estenglv
WAP version
Login form
RSS
Esimene Mulgi uisumaraton tõi kokku 350 uisutajat 10.01.2010 (2)
Üle 350 uisutaja osales täna Viljandis peetud esimesel Mulgi uisumaratonil, mille põhidistantsi võit läks tallinlasele Raivo Laanemetsale.
Lugupeetud I Mulgi Uisumaratonist osavõtjad 08.01.2010 (0)
Seoses valitsvate keeruliste ilmastikuoludega on korraldajad võistluseks ettevalmistadanud 5 km pikkuse ja kuni 5m laiuse võistlustrassi. Sellega on tekkinud olukord, kus osavõtjate turvalisuse ...
Jalgratturid kutsuvad uisutajaid Viljandisse Mulgi uisumaratonile 28.12.2009 (0)
Uisumaratonide sari teatab muudatusetest sarja kalendris! 23.12.2009 (0)
Mulgi Uisumaraton - 70 km
Mulgi Uisumaraton - 30 km
Mulgi Uisumaraton - 10 km tähestikuline
301 Moved Permanently Date: Thu, 06 Aug 2020 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Mulgi Uisumaraton
Aeg 10.01.2010
Koht Viljandi järv EST
Spordiala Kiiruisutamine
Distants Maraton 70 km 10:00
Rahvadistants 10 km 13:00
Poolmaraton 30 km 14:00
Korraldaja MTÜ Viljandi Rattaklubi, Loit Kivistik, Tel. +372 503 7186
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tarmo, , 11.01.2010 11:35
Rada oli kahtlemata parim, mis viimastel aastatel Eesti uisumaratonidel on olnud. Tänud korraldajatele suure vaeva nägemise eest. Muidugi soosis seda ka ilm. 2 nädalat tagasi olnud sulaga oleks olnud sama seis nagu viimasel Kalevipoja maratonil. Olen käinud kõigil Kalevipoja uisumaratonidel ja võrreldavad ilmatingimused olid neist ehk esimesel, kuid rada ette valmistada siis ei suudetud, oli konarlik ja lumega kaetud.
to Mammu, , 11.01.2010 11:21
olin üks, kes oli hokikepiga rajal ja kinnitan, et mingit kepiga vehkimist polnud. Kõik kes mööda tahtsid, said seda ilma igasugu probleemita teha. Pigem olid kelgud need, mis stardist minnes ohtlike olukordi tekitasid uisutajate vahel manööverdades. Hoopis arusaamatu on sinu inn. Sõida, naudi, aga ära mölise.
mammule, , 11.01.2010 11:19
Ma soovitaks enne võistlema asumist juhendi läbi lugeda. Tõukekelguga lubati võistlema küll, aga seda 70 km distantsile. Olles kõrvalt näinud, kuidas üks vend stardis tõukekelguga uisutajate vahelt läbi murdis, siis julgen öelda, et kelk uisurajale ikka ei sobi... Tehke oma võistlus, spetsiaalselt kelkudele?!
Mammu, , 11.01.2010 10:53
Rada oli minumeelest suh OK kuigi mitte parim aga siiski parem kui viimane Kalevipoja ujumismaraton. Ise olin rajal tõukekelguga (www.kickbike.ee) Korraldajate suhtes küll väheke pettunud, et kelgutajatele enne võistluspäeva imelikke sõnumeid saadeti ja kõik see segadus. ise olin end vanusegrupi järgi juba varem reganud. Eriti tegi meele mustaks aga see, et kelke peeti liiga ohtlikeks. Mainiks siinkohal, et kelgud on uisumaratonid normaalne osa mujal põhjamaades ja euroopas, miks peaksime me kelgutajad olema Eestis ohtlikumad! ja Teine asi, et miks lastake rajale HOKIKEPPIDEGA... need ON ohtlikud eriti kui nad liiguvad oma grupis, millest on väga raske mööda minna ja vehivad nende keppidega. Arusaamatu! Info levik oli ka natuke kehvake minumeelest. Koos võistlusnumbriga oleks võinud kasvõi väikese A4 lehe jagada kus peal kirjas viimased infod raja kohta, info kust saab tasuta süüa ja juua peale võistlust ja kus asub saun. Pelae võistlust oleks küll saunas käinud aga teada sain sellest alles siis kui riided autos juba vahetatud ja soe puhuriga sisse puhutud. Viimasena mainiks ajavõtmist, et kui nüüd võistlus korraldada võistluse pärast, mitte raha kokku kraapimise eesmärgil siis võiks kasutada ka ajavõtu kiipe, sest olgem ausad aegadega sai siin ikka palju nalja.
uisusõber, , 11.01.2010 10:38
tänud, teinekord siis oskan kõvahäälselt küsida....vaatasin, et kõikpuha tasuline, ei hakanud trügima ka....rahakott oli autos ja auto mitte just väga lähedal.. aga üritus ise oli väga hea, rada korralik ja ilm ilus, mis veel tahta. Pühajärve maraton juba ootab
Herki, , 11.01.2010 10:14
Üks fotoseeria http://nagi.ee/photos/herkih/sets/246075/ Fotod Sakala veebis http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=209909
tõnis, , 11.01.2010 10:04
Vastuseks uisusõbrale kohvi ,tee ja supi kohta, need olid kõik tasuta uisumaratonist osavõtjatele, telk kus seda õndsust jagati asus stardi, finiši kõrval, lõkkeplatsi juures, teenindasid ülikaunid ja lahked neiud. Ilmselt ei taibanud sa ise selle kohta kelleltki küsida.
tõnis, , 11.01.2010 10:02
Vastuseks uisusõbrale kohvi ,tee ja supi kohta, need olid kõik tasuta uisumaratonist osavõtjatele, telk kus seda õndsust jagati asus stardi, finiši kõrval, lõkkeplatsi juures, teenindasid ülikaunid ja lahked neiud. Ilmselt ei taipand sa ise selle kohta kelleltki küsida.
uisusõber, , 11.01.2010 08:41
Sellest on tõesti kahju, et finsihikoridori ei suudetud hoida vaba ainult uisutajate jaoks, seetõttu oleksin peaaegu rajalt kõrvale astunud juba mitukümmend meetrit enne finishit, õnneks kaasvõistleja märkas, et finishini on veel mõned meetrid vaja läbi rahvamassi uisutada. Ja veel küsimus, kas uisumaratonist osavõtjatele oli ka ainult tasuline toitlustus? Ei märganud, et kuskil oleks keegi midagi jaganud, kasvõi tassikese teed andnud peale sõitu. Aga võibolla ei leidnud ma ise õiget kohta.
Tõnu Hendrikson, tonuhe@hot.ee, 10.01.2010 22:43
Tänud minugi poolt korraldajaile! Rada oli hästi ettevalmistatud ja ka märkustele, et rajale on sõidu käigus augud tekkinud, reageeriti kiiresti ja need tähistati värviga Eks esimese uisumaratoni korralduse kogemus on nüüd käes ja ilmselt järgmiseks korraks ka selge, milliseid parandusi uisumaratonil korralduses teha. Kõige tõsisem on ilmselt see, et tuleb rajale finišis korralikud piirded paigaldada. Paljud pealtvaatajad ei adunud üldse et tegu on finišikoridoriga, kuhu lõpetajad täiskiirusel sisse "lendavad". Väikestelt lastelt muidugi ei saagi seda nõuda. Nagu muljetest kuulda oli, tekkis ärevaid momente mitmeid, kuid nagu juba ka siin mainiti, toimus siiski ka kokkupõrkeid Usun, et Pühajärvel saavad kõik juba turvaliselt finišeerida


Kõige populaarsemad
Eesti Maratonuisutamise sari 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE