estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa Kevadjooksu võitsid Roman Fosti ja Kaisa Kukk 27.04.2014 (0)
Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses suurepärastes oludes toimunud RMK Kõrvemaa Kevadjooksu 16 kilomeetri pikkuse murdmaajooksu võitis veenva ülekaaluga esmakordselt Kõrvemaal ...
RMK Kõrvemaa Kevadjooksul stardib rekordiliselt osavõtjaid 25.04.2014 (0)
Võidumõtetega läheb starti Eesti valitsev maratoni ja poolmaratoni meister Roman Fosti.

Pühapäeval, 27. aprillil toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks, kuhu oodatakse rekordarvu ...
RMK Kõrvemaa Kevadjooks avab jooksuhooaja 22.04.2014 (0)
16 km
6 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 29 Jun 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Kevadjooks
Aeg 27.04.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jooksmine
Distants 16 km
6 km
Lastejooksud
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   2 Fosti Roman Stamina 0:52:06.9 1
2   105 Reinart Rauno KJK Järvala 0:55:45.3 2
3   4 Kallaste Jaanus Stamina 0:55:51.7 3
4   553 Voolaid Raimond 0:56:41.4 1
5   6 Reinsalu Kristo Stamina 0:57:09.0 4
6   7 Soo Allar 0:57:21.9 5
7   13 Suurkivi Mart TTÜ SK 0:58:30.0 6
8   10 Hannus Sander 42 koma 0:58:36.3 7
9   21 Levkoi Tanel 0:58:54.8 8
10   222 Ailt Priit TriSmile Klubi/Hawaii Express 0:59:29.9 9
11   107 Ilumäe Indrek 0:59:38.8 10
12   12 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 1:00:01.3 11
13   8 Tippi Bert Sportland Zeppelin 1:00:11.1 12
14   30 Orm Olari 1:00:18.0 13
15   599 Tamm Martin RAPLAMAA TUBLID MARATOONARID / Rapla JK 1:02:08.8 14
16   49 Kamberg Kristofer Erik Meremõisa 1:02:20.6 2
17   27 Jaaska Allan-Peeter stamina sk 1:02:26.5 1
18   24 Poll Cris Haka Plast OÜ/ Estonian Ultrarunners Team 1:02:33.0 15
19   51 Raspel Raido SPARTA 1:02:35.5 1
20   52 Mumm Indrek Sparta 1:02:37.5 2
21   23 Simson Priit 1:02:50.7 16
22   43 Bõmberg Rain JK Piraaja 1:03:14.1 17
23   879 Adusoo Marion Eesti Posti Spordiklubi 1:03:24.0 18
24   316 Ellmann Toomas 1:03:29.7 19
25   18 Reitsnik Tarmo Stamina 1:03:32.2 2
26   44 Valdmaa Lauri 1:03:45.0 20
27   34 Jakson Ahto Täppsportlased 1:03:59.1 3
28 1 221 Kukk Kaisa Sparta 1:04:05.2 1
29   17 Haava Henno 1:04:24.3 4
30   46 Undrest Jaanus Eesti Posti Spordiklubi 1:04:27.9 5
31   19 Õun Jaan Hansa SK 1:04:34.3 21
32   25 Lelov Toomas 21CC Triatloniklubi 1:04:54.2 22
33   339 Krautman Alar 1:05:01.0 3
34   29 Saar Aivar Eesti Posti Spordiklubi 1:05:02.1 23
35   73 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 1:05:07.2 6
36   845 Kuusalu Asko Vanamõisa Suusaklubi 1:05:13.6 24
37   35 Kala Taavi SK Pleki Pande 1:05:14.9 25
38   41 Liht Sulev 1:05:16.4 1
39 2 5 Talts Evelyn 1:05:29.4 2
40   905 Pikkor Rauno 1:05:35.1 26
41   53 Heinmets Halmar 1:05:35.6 27
42   724 Mägi Jaanus TriSmile 1:05:47.5 28
43   715 Kivil Allar Tartu Suusaklubi 1:06:07.3 29
44   908 Kukk Kaspar SK Keremeister 1:06:12.0 30
45   45 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 1:06:20.3 7
46   366 Saar Kaido 1:06:39.3 4
47   367 Reinov Tõnu 1:06:43.5 5
48   39 Rüüsak Henri RYYSAK TEAM 1:06:48.6 8
49   907 Rõigas Paavo 1:06:53.7 6
50   77 Siimer Martin LiVal 1:06:58.1 9
51   58 Hein Heigo Läänemaa KJK 1:06:59.0 31
52   835 Abner Frank Stamina 1:06:59.1 3
53   54 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 1:07:22.2 32
54   299 Keskpaik Kert 1:07:27.4 33
55   424 Liplap Veljo 1:07:28.0 34
56   98 Mõttus Eero Täppsportlased 1:07:47.1 10
57   63 Kovaljov Oleg 1:07:50.9 2
58   187 Abner Andre Stamina 1:07:52.4 11
59   31 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:07:57.7 3
60   82 Saare Hillar 1:08:01.2 35
61   112 Kaljurand Urmas Stamina 1:08:05.7 4
62   89 Cepilovs Aleksandrs Ragnar Nurkse Instituut 1:08:10.4 36
63   74 Orgulas Kaido Sportland Running 1:08:11.9 7
64   131 Savitš Anton 1:08:22.7 37
65   48 Kingo Gunnar 1:08:27.3 38
66 3 173 Valdre Sigrid 1:08:37.8 1
67   93 Villo Raul Kiili Spordiklubi 1:08:42.8 39
68   40 Hiiesalu Taago 1:08:45.2 40
69   60 Roosnupp Priit 1:08:46.7 12
70   67 Saad Joosep 1:08:50.7 41
71   64 Kaasik Kennet 1:08:51.7 4
72 4 66 Kuusik Maie 1:08:53.6 2
73   188 Männik Ahti 1:08:58.5 42
74   324 Tiits Rauno 1:09:00.9 43
75   613 Koho Tanel 1:09:02.0 44
76   68 Sisask Valmar 1:09:11.1 45
77   62 Lokk Sulev Stamina SK 1:09:13.2 8
78   87 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 1:09:14.6 46
79   76 Tamm Tarmo Team Mahe 1:09:17.7 13
80   357 Kesküla Urmo Simuna SK 1:09:18.1 47
81   394 Koidu Peep 1:09:19.8 9
82   78 Kukk Ilmar HelTri 1:09:20.3 14
83   37 Kerner Argo TriSmile 1:09:24.5 10
84   148 Alunurm Alo 1:09:26.1 15
85   793 Mäesalu Heiki 1:09:26.5 5
86   108 Kendla Taivo 1:09:28.9 48
87   36 Laidvee Jaanus 1:09:29.7 16
88   42 Kikkas Karol Eesti Posti Spordiklubi 1:09:36.8 49
89   966 Tamm Reigo Õhuvägi 1:09:37.4 50
90   16 Juhkov Janar Sparta 1:09:57.6 51
91   28 Stolfot Ivo 1:10:16.3 52
92   50 Adamson Allar Eesti Posti Spordiklubi 1:10:19.8 53
93   183 Sõber Elion 1:10:21.0 54
94   272 Liivamägi Siim TriSmile 1:10:27.4 55
95   85 Pallotedder Taivo Sportland Zeppelin 1:10:29.4 56
96   758 Teearu Hans karupesa team 1:10:48.9 57
97   38 Meier Ergo 1:10:53.0 17
98   182 Keskküla Karol 1:10:54.7 18
99 5 83 Pärnik Tea AREAL TEAM MTÜ 1:10:57.9 3
100   80 Saar Heigo 1:11:00.9 11
101   996 Einsalu Ants Albe Team 1:11:02.0 1
102   721 Kannimäe Lauri 1:11:10.7 58
103   15 Teder Ago SK Piimameister Otto 1:11:10.8 12
104   261 Traks Aivo 1:11:22.1 19
105   130 Tinno Margus Velo Clubbers 1:11:26.0 20
106   174 Vafin Renat 1:11:39.8 21
107   71 Miller Argo TTÜ Tantsuansambel Kuljus 1:11:42.6 59
108   88 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 1:11:44.8 22
109 6 14 Mälter Margit Sparta 1:11:50.0 4
110   75 Ollep Janek SK Saarde 1:11:55.9 23
111   993 Susi Siim 1:11:58.1 60
112   601 Kiuru Lauri 1:12:11.2 61
113   298 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 1:12:12.0 24
114   11 Klaan Margus 1:12:18.1 62
115   101 Mihailov Kaspar 1:12:21.6 63
116   55 Nurk Talis 1:12:23.3 64
117   56 Pihlak Lauri 1:12:23.8 65
118   241 Kovaljov Yuri 1:12:24.3 5
119   200 Rammul Risto SK Los Toros 1:12:30.3 66
120   127 Lukertšenko Mihhail 1:12:31.9 67
121   226 Kõrran Timmo 1:12:33.1 68
122   61 Aamisepp Arno Kiili SK 1:12:36.3 69
123   974 Gaydon Paul 1:12:36.8 25
124   94 Seeder Heldur-Valdek IKS 1:12:36.9 6
125 7 610 Tibar Marion 1:12:38.2 3
126   946 Hellerma Andres Liina Klubi :) 1:12:38.2 70
127   178 Siimon Silver 1:12:45.5 71
128 8 770 Alnek Karmen Sportland Zeppelin 1:12:47.2 4
129   69 Jänes Endel 1:12:50.8 72
130   158 Rein Margus JK Hermes 1:12:51.7 1
131   717 Haljastamm Erkki 1:12:53.5 73
132   413 Dsilna Indro TriSmile 1:13:01.1 74
133   179 Heinvee Martin 1:13:02.8 75
134   249 Haavre Rene 1:13:09.1 76
135   636 Ilves Tõnu 1:13:12.8 7
136   333 Eesmäe Ahto SK Metsasõbrad 1:13:15.0 26
137   906 Kitsing Taivo 1:13:17.4 77
138   865 Siilivask Armin 1:13:18.7 78
139   434 Vilgo Riivo Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:13:21.8 79
140   363 Viirmann Ott 1:13:21.9 80
141   686 Artma Toomas 1:13:24.4 81
142   151 Reimann Jan Trismile 1:13:25.2 82
143   219 Kadak Urmas Sparta 1:13:26.3 13
144 9 635 Ilves Elin 1:13:27.7 1
145   99 Jüriado Juhan 1:13:29.9 83
146   572 Nurk Aare 1:13:31.4 14
147   986 Lomaka Andre 1:13:36.1 84
148   620 Johanson Jaanus 1:13:43.2 27
149 10 79 Pilli Moonika 1:13:50.1 5
150   655 Hannus Oliver 42 koma 1:13:50.6 85
151   856 Parts Margus 1:13:51.2 86
152   990 Tunger Rain 1:13:53.2 87
153   198 Härmsalu Jorma 1:13:54.4 88
154   857 Balaš Anton 1:13:55.2 89
155   164 Vihmann Oliver 1:14:01.0 90
156   300 Kanistik Heiki Sportland Eesti AS 1:14:04.4 91
157   326 Zirk Kunnar TriSmile 1:14:04.8 92
158   91 Raap Ilmar meie 1:14:06.1 15
159   313 Nikolajev Raul 1:14:07.8 93
160   767 Aasmäe Aare 1:14:11.7 94
161   92 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 1:14:14.7 28
162   672 Kriisa Helar 1:14:16.5 29
163   239 Gornoi Meelik 1:14:19.5 95
164   150 Valke Markus Erik 1:14:25.4 96
165   296 Tali Tõnis HAWAII EXPRESS 1:14:31.4 97
166   104 Vutt Ingmar Ruuluisuklubi 8R 1:14:34.2 30
167   33 Paas Toomas 1:14:36.8 98
168   156 Hanga Knut 1:14:38.4 31
169   341 Virve Rainer Windrox Spordiklubi 1:14:40.1 99
170   769 Väster Janek 1:14:46.7 100
171   262 Margus Keith Jala 1:14:46.7 101
172   337 Petai Indrek 1:14:48.5 102
173   160 Raun Rain 1:14:53.6 32
174   72 Laur Martin 1:14:56.8 103
175 11 191 Lükk Merlyn 1:14:59.0 6
176   175 Kongo Kristjan 1:15:09.3 104
177   218 Tammeleht Mihkel Esbo Blues 1:15:09.7 105
178   269 Koplus Maario 1:15:11.0 106
179 12 95 Kivil Heleri 1:15:11.1 7
180 13 987 Kurg Eveli 1:15:14.7 8
181   899 Kask Ats High5 1:15:17.9 107
182   169 Koppel Mati 1:15:21.5 8
183 14 443 Torn Liliana 1:15:24.7 2
184   20 Kingo Priit Hansa SK 1:15:26.6 108
185   171 Jõgi Erik 1:15:28.1 33
186   57 Käosaar Kalev TriSmile 1:15:33.1 34
187   304 Borisov Sergey 1:15:35.7 9
188   207 Jürisaar Meelis 1:15:38.2 35
189 15 206 Jürisaar Merilin 1:15:38.2 1
190   243 Seppar Elvis fb jooksmine 1:15:38.3 109
191   342 Tarassov Stanislav 1:15:43.9 36
192   103 Ignatenko Igor SK Saarde 1:15:45.5 16
193 16 166 Muru Merike 1:15:48.4 3
194   808 Kuravkin Dmitry Hansa SK 1:15:51.6 110
195   940 Lepik Jano 1:15:54.5 37
196   209 Väljaots Kain 1:15:55.0 38
197   244 Aolaid Ardi 1:16:03.6 39
198   128 Bessonov Sergei ÄF-Automaatika 1:16:03.7 111
199   944 Männa Urmas 1:16:05.1 40
200   382 Laugal Emil 1:16:05.2 112
201   914 Palutaja Arvi 1:16:06.7 17
202   923 Kuusk Jaanus SPARTA 1:16:09.9 113
203   152 Kaur Jaanus Liigutaja 1:16:13.5 10
204   180 Sinirand Melvin 1:16:13.6 41
205   184 Pirksaar Priit 1:16:25.2 114
206   951 Puzõrjov Andrei 1:16:25.9 115
207   153 Kalaus Hargo 1:16:37.5 42
208   247 Krilovs Ringo Voka 1:16:42.2 116
209   162 Tops Rainer SK Los Toros 1:16:45.0 117
210   157 Saaremäel Indrek Trismile 1:16:47.2 43
211   201 Laanemets Meelis 1:16:49.8 118
212 17 65 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 1:16:52.3 9
213   894 Pere Allar SK Metsasõbrad 1:16:54.3 119
214   851 Kilk Oskar 1:16:56.1 120
215 18 195 Lilleoru Merle 1:16:57.0 10
216   936 Raivo Jaak 1:16:57.9 44
217   444 Lobanov Raul 1:17:00.4 121
218   756 Hillep Einar 1:17:01.1 45
219   565 Eensoo Siim 1:17:01.3 6
220   961 Terve Allan 1:17:04.3 122
221   245 Sakkeus Jüri Jooksupartner 1:17:09.9 2
222   256 Hermsalu Ando 1:17:20.2 123
223   167 Karja Tiit Skechers GoRun 1:17:21.2 46
224   250 Mihkelson Ain Hansa SK 1:17:22.5 47
225   147 Saar Laur TC2000 1:17:32.9 18
226   880 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 1:17:35.2 11
227   240 Roode Siim 1:17:36.3 19
228 19 980 Kikas Marge 1:17:37.2 11
229   22 Lopsik Priit Hansa SK 1:17:38.7 124
230   508 Virma Leho Hansa SK 1:17:40.6 48
231   238 Vinogradov Vladimir InFocus 1:17:42.1 20
232   732 Koskinen Kristjan Äkke Spordiklubi Narva/Sisekaitseakadeemia 1:17:45.3 7
233   605 Lepp Erkki 1:17:46.7 125
234   622 Tauts Hannes 1:17:46.9 49
235   186 Kõiv Marek 1:17:50.8 126
236   710 Mander Asko 1:17:55.8 8
237   275 Nikiforov Andrei Norma OK 1:17:57.3 127
238   224 Kaar Andres 1:18:05.0 128
239   214 Rennit Lex Albe Team 1:18:05.6 12
240   129 Kookla Eero 1:18:05.7 129
241   457 Angerma Meelis Rattaromantika 1:18:07.5 130
242 20 579 Märtson Evelin 1:18:08.9 12
243   266 Hallimäe Rain 1:18:16.0 2
244   311 Nikolajev Raimo 1:18:21.0 131
245   194 Tormet Margo 1:18:21.4 132
246   544 Põlluäär Peep 1:18:22.9 50
247   393 Luidre Manivald 1:18:25.8 3
248   204 Nuka Innar 1:18:26.0 133
249   285 Bauman Erik PEUGEOT 1:18:33.7 134
250   271 Eskor Lauri 1:18:34.0 135
251   223 Vassiljev Dmitri 1:18:34.1 136
252   350 Lahe Marek 1:18:37.8 137
253   554 Laigna Marko 1:18:38.3 138
254   242 Urb Jaanus 1:18:43.8 139
255   254 Juhandi Aivar Sparta 1:18:44.9 140
256   561 Kisseljov Aleksei 1:18:47.4 51
257   973 Atonen Meelis VAK STAIER 1:18:48.6 21
258   755 Nõmmik Kristian 1:18:50.8 141
259   632 Hõimoja Hardi TTÜ spordiklubi 1:18:50.9 142
260   871 Karo Mats 1:18:58.1 9
261   234 Kuuder Kunnar 1:18:58.8 143
262   372 Parts Margus Kiili Spordiklubi 1:19:00.2 144
263   321 Valdner Marek Jõelähtme Singel 1:19:05.0 52
264   833 Romasenko Georgi 1:19:07.2 145
265 21 205 Parm Signe Hawaii Express 1:19:17.3 13
266   826 Truber Raido 1:19:20.3 146
267   762 Nääb Erik Talkur 1:19:21.4 53
268   172 Piire Aare 1:19:29.3 54
269   230 Kirpu Peeter 1:19:30.2 3
270   325 Laanes Marko 1:19:30.5 147
271   850 Puust Raido Elujooks 1:19:38.2 148
272   290 Liivat Anti PEUGEOT 1:19:41.1 149
273   302 Müürsepp Ivo 1:19:43.9 150
274   176 Karo Erko 1:19:44.6 55
275   253 Kukk Andres 1:19:51.0 151
276   615 Nikitin Toomas 1:19:53.8 56
277   216 Treimut Raigo 1:19:54.0 57
278   211 Kalmo Märt 1:19:58.8 152
279   220 Paap Kimmo 1:20:00.3 153
280   892 Tukk Maik SK Metsasõbrad 1:20:03.0 154
281 22 760 Kukk Katrin 1:20:03.5 14
282   543 Valdmaa Raido 1:20:08.1 155
283   233 Laanmets Jüri 1:20:11.2 4
284   32 Sindonen Voldemar SK Metsasõbrad 1:20:13.1 5
285   259 Maidla Margus 1:20:18.6 58
286   888 Männi Riho SK Metsasõbrad 1:20:23.1 4
287   562 Osmin Martin TriSmile 1:20:25.5 156
288   520 Kiitam Urmo 1:20:30.0 157
289   210 Kaldas Tarmo 1:20:30.1 158
290   965 Viira Veiko Jõelähtme Singel 1:20:33.4 159
291   532 Orel Randy Eesti Energia Spordiklubi 1:20:34.8 22
292   648 Mägi Holger 1:20:39.1 59
293   196 Kaik Jaanus 1:20:42.8 160
294   547 Vene Vello 1:20:43.6 13
295   564 Sinisalu Andres KimaRillen 1:20:44.3 23
296   318 Piliste Andi 1:20:44.4 60
297   236 Soome Heiki 1:20:45.2 61
298   353 Kalviste Tarmo RYYSAK TEAM 1:20:48.2 62
299   942 Raid Rauno 1:20:51.1 161
300   144 Murik Gerd Sportland AS 1:20:52.8 162
301   213 Haabmets Rauno 1:20:54.1 163
302 23 501 Järve Marina Sparta 1:20:58.4 4
303   513 Savisaar Toomas 1:20:59.8 164
304   100 Kaljuvee Kristo 1:21:01.2 165
305   149 Saluveer Ago WAFI I 1:21:02.1 166
306   654 Hannus Silver 42 koma 1:21:03.8 167
307   181 Startsev Roman 1:21:04.8 168
308   773 Schmidt Kaarel Viru Spordiklubi 1:21:07.8 5
309 24 935 Toome Triin 1:21:09.1 15
310   539 Tuuletare Argo 1:21:12.5 169
311   323 Mikkor Ergo Elioni SK 1:21:17.1 170
312   752 Raudkivi Priit 1:21:18.3 171
313   983 Vast Jaanus Katevara Grupp OÜ 1:21:21.8 172
314   371 Tutt Raiko Norma OK 1:21:22.4 173
315   229 Lillo Einar 1:21:22.8 24
316   549 Härmits Riho SK Serviti 1:21:23.9 63
317   507 Varblane Villu 1:21:25.5 64
318   506 Järve Einar JK 1:21:26.7 25
319   858 Smirnov Dmitri 1:21:28.9 26
320   512 Raag Reemo 1:21:36.0 174
321   225 Kordmaa Henry 1:21:43.0 175
322   556 Uglov Jegor 1:21:47.8 176
323   446 Zaletajev Toomas 21CC 1:21:49.1 177
324   853 Sikk Argo 1:21:49.4 65
325   208 Kangur Margus 1:21:49.9 178
326   807 Lall Andre Opus SK 1:21:50.6 179
327   252 Toome Tõnis 1:21:59.2 6
328 25 437 Palm Anne-Ly Jooksupartner 1:22:00.6 16
329   170 Scuffham Michael 1:22:01.7 66
330   189 Salumaa Marko Ilmandu 1:22:04.6 180
331 26 582 Rüütli Annika 1:22:06.6 17
332 27 448 Valter Järvi MTÜ SPORDISELTS 1:22:09.3 1
333   386 Kond Kuido 1:22:10.9 67
334   764 Saaring Juhan TTÜ 1:22:11.8 181
335   215 Kesa Raimond Mikitamäe Aironmään Klubi 1:22:19.8 182
336   577 Proode Arno 1:22:24.6 14
337   768 De Ridder Bram 1:22:24.6 183
338   939 Kuusik Kristjan 1:22:27.3 184
339   584 Laimets Toomas 1:22:28.1 15
340 28 301 Puusepp Andra 1:22:28.6 5
341   583 Laid Mart 1:22:34.1 68
342 29 190 Härm Eve 1:22:39.5 18
343   235 Salk Rene Trismile 1:22:46.2 69
344   278 Reispass Kaarel 1:22:47.8 27
345   212 Vorontsov Aleksei 1:22:49.5 70
346   354 Kõrge Uko 1:22:51.9 28
347   361 Sepp Kevin Kalevi Jalgrattakool 1:22:54.0 185
348   368 Kukkur Margus Eesti Panga SK 1:22:54.8 186
349   374 Velling Taivo Trismile 1:22:56.1 29
350   348 Pärn Allan TriSmile 1:22:56.2 71
351   750 Vettik Elari Järve Sportland 1:22:57.8 187
352   643 Eller Rain Hansa SK 1:23:02.1 188
353   263 Laineveer Indrek 1:23:08.1 189
354 30 929 Sala Madleen 1:23:14.1 19
355 31 669 Ajaots Heli 1:23:19.4 6
356 32 563 Kaaver Siiri 1:23:19.7 1
357   915 Krull Kristjan 1:23:26.3 190
358   503 Hinn Ahto 1:23:26.9 191
359 33 600 Pihlak Jekaterina 1:23:29.3 7
360   846 Meier Raivo 1:23:31.2 1
361   594 Vesterblom Vootele 1:23:32.5 192
362   228 Telling Juhan jk Hermes 1:23:33.2 30
363 34 744 Viirmann Marje Harju KEK RSK 1:23:35.4 2
364   688 Kardakov Aleksandr 1:23:41.6 7
365   642 Vister Ardi Seikleja 1:23:45.8 31
366   982 Lepik Roven 1:23:47.4 193
367   909 Ennuste Madis 1:23:47.7 72
368   418 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:23:51.6 194
369   954 Truusalu Priit OK Kape 1:23:52.5 16
370   900 Tops Assar Los Toros 1:23:54.2 73
371 35 523 Kimsen Kaire 1:23:56.1 20
372   255 Sau Eiko Jäme ots on minu käes! 1:23:56.7 195
373   687 Erlenheim Karl 1:24:03.4 196
374   569 Ruul Mati JK Hermes 1:24:03.8 17
375 36 681 Sampetova Jana 1:24:16.4 21
376   497 Ševtšenko Pjotr 1:24:26.9 197
377   396 Mets Olav 1:24:30.1 198
378   306 Enok Teet Katevara 1:24:32.3 74
379   102 Evisalu Mait 1:24:34.5 32
380   895 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:24:35.0 75
381   510 Tali Meelis 1:24:39.7 199
382   969 Arge Virgo JETOIL AS 1:24:43.6 200
383 37 695 Tamm Aivi 1:24:45.7 22
384 38 874 Põldsaar Piret 1:24:46.7 23
385   731 Järve Kristjan 1:24:47.4 201
386 39 429 Maas Erje 1:24:47.5 24
387 40 317 Udumäe Kaisi 1:24:48.2 25
388   720 Parts Rauno FB Jooksmine 1:24:50.5 76
389   813 Viirmaa Ants 1:24:57.8 33
390   748 Holzberg Kalju A2K 1:25:01.4 18
391   828 Sööt Kalmer 1:25:01.9 202
392   1000 Mäesepp Sverre 1:25:02.8 203
393   537 Põldoja Argo 1:25:06.1 204
394 41 696 Sinilaid Helen 1:25:07.2 26
395   573 Kukk Illar 1:25:12.6 19
396   96 Pere Rene Vana Kooli Mehed 1:25:13.7 20
397   901 Allikivi Ermo 1:25:16.1 205
398   362 Vain Rauno Sparta 1:25:16.6 77
399   476 Muru Juhan Norma OK 1:25:17.6 206
400   447 Alber Andrus 1:25:18.3 78
401   267 Viljamaa Jaanus 1:25:21.6 21
402   511 Õunapuu Karl 1:25:24.3 207
403 42 612 Roopärg Marika TriSmile 1:25:26.3 5
404 43 897 Lehismets Kersten 1:25:26.9 27
405   282 Kotli Priit PELLTECH 1:25:29.4 79
406 44 746 Metsmaa Anneli 1:25:31.9 28
407   161 Müürsepp Madis 1:25:32.7 34
408   260 Grünberg Harry Porter Racing 1:25:33.9 80
409   530 Kamberg Artur Meremõisa 1:25:35.8 10
410   482 Hotjakov Semjon 1:25:36.2 208
411 45 941 Joonas Inge 1:25:36.4 8
412 46 794 Aun Ave Sparta 1:25:40.5 29
413   566 Musting Aksel 1:25:46.0 8
414   193 Kasemaa Janno 1:25:47.1 209
415   110 Kalle Anti 1:25:48.9 81
416   360 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 1:25:50.9 35
417   912 Jalak Geido 1:25:51.7 210
418   891 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 1:25:53.0 211
419   197 Ammon Ants Eesti Raudtee Spordiklubi 1:25:57.3 82
420   977 Maiste Martin 1:25:57.3 212
421   270 Hütt Petri 1:26:03.3 213
422   596 Meresmaa Andres 1:26:05.3 36
423   273 Roosimaa Tauno Trismile 1:26:05.7 214
424   320 Galkin Vladimir 1:26:10.9 37
425   470 Toomsalu Ilmar 1:26:13.7 38
426   989 Ellram Lauri 1:26:19.0 215
427   377 Suurkuusk Andres Sparta 1:26:21.5 22
428 47 920 Tenno Katrena 1:26:22.2 30
429   535 Kulu Hardi 1:26:22.6 216
430 48 109 Pormeister Piret SK METSASÕBRAD 1:26:25.5 31
431   143 Kaarmaa Risto Sportland AS 1:26:25.7 217
432   726 Brookes Robert 1:26:26.5 83
433   420 Urm Jaak 1:26:28.6 84
434   644 Nokkur Lembit 1:26:29.3 39
435 49 673 Sinijärv Heleen 1:26:29.8 32
436   706 Kalev Christopher CFC Jaak Mae suusakool 1:26:30.4 11
437   550 Zakhodyaev Dmitri 1:26:32.2 218
438   504 Ormus Erkki 1:26:35.0 40
439   663 Kesküla Jaan RAUDMEES 1:26:38.0 9
440   265 Brus Priit Hansa Spordiklubi 1:26:47.1 219
441   725 Vool Neeme 1:26:48.4 85
442   590 Nurmik Andrus Puiestee 1:27:00.5 41
443   637 Näks Joosep 1:27:02.6 12
444   322 Olesk Taivo 1:27:05.4 220
445   343 Ots Ivar-Illimar 1:27:08.9 221
446   757 Valgma Raini 1:27:10.9 222
447 50 645 Possul Keidi 1:27:14.7 33
448   231 Näks Tõnu Trismile 1:27:18.7 86
449   246 Karvak Jürgen 1:27:20.3 13
450   352 Karvak Eino 1:27:20.7 23
451 51 548 Toomet Ave Sparta 1:27:25.4 34
452 52 471 Bärengrub Brit LIVIKO 1:27:26.6 35
453   574 Varblas Evert 1:27:27.4 10
454 53 705 Vilde Jaanika 1:27:29.3 36
455   453 Luzkov Georg 1:27:41.9 42
456   440 Seliste Veiko 1:27:44.9 223
457   395 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:27:49.4 6
458   679 Salomets Anvar 1:27:51.8 224
459   392 Truu Marek 1:27:56.4 87
460 54 581 Saar Laura 1:28:01.1 37
461   404 Mehine Martin 1:28:06.5 225
462   338 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 1:28:07.9 88
463   486 Olgo Raivo 1:28:08.6 89
464   165 Kovanen Karol 1:28:12.1 226
465 55 559 Kangur Kadri SP Jooksupartner 1:28:13.1 38
466   358 Veelain Ermo 1:28:16.5 24
467   340 Meius Margus A. Le Coq TEAM 1:28:16.8 90
468   522 Hiiekivi Urmet Agro93 1:28:16.9 43
469   568 Ruusalu Rein 1:28:18.8 44
470   607 Pervov Aleksandr 1:28:19.1 227
471   913 Gornev Aleksei 1:28:19.2 228
472   765 Saidla Tarmo ABB Spordiklubi 1:28:19.3 229
473   739 Pitk Mairo 1:28:21.0 230
474   441 Tenso Taavi 1:28:23.5 231
475   683 Toom Tarvo 1:28:25.4 232
476 56 433 Kesküla Liilia 1:28:25.7 3
477   661 Saare Heigo 1:28:27.1 233
478   625 Hirve Raine 1:28:30.9 234
479   623 Tomp Lauri 1:28:31.0 235
480 57 347 Laaneots Livian 1:28:31.2 9
481   370 Karp Endel Norma OK 1:28:36.2 25
482 58 950 Shein Tiina 1:28:39.8 39
483 59 882 Fomina Tatjana Eesti Posti Spordiklubi 1:28:44.0 40
484   730 Leevit Alari 1:28:53.2 236
485   514 Ivanov Veigo 1:28:58.2 237
486   438 Leppänen Teet 1:29:01.5 238
487   391 Põri Ivar 1:29:02.5 239
488 60 775 Kentel Sandra 1:29:04.5 41
489   639 Kollo Imre 1:29:06.5 91
490   834 Rootsi Hannes 1:29:07.1 240
491 61 421 Ott Marje 1:29:09.7 2
492 62 992 Udikas Margit 1:29:09.8 42
493 63 495 Tartes Tiina 1:29:10.2 10
494 64 701 Rannu Lilian 1:29:10.7 43
495   675 Suup Helmut 1:29:11.1 26
496   445 Kakko Ard-Kristian 1:29:12.4 92
497   331 Altmets Mikk 1:29:15.2 45
498   988 Hõbemägi Kristjan 1:29:17.3 241
499 65 199 Kallas Aigar SK Metsasõbrad 1:29:24.0 11
500   651 Toomik Paul 1:29:25.7 242
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rix, , 28.04.2014 20:56
pildid : http://www.rixratas.ee/i/index.php/galerii-uritused
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 28.04.2014 09:36
Pildid: http://wp.me/p2E0Co-1He


Kõige populaarsemad
KõrvemaaNelik14_r_1
KõrvemaaKJ14_r_1
KõrvemaaSM14_r_1
KõrvemaaTR14_r_1
KõrvemaaRM14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE