estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna suusamaratoni võitsid Andres Kollo ja Sirli Hanni /TULEMUSED/ 04.03.2012 (2)
Täna toimunud Kõrvemaal Estoloppet pikamaasuusatajate sarja eelviimase etapina sõidetud 15. Tallinna suusamaratoni 42 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Andres Kollo ajaga 1:35.07.
Tallinna suusamaraton on jälgitav GPS otseülekande kaudu 01.03.2012 (0)
Stardiprotokolli 17 esimest meest, 5 naist ja 3 võistlejat korraldaja valikul saavad õlale Sportrec GPS jälgimisseadme. Võistluse otseülekanne ja salvestus on nähtav lingil:  
Sellel pühapäeval sõidetakse 15. Tallinna suusamaraton 28.02.2012 (4)
Tallinna maraton - 42 km
Tallinna maraton - 21 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 6. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 04.03.2012
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnika ühistart 11:00
21 km vabatehnika ühisstart 11:15
Lastesõidud 11:20
Korraldaja MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 508 9285, korve.ring@gmail.com
• KOHALEJÕUDMINE, PARKIMINE • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
11 633 Levkoi Tanel Harju 1:38.55,6 8 Diploma
12 16 Karu Virgo Harju 1:38.57,7 1 Diploma
13 68 Kilp Marko Harju 1:39.07,0 4 Diploma
14 657 Toomas Tiit Põlva 1:39.07,2 9 Diploma
15 55 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:39.23,4 2 Diploma
16 19 Sala Raivo Pärnu 1:39.25,4 3 Diploma
17 25 Kovaljov Oleg Harju 1:40.03,9 4 Diploma
18 26 Kalnin Tarvi Pärnu 1:40.37,4 5 Diploma
19 9 Soo Allar Jõgeva 1:40.58,5 10 Diploma
20 32 Randman Priit Lääne-Viru 1:42.51,5 11 Diploma
21 217 Koolmeister Jaan Hiiu 1:42.54,0 5 Diploma
22 23 Hirv Pait Võru 1:42.56,4 6 Diploma
23 11 Hussar Aimar Tartu 1:42.58,2 12 Diploma
24 39 Truu Janek Tartu 1:42.58,9 7 Diploma
25 21 Sala Arvo Ida-Viru 1:42.59,3 8 Diploma
26 45 Baum Andreas Pärnu 1:42.59,9 1 Diploma
27 60 Karlson Joosep Pärnu 1:43.00,9 2 Diploma
28 27 Neemela Tarmo Harju 1:43.02,6 9 Diploma
29 34 Sirvel Margus Lääne-Viru 1:43.07,0 13 Diploma
30 75 Rästa Ain Harju 1:43.07,7 10 Diploma
31 40 Ispert Egert Harju 1:43.22,8 14 Diploma
32 44 Lepp Emeri Harju 1:44.00,1 15 Diploma
33 14 Hussar Kaidar Harju 1:44.00,3 11 Diploma
34 33 Savvest Veikko Pärnu 1:44.22,3 12 Diploma
35 31 Kanep Urmas Harju 1:44.22,8 1 Diploma
36 61 Lillmets Üllar Lääne-Viru 1:44.24,0 13 Diploma
37 84 Kala Kaspar Võru 1:44.24,4 6 Diploma
38 673 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 1:44.28,0 16 Diploma
39 18 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:44.28,7 14 Diploma
40 71 Hirv Dainis Harju 1:44.37,3 17 Diploma
41 641 Liira Rasmus Harju 1:45.06,2 3 Diploma
42 17 Juursalu Andres Tartu 1:45.35,3 18 Diploma
43 43 Toome Roland Lääne-Viru 1:45.40,9 15 Diploma
44 47 Kulbin Karel Harju 1:45.50,9 19 Diploma
45 42 Holtsmann Siim Lääne-Viru 1:46.08,3 20 Diploma
46 12 Ridamäe Aivar Harju 1:46.23,2 16 Diploma
47 64 Rodendau Janno Järva 1:46.27,7 21 Diploma
48 38 Rooden Priit Tartu 1:46.32,0 22 Diploma
49 49 Raantse Rannar Jõgeva 1:46.33,7 23 Diploma
50 46 Zirk Kunnar Tartu 1:46.45,2 24 Diploma
51 121 Neemela Kurmo Tartu 1:46.48,0 17 Diploma
52 65 Veilberg Meelis Lääne-Viru 1:46.51,2 2 Diploma
53 237 Kalnin Seido Pärnu 1:47.04,4 7 Diploma
54 103 Oja Joonas Lääne-Viru 1:47.19,7 25 Diploma
55 81 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:47.21,5 26 Diploma
56 99 Vaikmaa Tõnis Harju 1:47.22,5 27 Diploma
57 100 Hussar Karel Võru 1:47.23,8 4 Diploma
58 69 Põldsaar Paul Järva 1:47.25,9 28 Diploma
58 48 Laur Toomas Harju 1:47.25,9 18 Diploma
60 59 Klement Riho Tartu 1:47.39,7 29 Diploma
61 41 Maravyev Alexey Ida-Viru 1:48.05,5 19 Diploma
62 160 Õunloo Siim Harju 1:48.09,2 30 Diploma
63 111 Poolamets Hannes Harju 1:48.59,5 8 Diploma
64 78 Nurm Asko Harju 1:49.00,2 31 Diploma
65 74 Kiisk Romand Võru 1:49.01,8 32 Diploma
66 72 Hanni Sirli Võru 1:49.03,0 1 Diploma
67 113 Arula Raul Tartu 1:49.05,7 3 Diploma
68 619 Sillaste Ahti Pohjois-Pohjanmaa 1:49.07,3 33 Diploma
69 90 Mändla Tarmo Saare 1:49.07,4 20 Diploma
70 82 Parve Heikki Harju 1:49.41,3 4 Diploma
71 86 Lippur Bruno Jõgeva 1:49.47,5 34 Diploma
72 102 Reiska Alar Võru 1:49.58,3 21 Diploma
73 77 Helgand Marko Põlva 1:50.04,2 22 Diploma
74 145 Jõgi Mattias Valga 1:51.02,1 5 Diploma
75 91 Lokk Sulev Harju 1:51.03,2 23 Diploma
76 107 Kruseman Magnus Harju 1:51.24,2 35 Diploma
77 108 Aus Jaanus Pärnu 1:51.30,6 36 Diploma
78 37 Laidvee Jaanus Harju 1:51.53,6 37 Diploma
79 127 Kruus Martin Harju 1:51.54,2 38 Diploma
80 118 Koppel Kuido Saare 1:51.54,7 24 Diploma
81 94 Artel Veiko Harju 1:52.06,3 25 Diploma
82 96 Kaasik Margus Jõgeva 1:52.07,0 26 Diploma
83 87 Vana Janek Tartu 1:52.07,1 27 Diploma
84 73 Lepiste Raimond Rapla 1:52.08,7 9 Diploma
85 97 Arak Anti Harju 1:52.17,6 39 Diploma
86 88 Bolduzev Viktor Muu 1:52.20,5 5 Diploma
87 161 Mändla Oliver Saare 1:52.41,9 10 Diploma
88 124 Nurk Talis Tartu 1:52.49,7 40 Diploma
89 157 Pung Indrek Lääne-Viru 1:52.52,5 41 Diploma
90 92 Jool Urmas Harju 1:52.52,8 28 Diploma
91 119 Kaur Margus Tartu 1:52.57,7 29 Diploma
92 147 Trei Reito Rapla 1:52.57,8 30 Diploma
93 93 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 1:52.59,6 6 Diploma
94 79 Pae Andres Tartu 1:53.03,2 31 Diploma
95 70 Peterson Meelis Harju 1:53.31,3 42 Diploma
96 67 Aavik Kuldar Tartu 1:53.35,6 32 Diploma
97 133 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 1:53.47,0 43 Diploma
98 95 Kivila Dag Pärnu 1:53.54,6 33 Diploma
99 135 Pruul Rasmus Harju 1:54.04,1 44 Diploma
100 105 Jürisaar Meelis Harju 1:54.10,4 34 Diploma
101 89 Käesel Aivar Harju 1:54.45,6 35 Diploma
102 675 Tupits Ivo Rakvere 1:54.51,5 36 Diploma
103 141 Jool Illart Ida-Viru 1:54.55,3 37 Diploma
104 151 Kattago Veljo Harju 1:54.57,1 38 Diploma
105 138 Orava Tõnis Lääne-Viru 1:55.26,2 45 Diploma
106 176 Rajando Kristjan Harju 1:55.31,1 46 Diploma
107 153 Tilk Mart Rapla 1:55.31,2 39 Diploma
108 184 Paglant Heigo Järva 1:55.35,9 47 Diploma
109 104 Pullerits Priit Tartu 1:55.36,2 40 Diploma
110 666 Koppa Marko Harju 1:55.36,9 48 Diploma
111 165 Tiits Rauno Harju 1:55.37,1 49 Diploma
112 98 Homin Valeri Järva 1:55.37,4 41 Diploma
113 128 Saar Heigo Harju 1:55.37,6 42 Diploma
114 188 Kollo Tiit Harju 1:55.55,4 43 Diploma
115 230 Rus Mihkel Rapla 1:56.04,3 11 Diploma
116 163 Kiiranen Kalle Tartu 1:56.06,5 7 Diploma
117 180 Ahman Hardi Võru 1:56.13,7 6 Diploma
118 220 Part Siim Järva 1:56.22,0 12 Diploma
119 187 Maarits Andres Harju 1:56.28,7 50 Diploma
120 54 Pak Indrek Harju 1:56.38,3 44 Diploma
121 198 Siimer Martin Harju 1:56.59,8 45 Diploma
122 687 Raudsepp Marii Lääne-Viru 1:57.02,3 1 Diploma
122 162 Koval Jaanus Viljandi 1:57.02,3 51 Diploma
124 231 Anton Tair Pärnu 1:57.09,9 52 Diploma
125 294 Villo Raul Harju 1:57.12,9 53 Diploma
126 112 Põllu Andero Harju 1:57.13,0 54 Diploma
127 85 Karolin Indrek Põlva 1:57.21,9 55 Diploma
128 130 Fahrutdinov Airat Tartu 1:57.33,6 46 Diploma
129 189 Parm Signe Harju 1:57.41,0 2 Diploma
130 201 Kuuskla Priit Lääne-Viru 1:57.41,3 56 Diploma
131 57 Toss Kaarel Viljandi 1:57.43,7 1 Diploma
132 76 Paumets Meelis Tartu 1:57.54,9 57 Diploma
133 126 Tishtshenkov Aleksander Harju 1:57.55,0 2 Diploma
134 173 Floren Kelli Lääne-Viru 1:58.07,8 3 Diploma
135 142 Kelgo Kaspar Järva 1:58.10,7 13 Diploma
136 101 Kuusik Ants Viljandi 1:58.18,9 3 Diploma
137 114 Laine Andre Võru 1:58.37,1 47 Diploma
138 320 Timm Rimo Saare 1:58.46,5 14 Diploma
139 628 Aibast Erik Harju 1:58.47,4 58 Diploma
140 204 Matkur Andres Harju 1:58.56,2 59 Diploma
141 122 Suluste Jüri Saare 1:59.05,9 48 Diploma
142 154 Tänav Tõnu Harju 1:59.07,1 49 Diploma
143 149 Heinsar Hardi Valga 1:59.11,4 50 Diploma
144 115 Tõnupärt Risto Harju 1:59.22,2 60 Diploma
145 207 Vasser Daniel Harju 1:59.23,6 61 Diploma
146 246 Kanne Ats Järva 1:59.23,7 62 Diploma
147 208 Kikkas Karol Harju 1:59.23,8 63 Diploma
148 134 Piirmann Terje Võru 1:59.25,5 4 Diploma
149 212 Luhaorg Siim Rapla 1:59.33,9 15 Diploma
150 170 Soosaar Cardo Tartu 1:59.39,6 64 Diploma
151 194 Toplaan Anti Saare 1:59.41,8 51 Diploma
152 214 Jürimaa Kevin Pärnu 1:59.42,8 65 Diploma
153 174 Mägi Ingvar Lääne-Viru 1:59.50,6 66 Diploma
154 254 Sagaja Martin Harju 1:59.59,2 67 Diploma
155 166 Mannine Sulo Harju 2:00.07,1 68 Diploma
156 260 Ehrstein Reimo Harju 2:00.09,5 69 Diploma
157 117 Ojarand Tarmo Harju 2:00.20,5 52 Diploma
158 245 Danilov Andrus Harju 2:00.30,8 70 Diploma
159 179 Vihmann Viljar Valga 2:00.33,4 8 Diploma
160 295 Pikkpõld Lauri Harju 2:00.43,6 71 Diploma
161 132 Tammiste Martin Harju 2:00.50,0 16 Diploma
162 167 Rääts Veiko Valga 2:00.52,6 72 Diploma
163 191 Voolaid Raimond Harju 2:00.52,7 7 Diploma
164 200 Bauman Erik Harju 2:01.10,5 73 Diploma
165 171 Torim Madis Harju 2:01.14,7 53 Diploma
166 169 Teesaar Toomas Harju 2:01.14,8 74 Diploma
167 275 Kalmer Andres Pärnu 2:01.20,0 75 Diploma
168 291 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:01.20,2 54 Diploma
169 252 Ulm Joosep Lääne-Viru 2:01.24,3 76 Diploma
170 155 Suursild Simo Pärnu 2:01.51,0 17 Diploma
171 203 Viirmann Ott Harju 2:01.51,1 77 Diploma
172 597 Part Taavi Lääne-Viru 2:01.56,9 78 Diploma
173 394 Uusorg Madis Lääne 2:01.59,3 79 Diploma
174 328 Tatomir Janar Tartu 2:02.14,9 80 Diploma
175 182 Herman Jörgen Harju 2:02.20,2 81 Diploma
176 221 Plees Andrus Harju 2:02.20,4 55 Diploma
177 264 Meidla Tiit Harju 2:02.24,3 82 Diploma
178 20 Flavyanov Igor Ida-Viru 2:02.27,8 56 Diploma
179 172 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:02.29,6 57 Diploma
180 150 Traks Aivo Harju 2:02.31,7 58 Diploma
181 216 Aarna Urmas Harju 2:02.33,7 59 Diploma
182 168 Maanurm Joonas Harju 2:02.40,2 83 Diploma
183 431 Varik Marko Harju 2:02.52,7 84 Diploma
184 209 Väärsi Jaak Lääne-Viru 2:02.52,9 60 Diploma
185 222 Stolfot Ivo Harju 2:03.01,1 85 Diploma
186 196 Lillsoo Indrek Harju 2:03.01,2 86 Diploma
187 242 Post Vahur Harju 2:03.02,9 87 Diploma
188 185 Saarep Peeter Valga 2:03.07,0 4 Diploma
189 227 Ellamik Väino Tartu 2:03.17,9 61 Diploma
190 181 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:03.22,4 62 Diploma
191 192 Madi Reigo Põlva 2:03.25,2 88 Diploma
192 148 Saarepuu Aivar Järva 2:03.25,4 63 Diploma
193 190 Kulp Alar Lääne-Viru 2:03.30,8 64 Diploma
194 232 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:03.31,0 65 Diploma
195 309 Ots Kaupo Lääne-Viru 2:03.32,2 89 Diploma
196 215 Lavrikova Svetlana Ida-Viru 2:03.33,1 1 Diploma
197 144 Karama Tarmo Harju 2:03.33,2 90 Diploma
198 257 Laur Martin Harju 2:03.35,3 91 Diploma
199 210 Viese Meelis Lääne-Viru 2:03.44,6 92 Diploma
200 340 Tiislär Kaido Harju 2:03.48,3 93 Diploma
201 381 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:03.48,4 66 Diploma
202 234 Kütt Mehis Harju 2:03.49,6 67 Diploma
203 236 Vaher Avo Lääne-Viru 2:03.52,0 94 Diploma
204 226 Roop Andrey Ida-Viru 2:03.53,1 9 Diploma
205 106 Mändla Mairo Saare 2:04.05,8 95 Diploma
206 283 Rohtmets Marko Harju 2:04.10,9 96 Diploma
207 213 Roode Siim Harju 2:04.14,3 68 Diploma
208 262 Pajo Andres Lääne-Viru 2:04.14,5 69 Diploma
209 202 Traks Hanno Lääne-Viru 2:04.18,1 70 Diploma
210 370 Värk Ivo Harju 2:04.28,7 97 Diploma
211 125 Ilin Ivan Muu 2:04.30,6 98 Diploma
212 195 Hannus Sander Tartu 2:04.36,9 99 Diploma
213 302 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:04.37,3 71 Diploma
214 276 Engel Vilmar Harju 2:04.39,1 72 Diploma
215 224 Needrit Vello Harju 2:04.39,2 100 Diploma
216 238 Jõesaar Enn Tartu 2:04.55,2 73 Diploma
217 268 Sarapuu Tõnis Lääne-Viru 2:04.59,9 74 Diploma
218 251 Kala Tarmo Võru 2:05.01,2 101 Diploma
219 178 Keerme Argo Ida-Viru 2:05.01,3 102 Diploma
220 277 Anton Arno Tartu 2:05.05,6 10 Diploma
221 263 Liira Ulvar Harju 2:05.07,7 103 Diploma
222 56 Raja Arvo Harju 2:05.10,2 11 Diploma
223 282 Alumaa Alar Harju 2:05.26,5 104 Diploma
224 280 Valk Villu Lääne-Viru 2:05.27,8 105 Diploma
225 636 Ivanov Randar Lääne-Viru 2:05.28,4 8 Diploma
226 225 Viiding Valde Harju 2:05.34,7 106 Diploma
227 672 Loova Ranar Tartu 2:05.55,9 107 Diploma
228 396 Sang Marco Harju 2:06.04,4 75 Diploma
229 164 Kilm Virgo Lääne-Viru 2:06.06,8 76 Diploma
230 219 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:06.08,1 77 Diploma
231 333 Skorokhod Boris Harju 2:06.09,0 5 Diploma
232 247 Toome Rita Lääne-Viru 2:06.10,7 1 Diploma
233 229 Juhandi Aivar Harju 2:06.15,5 108 Diploma
234 338 Nüüd Marko Harju 2:06.22,2 109 Diploma
235 690 Kaasiku Ragner Tallinn 2:06.27,9 110 Diploma
236 609 Sinijärv Tanel Harju 2:06.33,0 111 Diploma
237 36 Reedi Peip Tartu 2:06.33,2 78 Diploma
238 228 Kaljurand Urmas Harju 2:06.46,1 12 Diploma
239 663 Luhaäär Karl Harju 2:06.48,1 112 Diploma
240 159 Lehesmets Alar Tartu 2:06.55,5 113 Diploma
241 146 Mirme Sander Tartu 2:06.56,8 114 Diploma
242 175 Varres Markko Harju 2:07.03,8 115 Diploma
243 223 Hummal Erkki Harju 2:07.15,6 116 Diploma
244 391 Hermaküla Hannes Harju 2:07.37,3 79 Diploma
245 156 Türkson Arne Tartu 2:07.45,5 80 Diploma
246 317 Öpik Oliver Harju 2:07.47,3 117 Diploma
247 466 Jurlov Sergei Ida-Viru 2:07.47,4 81 Diploma
248 284 Sokk Jaan Tartu 2:07.50,8 118 Diploma
249 206 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:07.51,2 5 Diploma
250 326 Ränkel Rain Harju 2:07.51,9 119 Diploma
251 218 Kairite Inna Harju 2:07.52,0 6 Diploma
252 266 Meier Ergo Harju 2:07.53,7 82 Diploma
253 256 Lukkats Andres Järva 2:07.53,9 83 Diploma
254 310 Sootla Indrek Harju 2:08.05,2 84 Diploma
255 289 Soovik Jüri Viljandi 2:08.05,4 13 Diploma
256 620 Oschepkov Pavel Muu 2:08.07,8 85 Diploma
257 211 Dsilna Indro Harju 2:08.08,1 120 Diploma
258 248 Mesi Marek Pärnu 2:08.08,2 86 Diploma
259 321 Sinijärv Heleen Harju 2:08.09,2 7 Diploma
260 197 Keär Andres Lääne-Viru 2:08.09,5 87 Diploma
261 339 Õun Valdur Harju 2:08.25,9 121 Diploma
262 240 Jalak Geido Harju 2:08.34,5 122 Diploma
263 650 Yudov Sergey Muu 2:08.38,9 14 Diploma
264 435 Otsla Anti Harju 2:08.48,9 88 Diploma
265 308 Vainküla Tõnu Harju 2:08.49,6 89 Diploma
266 300 Liiv Taavi Ida-Viru 2:08.55,3 123 Diploma
267 199 Madi Üllar Põlva 2:08.58,7 90 Diploma
268 696 Kelder Alo Harju 2:09.15,1 124 Diploma
269 129 Jalast Kalmer Järva 2:09.18,0 125 Diploma
270 290 Soosalu Karen Harju 2:09.27,3 15 Diploma
271 292 Mihkelson Ain Harju 2:09.28,7 126 Diploma
272 205 Arus Tiit Saare 2:09.32,8 91 Diploma
273 351 Merivälja Margus Harju 2:09.34,7 127 Diploma
273 288 Linke Meelis Pärnu 2:09.34,7 127 Diploma
275 324 Kubja Urmas Lääne 2:09.35,1 92 Diploma
276 681 Ots Ivar Harju 2:09.55,9 93 Diploma
277 316 Kapp Tarvo Harju 2:09.57,6 94 Diploma
278 348 Hendrikson Gert Harju 2:10.11,5 129 Diploma
279 306 Adel Ander Lääne-Viru 2:10.18,2 130 Diploma
280 499 Koplus Kaupo Pärnu 2:10.23,8 16 Diploma
281 412 Kond Kuido Lääne-Viru 2:10.30,1 95 Diploma
282 660 Päärson Taivo Harju 2:10.49,6 96 Diploma
283 345 Kongo Kristjan Harju 2:10.50,5 131 Diploma
284 442 Harand Allan Harju 2:10.50,6 132 Diploma
285 249 Lind Kaspar Tartu 2:10.52,9 133 Diploma
286 235 Müür Martin Harju 2:10.53,2 134 Diploma
287 305 Tammsoo Erik Harju 2:10.54,6 97 Diploma
288 255 Järve Marek Harju 2:11.05,8 98 Diploma
289 669 Schilf Arvi 2:11.18,3 99 Diploma
290 676 Ruhno Taivo Raplamaa 2:11.22,9 135 Diploma
291 304 Rungi Kert Rapla 2:11.26,5 136 Diploma
292 270 Joosepson Priit Tartu 2:11.30,6 137 Diploma
293 307 Ivanov Mikhail Muu 2:11.30,7 17 Diploma
294 433 Runge Timo Harju 2:11.35,3 138 Diploma
295 233 Kulberg Ragnar Tartu 2:11.35,8 139 Diploma
296 436 Krass Reimo Järva 2:11.43,1 140 Diploma
297 542 Koplus Maario Pärnu 2:11.43,4 141 Diploma
298 369 Lepiste Arnold Rapla 2:11.48,5 142 Diploma
299 372 Brakmann Andres Harju 2:11.48,7 143 Diploma
300 265 Ojaver Siim Harju 2:11.53,0 144 Diploma
301 243 Nemvalts Ain Järva 2:11.55,3 100 Diploma
302 322 Roosnupp Priit Harju 2:12.38,0 101 Diploma
303 315 Rammul Arto Tartu 2:12.52,7 145 Diploma
304 335 Oot Anti Tartu 2:12.59,5 6 Diploma
305 678 Ansi Martin 2:13.41,6 146 Diploma
306 286 Hallimäe Rain Harju 2:13.52,8 18 Diploma
307 297 Vijar Rauno Harju 2:13.55,7 147 Diploma
308 493 Pajus Rene Harju 2:13.55,8 148 Diploma
309 341 Nõmmeots Priit Harju 2:14.05,9 149 Diploma
310 684 Pallas Lembit Harju 2:14.12,7 19 Diploma
311 354 Raudsepp Raul Harju 2:14.17,4 150 Diploma
312 349 Teearu Tarmo Pärnu 2:14.20,5 102 Diploma
313 323 Lapp Erkki Viljandi 2:14.34,5 151 Diploma
314 659 Mererand Rait Harju 2:14.38,1 152 Diploma
315 327 Vernik Mart Harju 2:14.43,2 153 Diploma
316 644 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:14.49,9 103 Diploma
317 453 Linask Ivo Harju 2:14.50,1 154 Diploma
318 668 Vinoradov Vladimir Tallinn 2:14.55,3 104 Diploma
319 426 Rannamägi Hando Harju 2:14.55,4 155 Diploma
320 116 Tepaskent Tanel Harju 2:15.01,4 156 Diploma
321 301 Veeroja Vahur Tartu 2:15.08,8 157 Diploma
322 269 Veeroja Liis Tartu 2:15.09,1 8 Diploma
323 378 Pops Vahur Harju 2:15.18,7 105 Diploma
324 325 Jürgenson Indrek Tartu 2:15.18,9 158 Diploma
325 540 Peel Rauno Harju 2:15.43,5 159 Diploma
326 658 Kallais Ats Jõgeva 2:15.46,7 106 Diploma
327 343 Pärn Hannes Harju 2:15.47,4 107 Diploma
328 483 Nesterov Nikolai Ida-Viru 2:15.55,5 20 Diploma
329 303 Linth Henn Harju 2:16.01,2 108 Diploma
330 387 Sinijärv Omari Harju 2:16.02,5 109 Diploma
331 293 Mudrov Alexey Muu 2:16.03,7 21 Diploma
332 250 Vahermets Peep Harju 2:16.07,6 110 Diploma
333 366 Kitsing Taivo Harju 2:16.14,8 160 Diploma
334 405 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:16.24,5 111 Diploma
335 607 Kaaret Enn Harju 2:16.27,3 112 Diploma
336 334 Väli Etko Harju 2:16.29,8 113 Diploma
337 278 Niils Raigo Lääne 2:16.36,1 114 Diploma
338 382 Garipov Feliks Harju 2:16.36,2 7 Diploma
339 299 Eskor Ivar Saare 2:16.38,0 115 Diploma
340 496 Püvi Andri Harju 2:16.40,8 161 Diploma
341 430 Palmiste Priit Harju 2:17.00,4 162 Diploma
342 318 Aasa Aare Võru 2:17.05,2 116 Diploma
343 356 Ojarand Raivo Harju 2:17.08,6 22 Diploma
344 253 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:17.13,7 1 Diploma
345 346 Etverk Jüri Harju 2:17.28,0 163 Diploma
346 329 Alla Janek Harju 2:17.39,3 164 Diploma
347 475 Truus Alan Jõgeva 2:17.41,2 165 Diploma
348 376 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:17.49,4 117 Diploma
349 313 Lee Are Tartu 2:17.49,5 8 Diploma
350 331 Päären Margo Tartu 2:17.50,1 118 Diploma
351 699 Lükk Villu Viljandi 2:18.00,6 166 Diploma
352 554 Talves Anti Tartu 2:18.00,8 167 Diploma
353 571 Hansov Hanno Harju 2:18.11,6 168 Diploma
354 698 Liivrand Eero Tallinn 2:18.18,4 119 Diploma
355 398 Rannu Hirvo Järva 2:18.18,7 120 Diploma
356 359 Kaur Jaanus Harju 2:18.27,7 121 Diploma
357 336 Trepp Janek Lääne-Viru 2:18.36,5 122 Diploma
358 319 Rego Üllar Ida-Viru 2:18.42,7 123 Diploma
359 272 Oidjärv Tarmo Harju 2:18.45,1 124 Diploma
360 647 Putskov Aleksandr Ida-Viru 2:18.49,8 125 Diploma
361 311 Linder Ivo Pärnu 2:18.50,0 169 Diploma
362 53 Muru Sulev Võru 2:18.52,3 23 Diploma
363 377 Sinisalu Andres Harju 2:19.22,8 126 Diploma
364 350 Suuroja Martin Harju 2:19.32,3 127 Diploma
365 603 Janter Tõnu Harju 2:19.32,4 128 Diploma
366 416 Puks Jaanus Viljandi 2:19.35,1 170 Diploma
367 671 Pindma Vahur Harju 2:19.35,2 129 Diploma
368 386 Aljo Danel Harju 2:19.37,6 171 Diploma
369 385 Saar Marek Harju 2:19.38,3 130 Diploma
370 665 Pruus Kuldar Harju 2:19.50,9 131 Diploma
371 274 Koitne Gunnar Harju 2:19.51,5 24 Diploma
372 445 Päärt Villu Tartu 2:19.53,1 132 Diploma
373 473 Pullerits Tõnu Harju 2:19.58,4 172 Diploma
374 697 Metsorg Maria Harju 2:20.00,9 2 Diploma
375 373 Põldeots Marek Harju 2:20.05,1 173 Diploma
376 140 Einblau Eero Harju 2:20.06,1 133 Diploma
377 424 Kõiv Kardo Harju 2:20.08,7 174 Diploma
378 694 Lepasaar Ivo Harju 2:20.21,2 134 Diploma
379 550 Kotkas Priit Harju 2:20.24,1 175 Diploma
380 357 Innos John Harju 2:20.24,2 135 Diploma
381 421 Mõek Hardo Lääne-Viru 2:20.35,2 176 Diploma
382 374 Maripuu Raul Harju 2:20.40,3 177 Diploma
383 458 Härmatis Risto Harju 2:20.41,4 178 Diploma
384 677 Tiiman Marko Tallinn 2:20.42,2 136 Diploma
385 402 Laht Tarmo Tartu 2:20.44,1 137 Diploma
386 364 Länts Martin Harju 2:20.44,7 179 Diploma
387 434 Hiielaid Toomas Lääne-Viru 2:20.44,9 25 Diploma
388 623 Uiga Rainis Jõgeva 2:20.46,4 180 Diploma
389 392 Piiriste Margus Harju 2:20.46,5 181 Diploma
390 463 Tõnisson Toomas Harju 2:20.48,6 138 Diploma
391 371 Ennuste Madis Harju 2:20.53,2 139 Diploma
392 400 Seeder Heldur-Valdek Harju 2:20.54,4 26 Diploma
393 600 Ladva Indrek Tartu 2:20.57,3 182 Diploma
394 455 Kask Villu Lääne-Viru 2:20.58,7 140 Diploma
395 688 Viitmann Rauno Järva 2:20.59,0 183 Diploma
396 375 Toim Allan Harju 2:20.59,3 27 Diploma
397 447 Nanits Mihkel Harju 2:21.00,2 184 Diploma
398 362 Karp Veiko Lääne-Viru 2:21.03,7 141 Diploma
399 332 Arula Ando Harju 2:21.07,6 185 Diploma
400 683 Tampuu Oliver Tartu 2:21.12,0 186 Diploma
401 460 Kirch Richard Harju 2:21.36,7 187 Diploma
402 401 Truu Marek Harju 2:21.43,1 188 Diploma
403 363 Remiküll Ragnar Lääne-Viru 2:21.46,7 142 Diploma
404 654 Raska Ott Kanta-Häme 2:21.51,5 189 Diploma
405 559 Ansmann Alo Harju 2:21.51,6 190 Diploma
406 399 Valdmaa Lauri Harju 2:22.08,0 191 Diploma
407 469 Aarniste Marek Harju 2:22.21,4 192 Diploma
408 664 Bormann-Eskor Irena Saare 2:22.22,3 9 Diploma
409 404 Reitsak Indrek Harju 2:22.35,6 193 Diploma
410 379 Laja Leho Harju 2:22.39,8 143 Diploma
411 389 Vals Riho Tartu 2:22.48,9 144 Diploma
412 380 Põlluäär Peep Harju 2:23.00,2 145 Diploma
413 360 Oissar Karl Jõgeva 2:23.08,1 28 Diploma
414 689 Rea Tarmo Harju 2:23.25,8 194 Diploma
415 610 Kuligin Ilya Muu 2:23.39,5 195 Diploma
416 572 Reim Martin Harju 2:23.39,7 146 Diploma
417 450 Zilensk Agu Harju 2:23.40,0 196 Diploma
418 353 Suursu Maarika Lääne-Viru 2:23.50,7 10 Diploma
419 422 Meringo Joel Harju 2:23.51,1 197 Diploma
420 355 Tulp Rain Rapla 2:24.00,5 147 Diploma
421 413 Münter Bruno Lääne-Viru 2:24.05,0 29 Diploma
422 388 Isakov Viktor Muu 2:24.10,5 30 Diploma
423 367 Unt Marius Harju 2:24.13,3 148 Diploma
424 551 Vollmer Siim Harju 2:24.20,1 198 Diploma
425 670 Ruusalu Rein Harju 2:24.39,5 149 Diploma
426 604 Umrihhin Vjatseslav Ida-Viru 2:24.59,4 31 Diploma
427 58 Viisut Margus Viljandi 2:25.01,4 150 Diploma
428 693 Angelstok Aivar Harju 2:25.26,8 151 Diploma
429 462 Muldme Risto Harju 2:25.29,3 199 Diploma
430 420 Peek Kuno Harju 2:25.35,8 200 Diploma
431 679 Kookla Eero Tallinn 2:25.37,6 152 Diploma
432 456 Baskakov Vladimir Harju 2:25.57,0 32 Diploma
433 495 Tammsaar Andres Harju 2:25.57,2 201 Diploma
434 615 Salumets Kaimo Harju 2:25.59,3 202 Diploma
435 352 Ambos Silver Valga 2:26.05,4 33 Diploma
436 479 Leisi Rain Harju 2:26.08,2 153 Diploma
437 662 Reinaas Ott Rapla 2:26.10,7 203 Diploma
438 395 Zirnask Villu Harju 2:26.13,1 154 Diploma
439 408 Roasto Indrek Harju 2:26.13,3 204 Diploma
440 384 Vosman Rain Tartu 2:26.20,0 205 Diploma
441 481 Kukk Enn Ida-Viru 2:26.22,6 206 Diploma
442 440 Lumi Paul Harju 2:26.25,6 207 Diploma
443 578 Avik Eeva Harju 2:26.26,8 11 Diploma
444 507 Parts Veiko Harju 2:26.41,0 155 Diploma
445 449 Maripuu Riho Harju 2:27.14,9 208 Diploma
446 586 Tammist Marko Harju 2:27.26,1 209 Diploma
447 471 Ernits Tõnu Võru 2:27.26,3 210 Diploma
448 446 Järvalt Renna Harju 2:27.30,8 12 Diploma
449 468 Lett Kalle Harju 2:27.31,0 34 Diploma
450 279 Liigand Jaanus Tartu 2:27.39,3 211 Diploma
451 441 Kerik Kaido Harju 2:27.56,6 156 Diploma
452 563 Smurov Vadim Muu 2:27.57,0 212 Diploma
453 612 Janter Caspar Harju 2:28.02,3 9 Diploma
454 501 Ligi Kaja Harju 2:28.02,6 2 Diploma
455 568 Künnapuu Rainer Pärnu 2:28.11,0 213 Diploma
456 490 Repp Tarmo Harju 2:28.18,6 214 Diploma
457 529 Alliksaar Lembit Pärnu 2:28.20,7 215 Diploma
458 613 Matson Kaire Harju 2:28.21,1 13 Diploma
459 544 Virkus Katrel Ida-Viru 2:28.22,9 3 Diploma
460 472 Sütt Roland Tartu 2:28.30,6 216 Diploma
461 555 Tomson Toomas Pärnu 2:28.30,7 157 Diploma
462 531 Park Lemmi Harju 2:28.47,3 14 Diploma
463 451 Raatma Arvo Harju 2:28.47,5 217 Diploma
464 601 Abram Mikk Tartu 2:28.47,8 218 Diploma
465 560 Lanno Riho Harju 2:29.15,5 158 Diploma
466 535 Kokk Riho Lääne-Viru 2:29.46,4 35 Diploma
467 368 Kakko Mairolt Harju 2:29.46,5 159 Diploma
468 444 Lood Kaspar Lääne-Viru 2:30.08,7 219 Diploma
469 415 Kivila Märt Tartu 2:30.09,1 220 Diploma
470 406 Palu Liina Tartu 2:30.12,7 15 Diploma
471 474 Pihelpuu Riho Harju 2:30.13,9 221 Diploma
472 692 Puttelberg Peeter Harju 2:30.14,9 36 Diploma
473 411 Türi Madis Harju 2:30.17,5 222 Diploma
474 492 Tamm Herki Harju 2:30.23,3 223 Diploma
475 680 Kõomägi Armin Tallinn 2:30.41,5 160 Diploma
476 498 Piibar Raigo Harju 2:31.05,4 161 Diploma
477 383 Põldmaa Koit Lääne-Viru 2:31.14,5 224 Diploma
478 491 Taal Martin Harju 2:31.24,1 225 Diploma
479 691 Aalberg Raoul harju 2:31.35,0 162 Diploma
480 437 Teder Vello Harju 2:31.43,2 163 Diploma
481 617 Uiga Algis Jõgeva 2:31.56,4 164 Diploma
482 390 Paur Silver Pärnu 2:31.57,8 226 Diploma
483 541 Punga Rainer Ida-Viru 2:32.06,8 227 Diploma
484 414 Veelain Ermo Harju 2:32.07,2 37 Diploma
485 545 Paglant Andrus Tartu 2:32.23,3 165 Diploma
486 614 Laht Rain Harju 2:32.26,8 228 Diploma
487 525 Pulver Margus Tallinn 2:32.39,0 166 Diploma
488 425 Jürjo Silvester Harju 2:32.54,7 229 Diploma
489 464 Maurer Raim Lääne-Viru 2:32.59,7 18 Diploma
490 557 Vare Tauno Pärnu 2:33.02,4 230 Diploma
491 553 Peisenieks Varis Läti 2:33.07,6 38 Diploma
492 561 Kallas Urmas Harju 2:33.14,4 39 Diploma
493 536 Puidak Priit Harju 2:33.39,9 2 Diploma
494 439 Vatsk Reigo Harju 2:33.40,5 231 Diploma
495 635 Saame Raivo Harju 2:34.14,8 232 Diploma
496 546 Mõts Taavi Harju 2:34.18,7 233 Diploma
497 538 Kruusalu Heiki Harju 2:34.28,2 167 Diploma
498 427 Nemvalts Riinu Järva 2:34.42,4 3 Diploma
499 409 Greenbaum Toomas Harju 2:34.42,6 234 Diploma
500 512 Ojaliiv Madis Lääne-Viru 2:34.53,8 235 Diploma
501 513 Kukk Lembit Harju 2:34.54,3 236 Diploma
502 443 Rull Hendrik Tartu 2:35.10,2 10 Diploma
503 486 Murro Raul Lääne-Viru 2:35.12,3 237 Diploma
504 674 Piliste Andi Harju 2:35.30,7 238 Diploma
505 634 Karjahärm Tiina Harju 2:35.52,4 16 Diploma
506 661 Reuiso Indrek Harju 2:35.55,6 168 Diploma
507 52 Lood Kristjan Harju 2:36.01,9 239 Diploma
508 428 Heintalu Martin Harju 2:36.05,1 240 Diploma
509 244 Opermann Valeri Viljandi 2:36.14,1 169 Diploma
510 562 Sarri Urmas Harju 2:36.16,5 170 Diploma
‹‹ Tagasi
TallinnaSM12_b_spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
osaleja, , 09.03.2012 16:04
... koondarvestusse ei ole Tallinna maratoni tulemusi lisatud - kas tuleb aru saada, et tulemused ei ole veel lõplikud?
Jooksja, , 07.03.2012 07:24
See on lollist jutust väga kaugel. Täpselt nii oligi.
ajavõtust, , 07.03.2012 02:11
Seda, et valel ajal ei starditaks, saab tagada stardimatiga kiibiga ajavõtul ja see on ikke ajavõtjate pärusmaa... Samuti ka adekvaatsete tulemuste tagamine. Mulle isiklikult jääb arusaamatuks, miks ei kasutata toimivat ja usaldusväärset kiibiga ajavõttu. Praeguse stardimaksu eest peaks see siiski võimalik olema!
Jooksjale, , 06.03.2012 23:57
No milleks ajada lolli juttu.
Jooksja, , 06.03.2012 20:14
Kiibiajavõttu on kordi lihtsam petta, Tallinna jooksul oli mõnel mehel lausa 10 kiipi kaasas, peaasi, et tasuta laevapileteid kukuks...
Vahur Leemets, , 06.03.2012 20:12
Ajavõtust: Finishijoonel on katkestusandur, mille läbimisel tekib ajavõtukellas aeg. Aeg läheb ajavõtutarkvarasse. Joonel on klappidega numbriütleja, kes ütleb numbri, kelle aeg see on. Seda, et keegi valest kohast ei stardi ei ole üldiselt ajavõtja tagada, selle peab tagama kohtunikekogu. Sisenemisväravates olevad inimesed kontrollivad sisenejaid. Pettus on alati keelatud ja rahvaspordivõistlusel minu jaoks täiesti arusaamatu. Kui kellelgi sellest palju parem hakkab, siis on mul sellest inimesest siiralt kahju.
200+ mees, , 06.03.2012 20:08
Kui keegi tahab, siis süsteeme saab alati petta, see ei ole ju mingi saladus. Küsimus selles, millise rahulduse annab võistlemine- kas läbida võistluist ausalt ja statistika mõttes ennast teistega võrrelda, - või ajada taga kohta lõpuprotokollis, selle nimel teha igast valskusi. Isiklikult pigem käin maratonil seltskonna mõtes, mitte ennast oimeuks sõitmas või valskust tehes näitama oma tulemusi paremas valguses (stardin valest koridorist, kasutan reeglites keelatud võtteid vms reeglitevastast tegevust). Ei saagi eeldada, et kõik on väljas ausa võistluse nimel. Korraldaja tagab võimalikult adekvaatse tulemuste kajastuse ja kui midagi on endal südamel, siis saad ju alati küsida ja helistada, selles suhtes korraldajad abivalmid. Mind küll häirivad sohitegijad, kuid mis ikka, kui neile meeldib nii ennast paremas valguses näidata , lõpptulemust arvestades, siis las nad teevad. See on nii nagu liikluses, kui kihutad ja vahele ei jää, oleks justkuilubatud, kuigi ei ole. Korrladajad ei saa kõiki läbitud meetreid jälgida, kuid annavad endast kindlasti parima, et võistlus oleks sujuv ning osalejad rahul. Suur kummardus kogu Estoloppeti korraldustiimile ja kaasvõistlejatele, et selle suusatalve nauditavaks teete.
to Vahur Leemets, , 06.03.2012 19:29
Kuna ajavõtuteenus Estolopetil on minu meelest paljudele segaseks jäänud (ka minule), siis paluks kirjeldada, kuidas asi tegelikult toimib! Kuidas tuvastatakse, et kõik osavõtjad stardivad õigel ajal ja õigest kohast (mitte 1 ring hiljem...)? Ilma kiibita puhtalt käsitsiajavõtt tundub ikka väga ebatäpne. Kuidas te mõõdate aega kümnendiksekundi täpsusega lõpetajate numbreid mikrofoni lugedes? Kuidas tagate, et ükski lühikese maa sõitja näiteks ei stardi pika raja stardist nii, et te sellest teada ei saaks? Seekord muide starditi... Kas teie ajavõtuteenust kasutades on kasutatud ka vaheajavõtupunkte? Nt. paar aastat tagasi Tamsalu - Neerutil lõigati ca 3-4 km enne lõppu hoogsalt ühte ka sel aastal rajal olevad haaki sirgeks...
nr308, , 06.03.2012 18:33
Tänud korraldajale! sain selguse ses segases loos Vabandan kui nüüd oma küsimusega siin mõnel KAASKÕNELEJAL s... keema ajasin aga peaks ikka suutma rahulik olla , siin ju ka arutatakse just neid asju millest jutt käis.
Vahur Leemets, Nelson Timing., , 06.03.2012 16:39
Eelmisele, kuna sa kirjutad anonüümselt, siis ei saa ma midagi täpsemat kommenteerida. Finishis kirjutatakse finisheerumise järjekord üle 3x ja lisaks on finishivideo. Kui on huvi, ootan kinoseansile. Kuna samast grupist stardib 100 - 200 osalejat, siis on üsna loogiliselt mitmeid sinust suurema numbriga juba stardis sust eespool. Probleemide korral suhtlen meeleldi 56495439 nr308 puhul on tegemist sellega, et eelmine võistleja sai andurist topeltaja ja temaga koos lõpetanul sai number vale aja külge. Vabandan nende ees, kelle tulem oli esialgu DNS kirjaga. Ajavõtuteam pani küik need, kelle stardiümbrik oli sekretariaadilaual mittestartinuks kui numbri mitte väljavõtnud. Peale võistlust selgus, et paljud (Lausa ca 20 inimest) olid võtnud ümbrikust oma numbri ja jätnud ümbriku sekretariaadi lauale.


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE