estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.03.2012
Koht Uudeküla/Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
81 104 Zelentsov Stanislav Harju 2:30.34,4 40 Diploma
82 119 Tupits Ivo Lääne-Viru 2:30.46,6 28 Diploma
83 42 Peensalu Aimer Harju 2:31.01,2 29 Diploma
84 123 Kivila Dag Pärnu 2:31.01,4 30 Diploma
85 135 Tops Assar Harju 2:31.02,4 31 Diploma
86 152 Trei Reito Rapla 2:31.12,5 32 Diploma
87 124 Reiska Alar Võru 2:31.18,5 33 Diploma
88 46 Baum Andreas Pärnu 2:31.30,1 3 Diploma
89 70 Shemarin Viktor Ida-Viru 2:31.36,8 34 Diploma
90 139 Pullerits Priit Tartu 2:31.44,3 35 Diploma
91 96 Pae Andres Tartu 2:31.44,9 36 Diploma
92 133 Viik Tarvi Lääne 2:32.00,5 41 Diploma
93 188 Mägi Jaanus Ida-Viru 2:32.20,2 42 Diploma
94 74 Rodendau Janno Järva 2:32.22,6 43 Diploma
95 662 Laanemets Meelis Lääne-Viru 2:32.23,0 44 Diploma
96 160 Pruul Rasmus Harju 2:32.29,5 45 Diploma
97 314 Sinelnikov Igor Muu 2:32.34,4 46 Diploma
98 159 Zenkov Mikhail Muu 2:32.44,9 6 Diploma
99 197 Karama Tarmo Harju 2:32.48,8 47 Diploma
100 113 Poolamets Hannes Harju 2:32.51,9 4 Diploma
101 181 Piirmann Terje Võru 2:32.58,8 5 Diploma
102 115 Tippi Bert Lääne-Viru 2:33.12,0 48 Diploma
103 174 Jalast Kalmer Järva 2:33.16,8 49 Diploma
104 28 Sala Arvo Ida-Viru 2:33.16,9 37 Diploma
105 201 Lüütsepp Oliver Võru 2:33.19,4 50 Diploma
106 143 Mändla Mairo Saare 2:33.19,6 51 Diploma
107 118 Veemees Ain Valga 2:33.25,8 52 Diploma
108 172 Paglant Heigo Järva 2:33.34,5 53 Diploma
109 165 Kivila Matis Võru 2:33.34,9 54 Diploma
110 61 Voodla Tiit Harju 2:33.37,4 38 Diploma
111 149 Just Alar Harju 2:33.38,8 39 Diploma
112 151 Kaur Margus Tartu 2:33.44,2 40 Diploma
113 103 Hussar Karel Võru 2:33.45,6 4 Diploma
114 154 Tõnupärt Risto Harju 2:33.51,6 55 Diploma
115 100 Paabo Priit Lääne 2:34.01,5 56 Diploma
116 212 Lehesmets Alar Tartu 2:34.03,1 57 Diploma
117 142 Borisov Sergey Ida-Viru 2:34.03,3 41 Diploma
118 216 Murnikov Viktor Muu 2:34.03,9 7 Diploma
119 57 Toss Kaarel Viljandi 2:34.04,0 1 Diploma
120 192 Einblau Eero Harju 2:34.04,2 42 Diploma
121 305 Sinijärv Tanel Harju 2:34.06,4 58 Diploma
122 168 Pavlov Sergei Ida-Viru 2:34.12,1 59 Diploma
123 240 Kalmer Andres Pärnu 2:34.14,6 60 Diploma
124 173 Saar Heigo Harju 2:34.16,9 43 Diploma
125 190 Semenkov Andrei Ida-Viru 2:34.17,1 61 Diploma
126 91 Lehto Tiit Tartu 2:34.21,8 44 Diploma
127 150 Kelk Indrek Tartu 2:34.22,7 45 Diploma
128 177 Tiits Rauno Harju 2:34.22,8 62 Diploma
129 153 Põllu Andero Harju 2:34.23,1 63 Diploma
130 257 Kesküla Urmo Harju 2:34.33,1 64 Diploma
131 50 Rästa Ain Harju 2:34.48,0 46 Diploma
132 37 Aamisepp Arno Harju 2:34.59,1 65 Diploma
133 184 Kiiranen Kalle Tartu 2:35.08,6 8 Diploma
134 125 Kaasik Margus Jõgeva 2:35.13,6 47 Diploma
135 187 Maarits Andres Harju 2:35.18,6 66 Diploma
136 62 Aun Ranno Lääne-Viru 2:35.22,5 67 Diploma
137 164 Suluste Jüri Saare 2:35.44,2 48 Diploma
138 68 Videvik Priit Lääne-Viru 2:35.46,3 49 Diploma
139 170 Tishtshenkov Aleksander Harju 2:35.49,5 2 Diploma
140 134 Kuusik Ants Viljandi 2:35.51,3 3 Diploma
141 226 Sagaja Martin Harju 2:35.51,5 68 Diploma
142 146 Pung Indrek Lääne-Viru 2:35.59,4 69 Diploma
143 253 Meidla Tiit Harju 2:36.04,9 70 Diploma
144 200 Saarepuu Aivar Järva 2:36.10,2 50 Diploma
145 233 Herman Jörgen Harju 2:36.42,0 71 Diploma
146 137 Koppel Kuido Saare 2:36.46,8 51 Diploma
147 72 Klement Riho Tartu 2:36.49,9 72 Diploma
148 273 Vaher Avo Lääne-Viru 2:36.51,1 73 Diploma
149 85 Napa Tarmo Tartu 2:36.56,9 74 Diploma
150 688 Loova Ragnar Harju 2:36.58,5 75 Diploma
151 274 Urbas Mart Harju 2:36.59,8 76 Diploma
152 307 Uusorg Madis Lääne 2:37.00,4 77 Diploma
153 92 Paumets Meelis Tartu 2:37.04,4 78 Diploma
154 242 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:37.17,7 52 Diploma
155 223 Soosaar Cardo Tartu 2:37.23,2 79 Diploma
156 350 Palu Vahur Järva 2:37.24,9 53 Diploma
157 632 Lagenõmm Aivar Järva 2:37.28,1 54 Diploma
158 186 Part Siim Järva 2:37.34,5 5 Diploma
159 163 Jool Illart Ida-Viru 2:38.07,6 55 Diploma
160 211 Reinov Tõnu Ida-Viru 2:38.36,4 56 Diploma
161 241 Tiisvend Jaanus Harju 2:39.08,4 80 Diploma
162 198 Mirme Sander Tartu 2:39.18,6 81 Diploma
163 663 Trumm Aron Võru 2:39.19,4 82 Diploma
164 232 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:39.20,2 57 Diploma
165 202 Heinsar Hardi Valga 2:39.24,2 58 Diploma
166 193 Vink Ahto Võru 2:39.29,0 59 Diploma
167 538 Laaniste Mart Järva 2:39.29,7 83 Diploma
168 89 Holtsmann Siim Lääne-Viru 2:39.31,3 84 Diploma
169 280 Visse Marko Harju 2:39.34,3 85 Diploma
170 178 Tammiste Martin Harju 2:40.08,8 6 Diploma
171 65 Kuusalu Asko Harju 2:40.17,7 86 Diploma
172 179 Laanes Marko Jõgeva 2:40.20,2 87 Diploma
173 156 Pak Andres Harju 2:40.23,2 88 Diploma
174 308 Stokkeby Peep Harju 2:40.30,8 9 Diploma
175 291 Ivanov Randar Lääne-Viru 2:40.44,2 5 Diploma
176 270 Jalasto Kaupo Harju 2:40.53,7 10 Diploma
177 290 Tattar Kristin Pärnu 2:40.59,5 1 Diploma
178 266 Lavrikova Svetlana Ida-Viru 2:41.07,2 1 Diploma
179 284 Kala Tarmo Võru 2:41.29,1 89 Diploma
180 335 Merivälja Margus Harju 2:41.39,3 90 Diploma
181 246 Lukk Juhan Lääne 2:41.42,4 4 Diploma
182 230 Danilov Andrus Harju 2:41.42,8 91 Diploma
183 263 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:41.43,7 60 Diploma
184 279 Engel Vilmar Harju 2:41.49,2 61 Diploma
185 110 Taivere Eduard Tartu 2:41.52,1 92 Diploma
186 268 Keerme Riho Ida-Viru 2:41.53,6 93 Diploma
187 256 Post Vahur Harju 2:41.54,5 94 Diploma
188 267 Räitsak Kaspar Ida-Viru 2:42.24,1 95 Diploma
189 51 Kallemets Mati Lääne 2:42.26,2 5 Diploma
190 299 Sapogov Vladislav Muu 2:42.36,5 11 Diploma
191 351 Kond Kuido Lääne-Viru 2:42.42,3 62 Diploma
192 243 Kulp Alar Lääne-Viru 2:42.51,8 63 Diploma
193 297 Toome Rita Lääne-Viru 2:42.56,8 1 Diploma
194 276 Värk Ivo Harju 2:42.57,5 96 Diploma
195 203 Traks Aivo Harju 2:42.58,0 64 Diploma
196 204 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 2:42.58,8 1 Diploma
197 207 Kliiman Tanel Tartu 2:43.00,8 65 Diploma
198 302 Kurg Rauno Tartu 2:43.01,0 66 Diploma
199 264 Viese Meelis Lääne-Viru 2:43.04,5 97 Diploma
200 319 Sinijärv Heleen Harju 2:43.07,8 6 Diploma
201 272 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:43.11,5 67 Diploma
202 221 Teesaar Toomas Harju 2:43.28,0 98 Diploma
203 169 Ilin Ivan Muu 2:43.51,0 99 Diploma
204 54 Pak Indrek Harju 2:44.04,1 68 Diploma
205 313 Ränkel Rain Harju 2:44.37,2 100 Diploma
206 167 Rotberg Raimo Harju 2:44.39,2 101 Diploma
207 194 Anton Tair Pärnu 2:44.39,5 102 Diploma
208 237 Vakmann Priit Valga 2:44.39,8 69 Diploma
209 214 Kilm Virgo Lääne-Viru 2:44.42,4 70 Diploma
210 674 Rozov Pavel Ida-Viru 2:44.42,5 103 Diploma
211 225 Mägi Ingvar Lääne-Viru 2:44.55,9 104 Diploma
212 231 Vihmann Viljar Valga 2:45.05,9 12 Diploma
213 239 Saarep Peeter Valga 2:45.09,4 6 Diploma
214 407 Kanniste Jaak Pärnu 2:45.38,4 13 Diploma
215 220 Luhaorg Siim Rapla 2:45.50,2 7 Diploma
216 71 Möll Heiki Tartu 2:46.30,3 105 Diploma
217 196 Kelgo Kaspar Järva 2:46.31,0 8 Diploma
218 645 Vahtra Ago Jõgeva 2:46.50,1 106 Diploma
219 374 Parygin Alexander Muu 2:46.51,6 7 Diploma
220 359 Ruhno Taivo Rapla 2:46.59,9 107 Diploma
221 183 Karelson Tõnu Viljandi 2:47.08,3 71 Diploma
222 247 Viirmann Ott Harju 2:47.15,5 108 Diploma
223 262 Inno Kadi Lääne-Viru 2:47.22,1 2 Diploma
224 378 Lee Are Tartu 2:47.39,1 8 Diploma
225 657 Kadak Tiit Tartu 2:47.49,5 109 Diploma
226 373 Oot Anti Tartu 2:47.58,7 9 Diploma
227 217 Dsilna Indro Harju 2:48.12,8 110 Diploma
228 180 Kalamees Targo Harju 2:48.18,5 72 Diploma
229 419 Rannu Hirvo Järva 2:48.24,9 73 Diploma
230 254 Lillsoo Indrek 2:48.26,3 111 Diploma
231 358 Mudrov Alexey Muu 2:48.26,8 14 Diploma
232 286 Kulberg Ragnar Tartu 2:48.29,2 112 Diploma
233 215 Gristsenko Andrei Harju 2:48.35,3 74 Diploma
234 354 Hozjainov Roman Ida-Viru 2:48.41,7 113 Diploma
235 278 Hummal Erkki Harju 2:48.44,3 114 Diploma
236 282 Viiding Valde Harju 2:48.51,0 115 Diploma
237 303 Nüüd Marko Harju 2:48.56,2 116 Diploma
238 298 Einland Vello Harju 2:49.23,9 15 Diploma
239 293 Pallas Lembit Harju 2:49.24,1 16 Diploma
240 371 Toiger Jaanus Lääne-Viru 2:49.26,6 75 Diploma
241 397 Sinijärv Omari Harju 2:49.32,0 76 Diploma
242 341 Kubja Urmas Lääne 2:49.32,1 77 Diploma
243 333 Schilf Arvi Harju 2:49.41,1 78 Diploma
244 336 Linke Meelis Pärnu 2:49.43,4 117 Diploma
245 309 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:49.50,4 2 Diploma
246 199 Kuuskla Priit Lääne-Viru 2:49.56,7 118 Diploma
247 147 Uudeberg Tanel Lääne-Viru 2:50.07,7 119 Diploma
248 342 Niils Raigo Lääne 2:50.10,0 79 Diploma
249 348 Koplus Kaupo Pärnu 2:50.10,2 17 Diploma
250 414 Kudrasov Igor Ida-Viru 2:50.14,3 80 Diploma
251 238 Sikkal Andres Harju 2:50.20,7 120 Diploma
252 347 Adel Ander Lääne-Viru 2:50.28,8 121 Diploma
253 311 Järve Marek Harju 2:50.30,2 81 Diploma
254 287 Alumaa Alar Harju 2:50.57,9 122 Diploma
255 260 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:51.03,4 7 Diploma
256 321 Õun Valdur Harju 2:51.05,0 123 Diploma
257 157 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:51.11,4 124 Diploma
258 403 Eskor Ivar Saare 2:51.21,4 82 Diploma
259 379 Susi Kaari Põlva 2:51.27,8 8 Diploma
260 339 Truumets Ako Harju 2:51.28,2 83 Diploma
261 404 Himma Evelyn Lääne-Viru 2:51.28,4 3 Diploma
262 250 Rebane Taivo Jõgeva 2:51.30,1 18 Diploma
263 182 Rus Mihkel Rapla 2:51.31,5 9 Diploma
264 277 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:51.46,6 84 Diploma
265 285 Liira Ulvar Harju 2:52.06,1 125 Diploma
266 473 Mets Merike Lääne-Viru 2:52.07,9 4 Diploma
267 398 Kitsing Taivo Harju 2:52.18,0 126 Diploma
268 236 Bauman Erik Harju 2:52.21,8 127 Diploma
269 684 Tampuu Oliver Tartu 2:52.26,2 128 Diploma
270 316 Brück Urmas Harju 2:52.31,1 85 Diploma
271 400 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:52.36,4 86 Diploma
272 219 Maanurm Joonas Harju 2:52.41,2 129 Diploma
273 317 Soovik Jüri Viljandi 2:52.54,6 19 Diploma
274 209 Suursild Simo Pärnu 2:52.54,8 10 Diploma
275 59 Põldoja Erkki Lääne-Viru 2:52.55,5 130 Diploma
276 275 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:52.55,7 87 Diploma
277 352 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:52.58,9 88 Diploma
278 353 Hallimäe Rain Harju 2:53.09,0 20 Diploma
279 56 Raja Arvo Harju 2:53.20,3 21 Diploma
280 261 Pukk Andre Harju 2:53.23,9 131 Diploma
281 365 Kütt Vello Lääne-Viru 2:53.31,0 89 Diploma
282 258 Traks Hanno Lääne-Viru 2:53.32,4 90 Diploma
283 411 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:53.34,6 91 Diploma
284 640 Vulla Elar Lääne-Viru 2:53.35,7 132 Diploma
285 681 Linde Jüri Saare 2:53.42,3 92 Diploma
286 361 Naagel Mihkel Harju 2:53.42,6 133 Diploma
287 244 Ulm Joosep Lääne-Viru 2:53.43,0 134 Diploma
288 300 Viidemann Mati Lääne-Viru 2:53.58,8 22 Diploma
289 252 Hannus Sander Tartu 2:54.10,0 135 Diploma
290 343 Kapp Tarvo Harju 2:54.17,5 93 Diploma
291 474 Ots Ivar-Illimar Harju 2:54.24,0 136 Diploma
292 441 Lepasaar Ivo Harju 2:54.35,9 94 Diploma
293 301 Nemvalts Ain Järva 2:54.36,0 95 Diploma
294 396 Päären Margo Tartu 2:54.36,3 96 Diploma
295 389 Taivere Artur Tartu 2:54.41,6 97 Diploma
296 394 Nesterov Nikolai Ida-Viru 2:54.41,7 23 Diploma
297 452 Uiga Rainis Jõgeva 2:54.45,8 137 Diploma
298 208 Urm Jaak Harju 2:55.06,2 138 Diploma
299 503 Uurimäe Roomet Harju 2:55.13,0 139 Diploma
300 490 Hallika Urmas Harju 2:55.13,8 140 Diploma
301 427 Kulu Heiki Tartu 2:55.13,9 98 Diploma
302 357 Vast Alari Harju 2:55.15,5 141 Diploma
303 331 Robi Jaanus Tartu 2:55.15,7 142 Diploma
304 424 Innos John Harju 2:55.18,5 99 Diploma
305 388 Linask Ivo Harju 2:55.19,9 143 Diploma
306 338 Mägi Mikk Võru 2:55.24,2 6 Diploma
307 504 Järvalt Renna Harju 2:55.44,6 9 Diploma
308 387 Aasa Aare Võru 2:55.46,8 100 Diploma
309 481 Kilki Anu Lääne-Viru 2:55.47,0 5 Diploma
310 381 Teearu Tarmo Pärnu 2:55.47,8 101 Diploma
311 327 Vinogradov Vladimir Harju 2:55.48,1 102 Diploma
312 602 Kuusk Margus Harju 2:55.58,7 144 Diploma
313 639 Iho Indrek Lääne-Viru 2:56.04,2 145 Diploma
314 367 Sildvee Madis Lääne-Viru 2:56.08,3 146 Diploma
315 390 Lehto Paul Tartu 2:56.13,7 147 Diploma
316 376 Nõmmeots Priit Harju 2:56.13,8 148 Diploma
317 665 Holzberg Kalju Pärnu 2:56.15,8 24 Diploma
318 459 Männik Üllar Lääne-Viru 2:56.16,0 149 Diploma
319 554 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 2:56.19,5 25 Diploma
320 666 Voogla Henri Lääne-Viru 2:56.25,0 1 Diploma
321 332 Koitne Gunnar Harju 2:56.25,2 26 Diploma
322 671 Kokorisa Valdis Vidzeme 2:56.26,5 103 Diploma
323 294 Mikkor Ergo Harju 2:56.33,5 150 Diploma
324 426 Oissar Karl Jõgeva 2:57.02,7 27 Diploma
325 323 Sindonen Voldemar Lääne-Viru 2:57.16,5 28 Diploma
326 433 Saar Marek Harju 2:57.18,6 104 Diploma
327 372 Roosnupp Priit Harju 2:57.45,0 105 Diploma
328 259 Ellamik Väino Tartu 2:57.48,0 106 Diploma
329 453 Piiriste Margus Harju 2:58.02,0 151 Diploma
330 227 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:58.02,1 107 Diploma
331 195 Kukk Raido Saare 2:58.08,3 152 Diploma
332 377 Männi Riho Harju 2:58.14,0 10 Diploma
333 315 Lukkats Andres Järva 2:58.15,1 108 Diploma
334 440 Kõiv Kardo Harju 2:58.16,5 153 Diploma
335 475 Meringo Joel Harju 2:58.16,8 154 Diploma
336 355 Nurk Aare Valga 2:58.26,6 109 Diploma
337 422 Elismäe Tõnu Harju 2:58.30,0 110 Diploma
338 454 Kikas Marge Harju 2:58.43,0 10 Diploma
339 548 Pullerits Tõnu Harju 2:58.45,4 155 Diploma
340 386 Vernik Mart Harju 2:59.00,8 156 Diploma
341 401 Kaaret Enn Harju 2:59.33,5 111 Diploma
342 558 Lepik Hillar Harju 2:59.55,6 29 Diploma
343 505 Lett Kalle Harju 3:00.04,1 30 Diploma
344 213 Islevski Aleksandr Harju 3:00.04,4 112 Diploma
345 330 Oidjärv Tarmo Harju 3:00.09,0 113 Diploma
346 383 Lapp Erkki Viljandi 3:00.35,0 157 Diploma
347 656 Leimann Leho Lääne-Viru 3:00.46,7 114 Diploma
348 402 Garipov Feliks Harju 3:00.54,7 11 Diploma
349 399 Trepp Janek Lääne-Viru 3:00.55,6 115 Diploma
350 647 Rillo Marti Harju 3:00.56,9 158 Diploma
351 44 Teppan Jaak Tartu 3:01.00,0 159 Diploma
352 444 Maripuu Raul Harju 3:01.07,7 160 Diploma
353 434 Länts Martin Harju 3:01.17,1 161 Diploma
354 643 Ruusalu Rein Harju 3:01.37,7 116 Diploma
355 456 Vals Riho Tartu 3:01.49,9 117 Diploma
356 436 Kivipalu Kristjan Harju 3:01.52,5 162 Diploma
357 470 Raudsepp Jan Harju 3:01.52,8 118 Diploma
358 479 Greenbaum Toomas Harju 3:01.52,9 163 Diploma
359 222 Greenbaum Janno Harju 3:01.53,9 164 Diploma
360 673 Evisalu Mait Harju 3:01.54,1 119 Diploma
361 306 Mesi Marek Pärnu 3:02.03,8 120 Diploma
362 420 Kaur Jaanus Harju 3:02.06,5 121 Diploma
363 295 Jalak Geido Harju 3:02.14,6 165 Diploma
364 511 Kabonen Tiit Lääne-Viru 3:02.15,2 31 Diploma
365 418 Pindma Vahur Harju 3:02.36,9 122 Diploma
366 375 Linder Ivo Pärnu 3:02.37,8 166 Diploma
367 447 Toim Allan Harju 3:02.49,3 32 Diploma
368 413 Hein Urmas Tartu 3:02.52,0 33 Diploma
369 510 Inno Mihkel Lääne-Viru 3:03.09,4 123 Diploma
370 412 Suuroja Martin 3:03.15,8 124 Diploma
370 345 Põder Priit Pärnu 3:03.15,8 124 Diploma
372 690 Kõomägi Armin Harju 3:03.21,1 126 Diploma
373 458 Kask Villu Lääne-Viru 3:03.49,5 127 Diploma
374 451 Pard Karmo Järva 3:04.09,3 167 Diploma
375 483 Muldme Risto Harju 3:04.15,7 168 Diploma
376 369 Brakmann Andres Harju 3:04.17,9 169 Diploma
377 520 Polt Edgar Harju 3:04.18,9 170 Diploma
378 498 Maripuu Riho Harju 3:04.42,3 171 Diploma
379 585 Rohtla Malle Lääne-Viru 3:04.44,9 2 Diploma
380 344 Pärna Arno Lääne-Viru 3:04.54,7 128 Diploma
381 385 Mererand Rait Harju 3:05.02,7 172 Diploma
382 283 Ansi Martin Harju 3:05.03,1 173 Diploma
383 329 Suurman Herkki Harju 3:05.24,2 129 Diploma
384 346 Liigand Jaanus Tartu 3:05.33,9 174 Diploma
385 145 Mändla Oliver Saare 3:05.44,2 11 Diploma
386 429 Karp Veiko Lääne-Viru 3:06.07,6 130 Diploma
387 466 Reitsak Indrek Harju 3:06.07,7 175 Diploma
388 471 Zilensk Agu Harju 3:06.10,2 176 Diploma
389 531 Tilgre Taimar Põlva 3:06.15,4 131 Diploma
390 502 Ernits Tõnu Võru 3:06.27,0 177 Diploma
391 463 Truu Marek Harju 3:06.28,3 178 Diploma
392 442 Mõek Hardo Lääne-Viru 3:06.30,5 179 Diploma
393 477 Roasto Indrek Harju 3:06.30,6 180 Diploma
394 654 Zotova Oksana Harju 3:06.32,0 3 Diploma
395 612 Kull Mart Tartu 3:06.36,4 181 Diploma
396 417 Viirmann Marje Harju 3:06.38,8 4 Diploma
397 423 Tulp Rain Rapla 3:07.00,3 132 Diploma
398 495 Jürjo Silvester Harju 3:07.00,8 182 Diploma
399 431 Puks Jaanus Viljandi 3:07.18,2 183 Diploma
400 489 Leisi Rain Harju 3:07.42,6 133 Diploma
401 499 Heintalu Martin Harju 3:07.44,2 184 Diploma
402 406 Palmiste Priit Harju 3:07.46,1 185 Diploma
403 480 Möll Raivo Tartu 3:07.50,1 134 Diploma
404 337 Aim Allan Harju 3:07.54,7 186 Diploma
405 391 Pops Vahur Harju 3:07.55,2 135 Diploma
406 508 Repp Tarmo Harju 3:08.00,8 187 Diploma
407 528 Saarela Marko Ida-Viru 3:08.40,4 188 Diploma
408 415 Ambos Silver Valga 3:08.48,6 34 Diploma
409 366 Krass Reimo Järva 3:08.58,9 189 Diploma
410 486 Baskakov Vladimir Harju 3:09.12,5 35 Diploma
411 437 Põldeots Marek Harju 3:09.12,9 190 Diploma
412 432 Adli Marek Lääne-Viru 3:09.31,5 191 Diploma
413 392 Alla Janek Harju 3:09.48,5 192 Diploma
414 659 Rajang Oskar Harju 3:09.48,7 136 Diploma
415 652 Uusküla Liis Lääne-Viru 3:09.54,8 2 Diploma
416 678 Poldmaa Koit Lääne-Viru 3:10.03,5 193 Diploma
417 450 Hiielaid Toomas Lääne-Viru 3:10.33,3 36 Diploma
418 484 Peek Kuno Harju 3:10.47,2 194 Diploma
419 493 Vikat Marek Harju 3:11.09,0 195 Diploma
420 421 Suursu Maarika Lääne-Viru 3:11.13,8 11 Diploma
421 460 Paur Silver Pärnu 3:11.16,1 196 Diploma
422 485 Kookla Eero Harju 3:11.28,8 137 Diploma
423 494 Soiramo Sami Harju 3:11.29,0 197 Diploma
424 455 Vosman Rain Tartu 3:11.34,0 198 Diploma
425 512 Raatma Arvo Lääne-Viru 3:11.43,3 199 Diploma
426 610 Busenbergs Janis 3:12.13,3 37 Diploma
427 228 Sui Rando Harju 3:12.13,4 200 Diploma
428 380 Raudsepp Raul Harju 3:12.18,0 201 Diploma
429 496 Avik Eeva Harju 3:12.18,6 12 Diploma
430 410 Neumann Mait Lääne-Viru 3:12.18,8 12 Diploma
431 210 Türkson Arne Tartu 3:12.41,4 138 Diploma
432 625 Nikiforov Raivo Harju 3:12.49,4 139 Diploma
433 650 Väljataga Romet Harju 3:13.44,0 202 Diploma
434 438 Kakko Mairolt Harju 3:13.44,2 140 Diploma
435 542 Murro Raul Lääne-Viru 3:13.48,6 203 Diploma
436 53 Muru Sulev Võru 3:13.49,7 38 Diploma
437 482 Veelain Ermo Harju 3:14.03,4 39 Diploma
438 691 Kreintaal Kaido Harju 3:14.10,5 40 Diploma
439 322 Talvik Ott 3:14.29,6 204 Diploma
440 527 Uiga Algis Jõgeva 3:14.41,1 141 Diploma
441 624 Kivila Helga Pärnu 3:14.44,8 6 Diploma
442 465 Zirnask Villu Harju 3:14.53,8 142 Diploma
443 611 Mälk Robert Saare 3:15.02,7 143 Diploma
444 229 Nokkur Lembit Harju 3:15.26,9 144 Diploma
445 514 Teder Vello Harju 3:15.30,3 145 Diploma
446 525 Evert Lauri Harju 3:15.36,5 205 Diploma
447 449 Põlluäär Peep Harju 3:15.47,5 146 Diploma
448 462 Kirch Richard Harju 3:15.49,9 206 Diploma
449 492 Martinson Raido Ida-Viru 3:15.58,4 207 Diploma
450 651 Saue Toivo Hiiu 3:16.56,9 12 Diploma
451 468 Puiestik Peep Pärnu 3:16.59,6 147 Diploma
452 526 Koitne Kaarel Harju 3:17.02,4 208 Diploma
453 551 Kask Gunnar Harju 3:17.13,0 41 Diploma
454 58 Viisut Margus Viljandi 3:17.32,7 148 Diploma
455 467 Nõmmik Jaanus Järva 3:17.44,6 209 Diploma
456 541 Kukk Lembit Harju 3:17.52,0 210 Diploma
457 324 Veeroja Liis Tartu 3:18.05,7 13 Diploma
458 364 Veeroja Vahur Tartu 3:18.05,9 211 Diploma
459 517 Kokk Riho Lääne-Viru 3:18.24,9 42 Diploma
460 546 Saarend Mati Lääne-Viru 3:18.34,8 13 Diploma
461 646 Tamlak Veiko Harju 3:18.43,8 149 Diploma
462 524 Taal Martin Harju 3:18.44,1 212 Diploma
463 507 Täpp Mehis Lääne-Viru 3:18.45,3 150 Diploma
464 506 Kerik Kaido Harju 3:18.46,6 151 Diploma
465 616 Mukk Aare Harju 3:18.49,5 152 Diploma
466 535 Peisenieks Varis Vidzeme 3:19.31,7 43 Diploma
467 409 Aab Toomas Pärnu 3:19.45,9 153 Diploma
468 562 Raid Jürgo Harju 3:20.09,6 154 Diploma
469 619 Ehatamm Anti Harju 3:20.20,1 44 Diploma
470 544 Lasseron Elina Harju 3:20.21,2 7 Diploma
471 564 Ploom Andrus Võru 3:20.21,9 155 Diploma
472 649 Ploompuu Riika Harju 3:20.26,1 8 Diploma
473 574 Parmask Peeter Tartu 3:20.30,8 45 Diploma
474 563 Kuttanen Aleksei Ida-Viru 3:20.43,0 156 Diploma
475 685 Papstel Toomas Harju 3:20.53,9 213 Diploma
476 566 Talvet Hindrek Harju 3:21.22,4 157 Diploma
477 664 Kullerkupp Jaanus Lääne-Viru 3:21.28,6 46 Diploma
478 522 Kütt Sander Lääne-Viru 3:21.33,9 7 Diploma
479 457 Isakov Viktor Muu 3:21.44,6 47 Diploma
480 529 Punga Rainer Ida-Viru 3:21.57,5 214 Diploma
481 52 Lood Kristjan Harju 3:22.14,7 215 Diploma
482 675 Kaunismäe Enn Harju 3:22.18,9 158 Diploma
483 534 Maurer Raim Lääne-Viru 3:22.23,3 13 Diploma
484 556 Zimmermann Meelis Tartu 3:22.28,1 159 Diploma
485 497 Nemvalts Riinu Järva 3:22.40,8 9 Diploma
486 304 Opermann Valeri Viljandi 3:22.55,1 160 Diploma
487 608 Rannu Reimo Harju 3:23.02,2 161 Diploma
488 487 Tulp Tiia Rapla 3:23.03,7 10 Diploma
489 532 Pulver Margus Harju 3:23.06,9 162 Diploma
490 435 Päärt Villu Tartu 3:23.17,1 163 Diploma
491 271 Ruiso Indrek Harju 3:23.31,8 164 Diploma
492 537 Lood Kaspar Lääne-Viru 3:23.54,1 216 Diploma
493 464 Arge Endrus Harju 3:24.05,9 217 Diploma
494 536 Kallas Urmas Harju 3:24.23,6 48 Diploma
495 523 Aamisepp Tõnu Harju 3:24.40,9 49 Diploma
496 615 Kompus Andrus Tartu 3:24.53,5 50 Diploma
497 513 Allvee Virgo Lääne-Viru 3:24.55,2 218 Diploma
498 39 Lõoke Avo Jõgeva 3:25.27,1 51 Diploma
499 580 Salis Vaido Harju 3:25.55,7 219 Diploma
500 689 Ränd Indrek Harju 3:26.08,8 165 Diploma
501 370 Trasberg Alar Lääne-Viru 3:26.38,9 166 Diploma
502 627 Rull Alo Tartu 3:26.52,5 167 Diploma
503 668 Põldeots Rainer Harju 3:26.55,0 220 Diploma
504 590 Urb Ülo Harju 3:27.19,5 52 Diploma
505 597 Saart Lembit Lääne-Viru 3:27.23,7 53 Diploma
506 552 Minski Jan Harju 3:28.31,1 221 Diploma
507 669 Sibul Andrus Jõgeva 3:28.38,6 222 Diploma
508 592 Konrad Peep Harju 3:28.47,5 168 Diploma
509 559 Tamme Raido Ida-Viru 3:29.03,2 223 Diploma
510 47 Karlson Joosep Pärnu 3:29.11,7 8 Diploma
511 533 Hodakov Tiina Pärnu 3:29.18,0 11 Diploma
512 572 Kukemelk Epp-Mare Harju 3:29.18,9 14 Diploma
513 549 Hütt Ivar Harju 3:29.32,4 169 Diploma
514 660 Säälik Marek Harju 3:29.38,4 170 Diploma
515 623 Gutmann Aivar Harju 3:29.41,8 171 Diploma
516 641 Murakas Jaanus Lääne-Viru 3:29.49,4 224 Diploma
517 591 Serva Sandra Pärnu 3:30.43,5 3 Diploma
518 478 Münter Bruno Lääne-Viru 3:30.51,1 54 Diploma
519 567 Jänese Jarek Harju 3:30.54,5 172 Diploma
520 575 Kaup Eero Harju 3:31.00,1 173 Diploma
521 539 Tolli Taivo Lääne 3:31.22,8 225 Diploma
522 579 Luman Priit Harju 3:31.34,2 226 Diploma
523 648 Findling Airon Harju 3:31.34,6 14 Diploma
524 626 Uuetalu Rita Lääne-Viru 3:31.37,9 5 Diploma
525 521 Tamm Herki Harju 3:31.43,1 227 Diploma
526 577 Ainsam Marek Harju 3:31.44,6 174 Diploma
527 543 Saar Jüri Harju 3:31.51,4 228 Diploma
528 672 Kuusmann Heiki Harju 3:32.03,6 55 Diploma
529 555 Juksar Martin Harju 3:32.03,8 175 Diploma
530 589 Vesk Vello Lääne-Viru 3:32.12,9 56 Diploma
531 568 Siilaberg Indrek Harju 3:32.51,3 229 Diploma
532 136 Kruus Martin Harju 3:33.10,3 230 Diploma
533 622 Männik Merle Harju 3:34.15,5 12 Diploma
534 588 Ilja Rein Harju 3:36.51,6 176 Diploma
535 631 Sellis Triin Põlva 3:36.54,4 4 Diploma
536 218 Lehtla Reigo Harju 3:37.37,3 177 Diploma
537 637 Riks Rando Lääne-Viru 3:37.49,1 15 Diploma
538 578 Tavits Gaabriel Tartu 3:38.54,1 178 Diploma
539 682 Miller Argo Saare 3:40.41,9 179 Diploma
540 586 Kroon Kalle Ida-Viru 3:41.12,3 180 Diploma
541 594 Vilberg Voova Harju 3:41.37,8 14 Diploma
542 584 Truus Jüri Tartu 3:42.12,6 181 Diploma
543 613 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 3:43.32,7 182 Diploma
544 600 Kroon Olev Harju 3:43.34,6 57 Diploma
545 630 Alanurm Mait Lääne 3:44.04,4 231 Diploma
546 595 Pastimäe Hugo Järva 3:45.27,1 3 Diploma
547 518 Rull Hendrik Tartu 3:45.39,6 9 Diploma
548 545 Tamm Tõnis Ida-Viru 3:46.46,4 4 Diploma
549 605 Liigand Ants Viljandi 3:46.54,2 183 Diploma
550 491 Rebane Rene Tartu 3:47.00,2 184 Diploma
551 569 Kanger Mari Harju 3:47.38,9 15 Diploma
552 658 Krist Karel Harju 3:49.41,9 232 Diploma
553 516 Vatsk Reigo Harju 3:53.42,2 233 Diploma
554 500 Tammist Marko Harju 3:53.42,5 234 Diploma
555 576 Haug Mihkel Järva 3:55.01,3 185 Diploma
556 587 Salla Silver Harju 3:56.05,8 235 Diploma
557 583 Märtson Matis Harju 3:57.11,1 186 Diploma
558 634 Pukk Peeter Harju 3:59.38,3 236 Diploma
559 601 Tammik Heini Tartu 4:00.51,1 58 Diploma
560 596 Kaeval Hillar Harju 4:06.20,1 59 Diploma
561 565 Prans Leili Tartu 4:07.32,2 1 Diploma
562 581 Lipping Agu Harju 4:21.01,7 15 Diploma
563 604 Priks Priidu Ida-Viru 4:43.21,1 5 Diploma
564 676 Kuris Virge Harju 5:32.25,9 16 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Pealik, rando@skywish.ee, 09.03.2012 15:32
Ostan pika maa stardikoha! 5086080
Erko, erko@lr.ee, 09.03.2012 14:05
müün pika distantsi tardikoha 15eur. 5241321, erko@lr.ee
Suusataja, , 09.03.2012 13:49
Kas stardinimekiri on ka kuskil juba üleval, paluks linki kui on?
5272414, , 09.03.2012 13:43
pika maa stardikoht müügiks !
Libeliug, , 09.03.2012 13:30
Stardikoht müüdud!
Janno, janno.abi, 09.03.2012 13:23
Tahtsin lisada, et see pikamaa distantsi "pilet" on müüdud.
K, , 09.03.2012 12:40
Ostan lühikese distantsi stardikoha. tel 5114546
Janek, , 09.03.2012 12:19
Kas stardiprotokoll on juba kusagilt kättesaadav ka?
Libeliug, , 09.03.2012 12:03
Pakkuda endiselt stardikoht pikale distantsile. Tel: 5132685
joonas maanurm, joonas.maanurm@gmail.com, 09.03.2012 11:27
Müün pikale distantsile stardinumbri 257! +3725114761


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE