14:04 0:16:58 0:34:36 0:52:26 1:10:05
19   17 Reinart Hardo TÜASK 1:14:07 0:16:39 0:34:12 0:52:11 1:10:12
20   10 Kallaste Jaanus STAMINA SK 1:14:18 0:16:16 0:33:39 0:51:33 1:10:11
21   7 Reinsalu Kristo STAMINA SK 1:14:38 0:16:58 0:34:37 0:52:35 1:10:41
22   57 Hannus Sander 42 KOMA 1:15:01 0:17:37 0:35:40 0:53:52 1:11:20
23   23 Vaine Heinar VAK STAIER 1:15:14 0:16:06 0:32:41 0:51:26 1:11:04
24   9 Lein Andrus RAKVERE KJK VIKE 1:15:48 0:16:58 0:34:37 0:52:51 1:11:44
25   65 Medar Marti STAMINA SK 1:15:50 0:16:58 0:35:07 0:53:09 0:00:00
26   20 Ilumäe Indrek 1:16:12 0:17:38 0:35:40 0:54:05 1:12:22
27   84 Veilberg Ago PÄÄSTEAMET/TAMSALU 1:16:14 0:17:36 0:35:40 0:53:55 1:12:17
28   35 Tomson Henek SPARTA SS 1:16:36 0:17:58 0:35:57 0:54:25 1:12:36
29   12 Hussar Karel SK JOOKSUPARTNER 1:16:49 0:16:58 0:35:08 0:54:10 1:12:57
30   112 Orm Olari 1:16:49 0:17:48 0:35:55 0:54:21 1:12:52
31   18 Tippi Bert TÜASK 1:17:21 0:17:37 0:35:42 0:54:26 1:13:21
32   101 Steptšenko Daniil 1:17:26 0:17:37 0:35:41 0:54:23 0:00:00
33   14 Mendel Mark STAMINA SK 1:17:32 0:17:36 0:35:38 0:54:04 1:13:29
34   29 Tärno Indrek SK SCHNELLI 1:18:14 0:18:14 0:36:47 0:55:44 1:14:14
35   92 Säkk Janar 1:18:20 0:18:33 0:37:08 0:55:46 1:14:21
36   30 Rammo Matt SPARTA SS 1:18:33 0:18:13 0:36:49 0:55:44 1:14:29
37   33 Jaaska Allan Peeter STAMINA SK 1:19:02 0:18:14 0:36:49 0:56:01 1:14:58
38   362 Altyshov Pavel BIM 1:19:04 0:18:17 0:36:47 0:55:44 1:14:59
39   87 Maiste Tarmo 1:19:05 0:18:14 0:36:57 0:56:00 1:15:03
40   184 Simson Priit EESTI AJALEHED/DELFI 1:19:17 0:18:19 0:37:07 0:56:16 1:15:14
41   16 Laur Mikk VÕRU KJK LÕUNALÕVI 1:19:24 0:18:13 0:37:16 0:56:40 1:15:18
42   88 Mumm Indrek SPARTA 1:19:28 0:18:19 0:37:18 0:56:36 0:00:00
43   107 Leemet Mait TREENINGPARTNER 1:19:41 0:18:13 0:36:53 0:56:07 1:15:25
44   95 Ridamäe Alar IKB/SPARTA 1:19:47 0:18:15 0:36:58 0:56:37 1:15:40
45   28 Luik Lily TÜASK 1:19:49 0:18:19 0:37:18 0:56:42 0:00:00
46   86 Lään Christjan POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET/TÄPPSPORTLASED 1:19:54 0:18:15 0:36:57 0:56:00 1:15:31
47   36 Salinin Anton KJK KALEV SILLAMÄE 1:19:59 0:17:48 0:36:46 0:56:17 1:15:51
48   91 Mets Madis 1:20:17 0:18:20 0:37:18 0:56:45 1:16:09
49   43 Talts Evelin STAMINA SK 1:20:33 0:18:20 0:37:18 0:56:44 1:16:16
50   149 Ots Indrek FUGU 1:20:50 0:19:03 0:38:26 0:58:01 1:16:54
51   34 Reitsnik Tarmo STAMINA SK 1:21:00 0:18:14 0:36:59 0:56:49 1:16:45
52   58 Jakson Ahto TÄPPSPORTLASED 1:21:05 0:18:34 0:37:36 0:57:14 1:16:50
53   100 Enn Lauri 1:21:17 0:18:58 0:38:25 0:58:02 1:17:15
54   13 Juhkov Janar SPARTA SS 1:21:17 0:18:59 0:38:25 0:58:02 1:17:15
55   49 Kukk Kaisa SPARTA SS 1:21:17 0:18:59 0:38:24 0:58:02 1:17:15
56   15 Luik Lauri LÄÄNEMAA KJK 1:21:18 0:18:14 0:36:57 0:56:17 1:16:56
57   72 Torim Enno VAK STAIER 1:21:28 0:18:13 0:37:16 0:57:11 1:17:11
58   840 Belovsov Aleksey SILVIA 1:21:59 0:19:11 0:38:39 0:58:37 1:17:52
59   138 Valdmaa Lauri 1:22:03 0:18:57 0:38:25 0:58:09 1:17:46
60   567 Raspel Raido DECTONA/SPARTA 1:22:06 0:18:19 0:37:32 0:57:37 1:17:46
61   152 Enno Kristjan TÄPPSPORTLASED 1:22:15 0:19:03 0:38:27 0:58:10 1:17:58
62   93 Palling Kalle RIIGIKOGU 1:22:26 0:18:58 0:38:25 0:58:04 1:18:07
63   564 Nikolaev Sergei 1:22:29 0:19:11 0:38:34 0:58:15 1:18:17
64   760 Haava Henno SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE 1:22:37 0:19:11 0:38:55 0:58:59 1:18:18
65   79 Kruusamägi Uku TÜASK 1:22:47 0:18:23 0:37:36 0:58:01 1:18:16
66   185 Kaasik Ragnar SPARTA 1:23:07 0:19:12 0:38:43 0:58:56 1:18:55
67   81 Kindel Hanno MEDIA HOUSE/TÄPPSPORTLASED 1:23:16 0:18:57 0:38:25 0:58:23 1:18:50
68   80 Leino Peep 1:23:18 0:19:13 0:38:56 0:59:08 1:19:06
69   122 Reivelt Kalvi WWW.VIHMAVESI.EE 1:23:21 0:19:10 0:38:41 0:58:46 1:18:57
70   82 Tavits Gaabriel TARTU ÜLIKOOL/WEEKEND WARRIORS II 1:23:21 0:18:57 0:38:25 0:58:36 1:19:06
71   110 Palm Mart BALTIC BOLT AS 1:23:45 0:19:12 0:39:10 0:59:29 1:19:25
72   173 Saar Kaido LUUA METSANDUSKOOL 1:24:22 0:19:11 0:38:39 0:59:00 1:19:47
73   128 Aave Marius RTA TARBATU 1:24:24 0:19:14 0:00:00 0:59:45 1:20:13
74   189 Saluveer Joona OMNIVA/EESTI POSTI SPORDIKLUBI 1:24:32 0:19:49 0:39:57 1:00:17 1:20:18
75   125 Barinov Kaarel SPARTA 1:24:35 0:20:10 0:40:26 1:00:38 1:20:27
76   51 Verevmägi Kristiina TÄPPSPORTLASED 1:24:39 0:19:14 0:39:10 0:59:43 1:20:16
77   665 Meos Peeter 1:24:42 0:20:20 0:40:25 1:00:38 1:20:29
78   103 Liht Sulev 1:24:42 0:19:11 0:39:05 0:59:44 1:20:21
79   108 Kuusalu Asko PROSYSTEM/VANAMÕISA SUUSAKLUBI 1:24:52 0:19:12 0:38:39 0:59:28 1:20:24
80   461 Rohtla Urmas 1:24:55 0:20:20 0:40:40 1:00:46 1:20:34
81   558 Kuleshov Aleksandr DRESSEUR MTÜ 1:25:07 0:19:46 0:39:39 1:00:18 1:20:27
82   187 Kamberg Kristofer Erik MEREMÕISA SK 1:25:25 0:18:34 0:38:05 0:59:12 1:20:46
83   638 Cepilovs Aleksandrs RAGNAR NURKSE SCHOOL OF INNOVATION AND GOVERNANCE 1:25:29 0:19:36 0:39:37 1:00:26 1:21:01
84   215 Krautman Alar KRAUTMANI TERVISEAKADEEMIA 1:25:34 0:19:48 0:40:09 1:00:47 1:21:10
85   177 Reinov Tõnu 1:25:36 0:19:49 0:40:10 1:00:41 1:21:10
86   85 Õun Jaan TÄPPSPORTLASED 1:25:38 0:18:58 0:38:42 0:59:19 1:21:02
87   109 Sobolev Juri 1:25:53 0:19:12 0:39:38 1:00:32 1:21:26
88   374 Mäeots Jannes 1:25:53 0:21:18 0:41:47 1:02:09 1:21:46
89   139 Merivälja Margus SK JOOKSUPARTNER 1:26:04 0:19:49 0:40:12 1:01:02 1:21:38
90   129 Nikolajev Dmitri KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ 1:26:12 0:19:18 0:39:50 1:00:46 1:21:47
91   114 Snitsarenko Tarass EESTI PANGA SK 1:26:18 0:19:58 0:40:16 1:01:02 1:21:50
92   317 Põlgast Priit 1:26:34 0:20:40 0:41:19 1:01:57 1:22:12
93   94 Tasimov Sergey SK MITS 1:26:37 0:19:15 0:39:53 1:01:00 1:22:18
94   211 Hummal Erkki SPARTA 1:26:38 0:20:11 0:40:40 1:01:35 1:22:19
95   90 Orgulas Kaido SPORTLAND EESTI AS 1:26:41 0:19:57 0:40:40 1:01:32 1:22:18
96   204 Kelder Alo ENEFIT 1:26:43 0:19:49 0:40:09 1:01:11 1:22:13
97   708 Kondaev Dmitri ÄKKE 1:26:51 0:20:10 0:40:09 1:00:45 1:21:32
98   841 Semenov Sergei 1:26:54 0:21:35 0:42:19 1:02:40 1:22:45
99   102 Dubrovski Jan 1:26:58 0:19:48 0:40:09 1:00:47 1:22:18
100   305 Vainer Miiko MAKSU- JA TOLLIAMET/MTA SK 1:27:00 0:20:33 0:41:23 1:02:13 1:22:41
101   456 Orasmaa Mikk NORTAL 1:27:19 0:19:49 0:40:10 1:01:21 1:22:42
102   163 Maiste Margus 1:27:20 0:19:49 0:40:13 1:01:25 1:22:44
103   462 Savits Anton KÜHNE + NAGEL 1:27:20 0:20:38 0:42:01 1:03:03 1:23:19
104   141 Petrištšev Vitali ERICSSON EESTI 1:27:23 0:19:57 0:40:28 1:01:54 1:22:58
105   578 Vilgo Riivo RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID 1:27:32 0:21:26 0:42:36 1:03:18 1:23:36
106   175 Joonas Peep PRIVATE PROJECT 1:27:36 0:19:12 0:39:41 1:01:48 1:23:09
107   104 Liin Urmas PROF MESINDUS OÜ/TÜASK FITNESSKLUBI 1:27:46 0:20:11 0:40:56 1:01:55 1:23:04
108   38 Andrejeva Olga STAMINA SK 1:27:48 0:19:33 0:40:12 1:01:32 1:23:03
109   69 Tikva Indrek ALBE TEAM 1:27:58 0:20:26 0:41:03 1:02:11 1:23:35
110   60 Kuusik Maie LILLEPALLID 1:28:08 0:20:13 0:41:04 1:02:12 1:23:25
111   105 Männik Ahti 1:28:17 0:19:49 0:40:09 1:01:32 1:23:51
112   64 Kaljurand Urmas STAMINA SK 1:28:20 0:20:10 0:41:06 1:02:18 1:23:40
113   575 Eskla Algo 1:28:38 0:21:00 0:42:00 1:03:06 1:24:02
114   830 Zakharova Anastasia 1:28:39 0:20:27 0:41:28 1:02:53 1:24:07
115   74 Dorošenko Mark SK MITŠ 1:28:53 0:19:45 0:40:45 1:02:27 1:24:19
116   39 Teppo Anu SPARTA SS 1:29:01 0:19:49 0:40:43 1:02:35 1:24:19
117   77 Abner Andre STAMINA SK 1:29:05 0:21:09 0:42:20 1:03:41 1:24:38
118   166 Vürmer Silver TÄPPSPORTLASED 1:29:05 0:21:10 0:42:21 1:03:38 1:24:33
119   798 Robert Jimmy ALSTOM/ALSTOM TEAM 1:29:07 0:20:12 0:41:04 1:02:53 1:24:35
120   50 Mälter Margit SPARTA SS 1:29:10 0:20:55 0:42:06 1:03:39 1:24:30
121   191 Vafin Renat SKYPE 1:29:20 0:20:38 0:41:38 1:03:17 1:24:43
122   115 Kingo Gunnar 1:29:28 0:00:00 0:00:00 1:02:35 1:24:36
123   127 Kuuskla Priit PALMS/SK AASPERE 1:29:33 0:20:09 0:41:44 1:03:15 1:24:44
124   59 Einsalu Ants ALBE TEAM 1:29:33 0:19:16 0:39:56 1:01:42 1:24:36
125   304 Pukkonen Eduard EESTI ENERGIA AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:29:36 0:20:28 0:41:31 1:03:04 1:24:57
126   434 Kütt Raivo KAITSELIIT/HARJU MALEV 1:29:39 0:21:20 0:42:16 1:03:30 1:24:55
127   134 Vaher Annika JK SARMA 1:29:43 0:20:05 0:41:08 1:03:14 0:00:00
128   409 Veelain Maikel 1:29:48 0:20:36 0:41:25 1:02:46 1:24:53
129   156 Pihlak Lauri LD SOUND OÜ 1:29:56 0:20:13 0:41:31 1:03:15 1:25:10
130   150 Ehasalu Erkki SIMUNA SK 1:30:04 0:20:13 0:41:06 1:03:13 1:25:24
131   146 Kimask Eduard SK JOOKSUPARTNER 1:30:25 0:21:10 0:42:30 1:04:23 1:25:50
132   136 Škubel Andrei 1:30:29 0:19:33 0:40:15 1:03:12 1:25:45
133   330 Nikitina Svetlana KRASNOGVARDEETS 1:30:37 0:20:46 0:42:25 1:04:51 1:25:58
134   151 Priks Hanno EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS/VAK STAIER 1:30:51 0:20:28 0:41:28 1:03:40 1:25:55
135   853 Zalite Inga 1:30:53 0:20:11 0:41:45 1:03:54 1:26:05
136   78 Tanner Lauri LÄÄNEMAA KJK 1:31:07 0:20:24 0:42:12 1:04:29 0:00:00
137   285 Tikk Ermo RADEMAR/CROSSFIT TARTU 1:31:08 0:20:28 0:41:42 1:03:45 1:26:27
138   117 Toots Aleksander 1:31:11 0:19:48 0:40:43 1:04:34 1:26:40
139   267 Juns Tanel 1:31:12 0:20:35 0:42:18 1:04:39 1:26:41
140   350 Nisloni Rainer 1:31:16 0:21:10 0:42:37 1:04:25 1:26:34
141   176 Veeroos Erki 1:31:18 0:20:54 0:42:01 1:03:51 1:26:18
142   52 Tross Tiina TÄPPSPORTLASED 1:31:20 0:20:40 0:42:19 1:04:32 1:26:35
143   181 Eesmäe Ahto SK METSASÕBRAD 1:31:21 0:21:23 0:42:52 1:04:57 1:26:43
144   201 Paane Risto OÜ GERRANTE 1:31:21 0:19:50 0:40:45 1:02:36 1:26:02
145   116 Kübarsepp Karmo EESTI ENERGIA/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:31:22 0:19:58 0:40:56 1:02:59 1:26:27
146   97 Sõber Elion 1:31:22 0:20:12 0:41:08 1:03:36 1:26:33
147   45 Ervin Egle-Helene RAKVERE KJK VIKE 1:31:23 0:20:29 0:42:06 1:04:21 1:26:34
148   144 Nagel Karl-Gustav SK AASPERE 1:31:27 0:20:29 0:42:02 1:04:08 1:26:33
149   266 Kask Villu TAPIOLAN HONKA/SK AASPERE 1:31:33 0:21:01 0:42:16 1:04:24 1:26:41
150   363 Demenkov Denis BIM 1:31:33 0:22:06 0:43:53 1:05:43 1:27:07
151   504 Matsalu Maigo 1:31:38 0:21:34 0:43:04 1:05:03 1:26:53
152   55 Maksimova Darina KJK KALEV SILLAMÄE 1:31:46 0:20:52 0:42:47 1:05:08 1:27:12
153   192 Kiilas Mart 1:31:50 0:20:40 0:42:09 1:04:03 1:26:54
154   137 Raap Ilmar MEIE 1:31:51 0:19:51 0:40:46 1:03:09 1:26:42
155   147 Värton Kristjan SK JOOKSUPARTNER 1:31:54 0:21:11 0:42:54 1:05:10 1:27:12
156   216 Tamm Maris TÜ AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:31:57 0:20:30 0:42:11 1:04:44 1:27:15
157   277 Muru Merike 1:32:00 0:21:11 0:42:46 1:05:03 1:27:16
158   368 Kokorko Dmitry 1:32:15 0:21:14 0:42:50 1:05:22 1:27:21
159   194 Kärema Ago ASICS 2014 1:32:17 0:21:42 0:43:51 1:06:09 1:27:46
160   855 Bobõljov Oleg 1:32:18 0:20:32 0:41:47 1:04:21 1:27:17
161   237 Müürsepp Ivo TTÜ 1:32:32 0:21:23 0:42:59 1:05:28 1:27:54
162   278 Kaletin Anton 1:32:32 0:20:17 0:41:51 1:04:47 1:27:37
163   190 Blumfeldt Martin-Erik 1:32:34 0:21:43 0:43:38 1:06:03 1:27:56
164   154 Vahtra Märt 1:32:38 0:21:26 0:43:13 1:05:49 1:27:52
165   857 Mell Relika AS PRICEWATERHOUSE COOPERS 1:32:41 0:21:27 0:43:03 1:05:25 1:27:48
166   342 Lyzhin Sergey BIM 1:32:42 0:21:32 0:43:33 1:05:56 1:28:06
167   135 Škubel Igor EESTI ENERGIA/EESTI ENERGIA KAEVANDUSED 1:32:45 0:20:14 0:41:47 1:04:44 1:27:46
168   682 Kuusik Ants VAK STAIER 1:32:45 0:21:01 0:42:47 1:05:23 1:27:46
169   124 Haas Mart 1:32:52 0:21:35 0:43:33 1:05:43 1:28:10
170   193 Martinson Raido KAITSEVÄGI 1:32:53 0:20:40 0:42:19 1:05:01 1:27:52
171   753 Hellerma Andres PZU EESTI/LIINA KLUBI :) 1:32:57 0:21:45 0:44:08 1:06:42 1:28:17
172   716 Tibar Marion MARSH 1:32:57 0:21:45 0:44:08 1:06:43 1:28:18
173   834 Shabalin Oleg ROSATOM/SYLVIA 1:33:03 0:20:42 0:42:35 1:06:26 1:28:24
174   170 Lissovski Aleksandr 1:33:06 0:21:27 0:43:10 1:05:56 1:28:17
175   255 Leemits Richard 1:33:07 0:21:45 0:43:41 1:06:11 1:28:32
176   384 Väljaots Kain VIRU TULL 1:33:08 0:21:19 0:43:09 1:05:41 1:28:13
177   295 Veskus Ainar KJK SILLAMAE KALEV 1:33:11 0:21:46 0:43:56 1:06:42 1:28:40
178   819 Thin Andrew 1:33:12 0:22:36 0:44:34 1:06:40 1:28:31
179   142 Meier Ergo 1:33:17 0:20:40 0:42:12 1:04:40 1:28:18
180   157 Tapo Meelis 1:33:17 0:21:43 0:43:34 1:05:47 1:28:23
181   557 Haljastamm Erkki 1:33:27 0:22:04 0:44:37 1:07:03 1:28:48
182   246 Pihlak Sander 1:33:29 0:21:10 0:43:10 1:06:08 1:28:42
183   261 Saar Laur PHARMASWISS/TC2000 1:33:30 0:21:10 0:43:22 1:06:17 1:28:50
184   546 Tuul Harry AS ÄRIPÄEV/HARRY.TUUL@ARIPAEV.EE 1:33:33 0:21:46 0:43:50 1:06:30 1:28:46
185   838 Kokin Leonid SYLVIA 1:33:37 0:22:06 0:44:37 1:07:16 1:28:46
186   40 Sild Kersti EMÜ SK 1:33:40 0:22:03 0:44:05 1:06:32 1:28:48
187   268 Liira Martin 1:33:42 0:21:11 0:42:47 1:06:23 1:28:48
188   754 Sviridova Tatiana DINAMO SPB 1:33:43 0:22:08 0:44:34 1:06:44 1:28:51
189   197 Gill Jakob 1:33:57 0:22:25 0:45:06 1:07:49 1:29:21
190   70 Heinsalu Raul ALBE TEAM 1:34:00 0:21:38 0:43:53 1:06:29 1:29:04
191   524 Heinola Ivar WERROWOOL OÜ 1:34:07 0:22:35 0:45:06 1:07:49 1:29:25
192   752 Kirss Mairo FIFAA AS/SKECHERS GORUN 1:34:08 0:22:27 0:45:07 1:07:45 1:29:33
193   783 Semenkov Andrei KAITSEVÄGI/VIRU JVP 1:34:13 0:21:12 0:43:42 1:06:42 1:29:20
194   395 Tameri Tarvi 1:34:15 0:22:24 0:44:49 1:07:20 1:29:48
195   280 Lauring Karre TÄPPSPORTLASED 1:34:16 0:21:46 0:43:50 1:06:42 1:29:26
196   331 Antonova Olga KRASNOGVARDEETS 1:34:23 0:22:07 0:44:34 1:06:53 1:29:28
197   206 Gross Toomas 1:34:30 0:22:03 0:44:29 1:07:02 1:29:43
198   229 Hanski Dmitriy TOKSOVO SKI TEAM 1:34:40 0:22:48 0:45:11 1:07:36 1:29:53
199   796 Bõtškov Mihhail ERICSSON EESTI/INFOCUS 1:34:41 0:23:49 0:47:25 1:09:16 1:30:18
200   76 Lavrentjev Ivan 1:34:46 0:00:00 0:00:00 1:07:01 1:30:10
201   132 Eller Eik AS MAVES 1:34:53 0:21:13 0:43:53 1:07:03 1:29:59
202   426 Vaakmann Kalmer SCANOLA BALTIC 1:34:57 0:22:03 0:44:28 1:07:02 1:29:59
203   663 Kask Hans-Kristjan TÜ AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:35:01 0:21:12 0:43:17 1:06:46 1:30:09
204   257 Root Konstantin INSPARX GMBH 1:35:03 0:22:36 0:45:41 1:08:23 1:30:29
205   427 Lepik Kaia TÄPPSPORTLASED 1:35:05 0:21:45 0:44:02 1:07:27 1:30:16
206   260 Krilovs Ringo VOKA 1:35:07 0:21:58 0:44:04 1:07:35 1:30:16
207   318 Laasma Meelika 1:35:14 0:21:54 0:44:08 1:07:11 1:30:15
208   270 Koskaru Meelis MAKSU- JA TOLLIAMET/MTA SPORDIKLUBI 1:35:20 0:22:08 0:44:41 1:07:35 1:30:28
209   214 Zavizion Mihhail 1:35:36 0:21:12 0:43:42 1:07:07 1:30:30
210   238 Morozov Igor JK OPTIMIST 1:35:36 0:21:42 0:43:55 1:07:06 1:30:34
211   846 Petrov Aleksei 1:35:40 0:22:08 0:44:27 1:07:45 1:30:55
212   831 Skalkin Evgenii 1:35:44 0:22:50 0:45:07 1:08:02 1:31:01
213   808 Chappell Colin KK LIMITED/TEAM AWESOME 1:35:45 0:21:18 0:42:57 1:06:25 1:30:15
214   772 Kesk Leho 1:35:45 0:21:46 0:43:56 1:07:18 1:30:47
215   232 Lopsik Priit HANSA SK 1:35:46 0:22:00 0:44:25 1:07:36 1:30:48
216   640 Tereštšenkov Aleksei TOP CONNECT OÜ/U-CLUB 1:35:52 0:21:37 0:43:28 1:07:09 1:30:50
217   42 Bernat Galina STAMINA SK 1:35:58 0:22:06 0:44:52 1:08:11 1:31:04
218   44 Vulla Ela RAKVERE KJK VIKE 1:35:58 0:21:01 0:43:34 1:07:03 1:30:54
219   811 Haavre Rene SKYPE 1:36:08 0:22:39 0:45:13 1:08:37 1:31:22
220   159 Vassiljev Dmitri 1:36:11 0:21:59 0:44:08 1:07:26 1:31:16
221   378 Hermsalu Ando 1:36:16 0:22:52 0:45:38 1:08:31 1:31:20
222   195 Aarna Indrek EESTI ENERGIA/EE SK 1:36:19 0:22:21 0:45:07 1:08:09 1:31:21
223   294 Aarna Kaspar 1:36:23 0:21:11 0:43:38 1:07:36 1:31:17
224   61 Pilli Moonika 1:36:35 0:20:42 0:43:14 1:07:13 1:31:23
225   826 Salus Madis 1:36:39 0:22:46 0:45:38 1:08:31 1:30:38
226   252 Kesperi Indrek 1:36:48 0:21:44 0:44:04 1:07:11 1:31:32
227   545 Pisang Sten 1:36:49 0:22:49 0:46:07 1:09:37 1:32:08
228   202 Krimm Raido JK JALGPALLIHAIGLA 1:36:57 0:21:22 0:43:11 1:06:08 1:31:28
229   230 Yury Efremov ARKTIKA 1:37:02 0:22:08 0:44:43 1:08:24 1:31:58
230   529 Raudsepp Raivo 1:37:04 0:23:04 0:45:47 1:09:08 1:32:15
231   231 Veber Toomas 1:37:07 0:20:31 0:43:15 1:06:43 1:31:43
232   239 Seppar Elvis FB JOOKSMINE 1:37:08 0:23:23 0:46:14 1:09:28 1:32:16
233   645 Kriisk Edgar EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:37:08 0:23:20 0:45:47 1:09:07 1:32:06
234   406 Raudna Artur 1:37:09 0:22:48 0:45:49 1:09:03 1:32:40
235   459 Virkebau Ardo KIVIÕLI MOTO- JA EKSTREEMSPORDIKLUBI MTÜ 1:37:12 0:22:53 0:45:18 1:08:56 1:32:23
236   67 Tubalkain Margus STAMINA SK 1:37:17 0:22:48 0:46:03 1:09:43 1:32:44
237   164 Panov Roman 1:37:30 0:22:48 0:46:06 1:09:45 1:32:39
238   242 Ermann Rait RADEMAR 1:37:33 0:22:09 0:44:58 1:08:32 1:32:24
239   325 Võip Raivo 1:37:35 0:23:06 0:46:16 1:09:39 1:32:56
240   323 Uustalo Hektor H FUND 1:37:36 0:23:22 0:46:44 1:10:21 1:32:53
241   143 Liivak Hannes SISEKAITSEAKADEEMIA 1:37:37 0:22:47 0:45:55 1:09:37 1:32:49
242   336 Järve Marina SPARTA 1:37:39 0:22:47 0:46:01 1:09:43 1:32:50
243   63 Raiend Urmo STAMINA SK 1:37:40 0:22:46 0:46:01 1:09:42 1:32:44
244   298 Lepik Rainer SELI TERVISEKESKUS 1:37:40 0:23:06 0:46:20 1:09:48 1:32:52
245   299 Hallimäe Rain 1:37:54 0:22:41 0:45:28 1:09:05 1:32:46
246   821 Joakit Elvis 1:38:02 0:22:37 0:45:32 1:09:13 1:32:54
247   300 Lukin Vahur LEKSI 44 1:38:04 0:23:25 0:47:18 1:10:51 1:33:25
248   335 Roop Andrey NARVA ENERGIAJAAM 1:38:07 0:22:47 0:45:38 1:09:09 1:32:56
249   845 Kubo Kitty 1:38:11 0:22:46 0:45:58 1:09:46 1:33:14
250   303 Olvet Rivo 1:38:16 0:23:40 0:47:20 1:10:48 1:33:45
251   369 Peterson Kristjan 1:38:22 0:23:36 0:46:56 1:10:31 1:33:32
252   792 Naur Hannes 1:38:28 0:23:21 0:46:19 1:09:42 1:33:23
253   196 Treilmann Jaanus IM ARVUTID 1:38:29 0:22:44 0:45:20 1:09:27 1:33:28
254   627 Sazenkov Aleksandr ISIKLIK 1:38:33 0:23:04 0:45:08 1:08:42 1:33:08
255   455 Talvik Mikk BALTIC CRUISERS OÜ 1:38:33 0:22:47 0:45:20 1:09:01 1:33:17
256   795 Nemeth Roland PIZZAKIOSK 1:38:34 0:23:04 0:46:28 1:10:20 1:33:37
257   218 Hillep Einar JUSTIITSMINISTEERIUM 1:38:34 0:22:47 0:46:01 1:09:44 1:33:23
258   827 Vast Jaanus KATEVARA GRUPP OÜ 1:38:34 0:22:06 0:45:21 1:09:44 1:33:34
259   253 Tukk Maik SK METSASÕBRAD 1:38:36 0:22:47 0:46:00 1:10:22 1:33:37
260   53 Männik Merle TÄPPSPORTLASED 1:38:41 0:23:03 0:46:15 1:09:57 1:33:37
261   365 Muuli Eerik 1:38:41 0:22:50 0:45:42 1:09:47 1:33:52
262   470 Kaus Tanel 1:38:53 0:23:02 0:45:52 1:09:45 1:33:48
263   356 Nurk Kristiina SPARTA 1:38:53 0:23:15 0:46:19 1:10:13 1:33:55
264   488 Magomedov Magomed "KJK""KALEV"" SILLAMÄE" 1:38:56 0:24:02 0:47:46 1:11:08 1:34:06
265   162 Rätsep Rein 1:38:57 0:21:53 0:44:32 1:08:09 1:32:53
266   691 Erlenheim Siim 1:38:59 0:24:59 0:49:24 1:12:05 1:34:29
267   487 Põllu Aivar EESTI ENERGIA VÕRGUEHITUS AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:39:00 0:23:24 0:46:48 1:10:13 1:33:53
268   525 Kuusk Klarika 1:39:02 0:22:40 0:45:56 1:09:52 1:33:51
269   279 Pirksaar Priit SPORTLAND EESTI AS/SKM! 1:39:04 0:21:45 0:44:42 1:09:07 1:33:42
270   224 Nyiri Alec JK SARMA/KANADA 1:39:12 0:22:00 0:45:06 1:09:20 1:33:49
271   131 Kalk Katre AUDIT PARTNER 1:39:12 0:23:13 0:46:23 1:10:21 1:34:07
272   364 Orel Randy ELEKTRILEVI OÜ/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:39:16 0:23:03 0:46:26 1:10:34 1:34:27
273   762 Smirnov Ilja PÕHJARANNIK 1:39:17 0:23:40 0:47:14 1:10:41 1:34:18
274   199 Audova Margus TARTU SHK 1:39:18 0:23:12 0:46:55 1:10:57 1:34:18
275   133 Lahe Marek 1:39:20 0:22:47 0:46:02 1:10:11 1:34:18
276   259 Plumer Raivo 1:39:39 0:22:48 0:46:24 1:10:28 1:34:33
277   269 Orgusaar Märt 1:39:43 0:22:48 0:46:17 1:10:48 1:34:47
278   453 Nordin Magnus NORDINS FASTIGHETSBYRA 1:39:46 0:23:43 0:47:07 1:11:16 1:34:56
279   812 Märtson Evelin IDA-TALLINNA KESKHAIGLA SPORDIKLUBI 1:39:47 0:23:05 0:46:36 1:11:13 1:34:41
280   764 Lilo Raino REM INVEST 1:39:48 0:21:47 0:44:27 1:09:16 1:34:20
281   634 Jõumees Karl JÕUMEES OÜ/SUUSAKLUBI JÕULU 1:39:51 0:24:23 0:48:29 1:12:13 1:34:43
282   171 Kuznetsov Peeter PUHASTAJAKAUBAMAJA.EE 1:39:55 0:23:30 0:47:24 1:11:28 0:00:00
283   540 Treier Tarvo 1:40:07 0:24:39 0:49:10 1:13:06 1:35:26
284   251 Sillanurm Ly TÄPPSPORTLASED MTÜ 1:40:15 0:22:25 0:45:36 1:10:10 1:34:58
285   352 Riks Rando SK AASPERE 1:40:17 0:21:59 0:44:11 1:09:42 1:34:28
286   510 Latin Vladimir POLITSEI 1:40:17 0:23:59 0:47:35 1:11:22 1:35:05
287   172 Dmitrijev Roman TARTU ÜLIKOOLI NARVA KOLLEDŽ 1:40:19 0:23:59 0:47:35 1:11:22 1:35:05
288   416 Kurg Peeter 1:40:21 0:22:50 0:46:37 1:11:05 1:35:00
289   111 Arro Andres 1:40:22 0:22:12 0:46:18 1:11:04 1:35:15
290   680 Hanni Kalju ADVOKAADIBÜROO AHAS&HERINGSON GLO 1:40:23 0:23:24 0:47:48 1:11:52 1:35:26
291   291 Bakler Henry 1:40:23 0:23:23 0:46:55 1:11:06 1:35:22
292   517 Pulk Lennart 1:40:24 0:22:45 0:45:58 1:10:35 1:35:16
293   46 Timmusk Kerda SK LEKSI 44 1:40:26 0:22:34 0:45:48 1:10:07 1:35:07
294   522 Puusepp Avo POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET 1:40:41 0:22:46 0:46:27 1:11:18 1:35:39
295   687 Teder Kaspar 1:40:46 0:22:46 0:46:02 1:10:23 1:35:24
296   309 Vesiallik Sten WÜRTH AS 1:40:49 0:23:39 0:47:23 1:11:42 1:35:47
297   407 Saan Ain 1:40:50 0:23:36 0:47:00 1:11:19 1:35:33
298   549 Truu Kaarel 1:40:54 0:23:36 0:00:00 1:12:01 1:35:56
299   158 Valdmann Vahur 1:40:56 0:22:12 0:46:17 1:11:23 1:35:53
300   574 Rammul Brit 1:40:56 0:22:47 0:46:01 1:10:48 1:35:33
301   670 Õun Laas NORDECON AS 1:40:59 0:23:39 0:47:09 1:11:54 1:36:01
302   307 Velba Hillevi 1:41:01 0:23:04 0:46:35 1:11:13 1:35:39
303   334 Kaldas Tarmo TNT EXPRESS 1:41:02 0:23:15 0:46:47 1:11:15 1:35:42
304   121 Ahtijainen Riho 1:41:05 0:21:13 0:44:54 1:10:40 1:35:46
305   804 Uuring Raul 1:41:12 0:24:23 0:48:09 1:12:28 1:36:24
306   73 Rennit Leho ALBE TEAM 1:41:14 0:23:31 0:47:20 1:12:05 1:36:14
307   642 Arutyunyan David BIM 1:41:17 0:23:48 0:47:34 1:12:20 1:36:14
308   264 Meerbach Ando 1:41:19 0:22:57 0:47:09 1:11:59 1:36:21
309   126 Kala Taavi 1:41:19 0:23:29 0:47:03 1:11:29 0:00:00
310   249 Tubli Peeter AS NEISERI GRUPP/OK KOPERAATOR 1:41:19 0:23:29 0:47:03 1:11:29 1:35:56
311   390 Klavan Dzintar HK PURIKAD 1:41:21 0:23:08 0:46:22 1:10:47 1:35:40
312   480 Andres Anton KAMP ARHITEKTID 1:41:21 0:24:00 0:48:28 1:12:43 1:36:16
313   276 Lääne Jaak 1:41:21 0:22:50 0:46:20 1:10:57 1:35:57
314   628 Volens Maret SWECO PROJEKT/SPARTA 1:41:24 0:23:22 0:47:03 1:11:28 1:35:56
315   539 Pihlak Jekaterina 1:41:28 0:23:14 0:46:59 1:11:32 1:36:02
316   240 Matson Kaire ELUJOOKS 1:41:30 0:22:49 0:46:36 1:11:39 1:36:08
317   423 Paulus Hugo 1:41:32 0:23:41 0:47:24 1:12:03 1:36:28
318   333 Valter Järvi 1:41:32 0:22:45 0:46:01 1:10:56 1:36:06
319   465 Kannel Margit ERATREENING.EE 1:41:34 0:23:22 0:47:06 1:12:00 1:36:22
320   160 Rõivas Taavi 1:41:37 0:22:46 0:46:01 1:10:56 1:36:12
321   145 Liive Sandor EESTI ENERGIA 1:41:37 0:22:47 0:46:01 1:10:56 1:36:12
322   165 Vilson Ivar 1:41:38 0:22:47 0:46:02 1:10:57 1:36:12
323   582 Virkunen Egert 1:41:40 0:26:14 0:50:28 1:13:53 1:36:50
324   720 Viidul Fred TIETO EESTI 1:41:43 0:24:35 0:49:03 1:13:34 1:36:52
325   200 Pilt Siiri TÜ AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:41:46 0:23:24 0:47:22 1:12:04 1:36:32
326   217 Paap Kimmo SAKU ÕLLETEHASE SPORDIKLUBI 1:41:51 0:23:32 0:47:49 1:12:39 1:36:43
327   410 Aaslaid Kaido 1:42:04 0:24:10 0:48:41 1:12:48 1:36:53
328   169 Proode Arno VKG 1:42:11 0:22:34 0:46:52 1:11:37 1:36:48
329   225 Tarum Roland 1:42:12 0:22:09 0:45:04 1:10:15 1:36:38
330   499 Peetrimägi Siim INSPECTA ESTONIA OÜ 1:42:13 0:24:07 0:49:00 1:13:35 1:37:10
331   326 Ahtijainen Risto RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID 1:42:15 0:24:19 0:48:41 1:13:29 1:37:13
332   569 Vlassov Dagmar SPARTA 1:42:15 0:23:38 0:47:35 1:12:38 1:37:00
333   850 Samokhin Yuriy 1:42:16 0:23:58 0:47:40 1:12:22 1:37:06
334   167 Reigo Erko 1:42:26 0:22:55 0:46:30 1:11:28 1:36:58
335   631 Parts Rauno FB JOOKSMINE 1:42:32 0:23:52 0:48:14 1:13:17 1:37:38
336   353 Raudkivi Priit EESTI KIVI OÜ 1:42:35 0:25:23 0:49:32 1:13:38 1:37:43
337   327 Lall Andre OPUS ONLINE OÜ/OPUS SK 1:42:36 0:23:30 0:47:21 1:11:50 1:37:02
338   463 Haas Ermo 1:42:41 0:23:17 0:47:21 1:12:03 1:37:21
339   377 Beljantseva Jelena TARTU ÜLIKOOL 1:42:43 0:23:23 0:47:09 1:12:04 1:37:04
340   418 Sahtel Kristjan 1:42:45 0:23:17 0:47:49 1:13:14 1:37:40
341   788 Valdaru Sten KAITSEVÄGI/SUURTÜKIVÄEPATALJON 1:42:47 0:24:24 0:48:04 1:13:05 1:37:25
342   822 Saluveer Ago 1:42:47 0:24:03 0:48:34 1:13:15 1:37:40
343   346 Puna Björn 1:42:56 0:23:17 0:47:49 1:13:14 1:37:43
344   605 Tutt Marko 1:42:56 0:23:36 0:46:59 1:12:31 1:37:31
345   391 Naaber Merili ERATREENING.EE 1:42:56 0:23:40 0:47:36 1:12:37 1:37:30
346   408 Ustov Evgenii 1:43:01 0:24:40 0:48:09 1:12:27 1:37:30
347   178 Tõnnison Arvi 1:43:07 0:21:47 0:45:13 1:11:33 1:37:45
348   385 Ala Taimar KESKKONNAAMET 1:43:12 0:24:03 0:48:34 1:13:00 1:37:55
349   174 Kolk Valmer 1:43:17 0:21:47 0:45:34 1:10:48 1:36:28
350   394 Baranov Aleksandr JK START 1:43:17 0:22:45 0:46:23 1:12:03 1:37:46
351   485 Kaasik Priit JÕHVI RS 1:43:17 0:24:59 0:49:25 1:14:33 1:38:34
352   420 Tooming Marko INFO-AUTO AS 1:43:29 0:24:05 0:48:42 1:13:40 1:38:22
353   676 Puuraid Piia TÜ AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:43:29 0:23:39 0:47:42 1:13:28 1:38:22
354   763 Gamzejev Erik PÕHJARANNIK/PÕHJARANNNIK 1:43:32 0:23:23 0:47:34 1:12:26 0:00:00
355   606 Laimets Toomas 1:43:37 0:23:52 0:48:53 1:13:48 1:38:29
356   421 Avanesov Andrey KAEVANDUSTE SPORDIKLUBI/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:43:45 0:23:41 0:48:12 1:13:32 1:38:19
357   367 Erlenheim Karl 1:43:50 0:24:59 0:49:24 1:14:33 1:39:01
358   590 Sibul Arno 1:43:50 0:23:13 0:46:23 1:11:38 1:38:18
359   244 Musting Aksel 1:43:55 0:22:50 0:46:53 1:12:21 1:38:08
360   288 Läns Indrek 1:43:56 0:24:15 0:49:21 1:14:40 0:00:00
361   694 Barsukov Konstantin 1:44:07 0:24:45 0:49:27 1:14:22 1:38:54
362   581 Zakhodyaev Dmitri INSPIRE AGENCIES 1:44:19 0:25:11 0:49:25 1:14:13 1:39:06
363   773 Ovchinnikova Nadezhda ENERGIA 1:44:23 0:23:41 0:48:30 1:13:52 1:39:04
364   321 Tagamets Ketlin 1:44:30 0:24:07 0:48:26 1:13:59 1:39:06
365   228 Shaydullin Denis EVROSPORT/ERGO WHITE NIGHTS 1:44:30 0:25:16 0:50:15 1:15:30 1:39:18
366   376 Vironmäki Johanna TUOKKO OÜ/SUOMETTARET 1:44:34 0:23:33 0:47:50 1:13:36 1:39:01
367   532 Saidla Rauno 1:44:36 0:23:44 0:48:06 1:13:34 1:39:14
368   153 Gill Mihkel 1:44:36 0:20:27 0:41:36 1:04:56 1:35:36
369   492 Ristissaar Veiko SISEKAITSEAKADEEMIA/RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID 1:44:37 0:24:37 0:48:56 1:14:11 1:39:19
370   438 Hoop Olav EBG OÜ/JV NIM TASK 1:44:40 0:25:06 0:49:10 1:13:58 1:39:28
371   484 Mandriks Jaan POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET 1:44:46 0:23:15 0:47:21 1:13:27 1:39:18
372   806 Lohu Mati 1:44:48 0:24:53 0:49:53 1:15:27 1:39:37
373   598 Enok Teet KATEVARA GRUPP OÜ/KATEVARA 1:44:49 0:24:14 0:49:00 1:15:01 1:39:47
374   803 Parts Priit 1:44:51 0:24:26 0:49:00 1:14:00 1:39:17
375   344 Kiviorg Merilin 1:44:57 0:25:14 0:49:37 1:14:29 1:39:28
376   538 Treier Jana 1:45:01 0:24:40 0:49:10 1:14:11 1:39:43
377   624 Järve Einar HERMES/JK 1:45:04 0:25:13 0:49:37 1:14:24 1:39:30
378   271 Varblas Evert 1:45:16 0:23:57 0:48:41 1:14:29 0:00:00
379   212 Saar Jüri 1:45:16 0:22:57 0:47:38 1:13:43 1:39:37
380   397 Sala Madleen PRICEWATERHOUSECOOPERS AS 1:45:24 0:23:18 0:47:25 1:13:19 1:39:47
381   755 Kipper Kuno OMNIVA/EESTI POSTI SPORDIKLUBI 1:45:26 0:25:05 0:49:57 1:15:23 1:40:09
382   843 Khlusevich Vasilii DINAMO SPB 1:45:31 0:25:39 0:50:55 1:15:46 1:40:11
383   633 Jogenbro Henrik MCLEAN & LANEMAN 1:45:34 0:25:02 0:49:18 1:14:49 1:40:13
384   747 Härm Kersti MTÜ SPORDISELTS 1:45:37 0:24:05 0:49:00 1:14:51 1:40:18
385   221 Suik Inga TÄPPSPORTLASED 1:45:38 0:24:20 0:49:35 1:15:06 1:40:20
386   503 Puusepp Andra 1:45:38 0:24:39 0:49:21 1:15:01 1:40:15
387   290 Kitvel Olev 1:45:45 0:24:33 0:49:38 1:15:11 1:40:37
388   725 Ainsaar Ain 1:45:52 0:24:13 0:49:00 1:13:50 1:39:42
389   439 Randmäe Margus KAHE SILLA KLUBI 1:45:53 0:24:03 0:48:42 1:14:23 1:40:13
390   341 Talu Tauri 1:45:57 0:23:43 0:48:02 1:13:40 1:39:57
391   281 Kamberg Artur MEREMÕISA SK 1:46:03 0:23:01 0:48:44 1:15:27 0:00:00
392   559 Metsamaa Anneli EESTI AGA SPORDIKLUBI/ FB JOOKSMINE 1:46:06 0:24:49 0:49:18 1:14:55 1:40:33
393   403 Karussaar Kaido 1:46:24 0:23:51 0:48:52 1:14:53 1:40:42
394   263 Pärnoja Ülari 1:46:28 0:22:47 0:47:09 1:13:27 1:40:41
395   428 Kannel Edit AS NORMA/NORMA OK 1:46:31 0:23:42 0:48:13 1:14:49 1:40:41
396   533 Kink Sirje 1:46:40 0:23:17 0:47:51 1:15:05 1:41:11
397   343 Müürsepp Tarmo SIILITEAM :) 1:46:42 0:23:37 0:48:20 1:14:39 1:40:56
398   311 Ulm Lauri EESTI ENERGIA AS 1:46:42 0:23:22 0:48:06 1:13:50 1:40:55
399   435 Sirtse Marko LENNUBAAS 1:46:47 0:25:10 0:51:00 1:15:41 1:41:19
400   848 Hotjakov Semjon 1:46:47 0:23:03 0:48:44 1:15:27 0:00:00
401   308 Kranich Marin 1:46:49 0:24:25 0:49:46 1:15:44 1:41:26
402   250 Ruul Mati 1:46:49 0:24:27 0:49:49 1:15:47 1:41:24
403   498 Vain Rauno SPARTA 1:46:49 0:21:58 0:45:48 1:11:04 1:39:45
404   554 Jõemets Kaja MITŠ 1:46:50 0:25:03 0:49:55 1:15:53 1:41:24
405   836 Kuvaldin Alexander 1:46:51 0:24:55 0:49:33 1:15:12 1:41:20
406   601 Rebane Heiki KROKO 1:46:51 0:24:53 0:50:01 1:15:43 1:41:06
407   779 Laiv Silver HOTELL OLÜMPIA AS 1:46:58 0:25:09 0:50:16 1:15:54 1:41:40
408   715 Kask Armin 1:47:02 0:22:47 0:47:51 1:14:28 1:41:04
409   183 Toome Tõnis EESTI HAIGEKASSA 1:47:04 0:24:03 0:49:15 1:15:43 1:41:48
410   179 Karjus Kaido ARTMAN RACING/SPARTA 1:47:04 0:23:31 0:48:12 1:14:24 1:41:17
411   226 Tyagunov Viktor EVROSPORT/ERGO WHITE NIGHTS 1:47:07 0:25:16 0:50:15 1:15:30 1:41:13
412   506 Vahemaa Olev KRISTI 1:47:11 0:23:19 0:48:21 1:14:45 1:41:31
413   348 Viirg Risto SPARTA 1:47:13 0:22:48 0:47:00 1:13:39 1:41:25
414   205 Kask Erni 1:47:13 0:25:17 0:49:33 1:16:17 1:42:51
415   437 Peterson Triin SPARTA 1:47:16 0:24:06 0:49:05 1:14:57 1:41:28
416   227 Beljantsev Aleksandr 1:47:20 0:23:23 0:48:11 1:14:34 1:41:20
417   746 Kasemaa Janno 1:47:21 0:23:51 0:49:30 1:15:52 1:41:55
418   571 Mänd Lauri NABALA KOHALIKUD KOPRAD 1:47:26 0:26:12 0:51:25 1:17:08 1:41:59
419   489 Smirnov Meelis 1:47:28 0:24:03 0:48:44 1:15:25 1:41:55
420   283 Hummal Mari 1:47:35 0:23:41 0:48:48 1:15:20 1:41:56
421   717 Rooba Kuido MISPO 1:47:39 0:24:13 0:49:04 1:15:11 1:41:56
422   726 Nikolajenko Aleksei 1:47:41 0:24:18 0:49:36 1:15:37 1:41:45
423   500 Lehismets Jaan TRIMTEX BALTIC OÜ 1:47:43 0:25:02 0:49:58 1:16:03 1:42:02
424   597 Lippa Indrek 1:47:45 0:24:15 0:49:23 1:15:40 1:42:09
425   448 Kangur Ando EM-SERV/LIEBHERR.COM 1:47:49 0:25:46 0:51:23 1:17:06 1:42:08
426   814 Kahar Kaido 1:47:50 0:26:32 0:51:22 1:17:04 1:42:09
427   119 Tamm Hallar EE VÕRGUEHITUS AS/RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID 1:47:51 0:23:50 0:49:20 1:15:24 1:42:06
428   306 Laur Siim KK HITO 1:47:53 0:26:42 0:52:23 1:17:59 1:42:46
429   208 Vettik Elari SPORTLAND EESTI AS 1:48:04 0:24:05 0:50:03 1:16:41 1:42:41
430   366 Poliakova Mariia BIM 1:48:07 0:24:12 0:48:52 1:15:01 1:42:37
431   774 Pajo Raine EESTI ENERGIA AS 1:48:13 0:25:42 0:51:02 1:17:15 1:42:52
432   436 Härm Eve RAINERI JOOKSUKLUBI 1:48:17 0:25:16 0:50:15 1:15:54 1:42:33
433   222 Song Natalja MTÜ FIRE FIT SPORT 1:48:27 0:25:10 0:50:15 1:16:15 1:42:51
434   654 Jegorov Gennadi 1:48:28 0:24:32 0:49:33 1:15:56 1:42:38
435   568 Gill Paul 1:48:35 0:24:03 0:49:53 1:17:02 1:43:06
436   148 Hiob Priit SK JOOKSUPARTNER 1:48:39 0:25:03 0:50:27 1:16:47 1:43:11
437   113 Jodsche Elena 1:48:45 0:24:16 0:50:13 1:17:01 1:43:18
438   220 Kõiva Martin SLAVA KÄSI 1:48:46 0:28:13 0:54:36 1:20:06 1:43:57
439   556 Jermilov Aleksei IF P&C INSURANCE AS 1:48:47 0:26:42 0:51:51 1:17:33 1:43:38
440   751 Uueküla Tõnis FIFAA AS/SKECHERS GORUN 1:48:49 0:26:42 0:52:23 1:17:59 1:43:20
441   314 Vetemäe Lagle HIGH5 1:48:50 0:25:53 0:51:26 1:17:34 1:43:21
442   47 Palm Anne-Ly SK JOOKSUPARTNER 1:48:59 0:24:20 0:49:59 1:16:50 0:00:00
443   106 Pedai Martin EURONICS TEAM 1:49:03 0:23:46 0:49:08 1:16:12 1:43:49
444   313 Grigorjev Sergey MITŠ 1:49:07 0:24:05 0:48:37 1:15:54 1:43:33
445   511 Garankina Natalija VIRU VANGLA 1:49:11 0:24:13 0:49:55 1:16:43 1:43:20
446   629 Mikson Valentin GRAVEERIMISKESKUS 1:49:17 0:25:26 0:50:58 1:17:20 1:43:45
447   236 Lohk Lea 1:49:21 0:23:42 0:49:25 1:16:32 1:43:30
448   370 Vainjärv Hillar EKVA 1:49:22 0:24:10 0:49:14 1:15:56 1:43:11
449   519 Merivoo Madis POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET 1:49:24 0:23:50 0:48:33 1:15:19 1:43:19
450   650 Piskunov Vladimir 1:49:30 0:24:47 0:49:54 1:16:41 1:43:32
451   296 Lipatov Dmitri EESTI ENERGIA 1:49:34 0:25:56 0:52:22 1:18:46 1:44:16
452   392 Smirnov Kirill 1:49:35 0:25:24 0:51:17 1:17:54 1:44:22
453   706 Koitne Kaarel TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 1:49:36 0:26:41 0:53:01 1:18:51 1:44:17
454   521 Muuli Viktor EESTI TEADUSAGENTUUR 1:49:38 0:25:07 0:52:07 1:19:43 1:44:28
455   345 Padu Mare 1:49:39 0:24:10 0:49:51 1:16:38 1:43:42
456   349 Kasela Roland JOOKSUPARTNER 1:49:39 0:23:49 0:48:46 1:15:41 1:43:25
457   383 Jüriöö Tiit 1:49:47 0:25:55 0:51:37 1:18:08 1:44:12
458   636 Rosin Einar KPMG 1:50:01 0:25:56 0:52:00 1:19:25 1:44:32
459   505 Sorokina Zaira 1:50:06 0:26:12 0:52:03 1:18:44 1:44:35
460   698 Raal Erik VKG ELEKTRIVÕRGUD OÜ 1:50:25 0:26:03 0:52:18 1:18:11 1:44:52
461   451 Mey Tea 1:50:33 0:24:35 0:50:14 1:17:18 1:44:40
462   727 Kallemets Kalev VIRU KEEMIA GRUPP 1:50:38 0:25:01 0:50:22 1:16:47 1:44:50
463   287 Kitvel Eve 1:50:40 0:24:39 0:50:27 1:17:29 1:44:50
464   486 Siibak Kristi 1:50:41 0:25:35 0:51:44 1:18:20 1:44:59
465   273 Puusepp Märt JALAJÄLG AS 1:50:43 0:25:07 0:50:57 1:18:12 1:44:56
466   731 Ahu Margit 1:50:47 0:24:15 0:50:11 1:17:43 1:45:04
467   402 Kaur Kaspar SWEDBANK/SPARTA 1:50:47 0:24:37 0:48:56 1:15:38 1:44:48
468   289 Peetrimägi Sigre MTÜ SPORDISELTS 1:50:50 0:25:49 0:51:48 1:18:45 1:45:13
469   543 Getman Ljudmilla JK START 1:51:01 0:25:01 0:50:50 1:18:10 1:45:13
470   360 Astapov Konstantin EESTI ENERIGA TEHNOLOOGIATÖÖSTUS 1:51:04 0:24:04 0:49:27 1:16:37 1:45:13
471   332 Lorvi Urmas 1:51:15 0:25:13 0:51:01 1:18:18 1:45:22
472   328 Borouhhin Mihhail BOOKOVKA 1:51:26 0:24:23 0:49:19 1:16:46 1:45:21
473   664 Tulp Kristjan 1:51:26 0:25:22 0:51:32 1:19:26 1:45:44
474   213 Štõkov Stanislav 1:51:30 0:25:16 0:50:46 1:16:10 1:44:19
475   444 Mee Andres EE VÕRGUEHITUS AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:51:41 0:23:24 0:48:09 1:15:42 1:45:14
476   458 Meier Raivo HERMES 1:51:41 0:24:28 0:49:48 1:17:27 1:45:24
477   120 Raudsaar Taavi EESTI PANGA SPORDIKLUBI 1:51:42 0:25:53 0:51:26 1:17:38 1:45:32
478   674 Gribkov Vladimir EESTI ENERGIA 1:51:45 0:24:10 0:50:02 1:17:05 1:45:47
479   684 Jakobi Ranne 1:51:45 0:24:41 0:50:33 1:18:18 1:45:58
480   739 Vister Triinu EESTI ENERGIA AS/EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 1:51:55 0:24:30 0:49:52 1:17:06 1:45:40
481   791 Pärn Taavi 1:51:59 0:27:36 0:54:42 1:21:37 0:00:00
482   415 Saar Laura 1:52:03 0:24:24 0:50:22 1:17:28 1:45:39
483   478 Luhaorg Rando 1:52:21 0:24:10 0:49:50 1:16:38 1:44:57
484   275 Kamberg Peeter MEREMÕISA SK 1:52:22 0:25:31 0:52:56 1:19:35 1:46:41
485   644 Jürimaa Mihkel 1:52:23 0:26:57 0:53:44 1:20:51 1:46:53
486   657 Raudsepp Aivar 1:52:30 0:26:51 0:53:15 1:19:59 1:46:38
487   724 Unga Rain 1:52:31 0:26:56 0:53:33 1:20:32 1:46:58
488   728 Tikhonov Alexander K+ 1:52:43 0:23:44 0:49:57 1:17:59 0:00:00
489   320 Roosimägi Jana 1:52:45 0:24:25 0:50:43 1:18:32 1:46:46
490   652 Tanilas Tauno 1:52:45 0:24:56 0:50:58 1:18:42 1:46:38
491   399 Muinaste Raimo RADEMAR 1:52:47 0:25:53 0:51:39 1:19:08 0:00:00
492   380 Gonjak Maria 1:52:49 0:26:27 0:52:58 1:20:14 0:00:00
493   735 Mehide Marin 1:52:52 0:26:21 0:53:03 1:20:45 0:00:00
494   247 Tamme Raido SPORDISELTS 1:52:52 0:26:21 0:53:03 1:20:44 0:00:00
495   620 Volmerson Liina EESTI AGA SPORDIKLUBI 1:52:53 0:26:18 0:52:49 1:20:12 0:00:00
496   805 Ööpik Kristjan 1:52:54 0:27:36 0:54:42 1:21:37 0:00:00
497   781 Tartes Tiina KLICK EESTI 1:52:54 0:26:39 0:53:25 1:20:24 0:00:00
498   422 Veelain Ermo 1:52:55 0:24:09 0:49:28 1:16:44 1:46:23
499   580 Volke Harry TAMREX 1:53:06 0:26:21 0:53:06 1:20:13 0:00:00
500   526 Viiklaid Marek 1:53:10 0:28:20 0:55:52 1:23:06 1:47:58
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
liina , , 16.06.2014 10:04
Mis te gps kellad 7.-l km.-l distantsi pikkuseks näitasid ?
Kristen, kristensoo1993@hotmail.com, 12.06.2014 11:22
Tere Otsin kaaslasi Jõgeva kandist Narva jooksma minemiseks. Auto on tühi. 53 311 060


Kõige populaarsemad
NarvaEnergiajooks14_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE