estenglv
WAP version
Login form
RSS
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Helmet Tamkõrv ja Greete Steinburg 27.09.2014 (0)
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Helmet Tamkõrv ja Greete Steinburg. Sportlikust päevast võttis osa tuhatkond erinevas eas liikumisharrastajat. RMK Kõrvemaa ...
Homse RMK Kõrvemaa Rattamaratoni stardis on mitmeid tipptegijaid ja arvukalt rahvaspordiharrastajaid 26.09.2014 (0)
Laupäeval, 27. septembril toimuvale RMK Kõrvemaa Rattamaratonile on end kirja pannud ligi 900 ratturit. Lisaks arvukatele liikumisrõõmu nautivatele tervisesportlastele on hooaja ühe viimase ...
RMK Kõrvemaa Rattamaraton lõpetab väärikalt RMK Kõrvemaa Nelikürituse hooaja 23.09.2014 (0)
40 km
18 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Rattamaraton
Aeg 27.09.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 40,5 km
21,5 km
Lastesõidud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   68 Tamkõrv Helmet AMPS-EXTREME SPORT 1:14:10 1
2   2 Pütsep Erki 1:14:11 2
3   3 Maasikmets Alges AMPS-EXTREME SPORT 1:14:13 1
4   5 Saarnits Sten sportland bottecchia team 1:16:24 3
5   712 Saamere Tanel HAWAII EXPRESS 1:16:24 1
6   88 Rebane Meelis 1:16:25 2
7   60 Pallo Rait Hansa SK 1:16:26 3
8   262 Sepp Kristo Wilo Team 1:16:28 4
9   4 Nook Reimo 1:16:31 4
10   49 Prangel Kristo 1:16:34 1
11   231 Sirvel Margus RR Siplased 1:16:48 5
12   11 Sildvee Madis RR Siplased 1:16:55 6
13   39 Nõmmela Aksel CFC 1:18:26 2
14   30 Põldma Mirko rr siplased 1:18:28 7
15   89 Roonet Risto 1:18:29 8
16   81 Kollo Andres 1:18:31 9
17   50 Sigus Marko SK KRAMP 1:18:40 5
18   45 Raja Aigar Omniva Spordiklubi 1:18:41 10
19   82 Rätsep Ain Spordipartner 1:18:41 6
20   21 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:18:41 11
21   37 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:18:42 7
22   29 Savisikk Kristjan 1:18:43 12
23   22 Epner Indrek 1:18:44 8
24   504 Poopuu Peeter WILO Team 1:18:50 13
25   9 Toome Roland RR SIPLASED 1:19:28 2
26   26 Kolessov Jevgeni InFocus 1:20:35 14
27   53 Sildvee Jörgen Peloton 1:20:54 15
28   238 Vähi Markus 1:21:06 16
29   28 Undrest Jaanus Omniva Spordiklubi 1:21:07 9
30   681 Koppelmaa Raul Redbike 1:21:08 17
31   44 Tamm Tarmo Team Mahe 1:21:10 10
32   98 Adusoo Jaanus 1:21:19 11
33   31 Krapivka Maksym Thule Opel ProTeam 1:21:23 3
34   621 Tukia Margus Spordipartner 1:21:24 12
35   27 Fazõlov Maksim Spordipartner 1:22:14 18
36   15 Soo Allar 1:22:18 19
37   456 Tenson Tavo TEAM 1:22:20 20
38   699 Lill Aali 1:22:21 21
39   54 Ebber Andrus RR Siplased 1:22:24 3
40   272 Õun Valdur 1:22:24 13
41   67 Luite Reimo Maksuamet sucks 1:22:24 22
42   18 Albri Kalev WILO Team 1:22:25 23
43   146 Leeman Tarmo 1:22:26 14
44   169 Pungar Rainer 1:22:27 24
45   193 Kõiv Marek 1:22:27 25
46   107 Piire Aare 1:22:28 15
47   69 Kull Agur 1:22:28 16
48   545 Utar Urmo Sportland Bottecchia Team 1:22:28 26
49   397 Haruoja Marko 1:22:29 17
50   134 Rebas Raido 1:22:38 18
51   23 Prii Paavo 1:22:41 27
52   245 Lagenõmm Aivar SK METSASÕBRAD RMK 1:23:02 19
53   276 Neemesto Kaspar Kose AMK ct 1:23:12 28
54   95 Antoniak Marek 1:23:12 4
55   303 Skirta Mark Viljandi Rattaklubi 1:23:26 29
56   220 Randver Kristian SK Ratta Agentuur 1:23:47 20
57 1 33 Steinburg Greete Rakke Giant Team 1:23:48 1
58   419 Koidu Peep 1:23:48 5
59 2 64 Kool Inge TÜASK 1:23:48 2
60   6 Zeltov Sergei 1:23:49 30
61   51 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1:23:54 6
62   12 Kull Martin Allew Ehitus 1:23:59 21
63   17 Erikson Toomas WILO Team 1:24:01 31
64   229 Mets Rudolf Nõmme rattaklubi 1:24:15 4
65   93 Pops Vahur Team Teeme 1:24:16 22
66   147 Falten Hannes 1:24:37 23
67   531 Pilv Ivar Ambla SK 1:25:06 7
68   160 Pärtel Marco 1:25:20 24
69   140 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 1:25:27 25
70   249 Tarikas Tenno 1:25:29 26
71   52 Jermakov Janar Peloton 1:26:00 32
72   20 Salumäe Guido WILO Team 1:26:00 27
73   110 Petai Indrek 1:26:00 33
74   143 Nikolajev Raul 1:26:01 34
75   694 Näks Einar Peetri rattaklubi 1:26:03 35
76   235 Maripuu Janek 1:26:04 28
77   118 Kanniste Jaak Omniva Spordiklubi 1:26:04 1
78   8 Talvar Risto 1:26:11 29
79   35 Tenslind Margus 1:26:11 30
80   72 Lainemurd Urmas 1:26:12 36
81   120 Elo Armas 1:26:14 31
82   240 Bagajev Nikolai 1:26:26 37
83   660 Kägu Hannes 1:26:27 8
84   656 Alumaa Alar 1:26:28 32
85   201 Park Raido 1:26:29 38
86   293 Kibur Silvar SK Keremeister 1:26:29 39
87   213 Soosaar Silver A2K Spordiklubi 1:26:29 40
88   40 Kesküla Urmo Simuna SK 1:26:31 41
89   458 Hirs Janek RR Siplased 1:26:31 42
90   251 Tiismaa Toomas 1:26:31 33
91   363 Erm Margo 1:26:33 34
92 3 91 Ansip-Kukk Evelin Spordipartner 1:26:33 1
93   76 Aamisepp Arno Kiili SK 1:26:41 43
94   57 Link Erki WILO TEAM 1:26:44 44
95   47 Lepik Jano 1:26:47 35
96   268 Kaldre Raul Porter Racing 1:26:51 36
97   164 Tenno Ander Tervisesport 1:26:53 45
98   94 Karo Erko 1:27:01 37
99   78 Terve Raivo Omniva Spordiklubi 1:27:03 2
100   74 Stolfot Ivo 1:27:04 46
101   152 Lüüsalu Villu 1:27:10 38
102   61 Lipp Aivar A&T Sport Team 1:27:17 39
103   16 Paap Marko 1:27:20 47
104   228 Helmik Einar Kapitali Grupp 1:27:33 40
105   548 Veek Vaido 1:27:42 48
106   578 Piirioja Kalle 1:27:47 41
107   222 Puhke Peeter SK Metsasõbrad 1:27:50 3
108   151 Laur Toomas 1:27:50 4
109   70 Kuzmin Leonid 1:27:51 1
110   86 Lokk Sulev Stamina SK 1:27:58 9
111   32 Sarapuu Jaanus-Arno 1:28:02 49
112   448 Visnapuu Tarmo 1:28:03 50
113   355 Levkoi Tanel 1:28:18 51
114   567 Järmut Harry Püha Loomaaed 1:28:49 42
115   158 Kongo Kristjan 1:29:00 52
116   175 Kond Kuido 1:29:02 43
117   25 Tammepuu Kaupo 1:29:23 53
118   703 Mölder Veiko 1:29:28 10
119   226 Rannamägi Janar Peetri Rattaklubi 1:29:32 54
120   7 Lahtvee Daniel KJK 1:29:32 5
121   680 Lootus Valdi Kuusalu Rattaklubi 1:29:33 44
122   391 Rammul Risto SK Los Toros 1:29:35 55
123   162 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 1:29:36 56
124   685 Laaniste Mart 1:29:37 45
125   138 Koitla Indrek 1:29:43 46
126   706 Ööman Marko REDBIKE 1:29:50 57
127   73 Karjamets Karmo 1:29:52 58
128   695 Maiste Martin 1:29:54 59
129   294 Ruubel Paul SK Keremeister 1:29:57 60
130   185 Laaniste Andres 1:30:04 61
131   237 Vaikmaa Siim 1:30:10 62
132   34 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 1:30:11 11
133   161 Kaha Hamigo 1:30:16 12
134   38 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 1:30:21 47
135   246 Karula Kuido Team Mahe 1:30:26 63
136   149 Hütt Petri 1:30:47 64
137   178 Pallotedder Taivo 1:30:53 65
138   96 Kingo Priit Hansa SK 1:30:56 66
139   225 Randver Sander SK Ratta Agentuur 1:30:57 6
140   486 Puusepp Karlis 1:30:59 67
141   111 Jürjan Margus 1:31:03 68
142   239 Rammi Antti 1:31:05 69
143   688 Koik Kristjan 1:31:08 70
144   679 Alev Magnar HMV Kuld 1:31:11 48
145   219 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:31:13 49
146   627 Pärn Hannes 1:31:16 13
147   207 Viilop Aivo 1:31:17 71
148   174 Soo Hannes WILO Team 1:31:18 50
149   604 Valgmäe Taavi 1:31:26 72
150   241 Kasemaa Janno 1:31:29 73
151   84 Rõngas Riho 1:31:29 51
152   287 Meius Margus A. Le Coq TEAM 1:31:30 52
153   248 Eesmaa Heigo 1:31:32 74
154   259 Laisaar Janek AC Racing 1:31:37 75
155   163 Meltsas Veiko 1:31:37 53
156   718 Kippasto Margo 1:31:40 54
157   260 Sildaru Kalev lebo racing 1:31:40 2
158   321 Voor Marek 1:31:41 76
159   323 Piliste Andi 1:31:42 55
160   157 Volk Andrus MAN Sport Team 1:31:42 14
161   167 Kruusvee Vahur Kulgur Team 1:31:44 77
162   580 Lootus Ando 1:31:45 78
163   651 Kurrikoff Heino 1:31:46 5
164   291 Stalkov Valmer 1:31:54 15
165   224 Tammemägi Jaak 1:32:03 16
166   137 Madissoon Jaak 1:32:06 17
167   59 Kont Sergo 1:32:09 56
168   607 Sigus Martin SK KRAMP 1:32:09 79
169   267 Holzberg Kalju A2K SPORT 1:32:14 6
170   198 Kaber Armand 1:32:18 57
171   577 Hein Rene 1:32:18 80
172   511 Kriisa Helar 1:32:19 58
173   390 Villo Raul Kiili Spordiklubi 1:32:21 81
174   697 Pae Karl Thule Open ProTeam 1:32:23 82
175   641 Pohl Marko 1:32:31 83
176   557 Sukk Gaspar Trismile 1:32:32 84
177   665 Taavits Risto 1:32:32 85
178   19 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 1:32:35 86
179   153 Väli Reigo 1:32:37 18
180   481 Konrad Ruudi 1:32:41 87
181   66 Tinno Margus velo clubbers 1:32:42 59
182   230 Jakobsoo Janek 1:32:42 60
183   216 Pihlak Rauno Hansa SK 1:32:43 88
184   180 Pilliroog Alari 1:32:44 61
185   176 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:32:44 89
186 4 97 Ulp Mare Hansa SK 1:32:44 1
187   404 Karja Matti 1:32:45 19
188   181 Pärnoja Väino 1:32:45 20
189 5 626 Õispuu Mairis 1:32:49 1
190   261 Bauer Heigo 1:32:52 7
191   192 Kotsin Marek Omniva Spordiklubi 1:32:53 62
192   630 Uustal Arno 1:32:57 63
193   141 Põld Markus Valga Rattaklubi 1:33:09 7
194   524 Jürjan Taavi 1:33:14 90
195   484 Kirch Mareck 1:33:15 91
196   466 Pruuli Karl Hauka veloklubi 1:33:16 8
197   460 Kiitam Urmo 1:33:21 92
198   214 Jaaska Allan-Peeter stamina sk 1:33:28 64
199   535 Salm Juhan 1:33:29 93
200 6 625 Kaarjärv Maris 1:33:37 3
201   148 Haas Steve Vanad Kärsad 1:33:41 8
202   437 Ulm Erki 1:33:54 94
203   212 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:33:57 95
204   159 Sidorov Vladimir 1:34:01 3
205   500 Jõeleht Elmo 1:34:17 96
206   154 Evisalu Mait 1:34:23 21
207   436 Traks Aivo Madila 1:34:24 65
208   168 Tiisler Marko 1:34:49 22
209   55 Kotkas Marko SK Kramp 1:34:51 97
210   552 Kivimäe Ivar 1:34:52 66
211   132 Rüüsak Henri 1:34:53 67
212 7 223 Kivil Heleri Tartu Suusaklubi 1:34:55 4
213   471 Talvik Martin 1:34:56 9
214   221 Venno Valdek 1:35:02 23
215   346 Koppel Martin 1:35:05 98
216   298 Randma Lasse 1:35:06 99
217   601 Kuusik Kristjan 1:35:08 100
218   433 Veretennikov Aleksander 1:35:10 24
219   156 Nikolajev Raimo 1:35:11 101
220   155 Kuusenõmm Veigo Alavere Spordiklubi 1:35:14 102
221   324 Maidla Margus 1:35:15 68
222   172 Minski Jan 1:35:15 69
223   389 Saar Kaido 1:35:17 25
224 8 236 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 1:35:18 2
225   114 Lõsov Olev 1:35:18 26
226   115 Mikk Andrus 1:35:20 27
227   117 Reiu Andres Omniva Spordiklubi 1:35:23 28
228   338 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:35:41 103
229   562 Daniel Ken FastStop Team I 1:35:41 104
230   170 Puhke Rauno SK Metsasõbrad 1:35:52 105
231   359 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 1:35:55 70
232   379 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 1:35:57 29
233   358 Ots Ivar-Illimar 1:36:05 106
234   677 Hilimon Indrek RedBike 1:36:05 107
235   254 Kirikmäe Erik Elioni SK 1:36:08 108
236   269 Tops Assar SK Los Toros 1:36:13 71
237   252 Alliksaar Lembit A2K spordiklubi 1:36:19 109
238   301 Vinogradov Vladimir InFocus 1:36:20 30
239   445 Siimer Martin LiVal 1:36:22 72
240   336 Zirk Kunnar TriSmile 1:36:23 110
241 9 646 Lõiv Janika Rõuge Racing Team 1:36:24 5
242   46 Raivo Jaak 1:36:26 73
243   647 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 1:36:26 111
244   328 Valdner Marek Jõelähtme Singel 1:36:26 74
245   424 Sulaoja Heigo 1:36:31 112
246   518 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:36:31 75
247   540 Bondarev Igor 1:36:33 9
248   305 Kalviste Tarmo 1:36:37 76
249   383 Viirmann Ott 1:36:42 113
250   452 Kimmel Robert Tööjõureservid 1:36:45 77
251   617 Vene Birgo 1:36:46 114
252   670 Sõrmus Ragnar RedBike 1:36:47 115
253   722 Vahemets Vahur 1:36:49 31
254   173 Raba Ahti 1:36:52 116
255   392 Reinov Tõnu 1:36:55 32
256   210 Haas Marco MEHED EI NUTA 1:36:59 33
257   280 Kilp Sandor 1:37:07 34
258   297 Kamber Jaanus 1:37:31 117
259   233 Rindla Tarmo Norma OK 1:37:38 35
260   353 Krautman Alar 1:37:46 36
261   728 Kaibald Andre PORTER RACING 1:37:49 118
262   295 Järve Argo 1:37:52 78
263   179 Toomsalu Ilmar 1:37:57 37
264   335 Laanes Marko 1:38:01 119
265   139 Rattur Rein 1:38:05 38
266   142 Kaukver Siim NRK 1:38:07 10
267   612 Tshushkin Danek Fitlife Pärnu 1:38:12 120
268   534 Proode Arno 1:38:13 10
269   614 Keskküla Karol Viru Tull 1:38:21 79
270 10 281 Randoja Merli 21CC triatloniklubi 1:38:25 6
271   203 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:38:32 11
272   271 Velling Taivo Trismile 1:38:45 39
273   131 Alamaa Alvar 1:38:51 121
274   470 Kallas Urmas 1:38:56 4
275   313 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 1:38:59 122
276   605 Elmanovits Erik 1:39:00 123
277   479 Murro Raul 1:39:01 124
278 11 566 Hannus Siim 1:39:03 7
279   361 Roode Siim 1:39:04 40
280   600 New Frederick 1:39:04 1
281   459 Klaaser Gert Spordipartner 1:39:07 41
282   691 Ööbik Antti 1:39:08 125
283   387 Kukk Andres 1:39:12 126
284   410 Olgo Raivo 1:39:12 80
285   398 Juhandi Aivar Sparta 1:39:14 127
286   508 Ader Silver OSCE vaatlejad 1:39:14 128
287   558 Mann Priit 1:39:17 129
288   395 Parts Margus Kiili Spordiklubi 1:39:19 130
289 12 191 Post Perit Omniva Spordiklubi 1:39:19 8
290   635 Kahu Vahur 1:39:19 81
291   242 Tiivoja Tiit 1:39:21 12
292   714 Stražev Marthin 1:39:23 131
293   619 Türk Reigo Viljandi Jalgrattaklubi 1:39:24 132
294 13 585 Grünberg Liis 1:39:26 9
295   441 Õunpuu Harry 1:39:27 42
296 14 407 Karing Krista 1:39:43 2
297   171 Överus Hanno Aegluubis 1:40:01 43
298   165 Valk Hillar VOC 1:40:15 1
299   462 Pilv Margus 1:40:27 82
300   609 Jullinen Braian Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 1:40:31 11
301   719 Kallikorm Janno HANSAB 1:40:32 133
302   443 Teearu Hans 1:40:34 134
303   208 Sarv Riho TriSmile 1:40:45 44
304 15 302 Kriis Karin Nissa Thule ProTeam 1:40:48 10
305   330 Mikkor Ergo Elioni SK 1:40:49 135
306   696 Asi Alvar 1:40:49 45
307   427 Vettik Elari 1:40:53 136
308   255 Raiesmaa Eldur 1:40:58 46
309   325 Galkin Vladimir 1:41:02 47
310   278 Adur Antti 1:41:08 137
311   227 Kuusik Ando Karateklubi Tiiger 1:41:12 83
312   549 Mängel Margus MAN Sport Team 1:41:25 13
313   204 Hermet Jaanek 1:41:27 138
314 16 412 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 1:41:29 11
315   63 Mäe Lauri 1:41:36 139
316   42 Veevo Hendrik 1:41:36 140
317   396 Marrandi Rain 8R 1:41:45 141
318   533 Karba Kaidur 1:41:48 84
319   309 Vutt Ingmar Ruuluisuklubi 8R 1:41:49 85
320 17 582 Alnek Karmen 1:42:03 12
321   581 Velbri Rainer 1:42:11 142
322   450 Jürisaar Meelis 1:42:22 86
323   150 Kitsing Taivo Elioni Spordiklubi 1:42:25 143
324   622 Tuisk Kristjan 1:42:26 144
325   492 Hiiekivi Urmet Agro93 1:42:34 48
326 18 451 Jürisaar Merilin 1:42:42 3
327   568 Parts Aldur 1:42:44 14
328   527 Gutmann Tarmo 1:42:55 87
329   374 Paap Kimmo 1:42:59 145
330   186 Sussen Kristo Saku Õlletehase Spordiklubi 1:43:05 146
331   645 Põld Sander Vanishing Point 1:43:07 147
332   464 Kamratov Kristo 1:43:11 148
333   399 Ploompuu Erik 1:43:14 149
334   521 Mjatšin Grigori Motus MTÜ 1:43:16 150
335   329 Olesk Taivo 1:43:17 151
336   348 Hallimäe Rain 1:43:23 5
337   480 Jalast Paul 1:43:24 2
338   444 Pertel Tarmo 1:43:27 152
339   372 Karvak Jürgen 1:43:42 12
340   637 Pertel Tiit 1:43:44 88
341   709 Liiker Tanel Vabajooks 1:43:45 153
342   366 Tutt Raiko Norma OK 1:43:53 154
343   597 Kaarlep Egert 1:43:54 155
344   717 Kuik Robertino 1:43:57 49
345   244 Karvak Eino 1:44:05 15
346   352 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:44:07 89
347   423 Arm Urmet 1:44:16 156
348   418 Luidre Manivald 1:44:18 6
349   215 Päll Taavi 1:44:19 90
350   689 Tamm Peeter 1:44:23 91
351   613 Sarapuu Aivar 1:44:26 92
352   674 Mäemets Gunnar Nordea Spordiklubi 1:44:39 93
353   565 Kostla Peeter 1:44:40 94
354   408 Laugal Emil 1:44:40 157
355   667 Bronishevski Juri 1:44:42 50
356   307 Borisov Sergey 1:44:44 16
357   711 Raud Ants Veixi Rattaklubi 1:44:54 158
358   591 Luhter Reijo 1:44:58 159
359   447 Tugedam Aivar NutriVerus 1:45:02 160
360   596 Vanaveski Kaido 1:45:03 161
361 19 469 Longa Ieva Tervisesport 1:45:04 13
362   200 Strashnov Albert Saku Õlletehase Spordiklubi 1:45:16 162
363   710 Kuld Jaanus 1:45:16 51
364   440 Luik Margo 1:45:19 163
365   430 Kukk Illar 1:45:25 17
366   277 Merivee Matis Sportland 1:45:33 164
367   498 Jürjen Andres Sünnipäeva tiim 1:45:36 165
368   463 Rändla Kaupo 1:45:42 166
369   687 Kalle Anti 1:45:56 95
370 20 489 Lõune Liis Spordiklubi Rakke 1:45:58 14
371   698 Ilves Urmo 1:46:01 96
372   123 Temper Raido Saku Õlletehase Spordiklubi 1:46:11 167
373   421 Malva Margus 1:46:14 168
374   401 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:46:21 3
375 21 189 Serva Sandra Omniva Spordiklubi 1:46:27 15
376   273 Raid Paap 1:46:29 169
377 22 455 Kivi Ingrid 1:46:30 16
378   478 Laid Mart 1:46:32 97
379   275 Rannu Risto 1:46:34 98
380   491 Ratas Siim- Kristjan 1:46:36 13
381   343 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 1:46:42 99
382   564 Soosalu Karen velo clubbers 1:46:44 18
383   516 Männi Riho SK Metsasõbrad 1:46:47 4
384   693 Tammepuu Kaur 1:46:49 170
385 23 135 Russow Urve 1:46:55 3
386   296 Hermat Kaido A2K 1:47:14 171
387   442 Teearu Karl 1:47:16 7
388   322 Roosnupp Priit 1:47:26 100
389   487 Mängel Andres MAN Sport Team 1:47:28 52
390   206 Alla Janek Hansa SK 1:47:39 101
391   726 Kask Kert 1:47:47 172
392   576 Aja Priit 1:47:47 173
393 24 431 Väin Aino 1:47:53 1
394   659 Lapsanit Rando 1:47:53 102
395   720 Hanikat Kaido CONVISO 1:47:55 53
396 25 190 Adusoo Marion Omniva Spordiklubi 1:48:07 17
397   434 Kelindeman Martti 1:48:13 174
398   375 Ronk Andres 1:48:20 175
399   664 Looskari Anti Kärss rattal 1:48:21 176
400   615 Saar Kristjan 1:48:24 177
401   488 Kaseväli Uno MAN Sport Team 1:48:28 2
402   575 Trei Vahur 1:48:31 54
403   129 Palu Arvo-Artur scoutspataljon team 1:48:39 178
404   435 Kaskla Kuido 1:48:46 179
405   517 Pere Allar SK Metsasõbrad 1:48:53 180
406   543 Villo Olavi 1:48:58 181
407   122 Alamets Rennat Saku Õlletehase Spordiklubi 1:49:02 182
408   661 Ehala Erlend 1:49:04 183
409   532 Karja Märt 1:49:08 103
410 26 300 Urmet Piret 1:49:09 2
411 27 234 Överus Kaja 1:49:16 3
412   672 Zolotov Ilja 1:49:18 19
413 28 310 Ott Marje 1:49:20 1
414   274 Rannu Reimo 1:49:37 104
415   449 Lumi Margus 1:49:38 105
416   357 Tarassov Stanislav 1:49:41 106
417   493 Kasekamp Künter 1:49:46 184
418   432 Rüngas Allan 1:49:53 185
419   579 Kiin Alari 1:50:01 186
420   318 Beljakov Rain 1:50:20 187
421 29 510 Kriisa Tiina 1:50:20 4
422   286 Paidre Donald 1:50:28 188
423   422 Mikenberg Erkki RR Siplased 1:50:33 107
424   668 Kekkonen Kristo 1:50:35 189
425   554 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 1:50:40 190
426   669 Salmu Peeter 1:50:46 191
427   311 Aolaid Ardi 1:50:47 108
428   177 Tokko Rainer Vanamõisa SK 1:50:47 109
429   654 Rebane Tarvo-Jaan Danske Spordiklubi 1:50:48 110
430   485 Otsla Anti 1:50:52 55
431   573 Nõmmela Mihkel Spordiklubi 1:50:59 111
432   360 Annusver Priit 1:51:01 192
433 30 686 Lilleoru Merle Peugeot 1:51:03 18
434   283 Puusepp Priit Peugeot 1:51:06 56
435   599 Kuhlbach Hannes 1:51:08 57
436   475 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:51:08 58
437   522 Harak Jaan 1:51:19 5
438   368 Pärn Allan TriSmile 1:51:40 112
439   662 Toom Meelis 1:51:47 193
440   382 Vain Rauno Sparta 1:51:49 113
441   127 Grünberg Harry Porter Racing 1:51:50 114
442   144 Kaukver Andres 1:51:54 8
443   285 Rinne Vahur 1:52:01 194
444   541 Juusu Martin RAVE 1:52:02 9
445   99 Jänes Endel 1:52:04 195
446   405 Metsma Mehis RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 1:52:11 196
447   319 Aamisepp Tõnu Kiili SK 1:52:12 6
448   526 Ründva Vello 1:52:14 3
449   708 Villum Tarmo 1:52:19 197
450   705 Kukk Margus 1:52:20 115
451   704 Ränkel Rain 1:52:20 116
452   519 Kallas Aigar SK Metsasõbrad 1:52:28 117
453   428 Parve Ain Eesti Panga SK 1:52:29 4
454   499 Süld Raido Sünnipäeva tiim 1:52:53 198
455   393 Kukkur Margus Eesti Panga SK 1:52:57 199
456   490 Lillemets Ivar 1:53:01 200
457   724 Palmiste Priit 1:53:06 201
458 31 598 Hints Kairi 1:53:08 19
459   595 Hints Eric 1:53:08 202
460   85 Kuriks Olavi 1:53:10 118
461   529 Kemenev Sergei 1:53:12 20
462   299 Kõrvel Kaido 1:53:23 119
463   640 Männi Rein 1:53:38 203
464   642 Riiner Janek 1:53:45 204
465   199 Mesila Marek 1:53:52 120
466   560 Junolainen Heino 1:53:56 10
467   586 Juhkam Margus Peugeot 1:54:21 205
468   550 Mäesepp Sverre 1:54:29 206
469   671 Vahtra Margus 1:54:38 59
470   682 Rikkinen Georg Gustav 1:54:40 14
471   551 Härm Leo 1:54:59 5
472   678 Soojärv Andres Mehed Marsilt 1:55:08 207
473   367 Karp Endel Norma OK 1:55:09 21
474   166 Aavik Aivar 1:55:45 60
475   570 Komi Rando 1:55:48 61
476   474 Kase Andres 1:55:52 121
477   483 Rikkinen Tarmo 1:55:56 122
478   425 Pütsep Eigo 1:56:05 123
479   512 Rändla Raul 1:56:10 208
480   572 Mõts Taavi 1:56:18 209
481   620 Veldre Indrek 1:56:21 210
482   561 Uusmaa Jaanus 1:56:25 62
483   243 Vinkel Andre 21CC 1:56:30 211
484   312 Enok Teet Katevara 1:56:32 124
485   232 Vapper Avo RC Kondi 1:56:39 63
486   721 Kepp Kaidu 1:56:49 22
487 32 583 Koik Kaire 1:57:14 20
488   196 Ruusmaa Reinis 1:57:21 212
489 33 513 Luks Kairit TIIM PIIM 1:57:25 21
490   520 Baumann Rain 1:57:57 213
491   468 Toom Tarvo Riisipere gängstaräpparid 1:58:08 214
492   644 Pitk Peep Vanishing Point 1:58:12 215
493   349 Aas Aivo 1:58:20 216
494   638 Sauks Imre 1:58:23 125
495   624 Voolaid Raimond sparta 1:58:34 15
496   563 Smirnov Dmitri 1:58:35 64
497 34 454 Riis Tiia Koeru SK 1:58:41 4
498   588 Bauman Erik Peugeot 1:58:41 217
499   652 Sova Tarmo 1:58:56 218
500   675 Plovits Kaido Elisa Spordiklubi 1:59:06 219
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
KõrvemaaNelik14_r_1
KõrvemaaRM14_r_1
KõrvemaaSM14_r_1
KõrvemaaKJ14_r_1
KõrvemaaTR14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE