estenglv
WAP version
Login form
RSS
Swedbank Perespordisari alustab uut hooaega 04.03.2012 (0)
Eestlased kui spordirahvas, kas individualistid kes spordivad pere arvelt, või siiski tervislike eluviise harrastavad inimesed, kes teevad seda meelsasti koos perega, kui vaid selleks võimalust ...
Rattamaraton - 48 km
Rattamaraton - 24 km
Rattamaraton - Perearvestus
301 Moved Permanently Date: Thu, 25 May 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Swedbank Perespordisari II etapp. Rattamaraton
Aeg 30.06.2012
Koht Valgehobusemäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 48 km ühisstart kell 12:00
24 km ühisstart kell 12:15
Peresõit 6 km (2x3 km) kell 11:15
Lastesõidud kell 11:10
Korraldaja AT Spordiklubi, Albu Vallavalitus. Peeter Dedov Tel +372 515 1005, peeter@atspordiklubi.ee  
• STARDINIMEKIRI • KOONDARVESTUS 2012
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Pere koef. 24 km Koht v.k. K 24 km  
1 125 Pütsep Erki ALFA BALTIC 1:33:43.8 46:37.8 1 1
2 82 Maasing Sander Team Peloton 1:35:22.3 46:38.0 2 2
3 123 Austa Caspar A&T Spordiklubi 1:37:21.5 48:56.3 3 5
4 1 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 1:37:23.4 48:58.8 4 10
5 2 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 1:37:25.2 48:56.0 1 4
6 150 Puu Henno 1:37:27.0 48:56.6 5 6
7 3 Hirv Pait HRK 1:37:27.0 48:57.2 2 7
8 4 Rebane Meelis A&T Sport 1:38:10.2 48:57.8 3 8
9 93 Saar Raido Sportland Bottecchia Team 1:38:10.8 48:59.3 6 11
10 103 Sala Raivo Specialized/Olympic Casino 1:38:12.2 48:58.2 4 9
11 59 Karu Virgo Hawaii Express 1:38:13.5 48:54.9 5 3
12 133 Põldma Mirko 1:42:01.8 50:55.3 7 15
13 155 Pallo Rait AT Sport 1:42:03.1 50:53.4 8 12
14 131 Kruusemann Magnus 1:43:44.0 50:53.5 9 13
15 116 Kannel Karli Hawaii Kiirrong 1:43:48.1 50:53.8 10 14
16 114 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke 1:46:14.3 53:19.4 11 27
17 111 Roose Riivo Ussitaja Spordiklubi 1:46:15.3 51:56.8 12 18
18 147 Lukertsenko Mihhail FIXUS 1:46:19.7 53:13.3 13 19
19 6 Israel Olavi A&T Spordiklubi 1:46:20.0 53:15.6 6 22
20 8 Hussar Aimar A&T Spordiklubi 1:46:39.3 53:17.3 14 25
21 141 Luks Sven Sportland 1:46:41.5 53:16.1 7 23
22 115 Kannel Alari Hawaii Kiirrong 1:46:53.5 53:13.9 8 20
23 156 Välbe Urmas AT Sport 1:47:28.3 53:14.8 9 21
24 5 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 1:47:48.5 53:17.9 15 26
25 7 Hussar Kaidar A&T Spordiklubi 1:52:50.0 55:23.6 10 31
26 14 Tuuna Toomas 1:52:53.2 56:30.2 1 34
27 153 Kirsipuu Tiit Spordipartner 1:52:56.0 56:40.0 16 35
28 95 Järva Janek 1:52:56.7 53:16.5 11 24
29 15 Orlovski Siim A&T Sport 1:52:57.7 56:30.0 17 33
30 72 Tamm Tarmo Team Mahe 1:52:57.8 55:14.9 12 29
31 70 Kerner Argo velo clubbers 1:52:59.8 57:21.1 13 39
32 11 Pill Rein A&T Sport Team 1:53:02.0 56:30.0 14 32
33 57 Sõber Aare 1:53:02.7 54:19.3 18 28
34 107 Ispert Egert 1:53:02.8 57:28.7 19 46
35 152 Randalainen Viktoria SKYPE 1:53:05.5 57:21.8 1 41
36 85 Laas Martin Rein Taaramäe Rattaklubi 1:53:25.5 51:56.1 20 17
37 108 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi 1:55:30.6 55:15.2 1 30
38 75 Kull Martin Allew Ehitus 1:56:03.4 57:20.2 21 38
39 142 Rodendau Janno Vargamäe SK 1:56:03.7 57:21.6 22 40
40 16 Külanurm Karli A&T Sport Team 1:57:14.4 56:58.4 23 36
41 32 Ebber Andrus 1:57:31.1 57:22.3 15 42
42 139 Sigus Marko 1:57:34.9 56:59.3 24 37
43 23 Rõngas Riho 1:57:40.4 57:24.4 16 43
44 12 Kiigemägi Andres Rakke SK 1:57:43.6 57:26.9 2 45
45 146 Paas Ojar 1:57:44.8 57:25.0 25 44
46 92 Krull Kaupo 1:59:19.4 59:04.3 26 50
47 74 Pirn Jukko 1:59:29.6 59:08.0 17 51
48 110 Maripuu Janek Fixus Sport 1:59:47.0 59:12.5 27 52
49 20 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:00:13.9 57:53.8 18 48
50 21 Vähi Ilmar 2:00:56.9 59:16.9 28 53
51 113 Ojarand Tarmo 2:01:47.2 57:29.3 19 47
52 38 Koort Indrek 2:02:06.1 59:21.2 20 54
53 112 Rehi Arne 2:02:42.2 1:00:03.6 21 58
54 44 Meius Margus Alecoq 2:03:16.5 59:49.3 29 57
55 10 Salumäe Guido X-Sport 2:04:15.4 59:44.9 22 56
56 137 Toomsalu Ilmar 2:04:37.7 59:30.1 23 55
57 118 Uibokand Janelle Peloton 2:04:46.7 1:00:48.7 1 64
58 52 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:04:51.0 1:00:44.3 3 61
59 148 Sildaru Kalev lebo racing 2:05:05.5 1:01:26.4 4 66
60 39 Jürisaar Meelis 2:05:07.7 58:58.4 24 49
61 27 Palu Indrek Vennad-Dahl 2:05:20.7 1:00:28.6 30 59
62 18 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 2:05:29.1 1:02:44.9 2 75
63 151 Raidma Rainer 2:05:29.7 1:01:37.0 25 68
64 88 Pärn Hannes 2:05:33.4 1:02:40.0 26 72
65 128 Eesmaa Heigo Swedbank 2:05:59.2 1:01:34.9 31 67
66 40 Kaljurand Urmas Stamina SK 2:06:43.7 1:02:36.1 5 70
67 99 Rikkas Henrik 2:07:43.8 1:02:38.3 27 71
68 25 Eenraid Priit 2:08:48.9 1:02:45.7 28 76
69 30 Jüriöö Tiit 2:08:57.4 1:00:42.0 6 60
70 26 Väli Reigo 2:09:11.7 1:00:47.5 29 62
71 71 Saareoks Janek 2:09:26.7 1:02:47.1 32 77
72 134 Tulp Indrek Laansoo Motokross Team 2:10:04.4 1:02:42.4 33 74
73 87 Kasemaa Janno SEB 2:10:21.2 1:04:00.7 34 81
74 34 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 2:10:42.9 1:05:52.5 35 93
75 89 Överus Eerik SK Biathlon 2:11:09.7 1:03:59.2 36 80
76 33 Ulp Mare hansa sk 2:11:37.4 1:04:37.9 2 82
77 17 Mägi Allan TYASK 2:12:19.0 1:05:40.4 30 89
78 143 Aasmäe Arris 2:12:42.7 1:04:55.4 31 85
79 29 Vast Alari 2:12:52.5 1:03:58.7 37 79
80 94 Korb Indrek 2:13:04.6 1:05:43.5 38 91
81 119 Rimmel Marje 2:13:40.9 1:05:22.9 3 87
82 102 Allmere Andres 2:13:45.2 1:05:24.3 32 88
83 104 Vijard Margus VBH-Roto team 2:13:47.9 1:05:42.1 33 90
84 109 Kuusk Keijo XCsport 2:14:05.3 1:04:51.0 39 83
85 126 Moissejev Juri 2:14:31.0 1:06:31.2 40 98
86 86 Robi Jaanus 2:14:35.0 1:04:53.2 41 84
87 83 Eenraid Peep 2:15:18.2 1:06:19.9 42 96
88 31 Mesipuu Maido A&T Spordiklubi 2:16:11.1 1:06:10.2 43 95
89 96 Juusu Martin JSK Rave 2:16:20.8 1:06:00.1 7 94
90 13 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:16:57.6 1:02:59.4 34 78
91 80 Tiivoja Tiit xtsport 2:17:47.9 1:06:40.2 8 99
92 37 Leier Tõnis KoMo 2:18:15.3 1:07:48.9 1 102
93 36 Salla Raimo 2:18:51.8 1:00:48.0 44 63
94 132 Raitviir Erik velo clubbers 2:19:10.6 1:06:22.5 35 97
95 64 Piilbak Kevin 2:19:22.6 1:02:41.1 2 73
96 136 Näks Einar 2:19:48.4 1:08:42.9 45 104
97 78 Tiigi Tarmo 2:20:08.1 1:05:46.5 36 92
98 97 Rassadkin Kalle 2:21:14.7 1:05:21.5 37 86
99 117 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:21:19.5 1:20:04.4 46 134
100 35 Mängel Margus MAN Sport Team 2:22:06.2 1:06:53.2 38 100
101 121 Kajaste Kristjan Rapla X-Perience Team 2:22:57.1 1:07:47.1 47 101
102 41 Aavik Aivar Vägev Vänt 2:23:23.8 1:07:56.2 39 103
103 120 Lumi Paul Walkie-Talkie 2:23:46.9 1:10:51.6 48 114
104 55 Hiiekivi Urmet Agro 93 2:25:33.6 1:09:19.1 40 106
105 42 Lepik Hillar Kose AMK 2:26:41.3 1:10:23.8 9 111
106 145 Roode Siim 2:26:58.1 1:21:04.4 41 135
107 100 Allikajaka Anneli Jõelähtme Singel 2:27:09.1 1:09:57.4 4 108
108 46 Ivanov Aleksandr 2:27:10.4 1:08:43.6 42 105
109 154 Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 2:28:02.7 1:10:24.9 49 112
110 129 Tammepuu Kaupo 2:28:16.8 1:11:31.2 50 116
111 43 Vonk Aivar Kostivere Vänt 2:32:34.5 1:11:44.5 10 118
112 24 Kongo Kristjan Eesti Energia Spordiklubi 2:33:08.5 1:10:04.9 51 110
113 138 Ründva Olavi 2:34:04.2 1:15:38.3 52 126
114 149 Hallik Üllar 2:34:27.3 1:10:00.2 11 109
115 98 Valgemäe Hedvi 2:36:04.6 1:16:50.5 5 129
116 60 Tempel Marju Matate sk 2:36:15.4 1:15:47.9 6 127
117 63 Piilbak Andrus 2:36:25.0 1:11:28.9 43 115
118 62 Lepp Margus AGRO 93 2:36:34.6 1:11:37.5 44 117
119 69 Randmere Ahti 2:36:44.8 1:14:17.3 45 120
120 124 Allikberg Villu 2:37:08.8 1:13:41.1 53 119
121 101 Räppo Triinu Jõelähtme Singel 2:38:10.1 1:15:03.5 7 123
122 76 Arst Alar 2:39:23.4 1:15:35.1 12 124
123 47 Ründva Vello 2:41:44.9 1:15:37.4 2 125
124 140 Urmet Piret OK Põrgupõhja 2:42:11.7 1:17:47.8 8 130
125 157 Angelstok Aivar 2:43:43.1 1:14:55.6 46 122
126 65 Popp Urmas 2:45:06.8 1:19:05.4 47 132
127 84 Jüriöö Jaan 2:45:07.4 1:14:32.6 48 121
128 53 Kaseväli Uno MAN Sport Team 2:47:47.2 1:18:52.3 3 131
129 105 Koitjärv Tervo 2:52:44.5 1:19:52.0 54 133
130 49 Kangro Priit 2:56:29.4 1:10:45.9 49 113
131 48 Sulemenkov Igor 2:56:48.4 1:25:26.0 50 137
132 106 Matsukevits Andzei 3:04:15.8 1:25:31.2 55 138
0 90 Saarnits Sten kjk DNF 50:55.6 0 16
0 81 Helgis Priit DNF 1:01:03.6 0 65
0 91 Rimmel Margo A&T Spordiklubi DNF 1:02:10.3 0 69
0 135 Annion Aimar DNF 1:09:57.4 0 107
0 122 Paluteder Kristjan DNF 1:16:34.2 0 128
0 144 Agur Angela DNF 1:21:05.9 0 136
0 54 Kanarik Kristjan Eesti Energia Spordiklubi DNF 1:25:35.7 0 139
0 45 Aimsalu Mart RattaBossid DNF 1:29:21.1 0 140
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
riks, , 13.05.2013 17:41
Kust võiks leida info käesoleva aasta rattamaratoni kohta? Ette tänades!
olavi, , 03.07.2012 20:46
Klõpsisin ka mõned pildid http://nagi.ee/photos/olavij/sets/351817/
Peeter , , 02.07.2012 17:44
Võistluspäeval toimus parklas väike plekimõlkmine, kus keegi tagurdas otsa Skoda Oktaviale. Asjaosalisel või siis pealtnägijail palun ühendust võtta võistluste korraldajaga, et asi sõbralikult ära lahendada.
siim, , 02.07.2012 15:53
Suurepärane töö rajameistrilt. Kõike oli täpselt parasjagu, nii muda, heinamaad, saepuru, singleid ja kruusa.
Imre, , 01.07.2012 19:42
Üks pildigalerii on siin - http://www.maratonipildid.ee/swedbank-rattamaraton-2012
, , 01.07.2012 13:44
kus pildid on? tahan oodata
Marju, , 01.07.2012 12:59
Metsateed ja singlid ning kruusalõike minimaalselt arvestades võimalusi. super, mulle meeldis!
Rattur, , 01.07.2012 09:25
Väga hea rada, head singlid, mõnusad tõusupõksud ja head laskumised - kiidan korraldust ja kogu ettevõtmist!
Kristjan, , 01.07.2012 08:47
Väga hea rada (kiitus rajameistritele) ja super korraldus. Loodetavasti on järgmisel korral juba rohkem startijaid, sest ilmselgelt on üritus väärt osalemist.
Mark, markgavirko@gmail.com , 29.06.2012 23:04
У меня вопрос это соревнавание .если что скажите или напишите или позваните вот мой номер 58038379.


Kõige populaarsemad
Salomon
EstonianAir_logo
At Sport
Arctic 09
Leibur
Felix
Hasart MNK 09
Sky +
EOK
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE