estenglv
WAP version
Login form
RSS
Rakvere rattamaratoni tulemused nüüd koos lõpuaegadega 08.09.2008 (0)
Rakvere rattamaratoni protokoll on nüüd koos lõpuaegadega. Seoses ajavõtusüsteemi tehniliste viperustega on nii põhi- kui ka matkasõidu lõpuprotokolli ajad arvutuslikud.
Head Elion Rattamaratonide sarjas osalejad 02.09.2008 (5)
Elion Estonian Cup'2008 eelviimasel osavõistlusel 9. Rakvere Rattamaratonil toimunud tehniline probleem Championchips ajavõtusüsteemiga ei võimaldanud fikseerida rattamaratonil osalenute ...
Rakvere rattamaratoni võitis Caspar Austa 31.08.2008 (0)
86 000 krooni noorte rattasportlaste toetuseks 19.11.2007 (3)
Elion Estonian Cup muutub 8 etapiliseks 18.10.2007 (5)
Lennart Rooti fondi taotluste esitamiste tähtaega pikendati 15.10.2007 (1)
Rakvere Rattamaraton 53 km
Rakvere Rattamaraton 25 km
Stardi ja finišipaik asuvad Rakvere kesklinnas Spordihalli juures, Kastani pst 12, ikka sama kohapeal kus kogu aeg olnud.
Kiiremad kohalejõudjad saavad parkimiskoha pea stardi-finiši läheduses parklas, hilinejad Postimaja esises parklas. Hilisematele tulijatele on palve jälgida ...
Edasi ››
301 Moved Permanently Date: Sun, 15 Dec 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
9.Rakvere Rattamaraton (EEC 2008)
Aeg 31.08.2008
Koht Rakvere EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 53 km, kaks ringi. Start kell 12:00
Matkasõit 25 km, üks ring. Start kell 14:00
Lastesõitude algus kell 12:15 kirikupargis
Korraldaja Riho Kokk, Tel. +372 5668 9629, k.riho@neti.ee  
Seoses Rakvere Rattamaratonil tekkinud ajavõtusüsteemi tehniliste viperustega on nii põhi- kui ka matkasõidu lõpuprotokolli ajad arvutuslikud. Lõpuajad ca 5-minutilise täpsusega on arvutatud velo.clubbers.ee foorumi liikmete lõpuaegade põhjal, arvestades lisaks iga osavõtja keskmist kiirust kuni 36.kilomeetrini ja lõpukohta. Suured tänud kõigile, kes lõpuaegade genereerimisele kaasa aitasid!
LASTESÕITUDE TULEMUSED 2008 RAJAPROFIIL STARDINIMEKIRI 2008 MAJUTUS RAKVERE RATTAMARATONIL MEELESPEA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 17 km 36 km Koht v.k. PKT  
391 Kangilaski Taivo EESTI ENERGIA SK I 03:50:54 00:48:37 02:33:56 244 1103
392 Ojasaar Kalmer 03:50:59 00:49:05 02:37:03 245 1102
393 Mõttus Raivo 03:51:04 00:48:54 02:33:02 11 1101
394 Kreegimets Janis 03:51:09 00:48:06 02:38:35 78 1100
395 Randoja David Maksimarket KJK 03:51:14 00:43:12 02:19:14 25 1099
396 Nõmmik Jaanus Türi Rattur 03:51:19 00:47:58 02:31:26 246 1098
397 Mägi Arved 03:51:24 00:47:53 02:34:43 12 1097
398 Oot Anti EXTREME SPORT - MEVER 03:51:29 00:50:07 02:37:07 13 1096
399 Danilov Andrus cosmos fun 03:51:34 00:47:42 02:33:59 247 1095
400 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 03:52:00 00:50:42 02:44:50 248 1094
401 Raig Ragnar 03:52:05 00:48:19 02:31:19 26 1093
402 Kirikall Kaupo 03:52:10 00:49:04 02:34:20 79 1092
403 Vestmann Rain Alexela Rademar Agency Team 03:52:15 00:46:45 02:41:19 249 1091
404 Elling Tõnis Arctic Sport Club III 03:52:20 00:52:11 02:38:07 250 1090
405 Nõmm Kalev Assa Kesoro 03:52:25 00:48:26 02:38:59 80 1089
406 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 03:52:30 00:50:31 02:38:28 14 1088
407 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 03:52:35 00:49:22 02:37:30 251 1087
408 Käes Jaanika KGK-Singel Teamride 03:54:00 00:51:01 02:39:55 3 1086
409 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 03:54:05 00:46:42 02:28:19 252 1085
410 Sammel Koit cosmos fun 03:54:10 00:48:15 02:40:19 81 1084
411 Laur Marko Pekikõhu Reissing Tiim 03:54:15 00:48:00 02:34:35 253 1083
412 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 03:54:20 00:47:31 02:30:31 254 1082
413 Raspel Raido DECTONA 03:54:25 00:49:13 02:34:16 82 1081
414 Voitka Urmas Barrus 03:54:30 00:52:55 02:41:18 83 1080
415 Simonov Aleksandr BIROTA RACING TEAM 03:54:35 00:47:31 02:35:00 84 1079
416 Palu Silver 03:54:40 00:50:34 02:36:25 255 1078
417 Ernits Ardu Vänta Aga 03:54:45 00:47:37 02:33:55 85 1077
418 Kull Martin 03:54:50 00:49:01 02:35:25 256 1076
419 Vast Alari 03:54:55 00:49:50 02:39:02 257 1075
420 Raidma Rainer 03:55:00 00:50:15 02:39:33 258 1074
421 Teppan Sten Raadio 2 03:55:05 00:48:05 02:41:10 259 1073
422 Stalkov Valmer Kesko Agro II 03:55:10 00:49:28 02:40:33 86 1072
423 Juhkam Erki Aspi 03:55:15 00:50:30 02:37:57 260 1071
424 Helgis Priit 03:55:20 00:50:47 02:40:30 261 1070
425 Reinik Vello 03:55:25 00:51:23 02:41:34 87 1069
426 Aruvee Ülar VENNAD RIKKAD 03:55:30 00:52:56 02:42:07 262 1068
427 Siimer Martin 03:55:35 00:51:27 02:40:23 263 1067
428 Lang Tea 03:58:00 00:51:02 02:46:35 4 1066
429 Illak Allan Kesko Agro II 03:58:05 00:51:07 02:40:56 264 1065
430 Lepiksaar Indrek Delaval 03:58:10 00:52:53 02:42:03 265 1064
431 Meltsa Aimar TeamRide 03:58:15 00:51:33 02:40:12 88 1063
432 Võlli Raivo Konnamüsteerium 03:58:20 00:53:53 02:45:46 89 1062
433 Suurna Tõnu Ummisjalu 03:58:25 00:49:51 02:35:41 90 1061
434 Olesk Margus Mapri Projekt 1 03:58:30 00:50:30 02:43:17 266 1060
435 Seeder Heldur-Valdek Politseiamet 03:58:35 00:49:43 02:35:11 91 1059
436 Silland Siim Elamusstuudio 03:58:40 00:49:08 02:32:09 267 1058
437 Simson Jaanus ETK Maksimarket 2 03:58:45 00:52:33 02:42:02 268 1057
438 Kallasmaa Sander TeamRide 03:58:50 00:50:00 02:40:11 269 1056
439 Volt Ivo TeamRide 03:58:55 00:49:59 02:41:58 92 1055
440 Korol Eero Enics 03:59:05 00:50:24 02:46:16 270 1054
441 Einland Vello EWK 03:59:10 00:50:37 02:44:36 15 1053
442 Silm Jaanus Q-haus 03:59:15 00:51:03 02:42:59 271 1052
443 Loitmaa Madis 03:59:20 00:50:04 02:42:33 272 1051
444 Üprus Fred 04:01:32 00:52:10 02:47:22 93 1050
445 Mihhailov Roman 04:02:30 00:57:43 02:51:41 273 1049
446 Kuul Toomas 04:02:35 00:55:27 02:47:54 274 1048
447 Tõnso Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 04:02:40 00:47:36 02:45:44 275 1047
448 Raudsepp Marje Kesko Agro Naised 04:02:45 00:53:25 02:47:05 5 1046
449 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 04:02:50 00:48:09 02:37:39 276 1045
450 Pruuel Ando 04:02:55 00:51:51 02:45:31 94 1044
451 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 04:03:00 00:48:41 02:38:25 277 1043
452 Küttis Sven VENNAD RIKKAD 04:03:05 00:49:20 02:37:27 95 1042
453 Aksel Indrek 04:03:10 00:50:59 02:40:06 278 1041
454 Huimerind Villu 04:03:15 00:51:25 02:45:33 279 1040
455 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 04:03:20 00:41:40 02:18:25 280 1039
456 Aasrand Marko Onninen 2 04:03:25 00:52:45 02:46:25 281 1038
457 Maasikmäe Argo 04:03:30 00:53:08 02:40:31 282 1037
458 Tõnisson Toomas 04:03:35 00:54:14 02:47:01 283 1036
459 Viks Tarvi 04:04:30 00:50:22 02:50:46 284 1035
460 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 2 04:05:00 00:59:03 02:54:01 285 1034
461 Leier Tõnis 04:05:05 00:53:06 02:45:23 16 1033
462 Tibbo Lauri 04:05:10 00:51:07 02:43:54 286 1032
463 Muzis Girts SAPAS MTB TEAM 04:05:15 00:48:32 02:42:41 287 1031
464 Kändmaa Kaido KGK-Singel Team 04:05:20 00:48:47 02:34:30 288 1030
465 Mere Siiri 04:05:25 00:53:56 02:50:30 4 1029
466 Luurmees Reigo 04:05:30 00:53:53 02:50:28 289 1028
467 Kübar Rene Costa Bicicleta 04:05:35 00:53:08 02:45:24 290 1027
468 Raidvee Priit 04:07:00 00:53:58 02:53:17 96 1026
469 Nikolajev Raul Harju Elekter 04:07:05 00:49:55 02:41:49 291 1025
470 Ostnik Mario Hawaii Express Valga 04:07:35 00:52:02 02:45:46 28 1024
471 Birkentala Raivita RAIMAKS 04:07:40 00:52:20 02:48:52 6 1023
472 Selirand Marten Sipe Klubi Sabakestele 04:07:45 00:53:31 02:47:08 292 1022
473 Valdner Veiko CITROEN 04:07:50 00:51:24 02:48:29 293 1021
474 Greenbaum Janno Rimess Team 04:07:55 00:55:02 02:51:04 294 1020
475 Läänemets Enn Eesti Ehitus RK_1 04:08:00 00:52:14 02:45:13 97 1019
476 Purres Erik-Lennart Kalev Sport 04:08:05 00:55:03 02:49:00 29 1018
477 Albri Kalev X-SPORT 04:08:10 00:53:32 02:49:36 295 1017
478 Tupp Ivar Haanja Rattaklubi 04:10:00 00:51:47 02:51:30 98 1016
479 Lehtsalu Urmo 04:10:05 00:51:25 02:44:06 296 1015
480 Kibin Allan 04:10:10 00:51:43 02:47:08 99 1014
481 Pohlak Rauno 04:10:15 00:52:30 02:45:22 297 1013
482 Abel Andrus Anka pood 04:10:20 00:53:30 02:51:57 100 1012
483 Põder Marju cosmos sun 04:10:25 00:51:59 02:52:26 5 1011
484 Kebja Raigo EESTI ENERGIA SK II 04:10:30 00:52:36 02:53:47 298 1010
485 Tops Jaanus LPSK 04:10:35 00:52:15 02:46:43 299 1009
486 Ärm Urmas 04:10:40 00:51:00 02:43:23 101 1008
487 Kirs Margus LttVÕK Tagalapataljon 04:10:45 00:51:46 02:43:26 300 1007
488 Zirnask Villu Stamina 04:10:50 00:53:26 02:56:01 102 1006
489 Oja Meelis Politseiamet 04:10:55 00:49:14 02:45:02 301 1005
490 Kanniste Jaak PSKL Olympic 04:11:00 00:47:42 02:40:37 103 1004
491 Gornischeff Martin EKAMANT 04:11:05 00:53:15 02:51:38 302 1003
492 Mitt Terje cosmos sun 04:11:10 00:56:08 02:53:28 6 1002
493 Soome Raul Haanja Rattaklubi 04:11:15 00:58:54 02:53:28 303 1001
494 Aupaju Tarmo 04:13:05 00:53:45 02:56:01 304 1000
495 Saetalu Andres BMSK 04:13:10 00:54:03 02:52:30 104 999
496 Saksing Siim Chapter 11 04:14:00 00:49:25 02:50:21 305 998
497 Alatsei Tõnu 04:14:05 00:52:07 02:50:22 30 997
498 Arme Janek AS Reola Gaas 04:14:10 00:51:58 02:49:58 31 996
499 Venelaine Margus RAKVERE LK SK 04:14:15 00:52:20 02:51:20 306 995
500 Luukas Meelis 04:14:20 00:52:12 02:48:20 307 994
501 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 04:14:36 00:57:06 02:57:46 17 993
502 Animägi Tiit Elioni SK 04:14:41 00:54:51 02:54:28 105 992
503 Rannala Renaldo 04:14:46 00:53:44 02:50:12 308 991
504 Järve Kristjan Rimess Team 04:14:51 00:51:49 02:41:46 309 990
505 Raatma Arvo ÕT TEAM 04:16:40 00:54:15 02:56:02 310 989
506 Sildaru Kalev 04:17:30 00:59:21 03:01:38 106 988
507 Tõrra Keijo GRÜNDER SPORT 04:17:35 00:52:20 02:46:05 311 987
508 Toompea Kertu 04:17:40 00:58:33 02:59:41 7 986
509 Vavulski Lembit DeLaval 04:17:45 00:54:55 02:56:34 107 985
510 Lepik Urmas Mann Lines 04:17:50 00:49:52 02:41:01 312 984
511 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 04:17:55 00:55:42 02:55:15 313 983
512 Kaarma Rain ILOPRINT Team 04:18:00 00:52:56 02:54:22 108 982
513 Taal Kalle 04:18:05 00:52:14 02:46:34 27 981
514 Haritonov Vadim 04:18:10 00:50:33 02:47:22 314 980
515 Hunt Egon Valga Kalev Maraton spordikaubad 04:18:15 00:55:44 02:56:29 315 979
516 Kraus Taivo SK Velo 04:18:20 00:51:25 02:57:28 109 978
517 Kruklitis Maris 04:18:25 00:52:05 02:53:09 110 977
518 Kont Sergo juhtimisabi 04:18:30 00:46:44 02:46:06 316 976
519 Haug Risto 04:19:27 00:53:27 02:54:04 317 975
520 Tiisvend Jaanus EESTI ENERGIA SK I 04:19:32 00:54:16 02:53:00 318 974
521 Märtmaa Siim Whirlpool 04:21:19 00:57:10 03:02:21 32 973
522 Murmann Rain Mehed Marsilt 04:21:24 00:53:55 02:58:48 319 972
523 Kesvatera Andres 04:21:30 00:57:15 02:58:45 320 971
524 Pulver Margus 04:21:35 00:57:27 03:00:33 111 970
525 Aamisepp Arno Nõmme SK 04:21:40 00:51:45 02:52:24 28 969
526 Saksniit Priit 04:21:45 00:54:56 02:53:51 321 968
527 Kalamees Mart 04:21:50 00:54:19 03:01:03 112 967
528 Aule Krister Chapter 11 04:21:55 00:57:49 02:54:18 322 966
529 Kebja Reigo EESTI ENERGIA SK II 04:22:00 00:52:27 02:51:19 29 965
530 Kütt Meelis Pärna Tiim / VBH 04:22:05 00:54:59 02:59:47 323 964
531 Arus Tiit Mann Lines 04:22:10 00:51:11 02:51:16 324 963
532 Kaarjärv Maris Spordiklubi Rakke 04:22:15 00:56:34 02:58:17 7 962
533 Väizanen Urmo 04:22:20 00:56:50 02:54:58 325 961
534 Kool Inge 04:22:23 00:58:10 03:03:04 8 960
535 Pärsim Rasmus Velonoid 04:22:28 00:55:43 02:56:32 326 959
536 Kolk Joel 04:22:33 00:57:42 02:58:41 327 958
537 Aare Marion CC Rota Mobilis 04:22:38 00:55:07 03:00:46 8 957
538 Vaht Priit Mehed Marsilt 04:22:43 00:59:12 02:58:30 328 956
539 Mustimets Margus 04:22:48 00:57:24 02:58:36 329 955
540 Hermet Jarno Mapri Projekt 1 04:22:53 00:56:35 02:58:33 330 954
541 Koskaru Meelis MTA SK 04:24:20 00:58:49 03:04:09 331 953
542 Rajas Margus Suusaklubi Margus 04:24:25 00:59:32 03:02:48 113 952
543 Soonpuu Hando 04:24:30 00:52:54 02:57:09 332 951
544 Lillemets Karmo SPORDIKLUBI RAKKE 04:24:35 00:58:03 03:00:35 333 950
545 Kuznetsov Valeriy 04:24:40 00:55:23 03:04:24 114 949
546 Jürimäe Andres KGK-Singel Team 04:24:45 00:51:39 02:51:26 33 948
547 Matvejev Ahto VARGAMÄE 04:24:50 00:54:23 02:55:03 115 947
548 Sipolainen Andres 04:24:55 00:57:01 03:01:07 116 946
549 Jaanimäe Jan Sangar 04:25:00 00:53:33 02:58:44 334 945
550 Pilt Kaitho LPSK 04:25:05 00:53:04 03:00:26 335 944
551 Tammemägi Jaak 04:25:10 00:55:33 02:59:35 117 943
552 Väärtnõu Urmas Extreme Plekk-Liisu II 04:26:34 00:56:03 03:05:44 336 942
553 Velps Janis SAPAS MTB TEAM 04:26:39 00:51:19 03:01:10 118 941
554 Priednieks Juris RK Velo 04:26:44 00:52:38 02:59:58 18 940
555 Viskov Imre 04:26:49 00:58:59 03:04:08 337 939
556 Vardja Vallo 04:26:54 01:02:24 03:05:53 338 938
557 Puhke Marcus 04:26:59 00:50:45 02:52:07 30 937
558 Miljajev Kirill 04:27:04 00:52:42 02:49:00 339 936
559 Danilas Tõnu 04:27:09 00:59:35 03:07:45 119 935
560 Lutov Ilja 04:27:14 00:55:29 03:02:39 340 934
561 Kuhi Tõnu 04:27:19 00:53:35 02:54:29 341 933
562 Hallimäe Rain 04:27:24 00:53:52 02:54:40 19 932
563 Laagriküll Risto 04:27:29 00:57:17 03:01:28 342 931
564 Raidma Madis 04:27:34 00:53:27 03:00:17 343 930
565 Toomsalu Ilmar Ameerika Auto 04:27:39 01:00:09 03:05:39 120 929
566 Aron Allar 04:27:44 00:58:24 03:05:38 344 928
567 Roostoja Henri 04:27:49 00:56:33 03:02:37 345 927
568 Kolk Majo 04:27:54 00:55:53 03:00:25 346 926
569 Uutar Aivar CLIK 04:27:59 00:53:28 02:57:26 347 925
570 Kaar Risto Mehed Marsilt 04:28:04 00:54:54 03:01:35 348 924
571 Aro Andres 04:32:58 00:58:20 03:11:11 349 923
572 Nüüd Marko Extreme Plekk-Liisu II 04:33:03 00:59:27 03:05:52 350 922
573 Kriisa Tiina Kesko Agro Naised 04:33:08 00:56:57 03:02:32 9 921
574 Liiva Enn 04:33:13 00:56:23 03:06:08 121 920
575 Varend Meelis Mürakarud 04:33:18 00:59:09 03:06:56 351 919
576 Viidik Andres 04:33:23 00:59:30 03:07:33 20 918
577 Doman Andrei 04:33:28 00:52:24 03:06:05 352 917
578 Kiisk Urmas 04:33:33 00:53:43 03:00:57 353 916
579 Rebane Aimur 04:33:38 00:55:49 03:05:35 354 915
580 Karu Kätrin Extreme Plekk-Liisu 04:33:43 00:58:37 03:09:45 9 914
581 Laane Jüri 04:33:48 00:57:46 03:06:51 2 913
582 Teeorg Urmas 04:33:53 00:54:30 03:06:04 122 912
583 Naarits Kersti Roela Spordiklubi 04:33:58 00:57:33 03:04:16 10 911
584 Avarsalu Olav Konnamüsteerium 04:34:03 00:56:02 03:06:47 355 910
585 Kuhi Peeter 04:34:08 00:53:34 03:02:20 356 909
586 Sigus Marko 04:34:13 00:59:26 03:07:34 357 908
587 Jakobsoo Tanel Sangar 04:34:18 00:52:39 03:01:56 358 907
588 Lumiste Lauri Väike-Maarja RSK 04:34:23 00:55:31 03:09:18 34 906
589 Männa Margus 04:34:28 00:54:11 03:01:14 359 905
590 Tamuri Erko 04:34:33 00:58:41 03:07:48 360 904
591 Reinaste Ruve Viking Klubi 04:34:38 00:56:13 03:01:38 361 903
592 Sinitsyn Ants Hansa SK 04:34:43 00:55:03 03:04:30 123 902
593 Salm Juhan 04:34:48 00:51:37 02:54:59 31 901
594 Maremäe Raiko Velonoid 04:36:15 00:59:01 03:06:40 362 900
595 Küttim Mario Mürakarud 04:36:20 00:59:23 03:11:02 363 899
596 Luts Janar 04:36:25 00:55:50 03:05:34 364 898
597 Kurg Eke 04:36:30 00:54:42 03:07:19 124 897
598 Kapp Riho Ambla Sk 04:36:35 00:59:20 03:11:25 3 896
599 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Club 04:36:40 00:58:05 03:11:00 365 895
600 Ljahovski Roman Tallinna Politseispordiselts 04:36:45 00:55:37 03:05:03 366 894
601 Jääger Madis 04:36:50 00:57:25 03:05:47 367 893
602 Koplimets Helmut 04:36:55 01:01:26 03:12:17 21 892
603 Alev Martin Mehed Marsilt 04:37:00 00:58:05 03:06:44 368 891
604 Kulmar Kristjan 04:37:05 00:58:04 03:03:40 369 890
605 Nõmmela Mihkel Eesti Panga Spordiklubi 04:38:58 01:01:34 03:15:01 370 889
606 Haas Steve 04:39:03 00:57:34 03:11:04 125 888
607 Hanikat Kaido Conviso 04:39:08 01:00:08 03:07:41 126 887
608 Rooteman Tarmo 04:39:13 00:55:18 03:06:12 371 886
609 Klaaser Gert 04:41:31 01:00:38 03:16:31 127 885
610 Pärnamets Cathy 04:41:36 01:00:04 03:12:57 4 884
611 Palusoo Marianne CITROEN 04:41:41 01:00:58 03:12:05 11 883
612 Sinimäe Veiko Callefiks Team 04:45:47 00:55:25 03:19:00 372 882
613 Tarto Andres Konnamüsteerium 04:45:52 00:56:24 03:08:15 128 881
614 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 2 04:46:00 00:58:49 03:22:54 22 880
615 Jürgen Lauri Türi Rattur 04:46:05 00:51:21 03:05:26 35 879
616 Kivimäe Raul 04:46:10 00:57:18 03:15:08 373 878
617 Talviste Ravo 04:46:15 00:50:37 03:09:04 374 877
618 Vidrigsmann Janek 04:46:20 01:00:50 03:15:37 129 876
619 Puhu Sille 04:46:25 01:01:12 03:18:12 12 875
620 Turban Ants 04:46:30 00:58:27 03:08:11 130 874
621 Mägi Marko Eesti Ehitus RK_1 04:46:35 00:58:53 03:17:21 375 873
622 Kuusik Ando 04:46:40 00:59:25 03:11:02 376 872
623 Mutso Eerik 04:46:45 00:55:36 03:18:08 377 871
624 Liiv Heiko 04:46:50 00:55:36 03:18:01 378 870
625 Suuroja Janek Arctic Sport Club III 04:46:55 00:55:02 03:12:07 379 869
626 Eerme Hanno 04:47:00 01:01:46 03:17:13 380 868
627 Lomp Priit Valga Kalev Maraton spordikaubad 04:47:05 00:56:20 03:03:51 381 867
628 Trees Margus Tallinna Politseispordiselts 04:47:10 01:02:23 03:18:24 382 866
629 Reinsalu Illar 04:47:15 01:02:21 03:19:19 131 865
630 Õunap Valdo 04:47:20 01:02:03 03:16:29 132 864
631 Altoja Jaanus 04:47:25 00:59:56 03:16:07 383 863
632 Veidemann Toomas Arctic Sport 04:47:30 01:02:58 03:21:33 133 862
633 Aasmäe Arris 04:47:35 00:53:29 03:03:38 384 861
634 Vadi Raivo Konnamüsteerium 04:47:40 00:55:58 03:07:02 23 860
635 Nurk Andres 04:48:27 00:58:35 03:21:55 385 859
636 Aamisepp Tõnu 04:48:30 01:01:08 03:21:05 24 858
637 Parts Rauno ILOPRINT Team 04:48:35 00:58:38 03:18:51 386 857
638 Speek Jüri 04:48:40 00:59:40 03:14:02 387 856
639 Vonk Andrus 04:48:45 00:58:04 03:17:40 134 855
640 Sepp Raul 04:49:00 01:01:24 03:23:12 135 854
641 Gubaidulin Boriss Extreme Plekk-Liisu I 04:49:10 01:01:27 03:23:47 388 853
642 Välk Meelis Jõelähtme matka- ja rattaklubi 04:49:15 00:56:27 03:19:40 389 852
643 Ansip Ethel kamarula team 04:49:20 - - 10 851
644 Tuisk Tõnu Kostivere Vänt 04:51:00 01:01:03 03:18:19 390 850
645 Orav Annela Kesko Agro Naised 04:51:05 01:02:11 03:14:35 13 849
646 Andresson Margus CITROEN 04:51:36 00:57:22 03:23:02 391 848
647 Veisserik Joel 04:51:41 01:01:56 03:22:13 136 847
648 Küünal Jaan 04:51:46 00:58:16 03:18:02 137 846
649 Vigla Karin Arctic Sport Club 04:51:51 01:01:53 03:21:18 11 845
650 Paglant Andrus 04:51:56 01:00:03 03:15:25 392 844
651 Kess Alar 04:52:01 01:01:57 03:20:43 138 843
652 Univer Indrek 04:52:06 00:58:21 03:18:15 393 842
653 Lubi Tiit 04:52:11 00:59:43 03:19:57 394 841
654 Sauman Silver Eesti Raudtee Spordiklubi 04:52:16 00:59:31 03:11:22 395 840
655 Lehtme Laura LPSK 04:53:35 01:01:26 03:24:32 14 839
656 Raitviir Erik Velo Clubbers 04:56:00 01:03:46 03:26:23 139 838
657 Kaasik Urmas Eesti Ehitus RK_1 04:56:05 00:56:32 03:18:56 396 837
658 Palu Indrek Extreme Plekk-Liisu II 05:00:10 01:01:01 03:29:08 140 836
659 Juul Mari-Liis KGK-Singel Teamride 05:01:36 01:03:25 03:29:54 15 835
660 Jaakson Jaak 05:01:41 00:53:57 03:18:54 397 834
661 Pruus Kuldar Extreme Plekk-Liisu II 05:06:52 00:59:48 03:33:54 141 833
662 Lehes Ele 05:06:57 01:02:40 03:29:22 12 832
663 Jürgenson Aivo Elioni SK 05:07:02 01:05:22 03:33:18 398 831
664 Kiis Helen HVSK PREILIDE TEAM 05:07:07 00:59:29 03:22:41 16 830
665 Tootsman Andres 05:07:12 01:02:29 03:29:51 142 829
666 Talvik Marko Mapri Projekt 2 05:07:17 01:02:18 03:31:32 399 828
667 Avi Andrus Türi Rattur 05:07:22 01:01:11 03:29:03 400 827
668 Volkov Peeter Konnamüsteerium 05:07:27 01:00:54 03:29:17 25 826
669 Miiter Kristi cosmos sun 05:11:44 01:05:32 03:37:18 17 825
670 Laanemägi Aivar TEAM TAPA 05:11:49 01:00:29 03:30:11 401 824
671 Jalajas Lenne Extreme Plekk-Liisu 05:13:08 01:02:25 03:36:26 18 823
672 Vedesin Aleksandr CLIK 05:13:13 01:05:45 03:44:13 402 822
673 Peilman Andres 05:13:18 01:00:56 03:39:46 403 821
0 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla DNF 00:35:54 01:49:53 0 0
0 Kattai Kaupo EXTREME SPORT - MEVER DNF 00:35:53 01:51:37 0 0
0 Rebane Meelis veloplus DNF 00:36:42 01:52:41 0 0
0 Pae Karl Alexela Rademar Agency Team II DNF 00:39:27 02:01:36 0 0
0 Vinter Siim CFC DNF 00:39:08 02:02:16 0 0
0 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Tsälba DNF 00:39:44 02:09:13 0 0
0 Padosepp Siim Rõuge Racing Team I DNF 00:44:17 02:11:23 0 0
0 Nõmm Margus Mann Lines DNF 00:43:30 02:17:10 0 0
0 Saimre Kaido PÜHA LOOMAAED DNF 00:43:41 02:18:54 0 0
0 Eelma Tõnu DNF 00:43:57 02:26:11 0 0
0 Vaher Kevin CLIK DNF 00:48:34 02:37:01 0 0
0 Elviste Kaur Chapter 11 DNF 00:54:52 02:53:39 0 0
0 Erdmann Tarmo DNF 00:56:06 02:55:10 0 0
0 Lõkk Raivo DNF 00:53:53 03:00:04 0 0
0 Hang Asse DNF 00:58:10 03:12:14 0 0
0 Zviedris Normunds EXTREME SPORT - MEVER DNF 00:33:55 - 0 0
0 Kivioja Raimo 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE DNF 00:34:41 - 0 0
0 Kärbo Veljo Sundstrand I DNF 00:34:52 - 0 0
0 Välbe Urmas Hawaii Express Viimsi DNF 00:34:55 - 0 0
0 Kopli Tarmo Hawaii Express Viimsi DNF 00:35:15 - 0 0
0 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 1 DNF 00:36:14 - 0 0
0 Veelmaa Taavi 1 SPORDIKLUBI RAKKE/Expert RAKVERE DNF 00:36:44 - 0 0
0 Karlson Urmas Arctic Sport Club I DNF 00:36:45 - 0 0
0 Eljas Avo püha loomaaed DNF 00:37:07 - 0 0
0 Tupits Ivo DNF 00:37:59 - 0 0
0 Viidik Raul Maksimarket KJK DNF 00:38:17 - 0 0
0 Laaniste Mart Ambla Sk DNF 00:38:48 - 0 0
0 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 1 DNF 00:39:22 - 0 0
0 Soo Veiko EXTREME SPORT - AMPS3 DNF 00:39:31 - 0 0
0 Vaitmaa Rainer Sundstrand I DNF 00:39:32 - 0 0
0 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi DNF 00:39:32 - 0 0
0 Hallop Gven Hawaii Express Viimsi DNF 00:39:33 - 0 0
0 Põld Ivo BOSCH DNF 00:39:46 - 0 0
0 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 1 DNF 00:39:51 - 0 0
0 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla DNF 00:40:03 - 0 0
0 Kolk Hannes DNF 00:40:21 - 0 0
0 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla DNF 00:40:51 - 0 0
0 Peterkopf Indrek AS Reola Gaas DNF 00:41:30 - 0 0
0 Nõmmisto Jaanus Jk Paralepa DNF 00:41:46 - 0 0
0 Kingo Priit Westline Team DNF 00:42:50 - 0 0
0 Joandi Tõiv cosmos fun DNF 00:42:55 - 0 0
0 Kalverss Maris Salaspils/Zirini DNF 00:43:00 - 0 0
0 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 1 DNF 00:43:07 - 0 0
0 Karjane Jaak Extreme DNF 00:43:21 - 0 0
0 Kukk Martin Kesko Agro I DNF 00:43:55 - 0 0
0 Tamm Tõiv TÜ ASK DNF 00:44:02 - 0 0
0 Tinno Margus Velo Clubbers DNF 00:44:06 - 0 0
0 Lukertsenko Mihhail DNF 00:44:30 - 0 0
0 Jõekäär Madis Viljandi Rattaklubi 2 DNF 00:44:34 - 0 0
0 Anton Tair Püha Loomaaed DNF 00:44:36 - 0 0
0 Kindel Kaido DNF 00:44:44 - 0 0
0 Madison Janar Hawaii Express DNF 00:44:54 - 0 0
0 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo DNF 00:45:00 - 0 0
0 Tabo Sandor AS Reola Gaas DNF 00:45:36 - 0 0
0 Popp Kristian Westline Team DNF 00:45:39 - 0 0
0 Angerma Meelis Chapter 11 DNF 00:45:50 - 0 0
0 Saarep Peeter DNF 00:46:01 - 0 0
0 Pilt Andrus Team Rimi Cycling DNF 00:46:04 - 0 0
0 Mägi Allan DNF 00:46:09 - 0 0
0 Lipp Sulev DNF 00:46:12 - 0 0
0 Kukk Aivo DNF 00:46:20 - 0 0
0 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu DNF 00:46:21 - 0 0
0 Leppik Janec HVSK WOLMREKS EHITUS DNF 00:46:30 - 0 0
0 Harand Allan Alexela Rademar Agency Team II DNF 00:46:40 - 0 0
0 Sõmmer Sinne Extreme Plekk-Liisu DNF 00:46:41 - 0 0
0 Männiste Marko JK Paralepa DNF 00:47:07 - 0 0
0 Kivirüüt Margus Sangar DNF 00:47:11 - 0 0
0 Rihvk Meelis DNF 00:47:16 - 0 0
0 Paas Ojari Combidek Logistika DNF 00:47:32 - 0 0
0 Hirte Igors CBM/Smiltene DNF 00:47:59 - 0 0
0 Schmidt Kairi Investment Agency Team DNF 00:48:06 - 0 0
0 Verbu Jaano Kesko Agro DNF 00:48:09 - 0 0
0 Zirk Gunnar DNF 00:48:10 - 0 0
0 Saar Sulev DNF 00:48:18 - 0 0
0 Metspalu Martin pentathlon DNF 00:48:31 - 0 0
0 Kõosaar Gert DNF 00:48:59 - 0 0
0 Hõrak Tarmo Elke Auto Team DNF 00:49:03 - 0 0
0 Päll Kermo HVSK RANNAAUTO.EE DNF 00:49:04 - 0 0
0 Einblau Mihkel Motomarket OÜ DNF 00:49:07 - 0 0
0 Siitam Peep EOMAP-EESTI TEEJUHT DNF 00:49:08 - 0 0
0 Tärno Indrek DNF 00:49:10 - 0 0
0 Niinemägi Ülari Baltic Property Trust DNF 00:49:21 - 0 0
0 Eislers Ingus DNF 00:49:27 - 0 0
0 Viigipuu Toomas SK VELO DNF 00:49:33 - 0 0
0 Kirikmäe Erik DNF 00:49:36 - 0 0
0 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke DNF 00:49:40 - 0 0
0 Salk Rene DNF 00:49:43 - 0 0
0 Soojärv Andres Mehed Marsilt DNF 00:49:50 - 0 0
0 Kütt Katrin DeLaval DNF 00:49:53 - 0 0
0 Konga Andrus Arctic Sport Club III DNF 00:50:02 - 0 0
0 Talu Martin DNF 00:50:56 - 0 0
0 Pärn Raigo DNF 00:51:06 - 0 0
0 Tehvand Jaanos DNF 00:51:08 - 0 0
0 Vlassov Jüri DNF 00:51:10 - 0 0
0 Kilk Kalle EESTI ENERGIA SK I DNF 00:51:20 - 0 0
0 Jõekäär Märt Viljandi Rattaklubi 2 DNF 00:51:36 - 0 0
0 Päll Taavi DNF 00:51:52 - 0 0
0 Tõnov Tauri-Dag Costa Bicicleta DNF 00:51:55 - 0 0
0 Kütt Mati DeLaval DNF 00:52:06 - 0 0
0 Raudsepp Tõnu CC Rota Mobilis DNF 00:52:13 - 0 0
0 Tammiste Veiko DNF 00:52:19 - 0 0
0 Künnapuu Priit Assa Kesoro DNF 00:52:32 - 0 0
0 Saks Eliko Haanja Rattaklubi Tsälba DNF 00:52:50 - 0 0
0 Neeme Avo PÜHA LOOMAAED DNF 00:52:51 - 0 0
0 Raivo Jaak Chapter 11 DNF 00:52:58 - 0 0
0 Dengo Margo Twisted Mind Bikers DNF 00:53:12 - 0 0
0 Posti Veiko ETK Maksimarket 1 DNF 00:53:16 - 0 0
0 Palu Indrek Vennad-Dahl 2 DNF 00:53:22 - 0 0
0 Raik Kalvi K-Rauta DNF 00:53:24 - 0 0
0 Viidemann Mati Vennad-Dahl 1 DNF 00:53:28 - 0 0
0 Kaar Meelis Hawaii Express Valga DNF 00:53:34 - 0 0
0 Marks Ergi Mehed Marsilt DNF 00:53:41 - 0 0
0 Videvik Priit DNF 00:53:51 - 0 0
0 Kadak Urmas DNF 00:54:07 - 0 0
0 Kaas Aivar Whirlpool DNF 00:54:13 - 0 0
0 Kakko Ard-Kristian DNF 00:54:22 - 0 0
0 Korb Indrek DNF 00:54:24 - 0 0
0 Aardevälja Marek DeLaval DNF 00:55:05 - 0 0
0 Lomp Lauri Valga Kalev Maraton spordikaubad DNF 00:55:26 - 0 0
0 Viirmäe Marti Velonoid DNF 00:55:30 - 0 0
0 Meeru Mart Hansura Racing Team DNF 00:55:32 - 0 0
0 Masing Margus Hansura Racing Team DNF 00:55:34 - 0 0
0 Põder Raivo HVSK RANNAAUTO.EE DNF 00:55:52 - 0 0
0 Tamm Rauno cosmos team DNF 00:55:56 - 0 0
0 Lichtfeldt Andro DNF 00:55:59 - 0 0
0 Lilenbach Feliks DNF 00:56:15 - 0 0
0 Kaschan Kaido Bang@Bonsomer DNF 00:56:17 - 0 0
0 Altraja Are Sportland Nike DNF 00:56:21 - 0 0
0 Raidma Alvar Vennad-Dahl 2 DNF 00:56:38 - 0 0
0 Katin Vladimir Põhisõit DNF 00:56:45 - 0 0
0 Palm Jaanus-Peeter DNF 00:56:46 - 0 0
0 Hion Lars-Erik DNF 00:56:46 - 0 0
0 Saag Härmo Vennad-Dahl 2 DNF 00:56:58 - 0 0
0 Õun Toomas Arco Vara Spordiklubi DNF 00:56:59 - 0 0
0 Rein Riho DNF 00:57:02 - 0 0
0 Paju Tormi Hansura Racing Team DNF 00:57:09 - 0 0
0 Narits Egon tallinn DNF 00:57:13 - 0 0
0 Tääkre Indrek Nõmmekad DNF 00:57:16 - 0 0
0 Tammjärv Janar DNF 00:57:17 - 0 0
0 Rikka Mairo VENNAD RIKKAD DNF 00:57:20 - 0 0
0 Salep Robert Hawaii Express Rakvere/Katus II DNF 00:57:24 - 0 0
0 Tootsi Toomas DNF 00:57:30 - 0 0
0 Anderson Sten Plenware DNF 00:57:38 - 0 0
0 Tammiksalu Anneli KGK-Singel Teamride DNF 00:57:41 - 0 0
0 Rander Martin Sk Velo DNF 00:57:45 - 0 0
0 Tomson Ivo DNF 00:57:59 - 0 0
0 Jõgila Veiko Alexela Rademar Agency Team II DNF 00:58:00 - 0 0
0 Kasuk Janel DNF 00:58:01 - 0 0
0 Rohtla Aigar Mapri Projekt 2 DNF 00:58:03 - 0 0
0 Villand Reino DNF 00:58:07 - 0 0
0 Andrejev Vladimir DNF 00:58:15 - 0 0
0 Heinsaar Mati CFC DNF 00:58:31 - 0 0
0 Põldmaa Koit DNF 00:58:32 - 0 0
0 Goldbergs Andis VAI VAI DNF 00:58:34 - 0 0
0 Tiirmaa Laura DNF 00:58:38 - 0 0
0 Vassar Erkki Plenware DNF 00:58:39 - 0 0
0 Lainemäe Allan DNF 00:58:42 - 0 0
0 Mägi Heiki DNF 00:58:47 - 0 0
0 Sepp Algis MTA SK DNF 00:58:58 - 0 0
0 Prits Ahti DNF 00:59:18 - 0 0
0 Mõttus Janek DNF 00:59:46 - 0 0
0 Smirnov Dmitri DNF 00:59:53 - 0 0
0 Kalamats Tarmo DNF 01:00:15 - 0 0
0 Kõrgend Kristo Onninen 1 DNF 01:00:24 - 0 0
0 Saaliste Christer DNF 01:00:52 - 0 0
0 Rajas Märt Suusaklubi Margus DNF 01:00:59 - 0 0
0 Kiivit Tarmo ABEC DNF 01:01:02 - 0 0
0 Sepp Marti DNF 01:01:04 - 0 0
0 Kandla Veiko Pekikõhu Reissing Tiim DNF 01:01:06 - 0 0
0 Liibert Alan Bauhof DNF 01:01:09 - 0 0
0 Veebel Andres e-bike DNF 01:01:15 - 0 0
0 Pilv Vilve Ambla Sk DNF 01:01:23 - 0 0
0 Turja Tarvo Onninen 2 DNF 01:01:23 - 0 0
0 Kaarjärv Martin DNF 01:01:29 - 0 0
0 Raadla Rain DNF 01:01:31 - 0 0
0 Üprus Ronald Team Epitar DNF 01:01:37 - 0 0
0 Viiroja Jaak Mapri Projekt 2 DNF 01:02:00 - 0 0
0 Lill Jaak DNF 01:02:10 - 0 0
0 Niin Kalev Bauhof DNF 01:02:19 - 0 0
0 Edovald Tarvo DNF 01:02:20 - 0 0
0 Kotkas Marko Harju KEK DNF 01:02:55 - 0 0
0 Sauväli Indrek EOMAP-EESTI TEEJUHT DNF 01:02:57 - 0 0
0 Veidemann Marko DNF 01:03:00 - 0 0
0 Kalm Aigar Onninen 1 DNF 01:03:06 - 0 0
0 Pärn Ülar DNF 01:03:13 - 0 0
0 Liister Jan ÕT TEAM DNF 01:03:19 - 0 0
0 Rannu Reimo DNF 01:03:19 - 0 0
0 Trepp Meelis Mapri Projekt 2 DNF 01:03:20 - 0 0
0 Vijard Margus VBH Estonia/ Pärna Tiim DNF 01:03:23 - 0 0
0 Kaljumäe Anti DNF 01:03:23 - 0 0
0 Talu Loit DNF 01:03:49 - 0 0
0 Kütt Vahur TEAM TAPA DNF 01:04:55 - 0 0
0 Meltsas Hardi Enics DNF 01:05:07 - 0 0
0 Reimanis Arkadijs DNF 01:05:18 - 0 0
0 Reissar Raido Arco Vara Spordiklubi DNF 01:05:21 - 0 0
0 Seeba Asko DNF 01:05:30 - 0 0
0 Maidla Annela KGK-Singel Teamride DNF 01:05:38 - 0 0
0 Kiss Jaanus DNF 01:05:50 - 0 0
0 Vall Andrus Onninen 2 DNF 01:05:53 - 0 0
0 Tafenau Margus ILOPRINT Team DNF 01:06:13 - 0 0
0 Pullerits Kalev DNF 01:06:29 - 0 0
0 Parkel Ago Enics DNF 01:06:50 - 0 0
0 Lepik Arvo HLB DNF 01:07:45 - 0 0
0 Goba Sanita Salaspils/Zirini DNF 01:08:27 - 0 0
0 Sepp Marika HVSK PREILIDE TEAM DNF 01:08:43 - 0 0
0 Vahtra Indrek ILOPRINT Team DNF 01:08:45 - 0 0
0 Ralja Argo Peoline Üritused DNF 01:08:50 - 0 0
0 Lehtme Kadri DNF 01:09:57 - 0 0
0 Mõttus Marko DNF 01:10:14 - 0 0
0 Gradov Priit DNF 01:10:34 - 0 0
0 Kivi Kristel DNF 01:11:33 - 0 0
0 Jõgisman Jaanus TeamRide DNF 01:12:12 - 0 0
0 Loolaid-Raudpuu Eva Ummisjalu DNF 01:12:18 - 0 0
0 Povaljuhhin Aleksandr JOT Eesti DNF 01:14:03 - 0 0
0 Räppo Kaimo DNF 01:15:35 - 0 0
0 Kollo Tiit DNF 01:22:24 - 0 0
0 Aug Andrus Arctic Sport Club I DNF - - 0 0
‹‹ Tagasi
Expert Rakvere
Aqva_RakvereRM08
K Rauta Rakvere
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Kaupo, , 10.08.2008 13:44
Me oleme Lembituga ja mahtra meestega igatahes kohal.
huviline, , 17.03.2008 17:10
Respect rakverele!
Teet, , 16.03.2008 23:03
Ootan juba huviga Rakveret. Ei tea millega sel aastal üllatatakse.


Kõige populaarsemad
EEC 2008
R
SARJA PEASPONSOR:
Elion EEC 2008
R
SUURSPONSORID:
Investment Agency
Bauhof
BP EEC 2008
R
RATTAPARTNER:
HE EEC 2008
JOOGIPARTNER:
Arctic EEC 2008
KÜTUSEPARTNER:
Alexela EEC 2008
MEDITSIINIPARTNER:
Vomax EEC 2008
R
RIIK:
HMN_EEC2008
R
SPONSORID:
AT Sport EEC 2008
Bosch EEC 2008
R
MEEDIAPARTNERID:
Kalev Sport_EEC 2008
Sporditäht_EEC 2008
Sportinfo EEC 2008
Sportfoto EEC 2008
Uuno EEC 2008
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE