estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rattamaraton toob liiklusmuudatused 15.09.2010 (0)
19. septembril sõidetakse Lõuna-Eesti radadel maailmas suuruselt teine maastikurattamaraton. SEB 13. Tartu Rattamaratonil osaleb ligi 5500 ratturit. Võistlus toob ...
SEB 13. Tartu Rattamaratonile on jäänud viimased 250 vaba stardikohta 15.09.2010 (0)
Sel pühapäeval sõidetav mastaapne SEB 13. Tartu Rattamaraton toob kokku rekordiliselt harrastussportlasi ja eliitrattureid. Tänahommikuse seisuga on Eesti suurimale maastikurattamaratonile ...
SEB 13. Tartu Rattamaratoni odavaim registreerimisvoor lõpeb sel reedel 25.08.2010 (0)
Tartu Rattamaraton - 89 km /uuend. 27.09/
Tartu Rattamaraton - 40 km /uuend. 27.09/
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 13. Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89 km
40 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM KLUBIDELE/FIRMADELE LASTELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12.2km 22.9km 36.5km 50.6km 66.3km 77.2km Koht v.k. Kordi  
331 Kallakmaa Teet Järvamaa 3:53:51 0:31:45 0:56:14 1:29:33 2:09:20 2:56:23 3:25:07 23 12
332 Vsivtsev Vjatseslav Valga 3:53:58 0:33:09 0:57:44 1:31:54 2:11:20 2:59:10 3:27:27 87 7
333 Bahovski Janek Tartu 3:54:00 0:32:34 0:57:01 1:30:32 2:10:32 2:59:31 3:27:28 108 9
334 Pungar Rainer Tartu 3:54:01 0:33:04 0:56:59 1:30:16 2:10:06 2:57:58 3:25:58 109 5
335 Pikkuus Aavo Patrick Tartu 3:54:08 0:29:34 0:52:04 1:22:57 1:59:16 2:48:07 3:19:58 35 7
336 Buivydas Audrius Leedu 3:54:13 0:32:07 0:56:58 1:30:43 2:11:03 2:58:33 3:27:03 88 3
337 Molcanovs Kristaps Läti 3:54:31 0:31:57 0:56:57 1:31:34 2:11:18 2:57:57 3:25:59 21 3
338 Eesmaa Andrus Tallinn 3:54:35 0:32:24 0:56:55 1:30:33 2:09:59 2:58:30 3:27:04 89 11
339 Saar Raido Järvamaa 3:54:47 0:29:57 0:52:48 1:23:00 2:02:28 2:56:14 3:25:31 110 6
340 Mölder Ivo Järvamaa 3:54:49 0:31:25 0:55:11 1:28:12 2:07:43 2:56:24 3:25:31 54 11
341 Järvlepp Rainer Tallinn 3:54:58 0:31:49 0:56:07 1:29:33 2:09:53 2:58:48 3:27:25 55 6
342 Koch Kalju Tallinn 3:55:00 0:32:04 0:56:08 1:29:22 2:09:23 2:59:04 3:27:24 1 10
343 Alesmaa Martti Rapla 3:55:07 0:29:24 0:53:11 1:22:56 1:58:45 2:49:38 3:23:21 36 5
344 Pilt Andrus Harju 3:55:11 0:32:25 0:56:57 1:30:26 2:09:24 2:57:31 3:26:45 90 3
345 Määrits Toomas Tartu 3:55:14 0:32:01 0:56:08 1:29:34 2:09:19 2:57:37 3:26:47 56 8
346 Arula Raul Tartu 3:55:15 0:30:09 0:54:54 1:28:32 2:08:44 2:56:22 3:26:28 5 13
347 Soosaar Cardo Tartu 3:55:19 0:32:16 0:56:57 1:30:37 2:11:17 2:59:08 3:27:25 91 11
348 Anier Aivo Ida-Viru 3:55:21 0:30:46 0:54:54 1:28:12 2:08:05 2:57:16 3:26:45 111 5
349 Leontjevs Andis Läti 3:55:22 0:30:54 0:54:53 1:28:29 2:08:33 2:57:39 3:26:46 112 3
350 Egorov Urmas Ida-Viru 3:55:23 0:34:54 0:59:28 1:32:47 2:12:49 3:00:45 3:28:29 57 5
351 Laansalu Priit Harju 3:55:38 0:31:45 0:56:08 1:28:48 2:09:12 2:57:39 3:26:46 58 8
352 Kallari Taimar Tartu 3:55:43 0:30:30 0:56:01 1:31:32 2:14:58 3:02:18 3:29:43 59 7
353 Tarvis Peeter Rapla 3:55:44 0:30:58 0:54:54 1:28:09 2:07:57 2:57:38 3:27:06 6 12
354 Kulago Sergejs Läti 3:55:47 0:27:42 1:03:34 1:36:24 2:13:37 3:00:33 3:28:28 60 8
355 Stupelis Kaspars Läti 3:55:57 0:40:58 1:04:37 1:37:44 2:15:26 3:01:35 3:30:11 113 1
356 Kull Erki Tartu 3:55:59 0:33:19 0:57:41 1:30:33 2:10:39 3:02:19 3:29:42 61 10
357 Maanurm Joonas Tallinn 3:56:18 0:39:56 1:04:25 1:37:10 2:15:30 3:03:00 3:30:11 114 3
358 Petrovitsh Üllar Läänemaa 3:56:18 0:32:36 0:56:53 1:31:34 2:11:44 3:00:46 3:29:43 92 2
359 Lepp Emeri Pärnu 3:56:26 0:29:45 0:53:37 1:27:21 2:05:09 2:51:33 3:19:17 115 3
360 Kerner Argo Harju 3:56:30 0:31:42 0:56:14 1:30:05 2:10:02 2:58:47 3:27:25 62 9
361 Esinurm Üllar Tallinn 3:56:35 0:31:37 0:55:28 1:27:55 2:06:01 2:55:25 3:26:28 116 8
362 Kannimäe Mihkel Võru 3:56:56 0:31:06 0:56:12 1:30:15 2:09:13 2:57:35 3:27:31 37 4
363 Prieditis Reinis-Martins Läti 3:57:02 0:34:07 0:57:46 1:30:26 2:09:17 2:58:49 3:29:14 22 1
364 Strazdins Rego Läti 3:57:15 0:34:22 0:59:33 1:33:02 2:12:50 3:01:10 3:29:58 63 2
365 Randver Kristian Harju 3:57:20 0:31:58 0:56:22 1:29:42 2:09:53 2:59:31 3:29:14 93 4
366 Zarauskas Rimas Leedu 3:57:23 0:38:23 1:02:58 1:36:33 2:15:09 3:03:14 3:30:12 94 3
367 Pilt Illimar Harju 3:57:47 0:36:49 1:01:03 1:34:56 2:15:04 3:03:14 3:31:10 117 2
368 Vilu Uku Tartu 3:57:59 0:33:09 0:57:50 1:31:52 2:12:20 3:01:57 3:30:15 95 8
369 Oder Rein Tartu 3:58:01 0:33:11 0:57:46 1:31:38 2:12:02 3:00:03 3:29:41 96 11
370 Hürden Taivo Tallinn 3:58:02 0:31:01 0:56:13 1:30:07 2:11:16 3:00:37 3:29:43 118 5
371 Greenbaum Marko Tallinn 3:58:13 0:30:08 0:54:04 1:27:25 2:07:09 2:57:59 3:29:14 119 10
372 Kadastu Janar Võru 3:58:20 0:33:11 0:56:50 1:29:39 2:11:38 3:01:09 3:30:49 120 6
373 Sala Arvo Tallinn 3:58:21 0:36:00 0:59:52 1:33:00 2:12:19 3:01:52 3:30:11 64 5
374 Lebedev Evgeni Venemaa 3:58:24 0:33:21 0:57:48 1:31:51 2:12:14 3:02:19 3:30:59 7 3
375 Vikstreins Agnis Läti 3:58:36 0:34:48 0:59:26 1:32:38 2:12:03 3:01:57 3:31:00 121 3
376 Vähi Jaagup Tartu 3:58:51 0:26:03 0:47:51 1:17:29 1:53:26 2:47:50 3:23:15 122 8
377 Sceglovs Mihails Läti 3:58:56 0:29:39 0:53:09 1:25:00 2:04:21 2:57:15 3:27:28 123 3
378 Tenslind Margus Harju 3:58:57 0:32:47 0:56:08 1:28:09 2:06:58 2:56:24 3:29:13 97 9
379 Varjoniemi Timo Soome 3:58:57 0:31:50 0:57:00 1:31:02 2:11:45 3:01:39 3:30:50 24 5
380 Goremykin Sergey Venemaa 3:59:04 0:33:25 0:57:49 1:31:50 2:12:22 3:02:17 3:31:00 124 2
381 Jansons-Ratiniks Krisjanis Läti 3:59:21 0:35:53 1:05:06 1:40:05 2:17:59 3:04:38 3:32:47 125 4
382 Rool Margus Hiiumaa 3:59:22 0:31:50 0:56:58 1:31:37 2:12:21 3:02:17 3:31:00 98 9
383 Ozols Martins Läti 3:59:34 0:39:02 1:03:00 1:35:48 2:15:58 3:05:17 3:32:47 38 1
384 Suurna Tõnu Tartu 3:59:45 0:32:56 0:57:47 1:31:54 2:12:22 3:03:00 3:31:28 8 3
385 Tammemäe Joosep Viljandi 3:59:46 0:32:02 0:56:11 1:28:49 2:10:07 2:59:42 3:30:57 39 7
386 Vollmer Siim Harju 3:59:56 0:42:50 1:07:56 1:40:51 2:20:31 3:07:47 3:34:35 126 1
387 Kroon Jorma Lääne-Viru 4:00:02 0:31:39 0:56:09 1:29:20 2:09:14 3:01:09 3:30:49 127 9
388 Kade Indrek Põlva 4:00:03 0:35:04 0:59:50 1:33:54 2:13:46 3:03:20 3:31:30 128 2
389 Peterson Kristo Valga 4:00:03 0:30:21 0:54:36 1:28:17 2:08:57 3:03:04 3:33:30 40 9
390 Haritonov Vadim Harju 4:00:06 0:31:26 0:56:10 1:30:31 2:11:29 3:03:19 3:32:22 99 3
391 Kivaste Pärt Tallinn 4:00:09 0:38:25 1:02:35 1:35:42 2:15:59 3:03:52 3:32:48 129 7
392 Ott Indrek Tallinn 4:00:09 0:31:41 0:57:02 1:31:39 2:11:51 3:03:52 3:32:47 130 5
393 Litovtsenko Kirill Harju 4:00:10 0:33:09 0:57:03 1:29:21 2:10:05 3:02:25 3:31:28 65 7
394 Asi Antti Tallinn 4:00:13 0:31:42 0:57:01 1:30:30 2:11:02 3:02:44 3:31:29 131 5
395 Kaur Margus Tartu 4:00:31 0:33:08 0:57:46 1:32:14 2:12:52 3:02:24 3:31:28 66 9
396 Kiivit Lauri Tartu 4:00:33 0:31:59 0:56:26 1:30:06 2:11:08 3:01:53 3:31:30 132 12
397 Motuzas Renatas Leedu 4:00:35 0:30:58 0:55:30 1:29:42 2:11:39 3:02:22 3:31:28 100 2
398 Kütt Meelis Harju 4:00:38 0:35:17 1:00:22 1:34:39 2:14:04 3:01:11 3:31:11 67 7
399 Osula Otto Tallinn 4:00:38 0:29:55 0:54:07 1:28:08 2:09:24 2:59:04 3:29:13 133 5
400 Kingo Priit Tallinn 4:00:43 0:33:23 0:58:43 1:32:58 2:12:59 3:03:20 3:32:23 134 9
401 Zuburs Dainis Läti 4:00:48 0:33:32 0:58:43 1:33:00 2:13:41 3:02:33 3:32:13 101 2
402 Vilinauskas Vilmantas Leedu 4:00:49 0:31:22 0:56:14 1:30:06 2:11:16 3:03:25 3:33:29 135 5
403 Vahi Kunnar Valga 4:00:50 0:32:15 0:57:02 1:31:01 2:12:16 3:03:54 3:33:00 102 8
404 Karjane Jaak Läänemaa 4:00:52 0:30:55 0:55:07 1:29:07 2:11:53 3:04:38 3:33:57 136 3
405 Linkgreim Jaanus Tallinn 4:01:01 0:32:37 0:56:53 1:29:43 2:09:20 2:57:19 3:26:47 103 12
406 Pedai Andrus Harju 4:01:02 0:31:35 0:56:21 1:29:33 2:09:18 2:58:48 3:29:37 104 8
407 Himma Markus Tartu 4:01:03 0:32:17 0:56:52 1:31:08 2:12:18 3:03:53 3:33:01 23 7
408 Helm Jaak Võru 4:01:05 0:32:45 0:57:49 1:32:49 2:13:53 3:03:55 3:32:59 105 8
409 Fjodorov Nikolai Tartu 4:01:07 0:31:36 0:56:56 1:31:01 2:13:23 3:04:20 3:33:00 1 13
410 Peensalu Aimer Harju 4:01:07 0:30:11 0:54:36 1:28:37 2:10:44 3:02:30 3:33:00 106 9
411 Adamonis Giedrius Leedu 4:01:15 0:41:13 1:05:42 1:39:10 2:18:31 3:06:54 3:34:44 137 5
412 Antonevics Maris Läti 4:01:21 0:31:43 0:54:48 1:26:44 2:09:21 3:03:35 3:32:47 107 4
413 Must Tauri Järvamaa 4:01:33 0:32:30 0:57:48 1:32:39 2:13:33 3:03:26 3:33:13 138 9
414 Nikolajev Raul Harju 4:01:39 0:32:26 0:57:45 1:32:41 2:13:45 3:03:52 3:32:48 108 5
415 Arus Tiit Harju 4:01:41 0:33:52 0:59:12 1:32:59 2:14:23 3:05:45 3:34:44 109 5
416 Sedlenieks Ivars Läti 4:01:56 0:31:53 0:56:59 1:31:25 2:12:53 3:04:21 3:33:02 9 10
417 Pungar Urmas Tartu 4:01:57 0:34:53 0:59:57 1:34:39 2:14:54 3:04:03 3:33:29 139 6
418 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 4:02:10 0:32:10 0:57:00 1:31:55 2:13:06 3:03:53 3:33:13 68 7
419 Tammsalu Mihkel Võru 4:02:12 0:31:02 0:55:10 1:28:30 2:07:23 2:57:59 3:31:00 140 3
420 Nete Sandis Läti 4:02:16 0:32:21 0:56:56 1:30:22 2:11:05 3:02:26 3:33:14 110 5
421 Meldrajs Arvis Läti 4:02:24 0:38:28 1:02:24 1:36:02 2:15:59 3:07:05 3:36:04 41 2
422 Krela Jaan Tartu 4:02:29 0:33:09 0:57:42 1:30:34 2:10:19 3:01:34 3:30:58 69 9
423 Leppik Jaan Tallinn 4:02:35 0:35:53 1:01:12 1:35:09 2:16:01 3:06:34 3:34:44 111 2
424 Bruzinskis Janis Läti 4:02:36 0:32:01 0:56:56 1:31:02 2:11:40 3:05:39 3:34:45 10 2
425 Slezins Martins Läti 4:02:37 0:33:30 0:57:40 1:30:28 2:11:49 3:04:20 3:33:29 141 2
426 Slezins Gints Läti 4:02:37 0:33:31 0:57:40 1:30:28 2:11:50 3:04:20 3:33:30 142 1
427 Gotfridsons Viktors Läti 4:02:37 0:32:11 0:56:58 1:31:00 2:12:48 3:04:21 3:34:45 11 7
428 Vosylius Darius Leedu 4:02:38 0:31:40 0:56:25 1:30:06 2:11:36 3:05:08 3:34:43 70 9
429 Adamson Fredi Põlva 4:02:38 0:34:33 0:59:19 1:33:01 2:13:36 3:05:38 - 42 2
430 Salus Ardi Tartu 4:02:40 0:33:11 0:57:46 1:31:49 2:12:51 3:03:51 3:33:53 112 9
431 Koort Kristel Ida-Viru 4:02:41 0:31:47 1:00:20 1:34:41 2:15:36 3:03:57 3:33:13 2 1
432 Bauer Heigo Harju 4:02:50 0:34:26 0:59:42 1:34:34 2:15:47 3:06:27 3:34:44 25 11
433 Peiker Harri Tallinn 4:02:54 0:30:49 0:56:12 1:31:35 2:13:42 3:06:08 3:35:51 143 9
434 Bergvald Gunnar Harju 4:03:04 0:37:10 1:00:48 1:36:13 2:18:18 3:04:59 3:31:48 113 6
435 Steinburg Greete Lääne-Viru 4:03:06 0:31:45 0:56:54 - - - - 3 3
436 Vanags Janis Läti 4:03:19 0:33:23 0:58:42 1:32:49 2:13:50 3:04:21 3:34:00 144 4
437 Uudeberg Tanel Tartu 4:03:32 0:32:01 0:57:01 1:31:49 2:13:54 3:05:09 3:34:57 145 5
438 Toompere Henri Harju 4:03:33 0:33:20 0:57:47 1:31:34 2:11:42 3:01:36 3:31:00 114 5
439 Mikk Üllar Läänemaa 4:03:34 0:32:50 0:58:43 1:32:46 2:14:44 3:06:34 3:35:52 115 5
440 Paas Ojari Tallinn 4:03:35 0:32:55 0:57:40 1:31:33 2:12:04 3:05:09 3:34:44 116 6
441 Ilves Ago Harju 4:03:41 0:32:10 0:57:44 1:32:57 2:15:44 3:07:45 3:36:03 71 6
442 Shmite Liga Läti 4:03:43 0:30:52 0:56:09 1:30:16 2:12:28 3:07:41 3:35:49 4 1
443 Möldre Kert Valga 4:03:45 0:31:23 0:56:14 1:31:24 2:14:02 3:06:56 3:36:04 72 4
444 Kongo Kristjan Harju 4:03:53 0:33:17 0:57:50 1:32:14 2:13:49 3:05:07 3:34:43 117 8
445 Müür Ringo Tallinn 4:04:00 0:35:07 1:00:10 1:34:55 2:17:51 3:08:48 3:37:04 146 6
446 Grünberg Harry Harju 4:04:02 0:30:18 0:54:52 1:27:38 2:13:59 3:06:41 3:35:52 118 8
447 Meimre Hannes Tallinn 4:04:26 0:30:50 0:55:08 1:28:32 2:10:48 3:05:10 3:36:22 119 7
448 Teder Koit Viljandi 4:04:27 0:33:34 0:59:12 1:33:02 2:15:29 3:06:43 3:35:51 12 8
449 Kool Inge Tartu 4:04:28 0:32:53 0:58:16 1:33:22 2:16:00 3:07:45 3:36:21 1 3
450 Vislapuu Priit Võru 4:04:33 0:38:03 1:03:01 1:36:52 2:16:49 3:07:43 3:36:20 43 1
451 Laas Martin Tartu 4:04:33 0:27:59 0:51:09 1:24:40 2:09:52 3:06:43 3:36:20 24 4
452 Matt Jörgen Saaremaa 4:04:33 0:28:17 0:51:55 1:22:59 2:09:52 3:07:29 3:36:20 44 4
453 Müür Jaanus Saaremaa 4:04:33 0:30:33 0:54:07 1:27:22 2:09:32 3:02:34 3:36:02 147 6
454 Ojasaar Kalmer Põlva 4:04:33 0:32:47 0:56:57 1:36:49 2:18:57 3:09:10 3:37:50 120 6
455 Mets Toomas Tallinn 4:04:38 0:32:18 0:57:00 1:31:36 2:13:44 3:06:54 3:36:22 73 5
456 Selga Nauris Läti 4:04:40 0:30:45 0:54:24 1:26:45 2:04:28 2:55:59 3:33:00 148 3
457 Kukk Martin Tartu 4:04:43 0:32:34 0:57:50 1:31:52 2:11:51 3:02:27 3:35:01 74 11
458 Kupe Marius Leedu 4:04:48 0:32:54 0:56:59 1:30:17 2:12:17 3:06:41 3:36:05 149 5
459 Varik Marko Harju 4:04:48 0:42:01 1:06:57 1:40:42 2:21:30 3:10:44 3:38:25 150 3
460 Artel Veiko Tallinn 4:04:56 0:38:15 1:02:32 1:35:39 2:16:37 3:08:04 3:36:21 121 1
461 Salumäe Guido Harju 4:04:57 0:38:46 1:03:34 1:37:38 2:19:35 3:08:49 3:37:22 122 1
462 Järveoja Martin Tartu 4:05:00 0:32:06 0:57:47 1:32:41 2:14:51 3:06:42 3:36:05 151 5
463 Laaniste Andres Järvamaa 4:05:00 0:31:52 0:56:56 1:30:18 2:10:20 3:01:53 3:33:33 123 9
464 Purmalis Janis Läti 4:05:07 0:38:31 1:02:37 1:35:38 2:17:09 3:07:46 3:37:04 152 1
465 Petrauskas Kestutis Leedu 4:05:07 0:33:13 0:58:42 1:32:50 2:14:43 3:09:10 3:37:52 124 2
466 Peri Pait Võru 4:05:39 0:36:21 1:01:23 1:35:54 2:18:02 3:09:12 3:37:52 125 6
467 Vähi Nikolai Valga 4:05:40 0:33:10 0:58:42 1:33:31 2:15:59 3:09:26 3:37:53 75 11
468 Levitass Karlis Läti 4:05:41 0:36:59 1:01:17 1:34:49 2:15:02 3:09:21 3:37:51 153 1
469 Elbrecht Erki Harju 4:05:42 0:34:04 0:59:25 1:33:56 2:16:43 3:09:06 3:37:41 154 5
470 Zeics Guntars Läti 4:05:42 0:38:20 1:02:59 1:36:33 2:18:00 3:09:51 3:38:25 126 1
471 Rogozins Alvis Läti 4:05:43 0:41:33 1:07:43 1:43:31 2:23:07 3:11:50 3:39:33 155 1
472 Leppik Ahti Ida-Viru 4:05:51 0:35:16 1:00:46 1:36:08 2:19:28 3:10:23 3:38:43 156 3
473 Rebane Renno Tartu 4:05:53 0:37:42 1:02:41 1:37:09 2:18:04 3:08:51 3:38:06 157 3
474 Leer Janek Tallinn 4:05:59 0:31:57 0:56:58 1:31:39 2:13:03 3:06:37 3:36:24 158 9
475 Puhke Peeter Järvamaa 4:06:00 0:32:49 0:58:28 1:32:57 2:16:00 3:07:29 3:37:05 26 11
476 Prants Janno Võru 4:06:05 0:35:56 1:00:36 1:35:08 2:16:50 3:08:11 3:37:43 127 2
477 Mõttus Raivo Tartu 4:06:07 0:33:02 0:57:50 1:32:40 2:14:36 3:06:57 3:36:31 13 7
478 Mägi Allan Tartu 4:06:08 0:32:54 0:57:46 1:32:59 2:14:50 3:06:53 3:37:04 128 11
479 Looper Ero Võru 4:06:20 0:33:15 0:58:41 1:32:49 2:14:29 3:06:55 3:36:36 129 7
480 Soome Raul Võru 4:06:20 0:31:06 0:57:01 1:31:54 2:12:16 3:02:41 3:35:52 159 7
481 Kiviväli Uno Tartu 4:06:27 0:31:56 0:57:44 1:32:25 2:13:41 3:07:31 3:37:44 130 8
482 Vaaks Ats Viljandi 4:06:30 0:30:54 0:56:54 1:33:03 2:14:38 3:07:29 3:38:06 45 5
483 Erm Margo Harju 4:06:31 0:33:02 0:58:27 1:32:58 2:16:12 3:08:53 3:38:24 131 6
484 Aamisepp Arno Harju 4:06:37 0:33:06 0:56:59 1:30:13 2:13:35 3:07:31 3:38:06 46 9
485 Jukk Margus Tallinn 4:06:39 0:36:23 1:01:50 1:36:24 2:18:56 3:11:21 3:40:00 76 7
486 Lillend Allan Tallinn 4:06:47 0:34:08 0:59:39 1:34:36 2:17:22 3:09:54 3:39:11 160 3
487 Sammalsaar Mait Harju 4:07:06 0:33:36 0:58:43 1:33:12 2:16:07 3:09:14 3:38:44 14 12
488 Vakra Villu Saaremaa 4:07:09 0:33:31 0:59:30 1:34:33 2:15:53 3:06:54 3:38:05 161 6
489 Rist Daisi Harju 4:07:09 0:32:04 0:57:47 1:35:33 2:18:07 3:09:46 3:38:57 5 3
490 Vink Ahto Võru 4:07:12 0:31:31 0:56:55 1:34:31 2:17:02 3:09:12 3:38:43 77 6
491 Haze Janis Läti 4:07:14 0:31:58 0:59:12 1:33:32 2:14:53 3:07:48 3:38:05 132 6
492 Eiduks Osvalds Läti 4:07:14 0:33:30 0:59:45 1:34:48 2:17:16 3:09:34 3:38:57 133 6
493 Lember Alo Tartu 4:07:15 0:33:12 0:57:49 1:31:53 2:13:43 3:06:37 3:37:07 78 3
494 Puusepp Kaito Jõgeva 4:07:20 0:34:21 0:59:09 1:32:04 2:12:47 3:05:54 3:38:07 162 4
495 Galibeckis Juris Läti 4:07:26 0:32:07 0:56:24 1:30:00 2:11:21 3:05:08 3:36:48 134 3
496 Reis Rasmus Tartu 4:07:26 0:34:14 0:59:31 1:33:22 2:15:52 3:07:45 3:38:53 163 3
497 Tooming Taaniel Põlva 4:07:28 0:36:52 1:01:49 1:35:48 2:16:08 3:08:12 3:40:41 47 3
498 Vähi Ilmar Tartu 4:07:31 0:33:15 0:57:50 1:32:26 2:14:40 3:07:46 3:38:24 164 12
499 Tiismaa Toomas Harju 4:07:34 0:34:25 0:59:50 1:34:27 2:16:04 3:08:33 3:38:37 135 6
500 Kirsipuu Avo Harju 4:07:37 0:34:54 1:00:17 1:35:33 2:18:18 3:09:51 3:39:34 79 12
501 Reiska Alar Võru 4:07:41 0:31:10 0:54:36 1:27:22 2:09:26 3:03:48 3:38:06 27 4
502 Lomper Kaivo Läänemaa 4:07:53 0:31:42 0:56:57 1:31:35 2:12:32 3:06:56 3:38:05 165 2
503 Tõnov Tauri-Dag Tallinn 4:07:56 0:34:05 0:59:43 1:35:19 2:17:08 3:09:26 3:38:53 80 8
504 Jarmoska Leonas Leedu 4:08:01 0:34:45 0:59:56 1:34:35 2:16:48 3:09:55 3:40:07 28 7
505 Prants Aivar Lääne-Viru 4:08:06 0:36:44 1:01:47 1:35:45 2:17:18 3:08:31 3:38:38 166 7
506 Malakauskas Aleksandras Leedu 4:08:10 0:41:15 1:05:43 1:39:10 2:18:32 3:13:12 3:41:03 136 1
507 Rebas Raido Harju 4:08:24 0:36:53 1:02:30 1:37:46 2:20:07 3:10:52 3:40:24 137 2
508 Sinisalu Ever Valga 4:08:28 0:37:25 1:02:11 1:36:14 2:18:09 3:10:15 3:40:08 167 5
509 Trigub Silver Rapla 4:08:38 0:31:51 0:56:58 1:31:50 2:14:47 3:08:32 3:39:34 48 2
510 Kübar Rene Harju 4:08:38 0:35:15 1:01:20 1:36:43 2:18:41 3:10:22 3:39:58 168 3
511 Mätik Olavi Harju 4:08:40 0:33:59 0:59:28 1:34:27 2:16:21 3:09:29 3:39:33 138 6
512 Sisask Andreas Tartu 4:08:43 0:38:11 1:03:02 1:37:35 2:18:46 3:11:09 3:40:25 169 1
513 Kivi Teemar Harju 4:08:44 0:33:11 0:57:49 1:32:13 2:15:06 3:08:14 3:38:38 81 1
514 Luite Reimo Tallinn 4:08:44 0:31:41 0:56:58 1:31:51 2:13:32 3:11:23 3:40:24 170 6
515 Märtmaa Jüri Harju 4:08:58 0:36:02 1:01:42 1:37:02 2:20:16 3:12:06 3:40:41 15 11
516 Eensaar Silver Tallinn 4:09:04 0:38:19 1:02:59 1:37:28 2:19:09 3:10:54 3:40:25 171 3
517 Viks Tarvi Harju 4:09:11 0:33:31 1:00:20 1:36:25 2:19:50 3:12:07 3:40:41 82 7
518 Siitam Peep Harju 4:09:12 0:32:28 0:58:40 1:34:31 2:17:03 3:10:26 3:40:24 83 3
519 Aule Krister Tallinn 4:09:14 0:33:43 0:58:40 1:32:56 2:14:41 3:06:42 3:35:28 172 9
520 Pärnik Tea Tartu 4:09:15 0:36:43 1:02:12 1:37:50 2:21:29 3:12:28 3:41:04 2 9
521 Helgis Priit Harju 4:09:19 0:32:10 0:57:45 1:32:50 2:14:52 3:10:25 3:40:07 173 3
522 Mikk Martti Tartu 4:09:25 0:34:16 0:59:44 1:35:11 2:18:18 3:10:36 3:40:26 174 3
523 Pletiens Ilgvars Läti 4:09:26 0:33:51 0:59:46 1:35:38 2:18:19 3:10:54 3:40:25 16 12
524 Kiiver Kaupo Tartu 4:09:31 0:34:53 1:00:25 1:34:35 2:16:08 3:08:52 3:39:35 139 13
525 Palu Indrek Tartu 4:09:52 0:34:56 1:00:19 1:34:51 2:17:35 3:09:53 3:40:06 175 5
526 Keskküla Karol Tallinn 4:09:54 0:37:02 1:02:24 1:37:11 2:19:26 3:11:59 3:41:19 140 5
527 Kulp Alar Lääne-Viru 4:09:56 0:35:47 1:01:31 1:36:53 2:19:43 3:13:23 3:42:02 141 2
528 Rikkas Henrik Tallinn 4:10:06 0:33:42 0:59:39 1:34:28 2:17:36 3:12:45 3:42:01 29 3
529 Albri Kalev Tallinn 4:10:10 0:36:15 1:01:09 1:35:50 2:18:20 3:10:47 3:40:23 142 5
530 Ceksters Valdis Läti 4:10:10 0:34:57 0:59:53 1:35:04 2:17:04 3:10:11 3:40:25 17 6
531 Tobreluts Rainer Tartu 4:10:16 0:35:43 1:00:23 1:34:32 2:16:33 3:08:02 3:38:59 84 11
532 Pikkor Roomet Harju 4:10:27 0:33:29 1:00:17 1:35:54 2:17:57 3:12:14 3:42:00 176 8
533 Genevicius Aurelijus Leedu 4:10:30 0:32:52 0:59:26 1:34:29 2:17:21 3:10:28 3:41:57 143 6
534 Civilis Danas Leedu 4:10:35 0:31:05 0:56:55 1:32:27 2:16:02 3:12:16 3:42:02 30 6
535 Rammi Antti Tartu 4:10:38 0:34:38 1:00:25 1:35:55 2:19:02 3:12:15 3:42:00 177 5
536 Uutar Aivar Harju 4:10:42 0:34:14 0:59:10 1:33:56 2:16:53 3:12:13 3:42:01 144 5
537 Kerner Aldor Harju 4:10:44 0:35:57 1:01:46 1:37:04 2:19:24 3:12:27 3:42:03 178 3
538 Hagen Peeter Tartu 4:10:59 0:31:55 0:56:56 1:31:49 2:13:40 3:07:28 3:39:19 18 7
539 Vilbas Veigo Rapla 4:11:05 0:39:10 1:04:22 1:40:35 2:21:41 3:13:13 3:42:49 179 1
540 Potisepp Mart Harju 4:11:07 0:33:57 0:59:28 1:34:33 2:16:29 3:09:53 3:40:06 180 8
541 Kuuskvere Maarja Tartu 4:11:12 0:33:03 0:59:29 1:34:38 2:19:15 3:12:54 3:43:02 4 10
542 Katin Vladimir Tartu 4:11:21 0:33:56 0:59:11 1:34:28 2:18:43 3:12:11 3:41:37 19 5
543 Seiksts Martins Läti 4:11:26 0:35:48 1:00:56 1:35:52 2:19:37 3:11:27 3:41:44 181 2
544 Pajus Rene Harju 4:11:31 0:31:55 0:56:05 1:29:43 2:14:01 3:13:38 3:42:52 182 10
545 Kasieta Mindaugas Leedu 4:11:32 0:33:41 0:59:53 1:34:31 2:15:33 3:08:06 3:40:41 183 2
546 Reinik Vello Pärnu 4:11:33 0:33:07 0:58:26 1:32:43 2:15:39 3:13:08 3:42:46 85 5
547 Laanoja Risto Ida-Viru 4:11:38 0:34:05 0:59:11 1:32:59 2:15:58 3:10:27 3:41:51 145 10
548 Sigus Marko Tallinn 4:11:46 0:45:37 1:11:16 1:46:06 2:27:54 3:18:19 3:45:26 146 4
549 Püvi Margus Tartu 4:11:56 0:30:29 0:54:38 1:28:59 2:12:29 3:09:55 3:41:50 86 9
550 Parm Signe Tallinn 4:11:58 0:34:53 1:00:27 1:36:13 2:20:05 3:12:22 3:42:01 5 6
551 Biezais Rinalds Läti 4:12:01 0:36:02 1:01:41 1:37:44 2:21:27 3:14:32 3:44:38 184 4
552 Saarep Peeter Valga 4:12:03 0:37:05 1:02:42 1:37:49 2:20:33 3:13:31 3:43:56 2 6
553 Kuusik Leho Pärnu 4:12:07 0:28:59 1:01:07 1:34:56 2:15:02 3:06:40 3:38:09 87 6
554 Meitus Raivo Jõgeva 4:12:14 0:35:14 1:01:00 1:36:15 2:19:25 3:12:30 3:42:59 88 5
555 Kelk Kaarel Harju 4:12:39 0:33:01 0:57:43 1:31:52 2:12:19 3:09:46 3:41:58 25 3
556 Einmaa Tiit Lääne-Viru 4:12:42 0:34:50 1:00:19 1:34:56 2:17:17 3:12:30 3:42:53 185 9
557 Kotsin Marek Pärnu 4:12:47 0:35:16 1:00:57 1:36:14 2:19:31 3:14:04 3:43:57 147 4
558 Nappus Jaan Harju 4:12:49 0:40:40 1:06:58 1:41:44 2:22:36 3:14:03 3:43:58 148 2
559 Lubi Tiit Tartu 4:12:52 0:34:40 1:01:01 1:37:07 2:20:00 3:14:01 3:43:50 186 4
560 Zirnask Villu Tallinn 4:12:55 0:36:50 1:02:30 1:37:46 2:20:38 3:13:33 3:43:58 89 8
561 Salk Rene Harju 4:12:56 0:32:57 0:57:47 1:31:36 2:13:46 3:09:40 3:42:03 149 5
562 Baranovskis Henrikas Leedu 4:12:59 0:34:58 0:59:42 1:33:55 2:16:52 3:12:44 3:43:00 90 9
563 Raidma Rainer Harju 4:13:00 0:35:00 1:01:47 1:37:35 2:20:26 3:14:29 3:43:57 150 4
564 Toome Rita Lääne-Viru 4:13:02 0:34:00 1:00:21 1:36:14 2:20:22 3:13:26 3:43:02 1 10
565 Liiva Enn Tallinn 4:13:09 0:35:55 1:00:58 1:36:15 2:19:27 3:14:04 3:43:58 31 5
566 Lejins Martins Läti 4:13:11 0:30:26 0:54:06 1:29:07 2:14:32 3:11:21 3:43:57 187 6
567 Vuin Indrek Tallinn 4:13:13 0:31:23 0:58:01 1:34:37 2:18:09 3:12:51 3:43:02 188 6
568 Tamm Andrus Rapla 4:13:14 0:32:28 0:56:53 1:31:00 2:13:33 3:12:28 3:43:01 91 10
569 Smitas Tomas Leedu 4:13:15 0:36:22 1:02:12 1:37:30 2:19:41 3:13:53 3:44:20 189 2
570 Kanniste Jaak Pärnu 4:13:16 0:34:29 0:59:27 1:33:56 2:19:13 3:15:57 3:45:22 20 5
571 Kaur Väino Pärnu 4:13:19 0:36:39 1:02:29 1:39:13 2:22:30 3:15:25 3:45:24 92 2
572 Soosaar Tiit Pärnu 4:13:19 0:39:33 1:05:50 1:41:36 2:24:42 3:16:32 3:45:33 190 8
573 Mätas Rivo Tallinn 4:13:20 0:35:54 1:01:43 1:37:43 2:22:13 3:16:36 3:46:12 191 2
574 Soojärv Andres Harju 4:13:22 0:36:06 1:02:30 1:38:30 2:22:43 3:14:02 3:43:27 192 5
575 Mäekivi Andres Tartu 4:13:24 0:33:35 0:59:10 1:34:20 2:18:30 3:13:38 3:45:16 151 8
576 Kaminskas Vidmantas Leedu 4:13:28 0:37:31 1:02:38 1:37:44 2:21:05 3:15:13 3:45:22 152 2
577 Karolin Indrek Põlva 4:13:32 0:35:50 1:01:29 1:36:28 2:18:58 3:12:47 3:43:57 153 11
578 Meier Ergo Tallinn 4:13:37 0:36:08 1:01:18 1:35:50 2:19:20 3:11:06 3:43:35 154 4
579 Sammel Koit Tallinn 4:13:39 0:35:08 1:00:23 1:35:10 2:19:22 3:14:11 3:44:38 93 11
580 Vesmins Gunvaldis Läti 4:13:40 0:39:00 1:05:04 1:40:12 2:22:07 3:15:37 3:45:53 21 1
581 Murmann Rain Tallinn 4:13:42 0:37:01 1:03:02 1:38:57 2:22:13 3:15:21 3:45:23 193 4
582 Vlassov Jüri Tallinn 4:13:48 0:34:19 1:00:27 1:36:15 2:21:10 3:15:57 3:45:53 194 5
583 Murrand Hanno Tartu 4:13:52 0:33:59 0:59:32 1:34:39 2:17:21 3:12:59 3:44:21 94 13
584 Karo Erko Harju 4:13:57 0:31:13 0:56:54 1:33:00 2:14:54 3:09:53 3:43:01 155 10
585 Maciulis Dainius Leedu 4:14:00 0:42:15 1:08:05 1:43:05 2:22:56 3:12:27 3:43:48 195 1
586 Kraam Sulev Võru 4:14:02 0:35:13 1:01:01 1:36:28 2:19:23 3:12:29 3:43:58 196 3
587 Zlobin Veniamin Valga 4:14:04 0:34:38 0:59:59 1:34:34 2:18:16 3:12:51 3:44:38 156 3
588 Kiitam Ivar Tallinn 4:14:04 0:30:37 0:54:04 1:26:17 2:04:42 2:59:51 3:42:30 49 6
589 Viikoja Marek Pärnu 4:14:05 0:35:17 1:01:03 1:37:36 2:21:08 3:15:55 3:45:21 197 2
590 Ernits Argo Pärnu 4:14:06 0:41:26 1:07:34 1:42:18 2:25:03 3:17:51 3:46:10 198 1
591 Raudik Raimo Tartu 4:14:08 0:35:01 1:00:19 1:35:44 2:19:50 3:14:41 3:45:15 95 12
592 Ronimois Raimo Viljandi 4:14:09 0:34:12 1:00:26 1:36:31 2:20:49 3:15:53 3:46:11 32 11
593 Furmane Madara Läti 4:14:11 0:34:02 1:00:26 1:37:50 2:23:47 3:19:07 3:47:23 6 1
594 Mikhaylov Ivan Venemaa 4:14:16 0:35:42 1:00:23 1:34:29 2:14:29 3:07:47 3:42:53 33 2
595 Rautenbergs Arturs Läti 4:14:16 0:33:07 0:59:11 1:34:32 2:18:35 3:15:16 3:45:25 34 7
596 Savlenko Anda Läti 4:14:18 0:33:58 0:59:32 1:35:45 2:20:11 3:15:56 3:46:10 6 5
597 Kotkas Marko Harju 4:14:21 0:33:52 1:00:20 1:35:51 2:18:44 3:15:55 3:46:09 199 7
598 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 4:14:22 0:32:38 0:58:43 1:33:12 2:17:00 3:12:15 3:43:58 22 4
599 Järve Marek Tallinn 4:14:29 0:33:31 1:00:21 1:35:49 2:20:13 3:14:32 3:44:44 157 6
600 Vasar Kaidu Valga 4:14:30 0:33:32 0:59:45 1:36:31 2:21:13 3:15:50 3:45:24 158 11
601 Zvingulis Aigars Läti 4:14:33 0:31:40 0:55:10 1:28:08 2:11:33 3:06:57 3:40:09 35 10
602 Narusk Hegri Tartu 4:14:34 0:31:20 0:56:11 1:30:33 2:14:10 3:13:16 3:44:38 200 13
603 Vask Aivo Tartu 4:14:37 0:36:16 1:02:44 1:39:36 2:23:06 3:16:29 3:46:10 36 2
604 Lõiv Leho Harju 4:14:39 0:32:59 0:59:09 1:34:30 2:18:07 3:15:36 3:45:32 96 7
605 Käsik Rene Harju 4:14:51 0:33:01 0:59:11 1:34:49 2:17:47 3:12:53 3:44:39 159 6
606 Toss Kaarel Viljandi 4:15:02 - - - - - - 3 12
607 Kütt Ott Pärnu 4:15:05 0:34:23 1:00:18 1:35:40 2:19:55 3:15:53 3:46:08 97 11
608 Rassadkin Kalle Tallinn 4:15:11 0:34:42 1:00:20 1:35:16 2:17:49 3:12:32 3:44:54 160 5
609 Lõhmus Taivo Rapla 4:15:11 0:35:23 1:01:18 1:38:00 2:22:33 3:16:29 3:46:13 201 3
610 Nõmmisto Jaanus Läänemaa 4:15:17 0:30:39 0:56:11 1:32:14 2:15:57 3:12:33 3:43:42 161 9
611 Remiküll Ragnar Lääne-Viru 4:15:26 0:38:56 1:04:31 1:40:05 2:22:32 3:16:43 3:47:23 98 1
612 Laul Raines Tartu 4:15:32 0:38:24 1:04:32 1:40:06 2:23:26 3:16:38 3:46:13 202 9
613 Simonelis Sarunas Leedu 4:15:32 0:38:24 1:02:59 1:37:56 2:22:09 3:16:33 3:46:11 203 1
614 Tomson Ivo Valga 4:15:40 0:36:30 1:02:43 1:39:06 2:22:47 3:16:35 3:46:09 162 5
615 Birkentala Raivita Läti 4:15:43 0:35:13 0:59:38 1:34:34 2:17:07 3:14:03 3:45:15 3 6
616 Uba Tarmo Harju 4:15:51 0:36:16 1:01:42 1:36:18 2:19:49 3:13:50 3:44:55 163 9
617 Balodis Ivo Läti 4:16:01 0:33:10 0:57:50 1:32:39 2:15:52 3:13:57 3:45:33 204 2
618 Ojamets Arno Tallinn 4:16:20 0:36:01 1:01:43 1:37:05 2:20:52 3:14:54 3:46:11 99 10
619 Kingo Gunnar Tallinn 4:16:23 0:33:05 0:57:48 1:31:24 2:14:30 3:07:49 3:43:49 205 9
620 Grigorovitsh Jaanus Tartu 4:16:29 0:34:16 1:00:19 1:35:45 2:18:28 3:11:46 3:47:35 164 12
621 Karu Markko Tallinn 4:16:31 0:30:05 0:54:03 1:28:34 2:19:46 3:15:35 3:47:03 165 5
622 Pere Aivo Hiiumaa 4:16:34 0:36:33 1:02:40 1:37:57 2:22:40 3:16:38 3:47:17 37 4
623 Rästa Ain Harju 4:16:36 0:35:04 0:59:48 1:33:57 2:16:58 3:12:52 3:44:55 100 3
624 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 4:16:40 0:32:12 0:57:00 1:31:57 2:17:56 3:12:49 3:47:31 206 8
625 Järvsalu Teet Tallinn 4:16:45 0:34:18 1:00:18 1:36:32 2:21:30 3:17:19 3:48:01 207 3
626 Ennok Tarmo Tallinn 4:16:54 0:34:33 1:02:13 1:37:36 2:20:30 3:13:36 3:45:11 166 3
627 Teller Veiko Läänemaa 4:16:56 0:33:16 0:57:50 1:32:12 2:15:55 3:13:36 3:46:10 208 4
628 Heinols Maris Läti 4:16:56 0:37:07 1:04:35 1:41:39 2:26:59 3:19:37 3:49:20 167 8
629 Kruus Kaupo Tallinn 4:17:11 0:35:25 1:01:24 1:37:13 2:20:43 3:15:16 3:47:07 168 7
630 Teppo Viljar Võru 4:17:11 0:33:12 0:59:27 1:35:33 2:19:08 3:15:28 3:47:55 169 6
631 Daugirdas Arunas Leedu 4:17:22 0:35:02 1:00:27 1:35:57 2:20:01 3:14:12 3:46:14 101 9
632 Kuldmäe Toivo Pärnu 4:17:28 0:32:41 0:57:41 1:32:48 2:15:51 3:12:46 3:46:10 38 10
633 Põldma Tõnu Jõgeva 4:17:32 0:29:29 0:53:07 1:27:30 2:13:48 3:10:52 3:45:48 102 5
634 Suurman Herkki Harju 4:17:36 0:38:00 1:04:33 1:40:12 2:23:09 3:15:56 3:47:31 39 12
635 Talu Priit Pärnu 4:17:44 0:32:58 0:57:46 1:32:39 2:18:56 3:18:15 3:49:20 170 5
636 Tamkivi Tarmo Harju 4:17:49 0:34:34 1:02:45 1:38:35 2:22:31 3:17:15 3:47:30 103 8
637 Thomberg Tarvi Tallinn 4:17:53 0:38:59 1:05:52 1:41:22 2:25:18 3:18:35 3:49:20 209 1
638 Uurimäe Roomet Harju 4:17:55 0:32:56 0:59:11 1:36:03 2:21:21 3:16:56 3:49:21 210 8
639 Kalf Steven Saaremaa 4:17:57 0:30:57 0:55:28 1:30:43 2:14:42 3:16:36 3:48:45 26 3
640 Kond Robert Tartu 4:17:59 0:35:50 1:01:08 1:35:47 2:18:42 3:12:33 3:47:14 211 12
641 Redi Karin Tartu 4:18:02 0:34:55 1:01:32 1:39:17 2:23:57 3:19:21 3:48:49 1 3
642 Kont Sergo Harju 4:18:09 0:38:35 1:05:00 1:41:13 2:24:45 3:18:41 3:48:45 171 4
643 Samarüütel Andres Tartu 4:18:11 0:34:06 0:59:09 1:35:23 2:22:50 3:18:14 3:48:44 212 3
644 Dedov Peeter Tartu 4:18:18 0:34:47 1:00:23 1:35:51 2:19:17 3:14:58 3:46:13 213 8
645 Oot Anti Tartu 4:18:28 0:34:17 1:00:27 1:36:28 2:22:35 3:19:41 3:50:14 4 13
646 Sirkka Erkki Soome 4:18:31 0:35:12 1:00:27 1:35:37 2:19:59 3:18:30 3:49:22 40 5
647 Tehvand Jaanos Tartu 4:18:31 0:36:13 1:02:33 1:39:17 2:23:41 3:18:27 3:49:21 172 5
648 Adamson Peeter Tartu 4:18:34 0:34:59 1:01:21 1:37:48 2:23:14 3:18:37 3:49:22 5 8
649 Dobilinskas Martynas Leedu 4:18:34 0:47:05 1:13:12 1:48:58 2:31:07 3:21:26 3:50:21 214 1
650 Rimmel Margo Tallinn 4:18:34 0:36:58 1:03:57 1:39:44 2:22:46 3:15:52 3:45:32 173 2
651 Rinkovics Verners Läti 4:18:46 0:30:58 0:54:38 1:27:24 2:09:19 3:07:30 3:42:05 215 3
652 Kulu Kristjan Tallinn 4:18:55 0:35:41 1:01:51 1:38:23 2:22:52 3:18:26 3:49:24 174 13
653 Tell Taavi Tallinn 4:18:58 0:39:24 1:05:46 1:41:48 2:25:08 3:18:38 3:50:52 175 9
654 Merisalu Margus Tartu 4:18:58 0:34:58 1:00:26 1:37:36 2:23:52 3:21:39 3:50:53 6 9
655 Kivirüüt Margus Tartu 4:19:10 0:36:19 1:01:50 1:36:46 2:21:47 3:16:57 3:48:43 216 4
656 Kütt Vello Lääne-Viru 4:19:11 0:33:32 0:59:44 1:35:52 2:20:02 3:15:22 3:47:31 104 7
657 Meleshka Tomas Leedu 4:19:12 0:36:40 1:02:48 1:40:50 2:25:04 3:19:41 3:50:21 105 6
658 Altma Andres Harju 4:19:13 0:36:56 1:02:33 1:39:10 2:23:10 3:20:45 3:50:44 176 7
659 Pihlap Raimond Tartu 4:19:21 0:35:52 1:01:50 1:37:52 2:22:39 3:18:26 3:49:21 217 13
660 Mägi Arved Järvamaa 4:19:25 0:35:19 1:02:05 1:39:50 2:25:17 3:18:53 3:50:15 23 8
661 Maravyev Alexey Venemaa 4:19:37 0:40:34 1:05:50 1:41:44 2:26:26 3:20:37 3:51:09 177 4
662 Mihkels Stanislav Tartu 4:19:45 0:36:29 1:02:43 1:39:23 2:23:05 3:20:03 3:50:24 178 10
663 Lorents Algo Harju 4:19:51 0:35:40 1:01:25 1:36:31 2:22:02 3:18:15 - 218 1
664 Kooskora Priidu Tartu 4:19:53 0:35:39 1:01:28 1:36:49 2:20:39 3:15:49 3:48:00 219 2
665 Säinast Mart Tallinn 4:19:53 0:32:14 0:57:47 1:32:40 2:17:57 3:17:38 3:49:29 106 2
666 Rõngas Riho Tallinn 4:19:59 0:36:22 1:02:09 1:37:32 2:20:24 3:16:30 3:48:39 107 10
667 Maidre Margus Rapla 4:20:03 0:35:22 1:01:23 1:37:36 2:21:28 3:16:32 3:48:57 220 3
668 Paluoja Madis Tartu 4:20:07 0:37:16 1:03:48 1:40:13 2:25:16 3:21:38 3:51:48 108 12
669 Leppik Viljar Tartu 4:20:07 0:33:52 1:00:25 1:37:28 2:24:11 3:20:18 3:50:53 179 10
670 Deksnis Vitalijs Läti 4:20:08 0:37:53 1:04:27 1:40:29 2:23:37 3:17:03 3:50:21 24 4
671 Lepp Marko Harju 4:20:09 0:35:05 1:00:57 1:35:51 2:19:30 3:15:29 3:49:09 180 8
672 Perm Ivar Tartu 4:20:13 0:33:24 0:59:13 1:35:37 2:20:24 3:18:02 3:50:04 41 12
673 Kukk Kalle Lääne-Viru 4:20:14 0:33:35 0:59:33 1:35:10 2:19:38 3:15:48 3:48:43 109 11
674 Maalt Marko Tallinn 4:20:16 0:31:51 0:56:57 1:32:25 2:16:03 3:15:23 3:47:56 110 4
675 Vaiknurme Aivo Harju 4:20:21 0:35:18 1:01:48 1:38:57 2:22:48 3:18:41 3:50:25 42 2
676 Vaiksaar Mait Tartu 4:20:22 0:35:34 1:01:23 1:37:11 2:21:23 3:17:20 3:49:23 221 5
677 Kiens Jüri Tartu 4:20:26 0:37:41 1:02:45 1:38:16 2:21:29 3:16:25 3:50:14 43 11
678 Ansko Ilmar Tartu 4:20:27 0:37:03 1:02:45 1:38:01 2:21:11 3:16:35 3:48:45 181 3
679 Sepp Kristo Tallinn 4:20:30 0:40:57 1:07:23 1:43:17 2:26:43 3:21:39 3:51:49 222 1
680 Meltsa Aimar Tallinn 4:20:31 0:35:21 1:01:49 1:38:33 2:23:56 3:19:14 3:50:53 44 9
681 Vällik Kristjan Tartu 4:20:33 0:35:31 1:02:12 1:38:25 2:23:25 3:19:21 3:50:53 111 10
682 Väinsalu Kert Tartu 4:20:34 1:02:36 1:28:02 2:02:44 2:42:16 3:29:04 3:55:18 223 8
683 Paat Ly Tallinn 4:20:43 0:33:40 1:00:21 1:36:46 2:21:15 3:18:09 3:49:41 7 5
684 Raadom Arno Tartu 4:20:43 0:31:50 0:57:48 1:34:31 2:19:21 3:15:34 3:49:21 224 4
685 Kiipus Hannes Soome 4:20:53 0:33:07 0:57:48 1:32:46 2:19:27 3:16:32 3:49:41 225 2
686 Lemsalu Marek Tallinn 4:21:01 0:45:10 1:11:38 1:48:04 2:30:39 3:22:33 3:51:57 182 1
687 Meier Heiki Ida-Viru 4:21:19 0:37:26 1:04:40 1:42:55 2:27:18 3:20:14 3:52:31 183 4
688 Laidre Reno Tartu 4:21:31 0:36:41 1:03:49 1:40:11 2:23:50 3:18:52 3:50:28 226 9
689 Sirvel Margus Lääne-Viru 4:21:38 0:34:55 1:00:19 1:35:46 2:18:57 3:15:18 3:52:08 227 1
690 Reinaste Ruve Järvamaa 4:21:46 0:40:00 1:06:58 1:43:33 2:28:05 3:21:47 3:52:09 228 2
691 Kairiss Juris Läti 4:21:53 0:37:10 1:03:05 1:39:48 2:23:27 3:17:19 3:50:26 45 4
692 Furmanis Maris Läti 4:22:04 0:33:25 0:58:41 1:33:57 2:18:37 3:16:33 3:49:22 184 7
693 Klein Karl Pärnu 4:22:09 0:33:20 0:58:44 1:33:31 2:15:56 3:16:20 3:51:47 27 2
694 Konga Andrus Harju 4:22:13 0:34:55 1:01:25 1:38:26 2:28:31 3:23:33 3:53:56 185 2
695 Haava Henno Tartu 4:22:16 0:37:35 1:03:23 1:39:14 2:23:18 3:18:19 3:50:22 186 7
696 Nurk Andres Tartu 4:22:18 0:35:42 1:01:23 1:37:50 2:23:15 3:20:04 3:51:48 187 3
697 Joost Eddi Tallinn 4:22:20 0:37:45 1:03:54 1:40:30 2:25:44 3:21:44 3:51:48 188 3
698 Nõmmela Aksel Tallinn 4:22:21 0:51:40 1:16:33 1:50:47 2:31:35 3:26:18 3:55:30 28 5
699 Berkis Armands Läti 4:22:25 0:34:09 0:59:57 1:35:45 2:22:05 3:20:26 3:51:26 112 3
700 Oja Jaan Valga 4:22:26 0:35:03 1:01:03 1:37:14 2:23:13 3:19:41 3:52:06 1 9
701 Paas Olari Tallinn 4:22:28 0:39:37 1:05:51 1:42:16 2:25:21 3:21:49 3:53:05 113 3
702 Metsaots Jaanus Harju 4:22:42 0:34:49 1:01:04 1:36:56 2:21:25 3:21:07 3:52:28 114 10
703 Saaliste Christer Tallinn 4:22:46 0:37:26 1:02:57 1:39:08 2:24:37 3:22:17 3:53:05 229 3
704 Stolfot Ivo Harju 4:22:50 0:41:46 1:08:06 1:44:27 2:26:31 3:20:19 3:51:54 230 1
705 Savastver Alar Harju 4:22:54 0:37:41 1:03:59 1:40:25 2:24:26 3:16:21 3:53:49 115 2
706 Mikelsons Uldis Läti 4:22:56 0:33:50 0:59:58 1:36:06 2:20:51 3:19:19 3:52:05 116 3
707 Midegs Marcis Läti 4:23:05 0:35:56 1:01:47 1:38:16 2:22:30 3:21:47 3:53:30 189 4
708 Viltsin Andris Harju 4:23:05 0:34:52 1:01:54 1:39:37 2:25:43 3:22:32 3:53:57 190 11
709 Soonets Art Tartu 4:23:06 0:31:08 0:54:55 1:26:46 2:21:50 3:18:40 3:52:08 117 13
710 Rips Leho Tartu 4:23:07 0:30:55 1:07:49 1:44:13 2:26:23 3:18:41 3:52:09 191 13
711 Pullerits Priit Tartu 4:23:07 0:34:08 0:59:30 1:35:23 2:21:02 3:18:58 3:52:25 46 7
712 Fjodorov Ain Võru 4:23:09 0:38:17 1:04:25 1:40:21 2:24:37 3:19:43 3:51:49 192 13
713 Ladva Marek Põlva 4:23:10 0:36:24 1:02:45 1:39:25 2:23:55 3:19:56 3:52:13 193 2
714 Tenisson Vaido Jõgeva 4:23:11 0:35:14 1:01:50 1:40:01 2:25:16 3:19:39 3:52:08 47 12
715 Joorits Andero Tallinn 4:23:13 0:43:16 1:10:18 1:46:06 2:30:07 3:23:39 3:54:10 231 1
716 Saetalu Andres Tartu 4:23:14 0:37:16 1:04:30 1:41:31 2:26:42 3:21:37 3:53:05 48 6
717 Kirikall Kaupo Harju 4:23:15 0:35:06 1:01:47 1:38:33 2:23:48 3:22:14 3:53:30 118 10
718 Hütt Petri Tallinn 4:23:16 0:36:33 1:02:09 1:37:42 2:20:41 3:17:16 3:52:07 232 3
719 Koik Kristjan Valga 4:23:19 0:34:26 1:01:25 1:38:40 2:24:08 3:18:40 3:51:58 233 7
720 Reedi Peip Tartu 4:23:34 0:36:35 1:02:33 1:39:14 2:24:29 3:22:05 3:52:50 119 3
721 Illingworth Adam Cameron Lõuna Aafrika V 4:23:35 0:38:59 1:03:51 1:38:12 2:22:29 3:22:15 3:53:30 234 1
722 Jõgis Janek Põlva 4:23:35 0:35:51 1:02:06 1:38:35 2:22:34 3:16:42 3:50:29 194 11
723 Raudsepp Priit Jõgeva 4:23:42 0:33:12 0:59:45 1:36:11 2:23:16 3:18:42 3:52:00 235 11
724 Viks Harri Valga 4:23:49 0:34:24 1:01:13 1:39:04 2:23:51 3:21:45 3:53:29 120 8
725 Pärn Raigo Tartu 4:23:51 0:35:43 1:02:12 1:38:32 2:22:20 3:18:30 3:53:32 236 2
726 Vast Alari Tallinn 4:23:53 0:35:39 1:01:45 1:38:56 2:25:07 3:22:12 3:53:29 195 11
727 Viskers Dzintars Läti 4:23:58 0:35:10 1:00:19 1:34:44 2:19:16 3:18:37 3:51:53 121 4
728 Hommik Mart Võru 4:24:03 0:38:42 1:04:36 1:40:24 2:25:07 3:22:34 3:54:08 237 7
729 Põlgast Urmas Tartu 4:24:20 0:36:08 1:02:44 1:40:09 2:25:34 3:23:40 3:53:55 196 10
730 Smakov Evgeni Venemaa 4:24:24 0:36:59 1:04:33 1:42:26 2:28:08 3:23:05 3:54:34 122 3
731 Tiisvend Jaanus Harju 4:24:36 0:36:39 1:04:02 1:42:32 2:28:28 3:23:37 3:54:10 197 4
732 Malkus Margus Tartu 4:24:47 0:38:31 1:05:07 1:41:45 2:26:42 3:21:44 3:53:33 198 8
733 Kruustük Marko Tallinn 4:24:49 0:43:21 1:11:20 1:48:23 2:33:09 3:25:37 3:56:14 238 1
734 Toomsalu Ilmar Harju 4:24:52 0:34:06 1:00:19 1:40:09 2:26:27 3:25:01 3:55:22 123 5
735 Nenonen Risto Soome 4:24:54 0:32:32 0:58:27 1:33:22 2:17:13 3:16:27 3:51:50 7 4
736 Bekers Peteris Läti 4:24:58 0:34:59 1:01:26 1:39:18 2:23:04 3:19:40 3:52:26 49 3
737 Kägu Janeck Tartu 4:24:58 0:43:34 1:09:35 1:44:59 2:28:11 3:22:38 3:56:45 239 2
738 Nõmmik Alar Järvamaa 4:25:03 0:37:36 1:04:00 1:41:43 2:27:06 3:24:40 3:56:31 50 3
739 Karja Matti Harju 4:25:03 0:33:00 0:59:47 1:37:07 2:21:16 3:18:39 3:52:25 124 9
740 Zukovs Marcis Läti 4:25:04 0:34:46 1:00:21 1:34:39 2:21:03 3:20:02 3:55:52 199 3
741 Dzhebrailov Deniss Tallinn 4:25:08 0:40:08 1:05:47 1:42:27 2:27:00 3:23:04 3:54:35 240 1
742 Kuusk Ander Saaremaa 4:25:08 0:32:03 0:57:22 1:55:48 2:38:50 3:30:21 3:58:30 200 7
743 Koosapoeg Kalmer Põlva 4:25:08 0:35:57 1:01:54 1:38:58 2:24:39 3:20:20 3:53:33 201 7
744 Mäe Lauri Tallinn 4:25:10 0:37:08 1:03:53 1:49:22 2:32:36 3:26:31 3:57:13 241 10
745 Tärno Indrek Harju 4:25:24 0:37:55 1:03:59 1:39:53 2:24:42 3:23:07 3:56:31 202 5
746 Kriis Viljar Harju 4:25:25 0:43:44 1:09:55 1:45:20 2:30:39 3:23:10 3:55:17 242 1
747 Aavel Rivo Põlva 4:25:34 0:36:53 1:02:46 1:39:17 2:24:25 3:22:55 3:54:10 243 2
748 Rosenthal Janek Valga 4:25:39 0:36:17 1:01:26 1:37:05 2:22:26 3:22:26 3:53:49 203 4
749 Kesküla Urmo Tallinn 4:25:41 0:35:00 1:04:20 1:41:19 2:28:38 3:23:41 3:55:32 244 3
750 Lahe Andrus Tallinn 4:25:46 0:38:56 1:04:59 1:41:31 2:27:16 3:24:35 3:55:52 204 3
751 Andruska Gintaras Leedu 4:25:47 0:38:10 - 1:41:45 2:28:09 3:23:09 3:55:15 205 2
752 Allekõrs Valmar Tartu 4:25:49 0:35:24 1:01:47 1:37:55 2:24:42 3:23:12 3:55:38 125 7
753 Kuus Tarvo Põlva 4:25:51 0:36:04 1:03:55 1:43:04 2:28:30 3:24:46 3:56:36 245 3
754 Valkavicius Kestutis Leedu 4:25:53 0:33:53 0:59:56 1:36:40 2:22:52 3:22:37 3:54:59 246 6
755 Viik Tarvi Läänemaa 4:25:57 0:33:59 1:01:29 1:39:47 2:26:43 3:24:41 3:55:58 206 4
756 Stasans Janis Läti 4:26:00 0:37:03 1:03:02 1:39:54 2:24:52 3:23:39 3:56:31 247 2
757 Rikka Tarmo Tallinn 4:26:01 0:35:06 1:01:28 1:38:33 2:23:37 3:19:33 3:53:46 248 5
758 Antanavicius Henrikas Leedu 4:26:03 0:30:12 0:54:38 1:30:56 2:22:54 3:22:36 3:55:14 249 3
759 Tähiste Tarmo Pärnu 4:26:04 0:41:28 1:07:41 1:42:18 2:26:49 3:23:29 3:55:16 126 4
760 Adamson Urmas Tallinn 4:26:11 0:33:49 0:59:53 1:36:31 2:21:26 3:20:53 3:54:38 207 6
761 Rumiancev Viaceslav Leedu 4:26:13 0:36:54 1:03:08 1:40:21 2:25:18 3:21:46 3:54:20 208 3
762 Ribelus Kalle Harju 4:26:16 0:35:23 1:02:11 1:39:12 2:23:01 3:19:52 3:53:45 127 8
763 Kask Janek Lääne-Viru 4:26:17 0:33:20 0:59:30 1:37:22 2:25:44 3:22:37 3:56:10 250 11
764 Paju Kermo Viljandi 4:26:30 0:32:01 0:55:27 1:28:42 2:15:14 3:16:40 3:52:29 51 2
765 Rõõmussaar Avo Harju 4:26:32 0:36:00 1:01:41 1:37:28 2:22:36 3:20:43 3:54:11 209 5
766 Kaschan Kaido Tallinn 4:26:33 0:39:16 1:06:31 1:44:01 2:29:10 3:25:56 3:56:30 128 2
767 Masing Margus Harju 4:26:38 0:33:00 0:59:11 1:34:36 2:19:51 3:19:43 3:53:58 210 4
768 Ivanov Ivar Võru 4:26:40 0:45:40 1:13:19 1:49:53 2:33:09 3:26:37 3:57:33 251 1
769 Kompus Meelis Tallinn 4:27:05 0:44:03 1:11:23 1:48:01 2:32:50 3:27:39 3:57:45 211 1
770 Leppik Janec Harju 4:27:10 0:32:03 0:57:47 1:33:11 2:20:48 3:21:30 3:55:15 129 10
771 Vestmann Rain Tartu 4:27:17 0:33:15 0:58:40 1:34:33 2:28:00 3:23:23 3:54:11 252 6
772 Nõgols Eiko Viljandi 4:27:20 0:35:08 1:01:46 1:38:56 2:24:30 3:22:35 3:56:01 212 9
773 Milling Tõnis Tallinn 4:27:28 0:36:44 1:02:49 1:39:15 2:23:11 3:21:02 3:54:21 253 6
774 Oja Meelis Valga 4:27:44 0:34:54 1:00:27 1:37:48 2:25:10 3:24:13 3:56:35 213 12
775 Riismaa Joel Harju 4:27:47 0:32:06 0:56:57 1:34:33 2:21:00 3:22:15 3:56:09 254 6
776 Tallo Arvi Pärnu 4:27:50 0:39:33 1:07:12 1:45:09 2:31:23 3:27:38 3:58:14 214 2
777 Tints Meelis Valga 4:27:57 0:39:17 1:05:07 1:42:12 2:28:28 3:26:33 3:58:15 255 4
778 Saar Tarmo Jõgeva 4:27:58 0:36:50 1:02:46 1:39:55 2:26:48 3:21:50 3:55:48 256 6
779 Männik Üllar Lääne-Viru 4:28:02 0:39:44 1:06:59 1:44:16 2:29:48 3:25:38 3:57:33 257 2
780 Lainevee Ivika Jõgeva 4:28:06 0:33:19 1:01:04 1:39:46 2:27:45 3:26:32 3:57:26 7 5
781 Toom Markus Tartu 4:28:06 0:42:22 1:09:01 1:45:30 2:29:59 3:26:36 3:57:55 258 2
782 Reiner Jaan Viljandi 4:28:17 0:36:49 1:03:08 1:39:27 2:24:58 3:24:40 3:57:15 130 7
783 Liis Lembit Jõgeva 4:28:21 0:37:46 1:07:33 1:44:14 2:29:09 3:24:55 3:57:52 25 10
784 Krasts Aigars Läti 4:28:30 0:38:24 1:03:04 1:37:43 2:24:52 3:23:12 3:59:11 131 4
785 Lichtfeldt Andro Lääne-Viru 4:28:32 0:36:03 1:02:45 1:40:13 2:27:27 3:25:02 3:58:21 215 4
786 Ukins Aivars Läti 4:28:39 0:44:52 1:11:32 1:48:09 2:32:25 3:28:46 3:59:47 132 1
787 Kaeramaa Gaido Tartu 4:28:39 0:35:50 1:02:47 1:41:20 2:29:31 3:26:47 3:58:14 133 13
788 Janusevskis Matiss Läti 4:28:44 0:33:15 0:58:26 1:32:47 2:18:34 3:20:47 3:58:15 29 3
789 Morel Ülar Võru 4:28:44 0:35:12 1:01:29 1:39:13 2:25:33 3:23:36 3:56:36 259 10
790 Suur Meelis Põlva 4:28:45 0:42:50 1:09:46 1:47:09 2:32:27 3:28:07 3:59:01 260 1
791 Peterson Marko Viljandi 4:28:50 0:37:04 1:03:03 1:39:25 2:24:54 3:26:57 3:58:13 261 4
792 Liivak Urmas Harju 4:28:55 0:33:51 0:59:33 1:35:34 2:23:02 3:21:45 3:57:33 216 5
793 Mägi Andrus Valga 4:28:56 0:34:40 1:01:02 1:37:49 2:24:02 3:24:39 3:57:53 262 5
794 Anni Heiki Tartu 4:29:00 0:34:57 1:01:02 1:37:35 2:25:47 3:23:03 3:57:32 134 4
795 Suvi Kristjan Tallinn 4:29:18 0:34:45 1:01:44 1:39:17 2:25:08 3:23:38 3:58:11 263 8
796 Ojasalu Andres Rapla 4:29:18 0:38:48 1:07:11 1:45:05 2:30:01 3:27:46 3:59:56 264 2
797 Lumi Daniel Harju 4:29:19 0:37:29 1:04:27 1:41:20 2:27:26 3:24:38 3:56:36 265 3
798 Talur Tõnu Tartu 4:29:21 0:36:25 1:02:28 1:39:01 2:26:03 3:24:36 3:58:23 217 3
799 Kadarik Janek Rapla 4:29:21 0:35:10 1:01:22 1:37:50 2:23:51 3:24:39 3:57:33 218 12
800 Angerma Meelis Lääne-Viru 4:29:25 0:35:46 1:01:27 1:37:28 2:23:54 3:24:01 3:58:47 266 5
801 Kraus Taivo Tartu 4:29:29 0:36:36 1:02:58 1:40:20 2:27:43 - - 50 4
802 Karabelnik Kristjan Tartu 4:29:33 0:36:38 1:02:48 1:39:13 2:27:11 3:26:39 3:59:43 267 4
803 Vijard Margus Harju 4:29:38 0:36:34 1:03:07 1:39:52 2:26:10 3:24:42 3:57:57 219 7
804 Paju Teet Lääne-Viru 4:29:39 0:32:33 0:58:43 1:34:35 2:21:20 3:22:48 3:57:32 220 7
805 Saviir Jaan Läänemaa 4:29:41 0:37:08 1:04:00 1:41:32 2:27:56 3:24:29 3:57:18 51 9
806 Heiselis Raivis Läti 4:29:44 0:40:28 1:07:05 1:43:31 2:28:13 3:25:59 3:58:22 268 1
807 Doman Andrei Harju 4:29:48 0:31:59 0:56:26 1:31:03 2:17:06 3:19:42 3:57:34 269 3
808 Raivo Jaak Harju 4:29:55 0:37:28 1:04:29 1:41:44 2:28:24 3:27:16 3:59:01 221 7
809 Noreiks Aigars Läti 4:29:58 0:37:49 1:04:35 1:41:21 2:26:10 3:24:53 3:58:15 135 4
810 Litvinov Alexander Venemaa 4:30:08 0:36:24 1:02:22 1:38:45 2:25:34 3:25:57 3:59:22 270 2
811 Tabo Sandor Tartu 4:30:09 0:36:43 1:02:42 1:39:26 2:26:24 3:25:36 3:58:35 222 7
812 Eelmets Indrek Tallinn 4:30:11 0:33:26 1:00:35 1:35:19 2:20:21 3:18:36 3:56:09 271 10
813 Jurgaitis Vaidas Leedu 4:30:12 0:34:01 1:00:22 1:38:14 2:26:22 3:27:09 4:00:52 223 5
814 Tõnov Tõnu Harju 4:30:13 0:30:49 0:56:56 1:31:00 2:18:32 3:18:35 3:56:09 272 7
815 Kaparkalejs Sandris Läti 4:30:13 0:37:57 1:05:06 1:42:18 2:27:44 3:25:58 3:58:14 224 4
816 Päästel Key Võru 4:30:18 0:38:28 1:05:04 1:41:29 2:29:16 3:28:53 4:00:22 225 1
817 Lõoke Toomas Tallinn 4:30:19 0:37:26 1:04:38 1:41:30 2:27:57 3:26:35 4:00:25 273 2
818 Palu Silver Tallinn 4:30:24 0:35:36 1:02:44 1:40:49 2:27:29 3:28:02 4:00:20 274 6
819 Pomarnevskis Sergejs Läti 4:30:32 0:43:23 1:09:35 1:45:24 2:30:21 3:27:50 4:00:21 8 1
820 Haaviste Raido Tartu 4:30:43 0:39:52 1:07:29 1:44:33 2:31:09 3:27:49 3:59:10 226 6
821 Viigipuu Toomas Tartu 4:30:48 0:38:07 1:05:05 1:41:45 2:26:57 3:25:44 4:00:17 26 10
822 Pohlak Rauno Harju 4:30:52 0:35:55 1:02:29 1:39:26 2:26:32 3:26:33 3:59:10 275 9
823 Lehemaa Agu Läänemaa 4:30:59 0:37:51 1:03:22 1:40:34 2:27:25 3:24:56 3:58:24 52 4
824 Liivandi Eero Tallinn 4:31:04 0:37:06 1:03:07 1:39:38 2:26:34 3:24:46 3:59:03 276 8
825 Gorev Kirill Venemaa 4:31:14 0:37:49 1:04:32 1:42:11 2:30:01 3:30:22 4:00:58 53 2
826 Paist Raimond Lääne-Viru 4:31:25 0:39:58 1:07:21 1:44:25 2:29:04 3:31:05 4:02:07 136 1
827 Mägi Joosep Tartu 4:31:28 0:40:02 1:05:47 1:41:44 2:28:37 3:28:51 4:00:25 52 2
828 Nurk Veikko Harju 4:31:34 0:34:57 1:00:37 1:36:57 2:22:28 3:24:40 3:59:01 227 2
829 Teesaar Elmo Tallinn 4:31:34 0:48:24 1:15:24 1:52:30 2:37:35 3:31:54 4:02:07 228 3
830 Lepik Sirje Tartu 4:31:42 0:33:53 1:00:28 1:37:49 2:23:57 3:26:33 3:59:10 2 3
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to Mihkel, , 29.08.2010 18:20
Küsi parem otse klubist järele-juhendis on see probla lahti kirjutamata.
Mihkel, kreemu66@hot.ee, 29.08.2010 17:23
...Või nii on lood..., siis pole muud kui jalgadele valu ja tuld... Tänud vastuse eest! Kohtume rajal!
..., , 28.08.2010 00:11
Kui tahad eestpolt startida, siis pead teise nime alt seda tegema, aga see pole lubatud. Ümber regamisel ei jää stardigrupp samaks, vaid saad koha ikka sinna kus on see ette nähtud.
Mihkel, kreemu66@hot.ee, 27.08.2010 17:08
Tervitus rattasõpradele! Sooviks osta pääset rattamaratonile eespoololevatesse stardigruppidesse, sest enamus sõpru-tuttavaid stardivad ka 1000-1500 vahel, seega oleks mõõduvõtt võrdsem! Kui kellegil juhtub olema probleeme ja ei saa seetõttu osaleda võiks mind aidata! Oleksin väga tänulik! +3725131891


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE