estenglv
WAP version
Login form
RSS
RMK Kõrvemaa suusamaratoni võitsid Timo Simolantser ja Piret Pormeister LISATUD TULEMUSED 25.01.2014 (0)
Täna Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimunud RMK Kõrvemaa Suusamaratoni põhisõidu 38 km vabatehnikarajal krooniti võitjaks Timo Simolantser CFC Spordiklubist. Teise koha võitis ...
RMK Kõrvemaa Suusamaratonil pakub suusatajatele konkurentsi jalgpallur Raio Piiroja 24.01.2014 (0)
Homme, 25. jaanuaril toimuvale RMK Kõrvemaa Suusamaratonile stardib arvukalt suusaharrastajaid, kelle seas on Eesti jalgpallikoondislane Raio Piiroja.

„Kui esimeselt ...
Jätkub soodusregistreerimine RMK Kõrvemaa Suusamaratonile 22.01.2014 (0)
RMK Kõrvemaa Suusamaratonil ja Neliküritusel on kõigile osalejatele väärt auhinnad 17.01.2014 (2)
Kõrvemaa Suusamaraton - 38 km
Kõrvemaa Suusamaraton - 19 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Dec 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
RMK Kõrvemaa Suusamaraton
Aeg 25.01.2014
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants

38 km
19 km
Lastesõidud

Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, +372 6548 462, www.jooks.ee, jooks@jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Ring1 Ring2 Koht v.k. Koht R1 Koht R2  
1 2 Simonlatser Timo CFC Spordiklubi 01:39:51 00:49:29 00:50:22 1 3 1
2 4 Kirss Peeter SK BIATHLON 01:40:31 00:49:29 00:51:03 2 2 2
3 10 Soo Allar 01:41:38 00:49:28 00:52:10 3 1 3
4 219 Teearu Hans Karupesa Team 01:41:49 00:49:30 00:52:19 4 5 4
5 6 Levkoi Tanel 01:45:02 00:51:19 00:53:43 5 6 5
6 9 Koidu Peep 01:47:16 00:49:30 00:57:47 1 4 14
7 29 Rammul Risto SK Los Toros 01:47:29 00:52:52 00:54:37 6 11 6
8 20 Vsivtsev Vladimir Äkke spordiklubi 01:47:29 00:52:48 00:54:41 7 7 7
9 11 Hussar Aimar KÜNDJA SPORDIKLUBI 01:47:34 00:52:49 00:54:45 8 8 8
10 180 Kuresoo Rain SK Sakala Biathlon 01:48:26 00:52:53 00:55:33 9 12 10
11 21 Kulbin Karel SK Biathlon 01:48:26 00:52:50 00:55:37 10 9 11
12 14 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 01:49:56 00:54:41 00:55:16 1 19 9
13 229 Krautman Alar 01:52:24 00:54:40 00:57:45 2 16 12
14 19 Laur Toomas 01:52:29 00:54:44 00:57:45 1 21 13
15 16 Tamm Tarmo Team Mahe 01:52:38 00:54:43 00:57:55 2 20 15
16 5 Pormeister Piret 01:52:59 00:54:36 00:58:24 1 14 16
17 15 Överus Eerik 01:53:30 00:54:40 00:58:50 11 17 17
18 12 Aamisepp Arno Kiili SK 01:53:46 00:52:51 01:00:56 12 10 24
19 114 Remmelg Alari 01:54:46 00:54:32 01:00:14 13 13 18
20 22 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 01:55:23 00:54:57 01:00:26 14 22 19
21 184 Hirv Dainis 01:55:29 00:54:39 01:00:50 15 15 22
22 18 Zirk Kunnar TriSmile 01:56:13 00:55:42 01:00:31 16 23 21
23 43 Just Alar Team TT 01:57:47 00:56:46 01:01:01 3 26 25
24 30 Jaaska Allan-Peeter Stamina SK 01:57:50 00:57:24 01:00:27 3 29 20
25 55 Voolaid Raimond 01:57:55 00:56:48 01:01:08 1 27 26
26 119 Luidre Manivald 01:58:02 00:56:34 01:01:28 1 25 32
27 34 Kivil Heleri 01:58:35 00:57:24 01:01:12 2 30 27
28 25 Etverk Erkki SK Metsasõbrad 01:58:37 00:57:23 01:01:15 4 28 28
29 292 Kesküla Urmo Simuna SK 01:59:01 00:58:09 01:00:53 17 34 23
30 48 Kuusalu Asko Vanamõisa Suusaklubi 02:00:19 00:58:24 01:01:55 18 35 35
31 59 Tops Assar SK Los Toros 02:00:40 00:59:24 01:01:17 5 38 30
32 47 Pallotedder Taivo TriSmile 02:00:42 00:59:27 01:01:15 19 41 29
33 24 Karvak Eino 02:00:48 00:59:26 01:01:22 2 40 31
34 39 Tops Rainer SK Los Toros 02:00:54 00:59:25 01:01:29 20 39 33
35 118 Klaasimäe Tarvo 02:01:04 00:56:04 01:05:01 21 24 47
36 54 Jõgeva Toomas 02:01:28 00:59:29 01:01:59 4 43 36
37 42 Savisikk Kristjan 02:01:41 00:59:21 01:02:20 22 37 38
38 113 Lokk Sulev Stamina SK 02:02:06 00:57:32 01:04:34 5 32 43
39 190 Tiits Rauno 02:03:54 01:02:06 01:01:48 23 59 34
40 60 Sepp Kevin Kalevi Jalgrattakool 02:04:13 01:01:57 01:02:17 24 56 37
41 206 Kõiv Priit 02:04:15 00:59:02 01:05:14 25 36 48
42 340 Nõmm Marek 02:04:28 00:59:56 01:04:32 26 44 42
43 27 Undrest Jaanus Eesti Posti Spordiklubi 02:04:53 00:57:32 01:07:22 6 31 64
44 354 Tuula Reeda Jooksupartner 02:05:31 01:00:47 01:04:45 3 49 46
45 318 Reinov Tõnu 02:05:58 01:00:41 01:05:17 6 48 49
46 61 Lillsoo Indrek team 30+ 02:06:19 01:03:14 01:03:05 7 65 39
47 245 Tagel Tõnis 02:06:26 01:02:40 01:03:47 27 60 41
48 334 Grünberg Priit 02:06:28 01:00:40 01:05:48 8 47 50
49 360 Stolfot Ivo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 02:06:32 01:01:50 01:04:43 28 53 44
50 38 Kikkas Karol Eesti Posti Spordiklubi 02:06:37 01:03:13 01:03:24 29 64 40
51 260 Toomas Rein SK Metsasõbrad 02:06:53 01:01:01 01:05:53 3 50 52
52 112 Juhandi Aivar Sparta 02:07:21 01:00:36 01:06:46 30 46 61
53 51 Lepp Margus SK Los Toros 02:07:45 01:01:55 01:05:51 9 54 51
54 23 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 02:08:01 01:01:58 01:06:03 10 57 54
55 192 Laanes Marko 02:08:18 01:02:05 01:06:13 31 58 56
56 312 Smirnov Dmitri 02:09:08 00:59:29 01:09:40 7 42 84
57 307 Nanits Mait Velo 02:09:42 01:03:19 01:06:24 4 66 59
58 246 Nurk Talis 02:09:43 01:04:59 01:04:45 32 82 45
59 58 Kukk Ilmar HelTri 02:09:47 01:02:51 01:06:57 11 62 62
60 356 Alumaa Alar 02:10:13 01:02:45 01:07:28 12 61 66
61 44 Bauman Erik 02:10:14 01:03:53 01:06:22 33 69 58
62 226 Petai Indrek 02:10:46 01:04:44 01:06:02 34 79 53
63 181 Jürisaar Merilin 02:10:55 01:04:43 01:06:13 1 78 55
64 52 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 02:10:56 01:01:56 01:09:01 35 55 78
65 32 Poll Raino budoart 02:11:09 01:01:46 01:09:24 36 52 83
66 26 Karo Erko 02:11:24 01:01:16 01:10:09 13 51 89
67 108 Viirmann Ott 02:12:05 01:05:03 01:07:02 37 83 63
68 46 Siimer Martin 02:12:13 01:03:01 01:09:13 14 63 81
69 111 Jalak Geido 02:12:19 01:03:33 01:08:47 38 67 77
70 107 Lehemaa Agu JK Paralepa 02:12:33 01:03:54 01:08:39 5 70 74
71 164 Borisov Sergey 02:12:39 01:00:13 01:12:27 6 45 117
72 63 Post Vahur 02:12:48 01:06:31 01:06:17 39 98 57
73 83 Pukkonen Eduard Eesti Energia Spordiklubi 02:12:48 01:05:24 01:07:25 7 86 65
74 57 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi 02:13:08 01:03:52 01:09:16 8 68 82
75 69 Rõõmussar Raigo SK Metsasõbrad 02:13:10 01:06:29 01:06:41 40 96 60
76 370 Tüür Kaarel 02:13:32 01:05:39 01:07:54 41 91 67
77 70 Kaljurand Urmas Stamina SK 02:13:35 01:05:22 01:08:14 9 85 71
78 235 Tarassov Stanislav 02:13:52 01:04:45 01:09:08 15 80 80
79 50 Kirsipuu Avo Sk KIRSS 02:13:56 01:05:15 01:08:42 8 84 75
80 200 Koskinen Kristjan Sisekaitseakadeemia 02:14:17 00:58:06 01:16:12 2 33 152
81 53 Vinogradov Vladimir InFocus 02:14:28 01:06:35 01:07:54 9 101 68
82 188 Piiroja Raio 02:14:28 01:04:39 01:09:49 42 76 87
83 56 Otsla Anti SK Biathlon 02:14:34 01:06:34 01:08:01 10 99 69
84 263 Laaneots Livian 02:14:52 01:04:42 01:10:10 1 77 90
85 85 Rindla Tarmo Norma OK 02:15:01 01:06:45 01:08:16 11 103 72
86 242 Serva Sandra Eesti Posti Spordiklubi 02:15:09 01:06:09 01:09:01 4 92 79
87 109 Villo Raul Kiili Spordiklubi 02:15:21 01:05:36 01:09:46 43 89 86
88 309 Stokkeby Peep 02:15:21 01:05:38 01:09:43 10 90 85
89 284 Kõrge Uko 02:15:22 01:06:45 01:08:38 12 102 73
90 91 Saarepuu Kaija Eesti Posti Spordiklubi 02:15:28 01:04:09 01:11:19 5 71 101
91 323 Holzberg Kalju A2K Spordiklubi 02:15:47 01:04:33 01:11:14 11 75 100
92 93 Greenbaum Marko 02:15:49 01:07:03 01:08:46 44 109 76
93 315 Saar Kaido 02:16:13 01:04:16 01:11:58 13 73 110
94 73 Erissaar Tõnis 02:16:22 01:08:20 01:08:02 45 124 70
95 37 Parm Signe Hawaii Express 02:16:32 01:05:32 01:11:00 6 87 97
96 79 Elo Armas 02:16:43 01:06:30 01:10:14 16 97 91
97 115 Albri Kalev 02:17:10 01:06:57 01:10:14 46 106 92
98 71 Kingo Priit Hansa SK 02:17:37 01:05:34 01:12:04 47 88 111
99 80 Rassadkin Kalle IKS 02:18:16 01:06:27 01:11:49 17 94 109
100 212 Kelgo Kaspar SK Metsasõbrad 02:18:36 01:07:05 01:11:32 48 110 104
101 352 Looskari Anti 02:18:47 01:07:57 01:10:50 49 118 96
102 332 Mererand Rait 02:18:55 01:07:48 01:11:08 50 115 99
103 87 Kongo Kristjan 02:18:56 01:06:46 01:12:11 51 104 113
104 99 Kallakmaa Teet Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 02:19:01 01:08:27 01:10:34 14 126 94
105 67 Soosalu Karen velo clubbers 02:19:07 01:06:35 01:12:33 12 100 118
106 81 Puhke Hanna-Maria SK Metsasõbrad 02:19:08 01:07:30 01:11:39 7 113 107
107 317 Karu Üllar 02:19:16 01:08:31 01:10:45 52 127 95
108 90 Laja Leho SK Jooksupartner 02:19:23 01:07:02 01:12:21 18 108 116
109 77 Vutt Ingmar Ruuluisuklubi 8R 02:19:34 01:07:00 01:12:34 19 107 121
110 187 Mikkor Ergo Elioni SK 02:19:43 01:09:37 01:10:07 53 143 88
111 78 Kalle Anti 02:19:46 01:08:25 01:11:22 20 125 102
112 49 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:19:52 01:04:57 01:14:56 21 81 141
113 236 Traks Aivo 02:19:59 01:08:16 01:11:43 22 123 108
114 353 Schmidt Kairi Sisekaitseakadeemia 02:20:11 01:04:10 01:16:01 8 72 150
115 88 Evisalu Mait 02:20:19 01:07:46 01:12:34 15 114 119
116 264 Tutt Raiko Norma OK 02:20:23 01:07:50 01:12:34 54 116 120
117 296 Rohtma Valdek 02:20:57 01:08:04 01:12:53 55 121 123
118 203 Kupp Alar Kuusalu rattaklubi 02:20:58 01:10:40 01:10:19 3 158 93
119 94 Galkin Vladimir 02:21:03 01:08:58 01:12:06 16 132 112
120 156 Piliste Andi 02:21:05 01:09:32 01:11:34 23 142 105
121 45 Saar Aivar Eesti Posti Spordiklubi 02:21:10 01:04:18 01:16:53 56 74 159
122 372 Lillsoo Rain 02:21:24 01:10:01 01:11:24 24 151 103
123 223 Adusoo Jaanus 02:21:28 01:08:44 01:12:45 25 129 122
124 31 Muru Juhan Norma OK 02:21:29 01:10:23 01:11:06 57 156 98
125 250 Pruuli Jaanus Hauka Veloklubi 02:21:34 01:09:56 01:11:38 26 149 106
126 277 Savinov Vladimir SK SRD 02:21:38 01:08:15 01:13:24 13 122 127
127 373 Poopuu Peeter 02:22:00 01:09:48 01:12:13 17 148 115
128 210 Männi Riho SK Metsasõbrad 02:22:09 01:09:09 01:13:00 1 133 124
129 110 Parts Margus Kiili Spordiklubi 02:22:19 01:08:44 01:13:36 58 128 128
130 177 Nikolajev Raul 02:22:22 01:07:58 01:14:25 59 119 135
131 159 Proode Arno 02:23:00 01:08:47 01:14:14 14 130 132
132 89 Ruusalu Rein 02:23:07 01:09:24 01:13:43 18 136 131
133 117 Pallase Erik 02:23:17 01:06:52 01:16:26 60 105 156
134 289 Ronk Andres 02:23:33 01:09:15 01:14:19 61 135 134
135 166 Vain Ermet Kiili SK 02:23:41 01:09:26 01:14:15 62 138 133
136 310 Kiskonen Andrus Sparta 02:23:42 01:10:06 01:13:37 19 153 129
137 68 Müürsepp Madis 02:23:47 01:06:26 01:17:21 20 93 167
138 84 Hiiekivi Urmet SK Los Toros 02:23:47 01:07:12 01:16:35 21 112 158
139 256 Leiten Kaido Viljandi Motoklubi 02:23:53 01:09:24 01:14:29 27 137 137
140 258 Erm Margo 02:23:57 01:11:45 01:12:12 28 169 114
141 276 Kaljumäe Anti 02:23:58 01:09:31 01:14:28 63 141 136
142 122 Väänane Petri 02:24:11 01:08:50 01:15:22 64 131 145
143 182 Schmidt Sandra Viru SK 02:24:12 01:07:11 01:17:01 2 111 161
144 268 Pärn Allan TriSmile 02:24:14 01:10:59 01:13:16 29 160 126
145 65 Roosnupp Priit 02:24:19 01:09:10 01:15:09 30 134 142
146 178 Pärtel Marco 02:24:22 01:09:30 01:14:52 31 140 140
147 324 Velling Taivo Trismile 02:24:29 01:11:29 01:13:00 22 165 125
148 86 Undla Argo RedMoto 02:24:33 01:06:28 01:18:06 65 95 173
149 363 Kamberg Kristofer Erik Meremõisa SK 02:25:32 01:10:00 01:15:33 4 150 146
150 325 Tempel Marju MATATE SK 02:25:40 01:09:47 01:15:54 2 147 149
151 225 Joost Eddi 02:25:58 01:09:39 01:16:19 66 145 155
152 351 Tomson Toomas 02:26:10 01:11:23 01:14:48 23 163 139
153 105 Kalviste Tarmo RYYSAK TEAM 02:26:11 01:10:06 01:16:05 32 154 151
154 283 Rahu Madis 02:26:36 01:11:50 01:14:47 15 172 138
155 153 Heinmets Halmar 02:26:55 01:09:40 01:17:15 67 146 166
156 152 Hallimäe Rain 02:26:58 01:11:48 01:15:10 2 171 143
157 64 Grünberg Harry Porter Racing 02:27:43 01:10:33 01:17:10 33 157 164
158 339 Kaldre Raul Porter Racing 02:27:52 01:12:12 01:15:41 34 178 147
159 355 Kaljuvee Kristo 02:27:52 01:11:25 01:16:28 68 164 157
160 287 Põlluäär Peep 02:27:56 01:12:10 01:15:47 35 175 148
161 247 Lissovski Jevgeni Äkke spordiklubi 02:28:25 01:13:14 01:15:12 69 193 144
162 304 Olesk Taivo 02:28:46 01:07:55 01:20:51 70 117 196
163 155 Veelain Ermo 02:28:49 01:11:42 01:17:08 16 167 163
164 101 Maidla Margus 02:28:54 01:11:58 01:16:56 36 174 160
165 74 Jänes Endel SK Metsasõbrad 02:29:12 01:10:05 01:19:07 71 152 181
166 106 Aolaid Ardi 02:29:15 01:13:02 01:16:13 37 188 153
167 104 Karvak Jürgen 02:29:15 01:11:15 01:18:01 5 161 172
168 248 Pärn Andres 02:29:19 01:09:39 01:19:41 38 144 187
169 72 Toomsalu Ilmar 02:29:44 01:11:54 01:17:51 24 173 169
170 175 Kont Sergo 02:30:16 01:13:02 01:17:15 39 187 165
171 308 Haas Marco MEHED EI NUTA 02:30:52 01:12:57 01:17:55 25 185 170
172 220 Teearu Karl 02:30:52 01:13:47 01:17:06 3 199 162
173 306 Vain Rauno Sparta 02:30:53 01:12:40 01:18:13 40 182 174
174 102 Raivo Jaak 02:31:06 01:11:23 01:19:44 41 162 190
175 358 Angelstok Aivar 02:31:07 01:13:08 01:17:59 26 191 171
176 231 Kallas Aigar SK Metsasõbrad 02:31:12 01:17:32 01:13:40 42 227 130
177 96 Lilleoru Merle 02:31:14 01:12:18 01:18:57 9 179 179
178 28 Aibast Erik 02:31:18 01:15:01 01:16:17 43 205 154
179 154 Karp Endel Norma OK 02:31:20 01:11:47 01:19:33 17 170 186
180 345 Olgo Raivo 02:31:30 01:12:10 01:19:21 44 177 184
181 75 Kiitam Urmo 02:31:54 01:12:36 01:19:19 72 181 183
182 338 Pae Karl Nissan Thule ProTeam 02:32:02 01:12:10 01:19:53 73 176 192
183 92 Pilliroog Alari 02:32:41 01:13:01 01:19:41 45 186 188
184 207 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 02:32:58 01:15:34 01:17:24 46 211 168
185 95 Ott Marje 02:32:59 01:13:04 01:19:56 1 189 193
186 97 Krieger Garri 02:33:06 01:12:49 01:20:17 2 184 194
187 121 Salis Vaido 02:33:09 01:13:27 01:19:42 74 194 189
188 193 Minski Jan 02:33:42 01:14:54 01:18:49 47 203 178
189 62 Rüüsak Henri RYYSAK TEAM 02:33:47 01:09:29 01:24:18 48 139 217
190 349 Jerlakas Sven 02:33:52 01:14:29 01:19:24 75 200 185
191 201 Putškov Aleksandr Äkke Suusaklubi 02:33:52 01:10:42 01:23:11 27 159 210
192 151 Otsasoo Tammo 02:33:56 01:13:30 01:20:26 28 195 195
193 216 Mukk Heiki 02:34:09 01:15:04 01:19:05 18 206 180
194 326 Viirmann Marje Harju KEK RSK 02:34:21 01:14:36 01:19:46 1 201 191
195 224 Harak Jaan 02:34:23 01:10:23 01:24:00 3 155 216
196 330 Tuhkla Helle 02:34:37 01:13:35 01:21:02 1 197 197
197 368 Truu Marek 02:35:13 01:16:56 01:18:18 49 218 175
198 215 Lepvalts Enno 02:35:31 01:13:13 01:22:18 50 192 206
199 347 Kamberg Peeter 02:36:01 01:17:17 01:18:45 29 226 177
200 249 Härmits Riho Ants Piibu Bridžiklubi 02:36:31 01:13:35 01:22:57 51 196 208
201 274 Luik Merje 02:36:36 01:15:29 01:21:08 2 210 198
202 211 Eesmäe Ahto SK Metsasõbrad 02:37:24 01:18:50 01:18:35 52 233 176
203 288 Raidvee Allar 02:37:45 01:18:37 01:19:08 30 231 182
204 221 Anton Arno 02:38:00 01:15:11 01:22:49 4 208 207
205 238 Rüngenen Sander 02:38:04 01:12:21 01:25:44 6 180 221
206 253 Veeroja Vahur Suusahullud 02:38:13 01:17:03 01:21:11 76 220 199
207 252 Hermlin Timo VHB Marathon Club 02:38:19 01:17:04 01:21:16 77 221 200
208 157 Baskakov Vladimir 02:38:30 01:15:09 01:23:21 5 207 211
209 165 Seeder Heldur-Valdek IKS 02:38:33 01:15:27 01:23:06 19 209 209
210 158 Udumäe Kaisi 02:38:35 01:17:02 01:21:34 10 219 201
211 186 Valdner Marek Jõelähtme Singel 02:38:54 01:15:01 01:23:54 53 204 215
212 269 Jahilo Valdo Tallinna Tõusujooksud 02:38:59 01:17:07 01:21:52 54 224 202
213 262 Vabaoja Madis 02:39:01 01:17:05 01:21:56 55 222 204
214 241 Saks Mattias 02:39:31 01:15:45 01:23:46 78 213 214
215 255 Balaš Anton 02:39:56 01:14:50 01:25:06 79 202 220
216 213 Etverk Merike SK Metsasõbrad 02:39:58 01:16:22 01:23:36 3 216 213
217 280 Linask Ivo 02:40:27 01:13:06 01:27:22 80 190 226
218 311 Marcinkevicz Jüri Sparta 02:41:00 01:13:44 01:27:17 31 198 225
219 194 Hotjakov Semjon 02:41:12 01:16:46 01:24:26 81 217 218
220 195 Morel Ülar Hauka Veloklubi 02:42:01 01:20:06 01:21:55 82 236 203
221 197 Jürgenson Richard 02:42:52 01:17:09 01:25:44 32 225 222
222 290 Raidvee Priit 02:45:46 01:18:36 01:27:11 33 230 224
223 335 Grünberg Liis 02:46:17 01:22:52 01:23:25 11 249 212
224 321 Marrandi Rain 8R 02:46:21 01:16:06 01:30:16 83 215 239
225 189 Velleste Neeme-Rain 02:46:42 01:24:25 01:22:18 84 259 205
226 271 Lahe Marek 02:47:12 01:17:42 01:29:30 85 228 236
227 240 Kööbi Alar 02:47:17 01:20:17 01:27:01 86 237 223
228 230 Meius Margus A. Le Coq TEAM 02:47:51 01:18:34 01:29:18 56 229 235
229 369 Loova Romet 02:47:57 01:18:47 01:29:11 87 232 234
230 275 Eiso Mait 02:48:25 01:20:48 01:27:37 88 240 228
231 294 Jõeste Tarvo 02:49:17 01:21:42 01:27:35 57 242 227
232 222 Krass Tõnis 02:49:33 01:21:05 01:28:29 89 241 231
233 346 Nokkur Ants 02:50:16 01:22:34 01:27:42 90 247 229
234 261 Velbri Rainer 02:50:44 01:25:40 01:25:04 91 261 219
235 285 Riis Tiia 02:50:50 01:22:05 01:28:45 3 245 232
236 243 Ots Ivar-Illimar 02:51:11 01:17:06 01:34:05 92 223 249
237 251 Ploompuu Riika Hansa SK 02:51:24 01:21:43 01:29:42 4 243 238
238 286 Salong Sulev JK Sarma 02:51:26 01:21:44 01:29:42 6 244 237
239 299 Orel Randy EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI 02:51:47 01:23:22 01:28:25 34 254 230
240 341 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:52:02 01:20:37 01:31:25 4 239 242
241 303 Laid Mart 02:52:25 01:20:29 01:31:57 58 238 243
242 357 Laanemäe Margus 02:52:34 01:12:44 01:39:50 93 183 262
243 202 Altmets Mikk 02:54:53 01:23:38 01:31:15 35 257 241
244 300 Sarapu Ergo SK Metsasõbrad 02:54:54 01:25:59 01:28:56 94 264 233
245 169 Birnbaum Erki Püha Loomaaed 02:56:10 01:22:58 01:33:12 95 251 244
246 348 Koik Kaire 02:57:01 01:23:29 01:33:33 12 255 247
247 336 Koik Meelis 02:57:02 01:23:31 01:33:32 59 256 246
248 183 Kukk Illar 02:57:06 01:22:53 01:34:14 20 250 251
249 273 Hirve Raine 02:57:19 01:26:19 01:31:01 96 267 240
250 270 Haas Andres 02:57:31 01:23:21 01:34:11 97 253 250
251 366 Baum Oleg 02:58:19 01:22:39 01:35:41 5 248 253
252 329 Härm Ramon 02:59:22 01:23:49 01:35:33 98 258 252
253 278 Pipenberg Arlis 02:59:39 01:26:14 01:33:26 99 266 245
254 228 Riisalo Tiit 03:02:03 01:28:09 01:33:54 36 274 248
255 301 Sarv Riho TriSmile 03:02:13 01:25:48 01:36:26 37 262 256
256 282 Vapper Avo RC Kondi 03:02:40 01:23:03 01:39:37 38 252 261
257 333 Raudsepp Arvo 03:02:42 01:22:31 01:40:11 7 246 263
258 361 Kamratov Kristo 03:03:36 01:27:14 01:36:23 100 271 255
259 297 Stalkov Valmer 03:04:31 01:27:51 01:36:40 39 272 258
260 167 Enok Teet Katevara 03:04:51 01:28:11 01:36:41 60 275 259
261 259 Mändmets Margus &Moments seiklusreisid 03:05:00 01:29:17 01:35:44 61 280 254
262 342 Laugal Emil 03:05:01 01:19:21 01:45:41 101 234 268
263 116 Kommusaar Mait 03:05:43 01:29:12 01:36:31 102 279 257
264 320 Koolmeister Ilmar 03:07:57 01:19:23 01:48:34 103 235 274
265 328 Gostsõllo Henri 03:08:11 01:25:25 01:42:46 104 260 265
266 176 Hütt Petri 03:08:52 01:26:00 01:42:52 105 265 266
267 120 Kaseväli Anne Lennujaama SK 03:10:50 01:32:05 01:38:46 4 285 260
268 179 Voor Marek 03:12:00 01:28:26 01:43:35 106 277 267
269 234 Kodar Anti 03:13:12 01:30:32 01:42:40 107 283 264
270 302 Paap Kimmo 03:14:55 01:28:09 01:46:47 108 273 270
271 293 Tamm Herki 03:16:00 01:28:17 01:47:43 62 276 272
272 281 Venno Valdek 03:17:40 01:30:05 01:47:36 40 282 271
273 298 Antons Maili Ambla SK 03:21:08 01:33:01 01:48:07 5 286 273
274 337 Metsma Mehis RAPLAMAA RATTAKLUBI KOMO 03:21:34 01:29:10 01:52:25 109 278 276
275 362 Nokkur Lembit 03:22:18 01:29:18 01:53:00 41 281 277
276 350 Henno Kaie 03:26:20 01:39:34 01:46:46 6 294 269
277 163 Parve Ain Eesti Panga SK 03:26:44 01:37:03 01:49:42 1 292 275
278 168 Sepp Mart 03:27:45 01:34:31 01:53:15 110 290 278
279 305 Hanga Knut 03:31:54 01:26:31 02:05:24 63 268 285
280 316 Maripuu Madis 03:32:31 01:33:27 01:59:04 64 289 281
281 232 Tartes Tiina 03:34:05 01:40:19 01:53:46 7 295 279
282 365 Pütsep Eigo 03:37:37 01:35:46 02:01:52 65 291 282
283 375 Alvela Mari 03:44:33 01:50:04 01:54:30 13 301 280
284 191 Rebane Ruve 03:46:04 01:39:04 02:07:01 111 293 286
285 254 Annusver Priit 03:49:06 01:46:02 02:03:04 112 299 283
286 343 Nisu Kris-Marie myfitness 04:10:14 02:05:41 02:04:33 14 306 284
287 327 Kalda Meelis G4S Spordiklubi 04:15:47 01:55:47 02:20:00 113 302 290
288 199 Krull Anne 04:21:07 02:02:41 02:18:26 8 304 289
289 208 Tinn Aare 04:22:32 02:05:12 02:17:21 21 305 288
290 227 Karilaid Uko 04:26:13 02:10:01 02:16:12 114 311 287
0 13 Etverk Markko SK Metsasõbrad 00:54:40 - 0 18 -
0 371 Nõmm Andre 01:07:59 - 0 120 -
0 100 Rillo Marti 01:11:37 - 0 166 -
0 209 Hallika Urmas SK Metsasõbrad 01:11:45 - 0 168 -
0 196 Joa Vilik 01:15:38 - 0 212 -
0 331 Karja Matti 01:15:55 - 0 214 -
0 364 Mölder Erki 01:25:57 - 0 263 -
0 204 Tropp Raimo SK MERIMETSA 01:26:53 - 0 269 -
0 198 Jõgi Tarmo SK Merimetsa 01:26:57 - 0 270 -
0 319 Kukkur Margus Eesti Panga SK 01:31:23 - 0 284 -
0 214 Saks Margus 01:33:04 - 0 287 -
0 237 Kokk Kristjan-Erik 01:33:26 - 0 288 -
0 322 Talviste Tormis 01:41:19 - 0 296 -
0 218 Aas Piret 01:43:43 - 0 297 -
0 313 Raudla Tõnis Aegviidu SK 01:44:14 - 0 298 -
0 170 Tsirk Rainer 01:49:28 - 0 300 -
0 217 Aas Aivo 01:59:08 - 0 303 -
0 374 Maasik Aare 02:06:00 - 0 307 -
0 239 Kööbi Kadri 02:09:34 - 0 308 -
0 359 Nokkur Kadri 02:09:45 - 0 309 -
0 291 Kesküla Ragne 02:09:49 - 0 310 -
0 244 Sepp Mati Saku Suusaklubi 02:22:54 - 0 312 -
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Metsavend, , 27.01.2014 23:13
Kas keei pilti ka tegi ja kus neid näha saab?
www.secosport.ee, info@secosport.ee, 20.01.2014 13:43
Suuskade määrimine Kõrvemaa maratoniks Tartus. info ka http://www.secosport.ee/index.php?route=product/product&path=87&product_id=329 Üle 12 € teenusega kaasa ka üks Nectar energiageel! Lepi kokku: 5290988
Klamber, , 20.01.2014 09:43
Siit keskkonnast näeb nii mõnegi suusaraja infot http://arhiiv.sport.err.ee/lumeinfo.php?0
Suusk, , 20.01.2014 09:31
Hei- kas on kusagil lumeinfot rajade seisukorra kohta. Kõrvemaal? Trummis? Pirital oli laupäeval 18 jaanuar kohutav.
Heiki, heiki222@gmail.com, 16.01.2014 17:48
Tere,kuidas lumeolud Kõrvemaal,ehk teab keegi midagi täpsemalt öelda?


Kõige populaarsemad
KõrvemaaNelik14_r_1
KõrvemaaSM14_r_1
KõrvemaaKJ14_r_1
KõrvemaaTR14_r_1
KõrvemaaRM14_r_1
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE