estenglv
WAP version
Login form
RSS
Ümber Viljandi järve jooksu võitis Roman Fosti /LISATUD TULEMUSED/ 01.05.2014 (0)
Külma ja vihmase ilmaga peetud 85. ümber Viljandi järve jooksu võitis Stamina spordiklubi esindaja Roman Fosti. Ühtlasi krooniti ta Eesti pikamaa krossijooksu meistriks.
Kümme nädalat treeninud algajad asuvad starti 30.04.2014 (0)
Kaks ümber Viljandi järve jooksu vabatahtlikku treenijat asuvad homme koos tuhandete teistega stardijoonele, et teha ligi 12 kilomeetri pikkune jooksuring. Mõlemad vabatahtlikud nentisid aga enne ...
Täna on ümber Viljandi järve jooksu esimesed stardid 30.04.2014 (0)
Ümber Viljandi järve jooksul sündis registreerunute rekord 28.04.2014 (0)
Ümber Viljandi järve jooksule registreerimine läheneb lõpule 25.04.2014 (0)
Varane registreerimine annab Viljandi järvejooksule nimelise stardinumbri 16.04.2014 (2)
Tippjooksjad jahivad Viljandis Eesti meistritiitlit 11.04.2014 (0)
Viljandi järvejooks kutsub künnipäeva treeningjooksule 10.04.2014 (0)
Viljandi järvejooks pakub liikujatele tasuta stardikohta 05.04.2014 (0)
Eesti koolid võtavad mõõtu ümber Viljandi järve teatejooksus 28.03.2014 (0)
12 km jooks
12 km Kepikõnd
301 Moved Permanently Date: Fri, 23 Jun 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
85. Suurjooks ümber Viljandi järve
Vaata ka 2013 2012 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks start kell 12:00
12 km kepikõnd kell 12:10 
Korraldaja Viljandi Spordikeskus, Mati Jürisson, +372 520 0454, www.viljandijarvejooks.ee 

viljsj14_i_ee.gif

• Инструкция 2014 • STARDINIMEKIRI • LASTEJOOKSUD • VÕISTKONDADELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF 4.8km Koht v.k. Koht
TP 1
   
1 3 Fosti Roman Stamina SK 0:36:39 0:14:06 1 2 Diploma
2 2 Tšerepannikov Sergei Stamina SK 0:37:02 0:14:04 2 1 Diploma
3 141 Vedehin Nikolai TÜASK 0:37:12 0:14:06 3 3 Diploma
4 1 Nikolajev Ilja SK Jooksupartner 0:37:36 0:14:16 4 4 Diploma
5 118 Laumets Rauno Tartu SS Kalev 0:37:42 0:14:29 5 5 Diploma
6 5 Aristov Dmitri Stamina SK 0:37:54 0:14:30 6 6 Diploma
7 9 Lehismets Priit Stamina SK 0:38:08 0:14:31 1 9 Diploma
8 7 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 0:38:10 0:14:30 7 7 Diploma
9 121 Mitt Raido Sparta SS 0:38:17 0:14:32 8 11 Diploma
10 143 Õiglane Jan EMÜ SK 0:38:26 0:14:32 9 10 Diploma
11 17 Kallaste Jaanus Stamina SK 0:38:44 0:14:36 10 13 Diploma
12 15 Vaine Heinar VAK Staier 0:38:47 0:14:30 11 8 Diploma
13 11 Sokolov Aleksei CyclON 0:39:00 0:14:47 2 14 Diploma
14 70 Puustus Anti KJS Sakala 0:39:03 0:14:53 12 17 Diploma
15 56 Reinart Hardo TÜASK 0:39:07 0:14:54 13 19 Diploma
16 12 Lillelaid Tõnu Sparta SS 0:39:09 0:14:36 14 12 Diploma
17 2906 Tobreluts Indrek Sidepataljon 0:39:10 0:14:53 3 15 Diploma
18 14 Reinart Rauno KJK Järvala 0:39:25 0:14:53 15 18 Diploma
19 20 Kais Ülari SK Jooksupartner 0:39:31 0:14:54 16 20 Diploma
20 8 Košelev Vjatšeslav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:39:34 0:15:00 1 23 Diploma
21 25 Mäe Karl SK Altius 0:39:44 0:15:17 17 30 Diploma
22 23 Sõnajalg Ats Sparta SS 0:39:46 0:14:55 18 21 Diploma
23 6 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 0:39:48 0:14:53 19 16 Diploma
24 110 Jürs Sander Sportkeskus.ee 0:39:55 0:15:08 20 25 Diploma
25 19 Kõiv Kauri SK Jooksupartner 0:40:08 0:14:59 21 22 Diploma
26 45 Hvalõnski Roman Sidepataljon 0:40:12 0:15:22 22 31 Diploma
27 16 Matisons Aigars MARATONA KLUBS 0:40:15 0:15:34 1 39 Diploma
28 142 Voolaid Raimond Sparta SS 0:40:15 0:15:12 23 27 Diploma
29 106 Hussar Karel SK Jooksupartner 0:40:22 0:15:14 24 28 Diploma
30 149 Paap Hasso TÜASK 0:40:25 0:15:05 25 24 Diploma
31 21 Soo Allar USK 0:40:29 0:15:11 26 26 Diploma
32 261 Piip Kaarel Täppsportlased 0:40:49 0:15:16 27 29 Diploma
33 2571 Miljand Rauno 21CC 0:40:51 0:15:28 28 33 Diploma
34 58 Allase Olavi KJK Järvala 0:40:52 0:15:48 29 47 Diploma
35 13 Tammemäe Joosep Viljandi Suusaklubi 0:40:52 0:15:29 30 36 Diploma
36 2791 Õisnurm Kalev Saaremaa 0:40:53 0:15:28 2 34 Diploma
37 69 Mukhin Grigory Pskov Ski Team 0:40:55 0:16:05 4 61 Diploma
38 114 Koor Margus Võru KJK Lõunalõvi 0:41:02 0:15:50 5 51 Diploma
39 51 Tomson Henek Sparta SS 0:41:03 0:15:43 31 44 Diploma
40 36 Teppo Indrek 21CC 0:41:08 0:15:36 6 40 Diploma
41 78 Tõnström Enari KJS Sakala 0:41:12 0:15:29 32 35 Diploma
42 124 Männi Allan Sportkeskus.ee 0:41:14 0:15:33 33 38 Diploma
43 128 Patjuk Jekaterina TÜASK 0:41:22 0:15:47 1 45 Diploma
44 40 Litvin Jevgeni "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:41:27 0:15:50 34 50 Diploma
45 63 Tippi Bert TÜASK 0:41:30 0:15:52 35 54 Diploma
46 31 Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 0:41:35 0:15:52 36 55 Diploma
47 2907 Lessing Roland Sidepataljon 0:41:36 0:15:38 7 42 Diploma
48 792 Mikk Silver TRI Smile 0:41:41 0:16:21 37 75 Diploma
49 2285 Kuptsov Aleksandr Pskov Ski Team 0:41:47 0:15:38 2 41 Diploma
50 641 Toomsalu Priit Extrahaus OÜ 0:41:47 - 3 - Diploma
51 32 Luik Liina TÜASK 0:41:50 0:15:48 2 48 Diploma
52 136 Abner Mark Stamina SK 0:41:52 0:16:11 1 66 Diploma
53 37 Orm Olari 0:41:57 0:15:52 38 56 Diploma
54 55 Luik Lauri Läänemaa KJK 0:41:58 0:15:49 39 49 Diploma
55 52 Kilki Ergo KJK Vike 0:42:05 0:16:10 3 62 Diploma
56 29 Luik Leila TÜASK 0:42:09 0:15:59 3 58 Diploma
57 46 Veilberg Ago 0:42:11 0:15:51 1 53 Diploma
58 26 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 0:42:13 0:15:50 4 52 Diploma
59 53 Mai Janar Reval Stone 0:42:18 0:15:29 40 37 Diploma
60 148 Tubilis Taavi Audentese SK 0:42:19 0:15:48 41 46 Diploma
61 2825 Anton Arvi Viljandi Suusaklubi 0:42:23 0:16:23 42 79 Diploma
62 79 Rammo Matt Sparta SS 0:42:23 0:16:10 43 63 Diploma
63 134 Sambla Avo VAK Staier 0:42:27 0:15:59 44 57 Diploma
64 76 Paris Olav VAK Staier 0:42:27 0:16:04 8 60 Diploma
65 62 Eller Villu Sparta SS 0:42:30 0:16:19 45 73 Diploma
66 34 Terehhov German SK Mits 0:42:40 0:16:10 4 65 Diploma
67 30 Pallo Rait Hansa SK 0:42:41 0:16:19 5 72 Diploma
68 48 Kilki Taavi KJK Vike 0:42:41 0:15:39 46 43 Diploma
69 24 Vares Kristjan VAK Staier 0:42:43 0:16:10 47 64 Diploma
70 28 Priks Keijo VAK Staier 0:42:45 0:16:00 48 59 Diploma
71 1549 Mäe Mehis Täppsportlased 0:42:47 0:16:20 49 74 Diploma
72 44 Jänes Jaan VAK Staier 0:42:47 0:16:15 50 67 Diploma
73 74 Krievans Artis Pedu nav 0:42:52 0:16:21 6 77 Diploma
74 2572 Grinvalds Guntis MARATONA KLUBS 0:42:58 0:16:57 9 101 Diploma
75 42 Zunda Antis 0:43:02 0:16:23 2 80 Diploma
76 50 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 0:43:07 0:16:17 51 68 Diploma
77 130 Priks Morten VAK Staier 0:43:09 0:16:18 52 70 Diploma
78 57 Nõmm Raivo Sveba-Dahlen Spordiklubi 0:43:10 0:16:31 10 81 Diploma
79 75 Adusoo Marion SK Jooksupartner 0:43:14 0:16:50 53 94 Diploma
80 95 Kruusamägi Uku TÜASK 0:43:14 0:16:17 54 69 Diploma
81 171 Järvi Esko 0:43:18 0:16:32 55 82 Diploma
82 33 Piirsalu Meelis Sidepataljon 0:43:20 0:16:18 7 71 Diploma
83 87 Kamberg Kristofer Erik Meremõisa SK 0:43:28 0:16:40 1 86 Diploma
84 54 Rosen Ulf 21CC 0:43:32 0:16:40 5 87 Diploma
85 61 Alvre Joonas TK 0:43:38 0:16:22 56 78 Diploma
86 181 Ain Romet Karksi-Nuia spordikool 0:43:40 0:16:49 2 90 Diploma
87 256 Ehala Andres VAK Staier 0:43:41 0:16:49 57 89 Diploma
88 131 Raun Romet Sparta SS 0:43:44 0:16:50 58 93 Diploma
89 159 Torim Enno VAK Staier 0:43:48 0:16:21 8 76 Diploma
90 133 Reitsnik Tarmo Stamina SK 0:43:50 0:16:50 9 92 Diploma
91 73 Gromov Viktor Pskov Ski Team 0:43:52 0:16:49 1 91 Diploma
92 262 Lang Tanel 0:43:56 0:16:59 59 103 Diploma
93 80 Aasmäe Meelis Sakala Biathlon 0:44:07 0:16:32 10 83 Diploma
94 2301 Kalvi Reivelt www.vihmavesi.ee 0:44:08 0:16:51 11 96 Diploma
95 177 Pärnat Üllar Täppsportlased 0:44:09 0:17:29 60 144 Diploma
96 35 Zuburs Dainis MARATONA KLUBS 0:44:10 0:16:39 12 84 Diploma
97 257 Vahkal Kaido 0:44:10 0:17:06 11 105 Diploma
98 59 Teteris Janis Ogres Slepotaju Klubs 0:44:12 0:16:52 12 98 Diploma
99 168 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi 0:44:17 0:16:52 6 97 Diploma
100 187 Kirsipuu Riho Läänemaa KJK 0:44:20 0:16:51 3 95 Diploma
101 120 Mets Keiti TÜASK 0:44:28 0:17:12 4 122 Diploma
102 229 Sutt Romet Suusaklubi Jõulu 0:44:29 0:17:10 61 116 Diploma
103 200 Ridamäe Alar 0:44:30 0:17:13 13 124 Diploma
104 170 Heile Ott-Jaanus Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:44:39 0:17:09 4 111 Diploma
105 89 Kala Taavi SK Pleki Pande 0:44:39 0:17:12 62 121 Diploma
106 2511 Mumm Indrek Sparta 0:44:39 0:17:12 7 123 Diploma
107 94 Pedak Jaanus 0:44:42 0:17:11 8 119 Diploma
108 172 Pikkor Rauno Extreme Sport 0:44:44 0:17:19 13 133 Diploma
109 446 Kaiv Taavi Nordecon Betoon 0:44:46 0:17:10 63 118 Diploma
110 65 Osjamets Madis AS Maves 0:44:48 0:17:09 64 112 Diploma
111 64 Piirimäe Pärtel Suusahullud 0:44:49 0:17:09 14 115 Diploma
112 160 Valter Marko SK Jooksupartner 0:44:51 0:17:07 14 106 Diploma
113 164 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 0:44:52 0:17:09 15 113 Diploma
114 293 Enn Lauri 0:44:58 0:17:09 65 114 Diploma
115 165 Pähn Janar VAK Staier 0:44:59 0:17:19 16 132 Diploma
116 27 Talts Evelin Stamina SK 0:45:01 0:17:15 1 127 Diploma
117 2253 Veide Hannes Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:45:01 0:17:37 17 158 Diploma
118 2292 Basov Mikhail Pskov Ski Team 0:45:04 0:17:32 5 148 Diploma
119 83 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi 0:45:09 0:16:40 66 85 Diploma
120 317 Karelson Raido Viljandi Suusaklubi 0:45:09 0:16:53 67 99 Diploma
121 265 Kivirüüt Margus Simuna SK 0:45:11 0:17:20 18 134 Diploma
122 153 Maiste Tarmo TSK Joosu 0:45:15 0:17:33 19 149 Diploma
123 2616 Vaher Andrus VAK Staier 0:45:18 0:17:36 68 155 Diploma
124 18 Abner Frank Stamina SK 0:45:19 0:17:15 6 128 Diploma
125 186 Mardla Tõnu VAK Staier 0:45:21 0:17:15 20 129 Diploma
126 259 Truu Timo Vastseliina Spordiklubi 0:45:23 0:17:27 69 141 Diploma
127 158 Kindel Hanno Täppsportlased 0:45:24 0:17:10 9 117 Diploma
128 66 Vitsut Mihkel Karmet Grupp 0:45:28 0:16:48 70 88 Diploma
129 470 Kasekamp Andrus One Way Afterski Team 0:45:31 0:17:16 15 130 Diploma
130 156 Raja Kevin Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:45:31 0:17:34 7 153 Diploma
131 84 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:45:31 0:17:40 16 163 Diploma
132 2652 Randmäe Kermo Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:45:32 0:17:33 8 150 Diploma
133 276 Rehelem Steven 0:45:33 0:16:58 71 102 Diploma
134 81 Raissar Lars-Erik KJK TIPP 0:45:35 0:17:25 72 138 Diploma
135 2338 Seedre Siim CrossFit Tartu / klubi Pentathlon 0:45:40 0:17:36 73 157 Diploma
136 115 Kukk Kaisa Sparta SS 0:45:43 0:17:15 5 126 Diploma
137 2626 Koval Jaanus Viljandi Motoklubi 0:45:45 0:17:31 74 146 Diploma
138 71 Sepp Innar Saaremaa JK Sarma 0:45:49 0:17:11 10 120 Diploma
139 72 Kallak Jaan Sakala Suusaklubi 0:45:52 0:17:08 75 107 Diploma
140 452 Kibuspuu Tiit 0:45:54 0:18:09 11 194 Diploma
141 2918 Tiislär Kaido Didriksons1913 0:45:55 0:17:34 21 152 Diploma
142 152 Siht Jüri VAK Staier 0:45:55 0:17:20 3 135 Diploma
143 82 Andrejeva Olga Stamina SK 0:46:00 0:17:38 6 161 Diploma
144 161 Bauman Jaanus 0:46:01 0:18:03 22 186 Diploma
145 154 Õun Jaan Täppsportlased 0:46:01 0:17:08 76 110 Diploma
146 254 Norman Mart Elisa Spordiklubi 0:46:02 0:17:37 17 159 Diploma
147 969 Kalmus Martin Elva Suusaklubi 0:46:08 0:17:35 77 154 Diploma
148 173 Karelson Tõnu Viljandi Suusaklubi 0:46:09 0:17:24 12 137 Diploma
149 2604 Murov Vjatseslav Murov Ski Team 0:46:10 0:17:44 78 168 Diploma
150 90 Tilga Kajar 0:46:13 0:17:22 13 136 Diploma
151 402 Liplap Veljo 0:46:15 0:18:20 23 213 Diploma
152 60 Afanasjev Viktor Krasnagravardejez 0:46:15 0:17:40 4 164 Diploma
153 77 Linn Andi VAK Staier 0:46:17 0:17:08 18 109 Diploma
154 93 Orav Mark Airok 0:46:19 0:17:26 24 139 Diploma
155 193 Kooser Mart 0:46:22 0:17:39 25 162 Diploma
156 3100 Part Siim Albu 0:46:23 0:17:28 79 142 Diploma
157 3134 Põlluste Risto Vike 0:46:24 0:17:00 80 104 Diploma
158 310 Palling Kalle Läänemaa KJK 0:46:25 0:17:50 81 172 Diploma
159 269 Salla Marek Türi Jõud 0:46:27 0:17:34 82 151 Diploma
160 246 Vaher Risto SK Jõulu 0:46:28 0:16:54 2 100 Diploma
161 448 Merivälja Margus SK Jooksupartner 0:46:31 0:17:57 26 179 Diploma
162 258 Parve Heikki 0:46:35 0:17:38 5 160 Diploma
163 91 Kaar Alar VAK Staier 0:46:36 0:18:04 27 188 Diploma
164 255 Gorba Deniss LSC/tripower.lv 0:46:36 0:17:28 19 143 Diploma
165 155 Vaiksaar Tõnis SK100 0:46:38 0:17:44 83 170 Diploma
166 38 Pirksaar Külli SK Jooksupartner 0:46:41 0:17:55 1 176 Diploma
167 88 Talves Priit Sparta 0:46:42 0:17:08 84 108 Diploma
168 245 Tammik Taavi Suusaklubi Jõulu 0:46:44 0:18:03 85 187 Diploma
169 157 Rohtla Urmas 0:46:48 0:18:22 14 220 Diploma
170 244 Alamets Ülari 0:46:50 0:17:32 15 147 Diploma
171 2937 Närripä Allan 0:46:51 0:17:27 86 140 Diploma
172 182 Reemi Raigo 0:46:51 0:17:52 28 173 Diploma
173 166 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 0:46:51 0:18:03 20 184 Diploma
174 103 Ardel Johanna SK Beavers 0:46:51 0:17:44 1 169 Diploma
175 190 Vanamets Janek 0:46:51 0:18:03 21 185 Diploma
176 92 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 0:47:01 0:17:17 87 131 Diploma
177 253 Chirkov Valery 0:47:03 0:18:16 6 204 Diploma
178 195 Tammemäe Kaupo Viljandi Suusaklubi 0:47:09 0:17:44 88 171 Diploma
179 282 Türkson Arne Suusahullud 0:47:10 0:18:14 16 199 Diploma
180 1504 Lerme Ritvars M 42 0:47:12 0:19:07 29 329 Diploma
181 976 Dubrovski Jan 0:47:13 0:17:54 89 175 Diploma
182 329 Teder Rinaldo 0:47:15 0:17:54 30 174 Diploma
183 274 Veelain Karli CFC 0:47:16 0:17:36 90 156 Diploma
184 2089 Klesmann Villu Merevägi 0:47:17 0:19:13 22 345 Diploma
185 96 Loit Madis Kuusalu SK 0:47:19 0:18:17 91 209 Diploma
186 2055 Roosimäe Kurmo 0:47:19 0:19:28 92 377 Diploma
187 98 Abner Andre Stamina SK 0:47:19 0:18:21 23 216 Diploma
188 178 Tasimov Sergey SK MITS 0:47:19 0:18:17 24 210 Diploma
189 473 Kurvits Erko SK Keremeister 0:47:22 0:18:08 93 191 Diploma
190 176 Kilki Siim Vike 0:47:23 0:18:12 94 195 Diploma
191 169 Kingo Gunnar 0:47:24 0:18:26 95 225 Diploma
192 264 Sammel Arne Veolia Vantaa 0:47:25 0:18:35 2 248 Diploma
193 297 Luts Marek SK Walketa 0:47:27 0:18:00 25 181 Diploma
194 140 Tuula Reeda SK Jooksupartner 0:47:27 0:18:14 2 200 Diploma
195 280 Undrest Andrus Tartu Inline Team 0:47:29 0:17:57 31 178 Diploma
196 285 Kandi Reivo 0:47:31 0:19:09 96 341 Diploma
197 275 Joonas Peep 0:47:31 0:18:02 17 182 Diploma
198 301 Leemet Mait 0:47:34 0:18:20 97 215 Diploma
199 271 Kaljuvee Janno SK Jooksupartner 0:47:34 0:18:24 18 223 Diploma
200 216 Barinov Kaarel 0:47:35 0:17:43 98 166 Diploma
201 2490 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 0:47:35 0:17:30 99 145 Diploma
202 218 Villo Raul 0:47:35 0:18:17 32 207 Diploma
203 247 Põlgast Priit 0:47:35 0:18:16 33 205 Diploma
204 2919 Rajando Kristjan Didriksons1913 0:47:35 0:18:02 34 183 Diploma
205 890 Teor Roger JK Viljandi Tulevik 0:47:35 0:18:31 9 238 Diploma
206 354 Uha Jüri Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:47:37 0:18:31 10 239 Diploma
207 2814 Vahter Kait 0:47:38 0:20:07 35 457 Diploma
208 272 Sisask Valmar Espak Tartu 0:47:39 0:18:37 100 255 Diploma
209 135 Soots Viivi-Anne Sparta SS 0:47:42 0:18:08 2 190 Diploma
210 443 Kalvi Margus 0:47:43 0:17:59 19 180 Diploma
211 203 Peterkopf Indrek KV Logistikakeskus 0:47:48 0:18:27 26 227 Diploma
212 779 Bondars Nauris VSK Noskrien 0:47:51 0:18:41 101 265 Diploma
213 207 Aas Andres IITEE 0:47:52 0:18:09 36 193 Diploma
214 292 Ervin Alar 0:47:53 0:18:49 102 279 Diploma
215 352 Kõvatomas Taavi 0:47:53 0:19:04 103 317 Diploma
216 2783 Tambet Priit Sakala Suusaklubi 0:47:53 0:18:52 20 288 Diploma
217 226 Kuusik Maie Lillepallid 0:47:53 0:18:26 3 226 Diploma
218 489 Saar Imre Craft 0:47:54 0:18:15 104 202 Diploma
219 3013 Odeh Emmanuel Keila SOS Noortekodu 0:47:54 0:17:41 11 165 Diploma
220 3029 Männik Kristjan 0:47:54 0:18:32 105 244 Diploma
221 223 Kask Ats High5 0:47:55 0:18:22 106 219 Diploma
222 217 Metsva Mart 0:47:55 0:18:13 107 197 Diploma
223 139 Tomingas Joonas Läänemaa KJK 0:47:58 0:18:14 108 198 Diploma
224 175 Saar Heigo 0:47:59 0:17:56 21 177 Diploma
225 338 Kuresoo Rain 0:48:00 0:18:13 109 196 Diploma
226 197 Rähn Alar 0:48:00 0:18:28 37 233 Diploma
227 138 Teppo Anu Sparta SS 0:48:00 0:18:17 7 206 Diploma
228 447 Maier Mikko Käo tiim 0:48:03 0:19:05 110 319 Diploma
229 356 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 0:48:05 0:18:19 27 211 Diploma
230 974 Metsapool Janno 0:48:07 0:18:27 111 230 Diploma
231 204 Kuningas Andres 0:48:07 0:18:27 28 228 Diploma
232 1745 Vainer Miiko MTA SK 0:48:09 0:19:08 112 335 Diploma
233 394 Reimets Ramon 0:48:11 0:18:39 113 261 Diploma
234 273 Dorosenko Mark Mitš 0:48:13 0:18:19 12 212 Diploma
235 2396 Kanep Urmas 0:48:17 0:18:15 1 203 Diploma
236 2380 Chamadanau Aliaksei Run4Fun.by 0:48:17 0:20:15 114 480 Diploma
237 2286 Kostina Ekaterina Pskov Ski Team 0:48:20 0:17:44 8 167 Diploma
238 968 Kempi Antti RedMoto 0:48:21 0:18:15 38 201 Diploma
239 191 Tiiksaar Aaro 5xA 0:48:21 0:18:09 39 192 Diploma
240 192 Kuznetsov Madis 0:48:22 0:18:41 40 264 Diploma
241 1706 Hubel Indrek Viljandi Suusaklubi 0:48:22 0:18:32 115 241 Diploma
242 111 Kaljurand Urmas Stamina SK 0:48:23 0:18:40 7 263 Diploma
243 2133 Shchakatovich Yauheni Kolobok 0:48:23 0:19:53 116 421 Diploma
244 167 Hiiesalu Taago 0:48:23 0:18:45 41 270 Diploma
245 319 Vürmer Silver Täppsportlased 0:48:23 0:18:43 117 267 Diploma
246 266 Nurk Talis Talis Nurk Ehitus 0:48:23 0:18:48 118 278 Diploma
247 366 Hanga Karol Kose Spordikool 0:48:24 0:19:25 1 370 Diploma
248 304 Tjuška Viktor PPA 0:48:24 0:18:51 42 285 Diploma
249 973 Keskküla Karol Viru Tull 0:48:25 0:18:32 29 242 Diploma
250 781 Maiste Margus TSK Joosu 0:48:25 0:18:25 43 224 Diploma
251 267 Villems Viljar 0:48:26 0:18:05 119 189 Diploma
252 260 Eiger Rein Noortekoondis 0:48:27 0:18:20 30 214 Diploma
253 194 Rõigas Paavo 0:48:27 0:18:48 22 277 Diploma
254 967 Einasto Mart TÜASK 0:48:28 0:18:29 23 235 Diploma
255 1888 Tamm Reigo Õhuvägi 0:48:28 0:18:44 120 268 Diploma
256 406 Volosatov Ilja "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:48:31 0:18:46 3 273 Diploma
257 2908 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 0:48:31 0:19:07 44 330 Diploma
258 2312 Verevmägi Kristiina Täppsportlased 0:48:37 0:18:17 9 208 Diploma
259 279 Luht Raivo 0:48:42 0:18:50 8 283 Diploma
260 328 Laimets Jaanus SK Tervis 0:48:43 0:18:41 45 266 Diploma
261 215 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 0:48:44 0:18:52 121 290 Diploma
262 970 Lääts Viktor 0:48:45 0:19:21 2 365 Diploma
263 2864 Russak Joosep 0:48:47 0:19:19 122 359 Diploma
264 790 Priks Hanno VAK Staier 0:48:49 0:18:45 9 269 Diploma
265 107 Ilves Teno Läänemaa KJK 0:48:50 0:18:28 31 231 Diploma
266 2393 Väärsi Jaak Metsasõbrad SK 0:48:52 0:19:36 10 388 Diploma
267 2735 Guzas Eivinas 0:48:52 0:19:22 123 367 Diploma
268 116 Kütt Katrin Nõmme KJK 0:48:53 0:18:30 10 236 Diploma
269 460 Lepmets Priit 0:48:54 0:18:54 32 294 Diploma
270 287 Kiipsaar Raido Triatloniklubi 21 CC 0:48:55 0:18:34 24 245 Diploma
271 198 Tomp Märt VAK Staier 0:48:55 0:18:27 11 229 Diploma
272 196 Laasu Arnold SK Saarde / Seesam 0:48:55 0:18:46 12 274 Diploma
273 210 Lillipuu Vello VAK Staier 0:48:56 0:18:29 25 234 Diploma
274 235 Kongo Herbert 0:48:57 0:18:23 124 221 Diploma
275 281 Rähn Ahto 0:48:57 0:18:59 125 302 Diploma
276 2375 Tromza Yauheni Run4Fun.by 0:48:58 0:19:03 126 311 Diploma
277 2901 Zahkna Marek 0:48:59 0:19:13 127 348 Diploma
278 296 Lehtla Kadri Sparta 0:48:59 0:18:36 11 250 Diploma
279 251 Caklis Raitis 0:49:00 0:18:40 128 262 Diploma
280 288 Miller Mait 21CC 0:49:00 0:18:32 33 243 Diploma
281 392 Roose Antti OK Kobras 0:49:00 0:18:50 13 282 Diploma
282 2106 Tintera Jiri 0:49:03 0:20:25 129 500 Diploma
283 199 Lass Risto SK Saarde 0:49:04 0:18:58 34 301 Diploma
284 474 Lepik Sander Evari Ehitus 0:49:06 0:19:06 130 325 Diploma
285 1659 Feldmanis Aigars 0:49:06 0:18:38 26 259 Diploma
286 227 Laur Severi 0:49:06 0:18:35 46 249 Diploma
287 484 Teder Ago SK Piimameister Otto 0:49:07 0:19:01 27 306 Diploma
288 174 Atonen Marek VAK Staier 0:49:09 0:18:28 47 232 Diploma
289 105 Ervin Egle Helene Rakvere KJK ViKe 0:49:11 0:18:49 12 280 Diploma
290 185 Tammoja Andrus Sportivad Eestlased 0:49:14 0:18:31 14 240 Diploma
291 457 Mazurs Ainars 5A-VALKA 0:49:15 0:18:37 28 254 Diploma
292 401 Jaakson Pedro 0:49:15 0:18:24 35 222 Diploma
293 416 Karja Kaupo Karmet Grupp 0:49:17 0:19:14 131 349 Diploma
294 2641 Taimsoo Kaspar Viljandi Sõudeklubi 0:49:18 0:18:54 132 293 Diploma
295 221 Toomik Taavi 0:49:18 0:18:31 133 237 Diploma
296 335 Teteris Lukass Ogres Slepotaju Klubs 0:49:19 0:18:47 13 276 Diploma
297 483 Kuuskla Priit SK Aaspere 0:49:19 0:19:17 134 354 Diploma
298 451 Kimask Eduard SK Jooksupartner 0:49:20 0:19:09 36 338 Diploma
299 464 Karolin Indrek 0:49:21 0:19:18 37 356 Diploma
300 307 Kaur Margus 0:49:25 0:19:02 29 309 Diploma
301 2386 Danasenia Siarhey Run4Fun.by 0:49:25 0:18:50 135 284 Diploma
302 230 Nöps Antti sõudesprindi meister 0:49:26 0:18:56 30 298 Diploma
303 211 Kaljumäe Karl 0:49:28 0:19:13 136 347 Diploma
304 289 Sarnik Tavo Türi Jõud 0:49:29 0:18:38 137 258 Diploma
305 469 Traks Aivo Sidepataljon 0:49:30 0:19:21 38 366 Diploma
306 313 Villemson Rainer 0:49:31 0:19:05 138 322 Diploma
307 242 Kivisild Marko Viljandi Taipoksi Klubi 0:49:33 0:18:36 139 252 Diploma
308 146 Gaim Grete Oti Spordiklubi 0:49:33 0:18:34 13 246 Diploma
309 67 Sune Andres Lääne-Virumaa Jõud 0:49:35 0:19:18 3 357 Diploma
310 236 Sulmeisters Arnis 0:49:37 0:19:02 39 308 Diploma
311 2181 Kübarsepp Karmo Eesti Energia Spordiklubi 0:49:37 0:20:54 140 558 Diploma
312 283 Standzenieks Marcis MARATONA KLUBS 0:49:39 0:18:52 40 289 Diploma
313 2598 Prangel Kristo 0:49:40 0:19:16 4 351 Diploma
314 248 Markvart Riho Viljandi Suusaklubi 0:49:40 0:18:35 141 247 Diploma
315 295 Raap Ilmar meie 0:49:41 0:19:19 31 361 Diploma
316 341 Vitsur Kaspar 0:49:43 0:19:08 142 334 Diploma
317 47 Kilki Kaarel Vike 0:49:43 0:17:14 143 125 Diploma
318 414 Siimer Kaarel TSK Joosu 0:49:44 0:19:09 144 337 Diploma
319 793 Lepikmäe Rain Sidepataljon 0:49:47 0:19:38 145 391 Diploma
320 2565 Stulbergs Gatis OGRE 0:49:49 0:20:20 146 489 Diploma
321 1812 Pavljuk Aleksandr "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:49:51 0:18:22 14 217 Diploma
322 212 Suslov Mikhail "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:49:51 0:18:22 5 218 Diploma
323 494 Tepper Kristjan 0:49:53 0:18:54 147 292 Diploma
324 2256 Sirokov Juri Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:49:53 0:21:05 148 585 Diploma
325 347 Tamm Maris TÜASK 0:49:55 0:19:03 14 314 Diploma
326 243 Meier Ergo 0:49:57 0:19:07 41 331 Diploma
327 468 Kin Edvin Eesti Raudtee Spordiklubi 0:49:58 0:18:46 2 272 Diploma
328 222 Lember Jaagup Teemekeemiat 0:49:59 0:18:55 149 296 Diploma
329 299 Seskens Leons AC Sports 0:50:00 0:19:12 4 344 Diploma
330 324 Rohelpuu Enno SK Võhma 0:50:00 0:19:20 32 362 Diploma
331 455 Tapo Meelis 0:50:01 0:18:51 150 287 Diploma
332 180 Rencis Edgars PaBaso.lv 0:50:03 0:20:04 151 453 Diploma
333 277 Tõnismäe Marek Vanamõisa Suusaklubi 0:50:06 0:19:09 48 339 Diploma
334 421 Oranen Peeter Laaneproff team 0:50:06 0:19:58 49 437 Diploma
335 234 Järve Alo Kildu Tiim 0:50:07 0:18:58 50 299 Diploma
336 237 Vaher Annika JK SARMA 0:50:08 0:18:36 4 251 Diploma
337 228 Kase Andi 0:50:10 0:19:06 152 324 Diploma
338 151 Salinin Anton KJK Kalev Sillamäe 0:50:10 0:19:08 153 336 Diploma
339 560 Saar Tanner 0:50:10 0:20:03 15 452 Diploma
340 294 Vaiksaar Mait 0:50:13 0:19:01 154 305 Diploma
341 241 Peedu Agris Sparta 0:50:13 0:18:39 155 260 Diploma
342 225 Titov Kirill "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:50:13 0:19:05 6 321 Diploma
343 393 Teearu Neeme SK Saarde 0:50:16 0:19:06 42 328 Diploma
344 2741 Vaher Kaspar CFC Jaak Mae Suusakool 0:50:17 0:21:08 16 591 Diploma
345 189 Maling Erki TTÜ 0:50:18 0:19:29 156 378 Diploma
346 2752 Tiitus Oliver 0:50:19 0:20:33 157 516 Diploma
347 799 Dainis Andris 5A-VALKA 0:50:20 0:19:15 1 350 Diploma
348 500 Mets Ergo EML Sakala 0:50:20 0:18:53 158 291 Diploma
349 318 Gross Toomas 0:50:21 0:19:08 43 333 Diploma
350 372 Gill Mihkel 0:50:21 0:19:04 159 318 Diploma
351 1666 Ellamik Väino Suusahullud 0:50:21 0:21:00 44 573 Diploma
352 2747 Unt Mihkel 0:50:21 0:20:55 7 560 Diploma
353 112 Kivi Liina SK Jooksupartner 0:50:22 0:19:06 15 326 Diploma
354 343 Raag Kaupo velo clubbers 0:50:23 0:19:25 160 371 Diploma
355 2821 Tinast Toivo 0:50:24 0:19:56 161 432 Diploma
356 126 Ormus Hannes KJK Järvala 0:50:24 0:18:51 17 286 Diploma
357 213 Kuusik Ants VAK Staier 0:50:26 0:19:08 2 332 Diploma
358 337 Vassus Indrek 0:50:27 0:19:19 51 360 Diploma
359 1815 Pavljuk Vladislav "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:50:27 0:20:27 18 505 Diploma
360 206 Ollep Janek SK Saarde 0:50:28 0:19:13 45 346 Diploma
361 123 Ojaots Aigar 0:50:29 0:19:16 46 352 Diploma
362 2656 Kutsar Taavet Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:50:30 0:19:05 162 320 Diploma
363 449 Märtson Marek SK Jooksupartner 0:50:30 0:19:34 163 384 Diploma
364 286 Parygin Dmitry Pskov Ski Team 0:50:31 0:19:00 47 303 Diploma
365 419 Vaakmann Kalmer Scanola Baltic 0:50:32 0:19:36 48 389 Diploma
366 454 Kingo Priit Hansa SK 0:50:33 0:19:58 52 438 Diploma
367 545 Mamedova Saina "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:50:33 0:18:47 1 275 Diploma
368 209 Kiisler Aivar TSK Joosu 0:50:35 0:19:00 49 304 Diploma
369 188 Tikva Indrek Albe Team 0:50:38 0:19:45 50 407 Diploma
370 598 Tammer Meelis 0:50:40 0:19:42 51 402 Diploma
371 306 Aru Gertis 0:50:42 0:18:38 164 257 Diploma
372 214 Kurik Kristjan 0:50:43 0:19:24 53 368 Diploma
373 777 Kurik Hendrik 0:50:44 0:19:24 165 369 Diploma
374 339 Pärnassalu Toomas Täppsportlased 0:50:44 0:19:26 33 375 Diploma
375 991 Vaalma Morten 0:50:44 0:19:50 166 412 Diploma
376 2710 Zvorovski Henn Lennuliikslusteeninduse AS 0:50:45 0:19:04 34 316 Diploma
377 410 Tross Tiina 0:50:46 0:18:58 1 300 Diploma
378 453 Mäesepp Aigar Hansa SK 0:50:48 0:19:40 54 397 Diploma
379 444 Mihailov Kaspar 0:50:49 0:19:20 167 364 Diploma
380 342 Kaljur Maido Harju KEK Rahvaspordiklubi 0:50:49 0:20:10 15 461 Diploma
381 3092 Petratskov Jan Tähtvere 0:50:51 0:21:19 168 621 Diploma
382 2734 Kutsar Georg Caius Tartu Suusaklubi/Viljandi Spordikool 0:50:52 0:18:55 19 295 Diploma
383 1662 Metsmägi Madis 0:50:53 0:20:26 169 504 Diploma
384 2233 Vainola Henri Sten SK Fortis 0:50:54 0:20:55 8 561 Diploma
385 388 Viktorovits Martin AS Preab 0:50:55 0:19:31 170 381 Diploma
386 316 Nurmela Renno Rocmar 0:50:56 0:19:32 35 383 Diploma
387 855 Pähnapuu Genri Põhjakotkas Viljandi 0:50:57 0:20:32 9 513 Diploma
388 232 Kümnik Kaarel JK Viljandi Tulevik 0:50:58 0:18:45 171 271 Diploma
389 2737 Koll Jürgen 0:51:01 0:21:09 10 593 Diploma
390 291 Mõnjam Ain Viljandi Aken ja Uks/ Spotkeskus.ee 0:51:02 0:19:02 16 307 Diploma
391 300 Sinelnikov Igor Pskov Ski Team 0:51:02 0:19:04 52 315 Diploma
392 311 Nurk Aare 0:51:02 0:19:18 36 358 Diploma
393 315 Sillaots Mart Marc & André 0:51:03 0:19:17 53 353 Diploma
394 367 Hanga Knut 0:51:05 0:19:56 54 430 Diploma
395 249 Makku Artur 0:51:05 0:18:56 172 297 Diploma
396 861 Peterson Kristjan Sidepataljon 0:51:06 0:20:19 173 486 Diploma
397 219 Mauring Siim 0:51:06 0:19:10 174 342 Diploma
398 2657 Kivilaan Asso Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:51:06 0:19:51 175 416 Diploma
399 2184 Mell Relika PwC 0:51:08 0:20:45 3 538 Diploma
400 363 Kaju Andres 0:51:08 0:19:57 176 433 Diploma
401 488 Aarna Kaspar 0:51:09 0:19:30 177 379 Diploma
402 461 Krilovs Ringo Voka 0:51:10 0:19:58 178 435 Diploma
403 321 Liin Urmas 0:51:10 0:19:34 55 385 Diploma
404 208 Lukka Simon JK Viljandi Tulevik 0:51:11 0:19:12 179 343 Diploma
405 351 Veeroos Erki 0:51:11 0:19:26 56 374 Diploma
406 340 Suursaar Ülo 0:51:12 0:20:07 17 458 Diploma
407 789 Kuusk Sander Gazprom 0:51:14 0:19:53 180 423 Diploma
408 458 Puusild Kristjan Elujooks 0:51:14 0:19:56 181 431 Diploma
409 184 Siimumäe Margo Estonian Ultrarunners team 0:51:14 0:19:03 37 312 Diploma
410 2113 Tuudelepp Timo 0:51:14 0:20:39 182 525 Diploma
411 334 Kesas Aigar Karmet Grupp 0:51:14 0:19:38 183 392 Diploma
412 505 Palmiste Sander 0:51:15 0:20:02 184 448 Diploma
413 397 Vildersen Tarmo 0:51:16 0:20:15 185 478 Diploma
414 2744 Kukk Kaspar SK Keremeister 0:51:16 0:21:46 186 697 Diploma
415 346 Gill Jakob 0:51:16 0:20:14 187 473 Diploma
416 478 Nurm Peep 0:51:20 0:20:11 57 465 Diploma
417 1819 Mandel Angela "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:51:20 0:20:41 2 529 Diploma
418 441 Pisa Leho 0:51:21 0:19:39 188 396 Diploma
419 3112 Vallner David Trismile 0:51:21 0:19:03 58 313 Diploma
420 404 Janke Maido IITEE Spordiklubi 0:51:22 0:19:36 189 387 Diploma
421 456 Pääru Priit 0:51:23 0:19:27 38 376 Diploma
422 1618 Libe Taavi 0:51:24 0:21:12 190 604 Diploma
423 2372 Yafimchyk Andrei Run4Fun.by 0:51:24 0:19:02 191 310 Diploma
424 395 Linke Martin 0:51:24 0:19:38 59 393 Diploma
425 320 Printsmann Ardi 0:51:27 0:19:39 39 394 Diploma
426 308 Arak Andero Bosch Rexroth 0:51:29 0:19:32 192 382 Diploma
427 2406 Juur Kristjan 0:51:29 0:21:03 193 581 Diploma
428 480 Suurmägi Marko Ühinenud Ajalehed 0:51:30 0:19:17 60 355 Diploma
429 325 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 0:51:30 0:19:53 3 422 Diploma
430 3097 Reiter Marek 0:51:31 0:20:18 55 485 Diploma
431 220 Pappel Jaanus 0:51:33 0:19:41 56 399 Diploma
432 821 Saidla Siim Suusahullud 0:51:33 0:20:23 194 494 Diploma
433 477 Ehrstein Reimo Insenerehituse AS 0:51:33 0:19:45 57 408 Diploma
434 495 Mäestu Jarek Tartu rulluisuklubi 0:51:35 0:19:46 61 410 Diploma
435 620 Münt Ainar 0:51:35 0:19:36 195 386 Diploma
436 344 Puust Laurits Sõudeklubi Pärnu 0:51:37 0:20:31 196 512 Diploma
437 567 Eismann Erki 0:51:37 0:20:12 20 468 Diploma
438 373 Floren Kelli KF Suusaklubi 0:51:39 0:19:25 16 372 Diploma
439 390 Savtsenko Ksenia "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:51:39 0:19:06 2 327 Diploma
440 801 Tõnisson Jüri 0:51:39 0:20:44 197 533 Diploma
441 2659 Hytönen Mikael Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:51:40 0:19:09 21 340 Diploma
442 479 Lopsik Priit Hansa SK 0:51:42 0:19:52 62 418 Diploma
443 331 Traks Hanno 0:51:42 0:19:55 58 428 Diploma
444 284 Aboltins Ilgvars 0:51:43 0:19:43 5 404 Diploma
445 590 Vides Holden 0:51:45 0:19:54 198 425 Diploma
446 2642 Thomson Karl Henry Viljandi Sõudeklubi 0:51:49 0:20:56 199 563 Diploma
447 2647 Vilumaa Priidik Viljandi Sõudeklubi 0:51:49 0:20:56 200 562 Diploma
448 440 Vaher Anneli VAK Staier 0:51:51 0:19:54 17 424 Diploma
449 2441 Himma Markus 0:51:51 0:21:21 201 632 Diploma
450 533 Särev Ain 0:51:51 0:19:56 40 429 Diploma
451 233 Toss Karel Viljandi Suusaklubi 0:51:53 0:20:01 202 447 Diploma
452 466 Sooaru Mait Eesti Posti Spordiklubi 0:51:53 0:20:05 59 454 Diploma
453 621 Jeeger Timo Hevi Mental 0:51:54 0:19:58 203 439 Diploma
454 428 Paap Rauno Jõe 0:51:54 0:19:54 204 426 Diploma
455 323 Alliksaar Joonas 0:51:55 0:19:59 22 442 Diploma
456 493 Keernik Gunnar 0:51:56 0:20:46 60 542 Diploma
457 2875 Mölster Magne 21cc triatloniklubi 0:51:56 0:21:58 61 726 Diploma
458 1930 Soo Jürgen 0:51:56 0:21:22 205 635 Diploma
459 330 Metsma Marko 0:51:58 0:19:55 206 427 Diploma
460 2698 Alnek Karmen Sportland Eesti AS 0:51:58 0:21:34 18 669 Diploma
461 2943 Sillat Meelis MK Tulevik 0:51:58 0:22:27 207 857 Diploma
462 795 Lehiste Ülar 0:52:00 0:20:35 62 521 Diploma
463 365 Hillep Einar Justiitsministeerium 0:52:00 0:20:15 63 479 Diploma
464 382 Zirnask Robert 0:52:02 0:19:50 208 413 Diploma
465 800 Rull Hendrik 0:52:02 0:20:46 23 544 Diploma
466 350 Jaama Sander 0:52:02 0:19:52 209 419 Diploma
467 450 Kenkmann Peeter FA! 0:52:04 0:19:42 63 401 Diploma
468 374 Joa Villu 0:52:05 0:19:43 64 405 Diploma
469 828 Mägi Heiki 0:52:05 0:21:21 210 633 Diploma
470 439 Jakobson Eero 0:52:06 0:21:03 64 579 Diploma
471 609 Hanni Margus 0:52:06 0:20:31 24 510 Diploma
472 371 Mägi Indrek 0:52:09 0:19:40 65 398 Diploma
473 475 Uustare Ain 0:52:10 0:20:00 66 443 Diploma
474 2595 Põldsaar Paul Tamsalu AO suusaklubi 0:52:10 0:20:11 67 463 Diploma
475 305 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 0:52:10 0:20:09 41 459 Diploma
476 2536 Lind Henri 0:52:10 0:21:31 211 658 Diploma
477 358 Koplus Maario 0:52:13 0:20:44 212 535 Diploma
478 755 Maksimova Darja "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:52:13 0:20:52 3 552 Diploma
479 349 Eller Eik AS Maves 0:52:16 0:20:06 6 456 Diploma
480 2409 Pilli Moonika Maraton-100 0:52:16 0:19:20 19 363 Diploma
481 472 Heinsalu Raul Albe Team 0:52:16 0:19:50 42 414 Diploma
482 814 Laagus Tarmo Print Best 0:52:17 0:20:03 68 451 Diploma
483 2982 Mäe Tambet Kahe Silla Klubi 0:52:17 0:22:18 213 823 Diploma
484 471 Koppel Mati ETKI 0:52:18 0:20:13 18 469 Diploma
485 2739 Aave Marius RTA Tarbatu 0:52:18 0:22:38 214 883 Diploma
486 2981 Mäe Vahur Kahe Silla Klubi 0:52:19 0:22:20 215 834 Diploma
487 302 Juurik Margus TSK Joosu 0:52:19 0:19:53 43 420 Diploma
488 490 Raun Rain 0:52:19 0:20:01 65 446 Diploma
489 661 Ariva Karl Spordiklubi Altia 0:52:20 0:20:14 216 472 Diploma
490 984 Nurk Hugo Johannes Tartu Suusaklubi 0:52:23 0:21:01 3 574 Diploma
491 353 Leesmäe Jüri OK West 0:52:24 0:20:20 3 490 Diploma
492 481 Tammoja Mario Sportivad Eestlased 0:52:25 0:20:17 217 482 Diploma
493 462 Rant Elina SK XDREAM 0:52:26 0:19:37 20 390 Diploma
494 437 Täheste Tanel Metsasõbrad 0:52:27 0:20:15 69 476 Diploma
495 2614 Nagel Karl-Gustav SK AASPERE 0:52:28 0:21:35 218 670 Diploma
496 183 Martsik Maido SK Viljandi Jokker 0:52:28 0:19:06 70 323 Diploma
497 3114 Mustasaar Rene Audru 0:52:29 0:20:41 219 530 Diploma
498 2802 Hummal Erkki Sparta 0:52:30 0:21:25 66 644 Diploma
499 399 Tooming Marko Info-Auto AS 0:52:33 0:20:25 220 499 Diploma
500 1823 Kairite Inna 0:52:33 0:20:11 21 464 Diploma
501 463 Luht Risto 0:52:33 0:20:16 221 481 Diploma
502 413 Vinogradov Vladimir SK InFocus 0:52:33 0:20:52 44 551 Diploma
503 2036 Part Holger 0:52:34 0:22:00 222 736 Diploma
504 201 Kalames Vladislav 0:52:34 0:18:37 25 253 Diploma
505 2042 Lepik Kaia Täppsportlased 0:52:34 0:19:25 22 373 Diploma
506 147 Vahtramäe Anneliis VAK Staier 0:52:34 0:19:41 23 400 Diploma
507 2376 Kalahryu Artsemi Run4Fun.by 0:52:34 0:22:12 223 791 Diploma
508 2612 Kask Villu SK AASPERE 0:52:35 0:21:45 67 694 Diploma
509 670 Russak Joonas Eesti Energia Spordiklubi 0:52:36 0:19:49 224 411 Diploma
510 298 Vares Timo 0:52:36 0:20:02 225 450 Diploma
511 3064 Lehemets Kristjan 0:52:38 0:23:01 226 957 Diploma
512 386 Kangur Raul JK SARMA 0:52:39 0:20:00 68 444 Diploma
513 1767 Ivanov Valentin 0:52:40 0:20:27 227 506 Diploma
514 333 Ilves Elin 0:52:40 0:20:01 2 445 Diploma
515 975 Kuuskmäe Raul 0:52:42 0:20:05 45 455 Diploma
516 542 Luts Vahur 0:52:44 0:20:13 19 470 Diploma
517 2695 Kass Madis Sportland Eesti AS 0:52:44 0:19:59 228 441 Diploma
518 2139 Talviste Raimo 0:52:45 0:22:13 229 800 Diploma
519 794 Jõeleht Jaago Hansa SK 0:52:45 0:20:35 69 519 Diploma
520 389 Ragun Reno 0:52:46 0:20:31 230 511 Diploma
521 378 Jürisaar Merilin 0:52:47 0:20:57 3 566 Diploma
522 803 Rauba Tanel 0:52:48 0:19:43 231 403 Diploma
523 423 Univer Neeme 0:52:49 0:20:25 70 498 Diploma
524 345 Pärtelpoeg Ingmar 0:52:49 0:20:26 71 502 Diploma
525 132 Rebane Kirti Sparta SS 0:52:51 0:20:25 5 497 Diploma
526 2717 Kukk Raido Lopetijukud 0:52:52 0:21:19 71 627 Diploma
527 303 Mägi Aimur 0:52:54 0:19:45 232 406 Diploma
528 314 Saar Janno FB jooksmine 0:52:54 0:20:21 233 492 Diploma
529 379 Jürisaar Meelis 0:52:57 0:20:57 72 567 Diploma
530 2306 Nõmmik Kristian 0:52:58 0:21:17 234 617 Diploma
531 2601 Kasela Roland SK Jooksupartner 0:52:58 0:19:45 73 409 Diploma
532 2347 Aasmäe Aare 0:53:00 0:22:29 235 864 Diploma
533 2654 Laos Maarek Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:53:00 0:19:51 236 415 Diploma
534 1851 Lang Taavi 0:53:03 0:22:06 237 761 Diploma
535 290 Usberg Rauno 0:53:03 0:20:33 238 517 Diploma
536 332 Juurik Martin TSK Joosu 0:53:05 0:19:58 239 436 Diploma
537 2115 Mäekivi Andres 21CC 0:53:05 0:21:31 74 657 Diploma
538 818 Rist Martin Viljandi Spordikool/Vana-Võidu Vibuklubi 0:53:08 0:20:26 240 503 Diploma
539 380 Kalle Rein Keskkonnaamet 0:53:08 0:20:30 72 507 Diploma
540 239 Arike Aivar 0:53:08 0:19:39 46 395 Diploma
541 2460 Kainel Taavi Hansa SK 0:53:10 0:22:22 75 842 Diploma
542 2049 Tamme Risto Ektaco AS 0:53:10 0:22:25 73 848 Diploma
543 467 Pruul Heiki Hansa SK 0:53:10 0:21:12 74 603 Diploma
544 252 Ponder Neeme 0:53:11 0:19:59 7 440 Diploma
545 730 Kaldma Toomas JK HERMES 0:53:11 0:20:53 241 554 Diploma
546 2155 Sinijärv Taavi SK Jooksupartner 0:53:11 0:21:56 242 722 Diploma
547 2838 Nisloni Rainer 0:53:14 0:22:18 243 826 Diploma
548 2756 Ojaveer Ott 0:53:15 0:21:18 47 619 Diploma
549 2048 Pakri Tom Kõpu tuletõrjeselts 0:53:16 0:23:00 244 951 Diploma
550 832 Cakle Laura MARATONA KLUBS 0:53:16 0:20:44 24 536 Diploma
551 3148 Alles Rasmus SK Tääksi 0:53:17 0:22:29 245 865 Diploma
552 383 Rand Kaarel Salme Reegi nimeline bridžiklubi 0:53:17 0:21:08 246 592 Diploma
553 376 Zirnask Mario 0:53:18 0:21:23 247 640 Diploma
554 544 Vassus Raul 0:53:18 0:21:20 75 631 Diploma
555 2503 Raaga Ralf SK Tääksi 0:53:20 0:22:10 26 780 Diploma
556 2815 Niineväli Andres 0:53:21 0:19:31 48 380 Diploma
557 2903 Prosin Märt Ühinenud Depood AS 0:53:22 0:21:09 76 594 Diploma
558 3005 Täht Stella www.jooks.ee 0:53:23 0:20:10 25 462 Diploma
559 431 Karilaid Ivo 0:53:23 0:20:26 76 501 Diploma
560 2395 Karmann Rainer Türi Jõud 0:53:26 0:21:57 248 724 Diploma
561 3071 Arro Urmas Österby 0:53:28 0:22:16 49 813 Diploma
562 1669 Martinson Raido Kaitsevägi 0:53:30 0:22:56 249 939 Diploma
563 2863 Russak Jaagup 0:53:31 0:21:29 27 654 Diploma
564 815 Sulg Marilin Täppsportlased 0:53:31 0:19:51 26 417 Diploma
565 384 Tammjärv Kalle 0:53:31 0:21:11 50 599 Diploma
566 348 Randmaa Katri Toores Jõud ja Puhas Ilu 0:53:31 0:20:33 6 518 Diploma
567 400 Lilleoru Merle 0:53:31 0:20:57 4 568 Diploma
568 783 Vosman Rain Suusahullud 0:53:33 0:20:24 250 495 Diploma
569 465 Sellik Siim 0:53:33 0:21:16 251 615 Diploma
570 2425 Lubi Ain CrossFit Tartu 0:53:34 0:22:36 77 879 Diploma
571 418 Laja Leho SK Jooksupartner 0:53:34 0:20:31 78 509 Diploma
572 2313 Laaanemets Meelis Baltic Defence College 0:53:35 0:20:18 77 484 Diploma
573 604 Väljaots Kain 0:53:35 0:21:07 79 590 Diploma
574 611 Viispert Ando Ants Piibu bridžiklubi 0:53:38 0:20:53 78 555 Diploma
575 2861 Puusepp Mattias 0:53:38 0:22:40 252 890 Diploma
576 411 Mikk Silja 0:53:39 0:20:19 3 487 Diploma
577 618 Riives Martin Tartu SS Kalev 0:53:41 0:20:14 4 474 Diploma
578 717 Õunap Gen-Silver SK Vanad Olümpiaalad 0:53:41 0:21:20 28 629 Diploma
579 584 Rundu Marko 0:53:45 0:21:14 79 605 Diploma
580 766 Roosileht Jaanus 0:53:45 0:20:15 51 477 Diploma
581 445 Toom Toomas SK Stamina 0:53:45 0:20:24 20 496 Diploma
582 485 Saaremäel Indrek TriSmile 0:53:46 0:21:05 80 586 Diploma
583 509 Treu Urmas 0:53:46 0:21:45 81 693 Diploma
584 491 Jänes Urmet 0:53:47 0:20:14 82 475 Diploma
585 278 Olev Tanel 0:53:47 0:20:10 253 460 Diploma
586 3022 Piirmets Tomi-Andre 0:53:48 0:22:19 11 830 Diploma
587 1860 Liira Martin 0:53:49 0:22:59 254 950 Diploma
588 506 Kiisler Andres TSK Joosu 0:53:50 0:20:49 83 547 Diploma
589 355 Viikoja Rainis 0:53:50 0:21:15 80 613 Diploma
590 2638 Lusikas Kristjan Mobi Solutions OÜ 0:53:51 0:21:34 255 666 Diploma
591 398 Piire Aare 0:53:54 0:20:14 84 471 Diploma
592 2660 Pihu Rasmus Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:53:55 0:20:47 5 545 Diploma
593 361 Kurvits Kait Geodeesia24 OÜ 0:53:55 0:20:21 256 491 Diploma
594 2117 Rennit Lex Albe Team 0:53:55 0:20:59 21 572 Diploma
595 496 Seppius Margus 0:53:55 0:20:18 85 483 Diploma
596 3105 Kikkas Mati SK Maret Sport 0:53:55 0:24:01 257 1142 Diploma
597 816 Kaljumäe Aivo Hansa SK 0:53:56 0:21:12 86 601 Diploma
598 2929 Bremann Marko AFF OÜ 0:53:57 0:22:26 258 852 Diploma
599 2779 Riimaa Mati Kulukaubandus 0:53:58 0:22:29 52 867 Diploma
600 425 Keernik Toomas Sportivad Eestlased 0:53:58 0:21:16 87 614 Diploma
601 896 Praks Renee 0:53:58 0:20:57 81 570 Diploma
602 591 Kõvatomas Ilmar 0:54:00 0:21:42 22 689 Diploma
603 486 Maasikrand Mart EUT 0:54:00 0:20:02 88 449 Diploma
604 2468 Holsting Tarmo 0:54:01 0:21:46 259 698 Diploma
605 2867 Mäll Margus Otepää jooksutuur 0:54:04 0:23:15 260 1008 Diploma
606 2983 Metsoja Andres Kahe Silla Klubi 0:54:05 0:22:59 82 946 Diploma
607 3107 Koppelmann Harli 0:54:06 0:23:53 261 1119 Diploma
608 822 Telling Juhan JK HERMES 0:54:06 0:21:25 53 642 Diploma
609 2467 Vitsut Madis Viljandi Aerutamisklubi 0:54:07 0:21:40 262 682 Diploma
610 312 Jänes Margus Kerised.ee 0:54:07 0:19:57 263 434 Diploma
611 829 Kals Jaak Lopetijukud 0:54:07 0:21:20 83 628 Diploma
612 979 Tuul Harry Äripäeva spordiklubi 0:54:08 0:21:42 264 688 Diploma
613 501 Ibis Margus 0:54:10 0:21:05 54 584 Diploma
614 436 Randpere Janno SW Energia 0:54:10 0:21:26 89 647 Diploma
615 908 Kukk Katrin MTÜ Eluaken 0:54:10 0:21:02 5 576 Diploma
616 802 Saar Laur TC2000 / PharmaSwiss 0:54:15 0:20:58 55 571 Diploma
617 2829 Nurk Mirko Rademar 0:54:15 0:23:11 265 993 Diploma
618 2876 Siimer Kristo Nõmme Spordiklubi 0:54:15 0:23:05 12 966 Diploma
619 561 Mägi Taaniel Adventure Mice 0:54:15 0:20:45 266 539 Diploma
620 525 Nõmm Marge Pirita Majandusgümnaasium 0:54:15 0:20:35 4 520 Diploma
621 2399 Koppel Erkki sparta 0:54:16 0:23:29 84 1043 Diploma
622 833 Varsamaa Merilin RevalSK 0:54:16 0:21:10 27 597 Diploma
623 523 Avens Janis Ogres Slepotaju Klubs 0:54:17 0:21:22 56 637 Diploma
624 553 Võsu Steve 0:54:17 0:20:49 267 548 Diploma
625 2400 Haljastamm Erkki 0:54:19 0:22:57 268 943 Diploma
626 839 Raud Ander SK Keremeister 0:54:20 0:21:59 269 731 Diploma
627 2182 Pääru Mikk 0:54:22 0:21:41 57 685 Diploma
628 2613 Riks Rando SK AASPERE 0:54:23 0:22:14 270 803 Diploma
629 514 Tulp Andrus 0:54:24 0:21:48 85 709 Diploma
630 812 Mätas Jason 0:54:24 0:21:05 271 587 Diploma
631 899 Rõivas Taavi 0:54:25 0:20:33 86 514 Diploma
632 2804 Karu Rein 0:54:26 0:22:37 272 880 Diploma
633 2995 Soonik Silver 0:54:27 0:22:02 273 747 Diploma
634 385 Muru Merike 0:54:27 0:20:30 5 508 Diploma
635 2878 Pruus Keijo Kristo 0:54:28 0:21:37 274 673 Diploma
636 2605 Vilson Ivar 0:54:29 0:20:33 90 515 Diploma
637 835 Peetrimägi Siim Inspecta 0:54:30 0:21:38 275 674 Diploma
638 947 Vallaste Kristel SK Jooksupartner 0:54:31 0:21:56 6 723 Diploma
639 507 Estorn Lilian VAK Staier 0:54:33 0:20:45 1 540 Diploma
640 409 Murikse Aivar 0:54:34 0:20:54 23 557 Diploma
641 995 Kamberg Artur Meremõisa SK 0:54:35 0:21:19 276 622 Diploma
642 946 Räpo Allan 0:54:36 0:21:06 277 589 Diploma
643 530 Maiste Kaimo TSK Joosu 0:54:37 0:20:39 278 524 Diploma
644 702 Lember Martin 0:54:38 0:20:54 279 559 Diploma
645 579 Toss Kaarel 0:54:39 0:20:57 4 565 Diploma
646 2072 Laus Märt CrossFit Tartu 0:54:40 0:23:17 280 1015 Diploma
647 375 Sviridova Tatiana Dinamo SPb 0:54:41 0:20:56 1 564 Diploma
648 381 Väli Jürgo Karmet Grupp 0:54:42 0:20:40 281 527 Diploma
649 827 Hajanen Andres 0:54:42 0:21:03 282 580 Diploma
650 476 Pikkor Heiko Viljandi Suusaklubi 0:54:43 0:20:43 58 532 Diploma
651 608 Lillo Joonas 0:54:44 0:22:19 283 829 Diploma
652 985 Teder Tenno 0:54:45 0:22:01 284 743 Diploma
653 3006 Nael Paavo www.jooks.ee 0:54:45 0:20:39 91 523 Diploma
654 362 Ellervee Toomas OK ILVES 0:54:46 0:20:42 24 531 Diploma
655 3127 Oetjen Robert 0:54:46 0:22:17 92 818 Diploma
656 1592 Urb Jaanus 0:54:46 0:22:27 285 858 Diploma
657 512 Atonen Mario Viljandi Gümnaasium 0:54:48 0:21:26 286 646 Diploma
658 980 Herman Jörgen 0:54:48 0:21:22 87 636 Diploma
659 2570 Saidans Guntars 0:54:48 0:23:45 287 1098 Diploma
660 854 Gornoi Meelik Testlio 0:54:49 0:22:13 288 799 Diploma
661 2790 Mander Asko Kose Korvpalliklubi 0:54:50 0:23:03 29 964 Diploma
662 387 Tammemäe Tõnu 0:54:50 0:20:12 88 466 Diploma
663 1700 Meerbach Ando 0:54:50 0:22:54 89 930 Diploma
664 566 Atonen Liis Grete Audentese SK 0:54:50 0:21:20 4 630 Diploma
665 2746 Ranna Karl 0:54:51 0:23:06 289 972 Diploma
666 1400 Kütt Villem 0:54:51 0:22:14 290 806 Diploma
667 396 Õunap Urmas 0:54:51 0:20:46 59 541 Diploma
668 981 Kolk Valmer 0:54:52 0:21:19 60 625 Diploma
669 547 Tähepõld Margus 0:54:55 0:21:30 90 655 Diploma
670 846 Valdmaa Raido 0:54:55 0:21:55 291 718 Diploma
671 2865 Teder Marko Otepää jooksutuur 0:54:55 0:23:08 292 981 Diploma
672 558 Lindmäe Jaako 0:54:55 0:21:55 93 719 Diploma
673 497 Lõiv Martin 0:54:57 0:20:19 13 488 Diploma
674 408 Kikojan Janno 0:54:57 0:20:22 30 493 Diploma
675 619 Miil Väino Tantsukool PRESTIGE 0:54:59 0:20:41 91 528 Diploma
676 426 Alvre Peeter Tuule Talu 0:54:59 0:21:19 25 626 Diploma
677 1902 Mitt Kauri Paikuse Lasteaed Mesimumm 0:55:02 0:23:05 293 967 Diploma
678 804 Eismann Kaido 0:55:03 0:22:03 294 749 Diploma
679 589 Selliov Olle 0:55:04 0:22:05 94 755 Diploma
680 859 Viira Andres 0:55:06 0:21:27 61 650 Diploma
681 517 Lilienberg Ergo Täppsportlased 0:55:07 0:20:50 95 550 Diploma
682 866 Fomotskin Rainis 0:55:08 0:21:50 295 710 Diploma
683 737 Toom Greete-Liisa Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:55:08 0:20:44 5 534 Diploma
684 796 Uibo Janeck POSTIMEES 0:55:09 0:22:25 96 850 Diploma
685 2311 Nikopensius Janos AARAIN 0:55:10 0:23:16 97 1011 Diploma
686 977 Mihkelson Ain Hansa SK 0:55:10 0:22:08 98 771 Diploma
687 881 Tammjärv Kati Tartu Suusaklubi 0:55:11 0:22:11 28 786 Diploma
688 2653 Pedak Marko Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:55:11 0:22:12 296 793 Diploma
689 538 Kivipõld Kaido Sportivad Eestlased 0:55:12 0:21:51 92 714 Diploma
690 2899 Tiks Rauno 0:55:12 0:23:13 297 1002 Diploma
691 459 Rebane Aleksander WÜRTH 0:55:13 0:21:25 93 645 Diploma
692 2100 Krooni Raul Rulluisuklubi ABEC 0:55:13 0:22:48 99 911 Diploma
693 644 Nõgols Andry Viljandi Suusaklubi 0:55:14 0:20:45 31 537 Diploma
694 1850 Talpsep Indrek 0:55:15 0:23:07 298 977 Diploma
695 405 Gluhhovtsenko Maksim KEMIT 0:55:17 0:21:41 94 686 Diploma
696 412 Kallas Mati TSK Joosu 0:55:17 0:21:17 26 616 Diploma
697 898 Siimu Eigo Viljandi Sakala 0:55:17 0:21:58 299 728 Diploma
698 1499 Kookla Eero SK Jooksupartner 0:55:17 0:21:58 100 729 Diploma
699 930 Ala Taimar 0:55:18 0:22:22 95 840 Diploma
700 797 Lepik Margus TriSmile 0:55:20 0:22:19 62 832 Diploma
701 357 Anton Arno 0:55:20 0:20:46 8 543 Diploma
702 2615 Nagel Georg-Harald SK AASPERE 0:55:21 0:22:53 32 927 Diploma
703 624 Laigna Marko 0:55:21 0:21:11 96 600 Diploma
704 1665 Vellerind Raid Tuldav Lohe 0:55:22 0:23:12 300 999 Diploma
705 581 Atonen Meelis VAK Staier 0:55:23 0:21:19 63 623 Diploma
706 403 Leiger Roomet WILO TEAM 0:55:23 0:21:10 97 596 Diploma
707 978 Käärd Janek Elujooks 0:55:24 0:21:57 98 725 Diploma
708 2812 Nöps Anni Tartu Ülikool 0:55:24 0:22:40 29 888 Diploma
709 2830 Kivastik Joosep 0:55:24 0:22:39 301 886 Diploma
710 432 Kooskora Kristo 0:55:24 0:22:13 302 795 Diploma
711 786 Kaur Jaanus Liigutaja 0:55:25 0:21:51 27 713 Diploma
712 2835 Pajur Andrus 0:55:25 0:23:24 28 1026 Diploma
713 586 Suurman Herkki 0:55:26 0:21:23 64 641 Diploma
714 1942 Sellik Raivo 0:55:26 0:22:19 65 831 Diploma
715 1728 Kärema Kennet Asics Team 2014 0:55:26 0:23:11 33 992 Diploma
716 559 Schmidt Mihkel 0:55:28 0:21:22 303 638 Diploma
717 573 Villemson Valdur 0:55:29 0:21:47 304 702 Diploma
718 878 Võhumõõk Indrek Viljandi Spordikool/Vana-Võidu Vibuklubi 0:55:30 0:21:14 99 606 Diploma
719 656 Possul Kadri 21CC 0:55:30 0:21:59 7 732 Diploma
720 879 Jürimaa Mihkel 0:55:31 0:22:01 305 742 Diploma
721 2762 Kallas Priit FB Jooksmine 0:55:31 0:22:15 101 807 Diploma
722 986 Laur Andres 0:55:32 0:22:17 102 820 Diploma
723 847 Klavan Dzintar Insenerehituse AS 0:55:32 0:21:33 29 664 Diploma
724 2650 Toom Markus Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:55:32 0:22:48 14 912 Diploma
725 989 Jääger Kersti 0:55:32 0:21:40 30 684 Diploma
726 2980 Jakobson Sten 0:55:33 0:22:50 306 916 Diploma
727 1808 Saamann Johann 0:55:34 0:21:22 34 634 Diploma
728 595 Zirnask Villu Stamina 0:55:34 0:22:11 66 787 Diploma
729 2625 Tragon Mart PÜG 0:55:35 0:23:24 307 1029 Diploma
730 3065 Raudsaar Taavi 0:55:36 0:23:35 308 1067 Diploma
731 841 Heinsoo Andrus 0:55:36 0:21:17 67 618 Diploma
732 2742 Palu Pirko Riegler Kinnisvarahooldus 0:55:36 0:21:48 309 704 Diploma
733 2454 Pihlak Romet Tartu Mill 0:55:38 0:22:53 310 926 Diploma
734 634 Arutyunyan David Tartu linn 0:55:38 0:22:33 311 872 Diploma
735 2058 Allas Mait 0:55:39 0:23:37 15 1074 Diploma
736 1590 Sillanurm Ly Täppsportlased 0:55:40 0:20:38 8 522 Diploma
737 3051 Soosaar Marti 0:55:40 0:24:18 100 1214 Diploma
738 633 Verrev Silver 0:55:41 0:21:05 312 583 Diploma
739 993 Truu Janek Tartu Suusaklubi 0:55:42 0:21:44 103 691 Diploma
740 992 Truu Stine-Lise Tartu Suusaklubi 0:55:42 0:21:44 1 692 Diploma
741 534 Vesiallik Sten WÜRTH 0:55:46 0:21:02 101 575 Diploma
742 601 Plaks Vambo Karmet Grupp 0:55:49 0:22:07 313 765 Diploma
743 791 Caklis Aivars 0:55:49 0:21:28 5 652 Diploma
744 592 Perm Marko 0:55:49 0:21:38 68 676 Diploma
745 904 Maasik Kristjan Audentese spordiklubi 0:55:51 0:21:48 16 707 Diploma
746 826 Venne Andrus Siller Auto 0:55:51 0:21:39 102 681 Diploma
747 2230 Pedaste Margus Tartu Inline Team 0:55:51 0:23:09 103 984 Diploma
748 1583 Koskelainen Mairo Kuperjanovi JVP-Tako 0:55:52 0:21:02 314 578 Diploma
749 526 Valdmann Vahur Elisa Spordiklubi 0:55:52 0:21:42 104 687 Diploma
750 562 Rähn Mihkel Firn 0:55:54 0:22:01 315 745 Diploma
751 577 Riis Kaspar 0:55:57 0:22:00 316 739 Diploma
752 1580 Reinbach Indrek EML Sakala 0:55:58 0:22:41 105 894 Diploma
753 336 Suve Indrek 0:55:59 0:20:53 317 556 Diploma
754 824 Rohtsalu Jaak Rakvere OK 0:55:59 0:21:33 30 665 Diploma
755 2757 Aunison Virpi FB Jooksmine 0:56:00 0:22:05 31 756 Diploma
756 817 Sempelson Aili Sidepataljon 0:56:00 0:21:38 9 677 Diploma
757 2678 Saaremäe Sten 0:56:00 0:22:01 318 744 Diploma
758 391 Vilper Andres 0:56:01 0:21:14 104 610 Diploma
759 364 Miina Heino 0:56:01 0:21:48 69 703 Diploma
760 3102 kadak Indrek 0:56:02 0:22:01 319 741 Diploma
761 860 Maling Eero Karksi-Nuia spordikool 0:56:05 0:21:18 17 620 Diploma
762 2407 Tafenau Rauno Põhjakotkas Viljandi 0:56:05 0:22:46 18 907 Diploma
763 784 Rämmann Andrus 0:56:05 0:21:34 31 667 Diploma
764 2214 Kaljuvee Diana SK Jooksupartner 0:56:06 0:21:59 7 733 Diploma
765 602 Loog Alvar Viljandi Hokiklubi 0:56:06 0:21:09 106 595 Diploma
766 887 Nurk Andres Tartu Suusaklubi 0:56:06 0:22:42 105 896 Diploma
767 990 Koppel Madis-Karli 0:56:07 0:21:56 320 721 Diploma
768 1716 Edo Kris Gregor 0:56:08 0:23:00 19 952 Diploma
769 2772 Jõemets Kirsika Täppsportlased MTÜ 0:56:09 0:23:11 32 991 Diploma
770 442 Maleva Marco 0:56:09 0:21:58 70 727 Diploma
771 576 Müürsepp Tarmo Siiliteam :) 0:56:09 0:21:02 106 577 Diploma
772 983 Murnikov Viktor Pskov Ski Team 0:56:09 0:22:48 32 913 Diploma
773 957 Maasing Kaupo Hansa SK 0:56:09 0:22:02 321 746 Diploma
774 430 Kaasla Alan 0:56:09 0:21:33 107 663 Diploma
775 568 Lehesmets Alar 0:56:10 0:21:14 322 607 Diploma
776 858 Marja Sulev JK HERMES 0:56:13 0:21:45 9 696 Diploma
777 722 Kivisalu Janek 0:56:13 0:22:12 323 790 Diploma
778 1605 Ärm Urmas 0:56:13 0:22:13 71 796 Diploma
779 1816 Silov Oleg "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:56:14 0:23:02 20 962 Diploma
780 1619 Tambet Kärt Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:56:15 0:22:10 2 783 Diploma
781 434 Panov Roman 0:56:15 0:22:06 107 758 Diploma
782 1593 Suits Tiit 0:56:16 0:23:16 324 1012 Diploma
783 2373 Jürgenson Indrek Eesti Posti SK 0:56:16 0:21:29 108 653 Diploma
784 1663 Soovik Jüri 0:56:17 0:22:29 10 863 Diploma
785 415 Kuznetsov Peeter Elisa Spordiklubi 0:56:17 0:20:57 108 569 Diploma
786 360 Ritso Jaak 0:56:19 0:21:47 325 701 Diploma
787 724 Kivro Erko 0:56:19 0:21:50 326 712 Diploma
788 913 Nurk Margus 0:56:19 0:21:34 72 668 Diploma
789 1739 Vassiljev Riinu Eratreening.ee 0:56:20 0:23:10 33 988 Diploma
790 905 Jõekäär Märt korstnamees 0:56:21 0:21:31 73 659 Diploma
791 2268 Rosenberg Tõnu 0:56:21 0:23:31 109 1048 Diploma
792 524 Lahe Marek 0:56:21 0:21:28 327 651 Diploma
793 2354 Hainsoo Tauri 0:56:21 0:24:09 328 1180 Diploma
794 636 Mütt Meelis 0:56:22 0:22:21 329 837 Diploma
795 919 Metsaorg Maria Maria jooksuklubi 0:56:22 0:21:30 34 656 Diploma
796 417 Soo Hannes WILO TEAM 0:56:23 0:21:15 110 612 Diploma
797 2429 Härm Andres Viljandi Aken ja Uks 0:56:23 0:22:43 330 901 Diploma
798 785 Pitk Indrek Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:56:23 0:20:52 74 553 Diploma
799 565 Mõtsmees Priit TriSmile 0:56:23 0:21:19 75 624 Diploma
800 571 Lepiste Sander 0:56:24 0:21:05 111 582 Diploma
801 433 Malken Karl 0:56:24 0:21:05 331 588 Diploma
802 869 Sepp Veiko 0:56:25 0:22:11 112 785 Diploma
803 2963 Moks Indrek Viljandi Motoklubi 0:56:25 0:22:41 332 893 Diploma
804 622 Saal Karl-Ernst Spordiklubi Altia 0:56:26 0:22:06 35 760 Diploma
805 663 Keär Andres RAKKE SK 0:56:26 0:22:14 33 805 Diploma
806 1384 Mägi Holger Rulluisuklubi ABEC 0:56:27 0:22:06 113 759 Diploma
807 883 Aavik Karmen Tartu Mill 0:56:27 0:21:45 35 695 Diploma
808 1764 Vassus Urmas 0:56:28 0:23:30 333 1044 Diploma
809 515 Vetemäe Kristel 0:56:28 0:21:44 8 690 Diploma
810 687 Kasemaa Janno 0:56:29 0:21:10 109 598 Diploma
811 2691 Aaslaid Kauri HRX AS 0:56:29 0:22:17 334 821 Diploma
812 874 Kuusk Kaarel 0:56:30 0:22:28 335 860 Diploma
813 813 Läns Indrek 0:56:31 0:22:17 110 815 Diploma
814 2452 Aavik Kuldar Tartu Mill 0:56:31 0:22:18 34 825 Diploma
815 1582 Järve Marina Sparta 0:56:31 0:22:19 6 827 Diploma
816 715 Rohlin Sven 0:56:32 0:22:29 76 866 Diploma
817 1931 Nurk Kristiina Sparta 0:56:32 0:22:20 10 833 Diploma
818 3116 Birnbaum Aimur 0:56:32 0:23:17 77 1016 Diploma
819 819 Jürjo Helen SK Jooksupartner 0:56:34 0:21:46 9 699 Diploma
820 842 Matson Kaire Elujooks 0:56:35 0:21:26 36 648 Diploma
821 927 Raja Eero Viljandi Spordikool/Viljandi SUKL 0:56:36 0:22:46 336 906 Diploma
822 2930 Simo Valtanen VRT 0:56:38 0:23:49 11 1109 Diploma
823 583 Merendi Arnold 0:56:40 0:21:15 36 611 Diploma
824 616 Alajaan Alar 0:56:41 0:22:32 111 870 Diploma
825 807 Krõlov Viktor 0:56:43 0:21:48 114 705 Diploma
826 655 Peterson Triin Sparta 0:56:44 0:22:03 11 750 Diploma
827 852 Väre Hans Ühinenud Ajalehed 0:56:44 0:21:32 112 660 Diploma
828 2051 Rehand Juhan 0:56:46 0:23:31 337 1051 Diploma
829 895 Männik Merle Täppsportlased 0:56:46 0:22:11 12 788 Diploma
830 943 Ojasoon Ave CFC suusakool 0:56:47 0:21:37 37 672 Diploma
831 820 Tammela Andris Ühinenud Ajalehed 0:56:47 0:22:19 113 828 Diploma
832 845 Pupsis Arturs 0:56:49 0:22:08 338 768 Diploma
833 680 Veidenberg Günther 0:56:49 0:22:00 339 735 Diploma
834 635 Prantsus Viljo SK Võhma 0:56:50 0:22:11 115 784 Diploma
835 2141 Pikkor Oliver Viljandi Suusaklubi 0:56:50 0:23:27 6 1039 Diploma
836 510 Laanmets Jüri 0:56:51 0:22:14 12 804 Diploma
837 782 Kurvits Ain SK Jooksupartner 0:56:52 0:22:05 78 754 Diploma
838 1731 Kiivet Aet 0:56:53 0:23:01 38 955 Diploma
839 658 Hallimäe Rain 0:56:53 0:22:38 13 884 Diploma
840 555 Karu Kaido IITEE Spordiklubi 0:56:53 0:22:10 340 779 Diploma
841 529 Koovit Silver Sakala Suusaklubi 0:56:54 0:22:18 116 822 Diploma
842 1608 Soosaar Tanel 0:56:54 0:21:56 114 720 Diploma
843 727 Arm Urmet 0:56:56 0:22:23 115 843 Diploma
844 1362 Veelain Maikel 0:56:56 0:22:06 341 762 Diploma
845 205 Vorontsov Aleksei In Focus 0:56:57 0:21:33 117 661 Diploma
846 504 Eerme Martin TTÜ KAPA 0:56:58 0:21:39 79 679 Diploma
847 407 Truu Toomas 0:57:00 0:20:39 118 526 Diploma
848 754 Terro Evelin 0:57:01 0:22:12 39 794 Diploma
849 104 Bernat Galina Stamina SK 0:57:01 0:21:36 2 671 Diploma
850 643 Jakobson Õnne-Liina 0:57:02 0:22:42 40 900 Diploma
851 921 Rebane Rait 0:57:03 0:22:25 342 851 Diploma
852 639 Hallemaa Rene 0:57:03 0:23:01 343 958 Diploma
853 774 Krünberg Klen 0:57:03 0:23:07 344 974 Diploma
854 552 Pihlak Marek Spordiklubi Altia 0:57:03 0:22:06 116 757 Diploma
855 359 Mölter Mihkel 0:57:05 0:20:48 345 546 Diploma
856 2655 Laidma Rain Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 0:57:05 0:22:23 37 845 Diploma
857 511 Atonen Hans Erik Audentese SK 0:57:06 0:21:27 38 649 Diploma
858 2588 Mikson Maikel PÜG 0:57:06 0:23:52 346 1115 Diploma
859 1725 Klettenberg Andres HIGH5 Estonia 0:57:06 0:23:13 347 1000 Diploma
860 900 Puhk Romet Tartu Mill 0:57:07 0:23:03 80 963 Diploma
861 549 Murulaid Hannes 0:57:07 0:21:52 117 715 Diploma
862 1589 Pulin Margus 0:57:07 0:22:54 118 929 Diploma
863 872 Palgi Tõnis 0:57:08 0:22:04 119 752 Diploma
864 1918 Randlepp Rain 0:57:08 0:23:34 348 1063 Diploma
865 848 Muttel Rita 0:57:08 0:21:40 41 683 Diploma
866 1027 Volens Maret Sparta 0:57:09 0:22:16 13 812 Diploma
867 3118 Reino Indrek Afterbasket 0:57:09 0:22:08 119 769 Diploma
868 2320 Tutt Marko 0:57:09 0:23:39 349 1081 Diploma
869 270 Sild Reio Viljandi Suusaklubi 0:57:10 0:20:50 350 549 Diploma
870 654 Schasmin Liis 0:57:10 0:22:16 42 810 Diploma
871 868 Käesel Aivar 0:57:10 0:22:27 81 856 Diploma
872 1588 Allik Rivo 0:57:10 0:23:12 351 996 Diploma
873 2142 Helmja Kati Suusahullud 0:57:11 0:23:33 43 1062 Diploma
874 2561 Karro Mario 0:57:12 0:23:12 120 994 Diploma
875 2225 Oja Kuno 0:57:13 0:24:15 120 1204 Diploma
876 669 Otsa Heigo 0:57:14 0:23:32 352 1056 Diploma
877 836 Jaago Joel 0:57:14 0:22:47 121 910 Diploma
878 853 Toome Risto 0:57:14 0:22:22 353 839 Diploma
879 3074 Bucenieks Herbert VSK Noskrien 0:57:15 0:24:53 354 1327 Diploma
880 2303 Kuzmin Artur MitAš 0:57:16 0:25:49 39 1517 Diploma
881 2827 Ojasalu Marek 0:57:17 0:25:03 355 1373 Diploma
882 629 Tungal Kermo 0:57:18 0:22:17 356 817 Diploma
883 250 Hiob Priit SK Jooksupartner 0:57:18 0:22:00 122 738 Diploma
884 2617 Rosenberg Tiit 0:57:18 0:24:34 357 1262 Diploma
885 162 Savastver Alar Stamina SK 0:57:19 0:22:33 121 873 Diploma
886 1834 Parts Margus Kiili Spordiklubi 0:57:19 0:23:42 123 1091 Diploma
887 909 Kuusik Kristjan 0:57:20 0:21:50 358 711 Diploma
888 729 Almre Grete Viljandi Spordikool/Viljandi SUKL 0:57:20 0:22:09 44 773 Diploma
889 1966 Luht Mihkel Karmet Grupp 0:57:20 0:24:49 359 1304 Diploma
890 224 Kuusk Indrek 0:57:21 0:22:13 360 798 Diploma
891 2298 Veevo Viljar 0:57:21 0:23:33 82 1059 Diploma
892 2324 Undrits Airi Tartu Suusaklubi 0:57:22 0:23:34 45 1065 Diploma
893 721 Talimaa Pärt 0:57:23 0:21:53 361 716 Diploma
894 1843 Cernadjevs Juris 0:57:23 0:23:27 35 1038 Diploma
895 2364 Elismäe Tõnu 0:57:24 0:23:54 83 1124 Diploma
896 1750 Maas Erje LIVIKO 0:57:25 0:22:21 10 836 Diploma
897 809 Kala Peep Ühinenud Ajalehed 0:57:25 0:22:26 36 853 Diploma
898 603 Tammist Koit 0:57:26 0:21:25 84 643 Diploma
899 808 Tõruvere Kaarel Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:57:26 0:21:39 362 680 Diploma
900 528 Hommik Aare Hokiklubi Purikad 0:57:27 0:21:33 124 662 Diploma
901 564 Vill Üllar A2K Spordiklubi 0:57:27 0:22:17 85 819 Diploma
902 543 Ots Magnus-Mait Big Family 0:57:28 0:22:01 122 740 Diploma
903 924 Kaaver Siiri 0:57:29 0:22:09 2 776 Diploma
904 999 Born Rauno SK TERVIS 0:57:30 0:22:45 363 903 Diploma
905 915 Karin Martin Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:57:30 0:22:00 364 734 Diploma
906 1995 Dupats Janis 0:57:30 0:23:47 365 1103 Diploma
907 2936 Tellas Härmo 0:57:30 0:24:00 123 1141 Diploma
908 596 Valter Järvi 0:57:30 0:22:18 3 824 Diploma
909 2047 Tamm Tony Ats Team Mahe 0:57:31 0:22:13 7 797 Diploma
910 1165 Kuusk Janno AB Sirel & Partnerid 0:57:32 0:21:55 125 717 Diploma
911 632 Tulp Kristjan Aega on! 0:57:33 0:22:46 366 905 Diploma
912 994 Tross Sandra 0:57:34 0:22:55 46 935 Diploma
913 2061 Lill Meelis 0:57:35 0:24:16 124 1207 Diploma
914 1195 Rosen Nicklas 0:57:36 0:22:09 367 774 Diploma
915 856 Pihel Michel 0:57:36 0:23:17 126 1014 Diploma
916 888 Kallak Kaire Suusahullud 0:57:37 0:22:15 14 808 Diploma
917 862 Tammsaar Kristjan Saint-Gobain Glass Estonia SE 0:57:37 0:22:47 368 908 Diploma
918 2030 Asusaar Risto 0:57:38 0:23:13 369 1001 Diploma
919 438 Ploom Argo 0:57:39 0:18:37 40 256 Diploma
920 420 Veeremaa Tanel Sparta 0:57:39 0:21:38 127 675 Diploma
921 2586 Tee Eduard 0:57:39 0:25:32 370 1471 Diploma
922 863 Nigul Hendrik 0:57:40 0:23:07 371 973 Diploma
923 912 Andresson Margus Kaitsejõudude SK 0:57:41 0:22:56 125 937 Diploma
924 508 Sildnik Siim Adventure Mice 0:57:41 0:21:14 372 608 Diploma
925 1974 Mikkor Rauno AS PREAB 0:57:42 0:24:14 373 1198 Diploma
926 965 Nõgel Keio 0:57:43 0:22:39 374 887 Diploma
927 910 Laimets Toomas 0:57:43 0:22:24 37 847 Diploma
928 647 Ütsik Johannes 0:57:44 0:22:51 86 918 Diploma
929 917 Jansons Einars 0:57:45 0:22:33 375 874 Diploma
930 2883 Kuuskmann Tõnis 0:57:46 0:23:52 376 1116 Diploma
931 2987 Põllupüü Margus 0:57:47 0:24:27 377 1246 Diploma
932 837 Veski Hannes Rakvere 0:57:48 0:22:12 87 792 Diploma
933 2220 Seil Eido 0:57:49 0:24:05 126 1163 Diploma
934 1002 Oinus Raimo 0:57:50 0:22:53 128 928 Diploma
935 1753 Sillamäe Östen 0:57:51 0:25:05 41 1380 Diploma
936 574 Arunurm Hannes 0:57:51 0:22:56 127 936 Diploma
937 1059 Särg Jaan Sipelga 14 0:57:52 0:25:01 378 1359 Diploma
938 582 Raudsepp Rauno Sipelga 14 0:57:52 0:23:16 379 1009 Diploma
939 2453 Ermel Indrek Tartu Mill 0:57:53 0:24:12 129 1190 Diploma
940 2208 Särak Ivo RunningExpert 0:57:54 0:24:13 130 1195 Diploma
941 2273 Sampetova Jana 0:57:54 0:22:27 47 854 Diploma
942 2951 Jamnes Jan-Villem Viljandi Spordikool/MK Tulevik 0:57:55 0:25:21 21 1438 Diploma
943 3041 Tammemäe Roland 0:57:56 0:23:25 380 1030 Diploma
944 1072 Jaanson Alar Alvetra OÜ 0:57:56 0:24:10 381 1181 Diploma
945 666 Kivesti Ain 0:57:57 0:22:08 382 770 Diploma
946 527 Randaru Sander 0:57:58 0:22:14 383 802 Diploma
947 892 Riisenberg Otto Tele2 0:57:58 0:22:23 131 844 Diploma
948 3099 Nemeth Roland 0:57:59 0:24:19 132 1218 Diploma
949 535 Ruus Rain 0:57:59 0:22:07 128 764 Diploma
950 1791 Talvik Tanel 0:58:00 0:23:28 384 1040 Diploma
951 1681 Kaskpeit Indrek 0:58:02 0:23:47 385 1105 Diploma
952 327 Ukkivi Tõnis 0:58:03 0:23:47 386 1106 Diploma
953 673 Allas Ain PunuTeam 0:58:03 0:22:16 387 814 Diploma
954 741 Tiitre Remy 0:58:05 0:22:52 133 924 Diploma
955 2618 Severev Argo Sparta 0:58:06 0:23:08 129 983 Diploma
956 798 Ulk Alar 0:58:06 0:23:01 6 956 Diploma
957 865 Tretjakov Roman 0:58:07 0:23:06 388 971 Diploma
958 690 Petrovs Andris 0:58:07 0:22:21 389 838 Diploma
959 758 Kukk Kunnar 0:58:07 0:23:34 390 1064 Diploma
960 424 Lükk Lembitu Kaitsevägi 0:58:07 0:22:56 391 940 Diploma
961 2264 Märtsoo Rauno 0:58:08 0:23:43 134 1095 Diploma
962 580 Vahtramäe Sander 0:58:08 0:21:48 392 706 Diploma
963 519 Keerma Jaan Roosna-Alliku Pakiauto 0:58:10 0:22:06 88 763 Diploma
964 811 Pullerits Tõnu SPORDISELTS MTÜ 0:58:11 0:23:06 393 970 Diploma
965 1760 Kaljula Ivo 0:58:11 0:23:40 130 1086 Diploma
966 2587 Alusalu Sandra Adavere 0:58:13 0:23:52 48 1117 Diploma
967 556 Kukke Heikki Kaera Antsud 2 0:58:13 0:22:30 131 868 Diploma
968 2081 Madissoo Kristen Merevägi 0:58:15 0:24:27 394 1248 Diploma
969 2203 Kumm Karl-Erik ES Põhjakotkas Viljandi 0:58:15 0:24:07 42 1169 Diploma
970 1460 Väljaru Jaan-Johannes 0:58:15 0:22:50 22 915 Diploma
971 650 Vaalmäe Villu 0:58:15 0:23:21 395 1022 Diploma
972 2965 Maaten Mikk Viljandi Motoklubi 0:58:16 0:23:56 396 1126 Diploma
973 873 Veelain Ermo 0:58:16 0:22:10 38 782 Diploma
974 1596 Lehismets Madis 0:58:16 0:23:55 135 1125 Diploma
975 532 Neering Riivo 0:58:16 0:22:28 132 861 Diploma
976 631 Eiser Andrus 0:58:16 0:23:02 397 959 Diploma
977 1319 Born Robert SK TERVIS 0:58:18 0:23:12 398 995 Diploma
978 1591 Toom Karl Tallinna Inglise Kolledž 0:58:18 0:24:17 43 1211 Diploma
979 925 Sammel Merili Viljandi Suusaklubi 0:58:19 0:22:51 4 919 Diploma
980 830 Hõbemäe Priit Siller Auto 0:58:21 0:22:00 133 737 Diploma
981 867 Ruul Mati JK HERMES 0:58:22 0:22:28 39 862 Diploma
982 503 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 0:58:23 0:22:37 136 882 Diploma
983 570 Metshein Raul 0:58:24 0:22:41 89 895 Diploma
984 548 Pukk Mairo 0:58:25 0:22:37 134 881 Diploma
985 2281 Must Tauri Türi Rattaklubi 0:58:27 0:24:41 399 1280 Diploma
986 767 Pihelpuu Riho ADM Interactive 0:58:28 0:22:42 400 897 Diploma
987 885 Sproge Zita 5A-VALKA 0:58:29 0:21:39 7 678 Diploma
988 907 Leevit Alari 0:58:29 0:22:10 137 777 Diploma
989 550 Vister Ardi Sikleja 0:58:30 0:22:16 90 811 Diploma
990 3026 Vain Rauno 0:58:30 0:23:48 135 1108 Diploma
991 929 Sammal Heimo 0:58:30 0:23:37 401 1076 Diploma
992 1826 Ote Roger 0:58:31 0:23:11 402 990 Diploma
993 516 Põhi Mihkel 0:58:31 0:22:34 403 877 Diploma
994 709 Järve Liisi 0:58:32 0:23:32 49 1052 Diploma
995 2132 Shelekh Uladzimir Kolobok 0:58:33 0:26:00 40 1555 Diploma
996 889 Üprus Fred 0:58:33 0:22:49 91 914 Diploma
997 588 Kallas Krister TSK Joosu 0:58:34 0:22:10 404 778 Diploma
998 2283 Väli Velar Karmet Grupp 0:58:34 0:24:09 405 1175 Diploma
999 1594 Järve Einar JK HERMES 0:58:34 0:23:50 92 1113 Diploma
1000 2788 Saviste Meelik 0:58:35 0:22:24 136 846 Diploma
1001 893 Muts Meelis Ühinenud Ajalehed 0:58:35 0:22:34 137 875 Diploma
1002 626 Kalda Krister Toores Jõud ja Puhas Ilu 0:58:37 0:21:48 138 708 Diploma
1003 982 Kalda Ruth TÜASK 0:58:38 0:22:04 8 751 Diploma
1004 732 Vest Marko Roosna-Alliku Pakiauto 0:58:38 0:22:11 406 789 Diploma
1005 2964 Elmik Art Viljandi Motoklubi 0:58:39 0:23:43 138 1094 Diploma
1006 1333 Gurba Stanislav 0:58:39 0:22:35 407 878 Diploma
1007 1783 Teder Kaspar 0:58:39 0:23:38 408 1078 Diploma
1008 762 Rebane Eveli 0:58:40 0:22:42 50 899 Diploma
1009 594 Mets Olav G4S SK 0:58:40 0:23:12 139 997 Diploma
1010 2985 Siil Riho 0:58:41 0:22:30 409 869 Diploma
1011 1372 Kuhi Priit SK Tääksi 0:58:42 0:22:40 410 889 Diploma
1012 660 Volke Raul Tamrex 0:58:42 0:22:41 411 892 Diploma
1013 688 Ental Madis 0:58:42 0:23:15 412 1007 Diploma
1014 1841 Raud Margus Rahvatantsuselts Upsijad 0:58:43 0:24:27 93 1249 Diploma
1015 749 Sarapuu Sven 0:58:44 0:23:02 413 960 Diploma
1016 997 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 0:58:44 0:22:04 139 753 Diploma
1017 725 Tukk Patrick 0:58:45 0:22:57 414 941 Diploma
1018 740 Baranov Aleksandr START 0:58:45 0:22:52 7 922 Diploma
1019 599 Aaslaid Kaido Pärnu 0:58:45 0:22:09 94 772 Diploma
1020 2688 Jaanson Jüri Pärnu Kahe Silla Klubi 0:58:46 0:26:50 95 1712 Diploma
1021 951 Vendelin Priit SK Tääksi 0:58:47 0:24:10 415 1182 Diploma
1022 823 Kriks Rein Eesti Raudtee Spordiklubi 0:58:47 0:23:36 8 1070 Diploma
1023 600 Hillak Annika 0:58:48 0:22:15 51 809 Diploma
1024 492 Rillo Janno Hansa SK 0:58:50 0:21:12 140 602 Diploma
1025 2818 Volt Ivo KIK 0:58:51 0:25:33 96 1472 Diploma
1026 2720 Kalk Katre 0:58:52 0:24:15 52 1205 Diploma
1027 628 Rebane Janno 0:58:53 0:23:27 416 1035 Diploma
1028 678 Hendrikson Reigo 0:58:54 0:22:57 417 942 Diploma
1029 864 Pukk Mihkel 0:58:54 0:22:46 140 904 Diploma
1030 627 Ränd Indrek Areal Team 0:58:56 0:22:52 141 925 Diploma
1031 2828 Hermsalu Ando 0:58:57 0:24:32 141 1258 Diploma
1032 513 Läte Anatoli 0:58:58 0:23:26 97 1033 Diploma
1033 903 Paju Jaanus 0:58:58 0:22:55 142 933 Diploma
1034 2183 Sõber Ivo 0:58:58 0:24:33 418 1260 Diploma
1035 2950 Tamm Kenert Viljandi Spordikool/MK Tulevik 0:58:59 0:24:59 23 1348 Diploma
1036 834 Lehmann Andreas MyFitness/Ihdg 0:58:59 0:22:39 98 885 Diploma
1037 1053 Jürine Jörgen 0:59:00 0:24:48 44 1302 Diploma
1038 2644 Jürimaa Robert-Kenneth Viljandi Sõudeklubi 0:59:00 0:24:15 419 1201 Diploma
1039 585 Uusma Andres MKM 0:59:01 0:22:59 99 948 Diploma
1040 1581 Pärg Priit 0:59:01 0:23:33 41 1061 Diploma
1041 735 Kihuoja Triin SK Jõulu 0:59:02 0:23:24 5 1028 Diploma
1042 2856 Kesperi Indrek 0:59:03 0:24:22 420 1229 Diploma
1043 1012 Karu Priit 0:59:03 0:23:08 421 978 Diploma
1044 2032 Karo Erko Metek 0:59:03 0:23:31 142 1046 Diploma
1045 502 Männik Karmo TSK Joosu 0:59:04 0:22:58 143 945 Diploma
1046 2096 Sidron Tarmo 0:59:06 0:24:45 143 1290 Diploma
1047 1585 Hillermaa Silver 0:59:06 0:23:26 422 1032 Diploma
1048 1371 Viltmann Kadre Kolmeks 0:59:06 0:22:25 53 849 Diploma
1049 770 Muri Mihkel Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:59:06 0:22:08 8 766 Diploma
1050 429 Ruut Jaanus 0:59:06 0:21:46 423 700 Diploma
1051 539 Silber Taavi Elva 0:59:08 0:22:10 424 781 Diploma
1052 2398 Kivila Märt 0:59:09 0:25:25 425 1451 Diploma
1053 1085 Rencis Ainars PaBaso.lv 0:59:09 0:24:21 14 1224 Diploma
1054 578 Kakko Ard-Kristian 0:59:10 0:23:21 144 1020 Diploma
1055 1667 Kipper Tanel 0:59:11 0:24:48 426 1303 Diploma
1056 2008 Vällik Kristjan 0:59:13 0:24:35 100 1264 Diploma
1057 3086 Ojapõld Heido Hera Yhi 0:59:14 0:25:31 144 1467 Diploma
1058 677 Hüva Triin Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 0:59:14 0:22:08 3 767 Diploma
1059 2796 Kond Kuido 0:59:15 0:23:49 145 1112 Diploma
1060 662 Hendrikson Tarvo 0:59:15 0:23:23 101 1024 Diploma
1061 593 Volke Harry Tamrex 0:59:15 0:22:51 145 921 Diploma
1062 546 Kolk Marko SARMA 0:59:16 0:22:27 102 859 Diploma
1063 3075 Kiuru Lauri 0:59:17 0:25:48 427 1514 Diploma
1064 746 Mändla Raul Täppsportlased 0:59:19 0:22:56 146 938 Diploma
1065 2003 Park Tõnu Täppsportlased 0:59:19 0:25:04 103 1377 Diploma
1066 780 Tenno Katrena Arigato/CitySpa 0:59:19 0:22:51 54 917 Diploma
1067 787 Kaigas Einar SK Jooksupartner 0:59:20 0:21:59 146 730 Diploma
1068 2992 Kaljuvee Kristo 0:59:21 0:25:02 428 1366 Diploma
1069 2469 Sülluste Kristian 0:59:21 0:24:24 147 1233 Diploma
1070 825 Koshik Oleg SRD SK 0:59:21 0:23:20 429 1019 Diploma
1071 2098 Lepik Raul MTÜ MiSiMe 0:59:21 0:25:01 430 1355 Diploma
1072 2339 Klasman Kevin Mattias Viljandi Spordikool/Viljandi SUKL 0:59:22 0:26:02 9 1565 Diploma
1073 2725 Aun Eret EMTA 0:59:24 0:24:57 55 1338 Diploma
1074 537 Heerik Vladimir 0:59:25 0:22:13 4 801 Diploma
1075 2849 Zavadskis Erik 0:59:25 0:24:12 147 1194 Diploma
1076 1041 Liberova Olesja 0:59:25 0:23:39 11 1082 Diploma
1077 901 Jürgens Janar Ühinenud Ajalehed 0:59:25 0:22:22 148 841 Diploma
1078 2424 Mill Tarmo 0:59:26 0:24:49 149 1307 Diploma
1079 851 Knope Agris 5A-VALKA 0:59:26 0:22:58 9 944 Diploma
1080 1391 Arusoo Martin Sõjaväline 0:59:26 0:24:40 431 1278 Diploma
1081 369 Meidla Arvi 0:59:27 0:23:10 15 986 Diploma
1082 3059 Raudkivi Priit 0:59:28 0:25:22 432 1444 Diploma
1083 2247 Magomedov Magomed "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:59:28 0:23:58 104 1133 Diploma
1084 129 Pevkur Anne-Mare Kurtide SL 0:59:28 0:23:00 15 954 Diploma
1085 1997 Grundstoks Gunars VSK Noskrien 0:59:28 0:25:31 433 1464 Diploma
1086 326 Kirsipuu Avo Kirss SK 0:59:29 0:22:17 105 816 Diploma
1087 771 Lõhmus Raul 0:59:30 0:23:08 148 980 Diploma
1088 498 Vedler Martin 0:59:30 0:20:12 434 467 Diploma
1089 3061 Tomp Lauri 0:59:30 0:25:47 435 1511 Diploma
1090 1329 Kozer Janne JK aameraaS 0:59:31 0:23:08 12 979 Diploma
1091 2713 Laul Vallo Koondise Kormoranid 0:59:31 0:25:03 150 1369 Diploma
1092 2282 Pärnoja Ülari 0:59:32 0:24:26 436 1243 Diploma
1093 699 Karussaar Kaido 0:59:32 0:23:33 106 1058 Diploma
1094 2637 Ariva Leo 0:59:32 0:24:20 107 1220 Diploma
1095 1354 Toomsalu Ilmar 0:59:33 0:23:38 108 1080 Diploma
1096 1586 Kikas Kalmer 0:59:33 0:23:44 149 1097 Diploma
1097 3044 Ritson Jaanus 0:59:34 0:25:10 150 1398 Diploma
1098 2860 Gamzejev Erik Põhjarannik 0:59:35 0:25:02 109 1363 Diploma
1099 682 Shein Tiina 0:59:35 0:23:37 13 1075 Diploma
1100 714 Vaks Toomas Domus Kinnisvara 0:59:36 0:23:58 437 1132 Diploma
1101 672 Pelapson Rain 0:59:36 0:23:56 438 1127 Diploma
1102 2151 Mäemets Margus 0:59:36 0:24:52 439 1324 Diploma
1103 2138 Dren Anatoli Kolobok 0:59:37 0:25:02 10 1364 Diploma
1104 521 Jaanisoo Ivo 0:59:37 0:24:08 440 1171 Diploma
1105 1779 Kalda Kristjan 0:59:38 0:24:16 441 1208 Diploma
1106 2092 Riisalu Lars EML Sakala 0:59:38 0:25:39 442 1491 Diploma
1107 1054 Ulejev Guido MTÜ Räime Kultuuri-ja vabaajaselts 0:59:38 0:24:00 151 1140 Diploma
1108 1849 Talpsep Annette 0:59:39 0:25:24 56 1449 Diploma
1109 1769 Roosmaa Ilmar 0:59:40 0:23:58 151 1134 Diploma
1110 2202 Rull Herman 0:59:41 0:24:54 24 1333 Diploma
1111 1818 Ponomarenko Anastassia "KJK""Kalev"" Sillamäe" 0:59:41 0:25:15 4 1414 Diploma
1112 2789 Mander Sulev Kose Korvpalliklubi 0:59:41 0:24:28 152 1250 Diploma
1113 3062 Uusmaa Rein 0:59:41 0:26:13 152 1601 Diploma
1114 2266 Naur Hannes 0:59:42 0:24:47 153 1298 Diploma
1115 1603 Bärengrub Brit LIVIKO 0:59:43 0:24:21 57 1227 Diploma
1116 805 Truuts Danel 0:59:44 0:22:34 153 876 Diploma
1117 642 Ilus Andrus 0:59:44 0:23:32 154 1054 Diploma
1118 1327 Ronk Toomas Viljandi Rattaklubi 0:59:45 0:23:29 155 1042 Diploma
1119 652 Meier Raivo Hermes 0:59:45 0:23:07 5 976 Diploma
1120 1660 Mägi Vahur 0:59:46 0:23:32 443 1055 Diploma
1121 2913 Paju Kairit Suusaklubi Jõulu 0:59:46 0:24:14 6 1199 Diploma
1122 857 Raag Toomas Laduks OÜ 0:59:46 0:23:06 444 969 Diploma
1123 3068 Pukk Georgi 0:59:47 0:24:51 25 1319 Diploma
1124 2811 Tirmaste Marvin 0:59:48 0:24:17 445 1213 Diploma
1125 2624 Riisa Rendi 0:59:49 0:24:22 446 1228 Diploma
1126 942 Paur Silver SK Aaspere 0:59:49 0:23:28 447 1041 Diploma
1127 645 Vister Peeter 0:59:50 0:22:27 42 855 Diploma
1128 1857 Kivila Kaur 0:59:50 0:24:26 10 1242 Diploma
1129 840 Metsva Raul VAK Staier 0:59:51 0:25:53 448 1526 Diploma
1130 665 Siimon Andres 0:59:51 0:23:02 156 961 Diploma
1131 3014 Piirak Siim Ühinenud Ajalehed 0:59:52 0:25:40 449 1493 Diploma
1132 2727 Lenk Anneli VAK Staier 0:59:52 0:23:00 16 953 Diploma
1133 1724 Glase Taago SK Imavere 0:59:52 0:24:59 450 1345 Diploma
1134 788 Oja Joonas Insenerehituse AS 0:59:53 0:22:42 451 898 Diploma
1135 2761 Vaher Indrek FB Jooksmine 0:59:53 0:24:35 157 1265 Diploma
1136 674 Käosaar Urmo Ranna Speedway 0:59:55 0:23:58 154 1136 Diploma
1137 2674 Leskov Rauno 0:59:56 0:25:02 155 1367 Diploma
1138 716 Rückenberg Silvar 0:59:58 0:22:20 452 835 Diploma
1139 2947 Ennika Kuldar Viljandi Spordikool/MK Tulevik 0:59:58 0:25:20 45 1433 Diploma
1140 2381 Ales Naidzenka Run4Fun.by 0:59:59 0:25:38 58 1489 Diploma
1141 2630 Järv Eerik 0:59:59 0:22:54 158 931 Diploma
1142 877 Kontkar Kaidu 0:59:59 0:22:54 159 932 Diploma
1143 597 Lillemets Kalle 0:59:59 0:23:35 110 1068 Diploma
1144 876 Viljamaa Jaanus 1:00:00 0:23:33 43 1060 Diploma
1145 2850 Ojamets Mihkel Saint-Gobain Ehitustooted AS 1:00:01 0:24:43 453 1284 Diploma
1146 1350 Kaur Kaspar Hansa SK 1:00:01 0:24:04 454 1157 Diploma
1147 2105 Tikva Piret 1:00:02 0:24:53 17 1329 Diploma
1148 1410 Annus Mihkel 1:00:02 0:25:23 11 1445 Diploma
1149 941 Greivule Ingrida MARATONA KLUBS 1:00:03 0:23:31 9 1049 Diploma
1150 2200 Reivelt Kaido 1:00:03 0:24:18 160 1216 Diploma
1151 1814 Belov Ruslan "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:00:04 0:26:33 46 1667 Diploma
1152 2012 Gluskova Nadezda 1:00:05 0:25:03 59 1371 Diploma
1153 1833 Laht Tarmo 1:00:06 0:24:09 111 1176 Diploma
1154 2300 Haas Mart 1:00:07 0:25:38 455 1488 Diploma
1155 1627 Lepik Rainer Seli Tervisekeskus 1:00:08 0:24:49 456 1306 Diploma
1156 2465 Plumer Raivo 1:00:09 0:25:12 44 1404 Diploma
1157 2569 Mikuckis Janis 1:00:09 0:26:31 26 1660 Diploma
1158 2979 Palmiste Tarmo 1:00:10 0:25:07 112 1390 Diploma
1159 2701 Kalle Anti Sportland Eesti AS 1:00:10 0:24:38 161 1271 Diploma
1160 2817 Lätte Oliver 1:00:12 0:25:17 457 1422 Diploma
1161 2257 Jõeleht Lauri Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:00:14 0:24:12 458 1191 Diploma
1162 2518 Joonas Jürgen 1:00:14 0:25:26 12 1453 Diploma
1163 625 Toompuu Jaagup Harju Elekter 1:00:15 0:23:14 459 1005 Diploma
1164 2680 Randmäe Margus Pärnu Kahe Silla klubi 1:00:15 0:25:16 460 1421 Diploma
1165 1677 Lemese Monika LSC/tripower.lv 1:00:15 0:23:27 10 1037 Diploma
1166 958 Adamenkov Anton 1:00:17 0:24:42 461 1281 Diploma
1167 728 Obolenski Gunnar Selver 1:00:17 0:23:31 162 1047 Diploma
1168 2189 Rästas Ergo Suusahullud 1:00:18 0:24:43 163 1285 Diploma
1169 2685 Soovik Ragnar 1:00:20 0:26:43 156 1696 Diploma
1170 2823 Narits Tauri 1:00:20 0:25:56 462 1535 Diploma
1171 742 Kallakas Madis 1:00:21 0:23:09 463 985 Diploma
1172 944 Saar Taavi Pärnu KSS EERO 1:00:21 0:25:41 464 1496 Diploma
1173 3045 Kaareste Diana 1:00:22 0:25:11 14 1400 Diploma
1174 2813 Kipper Thomas 1:00:22 0:24:52 27 1323 Diploma
1175 572 Suik Inga Täppsportlased 1:00:23 0:23:31 15 1050 Diploma
1176 3088 Jegorov Dimitri Hera Yhi 1:00:24 0:24:45 164 1289 Diploma
1177 1412 Voojärv Koit Saare Kruiis 1:00:24 0:23:11 157 989 Diploma
1178 659 Läänesaar Andres 1:00:25 0:22:51 165 920 Diploma
1179 3067 Peensaar Heikko 1:00:26 0:24:51 28 1318 Diploma
1180 3096 Rumma Toomas 1:00:27 0:26:02 465 1564 Diploma
1181 1559 Olle Kert Rademar 1:00:27 0:26:02 466 1566 Diploma
1182 679 Nõgols Eiko Baltic Agro 1:00:28 0:22:59 166 949 Diploma
1183 2775 Valjala Veiko 1:00:28 0:24:52 158 1325 Diploma
1184 988 Reiner Jaan 1:00:29 0:23:36 113 1071 Diploma
1185 1451 Peetrimägi Sigre 1:00:29 0:24:56 60 1336 Diploma
1186 268 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 1:00:29 0:23:33 467 1057 Diploma
1187 2771 Rajando Madis Didriksons 1:00:30 0:26:10 468 1594 Diploma
1188 1959 Kõrgesaar Kristjan 1:00:30 0:24:54 167 1332 Diploma
1189 2531 Pretto Denis 1:00:30 0:25:43 469 1500 Diploma
1190 554 Ründal Andrus Maa-amet 1:00:31 0:23:10 45 987 Diploma
1191 950 Palm Jaanis 1:00:31 0:24:06 470 1165 Diploma
1192 1855 Naaber Merili Eratreening.ee 1:00:31 0:24:13 61 1197 Diploma
1193 1331 Jaakson Oliver 1:00:31 0:23:46 471 1101 Diploma
1194 1602 Lind Kaspar Saarepeedi SK 1:00:32 0:25:13 13 1406 Diploma
1195 918 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:00:33 0:24:52 472 1326 Diploma
1196 1330 Vares Made Suusahullud 1:00:34 0:23:47 18 1104 Diploma
1197 1598 Mikk Marko 1:00:34 0:24:27 473 1244 Diploma
1198 540 Koosma Kenneth Karmet Grupp 1:00:35 0:22:59 474 947 Diploma
1199 1001 Lindepuu Janne LPSK 1:00:35 0:24:04 62 1155 Diploma
1200 747 Agu Aivo 1:00:36 0:22:55 159 934 Diploma
1201 2187 Salumäe Toomas 1:00:36 0:24:47 46 1299 Diploma
1202 2787 Vainura Ahti Jõukogude Eesti 1:00:38 0:25:57 160 1542 Diploma
1203 1578 Rein Siim 1:00:38 0:24:40 475 1277 Diploma
1204 691 Lopsik Andrei Eesti Energia Spordiklubi 1:00:38 0:22:47 16 909 Diploma
1205 1658 Roosimägi Allan RSK Jõhvikas 1:00:38 0:25:18 476 1425 Diploma
1206 1052 Anisovets Viktooria IITEE Spordiklubi 1:00:39 0:24:12 63 1192 Diploma
1207 1064 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 1:00:39 0:23:19 29 1018 Diploma
1208 871 Põldoja Heino Jõgeva SVS 1:00:39 0:22:09 6 775 Diploma
1209 1061 Torp Kadri 1:00:40 0:23:16 64 1013 Diploma
1210 1557 Luik Sulev 1:00:40 0:24:38 161 1270 Diploma
1211 2428 Joost Robin 1:00:40 0:24:59 14 1349 Diploma
1212 932 Veskimäe Aire Sparta 1:00:41 0:24:04 65 1156 Diploma
1213 2143 Raba Rannar Ühinenud Ajalehed 1:00:42 0:24:17 162 1212 Diploma
1214 667 Rink Margus Eesti Energia Spordiklubi 1:00:43 0:23:35 168 1066 Diploma
1215 2169 Mell Karl 21CC 1:00:43 0:24:08 15 1170 Diploma
1216 1813 Velikanov Anton "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:00:44 0:26:33 47 1668 Diploma
1217 2039 Hüvonen Dan 1:00:44 0:26:28 163 1642 Diploma
1218 1824 Kullik Karmo 1:00:45 0:24:25 164 1238 Diploma
1219 649 Tiks Priit 1:00:45 0:23:59 165 1138 Diploma
1220 2888 Krull Kristjan 1:00:46 0:25:13 477 1410 Diploma
1221 2606 Tomp Gert Viljandi Spordikool/ LTK Sakala 1:00:46 0:26:19 48 1612 Diploma
1222 1045 Sipelgas Siret LIVIKO 1:00:47 0:24:02 66 1148 Diploma
1223 1830 Beljantseva Jelena Tartu Ülikool 1:00:47 0:24:51 67 1316 Diploma
1224 2316 Aigro Artti 1:00:49 0:25:29 30 1460 Diploma
1225 2716 Nisuma Margus 1:00:49 0:26:05 478 1577 Diploma
1226 2140 Kase Veiko 1:00:50 0:25:00 114 1352 Diploma
1227 3098 Vall Christelle Audentese SK 1:00:51 0:25:19 6 1429 Diploma
1228 2370 Koitne Kaarel 1:00:52 0:24:55 479 1335 Diploma
1229 1031 Kuldsaar Marko 1:00:53 0:24:39 166 1273 Diploma
1230 3106 Maasikas Marno Riegler Kinnisvara hooldus 1:00:53 0:24:14 480 1200 Diploma
1231 971 Luhakooder Rasmus Viljandi JK Tulevik 1:00:54 0:21:14 481 609 Diploma
1232 1673 Sedov Vladimir "SK ""Evropa""" 1:00:55 0:25:27 17 1458 Diploma
1233 2563 Rutins Edgars OGRE 1:00:56 0:26:17 167 1608 Diploma
1234 2633 Kangur Karl SK Tääksi/ Viljandi Spordikool 1:00:56 0:26:11 482 1597 Diploma
1235 850 Puusalu Arwed ELRATO 1:00:57 0:22:44 18 902 Diploma
1236 664 Varblas Evert 1:00:58 0:24:25 19 1236 Diploma
1237 671 Käära August 1:00:58 0:24:42 168 1282 Diploma
1238 1482 Jegorov Jan-Erik SK Tääksi 1:00:58 0:24:11 49 1189 Diploma
1239 954 Vetemäe Lagle High5 1:00:58 0:23:54 68 1122 Diploma
1240 2438 Viskov Ruve 1:00:59 0:24:11 169 1187 Diploma
1241 2241 Mäeorg Erkki Eesti Maaülikool 1:00:59 0:26:41 170 1689 Diploma
1242 2917 Valter Argo Team Extreme 1:00:59 0:24:44 483 1286 Diploma
1243 3137 Lehtmets Sven 1:01:00 0:26:23 171 1629 Diploma
1244 2977 Karv Martin Viljandi Spordikool 1:01:00 0:26:39 16 1683 Diploma
1245 1632 Sarapuu Margus 5 KK 1:01:00 0:24:16 169 1210 Diploma
1246 720 Babans Inesis Ogres Slepotaju Klubs 1:01:01 0:23:43 47 1093 Diploma
1247 1342 Paat Kairi Suusahullud 1:01:02 0:24:59 69 1347 Diploma
1248 518 Kirsimäe Kaido 1:01:02 0:22:40 484 891 Diploma
1249 2091 Hozailov Boriss EML Sakala 1:01:03 0:23:41 172 1087 Diploma
1250 646 Oras Vello 1:01:03 0:23:42 11 1090 Diploma
1251 1358 Kansi Krister JK Viljandi Tulevik 1:01:04 0:24:11 31 1184 Diploma
1252 2352 Koot Holger MyTV 1:01:04 0:25:00 485 1354 Diploma
1253 920 Kuris Toomas 1:01:04 0:23:40 170 1083 Diploma
1254 637 Vaasna Tiit 1:01:06 0:24:03 20 1154 Diploma
1255 776 Laante Enn nürijalad 1:01:07 0:23:03 48 965 Diploma
1256 886 Urb Taavi 1:01:07 0:23:58 173 1135 Diploma
1257 683 Märtson Mati 1:01:07 0:23:32 21 1053 Diploma
1258 1853 Lillemets Keliis 1:01:07 0:24:03 7 1150 Diploma
1259 3076 Sala Martti Klubi Tartu Maraton 1:01:07 0:25:50 486 1520 Diploma
1260 3001 Kask Taivo 1:01:08 0:26:42 487 1692 Diploma
1261 1321 Meet Janek JK aameraaS 1:01:10 0:23:14 171 1003 Diploma
1262 1380 Kamberg Peeter Meremõisa SK 1:01:11 0:24:06 115 1166 Diploma
1263 700 Heinmäe Marko Viljandi VMK 1:01:12 0:24:22 174 1231 Diploma
1264 648 Siibak Kristi 1:01:12 0:23:40 16 1085 Diploma
1265 2724 Piirsalu Veiko 1:01:12 0:25:21 175 1436 Diploma
1266 3140 Tauts Geven 1:01:13 0:25:16 488 1418 Diploma
1267 551 Mäekivi Jaanus 1:01:13 0:22:52 176 923 Diploma
1268 2291 Sapogov Vlad Pskov Ski Team 1:01:14 0:25:55 116 1532 Diploma
1269 2683 Uudelt Jaan Kiili JK 1:01:15 0:25:58 489 1543 Diploma
1270 2996 Salmar Ott Kiili JK 1:01:15 0:25:58 490 1545 Diploma
1271 2938 Valge Kerli SK Jooksupartner 1:01:16 0:25:10 70 1399 Diploma
1272 884 Rebane Urmas SK Jooksupartner 1:01:16 0:25:10 172 1396 Diploma
1273 3070 Kalvi Janek Liviko 1:01:16 0:24:59 173 1350 Diploma
1274 2397 Kais Marcus Jänese Jooksukool 1:01:17 0:22:02 50 748 Diploma
1275 1408 Rang Getter 1:01:18 0:24:56 71 1337 Diploma
1276 3002 Trummal Tauri 1:01:18 0:26:42 491 1690 Diploma
1277 712 Bogdanov Tiina 1:01:18 0:23:08 17 982 Diploma
1278 3128 Hotjakov Semjon SK Meremõisa 1:01:19 0:26:21 492 1627 Diploma
1279 1004 Lerme Henrijs M 42 1:01:19 0:25:04 17 1376 Diploma
1280 2584 Rätsep Rein 1:01:20 0:24:40 117 1274 Diploma
1281 427 Kuusik Tiina 1:01:20 0:23:25 3 1031 Diploma
1282 1587 Tilk Vello 1:01:20 0:24:11 118 1185 Diploma
1283 2896 Tarlap Tarmo Porter Racing 1:01:21 0:25:37 174 1484 Diploma
1284 696 Jesse Riho 1:01:21 0:24:21 119 1226 Diploma
1285 750 Rougejainen Erkki 1:01:22 0:23:36 493 1073 Diploma
1286 3141 Kokk Kaido Schenker 1:01:22 0:27:13 177 1792 Diploma
1287 1606 Kasepalu Marko 1:01:26 0:26:00 178 1554 Diploma
1288 1852 Baumverk Märt 1:01:27 0:25:11 175 1402 Diploma
1289 605 Peek Seila Põhjakotkas Viljandi 1:01:28 0:25:29 7 1461 Diploma
1290 1652 Lode Avo 1:01:28 0:24:46 49 1295 Diploma
1291 2712 Rebane Aigar 1:01:28 0:24:46 32 1291 Diploma
1292 1798 Soomets Elmo 1:01:28 0:27:27 494 1864 Diploma
1293 3084 Tilgre Taimar OK Kobras 1:01:28 0:27:13 50 1797 Diploma
1294 734 Üprus Sten 42 koma 1:01:29 0:23:38 495 1077 Diploma
1295 3136 Roode Siim 1:01:29 0:26:32 120 1661 Diploma
1296 1705 Härm Ramon www.emetsad.ee 1:01:29 0:24:02 496 1147 Diploma
1297 1148 Ilisson Kelli 1:01:29 0:23:45 72 1099 Diploma
1298 2279 Mey Tea 1:01:30 0:24:15 19 1203 Diploma
1299 1042 Kurg Raimo sk tervis 1:01:30 0:24:06 497 1164 Diploma
1300 610 Lepmets Marju Viljandi Spordikool/Viljandi SUKL 1:01:30 0:24:03 18 1153 Diploma
1301 731 Lepik Hillar 1:01:31 0:23:44 12 1096 Diploma
1302 703 Kaljumäe Üllar 1:01:32 0:24:22 51 1230 Diploma
1303 1162 Hunt Kert Karmet Grupp 1:01:33 0:24:58 33 1340 Diploma
1304 2845 Solovjov Sven Pärnu Tiibvarjuklubi 1:01:34 0:24:13 176 1196 Diploma
1305 743 Tammsaar Toomas Merevägi 1:01:34 0:24:20 498 1222 Diploma
1306 3122 Erma Erik 1:01:35 0:27:16 499 1816 Diploma
1307 966 Roopärg Marika TriSmile 1:01:35 0:24:31 11 1255 Diploma
1308 914 Tamm Andres 1:01:36 0:25:07 177 1388 Diploma
1309 630 Sööt Andres See aasta raudselt all tunni mees 1:01:36 0:24:07 500 1168 Diploma
1310 2150 Mutso Annemai TK Fellin 1:01:36 0:25:26 8 1455 Diploma
1311 1074 Tera Iiri 1:01:38 0:22:32 73 871 Diploma
1312 1062 Saar Rainis Kiili JK 1:01:38 0:24:41 121 1279 Diploma
1313 1967 Järve Heilo 1:01:39 0:25:25 178 1452 Diploma
1314 1022 Ehala Aivo 1:01:40 0:25:08 179 1394 Diploma
1315 150 Logvinova Galina "KJK ""Kalev"" Sillamäe" 1:01:41 0:23:59 74 1137 Diploma
1316 1339 Ütsik Kadi 1:01:41 0:23:38 75 1079 Diploma
1317 693 Kane Rein Loksa RSK 1:01:42 0:24:19 7 1217 Diploma
1318 1145 Rence Alina PaBaso.lv 1:01:42 0:25:31 76 1466 Diploma
1319 675 Lippo Mihkel 1:01:43 0:23:30 51 1045 Diploma
1320 1199 Siibak Raimo 1:01:43 0:26:02 501 1563 Diploma
1321 1084 Tuul Teevi Põhjakotkas Viljandi 1:01:43 0:25:29 9 1462 Diploma
1322 2931 Merja Valtanen VRT 1:01:44 0:26:13 4 1599 Diploma
1323 726 Männasoo Lembit BC Fellin 1:01:45 0:23:26 122 1034 Diploma
1324 2510 Pärgma Omar SK Tääksi 1:01:46 0:25:50 502 1519 Diploma
1325 1066 Vessenberg Henry 1:01:46 0:25:24 503 1450 Diploma
1326 2507 Seffer Ott SK Tääksi 1:01:47 0:24:04 504 1159 Diploma
1327 2591 Viksi Hillar 1:01:48 0:27:06 123 1765 Diploma
1328 2415 Mägi Kaimur Airok 1:01:48 0:23:16 505 1010 Diploma
1329 3111 Toodu Rein 1:01:48 0:26:29 52 1651 Diploma
1330 2037 Alamets Lauri Kaitsevägi 1:01:48 0:26:08 506 1587 Diploma
1331 2645 Garankina Natalija Viljandi Sõudeklubi 1:01:48 0:25:35 77 1479 Diploma
1332 692 Tuul Teesi Põhjakotkas Viljandi 1:01:48 0:23:49 5 1111 Diploma
1333 1170 Gill Paul 1:01:48 0:24:39 179 1272 Diploma
1334 1377 Ojalill Raimond 1:01:49 0:25:26 180 1456 Diploma
1335 1949 Elur Sven Viljandi Rattaklubi 1:01:50 0:25:59 181 1548 Diploma
1336 2109 Ahi Kerty 1:01:51 0:26:15 78 1603 Diploma
1337 738 Milvek Merle 1:01:52 0:23:21 19 1021 Diploma
1338 2121 Prants Heiki Võru Suusaklubi 1:01:52 0:25:12 53 1403 Diploma
1339 1277 Jaadla Indrek 1:01:53 0:24:21 507 1223 Diploma
1340 615 Parkala Tauno 1:01:53 0:24:40 508 1275 Diploma
1341 1893 Kasak Kait SaleMove 1:01:54 0:25:10 509 1395 Diploma
1342 933 Mändmets Rait Viljandi Spordikool/Vana-Võidu Vibuklubi 1:01:55 0:24:26 34 1240 Diploma
1343 2895 Viikoja Rasmus 1:01:56 0:27:09 35 1776 Diploma
1344 2359 Õunmaa Tauri 1:01:57 0:26:05 36 1579 Diploma
1345 1649 Joasoo Jaanus 1:01:57 0:25:02 510 1365 Diploma
1346 2574 Liepkauls Karlis 1:01:58 0:25:01 182 1357 Diploma
1347 569 Priks Aivo VAK Staier 1:01:59 0:23:24 124 1025 Diploma
1348 686 Kärmo Allar Karmet Grupp 1:01:59 0:24:01 511 1144 Diploma
1349 1595 Aigro Ene 1:01:59 0:25:38 5 1486 Diploma
1350 3056 Alliksaar Raul 1:02:00 0:23:36 125 1069 Diploma
1351 2800 Kuri Sepo 1:02:01 0:26:07 183 1582 Diploma
1352 897 Reitsak Indrek 1:02:01 0:23:57 184 1130 Diploma
1353 2632 Treffner Kadri Kõlleste Spordiklubi 1:02:02 0:25:35 79 1480 Diploma
1354 2694 Kõiv Marek Sportland Eesti AS 1:02:04 0:26:05 185 1576 Diploma
1355 1374 Sülla Siim 1:02:04 0:25:03 512 1375 Diploma
1356 745 Tammsaar Viive 1:02:05 0:24:08 80 1174 Diploma
1357 1390 Oja Jaan 1:02:05 0:24:15 513 1202 Diploma
1358 1047 Mõtsar Kristiina 1:02:05 0:23:57 20 1128 Diploma
1359 744 Mõtsar Janek SK Viljandi Jokker 1:02:05 0:23:57 180 1129 Diploma
1360 2620 Lainet Gelli Jõulu SUKL 1:02:07 0:25:17 8 1424 Diploma
1361 2891 Kunder Taavi 1:02:07 0:25:47 514 1512 Diploma
1362 928 Tolli Taivo 1:02:08 0:23:47 515 1102 Diploma
1363 1328 Sihver Enn 1:02:08 0:24:21 22 1225 Diploma
1364 1664 Jürisson Aimar 1:02:09 0:26:41 126 1688 Diploma
1365 2288 Epifanova Alina Pskov Ski Team 1:02:10 0:26:42 10 1693 Diploma
1366 2576 Lillemets Marek Wesico 1:02:10 0:26:09 186 1589 Diploma
1367 1957 Kranich Marin 1:02:11 0:25:33 81 1473 Diploma
1368 2095 Rüütli Annika 1:02:11 0:26:11 82 1596 Diploma
1369 2185 Ivanov Mikhail Pskov Ski Team 1:02:11 0:26:03 23 1569 Diploma
1370 2216 Luide Silja SK Jooksupartner 1:02:11 0:25:06 21 1382 Diploma
1371 1024 Purju Aimar 1:02:12 0:26:53 52 1719 Diploma
1372 1058 Kozlova Margarita "KJK""Kalev"" Sillamäe" 1:02:13 0:25:18 11 1427 Diploma
1373 2726 Orav Tõnu 1:02:13 0:30:38 516 2440 Diploma
1374 1326 Veevo Marju Viljandi Haigla Spordiklubi 1:02:14 0:25:01 83 1361 Diploma
1375 1055 Zverev Serelin VAK Staier 1:02:14 0:24:25 12 1237 Diploma
1376 2874 Lükk Villu 1:02:15 0:26:03 517 1571 Diploma
1377 1028 Koovit Robin Viljandi Spordikool/Sakala Suusaklubi 1:02:17 0:23:24 18 1027 Diploma
1378 2599 Püvi Eva 1:02:18 0:24:20 84 1219 Diploma
1379 3048 Reinsalu Viktor 1:02:19 0:24:59 518 1346 Diploma
1380 1005 Raja Vello 1:02:19 0:24:05 519 1161 Diploma
1381 2190 Pent Marko 1:02:19 0:27:01 520 1744 Diploma
1382 768 Tigane Silva 1:02:21 0:24:01 12 1145 Diploma
1383 1238 Tamm Helen 1:02:21 0:24:16 85 1209 Diploma
1384 2476 Lemberg Raivo 1:02:23 0:27:45 187 1916 Diploma
1385 238 Randla Erik 1:02:24 0:24:48 521 1300 Diploma
1386 2855 Putnik Kristel 1:02:25 0:26:21 86 1626 Diploma
1387 2265 Pennar Karl Madis 1:02:26 0:24:04 522 1158 Diploma
1388 987 Klaaser Gert 1:02:27 0:23:57 127 1131 Diploma
1389 843 Pulk Lennart Ühinenud Ajalehed 1:02:29 0:23:06 181 968 Diploma
1390 935 Metsmaa Anneli Ummisjalu 1:02:29 0:24:54 87 1331 Diploma
1391 1448 Visnap Marten 1:02:30 0:24:47 523 1296 Diploma
1392 948 Sõrmus Tanel 1:02:30 0:24:05 524 1162 Diploma
1393 676 Hommik Aivar SK Vanad Olümpiaalad 1:02:31 0:24:00 128 1139 Diploma
1394 2005 Procvetovs Dmitrijs Ogres Slepotaju Klubs 1:02:32 0:25:36 525 1482 Diploma
1395 1363 Jakobi Ranne 1:02:32 0:25:10 129 1397 Diploma
1396 1806 Raudsik Ranno 1:02:32 0:25:11 526 1401 Diploma
1397 934 Laidvee Viljar RedMoto 1:02:33 0:23:42 130 1092 Diploma
1398 145 Kummer-Leman Ülle 1:02:33 0:24:08 4 1172 Diploma
1399 689 Heinpõld Riina 1:02:34 0:24:29 20 1251 Diploma
1400 1119 Roosalk Kaire VAK Staier 1:02:34 0:24:01 21 1146 Diploma
1401 2554 Kask Armin Tele2 1:02:34 0:25:28 188 1459 Diploma
1402 1875 Randmäe Jarmo JK Viljandi Tulevik 1:02:35 0:25:08 19 1392 Diploma
1403 763 Tooding Meelis 1:02:36 0:23:22 182 1023 Diploma
1404 638 Vest Are Roosna-Alliku Pakiauto 1:02:37 0:23:18 131 1017 Diploma
1405 2188 Taidur Kristjan VAK Staier 1:02:37 0:26:08 183 1585 Diploma
1406 2578 Krotzer Kevin 1:02:37 0:25:00 132 1351 Diploma
1407 2792 Elmet Märt 1:02:37 0:26:19 133 1617 Diploma
1408 2044 Puusepp Andra 1:02:37 0:26:32 22 1663 Diploma
1409 894 Tilga Kaari 1:02:39 0:24:52 88 1320 Diploma
1410 959 Austrin Jaak 1:02:39 0:23:52 189 1118 Diploma
1411 2197 Truu Sippie Tartu Suusaklubi 1:02:40 0:25:22 22 1440 Diploma
1412 931 Born Bruno SK TERVIS 1:02:41 0:24:07 134 1167 Diploma
1413 1968 Koks Kaspar 1:02:42 0:26:06 527 1580 Diploma
1414 1947 Eensalu Agris SK Pleki Pande 1:02:43 0:25:58 190 1547 Diploma
1415 1946 Eensalu Anders SK Pleki Pande 1:02:43 0:25:58 528 1546 Diploma
1416 1671 Puks Maido 1:02:43 0:27:01 529 1742 Diploma
1417 713 Leinart Tormi 1:02:43 0:23:46 530 1100 Diploma
1418 2631 Martens Ott VJK 1:02:44 0:25:08 37 1393 Diploma
1419 1890 Jürisson Merilin 1:02:45 0:26:32 13 1662 Diploma
1420 2986 Saar Jüri 1:02:45 0:26:01 184 1558 Diploma
1421 2862 Tõld Villi United Motors 1:02:46 0:26:02 191 1561 Diploma
1422 2721 Ristmägi Peep JK HERMES 1:02:47 0:25:57 8 1539 Diploma
1423 1754 Rebane Heiki 1:02:48 0:25:32 531 1469 Diploma
1424 701 Liir Rainis Noorpäästjad 1:02:48 0:24:10 532 1183 Diploma
1425 2600 Erik Risto 1:02:48 0:26:31 533 1656 Diploma
1426 880 Oha Lehar FSW Vabamaadlus 1:02:50 0:23:12 534 998 Diploma
1427 2673 Koitla Madis Kohila 1:02:51 0:26:40 185 1686 Diploma
1428 956 Mens Tarvo 1:02:52 0:24:29 135 1253 Diploma
1429 623 Ivanov Marek 1:02:52 0:24:27 186 1245 Diploma
1430 2293 Denisov Andrey Pskov Ski Team 1:02:54 0:26:49 187 1710 Diploma
1431 2546 Haas Ermo Sidepataljon 1:02:55 0:26:26 535 1637 Diploma
1432 2719 Aun Ave Sparta 1:02:58 0:26:19 89 1615 Diploma
1433 960 Lace Aija 5A-VALKA 1:03:00 0:24:40 1 1276 Diploma
1434 1111 Lemsalu Tiit Rahvatantsuselts Upsijad 1:03:00 0:23:49 536 1110 Diploma
1435 1402 Reimaa Andrus IITEE Spordiklubi 1:03:02 0:25:19 188 1430 Diploma
1436 684 Kose Evelin 1:03:04 0:24:09 23 1178 Diploma
1437 922 Ott Marje 1:03:05 0:24:03 5 1151 Diploma
1438 1610 Urb Ülo CFC Spordiklubi 1:03:06 0:25:20 24 1432 Diploma
1439 2321 Metsorg Jüri Maria jooksuklubi 1:03:07 0:23:53 136 1120 Diploma
1440 1335 Koorep Sigrid Ühinenud Ajalehed 1:03:07 0:24:20 90 1221 Diploma
1441 1629 Sukk Helena 1:03:07 0:25:07 91 1389 Diploma
1442 2331 Voojärv Liisi 1:03:08 0:25:45 92 1507 Diploma
1443 2535 Voojärv Taavi 1:03:08 0:25:44 537 1504 Diploma
1444 2594 Jõgis Andres 1:03:08 0:27:18 137 1827 Diploma
1445 2909 Kipper Kuno Eesti Posti Spordiklubi 1:03:09 0:25:13 13 1407 Diploma
1446 739 Väär Valdor 1:03:09 0:24:45 14 1287 Diploma
1447 1948 Org Merike Espak Viljandi 1:03:10 0:24:03 13 1149 Diploma
1448 748 Pihlak Evelin Spordiklubi Altia 1:03:10 0:24:49 23 1309 Diploma
1449 1188 Lõhmus Viktor 1:03:10 0:24:51 138 1317 Diploma
1450 2514 Kümnik Jaak Sparta spordiklubi 1:03:10 0:26:03 25 1572 Diploma
1451 2962 Org Aleks-Patrik Viljandi Spordikool 1:03:11 0:26:38 20 1680 Diploma
1452 962 Kivilaan Ain Ühinenud Ajalehed 1:03:11 0:23:40 139 1084 Diploma
1453 2355 Raudsepp Ragle 1:03:11 0:25:22 93 1442 Diploma
1454 2439 Vals Riho 1:03:12 0:27:20 189 1836 Diploma
1455 1822 Mõttus Johanna 1:03:13 0:25:14 14 1411 Diploma
1456 2834 Liibeon Egon 1:03:14 0:27:07 538 1768 Diploma
1457 2824 Loost Joosep 1:03:14 0:26:21 539 1623 Diploma
1458 831 Karp Veiko meie 1:03:15 0:23:36 54 1072 Diploma
1459 940 Püvi Kaupo 1:03:16 0:23:54 140 1121 Diploma
1460 2394 Kotkas Taavi 1:03:18 0:27:54 540 1950 Diploma
1461 2145 Kindlam Jaanika Elioni Spordiklubi 1:03:18 0:26:20 24 1618 Diploma
1462 882 Laanemets Raivo 1:03:20 0:24:35 541 1266 Diploma
1463 1820 Padrik Jaanus 1:03:21 0:25:53 542 1525 Diploma
1464 1661 Ritso Valter 1:03:21 0:24:24 192 1234 Diploma
1465 1019 Siemann Alar Türitri 1:03:21 0:25:06 190 1384 Diploma
1466 1100 Kiiman Kauri 1:03:22 0:24:53 543 1328 Diploma
1467 1395 Laagus Laura Print Best 1:03:22 0:24:49 9 1308 Diploma
1468 2640 Niit Jaak 1:03:22 0:26:03 141 1568 Diploma
1469 2532 Kangur Margus 1:03:24 0:26:55 193 1722 Diploma
1470 1964 Tihovski Deivis Kaar 1:03:24 0:24:26 544 1241 Diploma
1471 2533 Kriisk Edgar Eesti Energia Spordiklubi 1:03:25 0:26:59 545 1737 Diploma
1472 936 Reinhold Risto 1:03:25 0:24:27 546 1247 Diploma
1473 1695 Kohver Eston 1:03:26 0:26:28 191 1646 Diploma
1474 2990 Puna Björn 1:03:26 0:26:01 194 1559 Diploma
1475 2137 Dzialendzik Tatsiana Kolobok 1:03:26 0:25:47 14 1510 Diploma
1476 2161 Abel Renee 1:03:28 0:24:03 192 1152 Diploma
1477 2634 Pärn Karl 1:03:28 0:25:47 53 1509 Diploma
1478 1375 Pure Nils 1:03:29 0:26:00 142 1556 Diploma
1479 1887 Sulu Raul RIK 1:03:30 0:25:54 547 1529 Diploma
1480 2016 Kontkar Kaupo 1:03:31 0:26:33 195 1666 Diploma
1481 964 Saks Raimond 1:03:32 0:25:38 55 1490 Diploma
1482 1011 Alliksaar Janeli 1:03:32 0:24:15 10 1206 Diploma
1483 3151 Metsaorg Beatrice Maria JK 1:03:33 0:26:03 15 1570 Diploma
1484 2120 Sõrmus Ando CrossFit Tartu 1:03:33 0:26:45 196 1701 Diploma
1485 1914 Laiv Silver 1:03:34 0:26:37 143 1677 Diploma
1486 3046 Kelk Mart 1:03:35 0:28:16 548 2024 Diploma
1487 1021 Undla Timo 1:03:35 0:23:54 193 1123 Diploma
1488 753 Helm Ilmar 1:03:36 0:23:48 549 1107 Diploma
1489 2013 Tomingas Heiki 1:03:36 0:25:26 550 1454 Diploma
1490 2276 Mere Helen 1:03:36 0:26:10 94 1593 Diploma
1491 2351 Siemann Georg Martin 1:03:37 0:27:23 38 1852 Diploma
1492 1349 Zvorovski Heli Hansa SK 1:03:38 0:24:58 15 1341 Diploma
1493 1721 Prinsthal Indrek 1:03:38 0:27:05 194 1763 Diploma
1494 1364 Lanno Anett Eesti Raudtee Spordiklubi 1:03:38 0:24:50 95 1314 Diploma
1495 963 Tormer Kuno 1:03:38 0:23:27 9 1036 Diploma
1496 2968 Kärmas Jörgen 1:03:38 0:25:03 39 1372 Diploma
1497 2070 Müürsepp Toomas TÜRITRI 1:03:39 0:26:30 195 1652 Diploma
1498 2784 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 1:03:39 0:27:18 144 1826 Diploma
1499 1453 Siilivask Kaie Täppsportlased 1:03:40 0:24:09 25 1179 Diploma
1500 1034 Vaabel Mikk Mihkel TeemeKeemiat 1:03:41 0:24:52 551 1322 Diploma
1501 937 Sults Kunnar 1:03:41 0:24:32 56 1259 Diploma
1502 2528 Sepp Holden Viru Elektrikaubandus AS 1:03:43 0:28:39 552 2145 Diploma
1503 2646 Vaiksaar Mari Viljandi Sõudeklubi 1:03:43 0:25:35 96 1481 Diploma
1504 2940 Land Meelis 1:03:44 0:27:54 553 1948 Diploma
1505 2152 Seskena Signe AC Sports 1:03:46 0:27:05 97 1759 Diploma
1506 612 Lillemets Kelina 1:03:47 0:23:41 6 1088 Diploma
1507 2494 Pure Vanessa 1:03:49 0:25:59 7 1550 Diploma
1508 1778 Naaris Erkki 1:03:49 0:25:23 197 1448 Diploma
1509 2083 Andrejev Maksim Merevägi 1:03:50 0:27:48 554 1927 Diploma
1510 1069 Roosi Kalle Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:03:51 0:24:49 198 1310 Diploma
1511 2628 Keelmann Kallo 1:03:51 0:25:39 555 1492 Diploma
1512 2086 Songi Olar Merevägi 1:03:52 0:27:47 556 1924 Diploma
1513 1214 Viisut Margus VAK Staier 1:03:54 0:23:51 57 1114 Diploma
1514 2144 Pihu Jaagup 1:03:55 0:26:22 557 1628 Diploma
1515 3019 Oja Rainer 1:03:56 0:27:41 558 1911 Diploma
1516 1744 Mändoja Sander 1:03:56 0:26:44 559 1699 Diploma
1517 756 Getman Ljudmilla JK START 1:03:57 0:24:37 6 1268 Diploma
1518 2610 Kivimäe Marie-Mädli Altius 1:03:58 0:24:09 16 1177 Diploma
1519 1344 Pihel Aimi MTA SK 1:03:58 0:24:50 2 1311 Diploma
1520 1895 Halapuu Siim SaleMove 1:03:58 0:26:13 560 1598 Diploma
1521 1088 Remmelgas Pille 1:03:58 0:25:15 98 1415 Diploma
1522 1089 Kuusk Tanel 1:03:59 0:25:16 561 1416 Diploma
1523 2558 Andresson Triin 1:04:01 0:25:14 99 1412 Diploma
1524 1355 Tammemäe Eve Viljandi Suusaklubi 1:04:02 0:24:54 16 1334 Diploma
1525 1628 Noormaa Irmen 1:04:02 0:25:06 100 1381 Diploma
1526 1003 Nõmme Madis SaleMove 1:04:02 0:25:42 562 1497 Diploma
1527 2462 Vihul Ülar 1:04:02 0:26:19 196 1616 Diploma
1528 2274 Reinbach Henari Karksi-Nuia 1:04:03 0:27:14 563 1800 Diploma
1529 1036 Sikk Jelena 1:04:05 0:24:48 26 1301 Diploma
1530 2945 Becker Erik Viljandi Spordikool/MK Tulevik 1:04:06 0:25:22 40 1441 Diploma
1531 2237 Mardla Riina Kolmeks 1:04:07 0:25:07 24 1391 Diploma
1532 2920 Karu Kaarel P.D.Team 1:04:08 0:27:37 199 1894 Diploma
1533 1092 Von Schwanenflügel Kersti 1:04:09 0:25:01 101 1362 Diploma
1534 906 Saar Siim 1:04:09 0:24:26 26 1239 Diploma
1535 1801 Soolo Riina 1:04:09 0:27:07 27 1773 Diploma
1536 1093 Luik Kairi 1:04:09 0:25:01 102 1360 Diploma
1537 3144 suik Karl-Kristjan 3 Paksu 1:04:11 0:27:10 54 1784 Diploma
1538 2537 Adamka Ivo 1:04:11 0:27:04 564 1755 Diploma
1539 2629 Aermann Aavo 1:04:13 0:25:44 565 1502 Diploma
1540 2898 Tamm Tauno 1:04:13 0:27:30 566 1875 Diploma
1541 1775 Koot Alar 1:04:14 0:24:29 567 1252 Diploma
1542 1057 Anderson Sonja 1:04:14 0:25:33 11 1475 Diploma
1543 2275 Noot Ants 1:04:16 0:27:17 145 1819 Diploma
1544 531 Tuul Taavi Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:04:16 0:23:14 197 1004 Diploma
1545 1611 Kübar Kauri Westline Team 1:04:16 0:26:50 568 1711 Diploma
1546 2385 Katsanovskaja Katerina Run4Fun.by 1:04:17 0:28:05 103 1987 Diploma
1547 1018 Lõhmus Keit 1:04:17 0:24:58 569 1343 Diploma
1548 1915 Eensoo Gunnar 1:04:18 0:26:18 198 1611 Diploma
1549 708 Pevkur Eero AS PREAB 1:04:19 0:24:08 146 1173 Diploma
1550 2988 Luhse Allan 1:04:19 0:25:54 570 1530 Diploma
1551 1385 Kaljuvee Indrek 1:04:20 0:24:11 199 1186 Diploma
1552 1246 Dosugov Franko Karmet Grupp 1:04:20 0:24:58 21 1342 Diploma
1553 2437 Mändla Mare SK Jooksupartner 1:04:20 0:26:10 17 1592 Diploma
1554 541 Tomp Maigi 1:04:21 0:25:07 104 1386 Diploma
1555 2128 Rode Raitis 1:04:21 0:26:21 571 1625 Diploma
1556 2485 Männik Kert 1:04:22 0:28:18 55 2035 Diploma
1557 961 Eirand Eve-Ly 1:04:23 0:25:07 25 1385 Diploma
1558 1468 Mutli Teet 1:04:24 0:24:24 572 1235 Diploma
1559 651 Animägi Ants 1:04:25 0:24:47 58 1297 Diploma
1560 1897 Pedanik Henri 1:04:27 0:24:23 573 1232 Diploma
1561 2154 Filippov Maksim MitAš 1:04:28 0:27:01 200 1743 Diploma
1562 2870 Parras Rauno 1:04:28 0:28:10 200 2011 Diploma
1563 2232 Treimuth Karl 1:04:29 0:25:13 56 1408 Diploma
1564 1318 Müür Merlin 1:04:31 0:25:17 28 1423 Diploma
1565 1398 Suits Hanno 1:04:32 0:26:04 201 1574 Diploma
1566 2989 Nurk Martin 1:04:33 0:27:27 574 1865 Diploma
1567 1616 Kori Külli CrossFit Tartu 1:04:34 0:25:55 105 1533 Diploma
1568 606 Mättas Jaan VAK Staier 1:04:36 0:24:46 1 1294 Diploma
1569 2942 Paris Mariliis Viljandi Spordikool 1:04:36 0:25:40 12 1495 Diploma
1570 3011 Morel Valle Keila SOS Noortekodu 1:04:37 0:26:53 575 1718 Diploma
1571 1338 Luhakooder Mirjam 1:04:37 0:25:59 106 1551 Diploma
1572 1439 Haavapuu Triinu 1:04:38 0:24:37 29 1269 Diploma
1573 1962 Muceniece Zane 1:04:38 0:27:01 107 1745 Diploma
1574 2545 Härm Kersti 1:04:39 0:26:49 108 1709 Diploma
1575 2667 Alvre Joosep Viljandi Spordikool/Viljandi Sõudeklubi 1:04:39 0:27:21 22 1842 Diploma
1576 733 Tammjärv Marika 1:04:40 0:25:13 18 1409 Diploma
1577 773 Lepmets Margus IITEE Spordiklubi 1:04:41 0:23:41 576 1089 Diploma
1578 1607 Ritere Inga Ogres Slepotaju Klubs 1:04:41 0:25:52 109 1522 Diploma
1579 657 Truu Karel Geodeesia24 OÜ 1:04:42 0:25:18 577 1428 Diploma
1580 1844 Laid Mart Intrac 1:04:42 0:26:36 201 1674 Diploma
1581 1067 Kuusik Kaili 1:04:42 0:25:31 110 1465 Diploma
1582 705 Lai Margus Tamrex 1:04:42 0:24:50 202 1312 Diploma
1583 1340 Schihalejev Rein 1:04:43 0:25:00 203 1353 Diploma
1584 1613 Teder Egle 1:04:43 0:26:20 30 1621 Diploma
1585 1341 Riener Gitta 1:04:43 0:24:31 111 1256 Diploma
1586 2405 Uus Alvar 1:04:44 0:28:00 578 1973 Diploma
1587 614 Anniste Allan Idla Eesti Selts 1:04:44 0:24:33 59 1261 Diploma
1588 1325 Karole Kristine 5A-VALKA 1:04:45 0:25:55 112 1534 Diploma
1589 1988 Kärp Margit 1:04:45 0:26:00 26 1553 Diploma
1590 1401 Nurm Neeme OÜ Klaasproff 1:04:46 0:24:46 579 1293 Diploma
1591 723 Puks Krista Kahe Silla klubi Jooksusõbrad 1:04:46 0:25:03 113 1374 Diploma
1592 2146 Mainsoo Rene AATRIUM Sisustuskaubamaja Nr.1 1:04:46 0:26:24 202 1632 Diploma
1593 653 Lerme Gunita M 42 1:04:47 0:25:18 27 1426 Diploma
1594 2346 Rebane Kärt CrossFit Tartu 1:04:48 0:27:43 114 1913 Diploma
1595 2153 Luks Liselle TÜ Maleklubi 1:04:49 0:26:33 115 1669 Diploma
1596 1334 Sults Triin 1:04:50 0:25:22 31 1439 Diploma
1597 2593 Soosaar Andres 1:04:50 0:27:16 203 1817 Diploma
1598 2766 Sanin Oleg 1:04:51 0:27:00 580 1740 Diploma
1599 2246 Tell Taavi Areal Team 1:04:51 0:25:46 204 1508 Diploma
1600 1675 Mikkelsaar Mart Trismile 1:04:51 0:26:25 60 1635 Diploma
1601 1784 Hantson Ailo 1:04:52 0:26:57 204 1727 Diploma
1602 1796 Rikkinen Tarmo SWECO 1:04:53 0:26:28 205 1645 Diploma
1603 1161 Luuka Ülo JOTE 1:04:53 0:25:49 61 1516 Diploma
1604 2805 Salben Janno Henkel Makroflex AS 1:04:54 0:27:26 581 1862 Diploma
1605 2046 Allmere Karl-Johannes 1:04:55 0:25:23 23 1447 Diploma
1606 2495 Vinkel Tanel 1:04:57 0:26:11 582 1595 Diploma
1607 640 Engel Margo Täppsportlased 1:04:57 0:24:57 205 1339 Diploma
1608 1637 Järveküla Risto 1:04:59 0:24:18 583 1215 Diploma
1609 2686 Hadojev Mamikon 1:05:00 0:27:41 584 1909 Diploma
1610 2872 Parras Kevin 1:05:01 0:28:10 585 2012 Diploma
1611 2585 Pettai Sander Viljandi Spordikool/Käsipalliklubi HC 1:05:01 0:27:33 41 1884 Diploma
1612 1359 Kask Avo 1:05:02 0:24:34 62 1263 Diploma
1613 2408 Salujõe Erle 1:05:03 0:24:51 116 1315 Diploma
1614 1033 Nõmm Sirle 1:05:05 0:25:01 28 1358 Diploma
1615 1386 Soolo Maarja Insenerehituse AS 1:05:06 0:26:59 117 1733 Diploma
1616 1032 Almre Marge Viljandi Suusaklubi 1:05:06 0:25:01 29 1356 Diploma
1617 775 Tallmeister Uno Piirivalve SKK 1:05:06 0:24:11 15 1188 Diploma
1618 1433 Mägi Joonas-Hendrik 1:05:07 0:25:07 24 1387 Diploma
1619 3117 Ehin Piret 1:05:09 0:27:02 32 1747 Diploma
1620 2149 Kumm Tanel 1:05:10 0:24:53 206 1330 Diploma
1621 953 Reima Heigo 1:05:10 0:25:16 586 1417 Diploma
1622 1040 Igandi Ülar 1:05:11 0:24:46 63 1292 Diploma
1623 1782 Tatrik Katre Jänese jooksukool/ Koeru SK 1:05:11 0:26:56 118 1724 Diploma
1624 923 Pindma Vahur JK HERMES 1:05:12 0:23:14 147 1006 Diploma
1625 2026 Tuur Helen 1:05:13 0:27:32 33 1882 Diploma
1626 1129 Karro Karel Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:05:14 0:25:34 587 1477 Diploma
1627 2024 Ojasoo Ederi 1:05:15 0:26:34 119 1670 Diploma
1628 2958 Koppel Tõnu AT Sport/Salomon 1:05:15 0:27:19 148 1834 Diploma
1629 1626 Lind Oskar Saarepeedi SK 1:05:15 0:27:05 25 1762 Diploma
1630 2608 Väli An?elika Karmet Grupp 1:05:16 0:26:34 120 1671 Diploma
1631 1466 Laanmets Herki 1:05:17 0:25:49 588 1515 Diploma
1632 2156 Kalmann Margus 1:05:17 0:27:49 206 1929 Diploma
1633 1993 Valter Epp 1:05:20 0:25:16 121 1420 Diploma
1634 1423 Lappert Keili 1:05:20 0:25:40 122 1494 Diploma
1635 1046 Männik Gaily TSK Joosu 1:05:20 0:25:03 34 1368 Diploma
1636 1143 Kurvits Kaido 1:05:20 0:25:03 207 1370 Diploma
1637 849 Mätas Anto 1:05:21 0:24:32 589 1257 Diploma
1638 2389 Parve Inga Hansa SK 1:05:21 0:27:17 123 1821 Diploma
1639 2119 Sorokina Zaira 1:05:22 0:27:04 19 1757 Diploma
1640 902 Olev Väino 1:05:24 0:24:12 64 1193 Diploma
1641 1285 Vellerind Aveli Tuldav Lohe 1:05:24 0:26:24 124 1631 Diploma
1642 2299 Henk Tönu 1:05:24 0:27:19 65 1830 Diploma
1643 2136 Tsishkouski Valery Kolobok 1:05:25 0:27:40 10 1908 Diploma
1644 2099 Väli Janek 1:05:26 0:26:23 207 1630 Diploma
1645 2234 Jogenbro Henrik McLean & Laneman 1:05:26 0:27:38 208 1895 Diploma
1646 617 Pellenen Evelin 1:05:28 0:26:31 35 1657 Diploma
1647 2837 Kirt Hennri 1:05:28 0:26:31 590 1655 Diploma
1648 1322 Üprus Ronald 1:05:29 0:26:08 591 1586 Diploma
1649 2622 Riis Tiia Koeru SK 1:05:30 0:26:43 20 1695 Diploma
1650 2077 Paavo Henri Viljandi Tuleviku Jalgpalliklubi 1:05:31 0:29:19 592 2241 Diploma
1651 2020 Sonntak Margareth Pärnu Kalevi Tenniseklubi 1:05:31 0:27:15 13 1807 Diploma
1652 2935 Lilleste Andres OpusCapita 1:05:32 0:27:40 593 1903 Diploma
1653 2472 Kenapea Kristjan 1:05:32 0:28:27 209 2082 Diploma
1654 1096 Aaring Kerttu 1:05:33 0:25:19 125 1431 Diploma
1655 2972 Roosman Janar Viljandi Spordikool 1:05:33 0:26:39 26 1684 Diploma
1656 2619 Peterson Urmet 1:05:33 0:27:07 594 1771 Diploma
1657 2272 Piho Kaido 1:05:35 0:27:14 208 1803 Diploma
1658 697 Lindmäe Lauri 1:05:36 0:25:05 595 1378 Diploma
1659 1789 Mägin Jaan 1:05:37 0:26:07 149 1584 Diploma
1660 2085 Hark Reio Merevägi 1:05:37 0:26:06 596 1581 Diploma
1661 2035 Trummal Tõnis 1:05:37 0:27:24 597 1854 Diploma
1662 938 Heile Jaanus Sakala Suusaklubi 1:05:38 0:24:45 210 1288 Diploma
1663 1600 Sarv Pihel 1:05:38 0:26:59 126 1735 Diploma
1664 736 Käba Germo Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:05:39 0:25:32 598 1470 Diploma
1665 2367 Õlge Jaanus 1:05:40 0:28:20 211 2046 Diploma
1666 1158 Univer Jakob VAK Staier 1:05:40 0:26:25 42 1636 Diploma
1667 1048 Tugi Taimo 1:05:41 0:25:57 209 1538 Diploma
1668 1044 Tugi Gedly AKG / Karksi-Nuia Spordikool 1:05:41 0:25:57 14 1541 Diploma
1669 718 Alekõrs Taavi 1:05:42 0:24:50 210 1313 Diploma
1670 1269 Sabolotni Pille 1:05:42 0:26:28 21 1643 Diploma
1671 1641 Kivistik Eleri Karmet Grupp 1:05:43 0:25:44 127 1503 Diploma
1672 2482 Paan Ingemar 1:05:43 0:27:03 211 1752 Diploma
1673 1766 Veldemann Janno 1:05:45 0:27:51 599 1934 Diploma
1674 1770 Volmerson Liina Eesti AGA Spordiklubi 1:05:45 0:27:25 128 1858 Diploma
1675 1212 Värv Gaspar Eesti Skicircus 1:05:47 0:26:17 600 1609 Diploma
1676 2886 Toom Tanel 1:05:47 0:27:32 212 1879 Diploma
1677 2148 Veske Annika 1:05:47 0:27:59 129 1970 Diploma
1678 1360 Palu Raidi 1:05:48 0:25:16 130 1419 Diploma
1679 1190 Enno Piia 1:05:48 0:26:01 131 1560 Diploma
1680 613 Reimets Avo 1:05:49 0:24:05 11 1160 Diploma
1681 1421 Reintam Alo 1:05:50 0:27:47 212 1922 Diploma
1682 2430 Meiesaar Raul 1:05:51 0:27:32 57 1881 Diploma
1683 1790 Suvalov Anatoli JK START 1:05:51 0:25:36 12 1483 Diploma
1684 3012 Kangur Rainer Keila SOS Noortekodu 1:05:52 0:27:41 43 1910 Diploma
1685 759 Sangla Karin 1:05:52 0:26:16 30 1605 Diploma
1686 2479 Savolainen Silvar korp! Leola 1:05:52 0:27:55 213 1951 Diploma
1687 1348 Lahe Allan Hansa SK 1:05:52 0:25:12 150 1405 Diploma
1688 1037 Kralla Enna 1:05:53 0:27:11 6 1785 Diploma
1689 1082 Sepp Tuul 1:05:53 0:25:56 132 1536 Diploma
1690 1392 Naarits Emily 1:05:54 0:24:42 133 1283 Diploma
1691 2336 Padu Mare 1:05:54 0:27:31 36 1877 Diploma
1692 2714 Vaht Velvo Finance Plus 1:05:54 0:27:12 601 1791 Diploma
1693 1366 Roosimägi Kaidi 1:05:55 0:26:58 134 1728 Diploma
1694 2193 Viik Anni 1:05:55 0:26:58 135 1732 Diploma
1695 2550 Viikmaa Indrek Sidepataljon 1:05:55 0:28:08 214 2003 Diploma
1696 707 Ploomipuu Sverre 1:05:56 0:25:42 213 1498 Diploma
1697 1992 Mändmets Erki 1:05:56 0:25:32 602 1468 Diploma
1698 1889 Jürisson Mariann 1:05:57 0:26:47 136 1705 Diploma
1699 1194 Rosen Mikael 1:05:58 0:25:42 151 1499 Diploma
1700 952 Altmets Valev 1:06:01 0:25:45 152 1506 Diploma
1701 1999 Bondars Miks VSK Noskrien 1:06:02 0:27:49 603 1931 Diploma
1702 2041 Russak Kärt JCI Viljandimaa 1:06:03 0:27:23 137 1849 Diploma
1703 1442 Rösler Maarjo Viljandi Spordikool/Vana-Võidu Vibuklubi 1:06:03 0:28:36 44 2129 Diploma
1704 2949 Tamm Kaimar Viljandi Spordikool/MK Tulevik 1:06:03 0:25:21 27 1435 Diploma
1705 2014 Moor Maris 1:06:03 0:28:19 31 2041 Diploma
1706 1356 Luts Harry 1:06:05 0:27:14 66 1801 Diploma
1707 2334 Valdre Kadri 1:06:06 0:26:59 138 1736 Diploma
1708 1599 Orgusaar Eve 1:06:07 0:25:15 37 1413 Diploma
1709 2191 Minn Meelis Ühinenud Ajalehed 1:06:07 0:27:07 27 1772 Diploma
1710 2884 Soop Anneli 1:06:08 0:28:33 139 2114 Diploma
1711 1217 Porila Merit 1:06:09 0:27:46 22 1919 Diploma
1712 1080 Luhse Toomas 1:06:09 0:24:30 604 1254 Diploma
1713 1216 Vallikivi Toomas 1:06:09 0:27:46 215 1920 Diploma
1714 2583 Toomla Marko JK HERMES 1:06:10 0:27:01 214 1746 Diploma
1715 1000 Sõõro Lauri 1:06:12 0:25:35 215 1478 Diploma
1716 3149 Agur Hendrik Gustav Adolfi orelifestival 1:06:13 0:28:18 153 2038 Diploma
1717 1623 Ojasaar Tauno Simuna spordiklubi 1:06:13 0:27:12 216 1790 Diploma
1718 1227 Jänes Rivo 1:06:14 0:26:25 605 1633 Diploma
1719 2369 Koitne Gunnar 1:06:15 0:26:30 16 1654 Diploma
1720 772 Mõtsar Johanna 1:06:15 0:25:22 15 1443 Diploma
1721 1049 Laos Mari Marc & André 1:06:16 0:27:00 140 1741 Diploma
1722 1147 Vainumaa Kaili LIVIKO 1:06:16 0:26:51 32 1713 Diploma
1723 1924 Elling Tõnis 1:06:17 0:26:51 217 1714 Diploma
1724 2681 Hytönen Patrik 1:06:17 0:26:52 606 1716 Diploma
1725 1023 Sepp Henn TSK Joosu 1:06:18 0:25:52 13 1523 Diploma
1726 1016 Jürgens Marju 1:06:18 0:27:19 33 1835 Diploma
1727 2560 Kirt Mario 1:06:18 0:26:52 607 1717 Diploma
1728 1676 Kask Erni 1:06:18 0:29:39 216 2292 Diploma
1729 1017 Peterkopf Katrin 1:06:19 0:27:20 34 1838 Diploma
1730 1638 Kimmel Jaak 1:06:19 0:26:19 608 1614 Diploma
1731 2130 Kirsman Hannes 1:06:21 0:28:27 609 2081 Diploma
1732 1463 Rosin Rene Rulluisuklubi ABEC 1:06:21 0:24:01 610 1143 Diploma
1733 2923 Varblane Marek 1:06:22 0:26:42 217 1691 Diploma
1734 2496 Kõllamaa Kalle SK Metsasõbrad 1:06:23 0:27:54 154 1949 Diploma
1735 2056 Järvis Madis 1:06:24 0:26:30 58 1653 Diploma
1736 2508 Aavasalu Toomas SK Tääksi 1:06:25 0:26:29 611 1648 Diploma
1737 1086 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:06:25 0:25:52 35 1524 Diploma
1738 557 Mikson Vaigo 1:06:26 0:25:43 612 1501 Diploma
1739 1323 Kütt Kassandra 1:06:27 0:27:03 141 1753 Diploma
1740 1192 Kivistik Anti Viljandi ÜKK 1:06:27 0:25:54 155 1528 Diploma
1741 1073 Aidnik Kait Viljandi ÜKK 1:06:27 0:25:30 218 1463 Diploma
1742 2045 Preimann Lauri 1:06:28 0:28:32 218 2102 Diploma
1743 2974 Sangernebo Stevo Viljandi Spordikool 1:06:29 0:26:39 45 1682 Diploma
1744 1882 Kalvi Taavi BEST-Estonia 1:06:32 0:27:40 613 1904 Diploma
1745 2125 Mirka Magnus Sveba-Dahlen Spordiklubi 1:06:32 0:28:27 614 2078 Diploma
1746 996 Pang Annika 1:06:32 0:25:20 23 1434 Diploma
1747 1353 Caklis Imants 1:06:33 0:26:04 28 1573 Diploma
1748 1078 Toompalu Karol 1:06:33 0:25:06 615 1383 Diploma
1749 2474 Rannala Urmas 1:06:33 0:27:29 156 1872 Diploma
1750 2627 Koppel Kaur Viljandi Jakobsoni kool 1:06:34 0:25:53 59 1527 Diploma
1751 1399 Räpo Anneliis 1:06:35 0:27:09 142 1778 Diploma
1752 2021 Raud Kaido 1:06:35 0:28:19 219 2040 Diploma
1753 2335 Possul Keidi 1:06:35 0:27:48 143 1928 Diploma
1754 1892 Kaev Joan Kristjan 1:06:36 0:27:40 616 1907 Diploma
1755 2198 Kivikangur Raido TJA 1:06:36 0:27:30 617 1874 Diploma
1756 2522 Taal Arles Viru Elektrikaubandus AS 1:06:37 0:27:17 219 1823 Diploma
1757 2728 Vill Maive 1:06:38 0:28:08 144 2004 Diploma
1758 1438 Sarapuu Kerli 1:06:38 0:25:34 145 1476 Diploma
1759 1795 Kink Andres 1:06:38 0:26:08 157 1588 Diploma
1760 2010 Nooni Jürgo 1:06:39 0:28:11 618 2013 Diploma
1761 3028 Potisepp Sander 1:06:40 0:27:10 619 1781 Diploma
1762 2636 Ariva Joonas 1:06:40 0:28:08 60 2005 Diploma
1763 1545 Ruusmäe Karl VAK Staier 1:06:40 0:24:59 46 1344 Diploma
1764 1157 Sergejeva Laidi 1:06:40 0:26:40 146 1687 Diploma
1765 1615 Altmets Mikk 1:06:41 0:28:27 158 2079 Diploma
1766 2240 Konsar Kalmer 1:06:41 0:27:38 620 1897 Diploma
1767 2839 Reimann Marie 1:06:42 0:27:17 147 1822 Diploma
1768 1087 Harkov Andrei 1:06:42 0:27:13 220 1798 Diploma
1769 1128 Roosileht Kristiina 1:06:42 0:26:27 148 1639 Diploma
1770 1127 Roosileht Greeta 1:06:43 0:26:27 149 1640 Diploma
1771 2447 Johanson Kairit Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor 1:06:43 0:28:06 150 1996 Diploma
1772 3052 Bergmann Anneli 1:06:47 0:27:13 36 1795 Diploma
1773 2491 Raud Kristo 1:06:47 0:28:31 621 2101