estenglv
WAP version
Login form
RSS
Otepää Rattamaratoni võitis Caspar Austa 02.08.2009 (1)
Eesti suurima maastikurattamaratonide sarja Elion Estonian Cup kuuenda etapi võitis valitsev Eesti meister maastikurattakrossis Caspar Austa (Tartu Ülikooli Spordiklubi). Võitjal kulus 58 km ...
Otepää 58 km
Otepää 36 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 19 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
10. Otepää Rattamaraton (EEC 2009)
Aeg 01.08.2009
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 56 km kell 12:00
Poolmaraton 32 km kell 13:15
Lastesõidud kell 12:15
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee  
Otepää rattamaratoni stardiprotokoll SIIT
EEC 2009 KOONDTULEMUSED LASTESÕIDUD 2009
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 37 km Koht v.k. K 37km PKT    
221 315 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:32:06 01:35:02 134 - 1273 Diploma
222 275 Rääbis Mati Amserv Toyota Team 02:32:07 01:33:35 6 - 1272 Diploma
223 233 Kristal Tõnis Cosmos 02:32:14 01:32:18 44 - 1271 Diploma
224 420 Kask Janek KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:32:18 01:35:11 135 - 1270 Diploma
225 241 Puhke Raivo Eesti Raudtee 1 02:32:19 01:31:56 45 - 1269 Diploma
226 227 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla/SCANPIX 02:32:19 01:29:38 136 - 1268 Diploma
227 244 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:32:29 01:33:15 137 - 1267 Diploma
228 399 Treier Toomas SERVITI 02:32:33 01:32:35 138 - 1266 Diploma
229 282 Leitane Mara 4EVER/SK Mezaparks 02:32:34 01:34:28 3 - 1265 Diploma
230 297 Pilt Andrus Team Rimi Cycling 02:32:35 01:34:09 139 - 1264 Diploma
231 1135 Sarv Jaanus Viljandi 02:33:32 01:36:34 140 - 1263 Diploma
232 314 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 02:33:33 01:35:00 46 - 1262 Diploma
233 379 Kõiv Kardon HVSK TEAM 02:33:35 01:34:04 141 - 1261 Diploma
234 352 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK II 02:33:36 01:35:13 18 - 1260 Diploma
235 229 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:33:40 01:27:53 19 - 1259 Diploma
236 299 Laur Anar TeamRide 2008 02:33:42 01:35:01 142 - 1258 Diploma
237 336 Selde Tarmo 02:33:44 01:34:05 47 - 1257 Diploma
238 288 Manninen Ergo KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:33:55 01:34:36 21 - 1256 Diploma
239 359 Klampe Indrek võru biathlon 02:34:00 01:32:37 143 - 1255 Diploma
240 271 Ambainis Aigars EthicSport SEB Priekuli 02:34:05 01:34:04 48 - 1254 Diploma
241 369 Anton Tair 02:34:10 01:35:35 144 - 1253 Diploma
242 316 Tarvis Peeter KoMo 02:34:13 01:36:17 7 - 1252 Diploma
243 358 Eensoo Ardi JK Paralepa 02:34:14 01:34:36 145 - 1251 Diploma
244 293 Puhke Peeter Ambla SK 02:34:15 01:35:59 49 - 1250 Diploma
245 265 Ojaver Siim EHTE 02:34:17 01:34:22 146 - 1249 Diploma
246 494 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 02:34:28 01:35:15 20 - 1248 Diploma
247 349 Kiuru Väino LPSK 02:34:38 01:34:41 147 - 1247 Diploma
248 302 Pärnamets Aivar 02:34:39 01:35:00 50 - 1246 Diploma
249 340 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK II 02:34:52 01:36:01 148 - 1245 Diploma
250 323 Sootla Indrek EHTE 02:34:56 01:34:08 149 - 1244 Diploma
251 418 Toots Tanel 02:35:05 01:37:37 150 - 1243 Diploma
252 4 Korts-Laur Ervin Investment Agency Pro Team 02:35:06 01:34:39 151 - 1242 Diploma
253 281 Soo Hannes Nissan Pro Team 02:35:27 01:35:34 152 - 1241 Diploma
254 335 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:35:39 01:35:30 153 - 1240 Diploma
255 260 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:35:52 01:36:07 22 - 1239 Diploma
256 408 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:36:00 01:36:01 51 - 1238 Diploma
257 1130 Väärtmaa Karl Cosmos 02:36:05 01:36:55 21 - 1237 Diploma
258 169 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:36:12 01:37:28 154 - 1236 Diploma
259 327 Asmus Hans Team Mahe 02:36:30 01:36:51 52 - 1235 Diploma
260 456 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:36:31 01:35:59 23 - 1234 Diploma
261 245 Teras Indrek Nissan Pro Team 02:36:34 01:34:44 155 - 1233 Diploma
262 313 Kiristaja Ailar velo clubbers 02:36:34 01:37:25 156 - 1232 Diploma
263 303 Saarep Peeter 02:36:39 01:38:51 8 - 1231 Diploma
264 221 Tamm Bruno 02:36:56 01:35:38 157 - 1230 Diploma
265 322 Lepiksaar Madis 02:37:01 01:36:34 24 - 1229 Diploma
266 326 Leppik Janec HVSK TEAM 02:37:16 01:36:56 158 - 1228 Diploma
267 310 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi II 02:37:21 01:37:39 53 - 1227 Diploma
268 416 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:37:26 01:39:11 159 - 1226 Diploma
269 298 Salus Ardi Vennad-Dahl 02:37:29 01:34:56 160 - 1225 Diploma
270 366 Bogdanov Risto Mudakarud 02:37:30 01:37:36 161 - 1224 Diploma
271 1119 Kalinova Lubomira SVK-BIATLON 02:37:39 01:37:53 4 - 1223 Diploma
272 376 Valdner Marek BETA 02:37:47 01:36:40 162 - 1222 Diploma
273 254 Tamm Tõiv TÜASK 02:37:52 01:36:51 54 - 1221 Diploma
274 1086 Mikelsons Arnolds Ripo Valmiera 02:37:55 01:38:04 9 - 1220 Diploma
275 397 Kask Indrek 02:37:59 01:37:32 163 - 1219 Diploma
276 353 Hürden Taivo 02:38:09 01:38:24 164 - 1218 Diploma
277 390 Puhke Marcus 02:38:28 01:38:24 22 - 1217 Diploma
278 309 Mihhailov Roman Metsäliitto Eest AS 02:38:34 01:37:58 165 - 1216 Diploma
279 308 Kiiler Gert Liba-Sakala 02:38:36 01:36:08 166 - 1215 Diploma
280 425 Lippur Bruno 02:38:36 01:37:32 167 - 1214 Diploma
281 413 Rist Liisi Peugeot Naiskond 02:38:41 01:38:41 1 - 1213 Diploma
282 306 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK I 02:38:49 01:38:30 168 - 1212 Diploma
283 790 Zlobin Veniamin Egghill 02:39:05 01:40:14 169 - 1211 Diploma
284 380 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 02:39:09 01:37:02 55 - 1210 Diploma
285 321 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi II 02:39:11 01:38:34 10 - 1209 Diploma
286 461 Kollo Tiit Eesti Worldloppeti Klubi 02:39:11 01:38:29 56 - 1208 Diploma
287 346 Liis Lembit Vooremaa Centrum II 02:39:14 01:37:38 11 - 1207 Diploma
288 289 Järveoja Jaanus TÜSK 02:39:33 01:37:32 57 - 1206 Diploma
289 351 Eesmaa Andrus 02:39:38 01:39:29 170 - 1205 Diploma
290 1153 Müürsepp Madis 02:39:41 01:39:00 58 - 1204 Diploma
291 395 Rajaste Renzo 02:39:47 01:38:30 171 - 1203 Diploma
292 388 Must Hannes 02:39:49 01:38:47 172 - 1202 Diploma
293 476 Pärnpuu Raivo 02:39:55 01:40:50 59 - 1201 Diploma
294 487 Leisalu Tanel Püha Üritus 02:40:01 01:39:09 173 - 1200 Diploma
295 407 Kiivit Lauri 02:40:05 01:38:32 174 - 1199 Diploma
296 465 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi I 02:40:06 01:38:33 175 - 1198 Diploma
297 360 Meier Ergo OLX.EE 02:40:08 01:38:44 176 - 1197 Diploma
298 749 Soosaar Cardo 02:40:11 01:40:50 177 - 1196 Diploma
299 393 Veidemann Marko CFC 02:40:13 01:40:43 23 - 1195 Diploma
300 469 Kebja Raigo Plekk-Liisu Rattaklubi 02:40:19 01:40:29 178 - 1194 Diploma
301 290 Kriisa Helar Ideekamin 02:40:20 01:37:29 179 - 1193 Diploma
302 1152 Piire Aare 02:40:23 01:37:38 180 - 1192 Diploma
303 304 Ilves Ago Väike-Maarja RSK II 02:40:31 01:39:05 60 - 1191 Diploma
304 405 Vähi Nikolai taliroos 02:40:33 01:40:40 61 - 1190 Diploma
305 387 Ots Henry Team Mahe 02:40:35 01:37:37 181 - 1189 Diploma
306 90 Holtsmann Siim KATUS AS/HAWAII EXPRESS RAKVERE 02:40:38 01:46:10 25 - 1188 Diploma
307 608 Vink Ahto 02:40:42 01:38:16 62 - 1187 Diploma
308 341 Sõmmer Sinne Haanja Rattaklubi Haraga 02:40:50 01:38:52 5 - 1186 Diploma
309 347 Välja Margus Jõelähtme SINGEL II 02:41:14 01:38:52 63 - 1185 Diploma
310 285 Kelk Margus SK VELO 02:41:18 01:34:37 64 - 1184 Diploma
311 331 Aria Sven Lextrans 02:41:19 01:38:54 65 - 1183 Diploma
312 468 Pärsim Rasmus Velonoid 02:41:21 01:38:28 182 - 1182 Diploma
313 482 Oder Rein 02:41:26 01:40:52 183 - 1181 Diploma
314 426 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:41:31 01:40:56 66 - 1180 Diploma
315 442 Kuuskvere Maarja Taaralinna Rattanaised 02:41:36 01:39:23 2 - 1179 Diploma
316 451 Reinaste Ruve 02:41:51 01:36:33 184 - 1178 Diploma
317 431 Huik Aare Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:41:53 01:39:36 67 - 1177 Diploma
318 378 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:41:59 01:40:43 185 - 1176 Diploma
319 1116 Lepalaan Lauri Porter Racing 02:42:07 01:41:13 186 - 1175 Diploma
320 411 Rahi Tõnu 02:42:11 01:40:04 187 - 1174 Diploma
321 531 Nõmmiste Sulev 02:42:13 01:42:09 188 - 1173 Diploma
322 540 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 02:42:36 01:39:33 12 - 1172 Diploma
323 368 Korts-Laur Raul Electrum 02:42:37 01:39:34 68 - 1171 Diploma
324 462 Reinik Vello 02:42:37 01:40:03 69 - 1170 Diploma
325 401 Steinburg Greete !Spordiklubi RAKKE FUJI/EXPERT Rakvere 02:42:44 01:40:42 3 - 1169 Diploma
326 385 Raidma Rainer TeamRide 2008 02:42:48 01:41:45 189 - 1168 Diploma
327 421 Möldre Kert Westline Team III 02:42:51 01:40:46 70 - 1167 Diploma
328 498 Pungar Rainer 02:42:53 01:39:35 190 - 1166 Diploma
329 206 Sauga Indrek VBH 02:42:54 01:44:15 191 - 1165 Diploma
330 410 Puhke Rauno Ambla SK 02:42:58 01:38:43 26 - 1164 Diploma
331 338 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:43:19 01:35:34 192 - 1163 Diploma
332 329 Goba Edgars Salaspils/Zirini 02:43:20 01:41:06 193 - 1162 Diploma
333 362 Kingo Priit Westline Team II 02:43:31 01:40:47 194 - 1161 Diploma
334 422 Tabo Sandor Reola Gaas 02:43:37 01:42:28 195 - 1160 Diploma
335 354 Kallasmaa Sander TeamRide 2007 02:43:43 01:40:23 196 - 1159 Diploma
336 370 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl 02:43:45 01:38:04 197 - 1158 Diploma
337 440 Pallum Priit 02:43:54 01:41:43 198 - 1157 Diploma
338 563 Kraam Sulev Elion 02:44:06 01:42:49 199 - 1156 Diploma
339 344 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:44:08 01:35:59 71 - 1155 Diploma
340 518 Eilo Sander 1SPORDIKLUBI RAKKE/FUJI 02:44:12 01:40:43 24 - 1154 Diploma
341 391 Bauer Heigo Vennad-Dahl 02:44:12 01:42:10 72 - 1153 Diploma
342 424 Meier Heiki Grundfos 02:44:20 01:41:13 200 - 1152 Diploma
343 484 Viks Tarvi 02:44:42 01:42:34 73 - 1151 Diploma
344 488 Rikkas Henrik 02:44:46 01:43:00 74 - 1150 Diploma
345 620 Stolfot Ivo 02:44:46 01:41:40 201 - 1149 Diploma
346 438 Rassadkin Kalle SK Jupo 02:45:03 01:41:56 202 - 1148 Diploma
347 458 Sammel Koit Cosmos Fun 02:45:06 01:41:57 75 - 1147 Diploma
348 219 Jams Sulev Vooremaa Centrum I 02:45:10 01:39:14 76 - 1146 Diploma
349 429 Asi Antti velo clubbers 02:45:13 01:42:10 203 - 1145 Diploma
350 409 Aule Krister Chapter 11 02:45:15 01:42:59 204 - 1144 Diploma
351 574 Silland Siim 02:45:17 01:43:08 205 - 1143 Diploma
352 404 Zeisig Ivar SK Jupo 02:45:32 01:41:29 206 - 1142 Diploma
353 457 Kallakmaa Teet TeamRide 2007 02:45:34 01:42:28 77 - 1141 Diploma
354 539 Doman Andrei Assa Kesoro 02:45:52 01:42:02 207 - 1140 Diploma
355 534 Rool Margus Hansura Racing Team 02:46:04 01:42:30 208 - 1139 Diploma
356 375 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:46:16 01:39:16 209 - 1138 Diploma
357 430 Matvejev Madis SK Vargamäe 02:46:22 01:40:37 27 - 1137 Diploma
358 499 Pani Andrus 02:46:24 01:41:54 210 - 1136 Diploma
359 381 Morjakov Andrei Tartu SK VELO 02:46:26 01:42:45 211 - 1135 Diploma
360 495 Randalainen Viktoria Skype 02:46:33 01:41:46 6 - 1134 Diploma
361 394 Einroos Urmas Nõmme Biathloni Klubi 02:46:41 01:44:05 212 - 1133 Diploma
362 294 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälbä 02:46:47 01:42:57 213 - 1132 Diploma
363 479 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:46:48 01:43:51 214 - 1131 Diploma
364 545 Rammi Antti 02:46:49 01:44:03 215 - 1130 Diploma
365 398 Salum Siim Enics 02:47:32 01:38:28 216 - 1129 Diploma
366 450 Kull Martin Allew Ehitus 02:47:37 01:42:38 217 - 1128 Diploma
367 454 Kadajane Erik Vennad-Dahl 02:47:38 01:44:32 218 - 1127 Diploma
368 277 Krumins Ingus TREK-Philips 02:47:40 01:41:52 219 - 1126 Diploma
369 403 Vasar Kaidu taliroos 02:47:46 01:42:56 220 - 1125 Diploma
370 445 Ots Silver Westline Team II 02:47:51 01:42:19 221 - 1124 Diploma
371 537 Ernits Argo Westline Team III 02:47:51 01:40:37 222 - 1123 Diploma
372 512 Järvlepp Rainer VabaMees 02:47:56 01:42:51 78 - 1122 Diploma
373 497 Merisaar Anto LEMPS.EE 02:47:59 01:42:55 223 - 1121 Diploma
374 434 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 02:48:00 01:40:12 79 - 1120 Diploma
375 389 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:48:04 01:42:12 224 - 1119 Diploma
376 423 Saetalu Andres BMSK 02:48:16 01:43:54 80 - 1118 Diploma
377 474 Hion Lars-Erik SK Velo 02:48:17 01:43:54 225 - 1117 Diploma
378 546 Elbrecht Erki xtri:m3 02:48:20 01:46:06 226 - 1116 Diploma
379 491 Ennok Tarmo TeamRide 2008 02:48:21 01:44:49 227 - 1115 Diploma
380 548 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:48:23 01:41:57 81 - 1114 Diploma
381 533 Metspalu Martin 02:48:25 01:44:38 228 - 1113 Diploma
382 514 Kongo Kristjan 02:48:30 01:44:59 229 - 1112 Diploma
383 543 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:48:38 01:42:46 230 - 1111 Diploma
384 551 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:48:40 01:45:09 231 - 1110 Diploma
385 412 Jäetma Mikk 02:48:54 01:48:11 25 - 1109 Diploma
386 674 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 02:48:57 01:44:40 232 - 1108 Diploma
387 496 Kebja Reigo Eesti Energia Spordiklubi 02:49:01 01:47:21 28 - 1107 Diploma
388 483 Ligi Margus 02:49:05 01:45:36 233 - 1106 Diploma
389 444 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 02:49:08 01:42:25 82 - 1105 Diploma
390 544 Lõiv Leho 02:49:17 01:44:31 83 - 1104 Diploma
391 530 Suurna Tõnu Ummisjalu 02:49:20 01:44:56 84 - 1103 Diploma
392 598 Kurrik Tõnis xtri:m3 02:49:24 01:42:08 234 - 1102 Diploma
393 523 Soosalu Karen velo clubbers 02:49:31 01:44:29 85 - 1101 Diploma
394 558 Lepp Rivo Elion 02:49:36 01:43:54 235 - 1100 Diploma
395 554 Keär Andres 02:49:38 01:42:27 86 - 1099 Diploma
396 453 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 02:49:38 01:44:42 236 - 1098 Diploma
397 470 Leppik Viljar Viljandi Rattaklubi II 02:49:40 01:46:11 237 - 1097 Diploma
398 519 Sildaru Kalev lebo racing 02:49:46 01:44:21 13 - 1096 Diploma
399 439 Falten Hannes ARCTIC SPORT CLUB 2 02:49:52 01:42:39 238 - 1095 Diploma
400 656 Lomp Lauri taliroos 02:49:54 01:46:07 29 - 1094 Diploma
401 1126 Gerekova Jana SVK-BIATLON 02:49:55 01:45:53 4 - 1093 Diploma
402 521 Must Tauri Türi Rattatiim 02:50:00 01:45:07 30 - 1092 Diploma
403 435 Pikkor Roomet ESL/NÕMME SK 02:50:01 01:44:58 239 - 1091 Diploma
404 606 Mägi Indrek 02:50:01 01:47:46 240 - 1090 Diploma
405 481 Kaur Väino 02:50:06 01:42:56 87 - 1089 Diploma
406 419 Vahi Kunnar SK Jupo 02:50:08 01:45:34 241 - 1088 Diploma
407 325 Põder Veiko FIXUS SPORT 02:50:15 01:37:57 242 - 1087 Diploma
408 948 Ütt Andres 02:50:21 01:43:58 243 - 1086 Diploma
409 455 Helm Jaak Barrus 02:50:31 01:44:32 244 - 1085 Diploma
410 460 Katin Vladimir 02:50:33 01:44:45 88 - 1084 Diploma
411 446 Haritonov Vadim Eccua / Waterser 02:50:34 01:41:56 245 - 1083 Diploma
412 541 Viks Harri 02:50:40 01:44:29 246 - 1082 Diploma
413 511 Terve Raivo Sidepataljon 02:50:47 01:45:15 89 - 1081 Diploma
414 702 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 02:50:51 01:44:57 31 - 1080 Diploma
415 449 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:50:51 01:47:00 247 - 1079 Diploma
416 515 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 02:50:53 01:44:47 248 - 1078 Diploma
417 664 Grants Ingus Burusports TEAM 02:50:57 01:45:12 90 - 1077 Diploma
418 486 Oot Anti Extreme Sport 02:50:58 01:46:15 14 - 1076 Diploma
419 559 Nõgols Eiko DeLaval 02:51:04 01:44:14 249 - 1075 Diploma
420 503 Nikopensius Janos 02:51:21 01:46:19 250 - 1074 Diploma
421 555 Tallo Arvi SK Saarde 02:51:28 01:46:38 251 - 1073 Diploma
422 623 Freiberg Sven 02:51:37 01:45:06 252 - 1072 Diploma
423 1048 Koik Kristjan 02:51:43 01:46:44 32 - 1071 Diploma
424 459 Mägi Arved 02:51:47 01:44:33 15 - 1070 Diploma
425 549 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi 02:51:50 01:46:16 91 - 1069 Diploma
426 532 Truu Paavo Bauhof 02:51:59 01:46:48 253 - 1068 Diploma
427 628 Leppik Jaan Piletilevi 02:52:03 01:47:23 254 - 1067 Diploma
428 520 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:52:08 01:46:48 255 - 1066 Diploma
429 517 Meltsa Aimar TeamRide 2007 02:52:12 01:46:18 92 - 1065 Diploma
430 557 Nurm Maris Peugeot Naiskond 02:52:16 01:47:31 7 - 1064 Diploma
431 746 Kookmaa Kristjan Viljandi Rattaklubi II 02:52:23 01:46:45 33 - 1063 Diploma
432 1154 Kaaremaa Gaido 02:52:25 01:45:33 93 - 1062 Diploma
433 502 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:52:27 01:48:42 256 - 1061 Diploma
434 493 Kivirüüt Margus SANGAR 02:52:28 01:44:01 257 - 1060 Diploma
435 1065 Suun Margus 02:52:29 01:48:09 258 - 1059 Diploma
436 632 Lember Alo 02:52:40 01:46:46 94 - 1058 Diploma
437 93 Knostenbergs Toms Smiltene 02:52:44 01:54:36 34 - 1057 Diploma
438 392 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB 3 02:52:52 01:46:35 259 - 1056 Diploma
439 464 Aamisepp Arno 02:53:12 01:45:17 26 - 1055 Diploma
440 365 Gasins Didzis Salaspils/Zirini 02:53:17 01:43:04 260 - 1054 Diploma
441 396 Mägi Allan 02:53:20 01:43:58 261 - 1053 Diploma
442 506 Vask Aivo Lenory 02:53:21 01:47:42 95 - 1052 Diploma
443 566 Savisikk Kristjan 02:53:24 01:47:18 262 - 1051 Diploma
444 538 Soodla Raul Vooremaa Centrum II 02:53:28 01:47:43 96 - 1050 Diploma
445 579 Esinurm Üllar NSS.EE 02:53:35 01:41:46 263 - 1049 Diploma
446 1105 Joost Eddi 02:53:54 01:49:16 264 - 1048 Diploma
447 643 Müür Ringo 02:53:57 01:50:15 265 - 1047 Diploma
448 524 Kabonen Tiit 02:54:16 01:46:42 97 - 1046 Diploma
449 467 Küttis Sven TEAM VENNAD RIKKAD 02:54:19 01:48:08 98 - 1045 Diploma
450 475 Maidla Margus TeamRide 2007 02:54:23 01:50:44 266 - 1044 Diploma
451 600 Kütt Katrin Taaralinna Rattanaised 02:54:25 01:48:20 5 - 1043 Diploma
452 1151 Aamisepp Andres 02:54:28 01:46:04 267 - 1042 Diploma
453 569 Tiisvend Jaanus Eesti Energia Spordiklubi 02:54:34 01:48:21 268 - 1041 Diploma
454 684 Reissaar Hillar Mõdriku 02:54:34 01:46:43 27 - 1040 Diploma
455 367 Ernits Ardu Vänta Aga 02:54:39 01:45:09 99 - 1039 Diploma
456 582 Salk Rene 02:54:48 01:44:31 269 - 1038 Diploma
457 581 Abel Andrus Anka pood, Tõrva 02:54:52 01:48:39 100 - 1037 Diploma
458 642 Koosa Marko 02:54:54 01:47:42 270 - 1036 Diploma
459 333 Laaniste Mart Ambla SK 02:54:55 01:35:37 271 - 1035 Diploma
460 591 Tenslind Margus 02:55:04 01:48:39 272 - 1034 Diploma
461 710 Viidemann Mati Vennad-Dahl 02:55:07 01:48:30 101 - 1033 Diploma
462 522 Viirmäe Marti Velonoid 02:55:17 01:50:30 273 - 1032 Diploma
463 627 Johanson Raoul Tartu SK Velo 02:55:21 01:47:34 102 - 1031 Diploma
464 624 Jõesaar Margus TeamRide 2007 02:55:24 01:48:16 274 - 1030 Diploma
465 507 Rikka Raimo TEAM VENNAD RIKKAD 02:55:26 01:49:55 275 - 1029 Diploma
466 641 Adamson Peeter Paar 02:55:39 01:48:42 16 - 1028 Diploma
467 657 Lipvars Jaanus 02:55:45 01:45:06 276 - 1027 Diploma
468 597 Rikka Tarmo TEAM VENNAD RIKKAD 02:55:50 01:49:56 277 - 1026 Diploma
469 556 Berg Allan lebo racing 02:55:59 01:49:01 278 - 1025 Diploma
470 513 Reissaar Alari Mõdriku 02:56:02 01:45:01 103 - 1024 Diploma
471 1145 Hollo Maido 02:56:07 01:48:24 279 - 1023 Diploma
472 528 Künnapuu Priit Assa Kesoro 02:56:09 01:48:24 280 - 1022 Diploma
473 180 Õun Valdur 02:56:11 01:40:39 281 - 1021 Diploma
474 679 Paju Kermo Cosmos Fun 02:56:21 01:48:01 28 - 1020 Diploma
475 402 Altermann Madis Spordiklubi Rakke/FUJI 02:56:21 01:37:37 29 - 1019 Diploma
476 798 Ojamets Arno 02:56:23 01:48:27 104 - 1018 Diploma
477 636 Uuetalu Tavo RMK 02:56:31 01:50:10 17 - 1017 Diploma
478 490 Saar Sulev Väike-Maarja RSK I 02:56:32 01:49:27 282 - 1016 Diploma
479 609 Raig Ragnar 02:56:35 01:48:13 30 - 1015 Diploma
480 589 Rampe Rain ILOPRINT Team 02:56:40 01:46:16 283 - 1014 Diploma
481 595 Siitam Peep 02:56:41 01:49:58 105 - 1013 Diploma
482 599 Meidla Margus 02:56:46 01:47:35 284 - 1012 Diploma
483 189 Verbu Jaano Vooremaa Centrum II 02:56:46 01:47:05 285 - 1011 Diploma
484 553 Kivimäe Ivar Grundfos 02:56:48 01:49:18 286 - 1010 Diploma
485 670 Kaarma Rain ILOPRINT Team 02:56:53 01:49:51 106 - 1009 Diploma
486 501 Kooskora Toomas 02:57:05 01:46:38 18 - 1008 Diploma
487 644 Käes Jaanika Jõelähtme SINGEL Naised 02:57:06 01:50:59 8 - 1007 Diploma
488 971 Kempi Antti Red Moto 02:57:09 01:49:52 287 - 1006 Diploma
489 778 Tomson Ivo 02:57:23 01:50:53 288 - 1005 Diploma
490 550 Jaanimets Age velo clubbers 02:57:28 01:49:27 9 - 1004 Diploma
491 631 Välk Meelis Jõelähtme SINGEL I 02:57:38 01:50:33 289 - 1003 Diploma
492 607 Anderson Sten Dilbert 02:57:39 01:50:48 290 - 1002 Diploma
493 383 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 1 02:57:43 01:47:46 291 - 1001 Diploma
494 603 Kuusik Kalle Enics 02:58:03 01:51:40 107 - 1000 Diploma
495 1146 Raudsepp Rando 02:58:14 01:46:46 292 - 999 Diploma
496 619 Laine Allan Vennad-Dahl 02:58:18 01:48:36 293 - 998 Diploma
497 577 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 02:58:35 01:50:32 108 - 997 Diploma
498 452 Estermaa Ago SK Jupo 02:58:36 01:47:46 109 - 996 Diploma
499 526 Saksniit Priit 02:58:39 01:52:34 294 - 995 Diploma
500 660 Vijard Margus Pärna Tiim / VBH 02:58:42 01:50:16 295 - 994 Diploma
501 625 Puusepp Aare 02:58:46 01:49:19 296 - 993 Diploma
502 634 Männa Margus 02:58:51 01:48:24 297 - 992 Diploma
503 769 Viidik Andres 02:59:14 01:50:21 19 - 991 Diploma
504 580 Üprus Fred 02:59:18 01:52:02 110 - 990 Diploma
505 640 Lichtfeldt Andro 02:59:21 01:52:45 298 - 989 Diploma
506 713 Soodla Guido 02:59:24 01:51:42 111 - 988 Diploma
507 635 Marks Ergi Mehed Marsilt 02:59:28 01:51:56 299 - 987 Diploma
508 905 Altma Andres E-Bike 02:59:33 01:51:35 300 - 986 Diploma
509 761 Pank Leino 02:59:40 01:52:08 301 - 985 Diploma
510 587 Kakko Ard-Kristian 02:59:50 01:48:35 302 - 984 Diploma
511 604 Rosenthal Janek ETK Maksimarket 03:00:09 01:51:40 303 - 983 Diploma
512 718 Raatma Arvo 03:00:10 01:49:17 304 - 982 Diploma
513 596 Gornischeff Martin EKAMANT 03:00:25 01:52:02 305 - 981 Diploma
514 1155 Varik Leho 03:00:26 01:51:05 306 - 980 Diploma
515 585 Posti Veiko 03:00:29 01:51:24 307 - 979 Diploma
516 827 Metsaots Jaanus 03:00:31 01:49:45 112 - 978 Diploma
517 682 Silm Jaanus q-haus 03:00:32 01:52:46 308 - 977 Diploma
518 662 Vallas Indro sundstrand-jõhvi 03:00:39 01:49:50 113 - 976 Diploma
519 622 Mägi Holger Macic Sport 03:00:44 01:52:46 309 - 975 Diploma
520 198 Lepmets Tanel ARCTIC SPORT CLUB 03:00:48 01:48:31 114 - 974 Diploma
521 525 Päll Taavi 03:01:02 01:51:20 310 - 973 Diploma
522 1149 Ragilo Oleg 03:01:02 01:50:22 311 - 972 Diploma
523 626 Saag Härmo Vennad-Dahl 03:01:07 01:50:50 312 - 971 Diploma
524 560 Irik Rein Cosmos Fun 03:01:12 01:53:05 20 - 970 Diploma
525 697 Küünal Jaan 03:01:14 01:51:40 115 - 969 Diploma
526 547 Ild Urmas 03:01:16 01:50:40 116 - 968 Diploma
527 605 Luukas Meelis 03:01:22 01:51:01 313 - 967 Diploma
528 655 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 03:01:31 01:50:21 314 - 966 Diploma
529 752 Holzberg Kalju 03:01:35 01:48:22 117 - 965 Diploma
530 704 Pohlak Rauno 03:01:40 01:51:18 315 - 964 Diploma
531 480 Rautenbergs Arturs Smiltene 03:01:46 01:52:18 118 - 963 Diploma
532 821 Uudeberg Tanel 03:01:47 01:50:10 316 - 962 Diploma
533 1131 Kiudma Tarvo Tartu Maraton 03:01:50 01:53:28 119 - 961 Diploma
534 683 Lubi Tiit 03:01:50 01:52:22 317 - 960 Diploma
535 696 Vaht Priit Mehed Marsilt 03:01:55 01:51:57 318 - 959 Diploma
536 699 Luht Villu 03:02:02 01:52:41 120 - 958 Diploma
537 716 Kesvatera Andres 03:02:02 01:52:13 319 - 957 Diploma
538 775 Otti Toomas 03:02:10 01:52:08 320 - 956 Diploma
539 614 Väizanen Urmo Väike-Maarja RSK II 03:02:14 01:50:04 321 - 955 Diploma
540 757 Kaasik Illar Sundstrand Team 03:02:16 01:53:06 121 - 954 Diploma
541 678 Villand Reino 03:02:26 01:52:12 322 - 953 Diploma
542 735 Kiisk Urmas 03:02:28 01:52:23 323 - 952 Diploma
543 771 Randmaa Rando Vanasilla HK 03:02:34 01:53:54 324 - 951 Diploma
544 714 Pajuste Mario MisPassid 03:02:35 01:55:01 325 - 950 Diploma
545 639 Hergauk Asmo MisPassid 03:02:35 01:53:31 326 - 949 Diploma
546 694 Talts Tanel Westline Team II 03:02:53 01:55:16 327 - 948 Diploma
547 355 Paju Teet Väike-Maarja RSK I 03:02:53 01:56:46 328 - 947 Diploma
548 709 Puust Rain Westline Team I 03:03:11 01:54:48 329 - 946 Diploma
549 723 Tuuna Toomas 03:03:18 01:53:14 21 - 945 Diploma
550 665 Kütt Meelis Pärna Tiim / VBH 03:03:24 01:55:02 330 - 944 Diploma
551 820 Tiismaa Toomas 03:03:28 01:54:50 331 - 943 Diploma
552 705 Järvsalu Teet Europark 03:03:55 01:55:15 332 - 942 Diploma
553 573 Korol Eero Enics 03:03:56 01:53:44 333 - 941 Diploma
554 685 Uus Jaan 03:04:27 01:53:49 122 - 940 Diploma
555 584 Grants Edijs Burusports TEAM 03:04:34 01:54:38 334 - 939 Diploma
556 688 Kraus Taivo SK Velo 03:04:36 01:53:56 123 - 938 Diploma
557 616 Lemberg Raivo ILOPRINT Team 03:04:37 01:54:50 335 - 937 Diploma
558 611 Lang Tea Taaralinna Rattanaised 03:04:40 01:53:31 10 - 936 Diploma
559 758 Kauts Herkki 03:04:54 01:54:21 336 - 935 Diploma
560 857 Põldoja Alar Tartu SK Velo 03:04:55 01:53:30 124 - 934 Diploma
561 504 Teppan Sten Raadio 2 03:04:56 01:53:49 337 - 933 Diploma
562 516 Kramm Raimo Westline Team I 03:04:59 01:52:29 338 - 932 Diploma
563 630 Murmann Rain Mehed Marsilt 03:05:02 01:54:19 339 - 931 Diploma
564 575 Puusepp Algo Hansab MTB Team 03:05:08 01:52:34 340 - 930 Diploma
565 647 Aamisepp Tõnu 03:05:17 01:54:28 22 - 929 Diploma
566 776 Joonas Kalev Valio 03:05:21 01:54:49 125 - 928 Diploma
567 638 Hallimäe Rain 03:05:26 01:55:39 23 - 927 Diploma
568 663 Saaliste Christer 03:05:37 01:55:19 341 - 926 Diploma
569 1142 Enok Holger 03:05:40 01:55:12 342 - 925 Diploma
570 571 Uutar Aivar Clik 03:05:45 01:53:47 343 - 924 Diploma
571 1103 Aus Jaanus 03:05:49 01:49:55 344 - 923 Diploma
572 708 Kull Madis Väike-Maarja RSK II 03:05:59 01:53:57 345 - 922 Diploma
573 691 Aavaste Tarmo Expertus Sport 03:06:02 01:55:06 346 - 921 Diploma
574 673 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team II 03:06:23 01:50:37 35 - 920 Diploma
575 350 Angerma Meelis Chapter 11 03:06:32 01:40:56 347 - 919 Diploma
576 593 Pärn Raigo ARCTIC SPORT CLUB 3 03:06:44 01:53:08 348 - 918 Diploma
577 736 Kooskora Priidu 03:06:50 01:54:59 349 - 917 Diploma
578 818 Reis Rasmus 03:06:57 01:55:10 350 - 916 Diploma
579 737 Ärm Urmas 03:06:58 01:54:18 126 - 915 Diploma
580 590 Andre Harri SK Jupo 03:07:09 01:50:31 351 - 914 Diploma
581 831 Reinson Raul 03:07:32 01:55:40 352 - 913 Diploma
582 1138 Nurm Viljar Sundstrand 03:07:34 01:54:17 353 - 912 Diploma
583 780 Animägi Tiit Elion 03:07:39 01:55:15 127 - 911 Diploma
584 1143 Tõnov Tauri-Dag 03:07:40 01:55:57 128 - 910 Diploma
585 712 Mitt Terje Cosmos Sun 03:07:52 01:56:33 11 - 909 Diploma
586 863 Kukk Janis 03:07:52 01:57:39 354 - 908 Diploma
587 562 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi I 03:07:59 01:57:55 355 - 907 Diploma
588 667 Kangur Kaido Aima SK 03:08:04 01:57:27 129 - 906 Diploma
589 786 Kimsen Toomas 03:08:15 01:54:22 356 - 905 Diploma
590 115 Juurik Kaido Pärnu Kalev Spordikool 03:08:21 01:51:40 357 - 904 Diploma
591 738 Rekand Raido 03:08:30 01:55:42 36 - 903 Diploma
592 762 Kess Alar 03:08:35 01:55:14 130 - 902 Diploma
593 751 Nõmm Kalev Assa Kesoro 03:08:51 01:53:25 131 - 901 Diploma
594 567 Jürjens Erik KoMo 03:09:00 01:54:19 132 - 900 Diploma
595 923 Laht Urmas 03:09:07 01:56:36 358 - 899 Diploma
596 793 Zaletajev Toomas 03:09:12 01:54:22 359 - 898 Diploma
597 651 Haud Janek 03:09:15 01:55:47 360 - 897 Diploma
598 894 Meenov Jaanus 03:09:23 01:54:40 361 - 896 Diploma
599 759 Nagel Rainer 03:09:27 01:56:02 362 - 895 Diploma
600 542 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 03:09:33 01:54:09 363 - 894 Diploma
601 787 Pulver Margus 03:09:43 01:58:37 133 - 893 Diploma
602 578 Leitane Laima 4EVER/SK Mezaparks 03:10:01 01:58:35 6 - 892 Diploma
603 933 Mätik Olavi Hansa SK 03:10:04 01:55:20 364 - 891 Diploma
604 650 Brück Urmas Sidepataljon 03:10:10 01:51:57 134 - 890 Diploma
605 811 Vavulski Lembit DeLaval 03:10:54 01:57:42 135 - 889 Diploma
606 711 Parve Vahur Sidepataljon 03:10:57 01:54:53 365 - 888 Diploma
607 741 Mändmets Tarmo 03:10:58 01:58:08 366 - 887 Diploma
608 489 Teller Veiko JK Paralepa 03:11:04 02:07:44 367 - 886 Diploma
609 845 Raig Indrek 03:11:10 01:56:22 136 - 885 Diploma
610 753 Teeorg Urmas 03:11:12 01:59:22 137 - 884 Diploma
611 833 Liivak Janno elva suusaklubi 03:11:17 01:57:02 368 - 883 Diploma
612 1082 Kall Rando 03:11:21 01:58:36 369 - 882 Diploma
613 760 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED 03:11:23 01:58:11 370 - 881 Diploma
614 765 Aruvee Ülar TEAM VENNAD RIKKAD 03:11:25 01:55:42 371 - 880 Diploma
615 671 Õunap Valdo 03:11:29 01:58:02 138 - 879 Diploma
616 715 Kostabi Marek 03:11:29 01:51:44 372 - 878 Diploma
617 568 Tulk Heiki 03:11:30 02:00:20 139 - 877 Diploma
618 1120 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 03:11:45 01:48:24 373 - 876 Diploma
619 904 Mägi Urmas 03:11:54 01:57:52 140 - 875 Diploma
620 897 Haaviste Raido 03:11:54 02:00:21 374 - 874 Diploma
621 719 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB 3 03:12:03 01:58:14 375 - 873 Diploma
622 777 Must Margus Mapri Projekt 03:12:21 01:57:35 376 - 872 Diploma
623 792 Toompea Kertu TeamRide 2007 03:12:49 01:58:25 12 - 871 Diploma
624 615 Koort Kristel Peugeot Naiskond 03:12:49 01:53:59 7 - 870 Diploma
625 883 Uusküla Arno ARCTIC SPORT CLUB 3 03:12:52 01:58:07 377 - 869 Diploma
626 1129 Skuja Edgars 03:13:00 01:57:05 31 - 868 Diploma
627 675 Leppik Ahti Grundfos 03:13:05 01:58:32 378 - 867 Diploma
628 686 Jakobsoo Tanel SANGAR 03:13:13 01:53:27 379 - 866 Diploma
629 617 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 03:14:02 02:04:19 380 - 865 Diploma
630 830 Laas Indrek Mudakarud 03:14:03 02:00:32 381 - 864 Diploma
631 809 Lääts Indrek Sidepataljon 03:14:06 01:58:38 382 - 863 Diploma
632 903 Jõgila Veiko ProShop.ee 03:14:17 01:56:35 141 - 862 Diploma
633 681 Kibin Allan 03:14:36 01:59:59 142 - 861 Diploma
634 668 Mägi Andrus Vooremaa Centrum II 03:14:40 01:54:47 383 - 860 Diploma
635 666 Nikiforov Igor BALTI TERAS 03:14:42 01:58:22 143 - 859 Diploma
636 825 Terasmaa Aigar 03:14:44 01:58:33 384 - 858 Diploma
637 842 Tääkre Indrek Electrum 03:14:45 01:58:32 144 - 857 Diploma
638 934 Paasma Priit WILO team 03:14:48 01:58:55 385 - 856 Diploma
639 767 Kaur Jaanus Skanska 03:14:53 02:00:02 145 - 855 Diploma
640 570 Uba Tarmo 03:14:54 01:58:19 386 - 854 Diploma
641 720 Talur Tõnu Mudakarud 03:14:55 01:54:00 387 - 853 Diploma
642 810 Nurk Andres 03:14:59 01:57:26 388 - 852 Diploma
643 676 Soonpuu Hando 03:15:04 01:58:06 146 - 851 Diploma
644 852 Raidvee Priit 03:15:05 02:00:21 147 - 850 Diploma
645 1112 Lemmats Heiti 03:15:08 02:00:31 389 - 849 Diploma
646 669 Tammesoo Raul Dilbert 03:15:16 02:03:27 148 - 848 Diploma
647 822 Edovald Tarvo 03:15:26 02:00:32 149 - 847 Diploma
648 745 Martson Kaido SK Teerajaja 03:15:37 02:00:37 390 - 846 Diploma
649 1068 Veebel Andres E-Bike 03:15:49 02:01:07 391 - 845 Diploma
650 703 Parts Rauno ILOPRINT Team 03:15:53 02:02:06 392 - 844 Diploma
651 689 Mägi Allar 03:16:02 01:57:21 150 - 843 Diploma
652 1157 Kasemaa Janno 03:16:12 02:02:55 393 - 842 Diploma
653 836 Türi Madis CC Rota Mobilis 03:16:19 02:00:48 394 - 841 Diploma
654 1136 Zirk Gunnar 03:16:29 01:54:48 395 - 840 Diploma
655 1115 Valk Erki 03:16:34 02:02:15 396 - 839 Diploma
656 1139 Aigro Aiko 03:16:46 01:52:18 397 - 838 Diploma
657 717 Kalversa Dace Salaspils/Zirini 03:16:48 02:03:25 13 - 837 Diploma
658 1052 Ceksters Valdis Velkonis 03:16:53 02:00:29 151 - 836 Diploma
659 690 Jaanimäe Jan SANGAR 03:16:56 01:58:56 398 - 835 Diploma
660 791 Lumi Daniel Mehed Marsilt 03:16:58 01:55:47 399 - 834 Diploma
661 692 Raud Avo 03:17:05 02:00:23 152 - 833 Diploma
662 784 Rebina Tarmo 03:17:11 01:57:17 400 - 832 Diploma
663 865 Kesper Raino Hansa SK 03:17:12 02:00:23 401 - 831 Diploma
664 1117 Mirme Sander 03:17:16 02:01:27 402 - 830 Diploma
665 799 Kikkas Riho Valio 03:17:17 01:58:55 403 - 829 Diploma
666 851 Mõttus Janek 03:17:27 02:02:11 404 - 828 Diploma
667 472 Meimre Hannes VP 03:17:28 02:09:18 405 - 827 Diploma
668 876 Kõiv Arvo www.tpj.ee 03:17:33 02:00:39 153 - 826 Diploma
669 633 Peterson Marko 03:17:35 01:57:54 406 - 825 Diploma
670 756 Korb Indrek 03:17:40 02:01:11 407 - 824 Diploma
671 819 Trees Margus SPORDIPARTNER 2 03:17:51 02:03:57 408 - 823 Diploma
672 785 Kuusk Keijo TÜ ASK 03:17:55 01:58:09 409 - 822 Diploma
673 796 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Haraga 03:17:58 02:02:15 14 - 821 Diploma
674 808 Kaar Risto Mehed Marsilt 03:18:20 02:00:59 410 - 820 Diploma
675 916 Nemiro Mihhail Pyhayritus.org 03:18:22 01:59:58 411 - 819 Diploma
676 890 Vare Tauno 03:18:30 02:04:31 412 - 818 Diploma
677 912 Lehes Meelis 03:18:34 01:56:16 413 - 817 Diploma
678 901 Tamm Malvo 03:18:37 02:01:43 154 - 816 Diploma
679 888 Kin Nikolai Eesti Raudtee 1 03:18:52 02:02:42 414 - 815 Diploma
680 815 Rajas Margus suusaklubi Margus 03:18:53 02:03:32 155 - 814 Diploma
681 880 Mustimets Margus 03:18:53 02:01:18 156 - 813 Diploma
682 885 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 03:19:03 02:00:14 157 - 812 Diploma
683 1132 Mäekivi Marko 03:19:03 02:02:03 415 - 811 Diploma
684 928 Ambos Ülle Jõelähtme SINGEL Naised 03:19:09 02:03:20 15 - 810 Diploma
685 961 Puusta Ivar 03:19:24 02:03:22 416 - 809 Diploma
686 839 Lehtme Laura Haanja Rattaklubi Haraga 03:19:50 02:03:25 16 - 808 Diploma
687 748 Tootsi Toomas 03:19:52 02:02:12 158 - 807 Diploma
688 1160 Altraja Are 03:19:53 01:57:38 417 - 806 Diploma
689 802 Kübar Kauri Westline Team III 03:19:53 02:04:25 418 - 805 Diploma
690 804 Kirs Margus 03:20:16 01:57:52 419 - 804 Diploma
691 1159 Zarins Kristaps 03:20:30 02:03:54 420 - 803 Diploma
692 835 Truuverk Kahro 03:20:31 02:01:59 159 - 802 Diploma
693 801 Kolk Majo 03:20:41 02:03:31 160 - 801 Diploma
694 781 Viskov Imre 03:20:50 02:00:13 421 - 800 Diploma
695 832 Priednieks Juris RK Velo 03:20:56 02:03:17 24 - 799 Diploma
696 1121 Metsanurm Kristjan EHTE 03:20:57 02:03:53 422 - 798 Diploma
697 975 Jugaste Artur Nissan Nordic Europe OY 03:21:04 02:03:42 423 - 797 Diploma
698 1125 Laiv Rauno 03:21:26 02:03:24 37 - 796 Diploma
699 886 Kuhi Peeter 03:21:31 02:00:46 424 - 795 Diploma
700 725 Repkin Peter Eesti Posti Spordiklubi II 03:21:34 02:03:22 425 - 794 Diploma
701 937 Narits Egon tallinn 03:21:37 02:06:02 426 - 793 Diploma
702 1101 Toomik Eeri 03:21:38 02:03:53 427 - 792 Diploma
703 1037 Kurvits Tiit Vooremaa Centrum III 03:21:40 02:02:12 161 - 791 Diploma
704 1106 Ilves Kea-Kaia 03:21:50 02:11:43 17 - 790 Diploma
705 783 Väärtnõu Urmas Plekk-Liisu Rattaklubi 03:22:00 02:03:07 428 - 789 Diploma
706 744 Voitka Urmas Barrus 03:22:22 02:04:40 162 - 788 Diploma
707 1109 Ispert Egert 03:22:28 02:04:52 429 - 787 Diploma
708 893 Kartau Margus 03:22:29 02:04:48 430 - 786 Diploma
709 881 Tiisler Toomas 03:22:33 02:03:07 431 - 785 Diploma
710 806 Taul Raul 03:22:34 02:03:41 163 - 784 Diploma
711 772 Viherpuu Hannes WÜRTH 03:22:38 02:04:51 432 - 783 Diploma
712 1123 Luts Indrek 03:22:43 02:03:30 433 - 782 Diploma
713 726 Leier Tõnis 03:22:47 01:58:47 25 - 781 Diploma
714 898 Virumäe Alar 03:23:12 01:59:47 434 - 780 Diploma
715 707 Mutso Eerik 03:23:14 02:00:21 435 - 779 Diploma
716 816 Haas Steve SPORDIPARTNER 2 03:23:24 02:05:53 164 - 778 Diploma
717 925 Lillevälja Elvis Fittest Tartu Cycling Team 03:23:40 02:02:54 436 - 777 Diploma
718 953 Agur Margus 03:23:51 02:05:47 437 - 776 Diploma
719 1064 Kaulins Aivars 03:23:59 02:04:25 165 - 775 Diploma
720 1124 Liivak Kalmer 03:24:04 01:57:40 438 - 774 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to kuullaager, , 20.07.2009 23:54
Kas õhutad rahvast extriimile. Rattasõit vist ikka 25 juuli
kuullaager, , 20.07.2009 23:33
Kui trenni tahate teha, siis 26 juuli olge Elva rattasõidu stardis. See nagu peaproov Otepä omale. Kes Elvas ellu jääb, see jõuab ka Otepäe rallil finisisse.
to vändamees, , 20.07.2009 11:24
22 juuliks on rada tähistatud lintidega . Kindlasti peab ka ise tähelepanelik olema.
vändamees, , 19.07.2009 10:35
sain juba osaliselt vastuse, ei uurind enne rajakirjeldusest niiet kõigile: 22 juuliks (kolmap) rada märgistatud.
vändamees, , 19.07.2009 10:30
Kas ja millal on avatud rada, või millal on sildid väljas? tahaks minna rajaga tutvuma.
tont, , 19.07.2009 09:41
Huvitav, et kas on väga tõusurikas rada?
ke, , 11.07.2009 23:05
Rajaskeem võiks ka kusagil olla?
algaja, , 29.06.2009 18:16
Ootan huviga kas saab rajale või mitte! Kõigile head väntamist igatahes!


Kõige populaarsemad
EEC 09
Tallinna Sadam 09
Axa 09
Nissan MTB
Arctic 09
Premia 09
Fixus
Acer 09
AT Sport 09
Alexela 09
Tallink 09
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE