estenglv
WAP version
Login form
10 km
10 km (kepikõnd)
5 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Jul 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
59. Viljandi Linnajooks
Aeg 12.10.2014
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants Põhijooks 10 km - 12:00
Rahvajooks 5 km - 11:00
Kepikõnd 10 km - 12:00
Lastejooksud - 10:30
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, Margit Kurvits, +372 502 2521, www.viljandimaa.ee/linnajooks spordiliit@viljandimaa.ee  
RAJAKAART
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
41   226 Saar Heigo 42:04.5 5 Diploma
42   38 Edo Gregor Kris 42:05.9 1 Diploma
43   6 Tammemäe Joosep 42:06.1 18 Diploma
44   278 Uha Jüri Sakala Suusaklubi 42:07.4 3 Diploma
45   41 Eismann Erki 42:08.1 4 Diploma
46   139 Luts Marek Täppsportlased 42:09.5 9 Diploma
47   220 Rohelpuu Enno SK Võhma 42:13.1 6 Diploma
48   32 Atonen Marek VAK Staier 42:25.4 7 Diploma
49   86 Kiisler Aivar TSK Joosu 42:37.5 10 Diploma
50   149 Mardla Tõnu VAK Staier 42:39.0 8 Diploma
51 1 274 Tuula Reeda SK Jooksupartner 42:49.4 1 Diploma
52   332 Martinson Raido Rapla Jooksuklubi 43:01.1 19 Diploma
53   265 Tomp Märt Staier 43:04.6 4 Diploma
54   80 Karelson Tõnu 43:17.2 7 Diploma
55   287 Vanamets Janek 43:25.9 11 Diploma
56   105 Koppelmann Harli 43:28.2 20 Diploma
57   311 Õunap Gen-Silver 43:32.1 5 Diploma
58   258 Teor Roger 43:33.8 6 Diploma
59   232 Seskens Leons AC Sports 43:35.8 1 Diploma
60   121 Lass Risto SK Saarde 43:36.0 12 Diploma
61   334 Kuusk Sander GAZPROM 43:42.8 21 Diploma
62   268 Toots Aleksander 43:46.3 8 Diploma
63   314 Ärm Urmas 43:49.6 9 Diploma
64   155 Mihailov Kaspar 43:56.4 22 Diploma
65   176 Ollep Janek SK Saarde 43:57.5 13 Diploma
66   197 Priks Hanno Viljandi Staier 44:02.2 5 Diploma
67   60 Ilves Tõnu 44:05.8 6 Diploma
68   222 Rokk Riho 44:09.1 23 Diploma
69   271 Treier Tarvo 44:10.1 24 Diploma
70   336 Lehesmets Kristjan 44:12.2 25 Diploma
71   144 Maiste Margus TSK Joosu 44:15.4 9 Diploma
72   325 Niinemaa Kristjan 44:17.3 14 Diploma
73   135 Lukka Simon JK Viljandi Tulevik 44:22.4 26 Diploma
74   170 Nurk Aare Eraisik 44:26.6 10 Diploma
75   117 Laasu Arnold SK Saarde/Seesam Insurance 44:30.5 7 Diploma
76 2 250 Tamm Maris 44:32.2 1 Diploma
77 3 97 Kivimets Merili-Mai Tabasalu Triatloniklubi 44:33.7 1 Diploma
78   283 Vaakmann Kalmer Scanola Baltic 44:38.2 15 Diploma
79   16 Aas Andres IITEE Spordiklubi 44:40.0 10 Diploma
80   203 Pärtelpoeg Ingmar 44:44.0 16 Diploma
81   69 Kaar Alar Viljandi VAK Staier 44:46.2 11 Diploma
82   267 Toomik Taavi 44:49.8 27 Diploma
83   227 Saar Laur TC2000 / PharmaSwiss 44:50.6 11 Diploma
84   324 Kaufmanis Toms Maraton 44:53.6 28 Diploma
85   323 Hruštšov Pjotr Kalev 44:56.5 1 Diploma
86   299 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 44:57.5 12 Diploma
87   195 Ponder Neeme 44:58.7 2 Diploma
88   228 Sammel Arne 45:07.2 3 Diploma
89 4 96 Kivi Liina SK Jooksupartner 45:21.9 2 Diploma
90   147 Maling Erki TTÜ 45:27.3 29 Diploma
91   125 Ligi Jürgen 21.CC 45:30.4 4 Diploma
92   177 Oranen Peeter Laaneproff team 45:37.4 12 Diploma
93   302 Vildersen Tarmo 45:39.0 30 Diploma
94 5 58 Ilves Elin 45:41.1 1 Diploma
95   79 Kangur Raul Jooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara 45:46.9 17 Diploma
96   252 Tammoja Andrus Sportivad eestlased 45:53.2 8 Diploma
97   318 Org Indrek 45:58.6 18 Diploma
98   207 Randaru Sander 46:05.1 31 Diploma
99   119 Laimets Jaanus SK Tervis 46:08.3 13 Diploma
100   82 Karro Mario 46:09.7 14 Diploma
101   329 Kork Taavi 46:17.5 32 Diploma
102   124 Lember Jaagup Teeme Keemiat 46:21.4 33 Diploma
103 6 31 Atonen Grete Liis Audentese SK 46:21.8 2 Diploma
104   152 Merila Jaanis 46:25.1 19 Diploma
105   253 Tammoja Mario Sportivad eestlased 46:27.9 34 Diploma
106   110 Kuusik Ants VAK Staier 46:28.4 2 Diploma
107   102 Kookla Eero SK Jooksupartner 46:33.4 20 Diploma
108 7 158 Mikk Silja 46:36.2 2 Diploma
109   238 Soonik Silver 46:40.8 35 Diploma
110   298 Vellerind Raid Tuldav Lohe 46:46.3 36 Diploma
111   224 Ruut Jaanus 46:49.7 37 Diploma
112   17 Aasa Indrek 46:56.7 38 Diploma
113   264 Tomp Gert 46:56.8 7 Diploma
114   180 Pajur Andrus 47:02.5 9 Diploma
115   99 Klavan Dzintar hk purikad 47:08.3 10 Diploma
116   163 Märtson Marek SK Jooksupartner 47:09.7 39 Diploma
117 8 270 Treier Jana 47:13.9 3 Diploma
118   115 Kütt Ats 47:16.9 1 Diploma
119   335 Kelk Mart 47:17.4 40 Diploma
120   212 Raudsepp Steven AJ ehitus 47:18.8 41 Diploma
121   62 Janke Maido IITEE Spordiklubi 47:21.2 42 Diploma
122 9 194 Pindis Taivi 47:22.2 4 Diploma
123   66 Jänes Margus Kerised.ee 47:26.6 43 Diploma
124   304 Vilper Andres 47:35.7 21 Diploma
125   257 Telling Juhan jk Hermes 47:38.5 13 Diploma
126   266 Toom Tõnis OK JOKA 47:46.6 2 Diploma
127   216 Riiner Margus Paistu 47:50.0 44 Diploma
128   239 Soonik Toomas 47:55.5 14 Diploma
129   322 Lubi Vallo-Peedu SAMOTAR 48:09.8 11 Diploma
130   315 Moks Indrek 48:12.4 45 Diploma
131   319 Sulend Herki 48:13.8 15 Diploma
132   89 Kikojan Janno 48:15.6 8 Diploma
133 10 182 Palm Anne-Ly SK Jooksupartner 48:21.5 2 Diploma
134   77 Kallas Mati TSK Joosu 48:24.6 12 Diploma
135   269 Toss Kaarel 48:28.3 2 Diploma
136   25 Anniste Allan 48:29.1 13 Diploma
137 11 112 Kuusik Tiina 48:30.5 1 Diploma
138   33 Atonen Mario TKTK 48:32.9 46 Diploma
139   120 Laimets Toomas 48:35.4 14 Diploma
140   34 Atonen Meelis VAK Staier 48:36.0 15 Diploma
141   317 Heinsoo Andrus Viljandi Suusaklubi 48:37.7 16 Diploma
142   64 Jogenbro Henrik McLean&Laneman 48:40.0 22 Diploma
143   251 Tammemäe Tõnu Nürijalad 48:46.8 16 Diploma
144   200 Puusalu Arwed ELRATO 48:50.6 5 Diploma
145   87 Kiisler Andres TSK Joos 48:53.6 23 Diploma
146   146 Maling Eero Karksi-Nuia spordikool 48:55.3 3 Diploma
147 12 18 Aasmäe Lotta Rebeca VAK Staier 48:57.2 3 Diploma
148   272 Tuisk Kristjan ÕHUVÄGI 48:59.3 47 Diploma
149   241 Soovik Jüri 49:00.1 6 Diploma
150   109 Kuus Tarvo 49:01.4 48 Diploma
151 13 44 Estorn Lilian VAK Staier 49:17.8 1 Diploma
152 14 260 Terro Evelin 49:24.6 5 Diploma
153 15 154 Mey Tea 49:27.1 1 Diploma
154   328 Meidla Arvi 49:39.3 7 Diploma
155   84 Kasemets Andres 49:39.7 17 Diploma
156   54 Ibis Margus 49:41.3 17 Diploma
157 16 175 Ojasoon Ave CFC Jaak Mae suusakool 49:52.6 6 Diploma
158   243 Suurmägi Marko 49:53.6 18 Diploma
159 17 108 Kuslap Minna 49:55.3 7 Diploma
160   164 Mätas Rauno 49:55.6 49 Diploma
161   249 Tamm Kennert Viljandi SK/Tulevik 49:58.7 4 Diploma
162   201 Puust Raido Elujooks 50:03.3 19 Diploma
163 18 46 Greivule Ingrida Maratona klubs 50:05.8 3 Diploma
164 19 73 Kalda Ruth TÜASK 50:10.9 4 Diploma
165 20 75 Kallak Kaire Suusahullud 50:15.5 2 Diploma
166   242 Sults Kunnar 50:20.6 15 Diploma
167 21 70 Kaaver Siiri 50:21.8 2 Diploma
168   280 Univer Jakob VAK Staier 50:22.0 5 Diploma
169 22 223 Roosalk Kaire VAK Staier 50:26.3 3 Diploma
170   161 Mõndresku Janek 50:29.7 24 Diploma
171   28 Arutyunyan David maratoniklubi BIM 50:33.7 50 Diploma
172 23 21 Ajaots Heli 50:38.1 4 Diploma
173   143 Maiste Kaimo TSK Joosu 50:56.2 51 Diploma
174   76 Kallas Krister TSK Joosu 50:56.9 52 Diploma
175   196 Prantsus Viljo Võhma 50:57.1 25 Diploma
176 24 303 Villak Marju 50:58.8 8 Diploma
177   29 Atonen Erik Hans Audentese SK 51:01.9 9 Diploma
178 25 159 Murumägi Birgit Viljandi suusaklubi 51:07.7 1 Diploma
179 26 167 Naaber Merili Eratreening.ee 51:12.8 9 Diploma
180   83 Karussaar Kaido 51:17.5 18 Diploma
181   114 Kängsepp Raido Palivere Puukool 51:21.2 53 Diploma
182   72 Kaigas Einar SK Jooksupartner 51:38.5 20 Diploma
183   281 Univer Neeme 51:39.5 26 Diploma
184 27 134 Loo Margit 51:40.5 10 Diploma
185   312 Õunap Urmas 51:55.0 19 Diploma
186   98 Kivipõld Kaido Sportivad eestlased 51:56.7 21 Diploma
187   131 Lind Kaspar 52:10.5 1 Diploma
188   61 Jaakson Oliver 52:11.1 54 Diploma
189 28 231 Seskena Signe AC Sports 52:22.7 11 Diploma
190   214 Rein Siim 52:33.1 55 Diploma
191   171 Nurm Allar 52:35.5 22 Diploma
192   313 Änilane Juhan 52:37.8 3 Diploma
193   157 Mikk Marko 52:39.3 56 Diploma
194   141 Madis Kalle My Fitness 52:40.3 23 Diploma
195   22 Allik Rivo 52:46.1 57 Diploma
196 29 91 Kindlam Jaanika Elioni Spordiklubi 52:46.5 3 Diploma
197   74 Kallak Jaan Sakala Suusaklubi 52:48.4 58 Diploma
198 30 279 Uha Mari Sakala Suusaklubi 52:48.5 1 Diploma
199   247 Talimaa Pärt 52:54.4 59 Diploma
200   209 Randlepp Allan 52:55.2 27 Diploma
201   213 Reimets Avo 52:56.6 3 Diploma
202   42 Eismann Germo 52:59.8 10 Diploma
203   45 Glase Taago 53:16.5 60 Diploma
204 31 49 Heinam Elela 53:20.0 4 Diploma
205   165 Mättas Jaan VAK Staier 53:30.9 1 Diploma
206   35 Balõnski Joosep TSK Joosu 53:35.6 2 Diploma
207   128 Lillemets Kalle Tervisliku elustiili klubi 53:41.6 20 Diploma
208 32 26 Antoshkina Elena Evropa 53:49.2 3 Diploma
209 33 129 Lillemets Keliis VKK 54:07.0 4 Diploma
210 34 162 Mändla Mare SK Jooksupartner 54:09.2 5 Diploma
211   186 Parm Madis 54:17.1 61 Diploma
212 35 293 Veevo Marju SA Viljandi Haigla Spordiklubi 54:18.5 12 Diploma
213   189 Peterkopf Indrek Kaitseväe toetuse väejuhatus 54:26.4 28 Diploma
214 36 116 Laasberg Erle SK Jooksupartner 54:29.1 13 Diploma
215   337 Kaljuraid Raul 54:31.9 29 Diploma
216   184 Palmiste Martin 54:32.1 3 Diploma
217   55 Igandi Ülar 54:38.8 16 Diploma
218 37 37 Bärengrub Brit LIVIKO 54:46.9 14 Diploma
219 38 217 Riis Tiia Koeru SK 54:52.1 6 Diploma
220 39 211 Rang Getter 54:56.1 15 Diploma
221   273 Tukk Martin 54:59.2 4 Diploma
222 40 205 Püvi Laura 55:01.4 16 Diploma
223 41 148 Mangman Nele 55:03.8 5 Diploma
224   104 Koovit Robin Sakala Suusaklubi 55:05.1 5 Diploma
225 42 156 Mikaadu Lea 55:12.9 7 Diploma
226   136 Luptov Lauri 55:19.4 6 Diploma
227 43 68 Jürgens Marju 55:21.1 5 Diploma
228   179 Ostrak Agur 55:22.7 8 Diploma
229 44 190 Peterkopf Katrin Grant Thornton Rimess 55:22.8 6 Diploma
230   187 Pehk Kaarel 55:32.8 62 Diploma
231 45 47 Haavapuu Triinu 55:54.6 5 Diploma
232 46 126 Ligi Kaja 55:55.6 4 Diploma
233 47 275 Tuur Helen 55:56.0 6 Diploma
234 48 101 Konsa Pauliine 56:09.3 2 Diploma
235 49 43 Erm Eveliine 56:15.6 7 Diploma
236 50 235 Siibak Kristi 56:17.4 7 Diploma
237   57 Ilus Andrus 56:19.2 30 Diploma
238   51 Hiob Priit SK Jooksupartner 56:20.6 24 Diploma
239   230 Sepp Henn TSK Joosu 56:22.0 4 Diploma
240 51 245 Zverev Serelin VAK Staier 56:37.8 2 Diploma
241   305 Visnap Tõnis SK Jooksupartner 56:53.9 31 Diploma
242   204 Pärtma Enn 56:56.7 9 Diploma
243 52 160 Murumägi Margit Viljandi suusaklubi 56:57.3 6 Diploma
244 53 198 Printsmann Marie Liisa 56:57.4 7 Diploma
245   191 Pettai Martin 57:13.4 63 Diploma
246   327 Paabusk Alo Eesti Energia SK 57:31.6 32 Diploma
247   234 Sihver Enn 57:39.7 10 Diploma
248   333 Lusikas Jaan Reginett 57:46.6 17 Diploma
249   210 Randlepp Taivo 58:03.0 4 Diploma
250   52 Hipeli Einari 58:05.9 1 Diploma
251   140 Luus Arvo 58:09.6 2 Diploma
252 54 93 Kipper Viigi 58:11.7 17 Diploma
253 55 59 Ilves Merike Kolumats 58:11.8 8 Diploma
254   153 Metsa Erkki 58:19.9 25 Diploma
255 56 297 Vellerind Aveli Estonian Ultrarunners Team 58:39.4 18 Diploma
256   237 Simso Jaanek Sveba-Dahlen Spordiklubi 58:43.1 26 Diploma
257   113 Kõrgvee Urmas 58:47.6 27 Diploma
258 57 236 Siibak Merle 58:57.4 19 Diploma
259   288 Varik Endre Perekond Varik 59:03.6 64 Diploma
260 58 326 Keldo Margit 59:04.0 8 Diploma
261   218 Rinaldi Raido Tagant lõpust, tulen Kõpust 59:04.7 65 Diploma
262   321 Pantalon Kaido 59:10.9 66 Diploma
263 59 173 Ojamets Salme 59:11.1 2 Diploma
264 60 24 Alp Katri 59:14.0 20 Diploma
265 61 291 Vask Annaliisa SK Jooksupartner 59:29.8 8 Diploma
266   123 Lavrikov Viktor Sylvia 59:46.0 18 Diploma
267   63 Jaska Ahto 1:00:06.3 21 Diploma
268 62 56 Ilisson Kelli 1:00:17.5 21 Diploma
269   100 Kolla Paul TSK Joosu 1:00:18.4 11 Diploma
270   221 Rohelpuu Mihkel SK Võhma 1:00:24.9 7 Diploma
271 63 263 Toming Karina 1:00:25.1 3 Diploma
272 64 246 Takkel Liis SK Jooksupartner 1:00:31.0 9 Diploma
273 65 309 Õunap Aage SK Vanad Olümpiaalad 1:00:33.5 10 Diploma
274   90 Kimmel Veljo 1:00:51.2 22 Diploma
275   301 Viisut Margus VAK Staier 1:01:20.2 19 Diploma
276 66 142 Madis Kätlin SK Jooksupartner 1:01:41.4 22 Diploma
277 67 94 Kirs Sandra 1:01:45.1 23 Diploma
278   127 Liigand Ants 1:01:52.6 20 Diploma
279 68 107 Kruusmann Ingrid 1:02:02.4 9 Diploma
280   206 Rand Ergo Pärnu SVK 1:02:14.4 2 Diploma
281   255 Teder Sander 1:02:22.3 8 Diploma
282 69 39 Eerik Heli 1:02:44.8 10 Diploma
283 70 168 Neerot Virve 1:03:02.0 8 Diploma
284 71 277 Udalov Maiu 1:03:11.8 5 Diploma
285   208 Kogermann Jaanus-Janari 1:03:23.2 67 Diploma
286 72 122 Laurik Karin Sparta 1:03:46.5 11 Diploma
287 73 202 Põldmaa Kaire Simuna Spordiklubi / Talukartul 1:03:53.6 24 Diploma
288 74 310 Õunap Geidi SK Vanad Olümpiaalad 1:04:17.6 9 Diploma
289 75 95 Kivi Kristel 1:04:17.9 11 Diploma
290   276 Tõnurist Tambet 1:04:23.5 5 Diploma
291   286 Vaiknemets Jaak 1:04:34.8 28 Diploma
292 76 85 Kasepuu Kelly 1:04:42.0 25 Diploma
293   240 Soosaar Andres 1:04:51.9 6 Diploma
294 77 229 Schneider Kadri TLÜ 1:04:59.5 26 Diploma
295 78 151 Meiesaar Linda 1:05:09.5 9 Diploma
296 79 150 Meier Maarika 1:05:56.3 12 Diploma
297 80 30 Atonen Kätlin VAK Staier 1:06:03.8 12 Diploma
298 81 130 Lillemets Kelina VG 1:06:03.8 4 Diploma
299   71 Kadai Tanel SK Metsasõbrad 1:06:25.3 33 Diploma
300 82 185 Palu Ave SK Jooksupartner 1:06:40.5 13 Diploma
301 83 88 Kiivikas Anu 1:06:58.9 14 Diploma
302 84 118 Lahtvee Leila 1:07:06.8 27 Diploma
303   36 Balõnski Peeter TSK Joosu 1:07:06.9 7 Diploma
304 85 284 Vaarak Tuuli 1:07:47.6 28 Diploma
305   294 Vehlmann Jaan JK HERMES 1:08:25.6 8 Diploma
306 86 145 Maiste Ülle 1:09:27.3 15 Diploma
307 87 188 Pertelson Tiina Perekond Varik 1:09:44.3 29 Diploma
308 88 290 Varik Tiiu Perekond Varik 1:09:44.6 30 Diploma
309   133 Lode Vello 1:10:03.3 3 Diploma
310 89 331 Teeväli Leili KEVEK 1:10:30.9 1 Diploma
311 90 169 Nohrin Aino 1:11:05.5 2 Diploma
312   296 Velbaum Ivo 1:11:44.6 11 Diploma
313 91 285 Vaher Kristi 1:13:06.2 31 Diploma
314   225 Rääbis Ain 1:14:18.8 23 Diploma
315 92 137 Lusikas Karin TriSmile 1:14:23.4 32 Diploma
316 93 138 Luts Ingrid 1:14:27.9 33 Diploma
317 94 19 Aedma Annemari 1:15:59.3 34 Diploma
318   256 Teivik Peeter 1:16:40.1 5 Diploma
319   27 Apart Oskar 1:18:55.5 3 Diploma
320 95 306 Vitsut Eeva Viljandi Suusaklubi 1:20:22.7 10 Diploma
321 96 292 Vask Hanna-Maria 1:20:38.6 3 Diploma
322 97 50 Hiob Katrin SK Jooksupartner 1:20:41.1 16 Diploma
323 98 65 Johanson Eneli SK Jooksupartner 1:20:49.3 13 Diploma
324   199 Pullerits Tõnu 1:21:09.6 9 Diploma
325   300 Viirandi Benno 1:24:02.3 4 Diploma
326 99 174 Ojamets Triin 1:26:11.9 35 Diploma
327   23 Alliksaar Valdeko 1:28:51.4 4 Diploma
328   320 Erilaid Väino KEVEK 1:29:44.4 5 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Renee, , 01.09.2014 22:07
Hea rada oli ,mina pooldan pikemat ja ei näe põhjust miks seda lühendati!
Pooldaja, , 01.09.2014 19:51
Mulle meeldib lühem distants. 10 km on hea pikkus, kui tahad pikemat, siis on ju võimalik poolmaratoni või maratoni joosta.
Andres, , 31.08.2014 17:19
Mida tõrva, Eesti parim rada sedasi ära kärpita.Korraldajad tulge mõistusele, selliseid 10km jookse on igal pool.Keegi võiks pika raja toetuseks allkirju hakata koguma.
Juicy M, , 30.08.2014 17:58
Nii palju, kui mina olen läbi aastate neid diskussioone selle jooksu kohta kuulnud ja lugenud, siis on korraldaja jaoks paratamatuks probleemiks olnud just vähene osavõtjaskond. On arvamus, et see on tingitud just üpriski raskest rajast (loe: raske rajaprofiil) ja eks see teatud määral tõsi ole. Samas, ega sellest jooksust ei saagi teha nissiüritust, kus on paar tuhat osalejat ja tullakse näitama oma värvilisi põlvikuid. Ei saa, kuna ei suudetaks sellist hulka sportlasi käidelda nii väiksel territooriumil, kui on sprodihoone ja vabaduseplats. Lisaks on veel aeg juba niivõrd hiline ja ilmad heitlikud, et osalemiskord sõltub enamasti just ilmast ja sellest, mis on peale rasket hooaega sportlasest järele jäänud. Kurb on näha, et üle eesti püütake luua nn. baas rajapikkus, milleks on 10km. Väga paljudel jooksudel on just nii pikk distants. Minu meelest võiks olla erinevusi rohkem ja see 13,5km oli väga hea siin linnas joosta. Mind isiklikult pani see distants spetsiaalselt selleks jooksuks treenima aga nn. 10km vorm on alati käepärast võtta. Teen ettepaneku, et nn. rahvajooksu distantsi, 5km, võiks viia 7,5km peale, et sellest võtaks osa ka nn. 10km jooksjad ja endine 13,5km tuleks tagasi, mille läbijad saaksid olla tunnustatud ja hinnatud.
u.v., , 30.08.2014 13:57
Absurd!!!
Jooksumees, kurb, , 29.08.2014 16:31
Kurb et traditsioone millekski ei peeta. Siuh ja säuh lõigatakse olnu läbi ja küünitatake millegi arusaamatu, aga ilmselt sädeleva poole...
13,8, , 28.08.2014 22:14
Mis põhjusel rada nii palju lühemaks on tehtud?
Korraldsja, , 22.08.2014 08:57
Rajakaart on kinnitamisel ning peatselt jõuab ka siia lehele.
Juicy M , , 21.08.2014 23:19
Rajakaarti ?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE