estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Triatloni võitsid Priit Ailt ja Kairi Schmidt 19.07.2014 (0)
Täna Aegviidu lähedal Soodla veehoidla ning Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse ümbruses suurepärastes tingimustes toimunud meeleolukal rahvatriatlonil lõi kaasa üle 500 tervisespordisõbra.
RMK Kõrvemaa Triatlon ootab osalema rohkelt harrastajaid 18.07.2014 (0)
Sel laupäeval, 19. juulil toimuvale RMK Kõrvemaa Triatlonile on tulemas üle 500 harrastaja. Võidumõtetega tulevad osalema RMK Kõrvemaa Triatloni kahekordne võitja Priit Ailt, Eesti ...
0,35+22+4
301 Moved Permanently Date: Sun, 25 Jun 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Triatlon
Aeg 19.07.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Triatlon
Distants 350 m ujumist + 22 km ratast + 4 km jooksu
Lasteduatlon
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Ujumine 1VA Ratas 2VA Jooks  
1   3 Ailt Priit TriSmile Klubi/Hawaii Express 1:01:01.7 0:04:19.6 0:01:24.2 0:41:24.5 0:00:35.1 0:13:18.4
2   1 Soo Allar 1:01:30.4 0:05:26.3 0:01:36.4 0:40:07.6 0:00:33.2 0:13:47.0
3   2 Utar Urmas Tabasalu TK 1:01:54.2 0:05:12.4 0:01:46.1 0:40:13.0 0:00:36.9 0:14:05.9
4   12 Pallo Rait Hansa SK 1:03:10.7 0:06:10.7 0:01:59.0 0:40:11.4 0:00:46.7 0:14:03.1
5   10 Undrest Jaanus 1:03:46.7 0:06:11.5 0:01:51.3 0:40:18.0 0:00:46.8 0:14:39.2
6   6 Raja Aigar 1:04:53.2 0:06:03.5 0:02:00.5 0:40:17.5 0:00:50.6 0:15:41.3
7   8 Suppi Ahti Trismile 1:05:07.2 0:07:15.5 0:01:57.8 0:40:44.4 0:00:48.0 0:14:21.7
8   4 Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 1:05:09.4 0:06:37.5 0:01:47.1 0:41:35.6 0:00:46.8 0:14:22.5
9   5 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:05:41.2 0:06:31.1 0:01:53.1 0:41:35.7 0:00:44.3 0:14:57.1
10   77 Veri Aivar Pentathlon 1:06:45.8 0:05:32.6 0:01:55.1 0:42:54.5 0:00:50.2 0:15:33.5
11   7 Tohvrel Rego 1:07:06.4 0:06:18.3 0:02:18.4 0:41:21.8 0:00:48.8 0:16:19.2
12   28 Ganža Aleksandr InFocus 1:07:20.9 0:06:02.7 0:02:02.8 0:41:50.6 0:00:44.0 0:16:41.1
13   25 Kraas Andreas 1:07:45.3 0:06:48.9 0:02:06.8 0:44:16.0 0:00:44.3 0:13:49.5
14   9 Tamm Tarmo Team Mahe 1:07:55.2 0:05:06.5 0:01:56.2 0:43:27.7 0:00:52.5 0:16:32.4
15   41 Levkoi Tanel 1:08:01.1 0:06:46.1 0:02:32.4 0:43:43.4 0:00:57.0 0:14:02.4
16   61 Utar Urmo 1:08:12.3 0:06:11.8 0:01:51.5 0:41:57.4 0:01:03.0 0:17:08.8
17   57 Leino Peep 1:08:40.0 0:06:54.5 0:02:34.1 0:43:34.7 0:00:47.8 0:14:49.1
18   26 Oppi Art 1:08:45.4 0:06:31.8 0:02:25.4 0:42:54.9 0:00:44.0 0:16:09.6
19   24 Rouhijainen Madis Team Ronhill 1:08:59.9 0:06:43.3 0:02:25.8 0:43:51.1 0:01:04.8 0:14:55.1
20   58 Rõigas Paavo 1:09:15.7 0:06:41.4 0:02:35.5 0:43:42.9 0:00:49.3 0:15:26.8
21   82 Vabaorg Kevin 1:09:45.8 0:04:38.1 0:01:50.3 0:47:30.5 0:00:39.6 0:15:07.4
22   14 Sepp Aleksandr InFocus 1:10:17.0 0:05:27.3 0:01:53.0 0:46:01.6 0:00:46.3 0:16:08.9
23   16 Rüüsak Henri RYYSAK TEAM 1:10:21.1 0:05:44.8 0:02:24.2 0:44:58.7 0:01:02.4 0:16:11.1
24   79 Lokk Sulev Stamina SK 1:10:28.5 0:06:02.7 0:02:15.5 0:45:53.6 0:00:50.4 0:15:26.5
25   80 Kanniste Jaak 1:10:34.6 0:05:31.6 0:02:25.0 0:46:03.5 0:00:55.1 0:15:39.6
26   17 Kull Martin 1:10:41.5 0:06:29.2 0:02:10.1 0:44:20.3 0:00:53.6 0:16:48.4
27   84 Pedari Aimar 1:11:03.3 0:08:40.0 0:02:10.3 0:42:52.3 0:00:53.6 0:16:27.3
28   78 Kovaljov Oleg 1:11:10.9 0:05:53.8 0:02:19.4 0:46:02.4 0:01:07.9 0:15:47.6
29   38 Kingo Priit Hansa SK 1:11:13.2 0:06:30.8 0:02:36.7 0:43:58.1 0:01:23.7 0:16:44.1
30   20 Kõiv Kardon ABB Spordiklubi 1:11:15.7 0:05:48.3 0:02:10.4 0:45:10.5 0:00:48.6 0:17:18.1
31   284 Jaaska Allan-Peeter Stamina SK 1:11:17.8 0:06:47.2 0:02:22.5 0:46:33.4 0:01:01.0 0:14:33.7
32   13 Tõnismäe Marek Vanamõisa Suusaklubi 1:11:18.2 0:05:40.8 0:02:25.2 0:45:59.9 0:01:00.8 0:16:11.6
33   222 Rammul Risto SK Los Toros 1:11:20.4 0:06:37.7 0:02:01.8 0:46:10.6 0:01:07.5 0:15:22.9
34   44 Erend Erkki 1:11:26.0 0:06:40.5 0:02:34.6 0:44:54.1 0:01:13.9 0:16:03.0
35   21 Villo Raul Kiili Spordiklubi 1:11:28.8 0:06:47.1 0:02:28.8 0:43:51.0 0:00:57.0 0:17:25.1
36   22 Pallotedder Taivo TriSmile 1:11:31.7 0:07:08.4 0:01:58.9 0:44:05.9 0:00:50.2 0:17:28.5
37   329 Arus Tiit 21 CC Triatloniklubi 1:11:57.2 0:06:37.3 0:02:26.3 0:45:32.2 0:01:04.2 0:16:17.5
38   42 Traks Aivo 1:12:19.5 0:06:42.8 0:02:13.0 0:45:48.9 0:00:43.7 0:16:51.3
39   237 Kesküla Urmo Simuna SK 1:12:28.1 0:06:16.0 0:02:54.6 0:46:05.3 0:00:39.6 0:16:32.7
40   205 Laanes Marko 1:12:32.3 0:06:50.8 0:02:06.9 0:45:54.8 0:00:53.4 0:16:46.6
41   295 Siimer Martin LiVal 1:12:38.2 0:05:35.4 0:02:25.1 0:47:40.1 0:01:13.1 0:15:44.6
42   56 Salk Rene Trismile 1:12:46.2 0:06:23.2 0:02:49.5 0:43:53.5 0:01:07.3 0:18:32.9
43   18 Aibast Erik 1:12:49.7 0:06:50.9 0:02:17.5 0:44:00.5 0:00:41.3 0:18:59.8
44   40 Airik Rain Trismile 1:12:50.0 0:07:07.3 0:03:11.4 0:46:02.8 0:00:56.6 0:15:32.0
45   43 Sepp Kevin Kalevi Jalgrattakool 1:13:03.6 0:06:32.5 0:02:53.4 0:43:37.9 0:01:02.2 0:18:57.9
46   34 Kaljumäe Aivo 1:13:07.5 0:07:56.4 0:02:19.2 0:43:50.8 0:00:57.1 0:18:04.2
47   30 Tiislär Kaido 1:13:15.6 0:06:19.8 0:02:31.9 0:47:40.0 0:00:59.6 0:15:44.4
48   220 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 1:13:20.7 0:07:30.4 0:02:33.0 0:46:17.1 0:01:00.7 0:15:59.6
49   81 Jõgeva Toomas 1:13:24.3 0:06:22.9 0:02:32.3 0:45:47.0 0:01:09.1 0:17:33.1
50   60 Fazõlov Timur InFocus 1:13:34.2 0:07:46.6 0:02:31.2 0:45:55.4 0:00:57.8 0:16:23.3
51   288 Sukk Gaspar Trismile 1:13:41.6 0:06:00.3 0:02:22.1 0:46:40.8 0:00:55.1 0:17:43.6
52   88 Põldoja Tauno vk Velron 1:13:48.7 0:07:03.9 0:02:30.2 0:44:56.1 0:01:00.4 0:18:18.2
53   45 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:13:48.8 0:07:13.2 0:03:02.4 0:43:49.4 0:01:08.0 0:18:36.0
54   64 Rajando Kristjan 1:13:50.8 0:06:12.2 0:02:50.3 0:47:28.5 0:00:51.7 0:16:28.4
55   138 Säälik Marek 1:13:54.7 0:05:46.6 0:02:22.6 0:46:50.1 0:01:01.0 0:17:54.6
56   87 Kerner Argo TriSmile 1:13:56.1 0:08:10.6 0:02:37.5 0:45:48.3 0:01:10.2 0:16:09.7
57   186 Saar Kaido 1:14:01.1 0:08:34.3 0:01:57.9 0:47:06.2 0:00:58.3 0:15:24.6
58   103 Mahla Indrek 8R 1:14:24.2 0:06:27.5 0:02:44.9 0:45:19.5 0:01:17.9 0:18:34.5
59   50 Põldmaa Alo Simuna SK 1:14:26.4 0:07:59.6 0:02:39.8 0:43:27.1 0:00:55.8 0:19:24.2
60   346 Sibul Jaan 1:14:26.7 0:06:13.5 0:02:31.7 0:47:16.3 0:00:51.4 0:17:34.0
61   47 Roosnupp Priit 1:14:33.8 0:06:25.7 0:02:24.8 0:48:08.9 0:01:07.8 0:16:26.9
62   131 Vshivtsev Vladimir Narva Energiajooks 1:14:41.2 0:06:10.1 0:03:13.8 0:44:19.4 0:02:32.5 0:18:25.5
63   223 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 1:14:47.0 0:07:05.8 0:03:03.7 0:47:11.4 0:01:05.2 0:16:21.2
64 1 3 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 1:14:52.7 0:05:16.3 0:01:46.7 0:50:14.5 0:00:47.7 0:16:47.8
65   87 Kongo Kristjan 1:14:52.8 0:07:01.4 0:03:11.0 0:45:50.9 0:01:09.3 0:17:40.4
66   96 Maidla Margus 1:15:06.1 0:07:29.8 0:02:39.8 0:45:57.7 0:00:58.0 0:18:01.0
67   313 Liivandi Eero SK G4S 1:15:09.9 0:05:46.5 0:04:13.1 0:47:48.6 0:01:21.7 0:16:00.1
68   92 Holzberg Kalju A2K 1:15:16.0 0:06:33.6 0:02:17.9 0:46:00.5 0:01:01.9 0:19:22.3
69   178 Kallast Tõnu 1:15:22.4 0:06:35.0 0:02:20.7 0:48:11.7 0:00:55.0 0:17:20.2
70   81 Põldmaa Koit Simuna SK 1:15:23.9 0:07:14.2 0:02:46.6 0:46:02.4 0:01:01.9 0:18:19.0
71   180 Krautman Alar 1:15:26.4 0:07:04.3 0:02:23.9 0:50:08.6 0:01:04.9 0:14:44.8
72   29 Karo Erko 1:15:30.9 0:06:59.2 0:02:20.6 0:45:06.5 0:01:02.3 0:20:02.4
73   347 Raivo Jaak 1:15:31.7 0:06:59.4 0:03:24.4 0:46:04.7 0:01:29.1 0:17:34.3
74   55 Pärtel Marco 1:15:32.3 0:07:04.8 0:03:03.7 0:43:58.3 0:01:12.1 0:20:13.5
75   219 Erm Margo 1:15:36.6 0:06:59.7 0:02:25.3 0:45:26.0 0:01:09.3 0:19:36.5
76 2 8 Kull Liisa TriSmile 1:15:40.9 0:05:31.9 0:02:03.3 0:49:39.1 0:00:51.1 0:17:35.6
77   187 Reinov Tõnu 1:15:41.8 0:07:00.9 0:01:58.9 0:49:31.0 0:01:33.4 0:15:37.9
78   92 Kalviste Tarmo RYYSAK TEAM 1:15:57.2 0:05:03.5 0:03:17.4 0:46:45.0 0:01:22.5 0:19:29.1
79   129 Kovaljov Juri 1:15:57.4 0:06:18.8 0:02:19.2 0:49:32.9 0:01:03.6 0:16:43.1
80   111 Järvelaid Jano 1:15:58.6 0:07:51.1 0:02:57.9 0:47:04.5 0:00:39.2 0:17:26.1
81   35 Paas Toomas 1:15:59.5 0:07:23.7 0:02:06.4 0:46:39.2 0:00:53.0 0:18:57.3
82   108 Vinogradov Vladimir InFocus 1:16:03.1 0:06:37.3 0:02:50.8 0:47:03.6 0:01:57.9 0:17:33.7
83   33 Meier Ergo 1:16:03.3 0:08:09.9 0:03:25.5 0:47:38.1 0:01:11.2 0:15:38.8
84   31 Kiitam Urmo 1:16:09.7 0:07:29.9 0:03:07.9 0:45:32.5 0:01:14.9 0:18:44.7
85   265 Lensment Tõnu 1:16:11.2 0:07:16.6 0:02:44.8 0:47:12.2 0:01:06.7 0:17:51.0
86   48 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:16:14.8 0:07:50.7 0:02:57.3 0:47:41.0 0:01:17.9 0:16:28.1
87   97 Velling Taivo Trismile 1:16:24.0 0:06:44.5 0:02:21.5 0:48:28.3 0:01:10.9 0:17:39.1
88   364 Stolfot Ivo MTÜ TALLINNA LENNUJAAMA SK 1:16:28.2 0:07:34.4 0:03:05.8 0:48:10.1 0:00:48.4 0:16:49.7
89   85 Viirmann Ott 1:16:32.7 0:07:46.4 0:03:53.9 0:47:55.9 0:00:49.4 0:16:07.3
90   59 Lainemurd Urmas Tallinna Lennujaama Spordiklubi 1:16:33.1 0:06:51.9 0:03:38.1 0:44:35.9 0:01:28.4 0:19:59.0
91   202 Piire Aare 1:16:35.8 0:08:59.5 0:02:34.3 0:44:37.4 0:01:20.1 0:19:04.6
92   228 Tarassov Stanislav 1:16:37.0 0:06:53.8 0:02:14.1 0:47:40.1 0:01:08.8 0:18:40.3
93   89 Kübarsepp Ats Spordiklubi IKS 1:16:38.7 0:07:48.3 0:02:25.3 0:45:50.6 0:00:58.2 0:19:36.4
94   127 Gaydon Paul 1:16:42.3 0:05:45.2 0:03:10.6 0:50:41.7 0:01:30.3 0:15:34.7
95   94 Klaaser Gert spordipartner 1:16:47.4 0:07:11.3 0:02:23.4 0:48:00.7 0:01:04.0 0:18:08.2
96   293 Kooser Tarmo 1:16:48.7 0:06:58.4 0:02:39.4 0:48:40.8 0:01:02.1 0:17:28.2
97   39 Kingo Gunnar 1:16:57.3 0:06:55.5 0:01:57.7 0:50:50.2 0:00:42.6 0:16:31.5
98   54 Kalmu Kalvo SAKU SUUSAKLUBI 1:17:02.4 0:07:26.8 0:02:13.6 0:47:02.9 0:01:20.8 0:18:58.4
99   190 Koidu Peep 1:17:04.7 0:07:58.2 0:04:48.9 0:46:09.8 0:01:28.3 0:16:39.7
100   99 Kond Kuido 1:17:05.1 0:07:20.1 0:03:13.4 0:45:29.0 0:01:11.8 0:19:51.0
101 3 1 Pungas Helin 1:17:15.4 0:06:21.4 0:02:46.2 0:49:55.8 0:01:02.3 0:17:09.9
102   82 Jakobsoo Janek 1:17:18.9 0:07:31.6 0:03:00.6 0:47:23.2 0:01:18.6 0:18:05.1
103   129 Borisov Sergey 1:17:20.4 0:06:54.8 0:02:16.1 0:49:29.2 0:00:58.7 0:17:41.7
104   84 Juhandi Aivar Sparta 1:17:25.3 0:05:43.8 0:03:41.1 0:49:07.0 0:01:14.9 0:17:38.7
105 4 19 Kallas Rahel Tabasalu TK 1:17:26.1 0:05:26.5 0:01:43.9 0:51:22.4 0:00:43.2 0:18:10.3
106 5 4 Kivil Heleri Tartu Suusaklubi 1:17:33.1 0:07:09.0 0:02:12.1 0:50:07.8 0:00:50.8 0:17:13.4
107   66 Adusoo Marion 1:17:37.8 0:06:15.9 0:02:20.7 0:53:28.2 0:00:34.3 0:14:58.9
108   297 Teearu Hans Karupesa Team 1:17:37.8 0:06:32.4 0:03:32.0 0:50:00.0 0:01:11.6 0:16:21.9
109   145 Galkin Vladimir 1:17:42.4 0:05:27.0 0:03:13.4 0:50:32.1 0:01:23.0 0:17:07.1
110   321 Doman Andrei InFocus 1:17:51.1 0:07:50.8 0:04:07.6 0:45:41.4 0:01:47.3 0:18:24.1
111   77 Vutt Ingmar Ruuluisuklubi 8R 1:17:52.0 0:06:26.2 0:04:04.5 0:47:41.3 0:01:25.8 0:18:14.4
112   290 Pehk Karl 1:18:13.8 0:07:23.5 0:02:39.5 0:50:20.5 0:00:51.0 0:16:59.6
113   365 Peiker Harri 1:18:19.0 0:06:48.4 0:03:21.2 0:48:21.8 0:01:20.3 0:18:27.5
114   89 Talv Tarvi vk Velron 1:18:19.7 0:06:01.2 0:03:00.6 0:47:49.3 0:01:27.8 0:20:01.0
115   300 Tamm Silver 1:18:25.8 0:07:17.9 0:03:55.8 0:48:58.9 0:01:29.5 0:16:43.9
116   51 Põtter Jaanus Trismile 1:18:29.8 0:05:34.2 0:02:35.0 0:49:07.1 0:01:10.6 0:20:03.1
117   94 Randmaa Karl 1:18:34.2 0:07:28.3 0:03:39.1 0:48:48.9 0:00:59.5 0:17:38.5
118   49 Olli Lauri LSF PT 1:18:35.2 0:05:56.7 0:02:55.0 0:50:52.9 0:01:20.8 0:17:29.9
119   197 Kivila Dag A2K Spordiklubi 1:18:37.7 0:07:43.2 0:02:24.6 0:49:28.5 0:01:06.4 0:17:55.1
120   182 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 1:18:41.8 0:07:11.9 0:03:02.0 0:50:26.2 0:01:05.5 0:16:56.4
121   86 Grigorenko Pavel 21CC 1:18:42.7 0:05:14.4 0:02:33.7 0:53:28.0 0:00:50.5 0:16:36.2
122 6 55 Randoja Merli 21CC 1:18:46.2 0:07:13.3 0:02:25.4 0:49:37.5 0:00:59.2 0:18:30.9
123   225 Petai Indrek 1:18:47.0 0:08:52.2 0:03:28.6 0:46:06.3 0:01:34.1 0:18:45.9
124   157 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:18:48.2 0:07:06.1 0:02:24.5 0:49:44.7 0:00:44.0 0:18:49.2
125   117 Salomets Anvar 1:18:53.4 0:08:20.1 0:03:20.4 0:46:55.4 0:01:34.9 0:18:42.8
126   104 Proode Arno 1:18:59.7 0:08:37.1 0:02:55.7 0:47:51.1 0:00:49.2 0:18:46.8
127   90 Kaur Jaanus Liigutaja 1:19:00.4 0:08:38.0 0:02:33.6 0:48:11.5 0:01:33.8 0:18:03.6
128   199 Müürsepp Madis 1:19:06.6 0:06:55.7 0:02:48.7 0:48:09.6 0:00:51.9 0:20:21.0
129   95 Karvak Eino 1:19:09.4 0:07:28.2 0:03:25.8 0:48:31.5 0:01:27.4 0:18:16.6
130   201 Nikolajev Raimo 1:19:16.4 0:08:29.6 0:02:51.9 0:46:54.5 0:01:06.2 0:19:54.4
131   80 Leppik Janec Trismile 1:19:21.4 0:08:27.3 0:03:00.0 0:46:25.6 0:01:16.7 0:20:11.9
132   102 Tutt Raiko Norma OK 1:19:25.8 0:07:06.3 0:03:01.1 0:49:52.5 0:01:07.1 0:18:19.0
133   76 Teesalu Lembit Mikitamäe Aironmään Klubi 1:19:26.9 0:06:35.8 0:03:26.2 0:49:46.5 0:00:52.1 0:18:46.4
134   83 Velleste Neeme-Rain 1:19:26.9 0:06:53.8 0:02:54.5 0:52:37.9 0:01:02.0 0:15:58.8
135   53 Nikolajev Raul 1:19:33.3 0:09:06.2 0:03:04.9 0:46:59.0 0:01:41.9 0:18:41.5
136   133 Grünberg Harry Porter Racing 1:19:39.7 0:08:01.6 0:03:26.9 0:46:00.9 0:01:18.3 0:20:52.2
137   97 Startsev Roman 1:19:42.6 0:07:23.7 0:03:16.3 0:49:09.7 0:00:54.2 0:18:58.9
138   152 Sulaoja Heigo 1:19:44.6 0:07:01.8 0:02:50.7 0:48:50.2 0:01:02.5 0:19:59.7
139   93 Raap Ilmar meie 1:19:48.7 0:08:26.6 0:02:11.6 0:51:04.2 0:01:43.9 0:16:22.5
140   317 Randrüüt Rait 1:19:51.6 0:05:36.2 0:02:34.8 0:53:33.2 0:01:01.2 0:17:06.3
141   266 Kuusik Kristjan 1:19:57.7 0:06:34.9 0:03:01.6 0:50:01.5 0:00:56.7 0:19:23.2
142   256 Hints Eric 1:19:58.9 0:07:51.0 0:02:57.9 0:47:25.7 0:01:17.7 0:20:26.7
143   200 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:20:06.5 0:06:53.7 0:02:22.6 0:52:48.0 0:01:23.9 0:16:38.4
144   105 Rassadkin Kalle Iks 1:20:11.1 0:08:35.2 0:03:23.1 0:47:37.0 0:01:07.0 0:19:29.0
145   322 Siispool Karli 1:20:13.7 0:07:48.8 0:03:39.3 0:51:05.3 0:00:52.6 0:16:47.8
146   106 Kovanen Karol 1:20:15.6 0:05:57.6 0:02:55.9 0:50:33.9 0:01:22.1 0:19:26.3
147   161 Piliste Andi 1:20:19.4 0:07:49.2 0:03:03.8 0:47:47.3 0:01:23.5 0:20:15.6
148   113 Karja Matti 1:20:22.1 0:07:37.1 0:03:23.8 0:48:24.8 0:01:17.9 0:19:38.7
149 7 9 Lilleoru Merle 1:20:34.4 0:06:55.1 0:02:38.3 0:53:19.3 0:00:38.2 0:17:03.7
150   259 Valter Marko SK Jooksupartner 1:20:38.2 0:07:07.7 0:02:46.3 0:53:18.0 0:01:31.8 0:15:54.5
151   336 Rehemägi Taavi 1:20:38.7 0:05:55.4 0:03:10.4 0:52:16.1 0:01:23.6 0:17:53.3
152   131 Talvik Martin Sportland Ülemiste 1:20:40.4 0:08:52.6 0:03:44.4 0:48:44.3 0:01:09.4 0:18:09.9
153   332 Pertel Tarmo 1:20:56.8 0:07:18.5 0:03:08.0 0:52:25.3 0:00:45.9 0:17:19.4
154   116 Rätsep Silver 1:21:02.6 0:06:08.7 0:02:40.4 0:49:56.4 0:01:19.3 0:20:57.9
155   213 Zirk Kunnar TriSmile 1:21:06.3 0:09:23.4 0:03:25.4 0:49:09.8 0:01:28.1 0:17:39.8
156   83 Voolaid Raimond sparta 1:21:19.9 0:06:38.0 0:02:38.4 0:50:10.9 0:00:39.6 0:21:13.2
157   91 Elo Armas 1:21:21.8 0:09:07.8 0:03:29.2 0:47:00.2 0:01:33.0 0:20:11.8
158   203 Pak Veiko 1:21:27.5 0:07:15.7 0:04:38.4 0:48:55.5 0:01:28.9 0:19:09.1
159   154 Arm Urmet 1:21:31.6 0:07:48.3 0:02:57.0 0:49:22.3 0:01:05.3 0:20:18.9
160   241 Kukk Andres 1:21:34.0 0:08:30.2 0:03:23.2 0:48:19.5 0:01:23.3 0:19:58.0
161   111 Meltsa Aimar 21cc 1:21:38.2 0:08:00.2 0:03:27.2 0:47:57.6 0:01:36.0 0:20:37.4
162   206 Marrandi Rain 8R 1:21:40.1 0:06:51.6 0:03:21.6 0:48:08.9 0:01:35.1 0:21:43.1
163   345 Kaik Jaanus 1:21:43.6 0:08:42.1 0:02:54.8 0:49:17.2 0:01:31.8 0:19:17.8
164 8 10 Jürisaar Merilin 1:21:55.5 0:07:51.2 0:03:04.7 0:51:54.4 0:01:26.0 0:17:39.3
165   31 Jürisaar Meelis 1:21:58.2 0:09:40.7 0:02:26.7 0:50:40.3 0:01:38.1 0:17:32.5
166   62 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 1:21:58.3 0:08:20.1 0:02:41.3 0:47:31.9 0:01:15.9 0:22:09.3
167   134 Sarapuu Elari 1:21:58.4 0:07:15.4 0:02:53.7 0:52:35.7 0:00:53.6 0:18:20.2
168   333 Bauman Erik PEUGEOT 1:21:59.7 0:06:36.0 0:03:25.1 0:53:08.8 0:00:40.1 0:18:09.9
169   320 Lellsaar Mikk Diatleedid 1:22:04.0 0:07:23.7 0:03:20.1 0:52:02.6 0:00:42.4 0:18:35.4
170   183 Ploompuu Priit 1:22:10.7 0:06:12.4 0:03:07.6 0:51:40.5 0:00:50.0 0:20:20.3
171   119 Liblik Raino ABERG 1:22:12.2 0:06:12.8 0:02:38.6 0:52:17.8 0:01:08.1 0:19:55.2
172   323 Roode Siim 1:22:14.1 0:09:48.0 0:02:39.2 0:50:21.3 0:01:28.3 0:17:57.4
173   91 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:22:14.3 0:09:58.4 0:02:55.9 0:50:31.7 0:01:28.8 0:17:19.7
174   193 Seidelberg Janek 1:22:19.6 0:07:57.8 0:04:11.4 0:49:50.9 0:00:58.8 0:19:20.8
175   121 Venno Valdek Hõberatas 1:22:20.5 0:07:45.2 0:04:07.5 0:46:43.9 0:01:32.8 0:22:11.2
176 9 216 Taylor Külliki 1:22:22.2 0:05:34.6 0:02:50.3 0:54:24.0 0:01:20.9 0:18:12.6
177 10 15 Metsaorg Maria Maria jooksuklubi 1:22:27.1 0:07:42.6 0:02:59.0 0:52:01.7 0:01:17.8 0:18:26.3
178   101 Kamberg Kristofer Erik Meremõisa SK 1:22:27.9 0:06:33.8 0:03:08.2 0:57:19.3 0:00:37.1 0:14:49.7
179   326 Tammis Vahur 1:22:29.4 0:07:28.5 0:03:42.2 0:52:52.2 0:00:45.5 0:17:41.1
180   289 Esinurm Jürgen 1:22:31.4 0:08:22.0 0:03:06.8 0:50:56.8 0:00:39.8 0:19:26.1
181   286 Kalekin Kristjan 1:22:40.1 0:08:20.2 0:03:35.9 0:52:12.1 0:00:42.0 0:17:50.0
182   343 Mooste Tarmo 1:22:41.1 0:08:56.7 0:04:20.8 0:48:20.2 0:01:33.7 0:19:29.9
183   334 Talvik Timo PEUGEOT 1:22:43.2 0:08:02.2 0:03:33.1 0:50:11.5 0:00:42.1 0:20:14.5
184   123 Hanga Karol Kose Spordikool 1:22:43.4 0:08:23.2 0:03:12.4 0:53:24.0 0:01:33.2 0:16:10.8
185   128 Tarum Roland KATEVARA 1:22:47.0 0:06:19.1 0:02:33.8 0:53:33.5 0:01:07.8 0:19:13.0
186   172 Jõgi Tarmo SK Merimetsa 1:22:49.1 0:07:28.2 0:02:58.2 0:52:16.1 0:00:50.1 0:19:16.7
187   278 Pärtelpoeg Ingmar 1:23:00.6 0:08:21.2 0:02:58.0 0:53:16.3 0:01:26.5 0:16:58.8
188   96 Karvak Jürgen 1:23:02.5 0:06:38.8 0:03:18.9 0:52:41.5 0:01:32.5 0:18:50.9
189   110 Hallimäe Rain 1:23:08.0 0:09:06.7 0:03:17.2 0:50:18.9 0:01:53.1 0:18:32.1
190   235 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 1:23:08.4 0:09:47.9 0:03:21.9 0:48:48.3 0:01:29.4 0:19:41.1
191 11 6 Ulp Mare Hansa SK 1:23:12.6 0:10:13.9 0:02:47.1 0:50:58.0 0:00:54.8 0:18:19.1
192   135 Kaldre Raul Porter Racing 1:23:13.2 0:11:50.6 0:03:19.2 0:46:04.4 0:01:15.3 0:20:43.9
193   173 Jänes Tarmo 1:23:17.4 0:06:16.9 0:02:40.8 0:55:33.4 0:00:48.0 0:17:58.5
194   122 Aolaid Marten Nõmme Spordiklubi 1:23:22.0 0:06:23.9 0:02:53.0 0:51:20.8 0:01:10.7 0:21:33.6
195   109 Uus Raul trismile 1:23:23.4 0:08:08.5 0:04:11.5 0:49:01.7 0:00:54.0 0:21:07.8
196   204 Luidre Manivald 1:23:32.7 0:09:05.4 0:04:16.5 0:49:41.2 0:01:49.4 0:18:40.4
197   88 Erik Risto 1:23:32.9 0:06:54.3 0:03:53.1 0:48:39.8 0:01:36.6 0:22:29.3
198   306 Leisberg Martin 1:23:36.5 0:08:47.7 0:03:55.3 0:50:42.5 0:01:03.5 0:19:07.7
199   226 Birnbaum Erki PÜHA LOOMAAED 1:23:37.1 0:07:17.7 0:03:32.1 0:47:39.2 0:01:45.8 0:23:22.6
200   99 Stalkov Valmer 1:23:37.6 0:06:11.4 0:03:52.4 0:47:06.6 0:04:15.4 0:22:12.0
201   115 Tuuling Ahto 1:23:38.5 0:08:10.0 0:03:30.3 0:48:03.1 0:01:38.7 0:22:16.6
202   65 Tops Assar SK Los Toros 1:23:42.2 0:07:36.4 0:03:04.5 0:52:39.7 0:01:07.8 0:19:14.0
203   207 Mikkor Ergo Elioni SK 1:23:43.9 0:08:58.5 0:02:52.0 0:51:43.8 0:01:17.8 0:18:52.0
204 12 7 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ 1:23:44.4 0:07:42.4 0:02:51.3 0:52:11.3 0:01:08.0 0:19:51.6
205   163 Kamratov Kristo 1:23:52.3 0:08:07.3 0:03:06.7 0:51:46.0 0:01:12.2 0:19:40.2
206   103 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:23:54.7 0:08:45.9 0:03:37.2 0:50:17.4 0:01:30.4 0:19:43.8
207   130 Sarv Riho TriSmile 1:23:57.1 0:07:20.8 0:03:15.2 0:48:14.7 0:01:26.2 0:23:40.3
208   202 Tänav Tõnu Myrakarud 1:23:58.6 0:08:25.9 0:04:40.4 0:49:53.6 0:01:38.2 0:19:20.7
209 13 32 Kruusmann Geidi Kaheksarattalised 1:23:59.6 0:06:56.9 0:02:16.4 0:53:38.1 0:00:57.8 0:20:10.5
210   156 Lepp Margus AGRO93 1:24:00.9 0:07:58.6 0:03:38.3 0:50:58.5 0:01:14.3 0:20:11.4
211   120 Paap Kimmo 1:24:02.8 0:07:35.6 0:03:00.5 0:53:07.6 0:00:50.5 0:19:28.8
212   215 Minski Jan 1:24:08.7 0:09:14.2 0:03:18.8 0:48:04.3 0:02:03.8 0:21:27.7
213   112 Miller Argo Kuljus 1:24:09.4 0:08:47.6 0:02:51.4 0:53:44.4 0:01:26.2 0:17:19.9
214   181 Kõrge Uko 1:24:13.2 0:06:06.8 0:03:40.4 0:55:00.5 0:01:00.2 0:18:25.4
215   158 Sõrmus Tanel 1:24:15.3 0:06:40.6 0:02:35.6 0:55:30.3 0:00:47.5 0:18:41.4
216   298 Külaots Marko 1:24:15.7 0:09:06.6 0:03:40.6 0:49:10.0 0:01:51.8 0:20:26.8
217   100 Nokkur Ants 1:24:17.8 0:05:53.6 0:02:43.4 0:53:24.4 0:01:31.2 0:20:45.4
218   166 Olgo Raivo 1:24:29.3 0:08:13.0 0:03:03.7 0:50:13.4 0:01:37.4 0:21:22.0
219   309 Pajur Ardo Hansa SK 1:24:30.5 0:06:53.8 0:04:00.8 0:51:05.3 0:02:33.2 0:19:57.6
220   106 Lahe Marek 1:24:32.5 0:06:21.4 0:03:48.6 0:54:52.2 0:00:55.4 0:18:35.1
221   184 Laid Mart 1:24:36.8 0:06:05.3 0:03:39.6 0:53:57.8 0:01:42.6 0:19:11.7
222   314 Paas Raigo 1:24:48.1 0:07:38.5 0:03:33.0 0:52:56.2 0:01:34.7 0:19:05.9
223   105 Hanga Knut 1:24:49.2 0:07:46.5 0:02:50.9 0:55:22.0 0:01:31.6 0:17:18.3
224   113 Aolaid Ardi 1:25:03.1 0:08:54.8 0:03:10.6 0:53:19.0 0:01:10.1 0:18:28.8
225   122 Väli Reigo 1:25:05.1 0:10:20.1 0:02:45.5 0:49:39.6 0:01:26.9 0:20:53.2
226   209 Olesk Taivo 1:25:11.3 0:05:57.6 0:02:34.4 0:53:58.9 0:00:54.8 0:21:45.7
227   245 Laugal Emil 1:25:16.6 0:09:07.7 0:02:25.8 0:53:30.2 0:01:36.0 0:18:37.1
228   151 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 1:25:22.5 0:08:16.9 0:02:55.0 0:51:07.4 0:01:15.6 0:21:47.8
229   340 Anton Riivo Team Innopolis 1:25:35.1 0:06:47.7 0:03:14.9 0:53:10.8 0:01:19.4 0:21:02.5
230   327 Taumann Kaspar 1:25:35.8 0:07:05.5 0:03:30.0 0:55:50.0 0:00:44.1 0:18:26.4
231 14 5 Schmidt Sandra Viru SK 1:25:37.0 0:05:32.3 0:01:45.7 0:57:34.3 0:00:51.8 0:19:53.0
232   101 Janno Priit 1:25:38.9 0:06:16.3 0:03:15.3 0:52:57.9 0:01:14.7 0:21:54.8
233   102 Suurman Herkki 1:25:39.3 0:07:08.4 0:03:05.1 0:54:28.2 0:01:14.7 0:19:43.1
234   337 Kruusel Henri 1:25:40.2 0:08:09.7 0:03:12.9 0:50:58.5 0:01:26.7 0:21:52.6
235   52 Vorontsov Aleksei InFocus SK 1:25:50.5 0:07:35.9 0:03:37.7 0:52:04.4 0:01:07.0 0:21:25.8
236   176 Hiiekivi Urmet Agro-93 1:25:56.1 0:08:30.6 0:04:33.7 0:50:01.6 0:01:41.4 0:21:08.9
237   325 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 1:25:57.5 0:09:34.3 0:03:31.2 0:50:21.9 0:01:13.4 0:21:16.9
238   283 Luhaorg Rando 1:25:59.9 0:07:20.2 0:03:09.0 0:54:04.3 0:00:40.7 0:20:45.8
239   339 Keelmann Kaido BadAss Reissing Ltd. 1:26:01.6 0:09:21.1 0:03:23.4 0:50:50.6 0:01:36.0 0:20:50.6
240   175 Tšerednik Andrei 1:26:07.4 0:06:51.1 0:03:08.3 0:55:57.5 0:00:46.8 0:19:23.8
241   316 Hommuk Taavi 1:26:21.7 0:06:18.4 0:04:03.7 0:51:34.3 0:02:33.3 0:21:52.1
242   63 Saks Margus 1:26:24.5 0:07:24.7 0:03:10.3 0:52:42.3 0:01:05.4 0:22:02.0
243   109 Kallas Aigar SK Metsasõbrad 1:26:25.7 0:06:32.6 0:02:53.3 0:55:33.9 0:01:26.1 0:20:00.0
244   159 Ers Alger 1:26:28.5 0:09:13.5 0:03:39.0 0:51:35.8 0:01:25.3 0:20:35.1
245   248 Parts Margus Kiili Spordiklubi 1:26:30.5 0:09:57.4 0:02:57.1 0:52:07.5 0:02:22.1 0:19:06.7
246   167 Toomingas Jaan 1:26:31.3 0:06:28.2 0:03:17.9 0:55:16.2 0:01:11.1 0:20:18.1
247   227 Meius Margus A. Le Coq TEAM 1:26:35.9 0:08:48.6 0:04:59.3 0:49:54.4 0:02:06.6 0:20:47.2
248 15 35 Merivälja Kadi 1:26:38.1 0:08:49.4 0:02:55.6 0:52:54.4 0:01:18.6 0:20:40.2
249   174 Etverk Jüri Õhinapõhine Spordiklubi 1:26:51.2 0:09:11.8 0:04:05.0 0:50:46.0 0:01:26.4 0:21:22.2
250   281 Truu Paavo 1:26:51.7 0:09:08.6 0:03:47.3 0:52:05.9 0:01:33.8 0:20:16.3
251   192 Lepp Andrus 1:27:01.2 0:08:12.9 0:05:19.6 0:49:28.7 0:01:59.4 0:22:00.9
252 16 217 Lehtoja Eha TriSmile 1:27:01.5 0:08:04.3 0:03:23.9 0:52:30.0 0:01:49.7 0:21:13.6
253   164 Sepp Kristjan 1:27:03.3 0:07:43.1 0:02:54.0 0:52:18.6 0:01:03.9 0:23:03.8
254   315 Haas Marco MEHED EI NUTA 1:27:11.3 0:09:18.7 0:03:38.1 0:51:05.4 0:01:26.3 0:21:43.1
255 17 11 Etverk Merike SK Metsasõbrad 1:27:15.2 0:07:52.0 0:02:09.8 0:56:04.1 0:00:38.7 0:20:30.8
256   211 Tiits Rauno 1:27:21.4 0:10:08.6 0:03:02.3 0:54:12.2 0:00:39.1 0:19:19.4
257   307 Siitan Peeter Saku Õlletehase Spordiklubi 1:27:22.4 0:07:31.0 0:03:42.6 0:54:42.5 0:00:43.3 0:20:43.1
258   198 Pruus Kuldar 1:27:22.5 0:10:38.8 0:04:00.4 0:52:15.0 0:01:43.5 0:18:45.0
259   195 Kukk Illar 1:27:24.4 0:09:13.1 0:06:03.3 0:51:22.2 0:01:17.5 0:19:28.4
260   124 Fingling Airon 1:27:33.8 0:09:23.8 0:02:57.2 0:55:51.8 0:01:18.3 0:18:02.8
261   179 Soans Silver 1:27:34.4 0:07:04.6 0:04:02.8 0:54:45.9 0:00:55.8 0:20:45.5
262   136 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:27:38.9 0:11:12.5 0:03:35.6 0:54:22.5 0:00:44.0 0:17:44.5
263   342 Velbri Rainer 1:27:41.6 0:08:46.6 0:05:17.8 0:52:22.6 0:01:42.2 0:19:32.4
264   285 Tauts Hannes 1:27:42.4 0:06:42.0 0:03:04.3 0:57:24.3 0:01:15.9 0:19:16.0
265   196 Harak Jaan 1:27:42.9 0:07:55.0 0:03:26.3 0:52:21.2 0:01:35.2 0:22:25.4
266   344 Karro Martin 1:27:49.2 0:07:30.5 0:03:29.2 0:57:33.0 0:00:46.7 0:18:29.9
267   171 Kukkur Margus Eesti Panga SK 1:27:53.3 0:09:50.1 0:02:51.8 0:54:22.6 0:01:05.4 0:19:43.5
268   194 Enok Teet Katevara 1:27:59.2 0:09:49.1 0:03:18.0 0:54:27.4 0:01:32.4 0:18:52.6
269   36 Vlassov Jüri TriSmile 1:28:02.1 0:07:18.6 0:03:03.2 0:59:22.0 0:01:40.1 0:16:38.5
270   338 Palmiste Priit 1:28:04.2 0:06:51.1 0:02:58.0 0:55:54.2 0:02:19.6 0:20:01.5
271   126 Osvet Tõnis 1:28:08.5 0:08:07.7 0:03:53.0 0:54:58.4 0:00:59.7 0:20:10.0
272   132 Adler Janar FC Levadia 1:28:08.5 0:08:15.8 0:03:12.3 0:53:31.6 0:01:39.5 0:21:29.5
273   32 Kõiv Marek 1:28:13.0 0:08:12.1 0:02:48.9 0:56:30.4 0:00:46.5 0:19:55.2
274 18 147 Suursu Maarika 1:28:13.4 0:08:59.1 0:03:45.0 0:53:40.8 0:01:26.0 0:20:22.7
275   233 Pärn Allan TriSmile 1:28:14.6 0:07:59.4 0:04:22.8 0:52:40.9 0:01:36.6 0:21:35.0
276   260 Raude Kristjan-Paul 1:28:18.8 0:08:33.3 0:03:54.6 0:55:33.5 0:00:42.4 0:19:35.2
277 19 23 Valge Kerli SK Jooksupartner 1:28:26.9 0:07:50.8 0:02:40.3 0:56:51.3 0:01:09.1 0:19:55.5
278   262 Silman Veiko 1:28:37.2 0:07:46.2 0:03:57.8 0:52:34.9 0:01:16.2 0:23:02.2
279   270 Piipuu Tarmo 1:28:43.3 0:07:36.9 0:03:49.4 0:55:20.8 0:00:48.1 0:21:08.2
1 20 27 Silluste Liina 1:28:50.9 0:06:17.3 0:03:03.2 0:59:32.0 0:01:15.5 0:18:43.2
2 21 210 Joonas Inge 1:28:58.3 0:07:53.6 0:03:15.5 0:57:36.0 0:01:20.1 0:18:53.3
3   294 Lippus Joosep 1:29:03.3 0:06:56.4 0:05:52.4 0:57:24.4 0:01:32.0 0:17:18.3
4   165 Elling Tõnis 1:29:06.6 0:09:02.6 0:04:29.0 0:52:56.7 0:01:46.3 0:20:52.2
5   155 Aas Jan 1:29:09.3 0:07:27.3 0:03:45.7 0:56:21.2 0:00:52.7 0:20:42.6
6   216 Morel Ülar Hauka Veloklubi 1:29:19.2 0:11:16.5 0:04:35.0 0:52:21.1 0:01:42.5 0:19:24.2
7 22 158 Serva Sandra 1:29:20.2 0:09:10.2 0:02:49.9 0:55:52.8 0:01:01.1 0:20:26.4
8   98 Kaasik Enno 1:29:20.9 0:08:05.9 0:03:07.4 0:55:10.3 0:01:26.3 0:21:31.1
9   299 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 1:29:27.5 0:11:38.9 0:04:53.9 0:49:41.5 0:02:27.1 0:20:46.3
10   206 Unga Aivar 1:29:28.3 0:08:37.3 0:02:52.7 0:55:54.7 0:01:22.8 0:20:40.9
11 23 168 Tähe Tagne Vastseliina Spordiklubi 1:29:34.4 0:07:56.2 0:03:02.8 0:56:11.2 0:00:55.4 0:21:29.0
12   137 Kuuskler Heimar BRIGHT SOLUTION OÜ 1:29:41.8 0:06:31.4 0:03:31.8 0:54:58.9 0:01:29.5 0:23:10.4
13   112 Altmets Mikk 1:29:42.8 0:09:07.0 0:03:02.0 0:57:24.2 0:00:56.9 0:19:12.8
14   201 Männi Riho SK Metsasõbrad 1:29:50.4 0:10:38.9 0:05:32.9 0:53:17.4 0:01:36.6 0:18:44.8
15   271 Vettik Elari 1:29:51.3 0:06:39.6 0:03:43.9 0:57:08.3 0:01:31.8 0:20:48.0
16   180 Annusver Priit 1:29:59.4 0:06:32.6 0:03:54.5 0:54:32.3 0:01:08.6 0:23:51.6
17   272 Jänes Endel 1:30:01.9 0:09:00.6 0:04:15.2 0:59:35.6 0:00:53.0 0:16:17.7
18   301 Raestik Mario Eesti Energia Spordiklubi 1:30:05.6 0:06:14.0 0:04:49.0 0:56:54.8 0:01:06.9 0:21:01.1
19   238 Ronk Andres 1:30:18.9 0:07:51.5 0:04:51.4 0:55:17.1 0:01:13.9 0:21:05.1
20 24 49 Laaneots Livian 1:30:20.6 0:08:19.9 0:02:25.2 0:58:05.1 0:00:39.2 0:20:51.4
21   193 Teearu Karl 1:30:25.0 0:09:08.2 0:03:47.8 0:55:33.4 0:02:33.0 0:19:22.8
22   116 Rindla Tarmo Norma OK 1:30:30.8 0:09:34.0 0:03:14.3 0:53:33.4 0:01:35.4 0:22:33.8
23   153 Maripuu Madis 1:30:34.3 0:08:09.3 0:03:18.7 0:56:14.0 0:01:19.7 0:21:32.8
24   324 Sepp Simo 1:30:46.8 0:09:24.1 0:03:03.4 0:56:08.9 0:00:59.9 0:21:10.7
25   277 Tugedam Aivar NutriVerus 1:30:47.9 0:09:14.0 0:04:48.2 0:54:14.0 0:01:32.6 0:20:59.3
26   134 Vain Rauno Sparta 1:30:48.6 0:09:06.7 0:04:19.9 0:53:56.2 0:02:40.0 0:20:46.0
27   146 Raidloo Rauno 1:30:53.1 0:07:57.0 0:04:30.0 0:50:10.8 0:02:06.4 0:26:09.0
28   189 Noormets Eric Tallinna Jutsuklubi 1:30:58.2 0:09:27.8 0:04:37.9 0:53:51.5 0:02:43.1 0:20:18.0
29 25 12 Ott Marje 1:30:59.9 0:09:56.3 0:02:40.0 0:55:45.5 0:00:56.9 0:21:41.4
30   90 Pilliroog Alari 1:31:01.5 0:09:38.1 0:03:34.1 0:53:06.7 0:02:21.2 0:22:21.6
31   318 Kuuse Rait 1:31:05.6 0:08:54.9 0:03:29.1 0:55:42.8 0:01:39.9 0:21:19.1
32   296 Isok Iko 1:31:10.7 0:08:19.1 0:03:44.7 0:55:16.4 0:01:28.9 0:22:21.8
33   186 Mäe Tarmo Tteam 1:31:20.7 0:06:54.8 0:02:47.3 0:56:04.1 0:02:12.2 0:23:22.4
34 26 20 Männik Marju 1:31:21.5 0:07:58.9 0:02:32.7 0:58:19.1 0:01:29.7 0:21:01.2
35   310 Alla Janek Hansa SK 1:31:30.1 0:07:40.3 0:04:28.5 0:54:11.1 0:02:28.5 0:22:41.9
36   319 Jaanson Jan Leksi 44 1:31:44.0 0:07:56.0 0:03:57.0 0:58:30.0 0:01:02.2 0:20:19.0
37 27 56 Riis Tiia Koeru SK 1:31:50.4 0:12:24.8 0:02:46.6 0:55:05.0 0:01:24.1 0:20:10.2
38   312 Virma Leho Hansa SK 1:32:00.0 0:07:55.4 0:03:48.2 0:55:43.2 0:01:41.3 0:22:52.2
39 28 18 Tuisk Sigrid 1:32:06.3 0:06:54.9 0:02:41.1 1:01:26.0 0:00:45.1 0:20:19.3
40   267 Jänes Rivo 1:32:15.1 0:08:16.9 0:03:53.3 0:55:28.0 0:01:27.0 0:23:10.0
41   246 Metsma Mehis RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 1:32:15.3 0:08:37.8 0:05:02.9 0:54:41.1 0:01:01.3 0:22:52.4
42 29 13 Tikk Kaili 1:32:35.2 0:08:20.6 0:03:27.5 0:57:47.9 0:00:58.5 0:22:00.9
43   168 Viik Kaarel 1:32:37.2 0:06:49.3 0:02:39.7 1:01:18.0 0:01:05.7 0:20:44.7
44   118 Karp Endel Norma OK 1:32:42.4 0:09:05.8 0:03:57.9 0:57:09.5 0:02:02.5 0:20:26.8
45 30 37 Piik Mirjam SK Metsasõbrad 1:32:45.4 0:09:48.2 0:03:12.6 0:58:56.0 0:00:56.9 0:19:51.8
46 31 16 Antons Maili KL Järva malev 1:32:52.6 0:09:49.6 0:02:40.4 0:58:25.0 0:01:34.1 0:20:23.6
47   303 Hoolma Martin 1:32:54.7 0:07:52.7 0:03:59.8 0:56:30.9 0:01:05.4 0:23:26.1
48   302 Oja Eerik 1:32:54.8 0:07:52.9 0:04:01.1 0:56:29.4 0:01:05.2 0:23:26.4
49   177 Otsla Anti 1:32:56.7 0:11:49.5 0:03:37.8 0:54:28.2 0:01:30.1 0:21:31.2
50   208 Rannu Urmas MARU 1:33:13.5 0:09:56.4 0:03:22.6 0:54:28.3 0:01:22.5 0:24:03.9
51   244 Laanemäe Margus 1:33:15.6 0:10:03.8 0:04:22.1 0:57:51.1 0:01:22.7 0:19:36.1
52   177 Ristisaar Risto 1:33:23.1 0:10:36.3 0:03:41.9 0:54:40.9 0:00:54.9 0:23:29.3
53   196 Beljakov Rain 1:33:27.3 0:08:11.0 0:04:17.4 0:55:10.9 0:01:38.4 0:24:09.8
54   139 Kadakas Roland 1:33:31.4 0:07:53.6 0:04:14.0 0:58:19.3 0:01:49.0 0:21:15.6
55   135 Veelain Ermo 1:33:33.4 0:10:43.1 0:03:22.6 0:58:07.9 0:01:06.0 0:20:14.0
56   191 Vapper Avo RC Kondi 1:33:37.3 0:08:29.1 0:05:22.4 0:54:35.5 0:02:47.6 0:22:22.8
57 32 67 Kangur Kadri Jooksupartner 1:33:37.7 0:09:58.0 0:03:13.9 0:58:21.3 0:01:04.7 0:21:00.1
58   213 Agukas Mati 1:33:51.3 0:10:23.9 0:04:24.8 0:53:59.7 0:01:28.4 0:23:34.7
59 33 21 Nokkur Kadri 1:34:01.8 0:06:18.3 0:02:28.4 1:03:36.6 0:00:56.5 0:20:42.2
60   140 Veerberk Sulev THK-88 1:34:08.2 0:06:29.6 0:02:41.6 0:56:42.7 0:01:20.6 0:26:53.8
61 34 29 Parts Jaanika Elisa Spordiklubi 1:34:30.5 0:10:24.4 0:03:21.3 0:59:47.0 0:00:54.5 0:20:03.4
62 35 53 Rahnik Merike 1:34:46.3 0:07:07.8 0:03:05.7 0:59:29.1 0:01:04.2 0:23:59.6
63 36 65 Nisu Kris-Marie myfitness 1:34:55.7 0:07:58.5 0:03:33.4 1:02:33.8 0:00:49.5 0:20:00.7
64   363 Piigli Madis SPOS MTÜ 1:34:55.8 0:09:37.8 0:03:42.4 1:00:05.9 0:00:53.2 0:20:36.6
65   117 Eiso Mihkel 1:35:08.1 0:06:44.9 0:04:33.1 1:02:23.5 0:00:54.0 0:20:32.8
66   204 Voor Marek 1:35:09.1 0:11:22.0 0:04:26.8 0:54:55.2 0:02:11.0 0:22:14.3
67   181 Pervov Aleksandr 1:35:17.6 0:06:54.0 0:04:43.7 0:58:36.3 0:01:23.9 0:23:39.9
68   305 Uustalu Meelis ABB Spordiklubi 1:36:03.7 0:07:01.4 0:04:29.1 0:57:35.5 0:01:31.6 0:25:26.2
69 37 172 Praks Riin Kalevi ujumiskool 1:36:16.2 0:05:10.3 0:03:02.2 1:02:41.0 0:01:06.6 0:24:16.3
70 38 57 Volmerson Liina 1:36:28.3 0:09:52.3 0:04:02.6 1:00:38.3 0:00:55.3 0:20:59.9
71   308 Luts Vello Trismile 1:36:31.0 0:07:47.7 0:03:40.3 0:59:03.2 0:01:04.9 0:24:55.1
72 39 28 Kajari Maris Sparta 1:36:34.7 0:09:58.4 0:03:59.5 1:00:50.7 0:00:46.7 0:20:59.5
73   212 Kuhlbach Hannes 1:36:35.1 0:09:20.9 0:05:35.6 0:58:47.1 0:02:07.0 0:20:44.6
74 40 215 Kõll Kristi 1:36:39.4 0:09:17.6 0:03:28.6 1:00:46.7 0:01:05.0 0:22:01.7
75   121 Nokkur Lembit 1:37:00.1 0:10:49.5 0:03:25.3 1:01:17.8 0:00:49.2 0:20:38.5
76 41 173 Loorits Annaliisa 1:37:03.7 0:11:46.5 0:03:45.1 0:58:14.4 0:01:22.3 0:21:55.6
77   217 Tropp Raimo SK MERIMETSA 1:37:13.3 0:11:11.3 0:04:19.9 0:57:53.4 0:00:56.3 0:22:52.5
78 42 157 Luik Merje A2K 1:37:15.3 0:12:01.3 0:03:34.2 0:58:32.8 0:00:56.8 0:22:10.4
79 43 155 Praks Kärt Trismile 1:37:35.4 0:08:00.1 0:03:24.9 0:59:25.7 0:01:21.5 0:25:23.3
80   236 Kalda Meelis G4S Spordiklubi 1:37:44.8 0:07:16.8 0:05:24.3 1:01:04.8 0:02:25.5 0:21:33.6
81   137 Kliimann Raivo 1:37:52.7 0:09:32.5 0:03:46.1 0:59:34.6 0:01:36.8 0:23:22.8
82   187 Alajaan Alar Alajaan 1:38:15.7 0:08:03.4 0:06:04.5 1:06:05.5 0:01:01.0 0:17:01.5
83   362 Tribuntsov Raivo SOPS MTÜ 1:38:19.6 0:06:44.6 0:04:09.5 1:01:02.5 0:00:59.0 0:25:24.2
84 44 167 Tähe Teele Hansa SK 1:38:20.4 0:08:25.0 0:03:23.1 1:01:46.1 0:01:01.4 0:23:44.9
85   234 Pipenberg Arlis 1:38:31.0 0:08:23.3 0:04:16.4 1:02:03.6 0:01:01.4 0:22:46.6
86   132 Pratkunas Anton Narva Energiajooks 1:38:33.0 0:08:28.2 0:04:38.3 1:00:56.3 0:00:57.5 0:23:32.9
87   311 Kaur Kaspar Hansa SK 1:38:43.3 0:10:17.5 0:04:38.3 1:02:55.2 0:00:45.2 0:20:07.3
88   275 Veskimäe Ago 1:38:53.5 0:07:52.7 0:04:57.3 1:02:16.3 0:01:02.0 0:22:45.3
89 45 47 Aas Piret 1:38:55.5 0:07:44.6 0:04:02.0 1:02:14.5 0:02:35.2 0:22:19.4
90 46 38 Lellep Karin 1:38:55.9 0:07:36.6 0:03:46.4 1:03:40.0 0:01:02.6 0:22:50.4
91   210 Rebane Ruve 1:38:56.8 0:07:33.9 0:03:27.6 1:03:45.0 0:00:51.0 0:23:19.3
92 47 148 Prikko Kristel JALAJÄLG AS 1:38:57.0 0:07:30.5 0:03:52.5 1:00:45.2 0:02:38.8 0:24:10.2
93 48 34 Reiman Inge 1:39:06.5 0:07:56.7 0:03:34.0 1:02:12.0 0:00:53.4 0:24:30.6
94   274 Pitk Mairo 1:39:25.7 0:07:42.1 0:04:04.4 1:03:48.1 0:01:49.1 0:22:02.2
95   114 Aamisepp Tõnu Kiili SK 1:39:26.5 0:09:13.4 0:03:29.2 0:57:21.1 0:02:08.1 0:27:14.9
96   124 Tamm Maidu TallinnStrong 1:39:26.7 0:08:18.7 0:06:30.5 1:01:38.4 0:01:56.7 0:21:02.7
97   176 Eiso Mait 1:39:26.9 0:11:13.1 0:03:59.6 0:59:41.2 0:00:52.6 0:23:40.6
98   194 Plagnaud Jean-Luc 1:39:32.4 0:09:58.6 0:03:41.6 1:01:36.8 0:00:54.0 0:23:21.6
99   361 Punane Urmas 1:39:35.7 0:08:57.9 0:04:32.1 1:00:52.6 0:01:01.5 0:24:11.8
100 49 211 Hints Kairi 1:39:41.0 0:11:48.5 0:04:19.6 0:57:57.7 0:01:27.0 0:24:08.4
101   188 Kährik Aare 1:39:43.7 0:10:05.6 0:05:05.9 0:57:22.6 0:01:57.8 0:25:11.9
102   183 Marcinkevicz Jüri Sparta 1:40:01.5 0:11:49.0 0:04:26.3 0:57:50.8 0:03:53.3 0:22:02.3
103   190 Vaher Indrek 1:40:03.5 0:09:05.3 0:03:45.9 1:00:55.8 0:01:14.3 0:25:02.3
104   125 Loonurm Aleks 1:40:25.5 0:09:53.3 0:04:31.5 1:00:07.6 0:03:07.2 0:22:46.2
105   249 Truu Marek 1:40:36.8 0:10:58.6 0:05:48.4 1:02:50.2 0:01:50.7 0:19:09.2
106   280 Hirve Raine 1:41:16.3 0:08:46.9 0:05:30.5 1:06:02.0 0:00:57.7 0:19:59.3
107 50 24 Väärsi Helle SK Metsasõbrad 1:41:36.4 0:08:54.4 0:03:03.6 1:02:33.6 0:01:36.5 0:25:28.5
108   207 Kubo Hendri 1:42:00.2 0:09:59.2 0:05:14.0 0:58:14.3 0:02:22.1 0:26:10.8
109   366 Tammaru Madis 1:42:09.5 0:08:59.4 0:04:05.0 1:05:58.7 0:01:00.6 0:22:05.9
110   279 Trunin Aleksei 1:42:29.9 0:09:09.1 0:06:54.1 1:03:09.2 0:02:01.1 0:21:16.5
111 51 41 Veskimäe Riina 1:42:43.5 0:11:51.6 0:03:37.7 1:03:05.6 0:01:06.6 0:23:02.2
112 52 62 Henno Kaie 1:43:04.5 0:10:52.1 0:04:24.7 1:03:39.2 0:01:00.9 0:23:07.6
113   110 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi MTÜ 1:43:13.5 0:11:23.4 0:02:18.6 1:13:55.3 0:01:13.6 0:14:22.8
114 53 160 Spiegel Keit 1:43:15.2 0:08:05.6 0:03:42.4 1:08:50.7 0:00:41.8 0:21:54.9
115   287 Lumis Armin 1:43:26.3 0:08:57.2 0:06:16.5 1:01:36.5 0:02:31.9 0:24:04.5
116 54 175 Rannu Lea Nõmme SK 1:43:32.6 0:09:57.0 0:03:23.2 1:04:55.7 0:01:27.3 0:23:49.6
117   221 Lepvalts Enno 1:43:34.5 0:10:47.6 0:06:34.9 1:03:44.8 0:01:32.5 0:20:55.0
118 55 40 Vainumaa Kaili 1:43:35.4 0:12:16.7 0:03:13.7 1:03:49.2 0:01:37.4 0:22:38.6
119   123 Allas Kalle 1:43:39.1 0:06:54.3 0:04:38.5 0:59:49.6 0:02:59.5 0:29:17.3
120 56 154 Piipuu Kristiina 1:43:48.1 0:07:28.2 0:03:07.6 1:04:40.5 0:01:04.9 0:27:27.1
121   140 Voolaid Vello 1:44:48.3 0:08:52.3 0:04:01.0 1:05:09.8 0:01:01.9 0:25:43.4
122   349 Udre Mark 1:45:00.5 0:08:38.4 0:06:19.8 0:59:47.6 0:00:49.2 0:29:25.8
123   143 Vaher Andreas Tristan 1:45:32.5 0:05:58.0 0:03:40.1 1:07:08.9 0:01:20.0 0:27:25.6
124   118 Velling Ahti 1:45:39.2 0:08:54.3 0:04:26.7 1:03:55.0 0:01:36.0 0:26:47.4
125 57 174 Puusalu Mari-Liis 1:45:45.9 0:11:11.5 0:03:13.4 1:06:07.2 0:00:57.1 0:24:16.9
126   291 Jakovlev Nikita 1:45:57.3 0:09:08.1 0:04:19.9 1:03:19.2 0:01:09.2 0:28:01.1
127 58 50 Palm Piret Eesti AGA Spordiklubi 1:46:14.8 0:10:17.3 0:03:48.0 1:05:37.8 0:00:57.2 0:25:34.6
128 59 36 Krull Anne 1:46:23.2 0:09:50.4 0:03:03.3 1:08:33.6 0:00:55.6 0:24:00.4
129 60 163 Pärtel Tiina 1:46:29.4 0:09:23.5 0:04:54.9 1:06:55.8 0:01:32.5 0:23:42.8
130 61 144 Punane Krista 1:46:37.3 0:10:21.5 0:04:45.2 1:04:30.5 0:01:50.5 0:25:09.8
131   350 Kaas Raul 1:46:39.0 0:10:20.1 0:04:49.6 1:04:22.5 0:03:29.1 0:23:38.0
132 62 39 Tobias Eve Trismile 1:46:43.3 0:11:17.8 0:03:52.8 1:04:29.4 0:00:59.4 0:26:04.1
133   138 Parve Ain Eesti Panga SK 1:46:58.3 0:13:08.9 0:04:20.5 1:01:54.7 0:02:36.7 0:24:57.8
134 63 171 Karro Riina 1:47:48.3 0:10:00.8 0:03:56.1 1:04:35.7 0:01:37.7 0:27:38.1
135 64 51 Alvela Mari 1:48:03.8 0:11:10.0 0:03:47.8 1:08:28.5 0:01:05.4 0:23:32.1
136 65 54 Avango Lea 1:48:11.3 0:08:13.9 0:05:47.4 1:07:12.2 0:00:57.7 0:26:00.3
137   195 Dunets Vladimir EESTI RAUDTEE 1:48:14.8 0:09:45.4 0:05:10.9 1:03:12.9 0:01:13.1 0:28:52.8
138 66 59 Lahe Riina 1:48:25.3 0:10:36.1 0:03:59.3 1:11:39.6 0:00:51.6 0:21:18.9
139   141 Pärnits Guido 1:48:38.1 0:09:47.5 0:05:40.5 1:02:29.5 0:01:51.4 0:28:49.3
140 67 52 Sepp Evelin 1:48:55.8 0:09:01.4 0:03:28.1 1:10:51.4 0:01:11.2 0:24:23.9
141   142 Smirnov Dmitri 1:49:25.3 0:26:08.1 0:03:58.3 0:56:47.2 0:01:55.1 0:20:36.8
142   257 Pütsep Eigo 1:49:52.9 0:11:42.0 0:05:08.4 1:01:50.7 0:02:57.4 0:28:14.5
143 68 43 Kond Merle 1:49:57.0 0:11:36.0 0:04:15.6 1:08:37.4 0:01:07.1 0:24:21.1
144   292 Motšenov Jakov 1:49:58.1 0:08:46.1 0:04:38.4 1:14:41.5 0:01:18.7 0:20:33.5
145 69 44 Kartau Katy 1:50:01.8 0:10:14.6 0:03:48.0 1:08:21.9 0:01:40.5 0:25:56.9
146   136 Koolmeister Ilmar 1:50:13.3 0:10:24.8 0:06:43.0 1:06:58.0 0:01:22.8 0:24:45.0
147 70 30 Veskimäe Aire 1:51:50.7 0:12:45.1 0:04:31.1 1:13:00.9 0:01:57.5 0:19:36.4
148   139 Tinn Aare TööTu 1:52:06.4 0:10:48.3 0:04:40.0 1:10:53.1 0:01:19.6 0:24:25.5
149 71 162 Murutalu Helge 1:52:37.7 0:10:13.4 0:04:14.7 1:11:17.6 0:01:17.4 0:25:34.8
150   185 Raudla Tõnis Aegviidu SK 1:53:00.9 0:11:14.4 0:06:43.2 1:05:18.1 0:01:24.5 0:28:20.9
151   335 Nestor Simmo PEUGEOT 1:53:38.5 0:10:25.0 0:04:39.6 1:08:45.3 0:01:02.9 0:28:45.8
152 72 66 Lillemäe Katri 1:54:41.3 0:11:33.8 0:03:49.5 1:11:02.4 0:00:53.3 0:27:22.4
153 73 166 Tetsov Liis 1:54:51.8 0:11:39.3 0:05:22.8 1:10:05.3 0:01:26.4 0:26:18.3
154 74 170 Urva Gerda 1:55:55.3 0:09:46.0 0:05:24.6 1:09:50.9 0:02:04.5 0:28:49.4
155 75 60 Salu Laura 1:56:15.6 0:11:42.0 0:04:09.5 1:15:03.6 0:00:47.7 0:24:33.0
156 76 159 Peitel Anneliis 1:56:51.5 0:09:31.8 0:04:30.6 1:15:09.3 0:00:53.6 0:26:46.3
157 77 42 Samolberg Janet 1:57:12.5 0:10:07.9 0:04:38.8 1:09:20.4 0:01:55.5 0:31:10.0
158   348 Huttunen Kari-Erkki 1:57:34.9 0:11:09.4 0:08:55.7 1:10:52.9 0:01:06.6 0:25:30.4
159 78 48 Tartes Tiina 1:59:23.7 0:17:05.3 0:04:06.1 1:16:05.2 0:01:11.9 0:20:55.3
160   273 Mark Danel 1:59:59.7 0:07:34.0 0:04:44.8 1:15:12.3 0:02:22.9 0:30:06.0
161   128 Aavik Ivar 2:00:29.7 0:09:18.3 0:07:30.9 1:09:29.5 0:02:16.3 0:31:54.9
162 79 161 Varjas Ello 2:02:03.0 0:09:33.3 0:04:00.8 1:20:59.2 0:01:12.3 0:26:17.6
163   191 Kartau Rainer 2:02:10.1 0:09:24.3 0:06:05.1 1:12:33.1 0:01:10.6 0:32:57.3
164   230 Esperk Taavi SK KRAMP 2:04:05.2 0:12:57.2 0:05:52.9 1:18:11.8 0:01:33.2 0:25:30.3
165 80 164 Viljak Elise 2:08:45.4 0:10:41.4 0:04:33.8 1:23:14.4 0:01:43.4 0:28:32.7
166   126 Nokkur Arno 2:09:03.2 0:08:22.7 0:04:22.8 1:23:45.2 0:00:52.8 0:31:40.0
167   251 Häusler Gert Windrox Spordiklubi 2:11:00.5 0:08:36.0 0:06:53.1 1:18:54.8 0:04:22.0 0:32:14.8
168 81 214 Kübar Helen Costa Bicicleta Chicas 2:12:42.7 0:09:05.8 0:05:06.6 1:22:47.2 0:02:57.4 0:32:45.9
169 82 156 Agukas Anne-Mai 2:18:07.9 0:12:08.8 0:05:04.0 1:22:10.5 0:01:08.1 0:37:36.7
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
KõrvemaaNelik14_r_1
KõrvemaaTR14_r_1
KõrvemaaSM14_r_1
KõrvemaaKJ14_r_1
KõrvemaaRM14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE