estenglv
WAP version
Login form
RSS
Fuji Rakke Rattamaratoni võitis Alan Oras 16.08.2009 (0)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup eelviimase etapi võitis sarja mullune üldvõitja Allan Oras (Rietumu Bank Riga võistkonnast). Tänavusel hooajal, oli see Allanile ...
Viimane võimalus! 14.08.2009 (0)
Viimane võimalus registreeruda Fuji IX Rakke Rattamaratonile on veel võistluspäeval 16.augustil kella 9.00 kuni 11.30 võistluskeskuses Rakke linnamäe staadionil.
Täna, kolmapäeval lõppeb registreerimine Fuji IX Rakke Rattamaratonile 12.08.2009 (0)
Täna lõppeb Fuji IX Rakke Rattamaratoni soodushinnaga registreerimine 05.08.2009 (0)
Kuu aega Fuji IX Rakke Rattamaratonini 22.07.2009 (0)
Fuji IX Rakke Rattamaratonini on jäänud 2 kuud! 18.06.2009 (4)
Rakke 57 km
Rakke 37 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 14 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji 9. Rakke Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 16.08.2009
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 57 km 12:00
Poolmaraton 37 km kell 13:00
Lastesõidud kell 12:10
 
Korraldaja Spordiklubi Rakke, Enno Eilo, +372 515 3228, enno.eilo@mail.ee  
Rakke Rattamaratoni korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja toetajaid! Kohtumiseni 2010!
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD AJAKAVA JOOGIPUNKTID PESEMINE TOITLUSTAMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg TP Koht v.k. PKT    
331 1131 Kiitam Ivar KJK 02:59:33 01:17:55 18 1163 Diploma
332 406 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:59:36 01:16:16 66 1162 Diploma
333 324 Saarep Peeter 02:59:37 01:16:23 6 1161 Diploma
334 425 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:59:43 01:14:58 2 1160 Diploma
335 501 Silland Siim 03:00:09 01:19:00 212 1159 Diploma
336 420 Rajaste Renzo 03:00:40 01:17:35 213 1158 Diploma
337 447 Meier Heiki Grundfos 03:00:54 01:17:52 214 1157 Diploma
338 434 Lopman Veiko sk velo 03:01:00 01:17:54 19 1156 Diploma
339 474 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 03:01:19 01:15:27 215 1155 Diploma
340 418 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 03:01:21 01:17:10 216 1154 Diploma
341 569 Kabonen Tiit 03:01:23 01:16:39 67 1153 Diploma
342 1153 Luks Sven 03:01:29 01:18:08 68 1152 Diploma
343 558 Reissaar Alari Mõdriku 03:01:34 01:17:18 69 1151 Diploma
344 480 Kull Martin Allew Ehitus 03:01:40 01:18:13 217 1150 Diploma
345 507 Meimre Hannes VP 03:01:47 01:17:42 218 1149 Diploma
346 380 Piire Aare 03:01:50 01:14:43 219 1148 Diploma
347 479 Pletiens Ilgvars Smiltene 03:01:53 01:17:15 7 1147 Diploma
348 449 Pärsim Rasmus Velonoid 03:02:14 01:18:16 220 1146 Diploma
349 398 Järve Marek SPORDIPARTNER 03:02:20 01:15:30 221 1145 Diploma
350 552 Lõiv Leho 03:02:38 01:17:41 70 1144 Diploma
351 457 Reinaste Ruve 03:02:44 01:18:15 222 1143 Diploma
352 422 Mägi Allan 03:02:48 01:17:50 223 1142 Diploma
353 563 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 03:02:58 01:19:25 224 1141 Diploma
354 361 Ever Riho Velo Clubbers 03:02:58 01:15:18 71 1140 Diploma
355 599 Trigub Silver KOMO 03:03:19 01:18:49 20 1139 Diploma
356 489 Loitmaa Madis 03:03:20 01:18:06 225 1138 Diploma
357 477 Kiristaja Kalle taliroos 03:03:31 01:16:58 72 1137 Diploma
358 539 Erm Margo Põhja Politseiprefektuur 03:03:33 01:17:20 226 1136 Diploma
359 352 Martson Andres 03:03:38 01:16:07 73 1135 Diploma
360 526 Ernits Argo Westline Team III 03:03:39 01:19:38 227 1134 Diploma
361 506 Rool Margus Hansura Racing Team 03:03:42 01:18:00 228 1133 Diploma
362 566 Saksniit Priit 03:03:43 01:20:17 229 1132 Diploma
363 367 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 03:03:46 01:16:04 8 1131 Diploma
364 541 Metspalu Martin 03:03:59 01:17:12 230 1130 Diploma
365 478 Soojärv Andres Mehed Marsilt 03:03:59 01:17:24 231 1129 Diploma
366 436 Aule Krister Chapter 11 03:04:01 01:17:39 233 1128 Diploma
367 350 Goba Edgars Salaspils/Zirini 03:04:01 01:17:33 232 1127 Diploma
368 515 Ligi Margus 03:04:02 01:20:31 234 1126 Diploma
369 581 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 03:04:04 01:19:22 74 1125 Diploma
370 340 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 03:04:17 01:17:04 9 1124 Diploma
371 475 Kerner Aldor 03:04:18 01:18:11 235 1123 Diploma
372 534 Kübar Rene Costa Bicicleta 03:04:19 01:20:22 236 1122 Diploma
373 471 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 03:04:19 01:17:43 75 1121 Diploma
374 484 Kadajane Erik Vennad-Dahl 03:04:20 01:18:18 237 1120 Diploma
375 622 Reissaar Hillar Mõdriku 03:04:23 01:20:32 21 1119 Diploma
376 464 Kadai Martin Velonoid 03:04:27 01:18:54 238 1118 Diploma
377 345 Leppik Janec HVSK TEAM 03:04:40 01:14:52 239 1117 Diploma
378 287 Ojaver Siim EHTE 03:04:43 01:14:11 240 1116 Diploma
379 368 Eensoo Ardi JK Paralepa 03:04:45 01:16:19 241 1115 Diploma
380 519 Oot Anti Extreme Sport 03:04:56 01:16:28 10 1114 Diploma
381 322 Uudam Margus Anaconda of Elbonia 03:04:57 01:17:17 242 1113 Diploma
382 440 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 03:05:15 01:16:35 243 1112 Diploma
383 445 Tabo Sandor Reola Gaas 03:05:21 01:18:52 244 1111 Diploma
384 336 Tarvis Peeter KoMo 03:05:21 01:23:31 11 1110 Diploma
385 613 Joost Eddi 03:05:24 01:20:05 245 1109 Diploma
386 527 Palu Silver 03:05:24 01:20:30 246 1108 Diploma
387 583 Raudsepp Rando 03:05:24 01:18:03 247 1107 Diploma
388 1138 Mäeots Risto 03:05:25 01:22:32 248 1106 Diploma
389 564 Must Tauri Türi Rattatiim 03:05:26 01:19:32 28 1105 Diploma
390 570 Kiipsaar Raido xtri:m3 03:05:26 01:19:39 76 1104 Diploma
391 586 Tehvand Jaanos 03:05:29 01:20:00 249 1103 Diploma
392 536 Elbrecht Erki xtri:m3 03:05:33 01:19:50 250 1102 Diploma
393 438 Puhke Rauno Ambla SK 03:05:40 01:17:56 29 1101 Diploma
394 116 Elling Toomas Vooremaa Centrum I 03:05:50 01:03:59 251 1100 Diploma
395 393 Bogdanov Risto Mudakarud 03:05:50 01:15:45 252 1099 Diploma
396 455 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 03:05:57 01:17:45 3 1098 Diploma
397 529 Järvlepp Rainer VabaMees 03:06:02 01:18:17 77 1097 Diploma
398 553 Suurna Tõnu Ummisjalu 03:06:10 01:19:23 78 1096 Diploma
399 226 Raadom Arno Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 03:06:10 01:22:00 253 1095 Diploma
400 503 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 03:06:11 01:20:47 254 1094 Diploma
401 298 Part Taavi Hawaii Express 03:06:11 01:08:57 255 1093 Diploma
402 415 Sigus Marko 03:06:23 01:18:58 256 1092 Diploma
403 472 Ots Silver Westline Team II 03:06:23 01:19:31 257 1091 Diploma
404 594 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 03:06:24 01:21:45 258 1090 Diploma
405 544 Kongo Kristjan 03:06:25 01:19:36 259 1089 Diploma
406 672 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi 03:06:35 01:19:55 260 1088 Diploma
407 461 Liivas Ülar Haanja Rattaklubi Tsälbä 03:06:37 01:19:46 261 1087 Diploma
408 591 Freiberg Sven 03:07:00 01:21:12 262 1086 Diploma
409 582 Jaanimets Age velo clubbers 03:07:18 01:20:14 5 1085 Diploma
410 592 Viltsin Andris SK Jupo 03:07:22 01:21:23 263 1084 Diploma
411 428 Vasar Kaidu taliroos 03:07:25 01:18:24 264 1083 Diploma
412 481 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 03:07:28 01:18:07 266 1082 Diploma
413 545 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 03:07:28 01:20:06 265 1081 Diploma
414 522 Tõnov Tauri-Dag 03:07:31 01:20:25 79 1080 Diploma
415 524 Saksing Siim Chapter 11 03:07:38 01:18:09 267 1079 Diploma
416 562 Keär Andres Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 03:07:42 01:18:59 80 1078 Diploma
417 473 Märtmaa Jüri 03:08:01 01:19:08 12 1077 Diploma
418 456 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 03:08:05 01:17:28 81 1076 Diploma
419 557 Hõrak Tarmo 03:08:19 01:22:53 268 1075 Diploma
420 938 Koosapoeg Kalmer 03:08:21 01:21:08 269 1074 Diploma
421 731 Kesvatera Andres 03:08:21 01:23:18 270 1073 Diploma
422 548 Mets Toomas 03:08:29 01:19:26 82 1072 Diploma
423 556 Kurrik Tõnis xtri:m3 03:08:42 01:19:52 271 1071 Diploma
424 560 Sildaru Kalev lebo racing 03:08:45 01:21:06 13 1070 Diploma
425 118 Kukrus Martin Tartu SK VELO 03:09:07 01:02:39 30 1069 Diploma
426 590 Nurm Maris Peugeot Naiskond 03:09:19 01:20:24 6 1068 Diploma
427 509 Hion Lars-Erik SK Velo 03:09:22 01:19:44 272 1067 Diploma
428 576 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 03:09:49 01:21:30 83 1066 Diploma
429 665 Link Erki 03:09:51 01:21:05 273 1065 Diploma
430 625 Tenslind Margus 03:09:58 01:22:09 274 1064 Diploma
431 631 Gornischeff Martin EKAMANT 03:10:09 01:22:20 275 1063 Diploma
432 658 Laine Allan Vennad-Dahl 03:10:16 01:22:44 276 1062 Diploma
433 649 Paju Kermo Cosmos Fun 03:10:24 01:20:42 22 1061 Diploma
434 723 Uudeberg Tanel SK LosToros 03:10:27 01:22:18 277 1060 Diploma
435 589 Berg Allan lebo racing 03:10:27 01:21:25 278 1059 Diploma
436 540 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 03:10:37 01:17:51 84 1058 Diploma
437 574 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1 03:10:46 01:20:15 279 1057 Diploma
438 616 Posti Veiko 03:10:50 01:22:06 280 1056 Diploma
439 578 Viks Harri 03:11:12 01:20:11 281 1055 Diploma
440 358 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 03:11:13 01:11:44 282 1054 Diploma
441 597 Savisikk Kristjan 03:11:38 01:22:07 283 1053 Diploma
442 568 Päll Taavi 03:11:44 01:20:50 284 1052 Diploma
443 585 Nõgols Eiko DeLaval 03:11:48 01:19:30 285 1051 Diploma
444 394 Ernits Ardu Vänta Aga 03:11:57 01:18:57 85 1050 Diploma
445 648 Toome Rita Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 03:12:16 01:23:22 7 1049 Diploma
446 551 Terve Raivo Sidepataljon 03:12:16 01:22:48 86 1048 Diploma
447 543 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 03:12:18 01:21:20 286 1047 Diploma
448 554 Meltsa Aimar TeamRide 2007 03:12:21 01:22:24 87 1046 Diploma
449 513 Koppel Mart SANGAR 03:12:37 01:19:53 88 1045 Diploma
450 602 Lember Alo 03:12:43 01:21:38 89 1044 Diploma
451 510 Maidla Margus TeamRide 2007 03:12:44 01:19:56 287 1043 Diploma
452 542 Vask Aivo Lenory 03:12:45 01:23:14 90 1042 Diploma
453 630 Koosa Marko 03:13:10 01:22:17 288 1041 Diploma
454 492 Katin Vladimir 03:13:13 01:21:35 91 1040 Diploma
455 678 Hergauk Asmo MisPassid 03:13:14 01:24:54 289 1039 Diploma
456 773 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 03:13:18 01:22:13 23 1038 Diploma
457 587 Kivimäe Ivar Grundfos 03:13:22 01:24:50 290 1037 Diploma
458 402 Popp Kristian Westline Team II 03:13:23 01:25:55 291 1036 Diploma
459 451 Jürine Olle Team Mahe 03:13:24 01:18:30 292 1035 Diploma
460 681 Nurm Viljar Sunstrand 03:13:25 01:22:12 293 1034 Diploma
461 638 Jõesaar Margus TeamRide 2007 03:13:29 01:23:16 294 1033 Diploma
462 598 Kookmaa Kristjan Viljandi Rattaklubi II 03:13:42 01:20:37 31 1032 Diploma
463 642 Adamson Peeter Paar 03:13:47 01:22:27 14 1031 Diploma
464 491 Mägi Arved 03:13:48 01:21:39 15 1030 Diploma
465 458 Riismaa Joel SPORDIPARTNER 03:13:51 01:21:04 295 1029 Diploma
466 705 Saaliste Christer 03:14:05 01:21:47 296 1028 Diploma
467 611 Üprus Fred 03:14:09 01:23:26 92 1027 Diploma
468 786 Sildvee Madis 03:14:11 01:25:57 297 1026 Diploma
469 601 Murd Märt 03:14:24 01:22:02 298 1025 Diploma
470 584 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum III 03:14:27 01:24:19 93 1024 Diploma
471 593 Irik Rein Cosmos Fun 03:14:28 01:23:28 16 1023 Diploma
472 559 Lepp Rivo Elion 03:14:28 01:20:36 299 1022 Diploma
473 525 Ennok Tarmo TeamRide 2008 03:14:33 01:21:59 300 1021 Diploma
474 695 Varik Leho 03:14:36 01:22:52 301 1020 Diploma
475 531 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 03:14:47 01:22:42 94 1019 Diploma
476 623 Rampe Rain ILOPRINT Team 03:14:48 01:22:09 302 1018 Diploma
477 511 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 03:14:48 01:22:01 303 1017 Diploma
478 666 Kempi Antti Red Moto 03:14:53 01:24:51 304 1016 Diploma
479 604 Reponen Risko 03:14:56 01:22:59 305 1015 Diploma
480 575 Kalmus Rando HVSK TEAM 03:15:02 01:19:59 306 1014 Diploma
481 770 Moose Marko Roobuka Sprinterid 03:15:16 01:22:45 307 1013 Diploma
482 295 Vuin Indrek CFC 03:15:27 01:17:58 32 1012 Diploma
483 580 Ild Urmas 03:15:35 01:22:21 95 1011 Diploma
484 743 Tiismaa Toomas 03:15:40 01:24:42 308 1010 Diploma
485 629 Talsi Siim Eesti Energia Spordiklubi 03:15:49 01:22:43 309 1009 Diploma
486 668 Tomson Ivo 03:15:51 01:23:12 310 1008 Diploma
487 251 Kristal Tõnis Cosmos 03:15:55 01:31:31 96 1007 Diploma
488 275 Krantsiveer Janno 03:16:19 01:10:03 311 1006 Diploma
489 605 Korol Eero Enics 03:16:19 01:24:44 312 1005 Diploma
490 691 Lepiksaar Indrek DeLaval 03:16:26 01:22:47 313 1004 Diploma
491 617 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 03:16:27 01:22:00 4 1003 Diploma
492 499 Helgis Priit 03:16:33 01:19:20 314 1002 Diploma
493 1154 Schmidt Peeter 03:16:34 01:26:01 33 1001 Diploma
494 664 Käes Jaanika Jõelähtme SINGEL Naised 03:16:40 01:23:33 8 1000 Diploma
495 667 Murmann Rain Mehed Marsilt 03:16:48 01:24:21 315 999 Diploma
496 588 Tallo Arvi SK Saarde 03:16:56 01:23:43 316 998 Diploma
497 620 Paas Olari 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI Tallinn 03:16:57 01:22:49 97 997 Diploma
498 498 Raivo Jaak Chapter 11 03:17:09 01:25:09 317 996 Diploma
499 706 Needo Andrus 03:17:15 01:25:08 318 995 Diploma
500 739 Puust Rain Westline Team I 03:17:20 01:24:55 319 994 Diploma
501 719 Pohlak Rauno 03:17:29 01:26:11 320 993 Diploma
502 508 Vsivtsev Juri Virumaa Politsei Spordiselts 03:18:00 01:21:45 321 992 Diploma
503 677 Lichtfeldt Andro 03:18:03 01:24:16 322 991 Diploma
504 694 Vast Alari 03:18:05 01:24:49 323 990 Diploma
505 624 Kändmaa Kaido Jõelähtme SINGEL II 03:18:06 01:22:41 324 989 Diploma
506 708 Päästel Key haanja rattaklubi 03:18:07 01:22:52 325 988 Diploma
507 673 Marks Ergi Mehed Marsilt 03:18:27 01:25:53 326 987 Diploma
508 437 Rahi Tõnu 03:18:32 01:28:12 327 986 Diploma
509 722 Leppik Ahti Grundfos 03:18:37 01:25:35 328 985 Diploma
510 771 Reinson Raul 03:18:40 01:25:48 329 984 Diploma
511 516 Kaur Väino 03:18:44 01:22:51 98 983 Diploma
512 679 Vijard Margus Pärna Tiim / VBH 03:18:44 01:23:58 330 982 Diploma
513 567 Lomp Lauri taliroos 03:18:48 01:26:19 34 981 Diploma
514 745 Järvsalu Teet Europark 03:18:50 01:25:36 331 980 Diploma
515 768 Ärm Urmas 03:18:52 01:27:22 99 979 Diploma
516 699 Silm Jaanus q-haus 03:18:56 01:25:12 332 978 Diploma
517 654 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 03:18:57 01:26:08 333 977 Diploma
518 571 Künnapuu Priit Assa Kesoro 03:19:29 01:23:59 334 976 Diploma
519 725 Lubi Tiit 03:19:38 01:26:10 335 975 Diploma
520 500 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 03:19:46 01:21:44 100 974 Diploma
521 357 Undusk Martin EHTE 03:19:47 01:17:46 336 973 Diploma
522 487 Kraam Sulev Elion 03:19:48 01:24:17 337 972 Diploma
523 711 Nikiforov Igor BALTI TERAS 03:19:54 01:24:41 101 971 Diploma
524 797 Nagel Rainer 03:20:00 01:26:03 338 970 Diploma
525 712 Küünal Jaan 03:20:02 01:26:02 102 969 Diploma
526 690 Raatma Arvo 03:20:02 01:25:09 339 968 Diploma
527 633 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 03:20:10 01:25:50 340 967 Diploma
528 951 Tammemäe Tarmo 03:20:12 01:27:45 341 966 Diploma
529 741 Traks Hanno Spordiklubi Rakke/Fuji 03:20:16 01:27:54 342 965 Diploma
530 636 Aasmäe Arris 03:20:18 01:23:55 343 964 Diploma
531 573 Truu Paavo Bauhof 03:20:21 01:22:26 344 963 Diploma
532 612 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 03:20:29 01:24:04 103 962 Diploma
533 628 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 03:20:33 01:22:41 345 961 Diploma
534 686 Liiva Enn 03:20:34 01:27:26 104 960 Diploma
535 912 Ispert Egert 03:20:40 01:27:23 346 959 Diploma
536 698 Metsaots Jaanus 03:20:41 01:25:22 105 958 Diploma
537 292 Tõnov Tõnu SPORDIPARTNER 03:20:42 01:27:28 347 957 Diploma
538 395 Korts-Laur Raul Electrum 03:20:52 01:20:08 106 956 Diploma
539 879 Süvari Alo 03:20:55 01:28:18 348 955 Diploma
540 700 Grents Kermo PÜHA LOOMAAED 03:21:09 01:24:46 349 954 Diploma
541 417 Bauer Heigo Vennad-Dahl 03:21:18 01:18:27 107 953 Diploma
542 752 Vardja Vallo 03:21:31 01:27:38 350 952 Diploma
543 635 Meidla Margus 03:21:33 01:23:29 351 951 Diploma
544 759 Keskküla Karol 03:21:34 01:26:43 352 950 Diploma
545 753 Mutso Eerik 03:21:35 01:24:15 353 949 Diploma
546 689 Aamisepp Tõnu 03:21:47 01:26:34 17 948 Diploma
547 660 Mägi Holger Ummisjalu 03:21:48 01:26:15 354 947 Diploma
548 692 Maks Meelis 03:21:48 01:23:44 355 946 Diploma
549 674 Hallimäe Rain 03:21:50 01:27:04 18 945 Diploma
550 867 Sarapuu Jaanus-Arno 03:21:57 01:25:23 356 944 Diploma
551 657 Anikin Sergei Skype 03:21:58 01:27:10 357 943 Diploma
552 830 Lääts Indrek Sidepataljon 03:21:58 01:27:31 358 942 Diploma
553 795 Voitka Urmas Barrus 03:22:03 01:26:50 108 941 Diploma
554 862 Türi Madis CC Rota Mobilis 03:22:08 01:29:08 359 940 Diploma
555 1165 Guske Marko Janek Tombak RK 03:22:28 01:28:10 24 939 Diploma
556 1147 Madalvee Mihkel VNL Resistance Squad 03:22:40 01:23:47 360 938 Diploma
557 707 Kütt Meelis Pärna Tiim / VBH 03:22:55 01:28:11 361 937 Diploma
558 452 Oder Rein 03:22:55 01:31:54 362 936 Diploma
559 787 Nõmm Kalev Assa Kesoro 03:23:15 01:24:13 109 935 Diploma
560 407 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 03:23:15 01:18:43 363 934 Diploma
561 663 Saag Härmo Vennad-Dahl 03:23:18 01:27:30 364 933 Diploma
562 701 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 03:23:25 01:26:00 365 932 Diploma
563 523 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 03:23:34 01:31:06 366 931 Diploma
564 1132 Kroodo Märt 03:23:36 01:30:06 35 930 Diploma
565 764 Talur Tõnu Mudakarud 03:23:47 01:23:51 367 929 Diploma
566 756 Soots Aivar 03:24:12 01:25:38 368 928 Diploma
567 833 Viskov Imre 03:24:14 01:29:07 369 927 Diploma
568 763 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB 3 03:24:15 01:25:44 370 926 Diploma
569 450 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team II 03:24:20 01:26:48 25 925 Diploma
570 1134 Kaur Margus 03:24:38 01:28:17 110 924 Diploma
571 656 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 03:25:03 01:25:21 371 923 Diploma
572 603 Uutar Aivar Clik 03:25:14 01:25:28 372 922 Diploma
573 655 Koort Kristel Peugeot Naiskond 03:25:17 01:28:09 5 921 Diploma
574 643 Lipvars Jaanus 03:25:17 01:25:37 373 920 Diploma
575 800 Pulver Margus 03:25:19 01:30:34 111 919 Diploma
576 761 Kostabi Marek 03:25:26 01:24:50 374 918 Diploma
577 754 Järve Kristjan Rimess 03:25:30 01:25:43 375 917 Diploma
578 727 Vaht Priit Mehed Marsilt 03:25:30 01:28:46 376 916 Diploma
579 606 Martin Jörgen KJK 03:25:32 01:23:34 26 915 Diploma
580 881 Lehes Meelis 03:25:33 01:29:21 377 914 Diploma
581 766 Reis Rasmus 03:25:36 01:26:05 378 913 Diploma
582 607 Puusepp Algo Hansab MTB Team 03:25:47 01:28:24 379 912 Diploma
583 714 Mägi Andrus Vooremaa Centrum II 03:26:06 01:28:35 380 911 Diploma
584 675 Hirte Igors Smiltene 03:26:11 01:25:13 381 910 Diploma
585 1120 Mahkvei Allan 03:26:12 01:31:05 382 909 Diploma
586 409 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 03:26:13 01:22:31 383 908 Diploma
587 962 Saar Tarmo 03:26:14 01:30:24 384 907 Diploma
588 687 Toomsalu Ilmar 03:26:22 01:28:07 112 906 Diploma
589 1136 Aavel Rivo 03:26:27 01:29:05 385 905 Diploma
590 740 Tuuna Toomas 03:26:44 01:29:43 19 904 Diploma
591 713 Kangur Kaido Aima SK 03:26:50 01:24:48 113 903 Diploma
592 669 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL I 03:26:54 01:25:06 386 902 Diploma
593 880 Rimmel Margo 03:26:57 01:29:59 387 901 Diploma
594 688 Maasikrand Mart Pilsner Sport Power 03:26:59 01:27:34 388 900 Diploma
595 863 Erdmann Tarmo 03:27:11 01:29:00 114 899 Diploma
596 579 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 03:27:13 01:31:37 36 898 Diploma
597 777 Peik Ervin DeLaval 03:27:17 01:28:01 115 897 Diploma
598 789 Mändmets Tarmo 03:27:17 01:27:20 389 896 Diploma
599 783 Kimsen Toomas 03:27:22 01:27:58 390 895 Diploma
600 864 Raap Ilmar meie 03:27:26 01:28:14 116 894 Diploma
601 683 Soodla Guido 03:27:37 01:25:29 117 893 Diploma
602 1007 Salumäe Guido 03:27:48 01:31:36 391 892 Diploma
603 829 Pajur Maarek Itella Logistics OÜ 03:27:49 01:26:07 392 891 Diploma
604 796 Meenov Jaanus 03:28:08 01:27:29 393 890 Diploma
605 734 Jakobsoo Tanel SANGAR 03:28:18 01:26:56 394 889 Diploma
606 735 Randmaa Rando Vanasilla HK 03:28:31 01:25:33 395 888 Diploma
607 921 Virumäe Alar 03:28:33 01:29:11 396 887 Diploma
608 794 Zaletajev Toomas 03:28:34 01:27:33 397 886 Diploma
609 600 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 03:28:56 01:26:04 398 885 Diploma
610 812 Kasemaa Janno Püha Üritus 03:28:58 01:30:19 399 884 Diploma
611 729 Kibin Allan 03:29:04 01:27:07 118 883 Diploma
612 1017 Huik Taivo Ag3r 03:29:05 01:33:18 400 882 Diploma
613 732 Otti Toomas 03:29:09 01:28:51 401 881 Diploma
614 1101 Viik Tarvi jk.Paralepa 03:29:12 01:29:51 402 880 Diploma
615 537 Teppan Sten Raadio 2 03:29:16 01:21:56 403 879 Diploma
616 680 Viidik Andres 03:29:28 01:28:08 20 878 Diploma
617 865 Kesper Raino 03:29:39 01:30:45 404 877 Diploma
618 896 Priednieks Juris RK Velo 03:29:57 01:28:45 21 876 Diploma
619 662 Kaarma Rain ILOPRINT Team 03:29:58 01:25:41 119 875 Diploma
620 870 Härm Teet lebo racing 03:29:59 01:27:47 405 874 Diploma
621 750 Põldoja Alar Tartu SK Velo 03:29:59 01:29:23 120 873 Diploma
622 775 Animägi Tiit Elion 03:30:08 01:28:15 121 872 Diploma
623 760 Mitt Terje Cosmos Sun 03:30:10 01:28:40 9 871 Diploma
624 899 Jugaste Artur Nissan Nordic Europe OY 03:30:11 01:29:12 406 870 Diploma
625 859 Kaar Risto Mehed Marsilt 03:30:18 01:25:54 407 869 Diploma
626 401 Vestmann Rain ProShop.ee 03:30:19 01:25:16 408 868 Diploma
627 861 Teesalu Lembit Mikitamäe Aironmään Club 03:30:22 01:32:11 409 867 Diploma
628 930 Gasina Iveta Salaspils/Zirini 03:30:22 01:30:17 10 866 Diploma
629 1094 Kivimäe Raul 03:30:41 01:29:34 410 865 Diploma
630 887 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 03:30:52 01:30:52 122 864 Diploma
631 931 Jõõger Kulvo Harju Elekter 03:31:22 01:31:25 411 863 Diploma
632 1137 Treier Andrus 03:31:24 01:32:53 123 862 Diploma
633 738 Talts Tanel Westline Team II 03:31:43 01:32:09 412 861 Diploma
634 853 Volt Ivo TeamRide 2007 03:31:44 01:29:19 124 860 Diploma
635 850 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga 03:31:44 01:30:23 11 859 Diploma
636 953 Trink Andres 03:31:53 01:28:28 125 858 Diploma
637 843 Roostoja Henri Dilbert 03:31:54 01:29:17 413 857 Diploma
638 884 Ott Indrek Elion SK 03:31:55 01:29:57 414 856 Diploma
639 646 Koll Mart Vooremaa Centrum II 03:31:55 01:29:06 126 855 Diploma
640 828 Laas Indrek Mudakarud 03:31:56 01:31:14 415 854 Diploma
641 936 Viitkin Aavo Westline Team I 03:32:08 01:34:41 416 853 Diploma
642 891 Ambos Ülle Jõelähtme SINGEL Naised 03:32:11 01:32:23 12 852 Diploma
643 851 Edovald Tarvo 03:32:17 01:30:28 127 851 Diploma
644 1009 Aare Marion CC Rota Mobilis 03:32:29 01:29:38 13 850 Diploma
645 790 Prants Aivar Eesti Raudtee 1 03:32:31 01:29:39 417 849 Diploma
646 1130 Hütt Petri IT College 03:32:43 01:32:32 418 848 Diploma
647 819 Mägi Urmas 03:32:49 01:29:33 128 847 Diploma
648 757 Kull Madis Väike-Maarja RSK II 03:32:49 01:29:44 419 846 Diploma
649 776 Leier Tõnis 03:33:12 01:29:16 22 845 Diploma
650 963 Rhede Margo Nissan Nordic Europe OY 03:33:13 01:33:15 420 844 Diploma
651 925 Kuhi Tõnu 03:33:17 01:31:02 421 843 Diploma
652 902 Kuhi Peeter 03:33:22 01:30:59 422 842 Diploma
653 832 Lehtmaa Meelis TeamRide 2008 03:33:30 01:33:12 423 841 Diploma
654 918 Meister Tarmo Velonoid 03:33:36 01:30:39 424 840 Diploma
655 838 Tääkre Indrek Electrum 03:33:37 01:28:20 129 839 Diploma
656 824 Toompea Kertu TeamRide 2007 03:33:38 01:37:50 14 838 Diploma
657 834 Terasmaa Aigar 03:33:40 01:29:30 425 837 Diploma
658 836 Rebina Tarmo 03:33:57 01:27:12 426 836 Diploma
659 979 Tamm Kaido Püha Loomaaed 03:33:58 01:29:52 23 835 Diploma
660 874 Haas Steve SPORDIPARTNER 2 03:34:02 01:31:28 130 834 Diploma
661 1042 Johanson Rene 03:34:16 01:35:52 427 833 Diploma
662 939 Vonk Janar Kostivere Vänt 03:34:35 01:32:09 428 832 Diploma
663 765 Kooskora Priidu 03:34:38 01:30:31 429 831 Diploma
664 808 Teeorg Urmas 03:34:49 01:39:58 131 830 Diploma
665 1012 Kivi Urmet Enics 03:34:56 01:33:36 430 829 Diploma
666 814 Aruvee Ülar TEAM VENNAD RIKKAD 03:34:57 01:28:56 431 828 Diploma
667 228 Orav Erki Vooremaa Centrum III 03:34:59 01:28:30 432 827 Diploma
668 792 Laht Urmas 03:35:04 01:27:40 433 826 Diploma
669 1016 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Club 03:35:04 01:34:06 434 825 Diploma
670 1146 Ots Ivar-Illimar 03:35:13 01:26:21 435 824 Diploma
671 610 Leitane Laima SK Mezaparks 03:35:26 01:31:59 6 823 Diploma
672 944 Urmet Piret 03:35:45 01:32:56 15 822 Diploma
673 949 Suviorg Jaanus 03:35:46 01:30:26 436 821 Diploma
674 919 Tamuri Erko 03:35:50 01:34:17 132 820 Diploma
675 799 Vendel Anti Aima SK 03:35:52 01:25:06 437 819 Diploma
676 845 Nurk Andres 03:35:55 01:30:48 438 818 Diploma
677 889 Mäekivi Marko Neeme rattaklubi 03:35:55 01:27:57 439 817 Diploma
678 1159 Kulp Alar 03:35:57 01:35:00 440 816 Diploma
679 439 Jäetma Mikk 03:35:57 01:19:02 27 815 Diploma
680 933 Koplimets Helmut 03:35:58 01:34:03 24 814 Diploma
681 644 Raig Ragnar 03:35:58 01:27:08 28 813 Diploma
682 877 Rein Riho 03:36:22 01:33:29 441 812 Diploma
683 943 Lilleste Aare SK Pärnu 03:36:36 01:31:42 25 811 Diploma
684 848 Tammemägi Jaak 03:36:43 01:31:11 133 810 Diploma
685 671 Peterson Marko 03:36:49 01:29:49 442 809 Diploma
686 942 Sadam Maarja Haanja Rattaklubi Haraga 03:37:09 01:33:56 16 808 Diploma
687 835 Terasmaa Tanel 03:37:10 01:29:47 443 807 Diploma
688 910 Habakukk Kristjan 03:37:12 01:32:50 444 806 Diploma
689 716 Õunap Valdo 03:37:12 01:32:37 134 805 Diploma
690 1100 Liblikmann Mait 03:37:15 01:35:11 445 804 Diploma
691 762 Kalversa Dace Salaspils/Zirini 03:37:23 01:30:43 17 803 Diploma
692 549 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 03:37:23 01:27:41 446 802 Diploma
693 871 Kõiv Arvo www.tpj.ee 03:37:30 01:30:40 135 801 Diploma
694 869 Mõttus Janek 03:37:40 01:33:02 447 800 Diploma
695 1095 Ääro Martin CFC 03:37:54 01:33:49 29 799 Diploma
696 915 Tiisler Toomas 03:37:56 01:32:19 448 798 Diploma
697 932 Lepik Hillar EWK 03:38:00 01:33:57 26 797 Diploma
698 908 Kaart Vahur R- team Scania 03:38:02 01:34:01 449 796 Diploma
699 991 Kaljumäe Aile 03:38:05 01:34:08 18 795 Diploma
700 888 Matvejev Ahto SK Vargamäe 03:38:09 01:33:35 27 794 Diploma
701 906 Valma Andrus 03:38:18 01:31:30 450 793 Diploma
702 1152 Sildvee Märt 03:38:19 01:34:12 451 792 Diploma
703 854 Kolk Majo 03:38:20 01:32:49 136 791 Diploma
704 940 Kivipõld Tanel Nordecon 03:38:21 01:31:33 452 790 Diploma
705 849 Martin Roman 03:38:21 01:30:39 137 789 Diploma
706 875 Trees Margus SPORDIPARTNER 2 03:38:28 01:35:21 453 788 Diploma
707 971 Veerus Ivar maxit weber 03:38:31 01:33:27 138 787 Diploma
708 858 Üle Marko TeamRide 2008 03:38:54 01:32:27 454 786 Diploma
709 885 Mustimets Margus 03:38:57 01:28:21 139 785 Diploma
710 1021 Ennuste Madis 03:39:26 01:34:09 455 784 Diploma
711 928 Paglant Andrus 03:39:31 01:34:21 456 783 Diploma
712 809 Korb Indrek 03:39:33 01:34:51 457 782 Diploma
713 950 Puhu Sille 03:39:48 01:36:25 19 781 Diploma
714 676 Tambi Andres 03:39:49 01:28:53 458 780 Diploma
715 652 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK II 03:39:50 01:28:53 459 779 Diploma
716 907 Uiboaid Margus 03:39:50 01:33:22 460 778 Diploma
717 982 Paas Meelis Jussikese 7 sõpra 03:39:51 01:35:10 461 777 Diploma
718 878 Lemetti Margo 03:40:20 01:38:17 462 776 Diploma
719 986 Aru Aldo 03:40:23 01:35:09 28 775 Diploma
720 905 Leisi Rain 03:40:28 01:35:51 140 774 Diploma
721 1150 Veski Martin 03:40:33 01:35:23 463 773 Diploma
722 1090 Raidma Alvar 03:40:36 01:35:42 464 772 Diploma
723 987 Laik Indrek Ag3r 03:40:47 01:35:26 465 771 Diploma
724 916 Arumägi Meelis 03:40:50 01:34:29 466 770 Diploma
725 890 Lillo Martin Mehed Marsilt 03:40:56 01:29:28 467 769 Diploma
726 1093 Merenäkk Meelis 03:41:03 01:33:33 468 768 Diploma
727 1104 Valksaare Rait 03:41:13 01:34:50 469 767 Diploma
728 857 Rannu Reimo 03:41:21 01:32:47 471 766 Diploma
729 855 Kirs Margus 03:41:21 01:29:40 470 765 Diploma
730 1003 Astok Mehis DeLaval 03:41:47 01:36:19 472 764 Diploma
731 1036 Kulver Rünno Jussikese 7 Sõpra 03:41:48 01:37:04 473 763 Diploma
732 1034 Miilmaa Rivo ILOPRINT Team 03:42:06 01:36:36 474 762 Diploma
733 920 Annus Toivo Anaconda of Elbonia 03:42:09 01:36:15 475 761 Diploma
734 934 Lomp Priit taliroos 03:42:25 01:31:04 476 760 Diploma
735 868 Veisserik Joel 03:42:27 01:35:07 141 759 Diploma
736 922 Leppik Elle Mudakarud 03:42:29 01:32:34 20 758 Diploma
737 392 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 03:42:41 01:39:30 477 757 Diploma
738 985 Sulaoja Urmas Eesti Energia SK 03:42:49 01:33:03 142 756 Diploma
739 947 Janno Janar 03:42:51 01:31:42 478 755 Diploma
740 780 Tatrik Ivo 03:43:14 01:34:00 479 754 Diploma
741 813 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 03:43:17 01:40:48 480 753 Diploma
742 825 Uusküla Arno ARCTIC SPORT CLUB 3 03:43:31 01:35:32 481 752 Diploma
743 937 Marist Jüri xtri:m3 03:44:05 01:34:36 482 751 Diploma
744 1014 Eerme Hanno 03:44:23 01:37:23 143 750 Diploma
745 954 Kivistik Kaido Rudus 03:44:27 01:34:10 483 749 Diploma
746 1110 Tamm Tamar 03:44:32 01:37:13 484 748 Diploma
747 913 Kaldsoo Alvar 03:45:31 01:34:54 144 747 Diploma
748 876 Vaikna Maarja 03:46:07 01:34:16 21 746 Diploma
749 984 Vonk Andrus 03:46:08 01:35:41 145 745 Diploma
750 970 Joonsalu Madis 03:46:14 01:36:16 485 744 Diploma
751 1135 Nigulas Harles 03:46:26 01:31:08 486 743 Diploma
752 1087 Vuuk Heigo PÜHA LOOMAAED 03:46:33 01:38:30 487 742 Diploma
753 798 Martson Kaido SK Teerajaja 03:46:34 01:34:32 488 741 Diploma
754 1046 Mannine Sulo 03:46:54 01:36:11 489 740 Diploma
755 724 Olesk Margus Mapri Projekt 03:46:58 01:31:53 490 739 Diploma
756 837 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 03:47:46 01:32:58 491 738 Diploma
757 911 Aagver Maris Team Rimi Cycling Naised 03:47:56 01:40:40 22 737 Diploma
758 1149 Käär Tanel 03:47:56 01:33:17 492 736 Diploma
759 999 Tamleht Maksim lebo racing 03:48:16 01:36:23 493 735 Diploma
760 1037 Heinsoo Marek Jõelähtme SINGEL II 03:48:22 01:33:00 494 734 Diploma
761 682 Jürisaar Meelis 03:48:44 01:19:54 495 733 Diploma
762 964 Eelmere Teet TeamRide 2008 03:48:55 01:38:40 146 732 Diploma
763 1161 Laks Ivar Ehte 03:49:33 01:39:46 496 731 Diploma
764 778 Tamm Alo Nordecon RK 03:49:57 01:40:02 497 730 Diploma
765 1002 Vidder Kaido Kentaur Haldus 03:49:58 01:34:24 498 729 Diploma
766 1105 Perejainen Eva Koeru SK 03:50:02 01:36:09 7 728 Diploma
767 1113 Muzakko Margo 03:50:43 01:39:25 499 727 Diploma
768 977 Pärnamägi Hendrik 03:50:44 01:38:49 500 726 Diploma
769 927 Paju Tormi Hansura Racing Team 03:50:50 01:36:10 501 725 Diploma
770 882 Tamm Malvo 03:51:00 01:34:22 147 724 Diploma
771 1142 Paju Martti 03:51:03 01:38:33 502 723 Diploma
772 957 Vaindlo Raul 03:51:06 01:38:04 29 722 Diploma
773 802 Vavulski Lembit DeLaval 03:51:11 01:35:37 148 721 Diploma
774 983 Veski Ragnar 03:51:38 01:34:44 503 720 Diploma
775 974 Rohelaan Sven 03:51:59 01:40:43 149 719 Diploma
776 981 Maasikmets Marek 03:52:04 01:38:12 504 718 Diploma
777 1139 Link Kauri 03:52:08 01:39:22 505 717 Diploma
778 1045 Arumägi Jaanus 03:52:15 01:36:56 506 716 Diploma
779 1001 Rohtla Rein Eesti Posti Spordiklubi II 03:52:18 01:38:11 507 715 Diploma
780 955 Terasmaa Hans 03:53:09 01:35:43 508 714 Diploma
781 996 Veidemann Toomas ARCTIC SPORT CLUB 3 03:53:10 01:41:39 150 713 Diploma
782 959 Mägi Marko Nordecon RK 03:53:40 01:40:31 509 712 Diploma
783 791 Rutks Artis RK Velo 03:54:11 01:35:04 510 711 Diploma
784 966 Suuroja Martin GeoTrail 03:54:29 01:38:14 511 710 Diploma
785 1145 Metsamaa Anti 03:54:44 01:35:25 512 709 Diploma
786 917 Kuusik Ando 03:54:45 01:37:03 513 708 Diploma
787 1023 Salep Robert HAWAII EXPRESS 03:55:04 01:39:20 37 707 Diploma
788 990 Männi Rein 03:55:05 01:37:48 514 706 Diploma
789 1129 Tuulmets Lennard 03:55:06 01:34:48 515 705 Diploma
790 696 Kann Meelis Nordecon RK 03:55:08 01:37:08 516 704 Diploma
791 852 Kikkas Riho Valio 03:55:28 01:37:22 517 703 Diploma
792 1116 Tamm Maris 03:55:34 01:43:07 23 702 Diploma
793 946 Roosmann Peeter Eesti Panga Spordiklubi 03:55:39 01:41:12 151 701 Diploma
794 1106 Nõmmiste Kalev 03:55:43 01:36:30 518 700 Diploma
795 866 Mätas Rivo 03:55:44 01:46:17 519 699 Diploma
796 1148 Puhmaste Märt 03:55:50 01:39:57 520 698 Diploma
797 1076 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 03:56:10 01:39:14 30 697 Diploma
798 973 Kütt Mati DeLaval 03:56:15 01:41:29 152 696 Diploma
799 1158 Piirak Elita 03:56:43 01:42:15 8 695 Diploma
800 967 Tuisk Tõnu Jõelähtme SINGEL II 03:56:54 01:40:37 521 694 Diploma
801 1133 Mesipuu Maido 03:57:27 01:37:55 522 693 Diploma
802 1035 Lainemäe Allan 03:58:58 01:40:53 153 692 Diploma
803 989 Sauväli Indrek Eesti Teejuht 03:59:04 01:33:11 523 691 Diploma
804 872 Must Margus 03:59:44 01:38:59 524 690 Diploma
805 1128 Mägi Joosep 03:59:53 01:41:35 30 689 Diploma
806 844 Lumi Daniel Mehed Marsilt 04:00:16 01:35:46 525 688 Diploma
807 1015 Värk Tanel 04:00:19 01:40:35 526 687 Diploma
808 1055 Kask Railand Sidepataljon 04:00:35 01:40:21 527 686 Diploma
809 993 Daum Henri Nissan Nordic Europe OY 04:00:37 01:39:26 528 685 Diploma
810 1089 Kuusk Leho 04:00:40 01:38:32 529 684 Diploma
811 975 Ummik Jüri 04:00:54 01:35:24 530 683 Diploma
812 961 Reinsalu Illar 04:01:08 01:37:52 154 682 Diploma
813 1011 Pullerits Kalev 04:01:09 01:40:26 531 681 Diploma
814 1097 Kruustük Simmo 04:01:39 01:36:00 532 680 Diploma
815 1144 Leinart Tormi 04:02:39 01:36:30 533 679 Diploma
816 609 Annuk Heiki Tartu SK VELO 04:03:32 01:37:46 155 678 Diploma
817 1030 Kiisk Margus 04:03:43 01:43:04 156 677 Diploma
818 1086 Jäetma Karl-Eerik 04:03:56 01:39:02 38 676 Diploma
819 1115 Kutti Jaan 04:04:23 01:43:08 39 675 Diploma
820 1141 Grauberg Tambet 04:04:56 01:40:58 534 674 Diploma
821 1119 Kandla Veiko Pekikõhu Reissing Tiim 04:05:19 01:38:46 535 673 Diploma
822 1080 Miiter Kristi Cosmos Sun 04:05:57 01:46:06 24 672 Diploma
823 945 Volkov Peeter 04:05:58 01:42:46 31 671 Diploma
824 1020 Turkina Marina 04:06:35 01:46:16 25 670 Diploma
825 988 Kütt Vahur 04:06:58 01:42:21 536 669 Diploma
826 1156 Aul Teet Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 04:07:31 01:43:27 157 668 Diploma
827 1039 Tafenau Margus ILOPRINT Team 04:07:50 01:45:38 537 667 Diploma
828 1061 Liibert Alan Baltic Bolt 04:08:00 01:46:04 538 666 Diploma
829 1040 Siinmaa Priit ITK 04:08:10 01:43:29 539 665 Diploma
830 968 Meltsas Hardi Enics 04:09:22 01:40:46 540 664 Diploma
‹‹ Tagasi
Rakke RM 09
Rakke RM 09 sponsid
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Tarmo, , 02.08.2009 13:28
Kas läbi kolhoosi lautade sõitmine ka sees rajal on. nii lahe oli.Võiks midagi taolist veel olla.
Vello, , 01.08.2009 17:20
tahaks ikka täiega köetavat vanni kohe saada,nagu talvel Suusatamise MK ajal Otepääl fännid fännavad.
ElDorado, eldo.rado@mail.ee, 22.07.2009 08:23
Kolmandas TP ehk siis Lammaskülas toome traditsoonide kohaselt välja ka suure rohelise vanni.Kel tahtmist,võib ennast täiega sinna sisse kasta.Ja ilusaid jootjaid tüdrukuid jagub seegi aasta sellesse TP sse.Edu Ennole ja meeldivat Rakke maratoni.
enno, , 13.07.2009 16:17
2 veetakistust on nii maratonil, kui poolmaratonil põhisõidu start on 12 ja poolmaratonil 13 Täpne info nädala lõpuks koos rajaprofiili, kaardi ja rajakirjeldusega. Hetkel on 1/3 rajast niidetud, kuid iga päev teeb korrektiive võistlusraja osas. mitmed lõigud on muudetud põlluks ja uued osad vajavad kooskõlastust maaomanikega.
ailen, , 13.07.2009 15:24
oskab keegi öelda, millal on kummagi sõidu start? kas 12 ja 13?
Hei hopsti :D, , 29.06.2009 11:51
Esimene kommenteerija Kas keegi oskab öelda, kas lühikesel distantsil on ka mingeid vee takistusi või midagi sarnast .


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE