estenglv
WAP version
Login form
RSS
Caspar Austa võitis Elva Rattamaratoni /LISATUD TULEMUSED/ 24.07.2010 (1)
Täna Lõuna-Eestis peetud Elion Estonian Cup 6.osavõistluse, 10. Elva Rattamaratoni 70 km põhidistantsi võitis Caspar Austa ajaga 2:08.28 (Tartu Ülikooli ASK M). Teisena lõpetas Arctic Sport ...
Homme sõidetakse 10. Elva rattamaraton STARDINIMEKIRI 23.07.2010 (3)
Homme 24.juulil toimub Lõuna-Eestis Elion Estonian Cup 2010 viies osavõistlus - 10. Elva Rattamaraton. Start 70 km maratoni distantsile antakse kell 12:00 ja 35 km poolmaratonile kell 12:15. ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Elva Rattamaraton - 70 km /uuend. 29.07/
Elva Rattamaraton - 35 km /uuend. 29.07/
301 Moved Permanently Date: Wed, 13 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Elva Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 24.07.2010
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 70 km 12:00
Poolmaraton 35 km 12:15
Lastesõidud 12:20
 
Korraldaja Jüri Kalmus, +372 5800 1065, juri717@hot.ee  
• KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • LASTESÕIDUD • PARKIMINE • PILDID
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Vaheaeg Koht v.k. PKT    
61 62 Sars Martins NN Sporta klubs / RRS 2:24:29 1:06:44 35 1430 Diploma
62 122 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:24:54 1:07:17 36 1429 Diploma
63 115 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:24:54 1:07:16 10 1428 Diploma
64 76 Antoniak Marek Spordipartner 2:25:12 1:07:36 15 1427 Diploma
65 82 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:25:29 1:05:21 11 1426 Diploma
66 74 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 2:25:38 1:07:17 37 1425 Diploma
67 89 Välbe Urmas A&T Sport 2:25:48 1:07:17 16 1424 Diploma
68 109 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:26:04 1:07:16 38 1423 Diploma
69 140 Arak Anti A&T Sport 2:26:10 1:08:38 39 1422 Diploma
70 40 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:26:11 1:06:56 40 1421 Diploma
71 128 Hussar Kaidar A&T Sport 2:26:13 1:08:41 41 1420 Diploma
72 145 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:26:21 1:08:40 42 1419 Diploma
73 163 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:26:33 1:08:40 43 1418 Diploma
74 191 Harand Allan ProShop Team 2:26:34 1:08:41 44 1417 Diploma
75 201 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:27:19 1:08:40 45 1416 Diploma
76 46 Laanela Danek 2:27:21 1:05:20 46 1415 Diploma
77 90 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:27:22 1:06:44 47 1414 Diploma
78 32 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:27:22 1:05:21 48 1413 Diploma
79 121 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:27:22 1:04:35 4 1412 Diploma
80 169 Eelma Tõnu 2:27:27 1:10:00 17 1411 Diploma
81 110 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:27:45 1:07:36 18 1410 Diploma
82 181 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:27:54 1:08:42 49 1409 Diploma
83 167 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:28:04 1:08:53 50 1408 Diploma
84 106 Veri Aivar Pentathlon 2:28:14 1:08:19 19 1407 Diploma
85 162 Biezais Martins EthicSport 2:28:19 1:08:39 51 1406 Diploma
86 120 Pilv Ivar Ambla SK 2:28:22 1:08:39 20 1405 Diploma
87 160 Klaiva Mairis 2:28:45 1:07:17 21 1404 Diploma
88 1108 Soo Veiko 2:28:55 1:10:00 22 1403 Diploma
89 154 Vaikna Ville 2:28:57 1:09:18 52 1402 Diploma
90 126 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi Välla 2:29:08 1:08:14 53 1401 Diploma
91 35 Selder Taavi Investment Agency Team 2:29:17 1:03:32 54 1400 Diploma
92 221 Lipp Sulev ProShop Team 2:29:21 1:08:47 55 1399 Diploma
93 149 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:29:23 1:08:52 23 1398 Diploma
94 114 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:29:26 1:08:54 5 1397 Diploma
95 249 Iljin Andrei Äkke 2:29:28 1:10:19 56 1396 Diploma
96 141 Olle Kert 2:29:28 1:08:39 57 1395 Diploma
97 161 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:29:28 1:10:20 24 1394 Diploma
98 172 Maarits Andres Coffee In 2:29:32 1:10:20 58 1393 Diploma
99 111 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:29:36 1:08:40 59 1392 Diploma
100 139 Õun Valdur 2:29:50 1:09:04 60 1391 Diploma
101 189 Saarnits Sten KJK 2:29:52 1:08:57 6 1390 Diploma
102 209 Plees Andrus Amserv Team 2:29:53 1:10:16 61 1389 Diploma
103 153 Kazainis Viesturs RK Velo 2:29:55 1:09:00 1 1388 Diploma
104 219 Soo Hannes X-SPORT 2:30:01 1:10:24 62 1387 Diploma
105 204 Roletsky Heiki Logica 2:30:11 1:10:28 63 1386 Diploma
106 138 Karro Margus Tartu SK Velo 2:30:11 1:08:58 64 1385 Diploma
107 58 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:31:01 1:08:06 7 1384 Diploma
108 208 Rääbis Mati Amserv Team 2:31:17 1:10:20 2 1383 Diploma
109 118 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:31:24 1:09:33 8 1382 Diploma
110 14 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:31:24 1:09:28 13 1381 Diploma
111 94 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK M 2:31:24 1:09:29 12 1380 Diploma
112 196 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:31:27 1:10:21 65 1379 Diploma
113 192 Juronen Pertti Hawaii Express Zeppelin 2:31:30 1:10:01 66 1378 Diploma
114 186 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:31:32 - 9 1377 Diploma
115 225 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:31:36 1:10:21 67 1376 Diploma
116 143 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:31:48 1:09:19 25 1375 Diploma
117 210 Kaasik-Aaslav Henri Extreme Sport Wasteland 2:31:51 1:10:21 26 1374 Diploma
118 132 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:32:03 1:09:24 10 1373 Diploma
119 60 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:32:06 1:09:33 14 1372 Diploma
120 266 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 2:32:10 1:09:58 68 1371 Diploma
121 233 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 2:32:10 1:10:40 69 1370 Diploma
122 65 Pajur Rivo ProShop Team 2:32:18 1:07:16 70 1369 Diploma
123 164 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:32:28 1:10:22 15 1368 Diploma
124 241 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:32:35 1:10:22 16 1367 Diploma
125 156 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:32:44 1:08:41 27 1366 Diploma
126 223 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:32:57 1:11:43 71 1365 Diploma
127 84 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:32:58 1:08:43 72 1364 Diploma
128 175 Pesor Kaido KOMO 2:33:05 1:08:40 28 1363 Diploma
129 286 Iljenko Andrejs Smiltene 2:33:10 1:12:22 29 1362 Diploma
130 211 Pill Rein 2:33:19 1:10:21 30 1361 Diploma
131 182 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:33:38 1:11:35 31 1360 Diploma
132 195 Nestor Paul Investment Agency Team 2:33:39 1:10:20 11 1359 Diploma
133 157 Tupits Ivo 2:33:44 1:10:40 32 1358 Diploma
134 105 Kivil Peep Investment Agency Team 2:33:46 1:08:40 73 1357 Diploma
135 271 Tooming Taaniel SK Velo 2:33:47 1:12:29 12 1356 Diploma
136 240 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:33:48 1:10:20 33 1355 Diploma
137 184 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:33:49 1:10:28 74 1354 Diploma
138 342 Paju Teet Väike-Maarja RSK 2:33:49 1:11:37 75 1353 Diploma
139 401 Põder Veiko FIXUS SPORT 2 2:33:49 1:12:41 76 1352 Diploma
140 244 Karjane Priit KOMO 2:34:05 1:12:23 34 1351 Diploma
141 262 Konga Andrus Combidek/ULS Group 2:34:05 1:11:48 77 1350 Diploma
142 202 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 2:34:06 1:11:34 78 1349 Diploma
143 130 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:34:17 1:10:18 79 1348 Diploma
144 165 Sügis Harri Spordipartner 2:34:20 1:10:22 35 1347 Diploma
145 129 Raag Kaupo velo clubbers 2:34:33 1:08:41 80 1346 Diploma
146 190 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:34:34 1:12:07 17 1345 Diploma
147 99 Tarasovs Pavels Me?malas MTB 2:34:34 1:10:19 36 1344 Diploma
148 187 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:34:45 1:12:20 37 1343 Diploma
149 239 Nassar Martin Se Põhjakotkas Viljandi 2:34:50 1:10:41 13 1342 Diploma
150 142 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:35:03 1:08:56 81 1341 Diploma
151 178 Teras Indrek 2:35:05 1:10:19 82 1340 Diploma
152 216 Sirvel Margus 2:35:27 1:10:39 83 1339 Diploma
153 205 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:35:33 1:10:21 38 1338 Diploma
154 280 Laaniste Andres Koeru SK 2:35:37 1:12:50 84 1337 Diploma
155 260 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:35:38 1:11:55 85 1336 Diploma
156 307 Rahi Tõnu 2:35:47 1:12:50 86 1335 Diploma
157 92 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:35:48 1:08:40 87 1334 Diploma
158 287 Linnupuu Küllo 2:35:54 1:12:48 88 1333 Diploma
159 229 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:36:06 1:11:49 89 1332 Diploma
160 224 Leiger Roomet FIXUS SPORT 2 2:36:06 1:12:21 90 1331 Diploma
161 302 Tamm Andrus KoMo 2:36:16 1:12:21 39 1330 Diploma
162 261 Kolk Hannes 2:36:42 1:12:26 91 1329 Diploma
163 148 Riismaa Timo Spordipartner 2:36:45 1:13:28 92 1328 Diploma
164 283 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:36:46 1:12:21 40 1327 Diploma
165 264 Lüüde Riho ProShop Team 2 2:36:56 1:12:35 93 1326 Diploma
166 317 Kull Agur 2:36:57 1:12:24 94 1325 Diploma
167 403 Määrits Toomas 2:36:58 1:13:52 41 1324 Diploma
168 272 Kask Indrek 2:37:04 1:12:22 95 1323 Diploma
169 253 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:37:05 1:12:54 96 1322 Diploma
170 134 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK M 2:37:06 1:13:24 14 1321 Diploma
171 30 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 2:37:07 1:13:29 15 1320 Diploma
172 334 Sala Arvo Investment Agency Team 2:37:19 1:12:32 42 1319 Diploma
173 159 Laosma Raimo FIXUS SPORT 2:37:21 1:12:53 97 1318 Diploma
174 246 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:37:21 1:12:17 43 1317 Diploma
175 214 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:37:22 1:12:37 99 1316 Diploma
176 380 Sildvee Rainer 2:37:22 1:13:58 98 1315 Diploma
177 47 Puhm Reijo Alpha Baltic 2:37:32 1:08:48 18 1314 Diploma
178 404 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:37:40 1:14:02 100 1313 Diploma
179 265 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi I 2:37:40 1:09:27 19 1312 Diploma
180 289 Varik Marko 2:37:59 1:12:58 101 1311 Diploma
181 343 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:38:00 1:13:53 20 1310 Diploma
182 308 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:38:17 1:13:30 102 1309 Diploma
183 135 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:38:29 1:10:03 103 1308 Diploma
184 295 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 2:38:35 1:11:48 104 1307 Diploma
185 326 Riismaa Hanno Spordipartner 2:38:36 1:14:03 105 1306 Diploma
186 310 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:38:37 1:12:55 106 1305 Diploma
187 367 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:38:45 1:14:01 107 1304 Diploma
188 327 Kuresoo Rain Biathlon 2:38:55 1:12:58 108 1303 Diploma
189 313 Heinsar Hardi ALFA - ALFA SCOUTS TEAM 2:38:59 1:12:15 109 1302 Diploma
190 235 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:39:19 1:12:21 44 1301 Diploma
191 273 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:39:19 1:14:08 110 1300 Diploma
192 212 Sööt Martin Tartu Ülikooli ASK M 2:39:21 1:11:49 111 1299 Diploma
193 338 Randmaa Joel Costa Bicicleta 2:39:21 1:14:04 112 1298 Diploma
194 268 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:39:29 1:11:44 113 1297 Diploma
195 540 Sellis Siim 2:39:46 1:13:57 114 1296 Diploma
196 385 Trigub Silver KOMO 2:39:52 1:14:03 16 1295 Diploma
197 315 Kanniste Jaak 2:39:54 1:12:57 3 1294 Diploma
198 245 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:39:55 1:13:52 115 1293 Diploma
199 166 Vodi Peeter Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:39:55 1:12:31 17 1292 Diploma
200 277 Ots Henry Team Mahe 2:39:56 1:13:58 116 1291 Diploma
201 231 Danilas Meelis 2:40:14 1:12:51 45 1290 Diploma
202 341 Must Tauri Türi Rattatiim 2:40:21 1:14:40 21 1289 Diploma
203 321 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:40:23 1:13:46 117 1288 Diploma
204 257 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:40:32 1:14:09 46 1287 Diploma
205 250 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:40:46 1:15:45 118 1286 Diploma
206 433 Egorov Urmas 2:40:46 1:15:37 47 1285 Diploma
207 174 Pani Marek 2:40:47 1:10:20 119 1284 Diploma
208 267 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:40:56 1:14:39 48 1283 Diploma
209 616 Soosaar Cardo 2:41:00 1:15:48 120 1282 Diploma
210 394 Albri Kalev X-SPORT 2:41:00 1:15:47 121 1281 Diploma
211 183 Kukrus Martin Tartu SK VELO 2:41:01 1:13:56 22 1280 Diploma
212 314 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:41:04 1:14:07 49 1279 Diploma
213 291 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 2:41:07 1:15:02 122 1278 Diploma
214 346 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:41:10 1:15:55 123 1277 Diploma
215 331 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:41:11 1:14:43 124 1276 Diploma
216 248 Lippur Bruno 2:41:15 1:13:48 125 1275 Diploma
217 52 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:41:25 1:03:53 126 1274 Diploma
218 352 Rünk Ain 2:41:36 1:15:43 128 1273 Diploma
219 292 Toots Tanel 2:41:36 1:15:43 127 1272 Diploma
220 322 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:41:37 1:15:38 4 1271 Diploma
221 242 Treier Toomas SERVITI 2:41:37 1:12:26 129 1270 Diploma
222 344 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:41:43 1:15:34 130 1269 Diploma
223 456 Kaur Väino 2:41:44 1:16:11 50 1268 Diploma
224 333 Puhke Marcus 2:42:14 1:16:30 23 1267 Diploma
225 330 Lainevee Ivika FIXUS SPORT 2 2:42:23 1:16:06 1 1266 Diploma
226 432 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:42:26 1:15:43 24 1265 Diploma
227 234 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere 2:42:27 1:15:44 25 1264 Diploma
228 311 Kiuru Väino velo clubbers 2:42:28 1:15:49 131 1263 Diploma
229 147 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:42:32 1:16:24 26 1262 Diploma
230 303 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:42:35 1:17:25 51 1261 Diploma
231 36 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:42:38 1:23:09 27 1260 Diploma
232 383 Oder Rein 2:42:40 1:17:24 132 1259 Diploma
233 278 Kurg Rauno 2:42:42 1:15:51 133 1258 Diploma
234 364 Puik Viljar HANSAB MTB Team 2:42:43 1:15:34 134 1257 Diploma
235 360 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:42:57 1:16:09 2 1256 Diploma
236 297 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 2:43:02 1:16:28 52 1255 Diploma
237 506 Vilbas Veigo 2:43:02 1:14:41 135 1254 Diploma
238 171 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:43:09 1:23:08 5 1253 Diploma
239 284 Homutov Valeri Eesti Raudtee Spordiklubi 2:43:12 1:18:05 136 1252 Diploma
240 117 Hussar Aimar A&T Sport 2:43:15 1:15:40 137 1251 Diploma
241 340 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:43:24 1:15:44 138 1250 Diploma
242 238 Eilo Sander 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:43:28 1:16:51 18 1249 Diploma
243 54 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:43:31 1:21:54 28 1248 Diploma
244 410 Lillend Allan Artec Elekter 2:43:38 1:16:17 139 1247 Diploma
245 358 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 2:43:43 1:15:38 140 1246 Diploma
246 320 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:44:11 1:15:39 53 1245 Diploma
247 80 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 2:44:12 1:09:46 29 1244 Diploma
248 413 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:44:12 1:17:23 30 1243 Diploma
249 468 Toom Allan TYASK 2:44:22 1:15:45 54 1242 Diploma
250 329 Kiigemägi Andres 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:44:26 1:16:05 6 1241 Diploma
251 357 Ennok Tarmo Raadio Uuno Team 2:44:30 1:15:10 141 1240 Diploma
252 351 Tilk Rait KOMO 2:44:31 1:12:56 19 1239 Diploma
253 293 Salus Ardi Vennad-Dahl 2:44:34 1:16:10 142 1238 Diploma
254 512 Vähi Ilmar 2:44:40 1:16:40 143 1237 Diploma
255 348 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:44:50 1:14:09 55 1236 Diploma
256 275 Pajus Rene xtri:m3 2:44:51 1:14:14 144 1235 Diploma
257 507 Sisask Andreas Logica 2:44:51 1:15:36 145 1234 Diploma
258 472 Helm Jaak Barrus 2:44:55 1:17:29 146 1233 Diploma
259 398 Aria Sven Lextrans 2:44:56 1:15:48 56 1232 Diploma
260 288 Koort Kristel Investment Agency Team 2:45:07 1:15:35 3 1231 Diploma
261 294 Nõmmisto Jaanus JK Paralepa 2:45:07 1:15:16 147 1230 Diploma
262 300 Helgis Priit 2:45:12 1:17:02 148 1229 Diploma
263 501 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 2:45:13 1:20:20 7 1228 Diploma
264 388 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:45:15 1:15:50 149 1227 Diploma
265 499 Pogodin Dmitri Äkke 2:45:25 1:16:10 150 1226 Diploma
266 305 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:45:33 1:16:35 151 1225 Diploma
267 529 Elbrecht Erki xtri:m3 2:45:35 1:19:08 152 1224 Diploma
268 521 Haava Henno Saint-Gobain Glass Eesti AS 2:45:42 1:18:00 153 1223 Diploma
269 475 Kiivit Lauri 2:45:47 1:17:26 154 1222 Diploma
270 386 Tuuna Toomas 2:45:48 1:16:10 8 1221 Diploma
271 324 Ispert Egert 2:45:50 1:17:38 155 1220 Diploma
272 663 Naagel Mihkel 2:45:50 1:18:21 156 1219 Diploma
273 379 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:45:58 1:16:09 9 1218 Diploma
274 312 Kull Martin Allew Ehitus 2:46:00 1:17:56 157 1217 Diploma
275 1092 Beitans Kaspars 2:46:03 1:17:54 158 1216 Diploma
276 168 Lipp Aivar 2:46:06 1:10:43 159 1215 Diploma
277 263 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:46:07 1:20:04 57 1214 Diploma
278 420 Kõiv Marek Sportland / MyFitness Team 2:46:09 1:18:20 160 1213 Diploma
279 431 Tähiste Tarmo SK Saarde 2:46:12 1:16:15 58 1212 Diploma
280 279 Sootla Indrek Elioni SK 2:46:13 1:14:16 59 1211 Diploma
281 419 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:46:13 1:17:43 161 1210 Diploma
282 409 Kull Erki ARCTIC SPORT CLUB II 2:46:13 1:17:20 60 1209 Diploma
283 387 Paas Ojari Combidek/ULS Group 2:46:14 1:16:18 162 1208 Diploma
284 495 Johanson Raoul Tartu SK Velo 2:46:15 1:15:52 61 1207 Diploma
285 123 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:46:19 1:14:23 31 1206 Diploma
286 236 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi II 2:46:19 1:10:25 163 1205 Diploma
287 373 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:46:21 1:17:35 62 1204 Diploma
288 428 Saksniit Priit 2:46:21 1:18:35 164 1203 Diploma
289 392 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:46:24 1:17:59 10 1202 Diploma
290 372 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:46:26 1:17:26 165 1201 Diploma
291 490 Joost Eddi SG WEBER 2:46:31 1:19:15 166 1200 Diploma
292 296 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:46:36 1:11:36 167 1199 Diploma
293 539 Miljajev Kirill Eesti Energia Spordiklubi 2:46:38 1:19:45 168 1198 Diploma
294 437 Kimsen Toomas 2:46:40 1:17:58 169 1197 Diploma
295 550 Hollo Heiki 2:46:47 1:19:07 170 1196 Diploma
296 455 Solovjov Maido Valio 2:47:12 1:17:22 171 1195 Diploma
297 596 Shemarin Viktor Äkke 2:48:04 1:18:24 63 1194 Diploma
298 155 Rämson Raul TÜASK 2:48:14 1:17:49 172 1193 Diploma
299 459 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:48:21 1:17:20 64 1192 Diploma
300 274 Ojasaar Kalmer 2:48:23 1:17:20 173 1191 Diploma
301 227 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 2:48:30 1:10:22 174 1190 Diploma
302 453 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:48:32 1:19:47 175 1189 Diploma
303 402 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:48:33 1:18:03 176 1188 Diploma
304 412 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:48:50 1:17:32 11 1187 Diploma
305 318 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 2:49:00 1:15:36 65 1186 Diploma
306 448 Kade Indrek 2:49:10 1:18:00 177 1185 Diploma
307 533 Eamets Joonas 2:49:14 1:21:07 32 1184 Diploma
308 332 Angerma Meelis Chapter 11 2:49:19 1:15:41 178 1183 Diploma
309 481 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 2:49:19 1:17:08 179 1182 Diploma
310 442 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:49:34 1:17:56 180 1181 Diploma
311 660 Kadajane Erik Vennad-Dahl 2:49:35 1:21:07 181 1180 Diploma
312 573 Peterson Hendrik - 2:49:46 1:21:10 182 1179 Diploma
313 376 Stolfot Ivo 2:49:54 1:16:13 183 1178 Diploma
314 230 Peiker Urmas Mehed Marsilt 2:50:00 1:12:49 184 1177 Diploma
315 491 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:50:06 1:16:15 185 1176 Diploma
316 498 Reis Rasmus Enics 2:50:07 1:19:58 186 1175 Diploma
317 337 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:50:11 1:17:25 187 1174 Diploma
318 451 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:50:16 1:21:02 12 1173 Diploma
319 423 Kulp Alar 2:50:29 1:21:10 188 1172 Diploma
320 536 Kõnd Rainer TÜSK 2:50:32 1:19:48 20 1171 Diploma
321 1107 Riismaa Joel Spordipartner 2 2:50:44 1:15:35 189 1170 Diploma
322 440 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:50:51 1:19:51 190 1169 Diploma
323 396 Reinaste Ruve 2:51:02 1:18:53 191 1168 Diploma
324 270 Rist Liisi Cosmos Sun 2:51:07 1:16:07 4 1167 Diploma
325 70 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:51:11 1:08:55 66 1166 Diploma
326 487 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:51:11 1:20:06 192 1165 Diploma
327 538 Ots Andro Team Mahe 2:51:11 1:20:34 67 1164 Diploma
328 1105 Müür Ringo 2:51:13 1:22:31 193 1163 Diploma
329 605 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 2:51:14 1:21:05 33 1162 Diploma
330 510 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:51:16 1:21:02 68 1161 Diploma
331 612 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:51:17 1:20:09 194 1160 Diploma
332 276 Tammistu Andrus JK Paralepa 2:51:18 1:19:31 195 1159 Diploma
333 408 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:51:23 1:20:28 1 1158 Diploma
334 397 Luhaorg Siim KOMO 2:51:27 1:21:02 21 1157 Diploma
335 489 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 2:51:31 1:19:42 196 1156 Diploma
336 648 Tiismaa Toomas 2:51:37 1:20:29 197 1155 Diploma
337 915 Lilleorg Martti Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:51:37 1:21:58 198 1154 Diploma
338 368 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:51:41 1:19:16 199 1153 Diploma
339 704 Treu Urmas 2:51:41 1:19:48 200 1152 Diploma
340 500 Lepp Marko 2:51:46 1:17:55 201 1151 Diploma
341 426 Saetalu Andres 2:51:49 1:17:53 69 1150 Diploma
342 198 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:51:49 1:11:53 202 1149 Diploma
343 323 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:51:49 1:17:16 203 1148 Diploma
344 301 Vilipõld Kristjan KJK 2:52:09 1:21:21 34 1147 Diploma
345 363 Kelk Margus 2:52:11 1:19:20 70 1146 Diploma
346 319 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:52:13 1:19:59 71 1145 Diploma
347 252 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:52:13 1:25:31 204 1144 Diploma
348 488 Tallo Arvi SK Saarde 2:52:14 1:20:00 205 1143 Diploma
349 470 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 2:52:16 1:22:15 5 1142 Diploma
350 480 Aule Krister Chapter 11 2:52:16 1:17:31 206 1141 Diploma
351 436 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:52:17 1:18:25 72 1140 Diploma
352 508 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:52:22 1:20:11 73 1139 Diploma
353 382 Leitane Mara Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:52:25 1:16:09 2 1138 Diploma
354 281 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:52:25 1:14:06 207 1137 Diploma
355 359 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 2:52:27 1:19:51 74 1136 Diploma
356 518 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 2:52:28 1:18:34 75 1135 Diploma
357 580 Nurk Andres 2:52:32 1:19:57 208 1134 Diploma
358 458 Eensoo Ardi JK Paralepa 2:52:40 1:18:58 209 1133 Diploma
359 477 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 2:52:48 1:21:05 76 1132 Diploma
360 559 Zaletajev Toomas 2:52:55 1:18:36 210 1131 Diploma
361 325 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 2:52:57 1:17:22 211 1130 Diploma
362 482 Tehvand Jaanos 2:52:59 1:21:21 212 1129 Diploma
363 158 Esinurm Üllar ProShop Team 2 2:53:04 1:19:05 213 1128 Diploma
364 492 Dengo Marti SG WEBER 2:53:10 1:20:05 35 1127 Diploma
365 353 Tilk Mart KOMO 2:53:23 1:14:46 77 1126 Diploma
366 438 Berg Allan lebo racing 2:53:39 1:20:33 214 1125 Diploma
367 464 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:53:45 1:20:02 215 1124 Diploma
368 516 Toomsalu Ilmar 2:53:47 1:19:55 78 1123 Diploma
369 467 Kalda Toomas 2:53:48 1:21:25 216 1122 Diploma
370 734 Mätik Olavi Elering 2:53:53 1:21:00 217 1121 Diploma
371 496 Sildaru Kalev lebo racing 2:53:57 1:20:29 13 1120 Diploma
372 1078 Pikkor Tambet Eesti Suusahüpped 2:53:57 1:23:29 218 1119 Diploma
373 64 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:53:57 1:24:37 219 1118 Diploma
374 361 Kütt Vello hat-auto rakvere 2:54:01 1:17:31 79 1117 Diploma
375 328 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:54:12 1:19:09 80 1116 Diploma
376 479 Järve Marek Spordipartner 2 2:54:16 1:22:07 220 1115 Diploma
377 460 Kiiler Gert Liba-Sakala 2:54:24 1:16:46 221 1114 Diploma
378 347 Saarep Peeter 2:54:33 1:23:09 14 1113 Diploma
379 527 Vasar Kaidu Taliroos 2:54:39 1:19:53 222 1112 Diploma
380 1005 Aus Jaanus 2:54:45 1:21:45 223 1111 Diploma
381 421 Raidma Rainer Fittest Tallinn 2:54:47 1:20:39 224 1110 Diploma
382 1073 Remiküll Ragnar 2:54:49 1:23:21 81 1109 Diploma
383 104 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:54:57 1:23:47 225 1108 Diploma
384 565 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 2:55:16 1:21:56 226 1107 Diploma
385 483 Perm Ivar 2:55:25 1:22:05 82 1106 Diploma
386 1122 Didzis Zigurs 2:55:33 1:19:41 227 1105 Diploma
387 485 Ernits Ardu Vänta Aga 2:55:38 1:19:07 15 1104 Diploma
388 611 Meitus Raivo 2:55:40 1:21:25 83 1103 Diploma
389 563 Narusk Indrek TMB / Velonia 2:55:44 1:18:30 228 1102 Diploma
390 666 Koosa Marko 2:55:47 1:22:35 229 1101 Diploma
391 537 Hints Eric 360* 2:55:50 1:24:59 230 1100 Diploma
392 416 Raivo Jaak Chapter 11 2:55:51 1:21:57 231 1099 Diploma
393 598 Martson Kaido Neeme Rattklubi 2:55:51 1:21:06 232 1098 Diploma
394 395 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:55:55 1:20:24 233 1097 Diploma
395 589 Rimmel Margo 2:56:08 1:23:42 234 1096 Diploma
396 525 Soodla Guido 2:56:24 1:25:27 84 1095 Diploma
397 417 Vähi Nikolai Taliroos 2:56:45 1:22:01 85 1094 Diploma
398 711 Ruusmaa Margus 2:56:46 1:24:17 235 1093 Diploma
399 570 Sammel Koit Cosmos Fun 2:56:55 1:23:07 86 1092 Diploma
400 450 Sarapuu Jaanus-Arno 2:57:03 1:16:17 236 1091 Diploma
401 585 Lõhmus Taivo 2:57:21 1:23:30 237 1090 Diploma
402 1024 Zirk Gunnar 2:57:21 1:24:10 238 1089 Diploma
403 441 Männiste Marko JK Paralepa 2:57:23 1:22:14 239 1088 Diploma
404 574 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 2:57:25 1:24:08 240 1087 Diploma
405 457 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 2:57:54 1:22:36 241 1086 Diploma
406 345 Mägi Holger Ummisjalu 2:58:03 1:18:29 242 1085 Diploma
407 370 Peterkopf Indrek 2:58:05 1:11:54 87 1084 Diploma
408 619 Reiner Jaan 2:58:05 1:21:52 88 1083 Diploma
409 519 Nurm Maris Investment Agency Team 2:58:16 1:20:09 3 1082 Diploma
410 418 Mets Toomas 2:58:28 1:21:59 89 1081 Diploma
411 649 Tamm Tamar 2:58:30 1:22:50 243 1080 Diploma
412 725 Keemu Mihkel 2:58:31 1:25:41 244 1079 Diploma
413 544 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:58:34 1:20:54 245 1078 Diploma
414 531 Tomson Ivo 2:58:39 1:22:17 246 1077 Diploma
415 602 Ojasalu Andres KOMO 2:58:43 1:25:32 247 1076 Diploma
416 549 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:58:51 1:24:14 248 1075 Diploma
417 579 Koho Jaanus Fittest Tartu Nooled 2:58:52 1:26:32 249 1074 Diploma
418 622 Lõoke Toomas 2:58:53 1:24:57 250 1073 Diploma
419 759 Brück Urmas Amserv Team 2:58:53 1:23:06 90 1072 Diploma
420 502 Kraus Taivo HI 2:58:54 1:23:31 91 1071 Diploma
421 719 Sibul Jaanus 2:58:54 1:24:20 251 1070 Diploma
422 554 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:58:56 1:26:24 4 1069 Diploma
423 176 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:58:57 1:26:24 92 1068 Diploma
424 840 Lipintsov Aleksei WESTLINE TEAM III 2:58:59 1:27:13 252 1067 Diploma
425 285 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:58:59 1:23:21 93 1066 Diploma
426 867 Roio Andres 2:59:00 1:27:13 22 1065 Diploma
427 509 Päll Taavi Alasniidu KH 2:59:02 1:23:15 253 1064 Diploma
428 493 Uutar Aivar 2:59:05 1:23:32 254 1063 Diploma
429 532 Audova Jaanus KJK 2:59:07 1:21:48 16 1062 Diploma
430 707 Raatma Arvo 2:59:14 1:24:44 255 1061 Diploma
431 524 Leben Riho Skanska 2:59:25 1:25:51 256 1060 Diploma
432 561 Mikita Valdur 2:59:26 1:23:23 94 1059 Diploma
433 1038 Suvi Toivo 2:59:26 1:23:13 95 1058 Diploma
434 643 Paas Olari OnePower 2:59:27 1:24:13 96 1057 Diploma
435 522 Lipvars Jaanus 2:59:29 1:22:47 257 1056 Diploma
436 535 Kumel Tarvo balticpack.ee 2:59:36 1:22:45 97 1055 Diploma
437 634 Kuri Sepo 2:59:42 1:23:08 258 1054 Diploma
438 378 Lember Alo 2:59:43 1:21:14 98 1053 Diploma
439 576 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 2:59:44 1:24:23 5 1052 Diploma
440 513 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 2:59:45 1:24:26 259 1051 Diploma
441 625 Helves Herki Viljandi rattaklubi 2:59:46 1:22:31 260 1050 Diploma
442 716 Väli Tarmo VBH-Roto Team 2:59:48 1:23:25 261 1049 Diploma
443 390 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:59:59 1:15:50 262 1048 Diploma
444 335 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 3:00:06 1:24:38 263 1047 Diploma
445 534 Rautenbergs Arturs Smiltene 3:00:07 1:24:05 99 1046 Diploma
446 595 Koik Kristjan 3:00:08 1:22:39 36 1045 Diploma
447 708 Roopalu Erik 3:00:08 1:24:07 264 1044 Diploma
448 1097 Vask Aivo Tüask 3:00:08 1:23:51 100 1043 Diploma
449 713 Kool Inge 3:00:12 1:25:13 6 1042 Diploma
450 564 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:00:16 1:22:29 265 1041 Diploma
451 555 Anderson Sten 3:00:17 1:24:14 266 1040 Diploma
452 586 Puust Rain 3:00:19 1:24:25 267 1039 Diploma
453 720 Leppik Viljar 3:00:27 1:27:15 268 1038 Diploma
454 569 Kiristaja Kalle Taliroos 3:00:34 1:27:30 101 1037 Diploma
455 1121 Haaviste Raido 3:00:35 1:27:25 269 1036 Diploma
456 1085 Liivak Urmas 3:00:36 1:24:57 270 1035 Diploma
457 600 Hanni Rene Karmid Kärbsed 2010 3:00:47 1:24:15 271 1034 Diploma
458 1045 Paadam Karl 3:00:59 1:25:28 272 1033 Diploma
459 435 Kütt Meelis VBH-Roto Team 3:01:01 1:20:32 102 1032 Diploma
460 694 Lomp Priit Taliroos 3:01:08 1:27:52 273 1031 Diploma
461 698 Lacis Andrejs 3:01:12 1:26:14 17 1030 Diploma
462 588 Käis Argo 3:01:15 1:25:00 274 1029 Diploma
463 714 Kikkas Riho Valio 3:01:18 1:24:16 275 1028 Diploma
464 350 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:01:21 1:19:34 276 1027 Diploma
465 542 Eenraid Priit 3:01:25 1:24:41 277 1026 Diploma
466 797 Vatter Liisa ProShop Team 2 3:01:26 1:26:15 7 1025 Diploma
467 558 Malsroos Mait 3:01:28 1:24:51 103 1024 Diploma
468 656 Pint Meelis 3:01:28 1:24:55 278 1023 Diploma
469 773 Künnapuu Ingomar Sportland / MyFitness Team II 3:01:30 1:24:12 279 1022 Diploma
470 1062 Ulp Mare Hansa SK 3:01:30 1:27:28 8 1021 Diploma
471 642 Läte Marek 3:01:31 1:25:09 280 1020 Diploma
472 777 Traks Hanno Spordiklubi Rakke FUJI/KIIKER 3:01:44 1:29:30 281 1019 Diploma
473 640 Pihelpuu Riho ADM Interactive 3:01:47 1:27:16 282 1018 Diploma
474 478 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 3:01:51 1:24:45 283 1017 Diploma
475 646 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 3:01:53 1:25:31 284 1016 Diploma
476 703 Sadam Alar 3:01:54 1:25:42 285 1015 Diploma
477 1123 Paumets Meelis Ülenurrme 3:01:54 1:28:29 286 1014 Diploma
478 430 Pungar Rainer 3:01:59 1:20:18 287 1013 Diploma
479 610 Nelis Kristjan Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:02 1:22:50 288 1012 Diploma
480 578 Rekand Raido 3:02:04 1:25:54 289 1011 Diploma
481 672 Gröön Janar 3:02:05 1:25:16 290 1010 Diploma
482 575 Kompus Meelis Mariine Auto 3:02:09 1:24:25 291 1009 Diploma
483 1063 Reimann Jan Chapter 11 3:02:09 1:26:25 292 1008 Diploma
484 548 Martin Kaupo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 3:02:11 1:24:09 293 1007 Diploma
485 766 Tapfer Remo 3:02:18 1:26:06 104 1006 Diploma
486 606 Toom Markus Fittest Tartu TeamRide 3:02:20 1:28:30 294 1005 Diploma
487 653 Männik Üllar Sk Aaspere 3:02:22 1:25:18 295 1004 Diploma
488 641 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 3:02:35 1:26:21 296 1003 Diploma
489 658 Tammemägi Jaak 3:02:43 1:27:33 105 1002 Diploma
490 636 Mihkels Stanislav Dünamo 3:02:49 1:28:33 297 1001 Diploma
491 465 Saar Tarmo 3:02:55 1:27:19 298 1000 Diploma
492 771 Parve Marko 3:02:58 1:29:36 299 999 Diploma
493 745 Nääme Alar HAWAII EXPRESS Valga 3:03:02 1:27:27 300 998 Diploma
494 593 Ostrak Ardi 3:03:04 1:25:25 301 997 Diploma
495 1110 Grigorovits Jaanus Jopeklubi 3:03:05 1:28:56 302 996 Diploma
496 587 Joonas Kalev Valio 3:03:06 1:27:35 106 995 Diploma
497 833 Järve Kristjan Rimess Baltic 3:03:11 1:26:10 303 994 Diploma
498 635 Paat Ly Sportland / MyFitness Team II 3:03:14 1:24:19 9 993 Diploma
499 669 Reinson Raul SG WEBER 3:03:27 1:25:16 304 992 Diploma
500 673 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 3:03:28 1:25:40 305 991 Diploma
501 700 Thomberg Tarvi MK Juhan 3:03:31 1:27:33 306 990 Diploma
502 1125 Pääru Mikk 3:03:32 1:26:31 107 989 Diploma
503 786 Õunpuu Vahur 3:03:32 1:27:21 307 988 Diploma
504 1116 Külanurm Karli Sportland My Fitness 3:03:36 1:32:37 308 987 Diploma
505 422 Ristmets Margus 3:03:37 1:25:47 108 986 Diploma
506 476 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 3:03:40 1:27:24 10 985 Diploma
507 617 Kesper Raino 3:03:56 1:28:30 309 984 Diploma
508 546 Lillevälja Elvis Fittest Tartu TeamRide 3:04:02 1:30:25 310 983 Diploma
509 597 Mäekivi Marko Neeme Rattaklubi 3:04:04 1:23:47 311 982 Diploma
510 670 Kibin Allan Diamondtec 3:04:09 1:27:01 109 981 Diploma
511 705 Kivistik Kaido Rudus Ratturid 3:04:22 1:27:59 312 980 Diploma
512 966 Altma Andres 3:04:26 1:28:30 313 979 Diploma
513 1117 Looper Ero Haanja RK 3:04:27 1:27:24 314 978 Diploma
514 701 Metsmägi Andres 3:04:28 1:24:44 315 977 Diploma
515 718 Lehes Meelis 3:04:52 1:27:40 316 976 Diploma
516 599 Ild Urmas OnePower 3:04:55 1:24:56 110 975 Diploma
517 712 Viidik Andres 3:04:55 1:29:49 18 974 Diploma
518 1090 Jüriöö Tiit MAN Sport Team 3:04:55 1:28:51 19 973 Diploma
519 523 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 3:04:58 1:28:19 20 972 Diploma
520 744 Nemiro Mihhail Grundfos & Pyhayritus.org 3:04:59 1:27:21 317 971 Diploma
521 665 Korb Indrek 3:04:59 1:29:42 318 970 Diploma
522 689 Kasemaa Janno Grundfos & Pyhayritus.org 3:05:09 1:30:31 319 969 Diploma
523 590 Suur Meelis 3:05:15 1:28:10 320 968 Diploma
524 697 Läänemets Enn Nordecon 3:05:16 1:28:36 21 967 Diploma
525 683 Saag Härmo Vennad-Dahl 3:05:24 1:28:11 321 966 Diploma
526 630 Veski Karel 3:05:27 1:27:03 322 965 Diploma
527 1008 Kurvits Erko 3:05:30 1:27:03 323 964 Diploma
528 102 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 3:05:40 1:39:03 23 963 Diploma
529 592 Rõngas Riho 3:05:44 1:27:18 111 962 Diploma
530 732 Leppik Elle Fittest Tartu Nooled 3:05:45 1:27:53 11 961 Diploma
531 754 Romandi Arvi 3:05:49 1:27:30 324 960 Diploma
532 354 Puhke Rauno Ambla SK 3:05:52 1:22:05 37 959 Diploma
533 737 Janno Janar 3:05:55 1:27:57 325 958 Diploma
534 645 Agukas Mati Logica 3:06:07 1:26:15 326 957 Diploma
535 511 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:06:13 1:24:25 327 956 Diploma
536 620 Järvsalu Teet CC Superior 3:06:21 1:28:26 328 955 Diploma
537 609 Meidla Margus Ambla SK 3:06:22 1:26:10 329 954 Diploma
538 755 Raudsepp Marje Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 3:06:24 1:29:11 12 953 Diploma
539 880 Kaasik Illar Investment Agency Team 3:06:48 1:29:05 112 952 Diploma
540 832 Ladva Marek 3:06:49 1:29:36 330 951 Diploma
541 691 Küünal Jaan 3:06:58 1:28:14 113 950 Diploma
542 621 Lomp Lauri Taliroos 3:07:00 1:27:02 38 949 Diploma
543 613 Saaliste Christer Profex Cycling Team 3:07:04 1:25:41 332 948 Diploma
544 517 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:07:04 1:30:56 331 947 Diploma
545 655 Rannu Reimo 3:07:07 1:29:02 333 946 Diploma
546 466 Kivirüüt Margus suusahullud 3:07:17 1:22:01 334 945 Diploma
547 1072 Brügel Steve 3:07:30 1:30:09 24 944 Diploma
548 1054 Kruuser Karel Taliroos 3:07:30 1:31:40 335 943 Diploma
549 702 Parts Toomas 3:07:31 1:29:01 114 942 Diploma
550 727 Hallimäe Rain 3:07:37 1:29:06 22 941 Diploma
551 729 Aamisepp Tõnu 3:07:40 1:28:52 23 940 Diploma
552 783 Siinmaa Priit ITK 3:07:46 1:30:36 336 939 Diploma
553 685 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 3:08:03 1:30:56 115 938 Diploma
554 1119 Viirmäe Marti 3:08:23 1:29:29 337 937 Diploma
555 776 Laul Margo RPM Rattatiim 3:08:29 1:29:24 338 936 Diploma
556 765 Käärik Viljar Fittest Tartu TeamRide 3:08:31 1:25:44 339 935 Diploma
557 406 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 3:08:37 1:24:19 340 934 Diploma
558 808 Ütt Andres 3:08:42 1:28:11 341 933 Diploma
559 604 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:08:43 1:29:34 116 932 Diploma
560 679 Marist Jüri Skoda 3:08:45 1:31:59 342 931 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to: Andres, , 25.07.2010 10:41
tean neid kolmapäevakuid vägagi hästi. Minu point on lihtsalt selles, et sellise massi puhul ei kannata väga trikitada mingite järsemate asjadega - ka tagapool tahetakse sõita. Kui aga talongiviina järjekord ees on, siis sabas passimine teeb juba meele mõruks. Kiiremini sõitmine (parematele finishikohtadele) oleks alternatiiv, kuid esiotsamees võiks mõelda, kui kaua ta ise on sihipärast trenni teinud ja siis mõista, et paari aasta pealt pole see võimalik
Andres, , 25.07.2010 10:37
See liivatõus oli täiesti vabalt kõnnitav ja sai veel ratastki käekõrval veeretatud. Tallinna kolmapäevakutel on olnud liivatõuse, kust nooremad ei jõudnudki rattaga koos ülesse ronida, ratast saad ainult kaasa lohistada või seljas kanda. Nii et koos selle liivatõusuga ikkagi rahvaüritus Singlilaskumine oli kohal 200 täiesti sujuvalt ja järjekorrata sõidetav. Kui 300 koha kandis hakkasid vist päiksepiste saanud tegelased seda jala alla kõndima ja sundisid sama tegema ka enda taga, siis tekkis ka suurem järjekord.
Osaleja tagantpoolt, , 25.07.2010 09:21
Annikoru laskumine ja liivatõus olid tiba ülepingutatud elemendid. Pole vaja iga hinna eest tõsifriikidele mingeid üksikuid kohti meeldimiseks tekitada, kui jääb läbi mõtlemata, mismoodi sellise rahvahulga puhul asjad toimivad. Sõidan Elioni kolmandat aastat ja tundub vägisi, et tuleb maratonide sarja ümber kolida. Seal vähemalt tead, kuhu sa lähed ja mis sind ees ootab. EEC on ikka massidele ja seal ei maksa troppe väga tekitada nagu nüüd kahel viimasel sõidul olnud on. Mis Rakkes tulemas? Kitsas värav lauda asemel, kus saab 1 inimene läbi minna ja selja taga tulija aitab ratta ka järgi?
Umx, , 25.07.2010 09:18
Ma leian, et kellele selline "maanteeralli" ei meeldi ja kes tahaks ainult Andides turnida, võiks järgmisel aastal tulemata jääda (või vähemalt vingumata jätta). EEC puhul on siiski tegemist rahvaspordiüritusega ja rada peabki poolkerge olema, raskemate kohtadega loomulikult. Ma jäin küll rahule, mõni kitsaskoht oli, aga ei midagi hullu. Ise elus, ratas terve, koht kah esimese tuhande seas, seega kõik hästi.
Arx gängstale, , 25.07.2010 08:50
Tubeless enamasti üksi ei päästa, pead sinna paarkümmend grammi lateksit ka sisse loksuma panema. http://www2.et-bike.ee/product_info.php?cPath=28_91&products_id=1647 näiteks
Osaleja, , 25.07.2010 07:18
Kui see ongi Eesti maastikumaratonide tulevik, nagu paljudest ülipositiivsetest kommentaaridest järeldada võib, siis me oleme suht p***s omadega
Gängsta, , 25.07.2010 01:24
Muidu oli hea päeva, aga kumm läks puru ja viimased 15 km veeresin pooltühja rehviga, üldse milleks see tubeless kui asi ei tööta?
Priidu, pkooskora@gmail.com, 25.07.2010 01:09
Võistleja nr 252, kellele ma laenasin oma pumba, palun võta ühendust 5028709 või pkooskora@gmail.com
Martin, , 25.07.2010 00:49
Väga mõnus rada oli. Kuumust oli parasjagu, lauspäikest isegi vähem kui Kalevipojal. Raja-äärseid kaasaelajaid oli täpselt niipalju kui viimase kahe aasta elioni etappidel kokku. Super. Vett ja voolikuga kastjaid jagus pea igale kilomeetrile. See tegi sõidu eriti nauditavaks. Meelde jäi 2 vanamemme 20 km enne lõppu, kes mõlemad kopsikutega möödijatele vett nagu kerisele uhasid. Eelnevalt muidugi mööduja soovis veendununa. Tõsiselt lahe. Rakke oma headuses juba ootab ps aga raja ülesehitus oli hea. Kõike oli parasjagu, kruusaralli müüt sai vähemalt minujaoks murtusd. Lõpuosa peaks olema veelgi raskem. Ja 70 km alla pole mõtet rada tulevikus planeerida. Minu instrument näitas 68,2 km aga vahest ei saanud mõnes kohas satel-signaali kätte. Rakkes näeb rsk.
Andres, , 24.07.2010 22:24
nr 825 otsib nr 739, et tänada ja tagastada varustust. Helista tel 528 1770.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE