estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri finaaletapp kujuneb tõeliseks maiuspalaks 05.09.2012 (0)
Lisaks sellele, et tegemist on tänavuse hooaja viimase rulluisuvõistlusega, kus on palju lisaüllatusi, on ka mitmetes vanuseklassides lahtine hooaja parim, sealhulgas ka nii meeste kui naiste ...
Täna on EMT Rullituuri Jüri Rullimaraton eelregistreerimise viimane päev 05.09.2012 (0)
Täna, kolmapäeval, 5.septembril on viimane võimalus end selle hooaja viimasele EMT Rullituuri etapile internetis soodushinnaga eelregistreerida.
EMT Rullituuri Jüri Rullimaratonile viib tasuta City Touri buss 29.08.2012 (0)
EMT Rullituuri Kalevipoja Rullimaratonil võidutsesid välismaalased 19.08.2012 (0)
Rae - Rulluisumaraton
Rae - Rulluisumaraton naistestart
Rae - IIZI Skate
Rae - Suusarull
Rae - POP Lastesõit
301 Moved Permanently Date: Sun, 19 May 2019 02:00:05 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rae Rullimaraton (EMT Rullituur 6.etapp)
History 2011 2010 
Time 08.09.2012
Place Jüri EST
Type Rollerblading
Organizer Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
rullituur12_i1.gif
• STARDIPROTOKOLL • RAJAKAART • START/FINISH • OLULINE INFO • KOONDARVESTUS
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time Age gr. place  
1 1 Keskpaik Kert Albe Team/Bont 01:20:08.17 1
2 2 Meressaar Kaur UusMaa/Rollerblade 01:21:29.58 2
3 7 Markus Mart Albe Team/Bont 01:21:29.76 3
4 47 Ruusu Danila Rullibaas 45km/h 01:21:30.16 4
5 3 Vysotsky Maksim Team Russia 01:21:30.30 5
6 96 Valvas Vahur Tartu Inline Dreaming Team 01:21:30.38 6
7 103 Pundurs Roberts Powerslide Latvia 01:21:30.54 7
8 6 Pundurs Oskars Powerslide Latvia 01:21:31.54 8
9 10 Ritson Jaanus UusMaa/Rollerblade 01:21:31.59 1
10 49 Eljasans Ansis SkiBox / Jurmalas AK 01:21:31.87 9
11 9 Luik Aleks Albe Team/Bont 01:21:32.37 10
12 135 Znotins Reinis Powerslide Latvia/Laimite 01:21:32.91 11
13 12 Kuusk Andrus Rulluisuklubi 8R 1 01:21:33.16 12
14 136 Liiv Marten Albe Team/Bont 01:21:33.33 13
15 133 Symonenko Oleksandr SAM Racing Team Ukraine 01:21:34.21 2
16 5 Koort Lauri Albe Team/Bont 01:21:34.39 14
17 97 Prangli Toomas SORAINEN Adventure Team 01:21:36.76 15
18 8 Bitenieks Lauris Powerslide Latvia 01:21:44.42 16
19 53 Predtechenskii Andrei 01:21:46.57 17
20 13 Orlovski Tiit Rullibaas 40km/h 01:22:43.00 18
21 11 Mäestu Jarek Tartu Inline Dreaming Team 01:22:43.21 19
22 98 Karnatsky Vasiliy 01:26:08.82 20
23 58 Laugus Jaanus UusMaa/Rollerblade 01:26:14.12 3
24 54 Marrandi Rain Rulluisuklubi 8R 1 01:26:14.18 21
25 59 Abalakin Egor 01:26:14.40 4
26 23 Sarmulis Dzintars ASI-ski box 01:26:15.43 5
27 56 Haljak Antti 01:26:16.66 22
28 117 Lehes Jaagup Kuldsed Käed / Team 01:26:18.49 23
29 16 Hirmo Aivar Tartu Inline Happy Team 01:26:19.47 6
30 68 Jurs Hassar Tartu Inline Happy Team 01:27:04.02 7
31 66 Veemees Ain Otepää 01:27:51.99 24
32 14 Renter Margo Tartu Inline Dreaming Team 01:27:53.65 8
33 62 Koppel Kuido AT Spordiklubi Saarlased 01:27:53.73 9
34 18 Luik Janno AT Spordiklubi Saarlased 01:27:54.27 25
35 71 Mägi Ingvar P.P. Ehitusjärelevalve 01:27:54.35 26
36 67 Pedaste Margus Tartu Inline Happy Team 01:27:55.53 27
37 25 Nigul Alar Rullibaas 35km/h 01:27:55.71 10
38 74 Tammre Meelis 01:27:55.79 28
39 76 Köhler Torbjörn Tartu Inline Team SHG 01:28:08.38 1
40 104 Rungi Kert 01:28:08.63 29
41 34 Roomet Hannes 01:28:08.74 1
42 27 Raudsepp Lennart Tartu Inline Team SHG 01:28:13.34 11
43 19 Adelbert Markko Albe Team/Bont 01:28:16.09 30
44 21 Liikvart Magnus Rullibaas 35km/h 01:28:19.82 31
45 17 Aarna Indrek Enefit/Eesti Energia SK 01:28:23.07 12
46 15 Koppel Tõnu AT Spordiklubi Saarlased 01:28:23.66 13
47 28 Kaasik Priit Jõhvi RS 01:28:40.78 14
48 72 Oks Ahti 01:28:53.61 32
49 75 Kamenjuk Aivar Rullibaas 35km/h 01:29:00.36 2
50 20 Silluste Toomas AT Spordiklubi Saarlased 01:29:39.82 15
51 101 Tilba Aleksander 01:32:15.60 3
52 118 Kuus Märt Rõuge 01:32:59.96 33
53 24 Undrest Andrus Tartu Inline Happy Team 01:33:00.23 34
54 80 Kask Heinz Rulluisuklubi 8R 2 01:33:01.85 16
55 78 Sevastjanov Anatoli Tartu Inline Team SHG 01:33:02.18 2
56 138 Nuut Viljar Saaremaa 01:33:04.13 17
57 69 Tali Tõnis Rullibaas 40km/h 01:33:05.84 35
58 73 Pazuha Guntis 01:33:05.93 18
59 106 Meldre Boris 01:33:06.08 36
60 119 Krull Rene Tartu Inline Team 4 01:33:06.09 37
61 37 Ilves Veiko Rulluisuklubi 8R 3 01:33:07.98 38
62 32 Tomingas Toivo Pärnu 01:33:08.30 4
63 35 Pikk Erkki Rulluisuklubi 8R 2 01:33:11.54 39
64 38 Pukk Mairo 01:33:11.76 40
65 84 Krauja Andris ASI-skibox 01:34:40.90 5
66 110 Malinovskis Janeks 01:37:49.51 41
67 40 Sõõru Argo Tartu Inline Team SHG 01:37:50.06 19
68 81 Fimberg Tarmo Rulluisuklubi ABEC/Team Evergreen 01:37:50.90 6
69 33 Baskakov Vladimir 01:37:54.47 7
70 99 Roosimaa Mart Tartu Inline Dreaming Team 01:37:55.84 42
71 125 Sipkovs Agris Filter.lv 01:38:00.03 20
72 36 Kuusik Ants VAK STAIER 01:38:07.37 3
73 83 Roomet Heiki 01:40:15.55 43
74 39 Taim Elmer Rulluisuklubi 8R 2 01:40:16.17 44
75 126 Uri Raiko Rulluisuklubi ABEC 01:40:16.19 45
76 86 Päärson Taivo Rulluisuklubi 8R 4 01:40:18.04 21
77 123 Lill Meelis 01:40:18.30 22
78 113 Ilves Marek Tartu Inline Team 4 01:40:29.84 46
79 94 Kutser Taivo USS Security 01:40:30.20 23
80 122 Sarv Riho Tsainik Olimpik A-Tiim 01:40:33.10 24
81 43 Kõnnusaar Raivo 01:40:34.56 47
82 109 Kermas Mati Rullibaas 30km/h 01:40:36.83 8
83 42 Parve Ain Eesti Panga SK 01:40:37.17 4
84 121 Sizikov Vladimir InlineLife 01:40:56.86 48
85 140 Votiakov Andrew 01:40:56.87 49
86 46 Tammik Veiko 01:40:58.92 25
87 137 Nõmmik Kaidu 01:40:59.16 26
88 85 Germann Veiko Rulluisuklubi 8R 2 01:45:41.12 50
89 57 Saart Lembit Tamsalu 01:45:46.29 9
90 50 Kroon Olev 01:45:53.10 10
91 90 Grüning Urmas Jõhvi RS 01:45:59.24 27
92 52 Kruusement Peeter 01:46:52.58 5
93 127 Mahla Indrek 8R 01:46:54.77 51
94 55 Kainel Mart Tartul Inline Team 01:49:19.26 6
95 130 Arula Martin 01:50:03.63 28
96 64 Oder Jaan 01:50:04.68 52
97 88 Kiisk Veikko Tartu Inline Team 01:50:05.45 29
98 91 Kruutmann Anti Conviso 01:50:05.95 53
99 61 Teder Boriss 01:51:23.50 11
100 114 Tempel Jako ABB Spordiklubi 01:51:35.22 54
101 92 Variksoo Alo 01:51:38.53 7
102 134 Oidjärv Tarmo 01:51:46.34 30
103 115 Leitans Tonijs 01:51:48.74 55
104 93 Kivipõld Kaido 01:54:08.18 56
105 60 Leet Margus Rulluisuklubi 8R 3 01:59:05.80 57
106 131 Rändla Kaupo 02:04:41.94 58
107 63 Leek Tarmo Rulluisuklubi 8R 4 02:08:12.40 12
108 95 Puna Kristjan 02:20:05.60 59
109 132 Kallaste Priit Panomehed 02:23:12.75 60
‹‹ Back
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Rullituur12_r1
EMT_11
Tallink
Saku
Ramirent
ABCMotors_11
ROLLERBALDE
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Rullituur12_r1
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS