estenglv
WAP version
Login form
RSS
Kümme korda Fuji Rakke Rattamaratonil! 09.09.2010 (0)
Nissan Eesti MV Fuji X Rakke Rattamartoni protokollide põhjal on korraldajatel rõõm tõdeda, et neli osalejat on suutnud kõigil kümnel aastal edukalt jõuda lõpptulemuseni.
Rakke Rattamaraton toimus tormi kiuste! 15.08.2010 (0)
Olenemata loodusjõudude poolt tekitatud kahjust kogunesid ratturid juba kümnendat korda Rakke linnamäe staadionile, et võtta osa rattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuluvad Nissan EMV X ...
Eesti meistriks krooniti Rakkes Allan Oras /LISATUD TULEMUSED/ 15.08.2010 (2)
Pühapäeval toimub Fuji X Rakke Rattamaraton STARDINIMEKIRI 13.08.2010 (4)
10.Fuji Rakke Rattamaraton toimub planeeritud ajal, mahus ja kellaaegadel 11.08.2010 (4)
Pildid Rakke rattamaratoni rajast 09.08.2010 (5)
Rakke rattamaratoni eriteadaanne! Lisatud pildid maratoni rajast! MARATON TOIMUB! 09.08.2010 (20)
Rakke rattamaratonini on jäänud vähem kui kaks nädalat 03.08.2010 (0)
Juubel tulekul! 16.07.2010 (6)
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Rakke Rattamaraton - 62 km /uuend. 06.09/
Rakke Rattamaraton - 38 km /uuend.06.09/
301 Moved Permanently Date: Sun, 15 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Nissan EMV Fuji X Rakke Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 15.08.2010
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 62 km kell 12:00 
Poolmaraton 38 km kell 13:10
Lastesõidud kell 12:10
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
• KOONDTULEMUSED • STARDINIMEKIRI • OLULINE INFO • LASTESÕIDUD
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF koht PKT    
251 Kull Martin 2:49:44 1:18:27 144 268 1240 Diploma
252 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:49:44 1:18:43 145 279 1239 Diploma
253 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:49:54 1:18:40 146 278 1238 Diploma
254 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:49:57 1:17:23 2 251 1237 Diploma
255 Sisask Andreas Logica 2:50:12 1:18:35 147 274 1236 Diploma
256 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:50:30 1:17:05 9 238 1235 Diploma
257 Kurg Rauno 2:50:30 1:17:11 148 244 1234 Diploma
258 Kerner Argo velo clubbers 2:50:30 1:19:23 51 296 1233 Diploma
259 Soots Reino Profex Cycling Team 2:50:30 1:18:35 149 275 1232 Diploma
260 Helm Jaak Barrus 2:50:31 1:18:29 150 269 1231 Diploma
261 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:50:33 1:18:34 151 273 1230 Diploma
262 Kiuru Väino velo clubbers 2:50:34 1:19:03 152 288 1229 Diploma
263 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:50:39 1:16:54 52 237 1228 Diploma
264 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:50:54 1:18:03 153 263 1227 Diploma
265 Paju Kermo Cosmos 2:51:15 1:19:17 19 295 1226 Diploma
266 Kingo Gunnar Westline Team 2:51:36 1:18:30 154 270 1225 Diploma
267 Magus Margus SJK Viiking 2:51:49 1:15:30 28 209 1224 Diploma
268 Greenbaum Marko 2:51:52 1:18:54 155 286 1223 Diploma
269 Leisalu Tanel Grundfos & Pyhayritus.org 2:51:54 1:19:47 156 306 1222 Diploma
270 Popp Kristian WESTLINE TEAM I 2:52:21 1:18:47 157 282 1221 Diploma
271 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:52:21 1:19:10 158 293 1220 Diploma
272 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:52:26 1:19:36 53 300 1219 Diploma
273 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:52:29 1:17:16 54 246 1218 Diploma
274 Lillend Allan Artec Elekter 2:52:29 1:18:18 159 267 1217 Diploma
275 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:52:30 1:18:53 4 284 1216 Diploma
276 Orgla Maario Volkswagen 2:52:34 1:17:41 160 255 1215 Diploma
277 Kuresoo Rain Biathlon 2:52:42 1:14:40 161 198 1214 Diploma
278 Mägi Holger Ummisjalu 2:52:47 1:20:55 162 325 1213 Diploma
279 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 2:52:48 1:19:46 163 305 1212 Diploma
280 Tilk Rait KOMO 2:53:02 1:17:10 20 243 1211 Diploma
281 Puusepp Kaito WESTLINE TEAM I 2:53:08 1:20:07 164 311 1210 Diploma
282 Stolfot Ivo 2:53:18 1:19:48 165 307 1209 Diploma
283 Toots Tanel 2:53:37 1:21:16 166 331 1208 Diploma
284 Kingo Priit Westline Team 2:53:41 1:19:31 167 298 1207 Diploma
285 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:53:46 1:19:45 55 304 1206 Diploma
286 Lepp Marko Sportland / MyFitness Team 2:53:47 1:20:42 168 321 1205 Diploma
287 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:53:48 1:19:44 56 303 1204 Diploma
288 Must Tauri Türi Rattatiim 2:53:50 1:18:45 29 280 1203 Diploma
289 Grigorovits Jaanus Jopeklubi 2:53:54 1:22:25 169 361 1202 Diploma
290 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:54:23 1:21:23 170 336 1201 Diploma
291 Salumäe Guido 2:54:31 1:19:28 171 297 1200 Diploma
292 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:54:31 1:19:08 57 291 1199 Diploma
293 Kimmel Kaarel 2:54:41 1:22:34 172 365 1198 Diploma
294 Tarvis Peeter KOMO 2:54:47 1:15:50 10 214 1197 Diploma
295 Tooming Taaniel SK Velo 2:54:49 1:15:10 21 203 1196 Diploma
296 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:54:49 1:18:51 173 283 1195 Diploma
297 Põder Jarno 2:54:49 1:21:18 174 333 1194 Diploma
298 Kaur Väino 2:55:11 1:22:01 58 352 1193 Diploma
299 Viikmäe Kaupo 2:55:11 1:22:18 59 359 1192 Diploma
300 Saarep Peeter 2:55:44 1:21:39 11 342 1191 Diploma
301 Albri Kalev X-SPORT 2:55:49 1:20:46 175 322 1190 Diploma
302 Puhke Marcus 2:55:58 1:16:12 30 221 1189 Diploma
303 Rool Margus Spordipartner 2 2:56:07 1:22:59 176 375 1188 Diploma
304 Suvi Toivo 2:56:11 1:18:33 60 272 1187 Diploma
305 Grünberg Harry Porter Racing 2:56:14 1:20:42 177 320 1186 Diploma
306 Sildaru Kalev lebo racing 2:56:14 1:21:43 12 344 1185 Diploma
307 Rist Liisi Cosmos Sun 2:56:34 1:21:38 3 340 1184 Diploma
308 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:56:39 1:20:22 178 313 1183 Diploma
309 Peterson Hendrik 2:56:44 1:19:37 179 301 1182 Diploma
310 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:56:50 1:23:19 61 382 1181 Diploma
311 Koort Kristel Investment Agency Team 2:56:53 1:19:52 4 308 1180 Diploma
312 Uba Tarmo Microsoft Eesti 2:56:54 1:21:42 180 343 1179 Diploma
313 Kütt Vello Hat auto 2:56:54 1:19:06 62 290 1178 Diploma
314 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 2:56:56 1:19:40 5 302 1177 Diploma
315 Remiküll Ragnar 2:56:59 1:20:06 63 310 1176 Diploma
316 Pogodin Dmitri Äkke 2:56:59 1:21:15 181 330 1175 Diploma
317 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:57:00 1:21:17 6 332 1174 Diploma
318 Joost Eddi SG WEBER 2:57:00 1:21:08 182 327 1173 Diploma
319 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:57:03 1:22:26 183 362 1172 Diploma
320 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 2:57:04 1:21:52 184 350 1171 Diploma
321 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 2:57:05 1:20:39 185 317 1170 Diploma
322 Joorits Andero lebo racing 2:57:08 1:21:46 186 347 1169 Diploma
323 Luhaorg Siim KOMO 2:57:26 1:21:35 22 339 1168 Diploma
324 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:57:30 1:18:46 13 281 1167 Diploma
325 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:57:40 1:24:03 14 402 1166 Diploma
326 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:57:45 1:09:52 64 87 1165 Diploma
327 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:57:49 1:22:21 187 360 1164 Diploma
328 Perm Ivar 2:57:52 1:22:56 65 372 1163 Diploma
329 Maripuu Janek 2:57:53 1:20:37 188 316 1162 Diploma
330 Tuuna Toomas 2:57:57 1:20:05 15 309 1161 Diploma
331 Puhke Peeter Ambla SK 2:58:01 1:18:39 66 277 1160 Diploma
332 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:58:05 1:23:33 31 386 1159 Diploma
333 Silland Siim 2:58:06 1:23:51 189 396 1158 Diploma
334 Tähiste Tarmo SK Saarde 2:58:08 1:20:36 67 315 1157 Diploma
335 Vähi Nikolai Taliroos 2:58:11 1:22:16 68 358 1156 Diploma
336 Tehvand Jaanos 2:58:14 1:22:13 190 356 1155 Diploma
337 Sarapuu Jaanus-Arno 2:58:23 1:21:21 191 335 1154 Diploma
338 Lepiksaar Madis 2:58:31 1:21:52 32 349 1153 Diploma
339 Raivo Jaak Chapter 11 2:58:40 1:23:05 192 379 1152 Diploma
340 Meitus Raivo 2:58:42 1:23:03 69 377 1151 Diploma
341 Lõiv Leho 2:58:46 1:20:18 70 312 1150 Diploma
342 Kaur Margus 2:58:47 1:23:36 71 390 1149 Diploma
343 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:58:48 1:22:03 72 353 1148 Diploma
344 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 2:58:49 1:22:12 193 355 1147 Diploma
345 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:58:53 1:21:30 194 337 1146 Diploma
346 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:58:55 1:23:07 195 380 1145 Diploma
347 Kabonen Tiit 2:59:03 1:23:40 16 393 1144 Diploma
348 Pütsepp Mati Haanja RK 2:59:14 1:24:10 196 407 1143 Diploma
349 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:59:20 1:13:47 197 183 1142 Diploma
350 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:59:20 1:22:10 73 354 1141 Diploma
351 Einpalu Mart Levira 2:59:26 1:24:25 198 415 1140 Diploma
352 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 3:00:02 1:18:54 74 285 1139 Diploma
353 Kivirüüt Margus suusahullud 3:00:03 1:22:45 199 369 1138 Diploma
354 Kallais Ats 3:00:11 1:25:37 200 442 1137 Diploma
355 Matvejeva Jana VARGAMÄE 3:00:13 1:21:10 7 328 1136 Diploma
356 Kompus Meelis Mariine Auto 3:00:21 1:24:04 201 403 1135 Diploma
357 Uudeberg Tanel SK LosToros 3:00:22 1:25:13 202 435 1134 Diploma
358 Paas Olari OnePower 3:00:29 1:23:53 75 398 1133 Diploma
359 Saetalu Andres 3:00:30 1:24:31 76 418 1132 Diploma
360 Mäekivi Andres 3:00:30 1:25:14 203 436 1131 Diploma
361 Tomson Ivo 3:00:36 1:24:13 204 410 1130 Diploma
362 Erm Margo TPSS/FREESPORT 3:00:37 1:19:15 205 294 1129 Diploma
363 Järvsalu Teet CC Superior 3:00:44 1:25:22 206 439 1128 Diploma
364 Ots Andro Team Mahe 3:00:53 1:22:42 77 367 1127 Diploma
365 Ojasaar Kalmer 3:00:55 1:20:35 207 314 1126 Diploma
366 Külanurm karli 3:00:56 1:25:09 208 432 1125 Diploma
367 Märtmaa Jüri Whirlpool 3:00:57 1:24:20 17 412 1124 Diploma
368 Aule Krister Chapter 11 3:00:58 1:24:39 209 422 1123 Diploma
369 Viks Harri EE Spordiklubi 3:01:03 1:23:34 78 388 1122 Diploma
370 Maalt Marko 3:01:08 1:21:39 79 341 1121 Diploma
371 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 3:01:08 1:23:01 80 376 1120 Diploma
372 Saar Tarmo 3:01:11 1:23:33 210 387 1119 Diploma
373 Thomberg Tarvi MK Juhan 3:01:11 1:26:30 211 463 1118 Diploma
374 Saksniit Priit 3:01:14 1:22:59 212 374 1117 Diploma
375 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 3:01:17 1:27:10 213 480 1116 Diploma
376 Aavel Rivo 3:01:19 1:22:34 214 364 1115 Diploma
377 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:01:20 1:23:35 215 389 1114 Diploma
378 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 3:01:34 1:22:40 5 366 1113 Diploma
379 Viik Tarvi jk.Paralepa 3:01:36 1:23:26 216 384 1112 Diploma
380 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 3:01:39 1:21:50 81 348 1111 Diploma
381 Lillo Martin Mehed Marsilt 3:01:43 1:23:52 217 397 1110 Diploma
382 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 3:01:48 1:24:00 218 400 1109 Diploma
383 Mees Janar 3:02:02 1:23:38 219 392 1108 Diploma
384 Rooden Priit Alpiklubi Firn 3:02:07 1:25:50 220 446 1107 Diploma
385 Kriisa Helar 3:02:17 1:24:53 221 427 1106 Diploma
386 Kulp Alar 3:02:40 1:23:04 222 378 1105 Diploma
387 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK 3:02:41 1:20:47 223 323 1104 Diploma
388 Hollo Heiki 3:02:43 1:22:15 224 357 1103 Diploma
389 Rikkas Henrik 3:02:50 1:22:56 82 371 1102 Diploma
390 Pärnamets Aivar 3:02:52 1:26:32 83 465 1101 Diploma
391 Kull Agur 3:03:07 1:16:08 225 219 1100 Diploma
392 Furmane Madara VW-Valmiera 3:03:09 1:26:34 6 468 1099 Diploma
393 Sildvee Madis 3:03:09 1:28:01 226 509 1098 Diploma
394 Nõmm Margus 3:03:15 1:13:46 227 182 1097 Diploma
395 Kumel Tarvo balticpack.ee 3:03:27 1:24:25 84 414 1096 Diploma
396 Männa Margus 3:03:37 1:23:37 228 391 1095 Diploma
397 Truu Paavo Bauhof 3:03:39 1:24:30 229 417 1094 Diploma
398 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 3:03:41 1:25:25 230 440 1093 Diploma
399 Roopalu Erik 3:03:43 1:24:35 231 420 1092 Diploma
400 Tamm Tamar 3:03:46 1:24:51 232 426 1091 Diploma
401 Vasar Kaidu Taliroos 3:03:47 1:24:14 233 411 1090 Diploma
402 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 3:03:59 1:24:00 234 401 1089 Diploma
403 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 3:03:59 1:24:27 235 416 1088 Diploma
404 Berg Allan lebo racing 3:04:03 1:25:17 236 437 1087 Diploma
405 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 3:04:03 1:26:04 237 450 1086 Diploma
406 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:04:05 1:25:06 18 430 1085 Diploma
407 Toomsalu Ilmar 3:04:06 1:23:50 85 395 1084 Diploma
408 Lõoke Toomas 3:04:08 1:24:49 238 424 1083 Diploma
409 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 3:04:08 1:24:32 239 419 1082 Diploma
410 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 3:04:11 1:25:46 240 444 1081 Diploma
411 Tinno Margus velo clubbers 3:04:38 1:16:27 241 225 1080 Diploma
412 Metsaots Jaanus 3:04:39 1:24:36 86 421 1079 Diploma
413 Valdner Marek Kärmed Citikad 3:04:42 1:20:51 242 324 1078 Diploma
414 Naarits Egon Logica 3:05:03 1:25:20 243 438 1077 Diploma
415 Mahkvei Allan 3:05:08 1:26:01 244 447 1076 Diploma
416 Dengo Marti SG WEBER 3:05:11 1:28:39 33 530 1075 Diploma
417 Burov Roman 3:05:16 1:25:27 87 441 1074 Diploma
418 Kimsen Toomas 3:05:22 1:21:59 245 351 1073 Diploma
419 Vijard Margus VBH-Roto Team 3:05:22 1:27:26 246 489 1072 Diploma
420 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis 3:05:25 1:27:40 247 496 1071 Diploma
421 Rammi Antti 3:05:36 1:22:43 248 368 1070 Diploma
422 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:05:37 1:24:48 8 423 1069 Diploma
423 Tõnupärt Risto 3:05:59 1:26:45 249 469 1068 Diploma
424 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:06:02 1:23:48 250 394 1067 Diploma
425 Puhtvend Fredi Jõhvi Motoklubi 3:06:03 1:26:33 251 466 1066 Diploma
426 Lacis Andrejs 3:06:04 1:28:20 19 520 1065 Diploma
427 Loitmaa Madis 3:06:06 1:26:30 252 462 1064 Diploma
428 Puust Rain 3:06:07 1:26:02 253 449 1063 Diploma
429 Mitt Terje Cosmos Sun 3:06:08 1:23:17 9 381 1062 Diploma
430 Mägi Andrus Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:06:09 1:26:52 254 474 1061 Diploma
431 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:06:15 1:25:00 255 428 1060 Diploma
432 Malsroos Mait 3:06:24 1:27:57 88 506 1059 Diploma
433 Lomp Priit Taliroos 3:06:31 1:27:39 256 495 1058 Diploma
434 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 3:06:31 1:26:02 257 448 1057 Diploma
435 Pääsik Kersti Fittest Tartu TeamRide 3:06:31 1:26:20 10 454 1056 Diploma
436 Suur Meelis 3:06:40 1:28:04 258 510 1055 Diploma
437 Gröön Janar Viljandi kähkusõitjad 3:06:41 1:26:07 259 452 1054 Diploma
438 Palm Aare lebo racing 3:06:42 1:27:51 260 501 1053 Diploma
439 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 3:06:48 1:29:30 89 550 1052 Diploma
440 Kägu Janeck 3:06:49 1:21:34 261 338 1051 Diploma
441 Kooskora Priidu 3:06:51 1:28:15 262 517 1050 Diploma
442 Päll Taavi Alasniidu KH 3:06:51 1:27:25 263 488 1049 Diploma
443 Marks Ergi Mehed Marsilt 3:07:10 1:29:00 264 538 1048 Diploma
444 Nurk Andres 3:07:13 1:24:21 265 413 1047 Diploma
445 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 3:07:17 1:27:53 266 502 1046 Diploma
446 Lember Alo 3:07:19 1:21:06 90 326 1045 Diploma
447 Karjane Jaak Plekk-Liisu Rattaklubi 3:07:23 1:26:34 267 467 1044 Diploma
448 Kesper Raino 3:07:27 1:28:44 268 533 1043 Diploma
449 Rimmel Margo 3:07:33 1:27:41 269 497 1042 Diploma
450 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 3:07:41 1:26:54 270 475 1041 Diploma
451 Õun Toomas WESTLINE TEAM III 3:07:44 1:27:23 91 487 1040 Diploma
452 Merelaid Martin 3:07:44 1:26:31 271 464 1039 Diploma
453 Hendrikson Tõnu Elioni SK 3:07:45 1:24:50 272 425 1038 Diploma
454 Parmask Peeter 3:07:45 1:26:19 92 453 1037 Diploma
455 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 3:07:47 1:16:28 34 227 1036 Diploma
456 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:07:53 1:25:11 273 433 1035 Diploma
457 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:08:02 1:26:59 274 476 1034 Diploma
458 Eenraid Priit 3:08:16 1:27:58 275 507 1033 Diploma
459 Haaviste Raido 3:08:20 1:28:43 276 532 1032 Diploma
460 Romandi Arvi 3:08:23 1:25:01 277 429 1031 Diploma
461 Paumets Meelis 3:08:25 1:28:27 278 525 1030 Diploma
462 Paadam Karl 3:08:27 1:26:26 279 459 1029 Diploma
463 Järve Mihkel 3:08:29 1:28:07 280 512 1028 Diploma
464 Vardja Vallo Rudus Ratturid 3:08:30 1:27:21 281 486 1027 Diploma
465 Leeduks Raul Gustaf Kopparberg 3:08:31 1:28:21 282 521 1026 Diploma
466 Pajuste Mario 5 + Cycling Team 3:08:39 1:27:46 283 498 1025 Diploma
467 Raatma Arvo 3:08:40 1:30:07 284 569 1024 Diploma
468 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 3:08:43 1:27:06 7 478 1023 Diploma
469 Seeder Heldur-Valdek PPA 3:08:44 1:26:49 20 472 1022 Diploma
470 Leben Riho Skanska 3:08:53 1:26:22 285 456 1021 Diploma
471 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 3:08:58 1:23:32 286 385 1020 Diploma
472 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:08:59 1:27:35 11 494 1019 Diploma
473 Ladva Marek 3:09:02 1:26:48 287 471 1018 Diploma
474 Jams Sulev Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:09:04 1:23:24 93 383 1017 Diploma
475 Pint Meelis SK Mulgi 3:09:05 1:27:31 288 492 1016 Diploma
476 Merila Martti Nõmme Rattaklubi 3:09:07 1:28:06 289 511 1015 Diploma
477 Männik Üllar Sk Aaspere 3:09:10 1:28:13 290 515 1014 Diploma
478 Viidemann Mati Vennad-Dahl 3:09:14 1:28:59 21 537 1013 Diploma
479 Salum Siim Enics 3:09:17 1:26:23 291 457 1012 Diploma
480 Tiisvend Jaanus 3J 3:09:17 1:26:29 292 461 1011 Diploma
481 Rikka Raimo VENNAD RIKKAD 3:09:25 1:27:17 293 482 1010 Diploma
482 Rebane Renno RPM Rattatiim 3:09:30 1:23:55 294 399 1009 Diploma
483 Järve Marek Spordipartner 2 3:09:53 1:26:25 295 458 1008 Diploma
484 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:10:01 1:31:21 94 602 1007 Diploma
485 Varik Ott 3:10:06 1:28:19 296 519 1006 Diploma
486 Kesvatera Andres 3:10:12 1:28:38 297 529 1005 Diploma
487 Simson Valmar Suusahullud 3:10:15 1:29:05 95 539 1004 Diploma
488 Kukk Kalle 3:10:23 1:29:56 96 562 1003 Diploma
489 Küüsvek Andre EBRD Team 3:10:28 1:30:05 97 567 1002 Diploma
490 Katin Vladimir Tartu SK Velo 3:10:40 1:27:20 22 483 1001 Diploma
491 Kiristaja Kalle Taliroos 3:10:47 1:30:13 98 573 1000 Diploma
492 Vask Aivo TYSK 3:10:48 1:27:55 99 504 999 Diploma
493 Reinson Raul SG WEBER 3:10:48 1:30:41 298 584 998 Diploma
494 Sildvee Märt 3:11:11 1:29:19 299 545 997 Diploma
495 Angerma Meelis Chapter 11 3:11:17 1:22:55 300 370 996 Diploma
496 Kraus Taivo HI 3:11:17 1:27:20 100 484 995 Diploma
497 Küünal Jaan 3:11:22 1:29:22 101 547 994 Diploma
498 Läänemets Enn Nordecon 3:11:24 1:27:59 23 508 993 Diploma
499 Nemiro Mihhail Grundfos & Pyhayritus.org 3:11:26 1:29:14 301 544 992 Diploma
500 Kuri Sepo 3:11:39 1:24:06 302 405 991 Diploma
501 Haud Janek 3:11:48 1:31:02 303 593 990 Diploma
502 Rannu Reimo 3:11:50 1:29:06 304 540 989 Diploma
503 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 3:11:54 1:30:51 305 589 988 Diploma
504 Mikita Valdur 3:11:54 1:27:09 102 479 987 Diploma
505 Aamisepp Tõnu 3:12:05 1:30:35 24 580 986 Diploma
506 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 3:12:24 1:26:05 306 451 985 Diploma
507 Leier Tõnis KoMo 3:12:29 1:28:18 25 518 984 Diploma
508 Kangur Kaido Aima SK 3:12:32 1:27:27 103 490 983 Diploma
509 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 3:12:32 1:30:40 307 583 982 Diploma
510 Ostrak Ardi 3:12:34 1:27:20 308 485 981 Diploma
511 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 3:12:35 1:28:29 309 526 980 Diploma
512 Ilumäe Veljo 3:12:48 1:25:12 310 434 979 Diploma
513 Prants Raivo Fratelli.ee 3:13:06 1:29:37 311 553 978 Diploma
514 Luukas Meelis 3:13:12 1:28:14 312 516 977 Diploma
515 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:13:17 1:24:11 313 408 976 Diploma
516 Kotkas Kristo Vennad-Dahl 3:13:23 1:25:47 314 445 975 Diploma
517 Berzins Juris 3:13:23 1:31:12 26 597 974 Diploma
518 Toom Markus Fittest Tartu TeamRide 3:13:26 1:28:12 315 514 973 Diploma
519 Lepp Emeri Mehed Marsilt 3:13:32 1:34:17 316 649 972 Diploma
520 Kooskora Toomas 3:13:35 1:30:07 27 568 971 Diploma
521 Arumägi Meelis 3:13:36 1:30:10 317 571 970 Diploma
522 Madalvee Mihkel 3:13:43 1:28:22 318 522 969 Diploma
523 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 3:13:46 1:30:49 12 587 968 Diploma
524 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 3:13:46 1:29:56 319 561 967 Diploma
525 Mägi Joosep 3:13:51 1:30:03 23 565 966 Diploma
526 Käär Tanel 3:13:55 1:27:47 320 499 965 Diploma
527 Leppik Elle Fittest Tartu Nooled 3:13:57 1:29:10 13 542 964 Diploma
528 Överus Hanno 3:14:00 1:30:29 104 578 963 Diploma
529 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB II 3:14:01 1:28:37 321 528 962 Diploma
530 Hirte Igors Smiltene 3:14:02 1:28:25 322 524 961 Diploma
531 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 3:14:03 1:33:15 105 636 960 Diploma
532 Pragi Karel 3:14:06 1:28:47 323 534 959 Diploma
533 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 3:14:06 1:27:32 35 493 958 Diploma
534 Kaasik Illar Investment Agency Team 3:14:11 1:29:07 106 541 957 Diploma
535 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:14:17 1:28:41 324 531 956 Diploma
536 Reiner Jaan 3:14:17 1:26:21 107 455 955 Diploma
537 Gontmacher Siim 3:14:26 1:30:52 325 590 954 Diploma
538 Kuusik Kalle Enics 3:14:26 1:29:34 108 551 953 Diploma
539 Audova Jaanus KJK 3:14:28 1:24:09 28 406 952 Diploma
540 Läte Indrek 3:14:41 1:29:25 326 548 951 Diploma
541 Saareoks Janek 3:14:52 1:30:12 327 572 950 Diploma
542 Voitka Urmas Barrus 3:15:09 1:30:24 109 576 949 Diploma
543 Kriis Viljar 3:15:09 1:30:33 328 579 948 Diploma
544 Saremat Tarmo JCI Spordiklubi 3:15:10 1:31:53 329 612 947 Diploma
545 Abel Marko 3:15:11 1:32:46 36 628 946 Diploma
546 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:15:11 1:31:04 110 594 945 Diploma
547 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:15:16 1:37:19 111 717 944 Diploma
548 Virumäe Alar 3:15:40 1:29:38 330 554 943 Diploma
549 Janno Janar 3:15:42 1:28:30 331 527 942 Diploma
550 Haav Viljar straf 3:15:45 1:30:36 332 581 941 Diploma
551 Vool Rom 3:15:49 1:31:39 333 608 940 Diploma
552 Ild Urmas OnePower 3:15:52 1:28:08 112 513 939 Diploma
553 Lichtfeldt Andro 3:15:53 1:30:50 334 588 938 Diploma
554 Kreegimets Janis Rix Ratas 3:15:54 1:32:59 113 633 937 Diploma
555 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 3:15:57 1:26:47 335 470 936 Diploma
556 Kiipsaar Raido Skanska 3:16:07 1:32:50 114 631 935 Diploma
557 Talts Tanel WESTLINE TEAM I 3:16:31 1:31:48 336 609 934 Diploma
558 Laasma Martin 3:16:33 1:34:39 337 660 933 Diploma
559 Maremäe Raiko Velonoid 3:16:38 1:33:12 338 635 932 Diploma
560 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 3:16:38 1:25:43 339 443 931 Diploma
561 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 3:16:41 1:29:28 340 549 930 Diploma
562 Laidver Leho 3:16:44 1:33:59 115 645 929 Diploma
563 Pettai Jaanus 3:16:53 1:32:37 341 623 928 Diploma
564 Lipvars Jaanus 3:16:54 1:29:39 342 555 927 Diploma
565 Lilleste Aare SK Pärnu 3:16:54 1:30:45 29 586 926 Diploma
566 Voll Ardo balticpack.ee 3:17:00 1:31:11 343 596 925 Diploma
567 Kibin Allan Diamondtec 3:17:00 1:31:36 116 605 924 Diploma
568 Kaulins Martins 3:17:08 1:31:20 344 601 923 Diploma
569 Toom Tarmo Viljandi kähkusõitjad 3:17:09 1:36:17 345 696 922 Diploma
570 Lepiksaar Indrek DeLaval 3:17:11 1:31:49 346 610 921 Diploma
571 Korb Indrek 3:17:11 1:30:08 347 570 920 Diploma
572 Soodla Raul Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:17:13 1:33:33 117 639 919 Diploma
573 Ellram Jüri 3:17:13 1:28:58 30 536 918 Diploma
574 Truus Alan 3:17:15 1:26:51 348 473 917 Diploma
575 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:17:28 1:29:21 349 546 916 Diploma
576 Jüriöö Alari MAN Sport Team 3:17:28 1:31:15 350 599 915 Diploma
577 Hallimäe Rain 3:17:33 1:30:28 31 577 914 Diploma
578 Park Raido 3:17:41 1:32:23 351 619 913 Diploma
579 Kess Alar 3:17:43 1:32:47 118 629 912 Diploma
580 Koho Jaanus Fittest Tartu Nooled 3:17:48 1:30:44 352 585 911 Diploma
581 Abel Andrus 3:17:52 1:32:05 119 613 910 Diploma
582 Türbsal Aimar V-Maarja RSK 3:17:53 1:27:11 353 481 909 Diploma
583 Nääme Alar hawaii express valga 3:17:58 1:35:20 354 677 908 Diploma
584 Evisalu Mait 3:18:03 1:34:36 120 658 907 Diploma
585 Lepik Urmas Specialized Fanclub Estonia 3:18:12 1:28:24 355 523 906 Diploma
586 Ojasalu Andres KOMO 3:18:15 1:27:54 356 503 905 Diploma
587 Kartau Margus 3:18:22 1:30:20 357 574 904 Diploma
588 Vaikna Maarja TeamRide Naised 3:18:32 1:31:37 14 606 903 Diploma
589 Õunap Valdo 3:18:32 1:36:58 121 713 902 Diploma
590 Vaikna Ville 3:18:33 1:10:35 358 99 901 Diploma
591 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Team 3:18:34 1:34:34 359 657 900 Diploma
592 Varik Leho 3:18:38 1:24:12 360 409 899 Diploma
593 Ispert Egert 3:18:52 1:18:16 361 266 898 Diploma
594 Taul Raul 3:18:53 1:33:46 122 643 897 Diploma
595 Kool Inge 3:18:53 1:29:54 15 559 896 Diploma
596 Bachmann Priit 3:18:55 1:37:00 362 714 895 Diploma
597 Männi Rein xtri:m3 3:19:13 1:32:41 363 624 894 Diploma
598 Õunpuu Vahur 3:19:15 1:29:59 364 564 893 Diploma
599 Grauberg Tambet 3:19:20 1:32:23 365 618 892 Diploma
600 Jüriöö Olavi MAN Sport Team 3:19:24 1:31:13 366 598 891 Diploma
601 Viidik Andres 3:19:25 1:30:38 32 582 890 Diploma
602 Haas Steve Spordipartner 2 3:19:26 1:32:57 123 632 889 Diploma
603 Loog Ürjo OnePower 3:19:29 1:29:57 367 563 888 Diploma
604 Kaldsoo Alvar 3:19:30 1:34:31 124 655 887 Diploma
605 Pihlak Raimond Elioni SK 3:19:30 1:32:19 33 616 886 Diploma
606 Maidre Margus 3:19:32 1:36:10 368 692 885 Diploma
607 Agukas Mati Logica 3:19:47 1:27:57 369 505 884 Diploma
608 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 3:19:54 1:27:30 370 491 883 Diploma
609 Furmanis Maris VW-Valmiera 3:20:05 1:22:58 371 373 882 Diploma
610 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 3:20:24 1:31:09 372 595 881 Diploma
611 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 3:20:35 1:32:43 373 626 880 Diploma
612 Sild Ivo 3:20:39 1:42:42 125 785 879 Diploma
613 Luht Villu 3:21:01 1:35:47 126 687 878 Diploma
614 Aru Aldo 3:21:01 1:31:38 34 607 877 Diploma
615 Leidorp Jako SK Kalju Ratta Tiim 3:21:01 1:33:38 374 641 876 Diploma
616 Meltsas Veiko 3:21:47 1:32:27 375 621 875 Diploma
617 Meidla Margus Ambla SK 3:21:49 1:29:55 376 560 874 Diploma
618 Ambos Ülle Jõelähtme Singel 3:21:51 1:35:04 16 670 873 Diploma
619 Lepp Rivo Elioni SK 3:21:55 1:29:47 377 558 872 Diploma
620 Simberg Priit Püha Loomaaed 3:21:56 1:33:23 378 637 871 Diploma
621 Vaarmets Elar WESTLINE TEAM 3:21:56 1:32:17 379 615 870 Diploma
622 Teesalu Simo 3:21:57 1:29:41 380 556 869 Diploma
623 Muuga Marian WESTLINE TEAM I 3:22:01 1:36:36 17 705 868 Diploma
624 Härm Teet lebo racing 3:22:13 1:30:04 381 566 867 Diploma
625 Parv Alar 3:22:16 1:36:06 382 691 866 Diploma
626 Ärm Urmas 3:22:19 1:35:33 127 683 865 Diploma
627 Astok Mehis DeLaval 3:22:20 1:35:50 383 688 864 Diploma
628 Peik Ervin DeLaval 3:22:20 1:34:32 128 656 863 Diploma
629 Lumi Daniel Mehed Marsilt 3:22:35 1:31:19 384 600 862 Diploma
630 Jool Urmas Grundfos & Pyhayritus.org 3:22:43 1:36:48 129 709 861 Diploma
631 Kelement Kristen MAN Sport Team 3:22:46 1:35:01 37 669 860 Diploma
632 Villak Janek 3:22:47 1:34:58 385 668 859 Diploma
633 Jõõger Kulvo Harju Elekter 3:23:04 1:35:08 386 673 858 Diploma
634 Rekand Raido 3:23:23 1:35:06 387 672 857 Diploma
635 Saag Härmo Vennad-Dahl 3:23:29 1:30:59 388 592 856 Diploma
636 Teesalu Henri 3:23:29 1:36:49 24 710 855 Diploma
637 Lehes Meelis 3:23:33 1:29:45 389 557 854 Diploma
638 Kaar Risto Mehed Marsilt 3:23:34 1:34:13 390 646 853 Diploma
639 Lillimägi Sven Vennad-Dahl 3:23:57 1:37:17 25 715 852 Diploma
640 Seer Marek 3:24:25 1:36:23 391 699 851 Diploma
641 Pimenov Aleksandr SEVENOIL 3:24:27 1:34:43 35 662 850 Diploma
642 Trink Andres Evli Bank 3:24:35 1:32:25 130 620 849 Diploma
643 Lepp Are 3:24:36 1:32:22 392 617 848 Diploma
644 Kivipalu Kristjan 3:24:37 1:34:49 393 664 847 Diploma
645 Polt Kaido 3:24:37 1:33:50 394 644 846 Diploma
646 Väli Reigo - 3:24:38 1:30:53 131 591 845 Diploma
647 Jõesaar Margus www.nukukodu.ee 3:24:38 1:28:49 395 535 844 Diploma
648 Eelsaar Janek 3:24:39 1:36:35 396 704 843 Diploma
649 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 3:24:40 1:34:14 397 647 842 Diploma
650 Küttis Radek 3:24:58 1:36:28 398 700 841 Diploma
651 Parts Margus 3:25:00 1:36:18 399 697 840 Diploma
652 Pulver Margus Chill Out Sport 3:25:01 1:34:26 132 653 839 Diploma
653 Beljajev Vladimir Probex 3:25:21 1:33:37 133 640 838 Diploma
654 Põder Ivar MAN Sport Team 3:25:25 1:34:24 134 652 837 Diploma
655 Kiivit Tarmo Sportland / MyFitness Team 3:25:47 1:34:42 400 661 836 Diploma
656 Lepik Hillar EWK 3:25:58 1:34:57 36 667 835 Diploma
657 Reedo Valdeko ORCT 3:26:02 1:32:48 401 630 834 Diploma
658 Sojone Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 3:26:07 1:31:27 402 603 833 Diploma
659 Jüriöö Tiit MAN Sport Team 3:26:23 1:29:13 37 543 832 Diploma
660 Ebber Andrus 3:26:23 1:35:17 135 676 831 Diploma
661 Rebane Ülari Arvutipunkt 3:26:24 1:35:25 403 680 830 Diploma
662 Raidmaa Priit 3:26:24 1:33:39 404 642 829 Diploma
663 Kilm Virgo 3:26:32 1:36:15 405 694 828 Diploma
664 Tiisler Toomas 3:26:40 1:36:03 406 689 827 Diploma
665 Tiigi Tarmo Chapter 11 3:26:46 1:29:37 136 552 826 Diploma
666 Tamleht Maksim lebo racing 3:26:47 1:35:15 407 675 825 Diploma
667 Sutermäe Urmo 3:26:49 1:38:21 408 733 824 Diploma
668 Maasikmets Marek 3:26:51 1:37:39 409 721 823 Diploma
669 Koort Indrek 3:26:53 1:36:56 137 712 822 Diploma
670 Jorgensen Soren 3:26:57 - 138 - 821 Diploma
671 Link Kauri 3:27:01 1:35:35 410 684 820 Diploma
672 Haljasmäe Kaido MAN Sport Team 3:27:06 1:34:20 139 651 819 Diploma
673 Vaga Martin 3:27:17 1:34:51 411 666 818 Diploma
674 Villems Mäido 3:27:35 1:31:51 140 611 817 Diploma
675 Kasvandik Andres 3:27:52 1:37:43 141 723 816 Diploma
676 Maks Meelis 3:28:04 1:32:42 142 625 815 Diploma
677 Suuroja Martin 3:28:07 1:36:22 412 698 814 Diploma
678 Hinnosaar Tõnis Väike-Maarja RSK 3:28:09 1:38:18 413 731 813 Diploma
679 Nõmmiste Sulev 3:28:13 1:32:45 143 627 812 Diploma
680 Kullam Andres 3:28:13 1:36:29 144 701 811 Diploma
681 Ränkel Rain 3:28:15 1:31:33 414 604 810 Diploma
682 Smirnov Dmitri Sportland / MyFitness Team I 3:28:27 1:38:20 415 732 809 Diploma
683 Tuuling Ahto 3:28:28 1:35:24 416 679 808 Diploma
684 Mängel Margus MAN Sport Team 3:28:30 1:39:10 145 744 807 Diploma
685 Pallas Taavi Logica 3:28:34 1:35:06 417 671 806 Diploma
686 Raidma Alvar Vennad-Dahl 3:28:39 1:33:11 418 634 805 Diploma
687 Siinmaa Priit ITK 3:28:53 1:34:18 419 650 804 Diploma
688 Volk Andrus MAN Sport Team 3:28:57 1:36:54 146 711 803 Diploma
689 Kaleta Valter 3:29:10 1:33:32 420 638 802 Diploma
690 Väling Janno Vitrecon 3:29:11 1:35:26 421 681 801 Diploma
691 Harjaks Tõnis 3:29:18 1:35:42 422 686 800 Diploma
692 Soosaar Silver 3:29:20 1:34:50 423 665 799 Diploma
693 Eelmere Teet 3:29:34 1:37:38 147 720 798 Diploma
694 Animägi Tiit Elioni SK 3:29:35 1:34:28 148 654 797 Diploma
695 Raidvee Priit 3:29:49 1:36:43 149 707 796 Diploma
696 Robi Jaanus 3:30:17 1:34:46 424 663 795 Diploma
697 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 3:30:18 1:16:39 425 233 794 Diploma
698 Paulson Marek 3:30:26 1:38:29 426 738 793 Diploma
699 Tääkre Indrek ProShop Team 2 3:30:31 1:34:15 150 648 792 Diploma
700 Lepp Raido 3:30:50 1:38:24 427 735 791 Diploma
701 Tammesoo Raul 3:30:57 1:36:11 151 693 790 Diploma
702 Erdmann Tarmo 3:31:09 1:35:39 152 685 789 Diploma
703 Värk Tanel Abloy 3:31:22 1:36:06 428 690 788 Diploma
704 Toonekurg Kaido 3:31:28 1:40:14 429 758 787 Diploma
705 Karask Peeter Sportland / MyFitness Team II 3:31:31 1:36:34 430 703 786 Diploma
706 Vaher Andres 3:31:31 1:41:42 431 771 785 Diploma
707 Luik Janek 3:31:39 1:36:16 432 695 784 Diploma
708 Puusepp Algo HANSAB MTB Team 3:31:41 1:40:16 433 760 783 Diploma
709 Arumägi Jaanus 3:31:55 1:34:38 434 659 782 Diploma
710 Ivanov Aleksandr 3:32:01 1:35:28 153 682 781 Diploma
711 Puusepp Aksel 3:32:23 1:39:09 26 743 780 Diploma
712 Annuk Heiki Tartu SK Velo 3:32:29 1:41:41 154 770 779 Diploma
713 Urmet Piret 3:32:36 1:37:36 18 719 778 Diploma
714 Vonk Aivar Kostivere Vänt 3:32:47 1:40:30 38 762 777 Diploma
715 Kalaus Hannes 3:32:48 1:39:39 435 749 776 Diploma
716 Veerus Ivar SG WEBER 3:32:48 1:38:15 155 728 775 Diploma
717 Viks Tarvi 3:32:49 1:27:48 156 500 774 Diploma
718 Uusmaa Tõnu 3:32:52 1:41:05 436 768 773 Diploma
719 Teller Vahur 3:32:59 1:40:07 437 756 772 Diploma
720 Veski Ragnar 3:33:16 1:36:37 438 706 771 Diploma
721 Einland Vello EWK 3:33:20 1:39:23 39 747 770 Diploma
722 Kostabi Marek 3:33:25 1:41:01 439 766 769 Diploma
723 Roos Rauno 3:33:26 1:38:32 157 739 768 Diploma
724 Lõhmus Janek 3:33:28 1:41:02 440 767 767 Diploma
725 Karpelin Gert Grundfos & Pyhayritus.org 3:33:30 1:36:33 441 702 766 Diploma
726 Toom Tanel 3:33:31 1:40:15 442 759 765 Diploma
727 Roosmann Peeter 3:33:31 1:39:06 158 742 764 Diploma
728 Viskov Imre 3:33:38 1:38:17 443 729 763 Diploma
729 Turkina Marina 3:33:41 1:40:10 19 757 762 Diploma
730 Kiisk Margus 3:34:18 1:37:32 159 718 761 Diploma
731 Kütt Mati DeLaval 3:34:22 1:38:27 160 737 760 Diploma
732 Aruvee Ülar VENNAD RIKKAD 3:34:55 1:38:26 444 736 759 Diploma
733 Mägi Urmas 3:35:12 1:37:45 161 724 758 Diploma
734 Kivipõld Tanel 5 + Cycling Team 3:35:14 1:39:12 445 745 757 Diploma
735 Lukk Kalev 3:35:23 1:36:44 446 708 756 Diploma
736 Kaukver Andres 3:35:25 1:38:23 40 734 755 Diploma
737 Petjärv Ivo 3:35:27 1:38:07 447 726 754 Diploma
738 Teeorg Urmas 3:35:27 1:45:50 162 805 753 Diploma
739 Provalski Arnold Eesti Raudtee Spordiklubi 2 3:35:51 1:35:13 163 674 752 Diploma
740 Terasmaa Aigar Scanmed 3:36:11 1:32:34 448 622 751 Diploma
741 Vonk Andrus 3:36:44 1:42:22 164 775 750 Diploma
742 Lehtme Kadri Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:36:52 1:42:36 20 781 749 Diploma
743 Naaber Jaan Sportland / MyFitness Team 3:37:25 1:40:34 449 763 748 Diploma
744 Leisi Rain Alasniidu Külahullud 3:38:14 1:40:28 165 761 747 Diploma
745 Trees Margus TPSS/FREESPORT 3:38:41 1:38:06 450 725 746 Diploma
746 Pikner Urmas Noi Evento 3:38:46 1:38:57 451 740 745 Diploma
747 Lipp Andrus 3:38:51 1:38:59 166 741 744 Diploma
748 Kruustok Marko 3:38:51 1:42:32 452 779 743 Diploma
749 Rist Daisi Cosmos Sun 3:38:54 1:38:14 8 727 742 Diploma
750 Pilv Vilve Ambla SK 3:38:54 1:42:25 21 777 741 Diploma
‹‹ Tagasi
Rakke RM10_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
rattur, , 16.07.2010 13:47
Väga hea töö on tehtud. Info on väga põhjalik.
to: enno, , 05.07.2010 17:38
siis mul joppas - peale seda tammiku seiklust keerasin otsa rakke poole, sest jalka ootas kuna nädalavahetusel jälle lääne-virumaal plaanisin terve raja läbi sõita. kas eelmise aasta gps järgi seal teispool teed peale tammikut pole enam midagi peale hakata? palve - kas oleks võimalik see GPS link siia panna peale UCI tähtsa mehe heaks kiitu?
enno, , 05.07.2010 15:04
testimehele, tammikus on rada täiesti muutunud. just täna valmis uus sild tammikusse ja homme valmib sild paekarjääri. homme õhtul sõidan pika raja GPS-i. Muudatusi, uuendusi ja ka üllatusi jagub nii korraldusliku kui raja poolelt. Kolmapäeval tuelb kohale võistluste kõige tähtsam mees, UCI komissar ja vaatab asja üle, siis saab alles infot lekitama hakata. esialgu lambis pakun 15km erinevust eelmise aasta rajaga.
test, , 04.07.2010 22:38
käisin sõitmas ja avastasin, et põllupealsetel ja metsas juba rada sisse tõmmatud. sõitsin eelmise aasta raja järgi, aint tammiku kandis juhtis see mind metsateele, mis oli porine ja metsaveo ajal pekki keeratud. sealt ilmselt sel aastal rada läbi ei lähe. vähemalt ei olnud sinna veel jõudnud korraldaja töökad käed. oksab äkki keegi juba kommida, kuidas sel aastal sealt tammiku järvekeste juurest see rada läheb.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE